انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5008)

emilvr July 9th, 2009 09:44

سلام به همه

چرا دیگه نمیشه لاگین کرد به حساب مسابقه؟ مشکل همگانی هستش یا فقط من نمی تونم لاگین کنم؟
می نویسه No Connection

bache mahal July 9th, 2009 12:19

سلام دوستان

یک سوال برای من بوجود امده و خیلی مهم نیز هست و ان اینکه چرا دمو این بورکر با دمو بروکر دیگه متفاوت هست ؟؟؟؟؟؟

مثلا
من الان داخل بروکر ویندسور تمام پوزیشن های که روی بروکر دارم را انجا در حساب دیگر گرفتم جمع ان پوزیشن ها 20+ هست که باید در این بروکر 2+ باشد ولی این چنین نشد و از 0.96 بیشتر نرفت و نکته جالب اینکه همین پوزیشن ها تا 60- در حساب دیگر رفت ولی در این بروکر تا 3- بیشتر نوسان نکرد !!!!!!

لطفا سریعا پیگیری کنید زیرا اگر این حساب دمو با حساب دمو در بروکر های دیگر متفاوت باشد مسلما دوستان ضرر خواهند نمود زیرا که طبق دستور عمل نمیکند

موفق باشید

hamid1234 July 9th, 2009 12:25

با سلام خدمت کلیه دوستان
یک پیشنهاد دارم و آن اینکه مشابه سایر مسابقه ها ( که یکی از آنها نیز
بطور همزمان در حال انجام میباشد)
اسپانسر مسابقه ، در سایت خود بخشی را به اعلان نتایج و وضعیت ورتبه
شرکت کنندگان (بصورت آنلاین) قرار دهد.
این کار چندین حسن دارد که یکی از آنها شفاف سازی میباشد
دیگر آنکه موتور محرکه ای است تا فرد با مشاهده وضعیت و رتبه خود ودیگران مدیریت بهتری را بر معاملات خود اعمال نماید و ریسک کمتر یا بیشتری را بعمل آورد.
دیگر آنکه فرد میتواند خود را با بزرگانی که در سایت و در مسابقه حضور دارند مقایسه نماید و اعتماد به نفس خود را
افزایش دهد یا باز یابد.
دیگر آنکه با پیغامهای خصوصی به بزرگان که در مسابقه شرکت کرده اند و هر کدام ،یک یا چندین تاپیک را
در سایت ارائه کرده اند ، از روشهای معاملاتی آنها
بطور زنده اطلاع پیدا کند و با درس گیری از آنها نسبت به افزایش مهارت خود بپردازد.
با تشکر

mercury July 9th, 2009 13:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله bache mahal (پست 328663)
سلام دوستان

یک سوال برای من بوجود امده و خیلی مهم نیز هست و ان اینکه چرا دمو این بورکر با دمو بروکر دیگه متفاوت هست ؟؟؟؟؟؟

مثلا
من الان داخل بروکر ویندسور تمام پوزیشن های که روی بروکر دارم را انجا در حساب دیگر گرفتم جمع ان پوزیشن ها 20+ هست که باید در این بروکر 2+ باشد ولی این چنین نشد و از 0.96 بیشتر نرفت و نکته جالب اینکه همین پوزیشن ها تا 60- در حساب دیگر رفت ولی در این بروکر تا 3- بیشتر نوسان نکرد !!!!!!

لطفا سریعا پیگیری کنید زیرا اگر این حساب دمو با حساب دمو در بروکر های دیگر متفاوت باشد مسلما دوستان ضرر خواهند نمود زیرا که طبق دستور عمل نمیکند

موفق باشید

یعنی شما دموی Windsor رو در نظر می گیرید و بدون توجه به دموی MW پوزیشن می گیرید ؟!
خوب چه کاریه ؟! شما توجه خودتون رو روی دموی MW معطوف بکنید و کاری به دموی بقیه بروکرها نداشته باشید !

به همین راحتی به همین خوشمزگی :)

Ashkan1 July 9th, 2009 13:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله emilvr (پست 328631)
سلام به همه

چرا دیگه نمیشه لاگین کرد به حساب مسابقه؟ مشکل همگانی هستش یا فقط من نمی تونم لاگین کنم؟
می نویسه No Connection

شما مشکل اینترنت دارید اینترنتتون قطع بوده:)

Ashkan1 July 9th, 2009 15:06

پیشنهاد میدم اعلام نتایج در ساعات مشخصی اعلام بشه فرضا در ساعت 8 صبح 16 بعداز ظهر و 24 شب.:advise:

forceforex July 9th, 2009 16:49

این مسابقه ثبت نام با تاخیر نداره ؟ جایی که من باشم اول شدن مشکله

Ashkan1 July 9th, 2009 17:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله forceforex (پست 328734)
این مسابقه ثبت نام با تاخیر نداره ؟ جایی که من باشم اول شدن مشکله

زمان ثبت نام مسابقه تمام شده فکر نکنم دیگه بتونید وارد مسابقه بشید.من خودم نفر اول میشم:huh:

titan July 9th, 2009 17:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 328739)
زمان ثبت نام مسابقه تمام شده فکر نکنم دیگه بتونید وارد مسابقه بشید.من خودم نفر اول میشم:huh:

نه بابا پس من اینجا چی کاره ام که شما ها میخاین اولی شین:cool:

forceforex July 9th, 2009 17:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 328739)

این نظر شماست مسابقه با نفرات بالاتر و افراد خبره تر خیلی متفاوت تر است . دانشگاه که ثبت نام با تاخیر دارد اینجا رو نمیدونم ؟!

Ashkan1 July 9th, 2009 18:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله forceforex (پست 328751)
این نظر شماست مسابقه با نفرات بالاتر و افراد خبره تر خیلی متفاوت تر است . دانشگاه که ثبت نام با تاخیر دارد اینجا رو نمیدونم ؟!

خب یه بار قبل تمدید شد.:banana:

Ashkan1 July 9th, 2009 18:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله titan (پست 328750)
نه بابا پس من اینجا چی کاره ام که شما ها میخاین اولی شین:cool:

اشکالی نداره با هم دیگه اول میشیم:whoow:

azad-m July 9th, 2009 18:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 328765)
اشکالی نداره با هم دیگه اول میشیم:whoow:

ميشه منم با شما باشم بعد سه تايي اول بشيم :rambo:

azad-m July 9th, 2009 18:44

لطفا دوستان دست اندر كار ترتيبي اتخاذ فرماييد زمان اعلام نتايج قانونمند بشه

Ashkan1 July 9th, 2009 18:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله azad-m (پست 328773)
ميشه منم با شما باشم بعد سه تايي اول بشيم :rambo:

هر سه نفرمون با هم اول میشیم:blush: من وقتی بالانسم شد 10 هزار تا دیگه پوزیشن نمیگیرم شما هم تا شدید 10 هزار تا دیگه پوزیشن نگیرید الان 1100 تا هستم چیز دیگه ای نمیخواد تا بشه 10000:blink::laugh:

ساعت جاري 18:03 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.