انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1843)

Mazdak Parsian November 1st, 2006 16:00

Moshkel dar Windows

كد:

Sobhe emrooz pas az nasbe narm afzare Kelk moshkeli dar Windows be vojoud amad:
( Tozih inke Kelk narm afzari ast jahate ketabate Nastaligh ,Naskh ,...)

1. Shekle zaheri windows be hich vajg ghabele taghir nist .
2. Emkane Farsi nevisi be hich onvan vojood nadarad , Hatta narm afzar En2Fa ham Run nemishavad!
3. Pas az Uninstal narm afzare Kelk ba System Restor ham moshkel hal nashode ast .
4. Emkane namayeshe My Computer va digar Icon ha dar Desktop vojood nadarad!
5. Menoye Meta Trader Farsi shode va ghabel bazgasht be English nist !

Dar soorate enkan jahate halle moshkel rahnamaei konid
Ba tashakor

Hamed2420 November 3rd, 2006 09:39

با سلام

یک کمک از دوستان در مورد ADSL میخوام.

من از شرکت داتک سیستم 256Kbps دارم که سرعت دانلودم این چند روزه به تقریباً 13 کیلو بایت کاهش یافته یعنی چیزی مثل سیستم 128Kbps.

حالا میخوام با یه شرکت دیگه قرارداد ببندم، کی از سیستم دی اس الی که داره راضی هست؟

پارس؟ شاتل؟ صبا؟ ....

اگر میشه بگید که چه سیستمی دارید و حداقل و حداکثر دانلودتون رو هم بنویسید.

بسیار ممنون میشم.
ارادتمند شما

Watoo Watoo November 3rd, 2006 09:56

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 67982)
با سلام

یک کمک از دوستان در مورد ADSL میخوام.

من از شرکت داتک سیستم 256Kbps دارم که سرعت دانلودم این چند روزه به تقریباً 13 کیلو بایت کاهش یافته یعنی چیزی مثل سیستم 128Kbps.

حالا میخوام با یه شرکت دیگه قرارداد ببندم، کی از سیستم دی اس الی که داره راضی هست؟

پارس؟ شاتل؟ صبا؟ ....

اگر میشه بگید که چه سیستمی دارید و حداقل و حداکثر دانلودتون رو هم بنویسید.

بسیار ممنون میشم.
ارادتمند شما

سلام جناب حامد
طبق قوانین جدید همه ISP ها سرعت بیشتر از 128 ارائه نمیدهند .

aliii878 November 3rd, 2006 10:08

سلام حامد جان
در مورد کاهش سرعت adsl ها که تو این چند روزه اتفاق افتاده فکر می کنم برای همه شرکت ها رخ داده ...
چون من هم که پارس دارم همین شکلیه سرعت دانلود خیلی اومده پایین...
فکر میکنم این یه مشکل کلی باشه و به شرکتی که ارائه میده ربطی نداره.....

علی یارتان

Hamed2420 November 3rd, 2006 10:16

متشکرم

آخه ساپورت اونها میگه که اگه بیاید 128 رو تست کنید، سرعت دانلودتون بالاتر از 7 یا 8 کیلوبایت نمیشه. :huh:

کسی اینجا از شاتل خدمات گرفته؟ ادعای ارائه ADSL2+ رو دارن.

من شنیدم با سرعت 128 کیلوبایتش حداقل 13 و حداکثر تا 18 کیلوبایت دانلود دارن!
اگه اینجوری باشه خیلی بهتر از داتک هست!!!!!!!!!!!!!

ارادتمند شما

ravian November 3rd, 2006 11:29

نه دوست عزیز اینا همش حرفه .... همشون مثل هم هستن و اینکه به شما گفتن با 128 میشه 13 دانلود کرد همش حرفه...!

Hamed2420 November 3rd, 2006 11:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ravian (پست 68006)
نه دوست عزیز اینا همش حرفه .... همشون مثل هم هستن و اینکه به شما گفتن با 128 میشه 13 دانلود کرد همش حرفه...!

:blink:
شما از خدمات این شرکت استفاده میکنید؟

Arak_fx November 3rd, 2006 11:43

سلام .

