PDA

View Full Version : نمایشگاه الکامپ

tps_star
November 21st, 2009, 15:00
با سلام خدمت دوستان
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک-کامپیوتر و تجارت الکترونیک 2009
از تاریخ 24 نوامبر تا 28نوامبر در نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود
بروکر ویندزور هم در این نمایشگاه حضور داره و میتونید با نماینده این بروکر نشست خصوصی داشته باشید
با تشکر

Gh.Saeadian
November 21st, 2009, 18:10
سلام
یادش بخیر الکامپهای قبلی همیشه قرار عمومی داشتیم.
امسال دوستان جای منو خالی کنن. خوش بگذره.
موفق باشید

پ ن: الانه که سر و کله کوروش کبیر پیدا بشه و قرار هماهنگ کنه.

DIKTA
November 21st, 2009, 18:26
امسال هم یک قرار عمومی بزارید لطفا پیشکسوتها دست به کار بشوند من فکر میکنم حضور ایبی ها هم درنمایشگاه امسال پررنگ باشه احساس میکنم از پارسال تا حالا پیشرفت زیادی کردند

engineer_ict
November 21st, 2009, 22:47
خیلی عالی میشه ، منم که بدجور پایه نمایشگاه الکامپ هستم ، احتمال زیاد روز اولش (سه شنبه) تمام وقتمو بزارم برای نمایشگاه
مگه بروکرها ، آی بی ها تو این نمایشگاه حضور دارن ؟؟؟؟!!! من که تا به حال توجه ای به این موضوع نداشتم

DIKTA
November 21st, 2009, 23:01
خیلی عالی میشه ، منم که بدجور پایه نمایشگاه الکامپ هستم ، احتمال زیاد روز اولش (سه شنبه) تمام وقتمو بزارم برای نمایشگاه
مگه بروکرها ، آی بی ها تو این نمایشگاه حضور دارن ؟؟؟؟!!! من که تا به حال توجه ای به این موضوع نداشتم
بله حضور دارند مخصوصا در قسمت تجارت الکترونیک

azad-gh
November 22nd, 2009, 14:50
واقعا عالیه پارسال خوب نتونستم استفاده کنم ولی امسال جبران میکنم اگه کسی از دوستان میتونه غرفه های مهم فارکسی مثله همین ویندزور بروکر که میگن میخوان بیان رو ادرسش بزاره تا دیگه اونجا زیاد معطل نشیم واقعا عالی میشه در ضمن پیشکسوتا فعال شن و قرار عمومی بزارن

naderia
November 22nd, 2009, 16:54
NTWO در سالن 35 غرفه39 میباشد

azad-gh
November 22nd, 2009, 23:22
ifc markets هم گویا هستش خوب تا اینجا شد سه تا بروکر

Hpanahi
November 22nd, 2009, 23:44
سلام
یادش بخیر الکامپهای قبلی همیشه قرار عمومی داشتیم.
امسال دوستان جای منو خالی کنن. خوش بگذره.
موفق باشید

پ ن: الانه که سر و کله کوروش کبیر پیدا بشه و قرار هماهنگ کنه.
سلام بر رضا عزیز
والا ما دوست داریم دوستان رو ببینیم اما خب مثل قبل بچه ها منسجم نیستن

من میخوام برم این نمایشگاه دوستان اگر آماده هستن اعلام امادگی کنن تا دیدار عمومی داشته باشیم

شاد باشید و پیروز
کوروش پناهی

msatco
November 23rd, 2009, 01:33
نمایشگاه از 3 تا 7 آذر از ساعت 9 تا 16 دایر می باشد.

پیشنهاد من شنبه 7 آذر ساعت 9:30 است. چون شنبه عید قربانه و تعطیل. بازار هم که شنبه تعطیله

پ.ن:قابل توجه دوستان و اساتید عزیز فوروم سرمایه ایران فارکس و قیمتها در صورت امکان این روزی که در بلا مشاهد میکیند به نقل از یکی از اساتید و ریاست یکی از همین 3 فوروم بالا تایین شده دوستانی که میتونن بیان بهترین روزه البته از لحاظ بازار و تعطیلی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

kade_a55
November 23rd, 2009, 15:57
سلام
شنيدم انتشارات آراد هم كتاب هاي جديد فاركس رو با تخفيف ويژه در نمايشگاه عرضه مي كنه. البته مدير مسئولش مي گفت به صورت سياره كه در سايتشون اطلاع رساني مي كنند.

