انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2257)

oomiidd February 12th, 2009 14:03

باسلام

من هم از جناب اقبالی عزیز برای کار های بزرگی که در سایت سرمایه انجام دادند که میشه گفت در مدت مدیریت ایشون و در سایه زحمات ایشون و چند نفر دیگر از دوستان فاندامنتال یکی کاربردی ترین و مفید ترین قسمت های سایت شده

جناب اقبالی عزیز براتون ارزوی بهترینها رو دارم همیشه موفق و سلامت باشید

جا داره همین جا به جناب پیروزی عزیز هم بخاطر قبول این مسولیت تبریک بگم

به حق باید گفت جناب پیروزی عزیز از بهترین افراد سایت و از موثرترین افراد تالار تحلیل بنیادی هستند

جناب پیروزی عزیز همیشه پاینده باشید

vahidrock February 12th, 2009 14:19

درود

جناب اقبالی عزیز واقعا خسته نباشید ، زحمات بینظیر شما در سایت سرمایه بر کسی پوشیده نیست امیدوارم همچنان در مسیر موفقیت پیش بروید اشخاصی امثال شما واقعا شایسته بیش از اینها هستند.

مدیریت جناب پیروزی را نیز به ایشان تبریک میگویم یقین دارم که انتخاب بجایی بوده و البته که ایشان در کارشان موفق خواهند بود .

با سپاس از تمامی دوستان و مدیران پر تلاش سرمایه

بهزاد اقبالی February 12th, 2009 14:27

از همه دوستان گرامی که بنده رو در این مدت تحمل کردن سپاس گذارم.زمانی که این احساس به ادم دست بده که دیگه نمیتونه ادم مفیدی باشه و چیزی در چنته نداره بودنش تنها موجب میشه که جلوی پیشرفت بقیه گرفته بشه.
مطمئنم جناب پیروزی مدیری لایق برای سایت سرمایه خواهند بود.ایشون اولین کسی بودند که بنده رو در تغییر تالار بنیادی همراهی کردند و اگر حمایت های ایشون نبود به هیچ وجه این اندک پیشرفت نیز حاصل نمیشد.
ضمن ارزوی شادکامی برای ایشون و خانواده محترمشون مدیریت تالار بنیادی رو خدمت بهزاد عزیز تبریک عرض میکنم.
جا داره از زحمات دوستانی که در پر رونق شدن تالار بنیادی قدم برداشتند تشکر کنم.به خصوص:
امید سبوکی
جناب البرز
کلاید
هرکول
امیر شاهرودی
کورش
کسرا
جناب فرنوشی
امین نیرو منش
و همچنین تمامی مدیران

تشکر ویژه ای هم باید داشته باشم از اقا رضا مدیریت محترم سایت،که به واقع مدیریت مثال زدنی ایشون ه همراه به بنده انرژی و نیرو میداد

اگر در این مدت حرف های بنده موجب رنجش شما عزیزان شد ازتون از صمیم قلب عذر خواهی میکنم.

ارزومند بهترین ها برای تمامی عزیزان

خدانگهدار

piano11 February 12th, 2009 14:45

با سلام خدمت جناب پیروزی عزیز
انتخاب شما رو به عنوان مدیر تالار فاندامنتال از صمیم قلب تبریک گفته و امیدوارم تالار پر بار تر از گذشته با کمک شما شاهد باشیم

موفق و پیروز باشید

و همچنین

از دوست گرامی و رفیق هنرمندمون جناب اقبالی هم که تا کنون این زحمت را به دوش میکشیدند قدردانی دارم امیدوارم در زندگی موفق تر و پیروز مند تر باشند

Gh.Saeadian February 12th, 2009 14:53

سلام بهزاد جان
ضمن تشکر از تلاشهای بیدریغ شما در مدت پذیرش مسئولیت ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و مؤید باشی.
همچنین برای جناب پیروزی عزیز که مثل شیر دارن اون حساب رو اداره میکنن در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
موفق باشید

