PDA

View Full Version : درخواست همکاری و عضویت در تیم بازنگری قوانین سایت

Reza
May 21st, 2009, 11:50
به نام هستی بخش یکتا

با سلام و احترام خدمت اعضای محترم سایت سرمایه

به منظور ایجاد محیطی تخصصی و در عین حال شاداب و صمیمی و همچنین محدود ساختن حاشیه های زیان بار سایت که باعث ایجاد تفرقه و کدورت میان اعضا می گردد، بازنگری و تدوین مجدد در قوانین سایت و همچنین نحوه اداره تالارهای غیرتخصصی در دستور کار قرار گرفته است.

لذا از شما عضو محترم سایت سرمایه که در حوزه های مرتبط شامل:

حقوق
جامعه شناسی
روان شناسی
فناوری اطلاعات
ادبیات
سایر حوزه های مرتبط

دارای دانش و تجربه هستید دعوت می کنیم ساعاتی از فرصت گرانبهای خود را به این امر تخصیص داده و به همراه دوستان دیگر در بازنگری و تدوین قوانین سایت مشارکت کنید.

برای اعلام آمادگی و عضویت در تیم بازنگری قوانین، لطفا یک پست در ادامه این تاپیک درج و در صورتی که در هر یک از زمینه های ذکر شده دارای اطلاعات و تجربه هستید، اعلام فرمائید.

امید است از ثمرات این کار نیک همه اعضای سایت بهره مند گردیده و روحیه دوستی و همدلی بیش از پیش در میان اعضای سایت گسترش یابد.

با تشکر و سپاس
مدیریت سایت

پی نوشت: متن فوق با مشارکت دوستان عزیز جناب amirbabak (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=8435)، جناب kakolokia (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=2533) و اینجانب تهیه شده است.

Erfaani
May 21st, 2009, 12:10
من به سهم خودم در زمينه ادبيات ميتونم در حد توان همكاري داشته باشم

بدرود

peykanir
May 21st, 2009, 12:11
با سلام
بنده با توجه به رشته ی تحصیلی ام که مدیریت هست می توانم در خدمت باشم .در ضمن اگر به ترجمه هم نیاز بود بنده در خدمتم.

مجتبی
May 21st, 2009, 12:17
با سلام

بنده در هیچ کدوم از موارد مطرح شده خودم رو صاحب نظر نمی دونم هرچند که تجربه های محدودی دارم، بهرحال در صورت نیاز در هرگونه خدمتگذاری حاضرم.

ارادت

kakolokia
May 21st, 2009, 12:20
با نام و ياد خدا

سلام و روز به خير خدمت دوستان عزيز

بنده هم با اينكه در زمينه هاي فوق مهارت خاصي ندارم اما حاضرم در حد توان و فرصتم كه خيلي هم محدود هست هر كمكي كه از دستم بر بياد انجام بدم

سرمايه براي بنده حكم دانشگاه رو داره و خلاء ادامه تحصيل فيزيكي و كسب علم رو برام پر مي كنه، و از اونجا كه بايد زگهواره تا گور در پي دانش بود بنده هم تا آخر عمرم اين منبع علمي رو كنار نمي گذارم و ازش استفاده مي كنم.

مطمئنا هر چقدر كيفيت و استحكام مطالب بالا بره و بحث هاي علمي و تخصصي بيشتر بشه و از طرفي يك محيط با نشاط و رو به پيشرفت بوجود بياد براي همه سودمند خواهد بود و ميشه حيات در يك جامعه دموكراتيك و مدينه فاضله رو حتي به صورت مجازي هم كه شده تجربه كرد

با آرزوي موفقيت براي دوستان
يا علي

saqoli
May 21st, 2009, 12:33
سلام، من هم می تونم در قسمت فن آوری اطلاعات تا حدی در خدمت دوستان باشم.

misagh1359
May 21st, 2009, 12:34
دوستان عزیز من واسه هرگونه همکاری در زمینه فناوری اطلاعات و ادبیات آماده همه گونه همکاری هستم

Reza
May 21st, 2009, 13:09
ضمن تشکر از نظرات دوستان

لطفا در این تاپیک تنها در مورد تشکیل تیم اعلام نظر کنید، نه در مورد جزئیات قوانین.

قوانین سایت توسط تیم تدوین خواهد شد و اظهار نظر شخصی در مورد جزئیات قوانین (با توجه به تعداد زیاد اعضای سایت و همچنین نظرات متفاوت اعضاء) احتمالا به نتیجه مشخصی نخواهد رسید.

