PDA

View Full Version : تغییرات فنی در سایت سرمایه

Reza
October 20th, 2008, 09:01
با سلام

سایت سرمایه به سرور جدید (که قدرتمندتر از سرور قبلی می باشد) منتقل شده است.

در این مرحله، برای کنترل صحت اطلاعات و اطمینان از اینکه هیچ فایل یا مطلبی در هنگام جابجایی از بین نرفته یا دچار مشکل نشده است، لازم است اطلاعات موجود روی سایت را کنترل کنیم.

از همه دوستان دعوت می کنم در کنترل اطلاعات سایت مشارکت کنند.
لطفا موارد زیر را کنترل و هرگونه ایراد احتمالی را در ادامه این تاپیک درج کنید:

کلیه انجمنها، تاپیکها و پستهای قدیمی و جدید
فایلهای ضمیمه شده به پستهای قدیمی و جدید (خصوصا فایلهای حجیم) (مهم)
ضمیمه کردن فایل جدید
پیامهای خصوصی، اطلاعات موجود در پروفایل
سایر مطالب و امکانات سایت

از همکاری شما دوستان تشکر می کنم.

با احترام
رضا

alivar
October 20th, 2008, 09:06
[بنده هم به سهم خودم از زحمات شما تشکر می کنم.

moha
October 20th, 2008, 11:55
این پیام برای من در ابتدای باز کردن صفحه آمد:

لطفا از تاپیک زیر بازدید و پست شماره 2 را به دقت مطالعه کنید(در صورتی که در مسابقه فارکس سایت سرمایه شرکت کرده اید).

لینک تاپیک

و لینک به این تاپیک بود
گویا اشتباهی رخ داده
چون این تاپیک مربوط به مسابقه نیست
پست دوم هم که یه چیزی نوشته شده که چندان مربوط به موضوع نیست

Desire
October 20th, 2008, 12:13

لطفا از تاپیک زیر بازدید و پست شماره 2 را به دقت مطالعه کنید(در صورتی که در مسابقه فارکس سایت سرمایه شرکت کرده اید).

لینک تاپیک

و لینک به این تاپیک بود
گویا اشتباهی رخ داده
چون این تاپیک مربوط به مسابقه نیست
پست دوم هم که یه چیزی نوشته شده که چندان مربوط به موضوع نیست

برای من همین مشکل پیش آمده
لینک مربوط به مسابقه به این صفحه می آید

mm95
October 20th, 2008, 12:25
برای من همین مشکل پیش آمده
لینک مربوط به مسابقه به این صفحه می آید

باسلام:

بر1ی من هم همین مشکل پیش امده و از پیام مسابقه که فقط دو روز مانده خبری نیست.
با تشکر از زحمات شما

Desire
October 20th, 2008, 12:38
باسلام:

بر1ی من هم همین مشکل پیش امده و از پیام مسابقه که فقط دو روز مانده خبری نیست.
با تشکر از زحمات شما

با سلام

تاریخ آغاز مسابقه: دوشنبه 6 آبان 87
مهلت ثبت نام: سه شنبه 30 مهر 87 (غیر قابل تمدید)

شرایط و قوانین مسابقه - معیارهای انتخاب برنده ([Only registered and activated users can see links]) (کلیک کنید)
ثبت نام برای شرکت در مسابقه آبان ماه 87 ([Only registered and activated users can see links]) (کلیک کنید)

فکر کنم منظور این بوده
پست شماره 74 در تاپیک مسابقات فارکس کاربران انجمن

dolatmand
October 20th, 2008, 12:38

لینک تاپیک

و لینک به این تاپیک بود
گویا اشتباهی رخ داده.

Reza
October 20th, 2008, 12:45
با سلام

این مشکل را اصلاح کردم. لطفا اگر با مشکل دیگری مواجه شدید اعلام کنید.

به نظر شما سرعت سایت نسبت به قبل تفاوت کرده؟

با تشکر

saleh derakhshan
October 20th, 2008, 13:31
با سلام
.

با تشکر

آقا رضا واسه من که بشدت کند شده

Erfaani
October 20th, 2008, 13:48
با سلام

این مشکل را اصلاح کردم. لطفا اگر با مشکل دیگری مواجه شدید اعلام کنید.

با تشکر

نه خوبه

سپاس

fx.PARADISE
October 20th, 2008, 13:57
با سلام

با تشکر

با سلام و تشکر

سرعت لود شدن صفحات بهتر و سریعتر شده است.

موفق باشید

ulmagreen
October 20th, 2008, 13:57
با سلام خدمت دوستان
انشاء الله در روزهای اینده مطالب اقتصادی خوبی را وارد سایت خواهم نمود

ali22mohamadi
October 20th, 2008, 14:12
.......

shahram99
October 20th, 2008, 15:12
با سلام.سرعت لود شدن سایت همون سرعت قبلا هست.کمی هم شاید کندتر.نمیدونم شاید سرعت اینترنت الان کم باشه؟موفق باشید.

TheUndertaker
October 21st, 2008, 00:55
با سلام

انجمن بسیار عالی دارید .

ممنون

SEYED
October 21st, 2008, 08:06
با عرض سلام
برای من هم این مشکل پیش آمده (لطفا قبل از ادامه بازدید از انجمنها، تاپیک زیر را مطالعه کنید:)
و به این صفحه هدایت می شود

RESHEH
October 21st, 2008, 20:34
سرعت لود کردن بسیار بهتر شده است . اگر بشود یک کار گاه کلاسی برای کار با نرم افزار متا تریدر ایجاد شود خیلی عالی می شود من نمی توانم یک پو زیشن در دمو برای خود بگیر م . RESHEH

Reza
November 18th, 2009, 23:33
با سلام

آیا صفحه اول سایت http://www.sarmaye.com برای شما قابل دیدن هست؟ لطفا در صورتی که پاسخ مثبت یا منفی است، اعلام کنید.

