PDA

View Full Version : سرمايه گذاري نيرو

shariar
August 31st, 2004, 18:02
باسلام :

از همه دوستان خواهشمندم در مورد ونيرو نظر بدهند با توجه به ارايه حجم عرضه پايين توسط بورس .

استمداد:
اقاي رشيدي بنده نمودارهايم تحت برنامه اكسل است .
نمي دانم چگونه نمودار را در تايپك كپي كنم خواهشمندم راهنمايي كنيد .

قبلا از زحمات شما سپاسگذارم مي بخشيد كلاسمان اينقدر پايين است چه بكنم به قول تهرانيها داهاتي هستيم ولي قول مي دهم شهري نشم .

yaser_rashidi
August 31st, 2004, 18:50
خواهش ميكنم آقا شهريار. شهري و روستايي نداره. اينجا هم از اين حرفا نداريم. ما هستيم تا به هم كمك كنيم و سود همديگه رو بيشتر كنيم!

درباره نمودارهاي تحت اكسل كارهاي زيادي ميشه كرد. راحت ترينش اينه كه روي نمودار در اكسل كليك راست كنيد و كپي رو بزنيد. بعد در برنامه Paint(مال خود ويندوزه) بريد و يك صفحه جديد باز كنيد(New) و بعد در منو Edit بريد و Paste رو بزنيد. اون نمودار مياد تو Paint. بعدش ميتونيد Save as بزنيد و با فرمت عكس(مثلاJpg) اونرو ضبط كنيد روي هارد ديسكتون.
و موقع جواب دادن به تاپيك اين دكمه Browse كه در بخش File attachment (پايين تريم بخش صفحه اي كه توش جواب رو تايپ ميكنيد) هست رو بزنيد و آدرس اون عكس رو روي هاردتون بدين. اينجوري اون عكس به پستتون ضميمه ميشه. ;)

shariar
August 31st, 2004, 22:52
باسلام :

yaser_rashidi
August 31st, 2004, 23:48
مرسي آقا شهريار
فقط بهتر بود رنج مازکيمم و مينيمم قيمت و همچنين تاريخ رو جوري ميدادي که نمودار با جزئيات بيشتر ديده بشه.
اگر مايل هستي فايل رو براي من بفرست(فايل اکسل) من روش اديت کنم و نمودار بهتري اينجا بزاريم روش نظرمونم بگيم؟
نظرت چيه؟ :rolleyes:
به اين ميل من بفرست:
[Only registered and activated users can see links]