انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   رفع مشکلات ثبت نام - دومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه ‏ (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4369)

sokoot January 16th, 2009 11:20

ورود به حساب

با سلام

با تشكر از مديريت محترم سايت و دوستان كه راهنمايي كردند با دانلود مجدد برنامه

مشكل من حل شد

همگي موفق باشيد

hoseintaheri January 16th, 2009 12:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri (پست 273189)
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت:
بنده با اینکه از طریق گزینه(اطلاع رسانی فوری از طریق ایمیل) در خبر نامه عضو شده ام اما بغیر از شماره اکانتم تا بحال هیچ ایمیلی دریافت نکرده ام .
لطفا رسیدگی بفرمایید.
با تشکر

بله متشکرم مشکل حل شد
خسته نباشید

ahmadrfa January 17th, 2009 09:22

مشكل broker

با سلام
من حول و هوش ساعت 2 روز 16/1/2008 يه پوزيشن eur/aud گرفتم با تريلينگ 85 بعد امروز صبح اومدم ميبينم پوزيشن من را ساعت 19:42 باز كرده و از بيش از 100 پيپ سود هيچ خبري نيست اگه بروكر تو دمو اينجوري باشه واي به حال real لطفا ببينيد چي شده من اين برنامه رو رو سروري كه 24 ساعته روشن است اجرا كردم !!!
ممنونم

Reza January 17th, 2009 10:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ahmadrfa (پست 274983)
با سلام
من حول و هوش ساعت 2 روز 16/1/2008 يه پوزيشن eur/aud گرفتم با تريلينگ 85 بعد امروز صبح اومدم ميبينم پوزيشن من را ساعت 19:42 باز كرده و از بيش از 100 پيپ سود هيچ خبري نيست اگه بروكر تو دمو اينجوري باشه واي به حال real لطفا ببينيد چي شده من اين برنامه رو رو سروري كه 24 ساعته روشن است اجرا كردم !!!
ممنونم

با سلام

چیزی که من می بینم اینه که شما در ساعت 19:42 یک پزیشن سل گرفتید و الآن هم 20 pip در سوده.

اگر به نظر شما مشکلی وجود داره، لطفا اطلاعات زیر رو در مورد پزیشن اعلام کنید که بررسی بشه:
ساعت دقیق باز کردن پزیشن یا قرار دادن اوردر(بر اساس GMT)
نوع پزیشن
قیمت باز شدن
S/L و T/P
مقدار تریلینگ

ahmadrfa January 17th, 2009 12:30

4:30 الی 5:00 بعداز ظهر دیروز بود که تقریبا بین 2:30 تا 3:30 gmt میشه با trail دقیق 85 پیپ من امروز صبح دیدم پوزیشن 14 ساعت پیشم دوساعت نیست که باز شده با اینکه دستی پوزیشن گرفتم و با اوردر نبوده؟؟

ahmadrfa January 17th, 2009 13:14

زمان کار بروکر

آقا اصلا من به سود و زیان کار ندارم مگه بروکر تا ساعت 12 ظهر روز شنبه ساعت کارش نیست من صبح امروز سر کارم اکانت را که دیدم دیدم 2ساعت نیست که پزیشن گرفتم در صورتی که حد اقل این رو مطمئن هستم که یکی دوساعت بعد از تاریک شدن هوا اصلا اینترنت کارنکردم یا حتی فرض کن من دیشب ساعت 12 شب هم پوزیشن میگرفتم تا صبح امروز حد اقل باید 7 یا 8 ساعت اکانتم باز می بود نه حدود 2 ساعت البته ناراحت نیستم چون دیگه باورم شد نباید به بروکر اعتماد کرد و تنبلی نکرد و حتما مقدار و ساعت و سایر موارد دیگه گرفتن یه پزیشن را نوشت که خودش برا من 1000 دلار ارزش داره رفیق
اما بد نیست آدم دلیلش رو بدونه شاید منطقی تو کار باشه که ما ندونیم!!!
این مسابقه چیزهای قشنگی به من یاد داد که تا آخر استفاده میکنم اگه سودم را به 500 دلار برسونم فکر کنم ارزش یه تاپیک را داشته باشه که تجربیات شرکت در مسابقه شمارا بگم من همزمان در مسابقه سایت قیمتها هم شرکت کردم و عمدا با lot بالا و هیجانی پزیشن گرفتم که خفن رفت تو ضرر چون میخواستم مقایسه مناسبی داشته باشم ؟

