PDA

View Full Version : انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه (شهریورماه 87)

Reza
September 5th, 2008, 11:44
http://www.sarmaye.com/images/monthly_poll.png (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4067)
همراه با 300 دلار جایزه - شهریورماه 87
اعطای جایزه توسط بروکر FiboGroup (http://www.fibogroup.com/) (سایت فارسی فیبوگروپ (http://www.fibogroup.com/ar))

http://www.sarmaye.com/images/fibogroup.png (http://www.fibogroup.com/ar)

با سلام

پس از برگزاری نظرسنجی مردادماه (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3869)، دومین دوره نظرسنجی برای انتخاب کاربر برگزیده شهریورماه برگزار می شود.

هدف از این انتخاب، تقدیر از کاربران فعال سایت سرمایه، ایجاد شور و اشتیاق و انگیزه در کاربران و همچنین افزایش دوستی و صمیمیت میان اعضاء می باشد.

لطفا پیشنهادات و انتقادات در مورد نحوه اجرای نظرسنجی را در تاپیک "پیشنهاد و انتقاد در مورد روش انتخاب کاربر برگزیده ماه (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3870)" مطرح کنید.

1- "کاربر برگزیده ماه" با رای مستقیم کاربران سایت انتخاب خواهد شد. به این صورت که هر یک از کاربران می تواند از میان کاربران قرار گرفته در لیست، کاربر مورد نظر خود را انتخاب کند. (با توجه به برخی ملاحظات، فقط افراد دارای 30 پست یا بیشتر که دو هفته از عضویت آنها گذشته، می توانند در نظرسنجی نهایی شرکت کنند)

2- از امروز به مدت یک هفته، کاربران و مدیران سایت افراد فعال را برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی معرفی می کنند. افرادی در لیست گزینه های نظرسنجی قرار می گیرند که:

توسط یکی از مدیران انجمنها یا مدیر سایت از طریق پست زدن در این تاپیک معرفی شوند.
توسط ۱۰ کاربر معرفی شوند (به این صورت که کاربر A با پست زدن در این تاپیک، کاربر B را برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی معرفی می کنند. اگر 9 کاربر دیگر به نشانه تأیید از پست کاربر A تشکر کنند، کاربر B در لیست گزینه های نظرسنجی قرار خواهد گرفت.)

3- از تاریخ 23 شهریور، نظرسنجی آغاز و تا 31 شهریور ادامه خواهد داشت. (پس از آغاز نظرسنجی نیز امکان معرفی افراد جدید برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی بر اساس شرایط مندرج در بند 2 وجود دارد.)

4- در تاریخ اول مهرماه، نظرسنجی به اتمام می رسد و نفرات برگزیده معرفی خواهند شد.

5- طبق توافق انجام شده، به نفر اول و دوم جوایز زیر توسط بروکر فیبوگروپ (http://www.fibogroup.com/)اهداء خواهد شد:

نفر اول: یک حساب میکرو 200 دلاری در بروکر فیبوگروپ (http://www.fibogroup.com/)
نفر دوم یک حساب میکرو 100 دلاری در بروکر فیبوگروپ (http://www.fibogroup.com/)

همچنین برای نفر اول، عنوان "کاربر برگزیده شهریور 87" در زیر نام کاربری درج خواهد شد.

نکات قابل توجه:
1- با توجه به تجربه نظرسنجی گذشته، در این نظرسنجی امکان مشاهده اینکه هر کاربر به کدام گزینه رأی داده است وجود ندارد.

2- از معرفی مجدد افرادی که در پستهای قبلی معرفی شده اند خودداری کنید. بجای معرفی مجدد، از پستی که فرد مورد نظر شما را معرفی کرده تشکر کنید. (معرفی مجدد افراد توسط مدیران بلامانع است)

3- در هر پست تنها یک کاربر را معرفی کنید تا امکان شمارش تعداد تشکرها وجود داشته باشد.

4- می توانید در پستی که برای معرفی کاربر درج می کنید، توضیحاتی در مورد فعالیتهای مثبت و مفید کاربر مربوطه به همراه لینک تاپیکها و پستها قرار بدهید.

5- سوالات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات را تنها در تاپیک "پیشنهاد و انتقاد در مورد روش انتخاب کاربر برگزیده ماه (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3870)" مطرح کنید.

با تشکر
رضا

Hamed2420
September 5th, 2008, 12:44
با سلام

بنده جناب Piano11 ([Only registered and activated users can see links]) رو بخاطر فعالیت بسیار خوب و مثبت در تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی ([Only registered and activated users can see links]) معرفی میکنم.

با تشکر

بهزاد اقبالی
September 5th, 2008, 13:16
بنده 3 نفر رو به دلایل زیر برای نظر سنجی این دوره معرفی میکنم.البته هر نفر رو در یک پست معرفی میکنم تا امکان تشکر وجود داشته باشه

نفر اول جناب clyde_barrow
1.فعالیت خوب در تالار تحلیل بنیادی
2.اطلاح رسانی صحیح،دقیق و به موقع
3.طرح پرسش های مناسب و به چالش کشیدن اخبار
4.راه اندازی بحث های مناسب در تالار بنیادی
5.انجام بسیار خوب تمرینهای تاپیک تحلیل بنیادی
6.پشتکار و علاقه مثال زدنی

نمره ای که من به ایشون میدم:20

بهزاد اقبالی
September 5th, 2008, 13:19
نفر دوم جناب piano11

دلایل:
1.اطلاع رسانی بسیار بسیار عالی
2.ارایه تحلیل های مناسب
3.شرکت کردن در بحث ها
4.پیگیری و پشتکار

نمره:17

بهزاد اقبالی
September 5th, 2008, 13:26
نفر سوم:جناب dinamit

دلایل:
1.درج اخبار مفید در سایت
2.طرح سوالات مناسب

نمره:به مرتضی عزیز نمره 15 رو میدم ولی در صورتی که بیشتر تلاش بکنند مطمئنا نمرات بیشتری کسب خواهند کرد.