[Only registered and activated users can see links]

mosibat m
November 24th, 2009, 04:04
salam khaste nabashin ifc markets ghorfe chande bacheha

qwertyui
November 24th, 2009, 18:44
سلام دوستان
آیا نمایشگاه جمعه هم بازه؟

engineer_ict
November 24th, 2009, 19:26
سلام به همه اساتید و بزرگواران

بنده امروز در نمایشگاه حضور داشتم ، اکثر نمایندگان بروکر ها در سالن 35 حضور داشتن
موفق باشید

homa110
November 24th, 2009, 20:49
با سلام

خواستم پیشنهادی بکنم. چند تن از افراد این فروم را که اطلاعات اولیه خوبی را دارد را به عنوان کارشناس این فروم با چند تن از روسای بانکهای دولتی و خصوصی که شعبه ارزی دارندو همچنین فعالان واقعی سهام و ارز یک گزارش مفصل و کامل از فارکس و حقیقت آن تهیه کنند و نتیجه را با ذکر نام افراد مصاحبه شونده در سایت قرار دهند تا هیچ شائبه ای در ذهن فارکس کاران ایجاد نشود و بهترین فرصت هم همین نمایشگاه الکامپ هست .چون راستش تازه میاد ذهن ما به فارکس مثبت بشه که یک دفعه از اطلاعات بقیه میریزیم به هم؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا این موضوع را دوستان حل کنند

blue_dream_1983
November 24th, 2009, 21:26
با سلام

خواستم پیشنهادی بکنم. چند تن از افراد این فروم را که اطلاعات اولیه خوبی را دارد را به عنوان کارشناس این فروم با چند تن از]روسای بانکهای دولتی و خصوصی که شعبه ارزی دارندو همچنین فعالان واقعی سهام و ارز ی]ک گزارش مفصل و کامل از فارکس و حقیقت آن تهیه کنند و نتیجه را با ذکر نام افراد مصاحبه شونده در سایت قرار دهند تا هیچ شائبه ای در ذهن فارکس کاران ایجاد نشود و بهترین فرصت هم همین نمایشگاه الکامپ هست .چون راستش تازه میاد ذهن ما به فارکس مثبت بشه که یک دفعه از اطلاعات بقیه میریزیم به هم؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا این موضوع را دوستان حل کنند

من خیلی وقته شیطنت نکردم .هما جان قرعه به نام شما خورده انگار.
من فکر می کنم اول باید مشکل 30 تا پست شمارو حل کرد.

kade_a55
November 25th, 2009, 13:51
دوستان تو سايت آراد بوك نوشته كه پنج شنبه (فردا) 5 آذر استاد علي محمدي مدرس و تحليل گر بازارهاي سرمايه و مولف كتاب هاي فاركس، الگوهاي هارمونيك، استراتژي هاي معامله و .... در غرفه انتشارات آراد مستقر در نمايشگاه الكامپ 2009 حاضر خواهند شد.
علاقمندان جهت طرح سوالات خود و همچنين مشاوره مي توانند به اين غرفه مراجعه نمايند.

مكان : نمايشگاه بين المللي، جنب سالن 35 (در فضاي باز)
[Only registered and activated users can see links]

rasputin
November 27th, 2009, 00:17
تا جایی که من اطلاع دارم این بروکر ها در نمایشگاه غرفه دارند :

N2

Windsor

Alpari

IFC Markets

Prime

Lite forex

msnfx
November 27th, 2009, 00:42
با سلام
اگر دوستانی که تهران هستند و نمایشگاه میرن لطف کنن چند عکس از غرفه بروکرها و شرکت های خدمات فارکس که در نمایشگاه شرکت کردند رو بگذارن تا ما که تهران نیستیم و برامون مقدور نیست بیایم نمایشگاه لااقل عکسهاشو ببینیم خیلی عالی میشه

با تشکر

silent_killer
November 27th, 2009, 10:10
سلام به دوستان . در برخورد با این نمایشگاه و آدمهای داخلش خیلی دقت کنید چون به چشمم دیدم که آدمهای بی سوادی که الکی معروف شدن داخلش زیاده . متاسفانه و بدبختانه همیشه ایرانیها رو آدمهای ( دور از جون همه ) نفهم گیر میارن و یه نفر رو میان علم میکنن که تو عمرش حتی چارت رو ندیده حتی یک بار ترید نکرده و حتی فرق بین تکنیکال و فاندامنتال رو نمیدونه اونوقت میاد و واسه دیگران کلاس هم میذاره .

