PDA

View Full Version : لزوم رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از سرقت اطلاعات شخصی

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:19
اولا ، سلام به شما دوستان :)
دوما ، لعنت بر مردم آزار و دزد :advise:
واقعا باعث تاسفه . یک هفته است که درگیرم و این آقای تریدر با شرافت هم دست بردار نیست . اگر این همه اطلاعاتشو واسه یه شرکت کامپیوتری و در جهت درست استفاده کنه ، مطمئنم حقوق خوبی بهش می دن و با این پشتکاری که داره توی فارکس هم موفق می شه . این شخص تریدر هستش و چه بسا از اعضاء سایت سرمایه هم باشه . بهتره از ای میل ها ، حسابهاتون و ... بیشتر و بهتر محافظت کنید . واقعا خسته شدم ، یک هفته است که می ترسم حساب اصلیمو باز کنم ، چون یه حسابم هک شد و مجبور شدم مکاتبات زیادی کنم ، خدا ازش نگذره ، لابد این استراتژی جدید و موفق کسب درآمد توی فارکسه با سود تضمینی .

کسی براش مشکل من پیش اومده ؟؟؟ بهتره برای محافظت از حسابها و ... با هم اینجا بحث کنیم .

سهامدار جزء
January 16th, 2009, 22:23
واضحتر میفرمایید چی شده بچه ها مواظب باشند؟

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:24
واضحتر میفرمایید چی شده بچه ها مواظب باشند؟

آخه می ترسم راهکار بشه برای امثال اون آقا :advise:

ebrahim1354
January 16th, 2009, 22:27
احتمالا از طریق ایمیلتون به حساباتون دست پیدا کرده هر گونه حسابی که با این ایمیل باز کردین ببندید و با یک ایمیل جدید حساب باز کنید امیدوارم که ضرر مالی به شما وارد نکرده باشه
موفق باشید

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:28
یه حدسهائی می زدم که متاسفانه با اتفاق امروز خیلی گیج شدم . چطور تونسته پسوورد حسابم و شماره اکانت جدیدمو هم برداره ؟:cry:

albertini
January 16th, 2009, 22:30
اتفاقا منم یک سوال داشتم . بنظرتون این اندیکاتورهای اضافی که میریزیم تو متاتریدر میتونه اطلاعات حساب رو کش بره ؟

BLACK_NINJA
January 16th, 2009, 22:31
یه حدسهائی می زدم که متاسفانه با اتفاق امروز خیلی گیج شدم . چطور تونسته پسوورد حسابم و شماره اکانت جدیدمو هم برداره ؟:cry:

سلام

زود پسوردتو تغییر بده.
خدا کنه انگشتاش خشک بشه.

ebrahim1354
January 16th, 2009, 22:33
با همان ایمیل حساب جدید باز کردین؟

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:33
اتفاقا منم یک سوال داشتم . بنظرتون این اندیکاتورهای اضافی که میریزیم تو متاتریدر میتونه اطلاعات حساب رو کش بره ؟

سلام جناب آلبرتینی ، من یه بار یه اندیکاتور زدم تو متاتریدر که بعدش یه روز دیدم اکسپایر شد و وقتی وارد حساب می شدم می گفت باید با فلان ایمیل تماس بگیرید تا اندیکاتور جدید رو بهتون بده ، ولی من بهش شک کردم وسریعا پاکش کردم ، اطلاعات کمی در این باره دارم .

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:34
سلام

زود پسوردتو تغییر بده.
خدا کنه انگشتاش خشک بشه.

پسر خوب اگر می تونستم که الان اینجا نبودم . توی سه ثانیه عوضش کرد :nervous:

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:34
با همان ایمیل حساب جدید باز کردین؟

نه ، با ایمیل دیگه ای . حدس من اینه که قضیه پیشرفته تر این مدلهائیه که همه می دونیم .

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:38
هدف از ایجاد این تاپیک بر حسب وظیفه ، بنا بر تذکر دوستان در مسنجر و هشدار به دوستان برای مواظبت بیشتر بود ، دوستانی که آی دی vdarzi , fxpitchforker را اد کرده اند بدانند متاسفانه دسترسی من به هر دو از بین رفته است . مطالب مجله را خوب شد امروز خارج کردم . یا علی .

mercury
January 16th, 2009, 22:39
با درود خدمت آقا وحید درزی و سایر دوستان سرمایه
چند روز پیش یک ایمیل مشکوک واسم اومده بود که البته به قسمت هرزنامه رفته بود.
فایل ضمیمه هم داشت ؛ منتها همونطور که می دونید یاهو خودش فایلها رو چک می کنه و از نظر آلوده بودن بررسی می کنه ؛ من چون دیدم یاهو زده Not Virus اول دانلودشون کردم بعد محض اطمینان با آنتی ویروس خودم هم قبل از Unzip کردن و بعد از اون چک کردم این نکته رو هم بگم که پک آنتی ویروس من هم کامله یعنی هم فایر والو هم آنتی اسپم و و خلاصه کامل کامله و اتفاقا نسخه اصلی هم هستش و از این ک ر ک ی ها نیستش و همیشه آپدیته .
فایل و باز کردم و مشکلی هم نبود و اونها رو دلیت کردم منتها بعدش بعضی از آی دی هایی که توی مسنجرم هستند هی پی ام میداند که فلان کس فایل آلوده فرستاده و ممکنه هک بشی و از این حرفا ؛
خلاصه بعد اون پی ام ها چند بار هم کل کامپیوتر و اسکن کردم و مشکلی نبود فقط یه بار فایر وال پیغام داد که آی پی تو دارن چک می کنند حالا نمی دونم واسم مشکلی پیش میاد یا اینکه واسه اطمینان چی کار کنم ؟
از اینکه این تاپیک رو زدی خیلی ازت ممنونم چون بحث امنیت اصلی ترین بحث در تجارت الکترونیک هستش .

Farnoosh_m
January 16th, 2009, 22:40
عجـــــــــب!!!!!

اين ديگه چه شيوه ايه داره مد ميشه.:mad:

اين هفته من هم شنيدم يه بنده خدايي همين بلا سرش اومده بود.:cry:

اي خــــــــــدا !!! با اين هوشي كه دارن آخه چرا از اين طريق پول در ميارن.

alijob444
January 16th, 2009, 22:40
دوست عزیز این حرفی که میزنم برای خودم اتفاق نیفتاده ولی یکی از دوستان براش اتفاق افتاده بود این بابا یه روز میبینه که هی حسابش داره پوزشین میگیره و باز میکنه اونم چه پوزشینهایی کمتر از 1 لات نمیگرفته خلاصه هر کاری میکنه میبینه تاثیر نداره اونقدر فکر میکنه تا یادش میاد هفته پیش رفته بود خونه یکی از فامیلا اونجا متا رو نصب کرده بود زودی بلند میشه میره خونه فامیل میبینه ای بابا یکی از بچه های فامیل متا رو با بازی اشتباه گرفته و داره پشت سر هم ترید میکنه یکی دیگه از دوستان هم که تو سرمایه بود این اتفاق براش افتاده بود که هی پوزشین براش باز میشد تازه یادش میاد تمپلتی که ذخیره کرده یه اکسپرت روش نصب بوده و اصلا حواسش نبوده ببینید شما هم یکی از این اشتباهات رو نکردید :laugh:

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:42
دوست عزیز این حرفی که میزنم برای خودم اتفاق نیفتاده ولی یکی از دوستان براش اتفاق افتاده بود این بابا یه روز میبینه که هی حسابش داره پوزشین میگیره و باز میکنه اونم چه پوزشینهایی کمتر از 1 لات نمیگرفته خلاصه هر کاری میکنه میبینه تاثیر نداره اونقدر فکر میکنه تا یادش میاد هفته پیش رفته بود خونه یکی از فامیلا اونجا متا رو نصب کرده بود زودی بلند میشه میره خونه فامیل میبینه ای بابا یکی از بچه های فامیل متا رو با بازی اشتباه گرفته و داره پشت سر هم ترید میکنه یکی دیگه از دوستان هم که تو سرمایه بود این اتفاق براش افتاده بود که هی پوزشین براش باز میشد تازه یادش میاد تمپلتی که ذخیره کرده یه اکسپرت روش نصب بوده و اصلا حواسش نبوده ببینید شما هم یکی از این اشتباهات رو نکردید :laugh:

به هر حال اینم یه راه غیر مطمئنه ، ولی من هرجا برم لب تاپمو می برم .

alijob444
January 16th, 2009, 22:44
هدف از ایجاد این تاپیک بر حسب وظیفه ، بنا بر تذکر دوستان در مسنجر و هشدار به دوستان برای مواظبت بیشتر بود ، دوستانی که آی دی vdarzi , fxpitchforker را اد کرده اند بدانند متاسفانه دسترسی من به هر دو از بین رفته است . مطالب مجله را خوب شد امروز خارج کردم . یا علی .

آقا وحید آیدی من هم دو هفته هست که وارد یاهو نمیشه و میگه رمز و یوزرتون اشتباه است ولی من حاضرم دست رو قرآن بزارم که درسته هر آیدی هم که باز میکنم همین اتفاق براش میفته فکر کنم کامپیوتر بچه های سرمایه رو کلا هک کردن :huh:

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:46

albertini
راستی چند روز پیش بود که یک کاربری فایل های الوده گذاشته بود .ممکنه ربطی به قضییه داشته باشه؟

mohamad_oops
پیشنهاد می کنم یه فایر وال روی سیستمتون نصب کنید تا وقتی برنامه ای یا تروجانتی بخواد اطلاعاتی رو بفرسته جلوش رو بگیره و بهتون اخطار بده .

به نظر من zone alarm فایر وال خوبیه برای این کار.

blue_dream_1983
January 16th, 2009, 22:48
وقتی آیدی شما هک شده و شما هر بار که عوض می کنید پسورد جدید را هم می دزدند یعنی اینکه احتمالا اطلاعات پروفایلتان را عوض کرده ان. MY Account info را چک کنید و اطلاعاتتان را تغییر دهید امیدوارم حداقل مشکل آیدیان حل شود.

alijob444
January 16th, 2009, 22:50
پیشنهاد می کنم یه فایر وال روی سیستمتون نصب کنید تا وقتی برنامه ای یا تروجانتی بخواد اطلاعاتی رو بفرسته جلوش رو بگیره و بهتون اخطار بده .

به نظر من zone alarm فایر وال خوبیه برای این کار.

محمد جان اگر نسخه ارجینال باشه خوبه اکثرا این آنتی ویروسها که ما استفاده میکنیم کرکه و به حساب خودمون قفلش رو شکستیم والا عمل کرده اصلیش رو نداره این تروجان هم احتمالا تازه پیداش شده و مطمئنا هیچ برنامه ای اون رو نمیشناسه باید یک نسخه اصلی آنتی ویرووس تهیه کنیم به نظر من برای ما ایرانیها آنتی ویرووس nod بهترین گزینست چون برای آپدیت vpn نمیخواد و قیمت اصلیش هم 45000 تومانه :huh:

وحید درزی
January 16th, 2009, 22:51
وقتی آیدی شما هک شده و شما هر بار که عوض می کنید پسورد جدید را هم می دزدند یعنی اینکه احتمالا اطلاعات پروفایلتان را عوض کرده ان. MY Account info را چک کنید و اطلاعاتتان را تغییر دهید امیدوارم حداقل مشکل آیدیان حل شود.

کردم ، نشد ، نکنید ، نمی شه :cry:

mohamad_oops
January 16th, 2009, 22:56
علی جان درسته اما زون آلارم اخطار میده که مثلا فلان برنامه می خواد اطلاعات رو از متاتریدر بگیره پس خیلی راحت می تونیم تشخیص بدیم تروجانته یا برنامه ی خودمونه !

kohzadi
January 16th, 2009, 22:57

سلام
میگن کار از محکم کاری عیب نمی کنه

اگر بخواهم اندیکاتوری را تست کنم یا استفاده کنم روی حساب آزمایشی انجام می دهم و MT حساب واقعی را فقط به خاطر دکمه های buy و sell استفاده می کنم.

موفق باشید

پ ن : دوستان دقت کنند اگر اندیکاتوری واسطه جاسوسی باشد هیچ دیوار آتشی (حتی zone alarm) نمی تواند جلوی آن را بگیرد چون MT مجوز ارتباط را دارد و واسطه جاسوسی از این طریق عمل می کند.

alijob444
January 16th, 2009, 22:58
راستی چند روز پیش بود که یک کاربری فایل های الوده گذاشته بود .ممکنه ربطی به قضییه داشته باشه؟

آلبرتینی عزیز اون فایل رو من دانلود کردم و زود مچش رو گرفتم تازه خودم هم به مدیر سایت گزارش دادم اون خیلی قدیمی بود و این بلاها رو سر سیستم نمیاورد ;)

qwertyui
January 16th, 2009, 22:59
سلام دوستان
من خودم یک متا تریدر دمو از فیبو دارم که تست اندیکاتور و اکسپرت و ... را با اون انجام میدم و یک متا هم از fxpro دست نخورده
و آکبند برای پوزیشن real دارم فکر کنم با این کار در صورت مشکل داشتن اندیکاتورها آقا دزده فقط به حساب دمو دسترسی دارد.

AmirBabak
January 16th, 2009, 23:05
از نظر برنامه نویسی فقط اندیکاتورهایی که DLL ای هستند ، قابلیتهایی فراتر از ترید دارند.
البته این مورد احتمالآً برمیگردد به SpyWare و برنامه های key Logger که همه از گور این مسنجر یاهو بلند میشود.
ضمناً وحید جان از طریق Cabinet بروکرت میتونی اطلاعاتت رو تغییر بدی. اگر یادت باشه موقع افتتاح حساب یک Pin Code هم وارد کرده ای که دیگه بعید میدونم اون رو هم Hack کرده باشند.

در هر صورت ان شا الله این مشکل حل بشه و ضرری نکنی.

majid_k
جناب درزی مشکلتون حل شد ؟
من دارم با ایدی شما در یاهو چت میکنم
آیدی یا هوی شما الان هک شده ؟

blue_dream_1983
دوستی را می شناسمکه خط اینترنتی جدا برای حساب اصلیش دارد. یک کامپیوتر جدا یک خط جدا.

qwertyui
January 16th, 2009, 23:06
دوستان من فکر نکنم برنامه متا تریدر از نظر امنیت اینقدر پایین باشد که هر کسی بتواند اطلاعات حساب را هک کند.
در فروم های خارجی هم من تا حالا چنین موردی ندیدم هر چی باشه تریدر ها و هکر های اونا از ما حرفه ای ترند.
من فکر کنم این موضوع فقط یک سهل انگاری ساده است.

وحید درزی
January 16th, 2009, 23:07
جناب درزی مشکلتون حل شد ؟
من دارم با ایدی شما در یاهو چت میکنم

من دسترسی به ایمیل هام ندارم ، ببین طرف چی می گه و قصدش از این کارها چیه ؟

majid_k
January 16th, 2009, 23:08
پسورد اینوستور رو برای چی می خواهید ؟

وحید درزی
January 16th, 2009, 23:09
پسورد اینوستور رو برای چی می خواهید ؟

چی می گی مجید جان ؟؟؟؟ من که هک شدم سه ساعته دارم می گم

blue_dream_1983
January 16th, 2009, 23:10
fxpitchforker: يوزر و پسوردشو بده
hesabe real?
fxpitchforker: عزيز آره

وحید درزی
January 16th, 2009, 23:11
یه آدم حرفه ای بره با آی دیه من که دست هکر هستش الان چت کنه و آمار طرف رو در بیاره لطفا ، ببینیم کیه :advise:

blue_dream_1983
January 16th, 2009, 23:11
fxpitchforker: نترس بابا
fxpitchforker: بدجوري گير کردم
fxpitchforker: نه رئال ميخوام تو چنال جواب نميده
fxpitchforker: چنگال جواب نميده
ba demosh nemishe chek kard?
fxpitchforker: واستا

majid_k
January 16th, 2009, 23:12
PitchForker: عزيز تو فيبو داري
majid _k: بله دارم
Fx PitchForker: investor midi ye negah konam
majid _k: فيبو رو از طريق ايميل هک کرده بود ؟
Fx PitchForker: نتونستهبود
Fx PitchForker: نتونسته بود
majid _k: 124621
majid _k: ful4591
Fx PitchForker: مرسي عزيز
majid _k: اقا وحيد قصدت از اين کارا چيه ؟
Fx PitchForker: چنگال و تست ميکنم

blue_dream_1983
January 16th, 2009, 23:13
fxpitchforker: عزيز windosor خوبه
shoma system dorost kardin
mage mishe to mtaye digeye javab bede
shoma bar che asasi sakhtinesh pas?
fxpitchforker: منم موندم تو همين
ki ino beheton gofte?
ke to metaye dige y jor dige amal mikone?
fxpitchforker: خودم بو بردم

albertini
January 16th, 2009, 23:14
ممکنه بروکر حداقل IP کسی رو که پسورد رو عوض کرده بتونه بهت بده .

وحید درزی
January 16th, 2009, 23:14
هر کی هست خوب منو می شناسه و قصد تخریب منو داره :cry:

blue_dream_1983
January 16th, 2009, 23:15
ایشون از من پس حساب ریلم رو می خواست اول گفت فیبو گفتم ندارم بعد گفت همونی که داری بده دلیلش رو پرسیدم گفت یه چنگال درست کردم که تو متای خودم جواب نمیده گفتم آخه مگه میشه؟
جناب درزی ایشون با شما خصومت شخصی دارند مطمئنا پیگیری کنید حتما.
عجب ادمهایی پیدا میشن دوستان خیلی مراقب باشید. این آیدی رو ایگنور کنید حتما

mohamad_oops
January 16th, 2009, 23:17
شما که می تونید با این طرف چت کنید بهتره آی پی ایشون رو در بیارید بعد با مراجعه به سازمان مبارزه با جرایم اینترنتی که جدیدا تو ایران هم تاسیس شده شکایتتون رو اعلام کنید.

این برنامه هم برای پیدا کردن آی پی تو چته :

[Only registered and activated users can see links]

وحید درزی
January 16th, 2009, 23:19
دوستان عزیز م این دو آی دی دیگه دست من نیستن و معتبر نیستن و مسوولیتش بر گردن من نیست ، لطفا یکی آی پی طرف رو در بیاره :advise:اینجا بذاره ، حرفه ایها کمک کنید لطفا . [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

albertini
January 16th, 2009, 23:21
ایشون از من پس حساب ریلم رو می خواست اول گفت فیبو گفتم ندارم بعد گفت همونی که داری بده دلیلش رو پرسیدم گفت یه چنگال درست کردم که تو متای خودم جواب نمیده گفتم آخه مگه میشه؟
جناب درزی ایشون با شما خصومت شخصی دارند مطمئنا پیگیری کنید حتما.
عجب ادمهایی پیدا میشن دوستان خیلی مراقب باشید. این آیدی رو ایگنور کنید حتما

فکر نکنم طرف تریدر باشه. اخه یعنی چی یک چنگال درست کردم که تو متای خودم جواب نمیده.

qwertyui
January 16th, 2009, 23:21
دوستان کانکت شدن با برنامه های تغییر آی پی می تواند هکر را سر در گم کند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali_Nouri
January 16th, 2009, 23:26
سلام وحید جان

تو این چند روز اخیر از کسی از طریق مسنجر فایلی دریافت نکردی ؟؟؟

اگه اینکارو کردی احتمالا یه تروجان و کی لاگر تو اون فایل بوده که یوزر پس یاهوی شما و تمام چیزایی که تایپ میکنی و براش سند میکنه .

برای رهایی از این مشکل بهترین کار اینه که ویندوزت و عوض کنی چون به احتمال زیاد این تروجان تو ویندوز شما ملت شده و شما هر بار که اطلاعات یاهو و بقیه چیزا رو تغییر بدی(البته اگه بتونی) به محض لوگین شدن مجدد براش ارسال میشه .

ممکن هم هست که از طریف ایمل یه فایلی و باز کردی که در حقیقت فایل طعمه بهش میگن و بعد طرف آیپی و پورتهای باز تو رو پیدا کرده باشه و با برنامه ای که داره و با استفاده از این آیپی و پورت وارد سیستم شما شده باشه . در این مورد بهترین کار نصب یه فایروال هست .

بعید میدونم که تونسته باشه از طریق متا پسورد شما رو در بیاره و برای خودش سند کنه این هم باز شرایط خاصی داره فکر کن ببین تو این چند روز اکسپرتی رو ران نکردی که نیاز به فایلهای اضافی داشته باشه و شما اونا رو تو قولدری داخل متا کپی کرده باشی اگه هست اون فایلا و اکسپرت و پاک کن .

در نهایت بهترین کار اینه که ویندوز و پاک کنی و با آرامش درخواست تغییرات حساب و از کاببن داخل سایت بروکر بدی تا راحت شی .
در ضمن به این کارها هک نمیگن شما هم نگین هک که طرف جو گیر میشه میگه من هکرم یه برنامه از یه سایت دانلود کرده داره با اون مردم و اذیت میکنه اینا جوجه هکرم نیستن چه برسه به هکر.

اگه کار از دست من برمیاد بفرمایید در خدمتم

موفق و شاد باشید.

وحید درزی
January 16th, 2009, 23:26
دوستان عزیز م این دو آی دی دیگه دست من نیستن و معتبر نیستن و مسوولیتش بر گردن من نیست ، لطفا یکی آی پی طرف رو در بیاره :advise:اینجا بذاره ، حرفه ایها کمک کنید لطفا . [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

وحید درزی
January 16th, 2009, 23:29
سلام وحید جان

تو این چند روز اخیر از کسی از طریق مسنجر فایلی دریافت نکردی ؟؟؟

اگه اینکارو کردی احتمالا یه تروجان و کی لاگر تو اون فایل بوده که یوزر پس یاهوی شما و تمام چیزایی که تایپ میکنی و براش سند میکنه .

برای رهایی از این مشکل بهترین کار اینه که ویندوزت و عوض کنی چون به احتمال زیاد این تروجان تو ویندوز شما ملت شده و شما هر بار که اطلاعات یاهو و بقیه چیزا رو تغییر بدی(البته اگه بتونی) به محض لوگین شدن مجدد براش ارسال میشه .

ممکن هم هست که از طریف ایمل یه فایلی و باز کردی که در حقیقت فایل طعمه بهش میگن و بعد طرف آیپی و پورتهای باز تو رو پیدا کرده باشه و با برنامه ای که داره و با استفاده از این آیپی و پورت وارد سیستم شما شده باشه . در این مورد بهترین کار نصب یه فایروال هست .

بعید میدونم که تونسته باشه از طریق متا پسورد شما رو در بیاره و برای خودش سند کنه این هم باز شرایط خاصی داره فکر کن ببین تو این چند روز اکسپرتی رو ران نکردی که نیاز به فایلهای اضافی داشته باشه و شما اونا رو تو قولدری داخل متا کپی کرده باشی اگه هست اون فایلا و اکسپرت و پاک کن .

در نهایت بهترین کار اینه که ویندوز و پاک کنی و با آرامش درخواست تغییرات حساب و از کاببن داخل سایت بروکر بدی تا راحت شی .
در ضمن به این کارها هک نمیگن شما هم نگین هک که طرف جو گیر میشه میگه من هکرم یه برنامه از یه سایت دانلود کرده داره با اون مردم و اذیت میکنه اینا جوجه هکرم نیستن چه برسه به هک.

اگه کار از دست من برمیاد بفرمایید در خدمتم

موفق و شاد باشید.

