PDA

View Full Version : سوال در مورد نرم افزار

آماتور
September 6th, 2004, 13:15
سلام
ميخواستم بدون از طريق چه سايتي ميشه ميزان عرضه و تقاظا (صف خريد)براي سهم رو فهميد . من يك نرم افزار ديدم كه روي كامپيوتر نصب ميشه و هر بار كانكت ميشيد
خودش به روز ميشه و اطلاعات كاملي از سهام ميده مثل تقاظا و صف ؛ كسي از دوستان اين نرم افزار رو ميشناسه؟

از راهنماييتون ممنون ميشم

yaser_rashidi
September 6th, 2004, 13:59
سلام آماتور عزيز.
اول جواب سوال:
در اين تاپيك جواب شما وجود دارد:

[Only registered and activated users can see links]

دوم يك گلايه:
چرا قبل از زدن تاپيك جديد مطالب قبلي رو يك نگاه نميكنيد؟ اينجوري راحت تره ها! :rolleyes:
اين تاپيكي كه معرفي كردم تو همين صفحه است. كافي بود اسكرول موستون رو پايين مياوردين! ;)
در هر صورت از تمامي دوستان خواهش ميكنم براي زياد نشدن عناوين مخصوصا در بخش آموزش قبل از زدن تاپيك جديد و سوال٬ مطالب قبلي رو حالا نه مطالعه يك نگاه بكنن.

با تشكر
رشيدي
(من بعد از چند روز كه اين پست رو ديديد اين تاپيك رو با اوني كه معرفي كردم ادغام ميكنم كه مطالب مربوط به يك موضوع يكجا جمع بشه.)

درباره توضيحات نرم افزارها هم يك تاپيك بزرگ بالاي همين فروم چسبانده ايم كه درباره نرم افزارهاي بورس تهران صحبت شده. آدرس:

آماتور
September 7th, 2004, 01:25
آقا ياسر من شرمندم
به هر حال من تازه عضو سايت شما شدم و متوجه نشدم ؛
مرسي ازبابت راهنمايي و گلايتون ;)

yaser_rashidi
September 7th, 2004, 07:44
خواهش ميكنم دوست عزيز
دشمنت شرمنده
همه هدف ما اينه كه اينجا يك محيط كامل و به بهترين وجه قابل دسترس باشه. عرض من هم به همين خاطر بود. بدل نگيريد يه وقت! ;)

براي اينكه اين تاپيك هم بي جواب نمونه:
عرضه و تقاضا رو از اين آدرس ميتونيد بگيريد. در بخش جستجو اسم شركت(يا بخشي از اسم شركت مثلا بزنيد توسعه گزينه هايي كه توش توسعه داره رو مياره.)