خیلی مواظب باشید . آدم سو استفاده کن همه جا هست اما تو مقوله فارکس دیگه واقعا گندشو در آوردن با این کاراشون .

kikolo
November 30th, 2009, 11:23
الکی تر از این نمایشگاه خودشه !
با نماینده بروکر Alpari دارم صحبت میکنم ، بعد از اینکه منو توجیح کرد که آلپاری یه بروکر روس هست ، بهش میگم لیست اسپرد ها رو دارین ؟ میگه نه ! میگم شما چه اطلاعات دیگه ای از بروکر در اختیار من میتونین بزارین !؟ میگه هیچی ، شما ایمیل بزنین جواب میدیم !!!! فقط N2 خوب بود ما بقی اووووووووووووووت !
دوستانی که نرفتن هیچی از دست ندادن

hnp2500
November 30th, 2009, 11:30
الکی تر از این نمایشگاه خودشه !
با نماینده بروکر Alpari دارم صحبت میکنم ، بعد از اینکه منو توجیح کرد که آلپاری یه بروکر روس هست ، بهش میگم لیست اسپرد ها رو دارین ؟ میگه نه ! میگم شما چه اطلاعات دیگه ای از بروکر در اختیار من میتونین بزارین !؟ میگه هیچی ، شما ایمیل بزنین جواب میدیم !!!! فقط N2 خوب بود ما بقی اووووووووووووووت !
دوستانی که نرفتن هیچی از دست ندادن
با سلام
شما فقط بخش forex را مد نظرتون هست یا کل نمایشگاه را فاقد ارزش می دانید؟
میشه در مورد N2 بیشتر توضیح بدهید؟

kikolo
December 1st, 2009, 17:24
N2 اونطور که من فهمیدم موسسش یه ایرانی هست !
مجوز بانک مرکزی رو هم میخواد بگیره ، یه دفتر مرکزی هم تو کیش زده.
اسپرداش یکمی زیاد تر از بروکر های دیگه هست مثلا EURUSD 3 یا مثلا GBPJPY 9 ، نماینده اش میگه که بروکر هر مشکلی داشته باشه حداقل درخواست دریافت پول شما رو ظرف چند ساعت انجام میده. رگوله نیست. بازار سازی هم میکنه ولی ترید واقعی هم میکنه. حداقل افتتاح حسابشم 2000 دلاره. به غیر از ارز ، طلا و نقره و نفت هم ترید میکنه.

همین.

naderia
December 1st, 2009, 17:50
خداییش چند سالی هست که با ان تو کار میکنم تا حالا مشکل حادی ندیدم و فقط یکبار برداشت از حسابم را با فاصله یک روز به من پرداخت کرد و مابقی ظرف چند ساعت انجام میشه

kikolo
December 2nd, 2009, 15:28
خداییش چند سالی هست که با ان تو کار میکنم تا حالا مشکل حادی ندیدم و فقط یکبار برداشت از حسابم را با فاصله یک روز به من پرداخت کرد و مابقی ظرف چند ساعت انجام میشه

شما رقم های بزرگ برداشت کردین ؟ چون من زیاد شنیدم که روی ارقام زیاد اذیت میکنه...

Faghih
December 2nd, 2009, 16:46
با سلام
اگر دوستانی که تهران هستند و نمایشگاه میرن لطف کنن چند عکس از غرفه بروکرها و شرکت های خدمات فارکس که در نمایشگاه شرکت کردند رو بگذارن تا ما که تهران نیستیم و برامون مقدور نیست بیایم نمایشگاه لااقل عکسهاشو ببینیم خیلی عالی میشه

با تشکر

نبود؟
:tired:

realfx
December 3rd, 2009, 15:37
شما رقم های بزرگ برداشت کردین ؟ چون من زیاد شنیدم که روی ارقام زیاد اذیت میکنه...

