PDA

View Full Version : بازی تحت وب همراهی بچه های سرمایه ( travian )

alijob444
September 17th, 2009, 18:06
به نام اهورا مزدا
قصد دارم یک گروه در این بازی آنلاین ایجاد کنم که بچه های سرمایه توش حضور داشته باشن و با هم یک اتحاد قدرتمند بسازیم این بازی واقعا جذاب هست و قبلا هم بازیهای مشابهی در فرووم معرفی شده بود که مورد استقبال دوستان قرار گرفته بود برای همین من و جناب کسری دوست داشتیم با ایجاد تاپیک این بازی رو گسترش بدیم و از طرفی هم کمی به امپراتوری های ظالم گوش مالی بدیم این طرح شاید کمی طول بکشه چون برای ایجاد اتحاد باید کار گروهی مناسبی شروع بشه اول از همه باید سر گروه یک سفارت شماره سه ایجاد کنه که بتونی یک اتحاد جدید ایجاد کنه برای اینکه این کار صورت بگیره هر دوستی که میخواد ثبت نام کنه از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام کنه تا رتبه من بالا بره و بتونم یک اکانت پلاس ردیف کنم و کار رو شروع کنیم این بازی با تمام بازیهای پیچیده وب که نیازمند بلد بودن انگلیسی هست راحتتره و به زبان فارسی ترجمه شده که به راحتی یاد میگیریم در ادامه اینکه دوستان وقتی از طریق این لینک ثبت نام کردن حتما از سرور چهار ثبت نام کنن چون بعدا که اتحاد ایجاد کردیم بتونیم رابطه داشته باشیم تا اونجا که من فهمیدم هر سرور برای خودش اعضای جداگانه داره در ادامه آموزش بازی رو خواهم گذاشت که دوستان بتونن به راحتی بازی کنن البته من خودم هم زیاد تجربه ندارم و دو سه روزی هست که با این بازی آشنا شدم اینم لینک ثبت نام در ضمن من خودم نژاد گولها رو انتخاب کردم چون دفاعشون بهتره
[Only registered and activated users can see links]

AmirBabak
September 17th, 2009, 18:21
علی جان ممنونم
البته جناب ariana قبلاً این بازی را معرفی کرده بودند

اما واقعاً یک تاپیک مخصوص این بازی میبایست ایجاد می شد.

خیلی بازی جالبیست
البته بنده یک پای ثابت همه بازیهای استراتژیک هستم.
Civilization ، WarCraft و خدای بازیها یعنی GENERAL Zero Hour .
تو همه اینها با هر کی بخواهید کل می اندازم!

اما در مورد تراوین:

علی جان من خودم یک تیم دارم، اگر اتحادتون ساخته شد منم میام تو زیر مجموعتون.

چوسان قدیم (81|-123)

پ.ن: پیشنهاد میکنم روم را برداشته و منطقه جنوب شرقی را برگزینیم.

alijob444
September 17th, 2009, 18:22
خوب دوستان از اونجایی که منم مثل همتون این بازی رو تازه شروع کردم و زیاد وارد نیستم کم کم شروع میکنم به آموزش جاهایی که خودم بلدم اولین و مهمترین چیز در این بازی غذا هست شما باید همیشه میزان تولید گندمتون از میزان مصرف بالاتر باشه چون گندم کم نیارید واسه اینکه بتونید غذای بیشتر تولید کنید باید سطح مزرعه رو ارتقا بدید در حالت پیش فرض شما شش تا مزرعه دارید که هر کدوم در ساعت دو واحد گندم تولید میکنه که میشه 12 تا شما برای شروع باید روی یکی از اونها کلیک کنید و میزان تولید رو در یکی از اونها به سطح یک ارتقا بدید وقتی که میزان تولید به سطح یک ارتقا پیدا کرد تولید از دو واحد در ساعت به پنج واحد در ساعت میرسه که خیلی خوبه جمعیتی هم که برای شروع به شما میده دو نفر هست البته توضیحات تصویری رو هم به زودی خواهم داد در ضمن برای اینکه نمای کلی دهکده رو ببینید در بالای صفحه که وارد یوزر میشید سمت راست هست که چند عکس گرد وجود داره که وقتی با موس روشون میری روشن میشه و به فارسی مثلا نوشته نمای کلی دهکده یا در کنارش یکی دیگه هست که وقتی موس رو روش میبری نوشته مرکز دهکده البته توضیحات بیشتری هم خواهم داد فعلا تا اینجا رو داشته باشید

Kasra
September 17th, 2009, 18:24
علی جان ممنونم

خیلی بازی جالبیست

اما در مورد تراوین:

چوسان قدیم (81|-123)

امیر بابک جان روی کدام سرور هستید ؟
من روی سرور 2 هستم .

Ali Tavakoli
September 17th, 2009, 18:25
سلام
من یک زمانی منچ بازی میکردم . نمیدونم به این بازی ربط داره یا نه :p ولی ما هم هستیم فقط از شوخی گذشته ما که همیشه پای سیستم نیستیم اگه بیاییم جزء گروهتون ، اونوقت نباشیم شما بازیتون لنگ نمیشه ؟

AmirBabak
September 17th, 2009, 18:30
امیر بابک جان روی کدام سرور هستید ؟
من روی سرور 2 هستم .

