PDA

View Full Version : گفتگو درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه

صفحه ها : [1] 2

Reza
June 3rd, 2009, 13:03
با سلام

لطفا در این تاپیک نظرات خود درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه و همچنین مشکلات احتمالی ثبت نام را مطرح کنید.

ثبت نام برای شرکت در مسابقه (http://forum.sarmaye.com/showpost.php?p=322032&postcount=3)
شرایط و ضوابط (http://forum.sarmaye.com/showpost.php?p=322032&postcount=2)
اطلاعیه ها و اخبار سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5007)

با تشکر

lexus
June 3rd, 2009, 16:14
با سلام
جوایز قابل برداشت هستند یا فقط قابل ترید........مثل بعضی بروکر ها که 20 درصد مبلغ افتتاح حساب را بصورت پاداش میدهند یا اینکه می توان بدون هیچ پیش شرطی برداشت کرد؟
با تشکر

mdavodi
June 3rd, 2009, 17:20
با سلام به همه بچه های خوب سرمایه.
1- آیا بهتر نبود تعداد شرکت کنندگان محدود بود تا مسابقه از کیفیت بیشتری برخوردار بشه؟
2- شرایط انتخاب برنده برای کاربرای جدید شاید ابهام داشته باشه. ایکاش از نحوه انتخاب برنده با چند مثال مدلسازی میشد تا کاربرای جدید سردرگم نشن!!
ارادتمند شما
مهرداد:cool:

fariborz70
June 3rd, 2009, 17:51
1- آیا بهتر نبود تعداد شرکت کنندگان محدود بود تا مسابقه از کیفیت بیشتری برخوردار بشه؟
2- شرایط انتخاب برنده برای کاربرای جدید شاید ابهام داشته باشه. ایکاش از نحوه انتخاب برنده با چند مثال مدلسازی میشد تا کاربرای جدید سردرگم نشن!!
ارادتمند شما

سلام . نمیدونم منظور شما از محدودیت چیه و چطور میشه این محدودیت را اجرا کرد و واضحتر بگم چطور میشه تو یک محیط مجازی افراد را گلچین کرد . اگه بخواهند روی سال عضویت افراد دستچین بشن این روش اصلا نشوندهنده موفق بودن افراد در فارکس نیست . اگر هم بر حسب نوبت ثبت نام بخواهیم یک تعدادی را محدود کنند باز هم دلیل بر با کیفیت برگزار شدن نمیشه .
علاوه بر این در مسابقه فارکس اکثر افراد که اصول فارکس را یاد نگرفتن در همون اوایل کال مارجین میشن و معمولا با کیفیتها باقی میمونن که با توجه به زمان مسابقه که یک ماه تعیین شده در 10 روز اول بسیاری از افراد حذف میشن . پس نگران کیفیت نباشید

mdavodi
June 3rd, 2009, 18:25
سلام . نمیدونم منظور شما از محدودیت چیه و چطور میشه این محدودیت را اجرا کرد و واضحتر بگم چطور میشه تو یک محیط مجازی افراد را گلچین کرد . اگه بخواهند روی سال عضویت افراد دستچین بشن این روش اصلا نشوندهنده موفق بودن افراد در فارکس نیست . اگر هم بر حسب نوبت ثبت نام بخواهیم یک تعدادی را محدود کنند باز هم دلیل بر با کیفیت برگزار شدن نمیشه .
علاوه بر این در مسابقه فارکس اکثر افراد که اصول فارکس را یاد نگرفتن در همون اوایل کال مارجین میشن و معمولا با کیفیتها باقی میمونن که با توجه به زمان مسابقه که یک ماه تعیین شده در 10 روز اول بسیاری از افراد حذف میشن . پس نگران کیفیت نباشید

افراد گلچین کسایی هستند که چه دانشی دارند و یا ندارند دارند تو سایت زحمت میکشند:happy:. نه افرادی مثل من :huh: که حدود 6 ماه از عدم فعالیتم میگذره و دیگه شدم خواننده سایت. (بنا به دلایل شخصی از هیچ کسی هم دلخور نیست یه وقت برام حرف در نیارین)

و اما کیفیت...
بر میگرده به اینکه هر کی میاد چند تا اکانت باز می کنه بعد شم .... و بعد از اون معامله های کوچولو که الکی ضرر نکنه و با احتیاط جلو میره. اینکار سخت نیست. سخت نیست در چارچوب قوانین زیرآبی رفتن.:blink:

من نظر خودم رو گفتم نظر باقی دوستان نیز برای من دارای ارزش خاصی هست.
ارادتمند شما
مهرداد

lastnight19
June 3rd, 2009, 18:37
اگر امکان داره لینک دانلود متای شرکت برگزار کننده مسابقه رو هم قرار بدید.

Ho$ein
June 3rd, 2009, 18:46
اگر امکان داره لینک دانلود متای شرکت برگزار کننده مسابقه رو هم قرار بدید.

خدمت شما
دانلود ([Only registered and activated users can see links])

فایل Canfig پیوست می باشد

far_204
June 3rd, 2009, 19:16
سلام آقا رضا
user , password مسابقه رو شما اعلام می کنید یا خود کاربر باید حساب باز کنه اعلام کنه ؟

محمد هورزاد
June 3rd, 2009, 19:53
سلام

آقا رضا هر دو لینک

# ثبت نام برای شرکت در مسابقه
# شرایط و ضوابط

یک صفحه است . یعنی هر دو میره به پست مربوط به "شرایط و ظوابط"

گمونم باید لینک اول اصلاح بشه .

ممنون .

Ho$ein
June 3rd, 2009, 20:03
سلام
آقا رضا هر دو لینک
# شرایط و ضوابط
ممنون .

ثبت نام برای شرکت در مسابقه ([Only registered and activated users can see links])

Reza
June 4th, 2009, 00:46
با سلام
جوایز قابل برداشت هستند یا فقط قابل ترید........مثل بعضی بروکر ها که 20 درصد مبلغ افتتاح حساب را بصورت پاداش میدهند یا اینکه می توان بدون هیچ پیش شرطی برداشت کرد؟
با تشکر
با سلام
قابل برداشت هستند.

ارادتمند شما
سلام به جناب داودی

۱- ایرادات و مشکلات اینکار بیشتر از مزایا و محاسن آن است.
۲- نفرات برنده بر اساس بالانس نهایی انتخاب می شوند. بعید می دانم ابهامی وجود داشته باشد.

با تشکر

Reza
June 4th, 2009, 00:48
سلام آقا رضا
user , password مسابقه رو شما اعلام می کنید یا خود کاربر باید حساب باز کنه اعلام کنه ؟

با سلام

به آدرس ایمیل شرکت کنندگان ارسال می شود.

سلام

آقا رضا هر دو لینک

# شرایط و ضوابط

ممنون .
با سلام

ممنون. اصلاح شد.

alibeti
June 4th, 2009, 07:14
با سلام و خسته نباشيد

به نظر من اگر امكان دارد اعضاي كه از اين تاريخ تا پايان مهلت ثبت نام در مسابقه در فروم ثبت نام مي كنند

در مسابقه شركت داده نشوند يعني كساني كه از امروز در فروم ثبت نام مي كنند در مسابقه نباشند!

به نظرم اين بهترين كاره تا از شركت كردن زياد افراد جلوگيري بشه!

با تشكر

Ali_Nouri
June 4th, 2009, 09:28
با تشکر از مسئول محترم سایت و شرکت ایمانی برای برقراری این مسابقه

آیا برندگان میتوانند بعد از برنده شدن در صورت تمایل حساب خود را خالی نمایند یا باید مثلا 80 لات معامله کنند و بعد به تخلیه حساب بپردازند ؟

به نظر من اگر قرار است جایزه ای داده شود نباید شرطی برای آن گذاشته شود به عنوان مثال عرض میکنم که آقا باید 60 ماه ترید کنی و 200 لات معامله تا بتونی از حساب برداشت کنی .

موفق و شاد باشید.

Extacy
June 4th, 2009, 10:15
با سلام.

تو تاپيك اصلي سومين دوره مسابقات خوندم ولي نفهميدم !

آخرش ميشه با لوريج 1:10 و حساب 1000 دلاري طلا تريد كرد ؟

تو متاتريدرها حداقل Lot براي طلا 0.10 هست كه فكر نكنم مارجين بكشه!!!!!!!!

راستي اگر قرار هست آخر مسابقه براي نفرات چهارم و پنجم هم تصميم گرفته بشه كه جايزه دريافت ميكنند همين اول اعلام كنيد بهتره !

موفق باشيد.

Reza
June 4th, 2009, 12:56
با سلام و خسته نباشيد

به نظر من اگر امكان دارد اعضاي كه از اين تاريخ تا پايان مهلت ثبت نام در مسابقه در فروم ثبت نام مي كنند

در مسابقه شركت داده نشوند يعني كساني كه از امروز در فروم ثبت نام مي كنند در مسابقه نباشند!

به نظرم اين بهترين كاره تا از شركت كردن زياد افراد جلوگيري بشه!

با تشكر

با سلام

محدود کردن ثبت نام در دستور کار قرار ندارد.

با تشکر از مسئول محترم سایت و شرکت ایمانی برای برقراری این مسابقه

آیا برندگان میتوانند بعد از برنده شدن در صورت تمایل حساب خود را خالی نمایند یا باید مثلا 80 لات معامله کنند و بعد به تخلیه حساب بپردازند ؟

به نظر من اگر قرار است جایزه ای داده شود نباید شرطی برای آن گذاشته شود به عنوان مثال عرض میکنم که آقا باید 60 ماه ترید کنی و 200 لات معامله تا بتونی از حساب برداشت کنی .

موفق و شاد باشید.

برداشت جایزه بدون قید و شرط امکان پذیر است.

FXPERSIA
June 4th, 2009, 12:58
سلام.
ایا حد نصابی برای تعداد شرکت کنندگان هست که مثلا اگر به اون عدد رسید ثبت نام متوقف بشه؟

Professional
June 4th, 2009, 13:38
آقا چرا همه گیر دادن به محدودیت ثبت نام؟؟؟؟
چه فرقی میکنه 10 نفر شرکت کنن یا 10000 نفر؟
Equity مشخص میکنه کی برندس. جای کسی که تنگ نمیشه.

FXPERSIA
June 4th, 2009, 14:42

اقا چرا میزنی .
از روی کنجکاوی پرسیدم همین.

iman
June 4th, 2009, 15:09

منم موافقم
اصلا هر چی بیشتر باشه هیجانشم بیشتر :D

elyas68
June 5th, 2009, 00:26
سلام به همه دوستان
زمان مسابقه كمي ديرتر باشه بهتره كه دوستان دانشجو هم بتونن با خيال راحت به مسابقه برسن :happy:
من 2 روز هر چه قد سعي كردم نتونستم ثبت نام كنم :(
تشكر

Reza
June 5th, 2009, 00:57
سلام به همه دوستان
زمان مسابقه كمي ديرتر باشه بهتره كه دوستان دانشجو هم بتونن با خيال راحت به مسابقه برسن :happy:
من 2 روز هر چه قد سعي كردم نتونستم ثبت نام كنم :(
تشكر
با سلام

مشکل ثبت نام شما چیست؟ لطفا بطور دقیق توضیح دهید.

آیا امتحانات دانشگاه در خردادماه به پایان نمی رسد؟

lastnight19
June 5th, 2009, 09:29
کی User و Password مسابقه ارسال می شه؟

moorik
June 5th, 2009, 10:35
با سلام

نه متاسفانه تا اواسط تیر امتحانات ادامه دارن

elyas68
June 5th, 2009, 11:05
با سلام

با سلام
امتحان ها تا اواسط تير ادامه دارند
نام كاربري و ميل رو ميزنم و روي دكمه مربوطه كليك ميكنم و هيچ پيغام و ... نمياد :huh:
در قسمت چک کردن موفق بودن ثبت نام هم ميزنم به همين صورت هست ؟
تشكر از پاسخ شما

Professional
June 5th, 2009, 11:55
اگر شروع مسابقات ار 15 تیر به بعد باشه عالی میشه.
من هم امتحانات دانشگاه دارم و خیلی از دوستان هم همینطور.
اگر امکان داشته باشه که بعد از امتحانات شروع بشه بسیار عالی میشه ، ضمناً به خاطر بیشتر شدن زمان ثبت نام افراد بیشتری شرکت می کنند و مسابقه هم مهیج تر میشه.

با تشکر

Reza
June 5th, 2009, 17:43
سلام

آیا اگر مسابقه در روز دوشنبه 88/4/15 آغاز شود مشکل برطرف می شود؟

samorai
June 5th, 2009, 18:43
سلام

با سلام و تشکر فراوان
به نظر من هر چه زودتر شروع بشه بهتره به چند دلیل
1-از سردرگمی و انحرافاتی که در طول زمان ایجاد میشه جلوگیری میشه
2-باید به فارکس به دید شغل اول نگاه کرد نه اینکه شغل دوم و بعد اینکه به همه کارامون رسیدیم موقع خواب یه فالی با این بگیریم
و...