ممنونم ازت ، همه این کارها رو کردم ، ولی امروز دوباره گیر افتادم ، بدون اینکه سوتی داده باشم . شما یه لطف کن با آی دی من که الان دست اونه و مثل اینکه آنلاینه یه جوری آی پیشو در بیار ، ممنونن می شم .

blue_dream_1983
جواب من رو نمیده متاسفانه فهمیده من متوجه شدم اینجا هکر پیدا نمیشه؟
جناب آلبرتینی من شاخام درومد وقتی اون حرفو زد جالبه بعد اومد گفت رو متای ریل رئال تریدر جواب میده اونو دارین؟ گفتم نه همون اول گفته بودم که مثلا اف ایکس پرو دارم بعد از چند تا متا آخر گفت ببین راستی با اف ایکس پرو هم کار میکنه:laugh::blink:

alirezaxx25
این مشکلات معمولا بعد از موقعی پیش میاد که کسی بیاد استیمنت حساب ریل خودشو بزاره تو سایت اونم استیمنتی که شماره حسابش رو لاک نگرفته باشه

برنامه ای هست ( البته بگم ویروس بهتره ) به نام password sender که وقتی این ویروس وارد سیستم شد از تمام پسوورد هایی که بر روی سیستم شما مورد استفاده قرار میگیره یک کپی به هکر عزیز ارسال میکنه

مطمئنا یکی از این پسورد های ارسالی پسورد حساب شما خواهد بود پسورد ویندوز شما----پسورد مسنجر شما و..... چیزهای دیگه

حالا محید عزیز یادت بیار استیمنت ریل جایی نذاشتی که شماره حسابشو لاک نگرفتی;)

وحید درزی
January 16th, 2009, 23:32
این مشکلات معمولا بعد از موقعی پیش میاد که کسی بیاد استیمنت حساب ریل خودشو بزاره تو سایت اونم استیمنتی که شماره حسابش رو لاک نگرفته باشه

برنامه ای هست ( البته بگم ویروس بهتره ) به نام passwoed sender که وقتی این ویروس وارد سیستم شد از تمام پسوورد هایی که بر روی سیستم شما مورد استفاده قرار میگیره یک کپی به هکر عزیز ارسال میکنه

مطمئنا یکی از این پسورد های ارسالی پسورد حساب شما خواهد بود پسورد ویندوز شما----پسورد مسنجر شما و..... چیزهای دیگه

حالا محید عزیز یادت بیار استیمنت ریل جایی نذاشتی که شماره حسابشو لاک نگرفتی;)

نه ، هیچ وقت .

albertini
January 16th, 2009, 23:38
اگه مثلا رو کامپیوتر KEY LOGGER نصب شده باشه که میتونه از ویندوز خودشو مخفی نگه داره میشه با نصب برنامه SECURITY TASK MANAGER همه برنامه هایی رو که در پس زمینه ویندوز فعال هستند رو مشاهده کرد.

alirezaxx25
January 16th, 2009, 23:42
نه ، هیچ وقت .

بی زحمت یه نگاه به فولدر متاتریدر خودتون بندازید در شاخه expert\ libraries اگه فایلی با پسوند dll وجود داره اون رو حذف کنید

بعضی از اکسپرتها وجود دارند که معمولا سازنده و فروشنده آن یه فایل dll همراه اون میزاره که باید کپی کنی در این پوشه

متاسفانه بعد از دست به دست شدن این اکسپرت ها بعضی ها توی این فایل dll دستکاری میکنند و انرا جای dll اصلی در اختیار کاربران دیگر قرار میدهند

جدیدا fabturbo نذاشتی رو حسابت که از جای ناشناخته ای دانلود کرده باشی/ اونم پاک کن

Ali_Nouri
January 16th, 2009, 23:43
این شخص از طریق صفحه یاهو داشت با من چت میکرد نه از طریق مسنجر پس ارسال فایل برای اون و در آوردن آی پی اون مقدور نبود برای اینکه بشه آی پیشو به دست آورد ریسک کردم و آي پی خودمو براش فرستادم تا روش کلیک کنه و بتونم آی پیشو بگیرم ولی اون زرنگ بود و روی آی پی من کلیک نکرد در نهایت هم رفت پایین و الان آن نیست.

یک مساله آی پی اون شخص اگه از طریق دایال آپ بالا اومده باشه به کارت نمیاد چون به محض اینکه این شخص دیسکانکت شه یکی دیگه از همون آی اس پی با آی پی اون بالا میاد و در نهایت جز سر درگمی برای شما چیزی نمیمونه.
اگه ای دی اس ال هم داشته باشه به شرطی آی پی اون به کارت میاد که استاتیک باشه نه داینامیک . در صورتی که داینامیک باشه میشه همون داستان بالا و نمیشه بهش دست یافت .

متاسفم دوست من .
ولی بهترین کار اینه که شما کامپیوترت و ریفرش کنی .

موفق و شاد باشید.

Ali_Nouri
January 16th, 2009, 23:44
اگه مثلا رو کامپیوتر KEY LOGGER نصب شده باشه که میتونه از ویندوز خودشو مخفی نگه داره میشه با نصب برنامه SECURITY TASK MANAGER همه برنامه هایی رو که در پس زمینه ویندوز فعال هستند رو مشاهده کرد.

خیلی راحت میشه کاری کرد که برنامه تو تسک منیجر نشون داده نشه .
یا اگر نشون داده میشه با اسم یکی از فایلهای اصلی ویندوز بالا بیاد که نشه END TASK کرد .

نمیدونم ولی فکر میکنم جناب ایندکس خیلی وارد باشن تو این مسایل و شاید بتونید از ایشون کمک بگیرید.

موفق و شاد باشید.

mohamad_oops
January 16th, 2009, 23:48
در صورتی که آی پی رو داشته باشی و ساعت چت کردن می تویند با مراجعه به آی اس پی اون آی پی تلفن ایشون رو در بیارید.

وحید درزی
January 16th, 2009, 23:49
با تشکر از دوستانی که راهنمائی فرمودند ، بالاخره یه کاریش می کنم . این تاپیک رو هم زدم که هم اطلاع رسانی بشه و هم اینکه به دوستام بگم آی دی های مسنجرم هک شدن و مواظب باشن به حرف طرف گوش نکنن ([Only registered and activated users can see links] ,,,,, [Only registered and activated users can see links] ) . از من می شنوین ایگنورش کنین . مدیریت محترم سایت می تونه اقدام به قفل نمودن تاپیک بکنه ولی اگر نیاز هست که دوستان ازش برای راهنمائی دیگران استفاده کنن باز بمونه .

با تشکر و ارادت

blue_dream_1983
January 16th, 2009, 23:51
این شخص از طریق صفحه یاهو داشت با من چت میکرد نه از طریق مسنجر پس ارسال فایل برای اون و در آوردن آی پی اون مقدور نبود برای اینکه بشه آی پیشو به دست آورد ریسک کردم و آي پی خودمو براش فرستادم تا روش کلیک کنه و بتونم آی پیشو بگیرم ولی اون زرنگ بود و روی آی پی من کلیک نکرد در نهایت هم رفت پایین و الان آن نیست.

یک مساله آی پی اون شخص اگه از طریق دایال آپ بالا اومده باشه به کارت نمیاد چون به محض اینکه این شخص دیسکانکت شه یکی دیگه از همون آی اس پی با آی پی اون بالا میاد و در نهایت جز سر درگمی برای شما چیزی نمیمونه.
اگه ای دی اس ال هم داشته باشه به شرطی آی پی اون به کارت میاد که استاتیک باشه نه داینامیک . در صورتی که داینامیک باشه میشه همون داستان بالا و نمیشه بهش دست یافت .

متاسفم دوست من .
ولی بهترین کار اینه که شما کامپیوترت و ریفرش کنی .

موفق و شاد باشید.

بعید می دونم ادم زرنگی بوده باشه آخه خودش اول پی ام داد و گفت ایدیش هک شده بیچاره شده و ... بعد گفت پسورد حساب ریل در فیبو تو بده گفتم فیبو ندارم گفت تو که فیبو داشتی :blink: جالبه من تاحالا با جناب درزی بیشتر از کارهای ماهنامه چت نکرده بودم _این سوتیه دوم_ بعد که هی از این متا به اون متا کرد _سوم_ بعدم برای دلیلش گفت که سیستمی درست کرده که فقط روی حساب ریل خاصی جواب میده جالبه 4 تا متا رو هم گفتم اول گفت نه بعد گفت چرا میشه _چهارم_
بعد من اومدم در سرمایه تاپیک را دیدم و به این آیدی گفتم حسابتون هم هک شده؟ گفت نه _پنجم_
اینجا من سوتی دادم :pو پست جناب درزی رو براش کپی کردم و ایشون فهمیده برای همین جواب نمیده دیگه اینکه بهتون شک کرده رو پای زرنگیش نزارین.

Ali_Nouri
January 16th, 2009, 23:55
در صورتی که آی پی رو داشته باشی و ساعت چت کردن می تویند با مراجعه به آی اس پی اون آی پی تلفن ایشون رو در بیارید.

آی اس پی اطلاعات مشتریهاشو به کسی نمیده مگه با حکم قضایی

نمیشه روش حساب کرد .

بهترین روش به نظر بنده استفاده از ........(بعدا میگم ) است .;)

موفق و شاد باشید.

behrouz-fx
January 17th, 2009, 00:05
اینجا من سوتی دادم :pو پست جناب درزی رو براش کپی کردم و ایشون فهمیده برای همین جواب نمیده دیگه اینکه بهتون شک کرده رو پای زرنگیش نزارین.

سلام
بنده الان رسیدم.
واقعا بهتون خسته نباشید میگم :whoow:
شک نکنید همون KEYLOGGER است که احتمالا مدام پسورها رو به طرف ایمیل میکنه.

Hamed2420
January 17th, 2009, 00:05
مبه نظر من برای ما ایرانیها آنتی ویرووس nod بهترین گزینست چون برای آپدیت vpn نمیخواد و قیمت اصلیش هم 45000 تومانه :huh:

سلام

مگه بقیه نرم افزار ها برای آپدیت شدن مشکلی دارن؟

من در منزل از BitDefender Total Security و AntiVirus Kaspersky استفاده میکنم و برای آپدیتشون هم مشکلی ندارم و بعید میدونم بقیه نرم افزار ها مشکلی از بابت آپدیت داشته باشن.

در ضمن توی شرکتمون هم از McAfee Interprise استفاده میشه که اون هم مشکلی نداره ...

وقتی داخل ایران نمایندگی دارن، یعنی داره به صورت قانونی فروش میره و استفاده از راههای مجازی برای آپدیت بی معنی هستش .

شما با چه نرم افزاری مشکل داشتید؟

ارادت

Hpanahi
January 17th, 2009, 00:09
وحید جان عزیز هواست رو جمع کن دیگه

این یارو به من هم پی ام دادش

Fx PitchForker: سلام
Trader Forex: سلام
Fx PitchForker: خوبي
Fx PitchForker: عزيز حساب فيبو داري
Trader Forex: شکرا
Trader Forex: تو وبي
Trader Forex: خوبي
Fx PitchForker: قربانت
Trader Forex: حساب فيبو ميخواي چيکار
Trader Forex: بله داريم
Fx PitchForker: ميتوني يوزر و پسوردشو بدي
Fx PitchForker: بدجوري موندم
Trader Forex: چرا بايد اينکارو بکنم
Fx PitchForker: يه تست کنم بدم عزيز
Trader Forex: وحيد خودت بودي اينکارو ميکردي ؟
Trader Forex:
Fx PitchForker: چرا نميدادم عزيز
Trader Forex: هيم لحن صحبتت فرق فوکوله از کجا معلوم خود وحيد باشي
Fx PitchForker: آره بابام
Trader Forex: وحيد فونتش درشت بود
Fx PitchForker:
Fx PitchForker: investoresho bede
Fx PitchForker: به خدا بدجوري لنگم
Trader Forex: باشه
Trader Forex: صبر کن
Fx PitchForker: کجا رفتي
Trader Forex: دارم دنبال
Trader Forex: ش
Fx PitchForker: عزيز اينارو يادداشت کن
Trader Forex: Account Number:1306990
Investor Password:forex123

Trader Forex: kh

هر چیه خیلی هالوئه !!!

blue_dream_1983
January 17th, 2009, 00:11
سلام
بنده الان رسیدم.
واقعا بهتون خسته نباشید میگم :whoow:
شک نکنید همون KEYLOGGER است که احتمالا مدام پسورها رو به طرف ایمیل میکنه.
بهروز خان خیلی حاد نبودهمین قسمتش بود فقط:rolleyes:
(1/17/2009 9:36:35 PM): passe hesabetpono dozdidan?
fxpitchforker (1/17/2009 9:36:48 PM): نه بابا
1/17/2009 9:37:04 PM): چون یه حسابم هک شد و مجبور شدم مکاتبات زیادی کنم_ اینو من زدم براش_
(1/17/2009 9:37:38 PM): احتمالا از طریق ایمیلتون به حساباتون دست پیدا کرده هر گونه حسابی که با این ایمیل باز کردین ببندید و با یک ایمیل جدید حساب باز کنید امیدوارم که ضرر مالی به شما وارد نکرده باشه

همین و بعد هم ایگنورش کردم
چرا می زنین حالا :cry:

Farnoosh_m
January 17th, 2009, 00:12
روي IP نبايد زياد حساب باز كرد چون هكر ها خودشون واردن و ميدونن چي كار كنن كه IP شون لو نره.

وحید درزی
January 17th, 2009, 00:12
وحید جان عزیز هواست رو جمع کن دیگه

این یارو به من هم پی ام دادش

Fx PitchForker: سلام
Trader Forex: سلام
Fx PitchForker: خوبي
Fx PitchForker: عزيز حساب فيبو داري
Trader Forex: شکرا
Trader Forex: تو وبي
Trader Forex: خوبي
Fx PitchForker: قربانت
Trader Forex: حساب فيبو ميخواي چيکار
Trader Forex: بله داريم
Fx PitchForker: ميتوني يوزر و پسوردشو بدي
Fx PitchForker: بدجوري موندم
Trader Forex: چرا بايد اينکارو بکنم
Fx PitchForker: يه تست کنم بدم عزيز
Trader Forex: وحيد خودت بودي اينکارو ميکردي ؟
Trader Forex:
Fx PitchForker: چرا نميدادم عزيز
Trader Forex: هيم لحن صحبتت فرق فوکوله از کجا معلوم خود وحيد باشي
Fx PitchForker: آره بابام
Trader Forex: وحيد فونتش درشت بود
Fx PitchForker:
Fx PitchForker: investoresho bede
Fx PitchForker: به خدا بدجوري لنگم
Trader Forex: باشه
Trader Forex: صبر کن
Fx PitchForker: کجا رفتي
Trader Forex: دارم دنبال
Trader Forex: ش
Fx PitchForker: عزيز اينارو يادداشت کن
Trader Forex: Account Number:1306990
Investor Password:forex123

Trader Forex: kh

هر چیه خیلی هالوئه !!!

طرف به جای من نشسته داره با دوستام می چته :cry: :nervous: :huh: :happy: :laugh:

alijob444
January 17th, 2009, 00:13
سلام

مگه بقیه نرم افزار ها برای آپدیت شدن مشکلی دارن؟

من در منزل از BitDefender Total Security و AntiVirus Kaspersky استفاده میکنم و برای آپدیتشون هم مشکلی ندارم و بعید میدونم بقیه نرم افزار ها مشکلی از بابت آپدیت داشته باشن.

در ضمن توی شرکتمون هم از McAfee Interprise استفاده میشه که اون هم مشکلی نداره ...

وقتی داخل ایران نمایندگی دارن، یعنی داره به صورت قانونی فروش میره و استفاده از راههای مجازی برای آپدیت بی معنی هستش .

شما با چه نرم افزاری مشکل داشتید؟

ارادت

با سلام خدمت دوست عزیز من یکبار یک آنتی ویرووس مک آفی خریدم نسخه اصلی رفتم هر کاری کردم برام آپدیت نشد خلاصه رفتیم دعوا سر فروشنده که آقا این ارجینال نیست اون بنده خدا هم دو ساعت من رو توجیح کرد که باید آیپیت آیپی ایران نباشه خلاصه منم اون موقع نمیدونستم vpn چی هست گفتم مگه میشه بفهمن که من از ایرانم که بهم توضیح داد و رفتم از vpn استفاده کردم و آپدیت شد تا اونجایی که من میدونم بیشتر آنتی ویرووسها با ایران تحریم هستند حداقل مک آفی با من این مشکل رو داشت

blue_dream_1983
دقیقا جناب پناهی خیلی خیلی خیلی از اونهاییه که گفتین
جناب پناهی الان باهاش چت کردین؟

Hpanahi
راستی ازم خواست که پسوردت توی سایت آپادانا رو تغییر بدم اون خودت بودی یا کسی دیگه ؟ یه سهل انگاری ببین داره کار دست همه میده ها
از مدیران سایت میخوام نام تاپیک رو یه چیز دیگه بزنن این چون مشکل وحید بوده اینطوری ملت سرمایه گذار فرار میکنن
موفق باشید

behrouz-fx
January 17th, 2009, 00:14
طرف به جای من نشسته داره با دوستام می چته :cry: :nervous: :huh: :happy: :laugh:

سلام
میگم اگه یه نفر میتونه یه قرار با این یارو بگذاره ، بریزیم کتکش بزنیم ، تازه ، منم جناب ابر انسان رو با خودم میارم ، با وجود اینکه ایشون همیشه میگن که صلح طلب هستند ، اما زورشون زیاده :nervous:

Hpanahi
January 17th, 2009, 00:15
دقیقا جناب پناهی خیلی خیلی خیلی از اونهایی که گفتینه.
جناب پناهی الان باهاش چت کردین؟
خانم شیخی این یارو رو پاک کردم

بعدش هم دید تحویل نمیگیرمش رفت دیگه هم بر نگشت

کم داره زیاد جدی نگیرید

Farnoosh_m
January 17th, 2009, 00:16
يه چيزش خيلي مشكوكه اونم اينكه در به در دنبال شماره حسابه.

يه چيز ديگه اينكه طرف اصلا تريدر نيست.

Hpanahi
January 17th, 2009, 00:16
سلام
میگم اگه یه نفر میتونه یه قرار با این یارو بگذاره ، بریزیم کتکش بزنیم ، تازه ، منم جناب ابر انسان رو با خودم میارم ، با وجود اینکه ایشون همیشه میگن که صلح طلب هستند ، اما زورشون زیاده :nervous:
آقا من خودم هستم ابرانسان هم که میاد محشره

بنده عارضم به حضورت که دو سال کونگ فو کار کردم و پنج سال تکواندو و مشکلی این ورزش رو دارم

از همه مهتر الان دارم باشگاه پرورش استخون میرم هوووووووو

وحید درزی
January 17th, 2009, 00:17
راستی ازم خواست که پسوردت توی سایت آپادانا رو تغییر بدم اون خودت بودی یا کسی دیگه ؟ یه سهل انگاری ببین داره کار دست همه میده ها
از مدیران سایت میخوام نام تاپیک رو یه چیز دیگه بزنن این چون مشکل وحید بوده اینطوری ملت سرمایه گذار فرار میکنن
موفق باشید

پناهی جان اون من بودم که باهات چت کردم ، زمان رابین هود بود ، بعدش دوباره پسووردم عوض شد . در ضمن من دیشب ویندوزمو عوض کردم و فایروال و آنتی ویروسه خفن گذاشتم و بدون هیچ گونه سهل انگاری و سوتی دوباره پسووردمو امروز زدن :advise:من داشتم با جناب مهدیخانی و خانم شیخی چت می کردم که پسووردم زده شد ، داشتم بهشون می گفتم که هک شدم که یهو دی سی شدم و اومدم این تاپیک رو زدم .

blue_dream_1983
January 17th, 2009, 00:18
جناب درزی شما امروز با من و یکی از دوستان دیگر در کنفرانس آمدید؟

behrouz-fx
January 17th, 2009, 00:18
يه چيزش خيلي مشكوكه اونم اينكه در به در دنبال شماره حسابه.

يه چيز ديگه اينكه طرف اصلا تريدر نيست.

سلام
فکر میکنم بروکر رو هم نمیدونه ، پس سریعا پستهای مربوط به بروکر رو پاک کنید.

وحید درزی
January 17th, 2009, 00:20
جناب درزی شما امروز با من و یکی از دوستان دیگر در کنفرانس آمدید؟

بله ، تا جائی که گفتم بچه ها من بیچاره شدم ، بعدش دی سی شد آی دیم .

dolatmand
January 17th, 2009, 00:21
سلام
در مورد اين قضيه كه گفتيد من يك حسابم كال شد چون اين وروجك(پسرم كه عكسش هست) جاي من تريد ميكرد چه جوري نميدونم ولي خوب كالم كرد.
اما يك مطلب مهم اينكه آنتي ويروس و آنتي هك ها در بعضي مواقع كارايي نداره بهترين كار 1- عوض كردن ويندوز هر سه ماه 2- پاك كردن كوكي ها هر شب در قسمت اينترنت آپشن هست. بهر حال وقتي هك ميشي و خودتو خبر نداري هكر كليه اطلاعات شما را ذخيره ميكنه مثل اينكه شما يك صفحه از وب را در قسمت فيوريت اد ميكنيد. با كليك بر روي آن صفحه وب باز ميشه. اين قضيه هم در مورد كامپيوتر هست البته از روي آي پي.

Hpanahi
January 17th, 2009, 00:21
................

Hpanahi
January 17th, 2009, 00:33
خب بچه ها احساس میکنم به چیزی که میخواستیم رسیدیم و اون اینکه آیدی وحید عزیز هک شده و اگر پی ام داد جواب ندید

از مدیران سایت میخوام نام تاپیک را به هک شدن آیدی وحید درزی تغییر بدن این عنوان به واقع خیلی از سرمایه گذارها رو ترسونده

لطفا مسئله رو اینقدر بزرگ نکنید 5 صفحه این تاپیک پست خورده

مرسی

پناهی

amin233
January 17th, 2009, 00:34
با سلام خدمت دوستان گرامي
جناب آقا وحيد بابت اين مورد واقعآمتاسفم
اگر كاري از دست اينجانب بر مي آيد در خدمتيم
جداي از اين برنامه از همه دوستاني كه در زمينه امنيت كامپيوتر اطلاعات كافي و تخصصي دارند تقاضا مندم در فرصتي مناسب بحث كاملي شود تا اين مورد براي ديگر دوستان پيش نيايد
چون تنها موردي كه ما توجه زيادي به آن نمي كنيم قضيه سكيور و امنيت شبكه و كامپيوترمان است
با تشكر

piano11
January 17th, 2009, 00:37
................:cry:

وحید درزی
January 17th, 2009, 00:37
خب بچه ها احساس میکنم به چیزی که میخواستیم رسیدیم و اون اینکه آیدی وحید عزیز هک شده و اگر پی ام داد جواب ندید

از مدیران سایت میخوام نام تاپیک را به هک شدن آیدی وحید درزی تغییر بدن این عنوان به واقع خیلی از سرمایه گذارها رو ترسونده

لطفا مسئله رو اینقدر بزرگ نکنید 5 صفحه این تاپیک پست خورده

مرسی

پناهی

قصد من نگران کردن سرمایه گذارهای محترم نبوده ، ولی یادآوری می کنم که فقط قضیه آی دیهای مسنجرم نیست ، یکی از حسابهای من هم هک شده و الان طرف داره توش پوزیشن می گیره ، مدیران سایت مختارن تا تاپیک رو قفل کنن ولی تغییر نام باید منطقی تر باشه . در ضمن من تاپیک رو برای اطلاع رسانی ایجاد کردم .

Farzad619
January 17th, 2009, 00:39
سلام به نظر من اگه تاپیکی زده بشه و راههای مقابله با هک شدن توسط دوستان حرفه ای و اساتید گفته بشه خیلی عالی میشه .
شاید خیلی از دوستان مثل من اطلاعاتشون از هک و راههای مقابله با اون کم باشه ..
در هر صورت خیلی میتونه مفید باشه

دوستان حرفه ای خواهشن اقدام کنید .

Farnoosh_m
January 17th, 2009, 00:42
بســــــــيار ناراحت كننده بود.

ايشالا هرچي زودتر مشكلتون برطرف ميشه .

وحید درزی
January 17th, 2009, 00:44
دوستان عزیز به جناب سبوکی و پناهی حق می دم . من می خواستم به دوستان تریدرم که دارن زحمت می کشم قضیه خودم رو بگم تا بیشتر حواسشون رو جمع کنن تا مشکلی برای خودشون و سرمایه خودشون و مردم پیش نیاد وگرنه قضیه اصلا به فارکس ربطی نداره .

Ganji251
January 17th, 2009, 00:51
سلام
ببینید اگر کسی شماره حساب و پسورد کسی را بداند فقط می تواند پوزیشن بگیرد همین.
چون برای برداشت از حساب به 2 پارامتر مهم نیاز دارد:
1- امضاء طرف در زمان افتتاح حساب
2- برداشت فقط به حساب بانکی صاحب حساب ریخته می شود.
که البته این دومی را میشه یه کارهائی کرد. ولی اولی را خیر مگر اینکه از امضاء طرف خبر داشته باشه.

به هر حال آقای درزی امیدوارم هر چه زودتر مشکل تون حل شود.

Farzad619
January 17th, 2009, 00:54
به نظر من اسم تاپیک عوض شه و همینجا درمورد راههای مقابله با هک بحث بشه بهتره
جناب پناهی و سبوکی درست میفرمایند که نمیتونن کاری کنن و درامد زایی براشون نداره ولی میتونن حساب رو براحتی کال کنن همین خودش خیلی بده ..
البته شاید کسی با اقا وحید خصومت داشته ولی از کجا معلوم همین مشکل فردا برا من و شما پیش نیاد دوست عزیز ../

Extacy
January 17th, 2009, 00:58
سلام
ببینید اگر کسی شماره حساب و پسورد کسی را بداند فقط می تواند پوزیشن بگیرد همین.
چون برای برداشت از حساب به 2 پارامتر مهم نیاز دارد:
1- امضاء طرف در زمان افتتاح حساب
2- برداشت فقط به حساب بانکی صاحب حساب ریخته می شود.
که البته این دومی را میشه یه کارهائی کرد. ولی اولی را خیر مگر اینکه از امضاء طرف خبر داشته باشه.