سلام

ارقام زیاد در چه حدود ؟

lastnight19
December 4th, 2009, 21:52
در مورد N2 من با این بروکر حساب دارم خیلی خیلی راحت هست و من تا حالا مشکلی باهاش نداشتم، کلاً اینطور بگم که تاحالا بعد از دو سال هیچ کدوم از مشکلاتی که دوستان در قسمت بروکرها مطرح می کنند یا گله و شکایتهایی که دارند رو من تا حالا نداشتم بنظر من اگر واقعاً کسی می خواد فارکس کار کنه بدون مشکل خیلی مناسبه.

در مورد نمایشگاه چیزی که بنظر من خیلی جالب بود این هست که ایرانی جماعت چیزی برای ارائه نداشت.

یا نمایندگی لپ تاپ بود و یا نمایندگی سایر محصولات خارجی، تولید کننده ایرانی مطلقاً وجود نداشت، یه عده بودند یا برنامه های شاید خیلی ابتدائی نوشته بودند یا اینکه خدمات ارائه می دادند، تولیدی در کار نبود (یا حداقل من ندیدم)، فقط واردات، تولید صفر

باید واقعاً به مسئولان با این وضعیت تبریک گفت، مخصوصاً جناب صادر کننده مدیریت.

واقعاً نمی دونم با این وضع غیر از تباهی به کجا خواهیم رسید.

realfx
December 5th, 2009, 09:10
[QUOTE=lastnight19;360761]در مورد N2 من با این بروکر حساب دارم خیلی خیلی راحت هست و من تا حالا مشکلی باهاش نداشتم، کلاً اینطور بگم که تاحالا بعد از دو سال هیچ کدوم از مشکلاتی که دوستان در قسمت بروکرها مطرح می کنند یا گله و شکایتهایی که دارند رو من تا حالا نداشتم بنظر من اگر واقعاً کسی می خواد فارکس کار کنه بدون مشکل خیلی مناسبه.

با سلام و تشکر

آیا بطور مکرر با ان تو سود کردید و برداشت داشتید ؟

با آرزوی موفقیت

lastnight19
December 5th, 2009, 18:03
[QUOTE=lastnight19;360761]در مورد N2 من با این بروکر حساب دارم خیلی خیلی راحت هست و من تا حالا مشکلی باهاش نداشتم، کلاً اینطور بگم که تاحالا بعد از دو سال هیچ کدوم از مشکلاتی که دوستان در قسمت بروکرها مطرح می کنند یا گله و شکایتهایی که دارند رو من تا حالا نداشتم بنظر من اگر واقعاً کسی می خواد فارکس کار کنه بدون مشکل خیلی مناسبه.

با سلام و تشکر

آیا بطور مکرر با ان تو سود کردید و برداشت داشتید ؟

با آرزوی موفقیت

منظور شما از مکرر چیه؟

معمولاً هر 3 یا 4 ماه یکبار برداشت می کنم و مشکلی ندارم، اگر منظور شما از مکرر این هست که هر بار که دلم بخواد می تونم برداشت کنم بله اینطور بوده و مشکلی هم ندارم، ولی اگر منظورتون این هست که هر 2 ثانیه یکبار برداشت کنم خیر طبق قرارداد اولیه که با این شرکت بسته ام هر دوشنبه می توانم برداشت کنم با این شرط که حداقل قصد برداشت 200 دلار داشته باشم.

Gh.Saeadian
October 23rd, 2010, 16:25
سلام
با توجه به در پیش بودن نمایشگاه الکامپ امسال (2010) این تاپیک رو بالا آوردم. البته هم نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست و هم اینکه ظاهراً امکان ایجاد هم نیست.;)
بهرحال اگر مدیریت سایت اسم تاپیک رو ویرایش کنن و عدد سال رو از مقابل اون بردارن برای هر سال میشه از همین تاپیک استفاده کرد. مثلاً نمایشگاه الکامپ یا نمایشگاه سالیانه الکامپ
همچنین از افراد حقیقی و حقوقی شرکت کننده دعوت می کنم ضمن معرفی خودشون ، نشانی غرفه رو هم بدن تا قبل از مراجعه دوستان بتونن اونها رو شناسایی کنن.
در ضمن افرادی که بطور روزانه میخوان بازدید کنن قبلش اینجا با بقیه هماهنگ کنن.
در پایان انشاله بتونیم یه قرار عمومی هم با حضور همه اعضاء در یکی از روزهای برگزاری داشته باشیم.
ادامه دارد ...
موفق باشید

mazifx
October 23rd, 2010, 16:53
با عرض سلام و تشکر از جناب سعیدیان

غرفه شرکت سرزمین تجارت پرشین(FXLAND)

