PDA

View Full Version : من به نحوه اداره این سایت معترضم

وحید درزی
September 7th, 2008, 03:28
با سلام
به نظر سیستم اعتبار دهی به ملعبه ای تبدیل شده است برای گوشه و کنایه زدن . هر روز که این قسمت را چک می کنم کسی از دوستان ( :blink: !!! ؟؟؟؟ ) مرا مورد لطف خود قرار داده است . فکر می کنم چندین نفر دیگر از دوستان هم از این مساله در عذاب هستند . باید عرض کنم به نظر اگر فقط اعتبار مثبت باشد بهتر است . چون اگر کسی کار مثبت و تاثیر گذاری داشت بدین وسیله به او اعتبار داده شود . و فکر می کنم اعتبار منفی که در کنار آن ایجاد دلخوری باشد سودی نخواهد داشت . چرا که ما همه احتیاج به آرامش داریم . و به نظر بعضی ها آرامش دهنده نیستند . در کل آنهائی که مرا دیدند فکر می کنم که انصاف بدهند و بگویند چطور آدمی بودم ، اما به نظر ، خیلی ها قضاوت دیگری روی من و امثال من دارند . من هر چقدر حضورم را کم رنگ تر هم کردم افاقه نکرد و دوستان بی خیال ما نشدند ، گرچه من به خاطر دوستان خیلی خوبم در این سایت هنوز حضور دارم . از مدیر محترم سایت هم برای رفع حاشیه ایجاد شده برایم کمک خواستم که طبق معمول با آدمی سرد و بی احساس و بی تفاوت مواجه شدم . در هر صورت در این پست نه به کسی جسارت شد و نه به کسی بی احترامی . بلکه منطقی انتقاد شد . امیدوارم رسیدگی شود . در صورت ایجاد حاشیه بر سر این پست من از مدیر محترم خواهشمندم دخالت نمایند ، چون بنده پاسخگو نخواهم بود ، بدلیل نداشتن حوصله برای حاشیه .
با ارادت

Reza
September 7th, 2008, 09:24
با سلام
به نظر سیستم اعتبار دهی به ملعبه ای تبدیل شده است برای گوشه و کنایه زدن . هر روز که این قسمت را چک می کنم کسی از دوستان ( :blink: !!! ؟؟؟؟ ) مرا مورد لطف خود قرار داده است . فکر می کنم چندین نفر دیگر از دوستان هم از این مساله در عذاب هستند . باید عرض کنم به نظر اگر فقط اعتبار مثبت باشد بهتر است . چون اگر کسی کار مثبت و تاثیر گذاری داشت بدین وسیله به او اعتبار داده شود . و فکر می کنم اعتبار منفی که در کنار آن ایجاد دلخوری باشد سودی نخواهد داشت . چرا که ما همه احتیاج به آرامش داریم . و به نظر بعضی ها آرامش دهنده نیستند . در کل آنهائی که مرا دیدند فکر می کنم که انصاف بدهند و بگویند چطور آدمی بودم ، اما به نظر ، خیلی ها قضاوت دیگری روی من و امثال من دارند . من هر چقدر حضورم را کم رنگ تر هم کردم افاقه نکرد و دوستان بی خیال ما نشدند ، گرچه من به خاطر دوستان خیلی خوبم در این سایت هنوز حضور دارم . از مدیر محترم سایت هم برای رفع حاشیه ایجاد شده برایم کمک خواستم که طبق معمول با آدمی سرد و بی احساس و بی تفاوت مواجه شدم . در هر صورت در این پست نه به کسی جسارت شد و نه به کسی بی احترامی . بلکه منطقی انتقاد شد . امیدوارم رسیدگی شود . در صورت ایجاد حاشیه بر سر این پست من از مدیر محترم خواهشمندم دخالت نمایند ، چون بنده پاسخگو نخواهم بود ، بدلیل نداشتن حوصله برای حاشیه .
با ارادت
با سلام و تشکر از انتقاد شما

خوشبختانه سیستم اعتباردهی بگونه ای تنظیم شده که تنها خود شما می توانید اعتبارات مثبت و منفی و کامنتها و نظرات کاربران دیگر در مورد پستهای خودتان را مشاهده کنید و کامنت ها بصورت عمومی منتشر نمی شوند. لذا این انتقادات احتمالی منجر به ایجاد حاشیه نمی شوند.

به هر حال ممکن است افرادی نسبت به عملکرد هر یک از ما انتقاداتی داشته باشند و باید مجالی برای طرح این انتقادات وجود داشته باشد. (مثلا این تاپیک برای طرح انتقادات و پیشنهادات شما دوستان از سایت سرمایه و مسئولان آن ایجاد شده است. به نظر شما اگر در این تاپیک امکان انتقاد وجود نداشته باشد و تنها بیان نکات مثبت امکان پذیر باشد، کارایی لازم را خواهد داشت؟)

در طراحی اولیه سیستم اعتبار دهی توسط شرکت توسعه دهنده vBulletin، امکان اعتبار منفی نیز پیش بینی شده است و تمام انجمنهایی که از vBulletin استفاده می کنند بصورت پیش فرض دارای این امکان می باشند.

با احترام
رضا

وحید درزی
September 7th, 2008, 17:34
با سلام و تشکر از انتقاد شما

خوشبختانه سیستم اعتباردهی بگونه ای تنظیم شده که تنها خود شما می توانید اعتبارات مثبت و منفی و کامنتها و نظرات کاربران دیگر در مورد پستهای خودتان را مشاهده کنید و کامنت ها بصورت عمومی منتشر نمی شوند. لذا این انتقادات احتمالی منجر به ایجاد حاشیه نمی شوند.

به هر حال ممکن است افرادی نسبت به عملکرد هر یک از ما انتقاداتی داشته باشند و باید مجالی برای طرح این انتقادات وجود داشته باشد. (مثلا این تاپیک برای طرح انتقادات و پیشنهادات شما دوستان از سایت سرمایه و مسئولان آن ایجاد شده است. به نظر شما اگر در این تاپیک امکان انتقاد وجود نداشته باشد و تنها بیان نکات مثبت امکان پذیر باشد، کارایی لازم را خواهد داشت؟)

در طراحی اولیه سیستم اعتبار دهی توسط شرکت توسعه دهنده vBulletin، امکان اعتبار منفی نیز پیش بینی شده است و تمام انجمنهایی که از vBulletin استفاده می کنند بصورت پیش فرض دارای این امکان می باشند.

با احترام
رضا

سلام
معمولا مدیران سایت جوری جواب می دهند که باعث تشکر دیگران شود و اصل موضوع فراموش شود ( مثل حامد خان در قضیه قرار عمومی ) . بنده اصلا منظورم انتقاد شدن نبود . عرض کردم گوشه و کنایه ، آزار و اذیت و ... . من اصلا کاری نکردم در این مدت که کسی از من انتقاد و یا تشکر کند آقا رضا . من فقط خواننده هستم . تو رو خدا اینقدر خودتان را هم انتقاد پذیر نشان ندهید . در سایت سرمایه رسم بر این است که افراد بیایند و زحمت بکشند و اطلاعاتشان را بی چشمداشت به اشتراک بگذارند و پس از مدتی توسط عده ای ناشناس تخریب شوند ، بی اعتبار شوند و مجبور به خداحافظی شوند . این وسط برای مدیران ، آب از آب تکان نمی خورد . انگار نه انگار . طورری برخورد می شود که یعنی آقای محترم می خواستی زحمت نکشی ، ما که دعوت نکرده بودیم ، حالا هم منت نگذارید . و تمام . من مطمئنم سایت سرمایه برپایه اطلاعات دوستان و اساتید آن می چرخد و نه بر اساس مدیریت مدیران آن . اما برخورد مدیران و بی تفاوتی آنها بر این مقوله روزی باعث خواهد شد که رونق فعلی از سایت گرفته خواهد شد . من تنها نیستم . افراد بسیار زیادی هستند که از مدیریت سایت و رفتارهایش گله مند هستند . اما کی رسیدگی می شود خدا می داند .
پ.ن 1: من ارادتمند همه دوستانم هستم و دست همه اساتید بزرگوار سایت را می بوسم . روی سخن من با شما نیست .
پ.ن 2: این پست هم انتقادیست ، پس نیازی به ادیت و یا پاک کردن آن نیست ( طبق فرموده آقا رضا )

clyde_barrow
September 7th, 2008, 17:47
با سلام
آقا رضا سوال داشتم؟؟؟؟؟
اول از همه میخواستم بدونم آیا اعتبار داده شده به کسی توسط شما قابل رهگیری هست؟؟؟؟؟...یعنی مثلا من به کسی اعتبار بدم و طرف بخواد بدونه که چه کسی این اعتبار رو داده؟؟؟؟
شما جایی فرموده بودید که اگر ببنید که کسی بی جهت و به تعداد زیاد از پستها تشکر می کند را باهاش بر خورد می کنید...می خواستم بدونم با کسی هم بی خود و بی جهت به دیگران اعتبار مثبت و منفی می دهد هم بر خورد میکنید؟؟؟؟

ممنون میشم اگر جواب بنده رو بدید

پ.ن:امیدوارم جواب سوالات بنده توسط آقا رضا مثبت باشه... آنگاه در ادامه و بعد از جواب آقا رضا بنده عکس بسیار جالبی رو دراینجا به همه نشون خواهم داد که چگونه بعضی ها با یک پست مفید و آموزشی چگونه بر خورد میکنند....انگار چند وقته بعضی ها با کارایی که که میکنن میخوان کاربرای فعال سایت از اینجا قهر کنند...باید در جواب این افراد بگم که متاسفانه یا خوشبختانه این عناوین و اعتبارات برای بنده پشیزی ارزش نداره که بخوام بخاطرش ناراحت یا خوشحال بشم...اون کسی از گرفتن یا نگرفتن این عناوین ناراحت یا خوشحال میشه که هی در پستاش داره اونو از دیگران گدایی میکنه.....جالبه که دیشب هم داشتیم با یک دوست عزیز در این مورد صحبت میکردم که اون هم همین نظر رو داشت

حالا عکسشو که بعدا بزارم متوجه میشن همه

با احترام
کلاید

albertini
September 7th, 2008, 18:41
من هم معتقدم حق اعتراض برای مخالفان باید محفوظ باشد هر چند برخی بخواهند مغرضانه از این حق استفاده کنند . چه بسا همین امکان در جایی از فعالیت و ادامه کار کسی که بخواهد فعالیت تخریبی انجام دهد جلوگیری کند .اگر ما به خرد جمعی کاربران سایتی که در ان کار میکنیم باور داشته باشیم باید خیالمان راحت باشد که برایند نظرات همیشه بنفع ما خواهد بود و گر باور نداریم خوب بهتر است در چنین جمعی فعالیت نداشته باشیم.

وحید درزی
September 7th, 2008, 18:54
من هم معتقدم حق اعتراض برای مخالفان باید محفوظ باشد هر چند برخی بخواهند مغرضانه از این حق استفاده کنند . چه بسا همین امکان در جایی از فعالیت و ادامه کار کسی که بخواهد فعالیت تخریبی انجام دهد جلوگیری کند .اگر ما به خرد جمعی کاربران سایتی که در ان کار میکنیم باور داشته باشیم باید خیالمان راحت باشد که برایند نظرات همیشه بنفع ما خواهد بود و گر باور نداریم خوب بهتر است در چنین جمعی فعالیت نداشته باشیم.

پس چرا این حق اعتراض و حتی از نوع مغرضانه اش به مزاج بعضی ها از جمله مدیران هم گاهی خوش نمی آید . اگر هست ، برای همه باشد .
پ.ن : در کل فکر می کنم کسی متوجه نشد من چه می گویم و نتوانستم اصل مطلب را بگویم .

targeter_forex
September 7th, 2008, 19:00
سلام

آقا من یه انتقادی دارم .من خودم از جمله کسانی بودم که نمیدونم اوایل 2006 بود فکر کنم تو این سایت عضو بودم بعد هم
آی دی منو BANED اعلام کردید و کلا پستهایی رو که زده بودم از زندگانی ساقط کردید گلایه ندارم..... چون اهمییتی نداره

فقط میخوام بگم اگه سایتی درست کردید دست شما درد نکنه میدونم گردوندن همچین سایتی هزینه بره شما هم تقریبا هزینه هاشو با تبلیغات تامین میکنید ولی این تبلیغات با کدوم اعتبار داره تامین میشه ؟

با کار و تلاش یه سری از دوستان که میان اینجا دانسته هاشونو در یک زمینه که با خوندن دهها کتاب به دست اووردن مجانی میزارن تا بقیه استفاده کنن و چون مراجعه کننده برای استفاده از این مطالب زیاده اعتبار این سایت میره بالا این اعتبار داره از اینجا برای گرفتن تبلیغات تامین میشه حالا منظورم....

ما ایرانیها عادت داریم مثلا دو نفر دارن بحث میکنن سریع میپریم وسط آقا صلوات ختم کن تموم شه بره یعنی یه نوعی ماس مالی میکنیم فقط سر صدا کم شه یعنی عادت نداریم اول حق صاحب حق رو ادا کنیم بعد قضیه رو فیصله بدیم ...

مثلا یه تاپیکی بود نمیدونم درست یادمه یا نه (لطفا غلط دیکته از تاریخهای من نگیرین چون عضو دهها سایت و نیوزلتر و ... هستم تاریخ ها رو خوب یادم نمیمونه) یه بنده خدایی برنامه Forex Killer رو مجانی به بقیه داد تو اون تاپیک چند نفر چماق دار
آن لاین پیدا شدن که حسابی حال بنده خدا گرفتن حالا بقیه تاپیکهایی که مشابه همون هست رو بقیه دوستان احتمالا بیشتر از من سراغ دارن که طرف بی چشم داشت میومد یه چیزی مطرح میکرد بعد چند تا چماق به دست آنلاین حالشو میگرفتن .....

به نظر من اینطور اداره کردن سایت کار درستی نیست باید به نوعی از کسانی که سابقه زحمت کشیدن تو این سایت رو دارن حمایت بشه و حالا بعضیا بیان بگن میخواستی زحمت نکشی میخواستی چیزی به بقیه یاد ندی حالا هم که رفتی
خوش اومدی کی اهمییت میده انگار از اول نبودی

همچنین این حق که بعضیا به خودشون میدن که رو کاره همه نظر میدن و مصون هم هستن گرفته بشه یعنی یکی میاد میخاد شروع به کار کنه آقا چون آی دی اون مثلا جدیده اون قدیمیها نگاه میکنن سریع حال بنده خدا رو سره جاش میارن و مصون هم هستند

این سیستم استاد سالاری که تو این سایت های ایرانی باب شده یکی میاد یه تاپیکی رو پاتق میکنه بقیه هم بهش میگن استاد
طرف دیگه اجازه نفس کشیدن به بقیه رو نمیده و انقدر از خودش هم مچکر هست که نگو واقعا خجالت آوره تو این سایت هم تقریبا یه همچین چیزی هست اینم یه فکری به حالش باید بشه

آقا حالا اگه خواستید آی دی من رو دوباره BANED اعلام کنید عیب نداره فقط این نوشته رو با تو جه به بندهای انضباطی سایت حذف نفرمایید

متشکرم

وحید درزی
September 7th, 2008, 19:02
سلام

آقا من یه انتقادی دارم .من خودم از جمله کسانی بودم که نمیدونم اوایل 2006 بود فکر کنم تو این سایت عضو بودم بعد هم
آی دی منو BANED اعلام کردید و کلا پستهایی رو که زده بودم از زندگانی ساقط کردید گلایه ندارم..... چون اهمییتی نداره

فقط میخوام بگم اگه سایتی درست کردید دست شما درد نکنه میدونم گردوندن همچین سایتی هزینه بره شما هم تقریبا هزینه هاشو با تبلیغات تامین میکنید ولی این تبلیغات با کدوم اعتبار داره تامین میشه ؟

با کار و تلاش یه سری از دوستان که میان اینجا دانسته هاشونو در یک زمینه که با خوندن دهها کتاب به دست اووردن مجانی میزارن تا بقیه استفاده کنن و چون مراجعه کننده برای استفاده از این مطالب زیاده اعتبار این سایت میره بالا این اعتبار داره از اینجا برای گرفتن تبلیغات تامین میشه حالا منظورم....

ما ایرانیها عادت داریم مثلا دو نفر دارن بحث میکنن سریع میپریم وسط آقا صلوات ختم کن تموم شه بره یعنی یه نوعی ماس مالی میکنیم فقط سر صدا کم شه یعنی عادت نداریم اول حق صاحب حق رو ادا کنیم بعد قضیه رو فیصله بدیم ...

مثلا یه تاپیکی بود نمیدونم درست یادمه یا نه (لطفا غلط دیکته از تاریخهای من نگیرین چون عضو دهها سایت و نیوزلتر و ... هستم تاریخ ها رو خوب یادم نمیمونه) یه بنده خدایی برنامه Forex Killer رو مجانی به بقیه داد تو اون تاپیک چند نفر چماق دار
آن لاین پیدا شدن که حسابی حال بنده خدا گرفتن حالا بقیه تاپیکهایی که مشابه همون هست رو بقیه دوستان احتمالا بیشتر از من سراغ دارن که طرف بی چشم داشت میومد یه چیزی مطرح میکرد بعد چند تا چماق به دست آنلاین حالشو میگرفتن .....

به نظر من اینطور اداره کردن سایت کار درستی نیست باید به نوعی از کسانی که سابقه زحمت کشیدن تو این سایت رو دارن حمایت بشه و حالا بعضیا بیان بگن میخواستی زحمت نکشی میخواستی چیزی به بقیه یاد ندی حالا هم که رفتی
خوش اومدی کی اهمییت میده انگار از اول نبودی

همچنین این حق که بعضیا به خودشون میدن که رو کاره همه نظر میدن و مصون هم هستن گرفته بشه یعنی یکی میاد میخاد شروع به کار کنه آقا چون آی دی اون مثلا جدیده اون قدیمیها نگاه میکنن سریع حال بنده خدا رو سره جاش میارن و مصون هم هستند

این سیستم استاد سالاری که تو این سایت های ایرانی باب شده یکی میاد یه تاپیکی رو پاتق میکنه بقیه هم بهش میگن استاد
طرف دیگه اجازه نفس کشیدن به بقیه رو نمیده و انقدر از خودش هم مچکر هست که نگو واقعا خجالت آوره تو این سایت هم تقریبا یه همچین چیزی هست اینم یه فکری به حالش باید بشه

آقا حالا اگه خواستید آی دی من رو دوباره BANED اعلام کنید عیب نداره فقط این نوشته رو با تو جه به بندهای انضباطی سایت حذف نفرمایید

متشکرم

خدا رو شکر ، یک نفر متوجه شد من چی می گم .

albertini
September 7th, 2008, 19:26
پس چرا این حق اعتراض و حتی از نوع مغرضانه اش به مزاج بعضی ها از جمله مدیران هم گاهی خوش نمی آید . اگر هست ، برای همه باشد .
پ.ن : در کل فکر می کنم کسی متوجه نشد من چه می گویم و نتوانستم اصل مطلب را بگویم .

خوب اگر کسی در سایتی مدیریت میکند باید به او حق بدهیم در جهت مدیریت خود ضوابطی را اجرا کند . همین چند روز پیش بود که از جناب

حامد اخطاری اومد که از ابراهیم نبوی مطلب نقل نکنم .حالا یا من مراعات میکنم یا اینکه ای دی منو بن میکنند به همین سادگی.

وحید درزی
September 7th, 2008, 19:33
خوب اگر کسی در سایتی مدیریت میکند باید به او حق بدهیم در جهت مدیریت خود ضوابطی را اجرا کند . همین چند روز پیش بود که از جناب

حامد اخطاری اومد که از ابراهیم نبوی مطلب نقل نکنم .حالا یا من مراعات میکنم یا اینکه ای دی منو بن میکنند به همین سادگی.

خوب جناب آلبرتینی این مطلب که فرمودید که کاملا صحیح است . اما منظور من همه رفتارهای مدیریتی نبوده است . قطعا نکات مثبت بسیاری وجود دارد . اما همانطور که خیلی ها ( مدیر سایت ) نکات مثبت ما را ندیدند ، پس حق بدهید ما هم در این تاپیک مدیریت سایت را به نقد و چالش بکشانیم .

albertini
September 7th, 2008, 19:50
خوب جناب آلبرتینی این مطلب که فرمودید که کاملا صحیح است . اما منظور من همه رفتارهای مدیریتی نبوده است . قطعا نکات مثبت بسیاری وجود دارد . اما همانطور که خیلی ها ( مدیر سایت ) نکات مثبت ما را ندیدند ، پس حق بدهید ما هم در این تاپیک مدیریت سایت را به نقد و چالش بکشانیم .

خوب حرف من هم همین است که حق نقد و به چالش کشیدن نباید بخاطر عده ایی کاربر نما (بر وزن تماشاگر نما :laugh:) برداشته شود

مجبورم ایندفعه کمی رک صحبت کنم . متاسفانه شما از اول فعالیتتون نشان دادید که استانه تحملتان بسیار پایین میباشد و تا کسی با ایده

های شما مخالفت میکرد فورا به این فکر میکردید که طرف ادعای استادی دارد یا اینکه چون ای دی قدیمی دارد و یا حساسیتهای بی موردی

از این قبیل با شما مخالفت کرده است . چند روز پیش بود که جناب ویرانگر پستی زد که من در مخالفت با ان نوشتم که پترن هد شولدر یک

پترن برگشتیست و رسم ان در جهت روند درست نیست که در جواب اقای ویرانگر بر درستی مطلب خودشون اصرار کردند و وقتی من در چارتها

بررسی کردم دیدم که اتفاقا حق با ایشان است و موقعیتهای خوبی با این روش میشود شکار کرد .خوب از ان روز یک مطلب بر دانسته هام

اضافه شد و نه من قهر کردم ونه اقای ویرانگر . اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا

معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود وگرنه اگر فقط به فکر این باشیم که چند نفر از ما تشکر کردند

یا زیر اسم ما چند مربع سبز وجود دارد فکر نکنم به جایی برسیم.همین چند وقت پیش بود که در نظر سنجی کاربر محبوب از میان هزاران

کاربر فقط چند نفر به شخصی مثل جناب طالبی رای دادند در حالی که بسیار بیشتر از این تعداد از تاپیک ایشان بهره بردند ولی ایشان

با همان شوق اولیه به کار خودشان ادامه دادند و همین علت بود که من ایشان را بعنوان یکی از دوستان خود انتخاب کردم .

وحید درزی
September 7th, 2008, 20:02
خوب حرف من هم همین است که حق نقد و به چالش کشیدن نباید بخاطر عده ایی کاربر نما (بر وزن تماشاگر نما :laugh:) برداشته شود

مجبورم ایندفعه کمی رک صحبت کنم . متاسفانه شما از اول فعالیتتون نشان دادید که استانه تحملتان بسیار پایین میباشد و تا کسی با ایده

های شما مخالفت میکرد فورا به این فکر میکردید که طرف ادعای استادی دارد یا اینکه چون ای دی قدیمی دارد و یا حساسیتهای بی موردی

از این قبیل با شما مخالفت کرده است . چند روز پیش بود که جناب ویرانگر پستی زد که من در مخالفت با ان نوشتم که پترن هد شولدر یک

پترن برگشتیست و رسم ان در جهت روند درست نیست که در جواب اقای ویرانگر بر درستی مطلب خودشون اصرار کردند و وقتی من در چارتها

بررسی کردم دیدم که اتفاقا حق با ایشان است و موقعیتهای خوبی با این روش میشود شکار کرد .خوب از ان روز یک مطلب بر دانسته هام

اضافه شد و نه من قهر کردم ونه اقای ویرانگر . اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا

معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود وگرنه اگر فقط به فکر این باشیم که چند نفر از ما تشکر کردند

یا زیر اسم ما چند مربع سبز وجود دارد فکر نکنم به جایی برسیم.همین چند وقت پیش بود که در نظر سنجی کاربر محبوب از میان هزاران

کاربر فقط چند نفر به شخصی مثل جناب طالبی رای دادند در حالی که بسیار بیشتر از این تعداد از تاپیک ایشان بهره بردند ولی ایشان

با همان شوق اولیه به کار خودشان ادامه دادند و همین علت بود که من ایشان را بعنوان یکی از دوستان خود انتخاب کردم .

نمی دانم چرا از پستهای من اینگونه برداشت می شود که بدنبال جلب تشکر و ترحم هستم ؟؟؟ نمی دانم چرا فکر می کنید بدنبال تعریف و تمجید هستم و مخالف انتقاد ؟؟؟
از اینکه اکنون به جای مدیران سایت شما جواب می دهید تعجب می کنم و این از همان مواردیست که در این سایت دیده می شود . جناب آلبرتینی از روزی که یادم می آید شما استاد انتقاد و به چالش کشاندن و به هدر دادن زحمات دوستان در تاپیکهایشان بوده اید و من می دانم که شما عزم خود را برای مخالفت با دیگران در زندگیتان جزم کرده اید ، همین که هر جا انتقادی می شود پیشقدم می شوید تا با پاسخهای دندان شکنتان از سایت سرمایه دفاع کنید نشان می دهد که اصلا در برابر انتقادات رفتار منطقی ندارید اما خودتان خوراکتان انتقاد از دیگران است . به نظر شما هم همچون بسیاری از هم وطنان ما ( مسوولین ) به دنبال اصلاح مردم با زور هستید .
می دانم که به زودی مدیران سایت تنها مسوولیت خطیرشان را انجام می دهند ( پاک کردن پستها ) .

albertini
September 7th, 2008, 20:21
نمی دانم چرا از پستهای من اینگونه برداشت می شود که بدنبال جلب تشکر و ترحم هستم ؟؟؟ نمی دانم چرا فکر می کنید بدنبال تعریف و تمجید هستم و مخالف انتقاد ؟؟؟
از اینکه اکنون به جای مدیران سایت شما جواب می دهید تعجب می کنم و این از همان مواردیست که در این سایت دیده می شود . جناب آلبرتینی از روزی که یادم می آید شما استاد انتقاد و به چالش کشاندن و به هدر دادن زحمات دوستان در تاپیکهایشان بوده اید و من می دانم که شما عزم خود را برای مخالفت با دیگران در زندگیتان جزم کرده اید ، همین که هر جا انتقادی می شود پیشقدم می شوید تا با پاسخهای دندان شکنتان از سایت سرمایه دفاع کنید نشان می دهد که اصلا در برابر انتقادات رفتار منطقی ندارید اما خودتان خوراکتان انتقاد از دیگران است . به نظر شما هم همچون بسیاری از هم وطنان ما ( مسوولین ) به دنبال اصلاح مردم با زور هستید .
می دانم که به زودی مدیران سایت تنها مسوولیت خطیرشان را انجام می دهند ( پاک کردن پستها ) .

تنها جوابی که میتوانم به شما بدهم اینکه این پست شما دقیقا مهر تاییدی بود بر گفته های من . مچکرم.

..... من با احتساب این پست 484 پست زده ام .اگر برایتان مقدور است فقط لینک یک پست را که من قصد هدر دادن زحمت دوستی را داشته ام بگذارید.

وحید درزی
September 7th, 2008, 20:25

تمام مشکل ما همین است . من هم متشکرم جناب آلبرتینی .

وحید درزی
September 7th, 2008, 20:41
تنها جوابی که میتوانم به شما بدهم اینکه این پست شما دقیقا مهر تاییدی بود بر گفته های من . مچکرم.

..... من با احتساب این پست 484 پست زده ام .اگر برایتان مقدور است فقط لینک یک پست را که من قصد هدر دادن زحمت دوستی را داشته ام بگذارید.

[Only registered and activated users can see links]

این دو پست شما تاپیک را خواباند . بعد از چند روز ادامه دادم ولی فایده ای نداشت . شما نذاشتید من به اطلاعاتی که می خواستم دست پیدا کنم . لازم است بدانید تاپیک جمع آوری اطلاعات بود و نه اطلاع رسانی .

این پست شما هم همین طور . بعد هم بدانید خیلی ها دارند در بورس ایران تکنیکال کار می کنند . لازم نیست حتما به شما اطلاع دهند .

مدتها این تاپیک که به روش اثبات شده اندری و اخیرا با نام سیستم 123 می پرداخت را خواباندید .

اینها از من ، در تاپیکهای دیگران نیز به کررات این مساله را دیده ام که اگر لازم باشد اعلام می کنم .

وحید درزی
September 7th, 2008, 20:48
یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!!

وحید درزی
September 7th, 2008, 21:00
.همین چند وقت پیش بود که در نظر سنجی کاربر محبوب از میان هزاران

با همان شوق اولیه به کار خودشان ادامه دادند و همین علت بود که من ایشان را بعنوان یکی از دوستان خود انتخاب کردم .[/quote]

جناب طالبی بر گردن من حق دارند ، ولی لازم است بدانید که ایشان اصلا حضور ندارند . معمولا دو سه نفر در تالار هستند که جوابهایشان را هر 3 روز یک بار دریافت می کنند . مسوول تالار شدنشان هم بدلیل رفاقت ( پارتی بازی ) با جناب رهجو بوده است . من تعجب نکردم که چرا کسی رای نداد و آن یک رای هم که شما بودید باز هم تعجب نکردم . معلوم شد شما از کسانی که سرشون تو لاک خودشونه و زبونه حرف زدن ندارند بیشتر برای رفاقت استفاده می کنید و امثال من را دشمن می دانید .
پ.ن : چون اسم آوردی بنده هم پاسخ دادم .

albertini
September 7th, 2008, 21:05

این دو پست شما تاپیک را خواباند . بعد از چند روز ادامه دادم ولی فایده ای نداشت . شما نذاشتید من به اطلاعاتی که می خواستم دست پیدا کنم . لازم است بدانید تاپیک جمع آوری اطلاعات بود و نه اطلاع رسانی .