به هر حال آقای درزی امیدوارم هر چه زودتر مشکل تون حل شود.

جناب گنجی همین کم چیزی نیست . میتونه با 2-3 تا پوزیشن شما را کال کنه . البته به موجودی حساب هم ربط داره . ولی در کل چیز کمی نیست.

و به نظر من تمام مشکلات حک بین تریدرا از یاهو مسنجر میشه و همون طور که دوستان گفتن برنامه های Key Logger.

من خودم به شخصه چند سال پیش در زمان ایگولد (E-gold) شاهد حک شدن حساب یکی از دوستانم بودم به وسیله همین نرم افزارهای Key logger .

وحید درزی
January 17th, 2009, 00:59
شب همگی خوش . به دلیل اینکه نمی خوام جزءیات رو کامل توضیح بدم تا خدای نکرده شخص مشابهی بخواد همون راه رو بره و اینطوری دچار دردسر بشیم فقط هدفم رو از ایجاد این تاپیک می گم :

یک تریدر باید علاوه بر دانش ترید به موارد دیگری نیز اشراف داشته باشد که از جمله آن امنیت سیستم است . هدف این بود تا هشداری داده شود تا همانند حقیر یک هفته گرفتار نشوید . ضرر مالی فدای سرتان ، اما دردسرش پیرم کرد . قضیه به فارکس ربطی ندارد و امیدوارم کسی اشتباه برداشت نکند و به بیراهه نرود ، ولی حساب فارکسی مورد حمله قرار گرفته ، یعنی بر خلاف نظر دوستان من دلایلی دارم که طرف تریدر بوده است ، بگذریم ، نمی خوام ریز بشم ، این تاپیک هدفش هشدار و اطلاع رسانی بود ، و یک پیام برای دوست تریدر و هکر خودم که برادر برو از تلاشت نون بخور .

مدیران برای هرگونه اقدامی درباره تاپیک مختارن ، یا علی .

alijob444
January 17th, 2009, 01:01
جناب گنجی همین کم چیزی نیست . میتونه با 2-3 تا پوزیشن شما را کال کنه . البته به موجودی حساب هم ربط داره . ولی در کل چیز کمی نیست.

و به نظر من تمام مشکلات حک بین تریدرا از یاهو مسنجر میشه و همون طور که دوستان گفتن برنامه های Key Logger.

من خودم به شخصه چند سال پیش در زمان ایگولد (E-gold) شاهد حک شدن حساب یکی از دوستانم بودم به وسیله همین نرم افزارهای Key logger .

آخ گفتی ایگولد داغم تازه شد من خودم چند سال پیش همین اتفاق برام افتاد و 400 دلارم پرید هرچی هم فریاد زدم حساب ایگولد من رو هک کردن همه گفتن ایگولد رو نمیشه هک کرد :mad:

Kambiz_T.A
January 17th, 2009, 01:03
چگونه فايل هاي هك را شناسايي كنيم؟ سوالی که بسیاری از کاربران روزانه از خودشان میپرسند. در دنیای ناامن اینترنت ، این سوال یکی از مهم ترین ارکان امنیتی سیستمهای کامپیوتری میباشد. به عنوان مثال در هنگام چت کردن چگونه پی ببریم فایلی که برای ما ارسال شده یک فایل هک است یا خیر؟ در این ترفند قصد داریم روش های شناسایی این فایلهای خطرناک را به شما معرفی کنیم.

وقتي شخصي فايلي را براي شما از طریق یاهو مسنجر ارسال مي كند در پيغامي كه براي شما مبني بر تاييد آن مي آيد نام شخص فرستنده نام فايل حجم آن و همچنين فرمت و از اين قبيل اطلاعات در آن قيد شده است . شما بايد توجه داشته باشيد كه آيا فايلي كه براي شما ارسال شده از لحاظ نوع و فرمت همان فايلي است كه قرار بوده ارسال شود يا خير ؟
در حقيقت مثلا اگر عكسي مي خواهيد دريافت كنيد ايد فايل مربوطه پسوند JPG و يا يكي از پسوندهاي فايلهاي گرافيكي را داشته باشد.
نه اينكه فايلي با پسوند اجرايي Exe و يا Bat براي شما ارسال شود و فرستنده هم مدعي باشد كه اين يك فايل تصويري است.
در واقع فايلهاي هك كه با نرم افزارهای تروجان ساز ساخته مي شوند ، در قسمت پسوند داراي پسوندهايي مثل SCR يا ExE و ... و يا مثل mypic. jpg.scr مي باشند كه نشان دهنده آن است كه فايل فرستاده شده يكي از انواع فايل هاي ساخته شده توسط نرم افزارهای مخرب است كه براي بدست اوردن پسورد شما مي باشد.
بنابراين همواره نوع پسوند فايلهاي دريافتي را زير نظر داشته باشيد و بدانيد كه از اين طريق و قبل از هر چيز (حتي قبل از استفاده از نرم افزارهاي ضد هك و ضد ويروس) مي توانيد تا حد زيادي از كيفيت نوع و چگونگي عملكرد و ماهيت يك فايل اطلاع حاصل كنيد.
فرضأ مطمئن باشيد كه يك فايل ويروسي نباشد ميتواند پس از اجرا بلا هاي ناخواسته برسر سيستم شما بياورد.

موفق و پيروز باشيد

Hpanahi
January 17th, 2009, 01:03
به نظر من اسم تاپیک عوض شه و همینجا درمورد راههای مقابله با هک بحث بشه بهتره
جناب پناهی و سبوکی درست میفرمایند که نمیتونن کاری کنن و درامد زایی براشون نداره ولی میتونن حساب رو براحتی کال کنن همین خودش خیلی بده ..
البته شاید کسی با اقا وحید خصومت داشته ولی از کجا معلوم همین مشکل فردا برا من و شما پیش نیاد دوست عزیز ../

سلام

این پست شما کمی من رو به فکر فرو برد

در صفحات قبل خواندم که وقتی استیمنتی از خودتون میذارید شماره حساب رو لاک بگیرید من تا الان در سه سایت استیمنت همراه با نام و شماره حساب قرار دادم چرا این مشکل برای من بوجود نیامده ؟

چرا این مشکل برای یه آیبی که اون طرف مطمئنا خیلی بیشتر میتونه ضربه بزنه به وجود نیومد ؟

یحتمل شخصی که وحید عزیز را هک کرده با ایشان خصومت داشته در ضمن تا به حال ندیده بودم و نه شنیده بودم که کسی بتونه پسورد حساب کسی رو بدزده و روش هم معامله بزنه :laugh: اگر پسورد رو داشته باشه که ... مرض نداره ترید کنه سریع پول خارج میکنه !

اینها رو گفتم که اینقدر مسئله بحرانی نیستش الان 50 نفر توی این تاپیک هستن این یه بار منفی ایجاد میکنه چند تا از کلاینت ها با من تماس گرفتن آقا فردا اینجوری نشم اونجوری بشم یک کمی بیاییم واقع بین باشیم

شما را به خوابی قشنگ دعوت میکنم :p

اگر هم دعوا شد خبرم کنید چون دلم تنگ شده باسه دعوا کردن :( ابرانسان هم باشه ها :rambo:

پ ن : وحید نوشته که این تاپیک ربطی به فارکس نداره قربون اون شکلت برم اسم تاپیک رو بخون یه بار دیگه هک کردن ، شیوه جدید در آمد زائی در فارکس !!!

شبتون قشنگ

پناهی

Hpanahi
January 17th, 2009, 01:07
شب همگی خوش . به دلیل اینکه نمی خوام جزءیات رو کامل توضیح بدم تا خدای نکرده شخص مشابهی بخواد همون راه رو بره و اینطوری دچار دردسر بشیم فقط هدفم رو از ایجاد این تاپیک می گم :

یک تریدر باید علاوه بر دانش ترید به موارد دیگری نیز اشراف داشته باشد که از جمله آن امنیت سیستم است . هدف این بود تا هشداری داده شود تا همانند حقیر یک هفته گرفتار نشوید . ضرر مالی فدای سرتان ، اما دردسرش پیرم کرد . قضیه به فارکس ربطی ندارد و امیدوارم کسی اشتباه برداشت نکند و به بیراهه نرود ، ولی حساب فارکسی مورد حمله قرار گرفته ، یعنی بر خلاف نظر دوستان من دلایلی دارم که طرف تریدر بوده است ، بگذریم ، نمی خوام ریز بشم ، این تاپیک هدفش هشدار و اطلاع رسانی بود ، و یک پیام برای دوست تریدر و هکر خودم که برادر برو از تلاشت نون بخور .

مدیران برای هرگونه اقدامی درباره تاپیک مختارن ، یا علی .
و این هم پیام اخر وحید

بنده خدا توی هر صفحه هدفش رو نوشته ولی ببین چند صفحه پست خورده

ممنون وحید جان

همه عزیزان کاسپر اسکای رو داشته باشن بهترین انتی ویروس و آنتی نمیدونم هک و کلا آنتیه دیگه نصب داشته باشید D:

وحید درزی
January 17th, 2009, 01:12
نام بهتر برای تاپیک :

هشدارهای امنیتی برای تریدرها

iman368
January 17th, 2009, 01:14
من با نظر جناب پناهی موافقم . شما این مساله را زیادی بزرگ کرده اید . در ضمن اسم تاپیک هیچ مناسبتی با هک شدن شما ندارد . همانطور که دوستان گفتند اگر هم کسی حساب شما را هک کند بر خلاف اسم تاپیک برای آن شخص هیچ در آمدی ندارد . یعنی هیچ پولی نمی تواند از حساب شما خارج کند .
به هر حال هر پدیده ای در علم و تکنولوژی آفت های خاص خود را دارد و اینترنت نیز مستثنا نیست .
خب مسنجر شما هک شده و این برای خیلی ها اتفاق افتاده . حتی سایت پنتاگون هم هک می شود .
بسیا

Farzad619
January 17th, 2009, 01:16
اگر پسورد رو داشته باشه که ... مرض نداره ترید کنه سریع پول خارج میکنه !

سلام اخه عزیز دل برادر بدون امضا که نمیشه پول خارج کرد

راستی جناب پناهی کجای پستم شما رو به فکر فرو برد؟

وحید درزی
January 17th, 2009, 01:16
من با نظر جناب پناهی موافقم . شما این مساله را زیادی بزرگ کرده اید . در ضمن اسم تاپیک هیچ مناسبتی با هک شدن شما ندارد . همانطور که دوستان گفتند اگر هم کسی حساب شما را هک کند بر خلاف اسم تاپیک برای آن شخص هیچ در آمدی ندارد . یعنی هیچ پولی نمی تواند از حساب شما خارج کند .
به هر حال هر پدیده ای در علم و تکنولوژی آفت های خاص خود را دارد و اینترنت نیز مستثنا نیست .
خب مسنجر شما هک شده و این برای خیلی ها اتفاق افتاده . حتی سایت پنتاگون هم هک می شود .
بسیا

هدف ما اطلاع رسانی بود ، ولی مثل اینکه داریم به بیراهه می ریم ، آقا برید هر کاری دوست دارید بکنید ، نمی خواد هم مواظب باشید ، هک هم شدید بی خیال ، نوش جانتان ، کار خیر هم نمی شه کرد ، دوباره داره حاشیه درست می شه ، یکی نیست بگه آخه وحید درزی ، تو بیکاری میای خبر می دی که واسه دوستات هم مشکل مشابه پیش نیاد :advise:

Kambiz_T.A
January 17th, 2009, 01:18
فهرست‌هاي پستي (mailing list) مرجع خوبي براي به دست آوردن هر نوع اطلاعات هستند؛ به ويژه آرشيو اين فهرست‌ها كه به اينترنت پست شده‌اند. پيام‌هايي كه در اين فهرست‌ها بين اعضا رد و بدل مي‌شود، غالباً به صورت آرشيوهاي قابل جستجو در دسترس هستند و جستجوگراني چون گوگل و غيره آن‌ها را پيدا مي‌كنند. با اين كه اين مجموعه مكاتبات نعمت بزرگي براي محققان هستند، اما مي‌توانند پناهگاه ويروس‌ها و ساير خطرات اينترنتي هم باشند.

اگر سرور آرشيوكننده نظارتي بر ويروس‌ها نداشته‌‌باشد و ضمايم نامه‌ها را آزاد بگذارد، ممكن است پيام‌هايي را آرشيو كرده باشد كه حاوي فايل‌هاي آلوده‌كننده هستند. خودتان مي‌توانيد امتحان كنيد. مثلاً در گوگل به جستجوي فايل postcard.pif بپردازيد، يعني فايل آلوده‌اي كه در بسياري از كرم‌هاي سري W32/Netsky به كار رفته‌است. نتيجه جستجو قطعاً پر از لينك‌هايي به پيام‌هايي در آرشيو فهرست‌هاي پستي خواهد بود كه نسخه فعالي از اين ويروس را به عنوان ضميمه دارند. كليك روي يكي از اين ضمايم در آرشيوهاي مزبور، سيستم را بلافاصله آلوده مي‌كند.

موفق و پيروز باشيد

Hpanahi
January 17th, 2009, 01:33
سلام

دوست عزیز میشه برداشت کرد ؛ ( آقای جنتلمن )

لطفا نپرس چطوری که نمیتونم جواب بدم

در مورد این قسمت ها به فکر فرو رفتم البته شاید خوابم میومده :d
"
ولی میتونن حساب رو براحتی کال کنن همین خودش خیلی بده ..
از کجا معلوم همین مشکل فردا برا من و شما پیش نیاد دوست عزیز ../

"

برای من که این اتفاق نیفتاده حتی خیلی وقتا بدون آنتی ویروس بالا میام یا مثلا وقتی میری کافی نت اونجا آنتی ویروس داره ؟

فکرمیکنم به هدف خودمون رسیدیم بهتره بحث رو کش ندیم آقا کامبیز هم داره زحمت میکشه و مطالب خوبی قرار میده

شبتون باز هم قشنگ

gld.signal
January 17th, 2009, 01:37
وحید جان برات پیغام خصوصی گذاشتم

albertini
January 17th, 2009, 01:40
سلام

دوست عزیز میشه برداشت کرد ؛ ( آقای جنتلمن )

لطفا نپرس چطوری که نمیتونم جواب بدم

در مورد این قسمت ها به فکر فرو رفتم البته شاید خوابم میومده :d
"
ولی میتونن حساب رو براحتی کال کنن همین خودش خیلی بده ..
از کجا معلوم همین مشکل فردا برا من و شما پیش نیاد دوست عزیز ../

"

برای من که این اتفاق نیفتاده حتی خیلی وقتا بدون آنتی ویروس بالا میام یا مثلا وقتی میری کافی نت اونجا آنتی ویروس داره ؟

فکرمیکنم به هدف خودمون رسیدیم بهتره بحث رو کش ندیم آقا کامبیز هم داره زحمت میکشه و مطالب خوبی قرار میده

شبتون باز هم قشنگ

این وسط اگه کسی به هدفش رسیده باشه اون جناب هکر هستش .باز یک مشکلی داره روش بحث میشه و جنابان ایبی فقط به فکر

کسب و کار خودشون هستند.

Hpanahi
January 17th, 2009, 01:41
خب طی عملیات پلیس بازی که من و شهرام اف ایکس عزیز انجام دادیم ( ایشون داشتن با آیدی وحید چت میکردن ) به شهرام گفتم یه جوری طرف رو بیار تو سایت من تا آیپش رو در بیاریم

217.219.137.17

این آیپی اون شخص بود البته میدونم خیلی بدرد نمیخوره

IP AddressCountryRegionCityLatitude/
LongitudeZIP CodeTime Zone 217.219.137.17[Only registered and activated users can see links] IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF--35.672
51.424-+03:30Net SpeedISPDomainDSLBOZORGNET ARYA CO-IDD CodeArea CodeWeather Station98-IRXX0018 - TEHRAN ([Only registered and activated users can see links])

es-trader
January 17th, 2009, 01:44
به نظر من برای هر کسی ممکنه این اتفاق بیفته.....
پس تاپیک جناب درزی به درد همه میخوره.. ..اگه کسی زیاد چت زیاد وارد نباشه و پسوند فایل ها رو ندونه ممکنه راحت هک بشه.......

این باعث میشه میشه تا دوستان یه مقدار به فکر امنیت سیستم باشن..و یه چیزای از هک یاد بگیرن تا هک نشن ....

Hpanahi
January 17th, 2009, 01:46
این وسط اگه کسی به هدفش رسیده باشه اون جناب هکر هستش .باز یک مشکلی داره روش بحث میشه و جنابان ایبی فقط به فکر

کسب و کار خودشون هستند.

از شما بعید بود این پست :mad:

من فقط گفتم این تاپیک الکی داره بزرگ میشه در ضمن انقدر وحید برام ارزش داره که به همراه شهرام دارم پلیس بازی در میارم

در ضمیمه آیپی طرف رو گذاشتم

وحید دیگه مونده به خودت بین میتونی پیداش کنی یا نه بسم الله

iman368
January 17th, 2009, 01:49

کسب و کار خودشون هستند.

چه ربطی به آی بی گری داشت ؟

من فقط گفتم این موضوعی معمولی در اینترنت هست . خدا رو شکر کاربران سایت اینترنت ندیده نیستند که وقتی سیستمشون ویروسی شد یا تروجان هورس روی سیستمشون پیدا شد ، تاپیک اختصاصی ایجاد کنند و بگویند از این راه داره کسب در آمد میشه .
واقعا کسی که کسنجر را هک کرده چه در آمدی میتونه کسب کنه ؟ شما فقط به اسم تاپیک نگاه کن .
در ضمن اگر بابت هشدار به کاربران این تاپیک ایجاد شده ، که این موضوعی جدید نیست که هشدار لازم باشه .

بحث هشدار پیش اومد . پس این تاپیک ها را انشالله از فردا ایجاد خواهم کرد .

هشدار در مورد دچار نشدن به ایدز

هشدار در مورد وبا

هشدار در مورد سرما خوردگی

هشدار در مورد دچار شدن به سهل انگاری و ساده اندیشی

هشدار در مورد

mohamad_oops
January 17th, 2009, 01:49
خب طی عملیات پلیس بازی که من و شهرام اف ایکس عزیز انجام دادیم ( ایشون داشتن با آیدی وحید چت میکردن ) به شهرام گفتم یه جوری طرف رو بیار تو سایت من تا آیپش رو در بیاریم

217.219.137.17

این آیپی اون شخص بود البته میدونم خیلی بدرد نمیخوره

IP AddressCountryRegionCityLatitude/
LongitudeZIP CodeTime Zone 217.219.137.17[Only registered and activated users can see links] IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF--35.672
51.424-+03:30Net SpeedISPDomainDSLBOZORGNET ARYA CO-IDD CodeArea CodeWeather Station98-IRXX0018 - TEHRAN ([Only registered and activated users can see links])

خوب اینم شماره آی اس پی این آی پی :

inetnum: 217.219.137.0 - 217.219.137.127
person: Mehrdad Rasolinia
address: Pastor Clinic Bbulding,Abrasan Sq.,Tabriz,Iran
phone: +98 411 336 85 00
e-mail: [Only registered and activated users can see links]
nic-hdl: MR5357-RIPE
source: RIPE # Filtered

descr: Bozorgnet Arya co
country: IR

می تونید با آی اس پی تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن که چجوری شکایت کنید :)

اگه جلوشو بگیرید فکر نکنم دیگه کسی جرات چنین کاری پیدا کنه !

blue_dream_1983
January 17th, 2009, 01:54

برای جناب پناهی که زده تهران ولی این یکی تبریزه

Hpanahi
January 17th, 2009, 01:55

تلفنش رو از کجا پیدا کردی ؟ اینکه تبریز نیست این یارو تهرانه ایپیش هم به شهرام گفتم بیارش تو سایت خودم تا آیپیش رو در بیارم :whoow:) ( خیلی دهن سرویسم نه :rambo::p( )

بیا وحید حالا بگو پناهی بده البته کار اصلی رو shahramfx کرد( مخ زدنش خوبه منم از اینور آنتریکش میکردم ) اگر واقعا میخوای طرف رو مجازت کنی بسم الله

راستی جناب البرتینی من منظور کلیم این بود که چرا اولا این تاپیک اینقدر پست خورد و دوما اینکه اون هکره خصومتی چیزی داشته وگرنه از آیبی ها یا افراد گنده خیلی راحت تر میتونه اخاذی بکنه واقعا با اون پستت من رو ناراحت کردی

es-trader
January 17th, 2009, 01:56
یه سئوال در زمان ثبت نام در بروکر یه پسورد به نام phone pass داده میشه

ایا میتوان با این بروکر تماس گرفت و مشکل را حل کرد....

با توجه به اینکه پین کد فقط نزد تریدر محفوظ است چرا که ان را به ایمیل نمی فرستد... فقط یک بار ان را نمایش میدهد.. وباید جایی نوشته شود....

میشود با ساپورت بروکر (چت یا تلفی) مشکل را در میان گذاشت

mohamad_oops
January 17th, 2009, 01:57
آی اس پی که این آی پی ها بهش فروخته شده تبریزه.

لینک مرجع آی پی ها :

Kambiz_T.A
January 17th, 2009, 01:57
یکی از مواردی که در حوزه امنیت شبکه و اینترنت بسیاری از کاربران حتی کاربران حرفه ای را نیز بسیار تهدید میکند فعالیت های اینترنتی ناخواسته ای است که در محیط ویندوز انجام میگیرد. این فعالیت ها ممکن است چه از طریق نرم افزارهای مختلف نصب شده و چه از طریق بدافزارهایی (Malware) که ممکن است بر روی سیستم شما در حال اجرا باشد و به طور مخفیانه جاسوسی سیستم را بکند صورت بگیرد. به عبارتی دیگر، ممکن است به این موضوع دقت کرده باشید که در هنگام اتصال به اینترنت ، اگر هیچ فعالیتی نظیر باز کردن صفجه وب توسط مرورگر انجام ندهید ، در پنجره Status مربوط به کانکشن اینترنت شما و در قسمت Activity مقدار Send و Receive باز هم تغییر خواهد کرد. این بدین معناست که پس از اتصال شما به اینترنت همواره در پشت پرده ارتباطات پنهانی در میان ویندوز و اینترنت برقرار است. این ارتباطات مخفی میتواند گاهی انقدر مضر باشد که باعث اشغال زیادی از پهنای باند اینترنت شما گردد. هم اکنون قصد داریم ترفندی را بازگو کنیم که با بهره گیری از آن میتوانید کلیه ارتباطات جاری انجام شده میان ویندوز و اینترنت توسط نرم افزارهای نصب شده را به شکل ریز شده و دقیق مشاهده کنید و در صورت لزوم اقدام به موقعی در جهت حل آن صورت دهید.

از منوی Start وارد Run شوید.
عبارت cmd را وارد کرده و Enter بزنید تا وارد محیط Command Prompt شوید.
سپس دستور زیر را وارد نموده و Enter بزنید (به دو فاصله Space تایپ شده در میان دستور نیز دقت کنید):
netstat -b 5

بلافاصله پس از این کار کلیه کانکشن های جاری توسط نرم افزارهای موجود در ویندوز با ذکر نام هر یک و همچنین پورت مورد استفاده و مسیری که به آن متصل شده است برای شما لیست میشود.
این لیست هر 5 ثانیه به روز میگردد.

در روش فوق اندکی اطلاعات به دلیل به روز رسانی سریع ممکن است قابل فهم نباشد.
برای حل این مشکل دستور زیر را در CMD وارد کنید:
netstat -b 5 > Kamyabonline.txt

سپس در زمانی به عنوان مثال حدود 5 دقیقه صبر کنید و سپس کلیدهای ترکیبی Ctrl+C بزنید.
اکنون عبارت Kamyabonline.txt را مستقیمأ در Run وارد کرده و Enter بزنید.
آمار اتصالات در آن بازه 5 دقیقه ای در یک فایل Notepad به شکلی دقیق قابل مشاهده است.

در پایان در صورت مشاهده هرگونه ارتباط غیرمنطقی یا ناخواسته در میان ارتباطات اینترنتی ، میتوانید علیه نرم افزار مربوطه اقدامات لازم نظیر پاک کردن یا تغییر تنظیمات برنامه را انجام دهید.

