PDA

View Full Version : انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه (مهرماه 87)

Reza
September 30th, 2008, 22:52
http://www.sarmaye.com/images/monthly_poll.png (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4195)

همراه با 300 دلار جایزه - مهرماه 87

اعطای جایزه توسط شرکت کرمان اف ایکس (http://www.kermanfx.com/) ( (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4197)آشنایی با خدمات (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4197))
(http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4197)
http://www.sarmaye.com/images/kermanfx.png (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4197)

Reza
September 30th, 2008, 22:59
با سلام

پس از برگزاری نظرسنجی مردادماه (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3869) و شهریورماه (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4067)، سومین دوره نظرسنجی برای انتخاب کاربر برگزیده مهرماه برگزار می شود.

هدف از این انتخاب، تقدیر از کاربران فعال سایت سرمایه، ایجاد شور و اشتیاق و انگیزه در کاربران و همچنین افزایش دوستی و صمیمیت میان اعضاء می باشد.

لطفا پیشنهادات و انتقادات در مورد نحوه اجرای نظرسنجی را در تاپیک "پیشنهاد و انتقاد در مورد روش انتخاب کاربر برگزیده ماه (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3870)" مطرح کنید.

1- "کاربر برگزیده ماه" با رای مستقیم کاربران سایت انتخاب خواهد شد. به این صورت که هر یک از کاربران می تواند از میان کاربران قرار گرفته در لیست، کاربر مورد نظر خود را انتخاب کند. (با توجه به برخی ملاحظات، فقط افراد دارای 30 پست یا بیشتر که دو هفته از عضویت آنها گذشته، می توانند در نظرسنجی نهایی شرکت کنند)

2- از امروز تا ۲۰ مهرماه، کاربران و مدیران سایت افراد فعال را برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی معرفی می کنند. افرادی در لیست گزینه های نظرسنجی قرار می گیرند که:

توسط یکی از مدیران انجمنها یا مدیر سایت از طریق پست زدن در این تاپیک معرفی شوند.
توسط ۱۰ کاربر معرفی شوند (به این صورت که کاربر A با پست زدن در این تاپیک، کاربر B را برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی معرفی می کنند. اگر 9 کاربر دیگر به نشانه تأیید از پست کاربر A تشکر کنند، کاربر B در لیست گزینه های نظرسنجی قرار خواهد گرفت.)

3- از تاریخ ۲۱ مهرماه، نظرسنجی نهایی آغاز و تا ۳۰ مهرماه ادامه خواهد داشت. (پس از آغاز نظرسنجی نیز امکان معرفی افراد جدید برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی بر اساس شرایط مندرج در بند 2 وجود دارد.)

4- در تاریخ اول آبان ماه، نفرات برگزیده معرفی خواهند شد.

5- طبق توافق انجام شده، به نفر اول و دوم جوایز زیر توسط شرکت کرمان اف ایکس (http://www.kermanfx.com/) اهداء خواهد شد:

نفر اول: 200 دلار آمریکا
نفر دوم: 100 دلار آمریکا[/URL]

همچنین برای نفر اول، عنوان "کاربر برگزیده مهر 87" در زیر نام کاربری درج خواهد شد.

نکات قابل توجه:
1- با توجه به تجربه نظرسنجی های گذشته، در این نظرسنجی امکان مشاهده اینکه هر کاربر به کدام گزینه رأی داده است وجود ندارد.

2- از معرفی مجدد افرادی که در پستهای قبلی معرفی شده اند خودداری کنید. بجای معرفی مجدد، از پستی که فرد مورد نظر شما را معرفی کرده تشکر کنید. (معرفی مجدد افراد توسط مدیران بلامانع است)

3- در هر پست تنها یک کاربر را معرفی کنید تا امکان شمارش تعداد تشکرها وجود داشته باشد.

4- می توانید در پستی که برای معرفی کاربر درج می کنید، توضیحاتی در مورد فعالیتهای مثبت و مفید کاربر مربوطه به همراه لینک تاپیکها و پستها قرار بدهید.

5- سوالات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات در مورد نحوه اجرای نظرسنجی را تنها در تاپیک "[URL="http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3870"]پیشنهاد و انتقاد در مورد روش انتخاب کاربر برگزیده ماه (http://www.fibogroup.com/)" مطرح کنید.

