PDA

View Full Version : اولین دوره مسابقات فارکس کاربران سایت سرمایه

صفحه ها : 1 2 [3]

mdavodi
November 21st, 2008, 18:33
سلام
اولا تبریک بابت جشن نامزدیتون . خیلی خوشحال شدم شنیدم. به حسن انتخاب خانومتون هم تبریک می گم:rolleyes: آقای داوودی من از همین الان روی شما شرط می بندم که جزو 3 نفر برتر خواهید بود . به شرطی که مثل جواد جان یک دفه قاط نزنی :blink:
آقای داوودی خیلی کارت درسته . بزار یه اسم روت بزارم ( تریدر بی ادعا):rambo:

سلام دوسته عزیز
مبارک باشه انشاالله

[Only registered and activated users can see links]

این هم از طرفه ما

برای شما ارزوی موفقییت میکونم انشا الله در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید
(( برای همه فارکس کاران ایرانی ارزوی موفقییت و سلامتی میکنم )) امیدوارم همیشه تیپی بخورید :whoow:

کوروش جان تو همیشه به من لطف داشتی , ممنونم:blush: forexkaran.sign عزیز از شما هم ممنونم.
متاسفانه دسترسی بنده به اینترنت قطع شده بود و امکان ادامه مسابقه از من سلب شده بود.
بعید می دونم بتونم مقام بیارم. همین جا از آقا رضای گل تشکر می کنم بابت زحماتی که کشیدند.

دوستان در نظر بگیرند که اگر نتایج اعلام می شد یه سری که به بالای جدول رسیده بودند دست از ترید می کشیدند. چیزی که تو مسابقه قبلی در حال اتفاق افتادن بود. هر چند الانم احتمالا چند نفری دست از ترید کشیده و منتظر اعلام نتایج هستند. به هر حال مسابقه خوبی بود.

خانم ابراهیمی کار شما در هفته اول عالی بود. منم مثل شما با لات پایین کار رو شروع کردم ولی ادامه دادم.
به عنوان یه تریدری که زیاد کال شده نظر من اینه که از لات مجاز بیشتر ترید نکنید.
با تشکر از همه دوستان بابت شرکت در مسابقه ، آقا رضا و اسپانسر محترم مسابقه.:laugh:

kurosh_lava
November 21st, 2008, 19:23
1- قبول دارین این 2 هفته ی آخر بازار خیلی آشفته بود؟؟
مخصوصا امروز جمعه که من در حساب ریلم کال شدم..(خیلی سخته شبه امتحان ریاضی مهندسیم هم هست)

moorik
November 21st, 2008, 22:06
با سلام خدمت مدیر محترم سایت
من یک انتقاد از قوانین این مسابقه دارم.
میدانیم که هر فردی یک استراتژی مربوط به خودش را دارد از شما یک سوال دارم؟ اون فردی که با استراتژی الیوت کار میکند ممکن است در هفته یک موقعیت پوزیشن گیری داشته باشد که شاید با همین یک موقعیت حساب خود را 2 برابر کند حال تکلیف چیست؟ اگر بخواهد در 30% سود از بالانس اولیه پوزیشن خود را ببندد در آخر بالانس منفی خواهد داشت! چرا؟ جون میدانیم در استرانژی الیوت برای گرفتن یک ترند ممکن است چندین بار استاپ بخوری که در آخر با یک پوزیشن با سود تمام ضررها را جبران و سود هم میکنیم! حال تکلیف چیست؟
در مورد اعلام نتایج به نظر من اگر نفرات اول بر اساس قوانین مسابقه اعلام میشدند بهتر از این بود که بر اساس بالانس نهایی اعلام شوند
پ.ن: من همون اول کال شدم یکی نیست بیاد بگه تو چیکار به قوانین مسابقه داری؟:blink:

در آخر از مدیر محترم سایت و تمام دوستانی که در این مسابقه زحمت کشیدند کمال تشکر را دارم
موفق باشید

sina333
November 22nd, 2008, 00:45
سلام به همه و خسته نباشید
من مدتی هستش به این فکر می کنم که فارکس شریکی درست کنیم
منظورم این هستش چند نفر به یکی میزان سرمایه گذاری کرده و با هم در تحیلی شرکت کرده و با توافق سایر اعضا اقدام به معامله می کند سود هفتگی و یا ماهانه برداشت می شود
هر کس مایل باشد با ایمیل من تماس بگیرید [Only registered and activated users can see links]
رقم بالا نمی خواهد هر نفر می تواند با 100 دلار عضو شود

Ali Koochooloo
November 22nd, 2008, 00:57
اکانت مسابقه همین الان غیر فعال شد ! اگه یک سال دیگه تمدید میشد من حتما اول میشدم :blink::blink: آخه تازه امروز دوباره به 500 رسیده بودم :whoow:

saeedhasani
November 22nd, 2008, 01:05
آقا رضا اگه ميشه امشب نتايج را مثل شبهاي قبل طبق بالانس قراربدهيد و فردا نتايج نهايي.اينجوري جذابيت كار بيشتر ميشه.:rambo:

hms198007
November 22nd, 2008, 01:10
آقا رضا اگه ميشه امشب نتايج را مثل شبهاي قبل طبق بالانس قراربدهيد و فردا نتايج نهايي.اينجوري جذابيت كار بيشتر ميشه.:rambo:

چرا هر دو رو با هم قرار ندن ؟؟؟

با تشکر از مدیر سایت و کلیه مسئولان مسابقه

rasputin
November 22nd, 2008, 01:15
خب ...

همگی خسته نباشید
مسابقه که تموم شد ولی برای من که خیلی آموزنده بود
امیدوارم برگزار کنندگان مسابقه همواره موفق و موید باشند .

به آقا رضای گل هم یک خسته نباشید حسابی میگم . انصافآ خیلی زحمت کشیدند .

ممنون از همه :)

hms198007
November 22nd, 2008, 01:32
خسته نباشید اقا رضا

ممکنه لطف کنید و زمان اعلام نتایج رو مشخص کنید ؟؟؟

با تشکر

rasputin
November 22nd, 2008, 02:40
راستی یک سوال :

این قانون که اگر یک معامله از یک سوم سود بیشتر باشد حذف میشود ، به این معنی است که کل سود های حاصله را باید به نسبت Total Net Profit بسنجیم ؟

یعنی اگر در استیتمنت متا سود یک معامله از یک سوم Total Net Profit بیشتر باشد حذف میشود ؟

Reza
November 22nd, 2008, 09:05
با سلام

اولین دوره مسابقات فارکس کاربران سایت سرمایه به پایان رسید. از همه شرکت کنندگان در مسابقه و همچنین دوستانی که در این تاپیک نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کردند تشکر می کنم. تلاش می کنیم با استفاده از نظرات شما دوستان، دوره دوم مسابقات را بهتر از دوره اول برگزار و کاستی ها را برطرف کنیم.

Balance نهایی شرکت کنندگان در مسابقه پیوست می باشد. نتیجه نهایی مسابقه امروز اعلام خواهد شد.

به نظر شما برگزیدگان نهایی مسابقه چه کسانی هستند؟

موفق باشید

mohammad3m
November 22nd, 2008, 10:56
با تشکر از آقا رضا و شرکت ایمانی

با سلام

اولین دوره مسابقات فارکس کاربران سایت سرمایه به پایان رسید. از همه شرکت کنندگان در مسابقه و همچنین دوستانی که در این تاپیک نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کردند تشکر می کنم.

به نظر شما برگزیدگان نهایی مسابقه چه کسانی هستند؟

موفق باشید

احتمالا از لیست زیر

forexkaran.sign
sina333
hossein_fx
saeedhasani
mdavodi

شاد و موفق باشید

Desire
November 22nd, 2008, 13:07
سلام جناب آقا رضا
از زحماتی که این یک ماه متقبل شدید متشکرم .
مسابقه برای من بسیار موثر و مفید بود .
موفق باشید .

rsa
November 22nd, 2008, 13:08
سلام

با تشکر از مدیر محترم سایت به خاطر قبول زحمت برگزاری مسابقه و نیز تشکر از اسپانسر محترم

با توجه به قوانین مسابقه به نظر من نفرات برتر آنهایی خواهند بود که دارای DD پایینتری هستند.

به همه دوستان شرکت کننده هم خسته نباشید عرض می کنم و برای همه آرزوی موفقیت دارم.

zeshtetodelboro
November 22nd, 2008, 15:46
به نظر من نفر اول کسی نیست جز

zeshtetodelboro:cool:

hossein_fx
November 22nd, 2008, 16:19
salam be hameye doostan
avalan az agha reza va tamame kasani ke dar bar paei in mosabeghe eghdam kardand kamale tashakor ra daram.mosabegheye khobbi bood omidvaramhamaye dootan estefadeye kafi ra baraye erteghae danestehaye khodra borde bashand.va be nazare man mohemtaryn gam baraye movafagh boodan dar forex modyryate sarmaye va risk mybashad

arman1356
November 22nd, 2008, 17:21
با سپاس از مسئول راه اندازی مسابقه
مشتاقانه منتظر اعلام نتیجه هستم .

jalali
November 22nd, 2008, 18:39
احتمالا استيتمنت هم ميذارن

M.Rafiei
November 22nd, 2008, 20:48
به همه دوستان و آقا رضا خسته نباشید میگم.

ضمن احترام به نظر عوامل مسابقه به نظر من برنده واقعی آقای محمد رستمی هستند که بیشترین بالانس رو در انتهای مسابقه داشتند و همواره در رده های بالا بودند.

موفق باشید .

hms198007
November 22nd, 2008, 21:13
از زحمات اقا رضا قدرداني ميكنم

واقعا يك دوره اموزشي خيلي عالي بود

من خودم شخصا تا حالا فاركس را به اين خوبي نشناخته بودم و لذت نميبردم

مجددا ممنون

Gh.Saeadian
November 22nd, 2008, 21:13
سلام
به نظر من هم هیچ کس از محمد رستمی عزیز و با مرام لایق کسب این مقام نیست.
با آرزوی موفقیت برای ایشون و سایر دوستان شرکت کننده
با تشکر

kurosh_lava
November 22nd, 2008, 21:27
دا وودی داوودی
آقای داوودی امیدتو از دست نده من می گم خود خودت سوم می شی:blink: حالا ببین
من از همین الان واسه نفر چهارم دارم قصه می خورم :blink:
به نظر من کال شدن بهتر از چهارم شدنه . آخه آدم کفرش در میاد
آقای نفر چهارم اگه خواستی کار دست خودت بدی با من یه تماسی بگیر راه آسونتری سراغ دارم ( یه قرص هایی هست بی درده می فهمی که منظورمو :blink:

Reza
November 22nd, 2008, 22:14
http://forum.sarmaye.com/images/icons/icon4.gif توجه! تا دقیقی دیگر نفرات برگزیده اولین دوره مسابقات فارکس کاربران سایت سرمایه معرفی خواهند شد.

forexkaran.sign
November 22nd, 2008, 22:18
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و اقا رضا :)
امیدوارم همه فارکس کاران در کارشون پیروز باشند :rambo:
برای همه دوستان ارزوی سلامتی میکنم
امیدوارم مسابقات بد با جذابیتهای بیشتری برگزار بشود

با استفاده ار قوانین مسابقه فکر کنم من در رده 4 تا 7 قرار بگیرم
البته خیلی هم از این قانون dd من سر در نمییارم

نفر اول اسمشون رو نمیدانم جناب اقای sina333 باشند

شاد پیروز سر بلند باشید :rambo:

Reza
November 22nd, 2008, 22:23
انتقال به صفحه جدید

Reza
November 22nd, 2008, 22:27
نفرات برگزیده به شرح ذیل معرفی می شوند:

http://forum.sarmaye.com/attachment.php?attachmentid=50086&stc=1&d=1227376480

امیدوارم این دوستان در سایر عرصه های زندگی نیز موفق و پیروز باشند.

