انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه (شهریورماه 87) (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4067)

silent_killer September 7th, 2008 08:55

با سلام به همه مدیران ارجمند و اساتید گرامی .

خدا رو شکر در این سایت فرصت این مقوله فراهم شده که هر کسی بتونه شخص مورد نظرش رو معرفی کنه .

هممون میدونیم که در بحث مربوط به تحلیل تکنیکال ، روش تحلیل الیوت یکی از سنگین ترین و در عین حال جالب ترین بحثهای تحلیلی هست . بحث رو کوتاه میکنم و در اینجا به معرفی چهره ای می پردازم که زحمت بسیار فراوانی در مبحث آموزش نرم افزار elwave کشیده اند و همه ما رو شرمنده کردند و اون هم کسی نیست جز :

جناب Farhad Farshad عزیز .

lastnight19 September 8th, 2008 18:30

بنظر من کسی که واقعاً توی ماه شهریور زحمت کشید جناب داوودی بود که داوری مسابقه با اون تعداد شرکت کننده رو برعهده داشت، هر شب حساب ها رو چک کرد و نتیجه رو اعلام کرد من فکر می کنم واقعاً کار سخت و پر ارزشی بود که تا حالا هم مثل کاری که ایشون کردند انجام نشده (البته با تشکر فراوان از جناب سعیدیان که ماه پیش این زحمت رو کشیدند)، درسته شاید مطالبی که بابابهزاد یا جناب بهزاد اقبالی می نویسند در حال حاضر قابل استفاده ترین مطالبی باشه که نوشته می شه و بار علمی و عملی زیادی داره (البته تمام کسانی که مطلب می نویسند مطالب ارزشمندی دارند ولی همونطور که همه قبول دارند مطالب این دو فرد یه مقدار متفاوت تر هست) ولی بنظر من اگر قراره که فردی بعنوان کاربر برگزیده ماه انتخاب بشه بهتره فردی باشه که کاری کرده که کمتر انجام شده یا تا حالا انجام نشده.

بنظر من جناب داوودی بهترین فرد برای انتخاب شدن می باشد.

بهزاد اقبالی September 8th, 2008 19:01

بنده هم به کار جناب داودی ارج میگذارم و به نظرم ایشون هم باید جزو نفرات اصلی مسابقه قرار بگیره.
واقعا خسته نباشید جناب داودی

emilvr September 9th, 2008 16:34

سلام به همه... من خیلی به جناب سعیدیان ارادت دارم ولی چون خودشون انصراف دادن این بار به رفیقشون جناب داودی رای میدم چون از حق نگذریم کار بزرگی دارن می کنن جمع و جور کردن 100 نفر اونم با سلایق مختلف و انتقادات و پیشنهادات مختلف قبل شروع مسابقه، و داوری کنترل و اعلام نتایج و تحت نظر داشتن این همه اکانت در هنگام اجرای مسابقه و ... نشون دهنده صلاحیت ایشون برای نامزدی کاربر برگزیده این ماه هستش.

با سپاس

mdavodi September 10th, 2008 00:05

با سلام
ممنون از همه دوستانی که با نظر لطفشون منو شرمنده می کنن. اگه تلاشی میشه همش ادای دین به دوستانیه که با ارائه مطالب آموزندشون باعث ارتقای بار علمی دوستان میشن.
افراد زیادی هستند مثل دوستان عزیز amirbabak ، بابا بهزاد ، بهزاد اقبالی ، آقای سعیدیان ، وحید درزی ، مسعود رهجو و دوستان دیگه ایی که همیشه بدون چشمداشت راهنما بودند برای تازه کارهایی مثل من.
همین جا تشکر ویژه ایی هم از آقای سعیدیان می کنم به علت راهنمایی های خوبشون.

Gh.Saeadian September 10th, 2008 01:07

تشکر و توضیح

جای دوست عزیز و بسیار تلاشگرمون در جمع آوری مطالب و منابع مختلف هم واقعاً قابل تقدیره ، هرچند ممکنه همه ما جسته و گریخته اکثر اونها رو داشته باشیم اما واقعاً تاپیکشون یه بانک به تمام معناست که واقعاً بدرد همه بخصوص مبتدیانی میخوره که لازم نباشه تمام سایتهای فارکس رو دوره کنن. ایشون کسی نیست جز دوست عزیز
Mehdi.gpr
که همینجا از یکی از مدیران خواهش می کنم در صورت هم عقیده بودن با من ، بخاطر اینکه مشکل شمارش تشکر پیدا نکنن یه نفر ایشون رو معرفی کنه.