فضای باز
روبروی سالن میلاد
ضمنا مقداری از فضای غرفه جهت ملاقات و گردهمایی دوستان درنظر گرفته شده که همه دوستان میتونند قرارهای عمومی خودشون رو در این محل برگزار کنند البته اگر صلاح بدونند

بامید دیدار

Gh.Saeadian
October 23rd, 2010, 17:50
سلام جناب بیات عزیز
ممنون از اینکه دوستان رو از دربدری خلاص کردید. چون معمولاً هر سال قرارها توی کوچه و خیابونهای اطراف سالن ها هماهنگ میشد. از اون امتیاز منفی هم که دوستان دادن ممنونم. کاش حداقل دلیلش رو هم میدونستم.
موفق باشید

isar
October 23rd, 2010, 19:07
سلام جناب بیات عزیز
ممنون از اینکه دوستان رو از دربدری خلاص کردید. چون معمولاً هر سال قرارها توی کوچه و خیابونهای اطراف سالن ها هماهنگ میشد. از اون امتیاز منفی هم که دوستان دادن ممنونم. کاش حداقل دلیلش رو هم میدونستم.
موفق باشید

جناب سعیدیان
به هر حال حرف حساب جواب نداره اما امتیاز منفی که داره ;)

خیلی دوست دارم بیام. مخصوصا اون قسمت عمومیشو .

تاریخش دقیقا کیه ؟ ببینم میتونم با کارت معافی بیام همه رو شیرنی بدم :whistle:

mazifx
October 24th, 2010, 12:38
جناب سعیدیان
به هر حال حرف حساب جواب نداره اما امتیاز منفی که داره ;)

خیلی دوست دارم بیام. مخصوصا اون قسمت عمومیشو .

تاریخش دقیقا کیه ؟ ببینم میتونم با کارت معافی بیام همه رو شیرنی بدم :whistle:
17-20 آبان ماه

aryouou
October 24th, 2010, 12:40
آقای سعیدیان ما هم هستیم.این چند وقت مشهد زیاد میریم و میایم.بین اون یک سر به تهرون هم میزنیم!!
اگر بچه ها اصفهان کسی میخواد بره هماهنگ کنه شاید من ماشین داشته باشم با هم بریم.
;)

viilll
October 24th, 2010, 13:22
سلام
فرصت خوبیه برای دیدار دوستان و استفاده از نمایشگاه.
جناب سعیدیان این کار در تخصص شماست.زحمت هماهنگ کردن این قرار رو هم بکشید.
با تشکر از همه دوستان. 

payammm
October 25th, 2010, 08:35
منم از فارس میام .
اگر شرکتها لطف کنن و آدرس و کروکی در نمایشگاه را ارائه بدن خیلی ممنون میشم .

lastnight19
October 25th, 2010, 08:57
هماهنگ کنید بریم ببینیم چه خبره.

آخر هفته اگر نباشه خیلی بهتره.

ya.razzagh
October 27th, 2010, 00:02
سلام دوستان عزیز. لطفا تاریخ دقیق شروع وخاتمه نمایشگاه بگید که بتونیم از اداره مرخصی بگیریم بیاییم تهران با قطار یا ماشین یا هواپ.... !!!!!!!!!!!!!! اگر فارکس چیزی برای خرید بلیت برامون کنار گذاشته باشه ه ه ه ه

alizali
October 27th, 2010, 00:09
آقای سعیدیان ما هم هستیم.این چند وقت مشهد زیاد میریم و میایم.بین اون یک سر به تهرون هم میزنیم!!
اگر بچه ها اصفهان کسی میخواد بره هماهنگ کنه شاید من ماشین داشته باشم با هم بریم.
;)
من اصفهانم
داشتی میرفتی یه ندا تو خصوصی بده

naser007
October 27th, 2010, 00:16
با سلام
دوستان عزيز لطفا زمان دقيق شروع و خاتمه نمايشگاه رو بفرمايند
شايد ما هم اومديم