چند پست را به تاپیک انتقادها و پيشنهادها (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195) منتقل کردم.

drfarzad
May 21st, 2009, 13:39
بنده هم با افتخار بعنوان پزشک تیم حاضر بهمکاریم .;)

h05531n
May 21st, 2009, 13:45
سلام
من هم می تونم در قسمت فن آوری اطلاعات کمی کمک حال باشم
و خوشحال میشم کمکی بکنم

candletrader
May 21st, 2009, 14:12
سلام
من نیز هر کمکی بتوانم دریغ نمیکنم. اگر چه هیچ یک از تخصص های فوق را ندارم. مختصر تجربه ای دارم وبس.

jalal_shams
May 21st, 2009, 14:22
لذا از شما عضو محترم سایت سرمایه که در حوزه های مرتبط شامل:

حقوق
جامعه شناسی
روان شناسی
فناوری اطلاعات
ادبیات
سایر حوزه های مرتبط

دارای دانش و تجربه هستید [/quote]

سلام ودرود به همه سرمایه های فارکس ایران

پیشنهاد من اضافه کردن یک حوزه کازی دیگر به حوزه های فوق الذکر می باشد.

" تیم مطالعه و اختصاروتصحیح تاپیک ها" : آن هم به صورت بررسی تاپیک های حجیم و قدیمی و حتی جدید وارائه خلاصه ای از نکات مثبت کلیدی , دسته بندی شده و احتمالا تصحیح اطلاعات نادرست یا به روز کردن آن اطلاعات با ادبیات روان به صورت مختصر و مفید در ابتدای هر تاپیک و به روز نمودن این خلاصه هر از چند گاهی...

خود اینجانب مایل به همکاری با این تیم بوده و شخصا خلاءاین مورد را از مطالعه تاپیک های حجیم با حاشیه و اطلاعات نامربوط و تکراری و... شدیدا احساس کرده ام.

xquarka
May 21st, 2009, 14:28
سلام
من هم مر کمکی بتونم بکنم در خدمت هستم.

bemo
May 21st, 2009, 15:17
سلام.

من هم هر كمكي ازم بر بياد انجام ميدم.

HERCOOL
May 21st, 2009, 15:43
سلام
ابتدا تشکر میکنم از دوستانی که واقعا خالصانه به موضوع نگاه میکنند و ابراز تمایل برای همکاری دارند:)

اما به خودم برسم ابتدا میخواستم دخالت نکنم گفم بزرگانی هستند در این رابطه اما
اما گفتم بسی رنج بردیم در این سال ها ..... :advise:
به همین دلیل ها که بالا ذکر کردم:laugh: ابراز تمایل دارم که در این امر همکاری کنم
البته بنده تخصص دانشگاهی روانشناسی ندارم اما شناخت کافی دارم (حمل بر ادعا نیست):blush:
در ضمن تجربه مدیریت در سایت ها را نیز دارم که تجربه خوبی است و کمک حالی در این رابطه
اشنایی با سیستم ها فروم رو دارم که بعضی از مشکلات قانونی رو میشه با اون حل کرد:cool:(قلقه دیگه )

با تشکر

وحید
May 21st, 2009, 16:44
سلام
بنده هم يك اعلام همكاري كردم كه چون همراه با موارد ديگري بود به تاپيك پيشنهادات رفت
مرا هم در جمع دوستداران سايت كه سعي در كمك دارند بپذيريد
با تشكر

amir558
May 21st, 2009, 17:36
با سلام
منم در حد اطلاعاتم درمورد حقوق در خدمتم

oomiidd
May 21st, 2009, 18:02
با سلام

بنده هم در زمینه روانشناسی اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

shamss11
May 21st, 2009, 18:04
از حسن توجه شما متشكرم.

nimafx
May 21st, 2009, 18:44
سلام دوستان.
به نظرتون مهمه كه اكثر ما بچه هاي سايت چي ميخوايم؟؟
يا اينكه اوني كه ميخوايم و تصويب ميكنيم مطابق باشه با قوانين قويتر كه زور همه بچه هاي سايت با هم هم بهش نميرسه!!
هرچي هم كه همه با هم تصويب كنيم اگه به صلاح يه چيزا و كسايي نباشه محكوم خواهد بود!!!
اگه نه هيچ كس نبايد از ازاد صحبت كردن و اضهار نظر دوست و همكار خودش دلخور بشه.
موفق و پيروز باشيد

M.Mahdi
May 21st, 2009, 20:21
سلام
بنده خیلی وقته که عضو سرمایه هستم ولی زیاد وقت برای استفاده از سایت نداشتم برای همین دوستان بنده رو جایی ندیدند
ولی خوشحال می شم بتونم کمکی کنم
رشته بنده مدیریت هست ولی به واسطه شغل پدرم به اندازه یک لیسانس حقوق در مورد قوانین اشراف کامل دارم.
به هر حال بنده هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم.

