انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   بررسی تكنيكال سهام بازار تهران (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2048)

amirrh October 3rd, 2006 22:58

1 ضميمه
كالسيمين
-----------
نماد اين سهم فردا باز ميشود با 100% افزايش سرمايه . آيا در روز گشايش هدف را خواهد زد؟:whoow:

amirrh October 3rd, 2006 23:14

3 ضميمه
سرمايه گذاري معادن و فلزات
------------------------------------

با توجه به خط خطي ها آيا بازگشت تا سطح فيبو و از طرفي حمايتي قديمي در حوالي 2 فيبو 382 و 391 فرصت خريد مي باشد ؟ آيا هدف پيشنهادي اين جانب قابل قبول است؟:rambo:

amirrh October 3rd, 2006 23:42

2 ضميمه
سرمايه گذاري ساختمان ايران
-----------------------------------
آيا مي توانيم هدف نعلبكي را 550 را دست يافتني بدانيم:rolleyes:

amirrh October 3rd, 2006 23:48

1 ضميمه
سرمايه گذاري بانك ملي
------------------------------

قيمت به زيبايي در حدود از فيبوي 78.6% تاريخي باز گشته :rolleyes:
بعد از شكسته شدن ترند نزولي آيا مقاومت بسيار محكم 322 مي تواند مانعي جدي براي رسيدن به فيبوي 61.8% تاريخي باشد؟الگوي خاصي من نتونستم ببينم.:blink:

amirrh October 4th, 2006 20:06

1 ضميمه
لوله و ماشين سازي
------------------------

گوه ( كنج ) زيبا . با هدف 245

----
رفقا بابا تحويل بگيريد. اينهمه استاد فاركسي چرا اين تاپيك را مورد عنايت خودتون قرا نمي دهيد؟!:cry: ايراد هاي اينجانب را نمي گيريد؟:cry:

amirrh October 4th, 2006 20:09

1 ضميمه
توضيح در مورد كندلهاي غير واقعي :
كندلهاي 1 و 2 بعلت ضبط اشتباه داده ها داراي Open و high غير واقعي مي باشند و بايستي در بررسي بحساب نيايند.

candletrader October 4th, 2006 20:44

من متاسفانه اينترنت درست و نيز نرم افزار كار با دادههاي بورس را ندارم ولي از اين تاپيك براي يادگيري استفاده وافر ميبرم از شما سپاسگزارم.
از سرمايه گزاري بانك ملي تحليل جامعي داريد؟

Khashayar-Ta October 4th, 2006 21:23

سلام امیر جان
آقا این دیتاها خیلی مشکل داره..اصلا هر سهمی رو که چک میکنم مشکل داره که خوب نمیشه درست بررسی کرد
ثانیا من هنوز هیچ اندیکاتور توی آمی بروکر ندارم....موینگ دیگه پایه هر تحلیله و بدون موینگ مطالعه هر چارتی به نظرم اشتباهه
همچنین پایووت
بعدش هم هر کسی روش تریدی رو داره...مثلا من با بلوک ها کار میکنم اما توی آمی بروکر که نداریم..خوب من این بیشتر راه دستمه تا بقیه..پس زیاد روی اینکه تحلیل بزارم حساب نکن
بعد دیگه ماشالا شما خودت استادی..پس نگو اشکالات رو کسی بگیره...ما خودمون میاییم پیش شما واسه رفع اشکال .

فقط در مورد چارتهایی که میزاری....از انیدکاتورها چیزی نمیبینم....اونجاهایی که شما هیچ مزاحمی واسه تارگت نمیبینی ممکنه یه موینگ 200 یا 300 اون وسط باشه که خوب بیشتر از هر چیزی تاثیر گذاره که بهتره اینا رو هم در نظر بگیری.

مخلصم

amirrh October 4th, 2006 21:35

1 ضميمه
ريخته گري تراكتور سازي
----------------------------

الگوي نعلبكي:rolleyes:
آيا رسيدم به هدف حدود 300 تومن ممكن است!:banana:

ravian October 4th, 2006 22:08

sallam dostan (aghaye amir) mikhastam bedonam shoma chart in sherkatharo az koja miarin va tahlil mikonid aya platformi dare ke betoonim cjartharo online dahste bashim mamanoon

amirrh October 5th, 2006 06:06

1 ضميمه
فراورده هاي نسوز آذر
----------------------------

هدف 285:blink:

amirrh October 5th, 2006 18:37

1 ضميمه
سلام. با توجه به اينكه ديتاي سايت تابورس محدود تعداد دانلود دارد . دستاي مهرماه را با توجه به معاملات ديروز پيوست مي نمايم.

amirrh October 5th, 2006 18:54

حذف كندلهاي اشتباه

3 ضميمه
با سلام.
همانطور كه در برنامه ديده ايد . بعضي كندلهاي عجيب و غريب در چارتها ديده مي شوند . تمامي اين كندلها اشتباه هستند زيرا تمام اينها كندلهاي روز بعد از افزايش سرمايه مي باشند و Open و high آنها به غلط ضبط شده است. براي تحليل چارت مجبوريم لااقل آنها را از چارت حذف نماييم كه در دو تصوير زير توضيح داده ام.

amirrh October 5th, 2006 20:11

آبسال
-----------
همانطور كه مشاهده مي شود همچنان در يك ترند نزولي بلند مدت بعد از يك ترد صعودي بلند مدت قرار داريم
يك بار تلاش براي لمس خط روند نزولي نا كام مانده ( شماره 3 )
همچنين قيمت بين دو فيبوي تاريخي 50% و 61.8% گير افتاده و در نوسال است.
همچنين شاهد يك كف دوبل قبل از تاچ خط روند بوده ايم كه به هدف خود رسيده است.( شماره 2 )
همچنين شدت گرفتن سقوط قيمت بعد از گذر از 50% فيبوي تاريخي سهم قابل توجه است چرا كه بدون هيچ وقفه تا فيبوي 61.8%‌پيش رفته. ( شماره 1 )

amirrh October 5th, 2006 20:13

2 ضميمه
عكسهاي ضميمه

ساعت جاري 09:30 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.