انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

yusefamini May 17th, 2007 14:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله moha (پست 106726)
به نظر من هزینه برای ورود کار درستی نیست:
1- فروم های خارجکی مثل fxstreet.forexfactory و .... همچین کاری نمیکنن البته منظور مقایسه سطح علمی نیست ولی منظورم در نحوه ایجاد درامد از سایت است که خود یک حرفه با ریزه کاری های زیادی ست. دوستان میدونند که امروزه سایتهای بزرگ در قبال سرویسهای بسیار زیاد مثل دامین میل باکس و....
هیچ هزینه ایی نمی گیرند .
2- اینکار موجب میشه عده زیادی به سمت فرومهای دیگر روند. و میدونید فرومهای دیگر حتی درخواست دارند که عده ایی آنجا روند و بنویسن تا خودشان به آی بی گریشون برسن
3 علاوه بر این متاسفانه بدلیل نبود پول اینترنتی روان عده زیادی به خاطر همین زحمت واریز وجه اینکار را نمیکنند
4-بهترین کار که مدیر سرمایه هم متوجه شده اند همان آگهی ست که کاملا کار درستی است و کار زیبا تر اینکه در زیر آن اخطار هم داده اند.

من بارها خواستم جایی از مدیران کمال تشکر را بکنم و اینجا جای خوبیست تا کمال ادب خودم را به مدیران سایت اعلام دارم و از زحمات بی چشم داشت آنها تشکر کنم و به شخصه حاضرم هزینه ایی در حد توان را بدلیل هزینه یادگیری واریز کنم.

من هم کاملا با فرمایشات شما موافقم .

چون گرفتن حق عضویت بنا به دلایلی که شما ذکر کردید باعث کم شدن تعداد بازدید کنندگان از سایت میشود و بالطبع تاثیرات خود را روی کیفیت سایت میگذارد .

ولی افرادی هستند که از قبل چیزهایی که از این سایت و دوستان و اساتید خوب این سایت یاد گرفته اند نوعی تعلق خاطر به سایت پیدا کرده اند .
من قبلا ( حدود 4-5 ماه پیش ) پیشنهادی را مطرح کردم که چندان با استقبال مواجه نشد .
فکر کردم شاید بد نباشد که یک بار دیگر این پیشنهاد مطرح شود .

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ارادتمند

taheri May 19th, 2007 14:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yusefamini (پست 106799)

چون گرفتن حق عضویت بنا به دلایلی که شما ذکر کردید باعث کم شدن تعداد بازدید کنندگان از سایت میشود و بالطبع تاثیرات خود را روی کیفیت سایت میگذارد .

ولی افرادی هستند که از قبل چیزهایی که از این سایت و دوستان و اساتید خوب این سایت یاد گرفته اند نوعی تعلق خاطر به سایت پیدا کرده اند .
من قبلا ( حدود 4-5 ماه پیش ) پیشنهادی را مطرح کردم که چندان با استقبال مواجه نشد .

ارادتمند

آقا يه حساب ارزي فقط بايد براي يوسف خان اميني باز كنيم .آقا يوسف دلار هاتو رد كن بياد .:laugh:
يوسف جان من موافقم حالا چه ماهيانه باشه چه ساليانه فرقي نميكنه .( ولي من حقوق ريالي ميگيرم نه دلاري هان:cry: )

Honda May 21st, 2007 11:10

سلام
آقا رضا بخاطر قرار دادن جمله زير در بالاي صفحه اول سايت از شما متشكريم :
« سایت سرمایه مسئولیتی در خصوص محتوای تبلیغات ندارد »
بنظر اين حقير ، جمله گوياي فوق ، حساب محتواي تبليغات را از مسير سايت سرمايه جدا كرده است.
ممنونم آقا رضا و آقا ياسر بخاطر زحمات شما در پابرجا نگهداشتن سايت سرمايه و نيز بخاطر احترامي كه براي صحبت دوستانمون در مورد مشخص شدن موضع مديران محترم سايت سرمايه در قبال تبليغات قائل هستيد.
ارادتمند : Honda

وحید سلیمانی May 22nd, 2007 11:29

سلام به مدیران ارشد سایت محترم سرمایه

من یک خواهشی داشتم که به صلاحدید خودتون واگذار میکنم

همان طور که میدونید آقا حامد برای خدمت مقدس سربازی اعزام شدند و حضور مستمر ندارند

برای همین حضور یک مدیر لازم و ضروری به نظر میرسه که در نظارت به پستها وقت بیشتری داشته باشند وتا حضور مجدد ایشون به صورت یک همکار در این قسمت فعالیت کنند .