Reza January 17th, 2009 13:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ahmadrfa (پست 275036)
آقا اصلا من به سود و زیان کار ندارم مگه بروکر تا ساعت 12 ظهر روز شنبه ساعت کارش نیست من صبح امروز سر کارم اکانت را که دیدم دیدم 2ساعت نیست که پزیشن گرفتم در صورتی که حد اقل این رو مطمئن هستم که یکی دوساعت بعد از تاریک شدن هوا اصلا اینترنت کارنکردم یا حتی فرض کن من دیشب ساعت 12 شب هم پوزیشن میگرفتم تا صبح امروز حد اقل باید 7 یا 8 ساعت اکانتم باز می بود نه حدود 2 ساعت البته ناراحت نیستم چون دیگه باورم شد نباید به بروکر اعتماد کرد و تنبلی نکرد و حتما مقدار و ساعت و سایر موارد دیگه گرفتن یه پزیشن را نوشت که خودش برا من 1000 دلار ارزش داره رفیق
اما بد نیست آدم دلیلش رو بدونه شاید منطقی تو کار باشه که ما ندونیم!!!
این مسابقه چیزهای قشنگی به من یاد داد که تا آخر استفاده میکنم اگه سودم را به 500 دلار برسونم فکر کنم ارزش یه تاپیک را داشته باشه که تجربیات شرکت در مسابقه شمارا بگم من همزمان در مسابقه سایت قیمتها هم شرکت کردم و عمدا با lot بالا و هیجانی پزیشن گرفتم که خفن رفت تو ضرر چون میخواستم مقایسه مناسبی داشته باشم ؟

زمان بسته شدن بازار در این بروکر جمعه ساعت 20:29 به وقت GMT هست(جمعه 23:59 به وقت تهران). معامله شما هم در ساعت 19:42 به وقت GMT باز شده. (23:12 به وقت تهران)

فکر نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشه.

ahmadrfa January 17th, 2009 14:14

عذر خواهی

من یادم که تو سایت ساعت تا شنبه 11:59 بود البته خودم هم متعجب بودم که تا این ساعت کار میکنه پس من اشتباه کردم عذر میخوام:blush:

ramin.qmax January 18th, 2009 18:24

سلام یه اشتباهی رخ داده تو مشخصات مسابقه قید شده بود که تا شنبه 11.59 باز می مونه

ahmadrfa January 19th, 2009 21:44

اکانت من الآن غیر فعال است

سلام
من همین الان چند بار اکانت خودم را اجرا کردم و tp را میخوام عوض کنم میگه ترید غیرفعال است اکنون ساعت 21:42 است ؟ قانونی زیرپا گذاشتم یامشکلی پیش اومده ـ با بروکر دیگه مشکلی ندارم !!!

Ahmad_reza January 21st, 2009 10:16

سلام

من تازه متوجه شروع مسابقه شدم ، يه نكته جالب اينكه من هنوز يوزر پسوردم رو دريافت نكردم

اگه امكان داره براي من هم ارسال كنيد

Mohsen January 21st, 2009 13:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ahmad_reza (پست 276752)
سلام

من تازه متوجه شروع مسابقه شدم ، يه نكته جالب اينكه من هنوز يوزر پسوردم رو دريافت نكردم

اگه امكان داره براي من هم ارسال كنيد

سلام

اطلاعات كاربري حساب از طريق پيام خصوصي سايت براي شما ارسال شد .

موفق باشيد

mohammad_forex January 22nd, 2009 16:34

آقا محسن ارادتمنديم .
من 2 هفته ای بود هر کاری ميکردم سايت ميگفت ... فعال نيست .
من ایميلمو عوض کردم اینجوری شد .
بالاخره امروز لينک رو زدم برای ما ایميل فعالسازی رو فرستاد .
زحمته به همين ایميل جديدم مشخصاته مسابقه رو دوباره ارسال کنيد.
ممنون.

Mohsen January 23rd, 2009 00:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mohammad_forex (پست 277418)
آقا محسن ارادتمنديم .
من 2 هفته ای بود هر کاری ميکردم سايت ميگفت ... فعال نيست .
من ایميلمو عوض کردم اینجوری شد .
بالاخره امروز لينک رو زدم برای ما ایميل فعالسازی رو فرستاد .
زحمته به همين ایميل جديدم مشخصاته مسابقه رو دوباره ارسال کنيد.
ممنون.

سلام
شب خوش

محمد جان شما در طول 2 روز گذشته 6 پوزیشن گرفته اید که آخرین آنهم مربوط به امروز ساعت 05:42 به وقت GMT است . با این تفاسیر اکانت شما غیر فعال نیست و می توانید به همین ترتیب کار را ادامه دهید . دو هفته ی قبل هم که اکانت شما غیر فعال بوده احتمالاً به این دلیل بوده که هنوز مسابقه شروع نشده بود . شروع کار از تاریخ 87.10.23 بوده است .

اگر مشکل دیگری وجود دارد لطفاً در پیام خصوصی به بنده یا آقا رضا مطرح بفرمایید .

