PDA

View Full Version : معرفی نرم افزار ، پرسش و پاسخ نرم افزاری

صفحه ها : 1 [2] 3

hnp2500
December 13th, 2009, 17:31
با سلام

اخیرا میلهای زیادی از فرستنده ایی با نام Mail Delivery Subsystem با موضوع :Returned mail: see transcript for details برام فرستاده

میشه.که معمولا مشابه این میلها زمانی که ادرس اشتباهی داده باشید یاهو براتون میفرسته.داخل این میلها توضیحاتی داده شده که

من به چند ادرس غیر موجود میل فرستادم و بنابراین میلهام برگشت خورده در حالیکه این میلها رو من نفرستادم.از اون مشکوکتر اینکه

دو فایل 2 کیلو بایتی هم ضمیمه شده است .داخل پوشه Sent هم که نگاه میکنم چنین ادرسهایی وجود ندارد .ایا ممکن است میل من هک شده باشد.؟ ایا ایمیل یاهو این امکان را دارد که کنترل کنیم با چه IP هایی داخل میل خودمون لاگین شده است؟
سلام
بغیر از title فوق که بعنوان فرستنده ایمیل نمایش داده می شود، یک آدرس ایمیل هم برای فرستنده نمایش داده می شود، امکان دارد آن آدرس را هم اعلام فرمائید؟

albertini
December 13th, 2009, 17:51
سلام
بغیر از title فوق که بعنوان فرستنده ایمیل نمایش داده می شود، یک آدرس ایمیل هم برای فرستنده نمایش داده می شود، امکان دارد آن آدرس را هم اعلام فرمائید؟

From:
"Mail Delivery Subsystem" <[Only registered and activated users can see links]>

hnp2500
December 13th, 2009, 18:04
From:
"Mail Delivery Subsystem" <[Only registered and activated users can see links]>
همانطور که ملاحظه می کنید فرستنده این ایمیل سایت یاهو نیست، یعنی بحث ارسال ایمیل به آدرس غلط منتفی هست. این یک ایمیل spam هست که می توانید آنرا بلاک کنید. البته اینکه چطور آدرس ایمیل شما به دست این spammer رسیده است می تواند مربوط به ثبت نام شما در سایتهای متفرقه ای باشد که آدرس ایمیلها را به spammer ها می فروشند.
این ایام که نزدیک به سال نو میلادی هست باید با مراقبت بیشتری با ایمیلهای دریافتی برخورد کرد و به هیچ عنوان ضمائم ایمیلهای مشکوک را باز نکنید، حتی خود متن ایمیلهای مشکوک را نیز نبینید بهتر است.
ضمنا وقتی یک ایمیل را باز می کنید انتهای متن ایمیل سمت راست یک لینک به نام Full Headers هست که اگر روی آن کلیک کنید تمامی اطلاعات ریز ایمیل را از قبیل آدرس IP فرستنده و نرم افزاری که ایمیل توسط آن فرستاده شده و ... را نمایش می دهد. یکبار دیدن این اطلاعات ضرری ندارد. به امتحانش می ارزد.

albertini
December 13th, 2009, 18:11
همانطور که ملاحظه می کنید فرستنده این ایمیل سایت یاهو نیست، یعنی بحث ارسال ایمیل به آدرس غلط منتفی هست. این یک ایمیل spam هست که می توانید آنرا بلاک کنید. البته اینکه چطور آدرس ایمیل شما به دست این spammer رسیده است می تواند مربوط به ثبت نام شما در سایتهای متفرقه ای باشد که آدرس ایمیلها را به spammer ها می فروشند.
این ایام که نزدیک به سال نو میلادی هست باید با مراقبت بیشتری با ایمیلهای دریافتی برخورد کرد و به هیچ عنوان ضمائم ایمیلهای مشکوک را باز نکنید، حتی خود متن ایمیلهای مشکوک را نیز نبینید بهتر است.
ضمنا وقتی یک ایمیل را باز می کنید انتهای متن ایمیل سمت راست یک لینک به نام Full Headers هست که اگر روی آن کلیک کنید تمامی اطلاعات ریز ایمیل را از قبیل آدرس IP فرستنده و نرم افزاری که ایمیل توسط آن فرستاده شده و ... را نمایش می دهد. یکبار دیدن این اطلاعات ضرری ندارد. به امتحانش می ارزد.

ممنون از پاسختون. این عبارت را تو گوگل سرچ کردم تو فروم فارکسی کری گولد مالزی هم یک نفر دربارش صحبت کرده و گفته این ایمیل

FAKE هستش.البته قبلا اونو تو لیست spam ها قرار دادم نمیدونم چرا دوباره تو اینباکس میاد شاید ادرسشون رو عوض میکنن.

hnp2500
December 13th, 2009, 18:31
ممنون از پاسختون. این عبارت را تو گوگل سرچ کردم تو فروم فارکسی کری گولد مالزی هم یک نفر دربارش صحبت کرده و گفته این ایمیل

FAKE هستش.البته قبلا اونو تو لیست spam ها قرار دادم نمیدونم چرا دوباره تو اینباکس میاد شاید ادرسشون رو عوض میکنن.

شما می توانید در قسمت mail option یاهو یک سری سایتها را block نمائید. اگر عنوان دامین آدرس ایمیل فرستنده ثابت باشد و فقط اسم ایمیل تغییر کند، آنگاه می توانید تمامی ایمیلهای ارسالی از یک دامین خاص را block کنید. به عنوان مثال اگر آدرس فرستنده مشابه [Only registered and activated users can see links] باشد، شما با block کردن @spammer.com تمامی ایملهای دریافتی از سایت spammer.com را فیلتر خواهید نمود.
برای دسترسی به این گزینه بعد از sign in کردن به یاهو آدرس زیر را باز نمائید:
[Only registered and activated users can see links]

mrm2007
December 13th, 2009, 22:22
با سلام واحترام به دوستان سایت سرمایه

میخواستم بدونم ؛ آیا نرم افزاری هست که بتونیم از monitor کامپیوتر

فیلم برداری کنیم؟

حقیقتا این نرم افزار رو برای فیلم برداری از صفحه ی چارت میخواستم.

با تشکر از لطف دوستان.

با سلام

این هم نرم افزار کوچک HyperCam برای شما . (البته فیلم گرفتن در رزولوشن بالا و فریم بالا خیلی روی پردازنتون فشار میاره)

blue sky
December 14th, 2009, 01:49
از لطف جنابعالی ( mrm2007 ) سپاسگذارم.

Aliomidi
December 19th, 2009, 00:29
Download Microsoft Office .2010 Beta for Free ([Only registered and activated users can see links])

Kambiz_T.A
December 19th, 2009, 23:21
احتمالا” کارهای مهمتری نیز دارید حتی اگر هارددیسک رایانه شما در حال فرمت شدن باشد. اگر چنین است ، کافیست نرم افزار Ashampoo Magic Defrag را بر روی سیستمتان نصب کنید. این نرم افزار پیشرفته همه هارد درایو سیستمتان را Defrag شده تحویلتان خواهد داد.کافیست نصبش کنید و دیگر هیچ! بعد از آن دیگر هرگز هارد دیسک نیاز به Defrag نخواهد داشت ، اگر هم نیاز به Defrag بود ، Ashampoo به طور خودکار و بدون مختل کردن سیستم همه مسولیت را به تنهایی بر عهده گرفته و سیستم را Defrag میکند.

امکانات جدید نرم افزار Ashampoo Magical Defrag v3.0.2.91:
حفاظت سیستم ازDefrag : استفاده از تکنولوژی نرم افزاری جدید تا سیستمتان حتی المکان نیازی به Defrag پیدا نکند.دیگر نگران بهم ریختگی هارد دیسک نباشید، چرا که Ashampoo آنرا از به هم ریختگی حفاظت خواهد کرد.ساده است.
الگوریتم جدید و قدرتمند:این الگوریتم جدید که در این نسخه از نرم افزار معرفی شده است بسیار کارآمد تر و قوی تر میباشد.استفاده از آنالیز هوشمند برای نتیجه بهتر در کمترین زمان.
نمایش گرافیکی پویا: اگر تمایل به دیدن روند کار نرم افزار دارید،میتوانید نمایشگر مربوطه را روشن نموده وروند کار را ملاحظه نمایید.
عملیات بدون پیکر بندی: استفاده از این نسخه از Ashampoo به مراتب بهتر از نسخه فبلی میباشد.هیچ آیتمی برای تنظیم و پیکر بندی وجود ندارد.کافیست تنها آنرا Install نموده و سپس رهایش کنید،همچنین دیگر نیازی به فکر کردن در مورد مشکلات مربوط به Fragmentation نیست.همه چیز را به Ashampoo بسپارید.
مطابقت با ویندوز ویستا: امروز نسخه 3 این نرم افزار آماده کار با ویندوز ویستا میباشد.میتوانید آنرا همین امروز Install نموده با خیال آسوده از آن استفاده نمایید ضمن اینکه نگران ارتقاء سیستم عامل خود از XP به Vista نباشید

دیگر امکانات جالب نرم افزارAshampoo Magical Defrag v3.0.2.91:
این نسخه نیز همانند نسخه قبلی تمامی امکاناتی را که موجب محبوبیت آن شده بود، دارا میباشد
Defrag خودکار: قابلیت defrag خودکار سیستم به هنگام بیکار بودن آن.
عدم تداخل با برنامه و نرم افزارهای دیگر:به طور خودکار با فعال شدن سیستم توسط یک برنامه دیگر،از کار می ایستد.
فقط نصب کنید و دیگر هیچ : بعد از نصب دیگر نگران بهم ریختگی رایانه تان نباشید.این نرم افزار از همه چیز مراقبت خواهد کرد. چنانچه مایل باشید، میتوانید آمارهای کاملی از وضعیت فعلی Defragmentation نمایش دهید. پشتیبانی چند کاربره:با تنها یکبار نصب برنامه Ashampoo Magical Defrag3 با حساب کاربری معمولی بدون نیاز به اجازه مدیر سیستم کار خواهد نمود.حتی وقتی هیچ کاربری Log In نشده باشد نیز این نرم افزار کار میکند. پشتيباني از زبان فارسي.
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

دانلود با حجم ۸.۳ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

پسورد : [Only registered and activated users can see links]

موفق و پیروز باشید

Kambiz_T.A
December 19th, 2009, 23:25
Eset NOD32 On-Demand Scanner 17.12.2009 V4697 یکی از نرم افزارهای امنیتی فوق العاده قدرتمند که تاکنون کاربران زیادی را به خود جذب کرده است ، نرم افزارامنیتی NOD 32 میباشد که امروز آخرین نسخه این نرم افزار را برای شما آماده کرده ایم.این نسخه از نرم افزار آپدیت شده میباشد و میتوانید به راحتی از شر ویروس ها ، بد افزار ها و فایلهای مخربی که به سیستم شما آسیب رسانده اند خلاص شوید.نرم افزار Nod32 هنوز در صدر برترین نرم افزارهای امنیتی و ضد ویروس در بین نرم افزارهای دیگر است که بدون شک شما از استفاده از این نرم افزار نهایت لذت را خواهید برد.از توضیح بیشتر در مورد این نرم افزار خودداری کرده و پیشنهاد دانلود این نسخه از نرم افزار را به شما میدهم.

دانلود با حجم ۱۴.۱ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

Hamed2420
December 19th, 2009, 23:37
احتمالا” کارهای مهمتری نیز دارید حتی اگر هارددیسک رایانه شما در حال فرمت شدن باشد. اگر چنین است ، کافیست نرم افزار Ashampoo Magic Defrag را بر روی سیستمتان نصب کنید. این نرم افزار پیشرفته همه هارد درایو سیستمتان را Defrag شده تحویلتان خواهد داد.کافیست نصبش کنید و دیگر هیچ! بعد از آن دیگر هرگز هارد دیسک نیاز به Defrag نخواهد داشت ، اگر هم نیاز به Defrag بود ، Ashampoo به طور خودکار و بدون مختل کردن سیستم همه مسولیت را به تنهایی بر عهده گرفته و سیستم را Defrag میکند.

حفاظت سیستم ازDefrag : استفاده از تکنولوژی نرم افزاری جدید تا سیستمتان حتی المکان نیازی به Defrag پیدا نکند.دیگر نگران بهم ریختگی هارد دیسک نباشید، چرا که Ashampoo آنرا از به هم ریختگی حفاظت خواهد کرد.ساده است.
الگوریتم جدید و قدرتمند:این الگوریتم جدید که در این نسخه از نرم افزار معرفی شده است بسیار کارآمد تر و قوی تر میباشد.استفاده از آنالیز هوشمند برای نتیجه بهتر در کمترین زمان.
نمایش گرافیکی پویا: اگر تمایل به دیدن روند کار نرم افزار دارید،میتوانید نمایشگر مربوطه را روشن نموده وروند کار را ملاحظه نمایید.
عملیات بدون پیکر بندی: استفاده از این نسخه از Ashampoo به مراتب بهتر از نسخه فبلی میباشد.هیچ آیتمی برای تنظیم و پیکر بندی وجود ندارد.کافیست تنها آنرا Install نموده و سپس رهایش کنید،همچنین دیگر نیازی به فکر کردن در مورد مشکلات مربوط به Fragmentation نیست.همه چیز را به Ashampoo بسپارید.
مطابقت با ویندوز ویستا: امروز نسخه 3 این نرم افزار آماده کار با ویندوز ویستا میباشد.میتوانید آنرا همین امروز Install نموده با خیال آسوده از آن استفاده نمایید ضمن اینکه نگران ارتقاء سیستم عامل خود از XP به Vista نباشید

این نسخه نیز همانند نسخه قبلی تمامی امکاناتی را که موجب محبوبیت آن شده بود، دارا میباشد
عدم تداخل با برنامه و نرم افزارهای دیگر:به طور خودکار با فعال شدن سیستم توسط یک برنامه دیگر،از کار می ایستد.
فقط نصب کنید و دیگر هیچ : بعد از نصب دیگر نگران بهم ریختگی رایانه تان نباشید.این نرم افزار از همه چیز مراقبت خواهد کرد. چنانچه مایل باشید، میتوانید آمارهای کاملی از وضعیت فعلی Defragmentation نمایش دهید. پشتیبانی چند کاربره:با تنها یکبار نصب برنامه Ashampoo Magical Defrag3 با حساب کاربری معمولی بدون نیاز به اجازه مدیر سیستم کار خواهد نمود.حتی وقتی هیچ کاربری Log In نشده باشد نیز این نرم افزار کار میکند. پشتيباني از زبان فارسي.

موفق و پیروز باشید

با تشکر از آقا کامبیز بابت معرفی این نرم افزار

تمامی دوستان رو به استفاده از مجموعه نرم افزارهای Ashampoo توصیه میکنم.

نرم افزار های بسیار حرفه ای و قدرتمندیی در بسیاری از زمینه های کامپیوتری رائه میکنه.

موفق باشید

realfx
December 21st, 2009, 14:06
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من تازه کامپیوترم رو فرمت کردم و win. service pack 2 رو نصب کردم. حالا که میخوام وارد یاهو ایمیلم بشم , قبل از وارد کردن آی دی پسورد , این اخطار از یاهو داده میشه . (البته بعد از وارد کردن مشخصات می تونم وارد ایمیلم بشم)

Security Alarm: protect your account. upgrade your Adobe flash player

کسی از دوستان میدونه علت چیه ؟ آیا لازمه بش اعتنا کنم ؟

با تشکر

instant_trader
December 21st, 2009, 14:11
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من تازه کامپیوترم رو فرمت کردم و win. service pack 2 رو نصب کردم. حالا که میخوام وارد یاهو ایمیلم بشم , قبل از وارد کردن آی دی پسورد , این اخطار از یاهو داده میشه . (البته بعد از وارد کردن مشخصات می تونم وارد ایمیلم بشم)

Security Alarm: protect your account. upgrade your Adobe flash player

کسی از دوستان میدونه علت چیه ؟ آیا لازمه بش اعتنا کنم ؟

با تشکر

مشکل خاصی جود نداره فقط یاهو ازتون می خواد به دلیل رفع مسائل امنیتی ورژن فلش پلیر رو آپ گرید بکنید.

Ashkan1
December 21st, 2009, 22:58

موفق و پیروز باشید
من از DefragExpress! استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم حجمش هم کمه منتهی تا دو هفته , یک ماه تریاله و بعد اکسپایر میشه.

albertini
December 21st, 2009, 23:10
اینم من معرفی کنم .مجانی هم هستش.

Kambiz_T.A
December 22nd, 2009, 22:28
گاهی اوقات داشتن آیکون های زیاد بر روی دسکتاپ کامپیوتر موجب دردسر و کاهش دید و زیبایی تصویر زمینه می شود. اکثر کاربران کامپیوتر برای از بین بردن آیکون ها از روش های مختلفی از جمله باز کردن پوشه بر روی دسکتاپ و انتقال آیکون ها به درون آن و یا برداشتن تیک مربوط به قسمت ظاهر شدن آیکون بر روی دسکتاپ در هنگام نصب نرم افزار ها و … استفاده می کنند. اما هیچ کدام از این کارها روش مناسبی برای حل این مشکل نیست زیرا آیکون دسکتاپ میانبری برای دسترسی سریعتر به برنامه یا پنجره مورد نظر است و نبود آن مشکلاتی را به همراه دارد.
حال چکار کنیم هم آیکون ها را داشته باشیم و هم زیبایی دسکتاپ خود را از دست ندهیم؟
Desktop Icon Toy نرم افزاری است که به شما می گوید آیکون بیشتر و دسکتاپ شلوغ تر باعث زیبایی بیشتر میشود!
این نرم افزار قادر است تا آیکون های دسکتاپ شما را با زیبایی خیره کننده ای در کنار هم قرار دهد به طوری که هر چه تعداد آیکون های دسکتاپ بیشتر باشد بر زیبایی آن اضافه می گردد. همچنین این نرم افزار در قسمت Layout دارای ۲۶ طرح گوناگون و زیبا است که به طور نمونه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
- ۱ Clock : طرح ساعت ۱ ، آیکون ها در این مدل به شکل عدد ها و عقربه های ساعت در آمده و با تغییر زمان محل آیکون ها نیز تغییر می کند.
- Spiral : طرح حلزونی ، در این مدل آیکون ها به شکل فنر مارپیچ یا حلزونی قرار می گیرند.
- Pointed Star : طرح ستاره ، این مدل خود شامل ۳ طرح زیبای دیگر از شکل ستاره است.
- Heart : طرح قلب ، این مدل خود شامل ۷ طرح زیبای دیگر از شکل قلب است
- و …

از قابلیت های مختلف این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
- Customize Icon :
این قسمت مربوط به ترتیب قرار گرفتن آیکون هاست شما در این قسمت می توانید محل قرار گرفتن آیکون ها را در هر کدام از ۲۶ طرح تغییر دهید و به سلیقه خود آنها را چیده و ذخیره کنید.
- Hover Effects :
این پخش از پر طرفدار ترین پخش های نرم افزار Desktop Icon Toy است زیرا مربوط به رقصیدن آیکون هاست!
با انتخاب گزینه Dance Icon وقتی موس کامپیوتر بر روی هر کدام از آیکون ها می رود آیکون مورد نظر به سمت بالا و پایین جا به جا می شود و انگار در حال رقصیدن می باشد که شما می توانید این حالت را به ۳ حالت دیگر (Blink Icon Text ، Shake Icon Text و Show/Hide Icon Text) بدون رقص تبدیل کنید.
- Layout Affects :
این قسمت یکی دیگر از قسمت های جذاب نرم افزار است زیرا مربوط به طریقه ظاهر شدن آیکون هاست!
اگر شما در این قسمت گزینه Move icon one by one را انتخاب کرده باشید هر باری که سیستم را روشن و یا برنامه اجرا می کنید در ابتدا هیچ آیکونی بر روی دسکتاپ دیده نمی شود ولی بعد از چند ثانیه آیکون ها از سمت و جهتی که شما انتخاب کرده اید تک تک ظاهر شده و پس از طی مسیری به سرعت یکی پس از دیگری حرکت کرده و در سر جای خود قرار می گیرند. قسمت Layout Affects شامل ۲ گزینه دیگر می شود که یکی No animation مربوط به ظاهر شدن یک دفعه آیکون هاست و دیگری Move all icons together مربوط به ظاهر شدن یک دفعه آیکون ها ولی از سمتی که شما انتخاب کرده اید.
- Start position :
این قسمت مرتبت است با قسمت Layout Affects در واقع در این قسمت ۷ گزینه (Top-left ، Top-right ، Bottom-left ، Bottom-right ، Center ، Original و Random above) مختلف وجود دارد که با انتخاب هر کدام از گزینه جهت و سمتی را که آیکون ها باید از آن طرف حرکت کنند را مشخص می کند.
- Icon Size :
این قسمت مربوط به سایز آیکون هاست که در چهار سایز ۶۴×64 ، ۴۸×48 ، ۳۲×32 و ۱۲۸×128 درجه بندی شده است.
- Layout after start :
این بخش مرتبت با طرحی است که انتخاب کرده اید.
شامل ۲ گزینه Random layout نمایش طرح به صورت تصادفی و گزینه Restore last layout نمایش طرح انتخاب شده، می باشد.
- Hiding :
این قسمت خود به دو بخش Icon Hiding و Text Hiding تقسیم می شود که مربوط به پنهان شدن آیکون ها و نوشته های آنهاست.
با انتخاب گزینه Hide icons when mouse move off icon آیکون ها پنهان شده و در صورت رفتن موس به محلی که آیکون ها قرار دارند ، ظاهر شده و پس از ۲ ثانیه که می توان زمان آنرا افزایش داد دوباره پنهان می شوند.
در این بخش ۲ گزینه دیگر وجود دارد که یکی Always hide icons مربوط به پنهان شدن آیکون ها به طور دائم و دیگری Hide icons when mouse move off icon پنهان شدن آیکون ها در حالتی که موس بر روی دسکتاپ نباشد که می توان زمان ظاهر شدن را تغییر داد. در بخش Text Hiding هم مانند بخش Icon Hiding سه گزینه وجود دارد که به جای تغییرات بر روی خود آیکون ها ، بر روی نوشته های آنها تغییراتی را ایجاد می کند.
نرم افزار Desktop Icon Toy شامل قسمت های بسیار متنوع و مختلفی است که در صورت کار با آن حتمآ شما هم یکی از طرفداران این نرم افزار بسیار جالب خواهید شد اما به دلیل زیاد بودن این قسمت ها نمی توان به توضیح تمام پخش ها و قسمت های آن پرداخت. جالب است بدانید در این نرم افزار قسمتی به نام Security وجود دارد که می توانید با وارد کردن پسورد در این قسمت، برنامه را قفل کنید تا کسی به غیر از شما نتواند به تنظیمات آن دسترسی داشته باشد.

دانلود با حجم ۲.۱ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

mercury
December 23rd, 2009, 11:45
درود به دوستان سرمایه

فکر کنم این مشکلی که من دارم مشکل بیشتر اعضاء سرمایه هم هست.

واقعیت اینه که من از مرورگر IE آخرین ورژن استفاده می کنم و خیلی هم ازش راضی هستم.منتها سه چهار روزی میشه که برای

بالا آوردن دو انجمن سرمایه و قیمتها بازی در میاره ! یعنی یا اصلاً صفحه لود نمیشه و یا اینکه نیمه کاره لود میشه !

من از ADSL 128 استفاده می کنم و برای سایتهای دیگه هیچ مشکلی ندارم.

اینو هم بگم که تا قبل از این سه چهار روز هم سرمایه و هم قیمتها بدون هیچ مشکلی باز می شدند.

در این مدت من از سه مرورگر دیگه یعنی فایر فاکس ، اپرا و گوگل کروم هم استفاده کردم که اونا هم دقیقاً همین مشکل رو دارند.

یک نکته دیگر هم اینکه وقتی برنامه Adobe flash player رو از سیستم حذف می کنم سرمایه و قیمتها لود می شوند منتها بنرهای

تبلیغاتی حذف می شوند و همونطور که می دونید وجود این برنامه برای باز کردن خیلی از سایتها ضروری هست و با حذف اون

مشکلات بیشتری گریبانگیر می شود. یک مورد دیگه اینکه با عدم حذف برنامه Adobe flash player و استفاده از قند شکن U*S سرمایه به طور کامل

همراه به تمام بنرهای تبلیغاتی لود می شود. ولی همانطوری که می دانید استفاده از این ترفند دردسرهای خاص خود را دارد.

لطفاً راهنمایی کنید.

hnp2500
December 23rd, 2009, 12:19
درود به دوستان سرمایه

واقعیت اینه که من از مرورگر IE آخرین ورژن استفاده می کنم و خیلی هم ازش راضی هستم.منتها سه چهار روزی میشه که برای

بالا آوردن دو انجمن سرمایه و قیمتها بازی در میاره ! یعنی یا اصلاً صفحه لود نمیشه و یا اینکه نیمه کاره لود میشه !

اینو هم بگم که تا قبل از این سه چهار روز هم سرمایه و هم قیمتها بدون هیچ مشکلی باز می شدند.

در این مدت من از سه مرورگر دیگه یعنی فایر فاکس ، اپرا و گوگل کروم هم استفاده کردم که اونا هم دقیقاً همین مشکل رو دارند.

یک نکته دیگر هم اینکه وقتی برنامه Adobe flash player رو از سیستم حذف می کنم سرمایه و قیمتها لود می شوند منتها بنرهای

تبلیغاتی حذف می شوند و همونطور که می دونید وجود این برنامه برای باز کردن خیلی از سایتها ضروری هست و با حذف اون

مشکلات بیشتری گریبانگیر می شود. یک مورد دیگه اینکه با عدم حذف برنامه Adobe flash player و استفاده از قند شکن U*S سرمایه به طور کامل

همراه به تمام بنرهای تبلیغاتی لود می شود. ولی همانطوری که می دانید استفاده از این ترفند دردسرهای خاص خود را دارد.

لطفاً راهنمایی کنید.

من هم اخیراً همین مشکل را پیدا کردم. مثلاً برای مدت یک روز کامل سایت سرمایه لود نمی شد. اما وقتی از چی چی شکن استفاده می کردم، سایت بالا می آمد. این مشکل (بالا نیامدن) معمولاً ربط به DNS دارد. من در تنظیمات شبکه کامپیوترم DNS های عمومی گوگل با آدرس 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را اضافه کردم و مشکل برطرف شد.
برای افزودن DNS به این روش عمل نمائید:
1. به My Network Places بروید
2. روی کارت شبکه کامپیوترتان Properties بگیرید
3. روی قسمت TCP/IP کلیک نموده و سپس دکمه Properties را فشار دهید.
4. در صفحه باز شده روی Advanced کلیک کنید
5. در تب DNS روی دکمه ADD کلیک کنید و آدرس های فوق را اضافه نمائید.
البته مشکل کندی سرعت حدود یک هفته ای هست که بوجود آمده و صفحات نسبتاً کندتر از قبل باز می شوند

mercury
December 23rd, 2009, 14:16
من هم اخیراً همین مشکل را پیدا کردم. مثلاً برای مدت یک روز کامل سایت سرمایه لود نمی شد. اما وقتی از چی چی شکن استفاده می کردم، سایت بالا می آمد. این مشکل (بالا نیامدن) معمولاً ربط به DNS دارد. من در تنظیمات شبکه کامپیوترم DNS های عمومی گوگل با آدرس 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را اضافه کردم و مشکل برطرف شد.
برای افزودن DNS به این روش عمل نمائید:
1. به My Network Places بروید
2. روی کارت شبکه کامپیوترتان Properties بگیرید
3. روی قسمت TCP/IP کلیک نموده و سپس دکمه Properties را فشار دهید.
4. در صفحه باز شده روی Advanced کلیک کنید
5. در تب DNS روی دکمه ADD کلیک کنید و آدرس های فوق را اضافه نمائید.
البته مشکل کندی سرعت حدود یک هفته ای هست که بوجود آمده و صفحات نسبتاً کندتر از قبل باز می شوند

سلام

ولی در My Network Place من هیچ چیزی وجود نداره !

اگر لطف کنید با تصویر نشون بدین !

ممنون از شما

albertini
December 23rd, 2009, 16:12
با نصب این ADD ON روی فایر فاکس میشه فهمید هر از اجزای سایت چه زمانی برای لود شدن سپری میکنند

isar
December 23rd, 2009, 16:16
سلام

ممنون از شما

در My Network Place از سمت چت پنجره گزینه View Network Connections رو بزنید.

hnp2500
December 23rd, 2009, 16:20
نوشته اصلي بوسيله mercury [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
سلام

ممنون از شما

من ویندوز 7 دارم و با XP فرق می کند
شما باید روی My Network Places کلیک راست کرده و Properties را انتخاب نمائید یا روی Icon شبکه در TaskBar کلیک چپ نموده و در فرم باز شده گزینه Properties را انتخاب نمائید.

