PDA

View Full Version : نظر دوستان راجع به راه اندازی دوباره انجمن

aminnobakht
January 2nd, 2014, 19:40
سلام دوستان عزیز
تازگیا خیلی پیش میاد که دوستان عزیز از بچه ها قدیم این سایت رو جاهای دیگه(بعضا حضوری) باهاشون آشنا میشم و واقعا لذت میبرم خودم هم چند وقتی ( حدود 4-5 ماه ) میشه که توی بورس ایران شروع به فعالیت کردم.
میخواستم از همه دوستانی که هنوز به اینجا سر میزنن یه خواهش دوستانه داشته باشم.
اونم چیزی نیست جز اینکه دوباره این ساین وزین و پربار رو سرپا کنیم، واقعا سایت عالی هست و حیفشه اینجوری خاک بخوره، هممون خاطرات خوبی رو از این انجمن داریم، به هم کمک کنیم، هر چند بورس ایران خیلی از جذابیت های فارکس رو نداره، اما ساز و کار جفتشون بازار سرمایه است و میشه از علم فارکسی خودمون خیلی راحت اینجا هم استفاده کرد و به هم کمک کنیم و این دفعه به جای کال مارجین ها و قرمز شدن صفحه متاتریدر هیستوری پر از رنگ سبز و لمس ها قشنگ حد سود رو شاهد باشیم.

اگر کسی مایل به همکاری هست خواهشا همین لحظه که داره این مطلب رو میخونه نظرش رو بیان کنه.

آقا رضا شما هم بعنوان ادمین اگه مخالف این حرکت از سمت بنده هستید لطفا این مطلب رو پاک کنید و به من هم با ایمیل خبر بدید، تنها دلیلم برای اینکار دینی بود که توی عمر فعالیتم توی بازار سرمایه نسبت به این انجمن و اعضاش روی دوشم حس میکردم.

mehdi20
January 2nd, 2014, 20:19
سلام

من همیشه هستم با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

تو بورس هم کم و بیش فعال هستم

کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

blue_dream_1983
January 3rd, 2014, 04:21
سلام دوستان عزیز

اونم چیزی نیست جز اینکه دوباره این ساین وزین و پربار رو سرپا کنیم، واقعا سایت عالی هست و حیفشه اینجوری خاک بخوره، هممون خاطرات خوبی رو از این انجمن داریم، به هم کمک کنیم، هر چند بورس ایران خیلی از جذابیت های فارکس رو نداره، اما ساز و کار جفتشون بازار سرمایه است و میشه از علم فارکسی خودمون خیلی راحت اینجا هم استفاده کرد و به هم کمک کنیم و این دفعه به جای کال مارجین ها و قرمز شدن صفحه متاتریدر هیستوری پر از رنگ سبز و لمس ها قشنگ حد سود رو شاهد باشیم.

آقا رضا شما هم بعنوان ادمین اگه مخالف این حرکت از سمت بنده هستید لطفا این مطلب رو پاک کنید و به من هم با ایمیل خبر بدید، تنها دلیلم برای اینکار دینی بود که توی عمر فعالیتم توی بازار سرمایه نسبت به این انجمن و اعضاش روی دوشم حس میکردم.

سلام
:whoow::whoow::blink::nervous:
این دینتون رو من متوجه نشدم دقیقا چه جور دینی هست ؟ اگه میخواین دینتون رو به من هم ادا کنید شماره حسابم رو براتون ایمیل میکنم . با تشکر فراوان

aminnobakht
January 4th, 2014, 15:02
سلام، بازم حاشیه سازی؟؟؟؟

نه بابا دین علمی!!
خیلیامون چیزای جدید یاد گرفتیم، اونا رو به هم یاد بدیم!

mercury
January 6th, 2014, 14:30
بهتره از خواب و رویا بیدار بشین و چشمتون رو باز کنید به روی واقعیتهای زندگی درسته که بعد از اونهمه خیالبافی و رویا از جمله *رویای ماشین لامبورگینی و کت و شلوار و کراوات و یه دفتر شیک و پیک و با چهل پنجاه تا کارمند و دو سه تا منشی خوشگل و ویلای پنج هزار متری* واقعا اومدن توی دنیای واقعی سخته ولی بهر حال باید این مرحله رو بگذرونید و با واقعیت روبرو بشید! واقعیتش اینه که سایت سرمایه درسته واسه آشنایی با ف.ا.ر.ک.س خوب بود ولی عملا آدمو گیج و سر در گم میکرد.
بهتره که همون درش گل گرفته بشه تا بیشتر از این با روان و جان و مال یه عده جوون که از سر ناچاری و بیکاری به هر دری میزنن تا یه جوری آینده شون رو بسازن بازی نشه !

blue_dream_1983
January 8th, 2014, 06:59
سلام، بازم حاشیه سازی؟؟؟؟

نه بابا دین علمی!!
خیلیامون چیزای جدید یاد گرفتیم، اونا رو به هم یاد بدیم!