ARASH54
May 21st, 2009, 20:44
من در زمینه روانشناسی شاید بتونم کمکی کنم .

mrfix
May 21st, 2009, 22:22
بنده هم در ارتباط با ریاضیات و کابردی که می تونه در فارکس داشته باشه میتونم کمک کنم.
البته ببخشید این ریاضیات رو ننوشته بودین ها..:whoow:
البته فکر کنم تبدیل به بحث تخصصی در بخش تکنیکال بشه:(

مالباخته
May 21st, 2009, 22:45
با سلام خدمت دوستان سرمايه و مديريت محترم سايت كه با آزادمنشی و رويكردی عضوسالارانه اجازه دخالت اعضا در مديريت كلان سايت را دادند.

از آقا رضا خواهش می‌كنم در تعيين اعضا خبرگان تدوين قانون اساسی سعی كنند از هر دو گروه اقليت و اكثريت به تناسب اعلام آمادگی عضوگيری كنند تا تركيب نهايی ذايقه‌ی سياسی و فرهنگی كل سايت را به خوبی نمايندگی كند.

من هم در كار ترجمه و نگارش فارسی و جامعه‌شناسی چيزهايی سرم می‌شه.

ya.razzagh
May 21st, 2009, 23:48
حرکت خوبی است انشاء الله همه موفق باشید

Reza
May 22nd, 2009, 00:09
با سلام خدمت دوستان سرمايه و مديريت محترم سايت كه با آزادمنشی و رويكردی عضوسالارانه اجازه دخالت اعضا در مديريت كلان سايت را دادند.

از آقا رضا خواهش می‌كنم در تعيين اعضا خبرگان تدوين قانون اساسی سعی كنند از هر دو گروه اقليت و اكثريت به تناسب اعلام آمادگی عضوگيری كنند تا تركيب نهايی ذايقه‌ی سياسی و فرهنگی كل سايت را به خوبی نمايندگی كند.

من هم در كار ترجمه و نگارش فارسی و جامعه‌شناسی چيزهايی سرم می‌شه.
با سلام و تشکر از شما

اعضای تیم تدوین قوانین سایت، توسط اعضا و از میان داوطلبان انتخاب خواهند شد.

با تشکر

arman_fxkar
May 22nd, 2009, 01:27
با سلام خدمت همه دوستان و اعضای جدید و قدیم سایت

بنده یه پیشنهاد داشتم و تعجبم اینه که چرا تا بحال کسی از دوستان به این مسئله به این مهمی توجه نکرده و اون هم مسئله
" امنیت سایت" هستش همه ما میدونیم که این سایت و افراد حاضر در اون با مسائل پولی و مالی سرو کار دارند و مسئله امنیت سایت و جلوگیری از رخنه هکر ها و دزدان اطلاعات یک وظیفه مهم و اساسی تک تک اعضای سایت هستش که میتونه در صدر توجه مسئولین سایت قرار بگیره بنده پیشنهاد میدم که یک تیم امنیتی تشکیل بشه که هر کی فایلی رو ، روی سایت قرار داد قابل دانلود نباشه و بطور اتوماتیک داخل یک پوشه به اسم مثلا " quarantin " قرار بگیره و بعد از اینکه برچسب یا label امنیتی توسط همین تیم امنیتی به اون زده شد قابل دانلود برای بقیه اعضا باشه به این ترتیب میشه بالای نود درصد از نفوذ هکر ها به داخل سیستم دوستان جلوگیری بعمل بیاد و دیگه شاهد مسائلی که برای دوستانمون آقای درزی و دبیر سیاقی پیش اومده بود نباشیم
و همچنین این تیم امنیتی میتونه مدیر سایت رو در حذف نوشته ها یا اظهار نظر هایی که میتونه موجودیت سایت رو به خطر بندازه یاری بده .
بنده در اینجا از همه دوستان میخوام که در این مورد اظهار نظر بکنند

farazha
May 22nd, 2009, 03:15
سلام من هم در زمينه فاركس و اينترنت مي تونم فعاليت داشته باشم . باي

ramin1360
May 22nd, 2009, 11:39
سلام
من جزوه تازه وارده های این سایتم حدود فکرکنم 5 ماهی بشه
عضو هستم خودم هم حدود 7ماه نیم که فارکس را شروع کرده ام
البته با FXCM مرا به این راه ترغیب کرد در ابتدا اصلا وقتی یک شخص تازه وارد عضو میشه
نمی توند قابلیت سایتو بشناسه و مانند تونلهای پر پیچ و خم که در هم پیچیده و شخص تازه وارد
در مورد این همه اطلاعات که باید بیاموزد گیج و یا سرخورده خواهد شد
من چند نفر به این سایت معرفی کردم که پس ورود و بررسی کاملا نا امید نه به خاطر سایت بلکه به خاطر انبوه اطلاعات که شخص تازه وارد باید ماهها وشاید سالها برایش وقت بگذارد
و تنها برای بچه های قدیمی سرمایه که به چم وخم سایت آشنا هستند آسان می باشد