ای بابا من سرور 4 هستم :(

alijob444
September 17th, 2009, 18:37
علی جان ممنونم

خیلی بازی جالبیست

اما در مورد تراوین:

چوسان قدیم (81|-123)

دمت گرم امیر جان والا من خودم تازه شروع کردم واسه همین زیاد وارد نیستم ولی چون زبان فارسی بود و سرورش نسبت به سرورهای دیگه تند تر بود خوشم اومد واسه همین حتما شما هم من رو راهنمایی کنید چون احتمال داره یه چیزایی رو من اشتباه متوجه شده باشم آخه زیاد مفصل توضیح نداده و اینهایی هم که دارم میگم طبق تجربیات یکی دو روزه هست که شاید هم اشتباه کنم

AmirBabak
September 17th, 2009, 18:46
دمت گرم امیر جان والا من خودم تازه شروع کردم واسه همین زیاد وارد نیستم ولی چون زبان فارسی بود و سرورش نسبت به سرورهای دیگه تند تر بود خوشم اومد واسه همین حتما شما هم من رو راهنمایی کنید چون احتمال داره یه چیزایی رو من اشتباه متوجه شده باشم آخه زیاد مفصل توضیح نداده و اینهایی هم که دارم میگم طبق تجربیات یکی دو روزه هست که شاید هم اشتباه کنم

رو چشمم
برای شروع به کار ، دوستان این صفحه ([Only registered and activated users can see links]) رو حتماً مطالعه کنند تا با سه قبیله موجود در بازی آشنا شوند.

alijob444
September 17th, 2009, 18:51
سلام
من یک زمانی منچ بازی میکردم . نمیدونم به این بازی ربط داره یا نه :p ولی ما هم هستیم فقط از شوخی گذشته ما که همیشه پای سیستم نیستیم اگه بیاییم جزء گروهتون ، اونوقت نباشیم شما بازیتون لنگ نمیشه ؟

علی جان چه بسا که از منچ بازی کردن هم راحت تره البته اینو بگم که این بازی بیشتر باید فکر کنی و درست دهکده رو اداره کنی ولی چون زیاد پشت سیستم نیستی البته تا اونجا که من فهمیدم بهتره اول دو تا انبارات رو بنا کنی که تولیدات هدر نره و انبار بشه و روزی اگر یکی دو بار هم سر بزنی و استحکامات و غیره رو بنا کنی موفق خواهی بود البته به نظر من مهمترین عامل واسه بقا تو این بازی تولید گندم هست

Gh.Saeadian
September 17th, 2009, 18:52
سلام
به به تراوین بازای عزیز
البته اکثر دوستان اطلاع دارن من روی سرورهای مختلف اکانت دارم و همون اوایل میخواستم یه تاپیک ایجاد کنم.
ولی چیزی که اینجا میخوام بگم اینه که اگه واقعاً به فکر زندگی و کسب و کار خودتون هستید وارد این بازی نشید چون به شدت اعتیادآوره و باعث عقب افتادن از کار و زندگیتون میشه.
من الان تمام اکانتهای خودم که هر کدوم 6-7 دهکده با فول امکانات و نیرو دارن رو سپردم دست دوستان متحد و قرار شد دیگه خودم به اکانتها سر نزم.
بخدا اگه به فکر خودتون هستید همین حالا وارد نشید چون اگه وارد شدید دیگه به راحتی نمی تونید برگردید.
در ضمن یه بازی جدیدتر هم اومده که 8 نژاد داره و نژاد پارس هم توش هست البته از اونجایی که من شما رو از همین تراوین هم منع می کنم بالطبع دلم نمیخواد سراغ اون یکی هم برید.
خود دانید.
موفق باشید

پ ن: همراهان عزیز توتویی ، بابا به فکر همون کار پر درآمد خودمون باشیم ول کنید این بچه بازیها رو (یکی نیست به خودم بگه!!!)

alijob444
September 17th, 2009, 19:29
چه جالب تا الان 5 نفر ثبت نام کردن دوستان دقت کنن از این پنج نفر یکی توی سرور یک و یکی دیگه تو سرور سه ثبت نام کردن که بعدا که بخواهیم اتحاد ایجاد کنیم نمیتونیم با اونها رابطه داشته باشیم لطفا حتما تو سرور 4 اکانت باز کنید ببینیم میتونیم یک ماهه یک اتحاد ایجاد کنیم راستی سعیدیان جان بابا احوال مارو نمیپرسی تو تو رو هم بزن تو رگ حالشو ببریم هر وقت خواستی پیام بده جلسه بزاریم

Gh.Saeadian
September 17th, 2009, 19:35
سلام
حالا که حرف گوش نمی کنید با توجه به اینکه در سرورهای پایین و همچنین سرور اسپید جنگ بر سر کتیبه ها شروع شده و ناتارها از راه رسیدن و پایان اون سرورها نزدیکه پس برید سراغ همون سرور 4 که ظاهراً تازه شروع شده و البته من توی این یکی خوشبختانه دیگه اکانت ندارم که وسوسه بشم.
راستی کسرا جان موقعیت اکانت سرور 2 رو بده تا بدم بچه ها با منجنیق بیان سراغت!!!
طاعات و عباداتتون قبول
موفق باشید

alijob444
September 17th, 2009, 19:50
دوستان دقت کنن سرور چهار اون بالا هست اشتباها همه دارن تو سرور سه ثبت نام میکنن سعیدیان جان تو هم بیا داداش فقط یکمی هم به ما کم تجربه ها کمک کن ولی از شوخی گذشته واقعا معتاد کنندست
اینم آیدی من هست alijob444 دوستان فکر کنم بتونن بهم پیام خصوصی هم بدن

alijob444
September 17th, 2009, 21:00
خوب دوستانی که ثبت نام کردن تا الان حدود 9 نفر هستن که من اصلا فکر نمیکردم که به این زودی این تعداد از دوستان ثبت نام کنن واسه همین چند تا راهنمایی بکنم تا الان که من این بازی رو انجام دادم متوجه شدم یکی اینکه اول از همه میزان تولیدات چوب و گندم رو بالا ببرید برای مثال اول دو تا هیزم شکن رو ارتقا بدید به سطح یک بعد مزرعه گندم رو ارتقا بدید به نظر من میزارن تولید گندم همیشه باید حداقل 10 تا بیشتر از مصرف باشه چون خیلی مهمه که ذخیره داشته باشید از ایجاد ساختمان در ابتدای کار امتنا کنید این اشتباه رو من کردم و الان ذخیره مواد اولیه کم دارم و منتظرم که با تولیداتم دوباره ذخیره داشته باشم سعی کنید واسه چیزای ریز ذخیره مواد اولیه رو خرج کنید برای ابتدای کار زیاد آهن احتیاج نیست خیلی کم مصرف میشه بهتره که معدن آهن رو بعدا ارتقا بدید حالا اینا رو داشته باشید تا بعد در ضمن برای اینکه جمعمون جمع باشه حتما سرور 4 رو انتخاب کنید چون فعلا به قول جناب سعیدیان نه جنگی در کار هست و نه اینکه مزاحم آنچنانی هر دوستی هم سوالی داشت بپرسه تا بهش جواب بدیم اینجا دوستان وارد زیاد هستن راستی یه سوال هم من از دوستان وارد دارم آیا موقعی که میخواهیم اتحاد ایجاد کنیم فرقی نمیکنه که چه نژادی باشه مثلا رومی ها با گولها میتونن با هم اتحاد داشته باشن

