انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   اولین دوره مسابقات فارکس کاربران سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4166)

Gh.Saeadian November 25th, 2008 17:47

تبریک تبریک تبریک

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian (پست 252550)
سلام
به نظر من هم هیچ کس از محمد رستمی عزیز و با مرام لایق کسب این مقام نیست.
با آرزوی موفقیت برای ایشون و سایر دوستان شرکت کننده
با تشکر

سلام محمدجان عزیز و محجوب و محبوب و با مرام استقلالی
الحق که تلاش چندساله تو با توجه به تجربیات گرانبهایی که از مسابقات قبلی داشتی بالاخره در این مسابقه نتیجه داد و نشون دادی کسانی که در بحث های تخصصی شرکت نمی کنن دلیل بر کم اطلاعی اونها نیست. انشاله در تمام عرصه های زندگی موفق و مؤید باشی.

:banana:هوهو رستمی قهرمان:banana:

پ ن1: واقعاً مطلبی که در مورد RR گفتی باید بعنوان تابلوی سردر بازار فارکس ایران نصب بشه تا همه هموطنان عزیز بتونن در این راه به موفقیت دائمی برسن.
پ ن2: مهرداد عزیز ضمن تبریک بمناسبت ازدواجتون ، واقعاً حقت ایستادن روی سکو بود ، انشاله در دورهای بعدی دوستان یه رقیب سرسخت برای مقام اولی دارن.

soldure117 November 25th, 2008 18:12

با سلام :
استفاده از اردر معکوس یه نوع استاپ لاسه درست ؟
اما واسه کسی مثل من که تجربه ندارم یکی باید بگه که این در روش شما به جهتی که پوزیشن اول رو طبق اون گرفتی اطمینان داری اما چون زمان هنوز لازم داری تا جهت پیش بینی شده توسط شما نکمیل بشه از یه اردر معکوس استفاده می کنی تا سود این اصلاح رو هم از دست ندی ؟؟

power4400 November 25th, 2008 19:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mdavodi (پست 253725)
دوست عزیز منظور بنده هم کلی بود خانم ابراهیمی من و یا هر کس دیگه روش خودشو داره . راستش بچه ها طوری علیه استاپ جبهه گرفتند که انگار هیچ راهی بجز گذاشتن استاپ وجود نداره .
احساس کردم الان تو زمان گالیله هستیم و خانم ابراهیمی هم گالیله هستش که میگه بدون استاپ هم میشه ترید کرد. بچه ها هم میگفتن نه سطح مارکت صافه گرد نیست :blink::blink::blink: :laugh::laugh:

خیلی راحته اگه بای کردم مثلا 30 پیپ پایینتر یه سل اردر میزارم. یه چیزی تو همین مایه ها. :laugh::laugh:
حالا آخر شب میام باهات کل کل ;) در مورد قوانین هم یه نظراتی دارم. ;)

با تشکر از mdavodi عزیز:)

نه بابا یکی پیدا شد برای کل کل;)

mohammad rostami November 25th, 2008 19:27

سلام

با تشکر از شرکت ایمانی , حساب بنده شارژ شد

amir biz November 25th, 2008 20:03

آقای رستمی به شما تبریک میگم و امیدوارم همواره موفق باشید . علی یارتون باشه . :)

HajReza November 25th, 2008 20:53

سلام
با تشکر از شرکت ایمانی و مدیریت سایت سرمایه بابت برگزاری مسابقه

موفقیت دوست عزیز و گرامی جناب آقای رستمی رو به ایشون تبریک عرض می کنم و موفقیت روز افزون این دوست عزیز رو از خدا وند متعال خواهانم

همچنین به دوستان عزیز سینا333 و فارکس کاران کسب مقام دوم و سوم رو تبریک عرض می کنم و انشاالله که در کلیه امور زندگی موفق و پیروز باشند
شاد باشید

Reza November 25th, 2008 22:27

با سلام

دوستان محترم در شرکت ایمانی لطف کردند و سه جایزه حساب 100 دلاری (علاوه بر جوایز از پیش تعیین شده) به شرکت کنندگان اختصاص دادند که این جوایز به نفرات ذیل تعلق می گیرد:

• جناب madonna_200490 با شماره اکانت 200057 به دلیل DD پایین، سود مناسب، نظم و استفاده از S/L در تمام معاملات
  • سرکار خانم Desire با شماره اکانت 200139 (به نمایندگی از خانم های شرکت کننده در مسابقه) به دلیل تلاش تا انتهای مسابقه و بستن بیش از 90% معاملات با سود
  • جناب hossein_fx با شماره اکانت 200290 به دلیل امتیاز بالا و کسب رتبه چهارم، همچنین استفاده از S/L در تمام معاملات

لطفا این سه دوست عزیز مشخصات حقیقی خود را به همراه یک شماره تلفن از طریق PM برای من ارسال کنند.

