انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1843)

a.m.f November 14th, 2006 12:36

سلام به همه دوستان .

من مشکلی پیدا کردم که واقعا" داره اذیتم میکنه .
من وایرلس دارم و در نتیجه 24 ساعته به اینترنت وصلم . الان حدود 9 ماه میشه که کامپیوترم خاموش نشده و وصل به اینترنت بوده .
حالا مشکلم اینجاست که ظاهرا" مقدار زیادی ویروس و برنامه های جاسوسی اومده توی کامپیوترم و حسابی همه چیمو بهم ریخته . مدام پیغامهای error در ویندوز میده . رایت کلیک میکنم عمل نمیکنه . در MSN پیغامهای عجیب غریب به کسانی که در لیست من هستند میفرسته و از این جور خرابکاریها .

میشه بگید چیکار کنم ؟ اگه لازم باشه یه ویروس کش اورجینال حاضرم بخرم تا از هر نظر راحت باشم ولی نمیدونم چی بخرم و اصلا" مفید خواهد بود یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

seifi November 14th, 2006 12:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a.m.f (پست 70580)
سلام به همه دوستان .

من مشکلی پیدا کردم که واقعا" داره اذیتم میکنه .
من وایرلس دارم و در نتیجه 24 ساعته به اینترنت وصلم . الان حدود 9 ماه میشه که کامپیوترم خاموش نشده و وصل به اینترنت بوده .
حالا مشکلم اینجاست که ظاهرا" مقدار زیادی ویروس و برنامه های جاسوسی اومده توی کامپیوترم و حسابی همه چیمو بهم ریخته . مدام پیغامهای error در ویندوز میده . رایت کلیک میکنم عمل نمیکنه . در MSN پیغامهای عجیب غریب به کسانی که در لیست من هستند میفرسته و از این جور خرابکاریها .

میشه بگید چیکار کنم ؟ اگه لازم باشه یه ویروس کش اورجینال حاضرم بخرم تا از هر نظر راحت باشم ولی نمیدونم چی بخرم و اصلا" مفید خواهد بود یا نه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .

با سلام، من از کسپرسکی kaspersky internet security 6 استفاده می کنم و راضی هستم ( [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ). ضمناً، در سایت [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] توانمندی های آنتی ویروس های مختلف با هم مقایسه شده است. تا آنجا که اطلاع دارم، نسخه های اورجینال نورتن، نود 32 و بیت دفندر ( که برنامه های توانایی هم هستند) در ایران به فروش می رسند. مشکل اصلی در مورد برنامه های اورجینال، مبهم بودن وضعیت پشتیبانی آن ها پس از انقضاء دوره یک ساله است. از این جهت بیت دفندر ( رومانیایی) و کسپرسکی وضعیت بهتری دارند.

اگر خرید نسخه های اورجینال مشکل است، آنتی ویروس AVG را توصیه می کنم: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mehran_lp November 14th, 2006 13:06

منم کسپر رو پیشنهاد می کنم ...کم آزاره

a.m.f November 14th, 2006 14:29

seifi جان
بسیار از راهنمایی مفیدت سپاسگذارم .

a.m.f November 14th, 2006 14:32

همینطور از شما دوست عزیز mehra_lp

taklimi November 15th, 2006 02:37

با سلام
دوستان کسی میدونه چه جوری میشه در ان واحد از یک
خط ADSL یا وایر لس با دو تا کامپیوتر ان لاین شد.
با تشکر

Arak_fx November 15th, 2006 03:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله taklimi (پست 70720)
با سلام
دوستان کسی میدونه چه جوری میشه در ان واحد از یک
خط ADSL یا وایر لس با دو تا کامپیوتر ان لاین شد.
با تشکر

سلام

برای ADSL تک کاربره از مودم های با پورت USB استفاده میشه و برای چند کاربره از مودم های با پورت USB و Ethernet استفاده میشه .

taklimi November 15th, 2006 07:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 70721)
سلام

برای ADSL تک کاربره از مودم های با پورت USB استفاده میشه و برای چند کاربره از مودم های با پورت USB و Ethernet استفاده میشه .

دوست عزیز سلام
من در حال حاضر از یک خط وایر لس تک کاربر استفاده مکنم ایا امکان این که دو نفر از ان
استفاده کنیم هست ؟ اگر بله . چگونه؟؟
ممنونم

Hamed2420 November 15th, 2006 08:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله taklimi (پست 70724)
دوست عزیز سلام
من در حال حاضر از یک خط وایر لس تک کاربر استفاده مکنم ایا امکان این که دو نفر از ان
استفاده کنیم هست ؟ اگر بله . چگونه؟؟
ممنونم

سلام

برای اینکه مودمهای وایرلس از پورت Ethernet محروم هست :D، بعد از شبکه کردن این کامپیوتر ها بوسیله یک HUB ، شما باید یکی از کامپیوتر هارو سرور بکنید و از یک ویندوز سرور استفاده کنید و بعد برای Share کردن اینترنت از نرم افزار هایی مثل ISA SERVER استفاده کنید که البته تنظیمات سختی داره.

من این سیستم رو توی یک شرکت دیدم و اطلاع خاص دیگه ای ندارم.

موفق باشید
ارادتمند شما

ario November 15th, 2006 09:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 70734)
سلام

برای اینکه مودمهای وایرلس از پورت Ethernet محروم هست :D، بعد از شبکه کردن این کامپیوتر ها بوسیله یک HUB ، شما باید یکی از کامپیوتر هارو سرور بکنید و از یک ویندوز سرور استفاده کنید و بعد برای Share کردن اینترنت از نرم افزار هایی مثل ISA SERVER استفاده کنید که البته تنظیمات سختی داره.
موفق باشید
ارادتمند شما

نه بابا چه قدر سخت ميگيري.... :)
يه كامپيوتر ميشه سرور و اون يكي هم كلاينت. هر كدوم از pc ها هم يك كارت شبكه ميخوان و يك كابل شبكه هم به طول دلخواه ميري ميگي كه بسازن.... يعني كابل رو ميبرند و سوكت ميزنند....
بعدش بايد IP بدي به دو تا pc (ربطي به آيپي اينترنتتت نداره!)
همين...

taklimi November 15th, 2006 10:08

دوستان hamed2420 و ario
از راهنمایی شما ممنونم .
شاد باشید .

mehran_lp November 15th, 2006 10:32

مودمت رو Share کنی بسه hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/sweatdrop[1].gif

yaser_rashidi November 15th, 2006 15:40

سلام

كسي از دوستان ميدونه اين فايل رو چطور ميشه دانلود كرد؟

mms://202.157.176.112/TruthAboutTrading.mp3

بجاي http يك پروتكل ديگر mms است.

با تشكر
.........................
رشيدي

fantazio November 15th, 2006 19:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yaser_rashidi (پست 70867)
سلام

كسي از دوستان ميدونه اين فايل رو چطور ميشه دانلود كرد؟

mms://202.157.176.112/TruthAboutTrading.mp3

بجاي http يك پروتكل ديگر mms است.

با تشكر
.........................
رشيدي

من دادم به [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] داره دانلود میکنه ;)

taklimi November 15th, 2006 19:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehran_lp (پست 70761)
مودمت رو Share کنی بسه hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/sweatdrop[1].gif

با سلام
ببخشید میشه بفرمایید چطوری میشه اینکار را کرد.
با تشکر

ساعت جاري 18:19 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.