همچنین از شرکت خدمات تجارت الکترونیک ایمانی (http://www.emoney.co.ir/) که در برگزاری این مسابقه از هیچ کمکی دریغ نکردند تشکر و قدردانی می کنم.

با احترام
رضا

بهزاد اقبالی
November 22nd, 2008, 22:29
به دوستان برگزیده تبریک میگم و برای همه دوستانی که در این مدت در این مسابقه با همه پستی و بلندی هاش شرکت داشتن خسته نباشید میگم
امیدواره همگی در تمام مراحل زندگی موفق و شاد و پیروز باشند.

Kourosh007
November 22nd, 2008, 22:33
با تشکر از آقا رضا و تبریک به دوستان عزیز..

آقا رضا اگر لطف کنید و دست کم نتیجه 10 یا 20 نفر اول را بگذارید تا بقیه دوستان نیز از رتبه نهایی خود مطلع شوند ممنون میشوم .

kurosh_lava
November 22nd, 2008, 22:33
به به منم تبریک می گم . :banana:

mohammad3m
November 22nd, 2008, 22:34
من هم به این سه دوست عزیز تبریک میگم.
در پناه حق پیروز باشید

Reza
November 22nd, 2008, 23:18
نتیجه عملکرد تمام شرکت کنندگانی که بالانس نهایی آنها بیش از بالانس اولیه بوده است پیوست می باشد.

elyas68
November 22nd, 2008, 23:19
سلام
منم به این سه عزیر تبریک میگم
روزای پر پیپی داشته باشین

VAHIDFX
November 22nd, 2008, 23:22
صدافرین احسنت

rsa
November 22nd, 2008, 23:23
من هم به نفرات برگزیده تبریک می گویم و برایشان آرزوی موفقیت دارم

iman368
November 22nd, 2008, 23:23
دوستان عزیز تبرک ، ایشالاه همیشه موفق باشین.

albertini
November 22nd, 2008, 23:48
منم تبریک میگم.

Alifar
November 22nd, 2008, 23:59
منم تبریک میگویم

Hpanahi
November 23rd, 2008, 00:01
تبریک من رو هم پذیرا باشید

انشاالله تو حساب ریل هم سود کنید

موفق باشید

rasputin
November 23rd, 2008, 00:41
تبریک عرض میکنم

آقا رضا خسته نباشید ، بسیار کار ارزنده ای بود :)

وحید درزی
November 23rd, 2008, 00:52
با سلام به همه دوستان :)

از مدیر سایت و اسپانسر و همه کسانی که زحمت کشیدند تشکر می کنم ، کار جالبیست . و به همه دوستان برنده تبریک می گویم :rambo:

با تشکر و ارادت

angel760760
November 23rd, 2008, 01:37
کارتون واقعا قابل تقدیر است هم اقا رضای عزیز و هم برندگان دوره ...خسته نباشید

iman368
November 23rd, 2008, 02:15
ميخواستم بدونم از دوستان سرشناس اين سايت کسي رتبه قابل توجهي کسب ننموده ؟

j.torabi
November 23rd, 2008, 10:22
نفرات برگزیده به شرح ذیل معرفی می شوند:

امیدوارم این دوستان در سایر عرصه های زندگی نیز موفق و پیروز باشند.

همچنین از شرکت خدمات تجارت الکترونیک ایمانی ([Only registered and activated users can see links]) که در برگزاری این مسابقه از هیچ کمکی دریغ نکردند تشکر و قدردانی می کنم.

با احترام
رضا
با سلام ضمن تشکر و خسته نباشید به آقا رضا که در این مدت خیلی زحمت کشیدند،
من هم به این دوستان تبریک میگم
میشه استیمنت این دوستان رو نشون بدین؟

j.torabi
November 23rd, 2008, 10:25
آیا این MAX DD اعلام شده این دوستان مربوط به زیان شناور هم هست یا همون عدد ثبت شده در بروکر است؟

Desire
November 23rd, 2008, 11:48
من دیر اومدم .

به آقایان برگزیده تبریک می گم . تلاشتان تحسین برانگیز است .

پاینده و سرفراز باشید .

BLACK_NINJA
November 23rd, 2008, 12:27
سلام دوستان

موفق و پیروز باشید در سایه ایمان به خدا

zeshtetodelboro
November 23rd, 2008, 14:25
منم به نفرات برتر تبریک می گم و به آقا رضای گل خسته نباشید.

mdavodi
November 23rd, 2008, 14:58
با سلام
منم دیر رسیدم. به آقارضای عزیز که واسه این مسابقه زحمت کشیدند خسته نباشید میگم.
به نفرات برتر هم تبریک میگم. امیدوارم همیشه موفق باشند.

مسابقه مفیدی بود خیلی چیزها یاد گرفتم. نتایج امیدوار کننده بود.
پ.ن: من طی این 3 هفته اخیر نتونستم زیاد کار خاصی کنم اگرم %DD من بالا بود به خاطر پوزیشنی بود که شب جشن باز گذاشته بودم ... :blush:
حالا تو مسابقه های بعدی جبران می کنم. :rambo:

به هر حال همیشه مدیریت سرمایه به هر روشی که می خواد باشه فراموش نشه.
اینم استیت منت من:cool: دوستان خوشحال مبشم استیت منت منو هم نقد کنید.:happy:

hamidrezamf
November 23rd, 2008, 17:14
به همه برندگان مسابقه خصوصا" محمد خان رستمی تبریک میگم..همیشه موفق باشید..
از حق نگذریم کار mdavoodi ,albertini هم قابل تقدیره..
موفق باشید..

power4400
November 23rd, 2008, 18:18
سلام به همه :)
لطفا تبریک من هم قبول کنین :banana:

حالا که مسابقه تمام شد می خوام از همه دوستان به خصوص اقا رضا و اسپانسر محترم ( شرکت خدمات تجارت الکترونیک ایمانی ) تشکر کنم
ارزوی موفقیت برای همه :rambo:

mehdi1366
November 23rd, 2008, 18:19
سلام

من هم به برگزیدگان مسابقه تبریک میگم و همینطور به برگزار کنندگان مسابقه خسته نباشید عرض میکنم .

این دومین دفعه ای بودکه من در مسابقه شرکت میکردم . اولین دوره ای که در مسابقه شرکت کردم دو سال پیش در سایت fxtraders

بود که باEquity در حدود 137000 نفر اول شدم ولی در این دوره بدلیل مشغله زیاد و همچنین قطع شدن مکرر اینترنت و با توجه به

اینکهEquity در حدود 6000 شده بود و با گرفتن 2300 پزیشن ( قابل توجه آی بی های محترم ) نتوانستم موفق شوم .

امیدوارم من و بقیه دوستان در دوره های بعد بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم .

یا تشکر

Farhad 5
November 23rd, 2008, 18:34
سلام

من هم به نفرات برتر تبریک می گویم و امیدوارم در حساب ریل هم موفق باشند .
از تمام دست اندرکاران برگزاری مسابقه هم کمال تشکر را دارم .

forexkaran.sign
November 24th, 2008, 01:52
با سلام
خدمت اقا رضا و شرکت ایمانی خسته نباشید میگویم که در این دوره از مسابقات چیزی کم نگذاشتند
و به نفرات اول و دوم هم تبریک میگم انشا الله در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشند
به ان دسته از عزیزان که در این مسابقه شرکت کردن وتلاش کردن ارزوی موفقیت میکنم

طبق قوانین این مسابقه بعضی از دوستان نتوانستند طبقه اون روشی که داشتند معامله کنند انشاالله در دوره های بعد تمامی شرایط معاملات در نظر گرفته بشود

برای همه دوستان ارزوی سلامتی میکنم
شاد پیروز سر بلند باشید :rambo:

mbinazir
November 24th, 2008, 10:02
با سلام بر دوستان گرامی
ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی آقا رضای عزیز بابت این مسابقه و تشکر از تمامی دوستان شرکت کننده که با گرمی و صمیمیت نسبت به هم، رقابتی دوستانه را برگزار کردند. به نفرات برگزیده این دوره تبریک عرض میکنم و امیدوارم که همگی دوستان و نفرات برگزیده در تمامی مراحل زندگی موفق و سربلند باشند.
شاد و سربلند و پیروز باشید

Parham A
November 24th, 2008, 10:43
با عرض پوزش به دلیل تاخیر.
به نفرات برتر تبریک میگم و براشون ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم.
تلاش تمام دوستان در این مسابقه قابل تقدیره و امیدوارم که در مسابقات اتی بتونند به انچه که می خوانند برسند.
از اقا رضا و اسپانسر محترم هم تشکر میکنم.
به امید موفقیت برای همه ایرانیان
:)

pari.ebrahimi
November 24th, 2008, 10:59
سلام
تبریک
.
.
.
زود باشین مسابقه بعدی رو بذارین... زود باشین دیگه!!!

hossein_fx
November 24th, 2008, 13:05
salam be hameye dostan
manam khedmate nafarate bartar tabrik migam
man chaharom shodam har chand ekhtelafam ba nafare sevom nachiz bood
inshala dar mosabeghe bad jobran mikonam

hossein_fx
November 24th, 2008, 13:24
in ham az detailede man:rambo:

mohammad rostami
November 24th, 2008, 16:43
سلام دوستان

بنده هم به نوبه ی خودم از زحمات آقا رضا و از اسپانسر این مسابقات , شرکت ایمانی تشکر میکنم.

از تک تک دوستان هم که به بنده لطف داشتند و بهم تبریک گفتند تشکر میکنم و امیدوارم که این مسابقات باعث ارتقاء سطح آموزشی ما بشه .

انصافا این رتبه جایگاه دوستانی مثل آلبرتینی , javadsmo ,amir biz , mdavodi ,younes55 ,farhad-5 , بود که به بنده رسید.

