PDA

View Full Version : كسب نظر راجع به سبد سهام

Saba-M
August 21st, 2004, 13:56
دوستان عزيز سلام
من مدتي است كه مطالب مفيد اين سايت رو مطالعه مي كنم با وجود اينكه رشته حسابداري خوندم چيز زيادي از مطالب آموزشي شما دستگيرم نشد. :blink: براي ورود به بازار سهام با اين سبد شروع كردم : سيمان فارس و خوزستان - معادن روي - صدرا- سرمايه گذاري ملي - سرمايه گذاري بانك ملي كه در حال حاضر غير از ملي سر بقيه خيلي ضرر كردم :( ازتون مي خوام نظرتون رو در مورد سبدم بديد. به نظر شما براي يكي دو ماه چه سهامي رو از سبدم حذف يا بهش اضافه كنم؟ مرسي

ADMIRAL
August 23rd, 2004, 17:04
صبا جون سلام
پيشنهاد مي كنم كمي از سهامهاي پتروشيمي از جمله سرمايه گذاري پتروشيمي و يا نفت را در سبد خود داشته باشي.البته من در سرملي چيزي نمي بينم كه لزوم نگهداري اونو ثابت كنه.اگه يه نمه بلند مدتر فكر كني گازلوله هم با اين قيمت خوبه.وصندوق»وصنا»سهمهاي خوبي هستند كه در قيمت بسيار پاييني قرار دارند.
وغدير مطمين و ارام استاگه سود صدرا را هم ميخواي مي توني كمي وبانك بگيري :(

Saba-M
August 24th, 2004, 10:16
ادميرال عزيز سلام
خوشحالم كه بعد از اينكه تاپيك من ۹۳ بار خونده شد(شايدم ۹۳ بار روش كليك شد) :o يكي ما رو قابل دونست و جوابمونو داد :wub: ازت ممنونم ولي همونطور كه گفتم سواد بنده در اين زمينه بيش از حد كمه و نتونستم بفهمم هر نمادي كه ازش اسم بردي مال كدوم شركته لطف كن اگه :angry: نمي شي جايي رو معرفي كن كه من بتونم به كمك اونجا اسم شركتهاي مورد نظرت رو پيدا كنم و مزاحم خودت نشم . من كما كان منتظر كسب نظر ساير اساتيد محترم هستم ;)

كارشناس
August 24th, 2004, 12:05
يا هو

سلام خسته نباشيد. براي ديدن نماد شركتها مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
و يا از طريق سايت [Only registered and activated users can see links] اقدام نماييد.

لازم به ذكر است چون شما تازه وارد هستيد مواظب باشيد تمام سرمايه خودتان را
در بورس سرمايه گذاري نكنيد (خصوصا در اين موقعيت زماني) با وجود اينكه قيمت بسياري از سهام خوب افت كرده (و احتمالا افت بيشتري هم بكند) و بايد در حد امكان
خريد ولي.....

در ضمن سهام صدرا و بانك ملي را نگه داريد.

ADMIRAL
August 24th, 2004, 15:15
با سلام
اگه به ادرس[Only registered and activated users can see links] مراجعه بفرماييد وبا قرار دهي ماوس روي نام هر شركت نماد انرا مي بينيد و يا عبارت" تغيير نام" كليك نماييد