Misaghian
December 23rd, 2009, 18:05
سلام

ممنون از شما

سلام

1-فکر کنم منظورشون اینه ...
2- فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه

isar
December 23rd, 2009, 19:39
سلام

1-فکر کنم منظورشون اینه ...
2- فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه

Vista و XP در بعضی مراحل تفاوت دارند.

اگر از My Network Place برید یک پنجره خالی نمایان میشه که باید از گزینه های سمت چت Veiw Network Connections رو بزنید.

راه دیگه اینه که وارد Control Panel بشید و گزینه Network Connection رو بزنید.

ضمنا هنگامی که Properties زو زدید، باید از گزینه General مسیر رو ادامه بدید

mrm2007
December 23rd, 2009, 21:32
درود به دوستان سرمایه

لطفاً راهنمایی کنید.

با سلام

این دو تا Addon روهم برای firefox امتحان کنید :

Flash Block
[Only registered and activated users can see links] Killer
[Only registered and activated users can see links]موفق باشید

rasoulg
December 24th, 2009, 20:57
این اخطار درست در استانه وصل شدن به اینترنت البته دیال آپ یعنی چی؟
One or more requested network protocols did not connect successfully
TCP/IP CP connected successfully
IPX/SPX or compatible CP reported error 733: A connection to the remote computer could not be completed.
You might need to adjust the protocols on this computer. For further assistance click more lnfo or search help. And support center this error number.
البته بگویم که کانکش اینترنت پرسرعت را نصب کردم اما هنوز وصل نیست. نکند مربوط به آن است؟

mrm2007
December 25th, 2009, 00:14
این اخطار درست در استانه وصل شدن به اینترنت البته دیال آپ یعنی چی؟
One or more requested network protocols did not connect successfully
TCP/IP CP connected successfully
IPX/SPX or compatible CP reported error 733: A connection to the remote computer could not be completed.
You might need to adjust the protocols on this computer. For further assistance click more lnfo or search help. And support center this error number.
البته بگویم که کانکش اینترنت پرسرعت را نصب کردم اما هنوز وصل نیست. نکند مربوط به آن است؟

با سلام

چیز خاصی نیست. روی کانکشن اینترنت (چه کارت شبکه, چه مودم) کلیک سمت راست بکنین و Properties رو انتخاب کنین. اگه کارت شبکه باشه توی تب General و در مودم توی تب Networking برید و اینر و حذف کنید (اگر هست):

1) Clinet for Novel Networks

بعدش اگر چیزی مثل NWLink IPX/SPX/NetBios Compatible Transport Protocol دارین کافیه تیک اونو برای کانکش مودم بردارید.

این مال اینه که پروتکل IPX/NetBios یک پروتکل قدیمیه که برای کار با شبکه Novell طراحی شده و روی شبکه های مودمی الان اصلا کار نمیکنه.
تنها کاربردش اینه اگه روی شبکه LAN باشید و سرور ویندوز از کار بیفته اون کامپیوتر هایی که این پروتکل رو روی LAN فعال دارن میتونن همدیگه رو ببینن و بقیه خیر.
در مورد کانکشن اینترنت پر سرعت هم بود و نبودش (این پروتکل) هیچ فرقی نمیکنه البته همیشه توصیه میشه اونو بردارید اگر لازمش ندارین چون در شبکه های LAN باعث به وجود آمدن حفره های امنیتی میشه.

موفق باشید

Kambiz_T.A
December 27th, 2009, 11:50
چند سالی است که شرکت های سازنده پردازنده ها، نظیر Intel و AMD نسلی جدید از پردازنده ها را عرضه نموده اند که به Multi Core یا چند هسته ای موسوم هستند. این CPU ها که قدرت پردازشی فوق العاده بالایی نیز دارند و البته امروزه به تعداد هسته های آن ها هم اضافه می شود به طوری که تا با امروز پردازنده های 6 تا 8 هسته ای هم ساخته شده است. سیستم عامل ویندوز نمی تواند به طور کامل یک پردازنده چند هسته ای یا به عبارت دیگر چند پردازنده مجتمع در یک CPU را مدیریت نماید و به این ترتیب نمی توان بهترین کارآیی را از پردازنده چند هسته ای گرفت. Ashampoo Core Tuner نام نرم افزاری است که قدرت واقعی یک پردازنده چند هسته ای را به نمایش در خواهد آورد. این نرم افزار بهینه ساز که محیط کاربری بسیار ساده و البته جذابی نیز دارد قادر است تا با مدیریت کامل برروی هسته ها، نهایت سرعت، قدرت و کارآیی را از یک پردازنده چند هسته ای گرفته و به کاربران ارائه دهد. کارکردن با این محصول Ashampoo بسیار آسان بوده و تنها برای انجام هر بخش از عملکرد به یک کلیک ساده نیاز است، با استفاده از این ابزار می توان به راحتی میزان فضایی که از هریک از هسته های پردازنده اشغال شده است را مشاهده نمود و با مدیریتی کامل ، طوری عمل کرد که همه هسته ها به یک اندازه مشغول باشند.Ashampoo Core Tuner می تواند نرم افزارهایی که در سیستم عامل نصب شده و در حال اجرا هستند را طوری بهینه سازی کند که نهایت سرعت هم در سیستم عامل و هم در پردازنده به وجود آید، ضمن آن که با این عمل خود نرم افزار کاربردی هم تا حدود زیادی با افزایش سرعت مواجه خواهد شد. حتی در بخشی از نرم افزار می توان به سادگی با انتخاب Auto-Opimize ، ابزار را طوری تنظیم کرد که به صورت اتوماتیک سیستم را بهینه نماید. از جمله دیگر قابلیت های Ashampoo Core Tuner می توان به افزایش کارآیی نرم افزارهای گرافیکی در هنگام اجرا اشاره نمود. این ابزار قدرت این را دارد که هسته ها را طوری بهینه کند که در زمان اجرای بازی ها و یا نرم افزارهای گرافیکی سنگین هیچ گونه فشاری به سیستم وارد نشده و بلکه در سرعت و افزایش کارآیی هم تغییرات چشم گیری به وجود آید. این نرم افزار برای کاربرانی که پردازنده های چند هسته ای دارند بسیار مناسب است ، زیرا می تواند برخلاف آنچه کاربران از یک پردازنده تصور دارند عمل کرده و سرعت و قدرتی متفاوت از یک CPU را به نمایش گذارد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Core Tuner v1.10:
- محیط کاربری فوق العاده جذاب
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- انجام بسیاری از مراحل به صورت اتوماتیک
- افزایش چشمگیر کارآیی سیستم و البته پردازنده با این نرم افزار
- امکان استفاده از حالت Auto-Optimize
- نمایش فضای مصرفی هریک از هسته ها
- افزایش سرعت در بازی ها و نرم افزارهای گرافیکی با بهینه سازی این نرم افزار
- انجام بسیاری از مراحل تنها با یک کلیک ساده
- امکان نمایش نرم افزارهای نصب شده در سیستم عامل
- قابلیت نمایش فضایی که هریک از نرم افزارها از پردازنده اشغال می کنند
- نمایش زنده تغییرات پردازنده و هسته های آن
- امکان مدیریت اجرای برنامه ها در StartUp ویندوز
- امکان مدیریت فایل های در حال اجرا که به صورت مخفی هستند
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا

دانلود - 5.11 مگابايت ([Only registered and activated users can see links] )

پسورد فايل زيپ : [Only registered and activated users can see links]

موفق و پیروز باشید

rasoulg
December 31st, 2009, 16:48
نرم افزار windows genuine advantage notifice چه نرم افزاری است؟
من آن را دانلود کردم اما مثل این که حجم زیادی دارد و تقریبا دیگر حجم درایو c که ویندوز در آن است پر شده است. البته درایوهای دیگر جای خالی دارند. اما متاسفانه درایو c تنها 6 گیگا بایت بیشتر ظرفیت نداشته که آن هم پر شده است.
ممنون

mrm2007
January 2nd, 2010, 21:20
نرم افزار windows genuine advantage notifice چه نرم افزاری است؟
من آن را دانلود کردم اما مثل این که حجم زیادی دارد و تقریبا دیگر حجم درایو c که ویندوز در آن است پر شده است. البته درایوهای دیگر جای خالی دارند. اما متاسفانه درایو c تنها 6 گیگا بایت بیشتر ظرفیت نداشته که آن هم پر شده است.
ممنون

با سلام

Windows Genuine Advantage Notifier یکی از قسمتهای ویندوز است که اصل یا کپی بودن ویندوز شما را بررسی میکند. شما معمولا نباید این رابزارید که دانلود کنه (البته در ایران - البته اگه ویندوز لپ تاپ و اصل باشه مشکلی نیست) - احتمالا شما گزینه هایی رو زدین که همه آپدیت های ویندوز رو دانلود میکنه که باز هم حجمش 6 گیگ نمیشه.

احتما لا مشکل دیگه ای دارین . چند تا راه حل کوچک :

1) در منوی Start و قسمت Accessories\System Tools برید و Disk Cleanup رو انتخب کنید.درایو ویندوز رو انتخاب کنین و در صفحه ای که ظاهر میشه Temporary Files و Temporary Internet Files رو انتخاب کنین و پاک کنین.

2) چک کنین که آیا فایل بزرگی که خودتون ندونید روی درایو هست یا نه؟ مثلا فایلهای سیو شده یک برنامه؟

3) به Command Prompt برین (cmd.exe رو در ران اجرا کنین) و چک دیسک رو اجرا کنین به صورت زیر :

chkdsk /f WindowsDrive - از شما سوال میکنه که بعد از ری استارت اسکن کنه یا نه؟ که جواب بله رو میدین و یک بار سیستمتون رو ری استارت میکنین. معمولا اگه سیستمتون یک دفعه ریست شده باشه حجم خالی درایو ها رو اشتباه نشون میده.

موفق باشید

rasoulg
January 3rd, 2010, 03:35
ممنون از راهنماییتون
فعلا با سیستم رستور سیستم را یک روز به عقبتر بردم. اما هنوز مشکل پر شدن درایو ویندوز باقی است.
از سه راهنمایی شما اولی را انجام دادم. اما تاثیری نداشت.
دومی رو هم نگاه کردم اما چیزی ندیدم یا شاید نفهمیدم.
سومی رو هم بلد نیستم.
فکر کنم آخرش باید ویندوز ور عوض کنم.

hnp2500
January 3rd, 2010, 11:34
ممنون از راهنماییتون
فعلا با سیستم رستور سیستم را یک روز به عقبتر بردم. اما هنوز مشکل پر شدن درایو ویندوز باقی است.
سومی رو هم بلد نیستم.
با عرض سلام
پیشنهاد من نصب مجدد ویندوز هست، اما نه روی یک درایو 6 گیگا بایتی! شما برای درایو ویندوزتان حداقل 20 گیگابایت در نظر بگیرید(اگر xp نصب می کنید). البته اگر می توانید با نرم افزار partition magic و یا نرم افزارهای مشابه سایز درایو ویندوزتان را افزایش دهید، این راه حل کم دردسر تر هست.

Extacy
January 3rd, 2010, 17:13
سلام خدمت دوستان عزیز.

در نرم افزار IDM چند مشکل و سوال داشتم :

1- وقتی تو تنظیمات (Option) نرم افزار تو سربرگ SaveTo مسیر ذخیره فایلها رو تعیین میکنیم هنگام دانلود و وقتی که میخواهیم دانلود کنیم بجای اینکه مسیری رو که انتخاب کردیم بعنوان پیش فرض قرار بده مسیر Dosuments\Download رو انتخاب میکنه ! :mad:
چجوری میشه این مشکلو برطرف کرد ؟

2- تو سایت ی.و ت.ی.و.ب با این نرم افزار فقط میشه فرمت FLV دانلود کرد .... آیا میشه با پسوندهای دیگه (MP4 حجم بالاتر) یا (3GP حجم پایینتر) ویدئو رو از این سایت دانلود کرد ؟
مثل سایت keep-tube.com که میشه ویدئوها رو با 4 فرمت و حجم متفاوت دانلود کرد.

اگر این نرم افزار این امکان رو نداره آیا نرم افزاری میشناسید که این کار رو انجام بده ؟!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

mrm2007
January 3rd, 2010, 19:13
ممنون از راهنماییتون
سومی رو هم بلد نیستم.

با سلام

اگه اولی نتیجه نداشته :

در مورد راه حل دوم : برای این راه حل از منوی استارت گزینهSearch رو انتخاب کنید. در این مرحله All Files and Folders رو انتخاب کنین. درایو ویندوز رو انتخاب کنین و به جای اسم فایل *.* رو بزنین. در قسمت زیر درایو روی What size is it? کلیک کنید و آخرین گزینه رو که Specify Size هست انتخاب کنین و سپس عدد 100000 رو جلوی at least وارد کنین و دگمه شروع جستجو رو بزنید. در این حالت فایلهای با حجم بالای 100 مگ رو روی درایو ویندوز پیدا میکنه که معمولا 2 تا بیشتر نیست یکیpagefile.sys و دیگری hiberfil.sys که هر دو ماله ویندوزه . اگر بیشتر بود(تعداد فایلها) ببینید مال چه نرم افزاریه و کجاست.

در مورد راه سوم :
از منوی استارت گزینهrun رو انتخاب کنین و cmd رو تایپ کنین و OK رو بزنین. یک پنجره شبیه پنجره داس باز میشه. داخل اون عبارت زیر رو تایپ کنین :

chkdsk /f c:
البته من فرض کردم که درایو ویندوز C هست اگر نیست اون رو به گزینه درست تغییر بدین. احتمالا یک سوالی از شما میکنه که جوابش رو Y بزنین (تا ئید عملیات) و سپس ری استارت کنین و بزارین که بیاد بالا و کلیدی رو نزنین.

موفق باشید.

hnp2500
January 3rd, 2010, 19:33
سلام خدمت دوستان عزیز.

در نرم افزار IDM چند مشکل و سوال داشتم :

1- وقتی تو تنظیمات (Option) نرم افزار تو سربرگ SaveTo مسیر ذخیره فایلها رو تعیین میکنیم هنگام دانلود و وقتی که میخواهیم دانلود کنیم بجای اینکه مسیری رو که انتخاب کردیم بعنوان پیش فرض قرار بده مسیر Dosuments\Download رو انتخاب میکنه ! :mad:
چجوری میشه این مشکلو برطرف کرد ؟

2- تو سایت ی.و ت.ی.و.ب با این نرم افزار فقط میشه فرمت FLV دانلود کرد .... آیا میشه با پسوندهای دیگه (MP4 حجم بالاتر) یا (3GP حجم پایینتر) ویدئو رو از این سایت دانلود کرد ؟
مثل سایت keep-tube.com که میشه ویدئوها رو با 4 فرمت و حجم متفاوت دانلود کرد.

اگر این نرم افزار این امکان رو نداره آیا نرم افزاری میشناسید که این کار رو انجام بده ؟!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
با سلام
در نرم افزار IDM زمانی که مسیر Save To را می خواهید انتخاب نمائید، یک لیست از انواع فایلها به نام Category دارد که مسیر ذخیره فایلها برای هر نوع جداگانه تعیین می شود. این لیست شامل General و Compressed و Documents و ... و Videos هست. احتمالاً شما مسیر را برای Default یعنی General تغییر داده اید.
برای مورد دوم از طریق IDM نمی توان فرمت فایلهای ویدئویی را انتخاب نمود، بلکه باید از سایتهایی مشابه keep-tube یا icyvideo که دسترسی به انواع فرمتها را میدهند، استفاده نمود.

isar
January 4th, 2010, 01:05
سلام

2 روزی میشه که در مرورگر موزیلا فایر فکس بنده مشکلاتی پیش اومده

مثلا وقتی در آدرس بار، لینکی رو تایپ میکنم و بعد Ctrl + Enter رو میزنم یا Enter خالی میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده. فقط میتونم روی لینکها کلیک کنم و از بوکمارکها استفاده کنم.
وقتی یک صفحه وب باز میشه، در آدرس بار، آدرس سایت نوشته نمیشه.
وقتی روی یک لینک راست کلیک میکنم و Open Link in New Tab رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

:cry::cry::(:(

توروخدا نگید باید پاک کنم و دوباره نصبش کنم :cry:

Extacy
January 4th, 2010, 03:48
با سلام
در نرم افزار IDM زمانی که مسیر Save To را می خواهید انتخاب نمائید، یک لیست از انواع فایلها به نام Category دارد که مسیر ذخیره فایلها برای هر نوع جداگانه تعیین می شود. این لیست شامل General و Compressed و Documents و ... و Videos هست. احتمالاً شما مسیر را برای Default یعنی General تغییر داده اید.
برای مورد دوم از طریق IDM نمی توان فرمت فایلهای ویدئویی را انتخاب نمود، بلکه باید از سایتهایی مشابه keep-tube یا icyvideo که دسترسی به انواع فرمتها را میدهند، استفاده نمود.

سلام دوست عزیز.

بابت جوابها ممنونم ... مشکل اول برطرف شد باید برای هر Category جداگونه مسیر تعریف میکردم.

اما در مورد سوال دومی فکر کنم نرم افزارهایی باشه که این کار رو انجام بدن

من دوتا رو تست کردم و گویا شدنیست ولی از اونجا که حوصله کلنجار رفتن نداشتم زیاد روش زوم نکردم.

یکی نرم افزار YouTube Get V4.9.8
و یکی هم نرم افزار YouTube Video Downloader V1.0.3

هر دو تقریبا یکجور هستند و گزینه هایی برای ذخیره سازی با پسوندهایی مثل MP4 , 3GP دارن ولی من نتونستم چیزی ازش سر در بیارم.

ممنون میشم اگر شما وقت و حوصله کافی دارید روی این نرم افزارها یک بررسی انجام بدید و نتیجه رو برام بنویسید. (عجله ای نیست !;))

البته این پررویی منو ببخشید و اگر هم وقت ندارید مشکلی نیست.

موفق باشید.

Fx Chief
January 4th, 2010, 11:32
سلام به دوستان سرمایه.

مدت 10 روز که یه سری ایمیل واسم میاد (روزانه 10 تا 20 تا ایمیل شخصی) و جایی هم ثبت نام نکردم.

عضو هیچ گروهی هم نیستم. خود فرستنده و گیرنده های ایمیل هم شاکی اند که چرا واسه همه فرستاده میشه.

چیزی هم به اسم unsubscribe نداره که از شر این ایمیل ها راحت شیم. دوستان مشکل از کجاست؟

نمونه ای از ایمیل ها رو ببینید.

hnp2500
January 4th, 2010, 12:02
سلام به دوستان سرمایه.

مدت 10 روز که یه سری ایمیل واسم میاد (روزانه 10 تا 20 تا ایمیل شخصی) و جایی هم ثبت نام نکردم.

عضو هیچ گروهی هم نیستم. خود فرستنده و گیرنده های ایمیل هم شاکی اند که چرا واسه همه فرستاده میشه.

چیزی هم به اسم unsubscribe نداره که از شر این ایمیل ها راحت شیم. دوستان مشکل از کجاست؟

نمونه ای از ایمیل ها رو ببینید.
با سلام
ظاهراً این ایمیلها به دلیل عضویت در گروه SeyyedAskar برای شما ارسال می شود. می توانید عضویت خود را در این گروه بررسی نمائید. بعد از اینکه به ایمیل خود وارد شدید، وارد سایت GoogleGroups شوید. در این سایت لیست گروه هایی که شما عضو آن هستید نمایش داده می شود و اگر روی لینک مربوط به هر گروه کلیک کنید در صفحه جدید یک لینک با عنوان Edit My Membership دارد که با کلیک روی آن در صفحه جدید گزینه unsubscribe وجود دارد که از طریق آن می توانید از عضویت گروه انصراف دهید.

Fx Chief
January 4th, 2010, 12:27
با سلام
ظاهراً این ایمیلها به دلیل عضویت در گروه SeyyedAskar برای شما ارسال می شود. می توانید عضویت خود را در این گروه بررسی نمائید. بعد از اینکه به ایمیل خود وارد شدید، وارد سایت GoogleGroups شوید. در این سایت لیست گروه هایی که شما عضو آن هستید نمایش داده می شود و اگر روی لینک مربوط به هر گروه کلیک کنید در صفحه جدید یک لینک با عنوان Edit My Membership دارد که با کلیک روی آن در صفحه جدید گزینه unsubscribe وجود دارد که از طریق آن می توانید از عضویت گروه انصراف دهید.

وارد سایت googlegroups.com شدم، بعد وارد گروه شدم. اینم عکس صفحه گروه. حالا باید چه کرد؟
ممنون از پاسخ شما.

hnp2500
January 5th, 2010, 15:53
وارد سایت googlegroups.com شدم، بعد وارد گروه شدم. اینم عکس صفحه گروه. حالا باید چه کرد؟
ممنون از پاسخ شما.

سلام دوست عزیز
وقتی شما وارد گوگل گروپ می شوید صفحه ای مشابه عکس زیر می بینید که در سمت راست آن گروه هایی که شما عضو آن شده اید را نمایش می دهد
ادامه کار در پست قبل توضیح داده شده است

hnp2500
January 5th, 2010, 15:56
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من اخیراً یک هارد جدید گرفته ام که می خواهم جایگزین هارد قبلی سرور نمایم. اما نمی خواهم ویندوز و نرم افزارهای مربوطه سرور را مجدداً روی هارد جدید نصب نمایم، آیا اگر از درایو ویندوز هارد فعلی mirror روی هارد جدید بگیرم و بعد هارد قدیمی را حذف کنم سیستم همانند قبل بالا می آید؟
در صورت منفی بودن پاسخ، آیا راه دیگری برای این مساله هست؟

Hamed2420
January 5th, 2010, 16:32
من اخیراً یک هارد جدید گرفته ام که می خواهم جایگزین هارد قبلی سرور نمایم. اما نمی خواهم ویندوز و نرم افزارهای مربوطه سرور را مجدداً روی هارد جدید نصب نمایم، آیا اگر از درایو ویندوز هارد فعلی mirror روی هارد جدید بگیرم و بعد هارد قدیمی را حذف کنم سیستم همانند قبل بالا می آید؟
در صورت منفی بودن پاسخ، آیا راه دیگری برای این مساله هست؟
سلام
منظورتون رو از Mirror نميدونم چي هست اما شما ابتدا بايد هارد جديد رو پارتيشن بندي كنيد و بعد با استفاده از نرم افزار هايي مثل NORTON GHOST و يا نرم افزار هاي مشابه از درايو ويندوزتون يك Image بر روي يكي از پارتيشن هاي هارد جديدتون بگيريد (مثلاً D). حالا هارد قديمي رو از سيستم جدا كرده و دوباره با استفاده از نرم افزار مربوطه Image مورد نظر رو بر روي درايو C هارد جديد Load كنيد. شايد اين كار رو به صورت همزمان هم بتونيد انجام بديد . چون من تست نكردم ازش اطلاعي ندارم.

با اينكار شما دقيقاً از تمام فايل هاي درايو ويندوزتون يك كپي بر روي هارد جديد ايجاد كرديد.

موفق باشيد

hnp2500
January 5th, 2010, 16:40
سلام
منظورتون رو از Mirror نميدونم چي هست اما شما ابتدا بايد هارد جديد رو پارتيشن بندي كنيد و بعد با استفاده از نرم افزار هايي مثل NORTON GHOST و يا نرم افزار هاي مشابه از درايو ويندوزتون يك Image بر روي يكي از پارتيشن هاي هارد جديدتون بگيريد (مثلاً D). حالا هارد قديمي رو از سيستم جدا كرده و دوباره با استفاده از نرم افزار مربوطه Image مورد نظر رو بر روي درايو C هارد جديد Load كنيد. شايد اين كار رو به صورت همزمان هم بتونيد انجام بديد . چون من تست نكردم ازش اطلاعي ندارم.

با اينكار شما دقيقاً از تمام فايل هاي درايو ويندوزتون يك كپي بر روي هارد جديد ايجاد كرديد.

موفق باشيد
با عرض سلام و تشکر بابت پاسخ
Mirror همانند Image هست که توسط خود سیستم عامل انجام می شود. من روی هارد جدید هیچ چیزی ندارم در نتیجه اگر هارد قدیمی را حذف کنم دیگر سیستم بالا نمی آید

Hamed2420
January 5th, 2010, 16:48
Mirror همانند Image هست که توسط خود سیستم عامل انجام می شود. من روی هارد جدید هیچ چیزی ندارم در نتیجه اگر هارد قدیمی را حذف کنم دیگر سیستم بالا نمی آید
معمولاً اين نرم افزار ها بر روي سي دي يا دي وي دي Bootable هستند و اگر هارد قديم رو هم جدا كنيد مشكلي پيش نمياد. اگر از Pack هاي نرم افزاري در دسترس داريد، 100درصد يكي از ديسك هاي اين مجموعه ها داراي اين نرم افزار به صورت Bootable هستند...

mrm2007
January 6th, 2010, 19:00

با سلام

دوست عزیز اگه نرم افزار Acronis True Image و یا Paragon Drive Copy رو نصب کنید میتونید از یک دیسک یک کلون (clone) یا همانند اون رو درست کنید. یعنی اینکه میتونید درایو C رو عینا و با همون سایز و اطلاعات به هارد دوم منتقل کنید و یا حتی همه درایو ها رو . و فضای اضافی روهم بعدا به درایو دیگه ای تبدیل کنین ویا توسط نرم افزارهایی مثل Acronis Disk Director و یا Paragon Partition Manager به همون درایوها اضافه کنید.. البته شخصا توصیه میکنم که دو تا هارد رو روی یک سیستم دیگه بذارید و این کار رو انجام بدین. (البته روی همین سیستم در حال کار هم میشه که این کار رو بکنید و بعد هارد اول رو حذف کنید ولی اینکه روی یک سیستم دیگه این کار رو انجام بدید بهتره- در ضمن اگه ویندوزی که میخواهید روی اون این نرم افزارها رو نصب کنید ویندوز سورور باشه باید نسخه مخصوص ویندوز سرور نرم افزار رو نصب کنین.)
در مورد میرور ویندوز سرور هم الان مطمئن نیستم که بتونم جوابی بدم ولی من خودم با هردو این نرم افزارها این کاررو انجام دادهام وبدون مشکل بوده.

موفق باشید

mrm2007
January 6th, 2010, 19:06
سلام

2 روزی میشه که در مرورگر موزیلا فایر فکس بنده مشکلاتی پیش اومده

مثلا وقتی در آدرس بار، لینکی رو تایپ میکنم و بعد Ctrl + Enter رو میزنم یا Enter خالی میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده. فقط میتونم روی لینکها کلیک کنم و از بوکمارکها استفاده کنم.
وقتی یک صفحه وب باز میشه، در آدرس بار، آدرس سایت نوشته نمیشه.
وقتی روی یک لینک راست کلیک میکنم و Open Link in New Tab رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

:cry::cry::(:(

توروخدا نگید باید پاک کنم و دوباره نصبش کنم :cry:
با سلام

آیا فایرفاکستون از طریق آپدیت خودش به ورژن 3.5 ویا بالاتر رفته (از ورژن 3)؟ اگه اینطوره اول addon هارو همشو غیرفعال کنین ببینین درست میشه یا نه! معمولا یکی از addon ها مشکل سازه که باید اونو پیدا کنین. اگه نشد که باید دوباره نصب کنین. برای نصب دوباره هم از این برنامه favbackup که میتونه از بوک مارکها بک آپ و بعد دوباره اونها رو برگردونه تهیه کنه استفاده کنید تا یک مقدار کارتون کمتر بشه.

در مورد این برنامه هم بگم قابل استفاده برای تمام مروگرهاست.

