انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5008)

Augur July 3rd, 2009 17:11

آقا رضا لورج 1:10 برای بالانس 1000 دلاری واقعا کمه

درسته مسابقه هدف آموزشی هم داره ولی ترید کردن در شرایط گلخانه ای هم ما رو به جایی نمی رسونه !

کاش لا اقل لورج رو 1:20 انتخاب می کردید

bbabareza July 4th, 2009 13:36

یوز پسورد برای من نیانده تمام فولدرهای بالک و اسپم و ... رو هم چک کردم

ثبت نام همموفقیت آمیز بود

برای شرکت هم ایمیل زدم هنوز جوابی نیومده

چه کنم !!!!!!!!!!!!!!

kahroba20 July 4th, 2009 17:25

متاسف شدم

باسلام
مدیریت عزیز واقعا واسه سایت سرمایه افت داره که نتونه ساپورت آنلاین بکنه در مورد نتایج
کاش به فکر این سیستم بودید تا لول سایت پایین نمی آمد.ببینید چیکارش میکنید
با تشکر

adavari July 4th, 2009 18:43

سلام یوزر و پسورد برای من هم نیومده. آقا رضا خواهشا اقدام کنید. ظاهرا تقلب گسترده ای در ارسال یوزر و پسورد رخ داده. تا کار به اغتشاش کشیده نشده، زحمتشو بکشید. ;)
یا حق

Ashkan1 July 4th, 2009 19:27

یوزر و پسورد برای من اومده:p
تشکر از مدیر محترم
دوستان دقت کنید موضوع ایمیل با این مضمون هست Info (emoney.co.ir)

Reza July 4th, 2009 22:11

دوستانی که با مشکل عدم دریافت یوزر و پسورد مواجه هستند این پست را ملاحظه فرمایند:
http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...98&postcount=7
نقل قول:

• ممکن است این ایمیل به spam یا bulk ارسال شده باشد. در صورت عدم دریافت ایمیل در inbox، قسمت spam یا bulk را ببینید.
  • در صورت عدم دریافت ایمیل یا مشکل در وارد شدن به حساب، از طریق ایمیلی که در ثبت نام درج کردید ایمیلی به [email protected] ارسال و مشکل خود را مطرح کنید.

Ganji251 July 5th, 2009 13:16

سلام من همان روز جمعه يوزر و پسورد را دريافت كردم.
با احترام - گنجي

Ashkan1 July 5th, 2009 20:15

از کجا میشه متوجه شد که کسی از اکسپرت استفاده میکنه؟

Ganji251 July 5th, 2009 21:25

سلام
اين كه كاري نداره بروكر فعاليت اكسپرت را غيرفعال مي كنه!
سرور مي تونه بفهمه كه شما دكمه باي يا سل را كليك كرده ايد و يا يك سيگنال بوسيله نرم افزار فرستاده شده است.

ahmadrfa July 6th, 2009 11:13

آنلاین میتونیم رتبه خودمون رو ببینیم یا هر چند ساعت بروز میشه لطفا لینکشو تو صفحه اصلی شرایط مسابقه بذارید

Ganji251 July 6th, 2009 11:45

سلام
خدمت شما
اعلام نتايج سومين دوره مسابقات فاركس سايت سرمايه

با احترام - گنجي

t_rpts July 6th, 2009 11:46

نتیجه مسابقه

1 ضميمه
نتایج مسابقه (دوشنبه 15 تیر 1388 ساعت 11:31 به وقت ایران)

alijob444 July 6th, 2009 12:29

امکان ترید با نفت آیا وجود داره چون اینجا من فقط جفت ارز میبینم

Ganji251 July 6th, 2009 13:51

سلام
ظاهرا نميشه نفتي شد!
البته فكر نمي كنم با اين مارجين بشه روي نفت تريد كرد.
با احترام - گنجي

lastnight19 July 6th, 2009 14:50

خوب بود این لوریج رو می بردید بالا تا همین هفته اول یه عده که اضافه هستند حذف می شدند اونوقت مسابقه واقعی شروع می شد، اینجوری بعضی ها تا روز اخر هستند و زیاد بنظر من جالب نیست، اگر یه جوری بود که افراد حذف می شدند خیلی بهتر بود.