Hosein Jun
September 5th, 2008, 13:42
با سلام خدمت دوستان عزیز

پیشنهاد من جناب طالبی هست.

بخاطر تلاش دلسوزی وصبرشون در یاد دادن آموخته هاشون به دوستان در تاپیکهای مربوط به پیچفرک.

موفق باشید

clyde_barrow
September 5th, 2008, 13:56
باسلام به دوستان
با تشکر از دوستانی که به بنده لطف دارن خصوصا جناب اقبالی عزیز
ولی باید یک نکته رو عرض کنم:
با وجود تلاشهای بسیار زیاد جناب اقبالی و جناب پیروزی قسمت فاندامنتال سایت بشدت اکتیو و فعال و پر رونق....البته بنده منکر کارهای ارزنده مدیران سابق بخش فاندامنتال نیستم ولی از وقتی که جناب اقبالی مدیریت این بخش رو بعهده گرفتند،بسیار این بخش متحول شده.....به جرات می تونم بگم که این بخش قبلا جزو کم بازدیدترین قسمتهای سایت بود...ولی الان از بخش آزاد هم و بخش سیستمهای معاملاتی هم بیشتر بیننده داره...این موضوع رو مرهمون تلاش ارزنده جناب اقبالی در آموزش روانو ساده فاندمنتال هستش....بطوریکه با این روندشون خیلی ها رو با فاندامنتال آشتی دادند.....
من بشخصه خیلی خیلی مدیون این بخش هستم بخصوص که الان دارم می فهمم که ماهیت بازار ارز فی الواقع چی هست....

پیشنهاد میکنم برای این ماه جناب اقبالی رو بعنوان کابر برتر انتخاب کنید که بحق شایسته چنین عنوانی هستند

با تشکر
کلاید

Haghshenas
September 5th, 2008, 14:01
با سلام
وقتي از كاربر برتر صحبت مياد من ذهنم به سمت دونفر ميره
البته همه فعالند ولي خوب من دو نفر رو شديدا ترجيح ميدم
اول خود جناب آقاي بهزاد اقبالي
دوم جناب بابا بهزاد گل

ميخوام پيشنهاد كنم دوستان اين ماه نفر اول آقاي اقبالي و نفر دوم جناب بابا بهزاد گل رو انتخاب كنن

من كه رايم به اين دو بزرگواره حالا هر كي موافقه اعلام كنه

piano11
September 5th, 2008, 14:27
با سلام
دوم جناب بابا بهزاد گل

ميخوام پيشنهاد كنم دوستان اين ماه نفر اول آقاي اقبالي و نفر دوم جناب بابا بهزاد گل رو انتخاب كنن

با تشکر از اساتید محترم
فکر میکنم بهتر اینه که منه نوعی هنوز در حضور اساتید درس پس بدم
ولی بدون اساتید اقبالی و پیروزی عزیز دوستان اینهمه به ایت تایپیک روی نمی آوردند و وجود به این قدرت غیر قابل باور بود
موفق و پیروز باشید

Haghshenas
September 5th, 2008, 14:42
با تشکر از اساتید محترم
فکر میکنم بهتر اینه که منه نوعی هنوز در حضور اساتید درس پس بدم
ولی بدون اساتید اقبالی و پیروزی عزیز دوستان اینهمه به ایت تایپیک روی نمی آوردند و وجود به این قدرت غیر قابل باور بود
موفق و پیروز باشید
شما سرور مايي
ما رو شرمنده نكن

وحید درزی
September 5th, 2008, 16:01
سلام
چون قرار است دوستان و اساتید مد نظرمان را در پستهای جداگانه مطرح کنیم بنده به ترتیب نظر شخصی ام را اعلام می کنم و عرض می کنم که روی انتخابشان با دلیل منطقی فکر کرده ام . در ضمن از فعالان تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی هم تشکر می کنم و عرض می کنم که به نظر نوبت دوستان زحمت کش تکنیکالی است و باید از آنها هم تقدیر کرد . به هر حال هر کس به گونه ای در حال خدمت است .

نفر اول

Gh.saeadian

وحید درزی
September 5th, 2008, 16:02
سلام
چون قرار است دوستان و اساتید مد نظرمان را در پستهای جداگانه مطرح کنیم بنده به ترتیب نظر شخصی ام را اعلام می کنم و عرض می کنم که روی انتخابشان با دلیل منطقی فکر کرده ام . در ضمن از فعالان تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی هم تشکر می کنم و عرض می کنم که به نظر نوبت دوستان زحمت کش تکنیکالی است و باید از آنها هم تقدیر کرد . به هر حال هر کس به گونه ای در حال خدمت است .

نفر دوم

Mohsen

وحید درزی
September 5th, 2008, 16:03
سلام

نفر سوم

amirbabak

وحید درزی
September 5th, 2008, 16:04
سلام

نفر چهارم

targeter_forex

وحید درزی
September 5th, 2008, 16:05
سلام

نفر پنجم

amirhabibi

وحید درزی
September 5th, 2008, 16:06
سلام

نفر ششم

alifar

از دوستانی که جاماندند عذر می خواهم و در صورت لزوم اضافه خواهم کرد .