موفق باشید

timkal
January 7th, 2010, 05:55
سلام
نکته دیگری که باید در مورد فایرفاکس بدانید اینست که بعد از نسخه 3.5 و بالاتر نیاز به نسخه اپدیت شده جاوا دارید
در غیر اینصورت برخی مشکلات بروز خواهد کرد.متاسفانه شرکت سان بیش از دو سال است که برای کاربران ایرانی
اجازه هیچکونه اپدیتی را نمی دهد و باید از سایتهای دیگر داونلود نمایید.اخرین نسخه جاوا 1.6.0.17 میباشد که در بیشتر
سایتهای دانشگاهی و یا سایتهای دانلود وجود دارد.نکته بسیار مهم اینست که باید فایلی را که در حدود15 مگابایت است
را دانلود کنید نه نسخه ای که در حدود 10مگابایت میباشد زیرا این فایل هنگام نصب به سایت شرکت سان متصل میشود
و انها اجازه ادامه دانلود را بشما نمیدهند.فایل اول کامل بوده و نیازی به سایت سان ندارد فقط باید توجه کنید که در هنگام
نصب تمامی برنامه ها را بسته و از اینترنت خارج شوید و پس از اتمام رایانه خود را ری استارت کرده و بعدا وارد اینترنت شوید.برای اگاهی از نسخه جاوا در کنترل پانل بر روی جاوا کلیک کرده و در قسمت about نسخه موجود را ببینید.سایت
زیر اخرین نسخه جاوا را ارائه میدهد و براحتی میتوانید اپدیت نمایید.

isar
January 7th, 2010, 13:55
سلام
نکته دیگری که باید در مورد فایرفاکس بدانید اینست که بعد از نسخه 3.5 و بالاتر نیاز به نسخه اپدیت شده جاوا دارید
در غیر اینصورت برخی مشکلات بروز خواهد کرد.متاسفانه شرکت سان بیش از دو سال است که برای کاربران ایرانی
اجازه هیچکونه اپدیتی را نمی دهد و باید از سایتهای دیگر داونلود نمایید.اخرین نسخه جاوا 1.6.0.17 میباشد که در بیشتر
سایتهای دانشگاهی و یا سایتهای دانلود وجود دارد.نکته بسیار مهم اینست که باید فایلی را که در حدود15 مگابایت است
را دانلود کنید نه نسخه ای که در حدود 10مگابایت میباشد زیرا این فایل هنگام نصب به سایت شرکت سان متصل میشود
و انها اجازه ادامه دانلود را بشما نمیدهند.فایل اول کامل بوده و نیازی به سایت سان ندارد فقط باید توجه کنید که در هنگام
نصب تمامی برنامه ها را بسته و از اینترنت خارج شوید و پس از اتمام رایانه خود را ری استارت کرده و بعدا وارد اینترنت شوید.برای اگاهی از نسخه جاوا در کنترل پانل بر روی جاوا کلیک کرده و در قسمت about نسخه موجود را ببینید.سایت
زیر اخرین نسخه جاوا را ارائه میدهد و براحتی میتوانید اپدیت نمایید.

دست شما درد نکنه. درست شد:)

خدا رو شکر که محتاج نصب مجدد نشدیم وگرنه کی حوصله داشت دوباره این همه چیز میز رو پیدا کنه و روش سوار کنه :blush:

albertini
January 7th, 2010, 23:03
برای اینکه بفهمیم مثلا خط HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{41198BC2-495F-A87E-6778-ED53D8DC29D8}

در ریجستری مربوط به کدام نرم افزار است راهی وجود د ارد؟

با تشکر.

Kambiz_T.A
January 7th, 2010, 23:35
به طور یقین عزیزان بسیاری به هنگام Crash ( و یا هنگ کردن ) نرم افزارهای اجرا شده در ویندوز ، مشاهده کرده اند که استفاده از Task Manager و گزینه End Task از کارایی لازم به منظور بستن برنامه خاطی ، برخوردار نمیباشد . و استفاده از آن غالبا جز خرد شدن اعصاب کاربر نتیجه دیگری در بر ندارد .... به صورت رسمی و مطابق منابع منتشر شده در مورد ویندوز ، در صورت هر عدم پاسخ هر Task به Massage های فرستاده شده برای آن ، 20 ثانیه فرصت زمانی برای به روز آوردن خود در اختیار خواهد داشت و در غیر این صورت توسط سیستم عامل (ویندوز ) به آن خاتمه داده خواهد شد . این روال در صورت اجرا صحیح فقط همان 20 ثانیه از وقت کاربر را تلف خواهد نمود ولی بنا به دلایل نه چندان شناخته شده ، گاه شاهد آن هستیم که با هنگ کردن نرم افزار خاص یا یکی از اجزا ویندوز ، با تلاش بسیار و توسط ابزارهای موجود در خود ویندوز موفق به مهار آن نمیگردیم و در نهایت لاجرم از راه اندازی مجدد سیستم عامل یا Restart میباشیم .

Task Killer نرم افزاری کوچک و رایگان میباشد که جهت غلبه بر این مشکل طراحی گردیده است . نرم افزار دارای هیچ واسط کاربری یا صفحه کاری نمیباشد و تنها پس از نصب و اجر ، ا آیکون آن مطابق شکل در کنار ساعت ظاهر میگردد که با کلیک بر روی آن میتوان در دو مجموعه جدا لیستهایی از نرم افزارهای باز بر روی سیستم و یا Task های اجرا شده را ، مشاهده نمود . در صورت نیاز به بستن هر نرم افزار میتوان با انتخاب آن و تایید مجدد ظرف کمتر از یک ثانیه به اجرای خاتمه داد و منابع سیستم را نیز آزاد نمود .
لازم به ذکر میباشد این نرم افزار به صورت پیش فرض در Start-Up ویندوز قرار نمیگیرد و پس از نصب در صورت ضرورت میتوان آن را اجرا نمود .

دانلود با حجم ۴۰۲ کیلوبایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

Kambiz_T.A
January 7th, 2010, 23:40
برای امنیت بیشتر در Firefox حتما نسخه جدید را نصب کنید. در این نسخه از مرورگر فایرفاکس، آسیب پذیری پیشین مشترک میان اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس ترمیم شده است.آيا شما هم تا به حال از حفره هاي امنيتي Internet Explorer چيزي شنيديد؟ حتما ميدانيد که مايکروسافت سالهاست با Internet Explorer درگيره و در برطرف کردن مشکلات و حفره هاي امنيتي اين مرورگر تلاش بسيار زيادي ميکند به همين دليل شما مي توانيد از مرورگر قدرتمند Firefox محصولي از كمپاني Mozilla استفاده كنيد. مرورگري امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. اين مرورگر محبوب را به خاطر كيفيت و كارايي بالايش هم رديف ساير مرورگرهاي مطرح دنيا مانند Internet Explorer و Opera و شايد بهتر از آنها شده است.

بعضي از امكانات اين مرورگر قدرتمند عبارتند از :
توانايي باز نمودن تمامي پنجره ها به صورت ‏Tabbed Browsing تحت يك پنجره ي Firefox و توانايي جلوگيري از باز شدن پنجره هاي تبليغاتي مزاحم به صورت Pop-up از جمله ويژگي هاي اين مرورگر مي باشد. امنيت بالا و جلوگيري از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سيستم شما ويژگي برتر اين نرم افزار است . مجهر به موتور قدرتمند جستجوي دروني مي باشد و همچنين از سرعت بالا در دانلود فايلها از اينترنت سود مي برد , مي تواند فايلهاي دانلود شده رو دسته بندي نموده و خودش در پوشه اي خاص ذخيره نمايد! محيط زيبا همراه با امكانات فراوان از قبيل تغيير در شكل ظاهر و اضافه يا حذف نمودن Toolbar ها كار با فونتهاي مختلف و درشت و ريز كردن صفحه همچنين مجهز بودن به Theme هاي گوناگون بر زيبايي و توانايي اين مرورگر افزوده است . Firefox با تمامي نسخه هاي ويندوز سازگار است.

ويژگي هاي كليدي اين نرم افزار Mozilla Firefox v3.5.7:
- سرعت بالا در بارگزاري صفحات
- داراي قابليت ‏Tabbed Browsing (باز شدن تمام صفحات در يك صفحه)
- امنيت بالا در محيط نا امن اينترنت
- جلوگبري از خطرات احتمالي Spy-Ware ها و دزدان
- جلوگيري از باز شدن صفحات تبليغاتي بي مورد(Popup - bloker)
- محافظت از پسوردها و رمز هاي عبور خصوصي و امنيتي
- زيبايي در طراحي
- داراي پوسته هاي مختلف
- قابليت نصب پلاگين هاي مختلف براي عملكرد بهتر
- پشتيباني از تمام نسخه هاي ويندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

توانایی های مرورگر در یک نگاه :
- Enjoy a Better Web Experience:
Firefox 2 اکنون با ارائه ی قابلیت هایی مفید و کارآمد سعی در سودمند کردن تجربه ی internet ی شما دارد.
- Stay Secure on the Web :
Firefox همچنان به پیشقدم بودن خود در راه ارئه ی امنیت برای کاربران online خود پرداخته و اکنون با پشتبانی فعال خود امنیتی فراوان را برای شما فراهم کرده است.
- Personalize Your Browser :
اکنون شما قابلیت انتخاب هزاران ویزگی مفید برای اضافه کردن به Firefox را داشته و شخصی سازی برای شما به گونه ای فراهم شده است که گویی مرورگر را خود شما طراحی کرده اید.

در زیر به برخی از ویژگی های نسخه ی جدید این مرورگر محبوب می پردازیم:

- Add-ons Manager
یکی از نکاتی که باعث می شود فایرفاکس به یک مرورگر فوق العاده تبدیل بشود همین افزونه ها و تمهایی است که می توان به آن افزود. برای همین تغییرات و بهبود این بخش طبیعی است. در این ورژن شاهد بخشی برای جستجو در میان افزونه ها هستیم، که می تواند بدون نیاز به جایی دیگر، در همان قسمت مدیریت به دنبال افزونه های جدید بگردد. در ضمن این امکان اضافه شده است که برنامه هایی که third-party helpers معروف هستند و باعث می شوند که ما بتوانیم برخی از محتویات مانند فایل های فلش را اجرا کنیم را می تواند غیرفعال/فعال کند.
- More intuitive interfaceoverall
کلاً می توان گفت که فایرفاکس خوش دست تر شده است. امکاناتی مانند بزرگ کردن قسمتی از صفحه مثلا عکسها و یا متون یا بزرگ کردن یا باکس جستجوی مناسب تر و بزرگ شده این باکس جستجو و یا تغییراتی در قسمت ناوبری همه باعث شده است تا بتوانیم رابط کاربری فایرفاکس 3 را برتر از پیشینیان خود بدانیم.
- Stronger phishing and malware protection
فایرفاکس 3 در مقابل حملات مخرب مانند مالویرها، سایتهای phishing، کوکی ها دیگر ابزارهای برهم زننده امنیت بهینه سازی شده است. نکته جالب اینجاست که برای سایت های فیشینگ لیست فایرفاکس با لیست سایتهای فیشینگ گوگل هم سان سازی می شود!
- Improved download manager
دیگراز بابت اینکه دانلودهایی که کردید کجا ذخیره شد نگران نباشید. بهبود های عمده در بخش مدیریت دانلود فایرفاکس باعث شده است بتوانید در بین آخرین دانلودها به جستجو بپردازید، بتوانید دانلودی را که قبلا قطع شده بود را دوباره پی بگیرید یا دوباره از اول دانلود کنید و در Status Bar وضعیت دانلود را ببینید.
- Native looks for every system
حتماً تا به حال شنیدید که فایرفاکسی ها تصمیم گرفتند برای هر سیستم عامل، ظاهر مرورگر خودشان را ویژه کنند. یعنی شما از هر مرورگری که استفاده کنید می توانید نسخه مربوط به همان ظاهر را استفاده کنید. طبیعی است که برای مثال دکمه هایی در سبک دکمه های مثلاً ویستا با دکمه های لینوکس تفاوت دارد. البته ماهیت عملکردی ظاهر یکی است اما این باعث می شود که شما دچار خستگی در کار کردن با این مرورگر نشوید.
- Streamlined "Remember password" handling
پدیده «یادآورپسورد» همیشه در مرورگرهای مختلف باعث به هم ریختن اعصاب کاربران می شود. اما این بار هم فایرفاکس دوست داشتنی با سیستم جدیدش باعث می شود که خیال مان از بابت امنیت پسوردها راحت شود. در فایرفاکس جدید فقط یک بار شما سیستم یادآور را تنظیم می کنیم و هر بار سوالات گوناگون مرورگر خود پاسخ نمی دهید!
- Smart bookmarks
سیستم هوشمند بوکمارک کردن در فایرفاکس به شما اجازه میدهد که با سه گزینه Most Visited، Recently Bookmarked و Recent Tags قدرت مدیریتی و بهره برداری بیشتری از بوکمارک های خودتان داشته باشید. البته امکان شخصی سازی هم وجود دارد. فایرفاکس با آنالیز بوکمارک های شما خدمت نوینی را در این ورژن برای شما به ارمغان آورده است.
- Places Organizer replacesthe Bookmark Manager
سیستم بوکمارک منیجر فایرفاکس همواره در برابر همتایانش قابل توجه بوده است. اما این بار واقعاً شما قدرت استفاده از بوکمارکهای تان را به بهترین بحو خواهید داشت. شما قادرخواهید بود با موتورجستجوی داخلی سیستم بین بوکمارک های تان بگردید و جالب اینکه می توانید برای دفعات بعد هم جستجوهای تان را ذخیره کنید تا همواره بتوانید از نتایج جستجو های قبلی برای جستجوی کامل تر بهره ببرید.
- Smart Location Bar learns how you browse
این یکی دیگر واقعاً طوفانی است! شما هر بار ممکن است وقتی آدرسی را وارد می کنید نتایج اولی که به صورت اتوماتیک در زیر فهرست می شود اصلاً با آن چیزی که شما مدنظر دارید منطبق نباشید. این بار هم هوشمند سازی به کار شما می آید و از بین سایت هایی که شما بیشتر می روید آن را که بیشتر احتمال مدنظر شما بودن را دارد را به شما پیشنهاد می کند. شکل مثال خوبی است برای این قابلیت چشمگیر.
- Insanely improved performance
تیتر خود بیانگر این است که چرا باید به فایرفاکس 3 کوچ کنیم. بهبود دیوانه وار کارایی! در فایرفاکس 3 بدترین نقطه ضعف فایرفاکس در برابر رقیبان که همانا کم بودن قدرت هسته نرم افزاری در کارایی هاست به بهترین وجه پوشش داده است. حساب کنید اگر فایرفاکس 2 به همان مقدار که به یک گنجینه رویایی از افزونه ها دسترسی داشت می توانست در مدیریت منابع سیستم موفق باشد چه قیامتی برپا می شد. این بار اما دور از دسترس نیست. فایرفاکس 3 را امتحان کنید. برای کاربران مک این بهره وری از حافظه 15000 بار بهبود یافته است. مهندسین روباه آتشین معتقدند که در هنگام استفاده از جاوا اسکریپت این مرورگر 7 برابر از اینترنت اکسپلورر و 2.7 برابر از فایرفاکس 2 سریع تر عمل می کند. می توانید این قابلیت را در زمان استفاده از اپلیکیشن های وب مانند Gmail تصور کنید؟

دانلود با حجم ۷.۸ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

majid61
January 7th, 2010, 23:50
با سلام
دوستان تو فایرفاکس چطور میتونیم تنظیم کنیم که در new tab لینک صفحاتی که زیاد بازیدید شده را نشون بده. قبلا بود حالا نمیدونم کجا رفته.

با تشکر

albertini
January 9th, 2010, 00:25
Registry Trash Keys Finder

حتما تا بحال از نرم افزارهای تریال که فقط برای مدت محدودی میتوانید استفاده بکنید استفاده کردهاید .این نرم افزارها به علت اینکه

کدی را در ریجستری ثبت میکنند که حتی بعد از حذف برنامه نیز باقی میماند در نصب مجدد استفاده قبلی را تشخیص داده و اجازه استفاده را نمیدهند. نرم افزار بالا این کدهای ازمایشی را تشخیص داده و حذف میکند.البته نرم افزار بالا در سایتهای معتبر امتیاز خوبی
گرفته ولی تغییرات در ریجستری همیشه ممکن است خطرناک باشد.من که با نرم افزار بالا تونستم نرم افزار market system analyzer
رو دوباره بالا بیارم.

majid61
January 9th, 2010, 14:38
با سلام
دوستان تو فایرفاکس چطور میتونیم تنظیم کنیم که در new tab لینک صفحاتی که زیاد بازیدید شده را نشون بده. قبلا بود حالا نمیدونم کجا رفته.

با تشکر

من پلاگین زیر نصب کردم و کارم راه افتاد.

termes
January 9th, 2010, 15:07
برای امنیت بیشتر در Firefox حتما نسخه جدید را نصب کنید. در این نسخه از مرورگر فایرفاکس، آسیب پذیری پیشین مشترک میان اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس ترمیم شده است.آيا شما هم تا به حال از حفره هاي امنيتي Internet Explorer چيزي شنيديد؟ حتما ميدانيد که مايکروسافت سالهاست با Internet Explorer درگيره و در برطرف کردن مشکلات و حفره هاي امنيتي اين مرورگر تلاش بسيار زيادي ميکند به همين دليل شما مي توانيد از مرورگر قدرتمند Firefox محصولي از كمپاني Mozilla استفاده كنيد. مرورگري امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. اين مرورگر محبوب را به خاطر كيفيت و كارايي بالايش هم رديف ساير مرورگرهاي مطرح دنيا مانند Internet Explorer و Opera و شايد بهتر از آنها شده است.

بعضي از امكانات اين مرورگر قدرتمند عبارتند از :
توانايي باز نمودن تمامي پنجره ها به صورت ‏Tabbed Browsing تحت يك پنجره ي Firefox و توانايي جلوگيري از باز شدن پنجره هاي تبليغاتي مزاحم به صورت Pop-up از جمله ويژگي هاي اين مرورگر مي باشد. امنيت بالا و جلوگيري از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سيستم شما ويژگي برتر اين نرم افزار است . مجهر به موتور قدرتمند جستجوي دروني مي باشد و همچنين از سرعت بالا در دانلود فايلها از اينترنت سود مي برد , مي تواند فايلهاي دانلود شده رو دسته بندي نموده و خودش در پوشه اي خاص ذخيره نمايد! محيط زيبا همراه با امكانات فراوان از قبيل تغيير در شكل ظاهر و اضافه يا حذف نمودن Toolbar ها كار با فونتهاي مختلف و درشت و ريز كردن صفحه همچنين مجهز بودن به Theme هاي گوناگون بر زيبايي و توانايي اين مرورگر افزوده است . Firefox با تمامي نسخه هاي ويندوز سازگار است.

ويژگي هاي كليدي اين نرم افزار Mozilla Firefox v3.5.7:
- سرعت بالا در بارگزاري صفحات
- داراي قابليت ‏Tabbed Browsing (باز شدن تمام صفحات در يك صفحه)
- امنيت بالا در محيط نا امن اينترنت
- جلوگبري از خطرات احتمالي Spy-Ware ها و دزدان
- جلوگيري از باز شدن صفحات تبليغاتي بي مورد(Popup - bloker)
- محافظت از پسوردها و رمز هاي عبور خصوصي و امنيتي
- زيبايي در طراحي
- داراي پوسته هاي مختلف
- قابليت نصب پلاگين هاي مختلف براي عملكرد بهتر
- پشتيباني از تمام نسخه هاي ويندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

توانایی های مرورگر در یک نگاه :
- Enjoy a Better Web Experience:
Firefox 2 اکنون با ارائه ی قابلیت هایی مفید و کارآمد سعی در سودمند کردن تجربه ی internet ی شما دارد.
- Stay Secure on the Web :
Firefox همچنان به پیشقدم بودن خود در راه ارئه ی امنیت برای کاربران online خود پرداخته و اکنون با پشتبانی فعال خود امنیتی فراوان را برای شما فراهم کرده است.
- Personalize Your Browser :
اکنون شما قابلیت انتخاب هزاران ویزگی مفید برای اضافه کردن به Firefox را داشته و شخصی سازی برای شما به گونه ای فراهم شده است که گویی مرورگر را خود شما طراحی کرده اید.

در زیر به برخی از ویژگی های نسخه ی جدید این مرورگر محبوب می پردازیم:

- Add-ons Manager
یکی از نکاتی که باعث می شود فایرفاکس به یک مرورگر فوق العاده تبدیل بشود همین افزونه ها و تمهایی است که می توان به آن افزود. برای همین تغییرات و بهبود این بخش طبیعی است. در این ورژن شاهد بخشی برای جستجو در میان افزونه ها هستیم، که می تواند بدون نیاز به جایی دیگر، در همان قسمت مدیریت به دنبال افزونه های جدید بگردد. در ضمن این امکان اضافه شده است که برنامه هایی که third-party helpers معروف هستند و باعث می شوند که ما بتوانیم برخی از محتویات مانند فایل های فلش را اجرا کنیم را می تواند غیرفعال/فعال کند.
- More intuitive interfaceoverall
کلاً می توان گفت که فایرفاکس خوش دست تر شده است. امکاناتی مانند بزرگ کردن قسمتی از صفحه مثلا عکسها و یا متون یا بزرگ کردن یا باکس جستجوی مناسب تر و بزرگ شده این باکس جستجو و یا تغییراتی در قسمت ناوبری همه باعث شده است تا بتوانیم رابط کاربری فایرفاکس 3 را برتر از پیشینیان خود بدانیم.
- Stronger phishing and malware protection
فایرفاکس 3 در مقابل حملات مخرب مانند مالویرها، سایتهای phishing، کوکی ها دیگر ابزارهای برهم زننده امنیت بهینه سازی شده است. نکته جالب اینجاست که برای سایت های فیشینگ لیست فایرفاکس با لیست سایتهای فیشینگ گوگل هم سان سازی می شود!
- Improved download manager
دیگراز بابت اینکه دانلودهایی که کردید کجا ذخیره شد نگران نباشید. بهبود های عمده در بخش مدیریت دانلود فایرفاکس باعث شده است بتوانید در بین آخرین دانلودها به جستجو بپردازید، بتوانید دانلودی را که قبلا قطع شده بود را دوباره پی بگیرید یا دوباره از اول دانلود کنید و در Status Bar وضعیت دانلود را ببینید.
- Native looks for every system
حتماً تا به حال شنیدید که فایرفاکسی ها تصمیم گرفتند برای هر سیستم عامل، ظاهر مرورگر خودشان را ویژه کنند. یعنی شما از هر مرورگری که استفاده کنید می توانید نسخه مربوط به همان ظاهر را استفاده کنید. طبیعی است که برای مثال دکمه هایی در سبک دکمه های مثلاً ویستا با دکمه های لینوکس تفاوت دارد. البته ماهیت عملکردی ظاهر یکی است اما این باعث می شود که شما دچار خستگی در کار کردن با این مرورگر نشوید.
- Streamlined "Remember password" handling
پدیده «یادآورپسورد» همیشه در مرورگرهای مختلف باعث به هم ریختن اعصاب کاربران می شود. اما این بار هم فایرفاکس دوست داشتنی با سیستم جدیدش باعث می شود که خیال مان از بابت امنیت پسوردها راحت شود. در فایرفاکس جدید فقط یک بار شما سیستم یادآور را تنظیم می کنیم و هر بار سوالات گوناگون مرورگر خود پاسخ نمی دهید!
- Smart bookmarks
سیستم هوشمند بوکمارک کردن در فایرفاکس به شما اجازه میدهد که با سه گزینه Most Visited، Recently Bookmarked و Recent Tags قدرت مدیریتی و بهره برداری بیشتری از بوکمارک های خودتان داشته باشید. البته امکان شخصی سازی هم وجود دارد. فایرفاکس با آنالیز بوکمارک های شما خدمت نوینی را در این ورژن برای شما به ارمغان آورده است.
- Places Organizer replacesthe Bookmark Manager
سیستم بوکمارک منیجر فایرفاکس همواره در برابر همتایانش قابل توجه بوده است. اما این بار واقعاً شما قدرت استفاده از بوکمارکهای تان را به بهترین بحو خواهید داشت. شما قادرخواهید بود با موتورجستجوی داخلی سیستم بین بوکمارک های تان بگردید و جالب اینکه می توانید برای دفعات بعد هم جستجوهای تان را ذخیره کنید تا همواره بتوانید از نتایج جستجو های قبلی برای جستجوی کامل تر بهره ببرید.
- Smart Location Bar learns how you browse
این یکی دیگر واقعاً طوفانی است! شما هر بار ممکن است وقتی آدرسی را وارد می کنید نتایج اولی که به صورت اتوماتیک در زیر فهرست می شود اصلاً با آن چیزی که شما مدنظر دارید منطبق نباشید. این بار هم هوشمند سازی به کار شما می آید و از بین سایت هایی که شما بیشتر می روید آن را که بیشتر احتمال مدنظر شما بودن را دارد را به شما پیشنهاد می کند. شکل مثال خوبی است برای این قابلیت چشمگیر.
- Insanely improved performance
تیتر خود بیانگر این است که چرا باید به فایرفاکس 3 کوچ کنیم. بهبود دیوانه وار کارایی! در فایرفاکس 3 بدترین نقطه ضعف فایرفاکس در برابر رقیبان که همانا کم بودن قدرت هسته نرم افزاری در کارایی هاست به بهترین وجه پوشش داده است. حساب کنید اگر فایرفاکس 2 به همان مقدار که به یک گنجینه رویایی از افزونه ها دسترسی داشت می توانست در مدیریت منابع سیستم موفق باشد چه قیامتی برپا می شد. این بار اما دور از دسترس نیست. فایرفاکس 3 را امتحان کنید. برای کاربران مک این بهره وری از حافظه 15000 بار بهبود یافته است. مهندسین روباه آتشین معتقدند که در هنگام استفاده از جاوا اسکریپت این مرورگر 7 برابر از اینترنت اکسپلورر و 2.7 برابر از فایرفاکس 2 سریع تر عمل می کند. می توانید این قابلیت را در زمان استفاده از اپلیکیشن های وب مانند Gmail تصور کنید؟

دانلود با حجم ۷.۸ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

حقیقتا از جهات مختلف باید فایر فاکس روی سر گذاشت مهم ترینش اپن سورس بودنش:)

rasoulg
January 10th, 2010, 08:33
بعضی مواقع در هنگام دانلود بعضی کلیپ های تصویری ویندوز مدیا ÷لیر این اخطار را می دهد و نمی تواند عمل دانلود را انجام دهد، آیا کاری می شود کرد؟
80040241: Cannot perform the requested action
Windows Media Player cannot perform the requested action. You might encounter this error message for one of the following reasons:

You tried to play a .dvr-ms file (such as a file created by the Personal Video Recorder (PVR) in Windows XP Media Center Edition), and your computer is not configured to play this type of file

albertini
January 10th, 2010, 16:10
با افزودن افزونه Open IT Online به فایرفاکس میتوانید فایلهای زیر را بصورت انلاین باز کنید.

* Documents (*.doc, *.docx, *.rtf, *.odt, *.sxw)
* Spreadsheets (*.xls, *.xlsx, *.csv, *.ods, *.sxc)
* Presentations (*.ppt, *.pptx, *.pps, *.odp, *.sxi)
* Images (*.jpg, *.gif,*.png

isar
January 12th, 2010, 23:41
امروز بازی تامب رایدر رو نصب کردم. وقتی بازی نصب شد دیدم که در این مسیر نصب کرده :
C:\Program Files
و هیچ فولدر مجزایی براش در نظر نگرفته و تمام فایلهاش پخش شده.

Uninestal رو پیدا کردم و بعد از اینکه پاکش کردم دیدم که تمام نرم افزارهای ویندوزم رو همراه همین بازی پاک کرده !!!!!!!!!!!!!!!:blink: :(:cry:

حتی IE و Windows Media Player که پیشفرض ویندوز هستند :huh:

متاسفانه System Restor هم خاموش بوده.

لطفا راهنمایی کنید که بجز نصب مجدد همه نرم افزارها، راه دیگه ای دارم ؟

همچنین میخوام بدونم چرا اینجوری شد ؟ یعنی ویندوز اینقدر کشکیه که همچین اتفاقاتی بیوفته ؟!!!!!!!!

tim1340
January 13th, 2010, 00:03
با سلام
ایثار عزیز بدون اینکه به چیزی دست بزنی و یا از نرم افزارهای بازیابی استفاده کنی باید تمامی فایلها و فولدرهای
مخفی را قابل روئیت بکنی.پس از این کار در هر درایو فولدری بنام RECYCLER خواهی یافت از این فولدر تمامی برنامه
های حذف شده را توسط دستور restore میتوانی برگردانی.احتمالا سی دی گیم ویروسی بوده و یا برای Uninstall
کردن از نرم افزار دیگری غیر از خود ویندوز استفاده کردی.این روش برای تمامی بازیابی ها کاربرد دارد.متاسفانه کسانی
که بفوریت سراغ نرم افزارهای بازیابی میروند با اینکار بسیاری از ویروسهای پاک شده را مجددا وارد سیستم میکنند.

isar
January 13th, 2010, 00:22
با سلام
ایثار عزیز بدون اینکه به چیزی دست بزنی و یا از نرم افزارهای بازیابی استفاده کنی باید تمامی فایلها و فولدرهای
مخفی را قابل روئیت بکنی.پس از این کار در هر درایو فولدری بنام RECYCLER خواهی یافت از این فولدر تمامی برنامه
های حذف شده را توسط دستور restore میتوانی برگردانی.احتمالا سی دی گیم ویروسی بوده و یا برای Uninstall
کردن از نرم افزار دیگری غیر از خود ویندوز استفاده کردی.این روش برای تمامی بازیابی ها کاربرد دارد.متاسفانه کسانی
که بفوریت سراغ نرم افزارهای بازیابی میروند با اینکار بسیاری از ویروسهای پاک شده را مجددا وارد سیستم میکنند.