سلام
نه اتفاقا جدی گفتم ، شما مگه نمیخوای دینت رو ادا کنی؟ خوب این چه دینی هست دقیقا؟ شما هم قراره بیای یه سیستم جدید ارایه بدی که این یکی دیگه حتما سود ده هست؟ یا منتظر یه خدای ف ا ر ک س ی ن که بیاد و این سیستم نیست در جهان رو بهتون ارایه بده؟ دنبال چی هستین واقعا؟ چرا اینقدر علاقه مندید که خودتون و دیگران رو از چاله به چاه بیاندازید؟

این حاشیه سازی که شما و دوستان محترم فقط مثل طوطی تکرارش میکنین ،از نظر من یعنی حرف حق،
البته خوب از نظر دوستانی هم که دنبال سود کردن هستند البته نه از راه درستش بلکه ازجیب این و آن این حرف ها یعنی حاشیه،
حاشیه ف ا ر ک س و این سایت وزین همان جایی است که شما پولتان را ازش در می آورید.

aminnobakht
January 9th, 2014, 18:11
بابا من که گفتم ف ا ر ک س؟
من میگم بورس ایران! جایی که بتونیم قانونی کار کنیم و ...
هزار تا فروم دیگه برای بورس ایران هست! اما من گفتم چرا اینجا راه نیافته دوباره! جایی که خیلیا مثا خود من برای اولین بار با مفهوم بازار سرمایه باهاش آشنا شدن!

اگه بخواد اینجوری باشه، پس ...

blue_dream_1983
January 11th, 2014, 21:18
قلی خان ، خان نبود ، دزد بود، لابد تو هم اسمشو شنفتي ! وقتي سن و سال تو بود به خودش گفت تا آخر عمرم ، ببينم مي تونم تنهايي هزار تا قافله رو لخت كنم .
با همين يه حرف پا جونش وايساد و هزار تا قافله رو لخت كرد . آخر عمري پشت دستشو داغ زدو به خودش گفت هزار تا تموم شد ،
حالا ببينم ، عرضشو داري تنهايي يه قافله رو سالم برسوني مقصد ... نشد ! ...نشد ...نتونست و مشمول ذمه ی خودش شد . تقاص از اين بدتر ؟

aminnobakht
January 12th, 2014, 10:59
قلی خان ، خان نبود ، دزد بود، لابد تو هم اسمشو شنفتي ! وقتي سن و سال تو بود به خودش گفت تا آخر عمرم ، ببينم مي تونم تنهايي هزار تا قافله رو لخت كنم .
با همين يه حرف پا جونش وايساد و هزار تا قافله رو لخت كرد . آخر عمري پشت دستشو داغ زدو به خودش گفت هزار تا تموم شد ،
حالا ببينم ، عرضشو داري تنهايي يه قافله رو سالم برسوني مقصد ... نشد ! ...نشد ...نتونست و مشمول ذمه ی خودش شد . تقاص از اين بدتر ؟

بیخیال...
من توی بقیه فروم ها فعالیت میکنم و بروز میشم و یاد میگیرم و یاد میدم و سرمایه هم ...

محمد هورزاد
January 12th, 2014, 14:35
بنده از خانوم سارا شیخی که همچنان زنده است و هنوز هم مشغول حاشیه سازی در این سایت - کمال تشکر را دارم :)

جواب نده چون دیگه هیچوقت به این تاپیک سر نمیزنم و پستت رو نمیبینم .

بای

پ.ن : سایت سالهاست تعطیله - برو عروس شو سارا - برو .

blue_dream_1983
January 19th, 2014, 00:22
بنده از خانوم سارا شیخی که همچنان زنده است و هنوز هم مشغول حاشیه سازی در این سایت - کمال تشکر را دارم :)

جواب نده چون دیگه هیچوقت به این تاپیک سر نمیزنم و پستت رو نمیبینم .

بای

پ.ن : سایت سالهاست تعطیله - برو عروس شو سارا - برو .

من هم خوشحالم که شما هنوز مشغول ترید و حرام کردنه پولهای خود و دیگران هستید و همچنان فیلم راز میبینید و در خیالهایتان لامبورگینی سوار میشوید. البته فکر کنم کلاس مشهد خیلی به لامبورگینی نخوره باید یه کم سطح تخیلتان را هم ردیف سطح شعورتان بگیریداینجوری بهتر است :p
شما بچه که بودید فکر کنم که زنگ در همسایه را میزدید و فرار میکردید نه؟:blink:

شما هنوز هم نگران دختران دم بخت هستید؟ واقعا جای خوشحالی داره که اینقدر انسان هستید، یه پیشنهادی هم برای خودتان داشتم بهتره که برای پدری خوب بودن برای دخترتان دست از آی بی گری بردارید.

ahmad_ahmad
January 22nd, 2014, 20:44
بیچاره اقای امین اومد یه پیشنهاد داد و بعدش اینهمه کتک خورد و فرار کرد

kahroba151
January 30th, 2014, 23:21
قبلا سر میزدم اینجا.. حیفه که اینطور شده..