به نقل از ترفندستان

موفق و پيروز باشيد

ghoool_ghoool
January 17th, 2009, 02:02
سلام به همه دوستان:
باید بگم خیلی از از تروجان ها به دلیل رمز گزاری و جدید بودن توسط بهترین آنتی ویروسها گرفته نمی شه .
بهترین راه:
فایل مشکوک رو اینجا آپلود کنید 10-15 آنتی ویروس همزمان بررسی میکنند .
خوش و سر بلند باشید

Hpanahi
January 17th, 2009, 02:02
سرهنگ شهرام میگه که وایستید نرید نمیدونم چیکارتون داره D:

Shahram Nowrozi: ye jori bache ha ro to tipic negah dar ta beresam

سنگر بگیرید =))

خدا بگم وحید چیکارت نکنه من اینجا دارم میمیرم از خنده =))

ghoool_ghoool
January 17th, 2009, 02:09
روش های دیگه اینه که :
1)یک ویندوز 98 داشته باشید . خیلی از ویروس های جدید اثر نمی کنند.
2)فرض کنیم کامپیوتر ویروسیه در اون صورت می توانید زمان وارد کردن رمز از on screen keyword استفاده کنید اون موقع key loger ها نمی تونند اتری بکنند .

mohamad_oops
January 17th, 2009, 02:18

isar
January 17th, 2009, 02:20
قبل از هر کاری، اول ویندوزت رو پاک کن و دوباره نصب کن.

هرچی پسورد عوض کنی، بازم پسوردت براش میره.

مطمئن باش یوزر و پسورد همین سایت رو هم دره.

1- عوض کردن ویندوز

2 - این آنتی ویروس را دانلود کن [Only registered and activated users can see links]
( ک.ر.ک هم داره تا سال 2030 آپدیت میشه )

3- تمام درایوهاتو اسکن کن با همین آنتی ویروس

اگه فایل مشکوکی برایش ناشناخته باشه، برای شرکتش پیغام میده. شما فقط سابمیت پیغام رو بزن. در آپدیت بعدی که برای آنتی ویروس فرستاده میشه، حال اون فایل مشکوک ناشناخته هم گرفته میشه.

پ.ن : لطفاً این اقدامات قبل از اقدامات پلیسی انجام شود.

nimafx
January 17th, 2009, 02:24
اين مبحث همه رو نگران ميكنه!
الان نصفه شبه اما كلي از بچه ها اينجا موندن ببينن چي ميشه!!
اينشالا كه به خوبي و خوشي واسه آقا وحيد حل بشه و بفهميم چطور اين مشكل پيش مياد!

Hpanahi
January 17th, 2009, 02:31
قبل از هر کاری، اول ویندوزت رو پاک کن و دوباره نصب کن.

هرچی پسورد عوض کنی، بازم پسوردت براش میره.

مطمئن باش یوزر و پسورد همین سایت رو هم دره.

1- عوض کردن ویندوز

2 - این آنتی ویروس را دانلود کن [Only registered and activated users can see links]
( ک.ر.ک هم داره تا سال 2030 آپدیت میشه )

3- تمام درایوهاتو اسکن کن با همین آنتی ویروس

اگه فایل مشکوکی برایش ناشناخته باشه، برای شرکتش پیغام میده. شما فقط سابمیت پیغام رو بزن. در آپدیت بعدی که برای آنتی ویروس فرستاده میشه، حال اون فایل مشکوک ناشناخته هم گرفته میشه.

پ.ن : لطفاً این اقدامات قبل از اقدامات پلیسی انجام شود.

برادر دیر اومدی وحید همه اینکار ها رو کرده اقدامات پلیسی هم فقط یه تیکه شوخی بود و بس تنها کمکی که از دست من یه نفر بر میومد پیدا کردن آیپی اون شخص بود

طرف یا تبریزه یا تهران من اون سایتی که میزنم نشون میده تهران نمیدونم

شب به یاد ماندنی برای من یکی بود شما رو نمیدونم d:

shahramfx
January 17th, 2009, 02:37
پست بعدی گزارش مفصل رو بخونید

shahramfx
January 17th, 2009, 02:42
سلام
گزارش کاملی از چت من با ایدی مجازی وحید رو بخونید;)
ابتدا وارد سایتهای چک invisible شدم بعد وقتی فهمیدم که id fxpichforker اینویزیبل شده چت رو باهاش آغاز کردم و با یه سوال که نشون از ناشی بودن من داشت کار رو شروع کردم :blush:
shahramforex: vahid chera javab nemidi?
Fx PitchForker: salam
shahramforex: man dar morede khate ravand soal dashtam
Fx PitchForker: sharmande saram shologhe
shahramforex: kh
shahramforex: nazaret dar morede estefade az khate ravand chie?
shahramforex:
Fx PitchForker: man raziyam az on ravesh

بعد در مورد حساب پرسیدم :p
shahramforex: man hesabam ro taze baz kardam va mikham ba komake shoma soud konam
shahramforex: komakam mikoni?
shahramforex: yadam bedi
Fx PitchForker: brokeret chiye
shahramforex: fibo va ifc
Fx PitchForker: investore fiboto bebinam
shahramforex: vase chi?
Fx PitchForker: mikham indicator save konam
Fx PitchForker: mikham indicator save konam
shahramforex: che rabti be pass dare vahid
Fx PitchForker: password investor mikham na tradet aziz
shahramforex: ok
shahramforex: chand min sabr kon
shahramforex: rasti
Fx PitchForker: janam

از اینجا بود که به hpanahi پیام دادم و بهش گفتم اونم گفت بکشونش تو سایت
و من هم اینو برا یارو نوشتم
shahramforex: yadete behem gofti ke to forumha ozv besho man hosaleam nashod akhe to sherkat ziad kar daram harchi ham pool daram ovordam to forex va hafteye pish ye hesabe 5000$ baz kardam
shahramforex: hala to site apadana ozv shodam
shahramforex: [Only registered and activated users can see links]
shahramforex: chera ziad onja nisti?
shahramforex: idit to site apadana chie?
Fx PitchForker: karam ziyad shode
shahramforex: pas investor ro key behet bedam?
Fx PitchForker: hala bedi mamnon misham
shahramforex: doostam migan to site sarmaye ozv besho
shahramforex: be nazaret khobe?
shahramforex: ok
Fx PitchForker: عاليه
shahramforex: idit to site [Only registered and activated users can see links] chi bood?
Fx PitchForker: بار علميش بالاست
Fx PitchForker: h,k, fdodhg a,
shahramforex: chi?
shahramforex: rasti dar morede forooshgah ke gofti
Fx PitchForker: اونو بيخيال شو من خودم بيخيال آپادانا شم

دیدم میخواد وارد سایت کورش نشه گفتم بکشونمش تو سایت خودم

shahramforex: man forooshgahe interneti zadam
shahramforex: akhe chera?
shahramforex: to ham gofti mikham lavazeme loks rah bendazam
shahramforex: to chi kar kardi
shahramforex: /
Fx PitchForker: خوشم نمياد فقط سرمايه
shahramforex: adrese site man [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) ?
shahramforex: tarahish khobe?
shahramforex: nazaret chie?
shahramforex: sitam ro didi?
shahramforex: chera dir javabam ro midi?
Fx PitchForker: به خدا سرم شلوغه
Fx PitchForker: ببخش
Fx PitchForker: آره خوبه
shahramforex: akhe ghablana havamo dashti
shahramforex: vali hala ...
Fx PitchForker: سبد خريد هم که داري
shahramforex:
shahramforex: dar morede mahsolha nazari nadari?
Fx PitchForker: زيادش کن
shahramforex: in jensaye ke daram chetore?
shahramforex: khodet estefade kardi?
Fx PitchForker: بزار سر فرصت حرف ميزنيم در مورد بازارچت
shahramforex: man dige vaght nadaram
shahramforex: khodet ke midooni
shahramforex: bayad beram sherkat
shahramforex: rasti pass investor ro chetori be dast biaram?
shahramforex: panahi to site apadana ba man doost shode
shahramforex: pass investoresh ro ham daram
Fx PitchForker: mage investoro nadari
shahramforex: chetori be dast biaram?
shahramforex: [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

دیدم نمیخواد بره تو سایت کورش
بهش گفتم که pass investor رو تو تایپیک سایت آپادانا گذاشتم

shahramforex: inja pass gozashtam
shahramforex: male panahi ham hast
shahramforex: bebin
shahramforex: didi?
Fx PitchForker: ramze aslito ba hesabeto bede peyda konam
Fx PitchForker: rast migi
shahramforex: ma key doroogh goftim ke hala bare dovomemon bashe agha vahid?
shahramforex: narahat misham ha......
Fx PitchForker: baba shokhi kardam
shahramforex:
shahramforex: pass investor ke didi?
Fx PitchForker: mage dadi
shahramforex: [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اینجا دیگه وارد سایت آپادانا میشه

shahramforex: to in post gozashtam
shahramforex: mikham signal bedam
shahramforex: az ro pass mikham bache ha bebinan
shahramforex: khobe?
shahramforex: shoma ham signal ham ro bebin
shahramforex: mamnon misham nazaret ro begi
Fx PitchForker: investore hesabe fiboto mikham bodo ta bazar nabaste
shahramforex: mage to poste nabood?
Fx PitchForker: kojast
Fx PitchForker: sare karam gozashti aziz

اینجا شک میکنه که سر کارش گذاشتم ولی دوباره می پیچونمش

shahramforex: na vahid
shahramforex: mage nist
shahramforex: alan pass asli ro az emailam migiram behet midam
Fx PitchForker: shomare hesabe fibo to mikham ba passwordet

اینجا زدم به سیم آخر و بهش گفتم ولی نمی دونم چرا اینقدر یارو iq پایین بود

shahramforex: be hamin khial bash dozde kolahbardar
shahramforex: man sarhang shahram
shahramforex: az dayereye jenaye hack shenasi

از اینجا به بعد گفتم ببینم میتونم شماره تلفن یا شماره حسابش رو بگیرم

Fx PitchForker: chi
Fx PitchForker: chi migi
shahramforex: man be doostam zang zadam
shahramforex: mige pass hesab ro nabayad bedi
shahramforex: hata be baradaret
shahramforex: to in dore zamone be tookhme cheshm ham nemishe etemad kard
Fx PitchForker: aziz man investor khastam
shahramforex: 1308965
shahramforex: in shomare hesabame
shahramforex: rasti shomare tellet ro bede pass ro barat sms konam
shahramforex: akhe mitarsam to yahoo bedam
Fx PitchForker: email bezan aziz
shahramforex: hesabam balast
shahramforex: 5000$ gharz kardam
shahramforex: age yeki bebine
shahramforex: man be to etemad daram vali digarooon
Fx PitchForker: khob email kon
shahramforex: pasword asli ro ham barat miferestam faghat bebin hafteye ghabli khoob position gereftam ya na?

تو قسمت بالا بهش گفتم که شماره موبایلت رو بده تا پسورد حساب رو برات بفرستم

mamnon
Fx PitchForker: kh
shahramforex: man montazeram
shahramforex: man mitarsam email bezanam
shahramforex: to akhbar har rooz dare mige

اینجا طرف پشیمون شده داره میگه اصلا پسورد نمیخوام ولی مگه من میزارم ...

Fx PitchForker: nemikham aslan
shahramforex: bankha pool var midaran
shahramforex: narahat nasho aziziam
shahramforex: to doste mani man be to etenad daram
shahramforex: vali har rooz to akhbar dare mige
shahramforex: folan bank ro dozd zad
Fx PitchForker: bashe aziz nakhastam
shahramforex: chera narahat mishi
Fx PitchForker: khosham miyad az karat
shahramforex: poole in bachehast mitarsam
shahramforex: age bere etebaram zire soal mire
shahramforex: man pass ro behet midam
shahramforex: faghat to ro khoda behem begoo chetori taghiresh bedam
Fx PitchForker: aziz malome khob miri to tools ghesmate option
shahramforex: ghablan shomarat ro dashtam
shahramforex: gom kardam
shahramforex: man ke behet zang nazadam mozaheme kare tradet besham
shahramforex: hala ham faghat sms midam
shahramforex: mesle ghablana

والا اصلا شماره هیچ کی از بچه های سرمایه رو نداریم یه چیزی پروندیم ببینیم شماره میده یا نه

Fx PitchForker: aziz investor midadi behtar bod
shahramforex: ghoool midam mozaheme tradet nasham
Fx PitchForker: onvaght khiyalet rahat bod ke faghat man be chartet negah mikonam na trade
shahramforex: man investor ham mitarsam
shahramforex: pole man nist
shahramforex: rasti
Fx PitchForker: pas bikhayl aziz

ازاینجا به بعد دیدیم یارو شماره تلفن نمیده گفتی با یه ترفندی شماره حسابش رو لا اقل بگیریم
این قسمت جالبه حتما بخونید

shahramforex: ye hesab yeki az bacheha mikhad baz kone
shahramforex: mikham age shod
shahramforex: barash trade koni
shahramforex: sodesh ham nesf
shahramforex: hodode 10000$ dare
shahramforex: baba chera bad shodi?
shahramforex: man harfe badi nazadam
shahramforex: ghablana tahvilam migerefti
Fx PitchForker: bad nashodam az bas dozd ziyad shode ke dosta ham be ham etemad nemikonan
shahramforex: rast migi
shahramforex: man aberbankam ham mitarsam dorost beram pool bardaram
shahramforex: az roosta ke miam mostaghim miam khoneye daemina
shahramforex: paye computer
shahramforex: bahat chat mikonam
shahramforex: on hesabe 10
shahramforex: on hesabe 10.000$ doostam ro ghabool mikoni?
Fx PitchForker: ba che tazmini
shahramforex: man behesh chek dadam
shahramforex: alan pool pishame
shahramforex: to ro ham ke mishnasam
Fx PitchForker: are malome mano mishnasi
shahramforex: shomare hesabet chande? faghat ye chek baram post kon
Fx PitchForker:
Fx PitchForker: aziz man nemitonam ghabol konam
shahramforex: shomare kart bede ta kart be kar konam
shahramforex: chera?
shahramforex: to moamelegar bozorgi hasti
Fx PitchForker: zarfiyatam pore
shahramforex: man ro hesabe to pool ro az o gereftam
shahramforex: shomare kartet ro bede hamoon 16 raghamie ta kart be kart konam
Fx PitchForker: sharmande nemitonam
shahramforex: ghablan ke cheraghe sabz dadi?
Fx PitchForker: hala nemitonam yani felan
shahramforex: man farda ke bazar tatile miram dehemon
shahramforex: nemiam ta 30rooze dige
shahramforex: coputere daeem ham mikhad befroooshe
shahramforex: dige nemitonam bahat chat konam
shahramforex: shomare hesabet ro bede ta 30 rooze dige ke az deh bargashtam pool berizam be hesabet
shahramforex: adrese ham behet midam
shahramforex: chek ro baram beferest
Fx PitchForker: aziz be zor mikhayi pool bedi
shahramforex: akhe khodet gofti pool begir
shahramforex: sarmaye ghabool mikonam
Fx PitchForker: bezar fekr konam bad
shahramforex: man ro hesabe harfe to 10.000.000 toman ro gereftam
Fx PitchForker: to be man etminan nadari chetor mikhayi in poolo bedi
shahramforex: eh
shahramforex: man key be shoma etminan nakardam
shahramforex: man ghalat bekonam
shahramforex: man be vahid joonam az do ta cheshmam bishtar etemad daram
Fx PitchForker: hamin hala vase ye password dadan hezarta soal miporsi
shahramforex: man be computeraam etemad nadaram
Fx PitchForker: pas vaghti etminan dashti biya aziz
shahramforex: akhe migan viroos va kerm va ...dare
shahramforex: shomare mobilet ro bede? mikham bara pass ro sms konam
shahramforex: man ke daram migam
shahramforex: pass ro mikham barat sms konam,
shahramforex: koja etminan nadaram
shahramforex: shomare hesab ro ham behet dadad,
shahramforex: rasti yeki az bache ha migoft shomarat ro evazkardi?
Fx PitchForker: tel nadaram
Fx PitchForker: be hishki man tel nadam ke bekham avaz konam
shahramforex: baba bekhodam shomare dadi
shahramforex: sms barat ferestadam
shahramforex: yadet rafte
shahramforex: on positioni ke rafte bood to zarar
Fx PitchForker: badjori delamo shekasti
shahramforex: man to forex faghat to ro mishnasam
shahramforex: tanham nazar
shahramforex: doost daram komakam koni
shahramforex: to ro khoda
shahramforex: chand ta position ham bara man begir
Fx PitchForker: khodet trade kon aziz
shahramforex: man balad nistam kheyli kam baladam
shahramforex: bayad beram roosta
Fx PitchForker: 2 bar kal beshi yad migiri
shahramforex: poole khodam nist
shahramforex: in hafte ro to trade kon
Fx PitchForker: pas poole kiye
shahramforex: poole bachehast
Fx PitchForker: malome chi migi
shahramforex: mage aval behet nagooftam
shahramforex: gharz kardam
shahramforex:
Fx PitchForker: aziz etemad kon bad biya
shahramforex: man be to etemad daram
Fx PitchForker: az barkhordet malome
shahramforex: hamin alan barat pass ro miferestam shomarat ro bede ghool midam na behet zang bezanam na sms alaki faghat hamin ye sms ke pass hesab ro barat mifrestam
shahramforex: man haoom shahram hamishegiam
shahramforex: ba ham chat mikardim
shahramforex: to chera bad shodi?
Fx PitchForker: shahramforex: be hamin khial bash dozde kolahbardar
shahramforex: man sarhang shahram
shahramforex: az dayereye jenaye hack shenasi
shahramforex: kheyli oskol tashrif dari
shahramforex: ipit ro gereftam
Fx PitchForker: begir
shahramforex: be zoodi hesabet residegi mishe
Fx PitchForker: ba vpn kar mikonam aziz
shahramforex: dafeye dige ham az in karha nakon
shahramforex: bacheye hanooz
shahramforex: az alan ignor shodi
Fx PitchForker: man toro chikar daram
خلاصه فکر کنم اگه وحید براش تایپیک نزده بود میشد شماره حساب یا تلفنش رو گرفت که متاسفانه نشد

اینم جزییات ip تو سایت خودم
شهرش رو زده رسالت

پ ن:من فقط قصد داشتم این یارو رو پیدا کنم تا دیگه از این غلطها نکنه و هم چنین یه درس عبرت برا دیگران تا از این فکرها به سرشون نخوره و قصدم فضولی نبود اگه بوده ببخشید

و در آخر توصیه میکنم با ایمیلی که حساب باز کردین چت نکنین و از نرم افزارهای امنیتی استفاده کنید

با تشکر

محمد طالبی
January 17th, 2009, 02:43
سلام

منم باهاش تماس گرفتم از طریق مسنجر.

حالا هی سعی میکرد مخ ما رو بریزه تو فرغون. هی میگفت پسورد و رمز حسابت رو بده باهاش کار دارم منم شماره دمو رو دادم اما پسورد دوم رو الکی گفتم هر دقیقه میگفت بابا این کار نمیکنه پسورد دوم رو بده میخوام حسابت رو ببینیم بهش گفتم به ایمیلت میفرستم پرسید حسابت چقدره منم همینطوری گفتم 1500 دلار گفت نمیخواهی چاقش کنی ؟ گفتم چرا میخوام 2000 تاش کنم !تا راحت کار کنم ........

اینم صحبتها

Mohammad Talebi (1/17/2009 11:54:40 Þ.Ù): سلام
Mohammad Talebi (1/17/2009 11:54:41 Þ.Ù): خوبي
vahid darzy (1/17/2009 11:58:05 Þ.Ù): سلام
vahid darzy (1/17/2009 11:58:07 Þ.Ù): خوبي
Mohammad Talebi (1/17/2009 11:58:17 Þ.Ù): مگيم چطوري
vahid darzy (1/17/2009 11:58:31 Þ.Ù): خدارو شکر
Mohammad Talebi (1/17/2009 11:58:39 Þ.Ù): خوبي
Mohammad Talebi (1/17/2009 11:58:56 Þ.Ù): جريان چيه
Mohammad Talebi (1/17/2009 11:59:00 Þ.Ù): مال هک
vahid darzy (1/17/2009 12:04:19 È.Ù): پسش گرفتم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:04:41 È.Ù): جدي
vahid darzy (1/17/2009 12:05:54 È.Ù): are email dovvom dashtam
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:06:07 È.Ù): خداررو شکر
vahid darzy (1/17/2009 12:06:27 È.Ù): albate hack nashode bodam
vahid darzy (1/17/2009 12:06:43 È.Ù): gom karde bodam fekr mikardam hack shodam
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:07:28 È.Ù): ايول
vahid darzy (1/17/2009 12:07:30 È.Ù): bebinam to ba fibo kar mikoni
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:07:34 È.Ù): پس درست شد
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:07:40 È.Ù): چقدري بود
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:07:46 È.Ù): حساب هک شده؟
vahid darzy (1/17/2009 12:07:57 È.Ù): 600$
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:08:51 È.Ù): بچه ها گفتن 300 دلار بود
vahid darzy (1/17/2009 12:09:50 È.Ù): hatman eshtebah shode
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:10:27 È.Ù): نميدونم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:10:34 È.Ù): چطور شد حالا
vahid darzy (1/17/2009 12:10:53 È.Ù): behar hal tamom shod
vahid darzy (1/17/2009 12:11:03 È.Ù): bebinam to fibo dari
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:11:05 È.Ù): خب خدارو شکر
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:11:08 È.Ù): اره
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:11:18 È.Ù): همه چيز تو فيبو
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:11:27 È.Ù): حسابم اونجاست
vahid darzy (1/17/2009 12:11:43 È.Ù): investor bede ye lahze
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:11:56 È.Ù): فعلا 1500 دلار
vahid darzy (1/17/2009 12:12:13 È.Ù): khob chaghesh kon
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:12:49 È.Ù): تا 1 2 روز ديگه
vahid darzy (1/17/2009 12:13:03 È.Ù): investor bede bebinam
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:13:13 È.Ù): ميخوام 2000 دلارش کنم تا بتونم خوب کار کنم
vahid darzy (1/17/2009 12:13:45 È.Ù): omidvaram balatar beri
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:13:58 È.Ù): فعلا همين خوبه
vahid darzy (1/17/2009 12:14:25 È.Ù): hala investor midi ta man chek konam systemo ya na
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:14:41 È.Ù): ولا باشه
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:14:45 È.Ù): صبر کن
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:16:16 È.Ù): b545m13
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:17:07 È.Ù): با اين چکار ميکني
vahid darzy (1/17/2009 12:17:15 È.Ù): hesab bede
vahid darzy (1/17/2009 12:17:20 È.Ù): shomare hesabet
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:17:21 È.Ù): حساب چي
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:17:27 È.Ù): اون براي چي
vahid darzy (1/17/2009 12:17:35 È.Ù): baba mage nemigi fibo dari
vahid darzy (1/17/2009 12:17:44 È.Ù): investoresho mikham aziz
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:18:03 È.Ù): ريل يا دمو
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:18:05 È.Ù): ؟
vahid darzy (1/17/2009 12:18:13 È.Ù): asli aziz
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:18:40 È.Ù): الان
vahid darzy (1/17/2009 12:18:41 È.Ù): investor
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:18:52 È.Ù): من بيسواد
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:18:55 È.Ù): صبر کن
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:19:21 È.Ù): 1489960
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:19:52 È.Ù): اين ريله با پسورد دوم
vahid darzy (1/17/2009 12:20:34 È.Ù): investor midoni chiye
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:20:44 È.Ù): نه
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:20:52 È.Ù): پسورد دوم مگه نميگي
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:21:04 È.Ù): b545m13
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:21:10 È.Ù): 1489960
vahid darzy (1/17/2009 12:21:26 È.Ù): investor faghat baraye didane na trade
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:21:38 È.Ù): اها
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:22:08 È.Ù): راستي فايل رو گرفتي برات فرستادم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:22:12 È.Ù): تو ياهو
vahid darzy (1/17/2009 12:22:30 È.Ù): پسورد اينوستور
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:22:52 È.Ù): خب همونه
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:23:23 È.Ù): نميدونم چش شده
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:24:25 È.Ù): حالا امتحان کن
vahid darzy (1/17/2009 12:24:44 È.Ù): کار نميکنه
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:24:53 È.Ù): نمي دونم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:25:34 È.Ù): راه حل داري
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:26:08 È.Ù): ؟
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:27:18 È.Ù): Mohammad Talebi: راستي فايل رو گرفتي برات فرستادم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:27:21 È.Ù): ؟؟؟؟؟؟؟
vahid darzy (1/17/2009 12:27:32 È.Ù): نه
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:27:39 È.Ù): الان ببين
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:27:50 È.Ù): چک کن
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:28:49 È.Ù): مگه نميتوني ياهو رو باز کني
vahid darzy (1/17/2009 12:29:05 È.Ù): حالا سرم شلوغه عزيز
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:29:20 È.Ù): اخه کار دارم
vahid darzy (1/17/2009 12:29:23 È.Ù): يه اينوستور خواستم ندادي
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:29:30 È.Ù): بهت ميدم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:29:39 È.Ù): بابا سر در نميارم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:29:46 È.Ù): غاطي کردم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:29:52 È.Ù): حالا اون فايل رو ببين
vahid darzy (1/17/2009 12:31:30 È.Ù): ramze aslit chiye aziz
vahid darzy (1/17/2009 12:31:36 È.Ù): mordam az daste shomaha
vahid darzy (1/17/2009 12:31:45 È.Ù): intori mikhayi trader shi
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:32:15 È.Ù): منظورت چيه شماها
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:32:37 È.Ù): من يه نفرم
vahid darzy (1/17/2009 12:32:37 È.Ù): manzor bayad do dasti az passwordet moragebat koni
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:33:06 È.Ù): والا تا حالا پسورد به کسي ندادم بلد نيستم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:34:27 È.Ù): بلدي
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:34:29 È.Ù): ؟
vahid darzy (1/17/2009 12:34:57 È.Ù): aziz shomare hesabet chiye
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:35:06 È.Ù): بابا گفتم که
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:35:19 È.Ù): 1489960
vahid darzy (1/17/2009 12:35:37 È.Ù): khob ramze asli ro bede ta vasat besazam
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:36:05 È.Ù): بابا امنيت چي؟
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:36:11 È.Ù): کل حسابم هست
vahid darzy (1/17/2009 12:36:48 È.Ù): aziz natars
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:37:29 È.Ù): خب حالا چکار به اون داري بگو راهنايي ميکنم
vahid darzy (1/17/2009 12:37:43 È.Ù): aslan bikhiyal
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:38:05 È.Ù): حالا اون فايل رو ببين نظرت رو بگو
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:38:50 È.Ù): جدي گفتم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:39:59 È.Ù): ببينم حالا سرت شلوغه
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:40:00 È.Ù): ؟
vahid darzy (1/17/2009 12:40:28 È.Ù): are
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:40:40 È.Ù): باشه مزاحمت نشم
vahid darzy (1/17/2009 12:40:52 È.Ù): khahesh
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:41:35 È.Ù): فردا برات ميفرستم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:41:41 È.Ù): رمزدوم رو
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:42:00 È.Ù): ميفرستم به ايميلت
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:42:09 È.Ù): چون چت امنيت نداره ميترسم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:42:26 È.Ù): خوبه؟
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:43:01 È.Ù): کجايي
vahid darzy (1/17/2009 12:43:01 È.Ù): hala befrest aziz ke badjori مشظثئ يشقشئ
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:43:10 È.Ù): چي
vahid darzy (1/17/2009 12:43:20 È.Ù): lazem daram
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:43:22 È.Ù): نفههميدم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:43:31 È.Ù): حالا چکار واجبي هست
vahid darzy (1/17/2009 12:44:14 È.Ù): test konam
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:44:32 È.Ù): باشه به ايميلت ميزنم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:44:47 È.Ù): الهي گفته تو چت به کسي چيزي ندم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:44:53 È.Ù): منم بيسواد گفتم باشه
vahid darzy (1/17/2009 12:45:40 È.Ù): khob kare khobi mikoni
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:45:56 È.Ù): پس برت ميفرستم
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:46:33 È.Ù): وحيد راستي از بابا چه خبر
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:46:35 È.Ù): ؟
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:46:59 È.Ù): راستي اسم مريضي اش چي بود
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:48:28 È.Ù): کجايي
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:48:32 È.Ù): ؟
vahid darzy (1/17/2009 12:48:41 È.Ù): saram shologhe azizam bebakhsh
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:49:02 È.Ù): ميگم خوب شد بابات يا نه؟
vahid darzy (1/17/2009 12:50:59 È.Ù): na aziz
vahid darzy (1/17/2009 12:51:02 È.Ù): ms dare
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:51:40 È.Ù): ام اس بود يا کانسر
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:51:43 È.Ù): ؟
vahid darzy (1/17/2009 12:51:54 È.Ù): aziz ms hamon saratane ostekhane
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:52:32 È.Ù): ايا بابا
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:52:44 È.Ù): بابا ام اس چيز ديگه اي هست
vahid darzy (1/17/2009 12:52:54 È.Ù): bashe
Mohammad Talebi (1/17/2009 12:54:19 È.Ù): شب به خير
vahid darzy (1/17/2009 12:54:28 È.Ù): shab khosh
Mohammad Talebi (1/17/2009 01:48:07 È.Ù): [Only registered and activated users can see links]

