انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2257)

Ahmad-Ali March 4th, 2009 17:25

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان مخصوصا آقا حامد گل:love:.
آقا حامد رو که حضورا زیارت نکردم:(.ولی مطالبشون رو که خوندم.عکسهایی که در سایت میگذارند:)،گوگل ها رو که در سایت میگذارند:banana:.یکی از یکی بهتر و خودشون از همه بهترتر:blink:.حالا خدای نکرده دیگه سایت هم بخواهند که نیایند...:cry:(مثل بقیه مدیرها که بعد از رفتن از مدیریت از نظرها غایب شدند).
انشاالله که همیشه در سایت باشند(از نوع فعالش)وهمیشه سالم و سلامت و پایدار باشند.:love:

ارادتمندتان احمد

mbinazir March 9th, 2009 15:23

حامد آقای گل جداً خسته نباشی
از زحمات صادقانه شما جداً قدر دانی و تشکر می نمایم. در هر کجا که هستی انشاالله که موفق موید باشی.
در این مدت از صبر ، متانت، و بردباری شما درسهای بسیاری آموختم. انشالله که تلاشهای شما برای ارتقای دانش کیفی دوستان هنوز هم ادامه داشته باشد و همچنان بتوانیم از نقطه نظرات ارزشمند شما بهره مند گردیم.
شاد و سربلند و پیروز باشی

GFX March 9th, 2009 18:05

بنده هم به نوبه خود از حامد عزیز قدردانی میکنم
مدیریت تالار ازاد حکایت دیگریست!
یادمان باشد مدیر هم یک انسان و البته جایز الخطاست.
مم اینه که این مهم رو پذیرفته و داره تلاشش رو میکنه

بنده مجددا از حامد بابت موردی که چندی پیش اتفاق افتاد و مربوط به بنده میشد عذر خواهی میکنم
امیدوارم حامد رو فعالتر از پیش ببینیم

S_K_H March 10th, 2009 00:01

سلام

آقا حامد در این سایت از مدیرانی بود که واقعا کارش را درست انجام می داد .

حامد جان هر جا که هستی برایت آروزی سعادت و موفقیت روزافزون همراه با سلامتی دارم .

شادباشید

:)

وحید درزی March 13th, 2009 05:26

ضمن عرض خسته نباشید خدمت حامد خان ، به آقا رضا پیشنهاد می کنم از مدیریت حامد عزیز و با تجربه در تالارهای تخصصی استفاده بنمایند ، یا علی :advise:

BLACK_NINJA May 5th, 2009 15:38

سلام
vahidde جان با تمام وجود به شما تبریک میگویم.
و از خداوند موفقیت شما را طلب میکنم.

Hpanahi May 5th, 2009 16:00

سلام به رزمی کار عزیز [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

اقا تبریک میگم امیدوارم که همیشه موفق باشی

پستای منو پاک نکنی که یه آبدولیو میام روت ( شوخی )

شاد باشی

mercury May 5th, 2009 16:01

آقا وحید تبریک !

فقط وحید خان اگه خواستی پست های منو ویرایش و یا حذف کنی یه کم با عطوفت رفتار کن آخه پست های من دل

نازکند طفلی ها !!

همون قیچی حامد خان خوب بود ! ییهو نری ساطور و گیوتین و باتوم برقی بیاری بزنی کل پست و صاحب پست و ناکار

کنی !

پ.ن : همه مطالب بالا شوخی بود.:whoow:

پ.ن2 : مگه میشه آدم با مدیر جدید تالار عمومی شوخی بکنه !:cry:

پ.ن3: حاج BLACK_NINJA جان اولین تبریک مال شماست ها ! ;)

پ.ن4: مخلص همه بر و بچز سرمایه :)

elyas68 May 5th, 2009 16:09

سلام به دوست خوبمون vahidde :happy:
موفق باشي دوست عزيز

پ ن : mercury كه خوب آمار BLACK_NINJA داره :whoow::laugh: (شوخي)
پ ن: آقا همه ميگن پست رو پاك نكن واسه من پاك كن :banana: ( حالا پاكم نكردي نكردي ;) ) روحيه اي دادماا :laugh: (شوخي)
پ ن : تالار هاي تخصصي رو فراموش نكني :huh:
مخلص آقا وحيدم هستيم و همه بچه هاي سرمايه :happy:
موفق باشيد

وحید May 5th, 2009 16:38

به نام خدا
از تمامي دوستاني كه اظهار محبت كردند و همچنين مديريت محترم سايت كه بنده رو قابل دونستند تشكر صميمانه دارم
اميدوارم به لطف خدا و كمك دوستان بتونيم در ساختن اينده اي بهتر براي سايت خوب سرمايه و تمامي دوستان حاضر قدم برداريم
موفق و پيروز باشيد
وحيد

nirvana May 5th, 2009 16:44

با سلام خدمت دوستان گرامی

وحید جان تبریییییییییییییییییییییی یییک میگم . امیدوارم که توی زندگی موفق باشی همیشه .

با تشکر ، نیروانا
بدرود

Gh.Saeadian May 5th, 2009 16:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahidde (پست 312638)
حاظر

سلام وحیدجان
من هم پذیرش این مسئولیت رو بهت تبریک میگم انشاله در کارت موفق باشی.
ارادتمند شما سعیدیان

پ ن: بشمار یک

Parham A May 5th, 2009 17:00

وحید جان تبریک صمیمانه بنده رو هم پذیرا باشید.
آرزومند آرزوهایت

blue_dream_1983 May 5th, 2009 17:06

با سلام.
یک سوالی دارم از مدیریت محترم که در این مدتی که آقای حامد دیگه مدریت نکردند مشکل خاصی پیش آمد؟یا اینکه آیا واقعا به مدیریت های اینچنینی نیازی هست؟

shahroodi May 5th, 2009 17:13

با سلام
وحید جان مسولیت جدید رو تبریک میگم...امیدوارم در راه تعالی سایت در کنار بقیه مدیران و دوستان سایت موفق باشید.

پ.ن:خوب عجالتا برای اولین گام در راه تعالی سایت اون تاپیک هیپنوتیز رو قفلشو بردار بحثو ادامه بدیم تا سایت از بیخ و بن به تعالی برسه :laugh::laugh::laugh::whoow::whoow::p:p:p (شوخی)

ارادتمند :)

ساعت جاري 07:51 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.