Kasra
September 17th, 2009, 21:31
سلام
حالا که حرف گوش نمی کنید با توجه به اینکه در سرورهای پایین و همچنین سرور اسپید جنگ بر سر کتیبه ها شروع شده و ناتارها از راه رسیدن و پایان اون سرورها نزدیکه پس برید سراغ همون سرور 4 که ظاهراً تازه شروع شده و البته من توی این یکی خوشبختانه دیگه اکانت ندارم که وسوسه بشم.
راستی کسرا جان موقعیت اکانت سرور 2 رو بده تا بدم بچه ها با منجنیق بیان سراغت!!!
طاعات و عباداتتون قبول
موفق باشید

دوستانی که در حال ثبت نام هستند این نصیحت دلسوزانه جناب سعیدیان رو به یاد داشته باشند که این Travian از هر چیزی معتاد کننده تر هست طوری که با شروعش تا چندین ماه گاه و بیگاه شبها مجبور میشوید تا نزدیک صبح بیدار بمانید .
از طرف دیگه بهترین کسانی که میتونند توی این بازی استراتژیک موفق باشند ، فارکس کار ها هستند . این فقط یک بازی نیست . یک تمرین امپراتور بودن و فرمانده جنگی و اقتصادی بودن هست که به ارتباطات اجتماعی بین قبیله ها و اتحادها نیز بستگی داره . اونقدر توی این مدت برای این بازی سایتهای مختلف که استراتژی های جنگی و نکات رو بیان میکنند ایجاد شده که آدم از محبوبیت این بازی در دنیا متحیر میمونه .

راستی جناب سعیدیان توی سرور 2 ایران KasraKing رو اگه سرچ کنی میتونی پیدام کنی . منجنیق ها رو بفرست که چند وقته کسی جرات نکرده حمله حسابی بهم بکنه ، حوصلم سر رفته. ;)

Kasra
September 17th, 2009, 21:38
برای اینکه حملات احتمالی و طمع دیگران را از خود دفع کنید باید به موارد ذیل دقت کنید و سعی کنید به آنها جامه عمل بپوشانید:

۱- ساخت مخفیگاه و رساندن آن تا لول ۱۰ که حداقل در ابتدای بازی باید ۳ تا مخفیکاه تا سطح ۱۰ داشته باشید.این مخفیگاه باعث می شود کسانی که به شما حمله کنند چیزی عایدشان نشود و از آنجایی که ۹۸٪ حملات بخاطر غارت و چپاول است و مهاجم چیزی گیرش نیاید دیگر باز نخواهد گشت اما اگر مخفیگاه نداشته باشید و کسی به دستبرد زد و چیزی گیرش آمد یقین داشته باشید دوباره باز خواهد گشت. پس با این احتیاط ساده خود را بیمه کنید.

۲- سطح مخفیگاه شما باید از مقدار تولیدات شما بیشتر باشد یعنی سقف مخفیگاه باید بیشتر از سقف انبار غذا و انبار مصالحتان باشد که اگر فرمول بالا را در نظر بگیرید همان سه مخفیگاه با لول ۱۰ کافیه

۳- سعی کنید تا جایی که می توانید سطح تولیدات خود را بالا ببرید و البته اینکار احتیاج به کمی صبر دارد همین.

۴- سطح انبارهای خود را بالا ببرید تا شاید اگر یکروز وقت نکردید به دهکده تان سر بزنید محصولات شما بیشتر از سفق انبارها نشود و هدر برود.

۵- مسائل دفاعی را هرگز فراموش نکنید و برای رومیها آپدیت کردن دیوارهای شهر برای گولها ساختن تله ها و برای توتن ها ساخت مدافعین بسیار مهم است.

۶- در ابتدای بازی بی خود خود با دیگران درگیر نکنید چون بعضی مواقع به ضرر شما تمتم می‌شود.

۷- انتخاب یک اتحاد خوب بسیار مهم است پس از اتحادهایی که در حال جنگ هستند و مشکلاتی با دیگران دارند پرهیز کنید چون دهکده شما حتما درگیر این جنگها خواهد بود.

۸- سطح تولیدات منابعتون رو بترتیب بالا ببرید یعنی اینچنین نباشد که مثلا چوب شما لول ۵ باشد اما آهن لول ۲ البته لازم بذکر است که گندم در این رابطه استثناء می باشد چون جمعیت ساکن در دهکده از آن استفاده می کنند و همیشه سیر نزولی دارد.

Best_Trader
September 17th, 2009, 22:58
سلام دوستان

چرا نمیشه هر چه قدر میخوایم بازی کنیم؟
من تازه بازی رو شروع کردم ولی بعد چند دقیقه میگه منابع کافیه و زمان بعدی مثلا فردا!
اینجوری که کسی که تازه شروع کرده نمیتونه پیشرفت بکنه

دوستان باتجربه لطفا راهنمایی کنند

alijob444
September 17th, 2009, 23:10
اگر منابع شما پر باشه که باید شروع کنید ساختمانها رو بسازید تا به حال برای من یه همچین چیزی نگفته احتمالا نمیگه که منابع کافی نیست یا اینکه تولید گندم کم هست کلا تا الان سه نفر از دوستان خوب دارن پیش میرن دوستان بیان خیلی خوبه ولی حواستون به معتاد شدنتون باشه