با ارادت

AmirBabak
September 5th, 2008, 17:30
با سلام
دوستان بهتره کاربران برتر و مفیدتر شهریور و نیمه دوم مرداد ماه را مدنظر داشته باشند.
من افراد زیر را در پستهایی جداگانه معرفی میکنم:

- آقای غلامرضا سعیدیان (Gh.Saeadian ([Only registered and activated users can see links]))

دلیل: اجرای مسابقات دمو دور اول، اسپانسر گرفتن برای جوایز، آماده سازی لوح و تلاش برای ایجاد جو دوستی بیشتر بین کاربران و همچنین تاپیک زیبای "بهترین شکار"(بهمراهی وحید درزی گل)

AmirBabak
September 5th, 2008, 17:32
با سلام
دوستان بهتره کاربران برتر و مفیدتر شهریور و نیمه دوم مرداد ماه را مدنظر داشته باشند.

- آقای مهرداد داوودی (mdavodi ([Only registered and activated users can see links]))

دلیل: اجرای عالی مسابقات دمو دور دوم(با حضور 100 نفر)

AmirBabak
September 5th, 2008, 17:38
با سلام

- آقای محمد دبیرسیاقی(FreeBird)

دلیل:
- نگارش اکسپرت های تقاضا شده دوستان(که واقعاً بدون هیچگونه چشمداشتی انجام گرفت)
- تاپیک زیبای "بحث چالشی در مورد الیوت"

وحید درزی
September 5th, 2008, 17:46
از دوستان فعال در تالار اعضاء و تالار موضوعات عمومی هم نباید گذشت ، به هر حال از عکسها و مطالب زیبایشان استفاده می کنیم .

نفر اول :

alireza28age

وحید درزی
September 5th, 2008, 17:47
از دوستان فعال در تالار اعضاء و تالار موضوعات عمومی هم نباید گذشت ، به هر حال از عکسها و مطالب زیبایشان استفاده می کنیم .

نفر دوم :

Mostafa.Nasiri

Hpanahi
September 5th, 2008, 19:58
سلام دوستان
منم نظرم رو ميگم
جناب داودي و سعيديان ( بدليل مديريت مسابقات سايت )
جناب piano11 به دليل فعاليت جديد و مستمرشان در تاپيك پوزيشنهاي بلومبرگي

فعلا شخص ديگري به ذهنم نمياد

شاد باشيد

FaraTejarat
September 5th, 2008, 21:40
سلام. آقای علی نوری Oops
تاپیک سیستم معاملاتی 123

Haghshenas
September 5th, 2008, 23:05
سلام دوستان
منم نظرم رو ميگم
جناب داودي و سعيديان ( بدليل مديريت مسابقات سايت )
جناب piano11 به دليل فعاليت جديد و مستمرشان در تاپيك پوزيشنهاي بلومبرگي

فعلا شخص ديگري به ذهنم نمياد

شاد باشيد

با سلام
دوستان همه بهتر از من مي دونيد اينكه الان سايت سرمايه شده سايت سرمايه و به اين جايگاه رسيده فقط سايت بودنش كه نيست چيزي كه زياده سايته.
چيزي كه موجب شده تا اين سايت ممتاز بشه حظور افراد باتجربه و بزرگه.
هم در بخش فاندامنتال
هم بخش تيكنيكال
هم مسابقات
هم.........
ولي دوستان يك نكته رو مد نظر داشته باشند :
با اينكه همه سرورمايند و از مطالب همه استفاده ميكنيم اگه يك سري به پستها و مطالب بياندازيد هم بدك نيست.
نميخوام بگم حتما آقاي فلاني ولي خوب بايد ديد با اينكه همه مفيد بودن و ارزش كارشون محفوظه كدوم يكي از عزيزان مفيد تر بودن در جهت آموزش و يا پاسخگويي.

با حفظ احترام براي همه من فكر ميكنم آقاي بهزاد اقبالي و جناب بابا بهزاد گل زحماتشون بيشتر وشاخص تر باشه بازهم تابع جمع بوده و احترام رو به جمع ميزاريم.

esitarget
September 6th, 2008, 12:56
سلام

نفر سوم

amirbabak

گوشه ای از زحمات امیربابک خان عزیز:
1- پاسخ کامل دوستان در تاپیک "درخواست اکسپرت و اندیکاتور"
2- برنامه "کمک تریدر" که خداییش الان من باهاش خیلی کار میکنم(فکر کنم خیلیهای دیگه هم همینطور)
[Only registered and activated users can see links]
3- فایل آموزشی پاورپوینت "الگوهای کندلی"
[Only registered and activated users can see links]
4- این آخر هم اکسپرتی گذاشتند که الحق اگه تو تالار آگهی ها میذاشت بچه ها قدرشو میفهمیدند.

آهان، تاپیک سیستم Proftabe trend رو هم داش یادم میرفت.
جالبه که همش هم از نیمه دوم مرداد تا الان ایجاد شده.
در هر صورت من وظیفه خودم دونستم از حق دفاع کنم.چون دیدم همه زوم کردن رو تالارهای فاندامنتال!

Gh.Saeadian
September 6th, 2008, 19:25
با سلام دوستان عزیز
ضمن تشکر از سایر دوستانی که بی نهایت منو شرمنده خودشون کردن و نیز کم آوردن دکمه تشکر بخاطر دو روز نبودن در سایت ، قبل از اینکه پست اصلی خودمو در این تاپیک بزنم میخوام اول یه نفر رو معرفی کنم که از قلم نیوفته ، چون اشتباهم در معرفی دو نفر در سری قبل باعث شد اسمش توی لیست قرار نگیره.
و اون کسی نیست جز مرد کم حاشیه ، اصلاً چرا کم ، واقعاً بی حاشیه سایت و سرشار از معلومات فارکس که در همه ی تاپیکهای تحلیلی هم پستهای قشنگ میزنه هم به سوالات دوستان دیگه جواب میده ، کسی که خودم شخصاً آرزو می کنم فقط یک صدم ، اونهم یک صدم از علمش رو داشتم. کسی که از پارسال و در کنفرانس یاهویی که جناب مهران صفوی عزیز کم پیدا ایجاد کرد شناختمش و در هر شبی که بحثی مطرح می شد و دوست و کارشناسی که از قبل اعلام آمادگی کرده بود اونو توضیح میداد ایشون با تسلط کامل یه سری نکات تکمیلی بهش اضافه می کرد و خلاصه هرچی ازش بگم کم گفتم. حیف که سعادت دیدارش رو در قرار عمومی بدست نیاوردم.

