انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه (مهرماه 87) (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4195)

Hesam3737 October 9th, 2008 20:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amirbabak (پست 234569)
جناب آقای Hesam3737

بخاطر همکاری با جناب بامیک ، در تاپیک "50 پیپ..." (نگارش اکسپرت پیچیده سیستم بامیک)
وجداناً خیلی زود نوشت اکسپرت رو، اصلاً فکرشم نمیکردم.احسنت.

جناب amirbabak ، شما لطف دارید .

Reza October 11th, 2008 15:27

با سلام

نظرسنجی مهرماه ایجاد گردید. امیدوارم کسی از قلم نیفتاده باشد.

لازم به ذکر است در این نظرسنجی امکان مشاهده اینکه هر کاربر به کدام گزینه رأی داده است وجود ندارد.

با تشکر

lastnight19 October 11th, 2008 18:12

ممکنه برای ماههای آینده هرکس که کاندیدایی رو معرفی می کنه دلیل انتخابش رو هم در یک خط بنویسه یا اینکه تاپیک و یا پستی که به اون دلیل ایشون رو کاربر نمونه شناخته رو هم اینجا قرار بدهند.

shahramfx October 11th, 2008 22:31

انتخاب من اميد سبوكي([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])
دلايل:واقعا داره تو تايپيك خودش زحمت مي كشه و اخبار رو در اختيار تريدرها قرار ميده
هم چنين ايشون تو مسنجر پاسخگوي سوالات افراد نيز مي باشد (من تعجب مي كنم كه چطوري 70-80 نفر رو ساپورت مي كنه)

ehsandinho October 12th, 2008 14:20

سلام. من هم فکر میکنم جناب امید خان با آی دیه piano11 توی این مدت واقعا سنگک تموم گذاشتن . من تازه کارم و شخصا خیلی چیزها از ایشون در مدت کوتاهی یاد گرفتم از طریق مسنجر واقعا برای بنده یک کلاس تشکیل داده بودند .
امیدوارم روزی بتونیم زحماتشون رو جبران کنیم

mohammad23 October 12th, 2008 18:51

جناب hesam3737 بخاطر نوشتن اکسپرت روش جناب بامیک در مدت خیلی کوتاه.

nirvana October 13th, 2008 00:57

با سلام خدمت دوستان گرامی .

من داشتم همینطوری به صفحه مانیتور نگاه میکردم دیدم که اسمم رو گوشه سمت چپ نوشته ، یه نگاه کردم باورم نمیشد که اسم من رو هم توی این لیست اومده. راستش من تا حالا فکر کاربر برگزیده شدن رو هم نکرده بودم . بازهم از دوستانی که من رو معرفی کردن ممنونم ولی فکر میکنم که من خیلی هم فعال نیستم . پیشنهاد میکنم که جناب آقای حسام که واقعا توی این چند وقت مثل یه فرشته نجات بودند به عنوان کاربر برگزیده یا اگه راه داری یه چیزی اونورطر انتخاب بشن . پیشنهاد بعدی من هم جناب سعیدیان هستند که واقعا من خودم از پشتکار ایشون در هر موردی که شروع میکنند الگو گرفتم .

با تشکر نیروانا
بدرود

keivanpro October 14th, 2008 10:28

جناب فرهاد سلیمی(فرهاد فرشاد)
ایشون واقعا برای تاپیک امواج الیوت این سایت بی دریغ و به نحو احسنت فعالیت کردن و میکنن و حق بزرگی به گردن تمام بچه های این سایت دارن( حتما یک سری به تاپیک آموزش elwave بزنید)

pedramforex October 18th, 2008 00:54

انگار من نمیتونم رای بدم، اما رای من اقای کالوکیا است.

kermanfx October 20th, 2008 17:18

با سلام خدمت دوستان خوب سرمایه کرمان اف ایکس این افتخار را دارد که جوایز نفرات برگزیده سایت سرمایه در مهر ماه را پرداخت نماید .
لطفا از تاپیک ما در قسمت آگهی نیز بازدید به عمل بیاورید.
از آراء دوستان به به نظر می آید که آقای piano11 نفر اول خواهند بود ولی رقابتی نزدیک بین آقایان amirbabak و Gh.Saeadian و hesam3737 وجود دارد.
در ضمن دوستان عزیزی که برنده میشوند میتوانند در صورتی که نزد ما یک حساب ریل باز کنند علاوه بر دریافت مبلغ جایزه و واریز آن به حساب ریل خود از 80% ریبیت همیشگی و البته بدون شرطنیز برخوردار شوند .

کرمان اف ایکس این پیشنهاد را میدهد در صورتی که برندگان یعنی نفر اول و دوم تمایل داشته باشند مبلغ جایزه بین بیش از 2 نفر تقسیم شود :) تا دوستان بیشتری بتوانند از این فرصت خوب استفاده نمایند .

mm95 October 20th, 2008 21:30

دوست عزیز و زحمتکش جناب سبوکی و جناب سعیدیان عزیز کاربر برگزیده

kamo October 20th, 2008 22:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله keivanpro (پست 236961)
جناب فرهاد سلیمی(فرهاد فرشاد)
ایشون واقعا برای تاپیک امواج الیوت این سایت بی دریغ و به نحو احسنت فعالیت کردن و میکنن و حق بزرگی به گردن تمام بچه های این سایت دارن( حتما یک سری به تاپیک آموزش elwave بزنید)

ایضا تایید می شود
فکر کنم یک سری فعالیتها هستن که ماندگار هستن حتی می شه گفت نسلها
نوشته های فرهنگ و حامد 8420 و همچنین جناب فرهاد فرشاد از اون نوشته هاس که مدتها رنگ کهنگی نمی گیرن
هر چند نمیتونم رای بدم و لی از این عزیزان قدر دانی می کنم
اموزشهای پایه ای جالبی رو به به صورت تکست و تصویر جمع اوری کردن که به قول عرفا هر رکعت اون برابر هزار رکعت در تاپیکهای دیگره
فعالیتی با کیفیت در کمیت داشتن این عزیزان
اموزش الیوت
ترجمه دینامیک تریدر ماینر
و اموزش مولتی مدیای نرم افزار الویو

rasputin October 21st, 2008 06:47

به نظرم الآن دیگه همه با امیر بابک کاملآ موافق هستند :)

rezaei October 21st, 2008 15:20

با سلام
فكر كنم اسم dolatmand عزيز جناب آقاي رضا فرجي را هم به ليست اضافه كنيم بهتر باشه. من به اون راي ميدم.

ehsandinho October 21st, 2008 20:00

انتخاب جناب سبوکی رو به عنوان کاربر برگزیده تبریک میگم و واقعا فکر میکنم که انتخاب به حقی بود . چون ایشون با وجود زدن اخبار و زدن پست و دادن پیشنهاد معامله هر سئوالی رو در مسنجر با صبر جواب میدن و مثال میزنند تا ما تازه واردین متوجه شیم . واقعا برای من یه افتخار بزرگه در کنار این عزیز کار کنم و وارد بازار شم

ساعت جاري 13:26 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.