انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   ارائه پیشنهاد و راهکار برای ارتقاء کیفیت مطالب در سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4896)

solati May 27th, 2010 21:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله وحید سلیمانی (پست 399109)
سلام

سخن را ببیاید شنیدن نخست ---- چو دانا شوی پاسخ آری درست

آقا رضا بنده متعجبم كه چرا شما مسئله رو شخصي ميكنيد.اين حقير با شما جنگي ندارم ولي شما بايد بپذيريد كه

عملكردتون در مسئله عليجان اشتباه بود و رفتار غير حرفه اي شما در اون مسئله و عدم برخورد با متخلفين طبق

نظري كه در بالا فرموديد در آينده باعث ايجاد حاشيه براي عده كثيري از اعضاي سايت شد.اينكه ما اينجا عليجان رو

مثال ميزنيم به خاطر دوستي نيست به خاطر فجيع بودن عملكرد شماست و حداقل انتظار ما از شما پذيرفتن اين

اشتباه هست.

بازهم از شما تقاضا دارم مشكل رو شخصي نكنيد و با فكر بازتري به مسائل پيش امده بپردازيد.

سخن را مگردان پس و پیش هیچ ---- جوانـــمردی و داد،دادن بسیچ

بـپــــــاسخ خردمند پیـــــــــدا شود ---- بهــــــــر آرزو بــــــــر توانا شود

هر آنکس که راند سخن بر گزاف ----- بــــــــــــــود بــــــر سر انجمن مرد لاف

بگاهی که تنها شــــــود در نهفت ----- پشیمان شود ز آن سخنها که گفت

بگفتــــــــار بی سود و دیوانگی ----- نجوید جهــــــــــــانجوی مردانگی

ارادتمند وحید سلیمانی

جناب سلیمانی خیلی عذر میخوام ولی به نظر شما این حرکت انتقادی به مدیر سایت یک برنامه ی از پیش تعیین شده نیست؟؟:advise:

وحید سلیمانی May 27th, 2010 22:30

سلام

آقا رضا بنده پاسخم رو از شما گرفتم و پست دوم رو هم (بقول شاخص) جهت تنویر افکار عمومی ارسال کردم:cool:

و به نظرات دیگر عزیزان هم احترام میگذارم.:happy:

موفق و پیروز باشید

Kasra May 28th, 2010 00:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 398943)
.....

کسری جان ایمیل شما رو دریافت کردم، خواندم و هنوز هم دارمش. لطفاً یکبار دیگر خودتون ایمیلتون رو بخونید ببینید سوالی از من کرده بودید که من بخوام جوابی بهش بدم؟!!!! :blink:
شما یک توضیحی در مورد سوال من دادید که حداقل برای من قانع کننده نبود و تبریک به خاطر تاهل گفتید که از شما بسیار ممنون هستم . اگر ایمیل رو ندارید، میتونم دوباره براتون فرواردش کنم.

......

حامد جان، منظورم اين بود كه چنانچه ابهامي در مورد توضيحات من يا در مورد مسايل ديگر برايتان باقي مانده بود مي توانستيد توسط ايميل از من جواب بخواهيد . مطمئن هستم با گفتگو كردن ، نقاط ابهام شما برطرف ميشد . يا ميشد تلفني صحبت كرد . . .
متاسفانه در فضاي مجازي ، لحن سخن گفتن افراد مشخص نيست ، ولي اگر از من كينه اي به دل داشته ايد يا قصد ضربه زدن به من را داشته ايد به شما تبريك ميگويم ، چون در بدترين موقعيت قرار دارم كه از همه طرف تحت فشار هستم و . . .

خدایا به من کمک کن تا وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.

