PDA

View Full Version : نصب ویندوز در 5 دقیقه

iraj23
June 17th, 2008, 11:46
دیشب داشتم ارسالهای جدید سایت رو نگاه میکردم به تاپیک مشکل ویندوز جناب اقبالی برخوردم و اینکه از نصب مداوم ویندوز خسته شده بود یهو این فکر به ذهنم خطور کرد که این روش رو که خودم ازش استفاده میکنم بزارم تا همه دوستان بتونن ازش استفاده کنند
خیلی خلاصه بگم که با استفاده از یه نرم افزار میشه یه بک آپ کامل از ویندوزمون بگیریم و هر وقت دلمون خواست در عرض 5 دقیقه کل ویندوز با تمام نرم افزارهایی که روش ریختیم را نصب کنیم اینو هم اضافه کنم که نرم افزاری که من استفاده میکنم Ghost نیست
در پستهای بعدی بطور کامل توضیح خواهم داد

iraj23
June 17th, 2008, 12:44
خوب قدم اول اینه که باید این نرم افزار رو دانلود کنید که یه خورده زیاده ( 5/118 مگابایت ) البته اگه دوستان خواستند من میتونم خردش کنم و اینجا آپلود کنم
Active@ Boot Disk 3.0.89 ([Only registered and activated users can see links])
بعد از دریافت و نصب نرم افزار از شما یوزر و پسورد میخواد در همون پنجره گوشه سمت راست جایی برای دریافت یوزر و پسورد هست اونو میزنید که میره داخل سایتش و یه فرم هست که پر میکنید فقط ایملی که ازتون میخواد رو حتما درست وارد کنید
بعد از چند دقیقه ( تا 1 ساعت ) ایمیلتونو چک کنید که براتون یوزر و پسورد رو فرستادن دوباره نرم افزار رو اجرا کنید
یوزر و پسورد رو وارد کنید

rahattar
June 17th, 2008, 12:53
سلا م دوست عزیز
من هم چند وقتیه از norton ghost استفاده می کنم
خدا وکیلی این برنامه سازند های برای سازنده هاش باقیات الصالحاته :) منکه خیلی دعاشون می کنم

iraj23
June 17th, 2008, 13:52
آره خدائیش من که خیلی راحت شدم هر وقت ویندوزم دچار کوچکترین مشکلی میشه سه سوته فرمت و ویندوز رو نصب میکنم با همه مخلفاتش
مطلب اصلی که میخواستم بگم اینه که امروز key maker ([Only registered and activated users can see links]) این نرم افزار رو گیر آوردم و دیگه لازم نیست برید سایتش و فرم پر کنید

hasangolabfx
June 17th, 2008, 14:20
75 مگابایت:blink:
[Only registered and activated users can see links]
توضیحات از زبان تبیان : این برنامه یک فایل ISO می باشد که باید آن را بر روی CD رایت کنید. البته فشرده شده است و باید با استفاده از برنامه WinRAR آن را از حالت فشرده خارج کنید. CD رایت شده یک CD با قابلیت بوت می باشد که با آن می توانید حدود 182 برنامه بسیار کاربری را از طریق بوت و بدون دسترسی به ویندوز اجرا کنید. مثلا می توانید برنامه Partition Magic ‌را اجرا کنید و خرابی پارتیشنها را درست کنید. می توانید هارد را به تناسب مارک آن با نرم افزار مناسب پارتیشن بندی کنید. می توانید با چندین نرم افزار قدرتمند فایلهای پاک شده یا اطلاعات موجود در یک درایو فرمت شده را باز گردانی کنید. چندین نرم افزار برای پشتیبان گیری از اطلاعات قرار داده شده است. در این CD دو آنتی ویروس به روز قرار دارد که می توان با اضافه کردن فایل Update جدید آنها را به روز تر کرد و با آنها از طریق داس اسکن و ویروس کشی را انجام دهید. برنامه هایی برای تست رم و سیستم و هارد قرار دارد. برنامه هایی برای بدست آوردن اطلاعات دقیق از سیستم ، برنامه هایی برای مشاهده عکس ، برنامه هایی برای مشاهده درایوهای NTFS و ... را می توانید در این CD بیابید.
چندین نرم افزار برای بک آپ گیری از ویندوز وجود داره که میتونید با این سی دی در چند دقیقه این کار رو بکنید من تقریبا یک سالی هست که صفحه نصب ویندوز رو ندیدم با این که هر هفته توی پنج دقیقه ویندوز عوض میکنم