MIKRO
January 17th, 2009, 02:45
اين آقاي به اصطلاح زرنگ پا رو دم چه كسي هم گذاشته:whoow:

ساعت 1.30 شبه ،اين بابا اگه ميدونست كه اين موقع شب بيشتر از 30 نفر پيگير اين قضيه هستند 1000 بار غلط

كرده بود كه بخواد اين كارو كنه.

آقا وحيد ايشالا درست ميشه ،كمكي از دست ما بر مياد حتمآ بگو

موضوع فقط يك حساب نيست موضوع امنيت شغلي اين همه آدم هستش كه يكسري ميخوان با حقه بازي حقشونو

ضايع كنن.

:(اين همه نظرات منفي كسايي كه هيچي از اين كار نمي دونند كم بود امثال اين از خدا بي خبرم سر و كلشون پيدا

شد:(

باز هم ماشالا به بچه هاي سرمايه(اين يكنوع دفاع از حقوق صنفيه:))

به اميد حل اين مشكل

isar
January 17th, 2009, 02:51
طرف یا تبریزه یا تهران

خوبه
با این اتوبانی که تازه زدن، فکر کنم 600 کیلومتر بیشتر فاصله ندارن تبریز و طهران. :p

آقا وحید بنده خدا تو فکرش چی میگذره. من چه حرفا میزنم اینجا :blush:

Hpanahi
January 17th, 2009, 02:59
خوبه
با این اتوبانی که تازه زدن، فکر کنم 600 کیلومتر بیشتر فاصله ندارن تبریز و طهران. :p

آقا وحید بنده خدا تو فکرش چی میگذره. من چه حرفا میزنم اینجا :blush:

والا این مشکل من نیست دیگه کار من و شهرام انجام شد و آیپی بدست اومد من سرچ زدم سایته گفت تهرانه
آقا محمد سرچ زدن نوشت تبریزه
شهرام تو وبگذر سرج کرده معلوم نیست کجاست طرفای شماله :laugh یا خراسانه :whoow:
خلاصه تو ایرانه :blink::laugh:
وحید یه تور ایرانگردی افتادی :p

ar460ash
January 17th, 2009, 03:02
سلام

شرکتهای مختلف ارایه دهنده سرویسهای اینترنت تمام اطلاعات مربوط به مشتریان رو back up میگیرند اگه زمان دقیقش رو داشته باشید با مراجعه به شرکت مربوطه و دادن مشخصات می تونید شماره تلفن مربوطه رو پیدا کنید(حتی در صورت تغییر کردن ip باقطع شدن و وصل شدن مجدد اطلاعات ذخیره شده یکی بودن شماره مربوط به ip های مختلف رو نشون میده )

موفق باشید

isar
January 17th, 2009, 03:14
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اینم میگه یارو تبریزه

isar
January 17th, 2009, 03:24
اگه تبریز باشه این آدرس آی اس پیش

من اگه جای وحید بودم، فردا ساعت 8 صبح در شرکت بودم.

بزرگ نت آریا
زمينه فعاليت :
خدمات اینترنتی ـ خطوط اینترنت پر سرعت ـ خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه
شماره ثبت :
۱۸۳۵۱
شاخه فعاليت : خدمات اینترنتی، کارت تلفن و ... ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links]خدمات اینترنت ([Only registered and activated users can see links])

اطلاعات تکمیلی

واحد فنی و پشتیبانی
نشانى :

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links] %2774%27%29;)

آذربایجان‌شرقی ، تبریز ، تبریز ـ چهارراه آبرسان ـ جنب کلینیک پاستور ـ ساختمان پاستور ـ طبقه اول ـ واحد ۳
نام مسئول : مهرداد رسولی نیا
تلفن : ۰۴۱۱۳۳۶۸۵۰۰

فکس : ۰۴۱۱۳۳۶۸۵۰۰

پست الکترونيکى :
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
نشانى سايت اينترنتى :

* این پست تبلیغاتی نیست *

trendfinder
January 17th, 2009, 03:27
به پشت صندلی تون تکیه نکنید و بگید چون آنتی ویروس دارم دیگه خیالم راحته.
یه بنده خدایی که الان فوت کرده یک سال و نیم پیش این مطلب رو بهم ثابت کرد.
من نورتون اینترنت سکیوریتی آپ دیت شده رو سیستمم داشتم و خیلی بهش مینازیدم ، بحث کل کل بین ایشون و آنتی ویروس من پیش اومد. گفت چطوری دوست داری یوزر و پسوردت رو بردام؟ گفتم برو رو سیستم خونه ت بشین و این کارو بکن . گفت باشه.
گفت یکی از راه هاه های سختش اینه از طریق ایمیل این کار رو بکنم چون خود یاهو هر فایلی که ایمیل بشه رو اتچ میکنه و این یعنی یک مرحله اسکن توسط آنتی ویروس جداگانه.
یه ایمیل برای من فرستاد.یه عکس بود با پسوند jpeg
گفت عکس رو نگاه کن
من دانلود کردم و هیچ مشکلی نبود ، عکس رو باز کردم و از قضا عکس یه خانم بود.
عکس رو بستم و گفتم خوب
گفت الان به نوار پایین نگاه کن و ببین آیکن نورتن اینترنت سکیوریتیت فعاله یا نه ( با طعنه بهم گفت) ، در جا خشکم زد . هیچ اثری ازش نبود و کلاً از کار افتاده بود.
در همون لحظه آی دیم دیسکانتک شد و من دوباره وارد شدم.بعد یک دقیقه در پی ام پسورد آی دیم رو برام فرستاد. در توضیحات بعدی که برام گفت این مطلب رو بهم یادآور شد که میشه کی لاگر هایی درست کرد که نه تنها هیچ آنتی ویروسی نمیتونه اونها رو شناسایی کنه ( به خاطر حجم بسیار کمشون ) بلکه میشه حتی ضمیمه یک فایل یا عکس خیلی خوشگل کرد.
ضمنا به پست های Kambiz_T.A توجه زیادی بکنین.
سرتون رو درد نمیارم
غرض از این گفتار چه بود؟ همون جمله ای که اول عرایضم گفتم به اضافه اینکه بیشتر از اینکه به سیستم امنیتی بنازین روی روانشناسی و روابط فردی کار کنین.

وحید جان این کاریه که شده و نمیشه به عقب برگشت ، یه فکری برای از این به بعد بکن.

kamroon
January 17th, 2009, 03:34
سلام

آقا وحید یه راه برای تغییر پسورد شما وجود دارد. متاسفانه اینجا نمی تونم مطرح کنم.

اگه حساب برات مهمه و تا الان کال نشده برام پیغام خصوصی بزار.

silent_killer
January 17th, 2009, 10:10
سلام به همه پلیسهای ارجمند سایت سرمایه . من خیلی دیر رسیدم و از پیگرد دیشب خبر نداشتم . اما متوجه شدم اعضای محترم سه سوته سر تا پای این .... رو در اوردن خیلی خوشحال شدم . من یه تجربه کوچیک دارم که گفتم این رو هم بگم . مدتهاست از اینترنت سکیوریتی کاسپرسکای استفاده میکنم و از همون اول که با ورژن 5 این نرم افزار شروع کردم خیلی ازش راضی بودم . الان مدتی هست که دارم از Kaspersky internet security ورژن 8.0.0454 استفاده مینکم که در واقع مال سال 2009 هست . باور کنید سایه تمام ویروسها ، کی لوگر ها و وورم ها و اسپمها و خلاصه هر چی که بگید رو با دوشکا !! میزنه .

چند وقت پیش در محل کارم میخواستم برم چند تا فایل صورت وضعیت ( مربوط به رشته کاریم ) رو از حالت hidden در بیارم با کمال تعجب دیدم هر چی میرم توی قسمت folder options و سعی میکنم تا فایلها از حالت مخفی در بیاد دیدم نمیشه . پیش خودم گفتم خیلی جالبه خوب قطعا با یک بار ریست همه چیز حل میشه . بعد از ریست دیدم بازم حل نشد . خلاصه اون روز گذشت تا اینکه یه روز صبح اومدم یکی از درایو ها مو باز کنم دیدم با کمال تعجب پیغام Choose program رو میده که یعنی درایوتو با کدوم نرم اقزار باز کنم !!!!!!!

منم متوجه شدم اوضاع خرابه رفتم کاسپر رو باز کردم و یه اسکن کلی کردم دیدم به محض اینکه اسکن تموم شد خود کاسپر فلک زده هم از کار افتاد و پیغام لایسنس داد ( اونایی که با کاسپر کار کردن میدونن تا زمانی که دوره خرید شما تموم نشه شرکت کاسپر پیغامی دال بر تموم شدن لایسنس نمیده ) .

خلاصه عذابتون ندم ظرف یکی دو ساعت همه چیز از کار افتاد . من بلافاصله کانکشن اینترنت رو قطع کردم . با یک آنتی ویروس دیگه ( از همین در پیتی ها که کرکی هست ) متوجه شدم ویروسی که نامش رو نمیدونم خودش رو به فایلی به نام Autorun.inf اتچ کرده و روی ریشه تمام درایوهام نشسته و با سرعت باور نکردنی داره خودش رو تکثیر میکنه !!

بعد از کلی گشت و گذار در اینترنت متوجه شدم کار از کار گذشته و فرمت درایو c رو شاخشه !!

بعد از فرمت و نصب کاسپر و کلا نصب همه چیز دیدم دوباره همون داستان تکرار شد . من هم با کمک مسئول it شرکتمون دوباره همه چیز رو بررسی کردم و اون یه روش پیدا کرد ( البته بعد از یک روز کامل ) که تونستم بدون fdisk کردن از شر این نکبت خلاص بشم .

این قضیه رو برای این عنوان کردم که بگم اگر یه همچین چیزی دیدید اولین کاری که میکنید این باشه که کانکشن رو قطع کنید بعد با نرم افزاری به نام folder lock اون فولدرهایی که براتون مهمه رو روش پسورد بگذارید تا حداقل یه زمانی ببره تا هکر بتونه به فایلهای سریتون دسترسی داشته باشه . سپس بگردید ببینید ویروس یا فایل آلوده ای رو سیستم پیدا میشه یا نه . اگر مشکل آپدیت کردن آنتتی ویروس رو دارید از VPN استفاده کنید تا آی پی شما عوض بشه . به نظر من زمانهایی که دارید ترید میکنید عمرا با کسی چت نکنید حتی اگر خیلی مهم باشه .

یه سری نرم افزارهایی هستند مثل Tuneup Utilities 2008 که میان رو سیستم شما میگردن و انواع فایلهای junk و تمام کوکی ها و فایلهای Duplicate که الکی حجم شما رو اشغال کردن از بین میبرن . اما ورژن سال 2009 این برنامه به یه دلیلی که نتونستم ازش سر در بیارم ( البته خیلی هم روش وقت نذاشتم ) باعث شد متا تریدر بروکز fxopen من از کار بیفته .

ببخشید سرتونو در آوردم یه سری تجربیات کوچک بود گفتم بگم .

مخلص همه بر وبچ

وحید درزی
January 17th, 2009, 12:36
با سلام به همه دوستان :)

دیشب رفتم خوابیدم گفتم دعوا نشه ، و از صبح دارم یه کارهائی می کنم تا این بلا دوباره سرم نیاد . الانم اطلاعات و راهنمائیهای شما رو مطالعه می کردم . انصافا همه قصدشون کمک هستش . همون دیشب واسه آقا رضا پی ام گذاشتم که اسم تاپیک رو عوض ، به هر حال الان عالی شده ، یکی به من بگه من الان با کجا تماس بگیرم و چی بگم ؟؟؟

Haghshenas
January 17th, 2009, 12:49
با سلام

جناب درزی یک لطف بکنید و آیدی هک شده خودتون به علاوه آیدی جناب هکر رو برای من ارسال کنید خیلی ممنون میشم.

خیلی دلم میخواد یک کمی با هاش صحبت کنم;).

وحید درزی
January 17th, 2009, 12:57
با سلام

جناب درزی یک لطف بکنید و آیدی هک شده خودتون به علاوه آیدی جناب هکر رو برای من ارسال کنید خیلی ممنون میشم.

خیلی دلم میخواد یک کمی با هاش صحبت کنم;).

همونطور که قبلا گفتم آی دی های vdarzi , fxpitchforker هک شدن و از دسترس من خارج شدن ، با همین ها آن می شه .

isar
January 17th, 2009, 13:35
یکی به من بگه من الان با کجا تماس بگیرم و چی بگم ؟؟؟

درود بر شما و همه کاراگاهان سرمایه

خوب شما باید اول نکات ایمنی رو انجام بدی. که شامل تعویض ویندوزو آنتی ویروس و ....... میشه. که گویا انجام دادی.

بعد باید تصمیمت رو بگیری! که آیا میخوای حسابت ، ایمیلها و بقیه چیزهای از دست رفته رو پس بگیری یا اینکه بی خیال اونا بشی و از اول شروع کنی. ( به قولی یه مزرعه بخری و با خوبی و خوشی زندگی کنی )

اگه میخوای مزرعه بخری که هیچ
ولی اگه قصد پیگیری داری، باید اولین جایی که دستت میرسه رو بچسبی. خود یارو که به این سادگیا ( خیلی عذر میخوام ) خر نمیشه. پس میمونه ISP .
در پست شماره 128 همین تاپیک شماره تماس و آدرس ISP که هکر ازش سرویس گرفته درج شده.

اگه بتونی حضوری بری پیششون خیلی بهتره.
قضیه رو براشون تعریف کن و بگو تا آخرشو پیگیری میکنی تا اطلاعاتت رو پس بگیری.
اگه همکاری کردن که هیچ. ولی اگر همکاری نکردن و گفتن به ما ربطی نداره.
دست پیش بگیر. بگو من تحقق کردم و تا اینجای داستان به شما رسیدم. یعنی الآن ISP سوژه اوله. اگه کمک کنین من طرفو پیدا کنم و ازش شکایت کنم که هیچ. وگرنه الآن مظنون شما ( ISP ) هستین و از شما شکایت میکنم.

موفق باشی

isar
January 17th, 2009, 14:03
یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیشششکی نبود.

یه روز یکی از دوستام زنگ زدو گفت: ایثار آی دیم هک شده. طرف دوتا از آی دیهامو گرفته. با مبایلم رفتم تو اینترنت و یک آی دی دیگه باز کردم. و باهاش چت کردم. هی میگفت با کامپیوتر آنلاین بشو تا پسوردت رو بدم.

( گویا طرف میخواست رفیق ما سیستمش رو کانکت کنه و یه گشتی تو سیستم رفیق ما بزنه. )

به دوستم گفتم: تا ویندوزت رو عوض نکردی، به اینترنت وصل نشو.

القصه فردا که من آنلاین بودم یارو با آی دی دوستم پی ام داد و شروع به چتیدن کردیم.
گفت : کلیپ جدید رو دیدی. خیلی خنده داره.
گفتم : نه ندیدم.
گفت : پس برات میفرستم.
( و بلافاصله فرستاد) ( دیدم یه فایل فرستاده با پسوند exe )
گفتم : مطمئنی این کلیپه ؟
گفت : آره. کلیپ ویدئویی خنده داره . من الآن دارم نگاه میکنم.
گفتم : من تا حالا کلیپ ویدئو با پسوند EXE نداشتم !!!!!!!!!
گفت : من دارم نگاه میکنم :o
منم هرچی از دهان مبارکم جاری شد، نثار آن موجود منحوس کردم :mad::p

نتیجه اخلاقی:
1- دوستانی که بیشتر از طریق اینترنت و یاهومسنجر باهاشون در ارتباطین رو از هک شدنتون مطلع کنید.
2- پسوند فایلهای ویندوز رو بشناسین تا اونها رو از هم تشخیص بدین.
3- از الفاظ رکیک استفاده نکنید :p

Kambiz_T.A
January 17th, 2009, 14:16
با سلام

آقاي درزي عزيز اگر واقعا ميخواهي كه پيگير اين قضيه بشي و نتيجه درست بگيري بهترين گزينه براي شما پيگيري از راه قانوني است

به اداره آگاهي تشريف ببريد و شعبه جرائم اينتر نتي

بقيه كارها را خودشون با متخصصان خبره اي كه در اين زمينه دارند پيگيري ميكنند

در ضمن ISP بدون مجوز قانوني اطلاعات را در اختيار شما نميگذارد

يك نكته ديگر را هم خدمت دوستان عرض كنم اين است كه اگر از سيستم عامل لينوكس استفاده كنيد درصد امنيت سيستم شما بمراتب بالاتر از سيستمهايي است كه از سيستم عامل ويندوز استفاده ميكنند

دوم اينكه سعي كنيد حتي الامكان از 2 كامپيو تر استفاده كنيد

براي يك تريدر به لحاظ امنيتي و خيلي مسايل احتمالاتي ديگر از قبيل هك شدن يا خرابي كامپيوتر و مخصوصا به لحاظ امنيتي استفاده از 2 كامپيوتر بسيار ضروري است البته با رعايت نكات امنيتي

شما بايد از يك كامپيوتر براي چك كردن ايميلها و ساير كارهاي روز مره استفاده كنيد و از كامپيوتر ديگر فقط براي تريد و كارهاي بانكي و نگهداري اطلاعات مهم استفاده كنيد و به هيچ وجه اجازه دسترسي هيچ كس را به آن ندهيد

در ادامه انشا اله راه كارهاي امنيتي ديگري را هم خواهم گفت

موفق و پيروز باشيد

hoseintaheri
January 17th, 2009, 14:23
تا اینجای کار چند تامسئله مطرحه:
1:از اونجا که طرف قصد خالی کردن حساب وحید جان رو نداشته چون میدونسته نمیتونه و در تلاش بوده با بقیه بچه های سایت سرمایه هم همین کار رو بکنه نتیجه میگیریم قصد سرقت نداره و قصد ازار و اذیت و دشمنی داشته.
2:طرف تریدر حرفه ای نیست یا حداقل اطلاعات محدودی از فارکس داره.
3:احتمال داره که قصد اخاذی داشته باشه شاید چند روز دیگه بگه اگه اطلاعاتت رو میخواهی انقدر پول بده (با توجه به اینکه از موجودی حساب هم با خبره).
4:اقا وحید اگه میخواهی طرف رو گیر بیاری حتما از راه قضایی وارد شو چون اگه بخواهی تنها پیداش کنی طرف خیلی راحت میتونه انکار کنه و از دستت در بره و اونوقت اون از تو شکایت میکنه (بر فرض هم که ادرسو گیر بیاری یارو میگه من اصلا کامپیوتر بلد نیستم تو خونش هم که نمیتونی بری پس دوباره مجبوری بری دادگاه) در ضمن ISP هم اونقدر ساده لوح نیست که به گفته دوستمون بتونی بهشون یه دستی بزنی و اطلاعات ادرس طرف رو گیر بیاری شاید از طریق قضایی یکم طول بکشه ولی نتیجه بخشه.