Gh.Saeadian
October 27th, 2010, 00:41
سلام
تاریخ که قبلاً هم اعلام شده.
دوشنبه 17 آبان تا پنجشنبه 20 آبان
احتمالاً قرار ما هم روز ماقبل پایانی نمایشگاه چهارشنبه 19 آبان باشه.
موفق باشید

ادامه دارد...

viilll
October 27th, 2010, 01:23
جناب سعیدیان چهارشنبه سخت میشه برای دوستانی که سر کار میرند . اگر پنجشنبه بشه بهتر میشه...

Gh.Saeadian
October 27th, 2010, 18:21
سلام
دلایل زیادی میشه برای ارجحیت چهارشنبه نسبت به آخرین روز نمایشگاه ذکر کرد که ...
بهرحال فکر کنم اگه پنجشنبه هم انتخاب بشه افراد دیگه ای با اون روز مخالفت کنن.
اما من در پستهای بعدی یه نظرسنجی کلی میذارم.
موفق باشی

Gh.Saeadian
October 27th, 2010, 18:25
سلام
با توجه به در پیش بودن نمایشگاه الکامپ امسال (2010) این تاپیک رو بالا آوردم. البته هم نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیست و هم اینکه ظاهراً امکان ایجاد هم نیست.;)
بهرحال اگر مدیریت سایت اسم تاپیک رو ویرایش کنن و عدد سال رو از مقابل اون بردارن برای هر سال میشه از همین تاپیک استفاده کرد. مثلاً نمایشگاه الکامپ یا نمایشگاه سالیانه الکامپ
همچنین از افراد حقیقی و حقوقی شرکت کننده دعوت می کنم ضمن معرفی خودشون ، نشانی غرفه رو هم بدن تا قبل از مراجعه دوستان بتونن اونها رو شناسایی کنن.
در ضمن افرادی که بطور روزانه میخوان بازدید کنن قبلش اینجا با بقیه هماهنگ کنن.
در پایان انشاله بتونیم یه قرار عمومی هم با حضور همه اعضاء در یکی از روزهای برگزاری داشته باشیم.
ادامه دارد ...
موفق باشید

سلام
ضمن انتقال متن نقل قول به صفحه جدید جهت اطلاع رسانی مجدد و اعلام زمان برگزاری نمایشگاه از 17 تا 20 آبان ماه 89 (دوشنبه تا پنجشنبه) ، از دوستان تقاضا دارم جهت تعیین روز مدنظرشون در این نظرسنجی کلی شرکت کنن:

موافقین روز چهارشنبه 19 آبان با دادن اعتبار مثبت به این پست
موافقین روز پنجشنبه 20 آبان با دادن اعتبار منفی به این پست

موفق باشید

hadiearn
October 27th, 2010, 18:33
سلام
ضمن انتقال متن نقل قول به صفحه جدید جهت اطلاع رسانی مجدد و اعلام زمان برگزاری نمایشگاه از 17 تا 20 آبان ماه 89 (دوشنبه تا پنجشنبه) ، از دوستان تقاضا دارم جهت تعیین روز مدنظرشون در این نظرسنجی کلی شرکت کنن:

موفق باشید

آقا اونایی که با هر دو روزش موافق باشن باید چیکار کنن !:whoow:

Gh.Saeadian
October 27th, 2010, 21:38
سلام
معذرت میخوام اینو یادم رفت بگم کسانی که با هر دو روز موافق هستن و یا اصلاً با هیچ روزی موافق نیستن و هر یای دیگه از گزینه تشکر استفاده کنن.:laugh:
اما خارج از شوخی اون دسته از دوستان لازم نیست در نظرسنجی شرکت کنن. (شما فرض کنید هر دو گزینه رو زدید که در نتیجه هیچ تأثیری نداشته.)
موفق باشید

sobh1384
October 28th, 2010, 02:12
سلام

موفق باشید

جناب آقای سعیدیان
سلام
روز پنجشنبه برای کسانی که از شهرستان به تهران می آیند، روز خوبی نیست مخصوصا اگر بخواهند از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند. چون هنگام بازگشت با کمبود وسیله و شلوغی مواجه خواهند شد.
به نظر من بهترین روز روز چهارشنبه است، تا نظر بقیه دوستان چه باشد.