BLACK_NINJA February 12th, 2009 15:21

شایسته سالاری

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی (پست 285137)
از همه دوستان گرامی که بنده رو در این مدت تحمل کردن سپاس گذارم.زمانی که این احساس به ادم دست بده که دیگه نمیتونه ادم مفیدی باشه و چیزی در چنته نداره بودنش تنها موجب میشه که جلوی پیشرفت بقیه گرفته بشه.
مطمئنم جناب پیروزی مدیری لایق برای سایت سرمایه خواهند بود.ایشون اولین کسی بودند که بنده رو در تغییر تالار بنیادی همراهی کردند و اگر حمایت های ایشون نبود به هیچ وجه این اندک پیشرفت نیز حاصل نمیشد.
ضمن ارزوی شادکامی برای ایشون و خانواده محترمشون مدیریت تالار بنیادی رو خدمت بهزاد عزیز تبریک عرض میکنم.
جا داره از زحمات دوستانی که در پر رونق شدن تالار بنیادی قدم برداشتند تشکر کنم.به خصوص:
امید سبوکی
جناب البرز
کلاید
هرکول
امیر شاهرودی
کورش
کسرا
جناب فرنوشی
امین نیرو منش
و همچنین تمامی مدیران

تشکر ویژه ای هم باید داشته باشم از اقا رضا مدیریت محترم سایت،که به واقع مدیریت مثال زدنی ایشون ه همراه به بنده انرژی و نیرو میداد

اگر در این مدت حرف های بنده موجب رنجش شما عزیزان شد ازتون از صمیم قلب عذر خواهی میکنم.

خدانگهدار

سلام
آقای اقبالی شما با این پست(و خیلی چیزهای دیگر) نشان دادید که مدیر سایت یک فرد واقعا لایق را برای مدیریت تالار انتخاب کرده بودند.
فردی که به فکر پیشرفت تالار است .من هم از راهنماییها و تلاشهای شما تشکر میکنم.

جناب پیروزی برای شما ارزوی موفقیت دارم و میدانم مدیریت سایت دوباره فردی لایق را برای اینکار انتخاب کرده است.

من هر دوی شما را دوست دارم

موفق باشید در سایه ایمان به خداوند

وحید درزی February 12th, 2009 15:31

جناب اقبالی عزیز ( بهزاد خان دوست داشتنی ) :
مطمئنم که تصمیمات شما همیشه درست است ، بنابراین کوچکترین نگرانی ای از تصمیم شما وجود ندارد ، این بهانه ای شد تا از دوست عزیزی چون شما تشکر نمایم ، چرا که در راه اندازی تیم ماهنامه یاریم نمودید و در مسائل زیادی مشاور حقیر بودید ، برایتان آرزوی موفقیت دارم و حضور دوست و همکار گرامی شما و ما جناب پیروزی را در جایگاه سابق شما به فال نیک می گیرم ، یا علی .

Kasra February 12th, 2009 15:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی (پست 285137)
امید سبوکی
جناب البرز
کلاید
هرکول
امیر شاهرودی
کورش
کسرا
جناب فرنوشی
امین نیرو منش
و همچنین تمامی مدیران

خدانگهدار

جناب اقبالی عزیز

آرزومندم باز هم حضور شما در سایت سرمایه ادامه داشته باشد و حتی سبک شدن مسئولیت شما باعث شود وقت آزاد بیشتری برای بهره مند ساختن کاربران این سایت از دانش خود داشته باشید .
زاویه نگاه شما به بازار بسیار مثال زدنی و خاص است ، چرا که علم و دانش را بر معاملات مقدم دانسته اید و همه جای این سایت ، اسم شما مترادف با کسب علم و دانش میباشد .
امیدوارم در مسیر زندگی خود همیشه موفق و خوش اقبال باشید .

---------------------------------------------------------------------------

من هم به نوبه خودم خدمت جناب آقای پیروزی تبریک میگویم ، امیدوارم روز به روز موفقیتهای بیشتری نسیبشان شود و به زودی نتیجه تلاشها و زحماتشان را به بهترین وجه دریافت کنند .