دوست عزیز لُنگی :laugh:
سعید مؤذنی گل گلاب با آیدی

Virangar

همین جا هم جا داره دوستان دیگه ای که واقعا حقشون هست در لیست قرار بگیرن (چه کسانی که معرفی شده و نشدن) هم یادی بکنم: جناب عزیزان امیربابک تیموریان ، وحید درزی ، محمد دبیرسیاقی ، امیر حبیبی ، تارگتر فارکس و عماد ، امین ، فرزاد ، ... ، بقیه دوستانی که اسمشون رو فراموش کردم منو به بزرگواری خودشون ببخشن.

مسعود رهجو
September 6th, 2008, 20:31
با سلام
خب خوشبختانه بیشتر دوستان و عزیزانی که باید در این لیست قرار بگیرند توسط دوستان انتخاب شده اند بقیه را هم که وقعا باید در این جایگاه باشند را بنده اعلام میکنم

نفر اول
amir babak
به خاطر حس انسان دوستانه ای که دارند و در این راه از هیچ کمکی کوتاهی نمیکنند

نفر دوم
talebi
مسول دوست داشتنی تالار چنگال اندرو که با دلسوزی خاصی و بدون مایوس شدن در این راه قدم بر میدارد و به خیلی ها امید های تازه ای میدهد

نفر سوم
mojtaba79
ایشان با جدیت خاصی همراه با جناب آقای محمد دبیر سیاقی تا رسیدن به اهداف خود در تاپبک 5 اس ام ای در حال تلاش اند برای این دوست عزیز از خداوند سلامتی و طول عمر خواستارم

نفر چهارم
virangar

که یادمه اون اوایل زد تاپیک HGS ما را پاک ویران کرد ( شوخی) تحلیل های این دوست عزیز همیشه آموزنده بوده

نفر پنجم
علی نوری Oops
که با تلاش چشم گیر خود تاپیک 123 را تر کوندن

Gh.Saeadian
September 6th, 2008, 22:00
جالبه که همش هم از نیمه دوم مرداد تا الان ایجاد شده.
در هر صورت من وظیفه خودم دونستم از حق دفاع کنم.چون دیدم همه زوم کردن رو تالارهای فاندامنتال!

بله دوست عزیز حرف حق رو زدید اما اون تیکه "شروع همه از نیمه دوم مرداد بوده" هم خیلی جالب بود. دقیقاً این نظرسنجی اونهم با داشتن اسپانسر به ارتقاء وضعیت سایت کمک می کنه که نمونه بارز اون تلاش و فعالیت بعضی از دوستان درست بعد از شروع نظرسنجی اول بوده که معلومه عزم خودش رو برای ربودن سکوی اول این ماه از همون موقع زین کردن. انشاله دوستانی که به هر دلیلی برای کمک به هموطنان خود تلاش می کنن موفق باشن.
و اما در ادامه ذکر دوستانی که میتونن در لیست قرار بگیرن اسم چند نفر دیگه رو هم ذکر می کنم که از نظر سایر دوستان دور نمونه و هرکس موافق بود نام اونها رو بصورت اختصاصی در یک پست ذکر کنه تا امکان ورودشون به لیست نهایی فراهم بشه:
این عزیزان به ترتیب: مجتبی79 (Mojtaba79) عزیز که انتخاب دور قبل من بودن و احتیاج به توضیح اضافی نداره ، مهرداد داودی (mdavodi) داور عزیز و خستگی ناپذیر این دوره که انشاله در زمینه موفقیتهاشون در فارکس از این پس بیشتر خواهیم شنید ، جناب نوری (Oops) عزیز با تاپیکهای جالب و مورد توجه شون ، جناب البرز محمدپور (lastnight19) عزیز که ضمن کسب عنوان برنده ویژه مسابقه دموی اول ، از تحلیل های ایشون بهره می بریم ، جناب دینامیت (dinamit) عزیز که در تمام بحث های تخصصی شرکت فعال دارن ، جناب حمیدرضا ظریف (hamidrezamf) که با سعه صدر تمام در تاپیکهای مبتدیان پاسخگوی این دوستان بوده ، حتی دوست تازه وارد به سایت جناب پرهام عزیز (Parham A) که به اندازه وسع خود در قسمت مبتدیان به دوستان دیگه کمک میکنه و ... از سایر دوستان تالارهای تکنیکال و روشها و بخصوص فاندامنتال که بدلیل عدم پیگیری تاپیکهای اونها از ذکر نامشون گذشتم و دوستان دیگری که الان حضور ذهن ندارم ، پوزش خواسته و امیدوارم منو بابت این مساله ببخشن.
موفق باشید

پ ن: خوب یا بد من یه اردیبهشتی سال ببر هستم که مسامحه ، ملاحظه و محافظه کاری در کارش نیست و هرچی توی دلشه میریزه بیرون و این نیش زبون دوست و دشمن نمیشناسه ، امیدوارم شما نیز مانند دوستان چند ساله که با این خلق و خوی من ، خو گرفتن از دستم دلگیر نشید و با منطق و از دید وجدان خودتون به حرفهای زده شده نگاه کنید. اینو نه برای این پست بلکه برای پست جنجالی بعدی هم گفتم.