iraj23
June 17th, 2008, 17:01
ضمن تشکر از حسن گلاب عزیز باید بگم که من خودم سی دی هایرن رو دارم و قبلا استفاده میکردم ولی میخواستم اینو بگم که بهترین مزیتی که این نرم افزار داره اینه که میشه علاوه بر ساخت CD/DVD Bootable ،
USB Flash Boot Disk هم ساخت که من خودم از اون استفاده میکنم بگذریم اومدم اینجا که بگم من این نرم افزار رو به 4 قسمت تقسیم کردم و امشب آپلودش میکنم تو راپید و همچنین براتون نرم افزار دانلود با ریسام Resume (فایلهای کمتر از 35 مگابایت) از راپید رو میزارم که بتونید راحت Active@ Boot Disk 3.0.89 رو دانلود کنید

iraj23
June 18th, 2008, 11:47
اینم از فایلهای خرد شده Active@ Boot Disk 3.0.89 :
1- Active_BootDisk_v3.0.89.part1.rar ([Only registered and activated users can see links])
2- Active_BootDisk_v3.0.89.part2.rar ([Only registered and activated users can see links])
3- Active_BootDisk_v3.0.89.part3.rar ([Only registered and activated users can see links])
4- Active_BootDisk_v3.0.89.part4.rar ([Only registered and activated users can see links])

نگران دانلودش نباشید تو پست بعدی نرم افزار دانلود از راپیدشر رو میزارم براتون

iraj23
June 18th, 2008, 11:56
اینم نرم افزار دانلود با ریسام از سایت راپید شر البته فقط برای فایلهای کمتر از 35 مگ : filedownloader.net 3.02 ([Only registered and activated users can see links])
اگه لینکش مشکل داشت از اینجا ([Only registered and activated users can see links]) هم میتونید دانلود کنید
در پست بعدی بطور کامل نحوه کار با این نرم افزار رو توضیح خواهم داد فعلا برای این کار میتونید این فایل تصویری filedownloader.swf ([Only registered and activated users can see links]) را دانلود و ببینید با تشکر از پدیدآورندش آقای محمد یامینی

iraj23
June 18th, 2008, 12:03
بعد از اجرای برنامه باید وارد منوی Account و از اونجا Login
در پنجره‌ی باز شده، روی New User کلیک کنید
سپس از شما E-Mail و 2 مرتبه Password می‌خواد
نکته: لازم نیست آدرس ایمیل شما Valid باشه، یعنی واقعاً وجود داشته باشه. همین جوری یه چیزی بزنید مثلاً [Only registered and activated users can see links]
سپس بعد از تایید اون مرحله صفحه‌ی قبلی باز میشه که همون اطلاعات وارد شده‌ی شما داخل اون نوشته شده
Save رو بزنید و شروع به دانلود کنید.
لازم به ذکر است به ازاء هر User جدیدی که ساخته خواهد شد به شما 35 مگابایت دانلود رایگان اهدا می‌شود.
پس در نتیجه شما قادر نخواهید بود فایل‌های بالای 35 مگابایت را دانلود کنید.
همین هم غنیمتی است.

در صورت خریداری اکانت‌های این سایت شما می‌توانید 75 گیگابایت در ماه دانلود داشته باشید. این نوع اکانت از نوع ماهیانه می‌باشد. اکانت حجمی هم به ازاء هر 1 گیگابایت نیم دلار یا 50 سنت باید بپردازید.

سایت‌هایی که برنامه قادر به دانلود فایل از آنها می‌باشد به شرح زیر است.
Rapidshare.com - Rapidshare.de - Megaupload.com - Depositfiles.com - Megarotic.com
در صورت خرید اکانت از این سایت، این برنامه می‌تونه بیشتر به درد کسانی بخوره که دانلود‌های منظمی ندارند چون به صورت حجمی هم سرویس دهی می‌کنه ولی خود سایت Rapidshare این امکان رو نداره.

لازم به ذکر است این برنامه برای ساختن اکانت رایگان جدید، IP شما را چک خواهد کرد و در صورت تکرار درخواست با یک IP برای 2 بار، اجازه‌ی ساختن اکانت جدید داده نحواهد شد.پس این برنامه بیشتر به درد کسانی می‌خوره که ADSL با IP از نوع داینامیک دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ([Only registered and activated users can see links]) این شرکت مراجعه نمایید.