تنها ترفند من برای اینجور مسابقات استفاده از معاملات با ریسک به ریوارد حداقل 1:2 و ریسک بین 5 تا 15 درصد برای هر پوزیشن هست که مورد دوم فقط و فقط برای این جور مسابقات هستش. جالبه بدونید من کلا 40 پوزیشن گرفتم که 20 پوزیشن من یا استاپ خورد یا در منفی به صورت دستی بستمش و 2 یا 3 تا از پوزیشن من بعد از بریک ایون کردن استاپ خورد ولی ما بقی پوزیشن ها جبران پوزیشن های منفی رو کرد و بالانسم رو به جایی که الان میبینید رسوند. ( با تشکر از استاد شاخص که به بنده عینا ثابت کرد با بهره گیری از معاملات با ریسک و ریوارد حداقل 1به 2و احتمال برد تقریبا 50 % و داشتن دسیپلین می توان در این بازار دوام آورد ) .
نکته بعدی اینکه تمام پوزیشن های بنده داری استاپ ثبت شده بوده و هست و ترس از ضرر باعث نمیشه که بنده از استاپ استفاده نکنم.

موفق و سر افراز باشید

یا علی
اینم از استیمنت بنده

jalali
November 24th, 2008, 23:07
من هم به آقاي رستمي تبريك ميگم
دوسوال داشتم اگر زحمت جوابو بكشند
اول اينكه توي چه تايم فريمي كارميكردند
دوم اينكه از چه انديكاتوري بيشتر استفاده ميكنند

mohammad rostami
November 25th, 2008, 00:20
من هم به آقاي رستمي تبريك ميگم
دوسوال داشتم اگر زحمت جوابو بكشند
اول اينكه توي چه تايم فريمي كارميكردند
دوم اينكه از چه انديكاتوري بيشتر استفاده ميكنند

سلام دوست عزیز

اساس ترید بنده مولتی تایم هست و از چند تایم استفاده میکنم ولی پایین ترین تایمی که پوزیشن میگیریم h1 هست.

فرکتال . AO برای تشخیص واگرایی :)

pari.ebrahimi
November 25th, 2008, 09:41
وقتی می گین "به عدد آدمهای روی زمین راه هست برای ..." پس خواهش می کنم نگین که نگذاشتن استاپ لاس بخاطر ترس از ضرره!

soldure117
November 25th, 2008, 10:21
با سلام :
خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشین ؟؟
آقای رستمی خیلی خوشحالم از موفقیتتون .
درسی رو که باید بگیرم از استیتمنت شما گرفتم .مرسی

mdavodi
November 25th, 2008, 12:10
وقتی می گین "به عدد آدمهای روی زمین راه هست برای ..." پس خواهش می کنم نگین که نگذاشتن استاپ لاس بخاطر ترس از ضرره!

با سلام :
خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشین ؟؟
آقای رستمی خیلی خوشحالم از موفقیتتون .
درسی رو که باید بگیرم از استیتمنت شما گرفتم .مرسی

با سلام مجدد
تو این هفته اخیر بین بچه ها بحثی بر سر گذاشتن استاپ یا نذاشتن اون بوجود اومد. تو مدت برگزاری مسابقه من سعی کردم از وارد شدن به این مباحث خودداری کردم با اجازه دوستان می خوام نظر خودمو بگم.

راستش من خودم با استاپ مخالفم البته :mad: با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه;). اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست:blink:. چون من با همین روش کال نشدم:huh:. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.
اینکه ایشون کال شدن بر میگرده به گرفتن پوزیشن با لات غیر مجاز.:cry:
یکی از دلایلی که تریدرهای بدون استاپ رو کال می کنه عدم حضور پای چارت هستش.:nervous:
من به شخصه ترید رو تا مقصد نهایی همراهی می کنم اگر دیدم جهت مارکت عوض شده ترید رو می بندم :rambo:اینجا بعضی از تریدرها به امید برگشتن قیمت از بستن ترید خودداری می کنن. امید داشتن در زندگی خیلی خوبه ولی برای یک تریدر در دنیای ترید مثل سیانور هستش.:advise:
من استاپ نمی زارم چون می خوام از دست استاپ هانتر بروکر ها فرار کنم:blink: و هم از دست نوسان شدید بازار. ولی وقتی پوزیشنم میره تو سود با تریلینگ اونو همراهی می کنم و خودم میرم سراغ کارام.
البته ناگفته نمونه دلیل اینکه %DD من 65 شد این بود که یه پوزیشن رو که خیلی کم تو سود رفته بود رو به امید اینکه تریلینگ شامل حالش میشه رو ولش کردم رفتم دنبال کارام پوزیشنم تارگت خورد ولی %DD من اومد پایین.
به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم.
به امید موفقیت همه بچه های ایرانی تو مارکت :rolleyes:

power4400
November 25th, 2008, 15:06
با سلام مجدد
تو این هفته اخیر بین بچه ها بحثی بر سر گذاشتن استاپ یا نذاشتن اون بوجود اومد. تو مدت برگزاری مسابقه من سعی کردم از وارد شدن به این مباحث خودداری کردم با اجازه دوستان می خوام نظر خودمو بگم.

راستش من خودم با استاپ مخالفم البته :mad: با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه;). اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست:blink:. چون من با همین روش کال نشدم:huh:. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.
اینکه ایشون کال شدن بر میگرده به گرفتن پوزیشن با لات غیر مجاز.:cry:
یکی از دلایلی که تریدرهای بدون استاپ رو کال می کنه عدم حضور پای چارت هستش.:nervous:
من به شخصه ترید رو تا مقصد نهایی همراهی می کنم اگر دیدم جهت مارکت عوض شده ترید رو می بندم :rambo:اینجا بعضی از تریدرها به امید برگشتن قیمت از بستن ترید خودداری می کنن. امید داشتن در زندگی خیلی خوبه ولی برای یک تریدر در دنیای ترید مثل سیانور هستش.:advise:
من استاپ نمی زارم چون می خوام از دست استاپ هانتر بروکر ها فرار کنم:blink: و هم از دست نوسان شدید بازار. ولی وقتی پوزیشنم میره تو سود با تریلینگ اونو همراهی می کنم و خودم میرم سراغ کارام.
البته ناگفته نمونه دلیل اینکه %DD من 65 شد این بود که یه پوزیشن رو که خیلی کم تو سود رفته بود رو به امید اینکه تریلینگ شامل حالش میشه رو ولش کردم رفتم دنبال کارام پوزیشنم تارگت خورد ولی %DD من اومد پایین.
به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم.
به امید موفقیت همه بچه های ایرانی تو مارکت :rolleyes:

سلام اقای mdavodi عزیز
من بر عکس شما فکر می کنم ما نمی تونیم هر چقدر هم که تریدر خوبی باشیم بازار رو پیش بینی کنیم پس ما همیشه می ایم همه چیز رو در نظرمیگیریم و بعد وارد بازار می شیم و با روند بازار حرکت می کنیم تا بتونیم به سود برسیم ولی بعضی مواقع هست که بازار یکدفه بر خلاف روندی که ما پیش بینی کردیم حرکت می کنه وتمام خط های
مهم رو می شکنه و اون وقته که اگر ما استاپ نداشته باشیم تمام سودی رو که یکهفته یا چند ماه جمع کردیم رو به باد می ده وحتی این امکان هم وجود داره که منجر به سقوط ازاد مون بشه و کال مارجین بشیم :o
این در حالی است که ما زیاد همچین موردی رو در اطراف مون می بینیم و کسانی بودن که با همین روشی که شما می گین سقوط ازاد کردن :(

ضمنا شما گفتین که باید تا اخرین لحظه خروج , پوزیشن رو دنبال کرد به نظر شما رفتن برق یا قطعی اینترنت وخیلی از مسائل دیگه باعثه این نمی شه که ما یه استاپ لاس مطمئن رو در پوزیشن مون مد نظر قرار بدیم ؟؟؟؟؟؟

موفق باشید

mdavodi
November 25th, 2008, 16:06
سلام اقای mdavodi عزیز
من بر عکس شما فکر می کنم ما نمی تونیم هر چقدر هم که تریدر خوبی باشیم بازار رو پیش بینی کنیم پس ما همیشه می ایم همه چیز رو در نظرمیگیریم و بعد وارد بازار می شیم و با روند بازار حرکت می کنیم تا بتونیم به سود برسیم ولی بعضی مواقع هست که بازار یکدفه بر خلاف روندی که ما پیش بینی کردیم حرکت می کنه وتمام خط های
مهم رو می شکنه و اون وقته که اگر ما استاپ نداشته باشیم تمام سودی رو که یکهفته یا چند ماه جمع کردیم رو به باد می ده وحتی این امکان هم وجود داره که منجر به سقوط ازاد مون بشه و کال مارجین بشیم :o
این در حالی است که ما زیاد همچین موردی رو در اطراف مون می بینیم و کسانی بودن که با همین روشی که شما می گین سقوط ازاد کردن :(

ضمنا شما گفتین که باید تا اخرین لحظه خروج , پوزیشن رو دنبال کرد به نظر شما رفتن برق یا قطعی اینترنت وخیلی از مسائل دیگه باعثه این نمی شه که ما یه استاپ لاس مطمئن رو در پوزیشن مون مد نظر قرار بدیم ؟؟؟؟؟؟

موفق باشید

به به power4400 عزیز;)
چگونه ممکنه با یک ترید تموم سود یک هفته رو از دست بدیم؟؟؟ جواب: در صورتی که با لات بیش از حد مجاز به ترید بپردازیم.:blink: هیچ خبری یی هویی 300 پیپ نمی پره بالا و کسی هم که مدیریت سرمایه رو در نظر بگیره با همچین لاتی ترید نمی کنه. در ضمن من با ترید سر خبر مخالفم. نکته دیگه اینکه من سود هر هفته رو از حسابم خارج می کنم. اینم یه روش مدیریت سرمایه هستش ;).

البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند. :cool:
من نمیگم استاپ بده من میگم از اردر معکوس به جای استاپ استفاده کرد.

فکر می کنم این جملات من بود: "به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم."
راستش ما اینجا ژنراتور داریم برق فقط 10 ثانیه قطع میشه منم با لپ تاپم کار می کنم واسه سرور هم ups داریم. در نهایت با بوجود اومدن هر مشکلی از طریق یه سرور دیگه اقدام می کنم. اگه بازم نتونم خیالم راحته چون می دونم ضرر زیادی نمی کنم چون لات انتخابی من پایینه. :laugh:
در کل نمی گم استاپ نداشته باشید. استاپ رو در نظر می گیرم ولی تو ترید نمی ذارم به جاش یا خودم می شینم پای چارت یا اردر معکوس می ذارم یا ....

szh.1367
November 25th, 2008, 16:18
محمد جان پیروزی شما رو تبریک عرض می کنم و برای بقیه دوستان هم ارزوی موفقیت می کنم

جا داره که از زحمات بی نهایت اقا رضا مدیر سایت هم تقدیر و تشکر بکنم

Shervin_Nikzad
November 25th, 2008, 16:19
به تمامی دوستان تبریک می گویم

موفق و پیروز باشید

power4400
November 25th, 2008, 16:57
به به power4400 عزیز;)
چگونه ممکنه با یک ترید تموم سود یک هفته رو از دست بدیم؟؟؟ جواب: در صورتی که با لات بیش از حد مجاز به ترید بپردازیم.:blink: هیچ خبری یی هویی 300 پیپ نمی پره بالا و کسی هم که مدیریت سرمایه رو در نظر بگیره با همچین لاتی ترید نمی کنه. در ضمن من با ترید سر خبر مخالفم. نکته دیگه اینکه من سود هر هفته رو از حسابم خارج می کنم. اینم یه روش مدیریت سرمایه هستش ;).

البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند. :cool:

فکر می کنم این جملات من بود: "به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم."
راستش ما اینجا ژنراتور داریم برق فقط 10 ثانیه قطع میشه منم با لپ تاپم کار می کنم واسه سرور هم ups داریم. در نهایت با بوجود اومدن هر مشکلی از طریق یه سرور دیگه اقدام می کنم. اگه بازم نتونم خیالم راحته چون می دونم ضرر زیادی نمی کنم چون لات انتخابی من پایینه. :laugh:
در کل نمی گم استاپ نداشته باشید. استاپ رو در نظر می گیرم ولی تو ترید نمی ذارم به جاش یا خودم می شینم پای چارت یا اردر معکوس می ذارم یا ....

متشکرم mdavodi عزیز از پاسخ روشنتون
ولی من بیشتر صحبتهام کلی بود در مورد استاپ لاس اون هم در بین تریدر های عزیز
شما هر چقدر که سودتون بالا تر می ره مقداره لات پوزیشنهاتون هم بالا می ره
پس امکان از بین رفتن سودها بازم هست;) اون هم با یه پزیشن بدون استاپ لاس :o

# راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.

# البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند. :cool:

می شه در مورد این دوتا مورد توضیح بدین:blink:

در ضمن در مورد خبرها : باید بگم که بارها شده با اینکه هیچ خبری وجود نداشته ولی بازار مهمترین ساپورتها و رزیستنسها رو شکسته , اون هم با این بحران اقتصادی که در امریکا واروپا به وجود امده
ضمنا من نمی دونستم شما ... , با این تجهیزاتی که شما بیان کردید فکر نمی کنم کماندوهای
واقعی در جنگ ها , این همه تجهیزات همراهشون باشه ... :laugh:
موفق باشید

mdavodi
November 25th, 2008, 18:40
متشکرم mdavodi عزیز از پاسخ روشنتون
ولی من بیشتر صحبتهام کلی بود در مورد استاپ لاس اون هم در بین تریدر های عزیز
شما هر چقدر که سودتون بالا تر می ره مقداره لات پوزیشنهاتون هم بالا می ره
پس امکان از بین رفتن سودها بازم هست;) اون هم با یه پزیشن بدون استاپ لاس :o

# راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.

# البته من روش خودم رو هنوز کامل نگفتم مسلما اگر اون دوستان عزیز طبق روش من عمل می کردند کال نمی شدند. :cool:

می شه در مورد این دوتا مورد توضیح بدین:blink:

در ضمن در مورد خبرها : باید بگم که بارها شده با اینکه هیچ خبری وجود نداشته ولی بازار مهمترین ساپورتها و رزیستنسها رو شکسته , اون هم با این بحران اقتصادی که در امریکا واروپا به وجود امده
ضمنا من نمی دونستم شما ... , با این تجهیزاتی که شما بیان کردید فکر نمی کنم کماندوهای
واقعی در جنگ ها , این همه تجهیزات همراهشون باشه ... :laugh:
موفق باشید

دوست عزیز منظور بنده هم کلی بود خانم ابراهیمی من و یا هر کس دیگه روش خودشو داره . راستش بچه ها طوری علیه استاپ جبهه گرفتند که انگار هیچ راهی بجز گذاشتن استاپ وجود نداره .
احساس کردم الان تو زمان گالیله هستیم و خانم ابراهیمی هم گالیله هستش که میگه بدون استاپ هم میشه ترید کرد. بچه ها هم میگفتن نه سطح مارکت صافه گرد نیست :blink::blink::blink: :laugh::laugh:

خیلی راحته اگه بای کردم مثلا 30 پیپ پایینتر یه سل اردر میزارم. یه چیزی تو همین مایه ها. :laugh::laugh:
حالا آخر شب میام باهات کل کل ;) در مورد قوانین هم یه نظراتی دارم. ;)

Gh.Saeadian
November 25th, 2008, 18:47
سلام
به نظر من هم هیچ کس از محمد رستمی عزیز و با مرام لایق کسب این مقام نیست.
با آرزوی موفقیت برای ایشون و سایر دوستان شرکت کننده
با تشکر

سلام محمدجان عزیز و محجوب و محبوب و با مرام استقلالی
الحق که تلاش چندساله تو با توجه به تجربیات گرانبهایی که از مسابقات قبلی داشتی بالاخره در این مسابقه نتیجه داد و نشون دادی کسانی که در بحث های تخصصی شرکت نمی کنن دلیل بر کم اطلاعی اونها نیست. انشاله در تمام عرصه های زندگی موفق و مؤید باشی.

:banana:هوهو رستمی قهرمان:banana:

پ ن1: واقعاً مطلبی که در مورد RR گفتی باید بعنوان تابلوی سردر بازار فارکس ایران نصب بشه تا همه هموطنان عزیز بتونن در این راه به موفقیت دائمی برسن.
پ ن2: مهرداد عزیز ضمن تبریک بمناسبت ازدواجتون ، واقعاً حقت ایستادن روی سکو بود ، انشاله در دورهای بعدی دوستان یه رقیب سرسخت برای مقام اولی دارن.

soldure117
November 25th, 2008, 19:12
با سلام :
استفاده از اردر معکوس یه نوع استاپ لاسه درست ؟
اما واسه کسی مثل من که تجربه ندارم یکی باید بگه که این در روش شما به جهتی که پوزیشن اول رو طبق اون گرفتی اطمینان داری اما چون زمان هنوز لازم داری تا جهت پیش بینی شده توسط شما نکمیل بشه از یه اردر معکوس استفاده می کنی تا سود این اصلاح رو هم از دست ندی ؟؟

power4400
November 25th, 2008, 20:20
دوست عزیز منظور بنده هم کلی بود خانم ابراهیمی من و یا هر کس دیگه روش خودشو داره . راستش بچه ها طوری علیه استاپ جبهه گرفتند که انگار هیچ راهی بجز گذاشتن استاپ وجود نداره .
احساس کردم الان تو زمان گالیله هستیم و خانم ابراهیمی هم گالیله هستش که میگه بدون استاپ هم میشه ترید کرد. بچه ها هم میگفتن نه سطح مارکت صافه گرد نیست :blink::blink::blink: :laugh::laugh:

خیلی راحته اگه بای کردم مثلا 30 پیپ پایینتر یه سل اردر میزارم. یه چیزی تو همین مایه ها. :laugh::laugh:
حالا آخر شب میام باهات کل کل ;) در مورد قوانین هم یه نظراتی دارم. ;)

با تشکر از mdavodi عزیز:)

نه بابا یکی پیدا شد برای کل کل;)

mohammad rostami
November 25th, 2008, 20:27
سلام

با تشکر از شرکت ایمانی , حساب بنده شارژ شد

amir biz
November 25th, 2008, 21:03
آقای رستمی به شما تبریک میگم و امیدوارم همواره موفق باشید . علی یارتون باشه . :)

HajReza
November 25th, 2008, 21:53
سلام
با تشکر از شرکت ایمانی و مدیریت سایت سرمایه بابت برگزاری مسابقه

موفقیت دوست عزیز و گرامی جناب آقای رستمی رو به ایشون تبریک عرض می کنم و موفقیت روز افزون این دوست عزیز رو از خدا وند متعال خواهانم

همچنین به دوستان عزیز سینا333 و فارکس کاران کسب مقام دوم و سوم رو تبریک عرض می کنم و انشاالله که در کلیه امور زندگی موفق و پیروز باشند
شاد باشید

Reza
November 25th, 2008, 23:27
با سلام

دوستان محترم در شرکت ایمانی (http://www.emoney.co.ir/) لطف کردند و سه جایزه حساب 100 دلاری (علاوه بر جوایز از پیش تعیین شده) به شرکت کنندگان اختصاص دادند که این جوایز به نفرات ذیل تعلق می گیرد:

جناب madonna_200490 با شماره اکانت 200057 به دلیل DD پایین، سود مناسب، نظم و استفاده از S/L در تمام معاملات

سرکار خانم Desire با شماره اکانت 200139 (به نمایندگی از خانم های شرکت کننده در مسابقه) به دلیل تلاش تا انتهای مسابقه و بستن بیش از 90% معاملات با سود

جناب hossein_fx با شماره اکانت 200290 به دلیل امتیاز بالا و کسب رتبه چهارم، همچنین استفاده از S/L در تمام معاملات

لطفا این سه دوست عزیز مشخصات حقیقی خود را به همراه یک شماره تلفن از طریق PM برای من ارسال کنند.

با تشکر
رضا

forexkaran.sign
November 25th, 2008, 23:39
آقای رستمی به شما تبریک میگم و امیدوارم همواره موفق باشید . علی یارتون باشه . :)
سلام
من هم به به اقای رستمی تبریک میگویم و برای ایشان ارزوی موفقیت میکنم. همچنین همه شرکت کنندگان در این مسابقه . :rambo:

شاد پیروز سربلند باشید :rambo:

sina333
November 26th, 2008, 00:47
سلام به همه
دوستان نظر بدن
با تشکر

hossein_fx
November 26th, 2008, 00:58
salam khedmate doostan
az agha reza va sherkate emony kamale tashakor ra daram
va az tamame doostani ke danestehaye khodeshon ro dar ekhtyare baghye ghar midan az samime ghalb tashakor mikonam
ensafan man yeki matalebe besiar mofidi ro az tarighe in site va sitehaye dyge yad gereftam

sina333
November 26th, 2008, 01:10
شرکت ایمانی در حق من بسیار لطف کردند و من را شرمنده کردند فقط نپرسید چرا

من فقط می تونم در حق آنها دعا کنم

از همکاری صمیمانه آنها تشکر می کنم

pari.ebrahimi
November 26th, 2008, 11:56
سلام
باز هم از زحمات آقا رضا تشکر می کنم...
در مورد بحث استاپ لاس، در یک مورد با جناب mdavodi موافقم، اونهم نبودن پای چارت (بدلیل مشغله زندگی) و بدتر از اون لات بالا گرفتن از روی اشتباه بود... اما ...
ببخشید که من کمی نکته بین هستم و کمی هم رک. اما هر کسی روش معاملاتی خودش رو داره و منهم خودم جای خودم فکر می کنم بهترین روش ترید رو دارم. پس وقتی می خوایم در مورد عملکرد دیگری صحبت کنیم کمی نظر قطعی دادن رو از صحبتهامون دور کنیم، مثلا ً من وقتی دیدم یکی از فاکتورهای مسابقه برای نفرات 4 تا 6 گذاشتن استاپ بود کمی ناراحت شدم... اما خوب دیگه... هر کسی روشی داره و ملاک برتری رو چیزهای خاصی می بینه... مثل همین قانون DD که هنوزم نفهمیدم چی بود، ولی به نفع یه سری و به ضرر یه عده دیگه بود... یا قانون 30% سود که به ضرر کسانی بود که پوزیشن های درست درمون می گرفتن و با یه تحلیل درست و بجا سود خوب می گرفتن... خوب اینطوری شاید در حق یک سری اجحاف می شه... شاید از نظر خود بروکر اینطوری نباشه، اما از نظر کسی که روش خاص خودش رو داره اینطوره... البته شاید چاره این کار هم چند تا پوزیشن کوچیک با هم بود... بی خیال...