PASSERBY
February 21st, 2014, 20:58
فک کنم اینجا ده ساله شد
البته 2 سالش قبول نیست چون راکد بوده :دی

farhad fx
March 1st, 2014, 01:28
سرمايه (البته اون سرمايه ي سابق رو ميگم )دلم خيلي برات تنگ شده.

fxrider
April 1st, 2014, 15:45
ای کاش می شد که مثل قبل اکتیو باشه.

blue_dream_1983
April 25th, 2014, 18:46
برخی از ماها اصلا و ابدا قرار نیست وارد بیزینس شویم. بیخودی فکر بیزینس و پولدارشدن نکنید.

این بیزینس برای بسیاری از ما بیزی نیسته، یعنی بیزی میشیم اما توش هیچی نیست و دیدیم که خیلی از ما باهوش ترهاشم چطور تو این راه نیست و نابود شدند.

farari
April 25th, 2014, 22:08
تنها دلیلم برای اینکار دینی بود که توی عمر فعالیتم توی بازار سرمایه نسبت به این انجمن و اعضاش روی دوشم حس میکردم.

این دینتون رو من متوجه نشدم دقیقا چه جور دینی هست ؟ اگه میخواین دینتون رو به من هم ادا کنید شماره حسابم رو براتون ایمیل میکنم . با تشکر فراوان

آقا امین اگر دین‌تون رو ادا کردین منم شماره حساب بدم خدمت‌تون : )

alireza84
April 29th, 2014, 19:24
برخی از ماها اصلا و ابدا قرار نیست وارد بیزینس شویم. بیخودی فکر بیزینس و پولدارشدن نکنید.

این بیزینس برای بسیاری از ما بیزی نیسته، یعنی بیزی میشیم اما توش هیچی نیست و دیدیم که خیلی از ما باهوش ترهاشم چطور تو این راه نیست و نابود شدند.

انجمن‌های سرمایه ([Only registered and activated users can see links])

blue_dream_1983
May 2nd, 2014, 00:57
انجمن‌های سرمایه ([Only registered and activated users can see links])

اون روز خیلی دیر نیست، نمیخوام ناامیدتون کنم ولی همه ی اینها شانسی است چه بردش چه باختش ولی خوب سرمایش از تو شانسی درنیومده واقعیه.

alireza84
May 2nd, 2014, 11:21
اون روز خیلی دیر نیست، نمیخوام ناامیدتون کنم ولی همه ی اینها شانسی است چه بردش چه باختش ولی خوب سرمایش از تو شانسی درنیومده واقعیه.

************************************************** **
اتو تریدینگ - انـجمـــــــــن تخصـــصی معاملات خودکار و روباتهای معامله گر ([Only registered and activated users can see links])
تمام نوشته های شما در این انجمن هست و قابل بررسی یک نگاهی به همه اونها انداختم.لینک بالا روببینید با نوشته های خودتون در یک انجمن بازارهای مالی مقایسه کنید.ممنون

blue_dream_1983
May 2nd, 2014, 17:17
************************************************** **
اتو تریدینگ - انـجمـــــــــن تخصـــصی معاملات خودکار و روباتهای معامله گر ([Only registered and activated users can see links])
تمام نوشته های شما در این انجمن هست و قابل بررسی یک نگاهی به همه اونها انداختم.لینک بالا روببینید با نوشته های خودتون در یک انجمن بازارهای مالی مقایسه کنید.ممنون

خوشبحالتون چقدر وقتتون زیاده،
فرق من و شما اینه که شما باور نمیکنید دارید قمار میکنید چه در بورس که یک جور قمار دولتی هست چه در ف ا ر ک س که سوپر قمار هست. اتفاقا اگر قبول کنید که قمارباز هستید و خودتان را با الفاظی مثل بازارهای مالی اونم در مورد ف ا ر ک س گول نزنید شایدبتونید چند بار شانسی برنده بشید ولی اسمش موفقیت نیست.

taghi
May 2nd, 2014, 23:53
سلام بر اهالی پیشین این دیار که براشون از ف ا ر ک س فقط نوستالژیش مونده! ( البته جسارت نباشه خودمو عرض کردم!)

taghi
May 3rd, 2014, 00:04
برام اینو زده :
بازديد قبلی شما: June 1st, 2011 ساعت 00:08
ای تو روحت روزگار که اینطوری مارو نکشونی دنبال خودت...

javadbohlul
July 10th, 2014, 09:35
سلام

عجب خاکی میخوره اینجا

ارادتمند

این پست بیشتر به این خاطر بود یه حساب کنم چند سال دنبال فولکسیم

arteshbod
July 21st, 2014, 01:15
این پست اشتباه شد حذفش کنید

arteshbod
July 21st, 2014, 01:21
اوووففف

سارا شیخی تو هنوز مجردی ؟ فمینیست اعظم

من هنوز عاشق سایت سرمایه هستم

بعد از 8 سال فعالیت در فانوس به یک نتیجه ای رسیدم :

