PDA

View Full Version : ADSL مخابرات

isar
March 1st, 2010, 15:17
درود بر عزیزان

امروز پدرم اومد خونه بهم گفت ADSL ماهی چقدر پول میدی ؟
گفتم 256 محدود ( 2 گیگ در ماه ) 18000 تومان.
گفت یکی از مشتریاش میگه مخابرات 256 میده 10000 تومان.
منم اینجوری شدم :blink:

حالا نمیدونم بابام اشتباه شنیده یا مشتریش اشتباه فهمیده.

در هر صورت خواستم نظر شما رو هم بدونم که آیا با وضعیت موجود مملکت استفاده از اینترنت دولت ( سپاه ) کار درستیه ؟

و اگر کسی استفاده کرده لطفا تجرش رو بگه. سرعت ؟ قیمت ؟ قطعی ؟ و غیره ؟

تشکر قبلی

MEY$AM
March 1st, 2010, 15:28
سلام
ایثار جان به ترتیب : سرعت 128 دانلود تا 19 کیلو بیت - قیمت :10 تومن - بدون هیچ محدودیتی- قطعی بسیار بسیار کم
بعد هم بنظر من فرقی نداره که از کجا بگیری کلا همه مانیتور میشن

masoud123
March 1st, 2010, 15:29
تعرفه ADSL
قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت در قالب STM1 ‌ به شركت‌هاي مخابرات استاني و شركت‌هاي داراي مجوز PAP‌ تحويل مي‌شود صرفاً جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20% كاهش مي‌يابد يعني قيمت فروش اينترنت با ظرفيت يك STM1‌ كه در حال حاضر 000/000/486 ريال است به 000/100/375 ريال كاهش مي‌يابد.
بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL‌ براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 بر اساس جدول زير تصويب شد:‌
10
حداكثر ضريب اشتراك
پهناي باند
64 كيلوبيت بر ثانيه 59,200 ريال
128 كيلوبيت بر ثانيه 99,200 ريال
256 كيلوبيت بر ثانيه 125,600 ريال
512 كيلوبيت بر ثانيه 204,800 ريال
1024 كيلوبيت بر ثانيه 383,200 ريال
2048 كيلوبيت بر ثانيه 745,600 ريال

هم‌چنين در اين خصوص شرايط و ضوابط زير نيز به تصويب رسيد:‌

هزينه مودم و راه‌اندازي آن بعهده مشترك خواهد بود.
بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركين دريافت شود.
شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كنند.
شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.

ضمناً‌ كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه نمود كه به منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP‌ و رعايت منافع طرفين، خدمات مذكور را ارائه نمايد. بديهي است در صورت عدم مشاركت،‌ شركت‌هاي PAP‌ مي‌توانند سرويس‌ مربوطه را حداكثر تا سقف 20%‌ بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه نمايند. همچنين شركت‌هاي PAP‌ مي‌بايستي كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح نمايند.
همچنين روابط عمومي سازمان اعلام نمود كليه مشتريان در صورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و مناطق هفت‌گانه گزارش نمايند.

اینم لینکش:
[Only registered and activated users can see links] HQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfABzM 0kDQ6UGb0lGd

این مطلب رو من بیشتر از 1 ماه پیش اعلام کردم ولی کسی جدی نگرفت :rambo:

[Only registered and activated users can see links] HQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfABzM 0kDQ6UGb0lGd

alijob444
March 1st, 2010, 15:57
تو تهران هم میدن این داتک پدر ما رو در آورده هی میچاپه اگر میدن برم یه 256 بگیرم

سهامدار جزء
March 1st, 2010, 16:38
من از مخابرات سوال کردم گفتند فقط 128 در دستور کار قرار داره و فعلاً سرعت بالاتر داده نمیشه.

amin1354
March 1st, 2010, 16:54
سلام:
این خطوطی که مخابرات میدهد برای مراکزی هست که خطوط آن فیبر نوری شده است در این مراکز دو نوع اینترنت vpnوdslm ارائه میشود دومی بهتر است وامکان shareبهتری دارد با سایر دستگاهها.
مخابرات قصد دارد در چند سال آینده اکثر شرکت ها را رو درشون رو تخته کند وخودش این کار رو انجام بدهد تعرفه ها رو هم دوست عزیزم masoud123 درست گفت .
چون مال مخابرات است هیچکی جوابتون رو نمیده(دولتیه دیگه) پشتیبانی در حد صفر - تنها مزیتش دانلود نامحدود است

Mohsen
March 1st, 2010, 17:56
من از مخابرات سوال کردم گفتند فقط 128 در دستور کار قرار داره و فعلاً سرعت بالاتر داده نمیشه.
سلام

مطمئن نيستم اما از يكي از دوستان شنيدم كه با ارائه ي كارت دانشجويي رده هاي كارشناسي ارشد يا دكترا مي توانيد از خطوط با سرعت بالاتر نيز استفاده كنيد .

موفق و سربلند باشيد

مسعود رهجو
March 1st, 2010, 18:30
سلام
اینجا که با سرعت 1024 کیلو بایت برای مصارف خانگی کاری ندارند فقط پول بده در ضمن پارس آنلاین جدیدا سرویس 256 شده ماهی 10200 تومان با 3 گیگ ترافیک

موید

persiansarmaye
March 1st, 2010, 19:06
یک شماره تلفن دارند برای پشتیبانی؟؟

hadiearn
March 1st, 2010, 19:11
متاستفانه این محدودیت ها هم فقط اسمی هستش و شرکت های پاپ نگاه به جیبشون میکنن نه مقررات
من الان خودم سرعت 512 دارم که میخواستم 1024 بگیرم دیدم نیازی بهش ندارم
الان هم ماهی 12500 میدم بابت این سرعت
شبانه هم رایگانه و هرشب یک گیگ میتونم دانلود کنم:)

termes
March 1st, 2010, 19:19
درود بر عزیزان

امروز پدرم اومد خونه بهم گفت ADSL ماهی چقدر پول میدی ؟
گفتم 256 محدود ( 2 گیگ در ماه ) 18000 تومان.
گفت یکی از مشتریاش میگه مخابرات 256 میده 10000 تومان.
منم اینجوری شدم :blink:

حالا نمیدونم بابام اشتباه شنیده یا مشتریش اشتباه فهمیده.

در هر صورت خواستم نظر شما رو هم بدونم که آیا با وضعیت موجود مملکت استفاده از اینترنت دولت ( سپاه ) کار درستیه ؟

و اگر کسی استفاده کرده لطفا تجرش رو بگه. سرعت ؟ قیمت ؟ قطعی ؟ و غیره ؟

تشکر قبلی

بی خیال برادر
نشنیدی کل یوم عاشورا کل ارض کربلا .
اینم همینه کلهم برادر بزرگ مراقب شماست .چشم سائرون هم که یادته تو ارباب حلقه ها؟؟؟و داستان سرزمین میانه ؟؟سربازهایی -اروگ ها- که دنبال fresh bloody flesh می گشتند.
می خوام بگم کلا خیلی حساس نباش

busy
March 1st, 2010, 19:59
سلام

مطمئن نيستم اما از يكي از دوستان شنيدم كه با ارائه ي كارت دانشجويي رده هاي كارشناسي ارشد يا دكترا مي توانيد از خطوط با سرعت بالاتر نيز استفاده كنيد .