حقیقتش فایر فکس و چند نرم افزار دیگه رو نصب کردم.

هیدن فولدرم همیشه بازه اما همچین گزینه ای نیست.

tim1340
January 13th, 2010, 02:25
نصب چند مگابایت چندان مهم نیست برای دیدن این فولدر در ضمیمه چگونگی انجامش را گذاشتم زیرا تنها انتخاب گزینه دیدن فایلهای مخفی کافی نیست.همچنین باید این قسمت "Show protected system files" را هم تیک بزنی
اگر ویندوز بالا میاید بهتر است که پس از انجام این کارها ریستارت کنی و گرنه ارزش ریسک را ندارد و همینها کافیست
اگر نتوانستی معلوم است که ویروس در رجیستری برخی تغییرات داده .اینها را انجام بده اگر نشد یاد میدهم که چگونه از طریق رجیستری سیستمت را ترمیم کنی.اما به احتمال 90% از این راه درست میشود و نیازی بکارهای دیگر
نخواهد بود.

tim1340
January 13th, 2010, 02:39
خوشبختانه روزبروز سایت در حال پیشرفت است و این واقعا موجب خوشحالی و شادمانی!
متاسفانه امکان ارسال ضمیمه وجود ندارد پس اول باید به قسمت کنترل پانل رفته و فولدر اپشن را انتخاب کن .سپس
قسمت view را انتخاب کن و روی show hidden files and folders تیک بگذار.الان باید این فولدر ریسایکلر را ببینی.اگر
نشد معلوم است که ویروس رجیستری را تغییر داده اگر اطلاع بدی راه حل انراهم از طریق رجیستری نشانت میدهم
فقط سعی کن چیزی نصب نکنی چون این امکان وجود دارد که روی قسمتهای حذف شده در هارد پر شود و بدین ترتیب امکان بازیابی کاملا از بین میرود و چاره ای جز فورمات کردن و نصب مجدد ویندوز نمیماند.

isar
January 13th, 2010, 02:56
خوشبختانه روزبروز سایت در حال پیشرفت است و این واقعا موجب خوشحالی و شادمانی!
متاسفانه امکان ارسال ضمیمه وجود ندارد پس اول باید به قسمت کنترل پانل رفته و فولدر اپشن را انتخاب کن .سپس
قسمت view را انتخاب کن و روی show hidden files and folders تیک بگذار.الان باید این فولدر ریسایکلر را ببینی.اگر
نشد معلوم است که ویروس رجیستری را تغییر داده اگر اطلاع بدی راه حل انراهم از طریق رجیستری نشانت میدهم
فقط سعی کن چیزی نصب نکنی چون این امکان وجود دارد که روی قسمتهای حذف شده در هارد پر شود و بدین ترتیب امکان بازیابی کاملا از بین میرود و چاره ای جز فورمات کردن و نصب مجدد ویندوز نمیماند.

موفق به پیدا کردن ریسایکلر شدم.
اما چیزهایی که توشه اصلا ربتی به نرمافزارها نداره. فقط یکسری چیزاییه که از روی دسکتاپ حذف کردم.

tim1340
January 13th, 2010, 03:05
یادم رفت بنویسم اینقسمت را هم بایدعلامت بزنی "Show protected system files" اگر نتوانستی ایمیل بده تا بگم چکار کنی.ضمنا با کدام برنامه ان اینستال کردی؟

isar
January 13th, 2010, 03:14
یادم رفت بنویسم اینقسمت را هم بایدعلامت بزنی "Show protected system files" اگر نتوانستی ایمیل بده تا بگم چکار کنی.ضمنا با کدام برنامه ان اینستال کردی؟

بله این مرحله رو هم رفتم و ریسایکلر اومد. اما چیز بدردبخوری توش نیست.

با آن اینستاله خوده بازی، آن اینستال کردم.

timkal
January 13th, 2010, 04:46
اقا ایثار اگر اینها که دوستمان گفتند کار نکرد باید ببینی که Windows Recovery Console روی سیستمت وجود دارد یا
نه.اگر باشد امکان برگردانندن فایلها وجود دارد.اگر نبود این چند برنامه هم خوب است و میتوانی در اینترنت پیدا کرده و نصب کنی.

Back2Life Data Recovery Software
Stellar Phoenix File Recovery
The System Restore Wizard

بستن سیستم ری استور بدترین کاریست که کسی میتواند در حق خودش انجام دهد.هاردهای امروزه چند صد گیگابایت ظرفیت دارد و بخاطر چند صد مگابایت جای خالی ارزش چنین ریسکی را ندارد.احتمالا گیم شما ویندوز بوده که چنین کاری را انجام داده.تمامی برنامه ها هنگام Uninstall ردی در رجیستری بجا میگذارند.بهترین کار استفاده از
نرم افزارهای مخصوص اینکار است که CCleaner ضمن انکه رایگان است یکی از بهترینها میباشد و نرم افزارها را بطور
کامل از روی رایانه پاک میکند.به هر حال احتمال کمی برای بازیافت وجود دارد و امیدوارم اینها بتوانند کمکی باشند.

kingnothing
January 13th, 2010, 10:11
امروز بازی تامب رایدر رو نصب کردم. وقتی بازی نصب شد دیدم که در این مسیر نصب کرده :
C:\Program Files
و هیچ فولدر مجزایی براش در نظر نگرفته و تمام فایلهاش پخش شده.
Uninestal رو پیدا کردم و بعد از اینکه پاکش کردم دیدم که تمام نرم افزارهای ویندوزم رو همراه همین بازی پاک کرده !!!!!!!!!!!!!!!:blink: :(:cry:
حتی IE و Windows Media Player که پیشفرض ویندوز هستند :huh:
متاسفانه System Restor هم خاموش بوده.
لطفا راهنمایی کنید که بجز نصب مجدد همه نرم افزارها، راه دیگه ای دارم ؟
همچنین میخوام بدونم چرا اینجوری شد ؟ یعنی ویندوز اینقدر کشکیه که همچین اتفاقاتی بیوفته ؟!!!!!!!!
درود دوست عزیز:)
شما می تونید به کمک نرم افزار Recover My Files کلیه ی فایلهای قابل بازیافت رو سر جای خودش ریکاور کنی.کار با نرم افزار کاملا راحته و شما می تونی تنها پوشه ای که محتویاتش پاک شده رو ریکاور کنی سر جای خودش.اما اگه اون نرم افزار محتویات رجیستری مربوط به هر نرم افزار رو هم پاک کرده باشه ممکنه روی اجرای مجدد نرم افزارهات تاثیر بزاره.
اینکه شما قادر به نشون دادن فایلهای مخفی نیستید از ویروس خاصیه.ممکنه که پوشه ی Program Files شما رو آلوده کرده باشه.کار این ویروس اینه که خصوصیت پوشه ها رو به صورت مخفی و سیستمی در میاره و امکان نشون دادنش رو توی ویندوز از بین می بره.برای از بین بردن این ویروس می تونی از نرم افزار کم حجم M Autorun Killer استفاده کنی.پیشنهاد می کنم قبل از ریکاوری اون پوشه با این آنتی ویروس یک اسکن انجام بدی.
موفق باشی:rambo:

M Autorun Killer 1.5 ([Only registered and activated users can see links] %29.zip)
پسورد فایل : [Only registered and activated users can see links]
Recover My Files 4.2.4.495 ([Only registered and activated users can see links])

پسورد فایل : [Only registered and activated users can see links]

منبع ([Only registered and activated users can see links])و منبع ([Only registered and activated users can see links]-594)

isar
January 13th, 2010, 13:41
اتفاقی که افتاده اینه که تمام نرم افزارهای موجود در Program File حذف شدند. از بعضیها پوشه های خالی چیزای دیگه به جا مونده. اما بعضی ها همین رو هم ندارند. انگار اصلا روی سیستم نبودند !

بنده فقط اطلاعات متاتریدر پرایم رو میخوام. منظورم تمپلیت و اندیکاتورهاست.

این برنامه هایی که فرمودید برای ریکاوری، اطلاعاتی رو که قبل از اونها روی سیستم بوده میتونن برگردونند ؟!

isar
January 13th, 2010, 19:59
درود دوست عزیز:)
شما می تونید به کمک نرم افزار Recover My Files کلیه ی فایلهای قابل بازیافت رو سر جای خودش ریکاور کنی.کار با نرم افزار کاملا راحته و شما می تونی تنها پوشه ای که محتویاتش پاک شده رو ریکاور کنی سر جای خودش.اما اگه اون نرم افزار محتویات رجیستری مربوط به هر نرم افزار رو هم پاک کرده باشه ممکنه روی اجرای مجدد نرم افزارهات تاثیر بزاره.
اینکه شما قادر به نشون دادن فایلهای مخفی نیستید از ویروس خاصیه.ممکنه که پوشه ی Program Files شما رو آلوده کرده باشه.کار این ویروس اینه که خصوصیت پوشه ها رو به صورت مخفی و سیستمی در میاره و امکان نشون دادنش رو توی ویندوز از بین می بره.برای از بین بردن این ویروس می تونی از نرم افزار کم حجم M Autorun Killer استفاده کنی.پیشنهاد می کنم قبل از ریکاوری اون پوشه با این آنتی ویروس یک اسکن انجام بدی.
موفق باشی:rambo:

M Autorun Killer 1.5 ([Only registered and activated users can see links] %29.zip)
پسورد فایل : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
Recover My Files 4.2.4.495 ([Only registered and activated users can see links])

پسورد فایل : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

منبع ([Only registered and activated users can see links])و منبع ([Only registered and activated users can see links]-594)

اگر کسی از دوستان لینک غیر ف یتر شده از نرم افزار مای ریکاوری بالا داره عنایت بکنه لطفا.

چون اون رو نتونستم بگیرم

مرسی

hnp2500
January 13th, 2010, 20:02
اگر کسی از دوستان لینک غیر ف یتر شده از نرم افزار مای ریکاوری بالا داره عنایت بکنه لطفا.

چون اون رو نتونستم بگیرم

مرسی
بفرمائید این هم خدمت شما
البته نسخه قدیمی تری هست

tim1340
January 13th, 2010, 23:54
سلام
نرم افزار Recover My Files فایلهای پاک شده را بازیابی میکند اما ظاهرا برنامه های این دوستمان Uninstall شده.بازهم امتحان کنید ولی برنامه هایی که دوست دیگرمان معرفی کردند برای
بازیابی فایلهای Uninstall شده است و من Back2Life Data Recovery Software و همچنین نرم افزار
Stellar Phoenix File Recovery امتحان کرده ام.فقط مهم است که مواظب باشی چیزهای زیادی روی هارد ننویسی
چون اگر روی دادهای قبلی نوشته شود بازیابی بسیار مشکل و گاهی هم غیرممکن میشود.به هرحال باید همانطور که دوست عزیز گفتند ویروسیابی کرده و بعدا اقدام ببازیابی کنی.

isar
January 14th, 2010, 05:03
سلام
نرم افزار Recover My Files فایلهای پاک شده را بازیابی میکند اما ظاهرا برنامه های این دوستمان Uninstall شده.بازهم امتحان کنید ولی برنامه هایی که دوست دیگرمان معرفی کردند برای
بازیابی فایلهای Uninstall شده است و من Back2Life Data Recovery Software و همچنین نرم افزار
Stellar Phoenix File Recovery امتحان کرده ام.فقط مهم است که مواظب باشی چیزهای زیادی روی هارد ننویسی
چون اگر روی دادهای قبلی نوشته شود بازیابی بسیار مشکل و گاهی هم غیرممکن میشود.به هرحال باید همانطور که دوست عزیز گفتند ویروسیابی کرده و بعدا اقدام ببازیابی کنی.

از مای ریکاوری چطور باید استفاده کنم ؟

isar
January 14th, 2010, 13:04
چرا هی سنگ میوفته جلوم !!!!!!!!!!

با مای ریکاوری سرچ کردم همه نرم افزارها رو پیدا کرده. اما وقتی Save میزنم لیسانس میخواد. اونیم که همراه خودش هست قبول نمیکنه !

kingnothing
January 14th, 2010, 13:29

با مای ریکاوری سرچ کردم همه نرم افزارها رو پیدا کرده. اما وقتی Save میزنم لیسانس میخواد. اونیم که همراه خودش هست قبول نمیکنه !

اگه از نسخه ی 404.448 استفاده می کنی کرکش رو می تونی از اینجا ([Only registered and activated users can see links] .4.448.READNFO)دانلود کنی . اگه استفاده نمی کنی هم می تونی با همون ****** خودشم .اگه این سایت هم واست ف.ر بود پیام خصوصی بده واست اوکی کنم

دانلود ([Only registered and activated users can see links] .4.448.READNFO)

hnp2500
January 14th, 2010, 13:34

سلام
مگه شما چطور رجیستر کردی؟
فایل zip را که باز می کنی یک شاخه Keygen داره، داخل این شاخه یک فایل KeyMaker.exe هست، این فایل را اجرا کنید یک name و سریال به شما میدهد، بعد از منوی run ویندوز دستور زی را اجرا نمائید:
RecoverMyFiles.exe Register
یک پنجره باز می شود که name و serial می خواهد، آنها را از برنامه keymaker کپی نمائید.
من این مراحل را انجام دادم و رجیستر شد.

albertini
January 14th, 2010, 14:11
منم بفکر افتادم یک نرم افزار ریکاوری و بکاپ نصب کنم.نرم افزار Comodo Time Machine رو انتخاب کردم .نوشته زمانی که حتی ویندوز

بالا نمیاد هم میتونه کارساز باشه.

Sohrab_K
January 14th, 2010, 15:08
برای بک آپ ، آکرونیس یه نرم فزار حرفه ای هست که سرورهای هاستینگ هم اکثرا ازش استفاده میکنند . سرعت ریکاوری و بک آپ فوق العاده بالا ( 10گیگا بایت در کمتر از پنج دقیقه ) ، قابلیت بک آپ از کل سیستم و ساخت سی دی بوت ، و بوت و ریکاوری از طریق اون ( برای مواقعی که ویندوز بالا نمیاد ) ، و همینطور تعیین زمان برای گرفتن بک آپ در زمانهای از قبل مشخص شده ( مثلا هر روز ساعت 8 صبح ) از قابلیتهای مهم این برنامه است .

isar
January 14th, 2010, 15:30
2باره

isar
January 14th, 2010, 15:48
سلام
مگه شما چطور رجیستر کردی؟
فایل zip را که باز می کنی یک شاخه Keygen داره، داخل این شاخه یک فایل KeyMaker.exe هست، این فایل را اجرا کنید یک name و سریال به شما میدهد، بعد از منوی run ویندوز دستور زی را اجرا نمائید:
RecoverMyFiles.exe Register
یک پنجره باز می شود که name و serial می خواهد، آنها را از برنامه keymaker کپی نمائید.
من این مراحل را انجام دادم و رجیستر شد.

بله این کار رو کردم و قبول کرد. اما خود نرم افزار دوباره لیسانس میخواد و لیسانس های کی میکر رو قبول نمیکنه

منم بفکر افتادم یک نرم افزار ریکاوری و بکاپ نصب کنم.نرم افزار Comodo Time Machine رو انتخاب کردم .نوشته زمانی که حتی ویندوز

بالا نمیاد هم میتونه کارساز باشه.

کار عالی کردید.

هیچ وقت فکر همچین روزی نبودم ! چقدر بد :huh:

راستی این نرم افزار موقع نصب گفتش که ممکنه به سیستم آسیب بزنه !

isar
January 14th, 2010, 19:09
اگه از نسخه ی 404.448 استفاده می کنی کرکش رو می تونی از اینجا ([Only registered and activated users can see links] .4.448.READNFO)دانلود کنی . اگه استفاده نمی کنی هم می تونی با همون ****** خودشم .اگه این سایت هم واست ف.ر بود پیام خصوصی بده واست اوکی کنم

دانلود ([Only registered and activated users can see links] .4.448.READNFO)

درود بر شما

لینک پایینی رو دانلود کردم

یک فایل exe داره + یک فایل زیپ شده که توی این فایل زیپ شده هم یک فایل exe داره.

فایل exe دوم چیه عزیز ؟

kingnothing
January 14th, 2010, 19:46
درود بر شما

لینک پایینی رو دانلود کردم

یک فایل exe داره + یک فایل زیپ شده که توی این فایل زیپ شده هم یک فایل exe داره.

فایل exe دوم چیه عزیز ؟

اون همونیه که این بالا نوشته درباره اش بحث نکنید!!!!:ph34r::hehe:
فایل داخل زیپ رو جایگزین فایل اصلی نرم افزار کنید.
یعنی در واقع اون رو کپی کنید توی فولدری که نرم افزار رو نصب کردید و پیغام جایگزینی رو yes بزنید
موفق باشید:king::cigar:

isar
January 14th, 2010, 20:11
اون همونیه که این بالا نوشته درباره اش بحث نکنید!!!!:ph34r::hehe:
فایل داخل زیپ رو جایگزین فایل اصلی نرم افزار کنید.
یعنی در واقع اون رو کپی کنید توی فولدری که نرم افزار رو نصب کردید و پیغام جایگزینی رو yes بزنید
موفق باشید:king::cigar:

اصلا مثل اینه قسمت نیست سیستمم ردیف بشه :(

همه چیز اوکیه تا جایی که save رومیزنم که بازگردانی کنه اما هنگ میکنه. :cry:

isar
January 15th, 2010, 01:57
اصلا مثل اینه قسمت نیست سیستمم ردیف بشه :(

همه چیز اوکیه تا جایی که save رومیزنم که بازگردانی کنه اما هنگ میکنه. :cry:

با تشکر از همه دوستانی که راهنمایی کردند. واقعا ازتون سپاس گذارم.

موفق به بازیافته اندیکاتورها و تمپلیتها شدم.
مجددا متاتریدر نصب کردم و تمپلیتها رو کپی کردم که مشکلی نبود. اما اندیکاتورها مشکل شاز شدند.

بعد از کپی کردن اندیکاتورها و اجرای متاتریدر. متا بالا نمیاد و کیس هی بوق میزنه :blink:
رفتم به Task Manager و در processes دیدم که یه چیزی به اسم MetaMAnager.exe هی میاد هی میره. و هر دفعه میاد کیس یه بوق میزنه و اون باز میره :blink:

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

Kambiz_T.A
January 15th, 2010, 23:54
برای بیشتر کاربران کامپیوتر حفاظت از فایل ها شبیه به مراجعه به دندانپزشک است ! ترجیح می دهیم از ان دوری کنیم تا وقتی که مجبور به انجام ان باشیم . دران زمان برای عمل پیش امده بسیار دیر است و احتمالا خسارت زيادي به بار آمده باشد. اطلاعات ما زماني ارزش پيدا مي كنند كه آن هارا به هر دليلي از دست بدهيم كه اين اتفاق معمولا هم پيش مي آيد و دلايل مختلفي مي تواند داشته باشد ؛ چه فرمت كردن ناخواسته هارد يا مشكلات فيزيكي و ... عامل آن باشد ، اگر اين اتفاق بيفتد ، از داشتن بك آپ ، بسيار خوشحال خواهيد شد . خبرخوب اینکه یک نرم افزارپشتیبانی نسبتا اسان و بی دردسر وارد بازار شده است كه استفاده از آن براي هر كاربري در هر سطحی که باشد ، امكان پذير است و می تواند به طور روزانه از دادهای خود در برابر خسارت محافظت کند. این نرم افزار یک ابزار حرفه ای پشتیبانی است که می توانید با آن داده های مهم خود را در برابر خسارات جبران ناپذیر محافظت کنید . Ark backup برای ويندوز هاي 2000,xp,Se7en,vista, server طراحی شده است .با قابلیت های ان می توانیداز فایل های ارزشمند خود محافظت کنید.
ويژگي هاي Ark Backup Professional v3:
- سریع: استفاده از الگوریتم های غیر قابل تقلید برای ایجادوخلق بایگانی پشتیبانی كه بسیار سریع تر از نرم افزارهای مشابه مي با شد.
- متنوع: امکان پشتیبان گيري از فایلهای موضعی ,کلیدهای ریجستری ویندوز,FTP,فایلهای وب و محیط ویندوز ( موقعیت نمادهای تصویری بر روي ميزكار ويندوز را داراست.
- خودکار: فراهم کننده یک زمانبندی قابل انعطاف و قدرتمندبرای پشتیبانی از داده های شما به صورت خودکار است.
- قابل دسته بندی:اقدامات مشخص برای پشتیبانی از کارهارا فراهم می سازد.شما می توانید برنامه های الحاقی,انجام دادن عملیات بر روی فایل ها (کپي ،‌انتقال ، حذف) سوزاندن/رايت CD,DVD ارسال فایل ها بعد از گرفتن فایل پشتیبان را هم با خود نرم افزار انجام دهید.به طور کلی تسهیلات فراوانی را در اختیار ما قرار می دهد.
- UNICODE: فایل ها را با هر رسم الخطی از قبیل فارسي ، ژاپنی ، چینی ، کره ای و خاورمیانه ای را پشتيباني مي کند. همچنین قادر به باز سازی بدون مشکل انها خواهد بود

دانلود با حجم ۵.۹ مگابایت ([Only registered and activated users can see links])

موفق و پیروز باشید

isar
January 16th, 2010, 20:13
با تشکر از همه دوستانی که راهنمایی کردند. واقعا ازتون سپاس گذارم.

موفق به بازیافته اندیکاتورها و تمپلیتها شدم.
مجددا متاتریدر نصب کردم و تمپلیتها رو کپی کردم که مشکلی نبود. اما اندیکاتورها مشکل شاز شدند.

بعد از کپی کردن اندیکاتورها و اجرای متاتریدر. متا بالا نمیاد و کیس هی بوق میزنه :blink:
رفتم به Task Manager و در processes دیدم که یه چیزی به اسم MetaMAnager.exe هی میاد هی میره. و هر دفعه میاد کیس یه بوق میزنه و اون باز میره :blink:

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

درود

از اونجا که کسی راهنمایی نکرد تجربم رو مینویسم تا سایرین در جریان ماوقع باشن.

وقتی دیدیم با این کار کیس هی بوق میزنه. اندیکاتورها رو در چندین گروه تقسیم و کپی کردم. بعد متا رو باز میکردم و میبستم و دوباره گروه بعدی...

با این کار فقط 1 یا 2 بوق میزد و متا باز میشد :rolleyes:

البته بعضی اندیکاتورها کار نکردند. اما نکته عجیب اینه که برای هر اندیکاتور یک فایل .log هم میساخت :huh:

hnp2500
January 16th, 2010, 21:35
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز سایت سرمایه
من نرم افزاری نیاز دارم که بتواند بصورت online تمامی فایلهای پرینت شده روی یک پرینتر خاص را آرشیو کند. خود پرینترها خاصیتی به نام keep printed documents دارند که اگر تیک بخورد تمامی مستندات پرینت شده را حفظ می کند، اما کاربر این امکان را دارد که آنها را پاک نماید. من نیاز به نرم افزاری دارم که این عمل را با اعمال security مورد نیاز انجام دهد
با تشکر

tim1340
January 17th, 2010, 01:28
ذوست عزیز صدای بوق یا بیب کیس هیچ ارتباطی به متا و یا نرم افزار دیگر ندارد.ابن مربوط به بایوس بوده و از یک بوق تا 13 بوق بسته به مدل بایوس و مدل مادربرد معنی دارد و علاوه بر ان تعداد بوق کوتاه و ممتد بودن ان نیز معنی متفاوتی دارد.

mrm2007
January 17th, 2010, 21:49
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز سایت سرمایه
من نرم افزاری نیاز دارم که بتواند بصورت online تمامی فایلهای پرینت شده روی یک پرینتر خاص را آرشیو کند. خود پرینترها خاصیتی به نام keep printed documents دارند که اگر تیک بخورد تمامی مستندات پرینت شده را حفظ می کند، اما کاربر این امکان را دارد که آنها را پاک نماید. من نیاز به نرم افزاری دارم که این عمل را با اعمال security مورد نیاز انجام دهد
با تشکر

با سلام

شما میتونید با تنظیم های امنیتی ویندوز روی پرینتر اجازه حذف فایل توسط یک یوزر یا تمام یوزر ها رو غیر از ادمین بردارید. نیازی به برنامه دیگه ای نیست.

موفق باشید.

fazaha
January 18th, 2010, 03:03
با سلام

شما میتونید با تنظیم های امنیتی ویندوز روی پرینتر اجازه حذف فایل توسط یک یوزر یا تمام یوزر ها رو غیر از ادمین بردارید. نیازی به برنامه دیگه ای نیست.

موفق باشید.

سلام ،
این امر امکان دارد ، اما بهترین راه استفاده از برنامه های Monitorig نظیر برنامه های ساخت شرکت GFI می باشد!
زیرا تمامی تنظیمات امنیتی ویندوز به راحتی و با استفاده از Exploit ها و یا حتی برخی برنامه های Hack/***** قابل bypass شدن است!

Konjkav
January 18th, 2010, 10:55
سلام خدمت همه دوستان!

به نظر شما چه جوری میشه در حالی که اتصال به اینترنت برقرار است و برنامه های مختلف مثلا متا - اکسپلورر-
.... با اینترنت کار میکنند , به یکی از این برنامه ها بطور موقت اجازه اتصال به اینترنت ندیم؟

ممنون میشم از راهنماییتون!

hnp2500
January 18th, 2010, 11:19
سلام خدمت همه دوستان!

به نظر شما چه جوری میشه در حالی که اتصال به اینترنت برقرار است و برنامه های مختلف مثلا متا - اکسپلورر-
.... با اینترنت کار میکنند , به یکی از این برنامه ها بطور موقت اجازه اتصال به اینترنت ندیم؟

ممنون میشم از راهنماییتون!
با عرض سلام و صبح بخیر
شما از طریق windows firewall می توانید برنامه ها را از دسترسی به شبکه block نمائید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید از لینک زیر استفاده نمائید:

Ahmad-Ali
January 26th, 2010, 15:17
سلام.آیا نرم افزاری یا سایتی هست که یک فایل صوتی رو به زبون مثلا انگلیسی یا فرانسه:rolleyes: قرار بدیم و اون متن نوشتاری اون فایل رو نشون بده؟:blink:

ارادتمندتان احمد

kingnothing
January 27th, 2010, 18:03
سلام.آیا نرم افزاری یا سایتی هست که یک فایل صوتی رو به زبون مثلا انگلیسی یا فرانسه:rolleyes: قرار بدیم و اون متن نوشتاری اون فایل رو نشون بده؟:blink:

ارادتمندتان احمد

درود بر شما :)
اگه منظور از فایل صوتی موزیکه می تونید از نرم افزار زیر کمک بگیرید :rolleyes::rambo:
Lyrics Plugin ميتواند روی دو اجرا کننده فایلهای رسانه ای Windows Media Player و Winamp نصب شده و متن ترانه های در حال اجرا را برای شما نمایش دهد. کافیست شما آهنگ مورد نظر خود را در این اجرا کننده ها اجرا کرده، سپس این برنامه بصورت خودکار متن ترانه را از اینترنت با سرعت بالا جستجو کرده و برای شما نمایش میدهد. این برنامه و روش برای علاقمندان به موسیقی و یادگیری آن بسیار مؤثر است، دیگر زحمتی به خود نمیدهید تا در سایتهای متن ترانه (Lyrics) جستجو کرده تا متن ترانه مورد نظر خودتان را بیابید.

لازم به ذکر است که چنانچه متن ترانه موجود نبود، میتوانید خودتان اقدام به نوشتن و اضافه کردن متن ترانه کنید.
این نرم افزار هیچگونه جاسوس، Adware و یا Malwareی به همراه خود ندارد. همچنین در حال حاضر این ابزار به صورت آزمایشی است و هرگونه اشکال یا کم و کاستی در آن در نسخه های آینده تصحیح خواهد شد.