alijob444 July 7th, 2009 00:39

آقا یکی به داد من برسه این لوریج رو تو رو خدا بالا میبردید الان 5 تا موقعیت ترید داشتم بخاطر لوریج پایین فقط یکی رو گرفتم

parvan July 7th, 2009 01:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 327841)
خوب بود این لوریج رو می بردید بالا تا همین هفته اول یه عده که اضافه هستند حذف می شدند اونوقت مسابقه واقعی شروع می شد، اینجوری بعضی ها تا روز اخر هستند و زیاد بنظر من جالب نیست، اگر یه جوری بود که افراد حذف می شدند خیلی بهتر بود.

فکر خوبیه !!! البته کارهای بهتری هم میشه کرد . مثلا تعداد مربعهای آواتار ها را بشماریم و یا اگر دوستان صلاح میدونند بر اساس تاریخ عضویت و یا تعداد ÷ستها هم میشه یک عده جوجه فارکس را همون اول کار از جلوی دست و ÷ا ی اساتید برداشت تا اساتید حرفه ای؛ سطح مسابقه را به آسمون بچسبونند و رقابت جالب بشه .

بنده همینجا ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مسابقه ؛ به عنوان یک آماتور از اینکه جسارت کرده و در مسابقه بزرگان شرکت کرده و باعث غیر جالب شدن رقابت اساتید گشته ایم عذر خواهی کرده و بلافاصله صحنه را ترک کرده و انصراف خود را از ادامه این رقابت اعلام میکنم . امیدوارم دوستان حرفه ای در ادامه شاهد رقابت های جذابتری باشند و به بزرگواری خودشان امثال بنده را به خاطر اشتباهی که کردیم و در مسابقه بزرگان باعث اخلال شدیم ببخشند

farari July 7th, 2009 02:37

دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم هیچگاه یکدگر را به باد تمسخر نگیریم.......
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم اگر استعدادی داریم و دیگری فاقد آنست به رخ نکشانیمش.......
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم که تنها در انسانیت حق فخر فروشی داریم........
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم گر باری ز دوش دیگری بر نمی داریم او را مایوس نیز نکنیم...........
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم که درک رنج های انسانی بالاتر از هر استعداد و سرمایه ایست...........

من مثل جناب پروان کنار نمی کشم بل این بازی خود مرا کنار زد حتی با این لوریج پایین!
اما ایزد را شکر که در زندگی دو گزینه آموخته ام نه دست به تمسخر دیگری زنم نه به آنچه دارم بنازم
راستی که قصد فخر فروشی ندارم اما هزار مکنت و شوکت را به آن دو گزینه ترجیح نمی دهم. باور ندارید؟رو می کنم خالصانه و بی دریغ!

AmirBabak July 7th, 2009 05:35

من فکر کنم جناب پروان و جناب فراری بد برداشت کردند.
بعید میدانم منظور جناب البرز این بوده باشد.

منظور ایشان اینست که بعضی ها(اعم از سابقه داران سایت و مبتدی ها)، با وجود لوریج بالا دست به ریسک زده و بخاطر جو مسابقه ای حاکم، ممکن است کال شوند و طبعاً از دورخارج میشوند.

بنده هم به شدت معتقدم این موضوع مسابقات را جذاب تر خواهد کرد.

حالا دوستان عزیز چرا بخودشان گرفتند من که متوجه نشدم!

me.trader July 7th, 2009 07:23

با سلام خدمت دوستان و تشکر از مدیران محترم شرکت ایمانی و سایت سرمایه
لوریج هر چه باشه برای همه شرکت کنندگان یکسانه و چون حساب دمو است پایین بودن لوریج اهمیتی نداره. همچنین حذف شدن یا باقی ماندن دیگران هم به نحوه ترید بقیه نه خللی وارد می کنه و نه شانس آنها را افزایش میده.
به نظر من، قدرت و توانایی یک تریدر زمانی معلوم می شه که بتونه با لوریج پایین سود زیاد بدست بیاره و تریدر برای کسب سود بیشتر، باید تلاش خود را روی کسب پیپ بیشتر متمرکز کنه. بنابراین با لوریج پایین، عنصر شانس یا بدشانسی حذف شده و یا کم تأثیر خواهد بود.
موفق باشید

sahamtrader July 7th, 2009 09:47

پیشنهاد

با سلام با توجه به شیوه اعلام نتایج بنده پیشنهاد میکنم.

