انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

Reza December 5th, 2007 10:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mohsen66 (پست 150091)
با سلام و تشکر خدمت مدیر سایت
یک پیشنهاد داشتم برای کسانی که تازه عضو سایت می شوند لینک راهنمای سایت را در پست خوش آمد گویی قرار دهید تا همان اول طبق راهنما ی سایت مطالب را دنبال کنند نه اینکه تا چند تا مطلب را خواندند و کمی سرگردان شدند و در قسمت پرسش و پاسخ سوال کنند تا اینکه تازه متوجه بشوند راهنما هم وجود داره .. بله در منوی سایت وجود داره و لی فکر کنم اکثرا فکر میکنند که نحوه ی استفاده و معرفی سایت باشه نه مراحل مطالعه و آموزش گام به گام و مرحله به مرحله.
با تشکر فراوان

با سلام

برای افرادی که عضو سایت می شوند یک PM توسط سیستم ارسال می شود که در آن لینک تاپیک "آموزش گام به گام" و همچنین "قوانین سایت" اعلام می شود.

با تشکر

Reza December 5th, 2007 10:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi_gh (پست 150337)
با سلام خدمت مدیران محترم ...

میخواستم بگم اگه امکان داره یک بخش مجزا در قسمت سیگنال ایجاد کنید تا دوستانی که میخواهند معاملات و نتایج را در سایت قرار دهند بتوانند در آین قسمت تاپیک شخصی بزنند ...

بخشی مثل (( معاملات شخصی ))

با تشکر

سلام

اگر دوستان دیگری نیز با ایجاد تالاری برای "تاپیکهای شخصی" موافق هستند، با زدن دکمه "تشکر" پست شماره 329 همین تاپیک موافقت خود را اعلام کنند. در صورتی که تعداد تشکرها به عدد قابل قبولی برسد تالار مورد نظر ایجاد خواهد شد.

با تشکر

Reza December 5th, 2007 10:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Chipal (پست 150842)
با سلام

هر از گاهی در مواقع سکون بازار سری به تالارهای مختلف میزنم و به مواردی بر میخورم که واقعا ارزشمند هست و در چند پست , حاصل تجارب طولانی مدت دوستان ( چه از بعد زمانی و چه مالی ) رو یک جا عرضه کرده .

جالب اینجاست که اغلب این موارد رو قبلا هم مطالعه کردم ( بعضی رو چند بار ) , اما هر بار برام تازگی داره و دید تازه تری بهم میده . گویا بار اوله اونها رو میخونم . درست مثل حالتی که مطالب درسی چند سال قبل رو دوباره ورق میزنیم .
واقعا حیفه این مطالب خاک بخوره . پیشنهاد میکنم مشابه کاری که در تالار "روشهای معاملاتی" انجام شده ، در تالارهای دیگه هم ( به خصوص تالار روانشناسی رو عرض میکنم ) انجام بشه و آدرس تاپیکهای ارزشمند در یک تاپیک جمع آوری و پین بشه .
مطمئنا در انسجام مطالب موثر واقع خواهد شد .

ارادتمند
چیپال

سلام

با نظر شما کاملا موافقم. اما برای ایجاد تاپیک مذکور لازم است افرادی داوطلب انجام این کار شوند. دوستانی که مایل به کمک در این زمینه هستند اعلام کنند.

با تشکر

Chipal December 5th, 2007 11:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 150875)
سلام

با نظر شما کاملا موافقم. اما برای ایجاد تاپیک مذکور لازم است افرادی داوطلب انجام این کار شوند. دوستانی که مایل به کمک در این زمینه هستند اعلام کنند.

با تشکر

سلام مجدد

بنده در حد توانم در خدمتم .
اگر فاکتورها و شرایط خاصی برای انتخاب این تاپیکها مد نظرتون هست ، اعلام کنید که اقدام کنم .

ارادتمند
چیپال

yaser_rashidi December 6th, 2007 16:58

سلام

چیپال جان، ضمن تشکر بابت پیشنهاد خوبتون.

پیشنهاد میکنم یک تاپیک در بخش روانشناسی معاملات بزنید و متن مطالبی که بنظرتون ارزش آرشیو شدن رو دارن + اسم نویسنده و لینک تاپیک هر مطلب رو بصورت تک پستهایی در اون تاپیک بزنید. بعنوان نمونه اینجا رو ببینید:

http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2159

اگر دوستان دیگری هم مایل بودن همکاری کنند، که چه بهتر و اگر هم از دست ما کاری بر اومد حتما انجام میدیم. بعد که تاپیک به قوام خوبی رسید، پینش میکنیم بالای تالار مربوطه.

موفق باشید
................................
رشیدی

hamidrezamf December 9th, 2007 18:24

با سلام
اگر یکبار فقط وارد صفحه اصلی سایت بشم و اگه تاپیکی رو هم نخونم تمام تاپیکها خونده شده حساب میشه و این کمی مشکل سازه و لیست ارسالهای جدید صفر میشه ....
نمی دونم این قانون سایت هست یا من تنظیمات کنترل پنلم مشکل داره؟
از زحماتتون تشکر می کنم...