میشه از فانوس نون درآورد

تو همه این 8 سال فقط یک نفر رو دیدم که این کار ( ترید ) رو تونسته انجام بده و اون هم تازگی باهاش آشنا شدم

آدم بی ادعایی هست و اهل حرف زدن نیست

اونجوری مایه دار سنگین و افسانه ای هم نیست

وقتی ملاقاتش میکنی بیشتر شبیه مرتاض ها هست

ولی خب به این نتیجه رسیدم که نون خوردن از راه ترید شدنی هست ولی به شرطها و شروطها و عدم شروطها

من هنوز دارم تلاش میکنم

و اما تو آقای فراری . . .

حیف اون حرکتی که اون روز زدی

وگرنه من هنوز هم عاشقتم

blue_dream_1983
July 22nd, 2014, 10:03
Yاوووففف

سارا شیخی تو هنوز مجردی ؟ فمینیست اعظم

من هنوز عاشق سایت سرمایه هستم

بعد از 8 سال فعالیت در فانوس به یک نتیجه ای رسیدم :

میشه از فانوس نون درآورد

تو همه این 8 سال فقط یک نفر رو دیدم که این کار ( ترید ) رو تونسته انجام بده و اون هم تازگی باهاش آشنا شدم

آدم بی ادعایی هست و اهل حرف زدن نیست

اونجوری مایه دار سنگین و افسانه ای هم نیست

وقتی ملاقاتش میکنی بیشتر شبیه مرتاض ها هست

ولی خب به این نتیجه رسیدم که نون خوردن از راه ترید شدنی هست ولی به شرطها و شروطها و عدم شروطها

من هنوز دارم تلاش میکنم

و اما تو آقای فراری . . .

حیف اون حرکتی که اون روز زدی

وگرنه من هنوز هم عاشقتم

به حال تو چه فرقی داره روحانیه اعظم؟

arteshbod
July 22nd, 2014, 20:37
ربطش به من اینه که شوخی میکنیم دور هم خوش میگذره

راستی فراری یه چیزهایی در موردت میگفت

xx13x13
July 22nd, 2014, 22:43
اگه قرار به خوش گذرونیه منم هستم

arteshbod
July 22nd, 2014, 23:41
لامصب دلمون برای حاشیه سازی های سایت هم تنگ شده

blue_dream_1983
July 22nd, 2014, 23:50
ربطش به من اینه که شوخی میکنیم دور هم خوش میگذره

راستی فراری یه چیزهایی در موردت میگفت

برو تو این سایتهای دوست یابی و کلوب و پیج های فیسبوکی و فان اونجا آدم ریخته عین خودت واسه سرگرم شدنت

sasha1360
July 30th, 2014, 12:59
با سلام خدمت عزیزان :

به نظر من راه اندازی مجدد سایت منوط به اینه که نامه های مربوط به ف ا ر ک س که در سایت وجود داشت مجددا برگرده ...
من خودم چند بار اومدم انجمن جدید باز کنم ولی وقتی دیدم اگر قرار باشه انجمن رو باز کنم بعد هم نامه هام فیلتر بشه منصرف شدم...
البته باز موندن سایت به عنوان اولین سایت ف ا ر ک س ایران توسط مدیران رو تحسین می کنم(البته اگر اشتباه نکنم)...

ارادتمند وحید

Solaiman
December 25th, 2014, 16:06
هر موقع توانستید سود کنید و ارز بیاورید!

قدمتان بر چشم سازمان های حکومتی! سایت را فعال کنید.

اگر سود ندارید ! فعلا" در این شرایط تحریم و بی دلاری، نمیشه مرتبا" ضرر کنیم و دلار بفرستیم بروکر!

====================

آخرین پست این تاپیک مربوط به 149 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی محسوب میشود.
چنانچه تمایل دارید با درج مطالب مفید و مرتبط در بحث این تاپیک شرکت کنید، میتوانید چک باکس زیر را علامت بزنید و پست خود را ارسال کنید.
* به این نکته توجه کنید که ارسال مطالب غیرمفید و غیرمرتبط در تاپیک های قدیمی ممنوع است.
قصد دارم با ارسال مطالب مفید و مرتبط، در بحث این تاپیک شرکت کنم.

hghodsi
January 11th, 2015, 13:13
هر موقع توانستید سود کنید و ارز بیاورید!

قدمتان بر چشم سازمان های حکومتی! سایت را فعال کنید.

اگر سود ندارید ! فعلا" در این شرایط تحریم و بی دلاری، نمیشه مرتبا" ضرر کنیم و دلار بفرستیم بروکر!

