انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

Hpanahi August 7th, 2007 19:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aliii878 (پست 129236)
سلام

واقعا اول باید 3 بار رفرش کرد تا وارد هر تاپیک بشه ....

علی یارتان

خدايي من تا 6 بار هم رفرش كردم دهنم سه نقطه شد !

omid650 August 7th, 2007 20:02

پست زدن که دیگه مکافاته
چند بار ارسال و همون پیغام و نهایتا پاک شدن هر چی نوشته بودی و بی خیال شدن از هر چیزی که میخواستی بنویسی :(

Reza August 7th, 2007 20:22

سلام

متاسفانه چند روزه که به دلایل نامعلوم فشار روی سرور زیاد شده. تغییراتی در تنظیمات دادم. امیدوارم وضعیت بهتر بشه.

با تشکر

moha August 9th, 2007 00:23

با تشکر از شما
از فلشی که بالای صفحه قرار دادید که نیست؟
مخصوصا اینکه آنرا در سرور خودتان قرار دادید.
تست کنید آیا انرا به gif تبدیل کنیدباز همین مشکل پیش می آید یا برای یک ساعت در زمان شلوغ بردارید.
از زحماتتان ممنون

Desire August 13th, 2007 10:06

با سلام و خسته نباشید
فکر می کنم ساعت اخبار امروز یک ساعت دیر اعلام شده .خبر پوند 12 و دلار 4 بعداز ظهر است

moh3n jamali August 13th, 2007 15:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 129251)
سلام

متاسفانه چند روزه که به دلایل نامعلوم فشار روی سرور زیاد شده. تغییراتی در تنظیمات دادم. امیدوارم وضعیت بهتر بشه.

با تشکر

هنوز سرعت سایت هیچ تغییری نکرده .باز هم باید برای دیدن هر صفحه باید چند بار ریفرش کرد .

HERCOOL August 18th, 2007 04:06

سلام
خسته نباشید
بنده چند خواسته داشتم یکی اینکه میزان حجم دریافت نامه را افزایش بدهید چون سریع پر میشه
یکی هم اینکه سرعت سایت پایین است یه فکری به حاش بکنید ممنون

FRXCFD August 18th, 2007 16:43

سلام
خسته نباشید

آقا تورووووووووووو خدا زمان امکان ویرایش را اضافه کنید.
از هزار حالت پیچیده که میتونه پیش بیاد و عواقبش میگذرم. کافی است یک حرف را اشتباه تایپ کنید و به هر دلیل بلافاصله بعد از ارسال هم فرصت مرور آن را نداشته باشید.
بعدا که بر میگردید و پستتان را میخوانید.!!!
شاهد مثال امروز برای خود من پیش آمد.
عجله یا هر چیز دیگری باعث شده بود که یک جمله را به جای فعل "کنیم" با فعل "کنید" به پایان ببرم.

نقل قول:

پس مسئله ارزش ارزها و تغییرات آتی آنها، به ویژه ارز محوری مثل دلار خیلی پیچیده تر از آن است که فقط آن را با یک عامل حتی اگر عامل مهمی مثل نرخ بهره باشد، تعیین کنید.
کلمه تعیین جا افتاده که بی خیالش اما در فعل جمله مد نظر و آنچه تایپ شده
تفاوت ظاهری تنها در یک حرف است اما تفاوت معنایی؟
هر چند به نظر و برداشت خواننده بستگی دارد اما به هر حال بسیار با آنچه در نظر من بوده متفاوت خواهد بود.

پیشاپیش از مساعدت شما سپاسگزارم.

Reza August 18th, 2007 16:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mohsen_blid (پست 131681)
سلام
خسته نباشید
بنده چند خواسته داشتم یکی اینکه میزان حجم دریافت نامه را افزایش بدهید چون سریع پر میشه
یکی هم اینکه سرعت سایت پایین است یه فکری به حاش بکنید ممنون

سلام

بعد از گذشت دو هفته از عضویت و رسیدن تعداد پستها به 30، ظرفیت PM بطور خودکار توسط سیستم افزایش داده می شود.

Reza August 18th, 2007 16:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله FRXCFD (پست 131779)
سلام
خسته نباشید

آقا تورووووووووووو خدا زمان امکان ویرایش را اضافه کنید.
. . .

سلام

بصورت آزمایشی، زمان ویرایش از 15 دقیقه به یک ساعت افزایش داده شد. اگر این افزایش مشکل خاصی ایجاد نکند به همین صورت باقی خواهد ماند.

FRXCFD August 18th, 2007 17:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 131785)
سلام

بصورت آزمایشی، زمان ویرایش از 15 دقیقه به یک ساعت افزایش داده شد. اگر این افزایش مشکل خاصی ایجاد نکند به همین صورت باقی خواهد ماند.

خیلی ممنون
انشاالله که هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

HERCOOL August 22nd, 2007 06:49

ممنون رضا جان بابت پاسخت خوبه اینطوری این 30 تا پست که جلوی تاپیک زدن رو میگیره خیلی دردسر سازه یه فکری به حالش بکنید

Shakhes August 27th, 2007 00:17

سلام
سابق ( طرح قدیمی سایت سرمایه ) قسمتی توی صفحه اصلی سایت تحت عنوان پند و اندرز یا شعار هفته (یا چیزی شبیه ان ) وجود داشت که از جملات زیبا و پندهای اموزنده از بزرگان به شکل خیلی کوتاه نقل می شد ( مثل روند دوست توست یا کسب دانش برابر است با کسب موفقیت و از این قبیل ...) که به نظرمن اگر امکان احیای مجدد ان وجود داشته باشد بسیار تاثیر گذار و خوب می تونه باشه .

شاد و موفق باشید

Reza August 27th, 2007 08:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Shakhes (پست 133514)
سلام
سابق ( طرح قدیمی سایت سرمایه ) قسمتی توی صفحه اصلی سایت تحت عنوان پند و اندرز یا شعار هفته (یا چیزی شبیه ان ) وجود داشت که از جملات زیبا و پندهای اموزنده از بزرگان به شکل خیلی کوتاه نقل می شد ( مثل روند دوست توست یا کسب دانش برابر است با کسب موفقیت و از این قبیل ...) که به نظرمن اگر امکان احیای مجدد ان وجود داشته باشد بسیار تاثیر گذار و خوب می تونه باشه .

شاد و موفق باشید

با سلام

با نظر شما موافقم و سعی می کنم راهی برای راه اندازی مجدد پند نامه پیدا کنم.

با تشکر

goldsun August 27th, 2007 12:07

با سلام

قبلا در صفحه اول سایت وقتی موس رو روی تقویم قرار می دادم اخبار هر روز رو نشون می داد ولی چند روزی هست که دیگه نشون نمیده ایا این مشکل برای همه هستش یا فقط برای من ؟

ساعت جاري 12:09 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.