و اینکه یوزر به پسورد به ایمیلم فرستاده نشده

یه پیشنهاد هم داشتم اینکه جایزهنفر اول رو بالا ببرید و اینکه هر کسی هر چقد سود برده یه درصدیش رو بهش بدید تا نتیجه زحمتشو حس کنه خوب نیس همش مجازی باشه
ممنون

AmirBabak
June 5th, 2009, 19:40
آقا رضا با سلام و عرض خسته نباشید.
لوریج 1:10 واقعاً کم است.
من پیشنهاد میکنم لوریج حداقل 1:25 باشد.

ممنونم.

Professional
June 5th, 2009, 19:52
سلام

بله. معمولاً همه امتحانهاشون تا 15 تیر تمام میشه. مال ما آخیرنش دهم تیرٍ.

خیلی ممنون با دانشجو ها هم هماهنگ هستید.

با تشکر

elyas68
June 5th, 2009, 22:34
سلام
بنده تا 18 امتحان دارم ولي اگر همه به 15 راضي باشن بنده اعتراضي ندارم
پ ن : هنوز موفق به ثبت نام نشدم
تشكر از آقا رضا و همه دوستان

Reza
June 6th, 2009, 10:32
آقا رضا با سلام و عرض خسته نباشید.
لوریج 1:10 واقعاً کم است.
من پیشنهاد میکنم لوریج حداقل 1:25 باشد.

ممنونم.
با سلام به جناب امیربابک

در دوره قبل، مسابقه با لوریج 10 برگزار شد و به نظر بنده نتیجه مطلوب بود. اگر شما این لوریج را مناسب نمی دانید لطفا با ذکر دلیل اعلام کنید.

با تشکر

Reza
June 6th, 2009, 10:37
با سلام
امتحان ها تا اواسط تير ادامه دارند
نام كاربري و ميل رو ميزنم و روي دكمه مربوطه كليك ميكنم و هيچ پيغام و ... نمياد :huh:
در قسمت چک کردن موفق بودن ثبت نام هم ميزنم به همين صورت هست ؟
تشكر از پاسخ شما
با سلام

احتمالا جاوا در Browser شما فعال نیست. آیا از IE استفاده می کنید یا Firefox ؟

samorai
June 6th, 2009, 10:44
سلام
بنده تا 18 امتحان دارم ولي اگر همه به 15 راضي باشن بنده اعتراضي ندارم
پ ن : هنوز موفق به ثبت نام نشدم
تشكر از آقا رضا و همه دوستان

با سلام
بنده هم با پیشنهاد ایشون موافقم
خوبه همه با هم همراه باشیم

در ضمن بنده متوجه نشدم که فردی پولشو مثلا 3 برابر کرد ولی اول نشد اونوقت هیچی گیرش نمیاد؟حیف نیست !!!یه درصدی چیزی مثل سایتای خارجی که اگه یه ماه با تریدرشون کار کنی 49 $ میدند اینجا هم همین کار انجام بشه بد نیستا

elyas68
June 6th, 2009, 12:57
با سلام

احتمالا جاوا در Browser شما فعال نیست. آیا از IE استفاده می کنید یا Firefox ؟
سلام
با هر دو تست كردم :happy:
IE 6 و Firefox 3
تشكر

Ganji251
June 6th, 2009, 13:10
مديريت محترم سايت
سلام
به نظر مي رسد شركت محترم رهگذر تجارت مسابقه جالبي برگزار كرد.
حال نكات زير به نظر بنده مي‌رسد كه مي خواهم خدمتتون عرض بكنم.
1- هدف بروكرها از اجراي مسابقه تبليغ و معرفي خودشان و جذب تريدر است، اما به نظر مي رسد اگر بتوانند شركت كنندگان در مسابقه را به يه نحوي پايبند خودشان بكنند مطمئناً موفق‌تر خواهند بود. به همين خاطر اگر اكانتي كه به تريدرها داده مي شود در پايان مسابقه با كسر سرمايه اوليه به تريدر برسد جالب‌تر خواهد بود. كه نمي دانم آيا امكانپذير هست يا خير؟
به عنوان مثال به جاي جايزه به سه نفر تمام اين مبلغ به عنوان سرمايه اوليه برحسب سنت به تريدرها به صورت ريل داده شود كه در اين صورت بروكر مي تواند از اسپرد به سرمايه اوليه اش نيز برسد.
2- وضعيت استيتمنت و تريدهاي باز كاربران نمايش داده شود و ساير افراد بتوانند در خصوص معاملات باز نظر بدهند. و البته نظرات خيلي سريع نمايش داده شود و تريدر به عنوان هشدار آن را ببيند و بتواند از اين هشدارها بهره ببرد. البته اگر به يه نحوي در خود متاتريدر نمايش داده شود كه بسيار عالي است. كه باز هم نمي دانم آيا امكانپذير است يا نه؟
با احترام - گنجي
پي نوشت: اين فقط يك نظر شخصي است و لزومي ندارد كه حتما درست باشد.

hooman2070
June 6th, 2009, 13:42
سلام. ببخشید میخواستم بپرسم یوزر پسورد کجا ارسال میشود با تشکر

vahid_p60
June 6th, 2009, 13:47
با سلام خدمت دوستان. من چند تا سوال داشتم در مورد مسابقه:
1- آیا پوزیشنها در آخرای هفته بسته خواهد شد یا اینکه محدودیتی در باز نگه داشتن پوزیشن وجود ندارد؟
2- به نظر می رسد لویرج 1:10 کم باشد. نظر بنده این است که لویرج را زیاد کنید و اجازه بدهید خود افراد در مورد میزان تخصیص آن به معاملات خود تصمیم بگیرند. به هر حال افزایش لویرج حداقل به 25 پیشنهاد می شود.
3- حداقل میزان لات برای جف ارزها چقدر است؟
با تشکر.

FXPERSIA
June 6th, 2009, 18:00
نقل قول:
2-باید به فارکس به دید شغل اول نگاه کرد نه اینکه شغل دوم و بعد اینکه به همه کارامون رسیدیم موقع خواب یه فالی با این بگیریم
و...

منم موافقم.

mosia
June 6th, 2009, 22:40
سلام خسته نباشید می خواستم به همهدوستان بگم که درفکر 2 شدن باشن جون نفر اول این کسی هست که این پست روزد :laugh: امیوارم از شوخیم لذت برده باشید
حالا برای اینکه نشون بدم خیلی حرفه ای هستم یک سوال تخصصی ازتون می پرسم ببینم کی میتونه بهم کمک کنه لوریج 1.10 یعنی جه. بعدش هم پسورد رو کی به ما ایمیل مزنید میترسم منو فراموش بکنید مخصوصا بخواتر اینکه الان فهمیدیدکه من نفراول هستم از اخر:p

ghafari3
June 7th, 2009, 01:28
سلام. ببخشید میخواستم بپرسم یوزر پسورد کجا ارسال میشود با تشکر
سلام آقا رضا
با سلام
به آدرس ایمیل شرکت کنندگان ارسال می شود.

.....

AmirBabak
June 7th, 2009, 04:53
با سلام به جناب امیربابک

در دوره قبل، مسابقه با لوریج 10 برگزار شد و به نظر بنده نتیجه مطلوب بود. اگر شما این لوریج را مناسب نمی دانید لطفا با ذکر دلیل اعلام کنید.

با تشکر

با سلام مجدد
لوریج کم در یک بازه محدود 4 هفته ای ، قدرت ریسک را برای شرکت کنندگان کاهش می دهد و یکی از جذابیت های یک مسابقه همین ریسک پذیری ها می باشد.
عملاً کسی که چند ضرر پیاپی کند، دیگر نمی تواند به کورس مسابقه باز گردد زیرا که قدرت لات برای ریسک در اختیار ندارد.
اگر زمان طولانی تر بود، چرا...
توجیه داشت و شرکت کننده با یک برنامه ریزی منسجم ، علاوه بر امکان جبران ضرر، می توانست خود را در کورس رقابت نگه دارد.(چیزی شبیه یک حساب ریل)

البته من با لوریج بالا هم مخالفم. اما مقداری مانند 20 تا 40 معقول به نظر می رسد.
در هر صورت این یک نظر شخصی بود.
تابع نظرات جمع و مدیریت سایت هستم.

me.trader
June 7th, 2009, 09:37
با سلام
به نظر من، قدرت و توانایی یک تریدر زمانی معلوم می شود که بتواند با لوریج پایین سود زیاد بدست بیاورد. لذا اگر لوریج 1:10 باشد تریدر برای کسب سود بیشتر، باید تلاش خود را روی کسب پیپ بیشتر متمرکز کند.

mrfix
June 7th, 2009, 10:24
فکر کنم عادت همه دانشجو ها و دانش آموزان باشد که همیشه عادت دارند بگند اگر زمان به تعویق بیافتد نتیجه بهتر می شود و همیشه جای بیشتر چیزها دوست دارند عوض شود. من که اگر توی زمان دانشگاه هم امتحانی رو عقب می انداختیم باز هم همون روز آخر براش وقت می ذاشتم. این فارکس هم عین همون.

samorai
June 7th, 2009, 18:46
یکی نمیگه یوزر پسورد رو در چه تاریخی ارسال می کنند یا همون موقع ثبت نام ارسال شده به من نرسیده؟

photoreg
June 7th, 2009, 20:04
و...
منم موافقم.

Ashkan1
June 7th, 2009, 20:38
یکی نمیگه یوزر پسورد رو در چه تاریخی ارسال می کنند یا همون موقع ثبت نام ارسال شده به من نرسیده؟
شما بهتره چند روز قبل از شروع مسابقه که در تاریخ 8/4/1388 هست ایمیلتون را چک کنید:rambo:

iman
June 8th, 2009, 00:36
با سلام و تشکر فراوان
و...

موافقم

mohammad_8051
June 8th, 2009, 00:46
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت سرمایه
بنده هم مانند دیگر دوستان دانشجوی این سایت خواهان به تعویق انداختن مسابقه میباشم
بنظرم اکثر دوستان امتحاناتشان در تاریخ 15/4/88 یا چند روز بعد از ان به پایان میرسد
اگر مسابقه بعد از این تاریخ شروع شود خیلی بهتر است
لطفا رسیدگی لازم را بعمل اورید
با تشکر

eslami
June 8th, 2009, 18:27
شما بهتره چند روز قبل از شروع مسابقه که در تاریخ 8/4/1388 هست ایمیلتون را چک کنید:rambo:
مشکل منم همینه که به ایمیلم هیچی ارسال نشده ، پس با این اوصاف باید منتظر بود!
راستی اسم بروکر که باید پلت فورمشو داشته باشیم چیه؟
اگه پلت فرمشم به ایمیلون ارسال بشه عالیه.
در کل بخاطر دایل آپ صفحات قبلو نخوندم ، اگه سوالام تکرارین معذرت میخام.

iman
June 8th, 2009, 19:42
مشکل منم همینه که به ایمیلم هیچی ارسال نشده ، پس با این اوصاف باید منتظر بود!
راستی اسم بروکر که باید پلت فورمشو داشته باشیم چیه؟
اگه پلت فرمشم به ایمیلون ارسال بشه عالیه.
در کل بخاطر دایل آپ صفحات قبلو نخوندم ، اگه سوالام تکرارین معذرت میخام.

به این پست مراجعه بفرمایید
[Only registered and activated users can see links]

behnam59
June 9th, 2009, 00:57
سلام خسته نباشید
من نام کاربری رو اشتباه ثبت کردم چطور باید اصلاح کنم؟
ممنون از راهنمایتون .

وحید
June 9th, 2009, 16:01
با سلام
امكانش هست كه دوستان با حساب ريل در مسابقه شركت كنند؟
يعني در همين بروكر حساب باز كنند با همين شرايط و در صد سود ملاك باشه؟
با تشكر

Augur
June 9th, 2009, 18:26
آقا رضا ممکنه این قضیه را با شرکت ایمانی در میان بزارید ببینید موافقند یا نه ؟

فکر می کنم منظور دوستان مسابقه به شیوه مسابقه سایت قیمتها باشه که بهتر از این شیوه مسابقه است

این جوری شرکت کنندگان انگیزه بهتری برای حفظ موجودی دارند چون دیگه قضیه همه یا هیچ مطرح نیست بلکه هر کس مثل حساب واقعی باهاش رفتار میکنه

در حالی که در این شیوه مسابقه چون فقط 3 نفر اول جایزه می گیرند همه بیمحابا ترید می کنند تا یکی از اون 3 نفر باشند که نتیجه مشخصه !