لذا راه پیشنهادی من این است که 7 پله برای طبقه بندی اطلاعات ایجاد کنید
پله اول اطلاعات مقدماتی junior member
پله دوم اطلاعات پیشرفته member
پله سوم اطلاعات تجربی و کارگاه senior member
پله چهارم اطلاعات lمخصوص حرفه ای ها مثل‌کار بر روی analyzer elliot , gan ,pithcfork
پله پنجم نظرات و ابتکارات حرفه ای ها مثل expert man expert,optimization
پله ششم سیستم های ساده و بسیار بسیار مطمئن برای فارکس وسهام جداگانه theorist man
پله هفتم معامله گران و پیشگو های بزرگ ایران در زمینه بورس و اقتصاد جهانی trader

البته من تجربه کمی دارم و ممکن است نظرم کامل و جامع بیان نکرده باشم
اما به شخصه الان چند وقت است بدنبال شخصی می گردم که مرا در زمینه آشنایی
با فقط دستورات mql راهنمایی کند و لی نمی توانم شخص حرفه ای را از روی
پروفایلش در سایت سرمایه تشخیص دهم علاوه بر این نمی توانم از قبل بفهمم که شخص
آیا اگر هم در این زمینه آگاهی دارد مایل است اطلاعاتش را در اختیار من بگذارد یا نه
همچنین شما می توانید با این روش سسب شوید که اتازه کارهایی مثل من با کسانی که خاک بورس خورد ه اند ارتباط آموزشی داشته باشند و در آمدی برای بزرگان این رشته و دلگرمی آنها باشد
و اطمینان تازه کارهایی مثل من به استادشان زیر به شخصه من یک ماه اول حدود 300هزار تومان به شخصی که از طریق تبلیغات خود را متبحر بورس می دانست پرداخت کردم . بهره کافی نبردم و حتی
گاهی اشتباهاتش را تصحیح کردم آز آن زمان تنها اتکایم خواندن کتاب و مطالعه وتحقیق بر روی نظرات خودم صرف شده

ارادتمند بچه های خوب سرمایه
رامین [Only registered and activated users can see links]

08610023
May 22nd, 2009, 12:32
در مورد مباحث دیگه بودن چن تاش میتونه کمک کنه به خیلیا.

MEY$AM
May 22nd, 2009, 13:27
سلام به همه بزرگان
از اینکه اینقدر به فکر سرو سامان دادن به فروم هستین واقعا از تون ممنونم به نظر حقیر هم واقعا جمع بندی یکسری اطلاعات قدیمی ولی کاربردی میتونه هم توی وقت اعضای جدید صرفه جویی کنه هم تو گمراه نشدنشون اون هم توی سال اصلاح الگوی مصرف
من بار علمی زیادی ندارم اما حاضرم هر کمکی که از دستم بر می آید خالصانه انجام بدم حتی اگه چای دادن به دوستان عزیز فروم باشه
باز هم از هم منشکرم

Meysam Piri
May 22nd, 2009, 14:42
سلام

تصمیم بسیار مفیدی که در این مقطع از زمان توسط آقا رضای عزیز گرفته شد جای تقدیر و تشکر دارد.همان طور که می دانید سایت سرمایه بزرگترین سایت تخصصی در زمینه فارکس است و عزیزانی را که در زمینه های مختلف این کار متخصص هستند بیشتر از هر جای دیگری در اینجا می توان دید.

امیدوارم با این حرکت مثبت که گامی در جهت جلب رضایت همه اعضا بود روزهای خوبی را در کنار هم تجربه کنیم.

بنده در حد توانم برای هر گونه کمک و همکاری در خدمتم.

با احترام

yousefi
May 22nd, 2009, 14:57
اگه کمکی بشه کرد در خدمتم

AmirBabak
May 22nd, 2009, 16:08
بنده هم در خدمت مدیریت و کاربران سایت وزین سرمایه هستم.
چیز زیادی در چنته ندارم اما اندک توانایی هایم را در کف اخلاص می گذارم.
یا حق.