این پست شما هم همین طور . بعد هم بدانید خیلی ها دارند در بورس ایران تکنیکال کار می کنند . لازم نیست حتما به شما اطلاع دهند .

مدتها این تاپیک که به روش اثبات شده اندری و اخیرا با نام سیستم 123 می پرداخت را خواباندید .

اینها از من ، در تاپیکهای دیگران نیز به کررات این مساله را دیده ام که اگر لازم باشد اعلام می کنم .

همه این پستهای من در جهت کمک به بحثها بوده.اتفاقا سعی کردم بصورت مبسوط و تکنیکی جوابهای خودمو بنویسم . اینکه شما میگید

دنبال روشی هستید که فقط باندازه اسپرید داخل ضرر شوید به من حق بدهید که بگویم این امر امکان پذیر نیست .حرف من را قبول ندارید

میتوانید از دوستانتان بپرسید.هرچند من به تعداد تشکرها حساس نیستم ولی میبینید تعداد کسانی که با من موافق بودهاند بیشتر از هر پست دیگری بوده است.

در مورد بحثی که درباره عدم کارایی تکنیکال در بازار ایران و ذکر یک دلیل بر اساس فاکتور حجم مبنا خوشحال میشوم که ان را با دلایل تکنیکی رد کنید .خیلی هم ممنون میشوم.

در مورد لینک اخریتون باید بگم که این تاپیک رو خودتون بعد از اینکه بصورت لایو ان را ازمایش کردید و اردرهاتون را یا مجبور شدید کنسل کنید و یا با ضرر ببندید بستید.

با عرض معذرت از دوستی که از من خواسته بودند ادامه ندم.

وحید درزی
September 7th, 2008, 21:08
همه این پستهای من در جهت کمک به بحثها بوده.اتفاقا سعی کردم بصورت مبسوط و تکنیکی جوابهای خودمو بنویسم . اینکه شما میگید

دنبال روشی هستید که فقط باندازه اسپرید داخل ضرر شوید به من حق بدهید که بگویم این امر امکان پذیر نیست .حرف من را قبول ندارید

میتوانید از دوستانتان بپرسید.هرچند من به تعداد تشکرها حساس نیستم ولی میبینید تعداد کسانی که با من موافق بودهاند بیشتر از هر پست دیگری بوده است.

در مورد بحثی که درباره عدم کارایی تکنیکال در بازار ایران و ذکر یک دلیل بر اساس فاکتور حجم مبنا خوشحال میشوم که ان را با دلایل تکنیکی رد کنید .خیلی هم ممنون میشوم.

در مورد لینک اخریتون باید بگم که این تاپیک رو خودتون بعد از اینکه بصورت لایو ان را ازمایش کردید و اردرهاتون را یا مجبور شدید کنسل کنید و یا با ضرر ببندید بستید.

معمولا خیلی ها وقتی در تاپیکی انتقاد می شوند سریعا تشکر را می زنند که یعنی مثلا ما هم بله ، گرفتیم چه اشتباهی شده .
دوما شما بحث تکنیکال در بورس ایران را زیر سوال بردید ، که این کارتان زیر سوال بردن خیلی هاست که کاش اینجا پیدایشان می شد و شما با آنها بحث می کردید .
سوما به کارگاه روش عمل و عکس العمل سر بزنید و ببینید که چند پوزیشن اعلام شد و چند تارگت داشتیم ، فقط به دلیل عدم استقبال ادامه داده نشد .

وحید درزی
September 7th, 2008, 21:12
یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!!

یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!

این یک پارادکس است در سایت سرمایه

lastnight19
September 7th, 2008, 21:37
جناب درزی شما وقتی مهمان دارید چه جوری ازش پذیرایی می کنید؟

هرجور میهمان شما می خواد یا اینکه هرجوری که شما می خواهید؟ شما سعی می کنید تا اونجایی که دلتون می خواد بر طبق سلیقه میهمان رفتار کنید ولی اگر دلتون نخواد هم هرجور که دوست دارید با اون برخورد می کنید، درسته یا نه؟ مسلماً توی خونه شما که توی خونه هیچ کس توی این دنیا اینجوری نیست که مهمان بیاد هرجور که دلش خواست برخورد کنه و صاحب خونه هم چیزی نگه، اگر غیر از این باشه مطمئناً یه جایی مشکلی هست، اگر شما میهمانی داشتید که به شما و خانواده محترمتان بی احترامی کرد اگر شروع به خراب کردن وسایل منزل شما کرد مطمئناً اول با خواهش و بعد با زور و نیروی انتظامی اون فرد یا افراد رو از منزل بیرون می کنید و دیگه راه نمی دید.

قوانین منزلی رو هم که دارید توش زندگی می کنید خودتون وضع می کنید نه مهمان شاید این قوانین بنظر بعضی ها ناعادلانه یا ظالمانه باشه ولی خونه شماست و تا وقتی مزاحم دیگرانی که بیرون خانه هستند نشدید می تونید هر قانونی که دلتون می خواد بذارید هرکس دلش خواست میاد توی خونه شما هرکس دلش نخواست نمی یاد، اجباری نیست.

من یکبار توی همین تالار انتقادات و پیشنهادات به تاپیک های مذهبی اعتراض کردم، ولی دیدم آقا رضا مدیریت محترم سایت می گه من علی رغم اینکه گفتم بحث مذهبی ممنوعه ولی اجازه می دم تاپیک اسلامی زده بشه، هرکس هم که دلش می خواد معترض باشه و بره، منهم قبول کردم و دیگه الان به هیچ وجه اعتراضی ندارم، یا چندین بار پست هایی که زدم حذف شده، ولی به هیچ وجه ناراحت نیستم، قانون اینجا اینجوریه، اینجا مال آقا رضاست و ایشون می تونه هرقانونی بذاره.

بنظر من اعتراض شما کاملاً بی معنیه.

وحید درزی
September 7th, 2008, 21:42
جناب درزی شما وقتی مهمان دارید چه جوری ازش پذیرایی می کنید؟

هرجور میهمان شما می خواد یا اینکه هرجوری که شما می خواهید؟ شما سعی می کنید تا اونجایی که دلتون می خواد بر طبق سلیقه میهمان رفتار کنید ولی اگر دلتون نخواد هم هرجور که دوست دارید با اون برخورد می کنید، درسته یا نه؟ مسلماً توی خونه شما که توی خونه هیچ کس توی این دنیا اینجوری نیست که مهمان بیاد هرجور که دلش خواست برخورد کنه و صاحب خونه هم چیزی نگه، اگر غیر از این باشه مطمئناً یه جایی مشکلی هست، اگر شما میهمانی داشتید که به شما و خانواده محترمتان بی احترامی کرد اگر شروع به خراب کردن وسایل منزل شما کرد مطمئناً اول با خواهش و بعد با زور و نیروی انتظامی اون فرد یا افراد رو از منزل بیرون می کنید و دیگه راه نمی دید.

قوانین منزلی رو هم که دارید توش زندگی می کنید خودتون وضع می کنید نه مهمان شاید این قوانین بنظر بعضی ها ناعادلانه یا ظالمانه باشه ولی خونه شماست و تا وقتی مزاحم دیگرانی که بیرون خانه هستند نشدید می تونید هر قانونی که دلتون می خواد بذارید هرکس دلش خواست میاد توی خونه شما هرکس دلش نخواست نمی یاد، اجباری نیست.

من یکبار توی همین تالار انتقادات و پیشنهادات به تاپیک های مذهبی اعتراض کردم، ولی دیدم آقا رضا مدیریت محترم سایت می گه من علی رغم اینکه گفتم بحث مذهبی ممنوعه ولی اجازه می دم تاپیک اسلامی زده بشه، هرکس هم که دلش می خواد معترض باشه و بره، منهم قبول کردم و دیگه الان به هیچ وجه اعتراضی ندارم، یا چندین بار پست هایی که زدم حذف شده، ولی به هیچ وجه ناراحت نیستم، قانون اینجا اینجوریه، اینجا مال آقا رضاست و ایشون می تونه هرقانونی بذاره.

بنظر من اعتراض شما کاملاً بی معنیه.

سلام ، شب بخیر ، یعنی سایت مال آقا رضاست ؟؟؟ یعنی این همه کاربر صاحبش نیستن ؟؟؟ وای بر ما !!! اگه اینطوره این کشور هم ماله یک نفره !!!
من دقیقا اعتراضم به همینه

targeter_forex
September 7th, 2008, 21:53
یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!

این یک پارادکس است در سایت سرمایه

آقا من دارم سرچ میکنم هر 20 دقیقه یه بار میام اینجا میبینم 5 تا 5 تا پست زیاد میشه !!!!!!

حالا نزنی منو ها یه چیزی میخوام بگم .... البته بیشترشو تو پست قبل نوشتم ولی این چند تا جمله هم بیت الحاقی:

بی خیال شو بابا یه تفکری رو دور بریز ( دوستانه در کنار هم باشیم) این تفکر رو بزار کنار ببین چقدر راحت میشی
10 تا پست زدی برای هر کدوم 10 دقیقه وقت گذاشتی میشه 100 دقیقه ! تو این 100 دقیقه میتونستی حد اقل نصف یه کتاب تحلیلی بازار فارکس رو بخونی 4 تا نکته از توش در بیاری که به دردت بخوره حالا هی اینارو مینویسی....

بابا هر چقدر به بقیه کمک کنی هر چقدر چیزای مختلف مطرح کنی هر چقدر PDF در اختیار بقیه بزاری خلاصه ته فردین هم که باشی کافیه 2 هفته پست نزنی همه یادشون میره کی هستی او.... کی بودی فراموشت میکنن یه توصیه به عنوان برادر کوچکتر بهتون میکنم امید وارم ناراحت نشی:
از فضای مجازی سایتها فقط برای رفع احتیاجات خودت استفاده کن هیچ چی رو هم مجانی به بقیه نده چون همه عادت کردن چیزی رو که با پول و به سختی به دست بیارن براش ارزش قائل هستن بعدم زیاد سخت نگیر فاصله تو با کسایی که میگی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect هست به همین راحتی
(خودمم دومین 10 دقیقه رو ....!!! آره)
موفق باشی

وحید درزی
September 7th, 2008, 21:57
آقا من دارم سرچ میکنم هر 20 دقیقه یه بار میام اینجا میبینم 5 تا 5 تا پست زیاد میشه !!!!!!

حالا نزنی منو ها یه چیزی میخوام بگم .... البته بیشترشو تو پست قبل نوشتم ولی این چند تا جمله هم بیت الحاقی:

بی خیال شو بابا یه تفکری رو دور بریز ( دوستانه در کنار هم باشیم) این تفکر رو بزار کنار ببین چقدر راحت میشی
10 تا پست زدی برای هر کدوم 10 دقیقه وقت گذاشتی میشه 100 دقیقه ! تو این 100 دقیقه میتونستی حد اقل نصف یه کتاب تحلیلی بازار فارکس رو بخونی 4 تا نکته از توش در بیاری که به دردت بخوره حالا هی اینارو مینویسی....

بابا هر چقدر به بقیه کمک کنی هر چقدر چیزای مختلف مطرح کنی هر چقدر PDF در اختیار بقیه بزاری خلاصه ته فردین هم که باشی کافیه 2 هفته پست نزنی همه یادشون میره کی هستی او.... کی بودی فراموشت میکنن یه توصیه به عنوان برادر کوچکتر بهتون میکنم امید وارم ناراحت نشی:
از فضای مجازی سایتها فقط برای رفع احتیاجات خودت استفاده کن هیچ چی رو هم مجانی به بقیه نده چون همه عادت کردن چیزی رو که با پول و به سختی به دست بیارن براش ارزش قائل هستن بعدم زیاد سخت نگیر فاصله تو با کسایی که میگی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect هست به همین راحتی
(خودمم دومین 10 دقیقه رو ....!!! آره)
موفق باشی

خدا امواتت رو بیامرزه و پدر مادرت رو برات نگه داره . نه از اینکه چون پستت انتقادی نبود ( قابل توجه جناب آلبرتینی ) بلکه به خاطر اینکه برای دومین بار می گم گرفتی که من دردم چیه .

وحید درزی
September 7th, 2008, 22:04
نه قصد جسارت دارم و نه بی ادبم ، نه مغرضم و نه بیکار و الاف !!!!
من معترضم و نمی توانم خاموش باشم
چون قربانی شدم

من به نحوه اداره این سایت معترضم

کسانی که مانند من فکر می کنند کلید تشکر این پست را فشار دهند تا بلکه اعتراض دسته جمعی تاثیری بگذارد .

دیگر اهل قهر کردن هم نیستم ! تا جواب مثبت گرفتن و یا بن شدن می مانم .

وحید درزی
September 7th, 2008, 22:50
نه قصد جسارت دارم و نه بی ادبم ، نه مغرضم و نه بیکار و الاف !!!!
من معترضم و نمی توانم خاموش باشم
چون قربانی شدم

من به نحوه اداره این سایت معترضم

کسانی که مانند من فکر می کنند کلید تشکر این پست را فشار دهند تا بلکه اعتراض دسته جمعی تاثیری بگذارد .

دیگر اهل قهر کردن هم نیستم ! تا جواب مثبت گرفتن و یا بن شدن می مانم .

Hamed2420
September 7th, 2008, 23:12

با سلام

جناب Lastnight ما بخاطر احترام به انتقاد شما در تالار های عمومی کلی تغییرات ایجاد کردیم. دقت کنید که اعتراض تنها یک نفر باعث شد که تغییرات زیادی انجام بشه. این نشان دهنده اهمیت نظرات کاربران هست.

همانطور که میدانید در یک گروه یا سازمان، هر تصمیمی گرفته بشه باعث شادی گروهی و ناراحتی تعدادی دیگر خواهد شد. پس ما هم سعی کردیم تا تحت قوانین سایت سرمایه، هم به انتقاد شما اهمیت بدیم و هم احترام برای کسانی قائل شویم که از اینگونه تاپیک ها استقبال میکردند.

پس مطمئن باشید که به انتقاد ها و پیشنهاد ها اهمیت داده میشه و آقا رضا هم سایت سرمایه رو به همراه کاربران سایت می خواهند.

ارادتمندم

parvan
September 7th, 2008, 23:19
سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید که وسط صحبتهای شما بزرگواران پست میزنم . اما از خواندن این چند صحفه آخر واقعا متاثر شدم .قصد فرستادن صلوات هم برای ختم غائله را هم ندارم .فقط چند تا سوال داشتم .ممنون میشم از دوستان اگر بفرمایند که این همه کاربر برای چی در این محیط جمع شدیم ؟
آیا غیر از این هست که قصد داریم از معلومات همدیگر استفاده ببریم و سطح آگاهی خود را افزایش دهیم؟
آیا غیر از این هست که اگر علمی در مورد نحوه بهره برداری از این بازار شلوغ داریم میخواهیم به دیگر دوستانمان هم منتقل کنیم؟
و یا تجربیاتمان را با دیگران به اشترک بگذاریم شاید اشتباهاتمان را بتوانیم برطرف کنیم ونکات تازه تری رابیاموزیم ؟
و تا مثلا در زندگیمان انسان موفقتری باشیم؟
آیا نباید از دوستان با سابقه در این آشفته بازار فارکس حداقل انتظار صبوری بیشتر و با آستانه تحمل بالاتر را داشت؟
آیا نباید قوانین بازی را در همه جا چه در فارکس ویا ... رعایت کرد؟
دوستان عزیز بنده هم شاید با بعضی از قوانین این سایت (که خیلی هم دوستش دارم) مشکل داشته باشم (مخصوصا محدودیتهای کاربران با تعداد پست کم !!!) اما در مقابل آنقدر خودم را مدیون بزرگوارانی که خالصانه و صادقانه در جهت کمک به بنده و امثال بنده و آموزش معلومات و تجربیات خود کرده اند میدانم که فکر میکنم میشود در این محیط مجازی به زیبائیهای آن نظر دوخت و لذت همصحبتی با دوستانی را که سخت بشود در زندگی عادی پیدایشان کرد را برد .
همگی شاد و موفق و سلامت باشد

پ. ن:دوست عزیز جناب درزی نمیدونم ما جونیور ها حق رای در این مورد را داریم یا نه اما من متاسفانه نفهمیدم مسائل انتقادی شما چیست . اگر لطف کنید و لینک پستی را که در آن انتقاد های خود را بیان کردید قرار بدهید ممنون میشوم . :blush:

وحید درزی
September 7th, 2008, 23:26
ارتباط شائبه انگیز برخی مدیران با برخی آزار دهندگان کاربران

وحید درزی
September 7th, 2008, 23:29
سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید که وسط صحبتهای شما بزرگواران پست میزنم . اما از خواندن این چند صحفه آخر واقعا متاثر شدم .قصد فرستادن صلوات هم برای ختم غائله را هم ندارم .فقط چند تا سوال داشتم .ممنون میشم از دوستان اگر بفرمایند که این همه کاربر برای چی در این محیط جمع شدیم ؟
آیا غیر از این هست که قصد داریم از معلومات همدیگر استفاده ببریم و سطح آگاهی خود را افزایش دهیم؟
آیا غیر از این هست که اگر علمی در مورد نحوه بهره برداری از این بازار شلوغ داریم میخواهیم به دیگر دوستانمان هم منتقل کنیم؟
و یا تجربیاتمان را با دیگران به اشترک بگذاریم شاید اشتباهاتمان را بتوانیم برطرف کنیم ونکات تازه تری رابیاموزیم ؟
و تا مثلا در زندگیمان انسان موفقتری باشیم؟
آیا نباید از دوستان با سابقه در این آشفته بازار فارکس حداقل انتظار صبوری بیشتر و با آستانه تحمل بالاتر را داشت؟
آیا نباید قوانین بازی را در همه جا چه در فارکس ویا ... رعایت کرد؟
دوستان عزیز بنده هم شاید با بعضی از قوانین این سایت (که خیلی هم دوستش دارم) مشکل داشته باشم (مخصوصا محدودیتهای کاربران با تعداد پست کم !!!) اما در مقابل آنقدر خودم را مدیون بزرگوارانی که خالصانه و صادقانه در جهت کمک به بنده و امثال بنده و آموزش معلومات و تجربیات خود کرده اند میدانم که فکر میکنم میشود در این محیط مجازی به زیبائیهای آن نظر دوخت و لذت همصحبتی با دوستانی را که سخت بشود در زندگی عادی پیدایشان کرد را برد .
همگی شاد و موفق و سلامت باشد

پ. ن:دوست عزیز جناب درزی نمیدونم ما جونیور ها حق رای در این مورد را داریم یا نه اما من متاسفانه نفهمیدم مسائل انتقادی شما چیست . اگر لطف کنید و لینک پستی را که در آن انتقاد های خود را بیان کردید قرار بدهید ممنون میشوم . :blush:

کل قضیه این است :
بی تفاوتی مدیران سایت در برابر تخریب و کم اعتبار شدن افرادی که بدون چشمداشت زحمت کشیدند (از طرف افرادی معلوم الحال و بی هویت ) و اکنون تصویرشان برای همه مخدوش است : از جمله خودم

Hamed2420
September 7th, 2008, 23:36
جناب درزی

شما به نحوه مدیریت سایت اعتراض دارید یا با عقاید شخصی هم سر جنگ دارید؟

تشکر کردن از هر نوشته ای و یا دادن امتیاز و اعتبار مثبت یا منفی، حق هر کاربری است و شما با این حرکاتتون سعی در تخطئه افکار دارید.

متاسفم

وحید درزی
September 7th, 2008, 23:39
من که قربانی شدم :
نوبت قربانی شدن شما هم می شود دوست عزیزی که الان در تاپیکت داری به دیگران خدمت می کنی .

و مدیر سایت که : شانه بالا زدنش را بی قید ، که مهم نیست زیاد و تکان دادن سر و ...

وحید درزی
September 7th, 2008, 23:40
جناب درزی

شما به نحوه مدیریت سایت اعتراض دارید یا با عقاید شخصی هم سر جنگ دارید؟

تشکر کردن از هر نوشته ای و یا دادن امتیاز و اعتبار مثبت یا منفی، حق هر کاربری است و شما با این حرکاتتون سعی در تخطئه افکار دارید.

متاسفم

یادتان باشد حامد خان تشکر شما از پستی که در جملات آخرش قصد تخریب مرا داشت از شما که مدیر هستی معنی دیگری به جا می گذارد .

وحید سلیمانی
September 7th, 2008, 23:41
کل قضیه این است :
بی تفاوتی مدیران سایت در برابر تخریب و کم اعتبار شدن افرادی که بدون چشمداشت زحمت کشیدند (از طرف افرادی معلوم الحال و بی هویت ) و اکنون تصویرشان برای همه مخدوش است : از جمله خودم

جناب درزی من متوجه شدم اون شخص ساعی که تخریب شده شما هستید ولی متوجه نشدم اون افرادی

که می فرمائید چیکار کردن؟جائی به شما اهانت کردن در پی ام مزاحم شما شدن به شما هتاکی یا فحاشی شده؟

ببخشید رک سوال میکنم چون بنده واقعاً ناراحتم میبینم شما اینقدر عصبانی هستید ولی هرچی این قسمت رو

میخونم متوجه نمیشم اون بندگان خدا چیکار کردن؟فقط از پست آقا رضا ادمین محترم سایت سرمایه اینطور متوجه

شدم که انگار شخصی از شماانتقاد کرده؟آیا شما به همین دلیل ناراحت شدید؟

وحید درزی
September 7th, 2008, 23:46
جناب درزی من متوجه شدم اون شخص ساعی که تخریب شده شما هستید ولی متوجه نشدم اون افرادی

که می فرمائید چیکار کردن؟جائی به شما اهانت کردن در پی ام مزاحم شما شدن به شما هتاکی یا فحاشی شده؟

ببخشید رک سوال میکنم چون بنده واقعاً ناراحتم میبینم شما اینقدر عصبانی هستید ولی هرچی این قسمت رو

میخونم متوجه نمیشم اون بندگان خدا چیکار کردن؟فقط از پست آقا رضا ادمین محترم سایت سرمایه اینطور متوجه

شدم که انگار شخصی از شماانتقاد کرده؟آیا شما به همین دلیل ناراحت شدید؟

سلام
متاسفانه توضیح کل ماجرا که به دو ماه از آخرین روزهای حضورم در سایت سرمایه مربوط می شود و تا به امروز کار آسانی نیست ، باید خودتان در جریان باشید ، انتظار ندارم که بدون اطلاع قضاوتی هم داشته باشید . ولی کل قضیه را در یک جمله در جواب یکی از دوستان تعریف کردم .

وحید درزی
September 7th, 2008, 23:50
اعتباری که از دست رفت

و تصویری که از من به جا ماند

و کسی پاسخگو نیست ...

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:00
کاش عقلمان در چشمانمان نبود
دوستان در برابر تشکر بدون اطلاع از این پست هم باید در آن دنیا پاسخگو باشید

من حرکت حامدخان و تشکر کنندگان را جسارت تلقی نکردم ، پس شما هم این پست را جسارت تلقی نکیند ( فقط تذکر )

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:05
سرخوردگی و تحقیر

شتری است که در خانه شما نیز در این سایت خواهد خوابید

ببینید کی بهتان گفتم

Hamed2420
September 8th, 2008, 00:09
یادتان باشد حامد خان تشکر شما از پستی که در جملات آخرش قصد تخریب مرا داشت از شما که مدیر هستی معنی دیگری به جا می گذارد .

کل قضیه این است :

جناب درزی

تشکر بنده از هر نوشته ای نشان از تایید آن نوشته دارد. جنابعالی از سایت سرمایه و مدیریت آن و سیستم اعتبار دهی انتقاد کرده اید و جناب آلبرتینی هم از جنابعالی انتقاد کرده اند. بنده هم به عنوان یک کاربر سایت سرمایه حق دارم که از هر کاربر دیگری انتقاد کنم. تشکر بنده به عنوان یک کاربر یعنی تایید صحبتهای ایشون. حال چون رنگ آی دی بنده فرق میکنه، بنده حق انتقاد یا پیشنهاد ندارم؟

ایشون هم قصد تخریب شما رو نداشتن. چند نکته در آن پست جناب آلبرتینی هست که بنده بابت اونها از ایشون تشکر کردم. اول انتقاد پذیری خودشون در بحث با جناب ویرانگر که منجر به نتیجه بسیار عالی برای خود ایشون شد. دوم عدم انتقاد پذیری و آستانه تحمل پایین جنابعالی. سوم جمله زیر که فلسفه وجود هر فروم و انجمنی است:

اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود

حال تشکر از چنین پستی که چندین نکته مثبت را در دل خود دارد و یک نکته انتقادی درباره جنابعالی داره، حق من مدیر تالار نیست؟ و آیا این نکات در جهت تخریب شما بوده است؟!!!

همچنین این پست نکته دیگری دارد و آن پیگیری های خوب جناب طالبی که همواره بدون حاشیه به مسائل تکنیکی پرداخته اند اما شما ناجوانمردانه به ایشون تاخته اید:

مسوول تالار شدنشان هم بدلیل رفاقت ( پارتی بازی ) با جناب رهجو بوده است

سوالی از جنابعالی دارم، آیا این پست شما مستحق دریافت اعتبار منفی نیست؟ مثل اینکه شما عادت به عدم رعایت احترام متقابل در محیط های مجازی دارید. چرا که بنده شما رو در قرار عمومی سایت، فردی متین و آرام دیدم اما در درون فروم و در زبان نوشتاری جور دیگر مینویسید.

میدانید در تالار مدیران چقدر بر سر انتخاب مدیران و مسئولان تالارها بحث میشه؟ بنده این جمله شما رو توهین به تمامی مدیران سایت میدانم. آیا خود بنده در زمانی که برایتان مشکل پیش آمد از شما در پیام خصوصی دلجویی نکردم و خواهان صبر از سوی شما نشدم؟

اما عجله های بی مورد و حاشیه سازی ها توسط خودتون باعث ایجاد کدورت برای خودتان شد.

زیاده عرضی نیست

موفق باشید

Alireza Ghane
September 8th, 2008, 00:14
سلام

وحید جان کوتاه بیا لطفا

ازین سوتفاهمات تو این محیط مجازی زیاد پیش میاد.طبیعتا نظرات افراد مختلفه ولی دلیل نمیشه که زود برنجیم

جواب هر انتقاد رو باید با دلیل و منطق داد

اگه کسی به شما بی احترامی کرده من از طرفش عذر خواهی میکنم.

خیلی از دوستان مثل شما بی منت تو این سایت دارن فعالیت میکنن و هدف همه ما مشخصه

منهم دوست دارم اینجا ازادی بیان باشه و از سانسور بیزارم(به شرطی که به کسی توهین نشه)

موفق باشی

وحید سلیمانی
September 8th, 2008, 00:14
سلام
متاسفانه توضیح کل ماجرا که به دو ماه از آخرین روزهای حضورم در سایت سرمایه مربوط می شود و تا به امروز کار آسانی نیست ، باید خودتان در جریان باشید ، انتظار ندارم که بدون اطلاع قضاوتی هم داشته باشید . ولی کل قضیه را در یک جمله در جواب یکی از دوستان تعریف کردم .

جناب درزی من آخرش هم نفهمیدم در این دو ماه به شما چه گذشته.قصد قضاوت هم ندارم ولی شما عده ای را

مخاطب قرار دادید.(تاپیک جدیدتان)از جمله دوستان عزیز و شریف من جناب آلبرتینی و حامد.پس باید به خودم حق بدهم که

که از دوستانم حمایت کنم.من به هیچ ذی حیاتی هر کس که میخواهد باشد اجازه نمیدهم به دوستان بنده نسبتی

روا دهد.من از مدیریت خواستم جواب سوالی را که شما ندادید به من بدهد فرمودن مثل اینکه شخصی به شما

اعتبار منفی داده همینجا از مدیران میخواهم این 3 مربع سبز را از من بگیرند و به شما بدهند در ازایش تا جائی که

جا دارد مربع قرمز به من بدهند.ولی شما نه حق دارید نه اجازه که وقتی شخصی معلوم کاملاً منطقی از شما انتقاد

میکند به او الفاظ توهین آمیز بگوئید.اگر 2 ماه است دچار مشکلید باید بدنبال راه حل باشید نه اینکه سر هر مسئله

کوچکی به زمین و زمان بپرید.و دنبال متهم بگردید.مگر هر کس در این سایت فعالیت میکند فامیل کسی است

مگر شاخص،محسن،رهجو،اقبالی،خسر وی،نصیری و ... با کسی نسبت دارند چرا آنها دچار مشکل نیستند ولی

شما هستید؟

اینکه شخصی از شما انتقاد میکند دلیل دارد دنبال دلیلش باشید

پ.ن1:اصولاً من نباید وارد این بحث میشدم ولی آستانه تحمل من هم حدی دارد.