با تشکر

WISHMASTER
November 18th, 2009, 23:37
با سلام

آیا صفحه اول سایت [Only registered and activated users can see links] برای شما قابل دیدن هست؟ لطفا در صورتی که پاسخ مثبت یا منفی است، اعلام کنید.

با تشکر
سلام آقا رضا
راستش من فقط با ************ می تونم سایتو باز کنم. بدون اون در هم برهم نمایش داده میشه.

bahman44
November 18th, 2009, 23:39
با سلام
براي من هم اكنون بدون هيچ مشكلي لود ميشود
ممنون

albertini
November 18th, 2009, 23:41
برای من هم الان مشکلی ندارد ولی چند ساعت قبل فقط با پ.ر.و.ک.س.ی بالا میومد.

lastnight19
November 19th, 2009, 00:12
راستش من امروز به کل هیچ مشکلی نداشتم.

چه با استفاده از محصولات کفار و چه بدون استفاده از این محصولات

behrad
November 19th, 2009, 00:16
درود بر شما

مشکلی ندارم-- الان که سرعت لود شدن خوبه

سپاس

Reza
November 19th, 2009, 01:05
ممنون از اعلام شما دوستان.

الآن باید مشکل برطرف شده باشه.

از حالا به بعد اگر برای مشاهده هر یک از صفحات زیر با مشکل مواجه شدید اعلام کنید. (فقط در صورت مواجه شدن با مشکل)
http://sarmaye.com
http://www.sarmaye.com
http://forum.sarmaye.com

با تشکر

DIKTA
November 19th, 2009, 10:34
سلام

پس بگو ما از دیشب تا حالا هر چی تلاش میکردیم چرا ثبت ناممون کامل نمیشد داشتید سرور عوض میکردید

بابا پدرمون دراومد تا کد فعال سازی رو گرفتیم 800 دفعه درخواست کد مجدد دادیم اخرش به زور گرفتیم

بهر حال دست شما درد نکنه

isar
November 19th, 2009, 10:40
عجیبه من در این چند روز مشکلی نداشتم. :blink:

aram2006
November 19th, 2009, 11:05

با تشکر

اگه نشه گفت كه بدتر شده، لااقل بهتر هم نشده:huh:

ADSL512 دارم ، با هيچ يك از سايت ها از نظر سرعت مشكلي ندارم الا سرمايه:blink:

masoud123
November 19th, 2009, 11:09
برای من هم کند شده, سایت خیلی کند شده و سرعت باز کردن همه صفحه ها پایین اومده, در سایت دیگه ای مشکل ندارم, بعضی وقتها باید چندین بار رفریش کنم تا صفحه کامل باز بشه. چرا اینجوری شده؟

isar
November 19th, 2009, 15:23
سرعت باز شدن صفحات برای بنده رویایی شده. انگار دارم کتاب ورق میزنم :whoow:

اما یک مشکل دیگه دارم. وقتی میخوام پست بدم با این پیغام مواجه میشم.

[Only registered and activated users can see links]

البته این حالت همیشگی نیست. مثلا 2 ساعت پیش میخواستم همینجا پست بدم که این پیغام اومد ولی الآن تونستم پستم رو ارسال کنم.

این حالت 2 3 روزه پیش میاد بعضی وقتا و همیشه موقع پست زدن.

isar
November 23rd, 2009, 22:05
سلام

متاسفانه سایت رو بدون فی=====لت=======ر نمیتونم باز کنم !!!!!!

DIKTA
November 23rd, 2009, 22:08
من مشکلی ندارم

isar
November 24th, 2009, 11:16
خدا رو شکر همون دیشب درست شد. :)

DIKTA
November 24th, 2009, 20:56
سلام ببخشید یک مشکلی در پخش زنده دارم
امروز چند بار اتفاق افتاد و اینجوری هست که وقتی یک پست ارسال میشه من اونو میبینم و نیم ساعت دیگه دوباره میبینم که همون پست دوباره ارسال شده درصورتی که یکبار بیشتر ارسال نشده بود ولی در پخش زنده دوبار دیده شد .
ممنون

Reza
November 25th, 2009, 00:03
سلام ببخشید یک مشکلی در پخش زنده دارم
امروز چند بار اتفاق افتاد و اینجوری هست که وقتی یک پست ارسال میشه من اونو میبینم و نیم ساعت دیگه دوباره میبینم که همون پست دوباره ارسال شده درصورتی که یکبار بیشتر ارسال نشده بود ولی در پخش زنده دوبار دیده شد .
ممنون
با سلام

اگر صفحه پخش زنده را رفرش کنید، پستهای اخیر به سرعت نمایش داده می شوند. یک احتمال دیگر هم این است که پست قبلی نقل قول شود و در پخش زنده، جملات اولیه پست قبلی نمایش داده شود و شما فکر کنید که پست تکرار شده.

albertini
December 18th, 2009, 13:54
سایت به سختی برای من بالا میاد.وقتی IP سایت را پینگ میکنم نتایج زیر 390MS هستند .ولی با وجود این مشکل وجود دارد

naser007
December 18th, 2009, 14:00
سایت به سختی برای من بالا میاد.وقتی IP سایت را پینگ میکنم نتایج زیر 390MS هستند .ولی با وجود این مشکل وجود دارد
براي من هم همين طور ميباشد
از مديريت خواهشمندم كه اين مورد را رسيدگي كنند

Reza
December 18th, 2009, 15:09
لود سرور اصلا بالا نیست و تا جایی که من بررسی کردم، وضعیت غیرعادی در سایت و سرور وجود ندارد. اگر تمام دوستان با این مشکل مواجه باشند، ایراد به سایت و سرور مربوط می شود. در غیراینصورت مشکل به ارتباط اینترنت مربوط است.