Best_Trader
September 17th, 2009, 23:31
سلام دوستان

چرا نمیشه هر چه قدر میخوایم بازی کنیم؟
من تازه بازی رو شروع کردم ولی بعد چند دقیقه میگه منابع کافیه و زمان بعدی مثلا فردا!
اینجوری که کسی که تازه شروع کرده نمیتونه پیشرفت بکنه

دوستان باتجربه لطفا راهنمایی کنند

اینم عکس

وقتی میخوام گندم تولید کنم نمیذاره

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

alijob444
September 17th, 2009, 23:47
خوب یه سوال تا به حال چند تا گندم زار تولید کردید احتمالا زیاد تولید نکردید مثلا 3 تا یا بیشتر باید تواضن تولید رعایت بشه البته من اینطور فکر میکنم بعد ساختمان آیا تا الان ساختید

Best_Trader
September 17th, 2009, 23:55
خوب یه سوال تا به حال چند تا گندم زار تولید کردید احتمالا زیاد تولید نکردید مثلا 3 تا یا بیشتر باید تواضن تولید رعایت بشه البته من اینطور فکر میکنم بعد ساختمان آیا تا الان ساختید

گندمم 4 هستش و دیگر منابع 14

گندمم کمه اما فکر نمیکنم دلیلش این باشه

mehrdad_rp
September 17th, 2009, 23:58

جلوی مصرف گندمتون چه اعدادی نوشته شده (بالای صفحه دو عدد که با ممیز از هم جدا شده)

alijob444
September 17th, 2009, 23:59

تولیداتتون رو به طور کامل میگید همون که سمت چپ میزنه تولیدات مثلا آهن اینقدر چوب فلان قدر فکر کنم مزرعه گندم زیاد تولید کردید واسه همین ضرفیت گندم پر شده اگر اشتباه نکنم که اگر اینطور باشه باید یه انبار مواد غذایی درست کنید تا باز هم بتونید مزارع رو تولید کنید

Best_Trader
September 18th, 2009, 00:02
جلوی مصرف گندمتون چه اعدادی نوشته شده (بالای صفحه دو عدد که با ممیز از هم جدا شده)

دو تا عدده
یکی 337/800
اون یکی 17/21 که تو این یکی روی علامت گندم ضربدر زده

alijob444
September 18th, 2009, 00:05
آقا از یکی از دوستان اهل فن پرسیدم جواب داد میگه که چون منابع رو خرج کرده الان اون دوستتون منابع کم داره واسه همین وقتی میخواد یک مزرعه یا یک ساختمان جدید ایجاد کنه میگه که تا فلان ساعت منابع شما برای ساخت این ساختمان یا مزرعه یا هر چیز دیگه ای تکمیل میشه متوجه شدید در ضمن اگر عدد گندم رو درست گفته باشید گندم هم کم دارید که فردا اول از همه یه مزرعه ارتقاع بدید به نظر من

Best_Trader
September 18th, 2009, 13:55
سلام دوستان

من چند بار ثبت نام کردم و بازی کردم ولی بعد از چند دقیقه توی همشون میگه منابع کافی نیست و اصلا اجازه کار کردن و تولید منابع رو هم نمیده

این آخری اومدم فقط گندم تولید کردم تا یه کم زیاد بشه و بعد منابع دیگه رو تولید کنم که بازم اجازه نمیده
نمیدونم چی کار میکنم که نمیذاره ادامه بدم

اینم عکسا
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

mehrdad_rp
September 18th, 2009, 14:14
سلام دوستان

من چند بار ثبت نام کردم و بازی کردم ولی بعد از چند دقیقه توی همشون میگه منابع کافی نیست و اصلا اجازه کار کردن و تولید منابع رو هم نمیده

این آخری اومدم فقط گندم تولید کردم تا یه کم زیاد بشه و بعد منابع دیگه رو تولید کنم که بازم اجازه نمیده
نمیدونم چی کار میکنم که نمیذاره ادامه بدم

اینم عکسا

شما تو این عکس 63 تا خشت داری و برای ایجاد هیزم شکن نیاز به 100 خشت هست باید صبر کنید تا به این سطح برسه

Best_Trader
September 18th, 2009, 14:32
شما تو این عکس 63 تا خشت داری و برای ایجاد هیزم شکن نیاز به 100 خشت هست باید صبر کنید تا به این سطح برسه

سلام دوست عزیز

مگه خود به خود میتونه به این عدد که میفرمایید برسه؟
اصلا اجازه تولید نمیده فکر نمیکنم خودش برسه باید من درست کنم که اونم اجازش رو نمیده

Alireza Ghane
September 18th, 2009, 15:10
سلام

بازی جنرال رو چطور میشه بصورت تیمی و انلاین بازی کرد؟

mehrdad_rp
September 18th, 2009, 15:38
سلام دوست عزیز

مگه خود به خود میتونه به این عدد که میفرمایید برسه؟
اصلا اجازه تولید نمیده فکر نمیکنم خودش برسه باید من درست کنم که اونم اجازش رو نمیده

اگر دقت کنین زیر عنوان تولیدات نوشته شده :
چوب 8 در ساعت
خشت 8 در ساعت
آهن 8 در ساعت
گندم 32 در ساعت

کمی تو تولید گندم زیاده روی کردید
صبر کنید درست میشه

emilvr
September 18th, 2009, 16:19
من خیلی وقت پیش با این بازی آشنا شدم اما اصلا ازش خوشم نیومد، خیلی بازی مسخره ایه، اصلا هیجان بازی های استراتژیکی مثل Civilization رو نداره،خیلی ها میگن تراوین اعتیاد آوره، اما به نظر من اینطور نیست،خیلی بچگانه است، من بعد از یکی 2 هفته بازی کردن حوصله ام سر رفت و دیگه بازی نکردم.