تمام اکانت ها پسورد یکسانی داشته باشند مثلا

Investor : sarmaye (read only password)

که دیگه همه بتونند بتمام اکانت ها دسترسی داشته باشنند

اینجوری تبادل تجربه میشه و بقول معروف همه رو بازی میکنند و ادا و عمل معلوم میشه و....و

masoudu2ub July 7th, 2009 10:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله me.trader (پست 328046)
با سلام خدمت دوستان و تشکر از مدیران محترم شرکت ایمانی و سایت سرمایه
لوریج هر چه باشه برای همه شرکت کنندگان یکسانه و چون حساب دمو است پایین بودن لوریج اهمیتی نداره. همچنین حذف شدن یا باقی ماندن دیگران هم به نحوه ترید بقیه نه خللی وارد می کنه و نه شانس آنها را افزایش میده.
به نظر من، قدرت و توانایی یک تریدر زمانی معلوم می شه که بتونه با لوریج پایین سود زیاد بدست بیاره و تریدر برای کسب سود بیشتر، باید تلاش خود را روی کسب پیپ بیشتر متمرکز کنه. بنابراین با لوریج پایین، عنصر شانس یا بدشانسی حذف شده و یا کم تأثیر خواهد بود.
موفق باشید

کاملاً درسته، من با شما هم عقیده هستم..
فکر می کنم شکایت دوستان از لورج پایین به خاطر از دست رفتن موقعیت های سوده ایه که داره تند و تند از دستشون میره..

bache mahal July 7th, 2009 11:12

سلام دوستان

دوستان با این لوراج با همان 1000 دلار می شد 3 تا پوزیشن 0.02 گرفت با حساب 1100 دلار هم باز هم همان 3 تا پوزیشن بیشتر اجازه نمیده

کسی میدونه دلیل این عمل چیه ؟

mercury July 7th, 2009 11:44

جناب sahamtrader مرسی که به فکر عینک ته استکانی های سرمایه هستید !!:blink:

به جون نن جون باراک کروباما;) نوشته های با سایز معمولی رو هم می تونیم بخونیم احتیاجی به اون سایز نداریم !!:rolleyes:

alibeti July 7th, 2009 12:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله bache mahal (پست 328093)
سلام دوستان

دوستان با این لوراج با همان 1000 دلار می شد 3 تا پوزیشن 0.02 گرفت با حساب 1100 دلار هم باز هم همان 3 تا پوزیشن بیشتر اجازه نمیده

کسی میدونه دلیل این عمل چیه ؟

با سلام

به خاطر لوريج پايين هست و مارجين براي جفت ارز هاي مختلف خوب فرق ميكنه

Aamed July 7th, 2009 14:46

دوست عزیز که با فونت دایناسوری می نویسی....
توجه کن ما در یک رقابت شرکت کردیم.
اگر معاملات بنده رو شما دیدی امکان داره اشتباه من رو شما تکرار کنی و در عین حال تا زمانی که توضیح بابت دلایل ورود و خروج ندم هیچ فایده ای اینوستور من برای شما نداره. اگر هم بر فرض محال جزو رتبه های بالا باشم و شما حساب من رو ببینی دیگر معنی مسابقه از بین می رود و پاداش پیروزی برای من و شما یکسان است.
با اینکه از مخالفین لوریج پایین هستم و شبیه سازی این مسابقه بلا تشبیه با حساب واقعی می باشد اما تنها درس این مسابقه آموزش "هزینه فرصت" برای عزیزانی می باشد که بدون توجه به ریسک و بازده اقدام به معامله می کنند.

پ ن: هزینه فرصت از دست رفته، منفعتی است که در اثر قبول نکردن بهترین راه حل بعدی از دست رفته است. در واقع، هزینه فرصت از دست رفته انجام نمی شود و جزو هرینه های مربوط به تصمیم گیری ها می باشد.

sahamtrader July 7th, 2009 15:17

با سلام

من اینجا اینترنتم هی قطع و وصل میشه و....و همه چی قاط زده اینکه یهو اونجوری شد ببخشید

masoudu2ub July 7th, 2009 17:35

چرا "هج" نمی شه کرد؟!
دیروز می شد!

