انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه همراه با 300 دلار جایزه (مردادماه 87) (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3869)

keivanpro August 9th, 2008 13:53

سلام

بنده هم اسم یکی از قدیمی های این سایت را به عنوان نامزد معرفی میکنم که این روز ها زیاد در این سایت فعالین ندارن ولی خدماتی که با نوشته های خودشون مخصوصا در زمینه مدیریت سرمایه به بچه های این سایت کردن فراموش شدنی نیست

جناب viper

BabaBehzad August 9th, 2008 15:25

با سلام و روز بخیر خدمت همه عزیزان
بنده هم بعد از کسب اجازه از جناب اقبالی، دو نفر از دوستان رو که در تالار فاندامنتال فعالیت داشتند خدمتتون معرفی میکنم و امیدوارم برنامه های اینچنینی و تلاشهای مدیریت محترم سایت باعث ایجاد انگیزه های بیشتری در بین دوستان گردد:

1- دوست عزیز جناب dinamit
2- دوست عزیز جناب Lastnight19

یک پیشنهاد هم دارم که با اجازه شما همینجا مطرح میکنم:
همانطور که خیلی از دوستان اشاره کردند، عزیزان بسیاری وجود دارند که زحمات فراوانی برای سرمایه کشیدند و اکنون ممکن است کمتر اینجا باشند یا حضوری نداشته باشند اما زحمات و تلاشهای آنها همیشه در این سایت باقی خواهد بود. بعنوان تجلیل از خدمات ارزشمند این عزیزان خواهشمندم در صورت امکان در کنار این برنامه، برنامه ای برای انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه در سالهای قبل ترتیب داده شود. مثلا :
- کاربر برگزیده سایت سرمایه در سال 2007
- کاربر برگزیده سایت سرمایه در سال 2006
- کاربر برگزیده سایت سرمایه در سال 2005
به هر حال زحمات سالهای قبل این عزیزان اکنون در سایت و در ذهن کاربران نقش بسته و میتواند ملاک انتخاب قرار گیرد تا بدینوسیله از این بزرگواران قدردانی شود.
موفق باشید.:)

alibeti August 9th, 2008 16:23

جناب استاد بهزاد اقبالي

بهزاد اقبالی August 9th, 2008 18:11

یک نفر رو هم بنده معرفی میکنم از تالار بنیادی
جناب rahattar
دلیل انتخاب اقای بافنده فعالیت ایشون در پشت پرده تالار بنیادی و ترجمه مطالبی مفید برای سایت هست.همچنین ایشان در پاسخ گویی به سوالات بسیار خوب عمل میکنند.

Gh.Saeadian August 9th, 2008 18:16

من هم فکر می کنم جای جناب mojtaba79 بخاطر ترجمه های زیباشون در اینجا خالی باشه.
با تشکر

Gh.Saeadian August 10th, 2008 21:59

در آخرین ساعات انتخاب کاندیداها دو نفر دیگه به نظرم رسید که عرض می کنم:
جناب آقایان علی غیوری و سعید مؤذنی تحلیلگران کارکشته سایت با آیدی های [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] و [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
موفق باشید

LionHeart August 10th, 2008 22:16

من هم از دو نفر جناب آقای SirFx.analys به خاطر اون تاپیک آموزش روش گن
آقای Albertini به خاطر تاپیک زیبای خطوط فیبوناچی
البته این دو عزیز در زمینه های زیادی فعالیت کردند
و البته عزیزان دیگری هم مد نظرم بود که دوستان به آنها اشاره کردند :rambo:

ارادت

Reza August 11th, 2008 22:16

با سلام

۱- اسامی نفراتی که در لیست گزینه های نظرسنجی قرار گرفته اند(لیست آپدیت شده) در پست شماره ۳ این تاپیک آمده است. لطفا در صورتی که فردی از قلم افتاده، اعلام کنید تا به لیست نظرسنجی اضافه کنم.

۲- در صورت معرفی دو کاربر یا بیشتر در یک پست، بدلیل عدم امکان شمارش تعداد تشکرها، افراد مذکور در گزینه های نظرسنجی قرار نمی گیرند، مگر اینکه مجددا بصورت جداگانه معرفی و حداقل ۹ تشکر را کسب کنند. (معرفی چند کاربر توسط مدیران در یک پست بلامانع است)

۳- تنها کاربران دارای ۳۰ پست یا بیشتر که حداقل دو هفته از عضویت آنها گذشته می توانند در نظرسنجی شرکت کنند.