موفق و سربلند باشيد
ایول،،،، مخلص همه بنده دانشجوی ارشد رشته ی مهندسی کامپیوتر (نرم)

tmshs
March 1st, 2010, 22:49
بستگی به خودت داره چون اگه قرار باشه این اتفاق بیفته دیر یا زود باید ازمخابرات اکانت بگیری چرا که احتمال ورشکستگی ISPها هست:rolleyes:

hamid3765
March 2nd, 2010, 00:41
سلام

قضیه از یکسال پیش شروع شده [Only registered and activated users can see links]

در ضمن برای سرعتهای بالاتر از 128 باید نامه دانشجویی ببرید

موفق باشید;)

Moji_profit
March 2nd, 2010, 01:00
سلام

در شهر یزد هم جدیدا شرکت پیشگامان کویر قیمت اینترنت را خیلی کم کرده .

سالیانه 512 را میده 100000 تومان .(ماهی حدود 8500 تومان) . محدودیت حجمی هم فکر کنم حدود 7 گیگ هست . برای هر گیگ اضافه هم 3500 تومان میگیره . واقعا قیمتها نسبت به قبل خیلی بهتر شده .

hadiearn
March 2nd, 2010, 01:16
سلام

در شهر یزد هم جدیدا شرکت پیشگامان کویر قیمت اینترنت را خیلی کم کرده .

سالیانه 512 را میده 100000 تومان .(ماهی حدود 8500 تومان) . محدودیت حجمی هم فکر کنم حدود 7 گیگ هست . برای هر گیگ اضافه هم 3500 تومان میگیره . واقعا قیمتها نسبت به قبل خیلی بهتر شده .

اگه شبانه رایگان هم داشت منم حتما پیشگامان میگرفتم ولی الان به خاطر شبانه رایگان که در ماه چیزی حدود 30 گیگ میتونم دانلود شبانه داشته باشم فلن از فناوا استفاده میکنم .
اخه واسه پیشگامان من 40 درصد تخفیف هم میتونم بگیرم:)

Roze2
March 2nd, 2010, 01:22
سلام بر همه

آقا چه حالی میکنید شما ها

بنده در منطقه پاسداران هستم

تا ماه پیش که فقط 1 شرکت پورت خالی داشت به نام عصر نوین

سرعت 64 گرفتم ماهی 30000 نومن 128 هم میگه ماهی 50000 تومن

دوستان اگه میدونن جاهای دیگه یا مخابرات منطقه ما ارزون تر داره بنده را دریابند

با تشکر از همه دوستان

m.rezaee
March 2nd, 2010, 09:50
ای دی اس ال من 128 هست از صبا نت هر شش ماه اشتراک میگیرم 77000 تومن با حجم 18 گیگ دانلود در 6 ماه که معمولا 4 ماهه یا 5 ماهه تموم میشه دوباره تمدید میکنم از ساعت 3 تا 7 صبح هم مثلا رایگان هست بارها اونوقت مجبور بودم بیدار باشم اینقدر سرعت پایینه که حتی چارتهای متا لود نمیشن همش ارور میده

Moji_profit
March 2nd, 2010, 09:57
اگه شبانه رایگان هم داشت منم حتما پیشگامان میگرفتم ولی الان به خاطر شبانه رایگان که در ماه چیزی حدود 30 گیگ میتونم دانلود شبانه داشته باشم فلن از فناوا استفاده میکنم .
اخه واسه پیشگامان من 40 درصد تخفیف هم میتونم بگیرم:)

سلام

رایگان که نداره ولی کلا پیشگامان کل روز را به 3 قسمت 8 ساعته تبدیل کرده .

صبح ها یعنی از ساعت 8 صبح تا 4 عصر همون قیمت معمولی
از ساعت 4 عصر تا 12 شب فکر میکنم 30 درصد تخفیف داره .
از ساعت 12 شب تا 8 صبح 70 درصد تخفیف داره .

از نظر دانلود هم شبانه دانلود میکنم و هیچ مشکلی هم نداره .سرعت شب و روزش هم فرقی نداره.

WISHMASTER
March 2nd, 2010, 11:20
سلام دوستان
راستش من از شرکت های مختلفی تا حالا ADSL گرفتم. که بهترینش که الانم از همونجا اشتراک دارم ، واسه شرکت صبا نت هستش.
128 گرفتم 55 تومن با محدودیت 15 گیگ ، سه ماهه، ولی سرعتش هیچ وقت 128 نیست، اکثر اوقات سرعت بین 256 تا 512 هست. حالا علتش رو نمی دونم ولی خیلی عالیه.

Behrooz_MB
March 2nd, 2010, 11:31
دوستان عزيز
شاتل هم ميتونيد استفاده كنيد
من 128 دارم سرعت دانلود 60 كيلوبايت، محدوديت 3 گيگ در ماه و قيمت ماهيانه 13900 تومان
در ضمن از ساعت 1 تا 7 صبح رايگان هست ولي جديدا سرعت تو اين زمان مياد رو 15

isar
March 2nd, 2010, 12:02
سلام دوستان
راستش من از شرکت های مختلفی تا حالا ADSL گرفتم. که بهترینش که الانم از همونجا اشتراک دارم ، واسه شرکت صبا نت هستش.
128 گرفتم 55 تومن با محدودیت 15 گیگ ، سه ماهه، ولی سرعتش هیچ وقت 128 نیست، اکثر اوقات سرعت بین 256 تا 512 هست. حالا علتش رو نمی دونم ولی خیلی عالیه.

سلام

گاهی ISP ها برای تبلیغات یا هر چیزی که بشه اسمش رو گذاشت از این کارا میکنند و سرعتی که بعضی از مشتری ها خواستن رو بیشتر میکنند.

اما این کار 1 در 1000 انجام میشه.

اینجا هم یکی از دوستام 128 گرفته بود، بهش 288 نا محدود دادن.

hamidrezamf
March 2nd, 2010, 12:07
سلام
چند روز پیش که برای رفع مشکل خط تلفنم رفته بودم مخابرات یه خانمی اومد راجع به ADSL پرسید , بهش گفتن 128 نامحدود و روی قبضتون 22 تومان میاد (یا 21 تومن, دقیق یادم نیست) یعنی ماهی 10.5 تا 11 تومن..

خودم حدود 2.5 سال هست که از شاتل ADSL گرفتم...الان 512 دارم با محدودیت حجمی..تقریبا" ماهی 14 تومن..(سرویس Eco)

موفق و سلامت باشید..

WISHMASTER
March 2nd, 2010, 12:19
سلام

گاهی ISP ها برای تبلیغات یا هر چیزی که بشه اسمش رو گذاشت از این کارا میکنند و سرعتی که بعضی از مشتری ها خواستن رو بیشتر میکنند.

اما این کار 1 در 1000 انجام میشه.

اینجا هم یکی از دوستام 128 گرفته بود، بهش 288 نا محدود دادن.