دانلود با حجم ۱۷۷ کیلوبایت ([Only registered and activated users can see links])

منبع ([Only registered and activated users can see links])

Ahmad-Ali
January 27th, 2010, 21:18
درود بر شما :)
اگه منظور از فایل صوتی موزیکه می تونید از نرم افزار زیر کمک بگیرید :rolleyes::rambo:
Lyrics Plugin ميتواند روی دو اجرا کننده فایلهای رسانه ای Windows Media Player و Winamp نصب شده و متن ترانه های در حال اجرا را برای شما نمایش دهد. کافیست شما آهنگ مورد نظر خود را در این اجرا کننده ها اجرا کرده، سپس این برنامه بصورت خودکار متن ترانه را از اینترنت با سرعت بالا جستجو کرده و برای شما نمایش میدهد. این برنامه و روش برای علاقمندان به موسیقی و یادگیری آن بسیار مؤثر است، دیگر زحمتی به خود نمیدهید تا در سایتهای متن ترانه (Lyrics) جستجو کرده تا متن ترانه مورد نظر خودتان را بیابید.

لازم به ذکر است که چنانچه متن ترانه موجود نبود، میتوانید خودتان اقدام به نوشتن و اضافه کردن متن ترانه کنید.
این نرم افزار هیچگونه جاسوس، Adware و یا Malwareی به همراه خود ندارد. همچنین در حال حاضر این ابزار به صورت آزمایشی است و هرگونه اشکال یا کم و کاستی در آن در نسخه های آینده تصحیح خواهد شد.

دانلود با حجم ۱۷۷ کیلوبایت ([Only registered and activated users can see links])

منبع ([Only registered and activated users can see links])
سلام دوست عزیز.
ممنونم. منظورم مثلا اخبار انگلیسی و تبدیل آن به متن انگلیسی است.:blush:

راستی یک سوال دیگر هم دارم.گاهی کامپیوترم ریستارت میکند و بعد لود شدن ویندوز ،قسمتی از اطلاعات برنامه های بازم از بین میرود.مثلا متای فیبو که بعد از ریستارت موقع باز بودنش ، اصلا سرورها را نمی شناسد و بعضی پروفایل ها از بین رفته است:cry::mad:.یا یک فایل اکسل باز داشتم که با ریستارت شدن کامپیوتر دیتا آن از بین رفت.:cry:

لطفا بفرمایید ایراد از چه میتواند باشد.اصلا چرا ریستارت میکند(آیا اشکال از پاور است یا مادربرد)
ارادتمندتان احمد

mrm2007
January 27th, 2010, 21:40
سلام دوست عزیز.
ممنونم. منظورم مثلا اخبار انگلیسی و تبدیل آن به متن انگلیسی است.:blush:

راستی یک سوال دیگر هم دارم.گاهی کامپیوترم ریستارت میکند و بعد لود شدن ویندوز ،قسمتی از اطلاعات برنامه های بازم از بین میرود.مثلا متای فیبو که بعد از ریستارت موقع باز بودنش ، اصلا سرورها را نمی شناسد و بعضی پروفایل ها از بین رفته است:cry::mad:.یا یک فایل اکسل باز داشتم که با ریستارت شدن کامپیوتر دیتا آن از بین رفت.:cry:

لطفا بفرمایید ایراد از چه میتواند باشد.اصلا چرا ریستارت میکند(آیا اشکال از پاور است یا مادربرد)
ارادتمندتان احمد

با سلام

میتونه که از مادربورد و یا پاور باشه. اما پیشنهاد من اول اینه که فن های داخل کیس رو (مثل فن پردازنده و فن کارت گرافیکی) رو چک کنید که خاک نگرفته باشه که داغ شدن اونها باعث ریست میشه.
از نرم افزار های مونیتور کامپیوتر مثل HWMonitor استفاده کنین و ببینید که آیا دمای پردازنده زیاد بالا میره یا نه؟

اگه مشخصات کامل سیستمتون رو هم بنویسید بد نیست .
موفق باشید.

Ahmad-Ali
January 28th, 2010, 01:26
سلام و سحر بخیر.

والا سیستمم مثل خودم قدیمیه.چهار سال پیش گرفتم.زمستان 84.:blush:
پنتیوم 2400 بود. رم 256 DDR (بدون پلاس !!)و هارد 80 Gig5. کارت گرافیکی 128 Onboard وخلاصه هرچی از عتیقه جات که به فکرتون برسه. :laugh: :blink:البته خوب 2 ماه پیش رم رو ارتقا دادم و یک رم 1 گیگ از نوع خودش باهزار مکافات پیدا کردم و اضافه کردم.
این خلاصه کامپیوترم بود(تا جایی که یادم اومد)
راستی علت پاک شدن اطلاعات چه میتونه باشه و در ضمن نرم افزار یا سایت تبدیل صدای گوینده به متن.

ارادتمندتان احمد

mrm2007
January 28th, 2010, 17:05
سلام و سحر بخیر.

والا سیستمم مثل خودم قدیمیه.چهار سال پیش گرفتم.زمستان 84.:blush:
پنتیوم 2400 بود. رم 256 DDR (بدون پلاس !!)و هارد 80 Gig5. کارت گرافیکی 128 Onboard وخلاصه هرچی از عتیقه جات که به فکرتون برسه. :laugh: :blink:البته خوب 2 ماه پیش رم رو ارتقا دادم و یک رم 1 گیگ از نوع خودش باهزار مکافات پیدا کردم و اضافه کردم.
این خلاصه کامپیوترم بود(تا جایی که یادم اومد)
راستی علت پاک شدن اطلاعات چه میتونه باشه و در ضمن نرم افزار یا سایت تبدیل صدای گوینده به متن.

ارادتمندتان احمد

با سلام

علت پاک شدن اطلاعات میتونه این باشه که شما وقتی یک فایل باز دارین , نرم افزار اطلاعات را روی رم ذخیره میکنه نه در هارد. هنگامیکه بدون ذخیره (save ) شدن و به صورت ناگهانی کامپیوتر خاموش میشه (مثل ریست ) تموم اون اطلاعات از بین میره و حتی اگر هم ذخیره شده باشه چون سیستم در حال کار با هارده اگر به صورت ناگهانی برق هارد قطع بشه امکان افتادن چنین اتفاقی هست.

در مورد علت ریست هم اگر فن پردازنتون مشکلی نداره , احتمال بسیار زیاد از پاور هست, به خصوص که اگر پاورتون از این معمولی های بازار باشه(مارک پاورتون چیه)؟

در ضمن بهتره روی مادربورد (به خصوص کنار پردازنده) رو دقیق چک کنید اگر خا زنهای اونجا کمی سرشون باد کرده بهتره به فکر تعویض مادربورد(واحتمالا یک سیستم جدید) باشید .(البته با یه پاور خوب میشه یک مقدار این مشکل رو جبران کرد ولی فقط برای چند ماه)

موفق باشید.

Ahmad-Ali
January 29th, 2010, 15:24
با سلام

علت پاک شدن اطلاعات میتونه این باشه که شما وقتی یک فایل باز دارین , نرم افزار اطلاعات را روی رم ذخیره میکنه نه در هارد. هنگامیکه بدون ذخیره (save ) شدن و به صورت ناگهانی کامپیوتر خاموش میشه (مثل ریست ) تموم اون اطلاعات از بین میره و حتی اگر هم ذخیره شده باشه چون سیستم در حال کار با هارده اگر به صورت ناگهانی برق هارد قطع بشه امکان افتادن چنین اتفاقی هست.

در مورد علت ریست هم اگر فن پردازنتون مشکلی نداره , احتمال بسیار زیاد از پاور هست, به خصوص که اگر پاورتون از این معمولی های بازار باشه(مارک پاورتون چیه)؟

در ضمن بهتره روی مادربورد (به خصوص کنار پردازنده) رو دقیق چک کنید اگر خا زنهای اونجا کمی سرشون باد کرده بهتره به فکر تعویض مادربورد(واحتمالا یک سیستم جدید) باشید .(البته با یه پاور خوب میشه یک مقدار این مشکل رو جبران کرد ولی فقط برای چند ماه)

موفق باشید.
سلام و بعد از ظهر بخیر.
اولا بسیار از زحماتتون ممنونم.کیس رو باز کردم 1 کیلو خاک اون تو بود.:blush::blink:بعد از تمیز کردن یک سشواری هم کشیدم که باعث شد خاکهای hidden هم بیرون بیاد.:blush::blush:البته باز هم شبکه فن CPU در بعضی جاها گرفته که باید کلا اون رو باز کنم و تمیز کنم.نرم افزار HWMonitor رو هم نصب کردمدمای فن بالای 40 درجه است(حدود 43-44 درجه و حتی بعضی مواقع 47 درجه.
مدل پاور :
MODEL : MEC 6250 /400W
(Part# : M200-S13(230W
ظاهرا که این مدل MEC باید بدرد نخور باشه.:(در ضمن باید ویندوز را مجددا نصب کنم چون یکسالی میشه ازش استفاده میکنم.وقتی فلش وصل میکنم دیگه نمیتونم بصورت سیف خارج کنم و باید کامپیوتر رو خاموش کنم یا همینطوری فلش رو در بیارم که فکر کنم ممکنه به اون آسیب برسه.راستی وقتی ریست میشه در بررسی درایو سی واحدهای الوکیشن Invalid زیادی داره.بعضی فایلهام هم هیدن شدن و فایلهای هیدن FOUND001 و ... هم بوجود اومدن.

بازم ممنونم از زحمات شما.
اگر خواستم مدل رو جدید کنم از شما راهنمایی میگیرم.
راستی چون مدل من DVD ریدر و رایتر ندارد لطفا یک مدل خوب معرفی کنید.با این سیستمم بخوره و اگر خواستم مدل رو آپ کنم اونجا هم خوب باشه.
ارادتمندتان هستم.احمد

mrm2007
January 29th, 2010, 23:59
سلام و بعد از ظهر بخیر.
اولا بسیار از زحماتتون ممنونم.کیس رو باز کردم 1 کیلو خاک اون تو بود.:blush::blink:بعد از تمیز کردن یک سشواری هم کشیدم که باعث شد خاکهای hidden هم بیرون بیاد.:blush::blush:البته باز هم شبکه فن CPU در بعضی جاها گرفته که باید کلا اون رو باز کنم و تمیز کنم.نرم افزار HWMonitor رو هم نصب کردمدمای فن بالای 40 درجه است(حدود 43-44 درجه و حتی بعضی مواقع 47 درجه.
مدل پاور :
MODEL : MEC 6250 /400W
(Part# : M200-S13(230W
ظاهرا که این مدل MEC باید بدرد نخور باشه.:(در ضمن باید ویندوز را مجددا نصب کنم چون یکسالی میشه ازش استفاده میکنم.وقتی فلش وصل میکنم دیگه نمیتونم بصورت سیف خارج کنم و باید کامپیوتر رو خاموش کنم یا همینطوری فلش رو در بیارم که فکر کنم ممکنه به اون آسیب برسه.راستی وقتی ریست میشه در بررسی درایو سی واحدهای الوکیشن Invalid زیادی داره.بعضی فایلهام هم هیدن شدن و فایلهای هیدن FOUND001 و ... هم بوجود اومدن.

بازم ممنونم از زحمات شما.
اگر خواستم مدل رو جدید کنم از شما راهنمایی میگیرم.
راستی چون مدل من DVD ریدر و رایتر ندارد لطفا یک مدل خوب معرفی کنید.با این سیستمم بخوره و اگر خواستم مدل رو آپ کنم اونجا هم خوب باشه.
ارادتمندتان هستم.احمد

با سلام

اگه بتونید یکی از این دمنده های باد پیدا کنین اونوقته که واقعا خاک رو میبینید که چقدره. چون این دمنده های باد واقعا فشار بالایی دارن و به راحتی فن و هیت سینک رو هم تمیز میکنن.(من برای توی خونه یکی از ارزونترین مدلهای چینی رو گرفتم 8 تومن. کلا چیز به درد بخوریه)

در مورد اون فایلهایی هم که به صورت هیدن در درایو C به وجود میاد و اینولید الوکیشنها , عادیه و چون بعد از ریست اسکن دیسک فعال میشه و دقیقا محل همون فایلهاییه که موقع ریست , سیستم مشغول کار باونها بوده (حالا یا فایلهای شخصی شما یا فایلهای ویندوز). شما میونید اون فایلهای و فولدرهای FOUND001 و ... را بدون نگرانی حذف کنین . اتفاقی نمی افته.

در مورد فلش هم معمولا اگه برنامه ای باز نباشه و از فایلی روی فلش استفاده نکنه مهم نیست.البته به مارک فلش هم یک مقدار بستگی داره.

پاورتون هم یکم از این مدلهای معمولی بازار بهتره, ولی چون 4 سال گذشته پیشنهاد میکنم عوضش کنین. یک پاور گرین یا کولر مستر و یا ACBel بخرین باتوان توی رنج 400 تا 450 وات . اگر بعدا سیستم روهم عوض کردین بدردتون میخوره.(به شرطی که اهل بازی و استفاده از کارتهای گرافیکی با توان بالا نباشین)

درمورد DVDWriter هم اگر سیستمتون پورت ساتا داره بهتره رایتر روهم ازنوع ساتا بگیرید چون مادربوردهای جدید معمولا فقط یک پورت Parallel ATA(PATA) دارن (همون کانکتورهای پهن عادی هارد) که 2 تا دیوایس بیشتر بهش نمیتونین وصل کنین ولی تا دلتون بخواد معمولا پورت ساتا روشون ریخته. درمورد مارک هم , تموم مارکهای موجود تقریبا(درقیمتهای معمولی) یک کیفیت رو دارن برای همین من پیشنهاد میکنم کهLG بگیرید چون گارانتی تعویض مادیران داره و البته من خودم هم ازش استفاده میکنم و رایتر بدی نیست, بقیشون گارانتی تعویض ندارن (یا حداقل من ندیدم)

موفق باشید.

emilvr
February 2nd, 2010, 18:41
سلام

دوستان الان مدتی هستش( یکی دو ساعت ) که هیچ سایتی به جز سرمایه و هیچ نرم افزاری به جز متا تریدر به اینترنت وصل نیست!!! این خیلی عجیبه! برای شما هم این اتفاق افتاده؟

هر سایتی که فکرش رو بکنید امتحان کردم باز نکرد و پیغام Server not found ظاهر میشه فقط و فقط سایت سرمایه رو باز می کنه!!

hnp2500
February 2nd, 2010, 18:43
سلام

دوستان الان مدتی هستش( یکی دو ساعت ) که هیچ سایتی به جز سرمایه و هیچ نرم افزاری به جز متا تریدر به اینترنت وصل نیست!!! این خیلی عجیبه! برای شما هم این اتفاق افتاده؟

هر سایتی که فکرش رو بکنید امتحان کردم باز نکرد و پیغام Server not found ظاهر میشه فقط و فقط سایت سرمایه رو باز می کنه!!
با چه مرورگری امتحان می کنید؟

emilvr
February 2nd, 2010, 18:55
با چه مرورگری امتحان می کنید؟

mozilla , IE با هر دو امتحان کردم خیلی عجیبه هیچ سایت دیگه ای به جز این دو سایت باز نمیشه! تا حالا اینطوریشو ندیده بودم! متا تریدر هم کانکت هستش اما مثلا یاهو یا بازی آنلاین شطرنج و ... کانکت نمیشه

hnp2500
February 2nd, 2010, 18:57
mozilla , IE با هر دو امتحان کردم خیلی عجیبه هیچ سایت دیگه ای به جز این دو سایت باز نمیشه! تا حالا اینطوریشو ندیده بودم! متا تریدر هم کانکت هستش اما مثلا یاهو یا بازی آنلاین شطرنج و ... کانکت نمیشه
start->run-> type cmd->enter-> in cmd window type: ping google.com

emilvr
February 2nd, 2010, 19:05
start->run-> type cmd->enter-> in cmd window type: ping google.com

نتیجه برای گوگل :

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 209.85.227.103:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss)

نتیجه برای سرمایه :

Reply from 207.182.137.114: bytes=32 time=386ms TTL=37
Reply from 207.182.137.114: bytes=32 time=437ms TTL=37
Reply from 207.182.137.114: bytes=32 time=435ms TTL=37
Reply from 207.182.137.114: bytes=32 time=399ms TTL=37

Ping statistics for 207.182.137.114:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),

hnp2500
February 2nd, 2010, 19:10
نتیجه برای گوگل :

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 209.85.227.103:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss)

نتیجه برای سرمایه :

Reply from 207.182.137.114: bytes=32 time=386ms TTL=37
Reply from 207.182.137.114: bytes=32 time=437ms TTL=37
Reply from 207.182.137.114: bytes=32 time=435ms TTL=37
Reply from 207.182.137.114: bytes=32 time=399ms TTL=37

Ping statistics for 207.182.137.114:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
اینترنت شما adsl هست؟ در صورت مثبت بودن از کجا؟ منطقه مخابراتی؟
آیا اخیراً نرم افزار خاصی نصب کرده اید (firewall, anti virus, ..)؟
این دستور را هم امتحان کنید:
ping 8.8.8.8

emilvr
February 2nd, 2010, 19:19
اینترنت شما adsl هست؟ در صورت مثبت بودن از کجا؟ منطقه مخابراتی؟
آیا اخیراً نرم افزار خاصی نصب کرده اید (firewall, anti virus, ..)؟

نه، من اینترنت وایرلس دارم، آخرین نرم افزاری هم که نصب کردم نرم افزار MATLAB بود که مربوط میشه به 31 january

شاید همون اختلال تو خطوط اینترنت هستش که شایع شده از 12 بهمن تا یکی دو هفته خطوط مشکل داره! نمی دونم، عجیبه. از شرکتی که اینترنت ازش می گیرم پرسیدم گفتن خیلی ها این مشکل رو دارن کاری ازشون بر نمیاد فعلا باید همینطور سر کنید

hnp2500
February 2nd, 2010, 19:23
نه، من اینترنت وایرلس دارم، آخرین نرم افزاری هم که نصب کردم نرم افزار MATLAB بود که مربوط میشه به 31 january

شاید همون اختلال تو خطوط اینترنت هستش که شایع شده از 12 بهمن تا یکی دو هفته خطوط مشکل داره! نمی دونم، عجیبه. از شرکتی که اینترنت ازش می گیرم پرسیدم گفتن خیلی ها این مشکل رو دارن کاری ازشون بر نمیاد فعلا باید همینطور سر کنید
سایت [Only registered and activated users can see links] را باز می کند؟
ping 8.8.8.8 جواب می دهد؟
از کجا وایرلس گرفتید؟
من adsl دارم، کم و بیش مشکلاتی هست، اما نه آنطور که نشه کار کرد.:whoow:

emilvr
February 2nd, 2010, 19:32
سایت [Only registered and activated users can see links] را باز می کند؟
ping 8.8.8.8 جواب می دهد؟
از کجا وایرلس گرفتید؟
من adsl دارم، کم و بیش مشکلاتی هست، اما نه آنطور که نشه کار کرد.:whoow:

آقا مشکل گویا حل شد الان باز سایت ها رو باز می کنه، اینطوریشو ندیده بودم!:blink:

hnp2500
February 2nd, 2010, 19:35
به نظر میرسه مشکل از isp هست، احتمالاً باز سیستمهای جدید نصب کردند

Konjkav
February 2nd, 2010, 23:15
دوستان خوبم سلام
یک مشکلی برای من پیش اومده که دو روز شدید منو سرکار گذاشته!

چند روز پیش به اسرار پسرم بازی کانتر رو روی کامپیوترم ریختم! از انجا که معمولا این بازی ها همراه نصب باید ک ر ک شوند آنرا انجام دادم.

مشکلی که پیش اومد اینبود که راه به راه آنتی ویروسم به فایل اصلی بازی یعنی CZERO.exe گیر میداد.
منم برا اینکه خیال خودمو راحت کنم اونرو uninstall کردم!

از طرفی هم همون روز تصمیم گرفتم برنامه ADOB FLASH CS4 را که مدتی بی استفاده روی کامپیوتر بود
uninstall کنم.

اما بدبختی من از اونجا شروع شد که از اون موقع تا حالا سایتهایی که از فلش استفاده کرده اند درست روی
اینترنت اکسپلورر من اجرا نمیشند و اگر روی قسمت ها فلش یک سایت راست کلیک کنم مینویسه
flash not loaded
یا مثلا وقتی وارد ایمیلم تو یا هو میشم و روی INBOX کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و مجبورم با
گزینه open in new window بازش کنم !

از طرفی هم کلی برنامه نصب شده دارم که مصیبت نصب دوباره ویندوز را دوچندان میکنه:cry::cry:
لطفا اگر راهی بنظرتون میرسه بهم بگید.

کلا مشکل من درست اجرا نشدن صفحات اینترنتی است!

مخلص همگی.

hnp2500
February 2nd, 2010, 23:39
نرم افزار adobe flash player را در اینترنت جستجو کنید و آنرا نصب نمائید. قاعدتاً مشکل شما حل می شود. حجم برنامه هم خیلی کم هست و مشکل دانلود نخواهید داشت

Konjkav
February 3rd, 2010, 00:33
متاسفانه با نصب آخرین ورژن adob flash player مشکل من حل نشد!

mercury
February 3rd, 2010, 19:25
دوستان خوبم سلام

کلا مشکل من درست اجرا نشدن صفحات اینترنتی است!

مخلص همگی.

این مشکل ربطی به بازی و سیستم شما نداره !

در این چند ماهه بعضی از ISP ها کلاً فایلهایی که به وسیله فلش پلیر اجرا می شوند را به نوعی ف*ی*ل*ت*ر می

کنند. البته گاهی هم از این کار دست بر می دارند و بعضی مواقع هم به صورت دوره ای بین ISP ها این عمل می گرده !!

نمی دونم بازیشون گرفته و یا مورد دیگه ای هست !

Kasra
February 3rd, 2010, 21:30
متاسفانه با نصب آخرین ورژن adob flash player مشکل من حل نشد!

در این چند ماهه بعضی از ISP ها کلاً فایلهایی که به وسیله فلش پلیر اجرا می شوند را به نوعی ف*ی*ل*ت*ر می

کنند. البته گاهی هم از این کار دست بر می دارند و بعضی مواقع هم به صورت دوره ای بین ISP ها این عمل می گرده !!

در تایید فرمایش شما ، مدتی است که آی اس پی ها این مشکل را ایجاد کرده اند که احتمالا به خاطر این است که جلوی نمایش فیلمها از یوتیوب و سایت های مشابه را بگیرند و به طور غیر مستقیم باعث شده اند بسیاری از سایت های Flash به طور متناوب غیر قابل دسترس شوند .

Konjkav
February 3rd, 2010, 23:44

در تایید فرمایش شما ، مدتی است که آی اس پی ها این مشکل را ایجاد کرده اند که احتمالا به خاطر این است که جلوی نمایش فیلمها از یوتیوب و سایت های مشابه را بگیرند و به طور غیر مستقیم باعث شده اند بسیاری از سایت های Flash به طور متناوب غیر قابل دسترس شوند .

متاسفانه در مورد اینجانب عمق فاجعه چند متر عمیقتر است چون من همزمان دوتا pc را به یک مودم وصل کردم . مواردی که شما فرمودید روی هر دو وجود دارد اما روی کامپیوتر خودم وقتی توی ایمیل یاهو روی Inbox
کلیک میکنم بجای اینکه اینباکس باز بشه اون نوار زرد رنگ میاد که میکه یک فایل میخواد دانلود بشه ...

جالبتر اینکه بعضی سایتهایی که فرم یا انیمیشن فلش دارند توی کامپیوتر خودم باز نمیشند ولی تواون یکی باز میشند!

persiansarmaye
February 3rd, 2010, 23:49
متاسفانه در مورد اینجانب عمق فاجعه چند متر عمیقتر است چون من همزمان دوتا pc را به یک مودم وصل کردم . مواردی که شما فرمودید روی هر دو وجود دارد اما روی کامپیوتر خودم وقتی توی ایمیل یاهو روی Inbox
کلیک میکنم بجای اینکه اینباکس باز بشه اون نوار زرد رنگ میاد که میکه یک فایل میخواد دانلود بشه ...

جالبتر اینکه بعضی سایتهایی که فرم یا انیمیشن فلش دارند توی کامپیوتر خودم باز نمیشند ولی تواون یکی باز میشند!
سیستم شما تروجان گرفته. پیشنهاد میکنم با یک آنتی ویروس بروز و آپدیت شده کل سیستم رو اسکن کنید چون این مشکل میل باکس اصلا ارتباطی با فلش نداره.

Konjkav
February 4th, 2010, 14:06
از همه دوستان خوبم که اظهار نظر کردند خصوصا جناب tim1340 که با پیغام خصوصی راهنمایی کردند
تشکر میکنم!

مشکل IE من که حل نشد. اما با نصب mozilla fire fox همراه با فلش پلیر مربوطه تونستم دوباره صفحات وب رو مثل اولش ببینم.

مخلص همگی!

فرشاد صارمی فر
February 5th, 2010, 08:50
کلا IE جدید ناسازگاری های زیادی از خودش نشون داده

iraj23
February 7th, 2010, 02:12
آقا ما که از این راه حل استفاده کردیم جواب گرفتیم
از Internet Explorer (No Add-ons که تو اینجا هستش استفاده کنید
Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> Internet Explorer (No Add-ons

پ.ن : میدونم راه حل دائمی نیست ولی خوب کاچی به از هیچی

isar
February 7th, 2010, 02:18
آقا ما که از این راه حل استفاده کردیم جواب گرفتیم
از Internet Explorer (No Add-ons که تو اینجا هستش استفاده کنید
Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> Internet Explorer (No Add-ons

پ.ن : میدونم راه حل دائمی نیست ولی خوب کاچی به از هیچی

راه حل دائمی استفاده از موزیلا فایر فکس هستش.

واقعا تعجب میکنم چرا با وجود مرورگر عالی و قوی مثل فایر فکس، دوستان هنوز از IE استفاده میکنن !

من حتی روی سیستمم ندارمش IE رو.

hossein_7
February 8th, 2010, 13:24
اقا من مي خوام يه نرم افزار رو رو يه سيستم پاك كنم اما پسورد مي خواد هيچ راهي نداره

isar
February 8th, 2010, 15:12
چند روزیه که جیمیلم داغون شده و با بدبختی بالا میاد. اما یاهو میل خیلی خوب کار میکنه و مشکلی نیست.

آیا سایر دوستان هم این مشکل رو دارند ؟

sam123
February 8th, 2010, 15:44
چند روزیه که جیمیلم داغون شده و با بدبختی بالا میاد. اما یاهو میل خیلی خوب کار میکنه و مشکلی نیست.

بله دوست من منم همین مشکل رو دارم
برای استفاده از جی میل یا باید از نرم افزار u99 استفاده کنید یا از vps

موفق باشی

mrm2007
February 9th, 2010, 22:01

با سلام

دوستانیکه با gmail مشکل دارند این لینک رو ببینند:

من که موندم دیگه چی بگم ...

----------------------------------------------------
واعظان کین جلوه بر محراب ومنبر میکنند
چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند
گوییا باور ندارند روز داوری
کین همه غلب و دغل در کار داور میکنند

Haghshenas
February 14th, 2010, 15:15

سلام هر چند این مشکل رفع شده ولی ممکنه باز هم پیش بیاد من یک راهکار خیلی آسون میگم حالش رو ببرید.

وارد صفحه میل گوگل بشید از هرجایی که دیدید دیگه جلوتر نمیره برید به نوار آدرس و این عبارت رو پیدا کنید:

خوب مشکل خیلی راحت رفع میشه کافیه یک s رو حذف کنید و صفحه رو مجدد وارد بشید و آدرس میشه این:

مخابرات خیلی ناشیانه اومده و سرورهایی رو که به حالت [Only registered and activated users can see links] هست بسته و یا بعضیهاش رو بسته .

من چند وقت پیش سر یکی از سایتهای یکی از بروکرها این مشکل رو داشتم با اونا چت کردم گفتن مشکل از سمت اونا نیست خلاصه این کار رو کردم دیدم باز شد.

امیدوارم مشکل همه شما اگه بازهم پیش اومد رفع بشه با این روش.

موفق باشید

behnamgeorgio
February 14th, 2010, 20:16
سلام این مشگل چیه من نمیتونم با win7وارد فروم ایران ایگلد بشم کمک؟؟؟؟

Oops! This link appears to be broken.
Suggestions:

Reload this page later
View cached copy of page from Google ([Only registered and activated users can see links])
Go to iran-­egold.­com ([Only registered and activated users can see links])
Search on Google:
همش این پیغامو میده

behnamgeorgio
February 14th, 2010, 20:51
اینم از فایرفاکس

Server not found

Firefox can't find the server at forum.iran-egold.com.