البته من دوست نداشتم این پیشنهاد رو بدم ولی مثل اینکه من نوعی به سانسور نیاز دارم.

وحید سلیمانی May 23rd, 2007 11:50

1 ضميمه
آقا رضا سلام

از دیروز هر بار وارد سایت میشم تمام صفحه به رنگ قرمز در میاد!!!!
من هیچ کدوم از تنضیمات رو تازگی عوض نکردم ،آیا این مسئله طبیعیه؟؟؟

Ahmad-Ali May 23rd, 2007 12:14

با سلام.من هم با آقای امینی کاملا موافقم.

Reza May 23rd, 2007 12:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahid639 (پست 108443)
آقا رضا سلام

از دیروز هر بار وارد سایت میشم تمام صفحه به رنگ قرمز در میاد!!!!
من هیچ کدوم از تنضیمات رو تازگی عوض نکردم ،آیا این مسئله طبیعیه؟؟؟

با سلام

اگر در پایین صفحه پیغام Database Error را می بینید، احتمالا مشکل بدلیل کند بودن ارتباط اینترنت شماست. این حالت مشکل خاصی ایجاد نمی کند و فقط مغایرت ظاهری در صفحات ایجاد میکند.

fx-pip May 23rd, 2007 13:48

سلام
يه پشنهاد داشتم
اگه بشه IP هايي رو كه بيش از يك بار در سايت عضو شدن بلوكه كرد خيلي خوب ميشه
چون اگه واقعا يكي بخاد توي سايت فعاليت علمي داشته باشه همون يك باز عضويت هم كفاف ميده

ممنون

ario May 23rd, 2007 16:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx-pip (پست 108479)
سلام
يه پشنهاد داشتم
اگه بشه IP هايي رو كه بيش از يك بار در سايت عضو شدن بلوكه كرد خيلي خوب ميشه
چون اگه واقعا يكي بخاد توي سايت فعاليت علمي داشته باشه همون يك باز عضويت هم كفاف ميده

ممنون

اغلب ip هاي افراد در ايران متغير اند و اين امكان فراهم نيست.

ario June 1st, 2007 21:25

1 ضميمه
ظاهرا" وقتي كه سرور server سرش خيلي شلوغ ميشه با آدم لج ميكنه و يا اين كه گيج ميزنه ! :rolleyes:

fx-pip June 2nd, 2007 13:15

سلام
يه پيشنهاد داشتم
اگه بشه يه قسمت مجزا براي "كارگاه سيستم ها و روشهاي معامله" بزنيد خيلي خوب ميشه.
تو همون صفحه اصلي فوريم

موفق باشيد

sepehri June 2nd, 2007 19:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yusefamini (پست 106799)

ارادتمند

باسلام: من هم بانظر آقاي اميني در مورد اعلام شماره حساب موافق هستم.

smhsh June 6th, 2007 19:41

سلام.
می تونم تمام پستهای یه تاپیک رو توی یک صفحه ببینم؟
البته برای save کردن توی pc می خوام. اگه راه دیگه ای هم داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید.

ario June 6th, 2007 19:53

چرا تاپيك هاي " ‌آگهي لك لك " و " كتاب بنياد هاي اقتصادي در بازار ارز " كه در قسمت آگهي ها بودند را نميتوانم پيدا كنم؟!!! پاك شده اند؟!!!!

S_K_H June 8th, 2007 23:40

سلام خدمت مدیران عزیز سایت سرمایه
می خواستم پیشنهاد بدم یک خط در بالای صفحه در کادر اصلی فروم قرارداده شود و قیمت ارزهای مهم بصورت LIVE در آن عبور کند تا در هر صفحه ای در سایت که بودیم بتوانیم در بالای صفحه از آخرین قیمت ارزهای مهم هم مطلع باشیم . به زیبایی بیشتر سایت هم کمک می کند .
:)
شادباشید

ساعت جاري 21:24 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.