انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه (شهریورماه 87) (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4067)

hamid-zamani September 15th, 2008 05:36

ما که نمیتونیم رای بدیم ولی رای من
1- امیر بابک
2- پیانو
3- کلید بارو

I.N.D.E.X September 15th, 2008 23:12

سلام

چرا اسامی رای دهندگان غیر فعال هست؟

------------------------------------------------

رای من، دوست خوبم مهدی عزیز

Mehdi.gpr

با آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی مراحل زندگی

hoss September 16th, 2008 01:29

سلام

1 امیر بابک
2 بهزاد اقبالی

farhad farshad September 16th, 2008 08:49

کاربر فعال ماه

سلام خدمت آقا رضا و دیگر اساتید و دوستان

1) خیلی ممنون که اسم مرا هم جزو دیگر دوستان و اساتید قرار داده اید.
2) حقیقت اینکه من حدود دو- سه ماهی است که فعالیتی در سایت سرمایه نداشته ام. از آنجا که ملاک رای گیری تعیین کاربران "فعال" در آن ماه است به نظرم انتخاب اینجانب صرفا لطف مدیر محترم سایت و دوستان بوده است که از همگی کمال تشکر را دارم.
3) ماه قبل که رای گیری بود من بین رای دادن به جناب "بابا بهزاد" و جناب "بهزاد اقبالی" مردد بودم که سرانجام "بابابهزاد" را انتخاب کردم. خوشحالم این ماه فرصتی پیش آمد که به این ترتیب تشکر خود را نسبت به جناب "بهزاد اقبالی" ابراز کنم و باز خوشحالم که نظر صائب جمع حاظر در سایت نیز همین است.
4) به نظرم با کمک این دو بزرگوار، تحلیل بنیادی در سایت سرمایه بتدریج جایگاه واقعی خود را بدست آورده است. متاسفانه اکثر دوستانی که تازه به جمع تریدرها می پیوندند( من جمله خودم)، خود را غرق در اندیکاتورها و تمپلیت های پرزرق و برق می کنند و از تحلیل بنیادی که پایه ی اساسی تحلیل است غافل می شوند. کمک این دو استاد خوب باعث شد تا توجه جمع دوستان حاظر در سایت به نحو محسوسی به اصول تحلیل بنیادی و نقش تعیین کننده ی آن در تحلیل معطوف شود.
5) برای تمام اساتید و دوستان خودم در سایت خوب سرمایه که خاک پای هیچ کدام نیز نیستم از درگاه خدای بزرگ آرزوی موفقیت دارم.

با تشکر
فرهاد

drfarzad September 18th, 2008 01:15

با سلام خدمت تمامی عزیزان .از دید من با وجود شایستگی تمامی دوستان ولی رای من اقای سعیدیان عزیز است .ایشون خیلی انسان نوع دوست و زحمتکشی هستند

Haghshenas September 18th, 2008 01:23

جناب بهزاد اقبالي

به نظرم آقاي بهزاد اقبالي شايسته اين عنوان (كاربر برگزيده) باشند بخاطر تلاشهاشون در بحث فندامنتال البته همه نمونه هستن ولي خوب خوب داريم و خوبتر يا علي

22fx September 18th, 2008 01:50

دوستان این نظر سنجی به نظز بنده کار سختیه چون خوده من موندم معطل کدوم یکی از دوستان کاندید رو انتخاب کنم چون هر کدوم از این دوستان به نوبه خودشون فعال بودن و به من یاری رسوندن با مطالب خوبشون و من جا داره تشکر خودم رو بکنم و لی در نظر سنجی شرکت نمیکنم چون نمیشه خداییش یه نفر رو اتنخاب کرد:banana:

A.I September 18th, 2008 02:05

سلام
چطور میشه رای داد ؟ برای من این قسمت غیر فعال هست !

mahdihd September 18th, 2008 02:13

mahdihd

aghaye saeediyan

shokaran September 18th, 2008 03:21

salam be nazar shoma chera broker fibo hesabe micro 100$ nadare

shokaran September 18th, 2008 03:23

da zemn fibo tavasote kodom sazmanha rgole shode]

roobin85 September 18th, 2008 10:58

سلام
من دونفر انتخاب میکنم
آقای اقبال بهزادی به خاطر تحلیلهای بنیادیشون

virangar به دلیل ارائه تحلیلهای تکنیکی بسیار زیباشون

remii September 18th, 2008 12:15

با سلام
راي من جناب آقاي بهزاد اقبالي بخاطر راهنمائي ها و زحماتشون در انجمن پوزيشن هاي بلومبرگي

satang September 18th, 2008 13:22

سلام،
رای اينجانب آقای فرهاد فرشاد است.
به خاطر تلاش فراوان و اثربخش ايشان در آموزش نرم افزار EL WAVE

Kourosh007 September 18th, 2008 14:37

انتخاب یک نفر از میان این دوستان واقعا کار سختیست و تمام این دوستان به نوبه خود کم و بیش زحمت میکشند و مفید هستند ولی اگر قرار بر این باشد که بنده فقط یک نفر را از میان این جمع انتخاب کنم با تشکر از زحمات تمامی این دوستان بنده جناب آقای بهزاد اقبالی را انتخاب خواهم کرد.

ساعت جاري 04:57 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.