* Check the address for typing errors such as
ww.example.com instead of

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or *****, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

Man1
February 16th, 2010, 22:22
دوستان عزیز. چطور میشه ازهر چیزی که رو دسکتاب هست عکس گرفت؟

Faghih
February 16th, 2010, 22:28
دوستان عزیز. چطور میشه ازهر چیزی که رو دسکتاب هست عکس گرفت؟

alt+prtscr

open paint

paste to it

mercury
February 17th, 2010, 10:36
من Babylon Pro v8.0.5 Full رو از سایت کمیاب آنلاین دانلود کردم منتها نسخه trial هست و بعد از مدتی Expire میشه !

دوستان راهی می شناسند که اینو دائمیش کنم ؟!!!

مرسی

termes
February 17th, 2010, 10:59
من Babylon Pro v8.0.5 Full رو از سایت کمیاب آنلاین دانلود کردم منتها نسخه trial هست و بعد از مدتی Expire میشه !

مرسی

نسخه آسان داونلود رو بگیر دائمی کار می کنه.
R18 البته:)

Man1
February 18th, 2010, 16:34
این جیمیل لعنتی هیچطوری باز نمیشه تمام ایمیلهای فارکسیم اونجاست چه بلایی سرش بیارم؟

masoud123
February 18th, 2010, 16:37
این جیمیل لعنتی هیچطوری باز نمیشه تمام ایمیلهای فارکسیم اونجاست چه بلایی سرش بیارم؟

با فایرفاکس یا اپرا امتحان کن، مال من با IE باز نمی شه ولی با فایرفاکس باز میشه. :)

isar
February 18th, 2010, 16:57

با فایرفاکس یا اپرا امتحان کن، مال من با IE باز نمی شه ولی با فایرفاکس باز میشه. :)

من این کار رو کردم خوب شد

Man1
February 18th, 2010, 18:20
ممنون دوستان ولی ظاهرا با هیچکدوم درست نمیشه.

Kambar
February 18th, 2010, 19:34
ممنون دوستان ولی ظاهرا با هیچکدوم درست نمیشه.
برو این سایت
از قسمت نوار ادرس موبایلی که میاره بزن [Only registered and activated users can see links]
سایت رو که باز کرد ایمیلتان را وارد کنید و میل ها را بخوانید

AD2007
February 18th, 2010, 23:14
بیچاره ماها.... برای باز کردن جی میل چقدر بدبختی باید بکشیم...واقعا خنده داره!
خنده دارتر اینه که بدونین چرا گوگل زبان فارسی رو ساپورت میکنه!

(دلیل فارسی بودن گوگل(افتخار ایرانیان)

امید کردستانی، نایب‌رئیس ارشد بخش فروش و عملکرد جهانی در شرکت اینترنتی گوگل است.
در حالی که یاهو ایران را از لیست کشورهای موجود در این سایت حذف کرده است اما گوگل به لطف مدیر ایرانی خود همچنان زبان فارسی را به رسمیت می‌شناسد.
امید کردستانی در تهران به دنیا آمده و در سن چهارده سالگی، پس از مرگ پدرش به کالیفرنیا رفته‌است.
وی مدرک کارشناسی مهندسی برق خود را از دانشگاه ایالتی سن‌خوزه گرفته‌است. وی همچنین در سال 1991 مدرک کارشناسی‌ارشد خود را در رشته «مدیریت بازرگانی» (MBA) از دانشگاه استنفورد گرفت.
وی به دلیل داشتن نام خانوادگی کردستانی، گاهی اشتباهاً چنان پنداشته شده‌است که کُرد است ولی از هر دو طرف مادری و پدری اصلیت تهرانی دارد و همچنین متولد و بزرگ شده تهران است و زبان مادری فارسی دارد.
او دارای سابقه‌ای بیش از 12 سال در زمینه فناوری سطح بالا در شرکت‌های پیشروی اینترنتی مانند نت‌اسکیپ است. او همچنین نائب‌رئیس بخش توسعه، کسب و کار و فروش در این شرکت بود و توانست بازده مالی وب‌گاه نت‌اسکیپ را در عرض 18 ماه از 88 میلیون دلار در سال به بیش از 200 میلیون دلار در سال برساند.
او کارش را در نت‌اسکیپ در بخش فروش اُای‌ام (OEM) آغاز کرد و در طی دوره چهار ساله که در آن شرکت حضور داشت مسئولیت برقراری ارتباطات تجاری با شرکت‌هایی چون ای‌بِی، سیتی‌بانک، آمریکن‌آن‌لاین، آمازون، تراولاسیتی، اینتل و اکسایت را برعهده داشت.
کردستانی پیش از آغاز کار در نت‌اسکیپ در بخش‌هایی چون بازاریابی، مدیریت محصول و توسعه،کسب و کار در شرکت‌هایی چون 3DO، Go و هیولت-پکارد فعالیت می‌کرده‌ است.
خودش همیشه می‌گوید که خوش‌بینی و امیدواری به آینده ، که از خصلت های مهاجرین است، نقش موثری در موفقیت شغلی اش داشته است.
کردستانی شیک پوش و عجیب غریب
کردستانی را در گوگل بخاطر طرز لباس پوشیدن رسمی و در آغوش گرفتن همکاران و رئیس‌هایش می شناسند. او نیمی از ساعات کارش را در مسافرت و بیرون است
دیپلماسی امید کردستانی
کردستانی را در گوگل بعنوان یک دیپلمات هم می شناسند: در فضای استرس آلود و شتابنده چنین شرکتی تقریبا هر روزه در اتاق مدیران ارشد جر و بحث های شدیدی در می گیرد و امید همیشه میانجی و قاضی است. برای مثال گوگل، وجود چنین خصلت هایی در یک کارمند ، در لحظات بحرانی بسیار ارزشمند و حساس است. شعار همیشگی کردستانی: ایجاد رابطه، اعتمادسازی، انجام وعده و قول ها ، و نهایتا پولدارتر کردن سهامداران و شرکا است .
کردستاني در 8 مي 2006 در مجله تايم به عنوان يکي از صد نفري که دنيا را شکل داده‌اند نام گرفته‌است. وي هم اکنون يکي از بزرگترين مديران ارشد شرکت گوگل است.
عکس هاش رو نتونستم بزارم یه جا دیگه آپلود کردم :

و در نهایت اینکه نایب‌رئیس ارشد بخش فروش گوگل ایرانی هست و ایرانی ها نمیتونن وارد جی میل بشن!:o

kowsar
February 18th, 2010, 23:28
این هم لینک دانلود این مرورگر

شاد باشید

mercury
February 23rd, 2010, 17:59

مرسی

از نسخه های ک*ر*ک شده نا امید شدم !!!

با قبلی ها خیلی فرق می کنه آب از لب و لوچه آدم سرازیر میشه !!

این ورژن توی بازار به صورت اورجینال وجود داره ؟ قیمتش مهم نیست !

hadiearn
February 23rd, 2010, 18:07

من با ورژن 8 چند ماهه کار میکنم و مشکلی ندارم ( البته ****** داره )
و اکسپایر هم نشده;)

hadiearn
February 23rd, 2010, 18:13
سلام هر چند این مشکل رفع شده ولی ممکنه باز هم پیش بیاد من یک راهکار خیلی آسون میگم حالش رو ببرید.

وارد صفحه میل گوگل بشید از هرجایی که دیدید دیگه جلوتر نمیره برید به نوار آدرس و این عبارت رو پیدا کنید:

خوب مشکل خیلی راحت رفع میشه کافیه یک s رو حذف کنید و صفحه رو مجدد وارد بشید و آدرس میشه این:

مخابرات خیلی ناشیانه اومده و سرورهایی رو که به حالت [Only registered and activated users can see links] هست بسته و یا بعضیهاش رو بسته .

من چند وقت پیش سر یکی از سایتهای یکی از بروکرها این مشکل رو داشتم با اونا چت کردم گفتن مشکل از سمت اونا نیست خلاصه این کار رو کردم دیدم باز شد.

موفق باشید

امروز چک کردم دیدم مشکل [Only registered and activated users can see links] حل شده:rambo:
معلوم نیست اخر به چه هدفی اینکارارو انجام میدن:mad:

mercury
February 23rd, 2010, 18:14
و اکسپایر هم نشده;)

داداش اون چشمکت منو کشته!!!

بابا یکی دو هفته است عین مرغ سر کنده از این سایت به اون سایت می پرم !!!

دست ما رو هم بگیر ;) منتها توی پیام خصوصی :blink:

mercury
February 23rd, 2010, 18:51
و اکسپایر هم نشده;)

جناب hadiearn فقط اومدی دل ما رو بسوزونی ! :(

isar
February 24th, 2010, 00:41
دوستان سلام

این قضیه دولت الکترونیک چیه ؟ واسه ملت کلاس کامپیوتر گذاشتن !

زندایم میره این کلاسا رو. مثله اینکه یک نرم افزار دادن بهشون که نصب کنن رو سیستم. و نرم افزار ازشون میخواد که فایروال رو قطع کنند.
حالا به من زنگ زده میگه اینجوریه ( آخه مغز کامپیوتر خاندان ما منم :p )

منم به شک افتادم که برای چی نرم افزار میگه فایروال باید قطع باشه !!!!!!! نکنه چیز مخربی داره ؟ :huh:

لطفا اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره مارو بی بهره نگذاره.

trendfinder
February 24th, 2010, 13:00
جناب hadiearn فقط اومدی دل ما رو بسوزونی ! :(

Ashkan1
February 25th, 2010, 23:53
سلام
من مدتیه دارم از مروگر گوگل کروم google chrome استفاده میکنم سبکه و سرعت خوبی هم دارم.
ورژن 5 بتاش هم اومده اما من ورژن 4 را ترجیح میدم.
دوست داشتید با یه سرچ در اینترنت پیدا کنید و دانلود کنید و نصب کنید.
فقط نمیدونم چرا با قالب بعضی سایت ها و همچنین تاپیک هایی که در اون عکس پیوست شده مشکل داره!شاید فقط برای من اینطوریه!

persiansarmaye
February 26th, 2010, 00:15
opera هم مرورگر خوبیه!

alijob444
February 26th, 2010, 11:56
من جدیدا به یه مشکل عجیب برخورد کردم مرورگر فایر فاکس من اسرار خاصی داره که صفحات اس اس ال باز نشه برای مثال میخوام وارد حساب پی پال بشم میگه که نه صفحه اس اس ال هست و یه پیام عجیب میاره که هرچی تری میزنم باز نمیکنه کلا صفحات امنیتی باز نمیشه خودم شکم اینه که یه نرم افزار دور زدن سانسور نصب کردم اومدم رو فایر فاکس تنظیم کنم اشتباهی یه تیکی چیزی زدم که خودم هم سر در نمیارم کسی میدونه چطور میشه دوباره کاری کرد که صفحات امنیتی باز بشه
اینم اروری هست که میده
An error occurred during a connection to [Only registered and activated users can see links]

Can't connect securely because the SSL protocol has been disabled.

(Error code: ssl_error_ssl_disabled)

# The page you are trying to view can not be shown because the authenticity of the received data could not be verified.

# Please contact the web site owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.
بعدش یه دکمه تری داره که هرچی میزنی باز همین میاد

persiansarmaye
February 26th, 2010, 15:10
فقط همین سایت اینطوری شده؟

Ahmad-Ali
February 26th, 2010, 16:10

موفق باشید
سلام دوستان عزیز.
الان به این قسمت اومدم و این مطلب رو دیدم.
فکر کنم مخابرات اتفاقا خودش عمدا این کار رو کرده که شما با http برید توی جی میل:blink:.چون امنیت و مخفی بودن درون جی میل با [Only registered and activated users can see links] خیلی بالاست و این باب طبع مخابرات نیست;)!!سعی کنید با همون [Only registered and activated users can see links] وارد جی میلتون بشید.:)
ارادتمندتان احمد

alijob444
February 26th, 2010, 17:10
فقط همین سایت اینطوری شده؟

نه دوست عزیز تمام سایتهایی که امنیت اس اس ال دارن این مشکل رو ایجاد میکنه
لیبرتی
پی پال
انجمنهایی با امنیت بالا
وارد شدن به حسابهای کاربری که با امنیت اس اس ال میخوام وارد بشم
هر جا که این واژه وجود داره ssl

tim1340
February 27th, 2010, 05:13
با سلام
دوست گرامی alijob444 بهتر است تمامی افزودنی های فایرفاکس را دیزیبل کنید و بعد یک به یک امتحان کنید تا ببینید مشکل از کدام افزودنی است.اهمچنین باید تنظیمات امنیتی فایرفاکس را چک کنید . از منوی تولز به قسمت
ادوانس رفته و از انجا گزینه انکریپشن را باز کنید و ببینید ایا جلوی اس.اس.ال.3 تیک خورده یا نه و نیز سرتیفیکیت را هم بصورت اتوماتیک دراورید.ببخشید که حوصله انگلیسی نوشتن نبود.

mercury
February 27th, 2010, 13:46
زیر نویس انگلیسی Avatar رو از کجا می تونم گیر بیارم ؟!

termes
February 27th, 2010, 14:54
زیر نویس انگلیسی Avatar رو از کجا می تونم گیر بیارم ؟!

termes
February 27th, 2010, 14:59

مرکوری جان مگه با اون لینک حل نشد؟ یا شاید نتونستی درست ****** کنی؟شب آپلود می کنم برات یک جایی لینکش رو بهت میدم.
فکر خریدنش نباش اسراییلیه اصلش نمیشه خرید.ماجرا میشه برات

mercury
February 27th, 2010, 17:44
مرکوری جان مگه با اون لینک حل نشد؟ یا شاید نتونستی درست ****** کنی؟شب آپلود می کنم برات یک جایی لینکش رو بهت میدم.
فکر خریدنش نباش اسراییلیه اصلش نمیشه خرید.ماجرا میشه برات

سلام علیرضا جان

خیلی ممنونم ازت بابت این همه حوصله ای که به خرج میدی و جواب پست ها رو میدی ! :)

راستش از آسان دانلود اون نرم افزار رو گرفتم منتها موقع نصب سیستمم ارور میداد:(

ولی دیروز باز به کمیاب آنلاین سر زدم نسخه جدید بابیلون رو گذاشته بود همراه با همون نرم افزاری که توی فروم

سرمایه ممنوعه و جاش ستاره سبز میشه ;)

فعلاً که درست کار می کنه تا بعدش ببینم چی پیش میاد !

ولی من موندم چرا هر چیز به درد بخور توی این دنیا پیدا میشه کار این ملت بلاد کفره !!

در ضمن از لینکی که بابت زیر نویس آواتار گذاشتی ممنونم ازت ؛ فرمت فیلمی که دارم MKV هستش نمی دونم

کدومش با هم جور در میاند ؟!

پ.ن: درد و بلای آواتارت هم بخوره توی سر این ماموت عصر حجری !!!!

termes
February 27th, 2010, 17:58
سلام علیرضا جان

خیلی ممنونم ازت بابت این همه حوصله ای که به خرج میدی و جواب پست ها رو میدی ! :)

راستش از آسان دانلود اون نرم افزار رو گرفتم منتها موقع نصب سیستمم ارور میداد:(

ولی دیروز باز به کمیاب آنلاین سر زدم نسخه جدید بابیلون رو گذاشته بود همراه با همون نرم افزاری که توی فروم

سرمایه ممنوعه و جاش ستاره سبز میشه ;)

فعلاً که درست کار می کنه تا بعدش ببینم چی پیش میاد !

ولی من موندم چرا هر چیز به درد بخور توی این دنیا پیدا میشه کار این ملت بلاد کفره !!

در ضمن از لینکی که بابت زیر نویس آواتار گذاشتی ممنونم ازت ؛ فرمت فیلمی که دارم MKV هستش نمی دونم

کدومش با هم جور در میاند ؟!

پ.ن: درد و بلای آواتارت هم بخوره توی سر این ماموت عصر حجری !!!!

خواهش می کنم .
در مورد زیر نویس باید ببینی از کجا ریلیز شده.ولی خوب اگر بندازی روی فیلم توی Kmplayer مشخص میشه.که هماهنگ هست یا نه.
معمولا انگلیسی ها مشکلی ندارند و راحت زیرنویس مناسب براشون گیر میاد.

اون دردو بلا رو هستم شدید:)

حالا شب آپ می کنم بیبیلیون رو.چون این یکی که من دارم سه ماهه نصبه آپدیت هم میشه از کار نیافتاده.حتی روی سون هم .
برقرار باشی

Ahmad-Ali
February 27th, 2010, 19:43
سلام دوستان.
لطفا بفرمایید زیر نویس رو چطور روی فیلم میگذاریم تا موقع نمایش در تلویزیون دیده شود.(موقع ضبط فیلم روی سی دی یا دی وی دی)
ارادتمندتان احمد

isar
February 27th, 2010, 20:10
سلام دوستان.
لطفا بفرمایید زیر نویس رو چطور روی فیلم میگذاریم تا موقع نمایش در تلویزیون دیده شود.(موقع ضبط فیلم روی سی دی یا دی وی دی)
ارادتمندتان احمد

سلام

اطلاعات فنی ندارم فقط تجربیات خودمه

زیر نویس از زیرمجموعه های فایل txt هستش که با فرمتهای sub یا srt یا... وجود داره

اگر میخواهید محتویات زیرنویس رو ببینید روی فایل راست کلیک کنید و از گزینه Open with ، گزینه NotePad رو انتخاب کنید.

برای ران شدن زیر نویس به همراه فیلم باید نام زیر نویس با نام فیلم دقیقا یکی باشه ( البته مواظب باشید پسوندها ور تغییر ندید )

با این کار نرم افزار Jetaudio یا KMPlayer زیر نویس رو نشون میدن.

اگر نشون ندادن روی فیلم راست کلیک کنید و از گزینه Subtitle زیر نویس رو انتخاب کنید.

و اما سوال شما

همون فایل زیر نویس رو در CD به صورت دیتا رایت کنید و در هنگام نمایش فیلم، از روی کنترل دستگاهتون که حتما باید در این حالت DVD باشه ( تا دیتا رو بخونه ) Subtitle رو انتخاب کنید

termes
February 27th, 2010, 21:08
سلام دوستان.
ارادتمندتان احمد

اگر منظورتون فرمتهای Avi است باید با نرم افزار sub aviیاین کار رو انجام بدید و موقع رایت با نرو هم تنظیات لازم رو اعمال کنید.در مورد دی وی دی که مسئله کامل فرق می کنه.و توضیحش مفصله و بعید هم بدونم منظور شما این باشه .با این حال باید از نرم افزار vso convertx to dvd استفاده کنید. کار باهاش بسیار ساده و راحته.
وی سی دی هم که اگر ایرانیا دست از سرش بردارند به تاریخ می پیونده.
من موندم چرا این خلایق هنرمند در تی دی اچ و ... دست کم نصف فیلمها رو روی دی وی دی نمیزنن.:blink:

arman_fxkar
March 2nd, 2010, 00:33
با سلام

دوستان من یه سری اطلاعات تو اکانت gmail ام دارم اما مثل اینکه جی میل جدیدا ف* ی * ل * ت **ر شده از دوستان کسی میدونه چطور میشه جی میل رو باز کرد
البته قبلا بگم که بنده با چند تا پ ** رو* کسی قوی سعی کردم که اونرو باز کنم اما باز نشد
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

با تشکر

mrm2007
March 3rd, 2010, 20:00
با سلام

دوستان من یه سری اطلاعات تو اکانت gmail ام دارم اما مثل اینکه جی میل جدیدا ف* ی * ل * ت **ر شده از دوستان کسی میدونه چطور میشه جی میل رو باز کرد
البته قبلا بگم که بنده با چند تا پ ** رو* کسی قوی سعی کردم که اونرو باز کنم اما باز نشد
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

با تشکر

با سلام

یک راهش اینه که یکی از نرم افزارهای Mail Client مثل Thunderbird ویا Outlook و ... رو نصب کنید و با اونها هم میتونید میل رو ببینید و بفرستید و...

یکی دیگش هم استفاده از ف* ش*ن با نام UltraS*rf هست

موفق باشید

Kambar
March 3rd, 2010, 20:14
الان فکر کنم جیمیل درست شده هست و مشکلی ندارد

isar
March 4th, 2010, 12:05
الان فکر کنم جیمیل درست شده هست و مشکلی ندارد

در حال حاظر بنده جیمیل رو با این آدرس میرم و مشکلی نداره.

قبلا واسه بالا اومدن جیمیل، اون S رو بر میداشتیم. ولی الآن باید بگذاریم.

mb
March 4th, 2010, 22:57
مرورگر اپرا نسخه نهایی ۱۰٫۵۰ با ادعای سریعترین مرورگر جهان برای کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد.

مرورگر اپرا ۱۰٫۵۰ علاوه بر محیط ظاهری جدید، امکان کاوش در صفحات وب به صورت امن و خصوصی را بوجود می آورد به نحوی که کاربران بدون شناخته شدند به کارهای خود در اینترنت می پردازند.

دکمه های منو مربوط به مرورگر اپرا ۱۰٫۵۰ دیگر از روش های قدیمی برای راهبرد کاربر در بین نوار ابزارها استفاده نمی کند، بلکه به وسیله یک پنجره باز شونده (Drop Down) تمام امکانات به نمایش گذاشته می شود.
منبع : وین بتا
[Only registered and activated users can see links]اپرا-10-50-منتشر-شد،-سریعترین-مرورگر-جهان/ ([Only registered and activated users can see links])

isar
March 4th, 2010, 23:17
مرورگر اپرا نسخه نهایی ۱۰٫۵۰ با ادعای سریعترین مرورگر جهان برای کامپیوترهای مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد.

مرورگر اپرا ۱۰٫۵۰ علاوه بر محیط ظاهری جدید، امکان کاوش در صفحات وب به صورت امن و خصوصی را بوجود می آورد به نحوی که کاربران بدون شناخته شدند به کارهای خود در اینترنت می پردازند.

دکمه های منو مربوط به مرورگر اپرا ۱۰٫۵۰ دیگر از روش های قدیمی برای راهبرد کاربر در بین نوار ابزارها استفاده نمی کند، بلکه به وسیله یک پنجره باز شونده (Drop Down) تمام امکانات به نمایش گذاشته می شود.
منبع : وین بتا
[Only registered and activated users can see links]اپرا-10-50-منتشر-شد،-سریعترین-مرورگر-جهان/ ([Only registered and activated users can see links])

اپرا خیلی سنگینه.

فکر کنم بیشتر بدرد کارای تراحی وب میخوره ! :blink:

ehsanshok
March 8th, 2010, 19:46
با سلام.برنامه ای میخوام که بشه توسط اون والپیپر های منتخب خودم رو هر چند دیقه یکبار تعویض کنه. اگه لینک دانلود هم بدید که فوق العاده میشه. حدالمقدور کم حجم هم باشه.

Freedman
March 8th, 2010, 20:28
با سلام.برنامه ای میخوام که بشه توسط اون والپیپر های منتخب خودم رو هر چند دیقه یکبار تعویض کنه. اگه لینک دانلود هم بدید که فوق العاده میشه. حدالمقدور کم حجم هم باشه.

تغییر خودکار والپیپربا نرم افزار Adolix Wallpaper Changer ([Only registered and activated users can see links])

ehsanshok
March 8th, 2010, 22:03
تغییر خودکار والپیپربا نرم افزار Adolix Wallpaper Changer ([Only registered and activated users can see links])
ضمن تشکر از پاسخ سریع و جالبتون، فایلی که در لینک شما قرار داره صفحه دانلودش باز نشد متاسفانه. بخاطر همین از سایت اصلیش گرفتم.[Only registered and activated users can see links]

morteza_kh
March 9th, 2010, 16:31
با سلام
دوستان چطوری ميشه يک برنامه را دوبار را ن کرد.؟
خيلی واسم مهمه اگر دوستان کسی ميدونه ممنون ميشام راهنمايی کنه

Konjkav
March 9th, 2010, 20:08
با سلام

میتوانید در دو درایو یا دایرکتوری مجزا این برنامه را نصب کنید و اجرا کنید

Man1
March 9th, 2010, 20:53
دوستان من مرورگرمو عوض کردم بعد یه مشکل بیدا شد اینطور که برخی سایتها یه قسمتهایی رو نداشت و نوشته بود click here to install plugin
روش کلیک میکردم ولی هیچ اتفاقی نمیافتاد تا اینکه مرورگر جدید رو دیلیت کردم ولی اون مشکل هنوز باقیه یعنی الان اگه وارد سایتی بشم و یه قسمت خالی باشه اونجا نوشته the required plugin is not installed. 
چیکار باید کرد تا وضعیت معمولی بشه؟ ممنون.

morteza_kh
March 9th, 2010, 21:20
میتوانید در دو درایو یا دایرکتوری مجزا این برنامه را نصب کنید و اجرا کنید

دوسته عزيز اين کا رو کردم ولی باز هم وقتی برنامه را اجرا ميکنم همون قبلی مياد بالا

isar
March 9th, 2010, 21:30
دوستان من مرورگرمو عوض کردم بعد یه مشکل بیدا شد اینطور که برخی سایتها یه قسمتهایی رو نداشت و نوشته بود click here to install plugin
روش کلیک میکردم ولی هیچ اتفاقی نمیافتاد تا اینکه مرورگر جدید رو دیلیت کردم ولی اون مشکل هنوز باقیه یعنی الان اگه وارد سایتی بشم و یه قسمت خالی باشه اونجا نوشته the required plugin is not installed.
چیکار باید کرد تا وضعیت معمولی بشه؟ ممنون.

سلام

فلش پلیر رو چک کنید

Konjkav
March 9th, 2010, 21:42
دوسته عزيز اين کا رو کردم ولی باز هم وقتی برنامه را اجرا ميکنم همون قبلی مياد بالا

اگر برنامه را در دو دایرکتوری نصب کردید برای اجرا باید فایل اجرایی در هر کدام از مسیر ها را اجرا کنید
مثلا اگر شما دوتا متا از یک بروکر در دو مسیر نصب کنید نهایتا شورت کات یکی از آنها در دسکتاپ می آید و دومی را باید خودتان از مسیر نصب پیدا کنید و اجرا کنید( مثلا برای متا فایل اجرایی terminal.exe است)

morteza_kh
March 9th, 2010, 21:46
اگر برنامه را در دو دایرکتوری نصب کردید برای اجرا باید فایل اجرایی در هر کدام از مسیر ها را اجرا کنید
مثلا اگر شما دوتا متا از یک بروکر در دو مسیر نصب کنید نهایتا شورت کات یکی از آنها در دسکتاپ می آید و دومی را باید خودتان از مسیر نصب پیدا کنید و اجرا کنید( مثلا برای متا فایل اجرایی terminal.exe است)

دوسته عزيز تشکر از راهنماييتو ن ولی باز هم درست نشد.آيا راهه ديگری هم هست؟

Konjkav
March 9th, 2010, 22:25

بنظر من تنها راه نصب یک ویندوز مجازی و نصب این برنامه روی اون ویندوز است البته متاسفانه نام اون برنامه ای که میشد یک ویندوز دیگه نصب کرد یادم نیست ولی دیده بودم که توی اون هر برنامه و هر کاری میشه کرد.
معذرت میخوام از اینکه سواد ما تا سر "حسنک کجایی" بیشتر نبود:blush:

kowsar
March 10th, 2010, 00:09

سلام اگر برای متاتریدر می خواهید پست شماره 1198 لینک زیر را مطالعه کنید

شاد باشید

trendfinder
March 10th, 2010, 02:34
ساده ترین راه ، استفاده از نسخه portable هستش.
اکثر نرم افزارها نسخه portable دارند.حتی متا تریدر.

mercury
March 15th, 2010, 11:45
از دوستان کسی می تونه این مشکل من رو حل کنه ؟!

نرم افزار بابیلون رو نصب کرده ام ؛ منتها موقعی که می خوام پ*چ رو در پوشه بابیلون کپی کنم ارور میده سیستم !

آنتی ویروسم هم 4 ESET Smart Security نسخه اصلی هست .

پ.ن: ماجراها دارم با این بابیلون ! البته قبلاً نصبش کردم و پ*چ رو هم اجرا کردم و یه جورایی NOD 32 رو هم از کار

انداختم ولی امروز صبح بابیلون از کار افتاد و خواستم دوباره همون کار رو بکنم دیگه نتونستم.

پیشاپیش بابت راهنمایی دوستان سپاسگزارم

mahdicivil
March 15th, 2010, 12:05
از دوستان کسی می تونه این مشکل من رو حل کنه ؟!

نرم افزار بابیلون رو نصب کرده ام ؛ منتها موقعی که می خوام پ*چ رو در پوشه بابیلون کپی کنم ارور میده سیستم !

آنتی ویروسم هم 4 ESET Smart Security نسخه اصلی هست .