با تشکر
رضا

AmirBabak
October 1st, 2008, 00:18
با سلام
بنده از جناب استاد دکتر صمدی یاد میکنم.(سهامدار جزء)

دلایل:
1- فعالیت تاثیر گذار در تاپیک "علم احتمالات و بازار فاركس"
2- فعالیت تاثیر گذار در تاپیک "تحلیل خطوط روند"
3- فعالیت تاثیرگذار در تاپیک "احساسات را چه کنم؟"

امثال من از هر پست ایشان مطلبی می آموزیم.

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:39
انتخاب من :
ویرانگر

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:40
کاندید بعدی:
جناب علی غیوری عزیز

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:42
کاندید بعدی:
جناب JERGISS عزیز

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:44
کاندید بعدی:
امیر حبیبی AmirHabibi عزیز

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:45
کاندید بعدی:
جناب Nirvana عزیز

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:47
کاندید بعدی:
عماد عزیز استقلالی
Emilvr

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:48
کاندید بعدی:
جناب حصارکی عزیز
kakolokia

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:49
کاندید بعدی:
جناب نوری عزیز
Oops

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:51
کاندید بعدی:
جناب شیردل عزیز
LionHeart

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:53
کاندید بعدی:
جناب طالبی عزیز
talebi

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:54
کاندید بعدی:
جناب مرتضی عزیز
dinamit

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:57
کاندید بعدی:
جناب سبوکی عزیز
piano11

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:58
کاندید بعدی:
جناب Clyde Barrow عزیز
([Only registered and activated users can see links])

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 00:59
کاندید بعدی:
جناب Hosein Jun عزیز

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 01:00
کاندید بعدی:
جناب amir biz عزیز

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 01:02
کاندید بعدی:
جناب Paradox عزیز

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 01:03
کاندید بعدی
جناب کمیل عزیز

.....

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 01:05
کاندید بعدی:
جناب bamik عزیز

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 01:07
کاندید بعدی:
جناب پناهی عزیز

Hpanahi

که انشاله از همین امشب میخوان قدم در راه ارایه تحلیل و روش خودشون گذاشته که براشون آرزوی موفقیت می کنم.

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 01:10
کاندید ویژه:
سید بزرگوار

AmirBabak

عزیز

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 01:11
و آخرین کاندید از دید من ، البته خدا کنه کسی رو از قلم ننداخته باشم:
جناب مسعود رهجوی عزیز

مدیر لایق تالار روشها

Paradox
October 1st, 2008, 01:41
کاندید بعدی:
جناب Paradox عزیز
ضمن تشكر از لطفي كه به من داشتيد، جناب سعيديان(درست ميگم ديگه!)
بدون تعارف ميگم فكر نميكنم لايق اين باشم كه در سايت بزرگي چون سرمايه كانديد بهترين كاربر ماه باشم. بنده در اين سايت بيشتر استفاده ميكنم از دانش دوستان و اگر هم فعاليتي داشتم براي بالابردن دانش خودم بوده.

silent_killer
October 1st, 2008, 08:49
بنده هم میخواستم ددر یک پست جناب امیر بابک عزیز رو معرفی کنم و در یه پست دیگه جناب رهجو رو که جناب سعیدیان زحمت معرفی این عزیزان رو کشیدند . صد البته جناب سعیدیان هم خودشون لایق هستند واقعا . از اینکه پست غیر مرتبط زدم عذر خواهی میکنم .

SaRve
October 1st, 2008, 12:09
جناب آقای سعیدیان

Gh.Saeadian

:rambo:

Gh.Saeadian
October 1st, 2008, 12:22
با عرض معذرت از دوست عزیز و گرامی جناب آقای البرز محمدپور که من فکر کردم اسمشون رو توی لیست گذاشتم که فقط بدلیل تعدد نفرات از قلم افتاده ، کاندید بعدی:

جناب آقای LastNight19 عزیز

پ ن: جناب SaRve عزیز شما و سایر دوستان لطف دارید اما ملاک رو اگه فعالیت در مهرماه بذارید من توی این لیست قرار نمی گیرم. در ضمن کی گفته من قرمزم ، آهای ایها الناس به دادم برسید منو با رنگ قرمز نوشته:o

Parham A
October 1st, 2008, 12:45
سلام
انتخاب من جناب
Mohsen ([Only registered and activated users can see links])

ShirZad
October 1st, 2008, 12:47
جناب آقای سعیدیان

Gh.Saeadian

;)

.......................