در جواب دوست عزیزی هم که گفت شما دفعه بعد هم کال می شی عرض کنم که (خانوم ابراهیمی عصبانی می شود) من حاضرم قسم بخورم که دفعه بعد نفر اول می شم! این رو با جرات و جسارت تموم می گم! من دفعه اولم بود مسابقه می دادم، و کسی هم بودم که دفعه اولم بود با متاتریدر کار می کنم و حتی درست حسابی بلد نبودم باهاش کار کنم و از یکی دو تا بچه های فروم پرسیدم این چطوریه و یکی گفت بلد نیستی اول برو عملکردش رو بخون، مسابقه زیاده (من با IFC کار می کنم و اون نرم افزارش جداس و کمی فرق می کنه)... کمی دستم اومد چی به چیه... اما حاضرم ثابت کنم که شما در اشتباه محض به سر می بری و ... اصلا ً اینطور نیست!

(خانوم ابراهیمی آروم می شود) به هر حال امیدوارم همیشه همه راضی و خوشحال باشن و به عملکرد و شیوه تریدشون ایمان داشته باشن. ما هم راضی ایم به رضای خدا و سعی می کنیم زیاد با آقایون فروم درگیر نشیم، از این رو شاید در مسابقه هم شرکت نکنیم، شاید هم حضور داشته باشیم... (چرا فعل هام جمع شد؟)... آره... خیلی حرف زدم، ببخشید.

Desire
November 26th, 2008, 14:54
با سلام

دوستان محترم در شرکت ایمانی ([Only registered and activated users can see links]) لطف کردند و سه جایزه حساب 100 دلاری (علاوه بر جوایز از پیش تعیین شده) به شرکت کنندگان اختصاص دادند که این جوایز به نفرات ذیل تعلق می گیرد:

جناب madonna_200490 با شماره اکانت 200057 به دلیل DD پایین، سود مناسب، نظم و استفاده از S/L در تمام معاملات

سرکار خانم Desire با شماره اکانت 200139 (به نمایندگی از خانم های شرکت کننده در مسابقه) به دلیل تلاش تا انتهای مسابقه و بستن بیش از 90% معاملات با سود

جناب hossein_fx با شماره اکانت 200290 به دلیل امتیاز بالا و کسب رتبه چهارم، همچنین استفاده از S/L در تمام معاملات

لطفا این سه دوست عزیز مشخصات حقیقی خود را به همراه یک شماره تلفن از طریق PM برای من ارسال کنند.

با تشکر
رضا
سلام
از مدیریت محترم شرکت ایمانی و از آقا رضا بابت این لطف مضاعف متشکرم .

موفق و موید باشید .

power4400
November 26th, 2008, 18:01
salam khedmate doostan
az agha reza va sherkate emony kamale tashakor ra daram
va az tamame doostani ke danestehaye khodeshon ro dar ekhtyare baghye ghar midan az samime ghalb tashakor mikonam
ensafan man yeki matalebe besiar mofidi ro az tarighe in site va sitehaye dyge yad gereftam

سلام hossein_fx عزیز چرا فینگیلیش می نویسین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر وقت می خوام بخونم سردرد می گیرم :wacko::wacko::wacko:
حالا از این سر درد بگزریم وقتی مشکل خوندن و نوشتن فارسی به این خوبی حل شده چرا فینگیلیش!!!!!!!!!

power4400
November 26th, 2008, 18:30
سلام
باز هم از زحمات آقا رضا تشکر می کنم...
در مورد بحث استاپ لاس، در یک مورد با جناب mdavodi موافقم، اونهم نبودن پای چارت (بدلیل مشغله زندگی) و بدتر از اون لات بالا گرفتن از روی اشتباه بود... اما ...
ببخشید که من کمی نکته بین هستم و کمی هم رک. اما هر کسی روش معاملاتی خودش رو داره و منهم خودم جای خودم فکر می کنم بهترین روش ترید رو دارم. پس وقتی می خوایم در مورد عملکرد دیگری صحبت کنیم کمی نظر قطعی دادن رو از صحبتهامون دور کنیم، مثلا ً من وقتی دیدم یکی از فاکتورهای مسابقه برای نفرات 4 تا 6 گذاشتن استاپ بود کمی ناراحت شدم... اما خوب دیگه... هر کسی روشی داره و ملاک برتری رو چیزهای خاصی می بینه... مثل همین قانون DD که هنوزم نفهمیدم چی بود، ولی به نفع یه سری و به ضرر یه عده دیگه بود... یا قانون 30% سود که به ضرر کسانی بود که پوزیشن های درست درمون می گرفتن و با یه تحلیل درست و بجا سود خوب می گرفتن... خوب اینطوری شاید در حق یک سری اجحاف می شه... شاید از نظر خود بروکر اینطوری نباشه، اما از نظر کسی که روش خاص خودش رو داره اینطوره... البته شاید چاره این کار هم چند تا پوزیشن کوچیک با هم بود... بی خیال...

در جواب دوست عزیزی هم که گفت شما دفعه بعد هم کال می شی عرض کنم که (خانوم ابراهیمی عصبانی می شود) من حاضرم قسم بخورم که دفعه بعد نفر اول می شم! این رو با جرات و جسارت تموم می گم! من دفعه اولم بود مسابقه می دادم، و کسی هم بودم که دفعه اولم بود با متاتریدر کار می کنم و حتی درست حسابی بلد نبودم باهاش کار کنم و از یکی دو تا بچه های فروم پرسیدم این چطوریه و یکی گفت بلد نیستی اول برو عملکردش رو بخون، مسابقه زیاده (من با IFC کار می کنم و اون نرم افزارش جداس و کمی فرق می کنه)... کمی دستم اومد چی به چیه... اما حاضرم ثابت کنم که شما در اشتباه محض به سر می بری و ... اصلا ً اینطور نیست!

(خانوم ابراهیمی آروم می شود) به هر حال امیدوارم همیشه همه راضی و خوشحال باشن و به عملکرد و شیوه تریدشون ایمان داشته باشن. ما هم راضی ایم به رضای خدا و سعی می کنیم زیاد با آقایون فروم درگیر نشیم، از این رو شاید در مسابقه هم شرکت نکنیم، شاید هم حضور داشته باشیم... (چرا فعل هام جمع شد؟)... آره... خیلی حرف زدم، ببخشید.

.................................................. .................................................. .............:mad:
.................................................. ..........................;)
.................................................. .................................................. .......:whoow:
.................................................. .................................:cool:
.................................................. ......:advise:
..................:rambo:

از مخالفت نهراسید فقط وقتی بادبادک می تواند بالا رود که با باد مخالف مواجه شود. ( چرچیل )

jafar jafari
November 29th, 2008, 01:05
سلام به همه اساتید
مبحث گذاشتن یا نزاشتن استاپ فراتر از این حرفهاست که بشه با دو تا سوال و جواب به نتیجه رسید.
به نظر من بیایید یک تاپیک در این زمینه ایجاد کنیم تا هم این مبحث را به جایی برسونیم و هم با استراتژِی های همدیگه بیشتر اشنا بشیم.
ممنون

power4400
November 29th, 2008, 20:27
سلام به همه اساتید
مبحث گذاشتن یا نزاشتن استاپ فراتر از این حرفهاست که بشه با دو تا سوال و جواب به نتیجه رسید.
به نظر من بیایید یک تاپیک در این زمینه ایجاد کنیم تا هم این مبحث را به جایی برسونیم و هم با استراتژِی های همدیگه بیشتر اشنا بشیم.
ممنون

سلام نتیجه گیری کلی در مورد استاپ لاس
با این نتیجه گیری دیگه هیچ بحثی در مورد استاپ لاس فکر نمی کنم باقی بمونه;)

1

2

3

4

5

6

7

8

این سه تای اخر بیشتر فکر می کنم به خستگی و معامله از روی احساسات مربوط می شه

1

2

3

البته این اخری متعلق به خودم هست و بیشتر فکر می کنم مشکل در استراتژیم باشه

از دوستانه عزیزی که استیتمنت خودشون رو در تاپیک قرار دادن متشکرم :happy:

دوستان دیگه هم متاسفانه فقط برای جوائز در مسابقه شرکت کردن و استیتمنت خودشون رو هم نزاشتن:evil2:

ولی در هر صورت امیدوارم همه همکاری کنن که حداقل از این مسابقه ای که تمام شد , یه نتیجه ای بگیریم:advise:

pari.ebrahimi
November 30th, 2008, 12:36
رفتیم سر خونه اولمون....:advise:

fxtradeisfahan
November 30th, 2008, 14:16
مگه اینجا توی کار ملک هم هستید؟;)
فکر می کنم این دورهء بحران ارزش استاپ لاس گذاشتن را به همه نشان داد،و روشهایی مثل مارتینگل هم چیزی را که دور از انتظار می دیدند را بهش برخورد کردند
به نظر من وقتی یک آنالیزی فیل(FAIL) میشه دیگه دلیلی برای موندن توی پوزیشن نیست(مگه اینکه اهل زیاد دعا کردن باشیم یا اینکه خیلی خوش شانس)
البته مهم نتیجه گرفتن توی بازار هست و اینکه فرد جرات کنه با سرمایه 500،000 $ هم به روشی که کار می کنه ادامه بده

power4400
December 1st, 2008, 00:21

سلام به همه دوستان
خانم ابراهیمی راست می گن باز رفتیم سر خونه اولمون

دادگاه خانم ابراهیمی :whoow:

3
2
1
شروع

بوخ خ خ خ خ...........:blink:

اينم واسه راحتي ِ خيال ِ اونايي كه وجود خانمها براشون جالب نبود :nervous:(البته جدي نمي گم)... ديگه ديگه... ما هم رفتيم پي كارمون، البته خداييش بيشتر به خاطر اين بود كه داشتيم به هفته آخر نزديك مي شديم و مجبور شدم مديريت سرمايه رو تعطيلش كنم:whoow:... وگرنه من خيلي كوچيك مي گرفتم(:advise:) و از 500 يواش يواش به 900 هم رسوندم، اما درست همون شبي كه ما لات معامله رو افزايش داديم بازار هم يه تكوني به خودش داد و ما رو پرت كرد بيرون...:evil2: ايشالا دفعه بعد...:banana:

نوشته های بالا مربوط می شه به 12 صفحه قبل پست 421
به قسمتهای مشخص شده توجه کنید
در اینجا ( و از 500 يواش يواش به 900 هم رسوندم ) خانم ابراهیمی اعلام کردن که من از 500 یواش یواش شروع کردم و تا 900 هم رسوندم
ولی اگر همه به استیتمنتی که خانم ابراهیمی قرار دادن توجه کنین می بینین که بالانسشون روی 1660 بوده ... .
این امکان وجود داشته که این استیتمنت ماله خودشون نبوده , این امکان هم وجود داشته که اصلا نمی دونستن که بالانس کدومه و امکان های دیگر ...:blink:
و در جای دیگه ( اما درست همون شبي كه ما لات معامله رو افزايش داديم بازار هم يه تكوني به خودش داد و ما رو پرت كرد بيرون... ) هم گفتن که بازار یه تکون به خودش داد و ما رو انداخت بیرون , دوستان به این کلمه یه تکون
توجه کنید
اگر به استیتمنت نگاه کنید می بینید که تا سقوط به پایین 8 ترید ثبت شده در حالی که خانم ابراهیمی در صحبت هاشون از یه ترید ( یه تکون ) صحبت کردن , پس باز هم در صحبتهای خانم ابراهیمی به چیزی غیراز واقعیت
اشاره می کنن ... حالا این واقعیت چی هست ؟؟
از اینجا به بعد رو می زارم خوده خانمها و اقایون قضاوت کنن....

pari.ebrahimi
December 1st, 2008, 11:08
سلام

این احتمالا ً آخرین پست من خواهد بود، چون (شاید از روی خودخواهی زنانه باشه) اینجا بیشتر مثل اینکه دیدها به هم جنگ جویانه اس تا... بگذریم. کاش بجای اینکه مستقیما ً تهمت بزنین، از کسانی که مسابقه رو کنترل می کردن صحت صحبت های من رو جویا می شدین و یا لااقل خودتون یه کم بیشتر دقت می کردین و اونوقت می فهمیدین که من از اکویتیم صحبت می کردم، نه بالانس. استیمنت هم مال خودم بوده. و سوم اینکه اگر حقه ای تو کارم بود از بالانسم صحبت می کردم که بالاتر بود، نه اکویتیم که در تمام گزارشات آقای رضا هم موجوده، می تونین ببینین که اکویتی من از 500 به حدود 900 رسیده و بالانسمم که مشخصه.

در مورد تکون بازار باید بگم که من فقط روی پوند ین کار می کنم و از این رو، یه تکون بازار روی این ارز و همون 5 شنبه (اگر درست یادم باشه 5 شنبه بود) که ازش حرف می زنم حدود 1000 پیپ در نصف روز بود. در صورتی که روزهای قبل بازار خیلی به خودش زحمت می داد 200 پیپ یا یه کم بیشتر حرکت می کرد که البته از پوند ین چون هیچی بعید نیست، من کال شدن خودم رو کاملا ً تقصیر خودم می دونستم، چون از یکصدم لات، یه دفعه معاملاتم رو به 3 و 4 برابر افزایش دادم.

یه سوال: از کی تا حالا یه تکون مساوی با یه دونه ترید شده؟؟؟ من نمی دونم شما این استدلالاتون رو از کجا آوردین، اما لطفا ً تا وقتی بهتون چیزی مسلم نشده قضاوت نکنین...

نمی دونم هنوزم می شه به استیمنت ِ در گذشته دست پیدا کرد یا خیر، اما اگه می شه آقا رضا یا هر کسی که می تونن زحمت این کار رو بکشن بیان و بگن که این استیمنت مال خودم بوده. هر چند که دلیلی برای اصرار به اثبات رسوندن این جریان ندارم.

منو ببخشید کمی عصبانی بودم. دیگه پیش نمیاد.

I.N.D.E.X
December 1st, 2008, 11:44
سلام به همه دوستان
خانم ابراهیمی راست می گن باز رفتیم سر خونه اولمون

دادگاه خانم ابراهیمی :whoow:

3
2
1
شروع

نوشته های بالا مربوط می شه به 12 صفحه قبل پست 421
به قسمتهای مشخص شده توجه کنید
در اینجا ( و از 500 يواش يواش به 900 هم رسوندم ) خانم ابراهیمی اعلام کردن که من از 500 یواش یواش شروع کردم و تا 900 هم رسوندم
ولی اگر همه به استیتمنتی که خانم ابراهیمی قرار دادن توجه کنین می بینین که بالانسشون روی 1660 بوده ... .
این امکان وجود داشته که این استیتمنت ماله خودشون نبوده , این امکان هم وجود داشته که اصلا نمی دونستن که بالانس کدومه و امکان های دیگر ...:blink:
و در جای دیگه ( اما درست همون شبي كه ما لات معامله رو افزايش داديم بازار هم يه تكوني به خودش داد و ما رو پرت كرد بيرون... ) هم گفتن که بازار یه تکون به خودش داد و ما رو انداخت بیرون , دوستان به این کلمه یه تکون
توجه کنید
اگر به استیتمنت نگاه کنید می بینید که تا سقوط به پایین 8 ترید ثبت شده در حالی که خانم ابراهیمی در صحبت هاشون از یه ترید ( یه تکون ) صحبت کردن , پس باز هم در صحبتهای خانم ابراهیمی به چیزی غیراز واقعیت
اشاره می کنن ... حالا این واقعیت چی هست ؟؟
از اینجا به بعد رو می زارم خوده خانمها و اقایون قضاوت کنن....

دوست گرامی

من نمیدونم هدف شما از این دادگاه چی بود. شما طوری صحبت می کنید که انگار ایشون از شما پول گرفته تا مدیریت سرمایه کنه و حساب رو از بین برده و حالا می خواهید رسوایش کنید.

واقعیت هرچی میخواد باشه. اصلا که چی؟ مگر اینجا دادگاه است که به راحتی آن هم فقط برای یک مسابقه دیگران را زیر سوال می برید؟

شما بهتره به جای اینکه این همه وقت بزارید و به خودتون فشار بیارید که چیز بی ارزشی را ثابت کنید، به کار خودتان بچسبید.

همه ما گاهی اوقات تحقیق و تفحص هایی می کنیم. اما برای چه چیزهایی؟ مثلا در مورد بروکرها تحقیق می کنیم. چون صحبت پول بی زبان من و شماست که میخواهیم به جیب کسانی بریزیم. این بحث بسیار مهم و حیاتی است. نه اینکه بخواهیم ثابت کنیم که استیمنت یک مسابقه دمو قلابی است! آن هم استیتمت کسی که برنده مسابقه نبوده است و جایزه ای دریافت نکرده است. و این در حالی است که چیزی ثابت نشده است و اگر مشخص شود که ادعایتان درست نبوده، باید از فرد مذکور عذرخواهی کنید.

از دوستان خوبم برای طرح این مطلب پوزش می طلبم.

ارادتمند همگی

power4400
December 1st, 2008, 14:39
سلام

این احتمالا ً آخرین پست من خواهد بود، چون (شاید از روی خودخواهی زنانه باشه) اینجا بیشتر مثل اینکه دیدها به هم جنگ جویانه اس تا... بگذریم. کاش بجای اینکه مستقیما ً تهمت بزنین، از کسانی که مسابقه رو کنترل می کردن صحت صحبت های من رو جویا می شدین و یا لااقل خودتون یه کم بیشتر دقت می کردین و اونوقت می فهمیدین که من از اکویتیم صحبت می کردم، نه بالانس. استیمنت هم مال خودم بوده. و سوم اینکه اگر حقه ای تو کارم بود از بالانسم صحبت می کردم که بالاتر بود، نه اکویتیم که در تمام گزارشات آقای رضا هم موجوده، می تونین ببینین که اکویتی من از 500 به حدود 900 رسیده و بالانسمم که مشخصه.

در مورد تکون بازار باید بگم که من فقط روی پوند ین کار می کنم و از این رو، یه تکون بازار روی این ارز و همون 5 شنبه (اگر درست یادم باشه 5 شنبه بود) که ازش حرف می زنم حدود 1000 پیپ در نصف روز بود. در صورتی که روزهای قبل بازار خیلی به خودش زحمت می داد 200 پیپ یا یه کم بیشتر حرکت می کرد که البته از پوند ین چون هیچی بعید نیست، من کال شدن خودم رو کاملا ً تقصیر خودم می دونستم، چون از یکصدم لات، یه دفعه معاملاتم رو به 3 و 4 برابر افزایش دادم.

یه سوال: از کی تا حالا یه تکون مساوی با یه دونه ترید شده؟؟؟ من نمی دونم شما این استدلالاتون رو از کجا آوردین، اما لطفا ً تا وقتی بهتون چیزی مسلم نشده قضاوت نکنین...

نمی دونم هنوزم می شه به استیمنت ِ در گذشته دست پیدا کرد یا خیر، اما اگه می شه آقا رضا یا هر کسی که می تونن زحمت این کار رو بکشن بیان و بگن که این استیمنت مال خودم بوده. هر چند که دلیلی برای اصرار به اثبات رسوندن این جریان ندارم.

منو ببخشید کمی عصبانی بودم. دیگه پیش نمیاد.

سلام به همه
خانم ابراهیمی
می شه شما به این استیتمنت ها یه نگاه بندازید

هیچ کدوم از این دوستان اول نشدن و در هیچ کدوم از این موارد اکوییتی مشخص نیست
ضمنا اکوییتی شما قبل از اینکه به 900 برسه به 1660 رسیده بود که تونستین این سود رو به بالانستون اضافه کنین
حتی شاید شما به 2000 هم رسیده بودید
پس چرا شما اعلام کردید , که من از 500 (که بالانس اولیه شما بوده ) به 900 هم رسوندم ؟

ضمنا من قصد توحین به شما رو نداشتم;)
فقط یه ذره بین گذاشتم رو پست شما همین

راستی خانم ابراهیمی : خونه اول کدومه ؟ ...:advise:

اینجا بیشتر مثل اینکه دیدها به هم جنگ جویانه اس تا...

