انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   من به نحوه اداره این سایت معترضم (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4078)

Kasra September 8th, 2008 20:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221965)
استفاده مدیر سایت از یک روش قدیمی :
سکوت تا به حاشیه کشیده شدن کامل من و اتوماتیک وار خارج شدن من از جریان بدون دریافت پاسخ و سوق دادن افکار کاربران بر خاطی بودن من و فراموشی جریان بعد از 24 ساعت .

آقای درزی

یک روز بعد از اینکه شما با پست هایی که از نظر خودتان منطقی می آید سعی در ایجاد تفرقه و حاشیه در این سایت دارید خواستم چند نکته را خدمت شما عرض کنم .

1- خواهشمندم موقع فرستادن پست از فونت نرمال استفاده کنید . استفاده از فونت های درشت در فضای مجازی به معنای داد زدن و فریاد زدن میباشد . کسانی که جواب شما را می دهند با فونت و لحن معمولی اینکار را می کنند ولی شما دارید ادامه میدهید .

2- شاید بگین این بحثا به شما ربطی نداره و دارم دخالت میکنم . پس لطفا برای اینکه من و امثال من در بحث شما دخالت نکنیم لطفا نظراتتان را در بخش پیام خصوصی به اطلاع مدیران برسانید . نیازی به جنجال آفرینی و مظلوم نمایی نیست .

3- بعضی از دوستان بارها اعلام میکنند که مبخواهند در این سایت مطلب ننویسند ولی دوباره شروع می کنند به پست دادن و ایجاد بحث حاشیه ای . به این دوستان عرض میکنم کسی برای شما دعوتنامه نفرستاده . اگر در سایت مطلب ننویسید بهتر از ایجاد دو دستگی و جنجال آفرینی است.

4- اگر جواب مدیران به شما کمی دیر رسیده نگران نباشید . مطمئنا این بحث ها در اولویت کاری آنها نیست که 24 ساعت بخواهند صفحه رو ریفرش کنن جواب بدن .

5- جمعی که در این سایت حضور دارن مشغول ترید کردن و تحلیل بازار هستن خیلیها اعصابشون خورده و فکرشون مشغوله . عاجزانه تقاضا میکنم بحثتون رو در قسمت پیام خصوصی ادامه بدین .
جای این بحث های خاله زنکی اینجا نیست .

6- از کسانی که وقت گذاشتن و ادامه این بحث بچه گانه که توسط من نوشته شده بود را خوندن معذرت میخوام.

وحید درزی September 8th, 2008 20:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله KasraWeb (پست 221967)
آقای درزی

یک روز بعد از اینکه شما با پست هایی که از نظر خودتان منطقی می آید سعی در ایجاد تفرقه و حاشیه در این سایت دارید خواستم چند نکته را خدمت شما عرض کنم .

1- خواهشمندم موقع فرستادن پست از فونت نرمال استفاده کنید . استفاده از فونت های درشت در فضای مجازی به معنای داد زدن و فریاد زدن میباشد . کسانی که جواب شما را می دهند با فونت و لحن معمولی اینکار را می کنند ولی شما دارید ادامه میدهید .

2- شاید بگین این بحثا به شما ربطی نداره و دارم دخالت میکنم . پس لطفا برای اینکه من و امثال من در بحث شما دخالت نکنیم لطفا نظراتتان را در بخش پیام خصوصی به اطلاع مدیران برسانید . نیازی به جنجال آفرینی و مظلوم نمایی نیست .

3- بعضی از دوستان بارها اعلام میکنند که مبخواهند در این سایت مطلب ننویسند ولی دوباره شروع می کنند به پست دادن و ایجاد بحث حاشیه ای . به این دوستان عرض میکنم کسی برای شما دعوتنامه نفرستاده . اگر در سایت مطلب ننویسید بهتر از ایجاد دو دستگی و جنجال آفرینی است.

4- اگر جواب مدیران به شما کمی دیر رسیده نگران نباشید . مطمئنا این بحث ها در اولویت کاری آنها نیست که 24 ساعت بخواهند صفحه رو ریفرش کنن جواب بدن .

5- جمعی که در این سایت حضور دارن مشغول ترید کردن و تحلیل بازار هستن خیلیها اعصابشون خورده و فکرشون مشغوله . عاجزانه تقاضا میکنم بحثتون رو در قسمت پیام خصوصی ادامه بدین .
جای این بحث های خاله زنکی اینجا نیست .

6- از کسانی که وقت گذاشتن و ادامه این بحث بچه گانه که توسط من نوشته شده بود را خوندن معذرت میخوام.

