انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1843)

Hamed2420 August 30th, 2009 09:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Extacy (پست 338185)
بعد مدتها سلام خدمت دوستان عزيز.

اين ارور ياهو مسنجر بخاطر چي ميشه ؟

http://img2.tinypic.info/files/32wcd...mfvj_thumb.jpg

دقيق نميدونم ولي فكر كنم وقتي وارد صفحه ياهو ميل ميشم ياهو مسنجر اين ارور رو ميده !!

ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

يا حق.

سلام اكسي خان;)

قربان ورژن هاي جديد صفحه ايميل ياهو اين قابليت رو دارند كه به مسنجر شما هم متصل ميشند(سمت چپ صفحه اينباكس در اكسپلوررها). در نتيجه زماني كه شما به ياهو مسنجر متصل هستيد و وارد صفحه اي از ياهو ميشيد كه قابليت اتصال به مسنجر رو داره (مثل همين صفحه اينباكس ميل) از مسنجر اول ديسكانكت ميشيد. شما اگر مجدداً بر روي گزينه كانكت ياهو مسنجر كليك كنيد، اينبار مسنجر صفحه ياهوميل شما ديسكانكت خواهد شد.

كلاً مساله مهمي نيست.

ارادت

پ.ن: aram2006 ببخشيد كه فضولي كردم:blush:

aram2006 August 30th, 2009 10:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 338205)
سلام اكسي خان;)

قربان ورژن هاي جديد صفحه ايميل ياهو اين قابليت رو دارند كه به مسنجر شما هم متصل ميشند(سمت چپ صفحه اينباكس در اكسپلوررها). در نتيجه زماني كه شما به ياهو مسنجر متصل هستيد و وارد صفحه اي از ياهو ميشيد كه قابليت اتصال به مسنجر رو داره (مثل همين صفحه اينباكس ميل) از مسنجر اول ديسكانكت ميشيد. شما اگر مجدداً بر روي گزينه كانكت ياهو مسنجر كليك كنيد، اينبار مسنجر صفحه ياهوميل شما ديسكانكت خواهد شد.

كلاً مساله مهمي نيست.

ارادت

پ.ن: aram2006 ببخشيد كه فضولي كردم:blush:

مال من 9.0.0.2128 هست ولي تا حالا اينجوري نشدم... ورژن شما چنده؟:huh:

aminnobakht August 30th, 2009 11:05

آرام عزيز احتمالا شما داخل اكسپلورر خودتون وقتي به ياهوميل كانكت ميشيد چت رو disable كرديد يا اينكه كلا از ياهو كلاسيك استفاده ميكنيد
اگر از ياهو جديد استفاده مي كنيد اما در كنار اسمتون ( بالا همونجايي كه نوشته hi ,XXXX ) نوشته شده signed out of chat كه ميتونيد به راحتي همونجا كليك كنيد و Sign in chat يا همچين چيزي رو بزنيد و از داخل ياهوميل به مسنجر هم وارد بشيد و اون موقع هست كه اگر با مسنجر هم داخل ياهو شده بوده بوديد ;) اين ارور رو روي صفحه مسنجر ميبينيد

پ.ن: اين قضيه ارتباطي به ورژن مسنجر در حال استفاده نداره

isar August 30th, 2009 14:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aminnobakht (پست 338213)
آرام عزيز احتمالا شما داخل اكسپلورر خودتون وقتي به ياهوميل كانكت ميشيد چت رو disable كرديد يا اينكه كلا از ياهو كلاسيك استفاده ميكنيد
اگر از ياهو جديد استفاده مي كنيد اما در كنار اسمتون ( بالا همونجايي كه نوشته hi ,XXXX ) نوشته شده signed out of chat كه ميتونيد به راحتي همونجا كليك كنيد و Sign in chat يا همچين چيزي رو بزنيد و از داخل ياهوميل به مسنجر هم وارد بشيد و اون موقع هست كه اگر با مسنجر هم داخل ياهو شده بوده بوديد ;) اين ارور رو روي صفحه مسنجر ميبينيد

پ.ن: اين قضيه ارتباطي به ورژن مسنجر در حال استفاده نداره

البته 2 حالت داره. یکیش رو که دوستمون در بالا توضیح دادند و دومیش اینه که شما هک شدید و یکی دیگه داره با ID شما حالشو میبره. :p

Extacy August 30th, 2009 14:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 338245)
البته 2 حالت داره. یکیش رو که دوستمون در بالا توضیح دادند و دومیش اینه که شما هک شدید و یکی دیگه داره با ID شما حالشو میبره. :p

اتفاقا منم از همين نكته كه شما گفتيد ميترسم.

