انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5008)

adavari August 2nd, 2009 16:57

سلام آقا رضا ... از شما و شرکت محترم ایمانی ممنونم به خاطر این مسابقه عالی، امیدوارم این کار خوب تداوم داشته باشه.

اگه اشتباه نکنم قرار بود استیتمنت نفرات اول روی سایت گذاشته بشه. ما ندیدیم یا هنوز در دست بررسیه؟

یا حق.

iraj23 August 2nd, 2009 17:14

ضمن تشکر و عرض خسته نباشید خدمت آقا رضا و مسولان شرکت ایمانی
میخواستم به بچه های بالای جدول تبریک بگم موفقیتشون رو

پ.ن : اگه اون چند تا اشتباه روزهای اول رو نمیکردم حتما مثل مسابقه های قبلی کال میشدم :banana:

shabane1 August 2nd, 2009 18:05

با سلام به همگي

منم تبريك ميگم به دوستان بالاي جدولي مخصوصا به مصطفي

ايشالا هميشه پر پيپ باشيد

(شام ما يادت نره )

pezhman ghonche August 2nd, 2009 18:05

سلام
من هم از آقا رضا ومدیران شرکت ایمانی تشکر میکنم .و به دوستان اول تاسوم صمیمانه تبریک عرض میکنم و هم چنین به همه عزیزان شرکت کننده درمسابقه خسته نباشید میگم .

rasputin August 2nd, 2009 18:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله naderbaradari (پست 333073)
سلام من هم به شما تبریک می گم.
راستش از جسارت و هوشمندیتون خیلی خوشم اومد. چون من تا ساعت 18:30 نفر سوم بودم با بالانس 1374.00
ولی با توجه به اختلاف کم با شما که 1365.00 بودین مطمئن بودم که معامله می کنید . بخاطر همین من هم معامله کردم همه رو هم احساسی که بالانس رسید به 1255.00 . امروز با کمال تعجب دیدم که شما معامله نکردید و من با همان امتیازم سوم می شدم. به هر حال تجربه خوبی بود وسه من که اولین بارم بود از مسوولین سایت سرمایه هم تشکر می کنم. من فکر میکونم میکرو بودن این مسابقه یک خوبی بسیار بزرگ داشت که بایستی با یک برنامه دراز مدت و صبر به هدف رسید.

سلام نادر جان :)

مخلصیم

حدست درسته ، ولی ربطی به جسارت و هوشمندی ندارد ! :p

شما درست گفتی ، من هم ساعت 6 بعد از ظهر دیدم که با اختلاف 9 دلار کمتر از شما چهارم هستم . ولی چون عصر جمعه یک جشنواره نجومی داشتیم ، حتمآ باید میرفتم و امکان بودن پای چارت برام ممکن نبود .

اول خواستم یک پوزیشن بگیرم و تی پی بذارم و برم دنبال کارم ولی چون حدس زدم که احتمالآ شما هم به خاطر حفظ مقام سومی ترید میکنید ، من دیگه به حسابم دست نزدم . شاید اگر پای چارت بودم تحمل نمیکردم و حتمآ ترید میکردم (برای اولین بار نجوم در فارکس به دردم خورد !! :p )

امروز که اسم شما رو در بالای جدول ندیدم ، فهمیدم که چه اتفاقی افتاده !

به هر حال مهم اینه که یک رقابت خوب و دوستانه بود و باعث شد تجربیات خوب و مفیدی داشته باشیم و با اعضای سایت بیشتر آشنا بشیم !

مخلص شما

راسپوتین :)

ms2329 August 2nd, 2009 20:18

با سلام من دو سوال دارم خواهش ميكنم اكر كسي مي دونه جواب بده
1- أيا ميتوانيم معاملات نفرات برتر مسابقه را ببينيم ؟
2- روي جفت ارز يورو به دلار با توجه به قيمتهاي كنوني اكر فول مارجين وارد معامله شويم قيمت جقدر ازما دورشود كال مارجين ميشويم؟ نحوه محاسبه رو بنويسيد

azad-m August 2nd, 2009 22:42

بنده هم اول به نفرات برتر تبريك مي گم و بعد به بقيه دوستان كه مطمئنا شركت در مسابقه اونم با شرايط لات كنترل شده تمرين خيلي خوبي رو تجربه كرديم :advise:
در اين مسابقه ها بنده هم معني پوزيشن هاي احساسي و عواقب اون رو در هقته چهارم كاملا حس كردم

اميدوارم بتونم از اين تجارب در موقعيت هاي آتي استفاده كنم

me.trader August 3rd, 2009 00:25

با سلام
ضمن تشکر از برگزار کنندگان مسابقه، به نفرات برتر صمیمانه تبریک می گویم. منتظر برگزاری مسابقات بعدی هستیم.

محمد هورزاد August 3rd, 2009 00:35

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 333078)
محمد جان این چیه دیگه نوشتی ؟!! الان می رم سرمو میکوبم به دیوار !!:cry:

آخه مرتضی رو اینجوری می نویسن داداش :blink:

اوخ :p

حاجی شرمنده - جو تبریکات گرفته بودم :laugh:

بعدشم داشتم نهار میخوردم - یک دستی تایپ میکردم :blush:

بهرحال مرتضی جان مبارک باشه :banana:

پ . ن : اسمت رو عوضی نوشتم - کسی نشناست - ریا نشه :advise:

AmirBabak August 3rd, 2009 01:32

بنده نیز به سه نفر برتر تبریک عرض میکنم.
مسابقه جالبی بود اما متاسفانه جذاب نبود.
لوریج کم باعث شد که قدرت ریسک شرکت کنندگان پایین بیاید و بسیاری از دو هفته قبل با نامیدی به کار خود خاتمه دهند.
البته بنده با لوریج بالا نیز مخالفم اما حد معقولش ، آنهم برای یک مسابقه دمو، اصلاً موردی نداشت.

از آقا رضا و شرکت محترم ایمانی نیز تشکر میکنم. برگزاری مسابقه در همچین سطح فراگیری کار بسیار سختی است.

موفق باشید.

پ.ن: در گوشی به جناب راسپوتین:p (حاجی این استرولوژیست ها رو کدوم سیاره فرستاده بودی؟!!)

real-pip August 4th, 2009 17:48

با سلام خدمت دوستان عزیز

من هم به نوبه خودم از اقا رضای عزیز و شرکت ایمانی بابت تدارک این مسابقه تقدیر و تشکر میکنم .

و به دوستان عزیز که برنده مسابقه شدند هم تبریک میگم امیدوارم در تمام مراحل زندگیشون موفق و پیروز باشند.

با تشکر.شاد و تندرست باشید.

hamidrezamf August 5th, 2009 01:55

منم به نفرات اول تبريك ميگم ...اميدوارم هميشه تو كارشون موفق باشن..خصوصا" به مصطفي دوست عزيزم...
موفق و سلامت باشيد..

moorik August 6th, 2009 01:31

آقای شاهرودی تبریک میگم آقا

Sohrab_K August 10th, 2009 14:38

با سلام

ضمن تشکر مجدد از شرکت ایمانی ، اکانت بنده امروز افتتاح و شارژ شد .

جا داره از مدیریت سایت هم بابت زحماتشون مجددا قدردانی کنم .

با احترام

hooman2070 August 18th, 2009 18:45

متاسفانه چون لوريج بسيار پايين بود. من بيشتر از يك پوزيشن نگرفتم .البته اگر ميدانستم برنده ها قرار هست
با اين استيتمنتها نفرات اول شوند حتمن ادامه ميدادم!

ساعت جاري 08:50 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.