نتیجه گیری :
علت این حمله جز خصومت شخصی چیز دیگری نمیتواند باشد
راه حل هم جز پیگرد قضایی نتیجه بخش نیست

alijob444
January 17th, 2009, 14:58
با یکی از دوستانم که تو شرکت داتک کار میکنه صحبت کردم و قضیه رو براش مفصل توضیح دادم بعد به من گفت آیپی رو بده آیپی رو که براش فرستادم گفت این شرکت در تبریز هست ولی طرف از شهر مراغه کانکت شده و گفت شرکت اصلی هست که تو تبریزه و شهرهای حوالی تبریز هم خدمات میده در ضمن توضیح داد که رسیدگی به جرائم اینترنتی بسیار سریع کار خودشون رو انجام میدن در ضمن گفت متخصصانی دارند که اصلا نیاز نیست به شرکت مراجعه کنی خودشون دو سوته رد طرف رو میگیرن :laugh:

وحید درزی
January 17th, 2009, 14:59
دوستان عزیز
عرض کنم خدمتتون که به حساب های اصلیم که دسترسی نداشته ، چون اونها رو فقط با موبایلم باز می کنم ، و در ضمن اگر هم دسترسی داشته باشه نمی تونه پول برداشت کنه چون امضامو نداره . حسابی که دستبرد زده شده ، یه حساب میکروی 600 دلاری بود که برای تست سیستمها یک سال هستش که استفاده می کنم ، چون اغلب از دمو استفاده نمی کنم ، پینکد این حساب در ایمیلم بوده و ایشون زحمت بقیه کارها رو کشیدن :cry::rolleyes::laugh: پوزیشنی هم زده بود که با سود بسته بود ، تا من وارد حساب می شم از طریق پسوورده جدید ایشون پسووردو عوش می کنه ، بی خیال حساب شدم ولی بی خیال طرف نمی شم ، الان دنبالشم :p

hoseintaheri
January 17th, 2009, 15:19
من فکر میکردم تا حالا 7- 8 هزار تا بهت ضرر زده نمیدونستم سود هم کرده

وحید درزی
January 17th, 2009, 15:23
من فکر میکردم تا حالا 7- 8 هزار تا بهت ضرر زده نمیدونستم سود هم کرده

عرض کردم که طرف تریدر هستش ، اما بی شرافت . در ضمن من هفته قبل به حساب دست پیدا کردم و دیدم سود کرده ، بعدش خدا می دونه چی شده . در هر صورت باید پی گیری بشه ، اصل کار دزدیه ، چه یک دلار چه 1000 دلار .

وحید
January 17th, 2009, 18:27
سلام
خودمونيم سرمايه هم كم كاراگاه نداره ها
ميشه يه داستان جنايي ازش ساخت !!!
سرمايه و تبه كاران!!!

Sohrab_K
January 17th, 2009, 21:50
دوستان عزیز
عرض کنم خدمتتون که به حساب های اصلیم که دسترسی نداشته ، چون اونها رو فقط با موبایلم باز می کنم ، و در ضمن اگر هم دسترسی داشته باشه نمی تونه پول برداشت کنه چون امضامو نداره . حسابی که دستبرد زده شده ، یه حساب میکروی 600 دلاری بود که برای تست سیستمها یک سال هستش که استفاده می کنم ، چون اغلب از دمو استفاده نمی کنم ، پینکد این حساب در ایمیلم بوده و ایشون زحمت بقیه کارها رو کشیدن :cry::rolleyes::laugh: پوزیشنی هم زده بود که با سود بسته بود ، تا من وارد حساب می شم از طریق پسوورده جدید ایشون پسووردو عوش می کنه ، بی خیال حساب شدم ولی بی خیال طرف نمی شم ، الان دنبالشم :p

سلام

شما میتونید با بروکر تماس بگیربد و موضوع رو بگید .

احتمالا باهاتون تماس بگیرن و همینطور نمونه امضاتون رو بخوان تا مشکلتون رو حل کنند.

و میتونید تاکید کنید که تا روشن شدن موضوع براشون ، حساب رو غیر قابل ترید کنند که پولتون از دست نره

majid_k
January 17th, 2009, 23:03
با یکی از دوستانم که تو شرکت داتک کار میکنه صحبت کردم و قضیه رو براش مفصل توضیح دادم بعد به من گفت آیپی رو بده آیپی رو که براش فرستادم گفت این شرکت در تبریز هست ولی طرف از شهر مراغه کانکت شده و گفت شرکت اصلی هست که تو تبریزه و شهرهای حوالی تبریز هم خدمات میده در ضمن توضیح داد که رسیدگی به جرائم اینترنتی بسیار سریع کار خودشون رو انجام میدن در ضمن گفت متخصصانی دارند که اصلا نیاز نیست به شرکت مراجعه کنی خودشون دو سوته رد طرف رو میگیرن :laugh:

سلام

فکر کنم همون هکر مراغه ای باشه که چند وقت پیش چنجر های ایگولد رو بد جوری اذیت میکرد
شماره تلفنشو به منم داده بودند ولی نمیدونم کجا نوشتم

mosen
January 18th, 2009, 08:40
hafte ghabl ye email baray man ye nafar ferestad, ke dar oun ye seri harf hay rajebe .......

badesh edame dade bood ke barat chand ta ax ham az oun shab ke az man gerefti ersal kardam,

negashoon kon.

esmesho pari moarefi karde bood.

albate man ax haro baz nakardam,

mostaghim delet kardam.

bad az chand rooz ye payam az agha saleh derakh shan va fxmehdi tabriz be soorate send to all

baram omade bood, ke movazebe intor email ha bashid,

movafagh bashid

وحید درزی
January 20th, 2009, 13:00
شخص مذکور بیکار ننشسته :evil2: داره با آی دی های مسنجر من با خیلی ها می چته :o مواظب باشید ، بازم تونسته به یه نفر ضربه بزنه :advise: اطلاعات بیشتری خواهم داد ....

alijob444
January 20th, 2009, 14:12
آقا وحید شما شکایت نکردی

وحید درزی
January 20th, 2009, 14:18
آقا وحید شما شکایت نکردی

حقیقتش اینه که چون تونستم حساب رو برگردونم و دیدم فقط من اینطوری شدم و بقیه بی خیالن ، بی خیال شده بودم ، اما حالا که یارو دست بردار نیست و ول کن آی دی های من هم نیست داریم یه کارهائی می کنیم ، لازم به ذکر است که با وجود تمام ترفندهای امنیتی سیستم بنده روزی سه بار توی چند ورز اخیر دچار اتک هارد شده ، ولی جان سالم به در برده :advise:طرف زوم کرده روی من :evil2:

alijob444
January 20th, 2009, 14:20
وحید جان احتمالا شما adsl دارید که آیپی شما دائمی هست برای همین آیپی شما رو داره و این کار رو داره میکنه میتونی از شرکت خدمات دهنده یک آیپی جدید درخواست کنی هزینش اگر اشتباه نکنم 10000 تومان هستش ;)

Farnoosh_m
January 20th, 2009, 14:23
مي تونيد از برنامه ي IP changer استفاده كنيد.اگر اين كارو بكنيد IP دائمي نمي مونه و مدام تغيير مي كنه.

piano11
January 20th, 2009, 14:36
یه پیشنهاد دارم برای دوستان
من خودم ایمیلی که برای انتقال پول به فیبو دادم و کار میکنم اصلا با این سیستمم باز نمیکنم و مسنجر هم که یه ای دی دیگه ست برای ترانسفر فقط میرم رو اون سیستم دومم و اسکن و پرینت میکنم البته این به این دلیل بود که بنده روی یکی از سیستمهام پرینتر و اسکنر دارم و گرنه زیاد قسمت امنیتیش رو مد نظر نداشتم البته این برای کسانی هست که دسترسی به دو سیستم دارند

Hamed2420
January 20th, 2009, 14:55
وحید جان احتمالا شما adsl دارید که آیپی شما دائمی هست برای همین آیپی شما رو داره و این کار رو داره میکنه میتونی از شرکت خدمات دهنده یک آیپی جدید درخواست کنی هزینش اگر اشتباه نکنم 10000 تومان هستش ;)
فكر كنم برعكس برداشت كرديد.

اگر آي پي استاتيك بخوايد ازتون هزينه ميگيرن و الا شما با خاموش و روشن كردن مودم ADSL، تعويض آي پي رو خواهيد داشت.

شايد هم من اشتباه ميكنم. :huh:

BLACK_NINJA
January 20th, 2009, 15:04
سلام فکر کنم از طریق این سایت متوجه موضوع شوید.

shakeri
January 20th, 2009, 17:51
سلام فکر کنم از طریق این سایت متوجه موضوع شوید.

گفتم یه خورده توضیح بیشتر بدم بد نباشه:
در تایید این پست :
اونایی که IP استاتیک ندارند ، یه جورایی IP سروری که مستقیم با اینترنت وصله و IP استاتیک داره تو اینترنت دیده میشه.خاموش روشن کردن مودم ADSL هم بستگی به تنظیمات ISP مربوطه و مدت زمان بین روشن کردن دوباره مودم شما داره.اگه مدتش کوتاه باشه و تنظیمات ISP هم معمولی باشه حدودا تا چند ساعتی (فکر کنم) اون IP واسه شما رزرو شده میمونه.

در مورده Y!ID هم میتونید از pidgin یا همون Mail yahoo ورژن Ajax(همون خوشگله )واسه چت استفاده کنید(google به این خوبی رو ول کردین میرین سراغ Y! که کندترین و خنگ ترین محصولاتو داره!!!!)

در مورده Firewall هم zone Alarm Internet Security نصب کنید ، همه چی داره،Keygen آخرین ورژنش هم دارم.IP تون هم میتونه مخفی کنه.

shahramfx
January 20th, 2009, 17:51
سلام بر دوستان عزیز
من واقعا از دوست عزیزم دبیر سیاغی معذرت میخوام.آقای دبیر این من بودم که حساب شمارو هک کردم.و 6000$ شما رو به یه حسابی که از صاحب اون حساب هم معذرت میخوام ترانسفر کردم.به خدا مجبور بودم. یعنی اونقدر بی پولی به من فشار آورد و زیر سرزنش اطرافیان بودم که اومدم این کارو کردم.ولی دیدم سخته خوردن این پول.به این خاطر صبح با مسئول فیبو تماس گرفتم و گفتم سریع این پولو برگردونید.چون اونا تا گیر ندن ول کن نیستن.دوستان من 8000$ جور کردم با هزار بدبختی و اومدم فارکس تو ماهی نگذشته بود که یه نامرد تو فیبو پولمو هک کرد و رفت.من موندمو با 8000 بدهی.به هر دوستم گفتم به من کمک کنید تا دوباره پاشم .همه تنهام گذاشتن.تا اینکه شیطان وسوسه کرد و با هک کردن این کاربر خودم وارد و دست به این کار زدم و میتونستم راحت پولو بالا بکشم ولی خدا میدونه از دیشب به این ور چی کشیدم.به خدا نیاز داشتم سر برج 5میلیون بدهی دارم باید برگردونم و به احتمال زیاد با داشتن دوستان خوب تو فارکس باید برم زندان.خدا لعنت کنه به اون کسی که حساب منو بالا کشید ولی من نتونستم.یعنی غیرتم نکشید که با بدبخت کردن آقای دبیر خودمو از این مخمصه نجات بدم.تورو خدا منو ببخشید همتونو میگم و منو از خودتون بدونید.
همه شمارو دوست دارم و دوست دارم منو از خانواده فارکس بیرون نکنید . آقای درزی شما هم منو ببخشید.دست همه شمارو می بوسم.آقای دبیر از امروز راحت بخواب و دلیل خالی کردن حسابتو گفتم و بدون نامرد نیستم و فقط نیاز فشار آورد ولی نتونستم راحت بخورم. بگید که منو بخشیدید. خوش به حالت دبیر جون که گیر من افتادی کاش پول منو هم برمیگردوندن.خیلی دوست داشتم تو فارکس پول در بیارم و با سود اون مادرمو که با سرطان میجنگه بفرستم خارج ولی نزاشتن.بغض گلومو گرفته .دیگه نمیتونم ادامه بدم.

حالا گذشت و رفت ولی خودمونیم ها اون شب خوب ip رو گرفتم :p حال کردی چطور خودمو زدم نفهمی و تو چند تا سایت کشوندمت :whoow:
یه معذرت خواهی هم به من بدهکاری
آخر کار که ip v رو بدست آوردم یه فحش دادی ولی من جوابت رو ندادم

پ ن :
پیرو مشکلات به وجود آمده من همین الان با خانم آنا مسیول بخش فارسی فیبو تلفنی صحبت میکردم
می گفت که برای اینکه دیگه این اتفاق نیوفته مشتریان می تونند یه ایمیل حاوی یه شماره تلفن برا فیبو بفرستند تا قبل از هرگونه برداشت از حساب ابتدا با شماره تلفن مذکور تماس گرفته میشه سپس بعد از تایید پول از حساب کم میشه البته ایشون تاکید کردن که مسیولیت حفظ پسورد ایمیل و حسای و ... به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در این زمینه نداره
با تشکر

I.N.D.E.X
January 21st, 2009, 15:12
سلام!

ای بابا، چه خبر بوده اینجا این چند وقته!!!

آقا من یه مدت نبودم. یه چیز بگم!

وحید جان، من یکی دوتا تغییر کوچیک توی مطلبم داده بودم، دیروز اون رو به آی دی حک شدت فرستادم!!!! :D آخه من نمیدونستم! کم سر میزنم به فروم. تا اینکه الان که لاگین کردم، به یه صفحه رفتم اومدم اینجا!! تازه فهمیدم چه خبره بابا !!

آره خلاصه، مطلب رو فرستادم به آقا دزده !!!

وحید جان الان مطلب جدید رو فرستادم به ایمیل گوگل ماهنامه.

وحید درزی
January 21st, 2009, 15:20
سلام!

ای بابا، چه خبر بوده اینجا این چند وقته!!!

آقا من یه مدت نبودم. یه چیز بگم!

وحید جان، من یکی دوتا تغییر کوچیک توی مطلبم داده بودم، دیروز اون رو به آی دی حک شدت فرستادم!!!! :D آخه من نمیدونستم! کم سر میزنم به فروم. تا اینکه الان که لاگین کردم، به یه صفحه رفتم اومدم اینجا!! تازه فهمیدم چه خبره بابا !!

آره خلاصه، مطلب رو فرستادم به آقا دزده !!!

وحید جان الان مطلب جدید رو فرستادم به ایمیل گوگل ماهنامه.

سلام ، اون ایمیلها رو دیلیت کردم ، ماهنامه هم منتشر شده ، برای اصلاح مطالب دیر شده . با تشکر

I.N.D.E.X
January 21st, 2009, 15:20
دوستان عزیز

به هیچ عنوان با آی دی و ایمیل یاهو، برای حساب های بروکرتون استفاده نکنید. به هیچ عنوان. از Gmail استفاده کنید. جیمیل به این راحتی ها حک نمیشه.

ظاهرا هکر از Keylogger استفاده می کرده که اطلاعات تایپ شده رو برای اون میفرستاده. حتما و حتما از ویروس یاب و فایروال های قوی استفاده کنید. ورژن Kaspersky Security هم ویروس یاب داره و هم فایروال قوی که روزی چندین بار آیپدیت میشه و در حال حاضر یکی از بهترین ویروس یاب های جهان هست. Bitdefender هم خیلی خوبه و مدیران شبکه از اون استفاده می کنند.

سعی کنید یک لپ تاپ تهیه کنید و با اون ترید کنید. یک سیستم داشته باشید باهاش کاراتون رو بکنید و با لپتاپ فقط ترید کنید.

albertini
January 21st, 2009, 15:24
من از انتی ویروس رایگان AVIRA استفاده میکنم .بنظرتون چطوره ؟

I.N.D.E.X
January 21st, 2009, 15:35
بسیاری از بروکرها، در هنگام افتتاح حساب از تریدر یک شماره موبایل هم می خواهند. در هنگام برداشت یک پیام به موبایل فرستاده میشه که مثلا حاوی یک پسورد هست و تریدر اون پسورد رو مجددا باید وارد کنه تا ترنسفر پول تایید بشه. با این راه حل، دیگه حساب غیر قابل هک شدن خواهد بود. مگر اینکه آقای هکر، بیاد گوشی موبایل شما رو هم بدزده !!!

بروکرهایی که با موبایل کار نمی کنند، مثل فیبوگروپ، به راحتی میشه با اونها مکاتبه کرد و درخواست کرد که هنگام برداشت با شما تماس بگیرند و پس از گرفتن تائیدیه، پول Send بشه. همه بروکرها اینکار را خواهند کرد، زیرا اصل هر کاری مشتری مداری است.

البته، برداشت غیرمجاز از حساب بدون تائیدیه تلفن هم کار ساده ای نیست. چون باید درخواست امضا بشه و مطمئن باشید که office بروکر اون امضا رو چک خواهد کرد.

بهر حال، باید موارد امنیتی را بسیار در نظر داشته باشید. از دوستانی که لینوکس را پیشنهاد می دهند دعوت می کنم که بیایند و اصولی آموزش دهند. مثلا من از چه ورژنی استفاده کنم تا بتونم بدون هیچ دردسری متاتریدر رو نصب کنم؟ یکی از دوستان یک زمانی آمدند و توضیح دادند، اما راه حل ایشان از برنامه نویسی هم سخت تر بود!

یعنی میخوام بگم که یک ورژنی از لینوکس را بفرمایید که خیلی راحت و بدون دردسر بشود برنامه را بر روی آن نصب کرد. نه اینکه برویم در رجیستری و کلی دستکاری کنیم.

بنده در آرشیوم لینوکس فدورا، Suse ، Ubunto را دارم. چندتا سی دی دیگر هم دارم که یک چیزایی نوشته!

پس از دوستان لینوکسی همینجا دعوت می کنیم که تشریف بیاورند و اطلاعاتی به ما بدهند.

I.N.D.E.X
January 21st, 2009, 15:49

درود بر آلبرتینی بزرگوار

Avira را من نمیشناسم. اما می دونم که در ورژن های Free ، تمام ماژول ها فعال نیستند و شما حداکثر کارایی را از نرم افزار نخواهید گرفت.

ویروس یاب های معروف رو که همه می شناسند. مثلا Norton و محصولات Symantec خیلی عالی هست، اما بسیار کامپیوتر را کند می کنند. به طوری که به نظر من Norton از خود ویروس بدتر هستش!

من به حجم ویروس یاب ها توجه می کنم. مثلا Norton چندصد مگ هست، اما Kaspersky سی چهل مگ هست و بسیار سبک و خوب کار می کنه. یعنی حافظه کمی از سیستم رو میگیره. مکافی هم خوب هست و نسباتا سبک هستش. DrWeb چند سالی هست که جایزه بهترین ویروس یاب جهان رو گرفته، اما ایرادی که داره فقط ویروس یاب هست. در حالی که ما به فایروال هم احتیاج داریم. البته میشه از فایروال جدا استفاده کرد، اما باز هم ممکنه مشکلاتی به همراه داشته باشه. مثلا اکثر ویروس یاب ها و فایروال ها با هم همخوانی ندارند و هنگام نصب بر روی یک سیستم، ویندوز با مشکل مواجه میشه. پس بهتره که از برنامه هایی استفاده کرد که هم ویروس یاب و هم فایروال رو با هم داشته باشه. مثل Kaspersky ورژن Security. ک.ر.ک شده اون در اینترنت هست اما لایسنس اصلی رو هم میشه به راحتی از نمایندگی ها تهیه کرد و قیمت مناسبی داره.

szh.1367
January 21st, 2009, 15:51
دوستان خواهشا انتی ویروسی که روی سیستم خودتون نصب هست رو جایی اعلام نکنید چون اون طرف ( هکر ) با دونستن نوع انتی ویروس راحت تر می تواند کامپیوتر شما رو الوده کند

درضمن بهترین انتی ویروس norton هست اما برای سیستم هایی کاربرد داره که قدرت زیادی دارند
متداول ترین انتی ویروس هایی که در ایران به کار می رود nod 32 و Bitdefender هست

shahramfx
January 21st, 2009, 16:12
سلام
طبق تستهایی که دوستمون تو این فروم انجام دادن مثله اینکه آنتی ویروس خیلی خوبیه

shahroodi
January 21st, 2009, 17:21

یکی از قدیمی ترین کمپانی های سازنده ضد ویروس در دنیای نرم افزار، کمپانی Avira کشور آلمان است که از سال 1988 با عرضه ضد ویروسی تحت عوان "H+BEDV Datentechnik GmbH" آغاز به فعالیت در عرصه نرم افزارهای حرفه ای امنیتی کرده است و پس از ان با عرضه ی نسخه های مختلف از ضد ویروس قدرتمند با نام AntiVir هم به صورت رایگان و هم به صورت نسخه حرفه ای و Shareware توانسته به محبوبیت بالایی در دنیای نرم افزار دست یابد.
لوگو معروف این کمپانی که معرف نرم افزارهای این شرکت است متشکل از یک چتر قرمز رنگ کوچک است () که آن را در تمامی نسخه های این نرم افزار می توان مشاهده کرد . ضد ویروس های کمپانی Avira در حال حاضر در دنیا توسط بیش از 15 میلیون کاربر در حال استفاده هم برای سیستم عامل ویندوز و هم برای سیستم عامل های پاکت پی سی ها می باشند . یکی از نرم افزارهای تازه عرضه این کمپانی، بسته امنیتی بسیار قدرتمند آن است که متشکل از برترین نرم افزار های امنیتی ضد ویروس ، ضد اسپم و فایروال این کمپانیست که تحت نام Avira Premium Security Suite عرضه می شود.

نقاط قوت پکیج نرم افزاری امنیتی کمپانی آویرا - Avira Premium Security Suite :

- تامین امنیت کامل بخش های مختلف سیستم با استفاده از دیتابیس شناخت ویروس قدرتمند خود،
- مجهز به ضد ویروس قدرتمند، بخش Email Protection یا محافظت از ایمیل شما در برابر حملات ویروسی از این طیق شایع، دیوار آتش حرفه ای، ضد جاسوس قدرتمند، نرم افزار های Anti-Pishing وضد کلاهبرداری های اینترنتی ....
- نصب بسیار ساده نرم افزار
- تنظیمات بسیار سریع با چند کلیک ساده .
- بهره گیری از آخرین فن آوری های استاندارد دنیا در زمینه کشف و نابودی سریع ویروس ها و فایلهای مخرب .
- فایل های آپدیت و به روز رسانی بسیار کوچک نرم افزار که به سرعت به روز می شوند و در خود تعداد بسیاری شناسه ویروسی را جای می دهند !
- بخش فایروال قدرتمند نرم افزار برای جلوگیری از انواع حملات و خطرات اینترنتی و تعیین سطوح امنیتی مختلف .
- سازگاری کامل با ویندوز ویستا هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی .

لینک دانلود Avira.AntiVir.Premium.v8.2.0.373-Lz0:

mtk_63_iran
January 21st, 2009, 17:29
سلام دوستان نکته هایی پشنهاد می کنم (البته در حد و اندازه های خودم) - اینها رو انجام بدین امنیتتون تا حد بالایی حفظ می شه.
1. حتماً اگه از ویندوز اکس پی استفاده می کنین سوریس پک سه رو از سایت میکروسافت بگیرید و نصب کنبد.
2. حتماً سعی کنید کامپیوتر تون را همیشه از سایت میکرو سافت آپ دیت کنید. (اگه ویندوزتون نسخه اصل نیست می تونین رورش های زیر رو برای اصل کردن ویندوزتون انجام یدین) - حتی نرم افزار هایی مثل آفیس یا مدیا پلیر میتونن راهی برای ورود به کامپیوتر شما باشن.(از طریق یک فایل کوچک صوتی می شه یک پورت توی کامپیوتر قربانی باز کرد). پس پشنهاد می کنم یا استفاد نکنین یا همیشه اونارو آپدیت کنین.

روش فعال کردن ویندوز اینه که وقتی می خواین ویندوز اکس پی نصب کنین از این سی دی کی استفاده کنین
V 2 C 4 7 – M K 7 J D – 3 R 8 9 F – D 2 K X W – V P K 3 J
B 7 R 7 P - J 6 3 J P - 2 J 7 V H - W 3 T D J - P D P 7 T

بعد از نصب ویندوز ([Only registered and activated users can see links])
1. ابتدا از منوی Start گزینه Run را اجرا کنید regedit رو بنویسید و روی OK کلیک کنید تا پنجره ای جدید باز شود .
2. حالا از پنجره باز شده به آدرس زیر برین (یا کلید F3 را زده و عبارت OOBETimer را جستجو کنین)
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents
3. از قسمت راست پنجره، روی OOBETimer دوبار کلیک کنید تا پنجره ای باز شود .
4. مقدار FF را در مقدار بالا فقط به 00 تغییر دهید. روی دکمه OK کلیک کنید و رجستری را ببندید .
5. منوی Start گزینه Run کلیک کنید و این دستور را بنویسید :
C:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe /a
6. پنجره ای باز می شود به نام Activate Windows ، گزینه دوم را انتخاب کنید و بعد Next را کلیک کنید .
7. از پنجره جدید بر روی Change Product key کلیک کنید .
8. در قسمت New key
B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
و سپس بر روی Update کلیک کنید .

آپدیت کردن ویندوز از دو روش
1. [Only registered and activated users can see links]
2. وارد Control Panel شوید و گزینه Security Center ویندوز شوید – سپس گزینه Automatic Updates ویندوزتان را تنظیم کنید.