منبع : takdownload.ir

HardyLaity
June 18th, 2008, 13:39
چه دوران تلخی بود

ویندوز نصب کن یه چندتا نرم افزار نصب کن دنبال کرکش بگرد یرای آپدیت کردن نرم افزارها این در اون در بزن لینک گیر بیار نصب کن تروجان گرفتم ویروس یاب نصب کن و ...... بعد ویندوز کند شده هی کرش میکنه فرمت کن حالا از اول

عجب چرخه ای گیر کرده بودم خوب شد آزاد شدم امیدوارم شما هم زود مسیر آزادی رو پیدا کنید و از این چرخه اعصاب خورد کن خارج بشین

aska
June 18th, 2008, 14:49
چه دوران تلخی بود

ویندوز نصب کن یه چندتا نرم افزار نصب کن دنبال کرکش بگرد یرای آپدیت کردن نرم افزارها این در اون در بزن لینک گیر بیار نصب کن تروجان گرفتم ویروس یاب نصب کن و ...... بعد ویندوز کند شده هی کرش میکنه فرمت کن حالا از اول

عجب چرخه ای گیر کرده بودم خوب شد آزاد شدم امیدوارم شما هم زود مسیر آزادی رو پیدا کنید و از این چرخه اعصاب خورد کن خارج بشین

جناب HardyLaity عزیز
شما چه مدت هست که از دست ویندوز آزاد شدید
و آیا سیستم عامل شما ایران رو ساپورت میکنه یا نه

HardyLaity
June 18th, 2008, 14:59
جناب HardyLaity عزیز
شما چه مدت هست که از دست ویندوز آزاد شدید
و آیا سیستم عامل شما ایران رو ساپورت میکنه یا نه

حدود ۲ ساله
منظورتون از ساپورت رو متوجه نمیشه اگر منظورتون فارسی نویسیه که مشکلی وجود نداره اگر آپگریده که بازم مشکلی نیست اگر منظورتون لایسنس و از این چیزهاست که اینها اصلا وجود نداره اینجا و سی دی ها و دی وی دیهای ارجینال مجانی براتون ارسال میشه و پکیجها از رو نت دانلود میشن

rahattar
June 18th, 2008, 23:40
با سلام
مي توانيد راهنماي برنامه را از اينجا ([Only registered and activated users can see links]) دريافت كنيد

22fx
June 19th, 2008, 00:11
آقا ایرج اینقدر طولش میدی که همه میان راجع به چیزهایی که دوست دارند پست میزنند
مشتاقانه منتظریم کار با این نرم افزار رو یاد بگیریم

rahattar
June 19th, 2008, 00:32
آقا ایرج اینقدر طولش میدی که همه میان راجع به چیزهایی که دوست دارند پست میزنند
مشتاقانه منتظریم کار با این نرم افزار رو یاد بگیریم
اگه لطف كنيد و روي "از اينجا" ي پست 13 كليك كنيد مي توانيد راهنماي استفاده از Norton Ghost رو دريافت كنيد :whoow: :blink: :huh:

iraj23
June 23rd, 2008, 01:35
دوستان از تاخیر عذرخواهی میکنم ؛ از فردا آموزش رو همراه با عکس ادامه میدم

aska
June 23rd, 2008, 17:56
جناب iraj23 عزیز
منتظریم

L0RD
June 23rd, 2008, 18:31
سلام

دیدم این بحث مربوط به این تاپیک میشه ، تاپیک جدا باز نکردم.این برنامه رو خودم تست کردم و جواب داده .خیلی کار کردن باهاش راحته.

نصب و برگرداندن ويندوز در چند دقيقه حتي با درايو Ntfs

نرم افزار Drive image

ابتدا فایل زیر را دانلود کنید(حجمش 1.7 MB !) و آنرا اکسترکت کنید.محتوی یک فایل iso میباشد که باید آنرا با استفاده از نرم افزار nero روی یک CD رایت کنید.

دانلود ([Only registered and activated users can see links])

بعد از رایت سی دی bootable میشود .سیستم را با آن بوت کنید برنامه drive image اجرا میشود.

تو صفحه اول سه تا گزينه داريم
Create Image
Restore Image
Disk To Disk

گزينه اول براي ايميج گيري از پارتيشن( درايو) هاي هارد ديسك هستش .
گزينه دوم براي برگرداندن ايميج ساخته شده در قسمت اول مي باشد.
گزينه سوم براي كپي مستقيم يك پارتيشن به پارتيشن ديگر در همان هارد يا هارد ديگري از سيستم .