ولی اگه افراد بدونند که مثلا مانده حساب بعد از پرداخت سپرده اولیه بروکر مال آنها خواهد بود طور دیگری به مسابقه نگاه می کنند

لزومی نداره بروکر ابتدا حساب زیل برای شرکت کننده گان باز کنه یا بالانس اولیه 1000 دلار باشه بلکه می تونه مسابقه در دمو باشه و بالانس اولیه مثل قیمتها 200 دلار باشه ولی بعد افرادی که خواستند با پرداخت بالانس اولیه حساب شان را در ریل افتتاح شود

Ho$ein
June 9th, 2009, 18:56
سلام به همه دوستان
من فکر میکنم که در خصوص این مسئله باید دست کم یک نظر سنجی انجام بشه.
با توجه به اینکه مسابقات دموی سایت سرمایه به صورت متوالی انجام میشه بهتره که مسابقات ریل هم به صورت جداگانه مورد برسی قرار بگیره و انجام بشه ضمن اینکه مسابقات دمو کماکان پابرجا باشه.
این نکته رو هم باید در نظر بگیریم که ممکنه خیلی از دوستان قادر نباشند حساب ریل باز کنند. و به طبع نفرات شرکت کننده هم کمتر میشند در حالی که یک مسابقه دمو محدودیتی نداره و همه می تونند در اون شرکت کنند
با تشکر

وحید
June 9th, 2009, 19:02
سلام به همه دوستان
با توجه به اینکه مسابقات دموی سایت سرمایه به صورت متوالی انجام میشه بهتره که مسابقات ریل هم به صورت جداگانه مورد برسی قرار بگیره و انجام بشه ضمن اینکه مسابقات دمو کماکان پابرجا باشه.
این نکته رو هم باید در نظر بگیریم که ممکنه خیلی از دوستان قادر نباشند حساب ریل باز کنند. و به طبع نفرات شرکت کننده هم کمتر میشند در حالی که یک مسابقه دمو محدودیتی نداره و همه می تونند در اون شرکت کنند
با تشکر
به نظر من بايد دمو باشه اما هر كسي هم دوست داشت همون حساب را به ريل تبديل كنه
موفق باشيد

behnam59
June 9th, 2009, 19:36
کسی از دوستان نمیدونه چطور میشه ثبت نام اشتباه رو تصحیح کرد؟

erfan_ke
June 9th, 2009, 23:25
آقا رضا ممکنه این قضیه را با شرکت ایمانی در میان بزارید ببینید موافقند یا نه ؟

فکر می کنم منظور دوستان مسابقه به شیوه مسابقه سایت قیمتها باشه که بهتر از این شیوه مسابقه است

این جوری شرکت کنندگان انگیزه بهتری برای حفظ موجودی دارند چون دیگه قضیه همه یا هیچ مطرح نیست بلکه هر کس مثل حساب واقعی باهاش رفتار میکنه

در حالی که در این شیوه مسابقه چون فقط 3 نفر اول جایزه می گیرند همه بیمحابا ترید می کنند تا یکی از اون 3 نفر باشند که نتیجه مشخصه !

ولی اگه افراد بدونند که مثلا مانده حساب بعد از پرداخت سپرده اولیه بروکر مال آنها خواهد بود طور دیگری به مسابقه نگاه می کنند

لزومی نداره بروکر ابتدا حساب زیل برای شرکت کننده گان باز کنه یا بالانس اولیه 1000 دلار باشه بلکه می تونه مسابقه در دمو باشه و بالانس اولیه مثل قیمتها 200 دلار باشه ولی بعد افرادی که خواستند با پرداخت بالانس اولیه حساب شان را در ریل افتتاح شود

سلام به همه دوستان
با تشکر
دوست عزیز سلام
شما احتمالا متوجه منظور دوستمون Augur نشدید ، منظور ایشون اینه که خود بروکر حساب ریل برای شرکت کننده ها باز کنه (مثل مسابقه سایت قیمتها ) تعدادی از نفرات اول اصل و سود حساب رابرنده میشن (مثلا نفرات اول تا سوم ) مابقی شرکت کننده ها در صورتیکه در طول مسابقه سود کرده باشند با پرداخت مبلغ اولیه حساب ، هم حساب را تصاحب میکنند و هم سود حاصله را

iraj23
June 10th, 2009, 13:41
آقا رضا ما همون اوایل ثبت نام کردیم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردیم
ممنون میشم بگید چیکار باید بکنیم یا اینکه لطف کنید و دوباره میل بزنید

samorai
June 12th, 2009, 11:37
دوست عزیز سلام
شما احتمالا متوجه منظور دوستمون Augur نشدید ، منظور ایشون اینه که خود بروکر حساب ریل برای شرکت کننده ها باز کنه (مثل مسابقه سایت قیمتها ) تعدادی از نفرات اول اصل و سود حساب رابرنده میشن (مثلا نفرات اول تا سوم ) مابقی شرکت کننده ها در صورتیکه در طول مسابقه سود کرده باشند با پرداخت مبلغ اولیه حساب ، هم حساب را تصاحب میکنند و هم سود حاصله را

خدمت همه دوستان عرض کنم منم موافقم اگر سایت emoneyprime توانایی مالی داره (البته باید بگم که کسی که سایت فارکس میزنه حتما توانایی مالیش بیشتر از این حرفاست) درصدی از سود رو به افراد برگردونه که همه با تلاش کار کنند در غیر اینصورت برای اولی تا سومی همه تا 3 روز کال مارجین میشوند
امیدوارم رسیدگی کنید

Honda
June 12th, 2009, 13:42
سلام Reza جان ، شروع ثبت نام جهت سومین دوره مسابقات دموی فارکس سایت سرمایه را به فال نیک می گیرم و خدمتت خسته نباشید و سپاسم را تقدیم می کنم.
پیشنهاد می کنم عنوان : سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه ، به سومین دوره مسابقات دموی فارکس سایت سرمایه تغییر یابد و اگر هم بعداً قرار شد که مسابقات ریل ( یا شبیه ریل مثل یکی از سایتهای دیگر ) برگزار شود ، با این مسابقه تداخل پیدا نکند و هرکدام بصورت جداگانه برگزار شود .
البته من شخصاً مسابقات دمو را ترجیح می دهم و برگزار شدن ادواری آن را در هر سایت آموزشی فارکس ، مفید می دانم .
ارادتمند شما : Honda

bbabareza
June 12th, 2009, 16:48
ایمیل برای من هم هنوز نیومده
مگه برای بقیه اومده؟

samorai
June 12th, 2009, 18:43
یوزر و پسورد اکانت ها بعد از تاریخ 08.04.1388 به ایمیل ها ارسا میشود
رجوع شود به نوشته دوست عزیزمان آقای ashkan1

samorai
June 12th, 2009, 18:45
یوزر و پسورد اکانت ها بعد از تاریخ 08.04.1388 به ایمیل ها ارسا میشود
رجوع شود به نوشته دوست عزیزمان آقای ashkan1

dead
June 17th, 2009, 14:49
با سلام
با تشکر

منم همین سئوال رو داشتم

iman
June 17th, 2009, 15:37
منم همین سئوال رو داشتم

jafar jafari
June 23rd, 2009, 22:36
سلام اساتید
تاریخ برگزاری بالاخره کی شد؟
ممنون

javadsmo
June 25th, 2009, 14:48
سلام
ببخشید یوزر پسورد کی به دستمون میرسه؟
ممنون.

m.shekaarian
June 25th, 2009, 17:57
سلام
ایا مدت ثبت نام تمدید شد ؟

Ashkan1
June 25th, 2009, 19:46
سلام
ایا مدت ثبت نام تمدید شد ؟
مدت ثبت نام که تا دیروز بود و هنوز خبری از تمدید نیست:)

Ashkan1
June 25th, 2009, 19:48
سلام اساتید
تاریخ برگزاری بالاخره کی شد؟
ممنون
ظاهرا هنوز که تغییری نکرده و همون 8/4/88 هست:happy:

Ashkan1
June 25th, 2009, 19:50
سلام
ببخشید یوزر پسورد کی به دستمون میرسه؟
ممنون.
طبق فرمایش اقا رضا عزیز قبل از شروع مسابقه که در تاریخ 8/4/88 هست:rolleyes:

Ganji251
June 26th, 2009, 16:48
سلام
از يوزر و پسورود خبري نشد؟
امروز آخرين روز هفته فاركسي است و از فردا بروكرها تعطيل مي شوند!
اگر تاريخ برگزاري تغيير نكند شروع با مشكل مواجه نخواهد شد!

Reza
June 26th, 2009, 22:18
با سلام

لطفا این پست را ببینید: http://forum.sarmaye.com/showpost.php?p=326067&postcount=5

omidfx666
June 26th, 2009, 22:58
سلام
من یه بار ثبت نام کردم ولی هیچ ایمیلی برایم نیومده

omidfx666
June 26th, 2009, 23:00
ببخشید یه سوال

این مسابقه با کدوم بروکر است ؟
جایزه اش چیه ؟

Reza
June 26th, 2009, 23:33
سلام
من یه بار ثبت نام کردم ولی هیچ ایمیلی برایم نیومده

ببخشید یه سوال

این مسابقه با کدوم بروکر است ؟
جایزه اش چیه ؟
لطفا این تاپیک را بطور کامل مطالعه کنید:
http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5007

far_204
June 27th, 2009, 10:50
bebakhashid agha reza mishe begin kei user ,password mosabegharo e-mail mikonid?????

behnam59
June 27th, 2009, 14:56
سلام خسته نباشید
من نام کاربری رو اشتباه ثبت کردم چطور باید اصلاح کنم؟
ممنون از راهنمایتون .

سلام
میشه لطف کنید درباره این مشکل هم توضیح بدید.من بجای behnam59 متاسفانه behnam_n59 ثبت کردم اگه امکانش هست یا خودتون تصحیح کنید یا راهنمایی کنید برای رفع مشکل.
با تشکر behnam59

baghery
June 27th, 2009, 18:09
با سلام
من به راحتي ثبت نام كردم ....اميدوارم همه اول بشن:laugh:
راستي بهترين كاري كه كردين اين بود كه تمديد كردين چون من همين امروز اخرين امتحانم رو دادم و بعد 3 هفته اومدم تو سايت اگه تمديد نشده بود يكي از حرفه اي ها فاركس رو از دست ميدادين...:laugh::whoow:

jafar jafari
June 27th, 2009, 20:55
سلام
از کجا بفهمیم درست ثبت نام شدیم؟

lastnight19
June 29th, 2009, 12:51
از اونجایی که دولت مهرورز کلاً یاهو و ایمیل یاهو رو مخالف شئونات اسلام و جامعه تشخیص داده و در 90% موارد نمی شه وارد ایمیل شد و یا اینکه یه چیزی حدود یکساعت طول می کشه ممکنه تصمیمی اتخاذ بفرمائید که یوزر و پسورد از یک طریق دیگه بدستمون برسه؟

چون اگر به همین شکل پیش بره من فکر می کنم که کمتر کسی بتونه در هفته اول در مسابقه شرکت کنه.

marcomateratzi
June 29th, 2009, 13:11
چرا زمان مسابقه رایک هفته تمدید شد؟

frankbandari
June 29th, 2009, 13:44
سلام
ایا استراتژی اسکلپ هم مجاز هست در این مسابقات ؟

masoud001
June 29th, 2009, 14:16
چرا مسئولین راهنمایی نمیکنن ؟

بابا زمان مسابقه کی شد ؟

چرا یوزر و پسورد نیومد ؟

اصلا چیزی فرستاده نشده که نشون دهنده تایید ثبتنام باشه !!!

با این وضعیت :

فکر نکنم اصلا مسابقه ایی در کار باشه !!!

امیدم رو از دست دادم کاملا.....

cold_fear
June 29th, 2009, 14:25
چرا مسئولین راهنمایی نمیکنن ؟

بابا زمان مسابقه کی شد ؟

چرا یوزر و پسورد نیومد ؟

اصلا چیزی فرستاده نشده که نشون دهنده تایید ثبتنام باشه !!!

با این وضعیت :

فکر نکنم اصلا مسابقه ایی در کار باشه !!!

امیدم رو از دست دادم کاملا.....

سلام دوست عزیز

کمی به خودتون زحمت بدید و کامل بخونید اینجا رو

زمان مسابقه 15 همین ماه روز دوشنبه خواهد بود

Ganji251
June 30th, 2009, 17:25
از اونجایی که دولت مهرورز کلاً یاهو و ایمیل یاهو رو مخالف شئونات اسلام و جامعه تشخیص داده و در 90% موارد نمی شه وارد ایمیل شد و یا اینکه یه چیزی حدود یکساعت طول می کشه ممکنه تصمیمی اتخاذ بفرمائید که یوزر و پسورد از یک طریق دیگه بدستمون برسه؟

چون اگر به همین شکل پیش بره من فکر می کنم که کمتر کسی بتونه در هفته اول در مسابقه شرکت کنه.