نه این تبلیغ نیست. من از هر کی اینجا پرسیدم سرعتش همین طوریه.

termes
March 2nd, 2010, 12:50
بدبختیم دیگه؟به قول اون بابا مملکته داریم؟
اینا رو قبلا هم یک جایی گذاشته بودم .
ببینید؟
[Only registered and activated users can see links]

حسرت بخورید شدید

WISHMASTER
March 2nd, 2010, 13:01
ببینید؟

حسرت بخورید شدید

جالبه ، نوشته :
any speed one price

خدایا نجات بده ما رو از ....

isar
March 2nd, 2010, 13:11
ببینید؟

حسرت بخورید شدید

ای آقا

شما مگه نمیدونید ( بلا نسبت ) ما نفهم هستیم. همه ما که روزی 20 ساعت داریم از اینترنت استفاده میکنیم نفهم هستیم و نمیفهمیم که از 128 بالاتر احتیاج نداریم.
ولی چون اونها میفهمند به ما 128 بیشتر نمیدن.

اون کشورهایی هم که میبینید با سرعت نور از اینترنت استفاده میکنند، به شیطان وصل هستند. چون شیطان خیلی مایه داره، به این کشورها اینترنت میده در حد تیم ملی برزیل.

اما ما چون مستقیما از بارگاه کبریا اینترنت میگیریم نباید از 128 بیشتر داشته باشیم. چون بودجه خداوند کم شده.
( بس که واسه ف و غ فرستاده ) ما هم باید مراعات کنیم و 128 هم زیادیمونه.

پ.ن : همینجا هم از آقا رضا ( مدیریت سایت ) عذر خواهی میکنم.
همه دل خونیم و دیدگان بسته...

ammir58
March 2nd, 2010, 14:45
ببینید؟

حسرت بخورید شدید

یکی از دوستانم از شرکت att خط موبایل گرفته برای خودش و خانمش برای یک ماه 80 دلار پرداخت می کنند جمعا

در عوض روزهای تعطیل وشبها صحبت کردن رایگان است در طول روز می توانند در مجموع 550 دقیقه صحبت کنند ودر

ضمن اینترنت نامحدود 2 مگ دارند که در سرتاسر امریکا می توانند از ان استفاده کنند حساب کنید همه اینها برای

2خط 80 دلار در حالی که من برای دانلود یک فیلم باید 14 ساعت صبر کنم بعد مادر میگه تو چرا می خوای بری امریکا

behnam59
March 3rd, 2010, 02:46
سلام
بنده هم از صبا نت سرویس میگیرم و سرعتش هم همونطور که جناب WISHMASTER گفتن خیلی بالا هستش.

me007
March 3rd, 2010, 07:57
سلام
باتشکر ازهمه دوستان به خاطر نوشتن مطالب مفیدشون بنده فکر میکنم اگر فقط به ADSLمخابرات پرداخته
بشه مطالب مفید تر میشن .

باتشکر

m.rezaee
March 3rd, 2010, 10:14
WISHMASTER

سلام دوستان

سلام چجوری میشه مقدارسرعت رو سنجید؟ فکر نمیکنم بیشتر باشه

WISHMASTER
March 3rd, 2010, 10:27
WISHMASTER

سلام دوستان

سلام چجوری میشه مقدارسرعت رو سنجید؟ فکر نمیکنم بیشتر باشه

سلام
از اینجا می تونید این تست رو انجام بدید.

WISHMASTER
March 3rd, 2010, 10:46
سلام
از اینجا می تونید این تست رو انجام بدید.
این هم تستی که الان انجام دادم.

سهامدار جزء
March 3rd, 2010, 11:28
سلام

موفق و سربلند باشيد
سلام
احتمالاً توی مرکز تلفن ما اینطور بوده که فقط 128 را ساپورت میکنن

mercury
March 3rd, 2010, 13:52
این هم تستی که الان انجام دادم.

سلام جناب WISHMASTER

قربون دستت اون شیر آب رو ببند سرم و شامپو کردم کفش رفته تو چشم !! ;) خیلی می سوزه !!:cry:

فکر کنم لوله کشی شما وصله به منبع اصلی !!!

مال منم 128 هستش منتها چرا اینجوریه ؟!!

حالا الان موقع تست خیلی خوب بود فکر کنم صبح زغال سنگ کم آورده بودند !!

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

WISHMASTER
March 3rd, 2010, 15:05
سلام جناب WISHMASTER

قربون دستت اون شیر آب رو ببند سرم و شامپو کردم کفش رفته تو چشم !! ;) خیلی می سوزه !!:cry:

فکر کنم لوله کشی شما وصله به منبع اصلی !!!

مال منم 128 هستش منتها چرا اینجوریه ؟!!

حالا الان موقع تست خیلی خوب بود فکر کنم صبح زغال سنگ کم آورده بودند !!

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

:laugh::laugh::laugh:
راستش امروز ناجور سرعت زیاد شده بود. قسمت ششم لاست رو تو 10 دقیقه دانلود کردم.
یه لحظه 512 بود یه لحظه یک مگ ولی بیشتر روزا بین 256 و 512 در نوسان هستش.
اتفاقاً با بخش فنی صبا چند وقت پیشا صحبت کردم، به شوخی می گفت گاهی اوقات از مرکز شیر فلکه اصلی رو
باز می کنند. و به اصطلاح خودشون این بانده پهن میشه. سرعت زیاد میاد تو سیم های تلفن.
ارادتمندیم

asagh
March 3rd, 2010, 15:51
با سلام
اقا من ای دی اس ال ندارم
یه سوال دارم

هزینش در ماه چقدر میشه منظورم وقتی گرفتی اگه 24 ساعت انلاین باشی همون مثلا 10000 تومن میشه یا اینکه 10000 تومن فقط ابونمان و هر چقدر استفاده کنی پولش رو فیش تلفن میاد

isar
March 3rd, 2010, 16:00
با سلام
اقا من ای دی اس ال ندارم
یه سوال دارم

هزینش در ماه چقدر میشه منظورم وقتی گرفتی اگه 24 ساعت انلاین باشی همون مثلا 10000 تومن میشه یا اینکه 10000 تومن فقط ابونمان و هر چقدر استفاده کنی پولش رو فیش تلفن میاد

تقریبا بین 30 تا 50 تومان پول مودمتون میشه.

بعضی آی اس پیها 10 تومان هزینه نصب اولیه میگیرند. ( میگن این رو مخابرات میگیره ! )

حالا بر فرض شما 128 گرفتی 10 تومان (فرضا). شما اگر در کل ماه سیستمتون روشن باشه و کانکت باشید، همون 10 تومان هزینه رو پرداخت میکنید.

ضمنا علاوه بر قیمت مناسبتر نسبت به Dial up ، تلفنتون هم قطع نمیشه.

پ . ن : آقا بگیر شک نکن. حتی 1 ثانیه هم به داشتن ADSL شک نکن.

termes
March 3rd, 2010, 16:05

بعضی آی اس پیها 10 تومان هزینه نصب اولیه میگیرند. ( میگن این رو مخابرات میگیره ! )

حالا بر فرض شما 128 گرفتی 10 تومان (فرضا). شما اگر در کل ماه سیستمتون روشن باشه و کانکت باشید، همون 10 تومان هزینه رو پرداخت میکنید.