این دیدگاه شما است ...
چون من هدفم از زدن اون پست این بود که خیلی از دوستان رو مجبور کنم که استیتمنت های خودشون رو بزارن تو تاپیک ولی متاسفانه شما جهت هدف من رو عوض کردین...

pari.ebrahimi
December 1st, 2008, 15:52
سلام دوباره
اول جواب ابهاماتتون: بهترین دروغگوها هم کم حافظه ان، چه برسه به من که وقتی می خوام یه دروغ ِ مصلحتی ِ خداپسندانه بگم انگار دارم با زبون بی زبونی التماس می کنم که تو رو خدا بفهمین دارم دروغ می گم... تعریف از خود نباشه ها! ما خانما اینطوری ایم کلا ً...

من هنوزم سر ادعام هستم و اضافه می کنم که اکوییتیم از 900 تجاوز نکرده. بالانس فورمالیته و موقتیه، اینکه من ِ تازه وارد بخوام این رو بگم کمی مسخره اس، اما خوب می گم: اکوییتی و بالانس در زمان باز بودن پوزیشن از هم فاصله می گیرن و اکوییتی شناور می مونه، ممکنه از بالانس بیشتر یا کمتر بشه... ممکنه پوزیشن تو سود باشه و در این صورت بالانس بیشتر از اکوییتی می شه و بالعکس... باز هم ممکنه شما سر حرف خودت باشی... پس توضیح بیشتر می دم. اون موقع که من 1600 تا بودم، مثلا ً چیزی حدود 1000 تا تو سود بودم و 1500 تا تو ضرر... ممکنه یه تعداد از سودهامو بستم، پس سودهام رفته رو بالانس و ضررهام تو اکوییتی مونده... اینجوریه... آره...

آخ کاش به 2000 تا رسیده بودم... کاش به 4000 تا می رسیدم... الان خوش بودم... به خدا من پولی نبردم! به خدا من اکوییتیم به 5000 تا نرسید... به خدا من آرزوم بود به 6000 تا می رسوندم! ولی فقط 900 تا شدم! فقط 900 تا... 900 تا... 900...9...0...0

خونه اول همونه که قراره در موردش یه تاپیک جداگانه بزنن... مام هستیم، ولی بعنوان مرغی یک پا!

من قصد نداشتم کار به اینجاها بکشه، شما متاسفانه به لحن بیان جمله هات دقت نکردی... یه بار دیگه پستت رو بخون، انگار واسه خودت نوشتن... ببین چه حالی می شه... فکر کنم خانم بودی دیگه چه حالی می شدی! اصلا ً تصورشم نمی تونی بکنی! اصلا ً!
در ضمن، من که گفته بودم ناشی ام و از این استیمنت و درادان و جینگول پینگولا سر در نمیارم. به خدا، به اون قرآن من از این استیمنتا فقط صعودی نزولی بودن/پیشرفت و پسرفت تریدر رو می بینم... همونم فکر می کنم برداشت درست و کاملی نمی تونه باشه.
اگه من 7000 تا شده بودم...

pari.ebrahimi
December 1st, 2008, 17:50
(یکی الان بهم خبر داد مسابقه بعدی تو راهه، لینکشم لطف کرد گذاشت)
بیخود نیس ما رو سرگرم کردن به دعوا... می گم هیشکی نمیاد پست بذاره... نگو رفتن مسابقه به مام خبر نمی دن... البته من نمی دونما... شایدم شرکت نکنم... آخه اگه برنده بشم یکی کمتر جایزه می گیره... شما مردا به این چیزا فکر نمی کنین که... اما خوب سعی می کنم ببینم چی می شه... قسمت بشه ثبت نام می کنم... لینکشو دستتون درد نکنه گذاشتین... احتمالا ً یه نگاه بهش بندازم... تشکر

Desire
December 1st, 2008, 18:49
سلام
این هم استیتمنت من .

power4400
December 2nd, 2008, 12:17
دوست گرامی

من نمیدونم هدف شما از این دادگاه چی بود. شما طوری صحبت می کنید که انگار ایشون از شما پول گرفته تا مدیریت سرمایه کنه و حساب رو از بین برده و حالا می خواهید رسوایش کنید.

واقعیت هرچی میخواد باشه. اصلا که چی؟ مگر اینجا دادگاه است که به راحتی آن هم فقط برای یک مسابقه دیگران را زیر سوال می برید؟

شما بهتره به جای اینکه این همه وقت بزارید و به خودتون فشار بیارید که چیز بی ارزشی را ثابت کنید، به کار خودتان بچسبید.

همه ما گاهی اوقات تحقیق و تفحص هایی می کنیم. اما برای چه چیزهایی؟ مثلا در مورد بروکرها تحقیق می کنیم. چون صحبت پول بی زبان من و شماست که میخواهیم به جیب کسانی بریزیم. این بحث بسیار مهم و حیاتی است. نه اینکه بخواهیم ثابت کنیم که استیمنت یک مسابقه دمو قلابی است! آن هم استیتمت کسی که برنده مسابقه نبوده است و جایزه ای دریافت نکرده است. و این در حالی است که چیزی ثابت نشده است و اگر مشخص شود که ادعایتان درست نبوده، باید از فرد مذکور عذرخواهی کنید.

از دوستان خوبم برای طرح این مطلب پوزش می طلبم.

ارادتمند همگی

سلام به همه
متاسفانه سرعت اینترنتم از ساعت 11 صبح دیروز تا الان شده (ساعتی 1 کیلوبایت) و مرکز تلفن مون هم بهم ریخته :mad::mad::mad:
خیلی شانس اوردین واگرنه تا الان همه تاپیک ها رو کشیده بودم زیر سئوال ;)
الان هم با سرعت ساعتی یک کیلوبایت دارم این پست رو ارسال می کنم به خاطر همین مجبورم تو همین پست جواب همه رو بدم پس اگر مشکلی در قسمت بندی این پست دیدید امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید( اگر اینترنتم وصل شد فکر نمی کنم کسی امشب بتونه راحت پشت کامپیوتر یا لب تاپش بشینه) .

به به I.N.D.E.X عزیز از اینورا فکر کنم که راه گم کرده باشین از دوستانه دیگه چه خبر ...فکر می کنم این دوستان تا زمانی که روند بازار بنفع شون بود فوری استیمنته شون رو قرار می دادن تو تاپیک
ولی به محض اینکه روند بر خلاف پیش بینی شون حرکت کرد دیگه کسی از این اقایون چیزی ندید
اصلا انگار این دوستان تو مسابقه نبودن
albertini عزیز که تا 2هفته اول بودن

I.N.D.E.X : من نمیدونم هدف شما از این دادگاه چی بود.
هدف من همین اومدن بچه ها به این تاپیک بود که قبل از اینکه مسابقه ای شروع بشه
بتونیم از نوع ترید هم استفاده کنیم
من اگر تونستم شما , خانم ابراهیمی , desire , fxtradeisfahan
و... رو به این تاپیک بکشونم پس موفق بودم تا الان , هدف من از همون اول این بود

خانم ابراهیمی شما گفتید : (من قصد نداشتم کار به اینجاها بکشه، شما متاسفانه به لحن بیان جمله هات دقت نکردی... یه بار دیگه پستت رو بخون، انگار واسه خودت نوشتن... ببین چه حالی می شه... فکر کنم خانم بودی دیگه چه حالی می شدی! اصلا ً تصورشم نمی تونی بکنی! اصلا ً! )

من اولین پستی که در این رابطه زدم روز شنبه بود از همون اولش اون پست رو طوری زدم که هر کسی اون رو دید با یه دید عصبانیت جواب پست من رو بده ( و در ادامه رونده پستها , اگر لحنه دوستان به ضرر من هم بود , ولی هدف اصلی ادامه پیدا کنه ) واون کس شما شدید ولی من هیچکاری برای شما نمی تونستم بکنم چونکه شما شده بودید سوژه اصلی و دیدید که یکی از دوستان هم قبل از من بتون جواب دادن
امیدوارم که درک کرده باشید ضمنا شما خیلی بی پروا وجسورانه پست زدید از این بابت خوشحالم چون راهه من رو باز کردید:)

خونه اول:

خانم ابراهیمی: خونه اول همونه که قراره در موردش یه تاپیک جداگانه بزنن... مام هستیم، ولی بعنوان مرغی یک پا!
در مورد این صحبت تون هم باید بگم که خونه اول اصلا ربطی به تاپیک جدید نداره خونه اول پایان این مسابقه یا هر مسابقه دیگه است که باید بحث در موردش انجام بگیره ولی متاسفانه همه دوستان بدون هیچ نتیجه ای ول کردن ورفتن اگر اخر این مسابقه قرار بود اینطوری تموم بشه پس چه فرقی بین این مسابقه با مسابقه سایتهای خارجی
وجود داشت
من هیچ وقت کاربر دائمی سایت سرمایه نبودم ولی وقتی دیدم سایت سرمایه یه مسابقه گذاشته که همه دوستانه فارسی زبان می تونن در مورد نوع مسابقه , سیستمهای همدیگه وخیلی چیزای دیگه با هم صحبت کنن خوشحال شدم و ثبت نام کردم, ولی متاسفانه اونطور که فکر می کردم نبود
اگر قراره این مسابقه هم مثل مسابقه سایتهای دیگه باشه
که من با همون ایدی قبلیم وارد مسابقه می شدم و مثل بقیه دوستان که میان مسابقه می دن و می رن ,عمل می کردم , و این همه شور نمی زدم که حداقل ما که تو این مسابقه شرکت کردیم وتمام شده حالا اقایون خانمها بیاین
از سیستمها و روشهایی که در مسابقه استفاده کردیم (چه اونایی که به نتیجه رسیدن وچه اونایی که به نتیجه نرسیدن ) به همدیگه بگیم تا همه , چه جدیدها وچه قدیمی های سایت یه چیزی یاد بگیرن ودر اینده استفاده بکنن
( متاسفانه خیلی از دوستان سوپر تریدر هستن و نمی خوان روشهایی که استفاده می کنن رو به کسی بگن
من می خوام به این دوستان یه چیزی بگم علم حد ومرز نداره شما هر چی هم که بدونین ولی وقتی که بکسی یاد ندین همه اون چیزایی که یاد گرفتین شما رو تبدیل می کنه به یه لیوان پر از اب و لیوانی هم که پر از اب باشه هر چقدر اب برزید داخلش ازش سر میره , )
و یه سئوال مهم از همین دوستانی که هر کدومشون مدیر یه تاپیک هستن و وقتی یه پست می زنن هزارتا
تشکر از زمین واسمون رو سرشون می ریزه دارم , یعنی گذاشتن یه استیتمنت برای شما ها اینقدر سخته ;)
یه سئوال محترمانه دیگه البته اگر بازم بهتون بر نمی خوره جای شما دوستان ( که هر روز با سیستمها و تحلیل های خوبتون در سایت مواجح هستیم )در این نفرات کجا است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این هم اخرین نتایج