با تشکر
رضا

forexkaran.sign November 25th, 2008 22:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amir biz (پست 253825)
آقای رستمی به شما تبریک میگم و امیدوارم همواره موفق باشید . علی یارتون باشه . :)

سلام
من هم به به اقای رستمی تبریک میگویم و برای ایشان ارزوی موفقیت میکنم. همچنین همه شرکت کنندگان در این مسابقه . :rambo:

شاد پیروز سربلند باشید :rambo:

sina333 November 25th, 2008 23:47

1 ضميمه
سلام به همه
دوستان نظر بدن
با تشکر

hossein_fx November 25th, 2008 23:58

salam khedmate doostan
az agha reza va sherkate emony kamale tashakor ra daram
va az tamame doostani ke danestehaye khodeshon ro dar ekhtyare baghye ghar midan az samime ghalb tashakor mikonam
ensafan man yeki matalebe besiar mofidi ro az tarighe in site va sitehaye dyge yad gereftam

sina333 November 26th, 2008 00:10

شرکت ایمانی در حق من بسیار لطف کردند و من را شرمنده کردند فقط نپرسید چرا

من فقط می تونم در حق آنها دعا کنم

از همکاری صمیمانه آنها تشکر می کنم

pari.ebrahimi November 26th, 2008 10:56

سلام
باز هم از زحمات آقا رضا تشکر می کنم...
در مورد بحث استاپ لاس، در یک مورد با جناب mdavodi موافقم، اونهم نبودن پای چارت (بدلیل مشغله زندگی) و بدتر از اون لات بالا گرفتن از روی اشتباه بود... اما ...
ببخشید که من کمی نکته بین هستم و کمی هم رک. اما هر کسی روش معاملاتی خودش رو داره و منهم خودم جای خودم فکر می کنم بهترین روش ترید رو دارم. پس وقتی می خوایم در مورد عملکرد دیگری صحبت کنیم کمی نظر قطعی دادن رو از صحبتهامون دور کنیم، مثلا ً من وقتی دیدم یکی از فاکتورهای مسابقه برای نفرات 4 تا 6 گذاشتن استاپ بود کمی ناراحت شدم... اما خوب دیگه... هر کسی روشی داره و ملاک برتری رو چیزهای خاصی می بینه... مثل همین قانون DD که هنوزم نفهمیدم چی بود، ولی به نفع یه سری و به ضرر یه عده دیگه بود... یا قانون 30% سود که به ضرر کسانی بود که پوزیشن های درست درمون می گرفتن و با یه تحلیل درست و بجا سود خوب می گرفتن... خوب اینطوری شاید در حق یک سری اجحاف می شه... شاید از نظر خود بروکر اینطوری نباشه، اما از نظر کسی که روش خاص خودش رو داره اینطوره... البته شاید چاره این کار هم چند تا پوزیشن کوچیک با هم بود... بی خیال...

در جواب دوست عزیزی هم که گفت شما دفعه بعد هم کال می شی عرض کنم که (خانوم ابراهیمی عصبانی می شود) من حاضرم قسم بخورم که دفعه بعد نفر اول می شم! این رو با جرات و جسارت تموم می گم! من دفعه اولم بود مسابقه می دادم، و کسی هم بودم که دفعه اولم بود با متاتریدر کار می کنم و حتی درست حسابی بلد نبودم باهاش کار کنم و از یکی دو تا بچه های فروم پرسیدم این چطوریه و یکی گفت بلد نیستی اول برو عملکردش رو بخون، مسابقه زیاده (من با IFC کار می کنم و اون نرم افزارش جداس و کمی فرق می کنه)... کمی دستم اومد چی به چیه... اما حاضرم ثابت کنم که شما در اشتباه محض به سر می بری و ... اصلا ً اینطور نیست!

(خانوم ابراهیمی آروم می شود) به هر حال امیدوارم همیشه همه راضی و خوشحال باشن و به عملکرد و شیوه تریدشون ایمان داشته باشن. ما هم راضی ایم به رضای خدا و سعی می کنیم زیاد با آقایون فروم درگیر نشیم، از این رو شاید در مسابقه هم شرکت نکنیم، شاید هم حضور داشته باشیم... (چرا فعل هام جمع شد؟)... آره... خیلی حرف زدم، ببخشید.

Desire November 26th, 2008 13:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 253871)
با سلام

دوستان محترم در شرکت ایمانی لطف کردند و سه جایزه حساب 100 دلاری (علاوه بر جوایز از پیش تعیین شده) به شرکت کنندگان اختصاص دادند که این جوایز به نفرات ذیل تعلق می گیرد:

• جناب madonna_200490 با شماره اکانت 200057 به دلیل DD پایین، سود مناسب، نظم و استفاده از S/L در تمام معاملات
  • سرکار خانم Desire با شماره اکانت 200139 (به نمایندگی از خانم های شرکت کننده در مسابقه) به دلیل تلاش تا انتهای مسابقه و بستن بیش از 90% معاملات با سود
  • جناب hossein_fx با شماره اکانت 200290 به دلیل امتیاز بالا و کسب رتبه چهارم، همچنین استفاده از S/L در تمام معاملات

لطفا این سه دوست عزیز مشخصات حقیقی خود را به همراه یک شماره تلفن از طریق PM برای من ارسال کنند.