از طريق اس‌ام‌اس هم كه امكان‌پذير نيست!!! :(

HERCOOL
June 30th, 2009, 17:44
سلام
هر چقدر بیشتر لف بخوره من اماده تر میشم:whoow:

اما خارج از شوخی میخوام بدونم کی پسورد اینا بدستمون میرسه

Ashkan1
June 30th, 2009, 22:28
سلام
هر چقدر بیشتر لف بخوره من اماده تر میشم:whoow:

اما خارج از شوخی میخوام بدونم کی پسورد اینا بدستمون میرسه

حداکثر تا روز یکشنبه 88/4/14 به آدرس ایمیل شرکت کنندگان ارسال می شود:rambo:

MAHDIAR
June 30th, 2009, 22:58
با سلام میخواستم بپرسم توی مسابقه با هرجفت ارزی میشه کار کرد یا محدودیت داره

MAHDIAR
June 30th, 2009, 23:05
سلام آقا رضا توی مسابقه فقط طلا میشه معامله کرد ؟

sang
July 1st, 2009, 10:41
با سلام
از مدیریت محترم سایت برای برگزاری و هماهنگی این مسابقه تشکر میکنم

MAHDIAR
July 1st, 2009, 23:46
آقا یکی بگه با چه چیزهائی میشه توی مسابقه معامله کرد فقط طلاو نقره یا ارزها هم هستن

Professional
July 2nd, 2009, 02:08
به غیر از سهام آفتابه سازی ممسنی همه چیز میتونید معامله کنید.
همیشه اینطور بوده.
;)

kahroba20
July 3rd, 2009, 11:05
سلام مدیر عزیز
آیا این مسابقه مجهز به سیستمی خواهد بود تا ما نتایج آنلاین رو هر لحظه دنبال کنیم
فکر کنم جهت شفاف سازی مسابقه لازم باشه
متشکرم

Reza
July 3rd, 2009, 12:52
سلام مدیر عزیز
آیا این مسابقه مجهز به سیستمی خواهد بود تا ما نتایج آنلاین رو هر لحظه دنبال کنیم
فکر کنم جهت شفاف سازی مسابقه لازم باشه
متشکرم
با سلام

متاسفانه سیستم اعلام نتایج، بصورت اتوماتیک نیست و نتایج بصورت دستی آماده می شود. لذا امکان نمایش آنلاین نتایج وجود ندارد.

سعی بر این است که نتایج حداقل دو بار در شبانه روز اعلام شوند.

MAHDIAR
July 3rd, 2009, 13:37
با سلام
من اولین باره توی این مسابقه شرکت میکنم ، لطفا جواب سوالهای منو بدین
1- فقط با طلا و نقره میشه معامله کرد
2-در آن واحد چند possition میشه گرفت
3- کلا چه لاتیجی میشه گرفت

HERCOOL
July 3rd, 2009, 16:08
سلام سوالی داشتم ایا میشه فول مارجین معامله کرد یا نه؟

iman
July 3rd, 2009, 17:03

در مسابقه لوریج 1:10 میباشد.

Ho$ein
July 3rd, 2009, 17:10
سلام
در لورج های پایین مثلا 1:10 تنها می توان یک پوزیشن با سایز لات 0.10 و حتی کمتر باز کرد.
سایز لات معاملات با توجه به میزان لورج حساب متفاوت است.

Augur
July 3rd, 2009, 17:11
آقا رضا لورج 1:10 برای بالانس 1000 دلاری واقعا کمه

درسته مسابقه هدف آموزشی هم داره ولی ترید کردن در شرایط گلخانه ای هم ما رو به جایی نمی رسونه !

کاش لا اقل لورج رو 1:20 انتخاب می کردید

bbabareza
July 4th, 2009, 13:36
یوز پسورد برای من نیانده تمام فولدرهای بالک و اسپم و ... رو هم چک کردم

ثبت نام همموفقیت آمیز بود

برای شرکت هم ایمیل زدم هنوز جوابی نیومده

چه کنم !!!!!!!!!!!!!!

kahroba20
July 4th, 2009, 17:25
باسلام
مدیریت عزیز واقعا واسه سایت سرمایه افت داره که نتونه ساپورت آنلاین بکنه در مورد نتایج
کاش به فکر این سیستم بودید تا لول سایت پایین نمی آمد.ببینید چیکارش میکنید
با تشکر

adavari
July 4th, 2009, 18:43
سلام یوزر و پسورد برای من هم نیومده. آقا رضا خواهشا اقدام کنید. ظاهرا تقلب گسترده ای در ارسال یوزر و پسورد رخ داده. تا کار به اغتشاش کشیده نشده، زحمتشو بکشید. ;)
یا حق

Ashkan1
July 4th, 2009, 19:27
یوزر و پسورد برای من اومده:p
تشکر از مدیر محترم
دوستان دقت کنید موضوع ایمیل با این مضمون هست Info (emoney.co.ir)

Reza
July 4th, 2009, 22:11
دوستانی که با مشکل عدم دریافت یوزر و پسورد مواجه هستند این پست را ملاحظه فرمایند:
http://forum.sarmaye.com/showpost.php?p=327298&postcount=7

ممکن است این ایمیل به spam یا bulk ارسال شده باشد. در صورت عدم دریافت ایمیل در inbox، قسمت spam یا bulk را ببینید.

در صورت عدم دریافت ایمیل یا مشکل در وارد شدن به حساب، از طریق ایمیلی که در ثبت نام درج کردید ایمیلی به info@emoney.co.ir ارسال و مشکل خود را مطرح کنید.

Ganji251
July 5th, 2009, 13:16
سلام من همان روز جمعه يوزر و پسورد را دريافت كردم.
با احترام - گنجي

Ashkan1
July 5th, 2009, 20:15
از کجا میشه متوجه شد که کسی از اکسپرت استفاده میکنه؟

Ganji251
July 5th, 2009, 21:25
سلام
اين كه كاري نداره بروكر فعاليت اكسپرت را غيرفعال مي كنه!
سرور مي تونه بفهمه كه شما دكمه باي يا سل را كليك كرده ايد و يا يك سيگنال بوسيله نرم افزار فرستاده شده است.

ahmadrfa
July 6th, 2009, 11:13
آنلاین میتونیم رتبه خودمون رو ببینیم یا هر چند ساعت بروز میشه لطفا لینکشو تو صفحه اصلی شرایط مسابقه بذارید

Ganji251
July 6th, 2009, 11:45
سلام
خدمت شما
اعلام نتايج سومين دوره مسابقات فاركس سايت سرمايه ([Only registered and activated users can see links])

با احترام - گنجي

t_rpts
July 6th, 2009, 11:46
نتایج مسابقه (دوشنبه 15 تیر 1388 ساعت 11:31 به وقت ایران)

alijob444
July 6th, 2009, 12:29
امکان ترید با نفت آیا وجود داره چون اینجا من فقط جفت ارز میبینم

Ganji251
July 6th, 2009, 13:51
سلام
ظاهرا نميشه نفتي شد!
البته فكر نمي كنم با اين مارجين بشه روي نفت تريد كرد.
با احترام - گنجي

lastnight19
July 6th, 2009, 14:50
خوب بود این لوریج رو می بردید بالا تا همین هفته اول یه عده که اضافه هستند حذف می شدند اونوقت مسابقه واقعی شروع می شد، اینجوری بعضی ها تا روز اخر هستند و زیاد بنظر من جالب نیست، اگر یه جوری بود که افراد حذف می شدند خیلی بهتر بود.

alijob444
July 7th, 2009, 00:39
آقا یکی به داد من برسه این لوریج رو تو رو خدا بالا میبردید الان 5 تا موقعیت ترید داشتم بخاطر لوریج پایین فقط یکی رو گرفتم

parvan
July 7th, 2009, 01:21
خوب بود این لوریج رو می بردید بالا تا همین هفته اول یه عده که اضافه هستند حذف می شدند اونوقت مسابقه واقعی شروع می شد، اینجوری بعضی ها تا روز اخر هستند و زیاد بنظر من جالب نیست، اگر یه جوری بود که افراد حذف می شدند خیلی بهتر بود.

فکر خوبیه !!! البته کارهای بهتری هم میشه کرد . مثلا تعداد مربعهای آواتار ها را بشماریم و یا اگر دوستان صلاح میدونند بر اساس تاریخ عضویت و یا تعداد ÷ستها هم میشه یک عده جوجه فارکس را همون اول کار از جلوی دست و ÷ا ی اساتید برداشت تا اساتید حرفه ای؛ سطح مسابقه را به آسمون بچسبونند و رقابت جالب بشه .

بنده همینجا ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مسابقه ؛ به عنوان یک آماتور از اینکه جسارت کرده و در مسابقه بزرگان شرکت کرده و باعث غیر جالب شدن رقابت اساتید گشته ایم عذر خواهی کرده و بلافاصله صحنه را ترک کرده و انصراف خود را از ادامه این رقابت اعلام میکنم . امیدوارم دوستان حرفه ای در ادامه شاهد رقابت های جذابتری باشند و به بزرگواری خودشان امثال بنده را به خاطر اشتباهی که کردیم و در مسابقه بزرگان باعث اخلال شدیم ببخشند

farari
July 7th, 2009, 02:37
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم هیچگاه یکدگر را به باد تمسخر نگیریم.......
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم اگر استعدادی داریم و دیگری فاقد آنست به رخ نکشانیمش.......
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم که تنها در انسانیت حق فخر فروشی داریم........
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم گر باری ز دوش دیگری بر نمی داریم او را مایوس نیز نکنیم...........
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم که درک رنج های انسانی بالاتر از هر استعداد و سرمایه ایست...........

من مثل جناب پروان کنار نمی کشم بل این بازی خود مرا کنار زد حتی با این لوریج پایین!
اما ایزد را شکر که در زندگی دو گزینه آموخته ام نه دست به تمسخر دیگری زنم نه به آنچه دارم بنازم
راستی که قصد فخر فروشی ندارم اما هزار مکنت و شوکت را به آن دو گزینه ترجیح نمی دهم. باور ندارید؟رو می کنم خالصانه و بی دریغ!

AmirBabak
July 7th, 2009, 05:35
من فکر کنم جناب پروان و جناب فراری بد برداشت کردند.
بعید میدانم منظور جناب البرز این بوده باشد.

منظور ایشان اینست که بعضی ها(اعم از سابقه داران سایت و مبتدی ها)، با وجود لوریج بالا دست به ریسک زده و بخاطر جو مسابقه ای حاکم، ممکن است کال شوند و طبعاً از دورخارج میشوند.

بنده هم به شدت معتقدم این موضوع مسابقات را جذاب تر خواهد کرد.

حالا دوستان عزیز چرا بخودشان گرفتند من که متوجه نشدم!

me.trader
July 7th, 2009, 07:23
با سلام خدمت دوستان و تشکر از مدیران محترم شرکت ایمانی و سایت سرمایه
لوریج هر چه باشه برای همه شرکت کنندگان یکسانه و چون حساب دمو است پایین بودن لوریج اهمیتی نداره. همچنین حذف شدن یا باقی ماندن دیگران هم به نحوه ترید بقیه نه خللی وارد می کنه و نه شانس آنها را افزایش میده.
به نظر من، قدرت و توانایی یک تریدر زمانی معلوم می شه که بتونه با لوریج پایین سود زیاد بدست بیاره و تریدر برای کسب سود بیشتر، باید تلاش خود را روی کسب پیپ بیشتر متمرکز کنه. بنابراین با لوریج پایین، عنصر شانس یا بدشانسی حذف شده و یا کم تأثیر خواهد بود.
موفق باشید

sahamtrader
July 7th, 2009, 09:47
با سلام با توجه به شیوه اعلام نتایج بنده پیشنهاد میکنم.