====================

آخرین پست این تاپیک مربوط به 149 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی محسوب میشود.
چنانچه تمایل دارید با درج مطالب مفید و مرتبط در بحث این تاپیک شرکت کنید، میتوانید چک باکس زیر را علامت بزنید و پست خود را ارسال کنید.
* به این نکته توجه کنید که ارسال مطالب غیرمفید و غیرمرتبط در تاپیک های قدیمی ممنوع است.
قصد دارم با ارسال مطالب مفید و مرتبط، در بحث این تاپیک شرکت کنم.

سلام

من از سال 84 دارم ف ا ر ک س کار میکنم و موفقیتم رو مدیون این سایت سرمایه هستم .

با توجه به سابقه ی 10 ساله ای که دارم به دوستان بگم که پول دراوردن از این بازار شدنی هستش به شرط اینکه انتظارتون از بازار معقول باشه . اکثر دوستانی که به این بازار وارد میشن متاسفانه میخوان یک شبه بار خودشون رو ببندن و همین امر منجر به از دست دادن کل سرمایشون میشه. ولی اگه مدیریت سرمایه رو رعایت کنن و روانشناسی خوبی در خصوص بازار داشته باشن موفقیت آنها حتمی خواهد بود.
من امیدوارم بزودی ف ا ر ک س به رسمیت شناخته بشه و شاهد رونق دوباره ی این سایت پربار باشیم.

erfan_hi
January 18th, 2015, 12:05
ba salam khedmate hameye doostan
kharab kardan yek chizi ke ba daste hezaran nafar sakhte mishe va joze tarikh va talashe edeye ziyadi boode,tak take adamayi ke doone doone matlab gozashtan inja hata ba gheyre ghanooni shodan kasi hagh dar kharab kardane on nadare.
age injoori bood hich mirasi va ya banaye tarikhi nabood.man az on adamayi ke hoviyate yelk naslo gozashtaro ba ejazeye khodeshoon pak mikonan motenaferam.inja yek jaye shakhsi nabood ke ba ejazeye on shakhs kharab beshe.mani ke salha zahmat keshidam baraye khodam hata tak take kasani ke inja zahmat keshidan dorost ya ghalat vali omre adama inja talaf shod bayad kharab nmishod ke hade aghal ayandegan in rahe eshtebah ro bebinan age eshtebaham bood.
ma ki hastim ke ba tond raviyamoon tishe be risheye afkare mokhalef mizanim
manin adamaro khaaene be bashariyat midoonam ke nmizaran ke hafezeyi az eshtebaham az gozashte age hast bemoone baraye jolo giri az eshtebah
hata age khata bood
hokme khodayi mikoni mage bandeyi bich nisti?

fxrider
January 20th, 2015, 13:37
آقایونی که برای ما مردم عادی و معامله گران خورد تعیین تکلیف میکنن بهتره برن کثافت کاری های اختلاص های هزاران میلیاردی خودشونو تمیز کنن و کاری به سرمایه های ناچیز و شخصی ما نداشته باشن. اگه واقعا به فکر خروج ارز هستید بهتره که اختلاص نکنید. سرمایه های ناچیز معامله گران خورد بسیار کوچک تر از اختلاص های کثیف شماهاس. ننگ بر شما که از جایگاهتون سوء استفاده میکنید. توجه داشته باشید که روزگار همیشه بر یک پاشنه نمی چرخه "" گهی زین به پشت و گهی پشت به زین"" ... !

tlash
January 27th, 2015, 17:28
ای کاش راه می افتاد.

ma3x4x
February 8th, 2015, 11:03
با سلام، بله واقعاً یاد اون روزهای نوستالژیک به خیر. من که سال هاست دیگر فعالیتی نمی کنم.....

صدر
February 27th, 2015, 14:15
منم به عنوان یه کاربر قدیمی موافق هستم.

Ali Koochooloo
February 27th, 2015, 16:38
سلام به همه ى عزيزان

من امروز بعد از پنج سال دوباره به اينجا اومدم.

با مفهوم ف ا ر ک س و بازارهاى مالى اينجا آشنا شدم و هر چيزى که لازم بود ياد بگيرم هم اينجا ياد گرفتم. خودمو به بچه هاى باسابقه تر از خودم هميشه مديون ميدونم.
اين انجمن مسير زندگي من رو تغيير داد. اون دوستمون که ميگه مديريت سرمايه کاملا داره حرف حق ميزنه. هر کسى ضرر ميکنه خودش باعث ميشه و هر کسى سود ميکنه هم خودش.

کنترل روى ترس و طمع
مديريت سرمايه
چنگال اندروز با همراهى فيبوناچى ... ;-)

با اين سه زندگى من عوض شد. بنابراين به هيچ وجه نميتونم حرف اونايي که ميگن ف ا ر ک س رويا و خيال بيش نيست رو قبول کنم.

ياد اون روزا بخير واقعا اينجا برام خاطره انگيزه
دلم تنگه برا ديدن نوشته ها و پستهاى اون روزا

پايدار باشىد.

bemo
March 13th, 2015, 19:47
یاد باد! آن روزگاران یاد باد!

Mostafa.Nasiri
March 16th, 2015, 12:29
منم به عنوان یه کاربر قدیمی موافق هستم.