Kourosh007
May 22nd, 2009, 19:53
با درود خدمت تمامی دوستان سرمایه ای

بنده نیز بر حسب وظیفه و دین خود نسبت به سرمایه به عنوان کوچکترین عضو سرمایه بدین وسیله آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در جهت پیشبرد اهداف سایت اعلام میکنم.امیدوارم این حرکت زیبا و دموکراتیک با همکاری تمام دوستان به نتایج درخشانی برسد تا سرمایه در این زمینه نیز بعنوان یک سایت پیشرو الگویی باشد برای بقیه سایتهای ایرانی.

reza1982
May 22nd, 2009, 20:25
دوستان به نظرم اینقدر مطلب اضافی در موضوعات هست که باید بازنگری شه

kavehj
May 22nd, 2009, 22:53
از اونجایی که ارادت خاصی به انجمن سرمایه دارم کمکی ازم بر بیاد درغ نمیکنم

kkkk
May 22nd, 2009, 23:12
با سلام
بنده رو هم به عنوان یه نیمچه جامعه شناس بپذیرید.

مسعود رهجو
May 22nd, 2009, 23:54
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز :
اگر کمکی هر چند محدود از دست من هم بر بیاید خوشحال میشم در خدمت دوستان و اهداف سایت باشم

behnam2009
May 22nd, 2009, 23:59
az shoma kheyli mamnonam man tazeh varedam dost daram ba shoma ashna besham

amin110
May 23rd, 2009, 07:39
salam

mr_reza110
May 23rd, 2009, 08:42
با سلام
با توجه به تجربه اي اندك در هر زمينه كه بدونم ميشه خدمتي كرد آماده هستم
چاي هم خوب دم مي كنم !!!!!!!!!

lavista4u
May 23rd, 2009, 10:30
hi how ru

حاج جلال
May 23rd, 2009, 11:04
با سلام در ارتباط با امکان دانلود کامل تاپیک ها هم اگر بازنگری شود بسیار مفید خواهد بود

NaderFX
May 23rd, 2009, 12:36
سلام
با این که وقت خیلی کمی دارم اما برای جبران بخشی از آموزه هایی که از بزرگواران و دوستان یاد می گیریم در بخش فناوری اطلاعات اگر کاری از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.

شاد باشید

iranan99
May 23rd, 2009, 15:02
من هم کاملآ موافقم

sayare
May 23rd, 2009, 15:58
با سلام
من اطلاعات کمی دارم و به این سایت اومدم که از تجربیات استید استفاده کنم .
فقط می خوام که امکان دسترسی به تمامی مطالب آموزشی سایت که بایگانی شدند هم به راحتی وجود داشته باشه .
با تشکر

sayare
May 23rd, 2009, 16:09
مثلا در حال حاضر من نمی تونم صفحه اول تاپیک آموزش گام به گام فارکس رو ببینم
البته چند روز پیش دوستان لطف کردند و بازش کردند ولی الان دوباره بسته شده .
اگه ممکنه اون قسمتها رو هم باز بگذارید که افرادی مثل من که می خوان مطالعه کنند هر بار با مشکل مواجه نشن.
متشکرم

FXMsteR
May 23rd, 2009, 22:47
سلام

من تازه عضو سایت سرمایه شدم همونطوری که می بینید پست اولمه
خیلی خوبه که شما به فکحر اعضای سایت هستید.

با سپاس فراوان

amir200858
May 23rd, 2009, 23:27
با سلام وخسته نباشید
من در این سایت تازه عضو شدم و میتونم جهت آشنایی با خدمات مالی و بانکی در خدمتتون باشم امیدوارم هم من براتون مفید باشم هم این سایت به من در کارهام کمک کنه

behnam23
May 24th, 2009, 05:46
mamnoon az hamehe shoma , eenja forume toopyye,baese eftekhare

Syavash
May 24th, 2009, 14:38
سلام به همه دوستان
من میتونم در بخش روانشناسی کمک کنم ، البته شاید بتونم .

سیاوش

nasim1984
May 25th, 2009, 08:54
من هم عضو تازه واردم و هر کمکی از دستم بر بیاد در زمینه فناوری اطلاعات انجام میدم

hadi and forex
May 25th, 2009, 09:34
باسلام

انشاالله موفق باشید :wub:

hn_shervin8
May 25th, 2009, 12:42
من پیشنهاد می کنم با باز نگری در قوانین از تشکیل فرومهای سیاسی و مذهبی جلوگیری شود چون این دو مقوله همیشه باعث بروز بحث و جدلهای بیفایده و پردردسر میشود. بهتر است سایت در همان حوزه هایی که برای آن تعریف شده فعالیت کند تا از فیلترینگ بیجا هم در امان بماند.