من اینترنت 128 از پارس آنلاین دارم سرعت دانلودم معمولا 13KB به بالاست .

ravian November 3rd, 2006 12:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 68008)
:blink:
شما از خدمات این شرکت استفاده میکنید؟

بله ... من تو کرج از خدمات adsl این شرکت استفاده کردم و ناراضی بودم خیلی!!!!!!!!:mad:

ario November 3rd, 2006 12:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 67990)
متشکرم
آخه ساپورت اونها میگه که اگه بیاید 128 رو تست کنید، سرعت دانلودتون بالاتر از 7 یا 8 کیلوبایت نمیشه. :huh:
کسی اینجا از شاتل خدمات گرفته؟ ادعای ارائه ADSL2+ رو دارن.
من شنیدم با سرعت 128 کیلوبایتش حداقل 13 و حداکثر تا 18 کیلوبایت دانلود دارن!
اگه اینجوری باشه خیلی بهتر از داتک هست!!!!!!!!!!!!!
ارادتمند شما

adsl 2 براي سرعت ها پايين مثل 128 فرقي نميكنه! در هر دو نوع adsl با 128k ميشه 13 كيلو بايت دانلود كرد. حداكثر 18 رو هم روش زياد حساب نكن چون به ندرت اتفاق ميوفته...
پارسال شاتل در ولايت ما يعني كرج با اين كه به عنوان يك Icp ديش داشت , ولي خيلي مشكل داشت و به 2 تا isp كه سرويس ميداد از ساعت 10 شب به بعد خيلي سرعتشون ميومد پايين... و از اين لحاظ خوب نبود ولي از نظر adsl نميدونم چه جوري سرويس ميده...
راستي در داتك دانلود كردن فايل با 128 چه قدره؟!‌ 7-8 كيلو بايته؟!‌!!
پارس آنلاي كه در كرج با 128 ميتونه 13kb و با 256 ميتونه حدود 25kb دانلود كنه . البته حدود 3 هفته است كه من باهاشون مشكل دارم كه البته امروز به اين نتيجه رسيدم كه كامپيوترم trojan يا يه ويروس ديگه اي داره... send ام خيلي زياده....
در كل پارس آنلاين خوبه :)

ario November 3rd, 2006 12:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ravian (پست 68014)
بله ... من تو کرج از خدمات adsl این شرکت استفاده کردم و ناراضی بودم خیلی!!!!!!!!:mad:

مشكلتون با شاتل چه بود؟ و الان از كجا سرويس ميگيرين؟

Hamed2420 November 3rd, 2006 13:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 68022)
adsl 2 براي سرعت ها پايين مثل 128 فرقي نميكنه! در هر دو نوع adsl با 128k ميشه 13 كيلو بايت دانلود كرد. حداكثر 18 رو هم روش زياد حساب نكن چون به ندرت اتفاق ميوفته...
پارسال شاتل در ولايت ما يعني كرج با اين كه به عنوان يك Icp ديش داشت , ولي خيلي مشكل داشت و به 2 تا isp كه سرويس ميداد از ساعت 10 شب به بعد خيلي سرعتشون ميومد پايين... و از اين لحاظ خوب نبود ولي از نظر adsl نميدونم چه جوري سرويس ميده...
راستي در داتك دانلود كردن فايل با 128 چه قدره؟!‌ 7-8 كيلو بايته؟!‌!!
پارس آنلاي كه در كرج با 128 ميتونه 13kb و با 256 ميتونه حدود 25kb دانلود كنه . البته حدود 3 هفته است كه من باهاشون مشكل دارم كه البته امروز به اين نتيجه رسيدم كه كامپيوترم trojan يا يه ويروس ديگه اي داره... send ام خيلي زياده....
در كل پارس آنلاين خوبه :)

متشکرم

پس من به یک نتیجه ای رسیدم.
داتک سرویس 256 رو میداد ماهی 29000 تومان که به نسبت شرکت های دیگه خیلی ارزونتر بود. سرعت دانلود هم روی 23 و 24 بود.
الان یه چند وقتیه که سرعت دانلود من اومده روی 12 و 13 کیلو بایت، یعنی دقیقا نصف شده و اصلا بالاتر از این مقدار نمیره. :huh:
باهاشون که تماس میگیریم، انگاری که داری با سیستم هوشمند منشی تلفنی صحبت میکنی، فقط یه چیز بلدن بگن : "آقا سیستم دی اس ال dedicate نیست، sharing هست." :mad:

پس نتیجه میشه که داتک هم با جمع کردن مشتریهای بسیار زیاد سیستم قیمتی خودش رو مثل باقی شرکت ها کرده.