alijob444
September 18th, 2009, 16:39
خوب تا الان 13 نفر یکی از دوستان تا الان خوب خودش رو کشیده بالا که فکر کنم آقا مهرداد باشه ولی کلا خوب داریم پیش میریم من فکر نمیکردم دوستان به این خوبی کار کنن واقعا اگر همینطوری ادامه بدیم یک ماهه اتحاد رو ایجاد کردیم اونوقت تازه هیجان بازی شروع میشه البته میخوام اسم دهکده رو اتحاد پارس بزارم

alijob444
September 19th, 2009, 06:10
تا الان حدود 14 نفر ثبت نام کردند که پنج نفر واقعا خوب دارن پیش میرن امروز یه چیز جدید فهمیدم اونم اینه که بهتره آدم اول ساختمان سازی رو کمتر انجام بده و منابع رو تقویت کنه چون وقتی میزان تولید بالا میره خیلی زودتر منابع پر میشه و آدم میتونه زودتر و سریعتر کار ساختمانها رو پیش ببره و اونها رو ارتقا بده

arteshbod
September 19th, 2009, 23:36
سلام و درود

من هم میخواهم به این گروه ملحق بشم اما چند تا سوال دارم :

من تو سرور 4 ثبت نام میکنم بعدش خودم رو توسعه میدم و بعدش ما با هم اتحاد ایجاد میکنیم ؟

یا اینکه از همین اول باید عضو گروه شما بشم ؟

فرقی داره کدوم نژاد رو انتخاب کنیم ؟ یا اینکه کدوم منطقه رو انتخاب کنیم ؟ من میخواهم گولها رو انتخاب کنم به نظر شما چطوره ؟
اسم اتحاد شما چیه ؟ چجوری میشه مخفیگاه ساخت ؟
با تشکر

iraj23
September 20th, 2009, 01:08
عید فطر بر دوستان سرمایه مبارک
آقا من هم تو سرور 2 و هم 3 سخت مشغولم و چون سرور 4 هم مدتیه ازش گذشته پیشنهاد میکنم همه از اول سرور 5 که قرار بزودی راه بیوفته شروع کنیم و از همون اول هم مشخص بشه که از هر نژاد چندتا داشته باشیم
و اما توصیه اکید من به همه تراوین بازها اینه حرف اول و آخر رو نیروی نظامی میزنه تو این بازی

alijob444
September 20th, 2009, 01:16
سلام و درود

من هم میخواهم به این گروه ملحق بشم اما چند تا سوال دارم :

من تو سرور 4 ثبت نام میکنم بعدش خودم رو توسعه میدم و بعدش ما با هم اتحاد ایجاد میکنیم ؟

یا اینکه از همین اول باید عضو گروه شما بشم ؟

فرقی داره کدوم نژاد رو انتخاب کنیم ؟ یا اینکه کدوم منطقه رو انتخاب کنیم ؟ من میخواهم گولها رو انتخاب کنم به نظر شما چطوره ؟
اسم اتحاد شما چیه ؟ چجوری میشه مخفیگاه ساخت ؟
با تشکر

و اما جواب سوال شما شما اگر بیایید تو گروه ما چون از طریق لینک عضویت ما ثبت نام کردی بعد اینکه 75 نفر بکنی دهکده خودت رو به سرگروه طلا داده میشه که با داشتن طلا یک امتیازات زیادی رو میشه کسب کرد از جمله اعتبار و غیره که باعث میشه گروه ما زودتر پیشرفت کنه و واسه خودش ابر قدرتی بشه تا الان حدود 18 نفر ثبت نام کردن که 5 تا از دوستان واقعا خوب دارن پیش میرن در ضمن نژاد فرقی نداره برای داشتن اتحاد هم یه دو هفته ای کار میبره تا ایجاد کنیم چون نیاز به سفارت سطح سه هست که هنوز امتیازش رو نتونستیم جمع کنیم ولی اگر دوستان همکاری کنن حتما جمع میشه در ضمن برای ساختن مخفیگاه باید منابع داشته باشید تا بتونید ایجاد کنید البته من خودم گولها رو برداشتم چون تو فرووم خودشون خیلی ازشون تعریف میکنن و میگن دفاع خوبی دارن

arteshbod
September 20th, 2009, 19:18
سلام و درود
چند سوال

من امروز منابعم رو ارتقا دادم و صرف ساختمان سازی کردم چه زمانی مجددا میتوانم منابع را ارتقا دهم ؟ مفهوم این ساعتها چیست ؟ مثلا میخواهم تولیدات گندم را از سطح 2 به 3 ارتقا دهم مینویسد : منابع کافی فردا در3:45 ساعت - این یعنی چی ؟ یک عکس ساعت هم دارد که نوشته : 0:14:30 این یعنی چی ؟

البته به فرومشون سر زدم ولی چون واقعا بی سر و ته بود هیچی نفهمیدم

mehrdad_rp
September 23rd, 2009, 14:44
سلام

سرور 5 داره از امروز ثبت نام میکنه
از 3 مهر هم بازی شروع میشه

Gh.Saeadian
September 23rd, 2009, 19:13
سلام
بدون شرح

پ ن:
و اما در مورد بازی:
اگه این سرور 5 زود شروع نمیشد بهتر بود چون سرور فعلی می تونست دموی خوبی باشه ولی با این اوضاع و احوالی که از سوالات بچه ها می بینم نه توی سرور 4 و نه 5 نمیشه امیدی به اتحادتون داشت.:laugh:
موفق باشید

alijob444
September 23rd, 2009, 21:54
خوب تا الان حدود 27 نفر ثبت نام کردن که حدود 14 نفر واقعا خوب دارن کار میکنن یه حمله هم به من شد که طرف هیچی گیرش نیومد و دو نفر هم زندانی شد البته سرور 5 رو هم سه روز دیگه لینکش رو میزارم اتفاقا به نظر من خوب داره پیش میره تا ببینیم چی میشه

iman
September 23rd, 2009, 22:14
من سرور 3 مشغولم از دوستان هر کی بود خبر یده

arteshbod
September 23rd, 2009, 23:23
سلام و درود
اقا من تازه خوشم اومده یعنی تازه دارم یاد میگیرم- علی اقا کی میتونید اتحاد رو ایجاد کنید ؟

من تو سرور 4 دو تا اکانت دارم ولی چون با سایت فیل تر شکن میرم و ای پی رو پنهان میکنه کسی نمیفهمه:whoow: دارم اشتباهات اولی رو روی دومی تصحیح میکنم و بعد از اینکه اتحاد ایجاد شد هر دو تا اکانت رو ملحق میکنم یکی رو نظامی انتخاب کردم و یکی رو اقتصادی - ولی خداییش از کار و زندگی افتادیم - این کم بودن منابع هم بدجور آزار میده هر کاری میخواهم بکنم منابعم کم میاد- باید 4 ساعت صبر کنم پر بشه - ببینیم به کجا میرسه ان شاالله کل سرور 4 رو تصرف کنیم :blink:

Ali Tavakoli
September 23rd, 2009, 23:51
سلام
علی آقا اطلاعات اینکه کدوم دوستان دارند بهتر پیشرفت می کنند رو شما از کجا میارید .آخه همه رو یکسان نشون میده .