پ.ن2:ادمین محترم شما یک بار اجازه دادید شخصی با هوچیگری پای اشخاصی چون علیجان و چیپال و... را از این سایت قطع کند
اگر روال این است بنده را هم بن کنید.تا خیالم راحت شود که در سرمایه جائی ندارم.

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:15
پیشنهاد ایجاد تالار چنگال اندری از بنده بود و من برای متقاعد کردن مدیر سایت و آقای رهجو خیلی تلاش کردم و قول دادم تالار پر باری شود و آنها هم به من قول همکاری دادند .
بعد از ایجاد تالار من از مدیر سایت خواستم به دلیل آنکه وقت آزاد زیادی دارم و برنامه های زیاد و ایده های مختلف ف مسوولیت تالار چنگال را در کنار جناب رهجو به من بدهند تا بتوانم خدمت کنم . ایشان در پاسخ گفتند قرار نیست برای زیر تالار ها مدیری و یا مسوولی باشد . که من هم قبول کردم . جالب اینجاست که دو روز بعد از این ماجرا جناب طالبی برایم پی ام های خصوصی آقا رضا را مبنی بر دعوت از ایشان برای مدیریت تالار چنگال در یافت کردم . با تعجب از این اقدام آقا رضا و کنار زده شدن خودم بدون سر و صدا ، متوجه شدم که چگونه دشمنانم حاشیه سازیهایشان برایم گران تمام شده است .
ادامه دارد .

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:17
من منکر استاد بودن آقای طالبی نیستم اما آقا حامد شما دیگر چرا مثل من هستی و هر حرفی را توهین می بینی . در تاپیک قرار عمومی هم سریعا زدی توهین به اعضای سایت و همه را از من بیزار کردی ، در حالی که هنوز دلایلم منطقیست .
ادامه دارد ...

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:19
من خبر دارم که آقای طالبی وقت ندارد سرش را بخاراند ، در ضمن ایشان از من راهنمائی خواست و من تشویقشان کردم مدیریت را قبول کنند ، چون تالار بی آبرو می شد و خاک می خورد ، طالبی هم نمی خواست قبول کند ، حتی خداحافظی هم کرده بود .
ادامه دارد ...

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:21
من دو روز روی مخ طالبی کار کردم که طالبی جان ، بچه ها دیگه منو قبول ندارن ولی تو خواهشا این تالار رو بترکون و مدیریتش رو قبول کن ، و بالاخره ایشون قبول کرد .
ادامه دارد ....

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:26
حالا بدونید من می تونستم که آقای طالبی رو تشویق کنم که سایت رو بی خیال بشه و ضربه خوبی به سایت بزنم ، ولی این کار رو نکردم و این حامد جان فقط یک معنی داره :

یعنی من پذیرفتم که انتخاب نشدم و قبول کردم که او از من بهتر است و این یعنی انتقاد پذیری ، چون پی امی هم از رضا دریافت کردم که مرا فردی اهل حاشیه خواند . من هم از تالار چنگال کنار کشیدم تا در این تالار نازنین حاشیه ایجاد نشود . و فقط شدم یه کاربر عادی .
ولی نامردها منو ول نکردن . هر روز آزار و اذیت ... و کسی حمایتم نکرد ، حتی طالبی کسی رو به سمت آموزهای من سوق نمی داد ، حتی طالبی ...

اینها همه تقصیر مدیر سایت است و تمام .

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:28
جناب درزی من آخرش هم نفهمیدم در این دو ماه به شما چه گذشته.قصد قضاوت هم ندارم ولی شما عده ای را

مخاطب قرار دادید.(تاپیک جدیدتان)از جمله دوستان عزیز و شریف من جناب آلبرتینی و حامد.پس باید به خودم حق بدهم که

که از دوستانم حمایت کنم.من به هیچ ذی حیاتی هر کس که میخواهد باشد اجازه نمیدهم به دوستان بنده نسبتی

روا دهد.من از مدیریت خواستم جواب سوالی را که شما ندادید به من بدهد فرمودن مثل اینکه شخصی به شما

اعتبار منفی داده همینجا از مدیران میخواهم این 3 مربع سبز را از من بگیرند و به شما بدهند در ازایش تا جائی که

جا دارد مربع قرمز به من بدهند.ولی شما نه حق دارید نه اجازه که وقتی شخصی معلوم کاملاً منطقی از شما انتقاد

میکند به او الفاظ توهین آمیز بگوئید.اگر 2 ماه است دچار مشکلید باید بدنبال راه حل باشید نه اینکه سر هر مسئله

کوچکی به زمین و زمان بپرید.و دنبال متهم بگردید.مگر هر کس در این سایت فعالیت میکند فامیل کسی است

مگر شاخص،محسن،رهجو،اقبالی،خسر وی،نصیری و ... با کسی نسبت دارند چرا آنها دچار مشکل نیستند ولی

شما هستید؟

اینکه شخصی از شما انتقاد میکند دلیل دارد دنبال دلیلش باشید

پ.ن1:اصولاً من نباید وارد این بحث میشدم ولی آستانه تحمل من هم حدی دارد.

پ.ن2:ادمین محترم شما یک بار اجازه دادید شخصی با هوچیگری پای اشخاصی چون علیجان و چیپال و... را از این سایت قطع کند
اگر روال این است بنده را هم بن کنید.تا خیالم راحت شود که در سرمایه جائی ندارم.

با احترام به شما ، ولی چرا بدون اطلاع صحبت می کنید ؟؟؟ چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااا ؟؟؟؟

fx-pip
September 8th, 2008, 00:29
پیشنهاد ایجاد تالار چنگال اندری از بنده بود و من برای متقاعد کردن مدیر سایت و آقای رهجو خیلی تلاش کردم و قول دادم تالار پر باری شود و آنها هم به من قول همکاری دادند .
بعد از ایجاد تالار من از مدیر سایت خواستم به دلیل آنکه وقت آزاد زیادی دارم و برنامه های زیاد و ایده های مختلف ف مسوولیت تالار چنگال را در کنار جناب رهجو به من بدهند تا بتوانم خدمت کنم . ایشان در پاسخ گفتند قرار نیست برای زیر تالار ها مدیری و یا مسوولی باشد . که من هم قبول کردم . جالب اینجاست که دو روز بعد از این ماجرا جناب طالبی برایم پی ام های خصوصی آقا رضا را مبنی بر دعوت از ایشان برای مدیریت تالار چنگال در یافت کردم . با تعجب از این اقدام آقا رضا و کنار زده شدن خودم بدون سر و صدا ، متوجه شدم که چگونه دشمنانم حاشیه سازیهایشان برایم گران تمام شده است .
ادامه دارد .

سلام
یعنی حتما باید مسئولیت بهتون بدن تا خدمت کنید ؟
این forum اینقدر بزرگ هست و اینقدر کاربر و تشنه اموختن داره
اگر شما واقعا قصد خدمت دارید خب نیازی به مدیر شدن نیست

بنظرم وقتی شما با چنین وضعی روبرو شدید ، میتونستید فعالیت خودتون رو بیشتر کنید و بیشتر خدمت کنید بجای ...

همین:)

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:32
سلام
یعنی حتما باید مسئولیت بهتون بدن تا خدمت کنید ؟
این forum اینقدر بزرگ هست و اینقدر کاربر و تشنه اموختن داره
اگر شما واقعا قصد خدمت دارید خب نیازی به مدیر شدن نیست

بنظرم وقتی شما با چنین وضعی روبرو شدید ، میتونستید فعالیت خودتون رو بیشتر کنید و بیشتر خدمت کنید بجای ...

همین:)

بحث مدیر شدن نبود ، بحث دور خوردن من بود و موضوعات دیگری که گفتنش بی فایدست چون دوستان زحمت می کشند و با خواندن یک پست نظر می دهند و این آزار دهنده است .

پ.ن : لطفا اگر کسی تمام پستها را نخوانده و از کل ماجرا خبر ندارد نظر ندهد .

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:35
نتایجی که دوستان از این اتفاقات گرفتند :
من می خواستم مدیر بشم نشدم دیوونه شدم .
من دوست دارم ازم تشکر بشه ، دوست دارم همش قربون صدقم برن ، چون نرفتن یه دفعه دیوونه شدم .
من کارم خیلی درسته و نمیشه از من انتقاد کرد ، انتقاد کردن یه دفعه دیوونه شدم .
پول منو تو رستوران کسی نداد یه دفعه دیوونه شدم .
من فحش شنیدن رو و تحقیر شدن رو دوست نداشتم در حالی که خیلی ها می گن فحش مثل انقاد می مونه پس یه دفعه دیوونه شدم .
و ...

fx-pip
September 8th, 2008, 00:36
........

FRXCFD
September 8th, 2008, 00:39
حالا بدونید من می تونستم که آقای طالبی رو تشویق کنم که سایت رو بی خیال بشه و ضربه خوبی به سایت بزنم ، ولی این کار رو نکردم و این حامد جان فقط یک معنی داره :

یعنی من پذیرفتم که انتخاب نشدم و قبول کردم که او از من بهتر است و این یعنی انتقاد پذیری ، چون پی امی هم از رضا دریافت کردم که مرا فردی اهل حاشیه خواند . من هم از تالار چنگال کنار کشیدم تا در این تالار نازنین حاشیه ایجاد نشود . و فقط شدم یه کاربر عادی .
ولی نامردها منو ول نکردن . هر روز آزار و اذیت ... و کسی حمایتم نکرد ، حتی طالبی کسی رو به سمت آموزهای من سوق نمی داد ، حتی طالبی ...

اینها همه تقصیر مدیر سایت است و تمام .

درزی جان

خودم باهاتم تا آخرش

می زنیم، می کشیم،
می ترکونیم، می پکونیم

جدی میگما، شوخی هم ندارم
اصلا تخصص من ترکوندن و پوکوندنه

فقط قربون اون مرامت امشب رو رخصت بده چون بدجوری خسته ام.
فردا پس فردا سر فرصت خدمت هر چی نامرده میرسیم

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:39
من دوست دارم ازم تشکر بشه ، دوست دارم همش قربون صدقم برن ، چون نرفتن یه دفعه دیوونه شدم .
من فحش شنیدن رو و تحقیر شدن رو دوست نداشتم در حالی که خیلی ها می گن فحش مثل انقاد می مونه پس یه دفعه دیوونه شدم .
و ...

Sohrab_K
September 8th, 2008, 00:40
سلام جناب درزی

من زیاد پست نمیزنم و قدیمی هم نیستم ...

ولی دو سه تا نکته رو دوستانه میخوام مطرح کنم:)
با اجازتون ...

اول اینکه فرضا شما از کسی گلایه دارید و کسی یا کسانی با شما مشکل دارند و قصد تخریب شما رو دارند و ... ( اینها رو از صحبتهاتون برداشت کردم ) . با فرض اینها ، مدیر سایت باید چه عکس العملی نشون بده ؟ به فرض که بخواد در مقام دفاع از شما بر بیاد . واقعا چیکار میتونه بکنه. ممکنه واضح انتظارتون رو بفرمایید در این مورد ؟اینو فقط برای ارضاء کنجکاوی خودم پرسیدم ...
بعد قکر نمیکنید که اگر به فرض مدیران سایت تصمیم بگیرن خواسته ها و انتظارات شما رو برآورده کنند ، ( حتی چنانچه منطقی باشند ) و مورد مشابه برای اعضاء دیگه هم پیش بیاد و اونها هم انتظار مشابه داشته باشند ، باید به تعداد اعضای سایت مدیر و رهگیر و پلیس باشه !؟

مورد دوم اینکه چون شما در تاپیک دیگه ای مستقیم اشاره کردید که از اعتبارتون کم میکنند و ... من در این مورد دقیق شدم و با وجود تمام بحثی که این چند ساعت انجام شده و محیط سایت به واسطه این بحث ها متشنج شده ، اعتبار شما فکر میکنم تغییری نکرده و شاید این گواهی باشه که احتمالا کسی با شما خصومت شخصی نداره و شاید کل قضیه یک سوء تفاهم هست !

مساله آخر هم اینکه امیدوارم وقتی از فشار عصبی موجود خلاص شدید و چند روز یا چند ماه بعد به سایت دوباره سر زدید ، از پستهای خودتون احساس "*******" نکنید .
اجازه بدید یک مثال عرض کنم . من و برادرم وقتی بچه بودیم ، بارها با هم دعوا میکردیم که تو چرا نوار کاست من رو گوش کردی؟ !!
توجه کنید که نوار کاست سالم بود و دعوا بر سر این بود که مثلا تو چرا اونو گوش کردی بدون اچازه من !!نه اینکه چرا خرابش کردی ...
یا دعواهایی بر سر مسائلی از این دست . اونم چه دعواهایی ... بعضی وقتها کار واقعا به جاهای باریک میکشید .
کمی بزرگتر که شدیم ، خودمون به این دعواها میخندیدیم و به مرور یاد گرفتیم به مسائل از بالا نگاه کنیم. هر چقدر بالاتر بریم ، این مسائل کوچکتر و کمرنگ تر میشه . به قول فارکسی ها ، تایم فریم بالاتر ...
الان یکی مون ماشین اون یکی رو میبره می زنه داغون میکنه ، با خنده میاره سوئیچش رو پس میده !
اینا رو گفتم که بگم کمی برید بالاتر ، فکرتون رو از اینها رها کنید .
من جای شما باشم ، همین الان از مدیر سایت میخوام این تاپیک رو پاک کنه . این رو به عنوان یک توصیه برادرانه گفتم . وگرنه خدای من شاهده من با هیچ یک از اعضای سایت بده بستونی ندارم .

نکته آخر هم اینکه فارکس یک دید باز و یک شخصیت منطق گرا میخواد . با روحیاتی که شما دارید ، فقط میتونم دعا کنم که در این بازار موفق باشید و از شما هم تقاضای همین دعا رو برای خودم دارم .

از صمیم قلب آرزو میکنم شاد ، پیروز و سرافراز باشید .

Hamed2420
September 8th, 2008, 00:42
آقا حامد شما دیگر چرا مثل من هستی و هر حرفی را توهین می بینی . در تاپیک قرار عمومی هم سریعا زدی توهین به اعضای سایت و همه را از من بیزار کردی ، در حالی که هنوز دلایلم منطقیست.

خوب خدا رو شکر که بقیه مسائل نوشته بنده رو قبول دارید و فقط تالار اندرو برای شما جای سوال هست. ما در تالار مدیران مشورت کردیم و به نتیجه ای رسیدیم. حال شما میگید که این پارتی بازی است. به نظر بنده این توهین به خرد جمعی چند نفری است که با هم مشورت کرده اند.

در ضمن جنابعالی هر حرفی را در پست های دوستان توهین میبینید؟؟؟!!!! پس بیخود نیست که اینقدر وارد حاشیه میشوید. باز هم توصیه میکنم که از این حالت بیرون بیاید و بار نوشتاری محیط های مجازی را با صبر و تحمل بیشتری حلاجی کنید.

در مورد تاپیک قرار عمومی هم شما به جناب مصطفی نصیری توهین کرده بودید. اگر درست یادم باشه در پستتون نوشته ای با این مضمون بود که "کسانی که سری قبلی قرار عمومی برای نشون دادن خودشون و یا فخرفروشی هزینه قرار رو متقبل شده بودند، این بار هم ...." درسته یا میخواید منکر مضمون جمله بشید؟

توضیح اینکه جناب نصیری از شخصیت های والای این سایت هستند و آیا شما با ایشون برخورد داشته اید و اخلاق ایشون رو میدونید؟
بنده تا زمانی که مدیر یک تالار هستم، به احدی اجازه نمیدم که به اشخاص و کاربران سایت و به خصوص کسانی که شخصیت های حقیقی هستند یعنی برای اکثر دوستان شناخته شده هستند، توهین کنند.

این پست شما رو که نوشته بودید مدیر سایت که رابطه خوبی با بروکرها داره و افرادی که .... رو بنده ویرایش کردم و دلیل ویرایش رو هم کاملاً درست نوشتم. عدم رعایت احترام به کاربران.

تعارف هم با کسی ندارم. بارها پست های جناب سهامدار جزء و جناب اقبالی رو هم ویرایش و یا پاک کردم.

ارادتمندم

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:43
اگر بر سر حرفشان بمانند تا به حال سه نفر با من به مدیریت سایت اعتراض دارند . بقیه هم می دانم که از بن شدن و یا وارد حاشیه شدن پریز می کنند که قابل احترام است .

emilvr
September 8th, 2008, 00:46
سلام به همه! من کوچولو تر از اونی هستم که بخوام چیزی بگم ولی...
وحید جان ببخش منو اما شما یه خورده زیادی زود رنجی! چیزی نشده که... این مقام ها این مدیر شدن ها که زیاد مهم نیست شما با تلاشهای زیادی که تو سایت کردی شناخته شده هستی به اندازه مدیران تالارها نباشه کمتر از اونها هم نیست. به نظر من جالب نیست به خاطر مدیر شدن یا یک انتقاد آدم اینطور به هم بریزه! من قبلا بعضی از پستهای شما رو که اینطوری به هم ریخته بودین رو خونده بودم و جز تعجب هیچ کاری ازم بر نمیومد! آخه واسه مسائلی شما ناراحت میشین که حداقل برای من خیلی پیش و پا افتاده اس و اگه برای من شخصا پیش بیاد ترجیح میدم با یه خنده با یه لبخند ازش بگذرم! به خدا این مسائل ارزشی نداره این اعتبارات به نظر من چیز مهمی نیست جز چند تا نقطه سبز! آدم که واسه چند تا نقطه اینقدر به هم نمیریزه

به هر حال ببخشیدم

با سپاس

emilvr
September 8th, 2008, 00:47
........ تکراری

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:47
خوب خدا رو شکر که بقیه مسائل نوشته بنده رو قبول دارید و فقط تالار اندرو برای شما جای سوال هست. ما در تالار مدیران مشورت کردیم و به نتیجه ای رسیدیم. حال شما میگید که این پارتی بازی است. به نظر بنده این توهین به خرد جمعی چند نفری است که با هم مشورت کرده اند.

در ضمن جنابعالی هر حرفی را در پست های دوستان توهین میبینید؟؟؟!!!! پس بیخود نیست که اینقدر وارد حاشیه میشوید. باز هم توصیه میکنم که از این حالت بیرون بیاید و بار نوشتاری محیط های مجازی را با صبر و تحمل بیشتری حلاجی کنید.

در مورد تاپیک قرار عمومی هم شما به جناب مصطفی نصیری توهین کرده بودید. اگر درست یادم باشه در پستتون نوشته ای با این مضمون بود که "کسانی که سری قبلی قرار عمومی برای نشون دادن خودشون و یا فخرفروشی هزینه قرار رو متقبل شده بودند، این بار هم ...." درسته یا میخواید منکر مضمون جمله بشید؟

توضیح اینکه جناب نصیری از شخصیت های والای این سایت هستند و آیا شما با ایشون برخورد داشته اید و اخلاق ایشون رو میدونید؟
بنده تا زمانی که مدیر یک تالار هستم، به احدی اجازه نمیدم که به اشخاص و کاربران سایت و به خصوص کسانی که شخصیت های حقیقی هستند یعنی برای اکثر دوستان شناخته شده هستند، توهین کنند.

این پست شما رو که نوشته بودید مدیر سایت که رابطه خوبی با بروکرها داره و افرادی که .... رو بنده ویرایش کردم و دلیل ویرایش رو هم کاملاً درست نوشتم. عدم رعایت احترام به کاربران.

تعارف هم با کسی ندارم. بارها پست های جناب سهامدار جزء و جناب اقبالی رو هم ویرایش و یا پاک کردم.

ارادتمندم

به هیچ وجه صحت ندارد ، البته از شما آقای مدیر عامل بعید نیست جعل هم بکنید . در ضمن لطفا پای افراد را وسط نیاورید . یکی از حاشیه سازان سایت که دست به قلم خوبی دارد و از حرفه ای بودنش در تایپ برای تخریب دیگران استفاده می کند شما هستید . شما نگران باشید خرج کسی گردنتان نیفتد قربان .

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:49
مدیران از خود متشکر

5 بار در نظر سنجی های قبلی کاربر فعال و برتر تالار سیستمها شدم کسی نگفت خرت به چن منه ، دقیقا ما که کشیدیم کنار آقا رضا از اول نظر سنجی برگزار کرد و مدیران محترم پی در پی قرار است کاربر فعال شوند .

Hamed2420
September 8th, 2008, 00:50
من جای شما باشم ، همین الان از مدیر سایت میخوام این تاپیک رو پاک کنه . این رو به عنوان یک توصیه برادرانه گفتم . وگرنه خدای من شاهده من با هیچ یک از اعضای سایت بده بستونی ندارم .

نکته آخر هم اینکه فارکس یک دید باز و یک شخصیت منطق گرا میخواد . با روحیاتی که شما دارید ، فقط میتونم دعا کنم که در این بازار موفق باشید و از شما هم تقاضای همین دعا رو برای خودم دارم .

جناب سهراب عزیز

از نوشته شما لذت بردم و همچنین تقاضای اول جنابعالی را از مدیریت سایت و نکته آخر رو برای خودم،جناب درزی و تمامی دوستان خواستارم.

ارادتمند شما

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:54
جناب سهراب عزیز

از نوشته شما لذت بردم و همچنین تقاضای اول جنابعالی را از مدیریت سایت و نکته آخر رو برای خودم،جناب درزی و تمامی دوستان خواستارم.

ارادتمند شما

یعنی یه صلوات بفرستیم و تمام ؟؟؟؟؟
حامد که زحمت تخریب بیش از حد ما را هم باز کشیدن ، با یه صلوات تموم می شه یا با اعاده حیثیت ؟؟؟ استاد این هستند که به هر نحوی شده بحث را منحرف و شخص را مجرم جلوه دهند که دلیل خوبی برای مدیر عاملی ایشان هم هست .
اگر اینطور شود که واقعا شما باید لذت ببری از این پستهای افراد .

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:55
نه به من بخندید و نه تاسف بخورید ، چون :
من که قربانی شدم
نوبت قربانی شدن شما هم می شود دوست عزیزی که الان در تاپیکت داری به دیگران خدمت می کنی .

و مدیر سایت که : شانه بالا زدنش را بی قید ، که مهم نیست زیاد و تکان دادن سر و ...

fx-pip
September 8th, 2008, 00:56
به هیچ وجه صحت ندارد ، البته از شما آقای مدیر عامل بعید نیست جعل هم بکنید . در ضمن لطفا پای افراد را وسط نیاورید . یکی از حاشیه سازان سایت که دست به قلم خوبی دارد و از حرفه ای بودنش در تایپ برای تخریب دیگران استفاده می کند شما هستید . شما نگران باشید خرج کسی گردنتان نیفتد قربان .

دوست عزیز
اعتراض کنید نه توهین

وحید درزی
September 8th, 2008, 00:58
دوست عزیز
اعتراض کنید نه توهین

به من داره توهین می شه ، نمی بینی آقای محترم ؟؟؟؟؟ چه انتظاری داری ؟؟؟؟؟

freebird
September 8th, 2008, 01:00
بد ندیدم این موضوع رو اینجا مطرح کنم
آخه دیدم افراد زیادی اینجا هستند .
در کنار این موضوعات دوستان یه نیمچه توجهی به این گپ بکنند .یه موقع اگر پوزیشن باز دارند حواسشون باشه
مسئول به حاشیه بردن حواشی;)

fx-pip
September 8th, 2008, 01:01
نه به من بخندید و نه تاسف بخورید ، چون :
من که قربانی شدم

این همه کاربر (که تعدادشون خیلی زیاده) این همه مدت شاید چندین سال دارن توی این forum خدمت میکنند اما تا حالا دیده نشده و گفته نشده که یکنفر از اینها قربانی شده باشند

FRXCFD
September 8th, 2008, 01:05
درزی جان
عزیز دل برادر

باور کن الان فقط من نیستم که خسته ام. شما هم خسته ای. احتمالا اکثریت دوستان دیگر هم خسته اند.
باور کن فردا هم روز خداست. انشالله هم که همگی مان زنده ایم و سلامت و سرحال.
خیالت جمع جمع، صلوات هم نمی فرستیم.
سرفرصت حسابی مسئله را پیگیری می کنیم.

پ.ن: فقط خداییش خیلی به این آقا حامد گیر نده. حقیقتش همچین بفهمی نفهمی دو سه سایزی از ما درشت تره.
لااقل بزار یک کمی کارمون سبک تر بشه. تنها که شد شاید بتونیم یک کاریش بکنیم. ناغافل از پشت سر تو تاریکی خلاصه گاهی وقتا یه مقدار نامردی هم لازمه دیگه.

Hamed2420
September 8th, 2008, 01:06
جناب درزی

شروع کننده تمام بحث ها خودتون هستید. شما حاشیه رو آغاز میکنید و بنده رو مستقیم خطاب میکنید. انتظار دارید که چه کنم؟ از خود دفاع نکنم؟

بنده از متن منطقی جناب سهراب لذت بردم. تقاضا و پیشنهاد ایشون رو هم تأیید کردم. از نوشته ایشون هم تشکر نکردم تا برای شما مسأله بزرگی نشود. حال اگر این حق رو ندارم که این تقاضا و پیشنهاد ایشون رو تکرار کنم، این شما و این تاپیک جلوی رویتان و قضاوت هم باشه به عهده دوستان.

موفق باشید

پ.ن: مطمئن باشید که اگر تاپیک در تالار موضوع آزاد بود، به محض بوجود آمدن، حذف میشد. اما زمان و مکانی رو برای این کار انتخاب کردید که مدیریت سایت حضور ندارند. چه سودی از این کارها میبرید؟

Alireza Ghane
وحید خان الان شما خواسته ات چیه که این موضوع حل بشه ؟؟؟؟؟؟

شما الان داری انتقاد میکنی دیگه!؟ درسته؟

پس انتقاد پذیر هم باش!

ما همه با هم رفیقیم به دل نگیر!!!

fx-pip
به من داره توهین می شه ، نمی بینی آقای محترم ؟؟؟؟؟ چه انتظاری داری ؟؟؟؟؟

توهین !؟

بنظر من این موضوع مثل این میمونه که یکی با ماشین به یه ماشین توی پارک تصادف کنه بعد شاکی بشه که چرا اقا اینجا پارک کردی

oyster
September 8th, 2008, 01:07
دوست عزیز

اگر این فروم رو یکی از اجزای همین جامعه بگیریم متاسفانه می بینیم همان روند و الگو که در جامعه خودمان پیاده شده اینجا هم پیاده می شود . و انتظار من و شما بی جا است که دنبال محیطی ایده آل می گردیم .

نیست آقا نگرد .

شایسته سالاری اینجا هم مشابه شایسته سالاری جامعه است اگر اعتراض داری می روی اوین :laugh:

وحید درزی
September 8th, 2008, 01:08
شما چه سودی از تحریب من بردید حامد جان ؟؟؟؟

و ...

وحید درزی
September 8th, 2008, 01:11
وحید خان الان شما خواسته ات چیه که این موضوع حل بشه ؟؟؟؟؟؟

شما الان داری انتقاد میکنی دیگه!؟ درسته؟

پس انتقاد پذیر هم باش!

ما همه با هم رفیقیم به دل نگیر!!!

می تونی آب رفته رو به جوی برگردونی ؟؟
می تونی حالا به این ملت اثبات کنی من کی بودم و کی هستم ؟؟؟
می تونی به مدیر سایت بگی زمان رو برگردونه عقب ؟؟؟
می تونی اون همه شور و انگیزه آنچنانی من رو بهم برگردونی ؟؟؟
می تونی قسم بخوری که من مقصرم ؟؟؟
می تونی اعاده حیثیت کنی ؟؟؟
می تونی من رو از این بحران روحی به خاطر حرفهای نسنجیده اما پر دلیل دوستان نجات بدهی ؟؟؟
و ...

AmirBabak
September 8th, 2008, 01:23
وحید جان سلام داداش
داستان گاو 9 من شیر رو شنیدی؟
بعنوان یک دوست میترسم مصداق حال تو شود.

آخه مومن
این همه تاپیک قشنگ زدی،

هفته نامه سرمایه که برای اون ، آقا رضا(مدیر سایت) یک بلوک مستقل در صفحه اول ایجاد کرد تا همه از این کار قشنگت استفاده کنند.کاری که برای هیچکدوم از مدیرانش انجام نداد.

دانشکده سرمایه و فایلهای پاورپوینت و فیلم ، که دیگه بینظیر بودند.

عالی داشتی میرفتی جلو.

من اصلاً این اعتقاد رو ندارم که تو بخاطر اعتبار قرمز اینقدر رنجیدی.میدونم مسائل بزرگتر از این حرفاست.
ببین همین چند روز پیش تولد بهزاد اقبالی بود.من تولد بهزاد رو تبریک گفتم، یکی بهم اعتبار منفی داد!!!!

همونجا فهمیدم بهزاد اقبالی دوست داشتنی هم دشمن(یا بهتر بگویم بدخواه) دارد!