Gh.Saeadian
October 28th, 2010, 04:18
سلام
بله جناب و... عزیز
یکی از دلایل منهم همین بود. آخه اون رفیقمون هم از اصفهان میخواد بیاد اما فکر برگشتن شب جمعه رو نمی کنه. البته شاید با وسیله شخصی بیاد.:laugh:
راستی جناب طالبی همولایتی عزیزمون رو فراموش نکنید این ضیافت به افتخار اون برگزار میشه. به یاد الکامپ دو سال پیش.;)
موفق باشی

lastnight19
October 30th, 2010, 12:12
بالاخره چی شد؟

Gh.Saeadian
October 30th, 2010, 21:34
سلام البرز جان
فعلاً ده روزی تا اون موقع مونده ، انشاله تا شنبه هفته آینده صبر می کنیم و نهایتاً با توجه به تعداد آرا یکی از دو روز آخر نمایشگاه رو انتخاب می کنیم. مکانش هم که مشخصه بجای روبروی مسجد و جایگاه اینبار در مجاورت برج میلاد ببخشید سالن میلاد در غرفه جناب بیات اینا :) حضور بهم میرسونیم.
موفق باشید

پ ن: من فقط این سعید رو نبینم;)

hadiearn
November 5th, 2010, 12:47
سلام البرز جان
فعلاً ده روزی تا اون موقع مونده ، انشاله تا شنبه هفته آینده صبر می کنیم و نهایتاً با توجه به تعداد آرا یکی از دو روز آخر نمایشگاه رو انتخاب می کنیم. مکانش هم که مشخصه بجای روبروی مسجد و جایگاه اینبار در مجاورت برج میلاد ببخشید سالن میلاد در غرفه جناب بیات اینا :) حضور بهم میرسونیم.
موفق باشید

پ ن: من فقط این سعید رو نبینم;)
.........:advise:

Gh.Saeadian
November 6th, 2010, 10:35
سلام
تا ظهر یکشنبه فرصت دارید در نظرسنجی اولین پست صفحه 4 شرکت کنید.
انشاله من بعدازظهر یکشنبه تاریخ دقیق قرار عمومی رو اعلام میکنم.
موفق باشید

PFK MARKETS
November 6th, 2010, 20:54
...

] شرکت پارس فرابورس کاران

...

...
مقدم بازدید کنندگان محترم در نمایشگاه الکامپ 89 را گرامی میدارد

نمایشگاه بین المللی تهران ، سالن میلاد
17-20 آبان ماه
9 تا 4 بعداز ظهر

[/CENTER]

hadiearn
November 7th, 2010, 13:44
سلام
تا ظهر یکشنبه فرصت دارید در نظرسنجی اولین پست صفحه 4 شرکت کنید.
انشاله من بعدازظهر یکشنبه تاریخ دقیق قرار عمومی رو اعلام میکنم.
موفق باشید

فقط به این نکته هم دقت بشه که با توجه به رنج سنی یه سری از بچه ها و دانشجو بودن اونا اگر پنج شنبه باشه این مزیتو خواهد داشت که چهارشنبه رو نباید از دانشگاه بزنن و بیان و از طرفی یه سری دیگه هم که کارمند هستن باز باید چهارشنبه رو از کارشون بزننو بیان که اگه پنج شنبه باشه تعطیلن و راحتتر میتونن تشریف بیارن .:)

mazifx
November 7th, 2010, 14:27
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی‌
احتراماً به استحضار می‌رساند غرفهٔ شرکت سرزمین تجارت پرشین به روبروی سالن خلیج فارس انتقال یافت

بامید دیدار

heysam
November 7th, 2010, 16:52
كاش اين قرار مي افتاد روز چهار شنبه ما هم مي تونستيم با دوستان آشنا بشيم.
باور كنيد براي افرادي كه از شهرستان ميان پنج شنبه چون ساعت 14 تا 21 هستش نما يشگاه خيلي سخته .
تازه من به خاطر بچه هاي تهروني مي گم پپنج شنبه بيافته مجبور ميشن ماها رو شام ببرن خونشون.