تمام اکانت ها پسورد یکسانی داشته باشند مثلا

Investor : sarmaye (read only password)

که دیگه همه بتونند بتمام اکانت ها دسترسی داشته باشنند

اینجوری تبادل تجربه میشه و بقول معروف همه رو بازی میکنند و ادا و عمل معلوم میشه و....و

masoudu2ub
July 7th, 2009, 10:41
با سلام خدمت دوستان و تشکر از مدیران محترم شرکت ایمانی و سایت سرمایه
لوریج هر چه باشه برای همه شرکت کنندگان یکسانه و چون حساب دمو است پایین بودن لوریج اهمیتی نداره. همچنین حذف شدن یا باقی ماندن دیگران هم به نحوه ترید بقیه نه خللی وارد می کنه و نه شانس آنها را افزایش میده.
به نظر من، قدرت و توانایی یک تریدر زمانی معلوم می شه که بتونه با لوریج پایین سود زیاد بدست بیاره و تریدر برای کسب سود بیشتر، باید تلاش خود را روی کسب پیپ بیشتر متمرکز کنه. بنابراین با لوریج پایین، عنصر شانس یا بدشانسی حذف شده و یا کم تأثیر خواهد بود.
موفق باشید

کاملاً درسته، من با شما هم عقیده هستم..
فکر می کنم شکایت دوستان از لورج پایین به خاطر از دست رفتن موقعیت های سوده ایه که داره تند و تند از دستشون میره..

bache mahal
July 7th, 2009, 11:12
سلام دوستان

دوستان با این لوراج با همان 1000 دلار می شد 3 تا پوزیشن 0.02 گرفت با حساب 1100 دلار هم باز هم همان 3 تا پوزیشن بیشتر اجازه نمیده

کسی میدونه دلیل این عمل چیه ؟

mercury
July 7th, 2009, 11:44
جناب sahamtrader مرسی که به فکر عینک ته استکانی های سرمایه هستید !!:blink:

به جون نن جون باراک کروباما;) نوشته های با سایز معمولی رو هم می تونیم بخونیم احتیاجی به اون سایز نداریم !!:rolleyes:

alibeti
July 7th, 2009, 12:22
سلام دوستان

دوستان با این لوراج با همان 1000 دلار می شد 3 تا پوزیشن 0.02 گرفت با حساب 1100 دلار هم باز هم همان 3 تا پوزیشن بیشتر اجازه نمیده

کسی میدونه دلیل این عمل چیه ؟

با سلام

به خاطر لوريج پايين هست و مارجين براي جفت ارز هاي مختلف خوب فرق ميكنه

Aamed
July 7th, 2009, 14:46
دوست عزیز که با فونت دایناسوری می نویسی....
توجه کن ما در یک رقابت شرکت کردیم.
اگر معاملات بنده رو شما دیدی امکان داره اشتباه من رو شما تکرار کنی و در عین حال تا زمانی که توضیح بابت دلایل ورود و خروج ندم هیچ فایده ای اینوستور من برای شما نداره. اگر هم بر فرض محال جزو رتبه های بالا باشم و شما حساب من رو ببینی دیگر معنی مسابقه از بین می رود و پاداش پیروزی برای من و شما یکسان است.
با اینکه از مخالفین لوریج پایین هستم و شبیه سازی این مسابقه بلا تشبیه با حساب واقعی می باشد اما تنها درس این مسابقه آموزش "هزینه فرصت" برای عزیزانی می باشد که بدون توجه به ریسک و بازده اقدام به معامله می کنند.

پ ن: هزینه فرصت از دست رفته، منفعتی است که در اثر قبول نکردن بهترین راه حل بعدی از دست رفته است. در واقع، هزینه فرصت از دست رفته انجام نمی شود و جزو هرینه های مربوط به تصمیم گیری ها می باشد.

sahamtrader
July 7th, 2009, 15:17
با سلام

من اینجا اینترنتم هی قطع و وصل میشه و....و همه چی قاط زده اینکه یهو اونجوری شد ببخشید

masoudu2ub
July 7th, 2009, 17:35
چرا "هج" نمی شه کرد؟!
دیروز می شد!

بهزاد اقبالی
July 7th, 2009, 20:43
بنده هنوز ایمیلی دریافت نکردم.ایمیل هم زدم اما هنوز مثل اینکه دوستان فرصت نکردن یوزرنیم و پسورد رو برای من ارسال کنند.اگر از مسئولین شرکت ایمانی فردی اینجا هست لطفا این موضوع رو مد نظر داشته باشند.
با تشکر

e4run
July 7th, 2009, 20:46
بنده هنوز ایمیلی دریافت نکردم.ایمیل هم زدم اما هنوز مثل اینکه دوستان فرصت نکردن یوزرنیم و پسورد رو برای من ارسال کنند.اگر از مسئولین شرکت ایمانی فردی اینجا هست لطفا این موضوع رو مد نظر داشته باشند.
با تشکر
جناب اقبالی سلام
قسمت Bulk یا Spam ایمیلتان را چک کرده اید.
برای من اونجا بود.

Ashkan1
July 7th, 2009, 21:44
یه پوزیشن گرفته ام فکر میکنم حدود 300 - 400 پیپ سود بده :blink::p :banana:

hamidrezamf
July 8th, 2009, 02:29
سلام
یه پیشنهاد جالب دارم که با همکاری اسپانسر مسابقات از دور بعد میشه اجراش کرد تا دیگه این مشکل رضایت یا نارضایتی از لوریج قضیه اش حل بشه...
پیشنهاد این هست که از دور بعد مسابقات در 2 سطح لوریج پایین و لوریج بالا به صورت مجزا و همزمان انجام بشه و هر کسی تو هر کدوم که علاقه داشت مسابقه میده به شرطی که هر کاربر فقط حق داره که تو یکی از دو سطح مسابقه بده...
این شرط به چند دلیل مهم هست:
- عملا" فشار اضافه ای به گروه برگزار کننده و اسپانسر مسابقه وارد نمیشه چون تعداد همون تعداد هست و فقط دو گروه شده..
- اون موقع معلوم میشه که واقعا" کی علاقه به لوریج پایین داره و کی میره سراغ لوریج بالا!
- این تنوع در انتخاب باعث جذاب تر شدن مسابقات سایت هم میشه..

در مورد جوایز هم میشه مبلغش رو تعدیل کرد تا باز هم اسپانسر براش تفاوتی نکنه یا اینکه اگر الان 3 جایزه داده میشه , 4 تا بشه و فقط به نفرات اول و دوم دو گرو مسابقات جایزه تعلق بگیره..

اگر موافق طرح اولیه هستید نظر بدید تا ببینیم چیکارش میتونیم کنیم..:)
موفق و سلامت باشید..

Ashkan1
July 8th, 2009, 02:42
سلام
یه پیشنهاد جالب دارم که با همکاری اسپانسر مسابقات از دور بعد میشه اجراش کرد تا دیگه این مشکل رضایت یا نارضایتی از لوریج قضیه اش حل بشه...
پیشنهاد این هست که از دور بعد مسابقات در 2 سطح لوریج پایین و لوریج بالا به صورت مجزا و همزمان انجام بشه و هر کسی تو هر کدوم که علاقه داشت مسابقه میده به شرطی که هر کاربر فقط حق داره که تو یکی از دو سطح مسابقه بده...
این شرط به چند دلیل مهم هست:
- عملا" فشار اضافه ای به گروه برگزار کننده و اسپانسر مسابقه وارد نمیشه چون تعداد همون تعداد هست و فقط دو گروه شده..
- اون موقع معلوم میشه که واقعا" کی علاقه به لوریج پایین داره و کی میره سراغ لوریج بالا!
- این تنوع در انتخاب باعث جذاب تر شدن مسابقات سایت هم میشه..

در مورد جوایز هم میشه مبلغش رو تعدیل کرد تا باز هم اسپانسر براش تفاوتی نکنه یا اینکه اگر الان 3 جایزه داده میشه , 4 تا بشه و فقط به نفرات اول و دوم دو گرو مسابقات جایزه تعلق بگیره..

اگر موافق طرح اولیه هستید نظر بدید تا ببینیم چیکارش میتونیم کنیم..:)
موفق و سلامت باشید..
این ایده ها بد نیستند.اما بنظرم طراحان این ماسبقه هدفشون بیشتر آموزش و انگیزه دادن هست تا مسابقه.:)

جوایز هم میتونه به همین شکل کلا به نفرات برگزیده داده بشه چون حق انتخاب آزاده بنابراین لازم نیست به دو گروه جایزه داده بشه.

me.trader
July 8th, 2009, 06:38
سلام
پیشنهاد این هست که از دور بعد مسابقات در 2 سطح لوریج پایین و لوریج بالا به صورت مجزا و همزمان انجام بشه و هر کسی تو هر کدوم که علاقه داشت مسابقه میده به شرطی که هر کاربر فقط حق داره که تو یکی از دو سطح مسابقه بده... موفق و سلامت باشید..
با سلام
پیشنهاد خوبی است

azad-m
July 9th, 2009, 01:13
سلام
آيا امكان برگزاري مسابقه اي كه بشه پيپ ها فقط شمارش كرد هست
بنظرم جالب ميشه يعني حجم در نتايج دخيل نشه . در اين صورت ماحصل اين ميشه كه كسي كه بهتر و بيشتر روند ها رو پيش بيني ميكنه برنده ميشه

emilvr
July 9th, 2009, 09:44
سلام به همه

چرا دیگه نمیشه لاگین کرد به حساب مسابقه؟ مشکل همگانی هستش یا فقط من نمی تونم لاگین کنم؟
می نویسه No Connection

bache mahal
July 9th, 2009, 12:19
سلام دوستان

یک سوال برای من بوجود امده و خیلی مهم نیز هست و ان اینکه چرا دمو این بورکر با دمو بروکر دیگه متفاوت هست ؟؟؟؟؟؟

مثلا
من الان داخل بروکر ویندسور تمام پوزیشن های که روی بروکر دارم را انجا در حساب دیگر گرفتم جمع ان پوزیشن ها 20+ هست که باید در این بروکر 2+ باشد ولی این چنین نشد و از 0.96 بیشتر نرفت و نکته جالب اینکه همین پوزیشن ها تا 60- در حساب دیگر رفت ولی در این بروکر تا 3- بیشتر نوسان نکرد !!!!!!

لطفا سریعا پیگیری کنید زیرا اگر این حساب دمو با حساب دمو در بروکر های دیگر متفاوت باشد مسلما دوستان ضرر خواهند نمود زیرا که طبق دستور عمل نمیکند

موفق باشید

hamid1234
July 9th, 2009, 12:25
با سلام خدمت کلیه دوستان
یک پیشنهاد دارم و آن اینکه مشابه سایر مسابقه ها ( که یکی از آنها نیز
بطور همزمان در حال انجام میباشد)
اسپانسر مسابقه ، در سایت خود بخشی را به اعلان نتایج و وضعیت ورتبه
شرکت کنندگان (بصورت آنلاین) قرار دهد.
این کار چندین حسن دارد که یکی از آنها شفاف سازی میباشد
دیگر آنکه موتور محرکه ای است تا فرد با مشاهده وضعیت و رتبه خود ودیگران مدیریت بهتری را بر معاملات خود اعمال نماید و ریسک کمتر یا بیشتری را بعمل آورد.
دیگر آنکه فرد میتواند خود را با بزرگانی که در سایت و در مسابقه حضور دارند مقایسه نماید و اعتماد به نفس خود را
افزایش دهد یا باز یابد.
دیگر آنکه با پیغامهای خصوصی به بزرگان که در مسابقه شرکت کرده اند و هر کدام ،یک یا چندین تاپیک را
در سایت ارائه کرده اند ، از روشهای معاملاتی آنها
بطور زنده اطلاع پیدا کند و با درس گیری از آنها نسبت به افزایش مهارت خود بپردازد.
با تشکر

mercury
July 9th, 2009, 13:08
سلام دوستان

یک سوال برای من بوجود امده و خیلی مهم نیز هست و ان اینکه چرا دمو این بورکر با دمو بروکر دیگه متفاوت هست ؟؟؟؟؟؟

مثلا
من الان داخل بروکر ویندسور تمام پوزیشن های که روی بروکر دارم را انجا در حساب دیگر گرفتم جمع ان پوزیشن ها 20+ هست که باید در این بروکر 2+ باشد ولی این چنین نشد و از 0.96 بیشتر نرفت و نکته جالب اینکه همین پوزیشن ها تا 60- در حساب دیگر رفت ولی در این بروکر تا 3- بیشتر نوسان نکرد !!!!!!

لطفا سریعا پیگیری کنید زیرا اگر این حساب دمو با حساب دمو در بروکر های دیگر متفاوت باشد مسلما دوستان ضرر خواهند نمود زیرا که طبق دستور عمل نمیکند

موفق باشید

یعنی شما دموی Windsor رو در نظر می گیرید و بدون توجه به دموی MW پوزیشن می گیرید ؟!
خوب چه کاریه ؟! شما توجه خودتون رو روی دموی MW معطوف بکنید و کاری به دموی بقیه بروکرها نداشته باشید !