Hamed2420 May 28th, 2010 00:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Kasra (پست 399261)
حامد جان، منظورم اين بود كه چنانچه ابهامي در مورد توضيحات من يا در مورد مسايل ديگر برايتان باقي مانده بود مي توانستيد توسط ايميل از من جواب بخواهيد . مطمئن هستم با گفتگو كردن ، نقاط ابهام شما برطرف ميشد . يا ميشد تلفني صحبت كرد . . .
متاسفانه در فضاي مجازي ، لحن سخن گفتن افراد مشخص نيست ، ولي اگر از من كينه اي به دل داشته ايد يا قصد ضربه زدن به من را داشته ايد به شما تبريك ميگويم ، چون در بدترين موقعيت قرار دارم كه از همه طرف تحت فشار هستم و . . .

خدایا به من کمک کن تا وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.

کسری جان، خودتون خوب میدونید که من هیچگونه رابطه و مراوده ای با شما نداشته و ندارم که بخوام از شما چیزی در دل داشته باشم. قصدم از اون گزارش تنها برای جلوگیری از بوجود آمدن برخی مسائل بود که خوشبختانه یا متاسفانه بوجود آمد. لطفاً مسائله رو برای خودتون بزرگ نکنید و یا بهتره بگم که با مظلوم نمایی قصد گرفتن دست پیش و فرار رو به جلو رو نداشته باشید.

لطفاً جمله آخر متنتون رو به خودتون هم نسبت بدید. یادتون هم باشه که من و خیلی های دیگه تو این سایت اشخاص حقیقی هستیم و شما همچنان یک شخص مجازی ...;)

زیاده عرضی نیست

اسحاقی زاده

Kasra May 28th, 2010 13:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 399266)
کسری جان، خودتون خوب میدونید که من هیچگونه رابطه و مراوده ای با شما نداشته و ندارم که بخوام از شما چیزی در دل داشته باشم. قصدم از اون گزارش تنها برای جلوگیری از بوجود آمدن برخی مسائل بود که خوشبختانه یا متاسفانه بوجود آمد. لطفاً مسائله رو برای خودتون بزرگ نکنید و یا بهتره بگم که با مظلوم نمایی قصد گرفتن دست پیش و فرار رو به جلو رو نداشته باشید.

لطفاً جمله آخر متنتون رو به خودتون هم نسبت بدید. یادتون هم باشه که من و خیلی های دیگه تو این سایت اشخاص حقیقی هستیم و شما همچنان یک شخص مجازی ...;)

زیاده عرضی نیست

اسحاقی زاده

حامد جان . لطفا شفاف صحبت کنید . موضوعی وجود نداره که بخواهم به خاطر آن دست پیش بگیرم و فرار رو به جلو بکنم .
از شما و هر کدام از دوستانی که مطلبی بر علیه بنده دارید تقاضا میکنم بدون توجه به قانون ممنوعیت اتهام به اشخاص حقیقی در همینجا بیان کنید .
البته بنده تا کنون هیچکدام از پست های توهین یا انتقاد به خودم را پاک نکرده ام . از آقا رضا و محسن دوست داشتنی هم درخواست میکنم پست هایی که برای خراب کردن من یا توهین یا هر چیز دیگری نسبت به اینجانب است را دیگر پاک نکنند .
خوب حالا که قراره شفاف صحبت کنیم . متن گزارشی که شما فرستاده بودید ، انتقاد در مورد این موضوع بود که در آواتار یکی از آی بی ها کلمه AST نوشته شده بود .
باید بگویم قبل از اجرای قوانین تالار بروکرها خیلی از آی بی ها در امضا یا آواتار خود اسم شرکت و تبلیغات خود را قرار داده بودند . که بنده برای تک تک آی بی ها نامه فرستادم و از آنها درخواست کردم این قانون را رعایت کنند . و کاربر مورد نظر امضا خود را تغییر داد . همچنین ایشان اسم شرکتشان را به طور کامل در آواتارشان نوشته بودند که حذف کردند و فقط کلمه AST باقی ماند .
با توجه به اینکه این کلمه نه آدرس سایت است و نه برند ثبت شده ، بنده نتوانستم چیز دیگری به ایشان بگویم .

جناب حامد لطفا از کلی گویی دست بردارید و موارد مورد ابهام را همینجا مشخص کنید تا توضیحات کامل خدمتتان ارایه دهم .