براي ايميج گيري از يك پارتيشن ( گزينه اول):
بايد دقت داشت كه ما قبل از ايميج گيري مي توانيم اكثر برنامه هاي مورد نياز را نصب كنيم(برنامه هاي گرافيكي ، صوتي و تصويري و آنتي ويروس؟! وآكروبات و...). و همچنين در حالت
Safe MOde اقدام به ويروس يابي كنيم تا پارتيشن مورد نظر آلوده به ويروس و... نباشد.
اگر اين كارها رو قبلا انجام دادهيم حالا سراغ اين گزينه مي رويم.
باانتخاب اين گزينه در پنجره اي كه ظاهر مي شود (Select Source Partition) پارتيشن ويندوز را انتخاب كرده (براي ساختن ايميج با همون Back Up از ويندوز) و Next مي كنيم حال نام و مسير ايميج را انتخاب
مي كنيم ( با پسوند PQI.) مسلما در پارتيشني غير از درايو ويندوز!!
حال در پنجره بعدي (Compress Image File) بايد مقدار فشردگي ايميج در حال ساخت را انتخاب مي كنيم.
بعد از اين مرحله ودر پنجره بعدي با تاييد ساخت ايميج ، عمل ايميج گيري آغاز مي شود.

براي برگرداندن ايميج ساخته شده ( گزينه دوم):
زماني كه مثلا ويندوز ما خراب مي شود با اين گزينه عمل نصب سريع(در حقيقت كپي) ويندوز انجام مي شود
با انتخاب اين گزينه پنجره اي( Select Image file )ظاهر مي شود كه در آن بايد ايميجي را كه
مي خواهيم به يك پارتيشن كپي كنيم ،انتخاب مي كنيم.
در پنجره بعدي( Select Destination Partition ) پارتيشني رو كه مي خواهيم ويندوز رو روش
كپي كنيم ، انتخاب مي كنيم. و كار كپي شروع مي شه.

iraj23
June 24th, 2008, 21:38
بعد از نصب برنامه و دادن ریجستری کد حالا برنامه آماده استفاده میباشد که دو تا گزینه برای انتخاب داره یکی ساختن سی دی تحت ویندوز و دومی تحت داس که هر کدوم رو براتون توضیح خواهم داد

henriholmz
June 24th, 2008, 22:02
lord عزیز ممنون از برنامه‌اتان ایا امکان این هست که فایل ایمیج را در یک هارد خارجی قرار دهیم .منظورم از ان هاردهای است که با usb به کامپیوتر وصل میشوند.و بعد از انجا ویندوز را برگرداند؟ ممنون از پاسختان

L0RD
June 24th, 2008, 22:13
lord عزیز ممنون از برنامه‌اتان ایا امکان این هست که فایل ایمیج را در یک هارد خارجی قرار دهیم .منظورم از ان هاردهای است که با usb به کامپیوتر وصل میشوند.و بعد از انجا ویندوز را برگرداند؟ ممنون از پاسختان

بله.image رو هر جا که بخواین میتونید داشته باشد.فقط اول در یکی از درایوهای اصلی بسازید و بعد هرجا خواستید کپی کنید.

موفق باشید.

iraj23
June 25th, 2008, 07:03
برای درست کردن سی دی بوت تحت ویندوز روی Boot Disk Win Edition کلیک میکنیم و برای سی دی بوت تحت داس روی Boot Disk Dos Edition کلیک میکنیم که پنجره بعدی که شکلهای زیر باشه ظاهر میشه

iraj23
June 25th, 2008, 07:24
همونطوری تو عکسهای پست قبل معلومه؛ میشه هم CD/DVD بوت ساخت و هم USB Flash بوت
مراحل ساخت CD/DVD بوت هم تحت داس هم تحت ویندوز شبیه هم هست
با کلیک کردن روی Win CD/DVD Boot Disk یا Dos CD/DVD Boot Disk پنجره ای مثل عکس زیر میاد که با زدن دکمه Create کار ساخت سی دی آغاز میشه که عکسهای تو پست بعدی هم ادامه کار رو نشون میده

iraj23
June 25th, 2008, 07:33

وقتی کار لود فایل Iso به پایان میرسه یه پنجره بشکل زیر ظاهر میشه که با انتخاب سرعت رایت و گذاشتن سی دی خام تو رایتر دکمه BURN ISO رو میزنیم

iraj23
June 25th, 2008, 07:51
خوب حالا سی دی بوت برای Back Up یا Image گرفتن رو ساختیم قبل از اینکه نحوه کار با این سی دی رو بگم و بگم که چه امکاناتی داره اجازه بدید ساخت USB Flash رو هم بگم بعد بریم سراغ کار اصلیمون برای نجات از ویندوز ریختنهای مکرر و وقت گیر
تا اینجای کار کسی سوالی داره بپرسه
چه سوال خنده داری کردم نه ؟
اینجا با اینکه 400-500 تا بازدید کننده داشته کلا 23 پست زده شده که اونم فکر کنم 10-15 تاش مال خودمه
بگذریم