موفق باشید

goldsun
December 18th, 2009, 15:50
با سلام

این مشکل برای بنده هم وجود داره بطوری که گاهی وقتها چندین ساعت به سایت دسترسی ندارم

Mehdi100
December 18th, 2009, 16:59
منم مشکل دارم

صفحات دیر باز میشه

مسعود رهجو
December 18th, 2009, 17:18
با سلام
آقا رضا صفحات به سختی لود میشوند صفحه اصلی حدود 2 دقیقه طول کشید تا باز شد
لطفا پی گیری کنید
با تشکر
پ ن :
من با سایت های دیگر چنین مشکلی را ندارم

محمد طالبی
December 18th, 2009, 17:25
لود سرور اصلا بالا نیست و تا جایی که من بررسی کردم، وضعیت غیرعادی در سایت و سرور وجود ندارد. اگر تمام دوستان با این مشکل مواجه باشند، ایراد به سایت و سرور مربوط می شود. در غیراینصورت مشکل به ارتباط اینترنت مربوط است.

موفق باشید

سلام

دیدم بعضی دوستان مشکل دارند تعجب کردم
بنده اصلا مشکلی ندارم صفحات خیلی راحت باز میشوند
مسعود رهجو
December 18th, 2009, 17:34
با سلام
آقا رضا صفحات به سختی لود میشوند صفحه اصلی حدود 2 دقیقه طول کشید تا باز شد
لطفا پی گیری کنید
با تشکر
پ ن :
من با سایت های دیگر چنین مشکلی را ندارم

من الان با مرورگر اپرا وارد شدم مشکل کاملا برطرف شد دیروز نسخه 3.5.6 مروگر موزیلا منتشر شد فکر کنم با سایت نا سازگاری داره به گمانم مشکل از مروگر هست تا خود سایت اما جای سوال چرا فقط با سایت سرمایه مشکل دارم ؟

termes
December 18th, 2009, 17:50
من الان با مرورگر اپرا وارد شدم مشکل کاملا برطرف شد دیروز نسخه 3.5.6 مروگر موزیلا منتشر شد فکر کنم با سایت نا سازگاری داره به گمانم مشکل از مروگر هست تا خود سایت اما جای سوال چرا فقط با سایت سرمایه مشکل دارم ؟
مسعود جان اشکال از مرورگر هم نیست من هم همون دیروزی رو دارم ولی مشکلی ندارم.
اتفاق است پیش می آید

albertini
December 18th, 2009, 19:54
خوب بهتر شد.موقع مشکل که تریس میکردی 23 مرحله بود .الان شده 16 مرحله .یک سری مسیرهای اضافی مثل TeliaSonera AB

حذف شدند. یک سری مسیر LEVEL3 بود اونا هم حذف شدند.

Reza
December 18th, 2009, 19:58
اگر مشکل از لود سرور باشد و همه کاربران با مشکل مواجه باشند، من می توانم اقدام کنم. اما اگر وضعیت سایت و سرور نرمال باشد و فقط برخی کاربران با مشکل مواجه باشند، کاری از من ساخته نیست.

دو پیشنهاد:
۱- من از طرفداران پروپا قرص Firefox هستم. اما پیشنهاد می کنم Google Chrome را هم تست کنید.

۲- از DNS های گوگل استفاده کنید. توضیحات بیشتر: http://imilad.com/1388/09/15/how-to-setup-google-dns-on-your-computer

DIKTA
December 19th, 2009, 09:31
با موزیلا و اپرا مشکلی ندارم . اخرین ورژن اپرا رو تست کنید ورژن 1010

Mehdi100
December 21st, 2009, 21:13
سلام
نمی دونم چه شده

اوایل که سایت به سرور جدیدانتقال یافت صفحات برای من خوب باز میشد ولی الان 4 روزه که هیچ صفحه ای باز نمیشه

الان هم که به زور باز شده تعجب کردم و سریع این متن رو نوشتم.

کسی به من میگه که چکار کنم و اشکال از کجاست؟

ممنون

hadiearn
December 22nd, 2009, 00:42
نمیدونم چرا سایت اصلا برای من بالا نمیاد
کلا با هرچی زدم بالا نیومد ، چه موزیلا چه اپرا چه اینترنت اکسپلورر و....
در حالی سرعتم خیلی خوبه پس مشکل مرورگر نیست
ولی نکته جالب اینکه وقتی ادرسو با ف.ی...لت....ر ...ش ... ک .ن زدم سریع بالا اومد
که الان هم به همین وسیله وارد شدم
اشکال کار کجاست؟ کاهش سرعت در http توسط ....؟

mercury
December 22nd, 2009, 11:57
سلام

من هم دقیقاً همین مشکل دوستان رو دارم ؛ با اینترنت اکسپلورر ، اپرا ، فایر فاکس و گوگل کروم هم امتحان کردم ولی همچنان

مشکل سر جای خود باقیست. اگر برنامه Adobe flash player رو از سیستم حذف کنم صفحات سایت بالا می آیند ولی بسیاری از

بنرهای تبلیغاتی نشان داده نمی شوند در ضمن این تنها مشکل این کار نیست سایتهای دیگری هستند که بدون این برنامه درست کار

نمی کنند و وجود این برنامه لازم و ضروریست.

نکته آخر اینکه فقط با سرمایه مشکل دارم و سایر سایتها به صورت کامل و سریع لود می شوند.