3. حتماً برای Administrator کامپیوترتون پسورد بزارین و هر یوزری که توی کامپیوتر هست براش پسورد ست کنین. لیست کامل یوزر های ویندوز را می تونین از منوی
Start\Run
سپس عبارت Control Userpasswords2 را تایپ کنید و اینتربزنید.
4. به هیچ عنوان از نرم افزار های نسخه بتا استفاده نکنین - (چه لوزومی داره مگه شما متخصص چک کردن باگ های نرم افزار ها هستین )
5. هیچ لوزومی نداره توی کامپیوتر شما نرم افزارهایی که کم استفاده می شه نصب کنین. سعی کنید همیشه کامپیوترتون خیلی سبک و ساده باشه.
6. می تونین از فایر وال های سخت افزاری استفاده کنین - اگه به نرم افزاری ها کم اعتماد دارین - درسته که قیمتش یک مقدار گرونه (از 150 هزار تومن به بالا )ولی واقعا ارزش داره. البته نرم افزاری ها کارشونو به خوبی انجام می دن.
بد نیست این مطلبو یک نگاه بندازین [Only registered and activated users can see links]
7. آنتی ویروس و نرم افزار های امنیتی خیلی مهمه - از اون مهم تر اینه که این نرم افزار ها قابلیت به روز شدن داشته باشه و به روز باشه. می تونین از این آنتی ویروس ها که خودشونو به روز می کنن استفاده کنین.
Dr.Web 5.0.0.12180 Final
([Only registered and activated users can see links])
Avira Premium Security Suite 8.2.0.251
avast! Professional Edition 4.8.128
McAfee Total Protection v2009
Panda Global Protection 2009
BitDefender Total Security 2009 Final
ESET NOD32 Antivirus 3.0.621
BitDefender Total Security 2008 Build 11.0.9
AVG Anti-Virus Professional Edition 7.5.476 Build 1043
AVG Internet Security 8.0.196
Symantec Endpoint Protection 11.0.2000.1567
Norton Internet Security 2008 v10.2
McAfee Desktop Firewall 8.5.591
Kaspersky Internet Security v7.0.0.119 Final
و این هم یک نرم افزار ویژه
Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2009 8.0.0.357
8. به هیچ وجه توی مسنجر یاهو از کسی فایل - عکس یا هر چیز دیگه ای نگیرین - براتون میل کنن - مثلا میل یاهو فایل ها رو برای الوده بودن چک می کنه.(هرچند که باز هم نمیشه اطمینان کرد)
می تونین از مسنجر گوگل استفاده کنین – هم ساده و هم سریع ([Only registered and activated users can see links])
9. نرم افزار هایی هستن مثل لن گارد GFI LANguard هست که دقیقا میزان امنیت یک کامپیوترو نشون می دن ( البته این نرم افزار کاملاً تخصصی و برای مدیران امنیت شبکه است ) ولی شما می تونین با این کامپیوترخودتونو از لحاظ امنیت بصورت کامل چک کنین.

10. اینو خودتون می دونین - هیچ وقت هیچ چیزی بدون حکمت نیست - اگه کسی خواست بهتون لطف زیادی کنه بدونین که بی دلیل نیست. اگه کسی ازتون خواست که باهاش دوست بشین چون مشکلات زیادی داره و فکر می کنه شما ناجی اون هستین - درست فکر کنین و نتیجه بگیرین - (فکر می کنم آقا وحید از همین راه ضربه خوردن). خیلی به مهندسی اجتماعی دقت کنین که ضربه نخورین.

Alireza Ghane
January 21st, 2009, 18:01
سلام دوستان

با این جریانی که پیش اومد دستم میلرزه فایل دانلود کنم. برم تو میل . کلا رو موس میترسم کلیک کنم:laugh:

هرچی نرم افزار که با واژه انتی شروع شده ریختم رو سیستم :laugh:..سرعت سیستمم اومده در حد 486:)

کسی پیشنهاد درست درمون دیگه ای نداره؟!!

مرسی

behrouz-fx
January 21st, 2009, 18:09
سلام دوستان

با این جریانی که پیش اومد دستم میلرزه فایل دانلود کنم. برم تو میل . کلا رو موس میترسم کلیک کنم:laugh:

هرچی نرم افزار که با واژه انتی شروع شده ریختم رو سیستم :laugh:..سرعت سیستمم اومده در حد 486:)

کسی پیشنهاد درست درمون دیگه ای نداره؟!!

مرسی
سلام
حاج علی CPU رو ارتقا بده :D
بابا این لینوکس خیلی باحاله ، دارم از یه بنده خدایی سوراخ سمبه هاشو می پرسم .
به خورده سرم شلوغه ، سر فرصت ، هر چی یاد گرفتم ، می گم ;)

shakeri
January 21st, 2009, 18:21
من یه خورده لینوکس کار کردم(فقط یه خورده) کسایی که از win می خوان برن با لینوکس کار کنن ، فکنم SuSe خیلی راحت باشه.
واقعا win رو قورت میده :D

meghdad
January 21st, 2009, 19:13
سلام بر دوستان
توصیه من به همه فارکس کارها اینه که اگه میخواهید هک نشید حتما در هنگام تایپ پسورد از کیبورد مجازی استفاده کنید.
بدونید همیشه هکرها یه قدم از آنتی ویروسها جلوترند.چون برای تهیه برنامه های هک هزینه جزئی میخواد ولی برای تهیه آنتی ویروس هزینه و وقت زیاد.
پس روی آنتی ویروسها زیاد حساب نکنید اونا فقط پول به جیب میزنن.
در ضمن حتما از موزیلا استفاده کنید .
قربونه همتون به خصوص آقای درزی و صیاغی

forexwork
January 22nd, 2009, 11:51
با سلام

علاوه برا رعایت مسائل امنیت کامپیوتر یک نکته دیگه که رعایت اون ضرری نداره...

وقتی حساب سنگین داریم چه لزومی داره کل موجودی حساب رو که میخواهیم ترید کنیم پیش بروکر بزاریم
میتونیم مثلا 10% حساب رو پیش بروکر و بقیه رو بذاریم به حساب بانکی خودمون .

مثال :حساب 10000 دلاری با ریسک هر معامله 1 درصد میشه هر معامله ضرر ده 100$ پس میتونیم به اندازه 10 معامله ضرر ده پش هم در بروکرمون شارژ کنیم که میشه 1000 دلار

اینتوری ریسک خیلی کم میشه.

اینطوری بهتر نیست؟نظر شما چیه؟

mehrdad_rp
January 28th, 2009, 16:54
رده بندی آنتی ویروس ها در 2009 :

رده بندی انتی اسپای در 2009 :

اینم رده بندی بسته های امنیتی در 2009 :

رده بندی فایروال ها:

nirvana
January 31st, 2009, 00:09
با سلام خدمت دوستان گرامی

از قضا مثل اینکه من هم هک شدم . ضمن اینکه به همه دوستان اعلام میکنم که من توی این دو روز با هیچ کس چت نکردم ، توی تحقیقاتی که در باره نرم افزار های مقابله با حمله های اینترنتی کردم ، متوجه شدم که فعلا زون آلارم مثل اینکه قوی ترین و بهترینه . بهمین جهت یک سایتی که کلا برنامه های خوبی داره و همه هم مجانی ;) هستند رو اینجا میذارم . در صورت لزوم از لینک زیر آخرین ورژن زون آلارم رو دانلود و بعد از تعویض ویندوز نصب کنید .

[Only registered and activated users can see links]*ps.k*a*tz.cd/se*arch/Zo*neAl*arm+Inte**rnet+Se*cur*ity+Su*ite+200*9

با تشکر نیروانا
بدرود

isar
January 31st, 2009, 02:05
ویروس خطرناک
مخصوص مشتریان محترم Yahoo ([Only registered and activated users can see links]) و GMAIL (تا کنون خبری مبنی بر ویروسی بودن سایر سرورهای ای میل اعلام نشده است).
نام این ویروس : oslando
نوع عملیات تخریبی : سخت افزاری

روش های جلوگیری از آلودگی به این ویروس :

1- طی چند روزه آینده هیچ فایل پیوست شده یا هیچ ایمیلی را تحت عنوان postcard باز نکنید. حتی اگر این نامه از طرف دوستتان برای شما ارسال شده باشد.

2- همین حالا با forward این متن به دوستانتان، کامپیوتر آنها را از یک مشکل خیلی جدی نجات دهید. 20 بار دریافت کردن این نامه بهتر از آلودگی دوستتان به این ویروس است در حالی که شما میدانستید ولی دریغ کردید و به او نگفتید.

ویروس فوق حتی توسط خبرگزاری CNN به عنوان مخرب ترین ویروس کامپیوتری اعلام شده.
این ویروس دیروز توسط کمپانی McAfee شناسایی شد و تا کنون راهی جهت repair آن پیدا نشده.

متن فوق را کپی و برای دوستانتان ارسال نمایید , با این کارتان همگی از یک مشکل خیلی جدی نجات خواهیم یافت.

منبع ([Only registered and activated users can see links])

Aliomidi
January 31st, 2009, 03:31
یکی از قدیمی ترین کمپانی های سازنده ضد ویروس در دنیای نرم افزار، کمپانی Avira کشور آلمان است که از سال 1988 با عرضه ضد ویروسی تحت عوان "H+BEDV Datentechnik GmbH" آغاز به فعالیت در عرصه نرم افزارهای حرفه ای امنیتی کرده است و پس از ان با عرضه ی نسخه های مختلف از ضد ویروس قدرتمند با نام AntiVir هم به صورت رایگان و هم به صورت نسخه حرفه ای و Shareware توانسته به محبوبیت بالایی در دنیای نرم افزار دست یابد.
لوگو معروف این کمپانی که معرف نرم افزارهای این شرکت است متشکل از یک چتر قرمز رنگ کوچک است () که آن را در تمامی نسخه های این نرم افزار می توان مشاهده کرد . ضد ویروس های کمپانی Avira در حال حاضر در دنیا توسط بیش از 15 میلیون کاربر در حال استفاده هم برای سیستم عامل ویندوز و هم برای سیستم عامل های پاکت پی سی ها می باشند . یکی از نرم افزارهای تازه عرضه این کمپانی، بسته امنیتی بسیار قدرتمند آن است که متشکل از برترین نرم افزار های امنیتی ضد ویروس ، ضد اسپم و فایروال این کمپانیست که تحت نام Avira Premium Security Suite عرضه می شود.

نقاط قوت پکیج نرم افزاری امنیتی کمپانی آویرا - Avira Premium Security Suite :

- تامین امنیت کامل بخش های مختلف سیستم با استفاده از دیتابیس شناخت ویروس قدرتمند خود،
- مجهز به ضد ویروس قدرتمند، بخش Email Protection یا محافظت از ایمیل شما در برابر حملات ویروسی از این طیق شایع، دیوار آتش حرفه ای، ضد جاسوس قدرتمند، نرم افزار های Anti-Pishing وضد کلاهبرداری های اینترنتی ....
- نصب بسیار ساده نرم افزار
- تنظیمات بسیار سریع با چند کلیک ساده .
- بهره گیری از آخرین فن آوری های استاندارد دنیا در زمینه کشف و نابودی سریع ویروس ها و فایلهای مخرب .
- فایل های آپدیت و به روز رسانی بسیار کوچک نرم افزار که به سرعت به روز می شوند و در خود تعداد بسیاری شناسه ویروسی را جای می دهند !
- بخش فایروال قدرتمند نرم افزار برای جلوگیری از انواع حملات و خطرات اینترنتی و تعیین سطوح امنیتی مختلف .
- سازگاری کامل با ویندوز ویستا هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی .

لینک دانلود Avira.AntiVir.Premium.v8.2.0.373-Lz0:

دو نوع avira هست,یکی مجانی که زیاد خوب نیست.اون یکی که پولی هست خیلی خوبه.

Ganji251
April 10th, 2009, 21:09
دوستان سلام
بالاخره من هم هک شدم
2 شب پیش یاهو مسنجرم باز بود که دیدم یک ایمیل مبنی بر ویت دراول از حسابم دریافت کردم فورا به کابین خودم رفتم دیدم تمامی موجودی این حسابم داره برداشت می شه و من هم بلافاصله با فیبوگروپ تماس گرفتم و با انگلیسی دست و پا شکسته ازشون خواستم که حسابم را غیر فعال کنند. و فرداش هم به کمک خانم مارینا رمز حساب را عوض کردم و با هزار بدبختی ایمیل یاهوم را پس گرفتم و تمامی پسوردها را هم عوض کردم البته به کمک On Screen Keyboard . ولی امروز دوباره تماسی از فیبو گروپ داشتم که شما خواسته اید که آدرس ایمیلتون را عوض کنید.
حال سوالی که از شما دوستان داشتم این است که:
این برداشت ناکام از حساب به یک حساب WMZ بوده است آیا می توان این هکر را پیدا کرد؟
من اطلاعات چندانی در مورد این نوع حساب‌ها که فکر کنم وب مانی هستش ندارم. آیا هویت شخص در باز کردن این نوع حساب‌ها مشخص می شود یا نه مجازی است؟
آیا می توان برای به گیر انداختن هکر از پلیس کمک گرفت؟

شماره آکانتی که واریز به آن قرار بود انجام شود:
WMID:304622317773,WMZ:Z324068800454
قبلا از راهنمائی شما دوستان کمال تشکر را دارم - گنجی

m.shekaarian
April 10th, 2009, 21:59
تا به حال دیدیم که خیلی از اکانتهای دوستان هک شده پس بهترین راه اینه که حداقل کمی هزینه کنید بابا اخه تا کی میخ وائین از کراک استفاده کنید کراکها خودشون یه راهه نفوذ به سیستم شما هستن .
پس بهتره کمی هزینه کنید و حداقل ویندوز و انتی ویروس خودتون را اورجینال خریداری کنید . مگه چقدر هزینه داره اخه
واقعا به این همه دردو سر و ریسک می ارزه ؟
سعس کنسد 2 تا سیتم داشته باشدی یکی برای وبگردی و یکی هم برای ترید کردن .این بهترین راهه

Ali_Nouri
August 14th, 2010, 19:15
سلام حساب من هک شده

کل موجودی حساب من برداشت شده و به حساب دیگری در همون بروکر واریز شده این اتفاق دیشب افتاد و عملا تا باز شدن بازار هیچ کاری نمیتونم بکنم ........ کسی میتونه راهنمایی کنه ؟...

موفق و شاد باشید.

elyas68
August 14th, 2010, 19:59
سلام جناب نوری عزیز
انشاالله مشکل حل شود و حساب به موجودی اولیه برگرده
آیا با هک ایمیل شما پسورد حسابتون به دست آورده یا ....
Ali_Nouri
August 14th, 2010, 20:06
من اشتباهی مرتکب شدم و یوزر نیم و پسورد حساب و برای یکی از دوستان سند کردم تو یا هو مسنجر ولی نمیدونم که برنامه یا تروجانی هست که بتونه پی ام های منو برای کس دیگه ای ،غیر از شخصی که من قصد داشتم اطلاعات و برای اون بفرستم ، بفرسته وجود داره یا ...؟

Captive
August 14th, 2010, 20:15
سلام حساب من هک شده

کل موجودی حساب من برداشت شده و به حساب دیگری در همون بروکر واریز شده این اتفاق دیشب افتاد و عملا تا باز شدن بازار هیچ کاری نمیتونم بکنم ........ کسی میتونه راهنمایی کنه ؟...

موفق و شاد باشید.

سلام

به نظر من میتونه کار خود بروکر هم باشه.. چه دلیلی محکمه پسندی وجود داره که یک بروکر نره و حساب کاربراش رو خالی نکنه؟؟؟

به هیچ وجه هم نمیتونید کاری بکنید و یا مثلا ادعا کنید که کار خودتون ( بروکر ) بوده.

elyas68
August 14th, 2010, 20:19
من اشتباهی مرتکب شدم و یوزر نیم و پسورد حساب و برای یکی از دوستان سند کردم تو یا هو مسنجر ولی نمیدونم که برنامه یا تروجانی هست که بتونه پی ام های منو برای کس دیگه ای ،غیر از شخصی که من قصد داشتم اطلاعات و برای اون بفرستم ، بفرسته وجود داره یا ...؟
سلام مجدد
بله جناب نوری برنامه های جاسوسی هستند که میتونند کل حروف تایپ شده شما رو را برای هکر بفرستند
یا جاسوسی یاهو مسنجر شما رو بکنند
تقریبا یکی از آسانترین روش های هک همین مورد هست مخصو صا اگر آنتی ویروس درستی نداشته باشیم
یا یک فایل مشکوک را باز کنید .
جناب الهی فکر کنم تجربه خوبی داشته باشند .
انشا الله مشکل حل بشه

Faghih
August 14th, 2010, 20:47
طبق مشاهدات و شنیده هایی که تا به حال داشتم امنیت مسنجر یاهو تا قبل از سال 2010 تعریفی نداشته اما از ابتدای سال با تدابیری که اندیشیده شده امنیت رو تا حد بسیار زیادی بالا بردن .
با فرض اینکه امنیت هم پایین بوده باشه باز هم فکر نمیکنم تا قبل از اینکه از سمت شما اشتباهی رخ نداده هکر بتونه این اطلاعات رو دزدیده باشه.(اگر فرض دستکاری بروکر رو نادیده بگیریم) میشه به کامپیوتر گیرنده پی ام شما شک کرد.

و یه سوالی که داشتم توی بروکر آلپری نیازی به تایید درخواست برداشت توسط ایمیل نیست؟

bache mahal
August 14th, 2010, 20:57
سلام دوست من

جناب مهندس امکان برداشت از حساب بروکر نیست ، چون بروکر به هر نحوی که شارژ کنید اجازه برداشت به شما را میدهد

دوهفته قبل حساب یکی دیگر از دوستان در بروکر الپاری هک شده بود هکر تنها کاری که کرده این بود که حساب رو کال مارجین نموده بود وگرنه کار خاص دیگری نتوانسته بود انجام دهد

اینکه میفرمائید حساب دیگر انتقال یافته

مگر اینکه حساب دیگر نیز بنام شما باشد در غیر این صورت نیز باز بروکر اجازه نمیدهد حساب انتقال یابد

تمام انتقالات داخلی بروکر فقط بین ایبی و اعضاء بوده وبلعکس

شما میتوانید چند ایمیل با عناوین مختلف برای بروکر ارسال کنید تا بروکر دو تا حساب را مسدود کند و بعد از شما مدارک تشخیص هویت میخواهد

شما ارسال میکنید و لوگین و پسورد جدید برای شما ارسال میشود

فقط دعا کنید که حساب کال نکرده باشد !!!!

موفق باشید

الهی

Ali_Nouri
August 14th, 2010, 21:10
سلام
کل داستان اینطوری هست که من مشخصات حساب و برای دوست خوبم سعید فرستادم که یه نگاهی به حساب بندازه تو مسنجر یاهو هم این کار و کردم و بعد از مدتی رفتم نگاه کردم که تو متا تریدر من کل موجودی با علامت منفی به حساب دیگه ای ترنسفر شده که من اصلا یه همچین حسابی با این شماره ندارم و حتی رفتم ایمیل های خودم و چک کردم که نکنه حسابی با این شماره داشتم و فراموش کردم که دیدم خیر خبری نیست . از اینکه میفرمایید نمیشه بین حسابهای با نام دیگر انتقال داد نمیدونم چون تا حالا امتحان نکردم و برای کال کردن حساب هم نمیدونم ولی چون آخر وقت جمعه بود نمیتونم بگم تونسته کال کنه یا خیر در ضمن فکر کنم میشه خیلی راحت با وبمانی برداشت کرد یا از طریق وبمانی شارژ کرد حساب و .... درسته یا من اشتباه میکنم . در ضمن سعید هم نتونست به حساب من کانکت شه و Invalid account میزنه براش .... . من حتی یوزرنیم و پسوردمو تایپ نکردم از میلم کپی کردم و بعد تو مسنجر پیست کردم . فایر وال و نود 32 هم دارم.
در کل من ایمیلی امروز به آلپاری زدم و گفتم که آقا جریان اینه حالا باید ببینم چه اتفاقی میافته ....
از همه دوستان متشکرم .

majid61
August 15th, 2010, 02:37
سلام
کل داستان اینطوری هست که من مشخصات حساب و برای دوست خوبم سعید فرستادم که یه نگاهی به حساب بندازه تو مسنجر یاهو هم این کار و کردم و بعد از مدتی رفتم نگاه کردم که تو متا تریدر من کل موجودی با علامت منفی به حساب دیگه ای ترنسفر شده که من اصلا یه همچین حسابی با این شماره ندارم و حتی رفتم ایمیل های خودم و چک کردم که نکنه حسابی با این شماره داشتم و فراموش کردم که دیدم خیر خبری نیست . از اینکه میفرمایید نمیشه بین حسابهای با نام دیگر انتقال داد نمیدونم چون تا حالا امتحان نکردم و برای کال کردن حساب هم نمیدونم ولی چون آخر وقت جمعه بود نمیتونم بگم تونسته کال کنه یا خیر در ضمن فکر کنم میشه خیلی راحت با وبمانی برداشت کرد یا از طریق وبمانی شارژ کرد حساب و .... درسته یا من اشتباه میکنم . در ضمن سعید هم نتونست به حساب من کانکت شه و Invalid account میزنه براش .... . من حتی یوزرنیم و پسوردمو تایپ نکردم از میلم کپی کردم و بعد تو مسنجر پیست کردم . فایر وال و نود 32 هم دارم.
در کل من ایمیلی امروز به آلپاری زدم و گفتم که آقا جریان اینه حالا باید ببینم چه اتفاقی میافته ....
از همه دوستان متشکرم .

با سلام
جناب نوری من خودم حساب آلپاری دارم و برای انتقال وب مانی به شخص دیگر (به غیر از وب مانی خودم که قبلا ثبت شده بود و برداشت و واریز میکردم .)شماره وب مانی طرف را دادم و بعد به لایو چت گفتم که میخوام به حساب دیگری وب مانی را انتقال دهم و او هم چند سوال از من پرسید (نام - فامیل-شماره شناسنامه ) و سریع وب مانی را به حساب شخصی که مشخص کردم واریز کرد. ولی یه کد حتما به ایملتون یا موبایلتون باید بیاد تا اون کد را وارد کنید و برداشت بشه.
فکر کنم برای انتقال داخلی هم به همین شکل بشه و من تا حالا انتقال داخلی نداشتم.
احتمالا طرف شما راکامل میشناسه(مشخصات فردی) که تونسته به راحتی به حساب دیگه برداشت بزنه.

امیدوارم زودتر مشکلتون حل بشه.

با تشکر

Ali_Nouri
August 15th, 2010, 09:35
سلام
گویا این دوستمون به ایمیل منم دسترسی داشته

این عکس و ببینید درخواست تغییر ایمیل در آلپاری من هیچ وقت همچین درخواستی ندادم اونم ساعت 3:27 نصفه شب.
این ایمیل و از سطل آشغالم پیدا کردم-پوشه trash

تنها خدا رو شکر میکنم که نتونسته به حسابهای اصلیم دسترسی داشته باشه ....
موفق و شاد باشید.

asal.sunny
August 15th, 2010, 12:45
با سلام خدمت جناب نوری
بابت مشکل به وجود اومده متاسفم
در آلپری برای انتقال داخلی به حسابهای خودتون و یا دیگران هیچ محدودیتی وجود نداره
برای این نوع از انتقال نیاز به هیچ مشخصاتی نیست و شخص صرفا با ورود به مای آلپری میتونه این کار رو انجام بده
نکته ای که هست اینه که برای این کار باید کد امنیتی آلپری رو در مرحله بعد وارد کنه که این کد فقط به شماره موبایل و ایمیلتون ارسال میشه
پس طرف باید حتما یا به خط موبایلتون و یا ایمیلتون دسترسی داشته باشه
نکته دوم اینه که برای انتقال های داخلی باید از مای آلپری استفاده کرد که پسورد این قسمت با پسورد حساب متفاوته مگر اینکه شما خودتون پسورد رو یکی کرده باشید
بنابراین اینکه در چت یاهو با هک شما و به دست آوردن شماره حساب و پسوردش بتونه انتقالی انجام بده منتفیه
در این حالت فقط میتونسته وارد حساب بشه و حساب رو کال کنه
این مشخصات با هک ایمیل شما به دست طرف رسیده که یا پسورد ایمیلتون رو داشته یا ایمیلتون رو هک کرده
به هر حال توصیه میکنم اول پسورد ایمیتون رو عوض کنید
بعد هم پسورد مای آلپریتون رو
و در نهایت ایمیلتون در مای آلپری عوض کنید
اما قبل این کار حتما پسورد ایمیلتون رو عوض کنید که به آدرس ایمیل جدید دسترسی نداشته باشن
امیدوارم مشکلتون حل شه
موفق باشید

albertini
August 16th, 2010, 21:06
الان داشتم ایمیل خودمو بررسی میکردم دیدم تو پوشه اسپم ایمیلی هست که در قسمت FROM دقیقا ادرس ایمیل خودم هستش.