Gh.Saeadian
November 7th, 2010, 17:43
سلام
ضمن تشکر از دو شرکتی که حداقل این ارزش رو برای کاربران سایت قائل شدن که خودشون رو قبل از حضور در نمایشگاه معرفی کنن ، باید به عرض برسونم که بالاخره تبلیغات دوستان پنجشنبه خواه نتیجه داد و ورق رو برگردوند.
البته برای من که فرقی نداشت و نداره ، حالا بهرحال قرار اصلی رو پنجشنبه میذاریم و دوستانی هم که مایل به بازدید هستن و چهارشنبه رو انتخاب کردن با توجه به حضور جناب بیات و دوستانشون اون روز هم می تونن توی غرفه پذیرای دوستان باشن.
خودم هم سعی میکنم هر دو روزش باشم و دوستان بیشتری رو زیارت کنم.
موفق باشید

ادامه دارد ...

babak.j
November 9th, 2010, 10:01
پس به امید دیدار تا پنجشنبه........مکان مجاور سالن میلاد.........؟؟؟؟

Gh.Saeadian
November 9th, 2010, 13:30
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی‌
احتراماً به استحضار می‌رساند غرفهٔ شرکت سرزمین تجارت پرشین به روبروی سالن خلیج فارس انتقال یافت

بامید دیدار

سلام
بابی جان دلبندم میلاد نه ، پرشین گلف.;)
به امید دیدار دوستان

Ali_Nouri
November 9th, 2010, 14:33
سلام چه ساعتی اونجا هستید من فکر کنم نزدیک ظهر بتونم بیام 11 یا 12 به بعد ....
موفق باشید.

Gh.Saeadian
November 9th, 2010, 16:44
سلام
طبق خبری که در خود سایت نمایشگاه تهران هست ساعت 9 تا 16 ذکر شده که بنظرم برای ساعت 2 تا 4 قرار رو بذاریم همه می تونن حضور داشته باشن.
زمان: پنجشنبه 20 آبان ساعت 2 تا 4 عصر مقابل سالن خلیج فارس - غرفه بیات اینا
به امید دیدار
موفق باشید

lastnight19
November 9th, 2010, 20:44
سلام
طبق خبری که در خود سایت نمایشگاه تهران هست ساعت 9 تا 16 ذکر شده که بنظرم برای ساعت 2 تا 4 قرار رو بذاریم همه می تونن حضور داشته باشن.
زمان: پنجشنبه 20 آبان ساعت 2 تا 4 عصر مقابل سالن خلیج فارس - غرفه بیات اینا
به امید دیدار
موفق باشید

شلوغ ترین زمان ممکن قرار گذاشتید، فقط رفت و برگشتش دوبرابر زمان دیدن نمایشگاه زمان می بره، حداقل صبح قرار می ذاشتید.

Gh.Saeadian
November 9th, 2010, 23:04
سلام البرز جان
بهرحال اگه صبح هم بذاریم یه عده دیگه ایراد میگیرن. ولی بنظرم با توجه به اینکه تعدادی از دوستان از شهرهای اطراف قراره بیان و احتمالاً حوالی ظهر میرسن و تا بخوان یه بازدیدی هم از نمایشگاه داشته باشن زمانی صرف میشه و دوستان شاغل تهرانی هم ممکنه بعد از ساعت کار بخوان حضور پیدا کنن و ... ، ساعت اعلام شده که تقریباً اوج شلوغی سالن هاست ما در قرار حضور داریم.
ولی اگه نظر اکثر دوستان صبح باشه من تابع امر جمع هستم.
موفق باشید

mazifx
November 10th, 2010, 10:16
بامید دیدار

esmailpour
November 10th, 2010, 21:19
بامید دیدار
سلام
استاد خسته نباشید
من ودوستان از دیدار باشما ودوستان بسیار خورسند شدیم
امیدوارم موفق باشید
babak.j
November 11th, 2010, 16:22
متاسفانه توفیق دیدار با دوستان نصیب ما نشد...امیدوارم دفعه بعد بتونم دوستانو همراهی کنم.