یک نکته دیگر اینکه با قند شکن U*S سایت بدون هیچ مشکلی باز می شود.

Reza
December 22nd, 2009, 17:16
با سلام

لطفا دوستانی که با مشکل کندی سایت مواجه هستند، اعلام کنند که از چه نوع سرویس اینترنت(ADSL یا dial-up یا . . .) استفاده می کنند و از چه شرکتی این سرویس را گرفته اند؟

با تشکر

mercury
December 22nd, 2009, 17:26
adsl 128

صبا نت

forex men
December 22nd, 2009, 18:48
با سلام

ADSL 128

Faghih
December 22nd, 2009, 19:13
256
ADSL
fan ava

hadiearn
December 22nd, 2009, 21:12
فناوا
512

Freedman
December 23rd, 2009, 19:23
بادرودحدود یک هفته هست که به هیچ وجه نمی تونم وارد سایت شوم با هیچ سایت دیگری این مشکل رو ندارم فقط با فی ل میتونم وارد بشم که اونم مشکلات خودشو داره مثلا رو هر لینکی کلیک میکنم یک صفحه اشتباه دیگه باز میشه نمی دونم مشکل از کجاست با تشکر

مسعود رهجو
December 24th, 2009, 12:59
512 لایزر
دو ساعت سایت خوب میاد بالا دو ساعت اصلا نمیاد بالا
در ضمن فکر نکنم مشکل از سایت سرمایه باشه باز نمیدانم مخابرات دارند چه چیزهایی را امتحان می کنند که این وضع پیش امده من صبح با چند سایت دیگر هم مشکل داشتم که اصلا باز نمیشدند وقتی تونستم بعد از دو ساعت واردشان بشم به راحتی وارد سایت سرمایه هم شدم بدون قند شکن

mercury
December 24th, 2009, 13:28
من هم با آقای رهجو موافقم

به نظر میاد یکی دو هفته ای میشه که یکی رو گذاشتن توی مخابرات با این شیر فلکه ها ور میره !!

خدا به داد برسه

R.Poustchi
December 24th, 2009, 13:40
فکر میکنم مشکل از فایلهای فلش باشه اینم یه مطلب در همین زمینه

Man1
December 25th, 2009, 12:36
من هم حدود یک هفته هست که با مرورگر قبلی یعنی اینترنت اکسبلوره اصلا نمیتونم وارد سایت بشم ولی با google chrome مشکلی نیست.

Honda
December 25th, 2009, 15:46
سلام خدمت آقا رضا و نیز خدمت همه دوستان عزیز ، من هم متاسفانه مشکل فوق را مشاهده کردم ( ADSL 128 kb آسیاتک ) و بالا آمدن صفحه اصلی فروم سرمایه بیش از 5 دقیقه طول کشید ! ( ولی دسترسی به سایتهای خارجی با سرعت معمول انجام می شد ) ، پیشنهاد می کنم با توجه به اوضاع و احوال این روزها ، کلیه مطالب سیاسی ، کمی سیاسی و ... در صورت صلاحدید مدیریت محترم فروم ( آقا رضای گل ) از فروم تخصصی مان حذف شود چون شاید این مشکلات که قبلاً به این شدت وجود نداشتند حاصل کار نرم افزار خاصی باشد که وظیفه اش کم کردن سرعت دسترسی به سایتهایی است که مطالب خاصی داشته باشند ...
بهرحال همانطور که قبلاً هم خدمت آقا رضا عرض کردم ، ادامه کار یک فروم تخصصی نیازمند رعایت بعضی مسائل از طرف ارسال کنندگان پستها می باشد و نیز نیازمند پرهیز از ورود به بعضی مسائل بودار که به مذاق بعضی ها خوش نمی آید و ما استفاده کنندگان از این فروم تخصصی ، اینچنین بهای آنرا می پردازیم ...
لطفاً سوءتفاهم نشود عزیزان ... منظورم اشاره به هیچ پست یا تاپیک خاصی نیست ، ولی بهرحال بهتر است برای رفع این مشکل ، به راههای مختلف مقابله با آن فکر کنیم و همه تقصیرها را گردن سرور نیاندازیم ( چون زبان ندارد که از خود دفاع کند و احتمالاً برای سرور فرقی نمی کند که با قند شکن یا بدون قند شکن وارد سرور شویم ) .
امیدوارم با هر روشی که آقا رضا صلاح می دانند ، مشکل فوق سریعتر حل شود و هروقت در جامعه خبری می شود ، دسترسی به سایت ما هم محدود نشود و بعبارت بهتر سایت سرمایه جزء سایتهایی نباشد که در مواقع خاص محدود می شوند ...
نمی دانم والله ، الله اعلم ...
با احترام : Honda

محمد هورزاد
December 26th, 2009, 00:32
سلام

من هم با سرور جدید مشکل دارم

صفحات به کندی و بسیار بسیار دیر باز می شود .

پخش زنده هم درست کار نمی کند .

با سایتهای دیگر مشکلی ندارم .

مرورگر : فایرفاکس (آخرین ورژن)

اینترنت من :

ADSL

fan ava

256

ممنون

.....
December 26th, 2009, 01:06
سلام

من هم با سرور جدید مشکل دارم

صفحات به کندی و بسیار بسیار دیر باز می شود .

پخش زنده هم درست کار نمی کند .

با سایتهای دیگر مشکلی ندارم .

مرورگر : فایرفاکس (آخرین ورژن)

اینترنت من :

ADSL

fan ava

256

ممنون

در تایید نوشته دوست گرامیم جناب آقای هورزاد عزیز .
بنده هم مشکلات مشابه دوستان رو دارم که استفاده از فروم رو مشقت بار کرده .