Amin_Forex
October 1st, 2008, 13:20
با سلام حضور دوستان
عزیزانی که آقای سعیدیان زحمت کشیده اند و معرفی کرده اند همگی از بزرگوارانی هستند که سابقه طولانی در ارائه دانسته ها و تجربیات داشته اند ولی آنچه مرا به زدن این پست تشویق کرد یک نکته ویژه در مورد آقای سبوکی است
تمام بزرگواران ، مدتهای طولانی استرس ، ضرر ، فشار ، و بی خوابی و حتی کم شدن مراودات اجتماعی را تحمل کرده اند تا بتوانندسیستمی را ایجاد کنند. و یا بهینه کرده و با بزرگواری تمام آنرا به دوستان خویش عرضه میکنند. و مسلما بی نتیجه نیست و از بطن این کار مسلما اشکالاتی از آن حذف خواهد شد.
بر اساس تئوری بازار کارا ، تغییرات بازار کاملا میتواند بر دو وجه بطئی و جنبی نمود پیدا کند. به نظر من جناب سبوکی با آی دی Piano11 نه تنها به درک این تغییرات کمک کرده اند و با برسی جامع بازار ، دورنما و تغییرات مقطعی سعی در ارئه روندی از بازار نموده اند که جناب اقبالی نیز به این نکته بهتر از من واقف هستند که تاپیک ایشان با کمک اساتید دیگری میتواند از رونق بالاتری جهت یک کارگاه عملی برخوردار شود.که اساتید ویزه ای مثل جناب اقبالی نیز با حضور در این تاپیک میتوانند به باروری بیشتر آن کمک شایانی کنند و فشار را از ایشان بر طرف کنند.
نکته دیگری که در مورد آقای سبوکی دیدم و این وِیژه را در مدیران سایت ها دیدم این بود که ایشان به روانشناسی ترید ها خیلی اهمیت میدهند. اینکه برای عزیزان واقعا وقت میگذارند و واقعا هیچ چشم داشتی هم ندارند.
لذا من پیشنهاد میکنم نه فقط به عنوان کار بر برگزیده که به عنوان یک کاندید برای مدیر افتخاری تالار فاندامنتال در آیندهای نه چندان دور در کنار جناب پیروزی به فعالیت بیشتر مشغول شوند.
از جناب پیروزی نیز مجددا به خاطر زحمات شایانی که میکشند تقدیر میکنم و ایشان را لایق بهترین ها میدانم.

reza-z-phs
October 1st, 2008, 13:52
با سلام حضور دوستان
عزیزانی که آقای سعیدیان زحمت کشیده اند و معرفی کرده اند همگی از بزرگوارانی هستند که سابقه طولانی در ارائه دانسته ها و تجربیات داشته اند ولی آنچه مرا به زدن این پست تشویق کرد یک نکته ویژه در مورد آقای سبوکی است
تمام بزرگواران ، مدتهای طولانی استرس ، ضرر ، فشار ، و بی خوابی و حتی کم شدن مراودات اجتماعی را تحمل کرده اند تا بتوانندسیستمی را ایجاد کنند. و یا بهینه کرده و با بزرگواری تمام آنرا به دوستان خویش عرضه میکنند. و مسلما بی نتیجه نیست و از بطن این کار مسلما اشکالاتی از آن حذف خواهد شد.
بر اساس تئوری بازار کارا ، تغییرات بازار کاملا میتواند بر دو وجه بطئی و جنبی نمود پیدا کند. به نظر من جناب سبوکی با آی دی Piano11 نه تنها به درک این تغییرات کمک کرده اند و با برسی جامع بازار ، دورنما و تغییرات مقطعی سعی در ارئه روندی از بازار نموده اند که جناب اقبالی نیز به این نکته بهتر از من واقف هستند که تاپیک ایشان با کمک اساتید دیگری میتواند از رونق بالاتری جهت یک کارگاه عملی برخوردار شود.که اساتید ویزه ای مثل جناب اقبالی نیز با حضور در این تاپیک میتوانند به باروری بیشتر آن کمک شایانی کنند و فشار را از ایشان بر طرف کنند.
نکته دیگری که در مورد آقای سبوکی دیدم و این وِیژه را در مدیران سایت ها دیدم این بود که ایشان به روانشناسی ترید ها خیلی اهمیت میدهند. اینکه برای عزیزان واقعا وقت میگذارند و واقعا هیچ چشم داشتی هم ندارند.
لذا من پیشنهاد میکنم نه فقط به عنوان کار بر برگزیده که به عنوان یک کاندید برای مدیر افتخاری تالار فاندامنتال در آیندهای نه چندان دور در کنار جناب پیروزی به فعالیت بیشتر مشغول شوند.
از جناب پیروزی نیز مجددا به خاطر زحمات شایانی که میکشند تقدیر میکنم و ایشان را لایق بهترین ها میدانم.