پ ن2: با عرض معذرت دو دوست عزیز جناب کامل و ایمان درستیان هم از قلم انداختم.

blue_dream_1983
September 6th, 2008, 22:45
سلام.
از تالار فاندامنتال بهزاد اقبالی به خاطر وقت و انرژی که برای تالار گذاشتن و همینطور اطلاعات و علمشون.
از تالار روش ها چون کسی تو تاپیک روانکاو کمکی به من نکرد پس هیشکی
از تالار آزادم که خودم به خاطر حاشیه ها و رکورد اخطارهام
از تالار الیوت هم که جناب فرهنگ
از بقیه ی تالار ها تا اطلاع ثانوی خبری در دست نیست.
مرسی .

Saeed_M
September 6th, 2008, 22:48
woow بااباااا تشکر آلات چه کنم با این حالات
اقا رضای اس اسی مثل همیشه منو شرمنده ی خودتون میکنین من خیلی کوچیکتر از اونم که در لیست قرار بگیرم
یه چیزیو صادقانه میگم همیشه ی همیشه منش شما , کلامتون , تلاشتون , صمیمیتی که در برخورد شما هست
برای من مثال زدنی بوده . افتخار دیدن روی گل عزیزی چون شما از کم سعادتی من هستش که محقق نشده
مخلص کلام اینکه خیلی چاکریم

مسعود خان عزیز , سلام حالتون چطوره قربان
از لطف و محبت شما خیلی سپاسگزارم امیدوارم شایستگی لازم رو داشته باشم

-----------------------------------------------------
اما انتخاب ...
از انجایی که ملاک انتخاب در نظر سنجی فعالیت مثبت دوستان در روزها و ماه اخیر هستش
بدین ترتیب
جناب محسن بزرگوار
جناب سعیدیان عزیز
جناب دینامیت ( اقا مرتضی اگه اشتباه نکنم )
اقای محمد طالبی
جناب امیر بابک ( معرفی سیستم معاملاتی که با ان قبلا اشنا بودم سیستم جالبیه و بسیار خوش اخلاق )
جناب تارگتر در تایپیک پترنها
اقای امیر حبیبی که با متدشون کولاک کردن
جناب Kamel که کلی با متدشون , تحلیلهای زیبا مهمونمون کردن
--------------------------------
یک انتخاب سوم به نام " مرد اخلاق " هم اگه داشته باشیم خیلی عالی میشه به نظرم :happy: ( یه انتخاب ورزشی )

silent_killer
September 7th, 2008, 08:55
با سلام به همه مدیران ارجمند و اساتید گرامی .

خدا رو شکر در این سایت فرصت این مقوله فراهم شده که هر کسی بتونه شخص مورد نظرش رو معرفی کنه .

هممون میدونیم که در بحث مربوط به تحلیل تکنیکال ، روش تحلیل الیوت یکی از سنگین ترین و در عین حال جالب ترین بحثهای تحلیلی هست . بحث رو کوتاه میکنم و در اینجا به معرفی چهره ای می پردازم که زحمت بسیار فراوانی در مبحث آموزش نرم افزار elwave کشیده اند و همه ما رو شرمنده کردند و اون هم کسی نیست جز :

جناب Farhad Farshad عزیز .

lastnight19
September 8th, 2008, 18:30
بنظر من کسی که واقعاً توی ماه شهریور زحمت کشید جناب داوودی بود که داوری مسابقه با اون تعداد شرکت کننده رو برعهده داشت، هر شب حساب ها رو چک کرد و نتیجه رو اعلام کرد من فکر می کنم واقعاً کار سخت و پر ارزشی بود که تا حالا هم مثل کاری که ایشون کردند انجام نشده (البته با تشکر فراوان از جناب سعیدیان که ماه پیش این زحمت رو کشیدند)، درسته شاید مطالبی که بابابهزاد یا جناب بهزاد اقبالی می نویسند در حال حاضر قابل استفاده ترین مطالبی باشه که نوشته می شه و بار علمی و عملی زیادی داره (البته تمام کسانی که مطلب می نویسند مطالب ارزشمندی دارند ولی همونطور که همه قبول دارند مطالب این دو فرد یه مقدار متفاوت تر هست) ولی بنظر من اگر قراره که فردی بعنوان کاربر برگزیده ماه انتخاب بشه بهتره فردی باشه که کاری کرده که کمتر انجام شده یا تا حالا انجام نشده.

بنظر من جناب داوودی بهترین فرد برای انتخاب شدن می باشد.

بهزاد اقبالی
September 8th, 2008, 19:01
بنده هم به کار جناب داودی ارج میگذارم و به نظرم ایشون هم باید جزو نفرات اصلی مسابقه قرار بگیره.
واقعا خسته نباشید جناب داودی

emilvr
September 9th, 2008, 16:34
سلام به همه... من خیلی به جناب سعیدیان ارادت دارم ولی چون خودشون انصراف دادن این بار به رفیقشون جناب داودی رای میدم چون از حق نگذریم کار بزرگی دارن می کنن جمع و جور کردن 100 نفر اونم با سلایق مختلف و انتقادات و پیشنهادات مختلف قبل شروع مسابقه، و داوری کنترل و اعلام نتایج و تحت نظر داشتن این همه اکانت در هنگام اجرای مسابقه و ... نشون دهنده صلاحیت ایشون برای نامزدی کاربر برگزیده این ماه هستش.