این مبلغ کاملا غیر قانونیه و حق ندارند بابت نصب پولی بگیرند.مطمئن باشید اگر قانون بود همه می گرفتند.البته تو مقررات رگولاتوری رو این تاکید شده بود یادمه

alibeti
March 3rd, 2010, 16:10
:laugh::laugh::laugh:
راستش امروز ناجور سرعت زیاد شده بود. قسمت ششم لاست رو تو 10 دقیقه دانلود کردم.
یه لحظه 512 بود یه لحظه یک مگ ولی بیشتر روزا بین 256 و 512 در نوسان هستش.
اتفاقاً با بخش فنی صبا چند وقت پیشا صحبت کردم، به شوخی می گفت گاهی اوقات از مرکز شیر فلکه اصلی رو
باز می کنند. و به اصطلاح خودشون این بانده پهن میشه. سرعت زیاد میاد تو سیم های تلفن.
ارادتمندیم

آقا ميشه لينك قسمت ششم از فصل 6 لاست رو لطف كنين؟!

من هر چي گشتم پيدا نكردم!ممنون

isar
March 3rd, 2010, 16:25
این مبلغ کاملا غیر قانونیه و حق ندارند بابت نصب پولی بگیرند.مطمئن باشید اگر قانون بود همه می گرفتند.البته تو مقررات رگولاتوری رو این تاکید شده بود یادمه

شهر ما 2 3 تا آی اس پی داره که 2 تا شون که ازشون سرویش میگرفتم 10 تومان رو میگرفتن. میگفتن این بابت هزینه اولیه نصب پورت مخابرات برای شماره شماست!

حالا نمیدونم بقیه میگیرن یا نه.

یکیشون خیلی جالبه. برای بار اول که ازشون سرویس میگیری 10 تومان هزینه نصب میگیرن.
بعد اگر سرویست رو قطع کنی و بعدا دوباره بری بگیری هزینه اولیه 5 تومان میگیرن! ( البته الآن هم از اینا میگیرم )

اون یکی که یک سال ازش سرویس گرفتم ( سرویس 1 ساله گرفتم. 128 نامحدود 120 تومان )، میگفت این یک سالت که تموم شد دوباره باید 10 تومان هزینه نصب بدید تا شرکت وصل کنه !!!!!! :huh::blink:

بخاطر همین من و چند تا از دوستام که یک ساله گرفته بودیم سرویسمون رو قطع کردیم رفتیم از اون یکی گرفتیم.

البته در تمام این مبالغ شک و شبهه وجود داره.

termes
March 3rd, 2010, 16:47
آقا ميشه لينك قسمت ششم از فصل 6 لاست رو لطف كنين؟!

من هر چي گشتم پيدا نكردم!ممنون

می گم اسم سرمایه رو عوض کنیم بگذاریم بقالی سرمایه:)

termes
March 3rd, 2010, 19:08

می گم اسم سرمایه رو عوض کنیم بگذاریم بقالی سرمایه:)

در راستای تبدیل سرمایه به ویدئو کلوپ و... توصیه می کنم حتما این اپیزود رو دوبار ببینید.خیلی تاپ بود.بهترین اپیزود این سیزن تا اینجا;)

alibeti
March 3rd, 2010, 20:25
در راستای تبدیل سرمایه به ویدئو کلوپ و... توصیه می کنم حتما این اپیزود رو دوبار ببینید.خیلی تاپ بود.بهترین اپیزود این سیزن تا اینجا;)

سريال لاست رو خيلي دارن كشش مي دهند!

واقعآ خيلي مسخره و خسته كننده شده ديگه!

termes
March 3rd, 2010, 20:29
سريال لاست رو خيلي دارن كشش مي دهند!

واقعآ خيلي مسخره و خسته كننده شده ديگه!

ای بابا:)
شما دنبالشی آخر یا دنبالش نیستی.اگر هستی و خوشت میاد که ببین اینم لینکش.اگر نه هم که مجبوری درخواست بدی.سر کار میگذاری ؟:laugh:

alibeti
March 3rd, 2010, 20:33
دنبال كه ميكنم فقط به خاطر اينكه ببينم آخرش چي ميشه!

حيف نيست 6 فصل رو ديدم آخرش نفهمم چي ميشه؟:laugh:

پ ن: از اينكه لينك رو هم گزاشتين ممنونم

موفق باشيد

hadiearn
March 3rd, 2010, 22:21

دوستان عزیز قضیه 10 تومن اولیه ازاین جهت قرار داره که حدودا 3 سال پیش ماهانه مخابرات 3 تومن ابونمان واسه ADSL میگرفت که قبلنها میومد رو قبض تلفن بعدش اومدن گفتن مستقیا همراه با شارژ ماهانه حساب میکنیمو میدیم شرکتهای سرویس دهنده از مشتریا بگیرنو به ما بدن و دیگه رو قبض نمیاد
بعد از یه مدت تصویب شد این ماهی 3 تومن که مخابرات میگیره هزینه غیر قانونیه و باید هزار تومن ابونمان ماهانه گرفته بشه نه سه تومن ، ولی متاستفانه مخابرات هرچند که این قانون تصویب شده و ماهانه بیشتر از هزارتومن حق نداره بگیره ولی عمل نمیکرد تا اینکه پیگیری های قانونی انجام شدو بالاخره قبول کردند که ماهی 1000 تومن بگیرن ولی در عوض ابتدای کار 10 تومنم بابت نصب پورت شما تو مرکز مخابرات ازتون میگیرن :mad:

isar
March 3rd, 2010, 23:11
دنبال كه ميكنم فقط به خاطر اينكه ببينم آخرش چي ميشه!

حيف نيست 6 فصل رو ديدم آخرش نفهمم چي ميشه؟:laugh:

پ ن: از اينكه لينك رو هم گزاشتين ممنونم

موفق باشيد

البته از فصل چهار به بعد، جذابیتش از بین رفت. چون خیلی تخیلی شد.

اما به قول شما تا اینجاشو دیدیم. اقلا تا تهش ببینیم که اگر خواستیم به کارگردانش فحش بدیم، حق و نا حق نشه :p

sasandan
March 3rd, 2010, 23:50
برا خطهایی که pcm هستن چه کار میشه کرد برا adsl???

javadbohlul
March 4th, 2010, 08:40
سلام به کلیه دوستان

adsl وقتی میگین نمی دونین چقدر دلم کباب میشه
آخه مخابرات اینجا و کلیه شرکتهای خدمات اینترنت به شبکه های جدید ( فیبر نوری ) توی شهر ما adsl نمی دن
هنوز بعد از گذشت 8 ماه اتصال شبکه مخابراتی محله مون به فیبر نوری هنوز نتونستن تجهیزات این اینترنت پرسرعت رو نصب کنن
حالا بدونید چرا وقتی میگین adsl چقدر دل من کباب میشه

نمی دونین چقدر دلم برای سیم مسی خط تلفنمون تنگ شده

isar
March 4th, 2010, 12:03

بابا فارسی بگو. PCM چیه ؟
یکم توضیح بده لطفا

منظور شما همون خطوط ماهواره ایه ؟
آخه اینجا یه تلفنهای ماهواره ای ADSL نمیدن.

سلام به کلیه دوستان

adsl وقتی میگین نمی دونین چقدر دلم کباب میشه
آخه مخابرات اینجا و کلیه شرکتهای خدمات اینترنت به شبکه های جدید ( فیبر نوری ) توی شهر ما adsl نمی دن
هنوز بعد از گذشت 8 ماه اتصال شبکه مخابراتی محله مون به فیبر نوری هنوز نتونستن تجهیزات این اینترنت پرسرعت رو نصب کنن
حالا بدونید چرا وقتی میگین adsl چقدر دل من کباب میشه

نمی دونین چقدر دلم برای سیم مسی خط تلفنمون تنگ شده

ببین باید خودت هی پیگیری کنی.