با تشکر
رضا

سلام
از مدیریت محترم شرکت ایمانی و از آقا رضا بابت این لطف مضاعف متشکرم .

موفق و موید باشید .

power4400 November 26th, 2008 17:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hossein_fx (پست 253927)
salam khedmate doostan
az agha reza va sherkate emony kamale tashakor ra daram
va az tamame doostani ke danestehaye khodeshon ro dar ekhtyare baghye ghar midan az samime ghalb tashakor mikonam
ensafan man yeki matalebe besiar mofidi ro az tarighe in site va sitehaye dyge yad gereftam

سلام hossein_fx عزیز چرا فینگیلیش می نویسین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر وقت می خوام بخونم سردرد می گیرم :wacko::wacko::wacko:
حالا از این سر درد بگزریم وقتی مشکل خوندن و نوشتن فارسی به این خوبی حل شده چرا فینگیلیش!!!!!!!!!

power4400 November 26th, 2008 17:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi (پست 254064)
سلام
باز هم از زحمات آقا رضا تشکر می کنم...
در مورد بحث استاپ لاس، در یک مورد با جناب mdavodi موافقم، اونهم نبودن پای چارت (بدلیل مشغله زندگی) و بدتر از اون لات بالا گرفتن از روی اشتباه بود... اما ...
ببخشید که من کمی نکته بین هستم و کمی هم رک. اما هر کسی روش معاملاتی خودش رو داره و منهم خودم جای خودم فکر می کنم بهترین روش ترید رو دارم. پس وقتی می خوایم در مورد عملکرد دیگری صحبت کنیم کمی نظر قطعی دادن رو از صحبتهامون دور کنیم، مثلا ً من وقتی دیدم یکی از فاکتورهای مسابقه برای نفرات 4 تا 6 گذاشتن استاپ بود کمی ناراحت شدم... اما خوب دیگه... هر کسی روشی داره و ملاک برتری رو چیزهای خاصی می بینه... مثل همین قانون DD که هنوزم نفهمیدم چی بود، ولی به نفع یه سری و به ضرر یه عده دیگه بود... یا قانون 30% سود که به ضرر کسانی بود که پوزیشن های درست درمون می گرفتن و با یه تحلیل درست و بجا سود خوب می گرفتن... خوب اینطوری شاید در حق یک سری اجحاف می شه... شاید از نظر خود بروکر اینطوری نباشه، اما از نظر کسی که روش خاص خودش رو داره اینطوره... البته شاید چاره این کار هم چند تا پوزیشن کوچیک با هم بود... بی خیال...

در جواب دوست عزیزی هم که گفت شما دفعه بعد هم کال می شی عرض کنم که (خانوم ابراهیمی عصبانی می شود) من حاضرم قسم بخورم که دفعه بعد نفر اول می شم! این رو با جرات و جسارت تموم می گم! من دفعه اولم بود مسابقه می دادم، و کسی هم بودم که دفعه اولم بود با متاتریدر کار می کنم و حتی درست حسابی بلد نبودم باهاش کار کنم و از یکی دو تا بچه های فروم پرسیدم این چطوریه و یکی گفت بلد نیستی اول برو عملکردش رو بخون، مسابقه زیاده (من با IFC کار می کنم و اون نرم افزارش جداس و کمی فرق می کنه)... کمی دستم اومد چی به چیه... اما حاضرم ثابت کنم که شما در اشتباه محض به سر می بری و ... اصلا ً اینطور نیست!

(خانوم ابراهیمی آروم می شود) به هر حال امیدوارم همیشه همه راضی و خوشحال باشن و به عملکرد و شیوه تریدشون ایمان داشته باشن. ما هم راضی ایم به رضای خدا و سعی می کنیم زیاد با آقایون فروم درگیر نشیم، از این رو شاید در مسابقه هم شرکت نکنیم، شاید هم حضور داشته باشیم... (چرا فعل هام جمع شد؟)... آره... خیلی حرف زدم، ببخشید.

.................................................. .................................................. .............:mad:
.................................................. ..........................;)
.................................................. .................................................. .......:whoow:
.................................................. .................................:cool:
.................................................. ......:advise:
..................:rambo:

از مخالفت نهراسید فقط وقتی بادبادک می تواند بالا رود که با باد مخالف مواجه شود. ( چرچیل )

ساعت جاري 16:48 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.