PDA

View Full Version : افزایش سرمایه

rezadogar
September 5th, 2004, 08:56
بنظر شما کی سیمان فارس و خوزستان قیمتش بالا می رود؟
بنظر شما کدام سهام برای خرید مناسب است؟
لطف کنید بگوید کدام سهام ها میخواهند افزایش سرمایه بدهند؟
متشکرم

دانشجو
September 5th, 2004, 09:22
Originally posted by rezadogar@ ۱۵ شهريور ۱۳۸۳ @ ۰۸:۵۶ قبل‏ازظهر
بنظر شما کی سیمان فارس و خوزستان قیمتش بالا می رود؟
بنظر شما کدام سهام برای خرید مناسب است؟
لطف کنید بگوید کدام سهام ها میخواهند افزایش سرمایه بدهند؟
متشکرم
سلام

راستش من فكر ميكنم صدرا و سرمايه گذاري بانك ملي خوب رشد كنند.
بوعلي و باهنر هم خوبند.

rezadogar
September 5th, 2004, 12:30
دانشجوی عزیز از پاسختان متشکرم ،به نظر من صدرا سهام واسطه گری و دلال بازی است ، من فکر می کنم که نباید دنبالش بری ، مشتاق خواندن نظرتان دیگر دوستان نیز هستم.
موفق باشید

Homitrade
September 6th, 2004, 19:58
سلام دوست عزيز rezadogar در مورد صدرا با شما موافقم.در مورد سفارس هم بايد بگم اگر خريدتون تو حول و حوش ۱۰۰۰ بوده قيمت مناسبي بوده و تا قيمتهايي كه ممكنه ۵۰۰ تومان و شايد ۲۰۰۰ تومان بالاتر باشه برسه.(البته اين نظر شخصيه منه!)در مورد سهم خوب هم من فقط كربن رو زير ۱۲۰۰ خوب مي دونم براي خريد.اميدوارم كمكي كرده باشم.

rezadogar
September 7th, 2004, 11:34
Homitrade عزیز از راهنمایی تان متشکرم

rezadogar
September 8th, 2004, 10:44
Homitrade گرامي از نظريات شما متشکرم اگر دستت پرهست روي سر مايه گذاري آذربایجان ومعدن بافق فکر کن

shariar
September 10th, 2004, 13:09
باسلام :

بعد بحران مسله هسته اي در حال حاضر خيلي از شركتهاي كه در اين ماه داراي افت قيمت بوده اند داراي پتانسيل رشد مي باشند ودر مورد سرمايه گذاري اذزبايجان من خودم در قيمت ۲۸۰۰ريال خريدم ولي بايد در نظر داشته باشيد اين شركت كوچكترين شركتهاي سرمايه گذاري است ودر حال حاضر اگر مي بينيد تقاضا براي ان ۳۵ در عرضه يك نفر در بازار چهارشنبه ۱۸ / ۶ است همان بازي شايعه بنداز سود ببر است بر اساس نوسان گيري و يك سيستم روانشناسي اماري ( عرضه و تقاضا ) كه زمان ان از كوتاه مدت هم كمتر است حداقل يك هفته اگر مايل بوديد يك نودار از اين سهم در جدول تاپيكها هست . ;)

خلاصه بايد دنبال سهمي رفت كه نوسان منفي خورده باشد و گرفتن اطلاعات در مورد اينده ان سهم قبل از ايجاد صف كه ديگر خريدن ان سهم هم مشكل است هم خطرناك
مثال خودم در اوايل ماه اقدام به خريد سهام سامان گستر كردم ۳۲۰۰ريال و حالا به فكر فروش ان هستم ( كم بخور هميشه بخور ) B)

اين هم نمودار <_<

اميدوارم موفق باشي :)