شما رو مگه کسی مجبور کرده بیای تو این تاپیک ؟؟؟؟ نیا برادر من ، نیا

Alifar September 8th, 2008 20:36

با سلام
اقای درزی عزیز
از علی ع منقولست که نه در دشمنی زیاده روی کنید و نه در دوستی ؟چه بسا دوست شما دشمن گرددو از اینکه ریز نکات خود را با او در میان گذاشته ای ناراحت باشی و چه بسا دشمن تو روزی رودر روی تو و در مقام دوست بنشیند که در اونصورت از روی وی خجلت زده خواهی شد
کمی خویشتن داری کنید تا گره از مشکلتان حل شود
موفق باشید

hossein shariat September 8th, 2008 20:36

وحید خان اگر معنای این فحش رکیکی را که این بعد از افطاری دادند نمی دانند که لطفا بروند سوال کنند یاد بگیرند که چه حرف زشتی زدند.اگر هم می دانند که که چه بدتر.واقعا من هم به این شکل مدیریت معترضم.چرا این قدر مدارا؟چرا به ایشان اجازه فحاشی در محیط فروم به کاربران می دهید.آن هم به این زشتی؟چرا ایشان بن نمی شود؟
ببخشید دیگر تحملم تمام شد صبح تا حالا هر وقت می اییم تو سایت همین وضع هست.

Alifar September 8th, 2008 20:38

توصیه بعدی من اینه که کوکیزاتو پاک کن و در مقام مهمان تو تاپیک حضور داشته باش تا جمعیت حاضر را نبینی و اصلا تا فردا بیخیال سایت شو
اصلا بیا بریم شطرنج بازی کنیم این یکی رو جدی میگم در فراموش کردن وضع موجود موثره انقدر که حرص میخوری برات مضره

m.shekaarian September 8th, 2008 20:42

سلام
وحید خان چرا با مدیران دعوا برو با چارت دعوا :whoow::blink:اصلا چرا عصبانی هستی بابا :p
محیط به این باحالی حیف نیست :p

Kasra September 8th, 2008 20:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221968)
شما رو مگه کسی مجبور کرده بیای تو این تاپیک ؟؟؟؟ نیا برادر من ، نیا

برای دومین بار خواهش میکنم با فونت معمولی تایپ کنید . اینطوری روی اعصاب همه هستین .

در ضمن شما رو هم کسی مجبور نکرده بیایید در این سایت عضو باشید یا مطلب بنویسید .

وحید درزی September 8th, 2008 20:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221956)
خدا رو شکر که ضررهای من در حد بیست دلار و نهایتا آن 70 دلار بود و اینقدر مرد بودم که اعلام کنم . تو کی هستی که بخوای انتقاد کنی ؟؟؟ بحث اینجاست که من با نقد شدن مخالف نیستم ولی لا اقل طرف که انتقاد می کنه سواد داشته باشه یا نه .
در ضمن اگر یک بار دیگر برخلاف دیگران به من توهین کنید کاری می کنم که از بودنتان هم حجالت بکشی ( هنوز مخالف شما هستم فقط خواستم از این کارم معذرت بخواهم واقعا تحریکهای شما حرفه ایست و آدم را به اوج عصبانیت می رساند )

شرمندم.

وحید درزی September 8th, 2008 20:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله KasraWeb (پست 221976)
برای دومین بار خواهش میکنم با فونت معمولی تایپ کنید . اینطوری روی اعصاب همه هستین .

در ضمن شما رو هم کسی مجبور نکرده بیایید در این سایت عضو باشید یا مطلب بنویسید .

دقیقا به من بگو خودت الان چرا هی میای پست می زنی اعصاب خودت رو خورد می کنی ؟؟؟ اینم فونت ریز :laugh:

وحید درزی September 8th, 2008 20:53

دلجوئی

چرا دوستان از من دلگیر شدند و دخالت کردند نمی دانم !!!
من تاپیک زدم چون پیغام خصوصی جواب نداد و دنبال احقاق حق هستم .
تنها نفرینی که مخالفانم را می کنم این است :
به حق علی به درد من گرفتار شوید و کسی نباشد شما را درک کند . الهی آمین .

اما در این ماه عزیز اگر به کسی توهین شد و یا جسارتی ناخواسته و یا حرفی و ... من عذر می خواهم هدف این نبوده دوستان ، ولی همچنان بر سر اهداف این تاپیک هستم .

تقدیم به کسانی که ناراحتشان کردم http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...%2520Roses.jpg

وحید درزی September 8th, 2008 20:53

چرا دوستان از من دلگیر شدند و دخالت کردند نمی دانم !!!
من تاپیک زدم چون پیغام خصوصی جواب نداد و دنبال احقاق حق هستم .
تنها نفرینی که مخالفانم را می کنم این است :
به حق علی به درد من گرفتار شوید و کسی نباشد شما را درک کند . الهی آمین .