سپنتا 128

لازم به ذکر است که مشکل باز کردن صفحه ...تنها مربوط به سرمایه بوده و سایر صفحات وب با کیفیت قبلی بازگشایی میشوند .

با تشکر.:)

hadiearn
December 26th, 2009, 14:57
برای من هم همین مشکل همچنان وجود دارد
صفحه پحش زنده هم اصلا کار نمیکند و ثابت است
نکته اینکه فایل های فلش هم در این سایت لود نمیشوند
البته فکر میکنم مشکل از سرویس دهنده من یعنی فناوا باشد چون سایت های دیگر هم که دارای فایل فلش هستند نیز همین مشکل را دارند و فایل فلش انها نیز لود نمی شود
در ضمن خیلی وقتها نیز سایت سرمایه کلا برای من لود نمیشود
مشکل از مرورگرو سیستمو این چیزا نیست چون من با چند سیستم تو خونه تست کردم
و در نهایت چون مشکل با استفاده از ف..ی.لت..ر ش.... حل میشه فکر میکنم مشکل اصلی از سرویس دهنده است
در ضمن سرعت من 512 فناوا است
:huh:
پ ن :
باز دوباره این چه بازیه که دارن سرمون در میارن خدا میدونه ..... :(
من الان با خیلی سایت ها مشکل پیدا کردم اولش کم بود ولی الان داره کم کم زیاد میشه
که مهمترینشون برای من سرمایه است
.......

mercury
December 26th, 2009, 20:28
فکر کنم فایلهای فلش هم جزء سیاهه ف*ی*ل*ت*ر*ی*ن*گ شرکت مخابرات شده اند.

به نظر من مدیریت سایت هر چه زودتر فکری برای این مورد بکنند.

می توان تبلیغاتی را که بر مبنای فلش هستند حذف کرد و جایگزینی مناسب برای آنها یافت.

چون باز کردن سایت بدون قند شکن اصلاً مقدور نیست.

Reza
December 26th, 2009, 20:45
فکر کنم فایلهای فلش هم جزء سیاهه ف*ی*ل*ت*ر*ی*ن*گ شرکت مخابرات شده اند.

به نظر من مدیریت سایت هر چه زودتر فکری برای این مورد بکنند.

می توان تبلیغاتی را که بر مبنای فلش هستند حذف کرد و جایگزینی مناسب برای آنها یافت.

چون باز کردن سایت بدون قند شکن اصلاً مقدور نیست.
با سلام

همانطور که قبلا هم اعلام کردم، سرور و سایت سرمایه در وضعیت عادی قرار دارند. ظاهرا مشک از آنجا ناشی شده است که برخی ISP ها محدودیت هایی در دریافت فایلهای فلش ایجاد کرده اند که این موضوع موجب کندی لود شدن سایت سرمایه نیز شده است.

پیشنهاد می کنم دوستانی که با مشکل کندی شدید در لود شدن سایت مواجه هستند، flash player را از روی کامپیوتر خود uninstall کنند. در این صورت باید مشکل تا حد زیادی برطرف شود. (لطفا یکی از دوستان این راه را آزمایش و نتیجه را اعلام کند)

با تشکر

isar
December 26th, 2009, 21:31
با سلام

همانطور که قبلا هم اعلام کردم، سرور و سایت سرمایه در وضعیت عادی قرار دارند. ظاهرا مشک از آنجا ناشی شده است که برخی ISP ها محدودیت هایی در دریافت فایلهای فلش ایجاد کرده اند که این موضوع موجب کندی لود شدن سایت سرمایه نیز شده است.

پیشنهاد می کنم دوستانی که با مشکل کندی شدید در لود شدن سایت مواجه هستند، flash player را از روی کامپیوتر خود uninstall کنند. در این صورت باید مشکل تا حد زیادی برطرف شود. (لطفا یکی از دوستان این راه را آزمایش و نتیجه را اعلام کند)

با تشکر

احتیاجی به اینکار نیست
مدت زیادیه که از این استفاده میکنم و خیلی راضیم

hadiearn
December 26th, 2009, 21:43
با سلام

با تشکر

من فلش پلیر رو پاک کردم ولی مشکل همچنان باقی است واکثر صفحات همچون همین صفحه را نیز باید چند بار بزنم تا کامل لود شود .:(
بعد ار تعطیلی من با سرویس دهنده تماس میگیرم ببینم اونا چی میگن:(

hadiearn
December 27th, 2009, 11:58
احتیاجی به اینکار نیست
مدت زیادیه که از این استفاده میکنم و خیلی راضیم

ممنون ایثار جون
با استفاده از این به طور کلی مشکلات لود شدن حل گردید:rambo:

Reza
February 12th, 2010, 22:14
با سلام

با توجه به اعلام برخی دوستان مبنی بر کندی لود شدن صفحات سایت، بررسی های زیادی در روزهای گذشته در این مورد انجام دادم و راه حل هایی برای بهبود این وضعیت پیدا کردم. (لازم به ذکر است مشکل اصلی به وضعیت اینترنت کشور مربوط می شود. اما با روشهایی می توان اثرات این مشکل را کاهش داد)

از دیروز نیز تغییرات فنی در سایت انجام شده است و لذا مشکل کندی لود شدن صفحات سایت که برخی دوستان با آن مواجه بودند باید تا حد قابل ملاحظه ای برطرف شده باشد.