با هم محلیات باید هر روز برین پیگیری کنید. منظورم از پیگیری واقعا پی گیریه. گیر بدید. هم به ISP هم به مخابرات.

شما اگر خودتون دنبالش نباشید، اونها شاید تا 16 ماه دیگه هم به فکرش نباشن که برای شما تجهیزات بیارن.

آخه اینجا که آم..کا نیست که بزور به همه مردم اینترنت پر سرعت بدن. اینجا اگر خودت ندوی دنبالش و آنها ندونند که کسی هست که داره بخاطر همچین چیزی بال بال میزنه، از این جور خرجهای سنگین اجتناب میکنند. خوب این تجهیزات هم به هر حال براشون کلی خرج داره.

من هم واسه ADSL گرفتن 1 ماه دویدم.
آخه مخابرات هنوز رو پیش شماره ما تجهیزات نگذاشته بود. و به این زودیها هم نمیگذاشت.
هی رفتم گیر دادم به ISP . گفتم کدوم قسمت مخابرات باید برم؟ . ISP هم میگفت خودمون پیگیری میکنیم ( و نمیکردند )
گفتم اگر من با بیل و کلنگ برم 4 تا شیشه مخابرات و بیارم پایین، شما میای کارمو راه بندازی!!؟؟
البته من شوخی کردم اما مثل اینکه اونها جدی گرفتند. 3 4 روز بعدش خطمون وصل شد. :whoow:

البته این کارها و پیگیریهای شما اونها رو وادار به انجام کاری نمیکنه. اما مطمئن باشید خیلی جلو میوفتید.

موفق باشید

sasandan
March 4th, 2010, 14:22
در صورتى كه كابل هاى مخابراتى براى ارائه خطوط تلفن پرشده باشد و امكان حفارى كردن براى كار گذاشتن كابل هاى مسى در زمین نباشد و یا نیاز به زمان طولانى داشته باشد، مراكز مخابراتى مى توانند خدمات تلفن ثابت خود را از طریق PCM به متقاضیان ارائه دهند. اصل داستان PCM كه به نام Pairgain Technology است، روشى است كه در آن بهره كابل مسى زیاد مى شود. به طورى كه مثلا مى توان با یك كابل مسى، ۴ تا ۸ خط تلفن را سرویس داد. مطمئناً با فراگیر شدن اینترنت و تغییر ذائقه كاربران براى استفاده همزمان از شبكه Data Voice، آنها تمایل خواهند داشت كه از دو خط تلفن استفاده كنند و این خود باعث حجیم شدن شبكه خواهد شد.س بینش فنى این قضیه از اینجا شروع شد كه دو خط آنالوگ را روى یك سیم ارسال كنند و هر مشترك را به جاى این كه با ۶۴kbps كدینگ كنند با ۳۲kbps انجام دهند. یعنى با همان كدینگ توانستند ۴ مشترك را روى یك زوج سیم توسعه دهند. اولین پایه گذار كدینگ كردن پالس ها به این روش، كمپانى لوسنت بود كه این كار را در سال ۱۹۸۰ انجام داد. به این كار - یعنى افزایش بهره ورى خط به منظور افزایش تعداد مشتركان در شبكه بدون توسعه شبكه- Pairgain Technology گفته مى شود. تكنولوژى Pairgain اشتباها در ایران با عنوان PCM شناخته شده است.
اینم من از جایی کپی کردم و تا اونجایی که اطلاع دارم درسته

تکلیف من چیه با مخابرات چیه که تنبل بازی در آورده و نمیخواد پول بده؟؟؟؟:huh::huh::nervous:

kingnothing
March 4th, 2010, 14:36

درود بر شما:)

اول من یه توضیح بدم
مخابرات در سالهای اخیر به خصوص در مناطق مرکزی شهر به جای توسعه شبکه کابلی از شیوه خاصی به نام PCM (Pulse Code Modulation) جهت افزایش ظرفیت خطوط استفاده نموده است که در این شیوه ظرفیت هر کابل به چندین خط تلفن ثابت اختصاص داده می شود. :blink:

PCM چیست؟
در صورتی که کابل‌های مخابراتی برای ارائه خطوط تلفن پرشده باشد و امکان حفاری کردن برای کار گذاشتن کابل‌های مسی در زمین نباشد و یا نیاز به زمان طولانی داشته باشد، مراکز مخابراتی می‌توانند خدمات تلفن ثابت خود را از طریق PCM به متقاضیان ارائه دهند.اصل داستان PCM که به نام Pairgain Technology است، روشی است که در آن بهره کابل مسی زیاد می‌شود. به طوری که مثلا می‌توان با یک کابل مسی، 4 تا 8 خط تلفن را سرویس داد.:o

معمولا این مشکل با یک درخواست به مخابرات که از طرف سرویس دهنده ی اینترنت شما فرستاده می شه حل می شه.:rolleyes:
اما اگر که انجام نشد شما می توانید با استفاده از بند (پ) مشکلتون رو به حل کنید;):cigar:
به این صورت که با رییس مخابرات منطقه صحبت کنید و براش شرح بدید که داشتن یک خط پرسرعت براتون خیلی ضروریه تا خط تلفن يكي از همسايه ها محل اقامت شما كه بر روي آبونه قرار دارد را بر روي PCM ببرند و از امكانات كابلي كه خالي شده خط شما را بر روي آن قرار دهند.:laugh:

روش دوم( استفاده از زور!!!!):crazy::angry::rambo::whistle:
به سایت زیر برید
یه شکواییه بنویسید و مشکلتون رو عنوان کنید.طبق قانون مخابرات موظفه که خط شما رو از pcm تغییر بده و مشکلات و کمبودهای مرکز مخابراتی شما،به شما مربوط نمی شه.
داخل شکواییه تون شماره ی تماس و شماره یی که می خواید روش ADSL داشته باشین رو ذکر کنین
یه شماره ی پیگیری به شما می ده که از اون طریق می تونید شکایتتون رو پیگیری کنین.
تا 24 ساعت یکی از بازرسات مخابرات با شما تماس می گیره که از صحت قضیه مطمئن بشه.برای اون هم مشکلتون رو شرح بدید.شماره و اسم طرف رو هم ذخیره کنید که شاید بعد به کارتون بیاد.