اخر این ماجرا قرار نبود که اینطوری تمام بشه متاسفانه قطعی اینترنت برام مشکل ساز شد من الان هم بیشتر
از این ناراحتم که بحثی رو که شروع کردم بدون هیچ نتیجه ای داره تموم می شه و نتونستم جواب ایندکس وکسانه دیگه ای که قرار بود به اجبار وارد این بحث بشن رو بدم...
اگر در حال حاضر کسی از من ناراحت شده من ازش عذر خواهی می کنم چون ناراحت کردن دوستان جزء برنامه من نبود و پیش اومد:p
حالا هم می خوام برم خراب بشم سر مسئولین این شرکتی که به من اشتراکadsl دادن :p اگر اینترنتم امروز درست شد میام وبه همه سئوالا ت واحیانا پستهای عصبانی شما پاسخ می دم;)

ارزوی موفقیت برای همه

این هم از noname عزیز که فکر می کردیم فارسی بلد نیست ( در لیست ثبت نام مسابقه می تونین ببینین );)
hi NONAME

pari.ebrahimi
December 2nd, 2008, 14:51
سلام
حرفهاتون رو خوندم. از یه جهت موافقم و از یه جهت مخالف. اینکه مسابقه بیشتر برای تبادل نظر و به چالش کشوندن تریدرها بود درسته که متاسفانه این اتفاق نیافتاد و بچه ها اومدن یه مسابقه ای دادن و رفتن... و اون جنبه که مخالفش بودم این هست که شاید شما شیوه درستی برای این کار بکار نبردی که جواب نگرفتی... این رو می تونین تو سری جدید مسابقه با اعضا مطرح کنین (سری قبل رو مثل اینکه باید فراموش کنیم، چون کسی دیگه زیاد اینجا نمیاد!) و ازشون نظر هم بخواین که ببینین چطور می شه بدون اینکه کسی بخواد روش تریدش رو لو بده (قطعا ً کسی که خودش روشی رو با تلاش پیدا کرده چنین کاری نمی کنه)با هم تبادل نظر کنیم... و شاید یکی یه چیزی مطرح کنه که واقع مفید و سودمند برای همه باشه... من که فعلا ً چیزی به ذهنم نمی رسه، اما شما می تونی در تاپیکی که به منظور تبادل نظر در مسیر مسابقه تعیین می شه دو سه بار خواسته ات رو بیان کنی تا همه توجه کنن و بالاخره جواب بگیرین... خواسته شما بارها و بارها توسط دیگران بیان شده، اما متاسفانه تریدرها ذهنشون ضعیفه و این درخواست ها به فراموشی سپرده می شه... انشااله که موفق بشین...

power4400
December 3rd, 2008, 11:05
سلام
حرفهاتون رو خوندم. از یه جهت موافقم و از یه جهت مخالف. اینکه مسابقه بیشتر برای تبادل نظر و به چالش کشوندن تریدرها بود درسته که متاسفانه این اتفاق نیافتاد و بچه ها اومدن یه مسابقه ای دادن و رفتن... و اون جنبه که مخالفش بودم این هست که شاید شما شیوه درستی برای این کار بکار نبردی که جواب نگرفتی... این رو می تونین تو سری جدید مسابقه با اعضا مطرح کنین (سری قبل رو مثل اینکه باید فراموش کنیم، چون کسی دیگه زیاد اینجا نمیاد!) و ازشون نظر هم بخواین که ببینین چطور می شه بدون اینکه کسی بخواد روش تریدش رو لو بده (قطعا ً کسی که خودش روشی رو با تلاش پیدا کرده چنین کاری نمی کنه)با هم تبادل نظر کنیم... و شاید یکی یه چیزی مطرح کنه که واقع مفید و سودمند برای همه باشه... من که فعلا ً چیزی به ذهنم نمی رسه، اما شما می تونی در تاپیکی که به منظور تبادل نظر در مسیر مسابقه تعیین می شه دو سه بار خواسته ات رو بیان کنی تا همه توجه کنن و بالاخره جواب بگیرین... خواسته شما بارها و بارها توسط دیگران بیان شده، اما متاسفانه تریدرها ذهنشون ضعیفه و این درخواست ها به فراموشی سپرده می شه... انشااله که موفق بشین...

من بهترین تریدر ها رو دیدم که استیتمنت خودشون رو شر کردن که دوستانی که علاقمند هستن ببینن .
تو همین مسابقه های خارجی که هر ماه دارن برگذار می کنن استستمنت 5 نفر اول رو در سایت شون قرار می دن
که اونایی که علاقه دارن برن ببینن
ضمنا خانم ابراهیمی من نخواستم که کسی بیاد روشش رو بگه , من فقط گفتم که دوستان استیتمنت خودتون رو در سایت قرار بدین!!!
این کجاش مشکل داره و کجای این ترس داره که این اقایون می ترسن استیتمنت خودشون رو در اینجا ( تاپیکی که هر روز در جریان مسابقه پست می زدن و قربون صدقه هم می رفتن ) قرار بدن
همین I.N.D.E.X عزیز که با عصبانیت اومد یه پست زدو رفت اصلا من استیتمنت این اقا رو می خام چه کار ;), این اقا که تو مسابقه تو 40 نفر اول هم نبودن یا بقیه این جماعت :whoow:
اسم نمی یارم ولی می خواستم بدونم این اقایون یا خانمهایی که هر روز تو تاپیکهای خودشون پست میزنن و معرکه
می گیرن تو عمل چطور بودن

این استیتمنت power در این مسابقه بود
خانم ابراهیمی یه سئوال ازتون دارم شما الان گراف استیتمنت من رو دارید می بینید
ولی شیوه ترید من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می تونین بفهمین که شیوه ترید من چی بوده ؟؟؟؟
.........................................
.................................................. ...
ضمنا خانم ابراهیمی اگر جای شما بودم وقتم رو اینجا تلف نمی کردم مثل بقیه می رفتم.
البته خودتون می دونین !:advise:

vahidgh
December 5th, 2008, 00:33
سلام

آقایون و خانوما فعلا بحث حاشیه ای رو بزارید کنار.
اگر ممکنه یکی به من بگه دوره ی جدید مسابقات از چه تاریخی و تو چه بروکری آغاز میشه؟

با تشکر

power4400
December 5th, 2008, 08:41
سلام

آقایون و خانوما فعلا بحث حاشیه ای رو بزارید کنار.
اگر ممکنه یکی به من بگه دوره ی جدید مسابقات از چه تاریخی و تو چه بروکری آغاز میشه؟

با تشکر

سلام بحث حاشیه دیگه تمام شده است .
شما هم اگر نظری در مورد این مسابقه ای که گذشت داری می تونی تو این تاپیک اعلام کنی
تاریخ شروع هم اگر ثبت نام کرده باشی با قوانین برات ایمیل می شه
اگر هم تا حالا ثبت نام نکردی می تونی تو این تاپیک اعلام امادگی کنی
ضمنا بروکر فکر می کنم همون بروکر دوره قبل باشه ( windsor )
موفق باشید

I.N.D.E.X
December 5th, 2008, 10:18
جناب قدرت 4400

شما کسی هستی که به جای سیستم و استراتژی که ازش حرف می زنی، نشستی روی تک تک جملات کاربرها تحلیل می کنی!

فکر کردی اینجا چه خبره؟

من اصلم توی مسابقه نبودم که بخوام تو شما رو تو لیست چشم انتظار بزارم! همیشه میگن یه چیز رو خوب بخون، روش فکر کن، مز مزه کن، بعد بگو.

من توی حسابهای خودم کار میکنم، 1 پنی ریل را به هزاران دلار دمو نمی دهم. فورکست فروشی و مدیریت اکانت هم نمیکنم که برای اثبات ادعایم به شما پرفومنس تحویل بدم.

همان بهتر که اینترنتان قطع شد! من وقتی برای جر و بحث با شما ندارم. با کسی بحث میکنم که بدونم توی اون بحث چیزی یاد میگیرم.

شما به خیالبافی ها و حرف های خاله زنکی خودت ادامه بده ....

power4400
December 5th, 2008, 23:07
جناب قدرت 4400

شما کسی هستی که به جای سیستم و استراتژی که ازش حرف می زنی، نشستی روی تک تک جملات کاربرها تحلیل می کنی!

فکر کردی اینجا چه خبره؟

من اصلم توی مسابقه نبودم که بخوام تو شما رو تو لیست چشم انتظار بزارم! همیشه میگن یه چیز رو خوب بخون، روش فکر کن، مز مزه کن، بعد بگو.

من توی حسابهای خودم کار میکنم، 1 پنی ریل را به هزاران دلار دمو نمی دهم. فورکست فروشی و مدیریت اکانت هم نمیکنم که برای اثبات ادعایم به شما پرفومنس تحویل بدم.

همان بهتر که اینترنتان قطع شد! من وقتی برای جر و بحث با شما ندارم. با کسی بحث میکنم که بدونم توی اون بحث چیزی یاد میگیرم.

شما به خیالبافی ها و حرف های خاله زنکی خودت ادامه بده ....

به به ایندکس عزیز ( البرتینی عزیز بجای اینکه فالگوش بشینی و پست ها رو بخونی بیا بالا ببینیمت )
بعد از گذشته یک هفته می گی لیلی زن بود یا مرد ;)
امیدوارم حداقل تو ترید کردنت اینطوری نباشی
این موضوع تاریخ انقضاءش گذشته

ایندکس: شما کسی هستی که به جای سیستم و استراتژی که ازش حرف می زنی، نشستی روی تک تک جملات کاربرها تحلیل می کنی!
بعد از 4 - 5 روز فکر کردن و صبر کردن , پستها رو تحلیل کردی اومدی این پست رو زدی ...
اینجا رو اشتباه نکن فکر می کنم خودت رو با من اشتباه گرفتی
ایندکس: من اصلم توی مسابقه نبودم که بخوام تو شما رو تو لیست چشم انتظار بزارم! همیشه میگن یه چیز رو خوب بخون، روش فکر کن، مز مزه کن، بعد بگو.

من توی حسابهای خودم کار میکنم، 1 پنی ریل را به هزاران دلار دمو نمی دهم.

1 شما که تو مسابقه شرکت نکردی پس برای چی نظر می دی ( بیرون گود نشستی می گی لنگش کن )
نشستی اونجا برای خودت تمام تاپیکهای سایت رو بازرسی می کنی فکر کردی کی هستی!
مگه شما بازرسی!!! :blink:
اگه هستی ...
2 چرا تو قوانین مسابقه ای که به نظر شما بی ارزشه ازهار نظر می کنین؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.

من امیدوارم اقا رضا به پست های خیلی از دوستانی که تو مسابقه شرکت نمی کنن توجه بیشتری کنه...
[COLOR="#ff0000"]
ضمنا به نظر من اگر اقا رضا ادامه موضوع مسابقه رو تو همین تاپیک ادامه می داد خیلی بهتر بود و زودتر به نتیجه می رسید
موفق باشید