Reza December 9th, 2007 20:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf (پست 151720)
با سلام
اگر یکبار فقط وارد صفحه اصلی سایت بشم و اگه تاپیکی رو هم نخونم تمام تاپیکها خونده شده حساب میشه و این کمی مشکل سازه و لیست ارسالهای جدید صفر میشه ....
نمی دونم این قانون سایت هست یا من تنظیمات کنترل پنلم مشکل داره؟
از زحماتتون تشکر می کنم...

سلام

تنظیمات شما مشکلی ندارد و تمام فرومهایی که از سیستم vBulletin (و حتی سایر سیستمها) استفاده می کنند به همین صورت هستند.

برای دیدن آخرین ارسالها می توانید از گزینه "نوشته‌های امروز" در منوی "کلیدهای میانبر" استفاده کنید.

با تشکر

mohsen66 January 24th, 2008 23:36

با سلام
اي كاش براي ايجاد كننده ي تاپيك هميشه اين امكان وجود داشت تا پست اول رو ويرايش كنه مثلا يك سيستمي رو معرفي كرده بتونه هميشه اون رو در پست اول اپديت كنه يا مثلا در فروم تبليغات قصد داره به نحو ديگه اي تبليغ رو معرفي كنه يا مثلا يك نظر سنجي داره ميخواد يك مورد ديگه در پست اول اضافه بشه و.... كه همه ي اين ها در صورت عدم ويرايش پست اول براي كاربر مشكل ساز ميشه وبايد از مديز تالار بخواد كه اين كار رو براش انجام بده
ميخواستم پيشنهاد بدم اگه ممكنه شخص ايجاد كننده ي تا پيك هميشه امكان ويرايش پست اولش رو داشته باشه.

ممنونم

Reza January 25th, 2008 09:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mohsen66 (پست 163562)
با سلام
اي كاش براي ايجاد كننده ي تاپيك هميشه اين امكان وجود داشت تا پست اول رو ويرايش كنه مثلا يك سيستمي رو معرفي كرده بتونه هميشه اون رو در پست اول اپديت كنه يا مثلا در فروم تبليغات قصد داره به نحو ديگه اي تبليغ رو معرفي كنه يا مثلا يك نظر سنجي داره ميخواد يك مورد ديگه در پست اول اضافه بشه و.... كه همه ي اين ها در صورت عدم ويرايش پست اول براي كاربر مشكل ساز ميشه وبايد از مديز تالار بخواد كه اين كار رو براش انجام بده
ميخواستم پيشنهاد بدم اگه ممكنه شخص ايجاد كننده ي تا پيك هميشه امكان ويرايش پست اولش رو داشته باشه.

ممنونم

سلام

متاسفانه از نظر فنی این امکان وجود نداره. در صورت لزوم از مدیر انجمن مربوطه یا مدیر سایت کمک بگیرید.

با تشکر

Alifar January 25th, 2008 11:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mehdi.gpr (پست 150337)
با سلام خدمت مدیران محترم ...
میخواستم بگم اگه امکان داره یک بخش مجزا در قسمت سیگنال ایجاد کنید تا دوستانی که میخواهند معاملات و نتایج را در سایت قرار دهند بتوانند در آین قسمت تاپیک شخصی بزنند ...
بخشی مثل (( معاملات شخصی ))
با تشکر

با سلام
من هم نظر مشابه اين داشتم به نظر من تكميلترش اينه كه براي تاپيك بشه پسوورد هم داد تا تاپيك شخصيتر بشه چيزي مثل ژورنال براي هر شخص
بعضي وقتا شخص ميخواد نتايج معاملات خودشو قرار بده ولي تا معلوم شدن نتيجه كار از ديد كاربر مخفي بمونه در اين حالت داشتن ژورنال ضرورت پيدا ميكنه
پ ن : امروز صبح تو يكي از سايتها ديدم كه اين كار رو كرده بود

Reza January 25th, 2008 12:35

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alifar (پست 163673)
با سلام
من هم نظر مشابه اين داشتم به نظر من تكميلترش اينه كه براي تاپيك بشه پسوورد هم داد تا تاپيك شخصيتر بشه چيزي مثل ژورنال براي هر شخص
بعضي وقتا شخص ميخواد نتايج معاملات خودشو قرار بده ولي تا معلوم شدن نتيجه كار از ديد كاربر مخفي بمونه در اين حالت داشتن ژورنال ضرورت پيدا ميكنه
پ ن : امروز صبح تو يكي از سايتها ديدم كه اين كار رو كرده بود

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 150869)
سلام

اگر دوستان دیگری نیز با ایجاد تالاری برای "تاپیکهای شخصی" موافق هستند، با زدن دکمه "تشکر" پست شماره 329 همین تاپیک موافقت خود را اعلام کنند. در صورتی که تعداد تشکرها به عدد قابل قبولی برسد تالار مورد نظر ایجاد خواهد شد.

با تشکر

با سلام

ظاهرا دوستان کمی از ایجاد این تالار استقبال کردند.