اما در این ماه عزیز اگر به کسی توهین شد و یا جسارتی ناخواسته و یا حرفی و ... من عذر می خواهم هدف این نبوده دوستان ، ولی همچنان بر سر اهداف این تاپیک هستم .

تقدیم به کسانی که ناراحتشان کردم http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...%2520Roses.jpg

oomiidd September 8th, 2008 21:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hossein shariat (پست 221970)
وحید خان اگر معنای این فحش رکیکی را که این بعد از افطاری دادند نمی دانند که لطفا بروند سوال کنند یاد بگیرند که چه حرف زشتی زدند.اگر هم می دانند که که چه بدتر.واقعا من هم به این شکل مدیریت معترضم.چرا این قدر مدارا؟چرا به ایشان اجازه فحاشی در محیط فروم به کاربران می دهید.آن هم به این زشتی؟چرا ایشان بن نمی شود؟

سلام

من هم با جناب شریعت موافقم

انسان باید خویشتن دار باشه و وقتی می بینه یکی از دوستان در حالت ناراحتی هست باید مراعاتش رو بکنه

ولی انگار این مراعات داره وضع رو بد تر می کنه این توهین با بقیه حرفهائی که جناب درزی زدن خیلی فرق می کنه

جناب البرتینی از دوستان خوب و افراد شایسته سایت هستند در چند مورد توهین های قبلی ایشون مدارا کردند و با خویشتن داری برخورد کردند تا حاشیه بیشتر نشه

ولی این اخری دیگه واقعا برای اعضای سایت خیلی زشته و فقط در مورد یک شخص خاص نیست

در خواست می کنم همه پستهای جناب درزی پاک بشه چه در این تاپیک چه در تاپیک اعتراضی ایشون و بعد با ایشون طبق قوانین برخورد بشه تا بیشتر از این شاهد توهین به عزیزانی مثل البرتینی یا جناب طالبی یا جناب رهجو و یا حامد خان و خود مدیریت سایت نباشیم

با عرض معذرت از بابت این پست

ممنون

Hamed2420 September 8th, 2008 21:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hossein shariat (پست 221970)

سلام جناب شریعت

متاسفانه مدیر سایت آنلاین نیستند و الا مطمئن باشید که برخورد مناسب رو با ایشون انجام میدادند.

بنده از طرف شخص توهین کننده، از تمامی دوستان بخصوص جناب آلبرتینی عزیز معذرت خواهی میکنم.

فقط امیدوارم که آقا رضا آیدی فرد خاطی رو با جریمه مناسب روبرو کنند.

ارادتمندم

ویرایش: خوشبختانه آقا رضا همزمان با پست بنده آنلاین شدند.

وحید درزی September 8th, 2008 21:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله oomiidd (پست 221992)
سلام

من هم با جناب شریعت موافقم

انسان باید خویشتن دار باشه و وقتی می بینه یکی از دوستان در حالت ناراحتی هست باید مراعاتش رو بکنه

ولی انگار این مراعات داره وضع رو بد تر می کنه این توهین با بقیه حرفهائی که جناب درزی زدن خیلی فرق می کنه

جناب البرتینی از دوستان خوب و افراد شایسته سایت هستند در چند مورد توهین های قبلی ایشون مدارا کردند و با خویشتن داری برخورد کردند تا حاشیه بیشتر نشه

ولی این اخری دیگه واقعا برای اعضای سایت خیلی زشته و فقط در مورد یک شخص خاص نیست

در خواست می کنم همه پستهای جناب درزی پاک بشه چه در این تاپیک چه در تاپیک اعتراضی ایشون و بعد با ایشون طبق قوانین برخورد بشه تا بیشتر از این به شاهد توهین به عزیزانی مثل البرتینی یا جناب طالبی یا جناب رهجو و یا حامد خان و خود مدیریت سایت نباشیم

با عرض معذرت از بابت این پست

ممنون

کاسه های داغ تر از آش ، یا همان باند بزرگ تخریب در سرمایه

وحید درزی September 8th, 2008 21:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 221995)
سلام جناب شریعت

متاسفانه مدیر سایت آنلاین نیستند و الا مطمئن باشید که برخورد مناسب رو با ایشون انجام میدادند.

بنده از طرف شخص توهین کننده، از تمامی دوستان بخصوص جناب آلبرتینی عزیز معذرت خواهی میکنم.

فقط امیدوارم که آقا رضا آیدی فرد خاطی رو با جریمه مناسب روبرو کنند.

ارادتمندم

ویرایش: خوشبختانه آقا رضا همزمان با پست بنده آنلاین شدند.

آقای پست پاک کن ، ببخشید دیر محترم فکر می کنی برام مهمه بن بشم ؟؟؟

ساعت جاري 22:12 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.