با احترام
مهدی نیاکی

مسعود رهجو May 28th, 2010 23:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 399266)

زیاده عرضی نیست

اسحاقی زاده

سلام حامد جان

بی خیال حامد زندگی ارزش ترش رویی را نداره من نمیدانم چه مسئله ای پیش آمده حتما سو تفاهم بوده
کسرا هم مثل خودت گل پسره این بدون همه در زندگی اشتباهاتی میکنند به قول صفدر در آشپز باشی میخواهد بگه آدم جایز الخطاست میگه " آدم خطاخوردست دیه کاریش نمیشه کرد" شنیدیم شاه داماد شدی مبارک انشاال.. خوشبخت بشی . یک دستی هم روی سر ما بکش .

"زیاده عرضی نیست "

رهجو

Hamed2420 May 29th, 2010 08:50

عرض ارادت

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو (پست 399548)
سلام حامد جان

بی خیال حامد زندگی ارزش ترش رویی را نداره من نمیدانم چه مسئله ای پیش آمده حتما سو تفاهم بوده
کسرا هم مثل خودت گل پسره این بدون همه در زندگی اشتباهاتی میکنند به قول صفدر در آشپز باشی میخواهد بگه آدم جایز الخطاست میگه " آدم خطاخوردست دیه کاریش نمیشه کرد" شنیدیم شاه داماد شدی مبارک انشاال.. خوشبخت بشی . یک دستی هم روی سر ما بکش .

"زیاده عرضی نیست "

رهجو

سلام بر آقا مسعود عزيز

چشم قربان. يك بار جناب Shakhes در تالار مديران به من گفتن كه بعضي مسائل مثل ظرف لجني ميمونه كه هر چه بيشتر درش كنكاش بشه، بوي تعفن آن ...

كسري عزيز
اگر سوء تفاهمي در ذهن شما شكل گرفت و ناراحتي اي از سمت من براي شما پيش آمده، بنده عذر خواهي ميكنم...

به هر حال من از شخص مدير سايت انتظار بيشتري داشتم كه متاسفانه باز هم مثل هميشه سكوت اختيار كردن. زين پس بنده هم مثل شما. راحت باشيد.

موفق باشيد

lastnight19 June 3rd, 2010 12:29

ممکن تالارهایی درست کنید که افراد کسب شرایطی قادر به پست زدن در اونها باشند؟

مثلاً تالار 3000 هزار پستی ها یا 2000 پستی ها، یا تالار براساس اعتبار و تشکر باشه، یا هرماه رای گیری انجام بشه و سه نفر اول رای گیری وارد تالار بشوند.

isar June 3rd, 2010 23:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 401254)

مثلاً تالار 3000 هزار پستی ها یا 2000 پستی ها، یا تالار براساس اعتبار و تشکر باشه، یا هرماه رای گیری انجام بشه و سه نفر اول رای گیری وارد تالار بشوند.

من میگم اعتباری باشه

مثلا افراد بالای 5000 امتیاز یا افرادی که به سطح 11 رسیده اند

lastnight19 June 4th, 2010 00:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 401453)
من میگم اعتباری باشه

مثلا افراد بالای 5000 امتیاز یا افرادی که به سطح 11 رسیده اند

بنظر من اعتباری خیلی گزینه مناسبی نیست چون افراد می تونند باهم دست به یکی کنند و تند تند به هم اعتبار بدن، البته این نظر من هست.

من فکر می کنم تعداد پست یا تشکر گزینه بهتری باشه، یا مسابقه برگزار کنیم و یا رای گیری هم می تونه جواب بده.

این تالار هم به اینصورت باشه که همه قادر به خواندن مطالبش باشند ولی همه قادر به پست زدن و یا تاپیک زدن نباشند.

trendfinder June 4th, 2010 01:10

خاصيت چنين تالاري چي ميتونه باشه؟

trendfinder June 4th, 2010 09:10

1 ضميمه
سلام آقا رضا
مال همین امروزه
چون گفته بودید اطلاع رسانی کنید پست زدم.