امیدوارم از راه مسالمت آمیزش یعنی درخواست سرویس دهنده ی اینترنت به مخابرات، مشکلتون رفع بشه:)

موفق باشید:graduated::king:

isar
March 4th, 2010, 15:31
پس این خطوط ماهواره ای که روی سقف آنتن نصب میکنند چیه ؟! :huh:

majid_k
March 4th, 2010, 18:35
از اول اسفند سرعت اینترنت من (دایال اپ ) عجیب کم شده تا جایی که متا تریدر رو نمیتونه اپدیت کنه
راه حلی برای شهرستانهای محروم جهت استفاده از اینترنت وجود داره ؟؟

majid_k
March 4th, 2010, 18:51
تکراری........................

sasandan
March 4th, 2010, 19:05
کمونم آقا ایسار منظور شماDVB هست که با استفاده از ماهواره های خانگی (دیش)قابل دسترسی است
در ایران غیر مجاز ودارای سرعت فوق العاده بالاست

hadiearn
March 4th, 2010, 19:23
پس این خطوط ماهواره ای که روی سقف آنتن نصب میکنند چیه ؟! :huh:

منظورتون اینترنت ماهواره ای هست که از طریق دیش ماهواره ارتباط برقرار میشه؟ اگه این هست من خودم یه مدت به این وسیله کار میکردم اگه نیاز هست توضیحات بیشتری بدم

behnam59
March 4th, 2010, 19:28
سلام
دریافت از طریق dvb اختیاری نیست یعنی شما چیزی رو که دقیقا مد نطرته نمیتونی دریافت کنی وهرکی هر چی دانلود کنه از طریق
ماهواره ای که شما کارتdvb به اون متصله ( مثلا هاتبرد ) دریافت میکنی .یک نوع دریافت افلاین هست و احتیاج به خط تلفن هم نداری فقط یک کارت dvb و یک دیش برای دریافت نیاز هست .

hadiearn
March 4th, 2010, 19:54
سلام
دریافت از طریق dvb اختیاری نیست یعنی شما چیزی رو که دقیقا مد نطرته نمیتونی دریافت کنی وهرکی هر چی دانلود کنه از طریق
ماهواره ای که شما کارتdvb به اون متصله ( مثلا هاتبرد ) دریافت میکنی .یک نوع دریافت افلاین هست و احتیاج به خط تلفن هم نداری فقط یک کارت dvb و یک دیش برای دریافت نیاز هست .

به صورت اختیاری هم میتونه باشه و فقط کافیه اکانت اینترنت ماهواره ای تهیه کنید و سپس از اینترنت آنلاین استفاده کنید;)
برای سند اطلاعات میشه از خط adsl یا دایلاپ و یا خود دیش استفاده کرد .
البته در این روش دردسر های زیادی وجود داره از قبیل دی سی هایی که توی کانکت شدن به وجود میاد البته نه به معنای دیسکانکتی که ما از اینترنت میشیم بلکه به معنای رسیدن ناقص اطلاعات هستش .
سرعت هم به صورت های مختلفی میتونید دریافت کنید
که بستگی به تجهیزات شما و ماهواره و قدرت و کیفیت سیگنال و سرویس مورد نظر شما داره ولی اکانتهای که فروخته میشه بین 128kbs تا 4mbs هستش
البته از نظر قانونی جایز نیست ولی خب ایرانه دیگه;)
موفق باشید .

persiansarmaye
March 4th, 2010, 21:59
درود بر شما:)

اول من یه توضیح بدم
مخابرات در سالهای اخیر به خصوص در مناطق مرکزی شهر به جای توسعه شبکه کابلی از شیوه خاصی به نام PCM (Pulse Code Modulation) جهت افزایش ظرفیت خطوط استفاده نموده است که در این شیوه ظرفیت هر کابل به چندین خط تلفن ثابت اختصاص داده می شود. :blink:

PCM چیست؟
در صورتی که کابل‌های مخابراتی برای ارائه خطوط تلفن پرشده باشد و امکان حفاری کردن برای کار گذاشتن کابل‌های مسی در زمین نباشد و یا نیاز به زمان طولانی داشته باشد، مراکز مخابراتی می‌توانند خدمات تلفن ثابت خود را از طریق PCM به متقاضیان ارائه دهند.اصل داستان PCM که به نام Pairgain Technology است، روشی است که در آن بهره کابل مسی زیاد می‌شود. به طوری که مثلا می‌توان با یک کابل مسی، 4 تا 8 خط تلفن را سرویس داد.:o

معمولا این مشکل با یک درخواست به مخابرات که از طرف سرویس دهنده ی اینترنت شما فرستاده می شه حل می شه.:rolleyes:
اما اگر که انجام نشد شما می توانید با استفاده از بند (پ) مشکلتون رو به حل کنید;):cigar:
به این صورت که با رییس مخابرات منطقه صحبت کنید و براش شرح بدید که داشتن یک خط پرسرعت براتون خیلی ضروریه تا خط تلفن يكي از همسايه ها محل اقامت شما كه بر روي آبونه قرار دارد را بر روي PCM ببرند و از امكانات كابلي كه خالي شده خط شما را بر روي آن قرار دهند.:laugh:

روش دوم( استفاده از زور!!!!):crazy::angry::rambo::whistle:
به سایت زیر برید
یه شکواییه بنویسید و مشکلتون رو عنوان کنید.طبق قانون مخابرات موظفه که خط شما رو از pcm تغییر بده و مشکلات و کمبودهای مرکز مخابراتی شما،به شما مربوط نمی شه.
داخل شکواییه تون شماره ی تماس و شماره یی که می خواید روش ADSL داشته باشین رو ذکر کنین
یه شماره ی پیگیری به شما می ده که از اون طریق می تونید شکایتتون رو پیگیری کنین.
تا 24 ساعت یکی از بازرسات مخابرات با شما تماس می گیره که از صحت قضیه مطمئن بشه.برای اون هم مشکلتون رو شرح بدید.شماره و اسم طرف رو هم ذخیره کنید که شاید بعد به کارتون بیاد.

امیدوارم از راه مسالمت آمیزش یعنی درخواست سرویس دهنده ی اینترنت به مخابرات، مشکلتون رفع بشه:)

موفق باشید:graduated::king:
روش سوم:
روش دوم رو نرید چون فایده نداره! قبلا تجربه داشتیم.

JOURNALIST
March 4th, 2010, 23:09
کسی از دوستان از وایمکس ایران سل خبر نداره؟
قیمتهاش بد نیست...

m.rezaee
March 5th, 2010, 11:44

ammir58
March 5th, 2010, 18:10
قیمتهاش بد نیست

JOURNALIST
March 5th, 2010, 18:18
قیمتهاش بد نیست

ممنون اینو که دیده بودم منظورم تجربه استفاده بود قربان.

aras194
March 5th, 2010, 18:32
قیمتهاش بد نیست...

قیمتهاش بد نیست

سلام،
تقریبا یه 10 روزی هست که از این سرویس دارم استفاده میکنم (البته چون خطوط منطقمون فیبر نوری هست، تنها انتخابم هست)
یک مودم داخلی (indoor) چینی اجباری به شکل یک سطل آشغال کوچولو گرفتم و در حال حاضر سرویس 128 با محدودیت 3 گیگا بایت در ماه دارم که سرعتش دانلود به هیچ وجه از 15-16 بیشتر نمیشه (البته خیلی هم پایین نمیاد)
قطعی زیادی نداره که البته با توجه به تازه بودن خدماتش خیلی بد نیست. مودمش رو هم میتونید با خودتون ببرید هرجای دیگه ای که آنتن میده و ازش استفاده کنید (البته فقط مودم داخلی رو)
فکر میکنم مخصوصا در سرعت های بالا خیلی به آنتن دهی منطقه بستگی داشته باشه (این رو باید با خودشون چک کنید)
در مجموع برای من که از دایال آپ استفاده میکردم به صرفه هست اما به پای ADSL قبلی که داشتم نمیرسه.

اگر سوال دیگه ای داشتید، در خدمتم.