همانطور که دوست عزیزم امین عزیز فرمودند
امید سبوکیpiano11

reza-z-phs
October 1st, 2008, 14:00
از همین جا میخوام از زحمات بدون منت استاد عزیز آقای حمید زضا حصارکی که برای همه دوستان انجام میدهند تشکر وقدردانی را انجام دهم.

حمید رضا حصارکی kakolokia

بهزاد اقبالی
October 1st, 2008, 16:04
بنده نیز همچون روال گذشته 2 نفر رو که به واقع موجب تحول تالار بنیادی در ماه های اخیر شده اند معرفی میکنم
دوست موسیقی دان جناب سبوکی با ای دی pianio
clyde barrow عزیز

هر دوی این عزیزان به واقع گوشه ای از کار رو در تالار بنیادی گرفته اند و خوشحالم که تالار بنیادین به جای رسیده که در حال حاضر همیشه افرادی برای بحث ،طرح سوال،پاسخگویی به سوالات،و تحلیل بازار حاضر میباشند.
جا داره از دوست ارجمند جناب بهزاد پیروزی نیز به خاطر زحمات بی پایانی که میکشند کمال تشکر و قدر دانی رو داشته باشم.
ارادتمند همه عزیزان

بهزاد اقبالی
October 1st, 2008, 16:05
بنده نیز همچون روال گذشته 2 نفر رو که به واقع موجب تحول تالار بنیادی در ماه های اخیر شده اند معرفی میکنم
دوست موسیقی دان جناب سبوکی با ای دی pianio
clyde barrow عزیز

هر دوی این عزیزان به واقع گوشه ای از کار رو در تالار بنیادی گرفته اند و خوشحالم که تالار بنیادین به جای رسیده که در حال حاضر همیشه افرادی برای بحث ،طرح سوال،پاسخگویی به سوالات،و تحلیل بازار حاضر میباشند.
جا داره از دوست ارجمند جناب بهزاد پیروزی نیز به خاطر زحمات بی پایانی که میکشند کمال تشکر و قدر دانی رو داشته باشم.
ارادتمند همه عزیزان

amirhabibi
October 2nd, 2008, 05:12
کاندید بعدی:
امیر حبیبی AmirHabibi عزیز

جناب سعیدیان ، شما لطف دارید .

استادان بزرگی همچون شما و جناب آقایان رهجو , اقبالی , talebi , amirbabak , dinamit ,virangar که واقعا زحمات بسیاری را در این سایت متحمل شده اند ، لایق برگزیده شدن هستند.

amir biz
October 2nd, 2008, 05:26
کاندید بعدی:
جناب amir biz عزیز

آقای سعیدیان عزیز .ممنون از لطفتون .اما به واقع زحمتی که شما برای برگزاری مسابقه و جدیتی که در تحلیلها دارید ستودنیست.و نکته بعد تشکرهای شما از پستها که به نویسندگان اونها دلگرمی میده .بعید میدونم پست خوبی در سرمایه باشه و تشکر شما توش نباشه.
در نتیجه من به شما رای میدم.:cool:

Hosein Jun
October 2nd, 2008, 09:24
با سلام خدمت دوستان و همه اساتید خودم
جناب سعیدیان از لطفی که نسبت به بنده داشتید بسیار سپاسگذارم من وقتی اسم خودم رو در لیست شما دیدم جا خوردم و وقتی لطف دیگر دوستان رو دیدم اینطوری شدم!:blink:
تا وقتی دوستان پر تلاش و اساتید با سوادی مثل جناب اقبالی، پیروزی، سبوکی، کلاید عزیز، آقا محسن گل (با پوزیشنهای تکنیکالی!) ، ویرانگر،جناب رهجو و طالبی عزیز ،جناب حبیبی ، علی آقای اوپس! امیر بابک خان، جناب حصارکی و دیگر بزرگان سایت هستند من فقط به خودم اجازه میدم اسمم زیر پستهاشون بعنوان قدر شناسی و شاگردی این عزیزان باشه.
امیدوارم خدا این دوستان بی منت رو برای من و شما و ملت ایران نگه داره( و این سایت خوب رو برای آقا رضا!) تا بتونیم امیدوار باشیم که یه روز رتبه ایران در این کار در صدر لیست جهان باشه.