Gh.Saeadian
September 24th, 2009, 00:02
ولی خداییش از کار و زندگی افتادیم

سلام

آري عبرت گرفتن از زندگي ديگران به مراتب از کسب تجربه هاي شخصي مهمتر و پرارزش تر است زيرا انسان بايد در اين تجربه ها زيان هايي را متحمل شود تا مسائلي را بياموزد ولي به وسيله عبرت گرفتن از زندگي و تجارب ديگران بي آنکه متحمل ضرر وزياني شود توشه گرانبهايي مي اندوزد.

مَا اَكْثَرُ العِبَرُ وَ اَقَلُّ الاِعْتِبَارُ.
عبرتها چه بسيارند و عبرت گيرچه كم!
نهج البلاغه حکمت 297

mahakebaba
September 24th, 2009, 00:55
با عرض سلام خدمت دوستان سرمایه. می خواستم جهت اطلاع خدمتتون عارض باشم که من حدود 6-7 ماهی بود که مشغول بازی بودم خیلی هم پیشرفت کردم به طوری که تعداد دهکده هامو به 6 تا رسوندم جمعیتم هم حدود دو هزار تائی شد ولی چیز هائی رو دیدم که خیلی تو ذوقم خورد و باعث شد اکانتم رو حذف کنم .البته جسارت نباشه آدمهای لات و بی سرو پا خیلی توی این بازی هستن همونطور که می دونید اسمش همراهش هست (بازیه تراوین)خیلیاشون جنبه نداشتن وقتی بهشون حمله میکردم و حسابی تارو مار می شدن چون کاری از دستشون بر نمی اومد متوسل می شدند به بکار بردن الفاظ رکیک وزشت که لایق خودشون وخانوادشون بود خیلی برام افت داشت که توی همچین فضائی بازی کنم چون چندین بار برام این اتفاق افتاد صلاح دیدم که کنار بکشم ولی با همه این تفاصیل حاضرم اطلاعات هر چند ناچیز خودمو در اختیار هر کسی که دوست داشت قرار بدم ببخشید که سرتون رو درد آوردم .موفق باشید

alijob444
September 24th, 2009, 02:10
سلام
علی آقا اطلاعات اینکه کدوم دوستان دارند بهتر پیشرفت می کنند رو شما از کجا میارید .آخه همه رو یکسان نشون میده .

علی جان قسمت اکانت پلاس که بری کسانی رو که معرفی کردی بهت نشون میده البته اسمشون رو نه بلکه یه شماره که برای عضویت هست و تعداد نفراتی که شدن اصولا اگر سرگروه هر نفر که معرفی کرده دهکدش به 75 نفر برسه 20 تا طلا میگیره که بازی رو خیلی ساده میکنه سرگروه طلا داشته باشه تولیدات رو بالا میبره و میتونه دفاع و حمله رو قوی کنه که باعث میشه اتحاد قدرتمندی بشه از طرفی دوستی پرسیده بوداتحاد کی ایجاد میشه اگر خدا بخواد آخر این هفته البته سرور 4 بعید میدونم که زیاد قدرتمند بشیم ولی سرور 5 اگر از اول همینطور پیش بریم قدرتمند خواهیم شد ولی یه چیز برام تعجب داره یه دوست هست که تو راس همه داره پیش میره جالب اینجاست که دو روز بعد از همه کسانی که بالای جدول هستند ثبت نام کرده ولی دهکدش رو رسونده به 70 نفر که موندم چطور این کار رو کرده

alijob444
September 24th, 2009, 03:08
نمیدونم چرا امروز هی بهم حمله میشه از چپ و راست الان هم یکی بهم حمله کرده ولی مشکل اینجاست که فقط تله دارم و لشکری ندارم چیزی هم گیرش نمیاد چون مخفیگاه رو سطحش رو بدم بالا در اینجور مواقع باید چیکار کرد

alijob444
September 25th, 2009, 03:07
دوستان این بازی هم خیلی باهاله خیلی هم امتیازات تشویقی میده تا پیشرفت کنی ولی کمی از تراوین پیچیده تره از طرفی هم یک مشاور خیلی باهال داره دوستان عضو بشن کلا محیط گرافیکی باهالی هم داره من که حکومت پارسها رو برداشتم یه قبیله هم به اسم سرمایه ایجاد کردم که اگر سرچ کنید پیداخواهید کرد [Only registered and activated users can see links] در ضمن نام کاربری هم alijob444 هست که با سرچ میتونید پیدا کنید

BLACK_NINJA
September 25th, 2009, 13:29
سلام
من هم توی خانها تازه عضو شدم.
میتونید بلک نینجا را پیدا کنید(انگلیسی بنویسید)

arteshbod
September 25th, 2009, 13:45
من تو سرور 5 تراوین ثبت نام کردم با نام کاربری احمدی نژاد :whoow::laugh:
فکر کنم روزی 70 بار بهم حمله بشه:blink:

alijob444
September 25th, 2009, 14:37
من تو سرور 5 تراوین ثبت نام کردم با نام کاربری احمدی نژاد :whoow::laugh:
فکر کنم روزی 70 بار بهم حمله بشه:blink:

احتمالا مدیر تراوین میگه ایشون محدودیتی نداره هرکس از هر سروری میتونه به ایشون حمله هرچه سریعتر نابودش کنید فکر کنم یه تاپیک هم در تراوین ایجاد بشه طریقه زجر کش کردن شما رو به طور کامل توضیح بده :laugh:

alijob444
September 25th, 2009, 23:21
اینم لینک سرور پنج دوستان ثبت نام کنن امید موفقیت تو این سرور خیلی بالاتر از سرور قبلی هست البته اون سرور هم به کارش ادامه میده [Only registered and activated users can see links]

alijob444
September 29th, 2009, 02:55
دوستان اتحاد تو سرور چهار ایجاد شده هرکس که میخواد وارد اتحاد بشه یک پیام خصوصی به آیدی alijob444 تو تراوین بده تا براش دعوت نامه بفرستیم جالب اینه که وقتی اتحاد ایجاد میشه یک فرووم هم میتونی ایجاد کنی که اونجا نظرات خودمون رو بگیم اسم اتحاد هم به عشق بچه های سرمایه گذاشم سرمایه

arteshbod
September 29th, 2009, 10:56
سلام و درود

ادرس تاپیک مربوطه رو هم بدهید

با تشکر

Ali Tavakoli
September 29th, 2009, 14:11
دوستان سلام

بازی هت تریک هم بسیار جالب است و جالب است بدانید که حدود 915000 هزار بازیکن فعال دارد .

در این بازی شما یک باشگاه فوتبال را تحت سرپرستی خود در می آورید . و از یک تیم استانی شروع کرده و به دسته های بالا صعود می کنید .
در ضمن این سایت زبان فارسی رو هم ساپورت می کنه و کافی است شما از منوی سمت راست زبان فارسی رو انتخاب کنید .

gabo
September 30th, 2009, 17:38
من هم هستم
سربزنيد به ما، آماده پذيرايي هستم

سرور 4

(-148و159)

L0RD
September 30th, 2009, 22:09
دوستانی که جمعیت بالای 300 دارند میتونند به اتحاد ما بیانند [Only registered and activated users can see links] اسمتون رو به یوزر sheyda پیغام بدید...

rezaesmailiazad
October 1st, 2009, 17:37
سلام

آقا من با همین آی دی اومدم تو سرور 5 قبلا warcraft و general و redalert و age of empires تیغی میزدم (: بیبنیم چی کار میتونم بکنم .

فقط بهم بگین چه جوری میتونم با شما ها متحد بشم ؟

پ.ن : خدا بدادم برسه تازه تونسته بودم این بازیهای استراتژیک رو ترک کنم .

rezaesmailiazad
October 1st, 2009, 18:04
آقا چه جوری میشه جمعیت رو زیاد کرد ؟
چه جوری میسه متحد شد ؟

arteshbod
October 1st, 2009, 18:12
آقا چه جوری میشه جمعیت رو زیاد کرد ؟
چه جوری میسه متحد شد ؟
منابع رو که توسعه بدهید جمعیت خود به خود زیاد میشود

باید اول ساختمان سفارت را به سطح 1 برسانید . سپس به موسس ان اتحاد یا جانشینانش پیام خصوصی برنید و درخواست عضویت بدهید اونها هم اگه موافق باشند براتون دعوت نامه میفرستند.

rezaesmailiazad
October 1st, 2009, 18:24
چه جوری باید پیام بدم ؟

arteshbod
October 1st, 2009, 18:29
چه جوری باید پیام بدم ؟
رو ای دی اون شخص کلیک کنید سمت راست جدول باز شده نوشته ""نوشتن پیام"" اون رو کلیلک میکنید و پیامتون رو مینویسید . ای دی من تو سرور 5 AHMADI_NEJAD هست و قراره که بعد از اینکه منابع به حد کافی توسعه پیدا کرد هیچ سیستم دفاعی درست نشه و همه بیان و با خیال راحت غارت کنند .

alijob444
October 2nd, 2009, 18:22
تا یک ساعت دیگه تو سرور پنج اتحاد ایجاد میشه و دوستان میتونم با پیام دادن به آیدی alijob444 به اتحاد بپیوندن دوستان تو سرور چهار هم اتحاد ایجاد شده که باز با همین آیدی میتونن تماس بگیرن اسم اتحاد sarmaye هستش که با سرچ کردن هم اتحاد رو میشه پیدا کرد هم آیدی من رو در خدمت دوستان هستیم

aliagha1360
October 2nd, 2009, 18:28
بنده در سرور 2 حضور دارم فعلا 3 4 روزه که 7 8 نفر از اعضای قویترین اتحاد ( پارسلیون ) مرتب دارند بمن حمله می کنند!!
اگر کسی بتواند مرا یاری کند ممنون می شوم.:)

alijob444
October 2nd, 2009, 18:36
برادر اون سرورها چون قدیمی هست حتما شما رو نابود میکنن بیایید تو سرور چهار و پنج فعالیت کنید حتما موفق میشید

hoseintaheri
October 21st, 2009, 15:57
اینی که تو سایت تراوین نوشته یعنی چی ؟ یعنی اینها چی کار کردند ؟ مولتی هانتر کیه ؟

""با سلام
بازیکنان عزیز بدلیل ناجوانمردی یکی از مولتی هانترها که خودش بعلت تخلف در سروری که بازی میکرد بازداشت شده بود اکانت حدود 70 نفر از نفرات برتر بازی جریمه شده بود .
من از طرف خودم و تیم تراوین از همه ی شما عزیزان معذرت میخواهم در ضمن در مورد مولتی هانتر مذکور پیگیری قانونی بعمل خواهد امد. ""

خب ؟

fxpesaran
November 19th, 2009, 01:22
سلام
آقا کسی هست که توی سرور 4 یا 5 دهکده داشته باشه و نخواد بازی کنه .من دهکده اونو می خوام لطفا به من پیام بدید

tim1340
November 20th, 2009, 03:12
نرم افزار اختصاصی جهت ارتقا و کشت وذرع مزرعه تان.
جمع اوری اتوماتیک حیوانات.
کشت اتوماتیک درختان.
کمک به همسایه و کودپاشی و ریبونها.
رفتن به لول بعدی با سرعت هر چه بیشتر (بیش از 80.000 امتیاز در روز).
حتی زمانی که در خواب هستید همه کارها را اتوماتیک وار انجام میدهد و ....
طالبین پیام بگذارند.(تضمینی)
برای فروش نیست!!