L0RD
June 25th, 2008, 08:03
خوب حالا سی دی بوت برای Back Up یا Image گرفتن رو ساختیم قبل از اینکه نحوه کار با این سی دی رو بگم و بگم که چه امکاناتی داره اجازه بدید ساخت USB Flash رو هم بگم بعد بریم سراغ کار اصلیمون برای نجات از ویندوز ریختنهای مکرر و وقت گیر
تا اینجای کار کسی سوالی داره بپرسه
چه سوال خنده داری کردم نه ؟
اینجا با اینکه 400-500 تا بازدید کننده داشته کلا 23 پست زده شده که اونم فکر کنم 10-15 تاش مال خودمه
بگذریم

سلام

ممنون بایت آموزش این برنامه.یک مشکلی برام پیش اومده و اون اینکه همه مراحل رو مثل شما انجام دادم ولی 2 تا CD من سوخت! تا نصفه رایت میشه و بعدش قاطی میکنه! شما این مشکل رو نداشتید؟ راح حلش چیه؟

iraj23
June 25th, 2008, 08:26
جناب لرد منظور شما از نصفه رایت کردن یعنی چی متوجه نشدم کی سی دی ها میسوزه ؟ این نرم افزار حدودا 150 مگ نیاز داره یعنی حتی میشه رو مینی سی دی هم رایت کرد و اما در جواب سوال شما باید بگم که من حدود 6-7 تا از این سی دی رایت کردم برای دوستانم و هیچکدوم مشکلی تداشتند و البته برای خودم رو USB ریختم و از اون چند ماهیه که دارم استفاده میکنم
بدون هیچ مشکلی

L0RD
June 25th, 2008, 09:06
جناب لرد منظور شما از نصفه رایت کردن یعنی چی متوجه نشدم کی سی دی ها میسوزه ؟ این نرم افزار حدودا 150 مگ نیاز داره یعنی حتی میشه رو مینی سی دی هم رایت کرد و اما در جواب سوال شما باید بگم که من حدود 6-7 تا از این سی دی رایت کردم برای دوستانم و هیچکدوم مشکلی تداشتند و البته برای خودم رو USB ریختم و از اون چند ماهیه که دارم استفاده میکنم
بدون هیچ مشکلی

بله .وسط کار قطع میشه و یک پیغام خطا میده!ولی روی فلش دیسکم کامل نصب شد و کار کرد.شاید با رایتر من مشکل داره!

iraj23
June 26th, 2008, 12:50
خوب برای ساختن USB Flash بوت
بعد از اجرای برنامه و زدن Boot Disk Win Edition ؛ روی Win USB Flash Disk کلیک میکنیم البته قبلش باید حتما USB Flash رو به کامپیوتر وصل کرده باشیم که همونطوری که تو عکس معلومه آیکون USB باید باشه این یعنی USB ما وصله سپس دکمه Create رو میزنیم بعداز بارگذاری فایلها پیغام "USB Boot Disk has been created. Please, Safely remove the drive! ظاهر میشود یعنی USB ما آماده استفاده است
باید اضافه کنم که برای ساخت بوت تحت ویندوز به یک فلاش حدود 200 مگ نیاز داریم و برای داس زیر 4 مگ نباید باشه

iraj23
July 6th, 2008, 00:36
با عذرخواهی بابت تاخیر
سعی میکنم امروز و فردا کار با این نرم افزار رو بگم و تمامش کنم
الان فقط نحوه درست کردن سی دی و فلاش بوت تحت داس مونده که تقریبا شبیه هم هستند
برای این کار بعد از اجرای برنامه روی Boot Disk Dos Edition کلیک میکنیم بعد بنا به نیازمون روی یکی از گزینه های Dos USB Flash Boot Disk یا Dos CD/DVD Boot Disk کلیک میکنیم که همینطور که تو عکس میبینید 3 تا گزینه برای اتتخاب داره که اولی برای داس خالی و دومی برای داس بهمراه درایور سی دی و سومی هم برای داس بهمراه درایور سی دی و فلاش میباشد که بنا به نیاز خودتون میتونید انتخاب کنید و سپس دکمه Create رو میزنید