فکر کنم الان 128 پارس یا شاتل همین 30 تومان درمیاد.
عجب سیاستهایی دارن، 6 ماه مشتری جمع میکنه بعدش .:cool: ....
پس رفتم که داتک رو به خاک بسپارم :D

متشکرم
ارادتمند شما

Watoo Watoo November 3rd, 2006 22:17

پروژه های میلیاردی و محدودیت اینترنت پرسرعت

Hamed2420 November 3rd, 2006 22:36

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Watoo Watoo (پست 68180)

:( :(

بخدا شرم آوره، تو این چند وقته کلی خبر های بامزه داشتیم :D
یکیش 2 تا بچه کافی نیست :whoow: :laugh:
یکیش هم همین محدودیت اینترنت :mad:
و .....

هر دم از این باغ بری میرسد :blink: :cry:

Arak_fx November 3rd, 2006 22:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 68186)
:( :(

بخدا شرم آوره، تو این چند وقته کلی خبر های بامزه داشتیم :D
یکیش 2 تا بچه کافی نیست :whoow: :laugh:
یکیش هم همین محدودیت اینترنت :mad:
و .....

هر دم از این باغ بری میرسد :blink: :cry:

حامد جان خون خودتو کثیف نکن چون نهضت ادمه دارد ! ;)

aliii878 November 5th, 2006 19:06

سلام به دوستان عزیز

یه سایت برای دانلود تم کامپیوتر به من معرفی میکنید:cool:
من از این صفحه کامپیوترم دپرس شدم به خدا:cry:

علی یارتان

Hamed2420 November 5th, 2006 20:23

Vista Inspirat Pack 1.1

با سلام خدمت علی آقای گل،

این یه Theme با حجم 27 :blink: مگابایت برای شما :happy:

Vista Inspirat Pack 1.1

من روی ویندوز مدیا سنتر نصب کردم و به خوبی کار کرد اما این دم ها شاید با بعضی از ورژن های ویندوز مشکل پیدا کنن برای همین اول یه Restore Point برای سیستمتون انتخاب کنین که اگه احیاناً مشکلی پیش اومد ویندوز رو رستور کنید.

من خودم برای عوض کردن حال و هوای ویندوز بک گراند و آیکون هارو عوض میکنم :cool:

ویرایش : یه Screenshot ازش ببینید اگر خوشتون اومد دانلود کنین: http://i13.tinypic.com/2wqhppj.png

موفق باشید
ارادتمند شما

aliii878 November 5th, 2006 20:39

حامد جان مرسی;)

عالیه.... شرمنده 27 مگ اپ کردین:blush:

علی یارتان

Hamed2420 November 5th, 2006 20:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aliii878 (پست 68414)
حامد جان مرسی;)

عالیه.... شرمنده 27 مگ اپ کردین:blush:

علی یارتان

:happy:
خواهش میکنم علی آقا

این هم یه سایت مخصوص این کارا ;)

http://www.softpedia.com/get/Desktop...ements/Themes/

touhidqolizadeh November 8th, 2006 10:56

سلام

قضيه اين خطوط پر سرعت اينترنت و ماهواره اي رو كسي مي دونه ، آيا منظورشون همون ADSL است يا داستانش فرق مي كنه ؟ الان همين ADSL رو مستقيم از مخابرات اجاره مي كنيد يا نه از ISP ها مي گيريد و يا از امور مشتركين موبايل و غيره ؟ :o ببخشيدا تو شهرمون هنوز ADSL نيومده بخاطر اين مي پرسم ! :blush:

با تشكر

Hamed2420 November 8th, 2006 11:08

سلام جناب قلیزاده،

ADSL خیره سرشون همون پرسرعت هست :D

من که به شخصه از یک ICP اینترنت میگیرم و فکر نکنم که ISP ها پهنای باند کافی برای این کار داشته باشن.
اما همونطور که میدونین تمام این آی سی پی ها دیش داشتند که از خرداد ماه گذشته به دستور مخابرات محترم تمام دیشها جمع آوری و برای کنترل بیشتر تمام اینترنت الان زیره دست مخابرات هست. دقیقا از همون موقعی که اینترنت خراب شد :laugh:

ارادتمند شما

touhidqolizadeh November 8th, 2006 11:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 69050)
سلام جناب قلیزاده،

ADSL خیره سرشون همون پرسرعت هست :D

من که به شخصه از یک ICP اینترنت میگیرم و فکر نکنم که ISP ها پهنای باند کافی برای این کار داشته باشن.
اما همونطور که میدونین تمام این آی سی پی ها دیش داشتند که از خرداد ماه گذشته به دستور مخابرات محترم تمام دیشها جمع آوری و برای کنترل بیشتر تمام اینترنت الان زیره دست مخابرات هست. دقیقا از همون موقعی که اینترنت خراب شد :laugh:

ارادتمند شما

سلام
از پاسخ شما سپاسگزار هستم اگه مي شه در مورد ICP كمي توضيح بديد خيلي ممنون مي شم براي برپايي ICP آيا مثل ISP اجتياج به تجهيزات و امكانات گران قيمت مي خواد ؟ بنظر شما چقدر ؟

ario November 8th, 2006 11:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh (پست 69047)
سلام
قضيه اين خطوط پر سرعت اينترنت و ماهواره اي رو كسي مي دونه ، آيا منظورشون همون ADSL است يا داستانش فرق مي كنه ؟ الان همين ADSL رو مستقيم از مخابرات اجاره مي كنيد يا نه از ISP ها مي گيريد و يا از امور مشتركين موبايل و غيره ؟ :o ببخشيدا تو شهرمون هنوز ADSL نيومده بخاطر اين مي پرسم ! :blush:
با تشكر

adsl را از icp ها كه تا خرداد مثل مخابرات مادر isp ها حساب ميشدند ميگيريم...
در شهر هايي كه Icp براش صرف نمي كنه كه جايي را بگيره و.... با يك isp قرار داد مي بنده و اون isp ميتونه سرويس adsl را در اونجا ارائه كنه.

ario November 8th, 2006 11:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh (پست 69052)
سلام
از پاسخ شما سپاسگزار هستم اگه مي شه در مورد ICP كمي توضيح بديد خيلي ممنون مي شم براي برپايي ICP آيا مثل ISP اجتياج به تجهيزات و امكانات گران قيمت مي خواد ؟ بنظر شما چقدر ؟

icp در كل ايران فكر كنم كه 11 تا باشه و نميدونم كه چند ميليارد تومان هزينه داره! فقط يادمه كه اگه اشتباه نكنم 200- 300 ميليون وثيقه بايد بذارين! :happy:
icp كجا و isp كجا!
icp مثلا" بايد ديتا رو با حجم زياد بخره (از طريق ديش) و خورد كنه بده به آي اس پي ها .
ولي در حال حاضر كه بايد از مخابرات بسيار گران تر از ديش هايي كه داشتند بخره !(خصوصي سازي)
و غير از آن ميتونه سرويس adsl و wireless هم بده....
به مجوزشون هم ميگويند پروانه ي ندا يا pap
https://www.cra.ir

Hamed2420 November 8th, 2006 11:31

والا در مورد تجهیزات که من هیچ اطلاعاتی ندارم اما:

ICP مخفف Internet Center Provider هست که به قول جناب آریو الان تنها مخابرات ICP هست و تمام این شرکت های بزرگ میشن ISP که مخفف Internet Service Provider هست.