از دوستانی که با لطفشون عرق خجالت بنده رو در آوردن هم تشکر میکنم و دست تک تک شون رو از همینجا میبوسم:p

موفق باشید
کوچیک همه
حسین جون!

lastnight19
October 2nd, 2008, 12:22
بنظر من باید کسی بعنوان کاربر نمونه انتخاب بشه که با دیگران فرق داشته باشه، زحمتی که می کشه و کاری که انجام می ده با دیگران متفاوت باشه، مثل جناب piano11 که زحمت می کشند و تمامی خبرهای دنیا رو در قسمت فاندامنتال قرار می دهند، ایشون با بقیه که این کارها رو انجام نمی دن خوب مسلماً فرق می کنند و لیاقت این که بعنوان کاندیدهای کاربر نمونه بشوند رو دارند.

مدیریت محترم سایت آقا رضا هم جزو همین دسته از افراد هستند که کاری که می کنند با بقیه افراد فرق می کنه، درسته که ایشون مدیر هستند ولی در نهایت جزو کاربران سایت قرار می گیرند، من مطمئن هستم که ایشون هم با این نام و یا نام دیگه از مطالب سایت استفاده می کنند (چه موضوعات آزاد یا موضوعات تخصصی) درسته که ایشون مطلبی در رابطه با فارکس نمی نویسند ولی ایشون زحمت نگه داری سایت و اینکه ما در هر زمانی که وارد می شویم سایت بدون قطعی قابل استفاده می باشد، تمامی پست های ما رو چک می فرمایند و تذکرات لازم رو می دهند، ایشون حتی اعتباری که ما افراد مختلف رو می دیم هم چک می کنند و مراقب این موضوع هستند که ما حتی با دادن اعتبار منفی باعث خراب شدن روحیه سایر کاربران نشویم (قبول که کنید که چک کردن این همه کاربرد کار خیلی مشکلیه که از عهده 99% کاربران این سایت خارجه)

بنظر من کاربر نمونه آقا رضا می باشند.

arman_fxkar
October 2nd, 2008, 13:02
با سلام به همه دوستان

به نظر من دوست خوبمون جناب دبير سياقي ( با آيدي freebird ) كه مدتهاي زيادي جوابگوي سوالات فني دوستان در زمينه

كد نويسي و همچنين كمك به دوستان در زمينه نوشتن انديكاتور ، اكسپرت و اسكريپت قبول زحمت نمودند شايستگي فراواني جهت

كسب عنوان كاربر برگزيده سايت در ماه جاري رو دارند .

كه مطمئنم بقيه دوستان نيز با نظر اينجانب موافق مي باشند

با تشكر
موفق باشيد

bamik
October 2nd, 2008, 22:07
کاندید بعدی:
جناب amir biz عزیز

ممنون از جناب سعید یان بابت ابراز لطفشان
ولی حقیقتش اینه که ما هنوز باید توی دسته 2 بازی کنیم:) و اسامی این عزیزان همه لیگ برتری است .آقای سعیدیان مثل جناب مصطفوی در زمان ریاستش بر فدراسیون فوتبال(به نفع استقلالی ها) پارتی بازی کردند و من را از دسته 2 مستقیم آوردند لیگ برتر:whoow:.
باز هم از اظهار لطف شما ممنونم

Gh.Saeadian
October 2nd, 2008, 22:29
ممنون از جناب سعید یان بابت ابراز لطفشان
ولی حقیقتش اینه که ما هنوز باید توی دسته 2 بازی کنیم:) و اسامی این عزیزان همه لیگ برتری است .آقای سعیدیان مثل جناب مصطفوی در زمان ریاستش بر فدراسیون فوتبال(به نفع استقلالی ها) پارتی بازی کردند و من را از دسته 2 مستقیم آوردند لیگ برتر:whoow:.
باز هم از اظهار لطف شما ممنونم

سلام به کاکوی عزیز
اول خدمت شما عرض کنم که به دلیل تشابه پستهای صفحه 2 شما نقل قول خودتون رو اشتباه زدید;) البته مهم نیست.
اما قرار نشد این مساله رو به جاهای دیگه ربط بدی چون اون موضوع از اصل اشتباه بود که تیمی از دسته اول مستقیم به دسته سوم بره:) خب حالا که رفت همونطور هم برمیگرده:laugh: مهم اینه که اول بشه آخر بشه پایین بره بالا بیاد دوستش داریم:banana:
راستی یکی نیست جلوی این عباسی رو بگیره؟! به خودی ها هم رحم نمیکنه:whoow:

و اما پاسخ شما:
این نظرسنجی مربوط به همین ماه جاری است و ربطی به کسوت کاربران نداره و شما هم با معرفی یک سیستم اندیکاتوری جالب و تلاش در لایو تست اون و ترغیب بسیاری از دوستان به پیگیری تاپیک قطعاً میتونید یکی از منتخبین مهرماه باشید. انشاله موفقیت های روزافزون شما رو شاهد باشیم.
با تشکر

emilvr
October 3rd, 2008, 14:27
سلام
من می خواستم جناب حصارکی رو معرفی کنم که قبل من معرفی کردن دوستان، بعد قصدم معرفی جناب پناهی بود که باز هم دوستان پیشدستی کردن! حالا می خوام جناب Nirvana که به نظرم تو ماه اخیر خیلی فعال بودن رو معرفی کنم البته دقیق نمی دونم که ایشون رو کسی معرفی کرده یا نه! به هر حال خیلی سخته آدم بین این همه آدم فعال یک نفر رو انتخاب کنه

در مورد انتخاب خودم توسط جناب سعیدیان، باس بگم ایشون لطف داشتن، اما فکر نمی کنم من شایسته کاندید شدن باشم، دور اول هم به همین دلیل به خودم رای ندادم چون دوستان فعال تر از من ماشالله تو سرمایه کم نیستن. به هر حال امیدوارم کسی که واقعا تو ماه اخیر فعال تر بوده انتخاب بشه تا جواب زحماتش رو یه جورایی بشه جبران کرد!

با سپاس

AmirBabak
October 8th, 2008, 20:07
جناب آقای Hesam3737

بخاطر همکاری با جناب بامیک ، در تاپیک "50 پیپ..." (نگارش اکسپرت پیچیده سیستم بامیک)
وجداناً خیلی زود نوشت اکسپرت رو، اصلاً فکرشم نمیکردم.احسنت.

silent_killer
October 9th, 2008, 10:52
سلام به همگی . من هم یک نفر مد نظرم بود که معرفی میکنم . اون هم کسی نیست جز آقای ehsantrader
که در تاپیک آقای بامیک دارن زحمت میکشن .

Hesam3737
October 9th, 2008, 20:53
جناب آقای Hesam3737

بخاطر همکاری با جناب بامیک ، در تاپیک "50 پیپ..." (نگارش اکسپرت پیچیده سیستم بامیک)
وجداناً خیلی زود نوشت اکسپرت رو، اصلاً فکرشم نمیکردم.احسنت.

جناب amirbabak ، شما لطف دارید .

Reza
October 11th, 2008, 15:27
با سلام

نظرسنجی مهرماه ایجاد گردید. امیدوارم کسی از قلم نیفتاده باشد.

لازم به ذکر است در این نظرسنجی امکان مشاهده اینکه هر کاربر به کدام گزینه رأی داده است وجود ندارد.

با تشکر

lastnight19
October 11th, 2008, 18:12
ممکنه برای ماههای آینده هرکس که کاندیدایی رو معرفی می کنه دلیل انتخابش رو هم در یک خط بنویسه یا اینکه تاپیک و یا پستی که به اون دلیل ایشون رو کاربر نمونه شناخته رو هم اینجا قرار بدهند.

shahramfx
October 11th, 2008, 22:31
انتخاب من اميد سبوكي(piano11 ([Only registered and activated users can see links]))
دلايل:واقعا داره تو تايپيك خودش زحمت مي كشه و اخبار رو در اختيار تريدرها قرار ميده
هم چنين ايشون تو مسنجر پاسخگوي سوالات افراد نيز مي باشد (من تعجب مي كنم كه چطوري 70-80 نفر رو ساپورت مي كنه)

ehsandinho
October 12th, 2008, 14:20
سلام. من هم فکر میکنم جناب امید خان با آی دیه piano11 توی این مدت واقعا سنگک تموم گذاشتن . من تازه کارم و شخصا خیلی چیزها از ایشون در مدت کوتاهی یاد گرفتم از طریق مسنجر واقعا برای بنده یک کلاس تشکیل داده بودند .
امیدوارم روزی بتونیم زحماتشون رو جبران کنیم

mohammad23
October 12th, 2008, 18:51
جناب hesam3737 بخاطر نوشتن اکسپرت روش جناب بامیک در مدت خیلی کوتاه.

nirvana
October 13th, 2008, 00:57
با سلام خدمت دوستان گرامی .