به همین راحتی به همین خوشمزگی :)

Ashkan1
July 9th, 2009, 13:39
سلام به همه

چرا دیگه نمیشه لاگین کرد به حساب مسابقه؟ مشکل همگانی هستش یا فقط من نمی تونم لاگین کنم؟
می نویسه No Connection
شما مشکل اینترنت دارید اینترنتتون قطع بوده:)

Ashkan1
July 9th, 2009, 15:06
پیشنهاد میدم اعلام نتایج در ساعات مشخصی اعلام بشه فرضا در ساعت 8 صبح 16 بعداز ظهر و 24 شب.:advise:

forceforex
July 9th, 2009, 16:49
این مسابقه ثبت نام با تاخیر نداره ؟ جایی که من باشم اول شدن مشکله

Ashkan1
July 9th, 2009, 17:06
این مسابقه ثبت نام با تاخیر نداره ؟ جایی که من باشم اول شدن مشکله
زمان ثبت نام مسابقه تمام شده فکر نکنم دیگه بتونید وارد مسابقه بشید.من خودم نفر اول میشم:huh:

titan
July 9th, 2009, 17:53
زمان ثبت نام مسابقه تمام شده فکر نکنم دیگه بتونید وارد مسابقه بشید.من خودم نفر اول میشم:huh:

نه بابا پس من اینجا چی کاره ام که شما ها میخاین اولی شین:cool:

forceforex
July 9th, 2009, 17:55
این نظر شماست مسابقه با نفرات بالاتر و افراد خبره تر خیلی متفاوت تر است . دانشگاه که ثبت نام با تاخیر دارد اینجا رو نمیدونم ؟!

Ashkan1
July 9th, 2009, 18:19
این نظر شماست مسابقه با نفرات بالاتر و افراد خبره تر خیلی متفاوت تر است . دانشگاه که ثبت نام با تاخیر دارد اینجا رو نمیدونم ؟!
خب یه بار قبل تمدید شد.:banana:

Ashkan1
July 9th, 2009, 18:22
نه بابا پس من اینجا چی کاره ام که شما ها میخاین اولی شین:cool:
اشکالی نداره با هم دیگه اول میشیم:whoow:

azad-m
July 9th, 2009, 18:41
اشکالی نداره با هم دیگه اول میشیم:whoow:

ميشه منم با شما باشم بعد سه تايي اول بشيم :rambo:

azad-m
July 9th, 2009, 18:44
لطفا دوستان دست اندر كار ترتيبي اتخاذ فرماييد زمان اعلام نتايج قانونمند بشه

Ashkan1
July 9th, 2009, 18:55
هر سه نفرمون با هم اول میشیم:blush: من وقتی بالانسم شد 10 هزار تا دیگه پوزیشن نمیگیرم شما هم تا شدید 10 هزار تا دیگه پوزیشن نگیرید الان 1100 تا هستم چیز دیگه ای نمیخواد تا بشه 10000:blink::laugh:

Ashkan1
July 9th, 2009, 19:00
لطفا دوستان دست اندر كار ترتيبي اتخاذ فرماييد زمان اعلام نتايج قانونمند بشهنکنه دارند تدارکات انلاین کردن را میبینند؟؟؟:ninja:

titan
July 9th, 2009, 19:06
نه دیگه نمیشه دو نفر بسن شما باید زود تر اقدام می کردی انشاالله سری بعدی :cool:

azad-m
July 9th, 2009, 19:06
هر سه نفرمون با هم اول میشیم:blush: من وقتی بالانسم شد 10 هزار تا دیگه پوزیشن نمیگیرم شما هم تا شدید 10 هزار تا دیگه پوزیشن نگیرید الان 1100 تا هستم چیز دیگه ای نمیخواد تا بشه 10000:blink::laugh:

باشه فقط نامردي نكني بعدش پوزيشن بگيري رفيق :whoow:

azad-m
July 9th, 2009, 19:09
نه دیگه نمیشه دو نفر بسن شما باید زود تر اقدام می کردی انشاالله سری بعدی :cool:

ايرادي نداره شما هم بيا ميشيم چهر نفر :banana:
فقط نامردي توكار نباشه :advise:

Ashkan1
July 9th, 2009, 19:19
باشه فقط نامردي نكني بعدش پوزيشن بگيري رفيق :whoow:
نــــــــــــه اصـــــــــــــــلا:blush:

azad-m
July 9th, 2009, 20:09
يه مقايسه بين نتايج اخير و نوبت قبلي
تعداد افراد فعال از 227 به 281 افزايش يافتن
تعداد افراد با بازدهي مثبت از 118 به 113 كاهش پيدا كردن
تعداد افراد با بازدهي منفي از 153 به 168 افزايش پيدا كردن
درصد افراد با بازدهي مثبت از جمع نفرات فعال از 52 به 40 كاهش پيدا كرده

Ashkan1
July 9th, 2009, 20:33
من یه نواسان معکوس بدی گرفتم:cry:اما باز دوباره تلاش کردم اومدم بالا اخه قراره نفر اول بشم[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

azad-m
July 9th, 2009, 20:55
من یه نواسان معکوس بدی گرفتم:cry:اما باز دوباره تلاش کردم اومدم بالا اخه قراره نفر اول بشم[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اگه مي خواي از همين اول دبه كني من فكر جديدي بكنم ( اول بشي يا بشيم ) ميدوني در اين صورت بايد براي دوم شدن تلاش كني رفيق :advise:

Ashkan1
July 9th, 2009, 21:03
اگه مي خواي از همين اول دبه كني من فكر جديدي بكنم ( اول بشي يا بشيم ) ميدوني در اين صورت بايد براي دوم شدن تلاش كني رفيق :advise:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

forceforex
July 9th, 2009, 22:01
خب یه بار قبل تمدید شد.:banana:
همین دوره تمدید شد ؟ بدشانسی مسابقات رو مخفی کردن من ندیدم
آقا رضا بیاد یه تبصره میذاره ثبت نام با تاخیر باز میشه . راستی اگه شما میخواهید نفر اول بشوید به جای اسپم کردن به چارت نگاه کنید :advise:

Ashkan1
July 9th, 2009, 22:09
همین دوره تمدید شد ؟ بدشانسی مسابقات رو مخفی کردن من ندیدم
آقا رضا بیاد یه تبصره میذاره ثبت نام با تاخیر باز میشه . راستی اگه شما میخواهید نفر اول بشوید به جای اسپم کردن به چارت نگاه کنید :advise:

راست میگید یه موقعیت هم از دستم پریده بود:laugh:فعلا که در منفی به سر میبرم:huh:

Ashkan1
July 10th, 2009, 16:41
اقا یه مقایسه دیگه هم بکنید ببینیم چی شده:blush:

forceforex
July 10th, 2009, 17:15
24 ساعت گذشته کسی از دست اندرکاران مسابقه جواب سوالات رو نمیدهد ؟

helijoop
July 10th, 2009, 17:32
سلام
افرادی همانند من شاید باشند که گاهی اوقات از وی.پی.ان یا صفحات پ.ر.و.ک.س.ی و یا برنامه معروف ف.ر.ی.گ.ی.ت استفاده می کنند، آیا این روشن و خاموش کردن این قبیل موارد دراینکه متاتریدر آیپی را رصد میکنه تاثیری دارد؟ گفتم سوال کنم شاید عزیزان که در رده بالا جدول هستند ( من که زیر 1000 هستم، البته با اشتباهات فاحش) مثل من گهگاهی از این مورد برای انجام امور خودشون استفاده میکنند و خدای نکرده بعدا در نتیجه مسابقه براشون مشکلی پیش نیاد.

با تشکر.

azad-m
July 10th, 2009, 17:39
اقا یه مقایسه دیگه هم بکنید ببینیم چی شده:blush:

تعداد نفرات با بازدهي مثبت 126
تعداد نفرات با بازدهي منفي 161
تعداد افراد فعال 287 نفر
درصد افراد با بازدهي مثبت در افراد فعال 44 درصد

titan
July 10th, 2009, 19:10
منتظر منم باشید یکی دوتا بد شانسی بود که یکمی پرت شدم از دیروز فاصلم زیاد شد:(

emilvr
July 10th, 2009, 19:13
سلام
افرادی همانند من شاید باشند که گاهی اوقات از وی.پی.ان یا صفحات پ.ر.و.ک.س.ی و یا برنامه معروف ف.ر.ی.گ.ی.ت استفاده می کنند، آیا این روشن و خاموش کردن این قبیل موارد دراینکه متاتریدر آیپی را رصد میکنه تاثیری دارد؟ گفتم سوال کنم شاید عزیزان که در رده بالا جدول هستند ( من که زیر 1000 هستم، البته با اشتباهات فاحش) مثل من گهگاهی از این مورد برای انجام امور خودشون استفاده میکنند و خدای نکرده بعدا در نتیجه مسابقه براشون مشکلی پیش نیاد.

با تشکر.

سوال خوبیه;) چون منم برای وبگردی ازشون استفاده می کنم

اما تا جایی که من می دونم تو متا تریدر برای استفاده از پ . ر . و . ک س . ی . باس یک گزینه رو تیک بزنیم و اگه تیک زده نشه متا تریدر به صورت عادی کانکت میشه.

حالا بازم دوستان کارشناس نظر بدن بهتر هستش

Ashkan1
July 10th, 2009, 19:40
منتظر منم باشید یکی دوتا بد شانسی بود که یکمی پرت شدم از دیروز فاصلم زیاد شد:(
عوضش من حسابی رو شانس بودم البته تا الان. اگه خرابکاری نشه:whoow:

behnam23
July 10th, 2009, 23:15
[از همه دوستان که زحمت می کشند ممنون هستم . لوریج پایین اجباری یک مزیت هست . به نظرمن شرایط مسابقه خیلی خوبه . گرچه من 2 روز اینترنت نداشتم و الان حدود 60 هستم اما مهم کیفیت کاره . امیدووارم برای همه آموزنده باشه

top30d
July 10th, 2009, 23:55
مسابقه جدید کی برگزار میشه ؟

titan
July 11th, 2009, 08:22
عوضش من حسابی رو شانس بودم البته تا الان. اگه خرابکاری نشه:whoow:

تا یه حدودی بالا رفته بودم اما بعدش امدم و احساسی عمل کردم که حسابی حالمو گرفت علتشو هم می دونم تجربه کم منه امید وارم بتونم از این مسابقات به عنوان یه تجربه خوب استفاده کنم دوباره دارم سعی می کنم بیام بالا هنوز می خام اول بشم :rolleyes:

titan
July 11th, 2009, 08:28
[لوریج پایین اجباری یک مزیت هست .
کاملا با شما موافقم برا تازه کارانی مثل من این روش مسابقه می تونه یه تجربه بسیار خوب باشه

hamid1234
July 11th, 2009, 10:45
تعداد نفرات با بازدهي مثبت 126
تعداد نفرات با بازدهي منفي 161
تعداد افراد فعال 287 نفر
درصد افراد با بازدهي مثبت در افراد فعال 44 درصد
با سلام خدمت دوست عزیز
ممکن است خواهش کنم آدرسی را که نتایج در آنجا
قرار دارد را بدهید تا من هم بتوانم آنرا پیگیری کنم.
با سپاس

solarTrader
July 11th, 2009, 12:38
با سلام خدمت دوست عزیز
ممکن است خواهش کنم آدرسی را که نتایج در آنجا
قرار دارد را بدهید تا من هم بتوانم آنرا پیگیری کنم.
با سپاس

می تونید نتایج رو از اینجا پیگیری کنید.

Ashkan1
July 11th, 2009, 13:17
تا یه حدودی بالا رفته بودم اما بعدش امدم و احساسی عمل کردم که حسابی حالمو گرفت علتشو هم می دونم تجربه کم منه امید وارم بتونم از این مسابقات به عنوان یه تجربه خوب استفاده کنم دوباره دارم سعی می کنم بیام بالا هنوز می خام اول بشم :rolleyes:
رفتم جومونگ را ببینم حدود صد پیپ از تارگتم را برگشته بود[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])حالا هم بعدش معلوم نیست چی بشه:cry:اما نگران نباش بهت قول میدم که اول بشم[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

titan
July 12th, 2009, 07:31
رفتم جومونگ را ببینم حدود صد پیپ از تارگتم را برگشته بود[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])حالا هم بعدش معلوم نیست چی بشه:cry:اما نگران نباش بهت قول میدم که اول بشم[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
طبق اخرین نتایجی که اعلام شده رتبه خوبی داری

masoudu2ub
July 12th, 2009, 08:37
بالانس من $867 شده بود اما تونستم پنجشنبه و جمعه با جمع کردن $248 با بالانس $1115 خودم رو به رتبه 28ام رنکینگ فیفا برسونم!
به هیچ عنوان نا امید نشوید دوستان..
همه مستحضر هستند در مسابقات، هفته های اول و آخر بیش از هفته های دیگه هیجان انگیزترند و استرس بیشتری به تریدر وارد می شه..
تازه بازی اصلی از این هفته شروع می شه..

masoud_rt67
July 12th, 2009, 18:28
برای اولین تجربه مسابقه برای من بد نبود ولی خیلی زمان مونده. تلاشمون رو میکنیم.