ضمنا ظرفیت آپلود عکسها رو زیاد کنید.39 کیلوبایت برای آپلود یه عکس خیلی کمه.
موفق باشید

Khakestari June 4th, 2010 11:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 401254)

جناب البرز سلام
من با پيشنهاد شما مخالفم
زيرا اين قضيه باعث مي شود كه دوستاني كه تازه وارد هستند نتوانند وارد بحث شوند . ولو اينكه تازه كار باشند و مطالبشان غير مفيد . ثانيا اين موضوع باعث مي شود كه ديگران شروع به دادن پست هاي غير مفيد كنند و يا مطالب را كپي كنند تا امار پست هايشان بالاتر رود .
اگرمعيار را بر پايه اعتبار و تشكر قرار بدهيد، باز هم جاي ايراد هست زيرا اين قضيه باعث مي شود افراد با چند ايدي ثبت نام كنند و هي از خودشون تشكر كنند و اعتبار بدهند (كه نمونه ان مستند موجود است اگر خواستيد!:whoow:) .

اگر قصد، كار ماندگار است. پيشنهاد من خلاصه كردن تاپيك هاي مفيد و ذخيره در تالار منابع، از همه چيز واجب تر و مفيد تر است، كه هم از تكرار مطالب جلوگيري شود و هم منبعي خوب براي اينده، و در نهايت پست هاي اضافه نيز به اين صورت حذف خواهند شدو مطالب مفيد ماندگار!

با تشكر

mrm2007 June 4th, 2010 13:36

با سلام

برای من هم سایت در ساعت 11:03 صبح امروز مشکل داشت (خلاصه پیغام : به دلیل ترافیک بالا قادر به پاسخگویی نمیباشد)

lastnight19 June 5th, 2010 11:23

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Khakestari (پست 401556)
جناب البرز سلام
من با پيشنهاد شما مخالفم
زيرا اين قضيه باعث مي شود كه دوستاني كه تازه وارد هستند نتوانند وارد بحث شوند . ولو اينكه تازه كار باشند و مطالبشان غير مفيد . ثانيا اين موضوع باعث مي شود كه ديگران شروع به دادن پست هاي غير مفيد كنند و يا مطالب را كپي كنند تا امار پست هايشان بالاتر رود .
اگرمعيار را بر پايه اعتبار و تشكر قرار بدهيد، باز هم جاي ايراد هست زيرا اين قضيه باعث مي شود افراد با چند ايدي ثبت نام كنند و هي از خودشون تشكر كنند و اعتبار بدهند (كه نمونه ان مستند موجود است اگر خواستيد!:whoow:) .

اگر قصد، كار ماندگار است. پيشنهاد من خلاصه كردن تاپيك هاي مفيد و ذخيره در تالار منابع، از همه چيز واجب تر و مفيد تر است، كه هم از تكرار مطالب جلوگيري شود و هم منبعي خوب براي اينده، و در نهايت پست هاي اضافه نيز به اين صورت حذف خواهند شدو مطالب مفيد ماندگار!

با تشكر

تالارهای قبلی به همون شکل قبلی باقی خواهد ماند، من نگفتم که روند کلی کار تغییر کنه، فقط گفتم یک بخش اضافه کنیم.

در مورد اینکه چه جوری افراد رو انتخاب کنیم هم من بعنوان مثال اون چند مورد رو خدمتتون عرض کردم، می شه با گذاشتن مسابقاتی که هر 3 ماه برگزار بشه 3 نفر اول رو به این تالار راه داد یا اینکه رای گیری کنیم یا اینکه افراد به پستها امتیاز بدهند.

خیلی راههای زیادی برای وارد شدن به این تالار وجود داره، اگر تصمیم قطعی برایجاد چنین تالاری گرفته شد می شه راجع به نحوه ورود افراد به این تالار تصمیم گرفت.

ساعت جاري 13:55 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.