من داشتم همینطوری به صفحه مانیتور نگاه میکردم دیدم که اسمم رو گوشه سمت چپ نوشته ، یه نگاه کردم باورم نمیشد که اسم من رو هم توی این لیست اومده. راستش من تا حالا فکر کاربر برگزیده شدن رو هم نکرده بودم . بازهم از دوستانی که من رو معرفی کردن ممنونم ولی فکر میکنم که من خیلی هم فعال نیستم . پیشنهاد میکنم که جناب آقای حسام که واقعا توی این چند وقت مثل یه فرشته نجات بودند به عنوان کاربر برگزیده یا اگه راه داری یه چیزی اونورطر انتخاب بشن . پیشنهاد بعدی من هم جناب سعیدیان هستند که واقعا من خودم از پشتکار ایشون در هر موردی که شروع میکنند الگو گرفتم .

با تشکر نیروانا
بدرود

keivanpro
October 14th, 2008, 10:28
جناب فرهاد سلیمی(فرهاد فرشاد)
ایشون واقعا برای تاپیک امواج الیوت این سایت بی دریغ و به نحو احسنت فعالیت کردن و میکنن و حق بزرگی به گردن تمام بچه های این سایت دارن( حتما یک سری به تاپیک آموزش elwave بزنید)

pedramforex
October 18th, 2008, 00:54
انگار من نمیتونم رای بدم، اما رای من اقای کالوکیا است.

kermanfx
October 20th, 2008, 17:18
با سلام خدمت دوستان خوب سرمایه کرمان اف ایکس این افتخار را دارد که جوایز نفرات برگزیده سایت سرمایه در مهر ماه را پرداخت نماید .
لطفا از تاپیک ما در قسمت آگهی نیز بازدید به عمل بیاورید.
از آراء دوستان به به نظر می آید که آقای piano11 نفر اول خواهند بود ولی رقابتی نزدیک بین آقایان amirbabak و Gh.Saeadian و hesam3737 وجود دارد.
در ضمن دوستان عزیزی که برنده میشوند میتوانند در صورتی که نزد ما یک حساب ریل باز کنند علاوه بر دریافت مبلغ جایزه و واریز آن به حساب ریل خود از 80% ریبیت همیشگی و البته بدون شرطنیز برخوردار شوند .

کرمان اف ایکس این پیشنهاد را میدهد در صورتی که برندگان یعنی نفر اول و دوم تمایل داشته باشند مبلغ جایزه بین بیش از 2 نفر تقسیم شود :) تا دوستان بیشتری بتوانند از این فرصت خوب استفاده نمایند .

mm95
October 20th, 2008, 21:30
دوست عزیز و زحمتکش جناب سبوکی و جناب سعیدیان عزیز کاربر برگزیده

kamo
October 20th, 2008, 22:39
جناب فرهاد سلیمی(فرهاد فرشاد)
ایشون واقعا برای تاپیک امواج الیوت این سایت بی دریغ و به نحو احسنت فعالیت کردن و میکنن و حق بزرگی به گردن تمام بچه های این سایت دارن( حتما یک سری به تاپیک آموزش elwave بزنید)
ایضا تایید می شود
فکر کنم یک سری فعالیتها هستن که ماندگار هستن حتی می شه گفت نسلها
نوشته های فرهنگ و حامد 8420 و همچنین جناب فرهاد فرشاد از اون نوشته هاس که مدتها رنگ کهنگی نمی گیرن
هر چند نمیتونم رای بدم و لی از این عزیزان قدر دانی می کنم
اموزشهای پایه ای جالبی رو به به صورت تکست و تصویر جمع اوری کردن که به قول عرفا هر رکعت اون برابر هزار رکعت در تاپیکهای دیگره
فعالیتی با کیفیت در کمیت داشتن این عزیزان
اموزش الیوت
ترجمه دینامیک تریدر ماینر
و اموزش مولتی مدیای نرم افزار الویو

rasputin
October 21st, 2008, 06:47
به نظرم الآن دیگه همه با امیر بابک کاملآ موافق هستند :)

rezaei
October 21st, 2008, 15:20
با سلام
فكر كنم اسم dolatmand عزيز جناب آقاي رضا فرجي را هم به ليست اضافه كنيم بهتر باشه. من به اون راي ميدم.