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

22fx
July 6th, 2008, 01:59
سلام خدمت شما و دیگر دوستان
جناب iraj23 ممنونم از این روشتون . کم کم داشتم ناامید میشدم که شما هم تاپیک رو نصفه ول کردی و فرستادیش به اعماق سرمایه:p

arash2
July 6th, 2008, 14:18
سلام
یه مشکلی واسه من پیش اومده لطفا کمک کنید حلش کنم
من از ghost قبلا استفاده می کردم ولی تازگیها هر کاری میکنم موقع اجرا فقط صفحه اولش میاد. برنامه را دوباره و سه باره دانلود کردم ولی بازم همونجوریه یه برنامه دیگه هم یکی از بچه ها کذاشته بود <Pqdi> که بازم همین مشکل را باهاش دارم حالا اگه کسی راه حلی بلده لطفا بگه.
ممنون

iraj23
July 6th, 2008, 14:26
آرش جان همونطور که قبلا هم گفتم من با ghost کار نکردم و متاسفانه نمیتونم کمکی بکنم
از دوستانی که با این نرم افزار آشنا هستند میخوام لطف کنند و به این دوستمون کمک کنند

shakeri
July 6th, 2008, 17:03
پیشنهاد میکنم AcronisTrueImage هم تجربه کنید . سرعت زیاد ، فشرده سازی خیلی خوب ، میتونید BootableCD درست کنید و یا از روی شبکه image رو انتخاب کنید و . . . .

arash2
July 7th, 2008, 01:06
پیشنهاد میکنم AcronisTrueImage هم تجربه کنید . سرعت زیاد ، فشرده سازی خیلی خوب ، میتونید BootableCD درست کنید و یا از روی شبکه image رو انتخاب کنید و . . . .

سلام
دستتون درد نکنه. کارم راه افتاد:laugh:

HardyLaity
July 7th, 2008, 03:08
حالا آواتار منو میبینید باز میگین این لینوکسیه پیداش شد گیر بده به ویندوز :laugh: ولی اینبار اینجور نیست

یه چیز باحال که خودم هم بعضی وقتا ازش استفاده میکنم pe builder هستش . هایرن که جناب حسن گلاب و ایرج خان گفتن احتمالا با همین درست شده حالا این به چه دردی میخوره

بعضی وقتا شما میخواهید یه جائی برید که اونجا کامپیوتر هست و شما نمیخواهید نت بوک با خودتون ببرید با این ابزار یه ویندوز ‍پرتابل میسازید برنامه هائی را هم که نیاز دارید بهش ادد میکنید . میریزید روی usb یا سیدی و همراهتون میبرید ..

اونجا کافیه که کامپیوتر را ریست کنید و با فلشتون یا سیدی بوت کنید و مینی ویندوز جمع جور شما حاضره با تمام امکانات مورد نیازتون

البته به نظر من ساختن یه همچین چیزی برای تمام افرادی که با ویندوز فارکس کار میکنند لازمه چون یه زمان هست که همون ۵ دقیقه رو هم فرصت ندارید مثلا سر nfp ویندوز مبارک کرش میکنه و به هیچ سراتی مستقیم نمیشه اگر این سی دی رو قبلا ساخته باشید فقط کافیه باهاش بوت کنید تا بتونید سریع به مارکت کانکت بشین

حجم این نرم افزار هم ۳-۴ مگ بیشتر نیست که از لینک زیر میتونید دانلود کنید . این از روی سی دی ویندوزتون میاد و فایلهای لازمه رو بر میداره و نیازی نیست که یه فایل حجیم ۱۵۰ مگی رو دانلود کنید

موفق باشید و خدا نجاتتون بده :laugh: آخرش نتونستم جلو زبونمو بگیرم

SANY
July 30th, 2008, 16:46
سلام عید شما مبارک

اقا بنده هنوز نتونستم با این برنامه کار کنم(Active@..)
من سی دی بوت رو ساختم اما نمیدونم چطور با هاش کار کنم
چطور میشود ایا تا من بتونم ظرف 5 دقیقه ویندوز با مخلفاتش رو نصب کنم!؟!