لطفا در صورتی که هنوز با مشکل کندی غیر عادی لود شدن صفحات سایت مواجه هستید، موارد زیر را اعلام کنید:
- مشخصات خط اینترنت (نوع، سرعت . . .)
- شرکتی که سرویس اینترنت خود را از آن تهیه کردید
- Browser که برای مشاهده سایت از آن استفاده می کنید
- لود شدن کامل صفحه اول سایت چند ثانیه زمان نیاز دارد؟

با تشکر

tlash
February 12th, 2010, 22:42
با سلام

با توجه به اعلام برخی دوستان مبنی بر کندی لود شدن صفحات سایت، بررسی های زیادی در روزهای گذشته در این مورد انجام دادم و راه حل هایی برای بهبود این وضعیت پیدا کردم. (لازم به ذکر است مشکل اصلی به وضعیت اینترنت کشور مربوط می شود. اما با روشهایی می توان اثرات این مشکل را کاهش داد)

از دیروز نیز تغییرات فنی در سایت انجام شده است و لذا مشکل کندی لود شدن صفحات سایت که برخی دوستان با آن مواجه بودند باید تا حد قابل ملاحظه ای برطرف شده باشد.

لطفا در صورتی که هنوز با مشکل کندی غیر عادی لود شدن صفحات سایت مواجه هستید، موارد زیر را اعلام کنید:
- مشخصات خط اینترنت (نوع، سرعت . . .)
- شرکتی که سرویس اینترنت خود را از آن تهیه کردید
- Browser که برای مشاهده سایت از آن استفاده می کنید
- لود شدن کامل صفحه اول سایا چند ثانیه زمان نیاز دارد؟

با تشکر

مشکل از دو هفته قبل شروع شد و اصلا با اکسپلورر نمی توان سر مایه را باز کرد.

اینترنت من از شرکت نداگستر(صبا) می با شد.

AmirBabak
February 12th, 2010, 23:28
آقا رضا من ADSL شاتل 128 دارم.
سرعت بارگذاری سایت سرمایه در اوقات مختلف متفاوت است. مثلاً آخر شب ها بسیار کند است(برای من)، بطوری که صفحات بد لود می شوند.(تصویر ضمیمه- که قبلاً آماده کرده بودم واسه بررسی)

Reza
February 12th, 2010, 23:35
مشکل از دو هفته قبل شروع شد و اصلا با اکسپلورر نمی توان سر مایه را باز کرد.

اینترنت من از شرکت نداگستر(صبا) می با شد.

اگر فقط با اکسپلورر مشکل دارید، یکبار کش اکسپلورر را خالی کنید. شاید مشکل برطرف شود.

Reza
February 12th, 2010, 23:35
آقا رضا من ADSL شاتل 128 دارم.
سرعت بارگذاری سایت سرمایه در اوقات مختلف متفاوت است. مثلاً آخر شب ها بسیار کند است(برای من)، بطوری که صفحات بد لود می شوند.(تصویر ضمیمه- که قبلاً آماده کرده بودم واسه بررسی)

جناب امیربابک، ظاهرا شاتل از ساعت 1 نیمه شب تا 5-6 صبح مصرف ترافیک را محاسبه نمی کند و به همین دلیل مشترکان شاتل بعد از ساعت 1 نیمه شب شروع به دانلود می کنند و سرعت اینترنت بسیار افت می کند.

لطفا اگر دوباره با کندی سایت مواجه شدید، این مورد و همچنین سرعت لود شدن فروم های دیگر را بررسی و نتیجه را اعلام کنید.

با تشکر

مسعود رهجو
February 13th, 2010, 00:05
با سلام

من با لایزر 256 adsl
ساعت 21:30 مشکل ورود داشتم سرعت بسیار کند بود لود home page حدودا یک دقیقه و 10 ثانیه تا بار گذاری
اما الان مشکلی وجود ندارد به سرعت وارد شدم
یادم رفت این را بگم
مرور گر فایر فاکس نسخه آخر

FXRAMIN
February 13th, 2010, 18:09
دایال اب 44 کیلو بایت (هنوز ما در این منطقه شهرمان adsl نیامده ) صفحه اول سایت روز 5 شنبه که روز خاص بود اصلا باز نشد حتی بعد از 5 دقیقه ولی امروز به حدود 50 ثانیه باز میشه

موفق باشید
یا حق

payammm
February 13th, 2010, 19:11
با وایرلس 128 سرعت لود متفاوت هست ولی در بدترین حالت لود صفحه اصلی بیشتر از 45 ثانیه نمیشه .
منم با فایر فاکس نسخه آخر هست.
با اینترنت اکسپلورر به 100 ثانیه هم میرسه ( در بدترین حالت)

مسعود رهجو
February 13th, 2010, 19:20
با وایرلس 128 سرعت لود متفاوت هست ولی در بدترین حالت لود صفحه اصلی بیشتر از 45 ثانیه نمیشه .
منم با فایر فاکس نسخه آخر هست.
با اینترنت اکسپلورر به 100 ثانیه هم میرسه ( در بدترین حالت)

یعنی میفرمایید بنده دروغ میگویم

payammm
February 13th, 2010, 19:32
یعنی میفرمایید بنده دروغ میگویم
آقا مسعود من کی چنین حرفی زدم.
والا منم مثل بقیه اومدم مشخصات لود کردن سایت سرمایه رو گفتم .
اگه چنین برداشتی کردید معذرت

مسعود رهجو
February 13th, 2010, 19:49
آقا مسعود من کی چنین حرفی زدم.
والا منم مثل بقیه اومدم مشخصات لود کردن سایت سرمایه رو گفتم .
اگه چنین برداشتی کردید معذرت

البته مشخصات + نقل قول از من = دروغ خواندن بنده
یک خورده در ارسال پستتان دقت کنید جای دوری نمیره