۴- هر کاربر تنها می تواند یکی از گزینه های نظرسنجی را انتخاب کند.

۵- تنظیمات نظرسنجی به گونه ای است که مشخص می شود هر کاربر به کدام گزینه رای داده است.

با تشکر

clyde_barrow August 11th, 2008 23:53

با سلام به دوستان
آدم واقعا می مونه بین این همه دوستان گل و پرتلاش کدوم یکی رو انتخاب بکنه....بخصوص بنده چون علاقه زیادی به بحثهای فاندامنتالی دارم دیگه واقعا انتخاب بین بابا بهزاد عزیز و بهزاد اقبالی عزیز برام خیلی خیلی سخت هستش....امیدوارم که این انتخابات برای ماههای بعد هم ادامه داشته باشه تا اینکه بتونم یکی از این دو استاد گرامی رو الان انتخاب کنم و دیگری رو برای ماه بعد

به امید سربلندی همه دوستان و اساتید عزیز بنده

یا علی

AmirBabak August 12th, 2008 01:56

دوستان خواهشاً به این نکته توجه کنند که منظور از نظرسنجی، بهترین کاربر مرداد ماه است . لذا واقعاً دقت کنید ببینید چه کسانی در این ماه برتر بوده اند.دوستانی در لیست هستند که ماههای پیش از برترین های سایت بوده اند اما در مرداد ماه ...!!!؟؟؟

Morteza M August 12th, 2008 02:04

با سلام آقا رضا اسم یک نفر از قلم افتاده جناب virangar

keivanpro August 12th, 2008 09:03

سلام

آقا رضا جناب viper در لیست نظر سنجی از قلم افتاده

Reza August 12th, 2008 09:47

با سلام

شرایط قرار گرفتن افراد در نظرسنجی نهایی به شرح ذیل می باشد:
نقل قول:

افرادی در لیست گزینه های نظرسنجی قرار می گیرند که:
  • توسط یکی از مدیران انجمنها یا مدیر سایت از طریق پست زدن در این تاپیک معرفی شوند.
  • توسط ۱۰ کاربر معرفی شوند (به این صورت که کاربر A با پست زدن در این تاپیک، کاربر B را برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی معرفی می کنند. اگر 9 کاربر دیگر به نشانه تأیید از پست کاربر A تشکر کنند، کاربر B در لیست گزینه های نظرسنجی قرار خواهد گرفت.)

اگر فردی دارای شرایط بالا می باشد و در نظرسنجی قرار نگرفته، لطفا شماره پستی که فرد مورد نظر در آن معرفی شده را اعلام کنید.

ضمنا این نکته نیز قابل توجه می باشد:
نقل قول:

در صورت معرفی دو کاربر یا بیشتر در یک پست، بدلیل عدم امکان شمارش تعداد تشکرها، افراد مذکور در گزینه های نظرسنجی قرار نمی گیرند، مگر اینکه مجددا بصورت جداگانه معرفی و حداقل ۹ تشکر را کسب کنند. (معرفی چند کاربر توسط مدیران در یک پست بلامانع است)
با تشکر

dat_iran August 12th, 2008 14:49

به جناب شاخص رای دادم چون نوشته های ایشون تاثیر زیادی رو من گذاشت
با اقایان اقبالی و بابا بهزاد ارادت دارم چون دریچه جدیدی رو رو به من باز کردن
جا داره اینجا از محسن عزیز بابت زحمانشون تشکر کنم
همچنین یادی بکنم از علیجان بزگوار
هر چند جای علیجان خیلی خالیه براشون ارزوی موفقیت دارم
جناب سلیمی عزیز حق استادی دارن من از شما هم کمال تشکر رو دارم
همچنین اقای حمید حصارکی سرور بنده که ایشون هم نهایت لطف خودشون رو به انجمن ابراز داشتن

سهامدار جز -وایپر-خشایار امینی )
سعید حیدری و نیما ازادی و ققنوس عزیز
همه این عزیزان به من حق استادی دارن
فرصتی شد تا از این عزیزان یک تشکر مجازی اما از صمیم قلب داشته باشم

AmirBabak August 15th, 2008 04:04

حیف که از شروع نظرسنجی مدتی گذشته و گرنه جناب Farhad Farshad عزیز که در زمینه آموزش ، پاسخ گویی به سوالات و احساس مسئولیت ، از هیچ لطفی دریغ نمیکند ، میتواند یکی از گزینه ها باشد.

ساعت جاري 18:39 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.