بازش کردم اونجا هم دقیقا همین مورد بود .انگار که خودم برای خودم ایمیل فرستاده باشم .ایندفعه دیگه فکر کنم هک شده باشه

ایا ممکنه هک نشده باشه و با ترفندی اینکار رو کرده باشند؟

naser007
August 16th, 2010, 21:13
الان داشتم ایمیل خودمو بررسی میکردم دیدم تو پوشه اسپم ایمیلی هست که در قسمت FROM دقیقا ادرس ایمیل خودم هستش.

بازش کردم اونجا هم دقیقا همین مورد بود .انگار که خودم برای خودم ایمیل فرستاده باشم .ایندفعه دیگه فکر کنم هک شده باشه

ایا ممکنه هک نشده باشه و با ترفندی اینکار رو کرده باشند؟

با سلام
بله نرم افزار هايي هستند كه اين كار رو انجام ميدهند
يعني مي توانيد به هر عنواني و به هر اسمي كه خواستيد به ملت ايميل بفرستيد

albertini
August 16th, 2010, 21:15
با سلام
بله نرم افزار هايي هستند كه اين كار رو انجام ميدهند
يعني مي توانيد به هر عنواني و به هر اسمي كه خواستيد به ملت ايميل بفرستيد

ممنون از جوابتون .ایا راهی هست که مطمئن شد اینکار بوسیله نرم افزار بوده ؟

naser007
August 16th, 2010, 21:17
ممنون از جوابتون .ایا راهی هست که مطمئن شد اینکار بوسیله نرم افزار بوده ؟

راستش در اين مورد اطلاعي ندارم
اما مي تونيد بريد به پوشه send ايميلتان
چون اگر از ايميل خودتان ارسال شده باشد يك نسخه از در پوشه send ذخيره مي شود

Ali_Nouri
August 17th, 2010, 08:28
و این هم جواب منطقی الپاری

Hello,

According to Regulations for Non-Trading Operations
8.6. myAlpari is password-protected.
8.6.1. The Client confirms and agrees that myAlpari is password-protected. The password shall be chosen by the Client upon the Client’s registration.

8.6.2. The Client shall take full responsibility for the security of their password and its protection from unauthorized access by third parties.

8.6.3. All instructions completed through myAlpari after entering the password are considered to be executed by the Client.

8.6.3. All instructions completed through myAlpari after entering the password are considered to be executed by the Client.

8.6.5. The Company shall not be responsible for any losses endured by the theft, loss or disclosure of the password to third parties.

Funds can not be charged back.

If you want we can block your My Alpary until all paswords, e-mail and tel. no. will be changed.
--
Best regards,
The Payment Department
Company Alpari

Tel. (495) 727-17-67

14.08.2010 17:40 - Ali Nouri написал(а):
- Show quoted text -

perfect
August 23rd, 2010, 00:38
محققان با استفاده از خوشه ای از کارتهای گرافیکی توانسته اند رمزهای عبور هشت رقمی را در کمتر از دو ساعت بشکنند اما زمانی که همین میزان کارت گرافیک رایانه برای شکستن رمزهای عبور 12 رقمی مورد استفاده قرار گرفت محققان با شگفتی شاهد بودند شکسته شدن چنین قفلی 17,134 سال زمان نیاز خواهد داشت.

به گفته "جاشوا دیویس" از محققان این موسسه طول رمز عبور در برخی موارد می تواند میزان آسیب پذیر بودن آن را آشکار کند. گفتن اینکه در آینده چه رخ خواهد داد دشوار است اما برای حال، رمزهای عبور 12 حرفی نمونه استاندارد به شمار می روند.

انتخاب عدد 12 به جای 11 یا 13 برای انتخاب تعداد حروف رمز عبور به دلیل ایجاد تعادل میان امنیت و راحتی در استفاده از آن است. محققان با فرض اینکه هکرهای ماهر در ثانیه می توانند یک تریلیون ترکیب رمزهای عبور را مورد بررسی قرار دهند، اعلام کردند کشف یک رمز عبور 11 حرفی 180 سال زمان نیاز خواهد داشت اما زمانی که یک حرف به رمز عبور افزوده شود در زمان شکسته شدن رمز جهشی بزرگ ایجاد شده و از 180 سال به 17,134 سال تغییر خواهد کرد.

رمزهای عبور با گذشت زمان طولانی تر شده اند و متخصصان ایمنی رایانه همچنان توصیه می کنند افراد باید از جمله ها یا عبارتهای کامل به عنوان رمز عبور خود استفاده کنند.

یکی از پیشنهادهای رمز عبور جمله ای توسط دانشگاه کارنگی ملون ارائه شده است:
"نه، پایتخت ویسکونزین کیزوپلیس نیست!" (No, the capital of Wisconsin isn't Cheeseopolis)
و یا شاید جمله ای که به خاطر سپردن آن آسانتر باشد:
" من دو فرزند دارم: جک و جیل" (I have two kids: Jack and Jill)
حتی با وجود اینکه پیشرفتها در قدرت تراشه های رایانه ای استفاده از رمزهای عبور طولانی و پیچیده را به یک نیاز تبدیل کرده است، تمامی وب سایتها از چنین رمزهای عبوری پشتیبانی نمی کنند.

با این حال بهتر آنست که در صورت امکان از رمزهای عبور بلند و پیچیده در وب سایتهایی که امکان استفاده از چنین رمزهای عبوری را فراهم آورده است، استفاده شود. برای مثال اگر یک وب سایت امکان ساخت رمز عبوری با کمک نشانه های غیر حرفی از قبیل @#$%^/"\ را می دهد، پس از آنها استفاده کنید.

الفبای انگلیسی تنها 26 حرف دارد اما بر روی صفحه کلید در حدود 95 حرف و نشانه وجود دارد؛ وجود نشانه ها و حروف بیشتر به معنی تاخیر در رمزگشایی از رمز عبور است و نشان می دهند به زودی رایانه ها در رمزسازی با استفاده از قدرت حدس زدن کارایی خود را از دست خواهند داد.

همچنین برخی از وب سایتها امکان ساختن رمزهای عبور بسیار طولانی را به کاربران می دهند، طولانی ترین رمز عبوری که در یک وب سایت مالی مشاهده شده از 32 حرف برخوردار بوده است.

بر روی یکی از وب سایتهای ایمنی رمز عبور مایکروسافت، این غول بزرگ رایانه ای می گوید برای ساخت رمز عبور نباید از واژه های واقعی یا ترکیب منطقی حروف استفاده کرد. چنین روشی در ساخت رمز ورود کاربر را از حملات واژه نامه ای که با کمک پایگاه داده هایی از توالی معمول حروف برای حدس زدن رمز نهایی استفاده می شود، محافظت می کند.

به خاطر سپردن رمزهای طولانی و متعدد نیز راه چاره ای دارد، استفاده از وب سایتهایی که لیستی از رمزهای عبور کاربران را در خود ذخیره می کنند یکی از این راه حلها است اما محققان معتقدند هر وب سایتی امکان هک شدن دارد.

راه حل دیگر استفاده از ابزارهای کوچکی است که هر چند دقیقه یکبار اعدادی را به صورت نامنظم و انتخابی نمایش می دهد و کاربر می تواند از آنها به عنوان رمز عبور و یا نام کاربری برای ورود به وبسایتهای ذخیره کننده لیست رمزها استفاده کنند.

بر اساس گزارش سی ان ان، دلیل طولانی نگه داشتن رمزهای عبور افزایش یافتن لحظه به لحظه سرعت و قدرت رایانه ها و کاراتهای گرافیکی است.

به گفته متخصصان موسسه جورجیا، هزینه این رایانه ها و کارتهای گرافیکی از چند صد دلار متجاوز نیست اما قدرت پردازشی آنها با ابررایانه های چند سال پیش برابری می کند و از این رو امکان دسترسی به اطلاعات شخصی افراد روز به روز افزایش پیدا می کند.

seyyed.ali
August 23rd, 2010, 02:05
با عرض سلام و احترام خدمت تمامي دوستان سرمايه اي عزيز

چند نكته رو عرض مي كنم خدمت اساتيد كه شايد مفيد واقع شود

برنامه هاي تروجان *و اسپاي وير ها **و كي لاگر ***هاي معمول كه از بازار هم قابل تهيه هستند
به راحتي و تقريبا توسط تمامي آنتي ويروس ها و فاير وال ها شناسايي ميشن
ولي وقتي شما يه حساب ده هزار دلاري داشته باشين هر برنامه نويس بي اخلاق و بي وجداني رو تحريك ميكنه
كه بشينه و يك ماه وقت بزاره و اختصاصا فقط براي سيستم شما يه تروجان يا كي لاگر بنويسه
و از اونجايي كه اين قماش افراد متاسفانه فوق العاده باهوش هستند به راحتي به سيستم شما نفوذ مي كنن
و از تمامي اطلاعات گسترده شما كه توي اينترنت (از قبيل فيس بوك، ياهو 360 سابق، وبلاگ هاي شخصي و خيلي جاهاي ديگه )
استفاده به نحو احسن مي كنن و بالاخره برنامه اي در خور روحيات شما مي نويسن
شايد فكر كنيد كه زيادي دارم هالي وودي به قضيه نگاه مي كنم ولي باور كنيد كه اگه تا الان هم تحت حملات
مخرب قرار نگرفتيم به لطف دولت الكترونيك و سرعت پايين اينترنته
والا حساب هاي چند ده هزار دلاري هر كسي رو جذب ميكنه و اصلا شوخي بردار نيست
كسي كه به سيستم شما نفوذ كنه ديگه اختيار همه چيز رو داره
ديگه فرقي نداره شما پسورد عوض كني يا پسورد هاي عجيب و غريب بزاري
تقريبا يه بار نفوذ با كمي فكر پشتش مي تونه براي هميشه (عرض مي كنم براي هميشه) سيستم شما رو آلوده كنه
و يادتون نره كه اين برنامه ها معمولا توسط آنتي ويروس ها و آنتي اسپاي ور ها قابل شناسايي نيستن

*
**
شايد بشه ترجان و اسپاي ور رو توي يك دسته قرار داد
اين تيپ برنامه ها برنامه هايي هستند كه معمولا كنترل سيستم شما رو به دست سيستمي خارجي مي دهند
و مي تونن صفحه شما يا اطلاعات ورودي خروجي سيستمتون رو مونيتور كنن (بسته به سرعت شبكه)
هرچقدر هم از فاير وال و پروتكل هاي ايمن مثله [Only registered and activated users can see links] استفاده كنيد فايده نداره
فقط كافيه كه برنامه خوب نوشته شده باشه و براي مثال با وصل شدن به اينترنت اكسپلورر و برقراري ارتباط با يه سايت از پيش تعيين شده
از حرفه اي ترين فاير وال ها هم مي گذره (چه سخت افزاري و چه نرم افزاري)
باور كنيد كه هنوز فايروالها اينقدر باهوش نشدن كه تفاوت اين چيزهارو تشخيص بدن

كي لاگر برنامه اي هست كه تموم اطلاعات ورودي از طريق كيبورد ،موس،كليپ بورد و غيره رو بدون اطلاع شما ذخيره ميكنه
و با توجه به اولويت اهميت در اولين ارتباط اينترنتي به مقصدي از پيش معين شده يا نشده! منتقل ميكنه
مثلا شما مي توني ايمان داشته باشي كه در اولين تماس پسورد ها رو ميفرسته
بعد يوزر ها
بعد آدرسهاي مرتبط با اين يوزر و پسورد ها
بعد شماره حساب ها
بعد تاريخ ها و ...
كه همه ي اينا 5 ثانيه هم طول نميكشه

seyyed.ali
August 23rd, 2010, 02:17
چاره چيست؟

بهترين چاره پيش گيريه

اجازه بدهيد توضيح مختصري در مورد سيستم عامل ها بدهم
سيستم هاي عامل (ويندوز و لينوكس به صورت عام) خوشبختانه و معمولا به اندازه كافي امنيت دارند
ولي از اونجايي كه شما كه يوزر هستيد با بالاترين سطح درسترسي امنيتي پشت سيستم نشسته ايد (مخصوصا در ويندوز)
و بي محابا هر برنامه اي را اجرا مي كنيد اين مزيت را رسما از بين مي بريد
و اين طريقه استفاده دقيقا يكي از آس هاي هكر هاست

از مطالب توصيه شده براي افرادي كه با سيستم هاي مالي كار مي كنند اين است كه:
1- هيچ وقت با يوزر ادمينيستريتور (لفضا نام ادمين يا يوزر با درسترسي ادمين) به اينترنت وصل نشويد
2- ترجيحا سيستم مجزايي را براي تريد كردن و فقط تريد كردن اختصاص بدهيد (با يوزر ليميتد)
3- اگر امكان اختصاص دادن سيستم مجزا به تريد كردن نداريد حداقل ويندوزي مجزا براي تريد كردن نصب كنيد و فقط
روي اين ويندوز جديد برنامه خاص تريد بروكر خود را نصب كنيد و ديگر با يوزر با دسترسي ادمين وارد نشده
و فقط با يوزر هاي ليميتد تريد كنيد و به اينترنت وصل شويد
4- هيچ وقت هشدار ها رو شوخي نگيرد البته اگر حساب هاي بزرگ داريد و چيزي براي از دست دادن داريد
5- هزينه 40-50 هزارتوماني براي خريد آنتي ويروس و فاير والي اوريجينال و با قابليت آپ ديت كسي را فقير نمي كند!
6- هيچ وقت يوزرنيم و پسورد وشماره حساب هاي خود رو روي سيتمتون سيو نكنيد
يا توي فايل هاي مجزاي مثلا تكست نگه داري نكنيد
باور كنيد زحمت وارد كردن شماره هاي 10-20 رقمي به خالي شدن حساب مي ارزد

بدانيد كه برنامه نويس ها و هكر ها توانايي هايي دارند كه تا نزديكي هاي خدا هم مي تونن پيش برن
فقط كافيه بو بكشن و احساس كنن كه يه طعمه با نقاط ضعف و با ارزش پيدا كردن

دومين مطلب اينه كه هيچ وقت اطلاعات شخصي خودتون رو مانند تاريخ تولد
نام پدر و مادر و همسر و خيلي چيزهاي ديگه رو سعي كنيد كه توي اينترنت عنوان نكنيد
سوءاستفاده هايي كه از اين مطالب ميشه واقعا از حوصله تاپيك و شما كه داري مطلب رو مي خوني و حقير كه ساعت 2 شب دارم تايپ مي كنم خارجه

در انتها براي مثال عرض كنم كه فرض كنيد كه يكي از اين برنامه نويس هاي مريض توي اي بي شما
مشغول به كاري ساده مثله پاسخ گويي به تلفن ورفع رجوعات عادي هست
ولي اطلاعات زيادي داره كه فوق العاده كمكش ميكنه
ساده ترينش اينه كه توي حساب شما چقدر پول هست
از اون ساده تر اينكه شما چقدر اطلاعات كامپيوتري داريد و در نهايت
از خونه خودش روزي كه مرخصي استعلجي بوده به سيستم شما نفوذ ميكنه
و فرداش حساب شما خاليه
و هميشه بزرگترين ضربه رو كارمندان بروكر ها و بانك ها به مشتريان ميزنن كه ي معضل بين المللي هم هست!

موفق و ايمن باشيد

پانوشت: حقير متاسفانه اطلاعات كمي در مورد فاركس و بازارهاي مالي ندارم
ولي در مورد مسائل نفوذ به سيستم ها در حد توضيح و اطلاع رساني به شما دوستان اطلاعات و تجربيات زيادي
دارم كه علاقه داشتم با دوستان سرمايه اي شريك بشم تا قسمتي از لطف جمعي دوستان رو به خاطر اين فروم
فوق العاده جبران بكنم
با تشكر

szh.1367
August 23rd, 2010, 10:22
چاره چيست؟

بهترين چاره پيش گيريه

اجازه بدهيد توضيح مختصري در مورد سيستم عامل ها بدهم
سيستم هاي عامل (ويندوز و لينوكس به صورت عام) خوشبختانه و معمولا به اندازه كافي امنيت دارند

ولي از اونجايي كه شما كه يوزر هستيد با بالاترين سطح درسترسي امنيتي پشت سيستم نشسته ايد (مخصوصا در ويندوز)

سلام دوست عزیز

از توصیه های خوب شما تشکر می کنم نوشته هایتان نشان می دهد که اطلاعات شما در زمینه ویندوز در حد خوبی است اما لینوکس خیر

با نوشته بالای شما مخالفم ( سبز رنگه ) فقط در همین حد بگویم که شما می توانید مدرک کامل ویندوز رو در 6 ماه کسب کنید اما لینوکس 4 سال طول خواهد کشید و اون وقت به شما می گویند لینوکس رو یاد گرفته اید و در ادامه می توانید دوره های پیشرفته و امنیتی رو طی کنید

تا جایی که من اطلاع دارم از زمان پیدایش لینوکس فقط 9 کرم اینترنتی برای ان نوشته شده است که بعد از یافتن پورتی که کرم وارد سیستم می شود ان پورت برای همیشه بسته خواهد شد

توصیه من به دوستان فارکس کار (حتی افراد معمولی ) این است که سعی کنند سیستم عامل خود را به لینوکس تغییر دهند ( البته به مرور زمان )

باز هم از اطلاعات خوبی که در اختیار دوستان قرار داده اید تشکر می کنم

seyyed.ali
August 23rd, 2010, 10:40
سلام
البته من اطلاعات لينوكسي كمي دارم
و حداكثر چند ماه فقط با فدورا كار كردم
ولي منظورم از آوردن "مخصوصا ويندوز" همين بود

در ضمن اگر پست قبلي بنده رو بخونيد (كه ته صفحه قبله و ظاهرا خونديد :دي) متوجه مي شويد كه
منظور من كرم هاي اينترنتي و ويروس هاي متعارف و عمومي نيست
منظور بنده برنامه هايي هست كه خاص براي اشخاص نوشته ميشه و بعد از به مقصود
رسيدن نويسنده برنامه با تغييراتي براي نفر بعدي به كار ميره و اصلا هم عمومي نميشه
و به خاطر همينه كه توسط آنتي ويرووس ها و آنتي اسپاي ور ها قابل شناسيي نيست
و به نوعي روش كسب درامد به حساب مياد!

با تشكر از توجه و تذكر شما

perfect
September 6th, 2010, 18:15
طبق آخرین آمارهای اعلام شده از موسسات جهانی بیش از 90 درصد پیامهایی که وارد پست الکترونیک کاربران می شود را هرزنامه ها تشکیل می دهند که تنها راه مقابله با این مسئله توجه به هشدارهای امنیتی متخصصان آگاه به امنیت اطلاعات و فرهنگسازی در این زمینه است.
امروزه هرزنامه (اسپم) به پدیده ای بحرانی در دنیای اینترنت و کاربران شبکه تبدیل شده که در کشور ما با توجه به جدید بودن بحث جرائم رایانه ای، این هرزنامه ها نادیده گرفته می شود و کاربران توجه زیادی به آن ندارند.
پیشرفت چشمگیر هکرها و جاسوسان الکترونیک، امنیت رایانه‌ها، شبکه‌های رایانه ای و حتی اطلاعات محرمانه اشخاص و سازمانها را به مخاطره انداخته به طوری که گفته می شود در ایران به دلیل عدم آشنایی و نبود آموزشهای مدون 50 تا 60 درصد سیستمها در خطر جاسوسی الکترونیک هستند.
لزوم فرهنگسازی برای مقابله با تبهکاران سایبری
آمارها نشان می دهد تبهکاران سایبری ماهانه به میلیونها رایانه در سراسر جهان حمله می کنند و تقریبا 10 درصد از آنها را آلوده می کنند.
تبهکاران سایبری به شدت در حال استفاده از بسته های ابزاری هستند که با هدف آلوده کردن رایانه های شخصی ساخته شده اند و از این رو می توانند اطلاعاتی که به صورت غیرقانونی به دست آمده را خریداری کرده و یا به فروش برسانند.
هکرها با هدف سوء استفاده های غیراخلاقی و تهدید کاربران به افشای اطلاعات محرمانه نسبت به سرقت این اطلاعات اقدام می کنند که نمونه این موضوع به وفور در کشور ما مشاهده می شود.
کارشناسان معتقدند که در ایران به دلیل عدم آشنایی با برخی ابزارها و روشهای هک و جاسوسی الکترونیک و نحوه مقابله با آن، آسیب پذیری سیستم های اطلاعاتی به مراتب بیش از دیگر کشورها است و همین امر لزوم فرهنگسازی درباره مقابله با نحوه دسترسی هکرها و جاسوسان الکترونیک به محتوای ایمیل ها، چت ها، نام های کاربری، کلمات عبور، وب سایت های مشاهده شده و شنود اطلاعات در شبکه های رایانه ای را در بردارد.
رعایت چندین نکته در مقابله با ایمیلهای مخرب
رعایت چندین نکته از سوی کاربران اینترنت در هنگام کار با پست الکترونیک برای جلوگیری از آسیب های احتمالی در فضای مجازی ضروری به نظر می رسد:

1ــ کاربران باید از باز کردن فایل‌های ارسال شده (attachment) توسط ایمیل‌های ناشناس خودداری کنند زیرا ممکن است فایل‌ها حاوی برنامه‌های مخرب جهت سرقت اطلاعات شخصی یا از کار انداختن رایانه‌ آنها باشد.
2ــ بهترین راه برخورد با نامه‌های الکترونیک ناشناس حذف نامه‌ها و پیوست آنها است.
3ــ اگر کاربران پیام الکترونیکی از دوست یا همکار خود دریافت کردند که در بازکردن ضمیمه فایل تاکید دارد حتما قبل از باز کردن ضمیمه با فرستنده آن هماهنگی صورت گیرد.
4ــ کاربران باید از ذخیره کردن گذر واژه پست الکترونیکی خود خودداری کنند.
5ــ از باز کردن نامه‌های پست الکترونیک با عناوین نامشروع خودداری و سعی کنند از دادن اطلاعات شخصی و عضویت در این نوع گروه‌ها اجتناب کنند.
6ــ در اینترنت (فضای مجازی) سایت‌هایی هستند که با عضویت در آن تعدادی نامه الکترونیکی مشخصی را به فرد عضو شده می‌فرستد که فرد با باز کردن آن نامه‌های الکترونیک که حاوی پیغام‌های تبلیغاتی است و در ازای خواندن آن مبلغی از پنج سنت تا دو دلار در یک حساب تجاری که خود شرکت معرفی کرده واریز می‌کنند، اما هویت و چگونگی برداشت از حساب معرفی شده دارای وجود خارجی نیست. لذا نتیجه کار تنها اتلاف وقت کاربران و صرف هزینه‌های مربوط به اتصال اینترنت است.
7ــ فضای مجازی اینترنت سرشار از تبلیغات فریبنده است که کاربران را به پولدار شدن از راههای جدید در پوشش عناوینی همچون بازاریابی شبکه‌ای و تجارت الکترونیک وسوسه می‌کند که بسیاری از این تبلیغات که از طریق ایمیل کاربران ارسال می شود جنبه امنیتی داشته و سعی دارد اطلاعات شخصی کاربر را دریافت کند. بدون شک ورود کاربران به این بازی‌ها یک دسیسه هرمی بیش نیست که به پولدارشدن بازیگردانان منتهی می‌شود.
8ــ کاربران به نامه‌های الکترونیک ارسالی ناشناس که خبر برنده شدن مبالغ قابل توجهی پول را می‌دهند، توجه نکنند، این روش دامی برای کلاهبرداری از کاربر است.

Man1
October 18th, 2010, 17:51
چند لحظه قبل یکی از سایتهای همسایه هک شد ایا این برای کاربران اون سایت میتونه ضرر داشته باشه؟

ozan_javad
October 20th, 2010, 00:24
چند لحظه قبل یکی از سایتهای همسایه هک شد ایا این برای کاربران اون سایت میتونه ضرر داشته باشه؟

سلام

شما از کجا میدونید هک شده !!؟

میشه یه کم توضیح بدین ؟
ممنون

Tiesto
April 17th, 2011, 20:25
به تازگی یه سری ایمیل های برای من مییاد که اظهار میکنند در اردوگاه پناهندگان سنگال هستند و پدر شخص که دکتر بوده با سرمایه هنگفت بر اثر یه شورش کشته شده و از شما برای برداشتن پولش از حساب کمک میخواند .
تا اونجا که من میدونم ازتون در خواست مقداری پول میشه که مثلا با اون پول کار شما رو که از جمله رفتنتون به اونجا و وکالت و این جور چیزاست
کسی اطلاعات کاملتری داره