بهزاد اقبالی July 7th, 2009 20:43

بنده هنوز ایمیلی دریافت نکردم.ایمیل هم زدم اما هنوز مثل اینکه دوستان فرصت نکردن یوزرنیم و پسورد رو برای من ارسال کنند.اگر از مسئولین شرکت ایمانی فردی اینجا هست لطفا این موضوع رو مد نظر داشته باشند.
با تشکر

e4run July 7th, 2009 20:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی (پست 328267)
بنده هنوز ایمیلی دریافت نکردم.ایمیل هم زدم اما هنوز مثل اینکه دوستان فرصت نکردن یوزرنیم و پسورد رو برای من ارسال کنند.اگر از مسئولین شرکت ایمانی فردی اینجا هست لطفا این موضوع رو مد نظر داشته باشند.
با تشکر

جناب اقبالی سلام
قسمت Bulk یا Spam ایمیلتان را چک کرده اید.
برای من اونجا بود.

Ashkan1 July 7th, 2009 21:44

یه پوزیشن گرفته ام فکر میکنم حدود 300 - 400 پیپ سود بده :blink::p :banana:

hamidrezamf July 8th, 2009 02:29

سلام
یه پیشنهاد جالب دارم که با همکاری اسپانسر مسابقات از دور بعد میشه اجراش کرد تا دیگه این مشکل رضایت یا نارضایتی از لوریج قضیه اش حل بشه...
پیشنهاد این هست که از دور بعد مسابقات در 2 سطح لوریج پایین و لوریج بالا به صورت مجزا و همزمان انجام بشه و هر کسی تو هر کدوم که علاقه داشت مسابقه میده به شرطی که هر کاربر فقط حق داره که تو یکی از دو سطح مسابقه بده...
این شرط به چند دلیل مهم هست:
- عملا" فشار اضافه ای به گروه برگزار کننده و اسپانسر مسابقه وارد نمیشه چون تعداد همون تعداد هست و فقط دو گروه شده..
- اون موقع معلوم میشه که واقعا" کی علاقه به لوریج پایین داره و کی میره سراغ لوریج بالا!
- این تنوع در انتخاب باعث جذاب تر شدن مسابقات سایت هم میشه..

در مورد جوایز هم میشه مبلغش رو تعدیل کرد تا باز هم اسپانسر براش تفاوتی نکنه یا اینکه اگر الان 3 جایزه داده میشه , 4 تا بشه و فقط به نفرات اول و دوم دو گرو مسابقات جایزه تعلق بگیره..

اگر موافق طرح اولیه هستید نظر بدید تا ببینیم چیکارش میتونیم کنیم..:)
موفق و سلامت باشید..

Ashkan1 July 8th, 2009 02:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf (پست 328327)
سلام
یه پیشنهاد جالب دارم که با همکاری اسپانسر مسابقات از دور بعد میشه اجراش کرد تا دیگه این مشکل رضایت یا نارضایتی از لوریج قضیه اش حل بشه...
پیشنهاد این هست که از دور بعد مسابقات در 2 سطح لوریج پایین و لوریج بالا به صورت مجزا و همزمان انجام بشه و هر کسی تو هر کدوم که علاقه داشت مسابقه میده به شرطی که هر کاربر فقط حق داره که تو یکی از دو سطح مسابقه بده...
این شرط به چند دلیل مهم هست:
- عملا" فشار اضافه ای به گروه برگزار کننده و اسپانسر مسابقه وارد نمیشه چون تعداد همون تعداد هست و فقط دو گروه شده..
- اون موقع معلوم میشه که واقعا" کی علاقه به لوریج پایین داره و کی میره سراغ لوریج بالا!
- این تنوع در انتخاب باعث جذاب تر شدن مسابقات سایت هم میشه..

در مورد جوایز هم میشه مبلغش رو تعدیل کرد تا باز هم اسپانسر براش تفاوتی نکنه یا اینکه اگر الان 3 جایزه داده میشه , 4 تا بشه و فقط به نفرات اول و دوم دو گرو مسابقات جایزه تعلق بگیره..