ehsandinho
October 21st, 2008, 20:00
انتخاب جناب سبوکی رو به عنوان کاربر برگزیده تبریک میگم و واقعا فکر میکنم که انتخاب به حقی بود . چون ایشون با وجود زدن اخبار و زدن پست و دادن پیشنهاد معامله هر سئوالی رو در مسنجر با صبر جواب میدن و مثال میزنند تا ما تازه واردین متوجه شیم . واقعا برای من یه افتخار بزرگه در کنار این عزیز کار کنم و وارد بازار شم

shahramfx
October 21st, 2008, 22:58
من هم به نوبه ي خودم انتخاب اميد سبوكي را به عنوان كاربر برگزيده ماه تبريك ميگم
انشاالله موفق باشند

naghmeirani
October 21st, 2008, 23:47
جنابِ آقایِ امیدسبوکی:
انتخابِ شما به عنوانِ کاربرِ نمونه مبارک باد.
برایتان در همهِ مراحلِ زندگی موفقیت وسلامتی آرزومندم.

Gh.Saeadian
October 22nd, 2008, 09:22
سلام دوستان
ضمن تبریک عنوان کاربر نمونه مهرماه به تریدر موسیقی دان عزیز جناب آقای امید سبوکی که به حق به ایشان تعلق گرفت همین جا از سایر دوستانی که بر من هم منت گذاشته و رأی دادن کمال تشکر رو دارم و بخاطر اینکه تمامی این عزیزان در این جایزه سهیم باشند از طرف کلیه کاربران سایت اونو به یکی مراکز خیریه مندرج در امضای حسام عزیز تقدیم می کنم. امیدوارم خداوند متعال ضمن برطرف کردن مشکلات تمامی دردمندان جامعه ، ما رو هم قرین رحمت خودش قرار بده. آمین
با تشکر
موفق باشید

Reza
October 22nd, 2008, 11:24
با سلام

نظرسنجی مهرماه نیز به پایان رسید و نفرات برگزیده به شرح ذیل مشخص شدند:

نفر اول: جناب piano11 (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=6667)
نفر دوم جناب Gh.Saeadian (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=10113)

ضمن تبریک به این دو بزرگوار، از همه دوستانی که در نظرسنجی شرکت کردند تشکر می کنم.

piano11
October 22nd, 2008, 11:43
با تشکر از تمامی دوستان و رضای عزیز . امیدوارم بتونیم با هم به موفقیت بیشتری برسیم .
من جسارتا ترجیح میدم این جایزه به یکی از دوستان در مسنجرم که میدونم با ضرر هفته پیشش مشکل بزرگی براش بوجود اومده تقدیم کنم . انشالله که هم دست من و هم دست کرمان اف ایکس برای این عزیز خوب باشه و بتونه با این سرمایه کوچک دوباره جون بگیره و مشکلاتش کمتر شه . با تشکر امید سبوکی

Hesam3737
October 22nd, 2008, 13:23
با سلام

نظرسنجی مهرماه نیز به پایان رسید و نفرات برگزیده به شرح ذیل مشخص شدند:

نفر اول: جناب piano11 ([Only registered and activated users can see links])
نفر دوم جناب Gh.Saeadian ([Only registered and activated users can see links])

ضمن تبریک به این دو بزرگوار، از همه دوستانی که در نظرسنجی شرکت کردند تشکر می کنم.

با سلام

من هم برای این دوبزرگوار آرزوی موفقیت دارم و برگزیده شدنشان را تبریک عرض می کنم .

با تشکر

amir biz
October 22nd, 2008, 13:28
استاد بزرگوار من جناب سعیدیان بهتون تبریک میگم.امید وارم همیشه در زندگی برنده باشید .:)
آقای سبوکی جایزه مبارکتون باشه و با کار زیبا تون (اهدای جایزه)باز هم یک درس جدید به من دادین .امید وارم همیشه آنقدری داشته باشید که هزار هزار ببخشید :)

amir biz
October 22nd, 2008, 13:43
..........................

kermanfx
October 23rd, 2008, 12:40
جوایز کاربران برگزیده توسط کرمان اف ایکس اهدا شد
طبق درخواست آقای سعیدیان جایزه ایشون به حساب انجمن تالاسمی ایران واریز گردید و فیش این حواله پیوست این پست میباشد
با تشکر از همه دوستان
امیدوارم همه ما از اینگونه کارها در زندگی خود انجام دهیم