حالا نمیدونم اون ISP های قدیم الان اسمشون چی شده :D
`(ISP) فکر کنم گزینه خوبی باشه :laugh:

به هر حال مفهوم دقیق خصوصی سازی رو میشه تو زورگویی مخابرات دید ;) :nervous:

ارادتمند شما

ویرایش: جناب آریو، ببخشید، پست ها همزمان شد. اما در مورد خصوصی سازی ...... :cry:

touhidqolizadeh November 8th, 2006 11:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 69053)
adsl را از icp ها كه تا خرداد مثل مخابرات مادر isp ها حساب ميشدند ميگيريم...
در شهر هايي كه Icp براش صرف نمي كنه كه جايي را بگيره و.... با يك isp قرار داد مي بنده و اون isp ميتونه سرويس adsl را در اونجا ارائه كنه.

سلام

آيا امكان داره مثلا مراكزي مثل خدمات به مشتركين موبايل و يا كتابخانه هايي كه در بهترين نقطه شهر هستن بتونن سرويس adsl رو ارائه كنند و آيا مخابرات اين خدمات رو بهشون مي ده . وكلا چطوريه . به امكانات جانبي احتياج نيست ؟
باتشكر

Mazdak Parsian November 10th, 2006 16:23

تبديل فايرفاكس به اكسپلورر

mehran_lp November 10th, 2006 17:15

سلام
این اینترنت ما هم بساطیه واسه خودش ها !!
من ADSLدارم اما محدودیت حجمی داره !اول از همه اینکه میشه دورش زد این محدودیت رو ؟
اگه نمیشه چطور می تونم مصرفم رو به حداقل برسونم
مثلآ می خوام تو انجمن ها فقط تکست ببینم که مصلمآ حجم کمتری داره !راهی داره ؟
ممنون

rzamany November 10th, 2006 19:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehran_lp (پست 69800)
سلام
این اینترنت ما هم بساطیه واسه خودش ها !!
من ADSLدارم اما محدودیت حجمی داره !اول از همه اینکه میشه دورش زد این محدودیت رو ؟
اگه نمیشه چطور می تونم مصرفم رو به حداقل برسونم
مثلآ می خوام تو انجمن ها فقط تکست ببینم که مصلمآ حجم کمتری داره !راهی داره ؟
ممنون

از چه شرکتی میگیرید؟
اگر خواستید من میتونم بدون محدودیت حجمی و قیمت مناسب به شما معرفی کنم.

mehran_lp November 10th, 2006 21:56

دوست عزیز من شهرستانم
از ندا گستر صبا می گیرم

a.m.f November 14th, 2006 12:36

سلام به همه دوستان .

من مشکلی پیدا کردم که واقعا" داره اذیتم میکنه .
من وایرلس دارم و در نتیجه 24 ساعته به اینترنت وصلم . الان حدود 9 ماه میشه که کامپیوترم خاموش نشده و وصل به اینترنت بوده .
حالا مشکلم اینجاست که ظاهرا" مقدار زیادی ویروس و برنامه های جاسوسی اومده توی کامپیوترم و حسابی همه چیمو بهم ریخته . مدام پیغامهای error در ویندوز میده . رایت کلیک میکنم عمل نمیکنه . در MSN پیغامهای عجیب غریب به کسانی که در لیست من هستند میفرسته و از این جور خرابکاریها .

میشه بگید چیکار کنم ؟ اگه لازم باشه یه ویروس کش اورجینال حاضرم بخرم تا از هر نظر راحت باشم ولی نمیدونم چی بخرم و اصلا" مفید خواهد بود یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

seifi November 14th, 2006 12:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a.m.f (پست 70580)
سلام به همه دوستان .

من مشکلی پیدا کردم که واقعا" داره اذیتم میکنه .
من وایرلس دارم و در نتیجه 24 ساعته به اینترنت وصلم . الان حدود 9 ماه میشه که کامپیوترم خاموش نشده و وصل به اینترنت بوده .
حالا مشکلم اینجاست که ظاهرا" مقدار زیادی ویروس و برنامه های جاسوسی اومده توی کامپیوترم و حسابی همه چیمو بهم ریخته . مدام پیغامهای error در ویندوز میده . رایت کلیک میکنم عمل نمیکنه . در MSN پیغامهای عجیب غریب به کسانی که در لیست من هستند میفرسته و از این جور خرابکاریها .