پ ن :
اقا رضا امروز کالا من با سایت مشکل داشتم

payammm
February 13th, 2010, 19:52
البته مشخصات + نقل قول از من = دروغ خواندن بنده
یک خورده در ارسال پستتان دقت کنید جای دوری نمیره
ببخشید.
چشم.;)
من از این اخلاقا ندارم مسعود جان. تا گفتید خودم متوجه شدم چرا این برداشت کردید و قبل از گفتن خودم نقل قول رو حذف کردم.;)

Hasti-Jila
February 14th, 2010, 15:44
جناب مديريت محترم سايت سرمايه،
با عرض سلام و خسته نباشيد

متأسفانه من وارد هر تاپيكي مي‌شوم شكل‌ها نمايش داده نمي‌شوند. به جاي تصاوير فقط يك مربع سفيد رنگ كه داخل آن يك ضربدر قرمز قرار دارد وجود دارد.
اشكال از سيستم من است؟
مي‌خواهم بدانم چرا تصاوير نمايش داده نمي‌شوند؟ در هيچ يك از تاپيك‌ها.
حدود سه ماه پيش تصاوير مشخص بودند دقيقاً خاطرم هست اما الان اينطور نيست؟
لطف مي‌فرماييد مرا راهنمايي كنيد.

با تشكر

Reza
February 14th, 2010, 23:05
جناب مديريت محترم سايت سرمايه،
با عرض سلام و خسته نباشيد

متأسفانه من وارد هر تاپيكي مي‌شوم شكل‌ها نمايش داده نمي‌شوند. به جاي تصاوير فقط يك مربع سفيد رنگ كه داخل آن يك ضربدر قرمز قرار دارد وجود دارد.
اشكال از سيستم من است؟
مي‌خواهم بدانم چرا تصاوير نمايش داده نمي‌شوند؟ در هيچ يك از تاپيك‌ها.
حدود سه ماه پيش تصاوير مشخص بودند دقيقاً خاطرم هست اما الان اينطور نيست؟
لطف مي‌فرماييد مرا راهنمايي كنيد.

با تشكر

با سلام

آیا فقط در سایت سرمایه تصاویر را نمی بینید؟ یا در سایتهای دیگر نیز با این مشکل مواجه هستید؟

Hasti-Jila
February 15th, 2010, 01:03
سلام

تصويرهاي مربوط به سالهاي گذشته را نمايش نمي‌دهد.
در سايت قيمت‌ها هم همينطور است.
نمي‌دانم مشكل چيست؟

payammm
February 15th, 2010, 09:53
سلام

تصويرهاي مربوط به سالهاي گذشته را نمايش نمي‌دهد.
در سايت قيمت‌ها هم همينطور است.
نمي‌دانم مشكل چيست؟
شاید دلیلش آپلود عکسها در سایتهای آپلود رایگان باشد که تعدادی از این سایتها فیلتر شدند و دیگر دسترسی به این عکسها امکانپذیر نیست.

perfect
April 10th, 2010, 22:18
سلام
چند مدتی است که پخش زنده من درست کار نمی کند دمی کار میکند و دمی خیر .
قبلا اصلا مشکلی نداشتم تغییری در سیستمم هم ایجاد نشده وبا سایتهای دیگر که این بخش رادارند مشکلی ندارم
لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

Reza
April 11th, 2010, 09:32
سلام
قبلا اصلا مشکلی نداشتم تغییری در سیستمم هم ایجاد نشده وبا سایتهای دیگر که این بخش رادارند مشکلی ندارم
لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر
با سلام

لطفا دوستان دیگر هم در صورتی که با این مشکل مواجه هستند اعلام کنند.

با تشکر

ehsanshok
April 11th, 2010, 13:35
سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

با سلام

با تشکر
سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم
این مسئله گاهی اوقات برای بنده هم پیش می آید. دلیل را در قطع شدن موقت ارتباط پیدا کردم. برای رفع عیب هم با یک بار رفرش کردن صفحه موفق شدم. (پاوس و ریپلی کردن نیز جواب نداده.)

Freedman
April 11th, 2010, 15:39
با سلام

با تشکر

با درود
من هم دقیقا همین مشکل را دارم.

Kambar
April 11th, 2010, 18:14
منم این مشکل پخش زنده را دارم

erfan_ke
April 26th, 2010, 14:24
سلام
آقا رضا مشکلی برای سرور پیش اومده بود ؟ تا همین الان سایت دان بود

Reza
April 26th, 2010, 14:44
سلام
آقا رضا مشکلی برای سرور پیش اومده بود ؟ تا همین الان سایت دان بود

با سلام

بدلیل مشکل سخت افزاری در سرور، سایت به مدت بیش از 4 ساعت از دسترس خارج بود.

Greetings,

Your server is currently facing some network connectivity issues. I am
working on resolving this problem ASAP.

Thank you for your patience on this matter.

Hello again,

I would like to inform you that the server is now back online. Problems
with the network card caused the downtime and thus we had to change the
card with a new one.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه مشکل در بخشهای مختلف سایت، در همین تاپیک اعلام کنید.

با تشکر

erfan_ke
April 29th, 2010, 18:23
با سلام

بدلیل مشکل سخت افزاری در سرور، سایت به مدت بیش از 4 ساعت از دسترس خارج بود.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه مشکل در بخشهای مختلف سایت، در همین تاپیک اعلام کنید.

با تشکر
سلام
آقا رضا دیروز ، امروز ؟؟؟

masoud123
April 29th, 2010, 18:36
سلام

متاسفانه با امروز 3 روز هست که سایت مشکل داره، یعنی کسی نیست رسیدگی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

MASK
April 29th, 2010, 18:47
اقا رضا به این سایت اعتیاد پیدا کردیم
یه روزم نمیتونیم دوریشو تحمل کنیم
ما رو دریاب

Mehrdad-FX
April 29th, 2010, 19:59
اگر مدیران محترم سایت یک بار دیگه در مورد مشکلات سایت و اقدامات انجام شده و اینکه آیا مشکلات کاملاٌ حل شده یا نه یک اطلاع رسانی بکنند ممنون میشیم.