با سپاس

mdavodi
September 10th, 2008, 00:05
با سلام
ممنون از همه دوستانی که با نظر لطفشون منو شرمنده می کنن. اگه تلاشی میشه همش ادای دین به دوستانیه که با ارائه مطالب آموزندشون باعث ارتقای بار علمی دوستان میشن.
افراد زیادی هستند مثل دوستان عزیز amirbabak ، بابا بهزاد ، بهزاد اقبالی ، آقای سعیدیان ، وحید درزی ، مسعود رهجو و دوستان دیگه ایی که همیشه بدون چشمداشت راهنما بودند برای تازه کارهایی مثل من.
همین جا تشکر ویژه ایی هم از آقای سعیدیان می کنم به علت راهنمایی های خوبشون.

Gh.Saeadian
September 10th, 2008, 01:07
جای دوست عزیز و بسیار تلاشگرمون در جمع آوری مطالب و منابع مختلف هم واقعاً قابل تقدیره ، هرچند ممکنه همه ما جسته و گریخته اکثر اونها رو داشته باشیم اما واقعاً تاپیکشون یه بانک به تمام معناست که واقعاً بدرد همه بخصوص مبتدیانی میخوره که لازم نباشه تمام سایتهای فارکس رو دوره کنن. ایشون کسی نیست جز دوست عزیز
Mehdi.gpr
که همینجا از یکی از مدیران خواهش می کنم در صورت هم عقیده بودن با من ، بخاطر اینکه مشکل شمارش تشکر پیدا نکنن یه نفر ایشون رو معرفی کنه.

مسعود رهجو
September 10th, 2008, 22:33
با سلام
بنده با شما هم عقیده هستم آقا مهدی یکی از تلاش گران این بخش می باشند اما به دلیل اینکه دوستان نگویند که پارتی بازی شده بنده ایشان را معرفی نمیکنم اما از پست شما تشکر میکنم اگر بقبه دوستان هم موافق این انتخاب باشند مطمینا آقا مهدی هم به لیست نفرات اصلی راه پیدا خواهند کرد .
موفق باشید

SaRve
September 11th, 2008, 03:22
جناب opps

Reza
September 14th, 2008, 09:33
با سلام

نظرسنجی شهریورماه ایجاد گردید. لطفا اگر دوستانی شرایط ذکر شده در پست اول این تاپیک را داشته اند و نام آنها در لیست قرار نگرفته است، نام کاربری آنها را به همراه شماره پست معرفی اعلام فرمائید.

با توجه به تجربه نظرسنجی گذشته، در نظرسنجی شهریورماه امکان مشاهده اینکه هر کاربر به کدام گزینه رأی داده است وجود ندارد.

با تشکر

مجتبی
September 14th, 2008, 10:18
من فکر می کنم حتی یک روز از زحمات جناب مسعود رهجو استحقاق انتخاب ایشان در این لیست را دارد.
به واقع جای ایشان در این لیست خالیست
امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشند.

Gh.Saeadian
September 14th, 2008, 13:54
جای دوست عزیز و بسیار تلاشگرمون در جمع آوری مطالب و منابع مختلف هم واقعاً قابل تقدیره ، هرچند ممکنه همه ما جسته و گریخته اکثر اونها رو داشته باشیم اما واقعاً تاپیکشون یه بانک به تمام معناست که واقعاً بدرد همه بخصوص مبتدیانی میخوره که لازم نباشه تمام سایتهای فارکس رو دوره کنن. ایشون کسی نیست جز دوست عزیز
Mehdi.gpr
که همینجا از یکی از مدیران خواهش می کنم در صورت هم عقیده بودن با من ، بخاطر اینکه مشکل شمارش تشکر پیدا نکنن یه نفر ایشون رو معرفی کنه.

با توجه به تایید دو مدیر در پست 36 و پست بعد از اون فکر کنم جاشن خالی باشه

Mehdi.gpr
September 14th, 2008, 16:05
ممنون و تشکر از تمامی دوستانی که نسبت به من حقیر لطف دارند .. امیدوارم همیشه سربلند و موفق باشید .

من هم به نوبه خودم اگه اجازه بفرمایید ( البته با توجه به اینکه اکثریت دوستانی که مایل بودیم درلیست کاندیدها باشند قرار دارند ) چند تن از دوستانی که حس میکنم برای سایت و به گردن تمامی دوستان حق دارند را اینجا قید کنم :

1. جناب Shakhes که واقعا یادگارهای مفید و علمی بجای گذاشتند و همچنان در قسمت سیگنالها دوستان رو یاری میکنند .

ادامه دارد ...

Mehdi.gpr
September 14th, 2008, 16:22
2. جناب Hamed2420 که ایشون هم به بخاطر تعهدی که نسبت به سایت و دوستان دارند واقعا مسئولیت مدیر بودن خود را پرشور و متعهد ایفا کردند چه در زمینه تحلیل ، چه در زمینه مدیریت ، چه در زمینه ترجمه و چه در زمینه راهنمایی دوستان .

ادامه دارد ...

Mehdi.gpr
September 14th, 2008, 16:22
3. جناب مسعود رهجو که هنوز هم دوستان در تالار سیستمها از روشهای خوب و مفید ایشان بهره ی لازم رو میبرند و در بحث مدیریت هم همیشه با ایده های خوبشان دوستان رو تشویق به فعالیتهای مفید در سایت کردند.

ادامه دارد ...

Mehdi.gpr
September 14th, 2008, 16:28
4. جناب nima_azadi که مسلما اکثریت دوستان از ترجمه های ایشون در تالارهای مختلف لذت بردند و همچنین از روشهای تکنیکال مفیدی ( الگوهای هارمونیک و واگرایی ها ) که در تالار تکنیکال ارائه دادند جاشون واقعا خالیه !

