PDA

View Full Version : سوالاتم در مورد نحوه تکمیل فرم خرید و فروش سهام

pol
June 23rd, 2008, 16:39
سلام دوستان
من هر چی گشتم یک نمونه فرم خرید و فروش سهام پیدا نکردم لطفا اگر ممکن هست یک فرم خرید و یک فرم فروش سهام بزارید اینجا و بگید که چه جوری پرش کنم؟؟؟
تازه کد بورسی گرفتم و پولش هم آماده هست فقط نمی دونم فرمش رو چه جوری پر کنم

با تشکر
بای

azarakhsh118
June 23rd, 2008, 21:46
سلام
اتقاقا من هم این نحوه خرید وفروش سهام وشاخص سهام برام سوال بود وشاخصهایی مثل s&p را کدوم بروکر ها دارن؟د اصلا دارند ؟و نحوه محاسبه سود در انها چند دلار به ازای هر پیپ است؟اگر در سایت چنین اطلاعاتی هست لطفا راهنمایی کنید
موفق باشید

m.shekaarian
June 23rd, 2008, 22:01
سلام
اتقاقا من هم این نحوه خرید وفروش سهام وشاخص سهام برام سوال بود وشاخصهایی مثل s&p را کدوم بروکر ها دارن؟د اصلا دارند ؟و نحوه محاسبه سود در انها چند دلار به ازای هر پیپ است؟اگر در سایت چنین اطلاعاتی هست لطفا راهنمایی کنید
موفق باشید

دوست عزیزم ایشون منظورشون بازاز بورس ایران هست . به جمله تازه کد بورس گرفتم توجه فرمائید . :happy:

pol
June 23rd, 2008, 22:59
سلام دوستان
ممنون
منظورم همون بورس هست این فرم خرید و فروش سهام عکسی ازش ندارید و بگید که چه چیزی باید توش بنویسم؟؟؟گویا حداقل و حداکثر قیمت توش نوشته بعد یه قسمت داره به نام حق تقدم و گویا سه تا ردیف بیشتر نداره !!!می شه توضیح بدید در مورد فرمش؟؟؟

با تشکر
بای

pol
June 24th, 2008, 22:40
سلام
دیگه لازم نیست رفتم خرید کردم

auto_chartist
September 12th, 2008, 22:55
سلام دوستان
من هر چی گشتم یک نمونه فرم خرید و فروش سهام پیدا نکردم لطفا اگر ممکن هست یک فرم خرید و یک فرم فروش سهام بزارید اینجا و بگید که چه جوری پرش کنم؟؟؟(((((((((مثلا نوشته نام خوب نامتان را بنويسيد))))))))
تازه کد بورسی گرفتم و پولش هم آماده هست فقط نمی دونم فرمش رو چه جوری پر کنم

با تشکر
بای

سلام
موارد اداري را كلا خود كارگزاري ها توضيح كامل ميدهند.و يك سري انجام امور اداري را رايگان برايتان انجام ميدهند
مثلا ارسال مشخصات و شماره حساب بانك براي شركت البته اگر در مجمع شركت كنيد
دوم اينكه بعضي از كارگزاري ها امكان خريد و فروش اينترنتي را هم فراهم كرده اند
يعني شما مجبور نيستيد كه هي بروييد فرم خريد و فروش پر كنيد
در ضمن اگر ميخواهيد حرفه اي كار كنيد با كارگزارتان تلفني بايد كار كنيد
...............
خجالت ندارد كه برويد كارگزاري اينقدر سوال كنيد تا خسته بشن البته اگر پول زيادي داريد