پ.ن: ماجراها دارم با این بابیلون ! البته قبلاً نصبش کردم و پ*چ رو هم اجرا کردم و یه جورایی NOD 32 رو هم از کار

انداختم ولی امروز صبح بابیلون از کار افتاد و خواستم دوباره همون کار رو بکنم دیگه نتونستم.

پیشاپیش بابت راهنمایی دوستان سپاسگزارم

روی نود کلیک راست کن. برو تو . adavanced set up
رول antivirus and antispyware رو باز کن.بعد برو تو exclusions زیر قسمت on-demand بعدش تو اینجا مسیر فایل کرکت رو بده. فکر کنم مشکلت حل بشه

Man1
March 19th, 2010, 13:01
سلام.
وقتی کامبیترو روشن میکنم بعد از صفجه سیاه سفید که وارد صفحه رنگی ویندوز اکس بی میشه بلافاصله همونجا ریاستارت میکنه و این ماجرا دوباره تکرار میشه تنظیماتو هم هرچی تغییر میدم فرقی نمیکنه نه میشه سیستم بالا بیاد نه ویندوز دوباره نصب کرد البته ترجیحا اگه بشه همون ویندوز قبلی بالا بیاد بهتره
ممنون از راهنمایی دوستان

iraj23
March 19th, 2010, 13:27
خیلی دلیلها میتونه داشته باشه دوسته من
اول از همه رمهاتو در بیار و جابجا کن و همچنین کابلهاتو هم همینطور در بیار دوباره بزن
اگه نشد اگه 2 تا رم داری یکیشو در بیار و با یکی امتحان کن ببین سیستمت بالا میاد یا نه و اگه نه که با اون یکی رمت امتحان کن
راستی تو تنظیم ستاپ مادربرد که دست نزدی ؟
اگه نشد که فکر کنم یه ویندوز افتادی با همه مخلفاتش

Ashkan1
March 19th, 2010, 13:31
سلام.
وقتی کامبیترو روشن میکنم بعد از صفجه سیاه سفید که وارد صفحه رنگی ویندوز اکس بی میشه بلافاصله همونجا ریاستارت میکنه و این ماجرا دوباره تکرار میشه تنظیماتو هم هرچی تغییر میدم فرقی نمیکنه نه میشه سیستم بالا بیاد نه ویندوز دوباره نصب کرد البته ترجیحا اگه بشه همون ویندوز قبلی بالا بیاد بهتره
ممنون از راهنمایی دوستان
سلام
انتی ویروس چی دارید؟
اگه احتمال میدید که ویروسی نشده اید کابل های اتصال به سیستم و پاور و همه را چک کنید.
تنظیمات چی را تغییر داده اید؟

emilvr
March 19th, 2010, 13:46
سلام.
ممنون از راهنمایی دوستان

دوست عزیز به احتمال بالا مشکلتون سخت افزاری باشه ، احتمال می دم فن سی پی یو سوخته باشه یا بهره وریش اومده باشه پایین، که اگه این اتفاق افتاده باشه، پس درجه حرارت سی پی یو شما بالا تر از حد مجاز شده و به همین دلیل سیستم ری استارت میشه، و در این صورت در 90 درصد موارد سی پی یو می سوزه یا نیم سوز میشه، اول چک کنید ببینید فن سی پی یو کار می کنه؟ بعد وارد تنظیمات بایوس سیستم بشین، و به قسمت تنظیمات مربوط به سی پی یو ---> چک کنید ببینید درجه حرارت سی پی یو چقدره، اگه بین 70 تا 100 درجه سانتیگراد باشه سی پی یو شما نیم سوز شده.

hnp2500
March 19th, 2010, 13:50
با عرض سلام
ببینید می توانید با safe mode سیستم را بالا بیارید؟
برای ورود با safe mode باید بعد از روشن شدن کامپیوتر و قبل از آمدن صفحه مشکی ویندوز، چند بار دکمه F8 را بزنید
در ضمن می توانید گزینه last good configuration (یه چیزی شبیه این) را هم انتخاب نمائید

Man1
March 19th, 2010, 15:27
ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن.
راستش دیروز یه متا تریدر جدید دانلود و نصب کردم که بلافاصله بعدش ریاستارت شد و از همون موقع این مشکل شروع شد ضمنا بخاطر بایین اومدن سرعت انتی ویروس را هم از کار انداخته بودم. در مورد سی بی یو هم حق با دوستمان است فن اون یه مدت مشکل داشت و بشدت داغ میشد شاید هم نیم سوز شده باشه ولی بهرحال مشکل رفع شده بود و الان هم ظاهرا بخوبی داره کار میکنه بقول اون دوستمون شاید یه ویندوز با همه مخلفات افتادیم اگه اینجور هم باشه خدا رو شکر میکنم یه سیستم نیافتاده باشم؟ یه بار چند سال بیش اینطور شده بود که با سی دس وینوز ریبیر کردم درست شد ولی الان ریبیر هم انجام نمیشه. اون موارد 4-5 گانه هم مثل سیو مد یا استارت نرمالی هم نتیجه ای نداده کابله هم مشکلی ندارن تغییراتی هم که من دادم همونهایی بوده که خود سیستم خواسته بازم تشکر از لطف دوستان

isar
March 28th, 2010, 11:40
سلام دوستان

میخوام روی یه سیستم، نرم افزار نصب کنم که باید ک&ر&ک بشه.

فایل ک&^ر%$کش با فرمت reg هستش.

اما متاسفانه وقتی روش کلیک میکنم پیغام زیر رو میده

Registry editing been disable by your administrator.

باید این مورد رو از کجا Enable کنم ؟

پ.ن : نرم افزار مورد نظر Alcol 120% هستش که برای بازیه NFS Most Wanted لازمه.

مرسییییی

mrm2007
March 28th, 2010, 14:31
سلام دوستان

میخوام روی یه سیستم، نرم افزار نصب کنم که باید ک&ر&ک بشه.

فایل ک&^ر%$کش با فرمت reg هستش.

اما متاسفانه وقتی روش کلیک میکنم پیغام زیر رو میده

Registry editing been disable by your administrator.

باید این مورد رو از کجا Enable کنم ؟

پ.ن : نرم افزار مورد نظر Alcol 120% هستش که برای بازیه NFS Most Wanted لازمه.

مرسییییی

با سلام

شما قبلا کامپیوترتون ویروسی شده بوده (شایدم هنوز باشه) و ویروس اجرای برنامه regedit.exe رو برای یوزر شما بسته (از طریق تغییر در رجیستری). فایلی که شما میخواهید باز کنین با ید توسط همون برنامه باز بشه و چون اجراش رو ویروس بسته در نتیجه نمیشه.

من یک لینک فایل vbs هست براتون میزارم دانلود و اجراش کنین. اگر که بعد از اجرای اون باز هم اون ارور رو داد یعنی اینکه سیستم شما هنوز ویروسیه و اولش باید ویروس رو پاک کنین. این فایل ها)Vbs( فایل های اسکریپت ویژوال بیسیک هستند که در هر صورتی اجرا میشن (البته اگه باز اجراش بسته نشده باشه)

لینک :

موفق باشید

candletrader
March 29th, 2010, 13:44
سلام
من کامپیوترم سه گیگ رم و سی پی یو core 2 due e 8200,2.66 GHz داره از اکس پی سرویس پک 3 هم استفاده میکنم. که فکر میکنم مشخصات خوبیه ولی از روز ازل باهاش مشکل سرعت دارم شاید 8 بار هم ویندوز نصب کردم و از انتی ویروسهای مختلفی هم استفاده کردم ولی فعلا از مک کافی استفاده میکنم. توی استارت آپ هم چند برنامه ساده دارم خلاصه تا تونستم بار اونا بر داشتم. وقتی هم که ران شد حدود 70-90% از سی پی یو آزاده.
سرعتش موقع استارت که خیلی پائینه. در حالیکه لپ تاپ من با مشخصات پائینتر و یک گیگ رم مثل فشفشه بالا میاد.
کسی میدونه چطور باید مشکلش را حل کنم.
سپاس

termes
March 29th, 2010, 19:32
سلام
من کامپیوترم سه گیگ رم و سی پی یو core 2 due e 8200,2.66 GHz داره از اکس پی سرویس پک 3 هم استفاده میکنم. که فکر میکنم مشخصات خوبیه ولی از روز ازل باهاش مشکل سرعت دارم شاید 8 بار هم ویندوز نصب کردم و از انتی ویروسهای مختلفی هم استفاده کردم ولی فعلا از مک کافی استفاده میکنم. توی استارت آپ هم چند برنامه ساده دارم خلاصه تا تونستم بار اونا بر داشتم. وقتی هم که ران شد حدود 70-90% از سی پی یو آزاده.
سرعتش موقع استارت که خیلی پائینه. در حالیکه لپ تاپ من با مشخصات پائینتر و یک گیگ رم مثل فشفشه بالا میاد.
سپاس

جناب محمدی درود
سال نو هم سرشار کامیابی در همه زمینه ها
اصولا سرعت بالا اومدن ویندوزبه چند مسئله مرتبطه که یکیش سخت افزار شماست و به ویژه در این بخش مادربرد نقش مهمی رو داره.یعنی ممکنه با مادربرد بهتر نتیجه بهتری بگیرید ولی با سی پی یو بهتر خیلی اتفاقی نیافتد.
نکته مهم دیگه استفاده از ویندوز اکس پیه.این ویندوز اصلا قرار نبود الان پشتیبانی بشه وبه ویژه سیستم های جدید تر با انواع مشکلات برروی این سیستم عامل مواجه هستند.به صورت رسمی البته مایکروسافت زیر بار این مسئله نمیره ولی به تجربه برای متخصصین ثابت شده که روابط پشت پرده سعی دارند شما رو به ارتقای به ویندوزهای بالاتر ارتقا بدهند.
شلید ویندوز هفت که انصافا محصول خوبی از کار دراومده گره از کار فرو بسته شما بگشاید.
:)

Hamed2420
March 30th, 2010, 01:23
سلام
سپاس
سلام
احوال جناب محمدی خوب هست؟

قربان به احتمال بسیار زیاد مشکل در نوع فرمت و یا پارتیشن بندی هارد شما هست.

جدیداً این مشکل رو از خیلی از دوستان شنیدم. فکر کنم شما باید هارد خودتون رو با نرم افزار مخصوص کمپانی سازنده پارتیشن بندی کنید.

امیدوارم که مشکلتون به سرعت حل بشه چون من هم از سرعت پایین کامپیوتر به شدت گریزانم...

ارادتمندم

solati
March 30th, 2010, 11:15
سلام
سپاس

براي رفع اين مشکل ميتوانيد TUNE UP 2010 را بر روي کامپيوتر خود نصب کنيد
اين نرم افزار به طور اتومات هر زمان که سرعت رايانه کند شود افزايش ميدهد

در ضمن عمر ويندوز را نيز بالا ميبرد.
با يه سرچ کوچيک پيدا ميشود

timkal
March 31st, 2010, 20:34
فوری- مهم

با سلام

طي چند روزه آينده هيچ فايل پيوست شده يا هيچ ايميلي را تحت عنوان postcard باز نکنيد. حتي اگر اين نامه از طرف دوستتان براي شما ارسال شده باشد.
همين حالا با forward اين نامه به دوستانتان کامپيوتر آنها را از يک مشکل خيلي جدي نجات دهيد. 20 بار دريافت کردن اين نامه بهتر از آلودگي دوستتان به اين ويروس است در حالي که شما ميدانستيد ولي دريغ کرديد و به او نگفتيد.
ويروس فوق توسط خبرگزاري CNN به عنوان مخرب ترين ويروس کامپيوتري اعلام شده.
اين ويروس ديروز توسط کمپاني McAfee شناسايي شد و تا کنون راهي جهت نابودی آن پيدا نشده.تا حد امکان به دیگر دوستان خود نیز اطلاع بدهید تا خدای ناکرده موجب زیان جبران ناپذیر نگردند.توضیح اینکه انتی ویروسها ی دیگر فعلا
نمیتوانند این ویروس را تشخیص بدهند(تا 2 ساعت قبل)

مسعود رهجو
March 31st, 2010, 22:08
سلام
تغییرات در اپرا 10.51:
مرورگر اپرا 10.51 در تاریخ دوشنبه، دوم فروردین سال 1389 منتشر شده که تغییرات صورت گرفته در این نسخه عبارتند از:
1- حل مشکل در اجرای دستور "Drag and Drop"
2- حل مشکلی (در قسمت Bookmark مرورگر اپرا) که در طی آن حذف کردن یک Bookmark ، موجب بسته شدن و یا از هم پاشیدگی تمام پوشه های آن مسیر می شد
3- هماهنگی بهتر موتور جستجوی گوگل با جستجوگر های یکپارچه مرورگر (قابل دسترسی در مسیر Tools > Preferences > Search)
4- حل مشکلی که در طی آن وقتی مسیر File > Show Menu Bar در حالت فعال قرار گرفته باشد "منوی O" اشتباها نمایش داده می شد (منوی O روش جدیدی در مرورگر اپرا 10.5 است که با فعال نمودن آن منوهای استاندارد و همیشگی اپرا که همیشه در بالای صفحه مرورگر دیده می شدند ناپدید و منوی جدیدی به نام "O menu" یا "منوی O" پدیدار می شود که با استفاده از آن به تمام تنظیمات و ویژگی های مرورگر اپرا دسترسی خواهیم داشت. فعال نمودن منوی O با برداشتن تیک از مسیر File > Show Menu Bar امکانپذیر است)
5- حل مشکلی که در طی آن آیکون اپرا (نماد اپرا) در قسمت System tray ویندوز بعد از بسته شدن مرورگر، باز هم باقی می ماند
6- حل مشکلی که در طی آن برگه های کوچک شده (Minimized tabs) بعد از راه اندازی دوباره مرورگر نمایش داده نمی شدند
7- حل مشکلی که در طی آن فاویکونها (به آیکون های کوچک نماد یک سایت یا وبلاگ Favicon می گویند) در قسمت Bookmarks مرورگر به سبب اینکه نام فایل آن ها شناسایی نمی شد، ذخیره نمی شدند
8- حل مشکلی که در نسخه قبل این مرورگر کاراکتر های اختصاصی زبان چینی، به صورت پادساعتگرد دوران داشتند
9- حل مشکلی در برنامه Mail این مرورگر، به هنگام راست کلیک کردن در زیر مدخل "All messages" و انتخاب کردن Compose
10- حل مشکلی که در طی آن هشداردهنده چت به هنگام فعال شدن برگه چت، بی دلیل نمایش داده می شد
11- حل مشکل نمایش داده شدن ایمیل های حذف شده در پوشه سطل بازیافت، بعد از عمل خالی کردن سطل و راه اندازی دوباره مرورگر
12- حل مشکلی در برنامه Mail که موجب نمایش داده نشدن پیغام هایی که دوباره انتخاب و احضار شده اند، می شد
13- حل مشکلی که در طی آن وقتی کاربر حالت Fit to Width را برای نمایش Mail خود انتخاب می کرد، Mail خالی از اطلاعات می شد
14- حل مشکلی که در طی آن فایل های ضمیمه شده در Mail ، در صورتی که نامه بلافاصله بعد از ضمیمه کردن فرستاده می شد، ارسال نمی شدند
15- در نسخه قبل این مرورگر پیام های خوشامد e-mail اپرا به زبان های مختلف ترجمه نشده بود
16- حل مشکل نمایش علامت " > " در صفحه HTML رایانامه
17- بهسازی های فراوان در موتور جاوا اسکریپ Carakan
18- حل مشکلی که در طی آن آیکون هایی که در حالت رنگی 16 بیت قرار داشتند در منوها نمایش داده نمی شدند
19- حل مشکل در نمایش Scrolling performance
20- حل مشکل نادرست انتخاب کردن فونت مطابق با استاندارد UTF-8 و بر اساس زبانهای چینی، ژاپنی و کره ای
21- حل مشکل امنیتی در HTTP Content-Length header که یک هکر می توانست با استفاده از این ایراد کدهای دلخواه (و مخرب) خود را در کامپیوتر قربانی اجرا کند
22- حل مشکل امنیتی در XSLT (مخفف Extensible Stylesheet Language Transformations می باشد) ، که یک مهاجم با استفاده از این ایراد امنیتی می توانست اسناد و محتوای نامربوط و تصادفی را بازیابی کند
23- در نسخه قبلی این مرورگر کوکی ها (Cookies) بیش از حد NPAPI دریافت می کردند که بدرستی توسط مرورگر تجزیه و تحلیل نمی شد
24- حل مشکل برگشتن و مسدود شدن قسمت سوم کوکی ها در حالت پیش فرض
25- حل مشکلی که در طی آن گاهی اوقات اپرا یک کوکی (cookie) را فقط برای داشتن نام Domain (حوزه اینترنتی) ذخیره می نمود
26-بالار فتن سرعت لود شدن صفحات ومشکل فونت فارسی در این ورژن حل شده است فارسی را خوب ساپورت می کند سایت های فارسی خوب پشتیبانی می کند

Jahed
April 1st, 2010, 04:11
دوستان سلام
من نوت بوك دل 1520 دارم و ميخوام راهنماييم كنيد كه چه آنتي ويروس و آنتي اسپاي و... نصب كنم كه در محيط نت دچار مشكل نشم.
در حال حاضر با مك آفي هستم كه آپديت نميشه و نسخه آپديت آن حجم بالايي داره!
متشكرم.

timkal
April 1st, 2010, 04:23
سلام
دوست عزیز امروزه تقریبا تمامی نرم افزارهای انتی ویروس روز جهان در بازار چه به صورت اصلی و چه به صورت غیر قانونی وجود دارد.اما چنانچه اطلاعات مهمی روی سیستم خود دارید بهتر است بین 30 تا 50 هزارتومان خرج کرده و یک انتی ویروس اورژینال تهیه کنید.اما این دو نرم افزار رایگان را حتما روی سیستم خود نصب کنید Flash_Disinfector و
نرم افزار دیگر متعلق به ترندمیکرو hijackthis با یک جستجوی ساده در گوگل میتوانید بیابید.نرم افزار اولی مخصوص ویروس اتوران است که عده بسیاری را دچار مشکل ساخته.این انتی ویروس رجیستری و تسک منیجر را به حالت اول برمیگرداند البته بعد از اسکن و نابودی ویروس.

ehsanshok
April 1st, 2010, 13:42
سلام.
میخواستم از طریق کامپیوتر بدون استفاده از پرینتر و اسکنر ، بصورت فکس ارسال و دریافت داشته باشم. بطور خلاصه چطور میشه از یه کامپیوتر خالی و یک خط تلفن بعنوان دستگاه فکس استفاده کرد؟
اگه کسی تجربه عملی داره محبت کنه. اگه برنامه های خود ویندوز جواب میده که بهتر وگر نه لینک برنامه مربوطه و چون زبانم خوب نیس روش درست ارسال و دریافت هم توضیح بدید.
با سپاس بسیار فرآوان

Jahed
April 2nd, 2010, 02:43
سلام دوستان
جديدا هنگام دانلود انديكاتور از سايت سرمايه دچار مشكل ميشوم. با اسلتور دانلود ميكردم .
الآن بعد از شناسايي فايل مينويسه attachment.php و سايز فايل را هم unknown مينويسه و طبيعتا دانلود نميكنه!
از اساتيد راهنمايي ميخوام.

isar
April 4th, 2010, 15:05
salam

man emrooz theme nasb kardam ro system.

alan nemitonam farsi benevisam!!!!

البته میتونم در word فارسی بنویسم. اما در موزیلا فایر فکس نمیتونم. مثلا در همین سایت.
اول در word تایپ کردم و بعد اینجا قرار دادم.

isar
April 4th, 2010, 15:10
تم مشکی برای XP

lotfa chek konid.

mrm2007
April 4th, 2010, 21:17
سلام.
میخواستم از طریق کامپیوتر بدون استفاده از پرینتر و اسکنر ، بصورت فکس ارسال و دریافت داشته باشم. بطور خلاصه چطور میشه از یه کامپیوتر خالی و یک خط تلفن بعنوان دستگاه فکس استفاده کرد؟
اگه کسی تجربه عملی داره محبت کنه. اگه برنامه های خود ویندوز جواب میده که بهتر وگر نه لینک برنامه مربوطه و چون زبانم خوب نیس روش درست ارسال و دریافت هم توضیح بدید.
با سپاس بسیار فرآوان

با سلام

الف) در مورد سوال شما جواب بله هست. شما میتونید بدونه پرینتر واسکنر فکس ارسال و دریافت بکنید (واضحه که مودم رو میخواهید) . فقط هنگامی که بخواهید فکس دریافتی رو پرینت کنید و یا یک صفحه (کاغذ) رو ارسال کنید به پیرنتر و اسکنر نیاز دارید (که اون روهم میتونید بدید بیرون پرینت بگیرند و یا براتون اسکن کنند). به طور خلاصه هر نوع فایل متن ویا عکس رو با فکس مستونید بفرستید و فکسهای دریافتی تون هم به صورت فایل عکس ذخیره میشه.

ب) برای نصب فکس هم در ویندوز مراحل زیر برید : (یک سی دی ویندوز هم دم دستتون باشه بد نیست. بعضی وقتها لازم میشه بسته به ویندوز نصب شده)
1) برید به : Control Panel >> Printer and Faxes
2) در صفحه باز شده اگه به گوشه سمت چپ بالا دقت کنین در قسمت Printer Tasks یک گزینه هست به نام Setup Faxing
3) روی اون کلیک بکنین . وبزارید که کارش تمام بشه (ممکنه ازتون بخواد سی دی ویندوز رو بزارید)
4) بعدش همونجا یک گزینه ظاهر میشه به عنوان Install a local fax printer روی اون کلیک بکنین.
5) یک پرینتر در سیستمتون نصب میشه به نام Fax
6) ممکنه صفحه تنظیمات مودمتون هم بیاد که بسته به نوع مودم فرق میکنه.
7) حالا برای ارسال کافی اون فایلی رو که میخواهید فکس کنین باز کنین (مثلا یک فایل PDF ویا عکس) و پرینت کنین (منوی فایل >> پرینت). اسم پرینتر رو باید Fax انتخاب کنین.بعد یک منوی Fax Wizard ظاهر میشه که بار اول Next رو میزنین و در منوی Dialing Rules که ظاهر میشه فقط نوع شماره گیری رو روی Tone dialing بزارید و کنسل رو بزنین. در صفحه بعدی که میاد در قسمت To اسم شخص مورد نظر ودر قسمت Fax Number شماره فکس مورد نظر رو به صورت کامل (مثلا 004455667788 - اگر خارج کشوره 00 یادتون نره) میزنین و دگمه ADD رو میزنین. حالا اگه چند نفر باشن که قراره یک فکس رو دریافت بکنن شماره اونها رو هم همینطور اضافه کنین.
8) بازدن Next میره صفحه بعد که میتونید یک صفحه کاور (جلد) انتخاب بکنین (الزامی نیست)
9) با رفتن به صفخه بعد ازتون میپرسه که کی فکس رو ارسال کنه ( حالا - یا براش ساعت و تاریخ خاصی رو میزنین) و بعد هم اولویت ارسال فکس (برای موقعی مناسبه که قراره چند تا فکس فرستاده بشه و میخواهید مهمتره اول بره) و بعد بازدن Next به صفحه بعد و بازدن فینیش هم که فکس ارسال میشه. (در همون صفحه میتونید با زدن Preview Fax ببینید که فکس چی ارسال میشه. (البته کیفیت فکس کلا پایینه اگه دید که زیاد مثل پرینت واضح نیست نگران نشید)

10) برای دریافت هم برید داخل همون Printer and Faxes و از منوی فایل گزینهReceive a fax now رو انتخاب کنین و منتظر زنگ خوردن تلفنتون باشید. بعد از دریافت ازتون برای نمایش فکس دریافتی سوال میکنه.

موفق باشید.

mrm2007
April 4th, 2010, 21:30
سلام دوستان
جديدا هنگام دانلود انديكاتور از سايت سرمايه دچار مشكل ميشوم. با اسلتور دانلود ميكردم .
الآن بعد از شناسايي فايل مينويسه attachment.php و سايز فايل را هم unknown مينويسه و طبيعتا دانلود نميكنه!
از اساتيد راهنمايي ميخوام.

با سلام

فکر میکنم در صفحه دانلود منیجرتون برای دریافت فایل باید یوزر و پسورد سایت رو هم بهش بدید.(معمولا یک قسمت برای مشخصات Login هست)

mrm2007
April 4th, 2010, 21:43
salam

البته میتونم در word فارسی بنویسم. اما در موزیلا فایر فکس نمیتونم. مثلا در همین سایت.

تم مشکی برای XP

lotfa chek konid.

با سلام

من نصب کردم . مشکلی هم نبود! راحت هم فارسی (توی فایرفاکس) مینویسه.

majid61
April 5th, 2010, 00:19
با سلام
1 ماهی هست که ویندوزم(ویندوز 7) اخطار is not genuine میده.
کسی از دوستان loader برای ویندوز 7 داره که بشه اکتیوش کرد.؟
چندتا از سایت های مختلف گرفتم ولی نشد.

windowse 7 ultimate
build 7600

isar
April 5th, 2010, 00:37
با سلام

windowse 7 ultimate
build 7600

پیغام خصوصیتون رو چک کنید.

isar
April 5th, 2010, 00:45
salam

تم مشکی برای XP

lotfa chek konid.

با سلام

من نصب کردم . مشکلی هم نبود! راحت هم فارسی (توی فایرفاکس) مینویسه.

سلام

سال نو رو به کسانی که تبریکات بنده رو ندیدند تبرک میگم.

مشکل رو پیدا کردم.
راستش من دیروز که ویندوز عوض کردم، چون XP خیلی خیلی ساده بود، تصمیم گرفتم که پک ویندوز 7 روش نصب کنم و کردم. همچنین این تم مشکی ویندوز اکسپی رو هم نصب کردم که مشکل بالا برام پیش اومد.

الآن پک ویندوز 7 رو حذف کردم و مشکل حل شد.

به دوستان هم پیشنهاد میکنم این تم مشکی XP رو نصب کنند.
البته اونهایی که به مشکی رنگ عشقه اعتقاد دارند :p:laugh:

majid61
April 5th, 2010, 01:13
پیغام خصوصیتون رو چک کنید.

سلام ایثار جان
سال نو شما هم مبارک.
مشکل حل نشد.نمیدونم چرا با هیچ چیزی ک*ر*ک نمیشه. تا حالا 10 تا لودر تست کردم ولی جواب نمیده.
فکر کنم باید ویندوز را عوض کنم:cry:

ممنون از راهنماییت.

mrm2007
April 5th, 2010, 19:08
سلام ایثار جان
سال نو شما هم مبارک.
مشکل حل نشد.نمیدونم چرا با هیچ چیزی ک*ر*ک نمیشه. تا حالا 10 تا لودر تست کردم ولی جواب نمیده.
فکر کنم باید ویندوز را عوض کنم:cry:

ممنون از راهنماییت.

با سلام

تا چند دقیقه دیگه pm رو چک کنید.

نکته : دوستان دقت بکنند آپدیت KB971033 رو روی ویندوزشون نصب نکنن. این آپدیت مخصوص از کار انداختن انواع روشهای اکتیو کردن ویندوز 7 هست. (البته من دارمش ولی به لودر من که فعلا گیر نداده. ولی به خیلی از لودرها و روشهای دیگه گیر میده)

naser007
April 8th, 2010, 00:08
با سلام
دوستان عزيز بنده لپ تابم داراي يك خر.جي اضافي براي تصوير ميباشد
يعني بغير اينكه مونيتور خودش نشون ميده يك خروجي ديگه هم واسه وصل كردن يك مونيتور ديگه داره ( تا اينجا كه همه لپ تابها اين امكانو دارند)
حال چطور مي توانم با اتصال مونيتور دوم تصوري هاي متفاوتي را به نمايش بزارم
مثلا يك مونيتور خود لپ تاب يك چارت رو باز كنم
بعدش برم روي مونيتور دوم و يك بازي را باز كنم
ميشه چنين چيزي؟؟؟

sobh1384
April 8th, 2010, 06:25
با سلام
دوستان عزيز بنده لپ تابم داراي يك خر.جي اضافي براي تصوير ميباشد
يعني بغير اينكه مونيتور خودش نشون ميده يك خروجي ديگه هم واسه وصل كردن يك مونيتور ديگه داره ( تا اينجا كه همه لپ تابها اين امكانو دارند)
حال چطور مي توانم با اتصال مونيتور دوم تصوري هاي متفاوتي را به نمايش بزارم
مثلا يك مونيتور خود لپ تاب يك چارت رو باز كنم
بعدش برم روي مونيتور دوم و يك بازي را باز كنم
ميشه چنين چيزي؟؟؟

سلام دوست عزیز
بله همچین امکانی وجود دارد. شما باید برای انجام این کار به قسمت display settings رفته و تنظیمات لازم را انجام دهید. ویندوزی که من استفاده میکنم ویستاست که برای انجام این کار پس از کلیک راست بر روی دسکتاپ:
personalization سپس display settings سپس کلیک بر روی عکس مانیتوری که شماره دو روی آن نوشته شده و تیک زدن extend the desktop onto this monitor
برای سایر تنظیمات مانیتور مثل رزولیشن و ... هم میتوانید به advanced setting مراجعه کنید.

majid61
April 8th, 2010, 12:56
با سلام

windowse 7 ultimate
build 7600
دوستان مشکل من حل شد.
توضیحات این صفحه ([Only registered and activated users can see links])را بخونید.