میشه بگید چیکار کنم ؟ اگه لازم باشه یه ویروس کش اورجینال حاضرم بخرم تا از هر نظر راحت باشم ولی نمیدونم چی بخرم و اصلا" مفید خواهد بود یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

با سلام، من از کسپرسکی kaspersky internet security 6 استفاده می کنم و راضی هستم ( http://www.kaspersky.ir ). ضمناً، در سایت http://anti-virus-software-review.to...rkey=antivirus توانمندی های آنتی ویروس های مختلف با هم مقایسه شده است. تا آنجا که اطلاع دارم، نسخه های اورجینال نورتن، نود 32 و بیت دفندر ( که برنامه های توانایی هم هستند) در ایران به فروش می رسند. مشکل اصلی در مورد برنامه های اورجینال، مبهم بودن وضعیت پشتیبانی آن ها پس از انقضاء دوره یک ساله است. از این جهت بیت دفندر ( رومانیایی) و کسپرسکی وضعیت بهتری دارند.

اگر خرید نسخه های اورجینال مشکل است، آنتی ویروس AVG را توصیه می کنم: http://www.grisoft.com/doc/1

mehran_lp November 14th, 2006 13:06

منم کسپر رو پیشنهاد می کنم ...کم آزاره

a.m.f November 14th, 2006 14:29

seifi جان
بسیار از راهنمایی مفیدت سپاسگذارم .

a.m.f November 14th, 2006 14:32

همینطور از شما دوست عزیز mehra_lp

taklimi November 15th, 2006 02:37

با سلام
دوستان کسی میدونه چه جوری میشه در ان واحد از یک
خط ADSL یا وایر لس با دو تا کامپیوتر ان لاین شد.
با تشکر

Arak_fx November 15th, 2006 03:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله taklimi (پست 70720)
با سلام
دوستان کسی میدونه چه جوری میشه در ان واحد از یک
خط ADSL یا وایر لس با دو تا کامپیوتر ان لاین شد.
با تشکر

سلام

برای ADSL تک کاربره از مودم های با پورت USB استفاده میشه و برای چند کاربره از مودم های با پورت USB و Ethernet استفاده میشه .

taklimi November 15th, 2006 07:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 70721)
سلام

برای ADSL تک کاربره از مودم های با پورت USB استفاده میشه و برای چند کاربره از مودم های با پورت USB و Ethernet استفاده میشه .

دوست عزیز سلام
من در حال حاضر از یک خط وایر لس تک کاربر استفاده مکنم ایا امکان این که دو نفر از ان
استفاده کنیم هست ؟ اگر بله . چگونه؟؟
ممنونم

Hamed2420 November 15th, 2006 08:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله taklimi (پست 70724)
دوست عزیز سلام
من در حال حاضر از یک خط وایر لس تک کاربر استفاده مکنم ایا امکان این که دو نفر از ان
استفاده کنیم هست ؟ اگر بله . چگونه؟؟
ممنونم

سلام

برای اینکه مودمهای وایرلس از پورت Ethernet محروم هست :D، بعد از شبکه کردن این کامپیوتر ها بوسیله یک HUB ، شما باید یکی از کامپیوتر هارو سرور بکنید و از یک ویندوز سرور استفاده کنید و بعد برای Share کردن اینترنت از نرم افزار هایی مثل ISA SERVER استفاده کنید که البته تنظیمات سختی داره.

من این سیستم رو توی یک شرکت دیدم و اطلاع خاص دیگه ای ندارم.