Hosein Jun
April 29th, 2010, 20:39
سلام خدمت مدير محترم سايت آقا رضاي گل

آقا ماشالا ماشالا بازديد كنندگان سايت سرمايه به صورت تصاعدي دارن صعود ميكنن و مثل اينكه در موج 3 از 3 هستيم!
فكر ميكنم وقتشه حجم لاتيج سايتو افزايش بدين با اين پهناي باند واقعن به مشكل بر مي خوريم!
من امروز ظهر حدود 3 ساعت نميتونستم وارد سايت بشم!

اميدوارم هميشه سرتون شلوغ باشه و خدا بهتون بركت بده

Reza
May 8th, 2010, 06:48
با سلام

متاسفانه هارد دیسک سرور دچار مشکل شد و ناچار شدیم آخرین نسخه بکاپ را بازیابی کنیم. لذا تعداد کمی از پستها (پستهایی که از ساعت 6 عصر پنجشنبه تا اولین ساعات بامداد جمعه) درج شده بودند، بازیابی نشدند.

لطفا بخشهای مختلف سایت را بررسی کنید و اگر مشکلی مشاهده کردید همینجا اعلام کنید.

با تشکر

بهزاد اقبالی
May 8th, 2010, 11:36
تمام نوشته هام پرید. حیف شد. روی یکی از پست هام نزدیک به 2 ساعت وقت گذاشته بودم. ساعت 2 صبح تا 3:30 صبح جمعه.

مسعود رهجو
May 8th, 2010, 12:07
اون 2 ساعت به کنار
کلی ذوق کردیم بهزاد میخواد بهمان شام بده اون هم از دست رفت دیگه مدرکی دستمان نیست خدا بگم این DDOS را چه کنه دیگه چاره ایی نیست همه مهمان آقا رضا

محمد هورزاد
May 8th, 2010, 12:45
سلام
خوشبحال خودم که همه پستها رو خوندم !
بنده خدا بهزاد خان گفت آقا رضا وسط راه پنچری نگیر ! این آقا رضا گوش نکرد !!
الان هم با مسعود جان موافقم - همه مهمان آقا رضا - شما هم آقا رضا وقتی هکر رو گیر آوردید ، علاوه بر خسارت سایت ، پول شام (سور بیشترین سود تاریخ معامله گری بهزاد خان) رو ازش بگیرید .
ضمنا واسه من و مسعود که راهمون دور هست - اگر نقدیش رو بفرستید هم قبوله !!

isar
May 8th, 2010, 16:23
درود

سرعت لود سات برای بنده به شدت کم شده. تقریبا به صفر رسیده.
شاده 2 3 برابر کندتر از اینترنت دایل آپ !!!

با بقیه سایتها مشکل ندارم.

Captive
May 8th, 2010, 18:22
کلا وضعیت اینترنت ایران در این چند روز ( چه ADSL , و چه Dial Up زیاد جالب نیست ) من و دوستانم حتی با Google هم بعضی مواقع مشکل داریم و بعد از سالها صفحه لود میشه... ( مرگ بر آمریکا )

حالا سرمایه که بنده خدا با مشکل روبرو هست و دیگه چه توقعی ازش دارید..

امیدوارم که هر چه زودتر مشکلات سرمایه حل بشه.

sezar_ironi
May 8th, 2010, 21:20
من نمیدونم چرا از وقتی پرایم مشکلش حاد شده سایت سرمایم اینجوری مورد حمله هکرها قرار گرفته !

محمد هورزاد
May 9th, 2010, 01:58
درود

سرعت لود سات برای بنده به شدت کم شده. تقریبا به صفر رسیده.
شاده 2 3 برابر کندتر از اینترنت دایل آپ !!!

با بقیه سایتها مشکل ندارم.

سلام ایثار جان

من از صبح تا الان کلی توی سایت چرخیدم (امان از بیکاری) و هیچ مشکلی ندارم

سرعت لود و غیره خیلی خوبه

جهت اطلاع گفتم :)

trendfinder
May 9th, 2010, 04:45
اینترنت کلا مشکل داره.این مشکل در جاهای مختلف به صورتهای مختلف خودش رو نشون میده.ممکنه در حالی که لود شدن یک سایت برای من هیچ مشکلی نداره ، همزمان برای فرد دیگری در یک جای دیگه اصلا لود نشه.
در مورد سرمایه هم باید ده بار آدرس سایت سرمایه رو ریفرش کنم تا سایت لود بشه.الان حدود دو هفته ست که این مشکل رو دارم.این در حالیه که سایت همسایه خیلی باسرعت لود میشه و هیچ مشکلی نداره.

Navid110
May 11th, 2010, 12:35
با سلام خدمت آقا رضای خودمون
فعلا که چند روزی میشه حال سرمایه خوبه امیدوارم دیگه سکته نزنه
راستی خدمت دوستانی که از سرعت لود شدن گفتن عرض شود که همزمان با سکته نمودن سایت سرمایه که چندین روز طول کشید 48 ساعت هم اینترنت یک سوم ایران با افت سرعت شدید مواجه شد (مخابرات گفتش مشکل فنی اینترنت کشوری هستش ؟!!!!!!!) بهرحال امیدوارم که هیچ عاملی نتونه بچه های خوب سرمایه رو از هم دور کنه
با سپاس از همگی
نوید