farnazflora
May 25th, 2009, 16:39
eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
baba man har linki ke mikham beram mige aval berid linke zir ro bebinid vaghti mirm linko mibinim aslan dige maaloom nist un link ghablie ke mikhastam beram dakhelesh koja rafte , hatta ye matlab ham hanooz natoonestam az in site bekhoonam bebinam che joorie
yeki komak koneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeee

isar
May 25th, 2009, 16:55
eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
baba man har linki ke mikham beram mige aval berid linke zir ro bebinid vaghti mirm linko mibinim aslan dige maaloom nist un link ghablie ke mikhastam beram dakhelesh koja rafte , hatta ye matlab ham hanooz natoonestam az in site bekhoonam bebinam che joorie
yeki komak koneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeee

لطفا فارسی بنویسید.

با تشکر

daei
May 25th, 2009, 21:28
من نظر خاصی ندارم چون در مورد تا÷یک اطلاعات ندارم با عرض پوزش

mahdikhani
May 26th, 2009, 01:44
با سلام

بنده هم در هر زمينه به صلاحديد مديريت محترم و همچنين اعضا ، آماده همكاري هستم .

خصوصا در مورد مطلبي كه دوست خوبمون در اين پست ([Only registered and activated users can see links]) فرمودند ، ( مطالعه و تصحيح تاپيك ها و پست ها ،خصوصاً لينكهاي دانلود ) كه بنده در حال حاظر در حال انجام اينكار هستم اما مشكلاتي مثل محدوديت دسترسي و غيره دارم كه در صورت حل شدن ميتوانم خدمات بهتري در جهت رشد و پيشرفت سايت ارائه دهم .

ارادت و تشكر بنده رو پذيرا باشيد

Amir Reza
May 26th, 2009, 07:51
موافقم و خیلی هم خوبه

Reza
May 26th, 2009, 10:58
با سلام

زمان اعلام آمادگی برای عضویت در تیم، فردا چهارشنبه به پایان می رسد. لطفا دوستانی که مایل به حضور در تیم هستند هرچه زودتر اعلام آمادگی کنند.

با تشکر

vahidrock
May 26th, 2009, 14:35
درود به همه دوستان

بنده رو هم پذیرا باشید....

سرمایه برای ما هم آغاز است و هم پایان...

هم دیروز است و هم امروز و هم فردا.....

سرمایه برای ما مدرسه است مدرسه زندگی...

سرمایه سرمایه است....

از هیچ کمکی برای بهبود شرایط دریغ نخواهم کرد....

Parham A
May 26th, 2009, 15:06
سلام به همه دوستان خوب و پرتلاش
بنده در زمینه های قید شده تخصصی ندارم ولی هر انچه در چنته دارم با افتخار در طبخ اخلاص می گذارم.
در خدمتگذاری حاضرم
در پناه حق

SuperTramp
May 26th, 2009, 16:15
با سلام

منم در خصوص روانشناسی و فناوری اطاعات میتونم خدمتتون باشم.

سهامدار جزء
May 26th, 2009, 20:15
بنده نیز به رغم گرفتاریهای زیادی که دارم برای بهبود سایت در حد امکان در خدمت دوستان هستم

Sohrab_K
May 27th, 2009, 12:50
با سلام

پیشنهاد میکنم از جناب حسین شریعت به عنوان مشاور در تدوین قوانین و نحوه اجرا دعوت بفرمایید .
همینطور جناب سعیدیان در زمینه انجام کارهای گروهی در سایت پر سابقه ترین هستند و احتمالا ایده ها و نظرات خوبی داشته باشند .

ضمنا برای پیشگیری از سوء تفاهم های احتمالی ( مشابه مشکلی که اولین دوره تغییر مدیران تالارها پیش آمده بود ) ، اعلام زمان دوره کاری گروه میتونه حرکت مثبتی باشه . به این شکل که قبل از انتخاب و معرفی ناظران ، اعلام شود که گروه به مدت (مثلا ) شش ماه فعالیت خواهند داشت و بعد از شش ماه فعالیت ، اعضا گروه مجددا انتخاب خواهند شد .

در اینصورت اگر حرکت گروه مورد تایید اعضا باشد ، با رای اعضا اتوماتیک وار تمدید خواهد شد .

امکان انتخابات اضطراری ( برای مواردی که مثلا مسئول محترم تالار از خانه پدر به خانه خودشون تشریف میبرند و ... ;) ) و همینطور امکان تغیر مدیران تالار بواسطه موارد خاص توسط مدیر سایت هم گزینه هایی هستند که بد نیست مد نظر داشته باشید .