موفق باشید
ارادتمند شما

ario November 15th, 2006 09:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 70734)
سلام

برای اینکه مودمهای وایرلس از پورت Ethernet محروم هست :D، بعد از شبکه کردن این کامپیوتر ها بوسیله یک HUB ، شما باید یکی از کامپیوتر هارو سرور بکنید و از یک ویندوز سرور استفاده کنید و بعد برای Share کردن اینترنت از نرم افزار هایی مثل ISA SERVER استفاده کنید که البته تنظیمات سختی داره.
موفق باشید
ارادتمند شما

نه بابا چه قدر سخت ميگيري.... :)
يه كامپيوتر ميشه سرور و اون يكي هم كلاينت. هر كدوم از pc ها هم يك كارت شبكه ميخوان و يك كابل شبكه هم به طول دلخواه ميري ميگي كه بسازن.... يعني كابل رو ميبرند و سوكت ميزنند....
بعدش بايد IP بدي به دو تا pc (ربطي به آيپي اينترنتتت نداره!)
همين...

taklimi November 15th, 2006 10:08

دوستان hamed2420 و ario
از راهنمایی شما ممنونم .
شاد باشید .

mehran_lp November 15th, 2006 10:32

مودمت رو Share کنی بسه hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/sweatdrop[1].gif

yaser_rashidi November 15th, 2006 15:40

سلام

كسي از دوستان ميدونه اين فايل رو چطور ميشه دانلود كرد؟

mms://202.157.176.112/TruthAboutTrading.mp3

بجاي http يك پروتكل ديگر mms است.

با تشكر
.........................
رشيدي

fantazio November 15th, 2006 19:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yaser_rashidi (پست 70867)
سلام

كسي از دوستان ميدونه اين فايل رو چطور ميشه دانلود كرد؟

mms://202.157.176.112/TruthAboutTrading.mp3

بجاي http يك پروتكل ديگر mms است.

با تشكر
.........................
رشيدي

من دادم به FlashGet داره دانلود میکنه ;)

taklimi November 15th, 2006 19:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehran_lp (پست 70761)
مودمت رو Share کنی بسه hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/sweatdrop[1].gif

با سلام
ببخشید میشه بفرمایید چطوری میشه اینکار را کرد.
با تشکر

mehran_lp November 15th, 2006 22:39

سلام دوست عزیز
شما كافيه از كراس كابل استفاده كنيد. مقداري رو كه مي خواهيد متر كنيد بريد كابل رو بخريد دو تا سوكت هم بخريد به كسي كه آچار مخصوص اين كار رو داره بگيد مي خوام کراس وصل کنم خودش میدونه چه جوری براتون پرس کنه
البته با این کار فقط می تونید دو تا کامپیوتر رو به هم وصل کنید امیدوارم درست متوجه منظورتون شده باشم
بیش از دو کامپیوتر فقط هاب

taklimi November 15th, 2006 23:50

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehran_lp (پست 71003)
سلام دوست عزیز
شما كافيه از كراس كابل استفاده كنيد. مقداري رو كه مي خواهيد متر كنيد بريد كابل رو بخريد دو تا سوكت هم بخريد به كسي كه آچار مخصوص اين كار رو داره بگيد مي خوام کراس وصل کنم خودش میدونه چه جوری براتون پرس کنه
البته با این کار فقط می تونید دو تا کامپیوتر رو به هم وصل کنید امیدوارم درست متوجه منظورتون شده باشم
بیش از دو کامپیوتر فقط هاب

اقا مهران ممنون از راهنمایت
متوجه شدم میرم که راهش بندازم.

amir777 November 16th, 2006 09:54

ببخشید یک سوال داشتم.....
من 2 روز پیش کامپیوترم رو ری استارت کردم از اون به بعد یه صفحه سیاه میاد میگه دیسک بوت بزار من هم که cd ویندوز رو می زارم هیچ افاقه ها نمی کنه:(
میشه بگید چیکار کنم:cry:
خیلی متشکرم

mehran_lp November 16th, 2006 10:31

مطمئنی از رو سی دی رام بوت می شه ؟

amir777 November 16th, 2006 11:00

اقا مهران سلام
والا نمی دونم این ویندوزه که خریدم میگن دیگه احتیاجی به دیسک بوت نیست(خودش داره)من هم همون روال همیشگی نصب ویندوز...رو می خوام اجرا کنم که میگه بازم بوت می خواد . ببخشید اگه متوجه منظورتون نمی شم
همچین وارد نیستم
متشکرم

ساعت جاري 20:02 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.