اگر موافق طرح اولیه هستید نظر بدید تا ببینیم چیکارش میتونیم کنیم..:)
موفق و سلامت باشید..

این ایده ها بد نیستند.اما بنظرم طراحان این ماسبقه هدفشون بیشتر آموزش و انگیزه دادن هست تا مسابقه.:)

جوایز هم میتونه به همین شکل کلا به نفرات برگزیده داده بشه چون حق انتخاب آزاده بنابراین لازم نیست به دو گروه جایزه داده بشه.

me.trader July 8th, 2009 06:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf (پست 328327)
سلام
پیشنهاد این هست که از دور بعد مسابقات در 2 سطح لوریج پایین و لوریج بالا به صورت مجزا و همزمان انجام بشه و هر کسی تو هر کدوم که علاقه داشت مسابقه میده به شرطی که هر کاربر فقط حق داره که تو یکی از دو سطح مسابقه بده... موفق و سلامت باشید..

با سلام
پیشنهاد خوبی است

azad-m July 9th, 2009 01:13

سلام
آيا امكان برگزاري مسابقه اي كه بشه پيپ ها فقط شمارش كرد هست
بنظرم جالب ميشه يعني حجم در نتايج دخيل نشه . در اين صورت ماحصل اين ميشه كه كسي كه بهتر و بيشتر روند ها رو پيش بيني ميكنه برنده ميشه

emilvr July 9th, 2009 09:44

سلام به همه

چرا دیگه نمیشه لاگین کرد به حساب مسابقه؟ مشکل همگانی هستش یا فقط من نمی تونم لاگین کنم؟
می نویسه No Connection

bache mahal July 9th, 2009 12:19

سلام دوستان

یک سوال برای من بوجود امده و خیلی مهم نیز هست و ان اینکه چرا دمو این بورکر با دمو بروکر دیگه متفاوت هست ؟؟؟؟؟؟

مثلا
من الان داخل بروکر ویندسور تمام پوزیشن های که روی بروکر دارم را انجا در حساب دیگر گرفتم جمع ان پوزیشن ها 20+ هست که باید در این بروکر 2+ باشد ولی این چنین نشد و از 0.96 بیشتر نرفت و نکته جالب اینکه همین پوزیشن ها تا 60- در حساب دیگر رفت ولی در این بروکر تا 3- بیشتر نوسان نکرد !!!!!!

لطفا سریعا پیگیری کنید زیرا اگر این حساب دمو با حساب دمو در بروکر های دیگر متفاوت باشد مسلما دوستان ضرر خواهند نمود زیرا که طبق دستور عمل نمیکند

موفق باشید

hamid1234 July 9th, 2009 12:25

با سلام خدمت کلیه دوستان
یک پیشنهاد دارم و آن اینکه مشابه سایر مسابقه ها ( که یکی از آنها نیز
بطور همزمان در حال انجام میباشد)
اسپانسر مسابقه ، در سایت خود بخشی را به اعلان نتایج و وضعیت ورتبه
شرکت کنندگان (بصورت آنلاین) قرار دهد.
این کار چندین حسن دارد که یکی از آنها شفاف سازی میباشد
دیگر آنکه موتور محرکه ای است تا فرد با مشاهده وضعیت و رتبه خود ودیگران مدیریت بهتری را بر معاملات خود اعمال نماید و ریسک کمتر یا بیشتری را بعمل آورد.
دیگر آنکه فرد میتواند خود را با بزرگانی که در سایت و در مسابقه حضور دارند مقایسه نماید و اعتماد به نفس خود را
افزایش دهد یا باز یابد.
دیگر آنکه با پیغامهای خصوصی به بزرگان که در مسابقه شرکت کرده اند و هر کدام ،یک یا چندین تاپیک را
در سایت ارائه کرده اند ، از روشهای معاملاتی آنها
بطور زنده اطلاع پیدا کند و با درس گیری از آنها نسبت به افزایش مهارت خود بپردازد.
با تشکر

mercury July 9th, 2009 13:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله bache mahal (پست 328663)
سلام دوستان

یک سوال برای من بوجود امده و خیلی مهم نیز هست و ان اینکه چرا دمو این بورکر با دمو بروکر دیگه متفاوت هست ؟؟؟؟؟؟

مثلا
من الان داخل بروکر ویندسور تمام پوزیشن های که روی بروکر دارم را انجا در حساب دیگر گرفتم جمع ان پوزیشن ها 20+ هست که باید در این بروکر 2+ باشد ولی این چنین نشد و از 0.96 بیشتر نرفت و نکته جالب اینکه همین پوزیشن ها تا 60- در حساب دیگر رفت ولی در این بروکر تا 3- بیشتر نوسان نکرد !!!!!!