در نهایت حضور دوستانی که در صف مقدم انتقادات بودند ، ( عزیزان : شب آخر ، فراری ، بلو ، یونایتد ، ... ) هم باعث میشه انتقادهای احتمالی به نحوه مدیریت کمتر بشه و هم خودشون بیشتر در چم و خم قضایا قرار میگیرند . از طرفی هم دولت اعتلافی ! میشه و حرف و حدیثهای بعدی به حداقل میرسه .:);)

با احترام

atlas20
May 27th, 2009, 14:34
سلام من هم به عنوان مهندس عمران سعي در تاثير گذاري مثبت در اين مجموعه را دارم .

hooshams1948
May 28th, 2009, 00:49
سلام . من بلحاظ مسیولیتی که برای تدریس دارم بعضی وقتها ممکن است 1 ماه هم نباشم و این دلیل عدم ارادت بنده به اقتصاد دانانان و دانشجویان این رشته نمیباشد همتون را دوست دارم و امیدوارم هر جایی که مسیول هستتید ماشین امضا نباشید اگه مطبی بر علیه مردم و سود عده خاصی باشد تایید نفرمایید باقرزاده اصل

demis0711
May 28th, 2009, 11:58
من در زمینه تحلیل تکنیکال می تونم نظر بدم

Reza
May 31st, 2009, 12:46
با سلام

در مجموع ۳۰ نفر از دوستان برای عضویت در تیم اعلام آمادگی کرده اند:

Erfaani (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=1387)
peykanir (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=23772)
مجتبی (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=10383)
kakolokia (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=2533)
saqoli (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=19379)
misagh1359 (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=7691)
drfarzad (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=8025)
h05531n (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=22300)
candletrader (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=2886)
xquarka (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=14165)
bemo (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=15278)
HERCOOL (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=8898)
وحید (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=17921)
amir558 (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=14908)
oomiidd (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=3457)
M.Mahdi (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=9009)
ARASH54 (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=22756)
مالباخته (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=19209)
Meysam Piri (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=9274)
yousefi (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=3941)
amirbabak (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=8435)
Kourosh007 (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=15244)
kkkk (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=23608)
مسعود رهجو (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=7231)
Syavash (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=25009)
mahdikhani (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=11305)
vahidrock (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=12629)
Parham A (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=13183)
SuperTramp (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=20371)
سهامدار جزء (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=609)

۱- لطفا یکی از دوستان زحمت کشیده و بررسی کند که نامی فراموش نشده باشد. (نام چند نفر از دوستان که در زمینه هایی غیر از همکاری برای تدوین قوانین سایت اعلام آمادگی کردند در لیست نیامده است)

۲- بزودی تاپیک نظرسنجی برای انتخاب اعضای تیم را ایجاد خواهم کرد. پیشنهاد اولیه این است که یک نظرسنجی با امکان انتخاب چند گزینه برگزار شود و ۱۰ نفر اول که بیشترین رای را کسب خواهند کرد به عضویت تیم انتخاب شوند. لطفا نظرات خود در مورد شیوه نظرسنجی و تعداد اعضای تیم را مطرح کنید.

با تشکر

shahramfx
May 31st, 2009, 14:38
با اين شيوه اگه نظرسنجي برگزار بشه معولا اكثرا به كاربراي شناخته شده در فروم راي ميدن
پيشنهاد ميكنم تو يه خط مهارت و زمينه ي فعاليت كاربري كه ميخواد همكاري كنه رو ذكر كنيد تا بيشتر با كاربراني كه كمتر پست ميزنن و ناآشنا هستن آشنا بشيم

lastnight19
June 2nd, 2009, 15:25
خوب بسلامتی مرحله اول تموم شد، کی مرحله نظر سنجی و تصویب قوانین انجام می شه؟

keivanpro
June 3rd, 2009, 15:24
سلام

واقعا کار آقا رضا تا اینجا قابل تقدیره و این که قراره اعضای کمیته قانون گذاری هم به همه پرسی گذاشته بشن کار ارزشمندیه

بنده 3 تا پیشنهاد دارم
1 . اگر قراره وضع قوانین در کمیته قانون گذاری در مورد هر قانون به صورت رای گیری باشه تعداد اعضا را عدد فرد در نظر بگیرید
2. در ضمن مدتی که این کمیته در حال قانون گذاری هستند یک تا پیک باز بشه و اعضا در جریان جزئیات این قانون گذاری و شرح مذاکرات قرار بگیرن و تاپیکی هم باز بشه که هر کس در این ضمن پیشنهادی داشت با کمیته قانون گذاری مطرح کنه
3 . هر یک از اعضایی که قراره در موردشون رای گیری بشه نقطه نظراتشون را به طور جداگانه شرح بدن تا کاربران بدونن که دارن به کی رای میدن و به اسم های بزرگ رای داده نشه بلکه به عملکرد ها و نقطه نظرات رای بدیم و نکته آخر این که زمان کافی به رای گیری در مورد اعضای این کمیته داده بشه