موفق و پیروز باشید

mohammad_forex January 23rd, 2009 13:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen (پست 277577)
سلام
شب خوش

محمد جان شما در طول 2 روز گذشته 6 پوزیشن گرفته اید که آخرین آنهم مربوط به امروز ساعت 05:42 به وقت GMT است . با این تفاسیر اکانت شما غیر فعال نیست و می توانید به همین ترتیب کار را ادامه دهید . دو هفته ی قبل هم که اکانت شما غیر فعال بوده احتمالاً به این دلیل بوده که هنوز مسابقه شروع نشده بود . شروع کار از تاریخ 87.10.23 بوده است .

اگر مشکل دیگری وجود دارد لطفاً در پیام خصوصی به بنده یا آقا رضا مطرح بفرمایید .

موفق و پیروز باشید

يا خدا
من اصلاً نمی تونستم وارد سايت بشم نه که اکانت مسابقه .
اون ايميل قبلی رو ثبت کرده بودم و شما به اون فرستاده بوديد .
اصلاً اون ایميل اکسپاير شده بود .تمام ميل باکسم اون موقع ريست شد .
من ميلم رو توی مشخصات عوض کردم و آيدی من توی سايت غير فعال شد و من 2 هفته ای نميتونستم وارد سرمايه بشم .
( از طريق تماس با ما پايين سرمايه 2 تا مسيج فرستادم که بی پاسخ موند ولی به هر حال ديروز درست شد)
و هنوز هم مشخصات حسابم رو ندارم . توی ليست نتايج هم آيديه من نبود .
و الان ایميلم رو عوض کردم که بتونم دريافت کنم و دوباره بفرستيد.
چطوری شده که من پوزيشن گرفتم ? ( حتماً اشتباه شده )

arman_javid January 24th, 2009 07:29

با سلام

من نمي تونم با پسوردي كه به ايميل من دادين وارد حسابم بشم
پيغام ميده حساب شما موجود نيست
اگه امكان داره يه پسورد جديد به ايمل من بفرستيد

باتشكر

Reza January 24th, 2009 10:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arman_javid (پست 278040)
با سلام

من نمي تونم با پسوردي كه به ايميل من دادين وارد حسابم بشم
پيغام ميده حساب شما موجود نيست
اگه امكان داره يه پسورد جديد به ايمل من بفرستيد

باتشكر

سلام

متاتریدر را دوباره دانلود و نصب کنید: http://www.emoney.co.ir/files/platforms/mwd4setup.exe

_Yashar_ January 24th, 2009 11:04

سلام
من اطلاعات حساب رو دریافت نکردم
دیروز هم برای اولین بار ایمیل اومد تاپیکی که مربوط به نتایج هست آپدیت شده

ممنون میشم برای من اطلاعات حساب رو ارسال کنید
ممنون

niki January 25th, 2009 09:33

سوال

سلام دوستان
تاپيك اطلاعیه های دومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه
كه نتايج مسابقه را اعلام مي كرد از ديروز بسته شده است ( قفل شده است )
آيا علتي دارد و يا اينكه دوستان خبري دارند؟
من بيشتر از اينكه نگران مسابقه بشوم نگران غيبت آقا رضا هستم
آقا محسن هم غيبش زده است
اطلاع رساني مزيد امتنان خواهد بود

ramin.qmax January 29th, 2009 11:23

سلام تو ليست متاي من GOLD هستش ولي کمرنگ نوشته روش کليک مي کنم نمياره نمي تونم باهاش معامله کنم مي شه کمکم کنين مرسي

ramin.qmax January 29th, 2009 11:23

سلام تو ليست متاي من GOLD هستش ولي کمرنگ نوشته روش کليک مي کنم نمياره نمي تونم باهاش معامله کنم مي شه کمکم کنين مرسي

changiz March 31st, 2009 11:16

تقاضای شرکت در مسابقه جدید

Hosein Jun March 31st, 2009 11:45

دوستان من مايل هستم در دور بعدي مسابقات حساب دمو شركت كنم. ميخواستم ببينم تاريخ شروع مسابقه و شرايط (اگر عوض شده) چي هست. لطفا راهنمايي كنيد.

hadi_boy66 March 31st, 2009 21:53

مسابقه

من هم میخوام تو مسابقه شرکت کنم
بد جور به برنده شدن در این مسابقه احتیاج دارم
ما رو بیخبر نذارین

bbabareza April 10th, 2009 04:20

me too

Aki54 April 10th, 2009 09:24

سلام
اگر مسابقه جديدي هست . من هم هستم .
با تشكر

Aki54 April 10th, 2009 09:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ramin.qmax (پست 280225)

سلام
اگر حساب شما micro باشه . نمايش قيمت رو دارين ولي معامله نمي تونين انجام بدين .

tehrancfd April 13th, 2009 21:39

منم هستم

ساعت جاري 17:16 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.