سلام

جناب صدر تا حالا کجا بودید

اولین پست بعد از 11 سال !!!

DECART
March 17th, 2015, 01:19
سلام
بعد تقریبا دو و خورده ای سال که تو این سایت نیومده بودم امروز وارد که شدم یهو بغضم گرفت ... باور کنید اشکم در اومد ... همین دیروز یه سمینار تو هتل هیلتون شهر کایسری ترکیه یکی از بروکرای ترکیه ای برگزار کرده بود شرکت کردم ... تازه فهمیدم که ما تو ایران (اینجا باید تاکید کنم اصلا بحث نژادپرستی نمیکنم) چقدر از لحاظ علمی و اطلاعاتی از کشورای دیگه حتی کشورای غربی تو زمینه سرمایه گذاری قویتر هستیم ... حدودا شش ساعت تو یه کنفرانس تخصصی بازار سرمایه و ف ا ر ک س بودم، سطح اطلاعاتی که ارائه شد اینقدر برای من پایین بود که دلم برای خودم و همه هموطنام تو ایران سوخت جیگرم داشت آتیش میگرفت . بعد اومدم برای اینکه یاد گذشته ها رو زنده کنم وارد سرمایه شدم اینجا رو که اینجوری دیدم و این تاپیک رو مطالعه کردم انگار یهو یه بشکه آب یخ روم ریختن الان که دارم این مطلب رو مینویسم اصلا تو حال خودم نیستم شاید بعضیا بگن اینو باش چه دلبستگی به یه سایت داره، اما اینطور نیست دلبستگی من به اون سرزندگی و روحیه مطالعه و آموزش تو این سایت بود که الان به این روز افتاده یاد اون روزا افتادم که کریس داشت ایشیموکو رو یاد میداد چه هیجانی داشت تاپیکا، تعداد صفحات تاپیکا سر میزدن به صد ها صفحه اینقدر دکمه های کیبرد فشرده شد این همه آموزش تو این سایت از مبانی گرفته تا روانشناسی و فاندامنتال و تکنیکال و مدیریت و سرمایه و غیرو که حالا به این روز بیوفته فقط به خاطر اینکه آقایان نخواستند؟!!!

kurosh_lava
May 4th, 2015, 10:48
عاشق این گل کنار دکمه تشکرم:rolleyes:

PASSERBY
November 14th, 2015, 20:46
سلام آقا رضا این سایت رو باز راه اندازی کنید فوقش فیلتر میشه بهتر از الان نیست؟
شما مسئول نگه داری آموزش های این تالار بودید و هستید. این همه آدم که برای شخص شما نمینوشتند که به تنهایی تصمیم گرفتید همه رو منهدم کنید یا دسترسی به اون ها رو از بین بردید. حداقل آرشیو رو برای دانلود قرار بدید من خودم نیاز به نوشته های خودم و تاپیک های خودم دارم باید از کجا پیداشون کنم؟

آقا سایتو برگردونید. اگر از فیلتر شدن هراس دارید میتونید سایت رو بفروشید حداقلش اینه که به این همه کاربر مدیونید و شخص دیگری اینجا رو راه اندازی بکنه حالا که شما کاملا بیخیال نشستید. این کار شما اصلا درست و انسانی نیست.

lastnight19
April 27th, 2016, 08:14
آقا یه کار ساده می خوای بکنی باید بری 6 ماه دوره ببینی، یه 2 سالی هم کنار دست یکی که با سابقه است کار کنی تازه یاد می گیری چپ و راست کجاست (هنوز استاد کار نشدی، فقط راه افتادی). حالا تصور کن می خوای وارد بازار چند ده میلیارد دلاری بشی، مواردی که لازم داری تا تازه بیای اول خط، یه 4 سال بری دانشگاه در زمینه مرتبط تحصیل کنی، یه 2 سال حداقل بری زیر دست یکی که حداقل چند سال سابقه داره میزش رو تمیز کنی. بعد اگر ببینی اوضاع چه جوریا هست و شروع کنی معامله.

من نمی فهمم این چه وضعی بود که ما با نادانی واردش شدیم.

arteshbod
November 12th, 2016, 19:50
روز اولی که مالکین سایت تصمیم گرفتند اون رو منحل کنند بخاطر غیر قانونی اعلام شدن ف ا ر ک س در زمان دولت احمدی نژاد بود . در حال حاضر تعداد زیادی فروم ف ا ر ک س ی فعال هست و فیلتر هم نشده و مالکینش هم در زندان نیستند ؛ من فکر میکنم اصل علت بسته شدن این سایت چیز دیگه ای بوده .

هرچند فرقی هم در اصل موضوع نداره . . . چون دیگه از کاربرای قدیمی تقریبا کسی وفادار به ف ا ر ک س نمونده و همه اعتراف به پوچ بودن و غیر ممکن بودنش کردند

amirsh33
November 22nd, 2016, 13:06
سلام دوستان عزیز امروز بعد از 6 سال از سایت سرمایه یازدید کردم و متاسفانه با یک سایت برهوت مواجه شدم که هیچ فعالیتی در آن وجود ندارد .