البته در یکسری موارد بهت حق میدم:

1- بحث همیار برتر چی شد!!؟؟ تا اونجا که یادمه شما 2 بار همیار برتر شدی.
2- خودم شاهد بودم که PDF های شما را بعضی ها به نام خودشان بازارائه میکردند که واقعاً حال خودم گرفته شده بود.(که این وظیفه مدیر انجمن یا تالار (نه مدیر سایت) بود که به این اشخاص فرصت طلب ، حداقل تذکر دهند)

یکسری از مسائل هم از شانس بدت بود:
1- سیستم اعتبار دهی در زمانی که فعالیت مثال زدنی در سایت داشتی، هنوز جا نیافتاده بود.
2- بحث انتخاب کاربر برتر هر ماه در دو ماه اخیر شکل گرفت که طبعاً افرادی مثل تو که قبلاً تلاشهای زیادی را متقبل شده بودند، نتوانستند جز 2 نفر اول شوند.

در هر صورت بیا و آقایی کن و تو این ماه عزیز ، کسانی را که باعث رنجش شما شدند، حلال کن و بیخیال شو. کاری که خودم برای یکی از همین اعضاء سایت انجام دادم(که به ناحق مرا پست و فرومایه خواند و همه هم دیدند).

وحید جان سایت تشنه مطالب قشنگت هست. یا علی بگو شروع کن.

oyster
September 8th, 2008, 01:24
این همه کاربر (که تعدادشون خیلی زیاده) این همه مدت شاید چندین سال دارن توی این forum خدمت میکنند اما تا حالا دیده نشده و گفته نشده که یکنفر از اینها قربانی شده باشند

چون گفته نشده دلیل بر این نیست که وجود نداره

اکثر کسانی که این احساس بهشون دست میده محترمانه خداحافظی می کنند یا یهو غیب می شن .

تا حالا از خودتون پرسیدین چرا کسانی که 3 سال پیش روزی 100 تا پست می زدن الان یا رفتن یا با آی دی دیگه میان ؟
( یکیش همین خود من )

Hamed2420
September 8th, 2008, 01:29
ارتباط شائبه انگیز برخی مدیران با برخی آزار دهندگان کاربران

من که قربانی شدم :

جناب درزی؛

بنده چه سودی از ماجرا میبرم؟

بنده فقط از حق خودم در مقابل حرکات جنابعالی دفاع کردم و از شما هم تقاضا میکنم که از حاشیه دوری کنید.

ارادتمندم

وحید درزی
September 8th, 2008, 01:30
وحید جان سلام داداش

آخه مومن
این همه تاپیک قشنگ زدی،

هفته نامه سرمایه که برای اون ، آقا رضا(مدیر سایت) یک بلوک مستقل در صفحه اول ایجاد کرد تا همه از این کار قشنگت استفاده کنند.کاری که برای هیچکدوم از مدیرانش انجام نداد.

دانشکده سرمایه و فایلهای پاورپوینت و فیلم ، که دیگه بینظیر بودند.

عالی داشتی میرفتی جلو.

من اصلاً این اعتقاد رو ندارم که تو بخاطر اعتبار قرمز اینقدر رنجیدی.میدونم مسائل بزرگتر از این حرفاست.
ببین همین چند روز پیش تولد بهزاد اقبالی بود.من تولد بهزاد رو تبریک گفتم، یکی بهم اعتبار منفی داد!!!!

همونجا فهمیدم بهزاد اقبالی دوست داشتنی هم دشمن(یا بهتر بگویم بدخواه) دارد!

البته در یکسری موارد بهت حق میدم:

1- بحث همیار برتر چی شد!!؟؟ تا اونجا که یادمه شما 2 بار همیار برتر شدی.
2- خودم شاهد بودم که PDF های شما را بعضی ها به نام خودشان بازارائه میکردند که واقعاً حال خودم گرفته شده بود.(که این وظیفه مدیر انجمن یا تالار (نه مدیر سایت) بود که به این اشخاص فرصت طلب ، حداقل تذکر دهند)

یکسری از مسائل هم از شانس بدت بود:
1- سیستم اعتبار دهی در زمانی که فعالیت مثال زدنی در سایت داشتی، هنوز جا نیافتاده بود.
2- بحث انتخاب کاربر برتر هر ماه در دو ماه اخیر شکل گرفت که طبعاً افرادی مثل تو که قبلاً تلاشهای زیادی را متقبل شده بودند، نتوانستند جز 2 نفر اول شوند.

در هر صورت بیا و آقایی کن و تو این ماه عزیز ، کسانی را که باعث رنجش شما شدند، حلال کن و بیخیال شو. کاری که خودم برای یکی از همین اعضاء سایت انجام دادم(که به ناحق مرا پست و فرومایه خواند و همه هم دیدند).

وحید جان سایت تشنه مطالب قشنگت هست. یا علی بگو شروع کن.

وحید درزی
September 8th, 2008, 01:34
[quote=amirbabak;221602]وحید جان سلام داداش

امیر جان داغ دلم رو تازه کردی ، داشت بغضم می ترکید که تو اومدی ، این پستت همیشه تو یادم می مونه .
با ارادت

FRXCFD
September 8th, 2008, 01:35
می تونی آب رفته رو به جوی برگردونی ؟؟
می تونی حالا به این ملت اثبات کنی من کی بودم و کی هستم ؟؟؟
می تونی به مدیر سایت بگی زمان رو برگردونه عقب ؟؟؟
می تونی اون همه شور و انگیزه آنچنانی من رو بهم برگردونی ؟؟؟
می تونی قسم بخوری که من مقصرم ؟؟؟
می تونی اعاده حیثیت کنی ؟؟؟
می تونی من رو از این بحران روحی به خاطر حرفهای نسنجیده اما پر دلیل دوستان نجات بدهی ؟؟؟
و ...

درزی جان

نمیگم اهمیت نداره ولی مسئله اصلی این نیست که به دیگران اثبات بشه که تو کی بودی و کی هستی.
مهم اینه که تو واقعا کی هستی و بعد از اون اینه که خودت صادقانه فکر میکنی که می خواهی کی باشی.

شورو اشتیاقت هم اگر بوده بعیده که به این سادگی ها از بین رفته باشه. اگر یه نگاه آروم بندازی حتما دوباره میبینیش.
مقصر هم نیستی. اصلا اگر شما ناراحت نباشی برای کسی مشکل خاصی پیش نیامده که مقصری داشته باشه و اون شما باشی.
حیثیتی هم از دست نرفته.
بحران روحی موحی هم بیل میرم.
بیا همین الان بریم بخوابیم و به هیچی هم فکر نکنیم.
فردا صبح که از خواب بیدار بشی میبینیم که وه عجب روز باحالیه.
بازار و گپ قیمت و ... رو هم بی خیال.
خسته ایم داداش من خسته
راه علاجش هم ساده است.

استراحت

albertini
September 8th, 2008, 01:39
البته فکر کنم جناب درزی یک معذرت خواهی به من بدهکار باشه که منو ازاردهنده کاربران خطاب کرده.

AmirBabak
September 8th, 2008, 01:40
[quote=amirbabak;221602]وحید جان سلام داداش

امیر جان داغ دلم رو تازه کردی ، داشت بغضم می ترکید که تو اومدی ، این پستت همیشه تو یادم می مونه .
با ارادت

یعنی ناراحت شدی!!؟؟
بخدا قسم منظوری نداشتم.
میخواستم خودت رو بی اجر نکنی.
اینهمه زحمت و یادگار قشنگ رو با این مطالب لوث نکنی.
همین به مولا.

oyster
September 8th, 2008, 01:43
البته فکر کنم جناب درزی یک معذرت خواهی به من بدهکار باشه که منو ازاردهنده کاربران خطاب کرده.

رفیق شما به دل نگیر .
از شانس بدت شما تیر خلاصی زدی به ایشون وگرنه شما رو همه دوست دارن

مخلصیم

وحید درزی
September 8th, 2008, 01:44
[quote=PitchForker;221609]

یعنی ناراحت شدی!!؟؟
بخدا قسم منظوری نداشتم.
میخواستم خودت رو بی اجر نکنی.
اینهمه زحمت و یادگار قشنگ رو با این مطالب لوث نکنی.
همین به مولا.

نه اشتباه نکن ، خدا شاهده آرومم کردی ، رفتم یه آب خوردم ، رفاقتت رو تموم کردی در حقم ، چرا ناراحت شده باشم ؟؟ مگه دیوانه شدم امیر جان ، من ممنونم ازت ، گفتم که این پستت رو هیچ وقت فراموش نمی کنم .

Hamed2420
September 8th, 2008, 01:46
در هر صورت بیا و آقایی کن و تو این ماه عزیز ، کسانی را که باعث رنجش شما شدند، حلال کن و بیخیال شو. کاری که خودم برای یکی از همین اعضاء سایت انجام دادم(که به ناحق مرا پست و فرومایه خواند و همه هم دیدند)

بابک جان

پس شما هم میتوانستید وارد حاشیه بشوید، اما بزرگواری به خرج دادید و نتیجه این حرکت معقول رو هم در حال حاضر شاهد هستید. (میزان محبوبیتتون، میزان تشکر هاتون و میزان اعتبارتون)

بنده یکبار از جناب درزی بر سر مسائل گذشته عذرخواهی کرده بودم و اینبار هم این کار رو انجام میدم. هر چند که ایشون این عذرخواهی رو مظلوم نمایی لقب میدهند.

خدا شاهد هست که در این چند سال دو یا سه بار وارد حاشیه شدم که دو بارش با جناب درزی بوده و در مقابل ایشون از خود دفاع کردم.

وحید خان بنده از شما معذرت خواهی میکنم. امیدوارم که اگر پیش آمدن این مسائل تقصیر بنده هست، مرا ببخشی.

ارادتمندم

وحید درزی
September 8th, 2008, 01:50
بابک جان

پس شما هم میتوانستید وارد حاشیه بشوید، اما بزرگواری به خرج دادید و نتیجه این حرکت معقول رو هم در حال حاضر شاهد هستید. (میزان محبوبیتتون، میزان تشکر هاتون و میزان اعتبارتون)

بنده یکبار از جناب درزی بر سر مسائل گذشته عذرخواهی کرده بودم و اینبار هم این کار رو انجام میدم. هر چند که ایشون این عذرخواهی رو مظلوم نمایی لقب میدهند.

خدا شاهد هست که در این چند سال دو یا سه بار وارد حاشیه شدم که دو بارش با جناب درزی بوده و در مقابل ایشون از خود دفاع کردم.

وحید خان بنده از شما معذرت خواهی میکنم. امیدوارم که اگر پیش آمدن این مسائل تقصیر بنده هست، مرا ببخشی.

ارادتمندم

حامد جان کاش شما هم به جای جبهه گیریهای سریعتان ، صبور می بودید و مثل امیر گذشته مرا کمی در ذهنتان متصور می شدید و بعد برای دفاع از خود مرا آنگونه مورد حمله قرار می دادید .
مشکلی نیست .
با ارادت

oyster
September 8th, 2008, 01:52
بابک جان

ارادتمندم

چیزی که می گم شاید خیلی مرتبط به موضوع الان نباشه ولی بی ربط هم نیست.

این سیستم تشکر و اعتبار سنجی به نظرم برای هیچ فرومی مفید نیست و در حقیقت ضررهایش بیشتر از منافعش هست ( منکر منافعش نیستم )
من کلا با هرگونه اندازه گیری و ارزش گذاری برای انسانها مخالفم
از قبیل معدل برای درس - تست هوش - مدرسه تیزهوشان و ...
چون اصلا نمیشه هیچ انسانی را ارزش گذاری کرد و تمام سیستمها انسان رو خطی اندازه گیری می کنند درحالیکه انسان بسیار پیچیده است.

وحید درزی
September 8th, 2008, 01:56
انصافا کسی متوجه شد من چه می خواستم و چه شد ؟؟؟
برای حسن نیت به سفارش دوستان ما همه را حلال کردیم ، اما قرار نیست از حقمان بگذریم .

وحید درزی
September 8th, 2008, 01:58
اعتباری که از دست رفت

و کسی پاسخگو نیست ...

و کسی پاسخگو نیست ...

AmirBabak
September 8th, 2008, 01:59
اقا من بعنوان یه بچه سید از همتون خواهش میکنم، به حرمت این ماه خدا، به حرمت دوستیمون، همدیگر رو ببخشید.آقا وحید شما هم حق داری، بعضی جاها در حقت کوتاهی شده، اما یه معکوس بکش، دوباره همه رو جا بزار پشت سرت داداش.:rambo::p

وحید درزی
September 8th, 2008, 02:03
اقا من بعنوان یه بچه سید از همتون خواهش میکنم، به حرمت این ماه خدا، به حرمت دوستیمون، همدیگر رو ببخشید.آقا وحید شما هم حق داری، بعضی جاها در حقت کوتاهی شده، اما یه معکوس بکش، دوباره همه رو جا بزار پشت سرت داداش.:rambo::p

به خدا قسم ، سه بار این کاری که می گی رو کردم ، اما بازم اینطور شد . ما که بی خیال شدیم ، روی سید رو نمی شه زمین انداخت ، حلال کردم ، اما آبرومو از خدا طلب کردم و قضاوت ها رو به خدا سپردم . من هستم و پدر مریضم جلوی چشمم ، باید برامون سحری درست کنم ، داره دیر می شه ،
برای همه چیز داره دیر می شه ...

oyster
September 8th, 2008, 02:08
برای حسن نیت به سفارش دوستان ما همه را حلال کردیم ، اما قرار نیست از حقمان بگذریم .

دوست عزیز می دونیم چه شد و چه می خواهی ولی کاری از دست کسی ساخته نیست .
مشکل ریشه فرهنگی داره همانطور که خودت گفتی با این اعتراض خیلی فکر می کنن شما منتظر تشکر و منصب بودین. در حالیکه اینطور نیست.

توصیه من :

calm down
take it easy
F... it
do not give a damn

freebird
September 8th, 2008, 02:10
خیلی وقته به این مساله فکر میکنم .دوست داشتم بگم:
ما کاری داریم انجام میدیم که توش مساله پول نهفته است .خیلی از فرومها هستند که بحثاشون اصلا به پول مربوط نمیشه ولی اینجا با اینکه مساله پول در وسطه محیط گرم و دوستانه ای داره .هر کسی داره بی منت یه کاری میکنه .
در واقع مثل یه خانواده میمونه که هر کی داره برای رسیدن خانواده به اهداف خودش تلاش میکنه .
حالا ممکنه هرکی تو خانواده از برادر خواهرش دلگیر شه .باید خیلی منطقی بدون بزرگ کردن ماجرا .در اول قضیه قبل از اینکه ماجرا خیلی شدید شه و تو دلش بریزه بیاد مطرح کنه و بقیه هم بیان این موضوع رو حلش کنن و از همه مهمتر همه باید این را قبول کنیم که به خدا ما انسانیم هممون یه موقع ناراحت میشیم .عصبی میشیم .دلگیر میشیم .افسرده میشیم.خسته میشیم وخیلی چیزای دیگه .باید یه جاهایی گذشت کنیم و از اشتباهات هم بگذریم.
باور کنید من چند مورد بود که می خواستن برام حاشیه درست کنن اما هر وقت اتفاق افتاد با یک کلام که گفتم طرف حتما ضرر کرده دنبال سرگرم کردن خودشه با طرف اصلا درگیر نشدم .
این مسائل تو هر خانواده جامعه یا جای دیگه پیش میاد .مهم اینه که سعی کنیم خودمون رو جای طرف بزاریم و ببینیم مشکلش چیه .
از امیر بابک عزیز هم بینهایت ممنونم که زحمات دوستمون رو یاد آور شدن
کوچیک شما(پرنده آزاد);)

بهزاد اقبالی
September 8th, 2008, 02:24
با سلام
به شخصه هم به حامد عزیز ارادت دارم هم به وحید درزی عزیز.

وحید درزی همیشه دوست داشتنیه اینا تعارف نیست چون میشناسمت.
میخوام یه چیزی بگم:
اینجا ما یه خونواده هستیم.سرمایه واقعا شده خونه دوم ما.من با شماها بیشتر از خانواده خودم در ارتباطم.من مادر پدرم رو 6 ماهه ندیدم.از همه جی دور شدم.فامیلها که بمونن.پسر دایی های خودم رو که زمانی از هم جدا نمیشدیم و هر جا میرفتیم با هم بودیم رو الان نزدیک به یک سال و نیمه که ندیدم.تنهای تنها در شهری که حتی نمیدونم همسایه هام کیا هستن چه برسه بخوام برای خودم دوست انتخاب کنم.بچه های دانشگاه ما که اصلا در یک فاز دیگری سیر میکنند و شعار هنر برای هنر سر میدهند.باور کنید من الان هیچ دوستی جز بچه های همین جا ندارم.یه الاچیق مجازی واسه خودمون درست کردیم.سرمایه با بودن همه ما سرمایه شده.سرمایه رو اقا رضا سرمایه نکرده.حامد هم نکرده.من هم نکردم.شما هم نکردی.بلکه این همه ما بودیم
وحید جان من هم یه زمان میخواستم برم.پست هام کم شده بود.مشکلات شخصی هم یکی از دلایلش بود.اما اصلی ترین دلیلش این بود که پیش خودم فکر میکردم این سایت چه سودی برای من داره؟ ایا اقا رضا به من حقوق میده؟
باور کنید واقعا میخواستم برم.به چند تا از بچه ها هم گفته بودم.
اما واقعا نتونستم؟میدونی چرا ؟ چون نمیتونستم بچه ها رو فراموش کنم.نمیتونستم یه روز به پوزیشن های بلومبرگی سر نزنم.
نمیتونسم خاطرات گذشته رو فراموش کنم.شما،حامد،امیر بابک،بهزاد پیروزی،کلاید،جناب البرز،پیانو،اقا رضا،اقا محسن،محمد دبیر سیاقی ،اقای رهجو،سعیدیان با پست هایشنگش.علیرضا با پست های واقعا خوندنیش.
البته قبول دارم.شما اگر نگاه کنید میبینید که تو این دوره زمونه برادر با برادر دعوا داره و سالهاست که با هم قهر هستن چه برسه به این کلبه ی مجازی.
این مسایل پیش میاد.کاریش هم نمیشه کرد.
اما تو رو خدا این چیزا رو بسط ندیم.بیاید دوستی ها رو جایگزین کینه ها بکنیم.به چیزای خوب فکر کنیم.به خدا خیلی چیزای خوب پیدا میشه که بخوایم بهشون فکر کنیم.بیاید با هم باشیم و لشکر کشی و یار کشی نکنیم.
به قول زردشت»شادی را دلیل باش نه شریک و غم را شریک باش نه دلیل

از بقیه بچه ها هم خواهش میکنم که در این جور موارد طرف شخص خاصی رو نگیرند.حتی اگر مطمئن بودید که حق با اوست.چرا که این کار باعث رنجش دیگری خواهد شد.نزاریم توی این بازی یا حامد مقصر بشه یا وحید.یا امیر بابک مقصر بشه یا من یا اقا رضا یا هر کس دیگری.ببینید خونواده ما یه بزرگتر بالاسرش نیست.توی یک خونواده پدر و مادر هستند که بنیان خونواده رو کنترل میکنن اما اینجا ما همه در یک سطحیم و باید همه با هم سعی در حفظ این خونواده بکنیم.باور کنید این جور دوستی ها در کمتر جایی پیدا میشه.فراموش نکنید که خیلی از ماها همدیگر رو ندیدیم اما انگار گه یک رفاقت دیرینه بین ما بر قرار است.
بیاید با هم باشیم نه روبروی هم

واقعا دیگه نمیدونم چی بگم.
همین جا هم عنوان میکنم که در این ماه عزیز بنده از همه حلالیت میطلبم و اگر کسی از دست من ناراحتی داره یا جایی با حرفی موجب رنجشش شدم از صمیم قلب عذر خواهی میکنم.
برادر کوچک همه شما
بهزاد

oyster
September 8th, 2008, 02:28
یک نکته آموزشی می گم برای دوستان فرزانه تا حال کنن و امشب به خوبی تموم بشه :)

به الگو تشکیل شده در تشکر ها توجه کنید در صفحه اول تقریبا تمام تشکرها در 2 جبهه موافق و مخالف انجام شده و این روند تعدیل شده تا اینکه دوستان در هر دو جبهه از پست قبلی ( Freebird ) تشکر کردن !!!! و بحث بسته شد !!!

there is a pattern everywhere

Extacy
September 8th, 2008, 02:32
سلام خدمت دوستان.

من نمیخوام از کسی شاکی باشم !

نه از آقا حامد گل نه از جناب درزی عزیز.

فقط یه موضوع که بی ارتباط با این بحث نیست رو بیان میکنم !

مدتی در تالار آگهی "تاپیک مدیریت سرمایه" که توسط علیجان عزیز ایجاد شده بود بحث حاشیه ای پیش اومده بود و افردای سودجو از این حاشیه استفاده خوبی برای تبلیغ محصولات خودشون کردند و به علیجان تاختند ... من هم جوگیر شدم , گفتم بیام یه چیزی بگم که شاید بحث کمی آروم بشه و این افراد تاپیک دیگری برای تبلیغات خود باز کنند. (با شوخی گفتم که بهتر است یه تالار بزنیم به نام تالار حاشیه تا اونجا بحث های حاشیه ای رو انجام بدیم)
ولی بعد میدونید چی شد ؟!
یکی از آیدی ها (که فکر کنم بخاطر جواب دادن به من ایجاد شده بود "economic.finance") اومد و بهم گفت "لوده" (جناب درزی توهین از این بالاتر :nervous:)
آیا پاسخ پستی که زده بودم این بود ؟

میدونم نباید در جایی که بحث جدی هست شوخی کرد ولی چرا اون افراد به این راحتی به علیجان توهین میکردند ؟ آیا حق "کاربر فعال سیستمها و روشهای معامله" این بود ؟ و ... !

خلاصه منم جوابشو دادم .... پست هردوی ما ویرایش شد ولی نمیدونم آیا مدیر برای اون طرف هم تذکر فرستاد یا نه .... ولی برای من فرستاد که مراقب ادبیاتی که به کار میبری باش (یه همچین چیزایی)..... منم قبول کردم

بعد تصمیم گرفتم دیگه نیام تو سایت که کسی از دستم ناراحت نشه ولی نشد , چون پیش خودم گفتم همه که تبلیغاتی نیستند همه که حاشیه ای ننیستند !;)

اساتیدی هستند که باید ازشون مطلب یاد بگیرم , تازه واردانی به این بازار هستند که شاید بتونم در مطالب پیش پا افتاده راهنماییشون کنم (منظور از راهنمایی این نیست که من عقل کل هستم .نه !

اگر economic.finance رو دیدید سلامش برسونید !!!!!
+-----------------+

امیدوارم دوستان از مطالبم برداشت بدی نکرده باشند !

مخلص و کوچیک هر دو دوست عزیز (آقا حامد و آقا وحید درزی) هستم :advise::)

موفق باشید.

freebird
September 8th, 2008, 02:49
به خدا قسم ، سه بار این کاری که می گی رو کردم ، اما بازم اینطور شد . ما که بی خیال شدیم ، روی سید رو نمی شه زمین انداخت ، حلال کردم ، اما آبرومو از خدا طلب کردم و قضاوت ها رو به خدا سپردم . من هستم و پدر مریضم جلوی چشمم ، باید برامون سحری درست کنم ، داره دیر می شه ،
فکر کنم جا ماند
مریض!!!
آقا خدا بد نده ؟اتفاقی افتاده براشون

AmirBabak
September 8th, 2008, 02:57
میگم آقا بهزاد اگه تنهایی و خونه ردیفه، یه تل بزن بیریزم اونجا!!!
قلیون دارم اصل اردن:p

freebird
September 8th, 2008, 03:10
میگم آقا بهزاد اگه تنهایی و خونه ردیفه، یه تل بزن بیریزم اونجا!!!
قلیون دارم اصل اردن:p
آقا از این بحث و دعواها بازم بزاریم .
شیرینی آخرش آدم رو میبره فضا .:cigar::cigar::cigar:

Extacy
September 8th, 2008, 03:12
قليون دارم اصل اردن:p

:cry::cry: :banana::banana::cool:
جای منم خالی کنیدا !!!!!!!!!:p

targeter_forex
September 8th, 2008, 03:20

آقا وحید تو تاپیک انتقادات و پیشنهادات دو بار گفتی من میدونم درده تو چیه آره میدونم دردی رو داری که قبلا من داشتم خیلیهای دیگه هم داشتن اون موقع من تجربه نداشتم رفتم تو حاشیه ها..... آی دی خوشگلم BANED شد اما رفتم یه سال یه سالو خورده ای به درون خودم مراجعه کردم میخواستم قسم بخورم دیگه وارده این جور سایتها نشم اما .... حالا که دوباره اومدم درسته بازم از اون چماقدارهای آن لاین کم نشده یه بارم نزدیک بود دوباره برام حاشیه درست کنن ولی گفتم هر چی دارم به خاطره خدا میریزم رو دایره خدا هم جوابمو بده شما هم نیتت خیره هر چی هم که داشتی ریختی رو دایره حالا به عنوان مدیر تالار یا حتی با
آی دی جوینر خدا هم جواب تورو میده حتما هم میده ... انشال.. پدرت هم خوب بشه

یه شوخی هم بکنم حالا که حلال کردی دعوا حضوری نیست شیرینی بدیم اینم شیرینی آنلاین من همین الان گرفتم تا تاپیک شلوغه بزاری بچه ها حالشو ببرن اشال...

نزنید نزنزنید خودم دارم میرم خوب رفتم بابا :laugh::laugh::laugh::laugh:

Paradox
September 8th, 2008, 05:18
اول سلام!
راستش رو بخوای اون چیزی که همه فهمیدن این بود که شما اعتراض داری ولی هیچکس نفهمید که چی میخوای؟! میدونی چرا. چون شما هیچ راهکار یا راه حلی پیشنهاد ندادی!
فرض کنیم بیشتر کاربران تالار با شما هم عقیده باشند و معترض به مدیریت سایت و تشکرکننده از پست اول این تاپیک. بعدش چی؟ یعنی اینکه به نظر شما چه باید کرد تا این مشکل و معضل حل بشه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین

وحید درزی
September 8th, 2008, 05:24
اول سلام!
راستش رو بخوای اون چیزی که همه فهمیدن این بود که شما اعتراض داری ولی هیچکس نفهمید که چی میخوای؟! میدونی چرا. چون شما هیچ راهکار یا راه حلی پیشنهاد ندادی!
فرض کنیم بیشتر کاربران تالار با شما هم عقیده باشند و معترض به مدیریت سایت و تشکرکننده از پست اول این تاپیک. بعدش چی؟ یعنی اینکه به نظر شما چه باید کرد تا این مشکل و معضل حل بشه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین

خوب اون می شه مرحله بعدی ، یعنی تقاضای دسته جمعی برای درخواست از مدیر سایت برای تغییر رویه . در شمن مشکلات مطرح شده و بسیاری از دوستان مطلع هستند . باید با پیگیری مطالب دربیابید چه خبر بوده ، ذکر دوباره مطالب باعث حاشیه می شود .
با ارادت

وحید درزی
September 8th, 2008, 05:37
فکر کنم جا ماند
مریض!!!
آقا خدا بد نده ؟اتفاقی افتاده براشون

یک سال و نیم است با بیماری کانسر دست و پنجه نرم می کند [Only registered and activated users can see links] ممنون از لطفت .

