PDA

View Full Version : سهمهايي كه دنبال ميكنيد چند تان؟

yaser_rashidi
August 29th, 2004, 13:38
سلام
ميخواستم ببينم شما روند قيمت چند تا سهم رو دنبال ميكنيد؟
مسلما سهمهايي كه تو سبد داريم كه حتما هست. چند تايي كه دربارش خبري ميشنويم ويا پتانسيلي توش ميبينيم دنبال ميكنيم براي خريد هاي بعدي. درسته؟
ميخواستم ببينم شما چند تا سهم رو دنبال ميكنيد؟
چند وقت به چند وقت اين ليست شما تغيير ميكنه؟ هميشه در حال تغييره؟
سازوكار مشخصي كه مثلا بدونيد فعلا اين سهم از حوزه سهمهاي مورد بررسي بيرون رفت و.... داريد يا نه؟

من اينها رو دنبال ميكنم :
شكربن٬ وغدير٬ ونفت٬ گالوانيزه فجر٬ وصندوق٬ فوكا٬ خبهمن٬ رانفور٬‌مداران٬ كروي٬ پسهند٬‌شپترو٬ وبشهر٬‌شخارك٬ وبيمه٬ وبانك٬ وتوكا٬ وبوعلي

شما هم سهم هاتونو بگين(اينا كه ربطي به سبد نداره ;) تازه داشت هم ميگفتيم مگه نه؟) كه ببينيم چقدر مشترك هستن!

دريا
August 29th, 2004, 13:55
شكربن٬ وغدير٬ وصندوق٬ خبهمن٬ رانفور٬‌ وبشهر٬‌٬ وبيمه٬ ونيكي٬ خصدرا٬ وبوعلي سفارس كچاد وسپه ونوين وتوشه ثاصفا

خاله كتي
August 29th, 2004, 14:53
سلام
شكربن.وپترو.ونفت.كروي.پلوله .وصنا.رتكو.وغدير.فجر. :unsure:

Homitrade
August 29th, 2004, 15:14
شكربن-ستهران-سفارس-سكرمان-شخارك-سايپا-خبهمن-مداران-وصنا-خصدرا-معادن منگنز ايران!

yaser_rashidi
August 29th, 2004, 15:24
B)
تاپيك جالبي شد ها !‌
من خودم فكر نميكردم اينقدر استقبال كنيد.
جالبه كه همونطور كه فكر ميكردم يكسري سهمها هست كه همه دنبال ميكنن و در عين حال ميشه گفت كه تغيير جهت اين سهمها روي ذهن و فكر كل بازاريان عزيز(خودمونو ميگم ديگه ;) ) تاثير ميزاره. من بدنبال توضيحي براي هجوم ناگهاني و خالي كردن ناگهاني صفوف مقدم خريد و فروش(!) اسهام بيدم ........كه خوب به يه جاهايي هم رسيدم.
راستي ميدونيد ترتيبي كه اينجا نوشتين حتي اگر قصدي ازش نداشتين ساختار فعلي ذهن شما در مورد اين اسهام(!) است؟ حتي اگر بترتيب ننوشته باشيدشون هم بدونيد اوني كه قبل از ديگري نوشتين بيشتر ذهنتون رو درگير كرده. ;)
بازم بگيد. دوستان ديگه هم بدون توجه به اينكه قبلي ها چي گفتن دقيقا سهمهايي كه دنبال ميكنيد رو بدون فكر كردن به ترتيب خاصي و به همون ترتيبي كه به ذهنتون ميان رو بگين يعني بنويسين.

مرسي
:)

بابك۱۱۱
August 29th, 2004, 17:05
با سلام و تشكر از ابتكار شما :
الف ) سفارس - ستران - وبانك - ونيكي - شخارك - سايپا - چادر ملو - دارم
ب ) بوعلي - غدير - صدرا - وپترو - بهشهر - كروي - بازنشستگي - و بيمه - وسپه - وملت رو پيگيري مي كنم .

MRB
August 30th, 2004, 19:39
من زیاد حرفه ای نیستم. ولی موضوع جالبی را انتخاب کردید. اگر بتوانید برنامه ای برای این تهیه بکنید و اطلاعات را در آن ذخیره بکنید. خود در طولانی مدت نشاندهنده وضعیت تقاضا است. میتوان گزارشات خوبی از آن برای کاربرانتان استخراج کرد.

وتوس- صدرا- مهرام :angry: - توسعه صنعتی- ایران خودرو- سایپا- سرمایه گزاری پتروشیمی-

yaser_rashidi
August 30th, 2004, 21:13
هر كس در سطحي كه هست حرفه ايه دوست عزيزمMRB. من هم زياد حرفه اي نيستم.
از موضوعي كه ميفرماييد ممنونم. منم به فكر افتادم ولي بخاطر اينكه اين ليست هميشه در حال تغيير هست و در ضمن تعداد افراد بايد در يك حد اقلي باشه.....فعلا من فكر ديگري به ذهنم نميرسه.
فقط ميدونم اين تاپيك براي من و شما و همه مفيده چون با سهمهايي كه ديگران روش نظر دارن آشنا ميشن و كمي با نمادها و شركتها بيشتر اخت ميشيم.

منتظر شنيدن نظرات ديگر دوستان هستيم ;)

سايه روح سياه
August 31st, 2004, 10:36
اقا اين ياسر عجب بچه وارديه
خيلي حال كردم از نظر نرم افزاري بيستي (تكنيكال)
از نظر فاندمنتالي هم homitrade فوقالعاده است
وپترو محبوب همه-وتوس-وبانك-فاراك

ghods
September 1st, 2004, 10:22
سلام

وپترو (عزيز منه امسال كولاك كرد) - كروي - خودرو .
سيمانيها رو پيگيري ميكنم فكر ميكنم الان بهترين وقت براي خريده .

yaser_rashidi
September 1st, 2004, 11:25
ميگم اين وپترو چه خواستگارهايي داره!
از آقاي سايه روح سياه(:o فكر نكنم خانم باشن؟ ) هم بخاطر تحويلات گيري بنده تشكر ميكنم(هر چند خودم هم اعتقاد به حرفشون ندارم :P ) .
ميگم اينا چجوري آي دي هاپيه شما انتخاب ميكنين؟ اژدها و سايه روح سياه و .... آدم فكر ميكنه اينجا چه خبره؟ :huh:

سايه روح سياه
September 1st, 2004, 12:07
ياسر جان آقام چه جورم
اين ID هم ماله زمانيه كه داشتم master hacker مي شدم بعدا ديدم فايده نداره وقت هم ندارم پول توش هست زياد و يه شبه ولي از راه خلاف يهو ميگرفتنمونو ديگه بيا درستش كن
گفتيم بريم تو كاره بورس
اينجا هم كه صبح تا ظهر خالي مي خواهد كه ما نداريم و اعصاب پولادين
يا حق

منوچهر
September 1st, 2004, 13:36
سفارس - ونيكي - خصدرا - خودرو

shariar
September 3rd, 2004, 13:52
باسلام :

اين هم سبد سهام من كه فعلا وضعم خرابه :(

جهان
September 5th, 2004, 06:43
سلام ;)
سهم هايي كه من دنبال مي كنم عبارتند از:
سرمايه توسعه صنعتي - سرمايه ملي - سرمايه غدير - سرمايه بوعلي - سرمايه بانك ملي - كربن - داده پردازي

سهم هاي خوبي هستن بخريد.
به اميد موفقيت همه دوستان در سرمايه گذاريهايشان.
جهان :)