با تشکر

پ.ن: امیدوارم دوستان من رو ببخشند و با توجه به اینکه اکثریت دوستان در لیست هستند من سعی کردم اسم دوستانی آورده شود که جای آنها در لیست خالیست .

hamid-zamani
September 15th, 2008, 05:36
ما که نمیتونیم رای بدیم ولی رای من
1- امیر بابک
2- پیانو
3- کلید بارو

I.N.D.E.X
September 15th, 2008, 23:12
سلام

چرا اسامی رای دهندگان غیر فعال هست؟

------------------------------------------------

رای من، دوست خوبم مهدی عزیز

Mehdi.gpr

با آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی مراحل زندگی

hoss
September 16th, 2008, 01:29
سلام

1 امیر بابک
2 بهزاد اقبالی

farhad farshad
September 16th, 2008, 08:49
سلام خدمت آقا رضا و دیگر اساتید و دوستان

1) خیلی ممنون که اسم مرا هم جزو دیگر دوستان و اساتید قرار داده اید.
2) حقیقت اینکه من حدود دو- سه ماهی است که فعالیتی در سایت سرمایه نداشته ام. از آنجا که ملاک رای گیری تعیین کاربران "فعال" در آن ماه است به نظرم انتخاب اینجانب صرفا لطف مدیر محترم سایت و دوستان بوده است که از همگی کمال تشکر را دارم.
3) ماه قبل که رای گیری بود من بین رای دادن به جناب "بابا بهزاد" و جناب "بهزاد اقبالی" مردد بودم که سرانجام "بابابهزاد" را انتخاب کردم. خوشحالم این ماه فرصتی پیش آمد که به این ترتیب تشکر خود را نسبت به جناب "بهزاد اقبالی" ابراز کنم و باز خوشحالم که نظر صائب جمع حاظر در سایت نیز همین است.
4) به نظرم با کمک این دو بزرگوار، تحلیل بنیادی در سایت سرمایه بتدریج جایگاه واقعی خود را بدست آورده است. متاسفانه اکثر دوستانی که تازه به جمع تریدرها می پیوندند( من جمله خودم)، خود را غرق در اندیکاتورها و تمپلیت های پرزرق و برق می کنند و از تحلیل بنیادی که پایه ی اساسی تحلیل است غافل می شوند. کمک این دو استاد خوب باعث شد تا توجه جمع دوستان حاظر در سایت به نحو محسوسی به اصول تحلیل بنیادی و نقش تعیین کننده ی آن در تحلیل معطوف شود.
5) برای تمام اساتید و دوستان خودم در سایت خوب سرمایه که خاک پای هیچ کدام نیز نیستم از درگاه خدای بزرگ آرزوی موفقیت دارم.

با تشکر
فرهاد

drfarzad
September 18th, 2008, 01:15
با سلام خدمت تمامی عزیزان .از دید من با وجود شایستگی تمامی دوستان ولی رای من اقای سعیدیان عزیز است .ایشون خیلی انسان نوع دوست و زحمتکشی هستند

Haghshenas
September 18th, 2008, 01:23
به نظرم آقاي بهزاد اقبالي شايسته اين عنوان (كاربر برگزيده) باشند بخاطر تلاشهاشون در بحث فندامنتال البته همه نمونه هستن ولي خوب خوب داريم و خوبتر يا علي

22fx
September 18th, 2008, 01:50
دوستان این نظر سنجی به نظز بنده کار سختیه چون خوده من موندم معطل کدوم یکی از دوستان کاندید رو انتخاب کنم چون هر کدوم از این دوستان به نوبه خودشون فعال بودن و به من یاری رسوندن با مطالب خوبشون و من جا داره تشکر خودم رو بکنم و لی در نظر سنجی شرکت نمیکنم چون نمیشه خداییش یه نفر رو اتنخاب کرد:banana:

A.I
September 18th, 2008, 02:05
سلام
چطور میشه رای داد ؟ برای من این قسمت غیر فعال هست !

mahdihd
September 18th, 2008, 02:13
aghaye saeediyan

shokaran
September 18th, 2008, 03:21
salam be nazar shoma chera broker fibo hesabe micro 100$ nadare

shokaran
September 18th, 2008, 03:23
da zemn fibo tavasote kodom sazmanha rgole shode]

roobin85
September 18th, 2008, 10:58
سلام
من دونفر انتخاب میکنم
آقای اقبال بهزادی به خاطر تحلیلهای بنیادیشون

virangar به دلیل ارائه تحلیلهای تکنیکی بسیار زیباشون

remii
September 18th, 2008, 12:15
با سلام
راي من جناب آقاي بهزاد اقبالي بخاطر راهنمائي ها و زحماتشون در انجمن پوزيشن هاي بلومبرگي

satang
September 18th, 2008, 13:22
سلام،
رای اينجانب آقای فرهاد فرشاد است.
به خاطر تلاش فراوان و اثربخش ايشان در آموزش نرم افزار EL WAVE

Kourosh007
September 18th, 2008, 14:37
انتخاب یک نفر از میان این دوستان واقعا کار سختیست و تمام این دوستان به نوبه خود کم و بیش زحمت میکشند و مفید هستند ولی اگر قرار بر این باشد که بنده فقط یک نفر را از میان این جمع انتخاب کنم با تشکر از زحمات تمامی این دوستان بنده جناب آقای بهزاد اقبالی را انتخاب خواهم کرد.

Farnoosh_m
September 18th, 2008, 14:59
1- جناب پيانو
2- آقاي اقبالي

البته دوستان زيادي در اينجا زحمت مي كشن و همين جا از تمامي اعضاي زحمت كش سايت تشكر مي كنم...