Mostafa.Nasiri
March 26th, 2017, 02:27
سایت سرمایه معتبر ترین منبع آموزش برای تازه کاران است

محمد طالبی
May 14th, 2017, 19:45
متاتریدر ف ا ر ک س پیچوفورک اکسپرت یه زمانی اینها همه زندگیم بود . همه رو کنار گذاشتم . ولی دوباره میخوام بیام تو بورس اونم بورس تهران . ببینم چی پیش پیاد........

kosha.3008
May 27th, 2017, 07:40
برو تو این سایتهای دوست یابی و کلوب و پیج های فیسبوکی و فان اونجا آدم ریخته عین خودت واسه سرگرم شدنتیکی از طرفداران این سایت شما بودی توهم در بدبخت کردن این بچه ها نقش کلیدی داشتی.
یادمه می‌گفتی من سیستم خودمو دارم ، سودده است.
البته من هم باید اعتراف کنم مطالب این سایت خیلی ها رو به گمراهی کشاند.
خیلی ها از این بازار اطلاع چندانی نداشتم و اونها رو مسول بخش فلان سیستم تو این سایت کرده بودن.
آیا این سوء مدیریت مسول سایت رو نشون نمیده.
با اینکه اکثرا همه میدونستن خیلی ها که مسول فلان بخش هستن یا کال شدن و یا اصلا حساب ریل ندارن و فقط صرفا با آزمون و خطا دارن به جلو میرن. یا هم به عقب.
یکی می‌گفت من ایکس سال در خارج بودم ، یکی می‌گفت من به فلان فن کاملاً مسلط هستم. آخرشم با کلی آرزو و وقت گرانبهای این حوونهای پاک و ساده بازی کردن. برای چی؟! چون میخواستن فقط جلوی بقیه خودشون رو نشون بدن ما بلدیم.
خانم شیخ السلطنه نیز با اینکه چیزی از این بازار حالیتون نبود با ایجاد جو و وانمود کردن اینکه دارید سود میکند. این کار شما باعث اغوای خیلی از این جوونا شده. من جمله خود شما هم فریب خودخواهی تون رو خوردید.
چوب خدا بی صداست. باشد که درس عبرتی براتون باشه تا در مراحل بعدی زندگیتون باعث بیراهه رفتن مردم نشین.

Ali Tavakoli
June 23rd, 2017, 11:45
آقا سلام

یه اندیکاتور میخوام که صبح از خواب بیدارم کنه ، صبحانه برام آماده کنه و بجام بره سرکار ؛ کسی داره این اندیکاتورو؟ :blink:

وقتی از پشت سیستم رفتم به دنیای واقعی ، دیدم که واقعا افرادی که تو این سایت دور هم جمع بودند واقعن از همه لحاظ جز نوابغ بودند ولی حیف که در مسیر اشتباهی سرنوشتشون و سرنوشتمون رقم خورد. :advise:

هر جا هستید موفق باشید

Mojtaba.s
June 30th, 2017, 18:33
این قافله عمر عجب میگذرد.....:cry:
باورم نمیشه اون فروم پر هیجان سرزنده به این روز بیافته.....ولی کاش سر نمیزدم حداقل اون موقع فکر میکردم اساتید دارن تو ف ا ر ک س سود میکنن !!
چه جلساتی که برگزار نمیشد...چه پولهایی که بروکر ها بالا نکشیدن...
روزی نبود که کسی ادعای یافتم یافتم نکنه بعد میفهمیدیم چند نفرو تیغ زده و رفته:blink:
ولی خداییش هنوز هم باور دارم میشه سود کرد:rambo:
ف ارک س یه خوبی داشت اونم این بود که حداقل به آدم امید میداد.یه بدی داشت اونم این که به ازای امیدی که بهت میداد چند برابرش ازت پول میگرفت!!

gold24
August 10th, 2017, 14:59
تریدینگ شبیه جراجی میمونه ابزار تیغ جراجی رو هر کسی دستش گرفته بود فکر میکرد جراجه ولی اگر درس رو بخوانی آموزش ببینی جراح میشی من اگر 1000 دفعه دیگه هم به دنیا بیام باز معامله گر هستم
[Only registered and activated users can see links]

pip.signal
August 30th, 2017, 13:10
یاد باد آن روزگاران یاد باد

Kambiz_T.A
September 19th, 2017, 20:19
ا سلام
دوستان عزیز سرمایه ما با هم روزهای خیلی خوبی را در این سایت داشتیم و خیلی جیزها در اینجا از همدیگه یاد گرفتیم اینجا فقط یک سایت سرمایه ای یا فا ر کسی نبود اینجا واقعا یک دانشگاه زنده زندگی بود من بشخصه واقعا از بودن در این سایت و استفاده از اطلاعات به اشتراک گذاشته توسط دوستان و یا به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانسته های خودم واقعا لذت میبردم ای کاش دوباره میشد که همه دوستان جمع میشدن و مثل گذشته با هم تبادل نظر و اطلاعات میکردیم با همه این احوال برای همه آرزوی موفقیت و پیروزی و آرامش و سلامتی دارم به امید روزی که دوباره دور هم جمع بشیم و به روزهای اوج گذشته در این سایت برگردیم
موفق و پیروز باشید

