PDA

View Full Version : J O K E

lastnight19
March 3rd, 2010, 09:40
فکر می کنم اسم تاپیک به اندازه کافی واضح هست که احتیاجی به توضیح بیشتر نداشته باشه.

فقط همون قوانین تکراری و همیشگی رو رعایت کنید (راجع به قومیت و ملیت خاص، راجع به دولتمردان و امور سیاسی و لشگری و کشوری و چندتا مورد دیگه که خودتون بهتر می دونید چیزی ننویسید).

درضمن جهت توجه خودم وگرنه شما که استاد هستید و می دونید، طنز با جوک فرق داره، به این دلیل که قالباً طنز مشکل زا هست اینجا فقط جوکهای جالبی که می شنوید یا می خونید رو قرار بدید.

lastnight19
March 3rd, 2010, 09:42
آشپزی

زنی مشغول درست کردن تخم مرغ برای صبحانه بود.
ناگهان شوهرش سراسیمه وارد آشپزخانه شد و داد زد: مواظب باش، مواظب باش، یه کم بیشتر کره توش بریز..
وای خدای من، خیلی درست کردی ... حالا برش گردون ... زود باش.
باید بیشتر کره بریزی ... وای خدای من از کجا باید کره بیشتر بیاریم؟؟ دارن می‌سوزن. مواظب باش. گفتم مواظب باش! هیچ وقت موقع غذا پختن به حرفهای من گوش نمی‌کنی ... هیچ وقت!! برشون گردون! زود باش! دیوونه شدی؟؟؟؟ عقلتو از دست دادی؟؟؟ یادت رفته بهشون نمک بزنی. نمک بزن... نمک.....

زن به او زل زده و ناگهان گفت: خدای بزرگ چه اتفاقی برات افتاده؟! فکر می‌کنی من بلد نیستم یه تخم مرغ ساده درست کنم؟
شوهر به آرامی گفت : فقط می‌خواستم بدونی وقتی دارم رانندگی می‌کنم، چه احساسی دارم...ـ

Alireza Ghane
March 3rd, 2010, 10:37
نیروی انت...می اعلام کرد : در سال 88 ده درصد کاهش تلفات جاده ای داشتیم تا سال 89 تلفات جاده ای به صفر خواهد رسید و ان شاالله تا سال 90 در جاده ها زاد و ولد خواهیم داشت!! :laugh::laugh:

یارو میره سمعک بخره، فروشنده میگه: همه جورشو داریم، 1000 تومنی تا 1000000 تومنی.
یارو میگه: 1000 تومنی اش چه جوری کار میکنه؟
فروشنده میگه: این اصلا کار نمیکنه فقط چیزی که هست وقتی مردم اینو میبینن، بلندتر حرف میزنن

نصیحت بنده خدا به پسرش:

پسرم ,هیچ وقت زن نگیر و به پسرت هم بگو زن نگیره !

.....ه ادعای بیغمبری میکرده،رفیقاش بهش میگن: بابا همینجوری که نمیشه! باید بری چهل روز بشینی تو غار، تا از خدا برات وحی بیاد. خلاصه میره، دو روز بعد با دست و پای شکسته و خونی مالی برمیگرده! رفیقاش میپرسن: چی شده؟! ....ه میگه: ما رفتیم تو غار، یهو جبرئیل با قطار اومد!:laugh:

isar
March 3rd, 2010, 11:47
فکر می کنم اسم تاپیک به اندازه کافی واضح هست که احتیاجی به توضیح بیشتر نداشته باشه.

فقط همون قوانین تکراری و همیشگی رو رعایت کنید (راجع به قومیت و ملیت خاص، راجع به دولتمردان و امور سیاسی و لشگری و کشوری و چندتا مورد دیگه که خودتون بهتر می دونید چیزی ننویسید).

درضمن جهت توجه خودم وگرنه شما که استاد هستید و می دونید، طنز با جوک فرق داره، به این دلیل که قالباً طنز مشکل زا هست اینجا فقط جوکهای جالبی که می شنوید یا می خونید رو قرار بدید.

در راستای رعایت قوانین جوک گفتن. ( مخصوصا قومیتها و ملیتها ) به اطلاعتون میرسونم که حیف نون هنوز زنده و آماده مسئولیت پذیری و ارائه خدمات به شما جوک گوی محترم است :laugh::p;)