بهزاد اقبالی
September 8th, 2008, 05:42
وحید جان در این روزهای عزیز برای پدر شما دعا میکنم.امیدوارم هر چه سریعتر کسالت و بیماری جای خود را به طراوت و شادابی بدهد.

trendfinder
September 8th, 2008, 05:46
وحید جان خودت میدونی خیلی دوست دارم و احترام خاصی هم برات قائل هستم.
از بچه های بسیار زحمتکش سایت هستی.
از صمیم قلب امیدوارم حال پدرت هر چه زودتر خوب بشه. چون خیلی خوب میدونم وقتی پدر یا مادر خانواده مریض هستن آدم چه حالی پیدا میکنه.
امیدوارم هر چه زودتر حال ایشون خوب بشه.
ارادتمند

Alifar
September 8th, 2008, 06:41
با سلام
وحید خان من پستهاتونو تا اخر خوندم فکر کنم 10-20سالی ازتون بزرگتر باشم
تجربه ای داشتم که چه بسا دردناک و جانسوز اما شاید بتوان پایان انرا برای نتیجه گیری برا آنچه بر شما گذشته و انتظاری که دارید موثر دانست
سال 81 تویه دبیرستان تدریس میکردم هفته ای 3روز و بقیشو هم تو کار ساخت و ساز بودم خلاصه مدیری که داشتیم با 20 سال مدیریت باز نشست شد و قرار بود با انتخابات مدیر تعیین بشه !یکی از دوستان اومد سراغم و ازم خواست پا پیش بزارم اولش جدی نگرفتم ولی مدام رفت و اومد تا ما رو مجاب کرد که وارد صحنه بشیم اتفاقا با اکثریت ارائ هم انتخاب شدیم برای اینکه بتونم بیشتر به کارای مدرسه برسم ساختمون سازی رو تعطیل کردم و افتادم تو خط خدمت در جهت رضای خدا
برای مدرسه ای که سنتی اداره میشد ازمایشگاه احداث و تجهیز کردم اطاق ای تی رو دعوا و درگیری گرفتم ابخوری بهداشتی احداث کردم کار امتحانات رو با خرید یک دستگاه رایانه و اسکنر و چاپگر از سیستم مومی به کلاسیک تغییر دادم(همین کار من سایر مدارس را هم متحول کرد)خلاصه یه پا شدیم چهار سالمون که تموم شد همون همکاری که براش گروه تشویقی هم گرفته بودم تو جلسه ای با حضور رئیس اداره معترض بوده که چرا مدیر جدید تعیین نمیکنید !!!؟/((که اقا بتونه یه گروه دیگه از این مدیر بگیره))
خلاصه دو سال دیگه هم بدون تغییر موندیم دو سال قبل هم با توجه به نبود سالن و باند بازی اداره که مدرسه ما جزو سالنهای در خواستی قرار نداشت در خواست احداث سالن با کمکهای مردمی رو کردم که اداره کل جواب مثبت رو منوط به جمع 150000000ریال کمک مردمی دونست در کمتر از 3روز این مبلغ رو با کمک فرد خیری از تهران جور کردم بگذریم که با کارشکنی عواملی از اداره هنوز تو مرحله فونداسیون قرار داره(اونم به خاطر اینکه تو زمان من تکمیل نشه-تفکر رو ببین ....حال کن)
سال قبل معاونی داشتم که وسط سال رفت رئیس اداره یکی از مناطق شد 40روز بدون معاون مدرسه رو گردوندم و ر معاونی معرفی میکردم بهونه میاوردند بالاخره قضیه جور شد منتهی بیشترین ضربه روحی رو پارسال کشیدم تابستون به فکر استعفا بودم اما هنوز در خواست نداده بودم اوایل تابستون بود که یکی از همکارامون سراغم اومد و عنوان کرد مگر استعفا داده ای گفتم چطور ؟گفت:بهم پیشنهاد داده اند رئیس مدرسه شوم منم گفتم من استعفا ندادم ولی شما میتونید پیشنهادشو قبول کنید
ایشون رفتند وهمانروز هم پیشنهادشو رد کردند چند روز بعد یکی دیگه که نسبتی هم باهاش داشتیم اومد وهمون مطالب قبلی رد و بدل شد منتهی حرف ایشون کمی فرق داشت(اگه من قبول نکنم یکی دیگه قبول میکنه!!)بعدا مشخص شد که قبول کرده خلاصه دیگه داریم از زحمت خودمونو راحت میکنیم (عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد)بگذریم از اینکه چرا؟؟/
عوامل زیادی وجود داشت :سهامدار بودن یکی از عوامل بالا دست ....در مدرسه غیر انتفاعی و تخته شدن مدرسه وی با وجود تلاش شبانه روزی من در مدرسه(هر ساله سیل دانش آموزان از غیر انتفاعی به مدرسه ما بیشتر میشد و این یعنی بهره نبردن مادی ایشون و ....
امسال اومدیم از کاندیدای بومی خودمون حمایت کردیم و القصه اونم با اندک رای نتونست بره مجلس و حالا طرف مقابل که تو اداره هم دستی دارند دارند حامیان اونو قلع و قمع میکنند.....
بگذریم سرتونو درد اوردم ولی جایی باید اینارو میگفتم تا خالی بشم
از هدف دور نشیم
به 6 سال گذشته که نگاه میکنم باید به خاطر کارائی که کرده بودم خیلی امتیاز میگرفتم اما دریغ از....
اما هیچگونه افسوس نمیخورم چون:من حرکتی رو شروع کردم که تو منطقه خودم تحول ایجاد کرد و دوم اینکه کاری که برای خدا باشه افسوس خوردن و چشمداشت داشتن توش معنی ندارهچرا که این دنیا تموم میشه و انچه ماند اجر اخروی است

پس جناب درزی خان قلبت با خدا باشه و قطعا کاری که در راه خدمت به خدا و خلق خدا کردی بی اجر نخواهد بود
والسلام

candletrader
September 8th, 2008, 08:18
سلام و صبح همگی بخیر
ابتدا من برای سلامتی همه دوستان و خصوصا پدر آقا وحید عزیز دعا گو هستم.
ولی از دیدن این تاپیک دلگیر شدم. فکر میکنم وقت برای گلایه همیشه هست ولی زمان عذر خواهی سریع تموم میشه.
آقا وحید شما بدلایل خاصی که من احتمالا قادر به تشخیص آنها نیستم زودرنج شده اید . و لی از شما تقاضا دارم صبر و متانت بیشتری بخرج داده و مسائل را از بالا و با دید مثبت نگاه کنید. به احتمال زیاد بخاط نارسائیهای محیط مجازی در انتقال احساسات نویسنده و برداشتهای متفاوت از نوشته ها باعث ایجاد سو تفاهم شده است. که این میتواند دلیل خوبی باشد که هم من و شما و هم دیگران در هنگام نوشتن و یا جواب دادن پستها و انتخاب کلمات دقت بیشتری بکنیم.
شادی دوستان آرزوی من است

lastnight19
September 8th, 2008, 09:22
جناب درزی شاید بهتر باشه یه بازنگری در رفتار و نوشته ها و پستهایی که می زنید انجام بدید، شاید مشکل از شما باشه، شاید پافشاری بیش از حد شما روی سیستمی غلط باعث شده شما اینقدر منتقد پیدا کنید. شما حتی برای اثبات خودتون و سیستم خودتون حاضر نشدید با سیستم اصلی که دارید در مسابقه شرکت کنید.

شما اینقدر روی بعضی مسائل پافشاری می کنید و پست می زنید و تاپیک می زنید که بعضی وقتها اینطور برداشت می شه که دارید با دیگران لج می کنید.

البته من نمی گم که صد در صد اینطور بوده و من به هیچ عنوان مشکلی با نوشته های شما ندارم و همیشه هم از خواندن مطالب شما لذت بردم و استفاده کردم ولی دیگران ظاهراً با من و شما هم عقیده نبوده اند و بهتره شما یه مقدار توی نوشته هاتون و عقایدتون تجدید نظر کنید و یه بازنگری در رفتارتون انجام بدید.

همیشه اونطور که شما فکر می کنید و انتظار دارید شرایط پیش نمی ره .

lastnight19
September 8th, 2008, 09:27
با سلام

جناب Lastnight ما بخاطر احترام به انتقاد شما در تالار های عمومی کلی تغییرات ایجاد کردیم. دقت کنید که اعتراض تنها یک نفر باعث شد که تغییرات زیادی انجام بشه. این نشان دهنده اهمیت نظرات کاربران هست.

همانطور که میدانید در یک گروه یا سازمان، هر تصمیمی گرفته بشه باعث شادی گروهی و ناراحتی تعدادی دیگر خواهد شد. پس ما هم سعی کردیم تا تحت قوانین سایت سرمایه، هم به انتقاد شما اهمیت بدیم و هم احترام برای کسانی قائل شویم که از اینگونه تاپیک ها استقبال میکردند.

پس مطمئن باشید که به انتقاد ها و پیشنهاد ها اهمیت داده میشه و آقا رضا هم سایت سرمایه رو به همراه کاربران سایت می خواهند.

ارادتمندم
جناب حامدخان از اینکه به نظر من اهمیت دادید من بسیار سپاسگذار هستم، ولی تاپیک های مذهبی همچنان به قوت خود باقی هستند.

من کاملاً از سیستم مدیریت سایت راضی هستم و به هیچ عنوان مشکلی ندارم و درک می کنم که چون ما هنوز بعد از گذشت 30 سال در شرایط انقلاب و بحران هستیم بعضی مسائل ناخواسته به ما تحمیل می شه که به مدیریت سایت ارتباطی نداره.

farzaddd
September 8th, 2008, 13:15
راستش من هم به نوع برخورد مدیران با اعضا معترضم و اینجا رو مناسب دیدم تا نظرمو بگم . این سایت افراد با ارزش زیادی رو از دست داده . من وقتی با چند نفرشون حرف می زدم دل پری داشتن ولی بخاطر نون و نمکی که خورده بودند ساکت و بی سر و صدا تالار ترک کرده بودند .افرادی که واقعا برا هر فروم فارکسی نعمت هستند . دیسیپلین خشک این سایت و بعضی وقتها گیر دادن های زیاد این سایت باعث شده دیگه اون رونق همیشگی بر قرار نباشه.همه میان سر می زنند و میرند و مطلبی نمی نویسند . این هم نظر من بود

hoseintaheri
September 8th, 2008, 13:20
به ياد وهاب قهرماني و فلاني و فلاني وفلاني

وحید درزی
September 8th, 2008, 15:33
جناب درزی شاید بهتر باشه یه بازنگری در رفتار و نوشته ها و پستهایی که می زنید انجام بدید، شاید مشکل از شما باشه، شاید پافشاری بیش از حد شما روی سیستمی غلط باعث شده شما اینقدر منتقد پیدا کنید. شما حتی برای اثبات خودتون و سیستم خودتون حاضر نشدید با سیستم اصلی که دارید در مسابقه شرکت کنید.

شما اینقدر روی بعضی مسائل پافشاری می کنید و پست می زنید و تاپیک می زنید که بعضی وقتها اینطور برداشت می شه که دارید با دیگران لج می کنید.

البته من نمی گم که صد در صد اینطور بوده و من به هیچ عنوان مشکلی با نوشته های شما ندارم و همیشه هم از خواندن مطالب شما لذت بردم و استفاده کردم ولی دیگران ظاهراً با من و شما هم عقیده نبوده اند و بهتره شما یه مقدار توی نوشته هاتون و عقایدتون تجدید نظر کنید و یه بازنگری در رفتارتون انجام بدید.

همیشه اونطور که شما فکر می کنید و انتظار دارید شرایط پیش نمی ره .

سلام ، من دو ماه است که پست تحلیل و آموزشی و ... نمی زنم . چطور است که باز این همه دشمن دارم ؟؟؟؟ شما بهتر است روی حرفهای نصیحت گونه تان بیشتر دقت کنید . در ضمن یادم رفت روش کاری شما چیست ؟؟؟

وحید درزی
September 8th, 2008, 15:34
از همه دوستان که اظهار لطف کردند و یا همدردی و همفکری ممنونم .
اما
پاسخ من چه شد ؟؟
چرا مدیر سایت جوابی نداد ؟؟

lastnight19
September 8th, 2008, 15:41
سلام ، من دو ماه است که پست تحلیل و آموزشی و ... نمی زنم . چطور است که باز این همه دشمن دارم ؟؟؟؟ شما بهتر است روی حرفهای نصیحت گونه تان بیشتر دقت کنید . در ضمن یادم رفت روش کاری شما چیست ؟؟؟

من نمی گم شما مشکل دارید یا دارید اشتباه می کنید، قبلاً هم گفتم از دید من شما فرد قابل احترامی هستید که زحماتی که می کشید واقعاً جای تقدیر داره، ولی ظاهراً دیگران با من و شما در مورد شما هم عقیده نیستند.

روش کاری من هم تشکیل شده از یک خط روند و یک موینگ. درست مثل شما روشی کاملاً ساده.

وحید درزی
September 8th, 2008, 15:42
قرار شد مدیر سایت پاسخگوی اعتراض من و 6 نفر دیگر که کلید تشکر را زده اند یاشند :
دو راه وجود دارد 1- یا من باید بن شوم 2- یا مدیر سایت باید توجیهات و دلایلش را برای همه در مورد موارد ذکر شده ارائه دهد
راهی نیست که همه چیز همین طوری تمام شود ، در پست اول گفتم اهل قهر کردن نیستم ، پاسخ می خواهم .

تاکید می کنم دوستان من روی سخن من شما نیستید .

من که قربانی شدم :

اعتباری که از دست رفت

و کسی پاسخگو نیست ...

سرخوردگی و تحقیر

شتری است که در خانه شما نیز در این سایت خواهد خوابید

ببینید کی بهتان گفتم

Reza
September 8th, 2008, 16:04
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه دوستان

متاسفانه بدلیل درگذشت پدر یکی از دوستانم و مشغله های دیگر، این امکان فراهم نشد که زودتر به این تاپیک رسیدگی کنم.

از جناب درزی درخواست می کنم سوال و انتقاد خود را به همراه پیشنهاد مشخص بطور مختصر و مفید مطرح کنند تا پاسخ بدهم.
البته صفحات قبل تاپیک را مطالعه کردم، اما به نظر من انتظار شما از سایت سرمایه و مدیران آن شفاف نیست.

با احترام
رضا

وحید درزی
September 8th, 2008, 16:07
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه دوستان

متاسفانه بدلیل درگذشت پدر یکی از دوستانم و مشغله های دیگر، این امکان فراهم نشد که زودتر به این تاپیک رسیدگی کنم.

از جناب درزی درخواست می کنم سوال و انتقاد خود را به همراه پیشنهاد مشخص بطور مختصر و مفید مطرح کنند تا پاسخ بدهم.
البته صفحات قبل تاپیک را مطالعه کردم، اما به نظر من انتظار شما از سایت سرمایه و مدیران آن شفاف نیست.

با احترام
رضا

سلام ، با عرض تسلیت و آرزوی سلامتی برای شما
20 دقیقه وقت می خوام تا در یک پست ، کاملا ماجرا را شرح دهم و در خواستهایم را اعلام نمایم .
با تشکر از حضور شما.

وحید درزی
September 8th, 2008, 16:20
آقا رضا و دوستان محترم سایت سرمایه
قسمت اول :
سایت سرمایه تشکیل شده است از چند دسته افراد : مدیران سایت ، کاربران تریدر ، کاربران تازه وارد ، خوانندگان گذری .
هرکدام از این دسته افراد اهدافی را دنبال می کنند که مجموع این اهداف منتج شد به آبرو و اعتبار کنونی سایت سرمایه . اما می دانیم که محیط مجازیست و شخصیت افراد تشکیل شده است از آواتار ، امضاء و پستهایشان . و می دانیم که سایت سرمایه سایتیست تخصصی درباره بازار های مالی و مخصوصا فارکس . پس این دسته از افراد که ذکر شد در این سایت چه می خواهند ؟؟؟ هدف مشترکشان کسب اطلاعات می باشد و هدفهای خاصشان بدین ترتیب است :
مدیران سایت : کسب اعتبار بیشتر و کسب درآمد به متعاقب آن از راههای گوناگون
کاربران تریدر : به اشتراک گذاری اطلاعات برای ادای دین و مرور بیشتر اطلاعات و کسب اطلاعات بیشتر
کاربران تازه وارد : کسب معلومات لازم برای حرفه ای شدن و ترید کردن
خوانندگان گذری : صرف وقت در اینترنت و کسب اطلاعات عمومی

خوب این دسته از افراد چه ارتباطی به هم دارند ؟؟؟
به نظر من و خیلی های دیگر رساندن امکانات و ارائه سرویس لازم باید از طرف مدیران سایت باشد و تغذیه فکری و اطلاعاتی از طرف کاربران تریدر باشد که باعث شود کاربران تازه وارد که به مراتب تعدادشان بسیار زیاد است این محیط را محیط امنی برای کسب معلومات در نظر بگیرند .

پس می توان کل این مجموعه را به سان یک لشکر یزرگ در نظر گرفت که مدیران سایت به مانند رهبران لشگر هستند و در چادرهایشان دستور فراهم آوردن امکاناتن را می دهند و عده ای ژنرال که مسوول آن همه لشگر و افرادی هستند که منتظر دریافت اطلاعات و دستور لازم و تکنیک های معتبر برای دفاع از خود می باشند .

حال به نظر شما یک فرمانده هوشمند همیشه در حفظ چه کسانی تلاش خواهد کرد ؟؟؟

ادامه دارد ... لطفا کسی پست نزند ، ممنونم .

وحید درزی
September 8th, 2008, 16:25
و حالا اولین سوال من :
قسمت دوم :

آقا رضا شما چرا برای حفظ ژنرال های سایت سرمایه تلاشی نکردی و نمی کنی ؟؟؟
و چرا تصمیمهای شما به مراتب به ضرر ژنرال هاست تا به سودشان ؟؟
چرا به جای حمایت از کسی که زحمت زیادی در سایت شما کشیده او را به حاشیه کشانده و بی تفاوت از او می گذرید ؟؟؟
چرا تمام فکرتان به این است که امکانات بیشتری به سایت اضافه کنید ولی به این فکر نمی کنید که امکانات قبلی را بهینه کنید ؟؟؟
چرا مدیران تالارها معمولا نمی توانند جلوی ایجاد حواشی را بگیرند و معمولا به کمک خود شما از روی حاشیه با پاک کردن پستها و ... عبور می کنند ؟؟؟
چرا افراد زیادی از جمله کسانی که در اطلاعاتشان شکی نبود و نیست از سایت شما دلخورن ولی افراد تازه وارد و جدید همیشه از سایت راضی هستند ؟؟؟

ادامه دارد .... لطفا کسی پست نزند ، ممنونم .

وحید درزی
September 8th, 2008, 16:30
قسمت سوم :
مسائل شخصی :
چرا هرجا پست می زنم به حاشیه کشیده می شود ؟؟؟؟ دلیلش را باید از شما پرسید ، چون لازم نیست مسائل و پی ام های ضخصی من به شما هم اینجا آورده شود .
چه شد که وقتی قرار نبود برای تالار پیچفورک مدیری باشد به ناگاه 48 ساعته جناب طالبی را با آن متن آن چنانی به مدیریت دعوت کردید ؟؟؟؟
چه شد که طبق وعده خودتان برای همیار برتر ، آن تاپیک الان خاک می خورد و مرا که 5 بار در لیست بوده و 4 بار از طرف دوستان انتخاب شده بودم بی تفاوت از کنارم گذشتید ؟؟؟
چرا خطای مدیران در ایجاد حاشیه تنبیهی به دنبال ندارد ؟؟؟

تا اینجا را مو به مو پاسخ گو باشید تا در صورت لزوم باقی ماجرا را هم عرض کنم .
با ارادت

بهزاد اقبالی
September 8th, 2008, 17:42
جناب درزی در پیامکی به بنده اطلاع دادن که برقشون رفته و گفتند که دوستان رو در جریان بگذارم

وحید درزی
September 8th, 2008, 18:49
جناب درزی در پیامکی به بنده اطلاع دادن که برقشون رفته و گفتند که دوستان رو در جریان بگذارم

سلام
بهزاد جان ممنونم .
گفتم برق نبوده احتمالا آقا رضا جوابهای لازم رو دادند . ولی مثل اینکه باز هم بی تفاوتی و ... .

وحید درزی
September 8th, 2008, 18:55
من نمی گم شما مشکل دارید یا دارید اشتباه می کنید، قبلاً هم گفتم از دید من شما فرد قابل احترامی هستید که زحماتی که می کشید واقعاً جای تقدیر داره، ولی ظاهراً دیگران با من و شما در مورد شما هم عقیده نیستند.

روش کاری من هم تشکیل شده از یک خط روند و یک موینگ. درست مثل شما روشی کاملاً ساده.

دوست عزیز لطفا فکر نکنید من روی روش چنگال تعصب دارم که بخواهید مرا غیرتی کنید . از این همه گوشه و کنایه در این دنیای مجازی تعجب می کنم ، مگر غیر از این است که هر کس سود و ضررش به خودش می رسد ؟؟؟
پ.ن : برخورد برخی ها این شائبه را ایجاد می کند که سود و ضرر ما در گرو هم است ( همانند گلدکوئست ) ، اگر اینگونه است مرا توجیه کنید .

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:00
دوست عزیزی که این پیام را برایم فرستادی :
بودن در سایت و نوشتن واقعاً اجباری نیست.

من هم نگفتم اجباریست . من پاسخ می خواهم همین !!!

بهزاد اقبالی
September 8th, 2008, 19:03
وحید جان اقا رضا مثل ما 24 ساعته انلاین نیستند فکر میکنم.بعید میدونم پساخ شما داده نشه.اندکی صبر
ارادتمند

salehm
September 8th, 2008, 19:05
منتظر پاسخ مدیر سایتیم.

Gh.Saeadian
September 8th, 2008, 19:10
سلام دوستان
من همین حالا رسیدم و اولین کارم با وجود دو روز خستگی مفرط خوندن این چند صفحه بود.
اول از وحید عزیز میخوام کاملاً واضح و روشن توضیح بده و کاری به حاشیه نداشته باشه.
من هم در مورد این مساله کاملآً با ایشون موافقم. حالا اگه وحید سلیمانی عزیز لطف کنه و اون ستاره هاشو بین ما دو تا تقسیم کنه ممنون میشم.
و اما جریان چیه: (مختصر و مفید)

برخی افراد بجای اینکه در همان تاپیکی که منتقد هستن پست زده تا جوابی بهشون داده بشه ، بصورت ناشناس میرن و در قسمت کامنت اعتبار هرچی از دهشون درمیاد میگن. خب حالا اگه واقعاً ایشون منتقد هست آیا لزومی داره خودشو مخفی کنه؟ این اسمش انتقاده؟! در صورتی که شما پستی رو که اعتبار منفی گرفته رو ببینید متوجه میشد اونطوری که اون برخورد کرده نبوده ، حالا حرف ما اینه که با اینطور افراد برخورد بشه ، چطوری؟ اینطوری:
مدیر سایت آیدی طرف رو میتونه ببینه و تشخیص بده انتقادش بجاست یا نه ، اگه بود که هیچی اما اگه نبود اون اعتبار منفی پاک بشه.

حرف زیاده اما الان حسش نیست.

Mostafa.Nasiri
September 8th, 2008, 19:10
لطفا حذف شود ...

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:13
وحید جان اقا رضا مثل ما 24 ساعته انلاین نیستند فکر میکنم.بعید میدونم پساخ شما داده نشه.اندکی صبر
ارادتمند

بهزاد جان چیزی که زیاده صبر !!
اگر شما و چند تا از دوستان عزیزم که ارادت زیادی بهشون دارم از من بخواهید برای همیشه برم دنبال کارم و دارم اشتباه می کنم ، خدا می دونه که این کار رو می کنم . این رو گفتم که بدونی رفاقت و مرام نمرده و اینکه تو و امیر و یکی دو تا دوست دیگه با اینکه توی دلتون می دونم که از من راضی نبودید اما رفتار بسیار زیبا و مثال زدنی ای داشتید و جای امثال شما در جای جای این مملکت خالیست ، من در دانشگاه تهران درس خواندم ، جائی که داعیه اعتراض و انتقاد را دارد و خیلی خوب با منتقد و محقق و ... آشنا هستم ، آن هم در حد حرفه ای و مملکتی ، به خدا قسم بهزاد جان منو اذیت کردند و مدیر سایت بی تفاوت ترین رفتارها را با من داشت ، اگر تازه نخواهم بگویم تحقیر هم شدم از طرف ایشان . بهزاد تو اگر برایت حاشیه درست نشده دلیلش فقط یه چیزه ، اونم این لقب مدیر که داری یدک می کشی . من فقط برای نجات یه تلاشگر ( خودمو می گم ، آدم نوعی ) در سایت خواستم مسوولیتی داشته باشم ، یادت هست ؟؟؟ فقط برای پایان دادن به حاشیه ها !! اما چه شد ؟؟؟ کار به اینجا کشید که من فریاد بزنم و مدتها در سایت بخواهم احقاق حق و اعاده حیثیت شود . این یعنی اینکه فشار زیادی به من آمد . از همه بدتر قضاوتی است که بعضی دوستان در موردم کردند که آقای درزی حالا مگه چی شده ؟؟ مدیر نشدی عیب نداره ؟ آقا پول نداری ما بدیم به جات و ... یک سری قضاوت های ناجوانمردانه از این اعتراض من .
بهزاد جان هر کس فهمید که آژانس شیشه ای چه می خواست بگوید !! قطعا فهمیده مشکل من کجاست !!!!
با ارادت

albertini
September 8th, 2008, 19:20
جالبه که یکی از سو استفاده کنندگان از این امکان اقای درزی میباشند . من در پست 691 نوشتم که :

((من هم معتقدم حق اعتراض برای مخالفان باید محفوظ باشد هر چند برخی بخواهند مغرضانه از این حق استفاده کنند . چه بسا همین امکان در جایی از فعالیت و ادامه کار کسی که بخواهد فعالیت تخریبی انجام دهد جلوگیری کند .اگر ما به خرد جمعی کاربران سایتی که در ان کار میکنیم باور داشته باشیم باید خیالمان راحت باشد که برایند نظرات همیشه بنفع ما خواهد بود و گر باور نداریم خوب بهتر است در چنین جمعی فعالیت نداشته باشیم.))

و اقای درزی در قسمت امتیاز منفی اینگونه نوشتند:

بنظر می آید عاشق انتقاد و تخریب دیگران هستی.

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:22
جالبه که یکی از سو استفاده کنندگان از این امکان اقای درزی میباشند . من در پست 691 نوشتم که :

((من هم معتقدم حق اعتراض برای مخالفان باید محفوظ باشد هر چند برخی بخواهند مغرضانه از این حق استفاده کنند . چه بسا همین امکان در جایی از فعالیت و ادامه کار کسی که بخواهد فعالیت تخریبی انجام دهد جلوگیری کند .اگر ما به خرد جمعی کاربران سایتی که در ان کار میکنیم باور داشته باشیم باید خیالمان راحت باشد که برایند نظرات همیشه بنفع ما خواهد بود و گر باور نداریم خوب بهتر است در چنین جمعی فعالیت نداشته باشیم.))

و اقای درزی در قسمت امتیاز منفی اینگونه نوشتند:

بنظر می آید عاشق انتقاد و تخریب دیگران هستی.

پس ارتباط شائبه انگیز شما با مدیران دروغ نبوده ، حالا دیدید که مدیران هم حاشیه درست می کنند . تازه معلومه کی این آمار رو بهتون داده .

albertini
September 8th, 2008, 19:25
پس ارتباط شائبه انگیز شما با مدیران دروغ نبوده ، حالا دیدید که مدیران هم حاشیه درست می کنند . تازه معلومه کی این آمار رو بهتون داده .

من با هیچکدام از مدیران رابطه ایی ندارم .فقط میدانستم که این ادبیات فقط به شما میتواند تعلق داشته باشد.

emilvr
سلام دوستان
من همین حالا رسیدم و اولین کارم با وجود دو روز خستگی مفرط خوندن این چند صفحه بود.
اول از وحید عزیز میخوام کاملاً واضح و روشن توضیح بده و کاری به حاشیه نداشته باشه.
من هم در مورد این مساله کاملآً با ایشون موافقم. حالا اگه وحید سلیمانی عزیز لطف کنه و اون ستاره هاشو بین ما دو تا تقسیم کنه ممنون میشم.
و اما جریان چیه: (مختصر و مفید)

برخی افراد بجای اینکه در همان تاپیکی که منتقد هستن پست زده تا جوابی بهشون داده بشه ، بصورت ناشناس میرن و در قسمت کامنت اعتبار هرچی از دهشون درمیاد میگن. خب حالا اگه واقعاً ایشون منتقد هست آیا لزومی داره خودشو مخفی کنه؟ این اسمش انتقاده؟! در صورتی که شما پستی رو که اعتبار منفی گرفته رو ببینید متوجه میشد اونطوری که اون برخورد کرده نبوده ، حالا حرف ما اینه که با اینطور افراد برخورد بشه ، چطوری؟ اینطوری:
مدیر سایت آیدی طرف رو میتونه ببینه و تشخیص بده انتقادش بجاست یا نه ، اگه بود که هیچی اما اگه نبود اون اعتبار منفی پاک بشه.

حرف زیاده اما الان حسش نیست.

میگم داش رضا دو روز نبودیا میبینی چه خبر شده؟:laugh: به هر حال امیدوارم ختم به خیر بشه وحید خان درزی هم حق داره فقط من بازم ازش می خوام کمی آروم تر باشه خودش رو کنترل کنه تا به امید خدا با مذاکره و بحث در مورد مشکلی که برای ایشون پیش اومده یا به قول خودشون حق و آبرویی که از ایشون رفته صحبت بشه تا به یک نتیجه معقول برسن به امید روزی که تمام این کدورت ها و سو تفاهم ها حل بشه و همه پشت هم باشیم به هم کمک کنیم نه اینکه زیر آب هم رو بزنیم یا از هم بد بگیم یا توهینی خدای نکرده انجام بدیم.

پ ن : چاکر داش رضا هم هستیم... آقا خوش گذشت؟

وحید درزی
دوستان مواظب باند بزرگ تخریب افراد در سایت سرمایه باشید !!!

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:30
من با هیچکدام از مدیران رابطه ایی ندارم .فقط میدانستم که این ادبیات فقط به شما میتواند تعلق داشته باشد.

برخلاف نظر شما و برخی دوستان شما بنده به کسی تا به حال توهین نکرده ام ، اما باند شما آخر هر پستشان کلماتی می گیند که طرف مقابل نمی تواند جواب ندهد و این حرفه ای بودن شما را در تخریب و ایجاد حاشیه می رساند .
دقیقا می خواهم بدانم شما به چه حقی راه انتقاد را در سایت سرمایه انتخاب کردید ؟؟؟ و تصمیم گرفتید که فقط مخالفت خود را با دیگران ابراز کنید . اکثر پستهای شما در مخالفت با دیگران است . شما که اینقدر با فارکس و تمام روشهای تکنیکال و فاندامنتال مخالف هستید مگر مجبور هستید که فارکس کار کنید . نترسید دیگران هم اگر با روشهایشان کال شوند و یا ضرر کنند به شما آسیبی نخواهد رسید .

albertini
September 8th, 2008, 19:31
من فقط به سه مورد از نوشته هایتان که به شعور کاربران سایت توهین کردید اشاره میکنم.