با درود فراوان

JOURNALIST
March 5th, 2010, 19:16
سلام،
تقریبا یه 10 روزی هست که از این سرویس دارم استفاده میکنم (البته چون خطوط منطقمون فیبر نوری هست، تنها انتخابم هست)
یک مودم داخلی (indoor) چینی اجباری به شکل یک سطل آشغال کوچولو گرفتم و در حال حاضر سرویس 128 با محدودیت 3 گیگا بایت در ماه دارم که سرعتش دانلود به هیچ وجه از 15-16 بیشتر نمیشه (البته خیلی هم پایین نمیاد)
قطعی زیادی نداره که البته با توجه به تازه بودن خدماتش خیلی بد نیست. مودمش رو هم میتونید با خودتون ببرید هرجای دیگه ای که آنتن میده و ازش استفاده کنید (البته فقط مودم داخلی رو)
فکر میکنم مخصوصا در سرعت های بالا خیلی به آنتن دهی منطقه بستگی داشته باشه (این رو باید با خودشون چک کنید)
در مجموع برای من که از دایال آپ استفاده میکردم به صرفه هست اما به پای ADSL قبلی که داشتم نمیرسه.

اگر سوال دیگه ای داشتید، در خدمتم.

با درود فراوان

سلام

آقا خیلی خیلی ممنون یه سوال که دارم اینه که اگه اون سطل رو دستم بگیرم هرجای شهر میتونم به اینترنت وصل بشم؟ آیا به موبایلهای دارای وای فای قابل استفاده هست؟

payammm
March 5th, 2010, 19:19
دوستان adsl مخابرات در کدوم شهرها فعال هست ؟
از کجا میشه فهمید که در کدوم مناطق فعال هست؟

payammm
March 5th, 2010, 19:23
سلام

آقا خیلی خیلی ممنون یه سوال که دارم اینه که اگه اون سطل رو دستم بگیرم هرجای شهر میتونم به اینترنت وصل بشم؟ آیا به موبایلهای دارای وای فای قابل استفاده هست؟
سلام خسته نباشی
آقا نقشه مناطقی که آنتن میده رو توی سایت خود ایرانسل کشیده . توی همون مناطق آنتن میده حالا بعضی مناطق با سرعت کمتر و بعضی مناطق بیشتر ( که اینم بستگی به چندتا فاکتور داره.)

aras194
March 5th, 2010, 20:01
سلام

سلام خسته نباشی
آقا نقشه مناطقی که آنتن میده رو توی سایت خود ایرانسل کشیده . توی همون مناطق آنتن میده حالا بعضی مناطق با سرعت کمتر و بعضی مناطق بیشتر ( که اینم بستگی به چندتا فاکتور داره.)

خواهش میکنم،
بله همونطور که آقای پیام فرمودند قاعدتا بایستی در مناطقی که خودشون مشخص کردند آنتن دهی داشته باشه، البته اکثر این مناطق شاید آنتن داخلی رو ساپورت نکنه. ضمن اینکه تا اونجایی که من شنیدم هنوز قابلیت تعویض آنلاین آنتنها مثل تلفن همراه براش میسر نیست، به زبون ساده تر در حین حرکت، ارتباط پایداری نخواهید داشت.
باز هم تا اونجایی که من میدونم، این تکنولوژی مستقل از تکنولوژی وای فای هست و بنابراین با موبایل یا لپ تاپ های معمولی قابل دریافت نمی باشد. به همین دلیل داریم این تکنولوژی عظیم :blink: رو از چین وارد میکنیم. این رو هم شنیدم که مدل خاصی از گوشی HTC قابلیت دریافت این تکنولوژی رو داره.

کلا دردنیا با یه چیزی در حد و اندازه های فلش مموری usb قضیه رو حلش کردن اما ما چون داریم لااقل 110 تومن پول میدیم باید یه چیز بزرگتری باشه که یهو ما به اشتباه !! فکر نکنیم که ایرانسل خدای نکرده داره با 10 تومن چینیا رو راضی میکنه و 100 تومن بقیش رو میزنه به جیب :laugh:

با درود

payammm
March 6th, 2010, 00:38
خواهش میکنم،
بله همونطور که آقای پیام فرمودند قاعدتا بایستی در مناطقی که خودشون مشخص کردند آنتن دهی داشته باشه، البته اکثر این مناطق شاید آنتن داخلی رو ساپورت نکنه. ضمن اینکه تا اونجایی که من شنیدم هنوز قابلیت تعویض آنلاین آنتنها مثل تلفن همراه براش میسر نیست، به زبون ساده تر در حین حرکت، ارتباط پایداری نخواهید داشت.
باز هم تا اونجایی که من میدونم، این تکنولوژی مستقل از تکنولوژی وای فای هست و بنابراین با موبایل یا لپ تاپ های معمولی قابل دریافت نمی باشد. به همین دلیل داریم این تکنولوژی عظیم :blink: رو از چین وارد میکنیم. این رو هم شنیدم که مدل خاصی از گوشی HTC قابلیت دریافت این تکنولوژی رو داره.

کلا دردنیا با یه چیزی در حد و اندازه های فلش مموری usb قضیه رو حلش کردن اما ما چون داریم لااقل 110 تومن پول میدیم باید یه چیز بزرگتری باشه که یهو ما به اشتباه !! فکر نکنیم که ایرانسل خدای نکرده داره با 10 تومن چینیا رو راضی میکنه و 100 تومن بقیش رو میزنه به جیب :laugh:

با درود
البته دوست من خودم به شخصه دارم از وایرلس استفاده میکنم و هم usb و هم دوایس های PCI ( مودمهای داخلی وایرلس) و هم انواع مودمهای خارجی ( دیشهای وایرلس) را تست کردم . هیچ کدوم مثل نانو استیشن فایو جواب نداده بهم ( مدل یک نوع مودم خارجی هست )
usb و PCI که فقط و فقط برای راههای کوتاه خوب جواب میدن ولی مودمهای خارجی بسیار بسیار عالی جواب میدن .
موفق باشید

ehsanshok
April 25th, 2010, 23:12
سلام. برای رفع مشکل درخواست اکانت با سرعت بالای 128 میتونید با هزینه کمتر از 20.000 تومان یه شرکت به آدرس خونتون ثبت کنید و با ارائه مدارک ثبت شرکت ، درخواست سرعت بالا از مخابرات بکنید.

ehsan16481
April 25th, 2010, 23:57
سلام. برای رفع مشکل درخواست اکانت با سرعت بالای 128 میتونید با هزینه کمتر از 20.000 تومان یه شرکت به آدرس خونتون ثبت کنید و با ارائه مدارک ثبت شرکت ، درخواست سرعت بالا از مخابرات بکنید.