البته آيدي ما كه حالي نداره بيشتر شبيه صد حاله !!

بايد ديد چي ميشه ! اگر هك شده باشم به زودي نتيجه مجازي و نتيجه حقيقي و حقوقيش و امنيتيش معلوم ميشه.
(انالله و انا عليه راجعون !)

ممنون از پاسخهاي آرام و آقا حامد

mgh_ir August 30th, 2009 15:57

دوستان این سیمانتک رو چه جوری میشه uninstall کرد؟

هرچی گشتم فایل مختص uninstall رو پیدا نکردم :blush:

با تشکر :)

arteshbod August 30th, 2009 17:43

سلام و درود

یک برنامه ی مدیریت دانلود خوب میخواستم . حجمش 10 MG بیشتر نباشه .

با تشکر

mgh_ir August 30th, 2009 17:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mgh_ir (پست 338253)
دوستان این سیمانتک رو چه جوری میشه uninstall کرد؟

هرچی گشتم فایل مختص uninstall رو پیدا نکردم :blush:

با تشکر :)

OK shod:)

termes August 30th, 2009 17:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arteshbod (پست 338260)
سلام و درود

یک برنامه ی مدیریت دانلود خوب میخواستم . حجمش 10 MG بیشتر نباشه .

با تشکر

بعید بدونم بهتر از اربیت داونلودر چیزی پیدا بشه.تقریبا همه کاره ست.حجم حدود 2.5مگ .مجانی .قابلیت داونلود از سایتهای استریم مثل یوتیوب و عالی برای داونلود شبانه:o
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ashkan1 August 30th, 2009 23:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله termes (پست 338262)
بعید بدونم بهتر از اربیت داونلودر چیزی پیدا بشه.تقریبا همه کاره ست.حجم حدود 2.5مگ .مجانی .قابلیت داونلود از سایتهای استریم مثل یوتیوب و عالی برای داونلود شبانه:o
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

سلام termes جان
من از IDM استفاده میکنم و خیلی راضی هستم حجمش هم زیر 6 مگه البته از orbitdownloader هم کم استفاده کردم زیاد خوشم نیمد ازش
مزیتی که برای استفاده از شبانه داره چیه؟
ممنون

termes August 30th, 2009 23:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 338301)
سلام termes جان
من از IDM استفاده میکنم و خیلی راضی هستم حجمش هم زیر 6 مگه البته از orbitdownloader هم کم استفاده کردم زیاد خوشم نیمد ازش
مزیتی که برای استفاده از شبانه داره چیه؟
ممنون

سلام اشکان جانIDMهم بسیار نرم افزار خوبیه ولی اربیت حسن بزرگش رایگان بودنشه .من تا بتونم از نرم افزار های کد باز و رایگان استفاده می کنم.بعد هم این که اربیت خیلی کاربر پسنده و تقریبا کار مهمی نیست که از IDMکم بیاره.
در مورد شبانه بعضی از فایلها به ویژه فایلهای فشرده به دلیل نداشتن نقطه ریکاوری و قطع و وصلی بعد از اتصال مجدد بعضی از فایلهاشون گم می شوند که اربیت از این بابت در کنار فری داونلود منجر کمترین مشکل رو ایجاد می کنند.قابلیت برنامه ریزیش هم که خوبه و بسیار هم ساده ست.در کل من از وقتی این رو دارم به سراغ بقیه نرفتم
چون که صد آمد نود هم پیش ماست;)ولی خوب IDM هم خیلی حرفه ای وخوبه

Kasra September 4th, 2009 14:00

3 سال از ایجاد این تاپیک مفید میگذرد و در این سالها در اینجا سوال و جوابهای مفیدی انجام گرفته که برای کاربران بسیار راهگشا بوده است .
از آنجا که برای مباحث مربوط به IT تالار مستقل در نظر گرفته شده است ، به نظر میرسد برای راحتی بیشتر کاربران فروم برای یافتن موضوعات دلخواه ، بهتر است در ادامه تاپیکهای جداگانه برای نرم افزار و سخت افزار در نظر گرفته شود .
از امروز این تاپیک قفل میشود و ادامه بحث ها را در تاپیک های جداگانه پیگیری میکنیم:

سوال و جواب و مشكلهاي سخت افزاری : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
معرفی نرم افزار ، پرسش و پاسخ نرم افزاری : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

با تشکر
کسری

ساعت جاري 09:12 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.