1-ارتباط شائبه انگیز برخی مدیران با برخی آزار دهندگان کاربران

2-کاش عقلمان در چشمانمان نبود

3-اگر بر سر حرفشان بمانند تا به حال سه نفر با من به مدیریت سایت اعتراض دارند . بقیه هم می دانم که از بن شدن و یا وارد حاشیه شدن پریز می کنند که قابل احترام است .

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:33
دوستان زیادی در قسمت زیبای سایت یا همان اعتبار منفی عرض کرده اند بدون توضیح دادن مشکل دارم جنجال آفرینی می کنم .
آخه عزیز من اگر قرار باشد من برای تک تک شما هی از اول بگم چی شده که نمی شه !!!!

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:34
من فقط به سه مورد از نوشته هایتان که به شعور کاربران سایت توهین کردید اشاره میکنم.

1-ارتباط شائبه انگیز برخی مدیران با برخی آزار دهندگان کاربران

2-کاش عقلمان در چشمانمان نبود

3-اگر بر سر حرفشان بمانند تا به حال سه نفر با من به مدیریت سایت اعتراض دارند . بقیه هم می دانم که از بن شدن و یا وارد حاشیه شدن پریز می کنند که قابل احترام است .

باند شما تبحر خاصی در تحریک احساسات کاربران سایت دارد .
آقا این روشها قدیمی شده .

albertini
September 8th, 2008, 19:36
باند شما تبحر خاصی در تحریک احساسات کاربران سایت دارد .
آقا این روشها قدیمی شده .

ایا نوشته های خودتون رو انکار میکنید؟

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:36
دوستان من باید برای قسمت اعتبارهام یه منشی بگیرم ، عین اس ام اس شده ، نمی تونم جمش کنم :laugh: ، یکی گفته یا سر کارم یا دیگران رو سرکار گذاشتم .
حق می دم بهت چون کلا نمی دونی قضیه چیه .
با ارادت

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:39
ایا نوشته های خودتون رو انکار میکنید؟

من شما رو انکار می کنم که فکر می کنید حق دارید انتقاد کنید . هر وقت خودت آدم کاملی شدی بعدش بیا دیگران رو به کامل شدن دعوت کن . هر وقت توی فارکس تونستی ماهی 1000 پیپ بگیری بعدش بیا تو این تاپیک تو اون تاپیک به مردم انتقاد کن .

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:42
جناب نصیری و اقبالی
اگر برای مدیر سایت مهم بود سعی می کرد برای پاسخگوئی وقت بگذارد تا دوباره حاشیه ایجاد نشود .
درست است ؟/

albertini
September 8th, 2008, 19:53
من شما رو انکار می کنم که فکر می کنید حق دارید انتقاد کنید . هر وقت خودت آدم کاملی شدی بعدش بیا دیگران رو به کامل شدن دعوت کن . هر وقت توی فارکس تونستی ماهی 1000 پیپ بگیری بعدش بیا تو این تاپیک تو اون تاپیک به مردم انتقاد کن .

از یک طرف میگید که مخالف انتقاد نیستید و دوستان بد برداشت میکنند .از طرفی اشکارا اعتراف میکنید که طاقت شنیدن انتقاد را ندارید

و دیگران هم حق انتقاد ندارند. باید بگم که در همه پستهای شما خامی و شهرت طلبی و عاشق استاد خطاب شدن-عاشق مدیر بودن

فوران میکند. شما اشکارا خودتان را زنرال سایت سرمایه معرفی میکنید و سعی میکنید با انتخاب فونتهای بزرگ خودتان را مهم جلوه بدهید

.واقعا زمانی که میخواستید از سایت سرمایه خداحافظی کنید و تیتر زدید شمارش معکوس برای خداحافظی وحید درزی من بجای شما

خجالت کشیدم.شما از همان ابتدا تزلزل را در رفتار خودتان نشان دادید.اول که با یک اسم جعلی ثبت نام کردید و چندین بار امضا و اواتار عوض

کردید . نوشته های دیگران مثل میکولا رو بدون ذکر منبع به اسم خود منتشر کردید.

از طرفی من هیچگاه ادعایی در زمینه فارکس نداشتم .حداقل اینقدر باهوش هستم که بدانم مدعی بودن بضرر ادم تمام میشود.ایا شما

که تاپیک باز میکنید و خود را حرفه ایی جا میزنید و میخواهید به مبتدیان راه نشان دهید توانسته اید ماهی 1000 پیپ از بازار بگیرید .ان از سیگنال دهیتون در این سایت که بعد از ضرر دادن به بهانه استرس ادامه ندادید .انهم از مدیریتتون در حساب 20 دلاری سایت اپادانا که
خودتون بهتر میدونید.

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:57
از یک طرف میگید که مخالف انتقاد نیستید و دوستان بد برداشت میکنند .از طرفی اشکارا اعتراف میکنید که طاقت شنیدن انتقاد را ندارید

و دیگران هم حق انتقاد ندارند. باید بگم که در همه پستهای شما خامی و شهرت طلبی و عاشق استاد خطاب شدن-عاشق مدیر بودن

فوران میکند. شما اشکارا خودتان را زنرال سایت سرمایه معرفی میکنید و سعی میکنید با انتخاب فونتهای بزرگ خودتان را مهم جلوه بدهید

.واقعا زمانی که میخواستید از سایت سرمایه خداحافظی کنید و تیتر زدید شمارش معکوس برای خداحافظی وحید درزی من بجای شما

خجالت کشیدم.شما از همان ابتدا تزلزل را در رفتار خودتان نشان دادید.اول که با یک اسم جعلی ثبت نام کردید و چندین بار امضا و اواتار عوض

کردید . نوشته های دیگران مثل میکولا رو بدون ذکر منبع به اسم خود منتشر کردید.

از طرفی من هیچگاه ادعایی در زمینه فارکس نداشتم .حداقل اینقدر باهوش هستم که بدانم مدعی بودن بضرر ادم تمام میشود.ایا شما

که تاپیک باز میکنید و خود را حرفه ایی جا میزنید و میخواهید به مبتدیان راه نشان دهید توانسته اید ماهی 1000 پیپ از بازار بگیرید .ان از سیگنال دهیتون در این سایت که بعد از ضرر دادن به بهانه استرس ادامه ندادید .انهم از مدیریتتون در حساب 20 دلاری سایت اپادانا که
خودتون بهتر میدونید.

خدا رو شکر که ضررهای من در حد بیست دلار و نهایتا آن 70 دلار بود و اینقدر مرد بودم که اعلام کنم . تو کی هستی که بخوای انتقاد کنی ؟؟؟ بحث اینجاست که من با نقد شدن مخالف نیستم ولی لا اقل طرف که انتقاد می کنه سواد داشته باشه یا نه .
در ضمن اگر یک بار دیگر برخلاف دیگران به من توهین کنید کاری می کنم که از بودنتان هم حجالت بکشی ( هنوز مخالف شما هستم فقط خواستم از این کارم معذرت بخواهم واقعا تحریکهای شما حرفه ایست و آدم را به اوج عصبانیت می رساند )

وحید درزی
September 8th, 2008, 19:59
برای این سایت و مدیریتش متاسفم

albertini
September 8th, 2008, 20:02
خدا رو شکر که ضررهای من در حد بیست دلار و نهایتا آن 70 دلار بود و اینقدر مرد بودم که اعلام کنم . تو کی هستی که بخوای انتقاد کنی ؟؟؟ بحث اینجاست که من با نقد شدن مخالف نیستم ولی لا اقل طرف که انتقاد می کنه سواد داشته باشه یا نه .
در ضمن اگر یک بار دیگر برخلاف دیگران به من توهین کنید کاری می کنم که از بودنتان هم حجالت بکشی مرتیکه پوفیوس عوضی .

خوب با این ادبیات شما من به مدیریت سایت پیشنهاد میکنم بخشی ایجاد کنند بنام اراذل و اوباش که اقای درزی زحمت مدیریتشو به گردن

بگیره.

وحید درزی
September 8th, 2008, 20:03
خوب با این ادبیات شما من به مدیریت سایت پیشنهاد میکنم بخشی ایجاد کنند بنام اراذل و اوباش که اقای درزی زحمت مدیریتشو به گردن

بگیره.

می شه یه تاپیک هم درست کنند به نام آش و تو نخودش باشی .

Ali Ghayouri
September 8th, 2008, 20:08
سلام

جناب درزی عزیز پست 40 رو دوباره 1 نگاه بنداز .دوست عزیز فکر نکن فقط با شما اینطور برخورد شده.قبل از شما بوده بعد از شما
هم خواهد بود. ولی به نظر من با شما هم خیلی خوب برخورد شد تشکر های زیاد .کاربر برتر.اعتبار..............

تالار الیوت مدتی با حضور سعید عزیز تالار الیوت رونق خوبی داشت تا اینکه ایشون از سایت رفتن .خدا را شکر از مدیرش هم خبری
نبود. بنده تصمیم گرفتم نگذارم تالار ساکت بمونه و شروع به تحلیل کردم و در سایت قرار میدادم با اینکه مرتب تحلیل میگذاشتم

همه دوستان میگفتند تحلیلی وجود ندارد.حتی خود شما گفتید تالار الیوت بعد از سعید تحلیل نداره. این همه تحلیل من گذاشتم
دریغ از یک تشکر خالی به جز چند نفر که سلام علیکی با هم داریم. حتی مدیر عزیز که کم پیدا شده بودن به خودشون زحمت
ندادن .همین حامد خان که دست به سانسورش توپ است این همه من تحلیل گذاشتم براش خیلی سخت بود ولی یک ای دی
جدید پیدا شد در جا تشکر نمود و بعد فکر کنم دچار عذاب وجدان شدند و یک تشکر هم از ما بعد از مدتها انجام دادن.
حالا بماند که تحلیلهای اینجانب چه پیپهایی سرازیر کرد فرانک ین- استرالیا دلار- یور ین که هر کدام بالای 1000 پیپ تحلیل شده بود.

حالا دوست عزیز من هم بیام سر وصدا کنم و..................................... نه دوست عزیز من هم تحلیل نگذاشتم و چسبیدم به کار خودم و خدا را شکر با همون تحلیلهایی که اصلا به نظر خیلی ها تحلیل نبود در این مدت $ فراوان وارد کردم .

پس دوست عزیز بیخیال این حرفها شو و به کارت برس

ارادتمند غیوری

وحید درزی
September 8th, 2008, 20:11
استفاده مدیر سایت از یک روش قدیمی :
سکوت تا به حاشیه کشیده شدن کامل من و اتوماتیک وار خارج شدن من از جریان بدون دریافت پاسخ و سوق دادن افکار کاربران بر خاطی بودن من و فراموشی جریان بعد از 24 ساعت .

Kasra
September 8th, 2008, 20:29
استفاده مدیر سایت از یک روش قدیمی :
سکوت تا به حاشیه کشیده شدن کامل من و اتوماتیک وار خارج شدن من از جریان بدون دریافت پاسخ و سوق دادن افکار کاربران بر خاطی بودن من و فراموشی جریان بعد از 24 ساعت .

آقای درزی

یک روز بعد از اینکه شما با پست هایی که از نظر خودتان منطقی می آید سعی در ایجاد تفرقه و حاشیه در این سایت دارید خواستم چند نکته را خدمت شما عرض کنم .

1- خواهشمندم موقع فرستادن پست از فونت نرمال استفاده کنید . استفاده از فونت های درشت در فضای مجازی به معنای داد زدن و فریاد زدن میباشد . کسانی که جواب شما را می دهند با فونت و لحن معمولی اینکار را می کنند ولی شما دارید ادامه میدهید .

2- شاید بگین این بحثا به شما ربطی نداره و دارم دخالت میکنم . پس لطفا برای اینکه من و امثال من در بحث شما دخالت نکنیم لطفا نظراتتان را در بخش پیام خصوصی به اطلاع مدیران برسانید . نیازی به جنجال آفرینی و مظلوم نمایی نیست .

3- بعضی از دوستان بارها اعلام میکنند که مبخواهند در این سایت مطلب ننویسند ولی دوباره شروع می کنند به پست دادن و ایجاد بحث حاشیه ای . به این دوستان عرض میکنم کسی برای شما دعوتنامه نفرستاده . اگر در سایت مطلب ننویسید بهتر از ایجاد دو دستگی و جنجال آفرینی است.

4- اگر جواب مدیران به شما کمی دیر رسیده نگران نباشید . مطمئنا این بحث ها در اولویت کاری آنها نیست که 24 ساعت بخواهند صفحه رو ریفرش کنن جواب بدن .

5- جمعی که در این سایت حضور دارن مشغول ترید کردن و تحلیل بازار هستن خیلیها اعصابشون خورده و فکرشون مشغوله . عاجزانه تقاضا میکنم بحثتون رو در قسمت پیام خصوصی ادامه بدین .
جای این بحث های خاله زنکی اینجا نیست .

6- از کسانی که وقت گذاشتن و ادامه این بحث بچه گانه که توسط من نوشته شده بود را خوندن معذرت میخوام.

وحید درزی
September 8th, 2008, 20:34
آقای درزی

یک روز بعد از اینکه شما با پست هایی که از نظر خودتان منطقی می آید سعی در ایجاد تفرقه و حاشیه در این سایت دارید خواستم چند نکته را خدمت شما عرض کنم .

1- خواهشمندم موقع فرستادن پست از فونت نرمال استفاده کنید . استفاده از فونت های درشت در فضای مجازی به معنای داد زدن و فریاد زدن میباشد . کسانی که جواب شما را می دهند با فونت و لحن معمولی اینکار را می کنند ولی شما دارید ادامه میدهید .

2- شاید بگین این بحثا به شما ربطی نداره و دارم دخالت میکنم . پس لطفا برای اینکه من و امثال من در بحث شما دخالت نکنیم لطفا نظراتتان را در بخش پیام خصوصی به اطلاع مدیران برسانید . نیازی به جنجال آفرینی و مظلوم نمایی نیست .

3- بعضی از دوستان بارها اعلام میکنند که مبخواهند در این سایت مطلب ننویسند ولی دوباره شروع می کنند به پست دادن و ایجاد بحث حاشیه ای . به این دوستان عرض میکنم کسی برای شما دعوتنامه نفرستاده . اگر در سایت مطلب ننویسید بهتر از ایجاد دو دستگی و جنجال آفرینی است.

4- اگر جواب مدیران به شما کمی دیر رسیده نگران نباشید . مطمئنا این بحث ها در اولویت کاری آنها نیست که 24 ساعت بخواهند صفحه رو ریفرش کنن جواب بدن .

5- جمعی که در این سایت حضور دارن مشغول ترید کردن و تحلیل بازار هستن خیلیها اعصابشون خورده و فکرشون مشغوله . عاجزانه تقاضا میکنم بحثتون رو در قسمت پیام خصوصی ادامه بدین .
جای این بحث های خاله زنکی اینجا نیست .

6- از کسانی که وقت گذاشتن و ادامه این بحث بچه گانه که توسط من نوشته شده بود را خوندن معذرت میخوام.

شما رو مگه کسی مجبور کرده بیای تو این تاپیک ؟؟؟؟ نیا برادر من ، نیا

Alifar
September 8th, 2008, 20:36
با سلام
اقای درزی عزیز
از علی ع منقولست که نه در دشمنی زیاده روی کنید و نه در دوستی ؟چه بسا دوست شما دشمن گرددو از اینکه ریز نکات خود را با او در میان گذاشته ای ناراحت باشی و چه بسا دشمن تو روزی رودر روی تو و در مقام دوست بنشیند که در اونصورت از روی وی خجلت زده خواهی شد
کمی خویشتن داری کنید تا گره از مشکلتان حل شود
موفق باشید

hossein shariat
September 8th, 2008, 20:36
وحید خان اگر معنای این فحش رکیکی را که این بعد از افطاری دادند نمی دانند که لطفا بروند سوال کنند یاد بگیرند که چه حرف زشتی زدند.اگر هم می دانند که که چه بدتر.واقعا من هم به این شکل مدیریت معترضم.چرا این قدر مدارا؟چرا به ایشان اجازه فحاشی در محیط فروم به کاربران می دهید.آن هم به این زشتی؟چرا ایشان بن نمی شود؟
ببخشید دیگر تحملم تمام شد صبح تا حالا هر وقت می اییم تو سایت همین وضع هست.

Alifar
September 8th, 2008, 20:38
توصیه بعدی من اینه که کوکیزاتو پاک کن و در مقام مهمان تو تاپیک حضور داشته باش تا جمعیت حاضر را نبینی و اصلا تا فردا بیخیال سایت شو
اصلا بیا بریم شطرنج بازی کنیم این یکی رو جدی میگم در فراموش کردن وضع موجود موثره انقدر که حرص میخوری برات مضره

m.shekaarian
September 8th, 2008, 20:42
سلام
وحید خان چرا با مدیران دعوا برو با چارت دعوا :whoow::blink:اصلا چرا عصبانی هستی بابا :p
محیط به این باحالی حیف نیست :p

Kasra
September 8th, 2008, 20:42
شما رو مگه کسی مجبور کرده بیای تو این تاپیک ؟؟؟؟ نیا برادر من ، نیا

برای دومین بار خواهش میکنم با فونت معمولی تایپ کنید . اینطوری روی اعصاب همه هستین .

در ضمن شما رو هم کسی مجبور نکرده بیایید در این سایت عضو باشید یا مطلب بنویسید .

وحید درزی
September 8th, 2008, 20:44
در ضمن اگر یک بار دیگر برخلاف دیگران به من توهین کنید کاری می کنم که از بودنتان هم حجالت بکشی ( هنوز مخالف شما هستم فقط خواستم از این کارم معذرت بخواهم واقعا تحریکهای شما حرفه ایست و آدم را به اوج عصبانیت می رساند )

شرمندم.

وحید درزی
September 8th, 2008, 20:47
برای دومین بار خواهش میکنم با فونت معمولی تایپ کنید . اینطوری روی اعصاب همه هستین .

در ضمن شما رو هم کسی مجبور نکرده بیایید در این سایت عضو باشید یا مطلب بنویسید .

دقیقا به من بگو خودت الان چرا هی میای پست می زنی اعصاب خودت رو خورد می کنی ؟؟؟ اینم فونت ریز :laugh:

وحید درزی
September 8th, 2008, 20:53
چرا دوستان از من دلگیر شدند و دخالت کردند نمی دانم !!!
من تاپیک زدم چون پیغام خصوصی جواب نداد و دنبال احقاق حق هستم .
تنها نفرینی که مخالفانم را می کنم این است :
به حق علی به درد من گرفتار شوید و کسی نباشد شما را درک کند . الهی آمین .

اما در این ماه عزیز اگر به کسی توهین شد و یا جسارتی ناخواسته و یا حرفی و ... من عذر می خواهم هدف این نبوده دوستان ، ولی همچنان بر سر اهداف این تاپیک هستم .

تقدیم به کسانی که ناراحتشان کردم [Only registered and activated users can see links]

وحید درزی
September 8th, 2008, 20:53
چرا دوستان از من دلگیر شدند و دخالت کردند نمی دانم !!!
من تاپیک زدم چون پیغام خصوصی جواب نداد و دنبال احقاق حق هستم .
تنها نفرینی که مخالفانم را می کنم این است :
به حق علی به درد من گرفتار شوید و کسی نباشد شما را درک کند . الهی آمین .

اما در این ماه عزیز اگر به کسی توهین شد و یا جسارتی ناخواسته و یا حرفی و ... من عذر می خواهم هدف این نبوده دوستان ، ولی همچنان بر سر اهداف این تاپیک هستم .

تقدیم به کسانی که ناراحتشان کردم [Only registered and activated users can see links]

oomiidd
September 8th, 2008, 21:02
وحید خان اگر معنای این فحش رکیکی را که این بعد از افطاری دادند نمی دانند که لطفا بروند سوال کنند یاد بگیرند که چه حرف زشتی زدند.اگر هم می دانند که که چه بدتر.واقعا من هم به این شکل مدیریت معترضم.چرا این قدر مدارا؟چرا به ایشان اجازه فحاشی در محیط فروم به کاربران می دهید.آن هم به این زشتی؟چرا ایشان بن نمی شود؟

سلام

من هم با جناب شریعت موافقم

انسان باید خویشتن دار باشه و وقتی می بینه یکی از دوستان در حالت ناراحتی هست باید مراعاتش رو بکنه

ولی انگار این مراعات داره وضع رو بد تر می کنه این توهین با بقیه حرفهائی که جناب درزی زدن خیلی فرق می کنه

جناب البرتینی از دوستان خوب و افراد شایسته سایت هستند در چند مورد توهین های قبلی ایشون مدارا کردند و با خویشتن داری برخورد کردند تا حاشیه بیشتر نشه

ولی این اخری دیگه واقعا برای اعضای سایت خیلی زشته و فقط در مورد یک شخص خاص نیست

در خواست می کنم همه پستهای جناب درزی پاک بشه چه در این تاپیک چه در تاپیک اعتراضی ایشون و بعد با ایشون طبق قوانین برخورد بشه تا بیشتر از این شاهد توهین به عزیزانی مثل البرتینی یا جناب طالبی یا جناب رهجو و یا حامد خان و خود مدیریت سایت نباشیم

با عرض معذرت از بابت این پست

ممنون

Hamed2420
September 8th, 2008, 21:07

سلام جناب شریعت

متاسفانه مدیر سایت آنلاین نیستند و الا مطمئن باشید که برخورد مناسب رو با ایشون انجام میدادند.

بنده از طرف شخص توهین کننده، از تمامی دوستان بخصوص جناب آلبرتینی عزیز معذرت خواهی میکنم.

فقط امیدوارم که آقا رضا آیدی فرد خاطی رو با جریمه مناسب روبرو کنند.

ارادتمندم

ویرایش: خوشبختانه آقا رضا همزمان با پست بنده آنلاین شدند.

وحید درزی
September 8th, 2008, 21:09
سلام

من هم با جناب شریعت موافقم

انسان باید خویشتن دار باشه و وقتی می بینه یکی از دوستان در حالت ناراحتی هست باید مراعاتش رو بکنه

ولی انگار این مراعات داره وضع رو بد تر می کنه این توهین با بقیه حرفهائی که جناب درزی زدن خیلی فرق می کنه

جناب البرتینی از دوستان خوب و افراد شایسته سایت هستند در چند مورد توهین های قبلی ایشون مدارا کردند و با خویشتن داری برخورد کردند تا حاشیه بیشتر نشه

ولی این اخری دیگه واقعا برای اعضای سایت خیلی زشته و فقط در مورد یک شخص خاص نیست

در خواست می کنم همه پستهای جناب درزی پاک بشه چه در این تاپیک چه در تاپیک اعتراضی ایشون و بعد با ایشون طبق قوانین برخورد بشه تا بیشتر از این به شاهد توهین به عزیزانی مثل البرتینی یا جناب طالبی یا جناب رهجو و یا حامد خان و خود مدیریت سایت نباشیم

با عرض معذرت از بابت این پست

ممنون

کاسه های داغ تر از آش ، یا همان باند بزرگ تخریب در سرمایه

وحید درزی
September 8th, 2008, 21:10
سلام جناب شریعت

متاسفانه مدیر سایت آنلاین نیستند و الا مطمئن باشید که برخورد مناسب رو با ایشون انجام میدادند.

بنده از طرف شخص توهین کننده، از تمامی دوستان بخصوص جناب آلبرتینی عزیز معذرت خواهی میکنم.

فقط امیدوارم که آقا رضا آیدی فرد خاطی رو با جریمه مناسب روبرو کنند.

ارادتمندم

ویرایش: خوشبختانه آقا رضا همزمان با پست بنده آنلاین شدند.

آقای پست پاک کن ، ببخشید دیر محترم فکر می کنی برام مهمه بن بشم ؟؟؟

Kasra
September 8th, 2008, 21:12
یک روز یک پشه اومد پشت یک فیل نشست . چند دقیقه ای استراحت کرد و پرید بره .
موقع رفتن گفت جناب فیل ببخشید مزاحم شدم، دارم میرم .

فیل با بی تفاوتی زیر لب گفت . من حتی متوجه اومدنت نشدم ، رفتنت رو هم همینطور .

----------

AbarEnsan
September 8th, 2008, 21:15
ديدن رفتارهاي اينچنيني بين دوستان واقعا ناراحت كننده است.
طي مدت حدودا سه سالي كه خواننده پستهاي اين فروم بوده ام پستهايي كه امروز خواندم تاسف برانگيز ترين پستها بوده است. مشكلات بزرگتر و بحثهاي شديدتري پيش از اين در سرمايه بوده است از قضيه ليبريوم و وهاب ,FX و....تا قصه عليجان و هوشيار و ريحاني و.... هيچكدام هم عاقبت خوبي نداشت. اما خواندن پستهاي هيچ كدام به اندازه امروز باعث تاسف من نشد.

پيشنهادي خدمت دوستاني كه طرفين اين ماجرا هستند دارم.(فقط يك پيشنهاد)
لطفا همين الان مرورگر اينترنت خود را ببنديد و تا يك هفته به سرمايه نياييد. بگذاريد تا همين حد بماند و جلوتر نرود . حتي يك پست. بعد از آن تصميم بگيريد كه آيا ميخواهيد در سرمايه فعاليت داشته باشيد يا نه؟
داستان گرفتن حق به هرقيمتي، چيزي بود كه باعث شد جنگي كه ميشد ظرف سه سال تمام شود هشت سال طول كشيد با هزاران تلفات. گاهي بهتر است حتي اگر حق هم با ماست از آن بگذريم . چيزهايي مهمتر از غرور نيز وجود دارد.
ميشود ننوشت و براي هميشه از سرمايه رفت و پس از مدتي هم همه چيز را فراموش كرد . اما اينگونه نوشتن و ادامه دادن اصلا جالب و در شان هيچيك از طرفين نيست.

اميدوارم با اين پست به جانبداري از كسي متهم نشوم.

هميشه سبز باشيد.

Reza
September 8th, 2008, 21:15
و حالا اولین سوال من :
قسمت دوم :

۱- آقا رضا شما چرا برای حفظ ژنرال های سایت سرمایه تلاشی نکردی و نمی کنی ؟؟؟
۲- و چرا تصمیمهای شما به مراتب به ضرر ژنرال هاست تا به سودشان ؟؟
۳- چرا به جای حمایت از کسی که زحمت زیادی در سایت شما کشیده او را به حاشیه کشانده و بی تفاوت از او می گذرید ؟؟؟
۴- چرا تمام فکرتان به این است که امکانات بیشتری به سایت اضافه کنید ولی به این فکر نمی کنید که امکانات قبلی را بهینه کنید ؟؟؟
۵- چرا مدیران تالارها معمولا نمی توانند جلوی ایجاد حواشی را بگیرند و معمولا به کمک خود شما از روی حاشیه با پاک کردن پستها و ... عبور می کنند ؟؟؟
۶- چرا افراد زیادی از جمله کسانی که در اطلاعاتشان شکی نبود و نیست از سایت شما دلخورن ولی افراد تازه وارد و جدید همیشه از سایت راضی هستند ؟؟؟

ادامه دارد .... لطفا کسی پست نزند ، ممنونم .
با سلام

البته تقریبا مطمئنم که شما از جوابهای من قانع نمی شوید. زیرا شما در قالب سوال، قضاوت کردید و حکم را هم صادر نمودید. به هر حال سعی می کنم نظراتم را در جملات کوتاه بیان کنم:

۱- البته متوجه نشدم منظور شما از ژنرال چه افرادی است. اما بنده تمام تلاشم را برای حفظ سرمایه های سایت بکار بستم و خواهم بست. اگر اقدامی لازم بوده که انجام ندادم، بطور مشخص عنوان کنید.

۲- تصمیمات من به ضرر چه افرادی است؟ تلاش کردم در تصمیم گیری با سایر مدیران و دوستان مشورت کنم. لطفا نمونه ای ذکر کنید.

۳- اگر اشاره شما به خودتان است، من از شما حمایتهای زیادی انجام دادم. بعنوان نمونه: ایجاد انجمن پیچفورک، قرار دادن لینک مجله در صفحه اول سایت، ارسال PM به تعدادی از کاربران که از شما انتقاد یا . . . داشتند برای حمایت از شما، انجام درخواستهای مکرر شما برای تغییر ID، صرف وقت زیاد برای پاسخ دادن به PM های متعدد شما و . . . لطفا بطور مشخص بفرمائید که در چه زمانی چه اقدامی را باید انجام می دادم که ندادم؟

۴- همواره سعی کردم در کنار استفاده از امکانات موجود، قابلیتهای جدیدی را نیز به سایت اضافه کنم. ممکن است شما یا برخی دوستان، ایده هایی برای بهبود سایت داشته باشید، اما این ایده ها از نظر فنی قابل پیاده سازی نباشد. فراموش نکنیم که سیستم vBulletin در عین حال که قدرتمندترین سیستم ساخت انجمن می باشد، مانند هر سیستم دیگری دارای محدودیتهایی نیز هست.