دعای خیر ما همیشه پشت سر شما دو عزیز خواهد بود .

albertini February 12th, 2009 15:47

-----

Kourosh007 February 12th, 2009 16:05

درود جناب اقبالی

راستش بنده اول شوکه شدم چون بعضی از پستهای بچه ها بوی خداحافظی میداد و ناراحت شدم از این خبر.ولی بعد متوجه شدم باز هم میتونیم از وجودتون و از دانشتون بهره مند بشیم و قضیه فقط جابجایی یک عنوان بین شما و آقای پیروزی بوده که اونم مهم نیستش ;) چون ما قبلا هم شما دو نفر رو مدیران و اساتید تالار بنیادی میدونستیم و از این به بعد هم همینطور خواهد بود.
امیدوارم که با خالی شدن قسمتی از وقتتون و برداشتن این بار از شونه شما بیشتر بتونیم از دانشتون استفاده کنیم.
به آقای پیروزی هم تبریک میگم و برای ایشون هم در این مسیر و قبول این مسوولیت جدید آرزوی موفقیت میکنم.

شاد و پیروز باشید

mahdikhani February 12th, 2009 16:34

براي هر دو عزيز ( جناب اقبالي و پيروزي گرامي ) آرزوي شادي و موفقيت روز افزون دارم .

آنانكه كه به ديگران خورشيد هديه مي كنند ، هرگز خودشان از نور و گرماي آن بي بهره نخواهند ماند ...

ايام بكام ...

AmirBabak February 12th, 2009 21:47

بهزاد جان سلام
فرمودید:
نقل قول:

زمانی که این احساس به ادم دست بده که دیگه نمیتونه ادم مفیدی باشه و چیزی در چنته نداره بودنش تنها موجب میشه که جلوی پیشرفت بقیه گرفته بشه.
من نمیدونم دلیل این تصمیم عجولانه و شاید احساسی شما چیست.
موضوع مدیریت در سایت صرفاً در یک بعد، مهم و اثر گذار است و آن امکانات مدیریتی پستها و تاپیکهاست.
قطعاً خادمی که ابزار داشته باشد خیلی بیشتر میتواند مثمرثمر باشد تا یک خدمتگذار عادی.
اینکه به کدام مسائل بال و پر بدید یا به کدام موازین ، سمت و سو.
تالار با وجود شما نظم خاصی بخود گرفته است.(اینرا از دید مدیریتی عرض میکنم نه از لحاظ محتوی)

در هر صورت ان شا الله که خیری وراء این تصمیم باشد.

ضمناً موفقیت جناب پیروزی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.کسانی که ایشان را از نزدیک زیارت کرده اند ، وی را شخصی بسیار بزرگوار و دوست داشتنی می یابند و من به شخصه بسیار خدمت ایشان ارادت دارم.

کوچیک هر دو بزرگوار

موفق باشید.

hamidrezamf February 14th, 2009 12:16

سلام
منم به هر دو بهزاد سرمایه تبریک میگم..
به بهزاد خان اقبالی برای این تحول قابل تقدیری که تو تالار فاندامنتال ایجاد کردن..امیدوارم خیرش رو چندین برابر تو دنیا و آخرت ببینن..
همینطور بهزاد خان پیروزی برای انتخاب به جاشون ...ایشون هم تو این پیشرفت نقش به سزایی داشتن..خدا عوضش رو بهش بده...
موفق باشید..

مسعود رهجو February 16th, 2009 20:30

با سلام
جناب اقبالی عزیز از اینکه دیر متوجه شدم ببخشید
تالار بنیادی در دوران مدیریت شما تغییرات گسترده ای را به چشم دید و دریچه تازه ای را به سوی علاقه مندان به این مباحث باز کرد به نوبه خودم از زحمات شما تشکر می کنیم امیدوارم هر جا هستید بنیاد گرا باشید
از جناب پیروزی هم تشکر ویژه ای میکنم که این مسولیت را پذیرفتن که از منظر من انتخاب بسیار شایسته ای بود برای ایشان هم روزهای پر از موفقیت را خواستاریم
یا علی

وحید درزی February 22nd, 2009 14:49

جناب پیری امیدوارم در مسئولیتتان در راه خدمت به دوستانتان موفق باشید ، یا علی.

ساعت جاري 05:44 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.