Mohsen January 30th, 2008 23:36

1 ضميمه
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما

در سايت www.forexfactory.com در صفحه ي اصلي و بالاي ستون سمت چپ قسمتي وجود دارد كه در عكس زير مي بينيد :

ضميمه 31645

در اين قسمت اگر روي هريك از اسامي بازارها كليك كنيم نشان مي دهد كه بازار آيا باز است يا بسته و يا تا چند ساعت ديگر باز يا بسته مي شود .

با توجه به اينكه سيستم اين سايت هم vBulletin است ، آيا مي توانيم چنين باكسي را در كنار سايت خودمان هم داشته باشيم ؟

ممنون
موفق و شاد باشيد

Reza January 31st, 2008 14:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen (پست 165391)
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما

در سايت www.forexfactory.com در صفحه ي اصلي و بالاي ستون سمت چپ قسمتي وجود دارد كه در عكس زير مي بينيد :

ضميمه 31645

در اين قسمت اگر روي هريك از اسامي بازارها كليك كنيم نشان مي دهد كه بازار آيا باز است يا بسته و يا تا چند ساعت ديگر باز يا بسته مي شود .

با توجه به اينكه سيستم اين سايت هم vBulletin است ، آيا مي توانيم چنين باكسي را در كنار سايت خودمان هم داشته باشيم ؟

ممنون
موفق و شاد باشيد

با سلام به دوست عزیزم آقا محسن

این مورد بصورت پیش فرض در vBulletin وجود ندارد. سعی می کنم بررسی کنم که از چه طریقی این کار را انجام داده اند.

با تشکر

Gh.Saeadian February 1st, 2008 19:31

در دنیا صد دوست کم و یک دشمن زیاد ، خواه پند گیر خواه ملال

بدون شرح!!!

تاپیک "FIBOGroup"
http://i29.tinypic.com/2vj4vgz.png

ارسالهای جدید

http://i28.tinypic.com/xdshg.png

تاپیک "پیشنهاد برای بحث های حاشیه ای" ساعت 15:40 دقیقه
http://i28.tinypic.com/2mzcmsp.png

تاپیک "خدمات انجمن بازرگانان ایران" پست شماره 150
http://i30.tinypic.com/21dftx1.png

I.N.D.E.X February 6th, 2008 17:02

با سلام و احترام

با سلام و احترام.

بنده یک انتقاد داشتم در مورد برخی دوستان. برخی از دوستان برای یک سوال ایجاد تاپیک میکنند. مثلا سوالی در مورد یک بروکر دارند. می آیند و یک تاپیک ایجاد میکنند که آیا کسی با این بروکر کار کرده؟

بعدش هم یکی دو نفر می یان جواب میدن و این تاپیک در بین انبوهی از تاپیک ها گم میشه. در صورتی که میتوان همون سوال رو در قسمت بروکرها سوال کرد. این فقط یک مثال از دهها مورد بود.

نباید این طوی باشه که یک نفر به خاطر یه پرس و جو در مورد فلان اندیکاتور یه تاپیک ایجاد کنه. شما فکرشو کنید این رویه همین طور ادامه پیدا کنه بعد مدتی واقعا فروم انسجامشو از دست میده. انبوهی از تاپیک های بلا استفاده. در صورتی که اگه در محل خودش پرسیده بشه به مرور زمان این پرسش و پاسخ ها به یک آرشیو با ارزش تبدیل میشه.

من میبینم بعضی از دوستان هفته ای چندین تاپیک آموزشی راه می اندازند و بعد گذشت چند روز دیگه خودشون به اون تاپیک سر نمی زنن و اون تاپیک نیمه کاره و یا بعضا در همون شروع کار متوقف میشه. چندین چند بار در همین روزهای اخیر این را دیده ام و خواستم از اون دوستان انتقاد کنم ولی نکردم. به خاطر اینکه متاسفانه معمولا به مقوله انتقاد در ایران، به دید سازنده نگاه نمیشه و اون رو تخریب فرض میکنن. و گفتم ممکنه باعث دلخوری بشه.

به نظرم مدیران باید به این افراد تذکر بدن و اونها رو راهنمایی کنن. گرچه به نظر من توی یه فروم حرفه ای، اعضا باید حرفه ای عمل کنند و همینگونه هم هست، ولی بعضی از دوستان واقعا این نکته رو مد نظر ندارند و من از این گونه دوستان تعجب میکنم. من خودم توی این مدت به همین تاپیک ها برخورد میکنم که میتونم به اون دوست کمکی کنم و اطلاعاتی در اون زمینه بدم. ولی بدون رودربایستی بگم به خاطر این موضوع پاسخی نمیدم و سکوت میکنم. در صورتی که اگه در جای خودش باشه واقعا لحظه ای دریغ نمی کنم و در حد بضاعت علمی ام پاسخ میدهم.

در پایان از تمامی دوستانم به خاطر جمع دوستانه ای که ایجاد کرده اند تشکر میکنم و به عنوان کوچکترین عضو در این جمع احساس لذت میکنم.

به امید سر افرازی و موفقیت تمامی دوستان خوبم در سرمایه دات کام. :)

ساعت جاري 14:16 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.