در اوج غرور نه و در اوج ناامیدی بله نگو.

adavari
July 12th, 2009, 21:24
نزدیک شش ماهه که با حساب دمو کار می کنم و موفقیتهای خوبی هم داشتم. آخرین حسابم توی آلپاری بود که قبل از شروع مسابقه باهاش کار می کردم و بعد از نزدیک یک ماه به پرافیت 600 رسیده بودم البته با رعایت اصول مدیریت سرمایه. اما با شروع مسابقه سعی کردم با این حساب مثل یک حساب ریل برخورد کنم و الان بعد از یک هفته و بالانس 696 تازه میفهمم که ریل واقعا چه تفاوتهای اساسی با دمو داره. معنای احساسی عمل کردن رو تازه فهمیدم. معنای انتقام از بازار بعد از ضرر رو هم همین طور. معنای تلاش برای اثبات خود به بازار، افسردگی بعد از ضررهای پیاپی، طمع،طمع و طمع ... برای من تا همین جا تجربه گرانبهایی بود. با این وجود ناامید نیستم. از این به بعد سعی میکنم به این بالانس مثل یک حساب 700 تایی ریل نگاه کنم و ادامه بدم و همه ی تجربه های گذشته ی دمو که موفقیت آمیز هم بودند رو رعایت کنم و به خودم مسلط باشم. برای همه آرزوی موفقیت دارم. یا حق

baghery
July 13th, 2009, 00:08
يه مشكل براي من پيش اومد .....يه اردر گذاشته بودم اما عمل نكرد وقتي برگشتم سيستم اتوماتيك كنسلش كرده بود و 40پيپ سود هم پريده بود:huh::cry: براي هيچ كس ديگه اين مشكل پيش نيومده........؟؟؟؟؟

Ashkan1
July 13th, 2009, 00:58
يه مشكل براي من پيش اومد .....يه اردر گذاشته بودم اما عمل نكرد وقتي برگشتم سيستم اتوماتيك كنسلش كرده بود و 40پيپ سود هم پريده بود:huh::cry: براي هيچ كس ديگه اين مشكل پيش نيومده........؟؟؟؟؟
خب شما احتمالا پوزیشن باز داشته اید واسه همین هم مارجین نداشته اید:graduated:

azad-m
July 13th, 2009, 09:58
برای اولین تجربه مسابقه برای من بد نبود ولی خیلی زمان مونده. تلاشمون رو میکنیم.

در اوج غرور نه و در اوج ناامیدی بله نگو.

آقا تبريك ... اميدوارم در ادامه هم موفق باشيد

titan
July 13th, 2009, 18:29

برا من هم پیش امده بود و فکر کنم حق با اقا اشکان باشه

ali20
July 13th, 2009, 22:22
سلام

آقا من جا موندم؟پلتفرم mw را 2 -3 هفته پیش دانلود کردم و بالانسشم تغییر کرده(از معاملات قبل),رفتم تو قسمت

نتایج دیدم یه شماره login داشتم,خوب حالا باید چیکار کنم؟این دفعه اولم+ه که می خوام شرکت کنم لطفا راهنمایی

کنید که برای وارد شدن تو مسابقه باید چه کار کنم؟

BLACK_NINJA
July 13th, 2009, 22:45
سلام

آقا من جا موندم؟پلتفرم mw را 2 -3 هفته پیش دانلود کردم و بالانسشم تغییر کرده(از معاملات قبل),رفتم تو قسمت

نتایج دیدم یه شماره login داشتم,خوب حالا باید چیکار کنم؟این دفعه اولم+ه که می خوام شرکت کنم لطفا راهنمایی

سلام
بنده که دقیقا متوجه نشدم مشکلتون چیه ولی شما باید:
1.ایمیلی را که شماره login و password را برای شما فرستادند باز کنید.
2.متاتریدر بروکر مورد نظر را باز کرده از قسمت file گزینه login را انتخاب کنید.
3.شماره login و password را وارد کنید.(میتونید تیک save account information را بزنید که دیگه هر دفعه مجبور به وارد کردن شماره login و password نباشید)
امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم.:)

adavari
July 13th, 2009, 23:39
سلام

عجله نکن. ما هم که جا نموندیم حال و روز خوشی نداریم. همون بهتر که هفته اول جا موندی. با فکر وارد بشی بهتره. موفق باشی:)

Ashkan1
July 14th, 2009, 00:12
وای که وقتی میری تو ضرر چه حالی داره:banana:

iman
July 14th, 2009, 07:53
سلام
منم از سفر برگشتم و از شروع هفته دوم مسابقه به جمع دوستان پیوستم امیدوارم بنده رو هم تو جمع خودتون پذیرا باشید.
امیدوارم این مسابقه هم مثل قبلی ها در جوی خوب برگزار بشه و پر از تجربیات گرانبها برای من و همه دوستان باشه.

پیروز باشید

titan
July 14th, 2009, 08:09
سلام
منم از سفر برگشتم و از شروع هفته دوم مسابقه به جمع دوستان پیوستم امیدوارم بنده رو هم تو جمع خودتون پذیرا باشید.
امیدوارم این مسابقه هم مثل قبلی ها در جوی خوب برگزار بشه و پر از تجربیات گرانبها برای من و همه دوستان باشه.

پیروز باشید
خوش امدی امید وارم موفق باشی

baghery
July 14th, 2009, 17:30
اين بروكر چرا swap نداره :blink::whoow:

kikolo
July 14th, 2009, 20:47
سلام...
من خیلی گشتم نتوستم اطلاعات مورد نظرم رو پیدا کنم !
چجوری میشه تو مسابقه شرکت کرد ؟!؟!؟!
( شرمنده اگه سوالم یکمی ابتداییه ! )

Ashkan1
July 14th, 2009, 21:08
سلام...
من خیلی گشتم نتوستم اطلاعات مورد نظرم رو پیدا کنم !
چجوری میشه تو مسابقه شرکت کرد ؟!؟!؟!
( شرمنده اگه سوالم یکمی ابتداییه ! )

اگه ثبت نام کرده اید یوزر و پسورد به ایمیلتون فرستاده شده:)

sadeghi_mh
July 14th, 2009, 22:22
خیلی با حال بود. کلی خندیدم. واقعاً حال میده. وقتی میری تو ضرر من که دبگه دست و پام به اختیار خودم نیست. :banana:

azad-m
July 14th, 2009, 22:30
يه بررسي تصويري روي آمار فعلي

tps_star
July 14th, 2009, 23:27
دوستان علت اینکه اسم من تو نتایج مسابقه نیست چیه؟

Ashkan1
July 14th, 2009, 23:47
دوستان علت اینکه اسم من تو نتایج مسابقه نیست چیه؟

احتمالا Equity شما منیفه و چون نتایج بر اساسEquity زده میشه اسم شما نیست:huh:

baghery
July 15th, 2009, 16:41

خیلی با حال بود. کلی خندیدم. واقعاً حال میده. وقتی میری تو ضرر من که دبگه دست و پام به اختیار خودم نیست. :banana:

براتوم دعا ميكنم هميشه تو اين حال بمونين وهرگز اين حال خوشتون رو از دست ندين :laugh::p

Ashkan1
July 15th, 2009, 17:14
براتوم دعا ميكنم هميشه تو اين حال بمونين وهرگز اين حال خوشتون رو از دست ندين :laugh::p
بابا من ابروداری کردم:cry:الان دارم زیر ابی میرم صبر کن یدفعه میبینی از اون ور اقیانوس میام بیرون:p

e4run
July 15th, 2009, 17:17
بابا من ابروداری کردم:cry:الان دارم زیر ابی میرم صبر کن یدفعه میبینی از اون ور اقیانوس میام بیرون:p

سلام
دریا طوفانی بود ، من هم شنا بلد نبودم ، غرق شدم:p

Ashkan1
July 15th, 2009, 17:55
سلام
دریا طوفانی بود ، من هم شنا بلد نبودم ، غرق شدم:p
من دارم زیر ابی میرم هنوز یه اندازه 400 پیپ دیگه نفس دارم گرفتار موج ها شدم:laugh:

azad-m
July 15th, 2009, 21:22
:blink:

.: Lithium :.
July 19th, 2009, 10:58
اینم استیتمنت پر پیچ و خم من:)
البته من اولین باره در این مسابقات شرکت می کنم.

Ho$ein
July 20th, 2009, 12:30
سلام
آیا پس از اتمام مسابقات، رتبه نفرات برتر در زیر نام کاربری انها ثبت میشه؟
با تشکر

Ashkan1
July 21st, 2009, 14:03
وضعیت من در بازار رنج [Only registered and activated users can see links]

July 22nd, 2009, 16:14
چه روز مزخرفیه امروز!!!
تا تونستم استاپ خوردم :(:(

silent
July 22nd, 2009, 17:05
جدا این مسابقه خیلی جالب , ارزشمند و موثره.جا داره یه خسته نباشید به همه دوستان بگم

Ashkan1
July 22nd, 2009, 17:07
چه روز مزخرفیه امروز!!!
تا تونستم استاپ خوردم :(:(
الان حسابتون چقدرشده؟بنظرم حسابتون رفته باشه زیر هزار!:huh:

July 22nd, 2009, 17:15
الان حسابتون چقدرشده؟بنظرم حسابتون رفته باشه زیر هزار!:huh:

نه دیگه اونقدر:blush:
balance: 1031
equity: 1025

Ashkan1
July 22nd, 2009, 17:19
نه دیگه اونقدر:blush:
balance: 1031
equity: 1025
خب خوبه مشکلی ندارید پس راحت میتونید حسابتون را بیارید بالا:)

July 22nd, 2009, 17:23
خب خوبه مشکلی ندارید پس راحت میتونید حسابتون را بیارید بالا:)

شما مگه حسابتون چقدر شده؟ رفتین زیر 1000؟
کل جدول نتیجه رو گشتم اسم شما نبود:blink:

Ashkan1
July 22nd, 2009, 17:50
شما مگه حسابتون چقدر شده؟ رفتین زیر 1000؟
کل جدول نتیجه رو گشتم اسم شما نبود:blink:
من که هفت هشت ده روزه که بیچاره شده ام:blink:

titan
July 22nd, 2009, 18:54
من که هفت هشت ده روزه که بیچاره شده ام:blink:

خوبه تو که هفت هشت روزه من که از اولش شیرجه زدم هر چه زور می زنم نمی تونم بیام بالا :rolleyes:

Ashkan1
July 22nd, 2009, 19:19
خوبه تو که هفت هشت روزه من که از اولش شیرجه زدم هر چه زور می زنم نمی تونم بیام بالا :rolleyes:
حسابت چقدر شده؟:blush:

azad-m
July 22nd, 2009, 20:35

سلام وايسا مي خوام دست به چند حركت انتحاري بزنم يا برم رو 10000 منتظر بشم تا بيايي يا بيام پيشت با هم قرار بزاريم از آخر اول بشيم موافقي ؟
:blush:

Ashkan1
July 22nd, 2009, 20:56
سلام وايسا مي خوام دست به چند حركت انتحاري بزنم يا برم رو 10000 منتظر بشم تا بيايي يا بيام پيشت با هم قرار بزاريم از آخر اول بشيم موافقي ؟
نه اصلا موافق نیستم :advise:باور کن حیف حسابته که از بینش ببری سعی کن منطقی پوزیشن بگیری :)

titan
July 23rd, 2009, 07:50

یه نمودار بین 800 تا 900 بر خودم ترسیم کردم حالا هم که دارم می نویسم 835 خیلی ضایع است :(

Ashkan1
July 23rd, 2009, 11:17
یه نمودار بین 800 تا 900 بر خودم ترسیم کردم حالا هم که دارم می نویسم 835 خیلی ضایع است :(
نه بابا ضایع چیه؟هنوز یه هفته دیگه زمان هست.(یکی نیست اینا را به خودم بگه:blink:)سعی کن تو میتونی:banana:
ما سه نفر قرار بود اول بشیم حداقل باید یه نفرمون اول بشه که ضایع نشیـــــم :whoow:

July 24th, 2009, 09:49
سلام دوستان
منم اومدم زیر 1000.:banana::banana:
اگه شانس بیارم پوزیشنم برگرده نقطه ورود میام بالای 1000:laugh:
یه حمله انتحاری کردم که جواب نداد:blink:

azad-m
July 24th, 2009, 11:04
فاصله نفرات اول زياد شده
حركات انتحاري هم نتيجه اي جز تبديل رتبه تك رقمي به 26 تا الان براي بنده هم نداشت

Ashkan1
July 24th, 2009, 11:42
سلام دوستان
حملات انتحاری هیچ فایده ای نداره جز نابودی:huh:

Ashkan1
July 24th, 2009, 11:45
فاصله نفرات اول زياد شده
حركات انتحاري هم نتيجه اي جز تبديل رتبه تك رقمي به 26 تا الان براي بنده هم نداشت
من که بهت گفتم حرکت انتحاری فایده ای نداره:advise:

July 24th, 2009, 15:13
سلام دوستان

تا حدودی نجات پیدا کردم.
دوباره اومدم بالا:laugh:

kikolo
July 25th, 2009, 13:07
این مسابقه کی تموم میشه ؟
دور بعدش کی هست ؟!