ارادتمند

kakolokia
June 9th, 2009, 21:09
با سلام

در مجموع ۳۰ نفر از دوستان برای عضویت در تیم اعلام آمادگی کرده اند:

Erfaani ([Only registered and activated users can see links])
peykanir ([Only registered and activated users can see links])
مجتبی ([Only registered and activated users can see links])
kakolokia ([Only registered and activated users can see links])
saqoli ([Only registered and activated users can see links])
misagh1359 ([Only registered and activated users can see links])
drfarzad ([Only registered and activated users can see links])
h05531n ([Only registered and activated users can see links])
candletrader ([Only registered and activated users can see links])
xquarka ([Only registered and activated users can see links])
bemo ([Only registered and activated users can see links])
HERCOOL ([Only registered and activated users can see links])
وحید ([Only registered and activated users can see links])
amir558 ([Only registered and activated users can see links])
oomiidd ([Only registered and activated users can see links])
M.Mahdi ([Only registered and activated users can see links])
ARASH54 ([Only registered and activated users can see links])
مالباخته ([Only registered and activated users can see links])
Meysam Piri ([Only registered and activated users can see links])
yousefi ([Only registered and activated users can see links])
amirbabak ([Only registered and activated users can see links])
Kourosh007 ([Only registered and activated users can see links])
kkkk ([Only registered and activated users can see links])
مسعود رهجو ([Only registered and activated users can see links])
Syavash ([Only registered and activated users can see links])
mahdikhani ([Only registered and activated users can see links])
vahidrock ([Only registered and activated users can see links])
Parham A ([Only registered and activated users can see links])
SuperTramp ([Only registered and activated users can see links])
سهامدار جزء ([Only registered and activated users can see links])

۱- لطفا یکی از دوستان زحمت کشیده و بررسی کند که نامی فراموش نشده باشد. (نام چند نفر از دوستان که در زمینه هایی غیر از همکاری برای تدوین قوانین سایت اعلام آمادگی کردند در لیست نیامده است)

۲- بزودی تاپیک نظرسنجی برای انتخاب اعضای تیم را ایجاد خواهم کرد. پیشنهاد اولیه این است که یک نظرسنجی با امکان انتخاب چند گزینه برگزار شود و ۱۰ نفر اول که بیشترین رای را کسب خواهند کرد به عضویت تیم انتخاب شوند. لطفا نظرات خود در مورد شیوه نظرسنجی و تعداد اعضای تیم را مطرح کنید.

با تشکر

با نام و ياد خدا
سلام آقا رضاي عزيز

پيشنهاد مي كنم تيم تدوين قوانين با همين 30 نفر كار رو شروع كنه و در تاپيكي كه در رابطه با قوانين مشورت و بحث ميشه دوستان تيم تدوين رو بهتر خواهند شناخت و با ايده ها و نظراتشون آشنا ميشن و راحت تر مي تونند نفرات تيم رو انتخاب كنند، يعني با يك تير 2 نشون بزنيد كه هم قوانين به همه پرسي گذاشته بشه و هم تيم تدوين بعد از سعي و تلاشي كه در پيش نويس قوانين داشتند

موفق باشيد
يا علي

HERCOOL
June 26th, 2009, 19:39
سلام خدمت تمام دوستان در سایت سرمایه;)

متاسفانه در این چند مدت اتفاقات و رویداد ها دست به دست هم داد تا این طرح به خوبی پیشرفت نکند !!

با توجه به اینکه ما نیاز به ان داریم که در این رخداد ها و اتفاقات جاری در کشور عزیزمان روی میدهد و همچنین ایجاد راه هایی با سهولت بیشتر و همچنین ایجاد فضایی مثبت برای کاربران خارج از سانسور ها می بایست این طرح را به سرعت جلو برد تا بتوان نیازهایمان را برطرف کرده و به سمت پیشرفت اعضا در تمام جهات گام برداریم

لذا نیازمند انیم که یکی از ما پیگیر این مسئله باشد ابتدا از کاکولیای عزیز خواهشمند ام که این مسئولیت را قبول کنند در غیر اینصورت (یکی از عزیزان اعلام امادگی کند )
تا بتوانیم سریعا به این مسئله رسیدگی کنیم و موانع رو از جلوی پای کاربران محترم برداریم