بعدش هم سال دیگه یک برگ تشخیص مالیات براتون میاد به مبلغ 20.000.000 تومان و شما با خوشحالی تمام یکسال از این کمیسیون به اون کمیسیون مالیاتی میروید تا ثابت کنید فقط برای یک افزایش سرعت ناقابل اینکارو کردید!:laugh:
(البته مخلص آقا احسان خومون هم هستیم!)

pro_forexer
April 26th, 2010, 00:07
سلام خدمت همه دوستان
آقا احسان جدی میگی؟
من با پروانه دوستم adsl 512 گرفتم نکنه واسه این بدبخت ازین برگای تشخیس مالیاتی که می گین بره؟

ehsanshok
April 26th, 2010, 00:07
بعدش هم سال دیگه یک برگ تشخیص مالیات براتون میاد به مبلغ 20.000.000 تومان و شما با خوشحالی تمام یکسال از این کمیسیون به اون کمیسیون مالیاتی میروید تا ثابت کنید فقط برای یک افزایش سرعت ناقابل اینکارو کردید!:laugh:
(البته مخلص آقا احسان خومون هم هستیم!)
زمانی که یه شرکت، دفتر روزنامه و کل خودش رو بدون هیچ معامله ای با یه اظهارنامه که هیچ فعالیتی نداشه ببره اداره مالیات و پلمپ کنه یعنی اینکه فعالیت درآمدزایی نداشته و عملا مالیاتی نباید پرداخت کنه. این کار کاملا تست شده هست و شرکت من چهار سال بدون فعالیت ادامه کار میده.(حدود سه ساعت در طول یک سال وقت میبره)
البته من خودم نرفتم سرعت بالا از مخابرات بگیرم. از شبدیز کرج 512 گرفتم که سرعت دانلود در بهترین حالت به 247 کیلو هم رسید. ولی معمولا حدود 50-60 کیلو هست. اوج ترافیک هم به 10-15 تا میرسه.
نیازی نبود اینکار رو بکنم ولی اگه لازم بشه حتما میرم همین کار رو میکنم.

ehsan16481
April 26th, 2010, 00:53
سلام خدمت همه دوستان
آقا احسان جدی میگی؟
من با پروانه دوستم adsl 512 گرفتم نکنه واسه این بدبخت ازین برگای تشخیس مالیاتی که می گین بره؟

من خودمم امیدوارم که اشتباه باشه!

زمانی که یه شرکت، دفتر روزنامه و کل خودش رو بدون هیچ معامله ای با یه اظهارنامه که هیچ فعالیتی نداشه ببره اداره مالیات و پلمپ کنه یعنی اینکه فعالیت درآمدزایی نداشته و عملا مالیاتی نباید پرداخت کنه. این کار کاملا تست شده هست و شرکت من چهار سال بدون فعالیت ادامه کار میده.(حدود سه ساعت در طول یک سال وقت میبره)
البته من خودم نرفتم سرعت بالا از مخابرات بگیرم. از شبدیز کرج 512 گرفتم که سرعت دانلود در بهترین حالت به 247 کیلو هم رسید. ولی معمولا حدود 50-60 کیلو هست. اوج ترافیک هم به 10-15 تا میرسه.
نیازی نبود اینکار رو بکنم ولی اگه لازم بشه حتما میرم همین کار رو میکنم.

یکی از دوستان من هم با اینکه شش سال پیش شرکتشو تعطیل اعلام کرده بود چند ماه پیش براش یک برگ تشخیص مالیاتی اومده بود:blink: بیچاره بمن میگفت میخوام برم شرکتمو منحل کنم مرگ یکبار شیون یک بار:laugh:

pro_forexer
April 27th, 2010, 00:08
آقا ما رو بدجور ترسوندي فردا مي رم عوضش مي كنم 128 مي گيرم

Man1
May 8th, 2010, 13:49
دوستانی که تجربه استفاده از ای دی اس ال شرکتی و مخابراتی دارید چه تفاوتهایی ایندو با هم دارن و کدوم رو بیشنهاد میکنید؟

SEYED
May 8th, 2010, 21:22
به دوستان توصیه میکنم اصلا از مخابرات ADSL نگیرید گول بدون محدودیت حجمی را نخورید سرعت انقدر پائین است که اگر یک فایل دانلود کنی باز کردن یک سایت دیگر بطور هم زمان خیلی به کندی صورت میگیرد

ehsanshok
May 9th, 2010, 00:12
سلام. عزیزان میدونن دقیقا این سیستم مخابرات در کدوم شهرها فعال شده؟ دوستی از عظیمیه کرج مراجعه کرده و جواب منفی شنیده. بنظر شما سر کار گذاشتنش یا نه واقعا هنوز خیلی جاها فعال نشده؟

apadana_s2000
May 9th, 2010, 00:26
من جدول قیمتها و سرویسها را دیدم. وقتی مقایسه می کردم می دیدم که برای شرکت شاتل که خودم استفاده می کنم از آن ارزانتر است. مثلا برای 3 ماه 5 گیگا بایت با سرعت دانلود 512kb برای شرکت شاتل حدود 6-7 هزار تومان از مخابرات ارزانتر بود.

Tiesto
April 17th, 2011, 14:02
من اگه بخوام اینترنت 1 مگ از مخابرات بگیرم باید چیکار کنم ؟

saidfar
April 17th, 2011, 18:20
من اگه بخوام اینترنت 1 مگ از مخابرات بگیرم باید چیکار کنم ؟
من چون دروازه شیراز بودم و فیبر نوری رفتم مخابرات فروغی گرفتم حالا هم انلاین شارز میکنم

Tiesto
April 17th, 2011, 20:09
من چون دروازه شیراز بودم و فیبر نوری رفتم مخابرات فروغی گرفتم حالا هم انلاین شارز میکنم

سلام همشهری من تو پروین هستم ولی شنیدم برای سرعت 128 به بالا کارت دانشجویی یا جواز کسب میخواد ببینم سرعتش واقعا خوبه و میشه راحت گرفت
ممنون

PASSERBY
April 17th, 2011, 20:43
سلام همشهری من تو پروین هستم ولی شنیدم برای سرعت 128 به بالا کارت دانشجویی یا جواز کسب میخواد ببینم سرعتش واقعا خوبه و میشه راحت گرفت
ممنون

سلام
من 1 مگ گرفتم با کارت دانشجویی قبلش هم 128 Kb داشتم که سرعت دانلودش 140 کیلو بود ، الان هم سرعت دانلودش 240 کیلو هست (1 مگ) و انصافا خیلی خوبه و نسبت به شرکت های دیگه خیلی کم قطعی یا کاهش سرعت داشته و تا چند شب پیش هم شبانه رایگانش سرعتش مثل روز بود، شبی 4 گیگ می دانلودیدم !! ولی الان شبانه سرعتش کمه (130 کیلو) . در کل خیلی خوبه (چون فیبر نوریه)
اصفهانم

شارژ هر 2 گیگ اضافه 5700 تومنه (فرقی نمیکنه برای چه سرعتی )

zofishel
April 18th, 2011, 10:01
سلام
منم اينترنت از مخابرات دارم ماهي 10 تومن 128 كيلو ، سرعتش هم مثل سرويس هاي ديگه شركت هاست و قطعي هم كه خيلي خيلي كم داشتم ، يعني خدا رو شكر واسه من كه خوب بوده.

saidfar
April 18th, 2011, 15:32
ممنون
سلام من 128 دارم بالاتر را نمیدونم ولی از من بعضی وقتا قطع میشه

nimejun
April 18th, 2011, 19:16
خلیج فارس آنلاین
قطعی کم داره افت سرعت هم نداره یا خیلی کم

shad0wless
May 1st, 2014, 11:30
در حال حاضر کیفیت و قیمت اینترنت مخابرات رو به افول است.حتی من اینترنت مخابرات داشتم و قصد جمع آوری که حدود 20 روز جمع اوری به طول انجامید