۵- ابزارهای ما برای جلوگیری از حاشیه، ویرایش پستها، تذکر به کاربران خاطی و در نهایت محدود کردن دسترسی کابرانی که به تذکرات توجه نمی کنند می باشد. در صورت انجام یا عدم انجام هر یک از این اقدامات هم عده ای از دوستان ناراضی خواهند بود. به نظر شما باید پستهای حاشیه ای ویرایش شوند یا خیر؟

۶- تلاش کردیم تمام اقدامات ما بر اساس قوانین سایت باشد. ممکن است یکی از دوستانی که دارای اطلاعات ارزشمندی در زمینه بازارهای مالی می باشد، مطالب سیاسی یا بحثهای مذهبی خطرناک در سایت درج کند و به درخواست ما برای عدم درج اینگونه مطالب توجه نکند و در نهایت از ویرایش پستهای سیاسی دلخور شود. در اینگونه مواقع مدیران سایت مقصر نیستند. تا جایی که به خاطر دارم دلیل دلخوری برخی دوستان، اینگونه موارد بوده است. اگر مورد دیگری هست لطفا اعلام کنید. (بجز مباحث مربوط به تالار آگهی)

Reza
September 8th, 2008, 21:29
قسمت سوم :
مسائل شخصی :
۷- چرا هرجا پست می زنم به حاشیه کشیده می شود ؟؟؟؟ دلیلش را باید از شما پرسید ، چون لازم نیست مسائل و پی ام های ضخصی من به شما هم اینجا آورده شود .
۸- چه شد که وقتی قرار نبود برای تالار پیچفورک مدیری باشد به ناگاه 48 ساعته جناب طالبی را با آن متن آن چنانی به مدیریت دعوت کردید ؟؟؟؟
۹- چه شد که طبق وعده خودتان برای همیار برتر ، آن تاپیک الان خاک می خورد و مرا که 5 بار در لیست بوده و 4 بار از طرف دوستان انتخاب شده بودم بی تفاوت از کنارم گذشتید ؟؟؟
۱۰- چرا خطای مدیران در ایجاد حاشیه تنبیهی به دنبال ندارد ؟؟؟

تا اینجا را مو به مو پاسخ گو باشید تا در صورت لزوم باقی ماجرا را هم عرض کنم .
با ارادت
۷- اگر دیگران را در این موضوع مقصر می دانید، متاسفانه باید عرض کنم که این مشکل برطرف نخواهد شد.

۸- فکر نمی کنم از دوستان کسی باشد که انتخاب جناب طالبی را برای مدیریت تالار پیچفورک مناسب نداند.

۹- پس از آغاز نظرسنجی انتخاب کاربر برگزیده، تصمیم گرفته شد که انتخاب همیار برتر متوقف شود. زیرا برگزاری نظرسنجی های متعدد برای تالارهای مختلف امکان پذیر نیست.

۱۰- در ماههای اخیر موضوع مورد اشاره شما اتفاق نیفتاده است. البته تبادل نظر میان مدیران برای اداره بهتر سایت همواره وجود داشته است.

وحید درزی
September 8th, 2008, 21:35
آقا رضا بسیار حرفه ای پاسخ دادید ، ممنونم .
خوب تمام شد ، قربون دستت رضا جان داری می ری این آی دی منم یه بن بکن بعد برو . خدا پدرت رو بیامرزه .

Reza
September 8th, 2008, 21:36
متاسفانه در این تاپیک و همچنین تاپیک انتقادها و پيشنهادها (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195) عبارات نامناسبی توسط برخی افراد مورد استفاده قرار گرفت.

از همه دوستان درخواست می کنم پستهای نامناسب را با استفاده از امکان http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/report.gif گزارش کنند تا رسیدگی کنم.

با تشکر

lastnight19
September 8th, 2008, 21:56
متاسفانه در این تاپیک و همچنین تاپیک انتقادها و پيشنهادها ([Only registered and activated users can see links]) عبارات نامناسبی توسط برخی افراد مورد استفاده قرار گرفت.

از همه دوستان درخواست می کنم پستهای نامناسب را با استفاده از امکان [Only registered and activated users can see links] گزارش کنند تا رسیدگی کنم.

با تشکر

جناب درزی ماشاالله از چنان ادبیاتی برای بیان اعتراضاتشان استفاده کردند که دیگه این دکمه برای بعضی پستهای ایشون کافی نیست.

منهم توی این سایت و جاهای دیگه جامعه به خیلی مسائل معترض هستم و حقم به ناحق خیلی جاها خورده شده ولی هیچ وقت اینجوری که جناب درزی همه چیز رو زیر سئوال بردند اعتراض نکردم.

من واقعاً متاسف هستم که چنین پستهایی رو سایت مورد علاقه ام می خونم.

وحید درزی
September 8th, 2008, 21:59
حدس می زدم به نتیجه ای نرسم و نهایتا برای مجازات اقدام شود . من از همان ابتدا آی دی و اعتبارم را آوردم وسط و ترسی نداشتم . راه شما آقا رضا جواب داد و شما پیروز شدید . دوستانی هم که از من حمایت کردند را فراموش نمی کنم . لطفا تهدید نکنید . یادتان هم باشد من سعی کردم که مودب باشم و بودم ولی برخی ها بد جوری تحریک می کنند . در آخر هم که عذر خواهی کردم . جوابهای شما اوج بی رحمی و بی تفاوتی شما را رساند . نامه زیبای شما را به آقای طالبی اول من خواندم . برایم جالب بود . و سپس نامه ای که به من زدید که برو هر جا هستی موفق باشی و اینکه خیلی ها هستند و بر سر من منت نذار . تمام قضایا را به خدا واگذار کردم . من چقدر ساده بودم که فکر می کردم سایت سرمایه بر پایه کاربران آن می گردد و حرکت من در دفاع از کاربران فعال است . اما متاسفانه برخی دوستان با من مخالفت کردند . پست چند نفر از دوستان بسیار تحریک کننده و آتیش بیار معرکه شد ، امیدوارم در پیشگاه خدا پاسخگو باشند .
در ضمن مدیر خاطی منظورم آقا حامد است :
ایشان با برخوردشان در مورد من این شائبه را ایجاد کردند که می خواهم خرجم را گردن کسی بیندازم و برایم حاشیه درست کردند .
از آقای آلبرتینی عذر می خواهم ولی از ایشان شاکی هستم که سعی کردند مرا فردی بی سواد جلوه دهند و با دلایلی تخریب نهائی را در مورد روش کاریم انجام دادند . بدانند هیچ گاه نخواهم بخشیدشان . سر و کارت با خدائی که شنیدم قبولش نداری .
از حامد عزیز که اینقدر مثل هیکلش قلدرانه برخورد می کنه شاکیم چون هرگز نتونست آروم باشه و تمام تلاشش رو کرد .
از وحید سلیمانی هم ممنونم و ازش می خوام سلام من رو به بچه های قیمتها برسونه بگه شرمنده اونجا هم دیگه جای من نیست .
از دوستانی که ناآگاهانه خرابم کردند و پی در پی از مخالفانم حمایت کردند نمی گذرم و تشبیهشان می کنم به جماعت ایرانی که خوب معلوم است هستیم و هستیم و خواهیم بود .
از بهزاد اقبالی وامیر بابک معذرت می خواهم که به حرفشان گوش نکردم .
امیدورام به اهدافم در این تاپیک رسیده باشم . هرچند برایم گران تمام شد .

وحید درزی
September 8th, 2008, 22:01
جناب درزی ماشاالله از چنان ادبیاتی برای بیان اعتراضاتشان استفاده کردند که دیگه این دکمه برای بعضی پستهای ایشون کافی نیست.

منهم توی این سایت و جاهای دیگه جامعه به خیلی مسائل معترض هستم و حقم به ناحق خیلی جاها خورده شده ولی هیچ وقت اینجوری که جناب درزی همه چیز رو زیر سئوال بردند اعتراض نکردم.

من واقعاً متاسف هستم که چنین پستهایی رو سایت مورد علاقه ام می خونم.

دلیلش اینه که حقیقت تلخه .
حالا وقتشه دوستان بیان و دونه دونه دوباره شروع کنن در مذمت پستهای من حرف زدن . درسته ؟؟؟؟ این شیوه ماست .
از ماست که بر ماست .

koorosh arian
September 8th, 2008, 22:07
بابا صلوات بفرستید.
این حرفا چیه...
ما تازه کارا می بینیم. به خدا بدآموزی داره ها.

مسعود رهجو
September 8th, 2008, 22:10
با سلام
بنده اصلا دوست ندارم در این مباحث شرکت کنم اما چه کنم که جناب درزی بنده را با مطالبش وادار به این کار کرد

جناب درزی قبل از اینکه اقا رضا بخواهند جواب شما را بدهند بنده متن بلند بالایی را برای شما نوشته بودم که متاسفانه به علت قطع برق اون مطالب پاک شد اما خلاصه میکنم تنها کسی که شما را بی اعتبار کرد خود تان بودید شما در اوج با کارهایی که از روی احساسات انجام دادید با رفتار و عجلول بودنتان و بی منطق قضاوت کردن و کاملا احساسی برخورد کردن اعتبار تان را ازدست دادید که واقعا متاسفم
متاسفانه نه شما اهل انتقاد هستید نه حرمت نمک را نگه داشتن بنده جلوی خودم را خیلی گرفتم که از این کلمات استفاده نکنم اما نشد
میگوید به شما اهیمت داده نشده تالار چنگال برای چه ایجاد شد ؟ به درخواست کی ؟
مجله هفتگی را چه کسی در ابتدای سایت برای تشویق و ارزش دادن به کارتان در اول سایت قرار داد
چه کسی یود که گفت که گور پدر فیبو چرا برم رایزنی کنم با فیبو برای جبران کمی از زحمات دوستان همان همیار برتر هست دیگه سنگ مفت گنجشک مفت
چند پیغام خصوصی و علنی در رابطه با تالار چنگال زده شد دال بر ازادی بیش از حد به کاربر برای ایجاد تالار های مشابه و چه کسی جلوی این کار را گرفت
میگوید اصلا قرار نبوده تالار چنگال مدیر داشته باشه و با رفتن شما جناب طالبی مسول شدن از جناب طالبی بپرسید بعد از ایجاد تالار قرار شد چه کسانی مسول این تالار باشند چه کسی قرار بود سر دبیر مجله سایت بشه و و و و
کاش بنده اجازه داستم پیغام های خصوصی و تالار مدیران را به شما نشان دهم که ببنید چه کسی بیشترین حمایت را از شما کرده
جناب وحید درزی عزیز شما زود رنج هستید و طاقت انتقاد را ندارید و هر کسی در این راه قدم بردارد از نظر شما دشمن شماره یک محسوب میشه اما بدانید که شما خودتان بودید که یا این کارهایتان اعتبار تان را از دست دادید و حالا با گام بر داشتن در راه اشتباه و دیگران را مسول این اشتباه قرار دادن در پی اعتبار از دست رفته خود هستید اما مطمین باشید با فحش دادن و بی منطق حرف زدن و دیگران را متهم کردن راه به جایی ختم نخواهد شد شما اون اوایل هم قهر کردید و خدا حافظی کردید و با در خواست دوستان مجددا برگشتید مجددا خداحافظی کردید و باز برگشتید اینبار با متهم کردن دیگران البته میدانم که مرغ یک پا دارد و این حرفها چیزی را عوض نخواهد کرد
اما بدانید که اقا رضا برای شما خیلی ارزش قایل بود نه شما بلکه تمام کاربران و در راه کمک به دیگران از هیچ کاری فروگذار نبوده
بنده نه حقوق بگیر اقا رضا هستم و نه مزایایی دارم که بخواهم از اقا رضا حمایت کنم برای منافع بیشتر اما خوبه همبشه آدم به تمام جوانب نگاه کنه و بعد قضاوت کنه
درد دلی بود خدا حافظ

وحید درزی
September 8th, 2008, 22:25
با سلام
بنده اصلا دوست ندارم در این مباحث شرکت کنم اما چه کنم که جناب درزی بنده را با مطالبش وادار به این کار کرد

جناب درزی قبل از اینکه اقا رضا بخواهند جواب شما را بدهند بنده متن بلند بالایی را برای شما نوشته بودم که متاسفانه به علت قطع برق اون مطالب پاک شد اما خلاصه میکنم تنها کسی که شما را بی اعتبار کرد خود تان بودید شما در اوج با کارهایی که از روی احساسات انجام دادید با رفتار و عجلول بودنتان و بی منطق قضاوت کردن و کاملا احساسی برخورد کردن اعتبار تان را ازدست دادید که واقعا متاسفم
متاسفانه نه شما اهل انتقاد هستید نه حرمت نمک را نگه داشتن بنده جلوی خودم را خیلی گرفتم که از این کلمات استفاده نکنم اما نشد
میگوید به شما اهیمت داده نشده تالار چنگال برای چه ایجاد شد ؟ به درخواست کی ؟
مجله هفتگی را چه کسی در ابتدای سایت برای تشویق و ارزش دادن به کارتان در اول سایت قرار داد
چه کسی یود که گفت که گور پدر فیبو چرا برم رایزنی کنم با فیبو برای جبران کمی از زحمات دوستان همان همیار برتر هست دیگه سنگ مفت گنجشک مفت
چند پیغام خصوصی و علنی در رابطه با تالار چنگال زده شد دال بر ازادی بیش از حد به کاربر برای ایجاد تالار های مشابه و چه کسی جلوی این کار را گرفت
میگوید اصلا قرار نبوده تالار چنگال مدیر داشته باشه و با رفتن شما جناب طالبی مسول شدن از جناب طالبی بپرسید بعد از ایجاد تالار قرار شد چه کسانی مسول این تالار باشند چه کسی قرار بود سر دبیر مجله سایت بشه و و و و
کاش بنده اجازه داستم پیغام های خصوصی و تالار مدیران را به شما نشان دهم که ببنید چه کسی بیشترین حمایت را از شما کرده
جناب وحید درزی عزیز شما زود رنج هستید و طاقت انتقاد را ندارید و هر کسی در این راه قدم بردارد از نظر شما دشمن شماره یک محسوب میشه اما بدانید که شما خودتان بودید که یا این کارهایتان اعتبار تان را از دست دادید و حالا با گام بر داشتن در راه اشتباه و دیگران را مسول این اشتباه قرار دادن در پی اعتبار از دست رفته خود هستید اما مطمین باشید با فحش دادن و بی منطق حرف زدن و دیگران را متهم کردن راه به جایی ختم نخواهد شد شما اون اوایل هم قهر کردید و خدا حافظی کردید و با در خواست دوستان مجددا برگشتید مجددا خداحافظی کردید و باز برگشتید اینبار با متهم کردن دیگران البته میدانم که مرغ یک پا دارد و این حرفها چیزی را عوض نخواهد کرد
اما بدانید که اقا رضا برای شما خیلی ارزش قایل بود نه شما بلکه تمام کاربران و در راه کمک به دیگران از هیچ کاری فروگذار نبوده
بنده نه حقوق بگیر اقا رضا هستم و نه مزایایی دارم که بخواهم از اقا رضا حمایت کنم برای منافع بیشتر اما خوبه همبشه آدم به تمام جوانب نگاه کنه و بعد قضاوت کنه
درد دلی بود خدا حافظ

جناب رهجو سلام
کارهائی که شما به پیشنهاد من انجام دادید در جهت بهبود سایت بوده ، پس چه منتی بر سر من است . در ضمن از جائی خبر دارم که پیشنهاد مطلق شما برای مدیریت تالار جناب طالبی بوده است .
با ارادت

مسعود رهجو
September 8th, 2008, 22:48
جناب رهجو سلام
کارهائی که شما به پیشنهاد من انجام دادید در جهت بهبود سایت بوده ، پس چه منتی بر سر من است . در ضمن از جائی خبر دارم که پیشنهاد مطلق شما برای مدیریت تالار جناب طالبی بوده است .
با ارادت

از جناب طالبی خواهش میکنم اون پیغامی که برای ایشان دال بر مدیریت تالار چنگال فرستادم را در این قسمت الصاق کنند در ضمن بنده منت سر کسی نگذاشتم و گفتم که اقا رضا به در خواست های شما اهمیت میداد حالا هر جور دوست دارید میتوانید قضاوت کنید.
برم که فردا کلی کار دارم و این مسابل برام نون و آب نمیشه
بای

nirvana
September 9th, 2008, 01:54
با سلام خدمت دوستان گرامی

اول میخوام از همه دوستان و بروبکس سرمایه تشکر کنم . اما یه جورایی دلم گرفته از این رفتار ها . من مدتهاست که با بچه های فارکس در ارتباطم . اما باور کنید سرد ترین رفتار ها رو در بین دوستان ایرانی خودم دیدم . توروخدا از دستم ناراحت نشید ها ، منظورم شخص خاصی نیست . برخی اندیشمندان با نگاهی به تاریخ صد ساله و تحولات دوره ای ایران به این نتیجه رسیده اند که ایراد اساسی در فرهنگ و رفتار مردم است و تا در این زمینه تغییری صورت نگیرد ، تغییرات کلی ابتر خواهد ماند .

بیاین بجای اینکه منطق خودمون رو در جهت برخورد با دوست ایرانی خودمون بکار ببریم در جهت کمک به خودمون بکار ببریم و قلم زیبای خودمون رو چه با قصد و چه بی قصد استادانه در تخریب کسی حرکت ندیم . این اتفاق ها که خود به خود نمی افته . یکمی هم باید جلوی احساس ها رو گرفت . اگه ما هم دیگر رو حمایت نکنیم ، چه کسی اینکار رو میکنه ؟ غیر از اینه که همین الان توی لیست فروش خیلی از بهترین سیستم ها دنیا اسم کشور ایران نیست . خودموون رو هم باید از همدیگه دریغ کنیم ؟ اگر همه بگن خب من که تریدم رو میکنم و پیپ ها هم که مثل دونه های آب دارن قطره قطره جمع میشن و تا الان نصف دریا پر شده و ... پس انجمن به چه درد میخوره ؟ اما وقتی انجمن هست باید ازش نگهداری کرد . حفظش کرد . بهترش کرد . یه وقت هایی غافل شدن از چیزهای کوچک می تونه اثرات مخربی بجا بذاره . باور کنید این یک هنره . ترید یک هنره . مگر نه این که هنر نزد ایرانیان هم هست . باید از یه چایی بترواد دیگه ؟؟!! از کوزه همان تراود که در اوست .

یه روز که من تازه با فارکس آشنا شدم رفتم و یه جایی یه در خواست دادم . مهم نیست کجا ! یه عمری که گذشت و دیدم خبری نشد . گفتم خب بنده های خدا کار دارند دیگه . بیکار که نیستند . رفتم سراغ دوستان خاجی گفتم بالاخره یکی هم پیدا میشه که یکم بیکار باشه دیگه . ورداشتم اول متنم نوشتم ساری فور مای پور انگلیش ! بعد هم یه چیزایی سر هم کردم و به عنوان یه پست فرستادم . گفتم خب از هموطنام که چیزی نرسید از اینها ت ح ر ی م نشم خوبه !! :) صفحه رو بستم یه ماه دیگه سر بزنم ، اما شب رفتم یه نگاهی بندازم برقم پرید . باور نمیشد صحنه ای رو که دیدم . برای پیغام فرستاده بودند و .. اما عجیب ترین حالتش این بود که مدیر سایت کاری رو که باید میکردم برام نقاشی کرده بود و فرستاده بود . بگذریم که اینکار رو چقدر تکرار کردند . همین الان من توی فرومی عضو هستم که حتی یک پست هم ندادم و فقط با پیغام خصوصی باهاشون ارتباط دارم . چون از اونجا سر در نمیارم . ولی خدایی اینقدر مرام گذاشتن که دیگه روم نمیشه چیزی بگم . و یه چیز جالبه دیگه ، آخر همه انتقاد هاشون می نویسن در نهایت این نظر شخصی منه و از شما بخاطر روشتون یا مطلبتون تشکر میکنم . فکر کنم بد نیست یه مدت بریم تو جامعه مجازی فرنگی ، اینکه دیگه کارت خدمت و ویزا و ... نمیخواد . هم از روشهاشون یاد بگیریم هم از فرهنگ فرنگیشون . البته قصد بی احترامی و جسارت به هیچ کسی رو ندارم . اما این ها رو دلم مونده بود ، بالاخره باید یه جایی میگفتم . بیاین کمی بیشتر هوای همدیگر رو داشته باشیم و کمی تا قسمتی مهربان تر بنویسیم .

اشرف الدین گیلانی یکصد سال پیش شعر زیر را در توصیف روحیات مردم ایران سروده که نقدیست به رفتار ما ایرانیان

.............. از زهد و تقدس زده صد طعنه با سلمان / داریم جمیعا هوس حوری و غلمان / نه گبر و نه ترسا ، نه یهود و نه مسلمان / نه رومی رومیم و نه هم زنگی زنگی

.................. من در طلب دوست به هر کوچه دویدم / از مرشد و آ خ و ن د دو صد طعنه شنیدم */ اندر همه طهران دو نفر دوست ندیدم / بر جان هم افتاده شب و روز به جنگیم .

صراحت لهجه و زیاده عرضی من رو ببخشید .

از توجه شما سپاسگذارم .
با تشکر نیروانا
بدرود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ . ن : تمام مطالب فوق ، تنها درد دل های یک تریدر مینی اکانت بود و به هیچ شخص و موضوع خاصی اشاره نداشت . موفق و پیروز باشید . نیروانا

علي فاركس
September 9th, 2008, 03:19
سلام به همگی
وحید جان چند خط به عنوان یک دوست برات مینویسم.
صمیمانه ازت میخوام که قبول کنی.(چه بسا که قبول هم داشته باشی)
اونی که اعتبار میده خداست نه بنده خدا و نه هیچ اسباب دیگری..پس تمامی این تشکرها و ستاره ها و .... همه کشکن.
فکر نکن فقط شما هستی که از تشکر ها یا برخی نوشته ها برداشت بد میکنی.مسلما خیلیها اینطوری هستن.
اما داداش من محیط یک محیط مجازی هست.
یکی از دوستان توی همین تاپیک خیلی قشنگ نوشته بود.
این ابزارها همه خطی اندازه گیری میکنند در حالی که انسان موجودی پیچیده است.
خود من تا حالا چندین بار وارد حاشیه شدم.
آخریش یادمه با جناب حامد صمدی بود.
به خودم نگاه کردم دیدم الکی الکی حامد داره به خاطر یک بحث بی اهمیت تصمیم میگیره دیگه ننویسه.
خوب به جای اینکه بیایم بحث و بصورت عمومی باز کنیم تا همه ببینن و قضاوت کنن خیلی محترمانه در پیام خصوصی با هم حلش کردیم.آخرش که حل شد اومدیم گفتیم آقا تموم شد و دیگه مشکلی نیست.دیگه کسیم حرفی برای گفتن و اظهار نظر نداشت.(خیلی وقتا این اظهار نظرها آشوب به پا میکنه و دقیقا حکم دوستی خاله خرسه را ایفا میکنه(( در حالی که" میان دو کس جنگ چون آتش است سخن چین بدبخت هیزم کش است!")).
اتفاقا چقدر هم باهم دوست شدیم(که من از همین جا هم سلام بهش میرسونم)
بقول آقای بهزاد اقبالی اینجا خانه دوم ماست و ما خانواده ای هستیم که عین آمار 5 روز در هفته با هم هستیم.
کمی متین تر باش .
وحید جان یک چیزیرو بهت بگم.
هیچوقت تصمیم نگیر از انجمن بری!
اولین ضربه رو به خودت میزنی.
اونایی هم که رفتن آی دی جدید ساختن برگشتن اما دیگه ننوشتن.
پس همون بهتر که آدم خودش باشه و ننویسه.
کسی که توی انجمن پست میزنه اعتماد به نفس داره که خیلی ها ندارن!
خودشو میبره زیر ذره بین و این باعث میشه اشتباهات خودش کم بشه!
فقط کافیه یک نفر بیاد یک ایراد کار شمارو بگیره! همون یک دنیا ارزش داره!
در کنار مسائل جانبی از قبیل چیزهایی که بهت گفتم الان عصر ارتباطات هست.
اگه ارتباطاتتو کم کنی جا میمونی.
خیلبی ها اینجا و جاهای دیگه زحمت کشیدن.
فکر میکنی فقط شمایی که از ادامه کار دلسرد میشی؟
آدم وقتی زحمت میکشه توقعش میره بالا.
اما یادمون نره قبل از ما هم کسان دیگری بودن و بعد از ما هم کسان دیگری میان.
گذشت کن.صداشم دیگه در نیار.
ازت خوب حمایت شده منتها زحماتت در سایت توقعت رو برده بالا طوری که حمایتها رو نمیبینی.
ببین خیلیا تو این سایت و سایتهای دیگه هستن که مدیر نیستن اما پستهاشون بیش از یک مدیر ارزش داره.
مدیریت فقط یک اسم هست و یک رنگ و کمی اعتبار که اونم باز دست خداست.
به این تشکر ها و اعتبارها هم خیلی نیگاه میکنی.فرض کن نیستن.
من دیگه حرفی ندارم بزنم.
تصمیم با خودته.
منم دیگه تو این تاپیک پستی نمیزنم.
قربانت علی

Mostafa.Nasiri
September 9th, 2008, 03:39
دوست خوبم!

فرصت سلام تنگ است! كه ناگزير و خيلي زودتر از آنچه در خيالت است بايد خداحافظي را نجوا كني.

فرصت برای با هم بودن، ممکن است بقدر پلك بر هم زدنی دیر شده باشد. اما همین لحظه را اگر غنيمت نشماري، افسوس و دریغ ابدی را باید به دوش بکشی!

تنها راه رسیدن به دهکده ی شادیها، گذر از پل دوستی هاست. اگر پای ورقه ی دوستی ها، مهر صداقت نخورده باشد، مشروط و رفوزه شدن در امتحانات زندگی حتمی است. «صداقت»، ضامن بقای دوستی های پاک و معصومانه است.

برای ماندن در یاد و خاطر و دل دیگران، بايد «يكدلي» و دوست داشتن رو با عشق پيوند زد كه راز جاودانگي عشـــــق در همين است و بس!

سعید حاج حیدری
September 9th, 2008, 06:42
ما هم یک پست بزنیم دیگه هان
یا الله خوبی برادر چرا این قدر داغ میکنی بابا این ستاره ها این مدیریت ها این اعتبار ها هم کشکه
توصیه سعی کن در هیچ جا مسئولیت قبول نکنی بهتر است
اگر تریدر هستی سرت تو کار خودت باشه تریدت رو بکن چون مدیریت این حرفا اعصابت رو می ریزه به هم

فروم هم محل تبادل نظرات هست مهم این است که سود کنیم
پیشنهاد کاری زمانی به من شد که تو سایت سرمایه به عنوان کاربر معمولی مطلب می زدم تازه با نیما هم اون موقع جنگیدم اما الان رفیق فابریک شدیم

دیگه این که به قول علی بزار خدا بهت اعتبار بده بنده خدا کی هست
بابا برای یک تریدر حرفه ایی تو سطح شما افت داره وحید جون بیای بگی من باید قبلا نفر اول انتخاب می شدم الان دیگه نمی شوم
بابا 300 دلار که پولی نیست جیگر 300 پیپ می دونم برات اصلا کاری نداره

بیخیال بچسب به ترید این قدرم سر و صدا نکن
چون دوست دارم نصیحتت کردم ها وگرنه اصلا مهم نبود برام

خیلی مخلصیم

محمد طالبی
September 9th, 2008, 11:54
سلام خدمت دوستان عزیزم
نمی دونم مشکل اصلی جناب درزی چه بود ولی خودم فکر میکنم مشکل اصلی مسول شدن بنده در تالار چنگال اندرو است برادر این که اینهمه نارحتی و دعوا نداشت
جناب درزی
یعنی مدیریت قسمتی از سایت اینقدربرات مهمه که شما اینهمه پست حاشیه ای میزنی اخرش میگی دنبال احقاق حقم بوده ام به نظر شما مدیر یک قسمت شدن برای ادم نون و اب میاره یا حقوق میدن ما خبر نداریم نه این خبرا نیست مسولیت شما زیادتر میشه باید به همه جواب بدی باید مراقب باشی حاشیه در حوزه کاری شما درست نشه اهداف تالار را مو به مو اجرا کنی و .... همین .
خب من که در روز 6 ساعت بیشتر انلاین نیستم شما که وقتت بیشتره بیا این مسولیت رو قبول کن فکر مکینی برای من خیلی مهمه نه . تازه بار من کمتر میشه به کارهای نیمه تمامم میرسم اینقدر که دعوا و حاشیه نداشت به اقا رضا هم گفتم بنده نمیتوانم اگر بخواهی متنش را اینجا میاورم ولی قبول نکرد خب میگی من چکار کنم ؟؟؟؟
دوست من عزیز من شما اینهمه زحمت کشیدی تو سایت چرا اخر سر همه رو خراب کردی بخاطر چی ؟ به خیلی ها توهین کردی حاشیه درست کردی جنگ دعوا که چی بشه ؟ مگر اقا مسعود جناب اقبالی و بقیه مدیران با حاشیه سازی و توهین مدیر شدن ؟ خیر اونها زحمت کشیدن به اینجا رسیدن .
شما میگی اقای رهجو و اقا رضا پارتی بازی کردن که من مدیر بشوم ایا مدرکی صحبتی نقل قولی داری یا از من شنیدی که تهمت به من و اقا مسعود میزنی ؟ این چند وقته کارت شده به این وان پریدن توهین و افترا . برای چه کاری؟ برای چه هدفی؟
مگر یکی از اهداف ما حفظ سایت از حاشیه ها نیست ؟ خب اگه اینجا نباشه چطور باهم در ارتباط باشیم
بابا ما اینجا جمع شدیم باهم دوست باشیم باهم کار کنیم تا بعد از 2 الی 3 سال با کمک همدیگر به سوددهی برسیم و جز اون 5 درصد برنده برسیم جا هم برای همه ما هست مگراون اقای که میاد زحمت میکشه اندیکاتور و اکسپرت درست میکنه با اون کسی که بازار رو تحلیل میکنه و یا کتاب ترجمه میکنه
من وشما را میبینه یا پول از ما میگره ؟ خیر برای رضای خدا و کمک به دوستان خودش اینکار را میکنه تا باکمک همدیگه از راه ترید به پول برسه غیر از اینه ؟ خب این وسط حالا هی ما بیایم حاشیه درست کنیم دعوا و توهین به همدیگر . نتیجه چه میشود : فقط اعصاب خورد کردن دلخوری ناراحتی درسته ؟
بابا به جای این حرفها بریم مطالعه کنیم تمرین کنیم باهم دوست باشیم ول کنید این حرفها رو .