Ashkan1
July 25th, 2009, 13:27
این مسابقه کی تموم میشه ؟
دور بعدش کی هست ؟!
تا تاریخ 9/5/1388 هست.
دور بعد را هم نمیدوم. فکر کنم مشخص نباشه.

shabane1
July 28th, 2009, 19:09
امكانش هست اين چند روز آخر زود به زود تر نتايج و اعلام كنيد

ممنون

July 31st, 2009, 13:05
چرا متاتریدر MW کانکت نمیشه؟
کسی هست این مشکل رو داشته باشه؟؟

shabane1
July 31st, 2009, 13:07
چرا متاتریدر MW کانکت نمیشه؟
کسی هست این مشکل رو داشته باشه؟؟

فكر كنم حل شد

shabane1
July 31st, 2009, 13:10
دوستان شركت ايماني اگه اين چند ساعت آخر سريعتر اعلام نتيجه كنند ممنون ميشيم

July 31st, 2009, 13:24
فكر كنم حل شد

آره حل شد.

rasputin
August 2nd, 2009, 12:46
با سلام به همه دوستان خوب سرمایه ای

کسب رتبه اول و دوم را به دوستان گرامی 7star و atfd42 تبریک عرض میکنم .

امیدوارم همواره سلامت و بهروز باشید :)

mercury
August 2nd, 2009, 13:01

خوب که چی ؟!!

اینو گفتی که بگی منم سوم شدم !!

شوخی بود کلهم اجمعین !:p

آقا مصطفی منم به شما تبریک میگم :)

ارادتمندم شدید :rambo:

محمد هورزاد
August 2nd, 2009, 13:07

مصطفی جان سلام

کسب مقام سوم رو به شما تبریک میگم

متاسفانه دوستان اول و دوم رو زیاد نمیشناسم ولی به اونها هم تبریک میگم

موفق باشید

shahroodi
August 2nd, 2009, 13:16

خوب که چی ؟!!

اینو گفتی که بگی منم سوم شدم !!

شوخی بود کلهم اجمعین !:p

آقا مصطفی منم به شما تبریک میگم :)

ارادتمندم شدید :rambo:

با سلام
من هم به دوستان عزیز 7star و atfd42 و rasputin و Sohrab_K تبریک عرض میکنم.

پ.ن:اصلا از زدن این پست قصد و منظوری نداشتم هااااااااااااااااا :blink::blink::p:p:p:huh::huh::huh:

پ.ن:تازه قبل از مسابقه آقا رضا گفته بود یک جایزه ویژه برای نفر پنجم در نظر گرفته ....نه خداییش فکرشو بکنین...چقدر سخته ادم بتونه پوزیشنها رو طوری تنظیم کنه تا نفر پنجم بشه :whoow::rolleyes:

ارادتمند همه دوستان

mercury
August 2nd, 2009, 13:24
سلام آقای شاهرودی

به شما هم تبریک میگم !

اصلاً تا نفر 24ام تبریک میگم !!;):whoow::blink:

محمد هورزاد
August 2nd, 2009, 14:39
مصطفی جان سلام

کسب مقام سوم رو به شما تبریک میگم

متاسفانه دوستان اول و دوم رو زیاد نمیشناسم ولی به اونها هم تبریک میگم

موفق باشید

همچنین به دوستان خوبم

جناب شاهرودی

ژوپیتر عزیز

امیربابک عزیز

کمیل جان

مترضی (مرکوری) عزیزم

پرهام خان

کرمان اف ایکس

جناب غفاری

و ...

تبریک میگم .

انشاا... در تمام مراحل زندگی موفق باشید :)

Nader_Baradari
August 2nd, 2009, 15:44

سلام من هم به شما تبریک می گم.
راستش از جسارت و هوشمندیتون خیلی خوشم اومد. چون من تا ساعت 18:30 نفر سوم بودم با بالانس 1374.00
ولی با توجه به اختلاف کم با شما که 1365.00 بودین مطمئن بودم که معامله می کنید . بخاطر همین من هم معامله کردم همه رو هم احساسی که بالانس رسید به 1255.00 . امروز با کمال تعجب دیدم که شما معامله نکردید و من با همان امتیازم سوم می شدم. به هر حال تجربه خوبی بود وسه من که اولین بارم بود از مسوولین سایت سرمایه هم تشکر می کنم. من فکر میکونم میکرو بودن این مسابقه یک خوبی بسیار بزرگ داشت که بایستی با یک برنامه دراز مدت و صبر به هدف رسید.

Sohrab_K
August 2nd, 2009, 15:51
با سلام

بنده هم به نوبه خودم به نفرات اول مسابقه تبریک میگم و براتون آرزوی توفیق روز افزون دارم .

از آقا رضا و مسئولان شرکت ایمانی هم بابت برگزاری خوب و موفق مسابقه تشکر و قدردانی میکنم .

mercury
August 2nd, 2009, 16:05
همچنین به دوستان خوبم

مترضی :blink:(مرکوری) عزیزم

انشاا... در تمام مراحل زندگی موفق باشید :)

محمد جان این چیه دیگه نوشتی ؟!! الان می رم سرمو میکوبم به دیوار !!:cry:

آخه مرتضی رو اینجوری می نویسن داداش :blink:

masoudu2ub
August 2nd, 2009, 16:19
من هم به سه نفر برتر تبریک می گم، مخصوصاً به 7star عزیز که جدی می گم، واقعاً حق ایشون بود مقام قهرمانی، چرا که تو کل دوره مسابقه حدود 3 هفته همواره تو صدر جدول بود و بنظرم خیلی هوشمندانه و با حوصله ترید می کرد، به دور از احساسات و با یک اصلوب خاص و عقلانی..چطوری قهرمان؟! هه هه..خدا قوت..یا علی..

ramin.qmax
August 2nd, 2009, 16:32
سلام منم به نوبه خودم به نفرات برتر تبریک می گم البته اگه بپزیرن همگی شاد باشین
و منتظرم شما هم به من تبریک بگین از اخر سوم شدم آقا رضا اسم اخریارو نذار ابرومون رفت

adavari
August 2nd, 2009, 16:57
سلام آقا رضا ... از شما و شرکت محترم ایمانی ممنونم به خاطر این مسابقه عالی، امیدوارم این کار خوب تداوم داشته باشه.

اگه اشتباه نکنم قرار بود استیتمنت نفرات اول روی سایت گذاشته بشه. ما ندیدیم یا هنوز در دست بررسیه؟

یا حق.

iraj23
August 2nd, 2009, 17:14
ضمن تشکر و عرض خسته نباشید خدمت آقا رضا و مسولان شرکت ایمانی
میخواستم به بچه های بالای جدول تبریک بگم موفقیتشون رو

پ.ن : اگه اون چند تا اشتباه روزهای اول رو نمیکردم حتما مثل مسابقه های قبلی کال میشدم :banana:

shabane1
August 2nd, 2009, 18:05
با سلام به همگي

منم تبريك ميگم به دوستان بالاي جدولي مخصوصا به مصطفي

ايشالا هميشه پر پيپ باشيد

(شام ما يادت نره )

pezhman ghonche
August 2nd, 2009, 18:05
سلام
من هم از آقا رضا ومدیران شرکت ایمانی تشکر میکنم .و به دوستان اول تاسوم صمیمانه تبریک عرض میکنم و هم چنین به همه عزیزان شرکت کننده درمسابقه خسته نباشید میگم .

rasputin
August 2nd, 2009, 18:45
سلام من هم به شما تبریک می گم.
راستش از جسارت و هوشمندیتون خیلی خوشم اومد. چون من تا ساعت 18:30 نفر سوم بودم با بالانس 1374.00
ولی با توجه به اختلاف کم با شما که 1365.00 بودین مطمئن بودم که معامله می کنید . بخاطر همین من هم معامله کردم همه رو هم احساسی که بالانس رسید به 1255.00 . امروز با کمال تعجب دیدم که شما معامله نکردید و من با همان امتیازم سوم می شدم. به هر حال تجربه خوبی بود وسه من که اولین بارم بود از مسوولین سایت سرمایه هم تشکر می کنم. من فکر میکونم میکرو بودن این مسابقه یک خوبی بسیار بزرگ داشت که بایستی با یک برنامه دراز مدت و صبر به هدف رسید.

سلام نادر جان :)

مخلصیم

حدست درسته ، ولی ربطی به جسارت و هوشمندی ندارد ! :p

شما درست گفتی ، من هم ساعت 6 بعد از ظهر دیدم که با اختلاف 9 دلار کمتر از شما چهارم هستم . ولی چون عصر جمعه یک جشنواره نجومی داشتیم ، حتمآ باید میرفتم و امکان بودن پای چارت برام ممکن نبود .

اول خواستم یک پوزیشن بگیرم و تی پی بذارم و برم دنبال کارم ولی چون حدس زدم که احتمالآ شما هم به خاطر حفظ مقام سومی ترید میکنید ، من دیگه به حسابم دست نزدم . شاید اگر پای چارت بودم تحمل نمیکردم و حتمآ ترید میکردم (برای اولین بار نجوم در فارکس به دردم خورد !! :p )

امروز که اسم شما رو در بالای جدول ندیدم ، فهمیدم که چه اتفاقی افتاده !

به هر حال مهم اینه که یک رقابت خوب و دوستانه بود و باعث شد تجربیات خوب و مفیدی داشته باشیم و با اعضای سایت بیشتر آشنا بشیم !

مخلص شما

راسپوتین :)

ms2329
August 2nd, 2009, 20:18
با سلام من دو سوال دارم خواهش ميكنم اكر كسي مي دونه جواب بده
1- أيا ميتوانيم معاملات نفرات برتر مسابقه را ببينيم ؟
2- روي جفت ارز يورو به دلار با توجه به قيمتهاي كنوني اكر فول مارجين وارد معامله شويم قيمت جقدر ازما دورشود كال مارجين ميشويم؟ نحوه محاسبه رو بنويسيد

azad-m
August 2nd, 2009, 22:42
بنده هم اول به نفرات برتر تبريك مي گم و بعد به بقيه دوستان كه مطمئنا شركت در مسابقه اونم با شرايط لات كنترل شده تمرين خيلي خوبي رو تجربه كرديم :advise:
در اين مسابقه ها بنده هم معني پوزيشن هاي احساسي و عواقب اون رو در هقته چهارم كاملا حس كردم

اميدوارم بتونم از اين تجارب در موقعيت هاي آتي استفاده كنم

me.trader
August 3rd, 2009, 00:25
با سلام
ضمن تشکر از برگزار کنندگان مسابقه، به نفرات برتر صمیمانه تبریک می گویم. منتظر برگزاری مسابقات بعدی هستیم.

محمد هورزاد
August 3rd, 2009, 00:35
محمد جان این چیه دیگه نوشتی ؟!! الان می رم سرمو میکوبم به دیوار !!:cry:

آخه مرتضی رو اینجوری می نویسن داداش :blink:

اوخ :p

حاجی شرمنده - جو تبریکات گرفته بودم :laugh:

بعدشم داشتم نهار میخوردم - یک دستی تایپ میکردم :blush:

بهرحال مرتضی جان مبارک باشه :banana:

پ . ن : اسمت رو عوضی نوشتم - کسی نشناست - ریا نشه :advise:

AmirBabak
August 3rd, 2009, 01:32
بنده نیز به سه نفر برتر تبریک عرض میکنم.
مسابقه جالبی بود اما متاسفانه جذاب نبود.
لوریج کم باعث شد که قدرت ریسک شرکت کنندگان پایین بیاید و بسیاری از دو هفته قبل با نامیدی به کار خود خاتمه دهند.
البته بنده با لوریج بالا نیز مخالفم اما حد معقولش ، آنهم برای یک مسابقه دمو، اصلاً موردی نداشت.

از آقا رضا و شرکت محترم ایمانی نیز تشکر میکنم. برگزاری مسابقه در همچین سطح فراگیری کار بسیار سختی است.

موفق باشید.

پ.ن: در گوشی به جناب راسپوتین:p (حاجی این استرولوژیست ها رو کدوم سیاره فرستاده بودی؟!!)