لطفا سریعا پیگیری کنید زیرا اگر این حساب دمو با حساب دمو در بروکر های دیگر متفاوت باشد مسلما دوستان ضرر خواهند نمود زیرا که طبق دستور عمل نمیکند

موفق باشید

یعنی شما دموی Windsor رو در نظر می گیرید و بدون توجه به دموی MW پوزیشن می گیرید ؟!
خوب چه کاریه ؟! شما توجه خودتون رو روی دموی MW معطوف بکنید و کاری به دموی بقیه بروکرها نداشته باشید !

به همین راحتی به همین خوشمزگی :)

Ashkan1 July 9th, 2009 13:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله emilvr (پست 328631)
سلام به همه

چرا دیگه نمیشه لاگین کرد به حساب مسابقه؟ مشکل همگانی هستش یا فقط من نمی تونم لاگین کنم؟
می نویسه No Connection

شما مشکل اینترنت دارید اینترنتتون قطع بوده:)

Ashkan1 July 9th, 2009 15:06

پیشنهاد میدم اعلام نتایج در ساعات مشخصی اعلام بشه فرضا در ساعت 8 صبح 16 بعداز ظهر و 24 شب.:advise:

forceforex July 9th, 2009 16:49

این مسابقه ثبت نام با تاخیر نداره ؟ جایی که من باشم اول شدن مشکله

Ashkan1 July 9th, 2009 17:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله forceforex (پست 328734)
این مسابقه ثبت نام با تاخیر نداره ؟ جایی که من باشم اول شدن مشکله

زمان ثبت نام مسابقه تمام شده فکر نکنم دیگه بتونید وارد مسابقه بشید.من خودم نفر اول میشم:huh:

titan July 9th, 2009 17:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 328739)
زمان ثبت نام مسابقه تمام شده فکر نکنم دیگه بتونید وارد مسابقه بشید.من خودم نفر اول میشم:huh:

نه بابا پس من اینجا چی کاره ام که شما ها میخاین اولی شین:cool:

forceforex July 9th, 2009 17:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 328739)

این نظر شماست مسابقه با نفرات بالاتر و افراد خبره تر خیلی متفاوت تر است . دانشگاه که ثبت نام با تاخیر دارد اینجا رو نمیدونم ؟!

Ashkan1 July 9th, 2009 18:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله forceforex (پست 328751)
این نظر شماست مسابقه با نفرات بالاتر و افراد خبره تر خیلی متفاوت تر است . دانشگاه که ثبت نام با تاخیر دارد اینجا رو نمیدونم ؟!

خب یه بار قبل تمدید شد.:banana:

Ashkan1 July 9th, 2009 18:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله titan (پست 328750)
نه بابا پس من اینجا چی کاره ام که شما ها میخاین اولی شین:cool:

اشکالی نداره با هم دیگه اول میشیم:whoow:

azad-m July 9th, 2009 18:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 328765)
اشکالی نداره با هم دیگه اول میشیم:whoow:

ميشه منم با شما باشم بعد سه تايي اول بشيم :rambo:

azad-m July 9th, 2009 18:44

لطفا دوستان دست اندر كار ترتيبي اتخاذ فرماييد زمان اعلام نتايج قانونمند بشه

Ashkan1 July 9th, 2009 18:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله azad-m (پست 328773)
ميشه منم با شما باشم بعد سه تايي اول بشيم :rambo:

هر سه نفرمون با هم اول میشیم:blush: من وقتی بالانسم شد 10 هزار تا دیگه پوزیشن نمیگیرم شما هم تا شدید 10 هزار تا دیگه پوزیشن نگیرید الان 1100 تا هستم چیز دیگه ای نمیخواد تا بشه 10000:blink::laugh:

ساعت جاري 09:34 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.