مسعود رهجو September 10th, 2008 22:33

با سلام
بنده با شما هم عقیده هستم آقا مهدی یکی از تلاش گران این بخش می باشند اما به دلیل اینکه دوستان نگویند که پارتی بازی شده بنده ایشان را معرفی نمیکنم اما از پست شما تشکر میکنم اگر بقبه دوستان هم موافق این انتخاب باشند مطمینا آقا مهدی هم به لیست نفرات اصلی راه پیدا خواهند کرد .
موفق باشید

SaRve September 11th, 2008 03:22

جناب opps

Reza September 14th, 2008 09:33

با سلام

نظرسنجی شهریورماه ایجاد گردید. لطفا اگر دوستانی شرایط ذکر شده در پست اول این تاپیک را داشته اند و نام آنها در لیست قرار نگرفته است، نام کاربری آنها را به همراه شماره پست معرفی اعلام فرمائید.

با توجه به تجربه نظرسنجی گذشته، در نظرسنجی شهریورماه امکان مشاهده اینکه هر کاربر به کدام گزینه رأی داده است وجود ندارد.

با تشکر

مجتبی September 14th, 2008 10:18

من فکر می کنم حتی یک روز از زحمات جناب مسعود رهجو استحقاق انتخاب ایشان در این لیست را دارد.
به واقع جای ایشان در این لیست خالیست
امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشند.

Gh.Saeadian September 14th, 2008 13:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian (پست 222966)
جای دوست عزیز و بسیار تلاشگرمون در جمع آوری مطالب و منابع مختلف هم واقعاً قابل تقدیره ، هرچند ممکنه همه ما جسته و گریخته اکثر اونها رو داشته باشیم اما واقعاً تاپیکشون یه بانک به تمام معناست که واقعاً بدرد همه بخصوص مبتدیانی میخوره که لازم نباشه تمام سایتهای فارکس رو دوره کنن. ایشون کسی نیست جز دوست عزیز
Mehdi.gpr
که همینجا از یکی از مدیران خواهش می کنم در صورت هم عقیده بودن با من ، بخاطر اینکه مشکل شمارش تشکر پیدا نکنن یه نفر ایشون رو معرفی کنه.

با توجه به تایید دو مدیر در پست 36 و پست بعد از اون فکر کنم جاشن خالی باشه

Mehdi.gpr September 14th, 2008 16:05

ممنون و تشکر از تمامی دوستانی که نسبت به من حقیر لطف دارند .. امیدوارم همیشه سربلند و موفق باشید .

من هم به نوبه خودم اگه اجازه بفرمایید ( البته با توجه به اینکه اکثریت دوستانی که مایل بودیم درلیست کاندیدها باشند قرار دارند ) چند تن از دوستانی که حس میکنم برای سایت و به گردن تمامی دوستان حق دارند را اینجا قید کنم :

1. جناب Shakhes که واقعا یادگارهای مفید و علمی بجای گذاشتند و همچنان در قسمت سیگنالها دوستان رو یاری میکنند .

ادامه دارد ...

Mehdi.gpr September 14th, 2008 16:22

2. جناب Hamed2420 که ایشون هم به بخاطر تعهدی که نسبت به سایت و دوستان دارند واقعا مسئولیت مدیر بودن خود را پرشور و متعهد ایفا کردند چه در زمینه تحلیل ، چه در زمینه مدیریت ، چه در زمینه ترجمه و چه در زمینه راهنمایی دوستان .

ادامه دارد ...

Mehdi.gpr September 14th, 2008 16:22

3. جناب مسعود رهجو که هنوز هم دوستان در تالار سیستمها از روشهای خوب و مفید ایشان بهره ی لازم رو میبرند و در بحث مدیریت هم همیشه با ایده های خوبشان دوستان رو تشویق به فعالیتهای مفید در سایت کردند.

ادامه دارد ...

Mehdi.gpr September 14th, 2008 16:28

4. جناب nima_azadi که مسلما اکثریت دوستان از ترجمه های ایشون در تالارهای مختلف لذت بردند و همچنین از روشهای تکنیکال مفیدی ( الگوهای هارمونیک و واگرایی ها ) که در تالار تکنیکال ارائه دادند جاشون واقعا خالیه !

با تشکر

پ.ن: امیدوارم دوستان من رو ببخشند و با توجه به اینکه اکثریت دوستان در لیست هستند من سعی کردم اسم دوستانی آورده شود که جای آنها در لیست خالیست .

ساعت جاري 06:17 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.