BEHNAM K
September 18th, 2008, 16:41
mojtaba79

hosein_h
September 18th, 2008, 19:32
با سلام و خسته نباشید
و تشکر از زحمات بی دریغ دوستان
رای من هم جناب پیانو

aminf
September 18th, 2008, 20:43
سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم
1- جناب اقبالی
2- farhad farshad

amin233
September 18th, 2008, 21:52
بهزاد اقبالی

fxamo
September 18th, 2008, 23:18
salam
fagat jenabe bababehzade aziz

pourcom
September 18th, 2008, 23:59
piano11

bikhiial
September 19th, 2008, 00:07
من یک اسم بین شرکت کننده ها نمیبینم اما به نظر من ایشان میتونن بهترین کاربر باشن تا اینکه بن بشن من نه با ایشان نسبت دارم نه به آن شکل ارتباط صمیمی دوستی فقط به خاطر اینکه تو کارشون مسئولیت پذیر هستند و کسی که اسپانسر 2 دوره مسابقات دمو بوده. دوستانی که با من موافق هستند ممنون میشوم که یک تشکر بزنن;) حامد ریحانی
خواهش میکنم این پست پاک نکنید.

Gh.Saeadian
September 19th, 2008, 00:19
بله ایشون با توجه به اینکه فقط اجازه پست زدن در تاپیک خودشون رو دارن همیشه اونو در لیست ارسالهای جدید قرار میدن.
بابت حمایت از دو دوره مسابقه دمو باز هم از ایشون تشکر کرده و براشون آرزوی موفقیت می کنم.
موفق باشید

daleki
September 19th, 2008, 00:28
با سلام

دوم جناب بابا بهزاد گل

با سلام من هم با نظر شما موافقم
اقای بهزاد اقبالی از daleki:advise:

AmirBabak
September 19th, 2008, 13:10
من که خودم به کلاید عزیز رای دادم.(clyde_barrow)
دلیلم هم اینه که ایشون فکر کنم هنوز سه ماه از عضویتشون نگذشته، اما در این سه ماه یکی از 4 ضلع مربع قدرت در تالار فاندامنتال شده اند.
تا این لحظه:
- اعتبار سطح 6
- 900 بار تشکر در 190 پست
از همه اینها گذشته با سعه صدر و بزرگواری هرچه تمام تر ، پاسخگوی سوالات بنیادین اعضاء سایت میباشد.

وجود امثال ایشان برای همه ما غنیمت است.

berthmis
September 19th, 2008, 17:15
بهزاد اقبالی

tuhatene
September 20th, 2008, 02:21
I m from turkey
ı dont speak arabic
thanks

hamidrezamf
September 20th, 2008, 04:33
I m from turkey
ı dont speak arabic
thanks

:blink:
And We don't speak Arabic too
!!!!

shahiproject
September 20th, 2008, 12:43
lمن نظر خاصي ندارم.

alena
September 20th, 2008, 12:59
بهزاد اقبالي

hamidrezamf
September 20th, 2008, 13:59
با سلام
یکی از تاثیر گذارترین کاربرهای سرمایه تو شهریورماه بدون شک جناب داوودی بودند(mdavoodi) که بدون چشمداشت دور دوم مسابقه دمو رو به بهترین کیفیت برگزار و داوری کردند..
ازشون تشکر میکنم..
موفق باشید..

saeidkhan
September 20th, 2008, 16:12
جناب بهزاد اقبالي

malmal
September 20th, 2008, 16:27
با سلام و خاصه نباشيد خدمته همه اساتيد
من به جنبه طالبی رأی ميدم و از ايشون بابته مطالب بخش 3lb کماله تشکر رو دارم.
واقعا به دردم خورد.

Expert_Foroush
September 20th, 2008, 17:20
خوب همه به آقاي اقبالي راي دادند من هم به ايشون راي مي دهم

lastnight19
September 20th, 2008, 18:08
خوب همه به آقاي اقبالي راي دادند من هم به ايشون راي مي دهم

چون همه رای دادن پس شما رای می دید؟ یعنی خودتون هیچ نظری ندارید؟

اگر همه به دیوار هم رای می دادن شما به دیوار رای می دادید؟

Hpanahi
September 21st, 2008, 00:02
آقا قضيه همون سيب زميني هست تو تاپيك كمپين حمايت از خاتمي d:

rezahaghighi724
September 21st, 2008, 00:52
من يك برنامه نويس حرفه اي Access مي باشم

golesorkh
September 21st, 2008, 11:24
mohsen

hesaban
September 21st, 2008, 17:17
yes or cours

محمد هورزاد
September 22nd, 2008, 09:21
بابا سخته ...

همه خوبهارو جمع کردین میگین انتخاب کن !

همشون خوبن . تازه چند تا خوب دیگه هم داریم که اسمشون توی لیست نیست .

بهرحال سوال سختیه . باید فکر کنم .

mohsen325
September 22nd, 2008, 10:56
من آقای محین رم انتخاب می کنم

golich3
September 22nd, 2008, 11:04
piano11

alex12345666
September 22nd, 2008, 11:05
من به piano11 (امید جان) رای می دم

Gh.Saeadian
September 22nd, 2008, 11:22
ضمن تبریک به دوست عزیز و هنرمند جناب اقبالی و جناب محسن عزیز ، من به همان دلایلی که همگان میدانند در این نظرسنجی شرکت نکردم اما انتخاب من در صورت شرکت جناب ویرانگر عزیز بود.

پ ن: این هم بی هزینه ترین راه برای تقدیر از خدمات واقعاً شایسته و ارزنده مدیران سایته دیگه!!! که از این بابت حداقل باعث خوشحالیه.

Reza
September 22nd, 2008, 13:58
با سلام

با پایان زمان نظرسنجی شهریورماه، نفرات برگزیده به شرح ذیل مشخص شدند:
نفر اول جناب بهزاد اقبالی (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=6393)
نفر دوم جناب Mohsen (http://forum.sarmaye.com/member.php?u=1836)

ضمن تبریک به این دو بزرگوار، از همه دوستانی که در نظرسنجی شرکت کردند تشکر می کنم.