kingnothing
November 20th, 2009, 10:03
برای استفاده از اسکریپت های رایگان تراوین باید از مرورگر فایرفاکس یا اپرا استفاده کنید ...:cool::cap:
1- ابتدا به قسمت افزونه های سایت فایرفاکس بروید - لینک ([Only registered and activated users can see links])
2- در این سایت افزونه ی greasemonkey را جستجو کنید.
3- بعد از کلیک کردن روی "افزودن به فایرفاکس" و پایان نصب، مرورگر خود را ری استارت کنید.
5- در پایین مرورگر در سمت راست عکس میمونی زشت و زرد اضافه شده و به معنای فعال بودن افزونه است.
4- اکنون مرورگر شما آماده بهره برداری از برنامه هایی است که می توانید به کمک آن ها بخشی از محاسبات را انجام دهید و با قدرت بیشتری بازی کنید.
برای نصب برنامه های کمکی وبسایت های زیر معرفی می شوند، می توانید در این سایت ها سرچ کنید و برنامه های کمکی مربوط به بازی تراوین را انتخاب و نصب کنید

سایت travianbot.ir ([Only registered and activated users can see links]) نیز اقدام به معرفی اسکریپت های مفید خواهد نمود - لینک
توضیح ضروری در مورد اسکریپت های تراوین ...:advise:
۱- این اسکرپیت ها در ظاهر بازی تغییر ایجاد می کنند و می توانند دستورهای قابل انجام توسط شما را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به حضور خودتان انجام دهند. انجام کارهای طاقت فرسایی نظیر گشتن تمام نقشه و ... از دیگر توانایی های برنامه های کمکی تراوین است.
۲- استفاده از این اسکریپت ها طبق قوانین تراوین غیر مجاز است.
۳- در صورتی که شما از اسکریپت ها استفاده می کنید هیچ ردپایی برای کنترل و چک کردن شما باقی نمی ماند! :rambo:به عبارتی از نظر تکنیکال بین اسکریپت و انسان تفاوتی نیست (چون اسکریپت نیز دستور به browser ارسال می کند) اما از نظر رفتاری، این که شخصی به مدت ۷۲ ساعت در یه پریود زمانی دقیق و ثابت (مثلاً هر ۱۰ دقیقه و نه ۹ دقیقه و ۵۹ ثانیه) یک دستور مشخص را تکرار کند، مشکوک می زنه!:blink:
بسیاری از بازیکنان تراوین در حال استفاده از این برنامه و اسکریپت ها هستند اما به دلیل استفاده ی صحیح از برنامه های کمکی تراوین تا کنون شناسایی نشده اند.:ph34r::cowboy: تنها کافی است که استفاده ی مستمری از این برنامه ها نداشته باشید و سرعت رشد شما به گونه ای باشد که جزو پیشرفت کنندگان برتر نباشید ...;):advise:
اینگونه از چشم مولتی هانتر دور میمانید و اگر بخواهید به راحتی میتوانید تبدیل به TomCat دیگری شوید. تام کت به دلیل خاموش نکردن سیستم طی یک هفته توسط ادمین شناسایی و از رتبه ی یک سرور یک ایران به رتبه ی چهل و نه تنزل یافت و با آبرو ریزی ایجاد شده مجبور به ترک سرور شد.:huh:
البته در مورد اسکریپت هایی که از طریق نصب افزونه ی greasemonkey قابل اجرا میشوند جای هیچ نگرانی ای نیست ولی میتوانید در مواقع غیر ضروری با کلیک روی میمون زرد برنامه ها را غیر فعال کنید;)

منبع ([Only registered and activated users can see links])

mahakebaba
November 20th, 2009, 11:20
دوستان سلام. یک سایت هست به نام کلاب فوتبال من به آدرس[Only registered and activated users can see links] خیلی جالبه .حتما بهش سر بزنید خیلی بهتر از هت تریک هست

tim1340
November 20th, 2009, 12:50
استفاده از greasemonkey متاسفانه باعث سرازیر شدن سیل بدافزار به سیستم
شما خواهد شد.چنانچه انتی ویروس اورجینال ندارید بهتر است دقت نمایید.
از دوستان خواهشمندم از ارسال پیام خودداری فرمایند.فقط برای 5 نفر اول بود.

fxpesaran
November 20th, 2009, 17:56
نرم افزار اختصاصی جهت ارتقا و کشت وذرع مزرعه تان.
جمع اوری اتوماتیک حیوانات.
کشت اتوماتیک درختان.
کمک به همسایه و کودپاشی و ریبونها.
رفتن به لول بعدی با سرعت هر چه بیشتر (بیش از 80.000 امتیاز در روز).
حتی زمانی که در خواب هستید همه کارها را اتوماتیک وار انجام میدهد و ....
طالبین پیام بگذارند.(تضمینی)
برای فروش نیست!!

سلام
میشه بگید چه جوری باید اونو نصب کنیم . من هر کاری می کنم نصب نمی شه؟ اگه ممکنه درباره اینکه چطور باید ازش استفاده کنیم هم توضیح بدهید . با تشکر

saleh derakhshan
November 30th, 2009, 21:57
یک بازی جالب آنلاین کاملا فارسی و رایگان برای تفریح در کنار ترید
.... همین امروز شروع به کار کرده پس میتونید با شروع به کار کردن جزو بازیکنان سطح بالا بشید

اگر دوستان پایه زیاد بودند میتونیم یه اتحاد هم تشکیل بدیم .. ولی چون امروز شروع به کار کرده گفتم اینجا بگم بخاطر اینکه عزیزانی که از این قبیل بازیها تا حالا عضو بودند میدونند که زمان شروع یک بازی آنلاین چقدر میتونه تو موفقیت تاثیر بزاره

لینک به بازی - کلیک کنید ([Only registered and activated users can see links])