جناب درزی
حالا هم طوری نشده یه مدت استراحت کن برو تفریح و گردش تا از این حالت بیرون بیای و بشی همان وحید سابق .
بعدش بیا تالار چنگال اونجا کارت رو از سر بگیر . اونجا خیلی کار داریم

انشا ا... حال پدر شما هم خوب شود و همیشه شاد و موفق باشی
از دوستان هم میخوام به خاطر حرمت سایت به خاطر ارامش خودتون همدیگر رو ببخشیم و بدانیم هیچ لذتی بالاتر از بخشش نیست
خواهشا دیگه پستهای حاشیه ای و نامربوط نزنین تا ماجرا ختم به خیر شود انشاا..
.

ببخشید سرتان روبه درد اوردم شاد باشید
کوچیک همه محمد طالبی

alireza_k
September 11th, 2008, 15:30
با سلام خدمت دوستان عزیز

من قسمتی از این تاپیک را خواندم (تاکید می کنم قسمتی از این تاپیک )چند سوال برام پیش اومد و چند نکته، اگه یکی به من جواب بده ممنون میشم

1- این قضیه امتیاز چیه؟ چیزی باهاش می دن که سرش دعواست؟ مثلا تو فروم قیمتها بر اساس امتیاز شما حق بهره برداری از قسمتهایی از سایت را داری که دیگران ندارند،اینجا چطور؟

2- من مفهوم قربانی را نمی فهمم، جناب درزی می گن من قربانی شدم، منظورشون چیست؟ یعنی باید به مقام و منسبی می رسیدند و نرسیدند؟ ایا در اینجا اگه به مقامی برسیم چیزی می دن؟ خدا شاهده این سوالات به کنایه نیست، می خوام ببینم دعوا سر چیه

3- یک سوال از مدیران داشتم: اگه من یک تاپیک بزنم و یک مطلبی را در اون تاپیک شروع کنم، بعد از مدتی یه حاشیه ناقابل درست کنم و بقیه تاپیکم را در فروم نو پایی ادامه بدهم، اینجا رو هم شلوغ کنم که درست اداره نمی شه قربانی شدم، وا اسفا وا اسلاما.....که بقیه یه سری به اونور بزنن ،ایا شما به عنوان مدیران سایت می تونید ازم شکایت کنید؟ ایا می تونید جلوی کارم را بگیرید؟

(این سوال اخرم دقیقا و بی رحمانه کنایه امیز بود)

4- چرا همیشه یک عده خاص قربانی میشن؟ مثلا طرف با یک id میاد قربانی میشه، idخودشو عوض می کنه قربانی میشه، اشکال از جلاده یا از قربانی؟ دقیقا منظور از این سوال اخر جناب targeter است برای دیگران سوتفاهم نشه

و دراخر یک مطلب در مورد جناب طالبی و صحبتهاشون، من نه ایشون را می شناسم نه پسر خالشم و نه اصلا ایشون اسم منو می دونند ولی در مورد مدیریت ایشون در اون تالار باید تجربه شخصیم را بگم، یک مراجعه به اون تالار بکنید ببینید ایا ایشون تا به حال اگر کسی نظر مخالفی داده با لهن توهین امیز برخورد کرده، من اون مطلب چنگال اندروز را از ایشون یاد گرفتم ولی بعضی وقتها به تحلیلهاشون ایراد هم گرفتم، ولی با کمال صبر و تحمل پاسخ دادن، نه مثل بعضی از دوستان که انگار وقتی به تحلیل یا مطلبشون ایراد می گیریم فکر میکنند فهششون دادیم، نه اقا چلنج بهترین راه یاد گیریست

و در اخر یک بار این جمله را نقل کردم دوباره اینجا میگم، یکی از تئوری پردازن بزرگ دمکراسی اگر اشتباه نکنم ژان ژاک رسو به مخالف خودش می گوید:

گرچه با نظر تو مخالفم اما حاضرم جانم رافدا کنم تا بتوانی بدون هیچ ترس وواهمه ای نظرت را بیان کنی

شما هم هر موقع به این جمله به معنای کامل کلمه ایمان داشتید هرگز قربانی هیچ سیستمی نمی شوید.

ایا ایمان دارید؟

targeter_forex
September 11th, 2008, 19:02
با سلام خدمت دوستان عزیز

من قسمتی از این تاپیک را خواندم (تاکید می کنم قسمتی از این تاپیک )چند سوال برام پیش اومد و چند نکته، اگه یکی به من جواب بده ممنون میشم

1- این قضیه امتیاز چیه؟ چیزی باهاش می دن که سرش دعواست؟ مثلا تو فروم قیمتها بر اساس امتیاز شما حق بهره برداری از قسمتهایی از سایت را داری که دیگران ندارند،اینجا چطور؟

2- من مفهوم قربانی را نمی فهمم، جناب درزی می گن من قربانی شدم، منظورشون چیست؟ یعنی باید به مقام و منسبی می رسیدند و نرسیدند؟ ایا در اینجا اگه به مقامی برسیم چیزی می دن؟ خدا شاهده این سوالات به کنایه نیست، می خوام ببینم دعوا سر چیه

4- چرا همیشه یک عده خاص قربانی میشن؟ مثلا طرف با یک id میاد قربانی میشه، idخودشو عوض می کنه قربانی میشه، اشکال از جلاده یا از قربانی؟ دقیقا منظور از این سوال اخر جناب targeter است برای دیگران سوتفاهم نشه

و دراخر یک مطلب در مورد جناب طالبی و صحبتهاشون، من نه ایشون را می شناسم نه پسر خالشم و نه اصلا ایشون اسم منو می دونند ولی در مورد مدیریت ایشون در اون تالار باید تجربه شخصیم را بگم، یک مراجعه به اون تالار بکنید ببینید ...

و در اخر یک بار این جمله را نقل کردم دوباره اینجا میگم، یکی از تئوری پردازن بزرگ دمکراسی اگر اشتباه نکنم ژان ژاک رسو به مخالف خودش می گوید:

گرچه با نظر تو مخالفم اما حاضرم جانم رافدا کنم تا بتوانی بدون هیچ ترس وواهمه ای نظرت را بیان کنی

شما هم هر موقع به این جمله به معنای کامل کلمه ایمان داشتید هرگز قربانی هیچ سیستمی نمی شوید.

ایا ایمان دارید؟

سلام با احترام به نظر شما دوست عزیز ALIREZA_k از اینکه فکر میکنی من قربانی شدم یا میشم به خنده افتادم کی گفته من قربانی شدم از من شنیدید من که نگفتم.
نظر من راجع به استفاده از اینترنت و حضور در این سایت یا سایتهای دیگه همونطور که به وحید درزی گفتم اینه که:( فقط برای رفع احتیاجاتت از فضای مجازی سایتها استفاده کن هیچ چی رو هم به کسی مجانی نده و فاصله تو با کسانی که فکر میکنی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect )

یکی از دوستان به نام ALIREZA 28 AGE این جمله منو به عنوان جمله منفی تو تاپیکم گذاشته بود که بگه من عجب آدم کثیفی هستم الان توضیح میدم این جمله یعنی چی:
1-فرهنگ استفاده از اینترنت اینه که فقط برای رفع احتیاجت باید ازش استفاده کنی مثلا من دنبال ترید کردن هستم یا دنبال کتاب یا مطلب خاصی میگردم از اینترنت استفاده میکنم نه اینکه مثل بعضیا یه گونی سه خط تخمه آفتاب گردون بگیرم بعد به عنوان مثال سایت سرمایه رو باز کنم هی ببینم کی چی میگه جوابشو بدم اینجا با این درگیر شم اونجا که چیزی نمیدونم اظهار نظر کنم این میشه استفاده از اینترنت به عنوان سرگرمی نه برای رفع احتیاج ....(عجب جمله بد آموزی )
2- هیچ چیز رو به بقیه مجانی نده این جمله رو به وحید درزی گفتم چون ایشون میگفتن کلی از وقتشون رو صرف آماده سازی جزوه آموزشی چنگال اندرو کردن و حالا هیچ کی قدرشون رو نمیدونه و قربانی شدن منم گفتم اگر احساس میکنی بابت چیزی خیلی زحمت کشیدی و ارزش زیادی برات داره مجانی به بقیه نده اینم حرف بدی نیست به عنوان مثال جناب فراهانی و جناب لنگرودی که اخیرا کتاب "تحلیل تکنیکال در بازاره سرمایه جان مورفی" رو ترجمه کردن اونو مجانی در اختیار بقیه گذاشتن ؟!!!
3- فاصله تو با کسانی که اذیتت میکنن دکمه disconect هست من همیشه وقتی میبینم دارم اذیت میشم داره اعصابم خورد میشه همین کارو میکنم چون باید اعصاب راحت داشته باشم تا ترید کنم مطالعه کنم کارای شرکت رو انجام بدم مگه دیوانه ام اعصابم رو خورد کنم به خاطر هیچ و پوچ جواب اینو بدم جواب اونو بدم تاپیک اعتراض درست کنم از این حرفا.

این جمله ای که گذاشتی:
برای روسو نیست منتصب به روسوت صاحب واقعی این جمله "مارتین پالمر " هست

جمله امضای پستهات هم ماله "آندره ژید" نویسنده فرانسوی هست

من وقتی پای متا تریدر میشینم باید قیمت به جایی برسه تا ترید کنم برای همین وقتمو با زدن پست تو این سایت و اون سایت پر میکنم تا حوصلم سر نره حالا با این آی دی نشد با یکی دیگه تا بحال هم با هیچ کدوم از پستهام به احدی ضرر مالی وارد نکردم از کسی هم درخواست یادگیری چیزی نکردم!!!
هرچی لازم داشته باشی به صورت PDF و کتاب هست دانلود میکنی مطالعه میکنی نیاز به منت کشی اینو اون هم نداری !!!
حالا که به مبحث فلسفه علاقه داری این جمله رو بخون تا بفهمی با این جمله هیچ وقت قربانی نمیشی:
(it was a simple tale but its message is an enduring vertue and generosity will be rewarded in ways that one can not know )
(این داستان داستان ساده ایه ولی یه پیام ابدی داره بخشندگی و جوانمردی از راهی که هیچ کس نمیدونه پاداش داده خواهد شد) ( نلسون ماندلا کتاب "راه دشوار آزادی")
من اینطوری فکر میکنم چیزهایی رو که بلدم به مرور زمان با آی دی های مختلف تو این سایت و سایتهای دیگه میزارم منتظر تشکر و امتیاز نیست هر وقت هم بوی درگیری و تشنج میاد خدا حافظی میکنم با یه آی دی جدید میام چیزای جدید به بقیه یاد میدم (هیچ وقت هم قربانی نشدم و نخواهم شد ) چون پاداش کارام رو گرفتم نه از راه سایت سرمایه و امتیاز و تشکرهای بچه های اینجا بلکه از راهی خودم هم نمیدونستم

موفق باشید

albertini
September 11th, 2008, 19:44
سلام با احترام به نظر شما دوست عزیز ALIREZA_k از اینکه فکر میکنی من قربانی شدم یا میشم به خنده افتادم کی گفته من قربانی شدم از من شنیدید من که نگفتم.
نظر من راجع به استفاده از اینترنت و حضور در این سایت یا سایتهای دیگه همونطور که به وحید درزی گفتم اینه که:( فقط برای رفع احتیاجاتت از فضای مجازی سایتها استفاده کن هیچ چی رو هم به کسی مجانی نده و فاصله تو با کسانی که فکر میکنی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect )

یکی از دوستان به نام ALIREZA 28 AGE این جمله منو به عنوان جمله منفی تو تاپیکم گذاشته بود که بگه من عجب آدم کثیفی هستم الان توضیح میدم این جمله یعنی چی:
1-فرهنگ استفاده از اینترنت اینه که فقط برای رفع احتیاجت باید ازش استفاده کنی مثلا من دنبال ترید کردن هستم یا دنبال کتاب یا مطلب خاصی میگردم از اینترنت استفاده میکنم نه اینکه مثل بعضیا یه گونی سه خط تخمه آفتاب گردون بگیرم بعد به عنوان مثال سایت سرمایه رو باز کنم هی ببینم کی چی میگه جوابشو بدم اینجا با این درگیر شم اونجا که چیزی نمیدونم اظهار نظر کنم این میشه استفاده از اینترنت به عنوان سرگرمی نه برای رفع احتیاج ....(عجب جمله بد آموزی )
2- هیچ چیز رو به بقیه مجانی نده این جمله رو به وحید درزی گفتم چون ایشون میگفتن کلی از وقتشون رو صرف آماده سازی جزوه آموزشی چنگال اندرو کردن و حالا هیچ کی قدرشون رو نمیدونه و قربانی شدن منم گفتم اگر احساس میکنی بابت چیزی خیلی زحمت کشیدی و ارزش زیادی برات داره مجانی به بقیه نده اینم حرف بدی نیست به عنوان مثال جناب فراهانی و جناب لنگرودی که اخیرا کتاب "تحلیل تکنیکال در بازاره سرمایه جان مورفی" رو ترجمه کردن اونو مجانی در اختیار بقیه گذاشتن ؟!!!
3- فاصله تو با کسانی که اذیتت میکنن دکمه disconect هست من همیشه وقتی میبینم دارم اذیت میشم داره اعصابم خورد میشه همین کارو میکنم چون باید اعصاب راحت داشته باشم تا ترید کنم مطالعه کنم کارای شرکت رو انجام بدم مگه دیوانه ام اعصابم رو خورد کنم به خاطر هیچ و پوچ جواب اینو بدم جواب اونو بدم تاپیک اعتراض درست کنم از این حرفا.

این جمله ای که گذاشتی:
برای روسو نیست منتصب به روسوت صاحب واقعی این جمله "مارتین پالمر " هست

جمله امضای پستهات هم ماله "آندره ژید" نویسنده فرانسوی هست

من وقتی پای متا تریدر میشینم باید قیمت به جایی برسه تا ترید کنم برای همین وقتمو با زدن پست تو این سایت و اون سایت پر میکنم تا حوصلم سر نره حالا با این آی دی نشد با یکی دیگه تا بحال هم با هیچ کدوم از پستهام به احدی ضرر مالی وارد نکردم از کسی هم درخواست یادگیری چیزی نکردم!!!
هرچی لازم داشته باشی به صورت PDF و کتاب هست دانلود میکنی مطالعه میکنی نیاز به منت کشی اینو اون هم نداری !!!
حالا که به مبحث فلسفه علاقه داری این جمله رو بخون تا بفهمی با این جمله هیچ وقت قربانی نمیشی:
(it was a simple tale but its message is an enduring vertue and generosity will be rewarded in ways that one can not know )
(این داستان داستان ساده ایه ولی یه پیام ابدی داره بخشندگی و جوانمردی از راهی که هیچ کس نمیدونه پاداش داده خواهد شد) ( نلسون ماندلا کتاب "راه دشوار آزادی")
من اینطوری فکر میکنم چیزهایی رو که بلدم به مرور زمان با آی دی های مختلف تو این سایت و سایتهای دیگه میزارم منتظر تشکر و امتیاز نیست هر وقت هم بوی درگیری و تشنج میاد خدا حافظی میکنم با یه آی دی جدید میام چیزای جدید به بقیه یاد میدم (هیچ وقت هم قربانی نشدم و نخواهم شد ) چون پاداش کارام رو گرفتم نه از راه سایت سرمایه و امتیاز و تشکرهای بچه های اینجا بلکه از راهی خودم هم نمیدونستم

موفق باشید

جالبه جناب تارگتر شرکت در بحثها رو که باعث میشه یک کاربر دیگه رو از اشتباه دربیاری و بعضی وقتها طرف قانعت کنه و باعث بشه خودت

یک چیزی یاد بگیری به باد تمسخر میگیره ولی خودش چند سطر بعد اذعان میکنه برای پر کردن وقتهاش قبل از اینکه قیمتها به جای مورد

نظر ایشون برسه و برای اینکه حوصله شون سر نره در این سایت و اون سایت پست میزنه .بقول جناب درزی این یک پارادوکسه :laugh:

نه اقا اینجا کسانی موفقند و محبوبند که نه بخاطر رفع احتیاج بلکه برای کمک به دیگران از وقت خودشون بدون چشمداشتی هزینه میکنند چونکه خیلی هاشون دانسته هاشونو مدیون کسانی

هستند که روزی با همین نیت دستشونو گرفتند و اوردند بالا.

alireza_k
September 11th, 2008, 20:39
با سلام خدمت دوستان عزیز

سخنان دوستمون جناب targeter را نقل قول نمی کنم می توانید در بالا بخوانید ، جواب هم نمی دهم نه از این بابت که جوابی نیست ، بلکه من برای خودم و شعور عمومی افراد ارزش قائلم . پس به یک لینک ساده توجه شما را جلب می کنم که بدانید چرا پاسخ نمی دهم

من چند سوال ساده کردم حتی ایراد هم نگرفتم با انکه از نظرم بی اشکال هم نبود، ایشان خود را کرکس صفت دانستند پس اگر ایراد بگیرم به من چه خواهند گفت؟؟

اما در مورد جمله مذکور که من گفتم اگر اشتباه نکنم مربوط به رسو است ، خوشبختانه اینترنت بجز اینکه ابزاری برای فخر فروشی باشد ،ابزاری برای کسب اطلاعات است با یک سرچ ساده دیدم این جمله مربوط به ولتر فیلسوف مشهور فرانسوی است ،اگر دوستان خواستند می تونم لینکها شو بگم. بگذریم شما فکر کنید پدر بزرگ من این حرف رازده ایا درست است؟؟ اگر هست به گوینده چه کار دارید؟؟ مطلب را درک کنید

در مورد قربانی ، من منظورم کلمات جناب درزی بود، از دید ایشان عده ای قربانی هستند که جناب targeterتایید کرده بودند ، یعنی گفته بودند دردت را میفهمم،بهتر بگم من از کلیه گلایه های ایشون در پستهاشون که کم هم نیست این مفهوم را درک کردم ،البته اگه باز هم این دوستمون به کلمات حساسیت دارند من از مدیران خواهش می کنم بجای کلمه قربانی در پست قبلی من کلمه مورد ظلم واقع شده، درک نشده، مورد بی مهری قرا گرفته،مهجور واقع شده،نفهمیده شده و.... را قرار دهند زیرا دیگر امکان ویرایش برای من و جود ندارد.
با تشکر

targeter_forex
September 11th, 2008, 23:16
در هر صورت جنابان آلبرتینی و ALIREZA_K هر جور که راحت هستید فکر کنید اگه احساس میکنید این بحث براتون مهمه ادامه بدید.
برای من چندان اهمییتی نداره(تخمه هم یادم رفته بخرم ... شرمنده اخلاق ورزشکاریتون)

همگی موفق و ثروتمند باشید

وحید سلیمانی
September 11th, 2008, 23:57
یه گونی سه خط تخمه آفتاب گردون بگیرم

جناب میتونم بپرسم شما Made in کجائی؟اگه سخته تو پی ام بگو.خوشحال میشم بیشتر با شما آشنا بشم;)

albertini
September 12th, 2008, 00:17

جناب میتونم بپرسم شما Made in کجائی؟اگه سخته تو پی ام بگو.خوشحال میشم بیشتر با شما آشنا بشم;)

ایشون مال هرکجاست معلومه کلاسش خیلی بالاتر از ماهاست .ایشون احتمالا وقتی دارند تو فروم forex-tsd پست میزنه نسکافه

میل میکنه. واقعا اگه ایشون بره نمیدونم ما این پترنهای پارک زوراسیکی رو باید از کجا یاد بگیریم .

(بعضی وقتها لازمه با بعضی ها با ادبیات خودشون حرف زد)

alireza_k
September 12th, 2008, 00:43
ایشون مال هرکجاست معلومه کلاسش خیلی بالاتر از ماهاست .ایشون احتمالا وقتی دارند تو فروم forex-tsd پست میزنه نسکافه

میل میکنه. واقعا اگه ایشون بره نمیدونم ما این پترنهای پارک زوراسیکی رو باید از کجا یاد بگیریم .

دوست من با ینکه موافق این برخورد نبودم،ولی خدایی بعد اینهمه جرو بحث این خیلی با مزه بود :laugh:

حالا تو تخمه داری؟ من که قلیون و چاق کردم، بزار شب جمعه ای یه حالی بکنیم:laugh::laugh::laugh:

دو نفرست، اگه پیپ داشتم می رفتیمforex-tsd

وحید سلیمانی
September 12th, 2008, 00:46
والا من یک بار تو زندگیم خدا زد پس کله ام نمیدونم خیلی گشنه ام بود چم بود؟ از یک نفر خواهش کردم که فلانی (آلبرتینی)کوتاه

بیا.برا هفت پشتم بس بود.اگر این یک کار رو نکرده بود اون یک پستی رو که در جواب این آقای درزی زدم رو هم نمیزدم.چون دیدم

اون جناب سر ما منت گذاشتو حرفمون رو به قولی شهید نکرد.

الان یک داستانی رو میگم راجع به ورزش آی کی دو.این ورزش چون بر اساس فلسفه زیبا طراحی شده بسیار محبوبه.

ورزش کاراته طوری طراحی شده که شما هرچی کتک خورتون ملس تر موفقیتتون بیشتر بطوری که شما وقتی کاراته تمرین

میکنید یک قسمتی هست که مربی کارآموزها رو مقابل هم قرار میده که همدیگه رو کتک بزنن این یک مدلهائی بدنسازیه

در ورزش کاراته چون ضربات مشت مستقیمه هنرجو طوری آموزش میبینه که بتونه این ضربات رو با ضربه ساعد به جناحین منحرف

کنه در این وضعیت گارد ضربه زنند باز میشه و شخص میتونه به ناحیه سینه و شکم طرف مقابل ضربه بزنه البته شخص اول که

الان گاردش بازه هم طوری آموزش میبینه که بتونه در حالی که تعادل نداره به ناحیه ران و پهلو طرف مقابل ضربات سختی رو وارد کنه

پس این دور اینقدر ادامه پیدا میکنه که یکی از این افراد کم بیاره مبارزات کاراته همیشه بسیار خشن بوده برا همین از جزو ورزشهای

المپیکی حذفش کردن.خوب این چه ربطی به آی کی دو داشت؟الان میگم:

این قضیه بود تا اینکه یکی از اساتید کاراته به نام موریه یوئشیبا امد گفت:

چرا وایسم مشت رو بخورم؟کافیه از جلوش برم کنار.به همین سادگی به همین خوشمزگی ورزش آی کی دو ساخته شد.

حالا دوستان کافیه سعی کنید آی کی دو کار باشید.(تو که لالائی بلدی چرا خوابت نمیبره)

ما چاکریم

Sohrab_K
September 12th, 2008, 00:49
سلام

ببخشید این بحث ظاهرا مختومه شده بود .

بهتر نبود اجازه میدادیم سایت روال عادی خودشو از سر بگیره !؟

امیدوارم با بزرگواری همه دوستان این آخرین پست این تاپیک باشه ...

targeter_forex
September 12th, 2008, 00:49

سلام وحید جان بهت PM میدم اما من made in آریا شهر هستم .... بقیشو تو PM یارو میکنم

targeter_forex
September 12th, 2008, 01:08

سلام خدمت جناب آلبرتینی من تا حالا تو عمرم دو بار نسکافه خوردم یه بار موقع دانشجویی ام تو دانشگاه 1500 تومان یه بار هم خونه یکی از دوستهام ......
با هر ادبیاتی که دوست دارید صحبت کنید من ناراحت نمیشم و تحریک هم نمیشم بقول یکی از دوستام (من خودم معاون نیرو محرکه هستم)البته جهت اطلاعتون عرض کنم این دوست بنده اهل زور آباد کرج بود خیلی جای با کلاسیه بهش میگن(نگین شب زیگیل روز).....

این پترنها رو هم درسته یه بنده خدایی که خدا پدرش رو بیامرزه بهم یاد داد هر چی دوست داری صدا کن هر جور
راحتی اسم گذاری کن ....(هر چی رو دوست داری ببر پترنهامو با خودت نبر)

Hamed2420
September 12th, 2008, 01:19
یک پستی در تاپیک کوتاه و خواندنی ارسال کرده بودم که 4 جمله بسیار زیبا داشت که وصف حال این تاپیک هست. اونها رو دوباره اینجا ارسال میکنم به امید اینکه مراقب حرف زدنمون باشیم، موقعیت ها رو در یابیم و قدر وقتمون رو بدانیم. امیدوارم!

چهار چيز است که نمي‌توان آن‌ها را بازگرداند :

1. سنگ ... پس از رها کردن!

2. حرف ... پس از گفتن!

3. موقعيت... پس از پايان يافتن!

4. و زمان ... پس از گذشتن!

HajReza
September 12th, 2008, 01:59
5- و حساب ... پس از کال شدن

alireza_k
September 12th, 2008, 03:25
با سلام

دوستان یک نکته جالب الا ن ساعت 3:20 صبحه هیچکس از اینجا نمی ره ، همه منتظرن ببینن کی چی می گه،خوب حالا که همه اساتید جمعند نظر دوستان در مورد EUR/USD چیه به نظرتون روند نزولی کی متوقف میشه، من فکر می کنم به پایان این روند پر شتاب نزدیکیم.

جناب TARGETER من اخلاقا اصلا اهل این بحثها نیستم، نمی دونم چی شد که اینجوری شد ، فکر کنم تقصیره اونی که خودتون می دونید بود:laugh::laugh:(قابل توجه همه در شرف ازدواجها موقع دعوا با کس دیگه تو سایت نیایید) خلاصه اینکه از رفتارتون تو اون تاپیک ناراحت شدم اینجا اینجوری شد، در هر صورت من رسما معذرت می خوام ،با اینکه الان یه تیکه دیگه بارم می کنی ولی واقعا ببخشید، اون تاپیکم اگه صلاح دونستی ادامه بده.

بازم معذرت می خوام:laugh:این شد سه بار

اینم عکس حاضرین

m.shekaarian
September 12th, 2008, 10:30
یک پستی در تاپیک کوتاه و خواندنی ارسال کرده بودم که 4 جمله بسیار زیبا داشت که وصف حال این تاپیک هست. اونها رو دوباره اینجا ارسال میکنم به امید اینکه مراقب حرف زدنمون باشیم، موقعیت ها رو در یابیم و قدر وقتمون رو بدانیم. امیدوارم!

2. حرف ... پس از گفتن!

سلام حامد خان
این یکی از زیباترین جملات قصاری بود که امسال شنیدم
واقعا همین طور هست :)

Ganji251
September 18th, 2008, 13:39

حاجی جان دست مریزاد!
خیلی وقت بود نخندیده بود خدائیش کلی خندیدم!
و کلی هم خوشحال که از دست این جمله بالای صفحه راحت می شوم.
کاربر عزیز Ganji251، شما در دو هفته اخیر فعالیتی در سایت سرمایه ....

Parham A
September 18th, 2008, 13:53

2. حرف ... پس از گفتن!

سلام
شاید بشه:
سنگ رو پس از رها کردن برگردوند ( مثلا یه سنگ دیگه پیدا کرد :p )
موقعيت رو پس از پايان يافتن دوباره ساخت و این بار ازش استفاده کرد
حساب رو پس از کال شد برگردوند ( شارژ کرد :p )
ولی
حرف رو نمیشه برگردوند چون دیگه زمانی واسه برگردوندنش نمونده!
با تشکر از حامد و حاج رضای عزیز
پ.ن:
بچه ها شوخی شوخی به گنجشک ها سنگ میزنند
ولی گنجشک ها راستی راستی میمیرند!
ادما شوخی شوخی به همدیگه زخم زبون میزنند
ولی دلا راستی راستی میشکنند!