lastnight19
September 25th, 2017, 18:39
ا سلام
دوستان عزیز سرمایه ما با هم روزهای خیلی خوبی را در این سایت داشتیم و خیلی جیزها در اینجا از همدیگه یاد گرفتیم اینجا فقط یک سایت سرمایه ای یا فا ر کسی نبود اینجا واقعا یک دانشگاه زنده زندگی بود من بشخصه واقعا از بودن در این سایت و استفاده از اطلاعات به اشتراک گذاشته توسط دوستان و یا به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانسته های خودم واقعا لذت میبردم ای کاش دوباره میشد که همه دوستان جمع میشدن و مثل گذشته با هم تبادل نظر و اطلاعات میکردیم با همه این احوال برای همه آرزوی موفقیت و پیروزی و آرامش و سلامتی دارم به امید روزی که دوباره دور هم جمع بشیم و به روزهای اوج گذشته در این سایت برگردیم
موفق و پیروز باشید

من وقتی به اون زمان فکر می کنم به این نتیجه می رسم که بیشتر سایت سرمایه نقش فیس بوک رو برای من بازی می کرد، من هرچی یاد گرفتم فقط گمراه کننده بود.

سرگرم کننده بود.

baghery
July 27th, 2018, 16:42
یعنی از این همه کاربرقدیمی این سایت یکی نیست که موفق شده باشه و بگه که نه ف ا ر ک س خوب بود ومن الان بهترین زندگی را دارم؟؟؟ یعنی یه نفر هم نیست؟؟؟:blink::o

lastnight19
November 15th, 2018, 10:38
یعنی از این همه کاربرقدیمی این سایت یکی نیست که موفق شده باشه و بگه که نه ف ا ر ک س خوب بود ومن الان بهترین زندگی را دارم؟؟؟ یعنی یه نفر هم نیست؟؟؟:blink::o

من الان یه 2 سالی هست دارم روی ربات های و سیستم ها 100% خودکار کار می کنم، جواب می ده، از اول اشتباهی که کردیم این بود خودمون شروع کردیم به تصمیم گرفتن، خودمون هم که کامل نبودیم، خطای انسانی پیش اومد.

سیستم هایی که صد در صد مکانیکی هستند جواب می ده.

eastboy
December 23rd, 2018, 14:17
چرا سایت رو دوباره فعال نمیکنن؟کلی انجمن و فروم به درد نخور ایرانی در مورد فارکس و بورس فعاله کسی هم کاری بهشون نداره اونوقت نمیدونم چرا مدیریت اینجا و اقا رضا تمایلی به ادامه کار ندارن.اینجا فعال بشه خیلی بهتره .

rxcasino
May 8th, 2019, 19:39
خدابیامرز سرمابه

Gh.Saeadian
May 16th, 2019, 00:03
سلام
الان اومدم اینو دیدم:

بازديد قبلی شما: August 8th, 2014 ساعت 14:02

فکر کنم همون 5 سال پیش هم که اومده بودم بعد از چند سال بود !!!

اومدم بگم به ایمیل دوستان قدیمی یه پیام فرستادم تا برای اونایی که مرتب چک نمی کنن یادآوری بشه. البته اگه اتفاقی از این طرفا رد شدید !!!

منتظرتون هستم.

موفق باشید

Alex_y
May 21st, 2019, 07:37
با سلام.
دیگه انجمن هم بیاد بالا یا نیاد فرقی نداره . دوره فروم نویسی گذشت

vahhab
August 15th, 2019, 00:50
سلام
الان اومدم اینو دیدم:

بازديد قبلی شما: August 8th, 2014 ساعت 14:02

فکر کنم همون 5 سال پیش هم که اومده بودم بعد از چند سال بود !!!

اومدم بگم به ایمیل دوستان قدیمی یه پیام فرستادم تا برای اونایی که مرتب چک نمی کنن یادآوری بشه. البته اگه اتفاقی از این طرفا رد شدید !!!

منتظرتون هستم.

موفق باشید

به به جناب سعیدیان،
آقا مگه شما رییس رو راضی کنید اینجا رو دوباره راه بندازه.

بازديد قبلی شما: June 18th, 2018 ساعت 02:46

یه زمانی کلا اینجا خونمون بود.

proforex
August 30th, 2019, 18:51
از قبرستون سوت و کور تره من فقط هر چند وقت یکبار میام و میرم :laugh::laugh::laugh:

mehdi20
September 7th, 2019, 23:35
منم هر چند وقت یه سر میزنم