با تشکر از آقا ایثار و جناب mrm2007 بابت کمکشون.

naser007
April 8th, 2010, 14:22
سلام دوست عزیز
بله همچین امکانی وجود دارد. شما باید برای انجام این کار به قسمت display settings رفته و تنظیمات لازم را انجام دهید. ویندوزی که من استفاده میکنم ویستاست که برای انجام این کار پس از کلیک راست بر روی دسکتاپ:
personalization سپس display settings سپس کلیک بر روی عکس مانیتوری که شماره دو روی آن نوشته شده و تیک زدن extend the desktop onto this monitor
برای سایر تنظیمات مانیتور مثل رزولیشن و ... هم میتوانید به advanced setting مراجعه کنید.

با سلام و سپاس از شما
اين كارو كردم اما متنيتور دوم سياه ميشه و چيزي نمي آره :(:(

asagh
April 8th, 2010, 16:24
با سلام و خسته نباشید

ببخشید شاید اینجا جاش نباشه ولی جایه دیگه ای پیدا نکردم

اقا من یه ابزاری. برنامه . چه میدونم یه چیزی نیست مثل ماشین حساب با هاش حساب کنی مثلا از قیمت 1.5520تا مثلا 1.5550 با حجم 0.01 چند پیپ میشه یا مثلا اگه ما بخایم 20 پیپ با حجم 0.05 بدست بیاریم قیمتم مثلا 1.5530 باشه(اوپن پرایس) حساب کنه تا چه قیمتی پیش بره 20 پیپ میشه

تشکر میکنم

اگر که راهنمایی کنید ممنون میشم
پاینده ایران
:rambo:

ehsanshok
April 10th, 2010, 02:56
با سلام و خسته نباشید

ببخشید شاید اینجا جاش نباشه ولی جایه دیگه ای پیدا نکردم

اقا من یه ابزاری. برنامه . چه میدونم یه چیزی نیست مثل ماشین حساب با هاش حساب کنی مثلا از قیمت 1.5520تا مثلا 1.5550 با حجم 0.01 چند پیپ میشه یا مثلا اگه ما بخایم 20 پیپ با حجم 0.05 بدست بیاریم قیمتم مثلا 1.5530 باشه(اوپن پرایس) حساب کنه تا چه قیمتی پیش بره 20 پیپ میشه

تشکر میکنم

اگر که راهنمایی کنید ممنون میشم
پاینده ایران
:rambo:
سلام. عجب سوالی !!! فکر کنم قسمتی که نوشتید 20 پیپ منظورتون 20$ بود. البته جسارت نمیکنم؛ ولی در حد اطلاعاتم میگم که پیپ همونی هست که شما محاسبه میکنید:30=15520-15550
اما اگه دلارش رو میخواید فرق میکنه. حدس میزنم نه تنها جفت ارز با جفت ارز بلکه بروکر با بروکر هم متفاوت باشه. مثلا یورو به دلار هر پیپ با یک صدم لات میشه صد تا تک تومانی یا هر پیپ با یک لات میشه ده $ خودمون. ولی یورو به پوند هر پیپ فکر کنم صد و چهل تومان خودمون میشه. حالا اینها برا بروکر آلپاری روسیه بود. هر بروکری جدا جدا این ها رو نوشته. کافیه محاسبش رو توی اگسل بنویسید و بعد عدد رو جایگزین کنید. کار سختی نیست.

ehsanshok
April 10th, 2010, 03:04
با سلام
سلام. کلی گشتم تا این رو پیدا کنم. توی این عکس نحوه اجرای یاهو مسنجر رو به هر تعداد بار که بطور مجزا بخواین، آموزش داده. اگه یه خورده بالا پایینش کنید میشه هر برنامه که مد نظرتون هست و نصب شده، با دستکاری رجیستری همین بلا رو سرش بیارید.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

alijob444
April 11th, 2010, 23:46
یک مشکل بسیار بسیار بزرگ برای من پیش آمده که کم مونده گریم بگیره دوستان من دیروز داشتم ایمیلهام رو که حدود 50 تا میشد و تازه اومده بود چک میکردم و اونایی که لازم نداشتم رو تصمیم گرفتم پاک کنم ولی اشتباها موس بروی همشون کلیک کرد و همه ایمیلها که محتویاتش هزاران اکسپرت و اندیکاتور و صدها اندیکاتور و اکسپرت کمیاب بود پاک شد آیا راهی وجود داره که این ایمیلها برگردانده بشه

ehsanshok
April 11th, 2010, 23:52
یک مشکل بسیار بسیار بزرگ برای من پیش آمده که کم مونده گریم بگیره دوستان من دیروز داشتم ایمیلهام رو که حدود 50 تا میشد و تازه اومده بود چک میکردم و اونایی که لازم نداشتم رو تصمیم گرفتم پاک کنم ولی اشتباها موس بروی همشون کلیک کرد و همه ایمیلها که محتویاتش هزاران اکسپرت و اندیکاتور و صدها اندیکاتور و اکسپرت کمیاب بود پاک شد آیا راهی وجود داره که این ایمیلها برگردانده بشه
سلام. معمولا به پوشه سطل زباله (یا همون trash) منتقل میشه و در صورتی که دستور تخلیه ( یا همون empty) صادر نشده بشه از طرف شما ، براحتی با باز کردن پوشه اشاره شده میتوان همه ایمیل های موجود در پوشه را برگرداند به هر پوشه مورد نظر. کافی هست که با انتخاب کردن ایمیل ها با گزینه جا به جایی ( یا همون move) آدرس پوشه را مشخص کنید.
در صورت خالی کردن سطل زباله بنده اطلاعی ندارم.

alijob444
April 12th, 2010, 01:24
سلام. معمولا به پوشه سطل زباله (یا همون trash) منتقل میشه و در صورتی که دستور تخلیه ( یا همون empty) صادر نشده بشه از طرف شما ، براحتی با باز کردن پوشه اشاره شده میتوان همه ایمیل های موجود در پوشه را برگرداند به هر پوشه مورد نظر. کافی هست که با انتخاب کردن ایمیل ها با گزینه جا به جایی ( یا همون move) آدرس پوشه را مشخص کنید.
در صورت خالی کردن سطل زباله بنده اطلاعی ندارم.

نه دوست عزیز مشکل فراتر از این حرفها هست نمیدونم چطور شده که به سطل آشغال هم نرفته و کلا یاور همه نامه ها استاد شده خلاصه میتونم بگم حاصل حداقل یک سال و نیم تلاش ما به باد رفت

isar
April 12th, 2010, 01:33
نه دوست عزیز مشکل فراتر از این حرفها هست نمیدونم چطور شده که به سطل آشغال هم نرفته و کلا یاور همه نامه ها استاد شده خلاصه میتونم بگم حاصل حداقل یک سال و نیم تلاش ما به باد رفت

سلام

امکان نداره چنین اتفاقی بیوفته. مگر اینکه اشتباه از سرویس خود ایمیل باشه.

این اتفاق در یاهو میل افتاده یا در جیمیل ؟

فقط ایمیلهای دروم Spam یا Bulk بدون رفتن به زباله دانی، حذف میشوند !

به ساپورتشون ایمیل بزن و بگو چه اتفاقی افتاده.

Man1
April 16th, 2010, 11:58
دوستان سلام.
وقتی تو لایبرتی با اینترنت اکسبلوره روی create account کلیک میکنم این بیام رو میده can not display the web page با موزیلا هم امتحان کردم نتیجه یکی بود چیکار باید کرد؟
ممنون از راهنمایی.

isar
April 17th, 2010, 03:01
salam

sharmande finglish minevisam. fonte farsi narikham.

2 rooze in error be mahze baba omadane system miad :

The application failed initialize properly (0×c0000034). Click on OK to terminate the application.

va Antivirousam gheyre faal mishe.

vase hamin sai mikonam connect nasham.

lotfan rahnamai konid.

merc

lastnight19
April 17th, 2010, 11:56
jetAudio.8.0.5.320.Plus

ehsanshok
April 17th, 2010, 15:01
salam

sharmande finglish minevisam. fonte farsi narikham.

2 rooze in error be mahze baba omadane system miad :

The application failed initialize properly (0×c0000034). Click on OK to terminate the application.

va Antivirousam gheyre faal mishe.

vase hamin sai mikonam connect nasham.

lotfan rahnamai konid.

merc
سلام. همونطور که میدونی آنتی ویروس برنامه حجیمی هست. این پیغام خطا بنظر من از کمبود جا برای اجرای نرم افزار (البته منظور حافظه کوتاه مدت یا همون آر.ای.ام هست) خبر میده. یعنی چندین برنامه همزمان باز داری که جای کافی برای اجرای آنتی ویروس نمیزاره. البته یه دلیل دیگه هم میتونه باشه. قسمتی از آر.ای.ام ت خراب شده و اطلاعات کامل روی اون ثبت و بازخوانی نمیشه.
جدیدا یک برنامه هم اومده که با نصب و اجراش میشه از کارت های حافظه یو.اس.بی یاهمون فلش کارت ها بعنوان آر.ای.ام استفاده کرد. این با درد سر موازی هست. دلیلش هم سرعت خیلی خیلی پایین تر فلش کارت ها نسبت به باس آر.ای.ام (رَم) هست. اگه از این نرم افزار استفاده میکنی بهتره آن.اینستال کنیش و حتی بهتره فلش کارتت رو هم از کیس جدا کنی.

helijoop
April 17th, 2010, 19:48
برنامه های زیادی برای دانلود فایلهای ویدئویی آنلاین هست که براحتی میتونن فایل ویدئویی را از صفحه وب تشخیص بدهند و برای ما امکان دانلود بدون نمایش آنلاین را فراهم کنند. به یک مشکل برخورد کردم، فایل ویدئویی انلاین هست که توسط Adobe's video streamingساخته شده (ساختار و فرمت پخش از این تکنولوژی استفاده شده) و ظاهرا اصلا در کامپیوتر و مرورگر "کش" نمی کند و هر بار که کلید پخش ویدئو را می زنید از ابتدا شروع به پخش میکند و اگر اینترنت دارای نوسان باشد صدا/تصویر قطع و وصل میشود. برنامه ای سراغ دارید که این فایل ویدئویی را از سرور محل پخش تشخیص بدهد و حدااقل بعد از یکبار پخش یا همان لحظه اول ویدئو را برای دانلود اماده کند ؟

با تشکر

mrm2007
April 18th, 2010, 18:02
برنامه های زیادی برای دانلود فایلهای ویدئویی آنلاین هست که براحتی میتونن فایل ویدئویی را از صفحه وب تشخیص بدهند و برای ما امکان دانلود بدون نمایش آنلاین را فراهم کنند. به یک مشکل برخورد کردم، فایل ویدئویی انلاین هست که توسط Adobe's video streamingساخته شده (ساختار و فرمت پخش از این تکنولوژی استفاده شده) و ظاهرا اصلا در کامپیوتر و مرورگر "کش" نمی کند و هر بار که کلید پخش ویدئو را می زنید از ابتدا شروع به پخش میکند و اگر اینترنت دارای نوسان باشد صدا/تصویر قطع و وصل میشود. برنامه ای سراغ دارید که این فایل ویدئویی را از سرور محل پخش تشخیص بدهد و حدااقل بعد از یکبار پخش یا همان لحظه اول ویدئو را برای دانلود اماده کند ؟

با تشکر

با سلام

اکستنشن Flashgot رو روی فایرفاکس نصب کنید و بعد Free Download Manager رو .پایین روی استاتوس بار فایرفاکس وقتی ویدئو درصفحه باشه یک نوار سینمایی کوچک میاد روی اون کلبک کنید تا لینک به دانلود منیجر فرستاده بشه و ...

موفق باشید.

massoud
April 26th, 2010, 15:21
سلام دوستان

وب سایتی ( خاجی ) هست که وقتی می خوام اون رو بیارم بطور ناقص میاد. یعنی حدود 90% اون میاد و بقیش نمیاد. کسی میدونه این مشکل از چیه ؟ از سرعت کامپیوتر منه؟ از سرعت اینترنته ؟ از خود سایته ؟. . .

با تشکر

Man1
May 3rd, 2010, 14:15
سلام.
وقتی کامبیوترو روشن کردم بیام داد که باید یکی از درایوها چک بشه بعد به مدت 40 دقیقه یک سری از فایلهای ایندکسی رو ریکاوری بعد دیلیت و بعد جایگزین کرد الان که ویندوز اکس بی بالا میاد ظاهرا همه چی سر جاشه ولی هیچ فایلی باز نمیشه دایل اب کار نمیکنه فقط متا تریدر باز میشه اونم بدون اتصال به اینترنت امیدوارم نصب دوباره ویندوز نخواد چون یکی دو هفته قبل نصب کردم.

ehsanshok
May 3rd, 2010, 17:17
سلام.
وقتی کامبیوترو روشن کردم بیام داد که باید یکی از درایوها چک بشه بعد به مدت 40 دقیقه یک سری از فایلهای ایندکسی رو ریکاوری بعد دیلیت و بعد جایگزین کرد الان که ویندوز اکس بی بالا میاد ظاهرا همه چی سر جاشه ولی هیچ فایلی باز نمیشه دایل اب کار نمیکنه فقط متا تریدر باز میشه اونم بدون اتصال به اینترنت امیدوارم نصب دوباره ویندوز نخواد چون یکی دو هفته قبل نصب کردم.
سلام. بهتره یه بار با سیف مود"Safe mode" وارد بشید. احتمال برگشت به حالت اول هست.

ehsanshok
May 18th, 2010, 12:48
تهیه فیلم از دسکتاپ:
امروزه فیلم های آموزشی نقش مهمی را در تربیت و آموزش های مختلف ایفا می کنند . در این بین در عرصه کامپیوتر هم این فیلم ها رواج بسباری پیدا کرده است . همیشه یک تصویر بهتر از متن می توانند فرد مورد آموزش یا هر موضوعی دیگری که مورد نظر اوست را تفهیم کند . به همین دلیل است که تقریبا همه کتاب ها روی مصور شدن حرکت می کنند . فیلم های آموزشی نیز در حال پیشرفت روز افزون هستند . از این روز نرم افزار ساخت فیلم های آموزشی یا هر نرم افزاری که قابلیت ضبط فیلم و عکس از روی پردازشات و عملکردهای روی مانیتور است ، زیاد شده است .
BBFlashBack نام یکی از این نرم افزارهاست که در زمینه ضبط فیلم و عکس از روی تمام فعالیت هایی که روی صفحه مانیتور اتفاق می افتد ، قابلیت های زیادی دارد . این برنامه به شما کمک می کند به سادگی هرچه تمام تر دقیقا همان چیزی که شما آن را در صفحه می بینید را ضبط کرده و به شما نشان دهد . همچنین شما می توانید روی فیلمی که ضبط کرده اید متونی را بنویسید و تغییراتی را ایجاد کنید . نکته قابل توجه اینجاست که این فیلم ضبط شده در خروجی می تواند به فرمت معروف تصویری یعنی Avi تبدیل شود تا بتواند به راحتی توسط دیگران قابل استفاده شود . این فیلم با این فرمت می تواند به عنوان فیلم آموزشی یا موارد دیگر استفاده شود . همچنین فیلم ضبط شده می تواند در خروجی به صورت فایل Flash بیرون داده شود تا به راحتی در اینترنت نیز قابل گسترش باشد .

([Only registered and activated users can see links]-114)
دانلود ([Only registered and activated users can see links]-114)

Narges SHiraz
May 19th, 2010, 12:23
سلام به همه دوستان خوب که از اشتراک گذشتن تجربیاتشون هیچ دریغی ندارن.

من یه گوشی می خوام (ترجیحاhtc) که ترجیحا تاچ هم نباشه و صفحه اسکرینش بزرگ باشه و متاتریدر رو راحت بشه باش کار کرد و هنگ نکنه و اندیکاتور هم بشه روش نصب کردو.....نمی دونم فعلا چیز دیگه ای مد نظرم نیست!!!
خیلی ممنون می شم مثله همیشه راهنمایی کنید .
با تشکر

Hpanahi
May 20th, 2010, 00:24
سلام دوستاان
جدیدا یه نفر ایدی منو دی اکتیو کرده
میخواستم ببینم چیکار باید بکنم ؟
قبلا یه بار بلوکم کرد که پسوردم رو از طریق ایمیل دوم پس گرفتم ولی این بار دیگه نمیتونم و این ارور رو بهم میده
Sorry, your password can't be reset online (9024)
For security reasons, we require you to contact Customer Care
و هر کاری میکنم نمیشه برگردوند
چیکار باید بکنم ؟
منتظر کمکتون هستم
با تشکر
پناهی

naser007
May 20th, 2010, 00:49
با سلام و عرض خسته نباشيد
دوستان عزيز چند روزي است برخي فايل هاي ويندوز سيستم من پاك شده است و موقع بالا اومدن ارور ميده و اينكه پنجره توضيحات فايل ها و پوشه ها كه سمت چپ مي يومد هم ديگه نمي آد
برنامه يا روشي براي بازگرداندن فايل هاي ويندوز بلديد
اصلا برنامه اي براي تعمير ويندوز لطفا كنيد كه تمامي اين كارها رو انجام بده تا هميشه ويندوزي سالم داشته باشم

omid_fx
May 20th, 2010, 13:06
با سلام و عرض خسته نباشيد
دوستان عزيز چند روزي است برخي فايل هاي ويندوز سيستم من پاك شده است و موقع بالا اومدن ارور ميده و اينكه پنجره توضيحات فايل ها و پوشه ها كه سمت چپ مي يومد هم ديگه نمي آد
برنامه يا روشي براي بازگرداندن فايل هاي ويندوز بلديد
اصلا برنامه اي براي تعمير ويندوز لطفا كنيد كه تمامي اين كارها رو انجام بده تا هميشه ويندوزي سالم داشته باشم

اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید با استفاده از دی وی دی ویندوز 7 میتوانید فیلهای دچار مشکل را برگردانید

ehsanshok
June 12th, 2010, 21:00
EViews Enterprise Edition نام نرم افزاری حرفه ای برای اساتید و دانشجویان رشته اقتصاد می باشد که به وسیله آن می توانند در زمینه های مختلفی همچون اقتصاد سنجی ، آن هم با روش های کاملا جدید و به روز دنیا فعالیت کنند . این نرم افزار که اولین نسخه آن توسط بانک جهانی به منظور تحلیل بر امور اقتصادی ارائه شده بود تاکنون توانسته است جایگاه خود را در میان اقتصادانان به خوبی باز کرده و از نرم افزارهای معروف در این رشته محسوب شود. این برنامه محصولی از Quantitative Micro Software می باشد.
ویژگی های این برنامه :
1- محاسبه سری های زمانی و ایجاد آن ها
2- تخمین های خطی و غیرخطی سیستم معادلات ساده و سیستم معادلات همزمان
3- رسم نمودارهای پراکنش دایره ای و میله ای و نقطه ای و دیگر نمودارهای کاربردی
4- ایجاد بانک های اطلاعاتی
5- تخمین مدل های اقتصادی به روش های MLE,Probit,Logit,3SLS,2SLS,TSLS,OLS,GLS که البته الگوریتم و برنامه ای که برای روش MLE نوشته شده است از کارایی کاملی برخوردار نیست و خطاهایی در تخمین مدل های غیر خطی دارد.
6- استفاده از ماتریس ها و توابع موجود در داخل نرم افزار
7- تخمین مدل های اقتصادی با روش های VAR و VECM
8- امکان تبادل اطلاعات با دیگر نرم افزارهای تحت ویندوز
9- ایجاد بانک های اطلاعاتی
10- آزمون های مختلف جهت دقت تخمین ها و بررسی وجود خطا، همبستگی، شکست ساختاری و ...
11- امکان برنامه نویسی در محیط نرم افزار برای تحلیل سیستم های کلان اقتصادی
****** 100% تست شده :
در هنگام نصب به جای شماره سریال نرم افزار کلمه ی " demo " را تایپ کرده و Next را بزنید .
بعد از نصب نرم افزار اصلی یا آپدیت باید فایل موجود در فولدر *****‌ هر کدام را در محل نصب کپی کنید.

لینک ([Only registered and activated users can see links] ndownload.com%29.rar)

ehsanshok
June 13th, 2010, 15:34
سلام. شده تا حالا با بروکرتون مشکلی پیدا کرده باشید و بخواین یه نامه باکلاس براشون بفرستید و اعتراض کنید یا حقی طلب کنید یا ....
شده برا دوستی خارج از کشور نامه انگلیسی بنویسید و بعد طرف کلی بهتون بخنده یا....
شده یه نامه رسمی برا یه شرکت بین المللی خارجی بفرستید و جواب نامتون رو ندن بخاطر گرامر یا املای ضعیف یا...
بهر حال اگه میخواین همچین مشکلی کاملا آسون بشه ادامه این پست رو بخونید:
ویرایش حرفه ای متون با WhiteSmoke 2010 ([Only registered and activated users can see links])

تصحیح متون انگلیسی از نظر ساختار، گرامر، املا و ...
اگر دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکترا هستید و یا استاد دانشگاه هستید و می خواهید مقاله ای را برای چاپ در نشریات معتبر انگلیسی ارسال کنید این نرم افزار به شما کمک می کند تا یک مقاله انگلیسی بدون مشکلات ساختاری را ارائه دهید.
شاید بگوئید نرم افزار Microsoft Word هم این کار را انجام می دهد. اما جواب این است که این نرم افزاری کاری فراتر از غلط یابی املائی و دستوری را انجام می دهد.
این نرم افزار با استفاده از هوش مصنوعی ای که در آن تعبیه شده متنی را که به آن می دهید مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و آن را تصحیح می کند.
این برنامه در حقیقت استاد شما برای یادگیری مهارت Writing در انگلیسی است.
-سازگار با ویندوز سون

پ.ن: تازه یه عالمه پیش نویس نامه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد داره که البته آنلاین دریافت میشه ولی کاملا حرفه ای

Fartoos
June 13th, 2010, 17:55
سلام. شده تا حالا با بروکرتون مشکلی پیدا کرده باشید و بخواین یه نامه باکلاس براشون بفرستید و اعتراض کنید یا حقی طلب کنید یا ....
شده برا دوستی خارج از کشور نامه انگلیسی بنویسید و بعد طرف کلی بهتون بخنده یا....
شده یه نامه رسمی برا یه شرکت بین المللی خارجی بفرستید و جواب نامتون رو ندن بخاطر گرامر یا املای ضعیف یا...
بهر حال اگه میخواین همچین مشکلی کاملا آسون بشه ادامه این پست رو بخونید:
ویرایش حرفه ای متون با WhiteSmoke 2010 ([Only registered and activated users can see links])

تصحیح متون انگلیسی از نظر ساختار، گرامر، املا و ...
اگر دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکترا هستید و یا استاد دانشگاه هستید و می خواهید مقاله ای را برای چاپ در نشریات معتبر انگلیسی ارسال کنید این نرم افزار به شما کمک می کند تا یک مقاله انگلیسی بدون مشکلات ساختاری را ارائه دهید.
شاید بگوئید نرم افزار Microsoft Word هم این کار را انجام می دهد. اما جواب این است که این نرم افزاری کاری فراتر از غلط یابی املائی و دستوری را انجام می دهد.
این نرم افزار با استفاده از هوش مصنوعی ای که در آن تعبیه شده متنی را که به آن می دهید مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و آن را تصحیح می کند.
این برنامه در حقیقت استاد شما برای یادگیری مهارت Writing در انگلیسی است.
-سازگار با ویندوز سون

پ.ن: تازه یه عالمه پیش نویس نامه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد داره که البته آنلاین دریافت میشه ولی کاملا حرفه ای
سلام
با تشكر احسان خان لينكتون باز نميكنه لطف كنيد يك باز بيني بكنيد
ممنون

abbas67set
June 13th, 2010, 18:43
سلام
ممنون

میتونید از لینک زیر دانلود کنید

ehsanshok
June 13th, 2010, 23:36
سلام
ممنون

میتونید از لینک زیر دانلود کنید

من هم از هر دو عزیز بابت تذکر و راهنمایی تشکر میکنم و معذرت میخوام که لینک صحیح رو نزاشتم. این خدمت شما:

hnp2500
June 20th, 2010, 12:29
آیا نرم افزار یا ابزاری را می شناسید که امکان انتقال (Move) فولدرهای اشتراکی (Shared Folders) را از محلی به محل دیگر (روی یک هارد دیگر از همان سرور) داشته باشد؟
من یک ویندوز سرور 2003 دارم که یک هارد جدید به آن اضافه کردم و حالا می خواهم بخشی از اطلاعات را به محل جدید منتقل کنم که حدوداً 33 فولدر share شده در آن هست که نمی خواهم مجدداً تنظیمات sharing & security را روی آنها انجام دهم.
باتشکر

Man1
June 21st, 2010, 11:51
دوستان وقتی ویندوز اکسبی بالا میاد یه بنجره باز میشه که میخواد ویندوز جنیون اینستالر نصب کنه که هر بار با زدن ضربدر میبندمش چون قبلا یه بار تایید کردم که نهایتا ویندوز را از کار انداخت . چطور میشه این بنجره رو بکلی حذف کرد که با بالا امدن ویندوز اصلا ظاهر نشه؟

isar
June 21st, 2010, 14:43
دوستان وقتی ویندوز اکسبی بالا میاد یه بنجره باز میشه که میخواد ویندوز جنیون اینستالر نصب کنه که هر بار با زدن ضربدر میبندمش چون قبلا یه بار تایید کردم که نهایتا ویندوز را از کار انداخت . چطور میشه این بنجره رو بکلی حذف کرد که با بالا امدن ویندوز اصلا ظاهر نشه؟

سلام

در این سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) سمت چپ در قسمت نرم افزارهای کاربردی، گزینه 6 فکر کنم بکارتون بیاد.

پ.ن : مجانیه

m.rezaee
June 25th, 2010, 22:50
سلام
نمیتونم وارد دوسایت فارکس فکتوری ویاهو فاینانس بشم کسی دلیلشو میدونه؟

morad
June 26th, 2010, 07:15
با سلام و احترام خدمت دوستان محترم

احتراما خواهشمند است مرجعي را معرفي بفرمائيد كه توسط آن بتوانم طريقه استفاده از نرم افزارهاي گوناگون را بياموزم.
در نصب نرم افزارها مشكلي ندارم ولي در طريقه استفاده از آنها دچار مشكلات فراواني مي شوم.
با تشكر و احترام - شاگرد شما : مراد

morad
June 26th, 2010, 22:44

احتراما خواهشمند است مرجعي را معرفي بفرمائيد كه توسط آن بتوانم طريقه استفاده از نرم افزارهاي گوناگون را بياموزم.
در نصب نرم افزارها مشكلي ندارم ولي در طريقه استفاده از آنها دچار مشكلات فراواني مي شوم.

isar
June 29th, 2010, 01:20
سلام

یک مشکل از امروز برای سیستمم پیش اومده.

وقتی فایرفوکس رو باز میکنم بعد از چند دقیقه سیستم درجا خاموش میشه.
انگار یکدفعه برق قطع میشه.

لطفا راهنمایی کنید.

albertini
June 29th, 2010, 01:33
از SYSTEM RESTORE استفاده کن شاید فایده ایی داشت.

Moji_profit
June 29th, 2010, 02:24

سلام

این سایت ([Only registered and activated users can see links]) شاید بتونه تا حدی کمک کنه .

nimejun
June 29th, 2010, 07:03
سلام

یک مشکل از امروز برای سیستمم پیش اومده.

وقتی فایرفوکس رو باز میکنم بعد از چند دقیقه سیستم درجا خاموش میشه.
انگار یکدفعه برق قطع میشه.

لطفا راهنمایی کنید.

احتمالاً مشکل از add-on هایی که روی فایرفاکس نصب کرده اید هست. میتوانید add-on های مشکوک را حذف کنید البته تا خاموش نشده! میتوانید هم کامل حذف کنید و دوباره نصب کنید.