PDA

View Full Version : گاز لوله

خاله كتي
August 17th, 2004, 22:33
با توجه به اين كه جلوي افزايش گاز لوله رو گرفتن و همش منفي ميخوره به نظر شما نگه داشتنش صلاحه؟ :(

سارا
August 18th, 2004, 11:31
سلام دوستان
من هم همين سوال خاله كتي و دارم گاز لوله را شنبه ۲۴/۵ خريدم ۴۷۰۰ تومان
به نظر شما نگهدارم يا سريعتر تعويضش كنم

شخارك۱۴۱۴ تومان خريد وسفارس ۱۶۶۰ تومان خريدو چكار كنم دارن ميشن ايينه دق!!!
:huh:

خاله كتي
August 18th, 2004, 19:54
سلام
شرمنده از جواباتون ;)
بنا به يك سري اطلاعات قيمت گازز لوله افزايش خواهد داشت.
ولي چه قد و از كي رو نگفتن.
فكر كنم بايد دندون رو جيگر گذاشت تا بعد............ :unsure:

mehdadi
August 18th, 2004, 21:56
سلام
من هم گاز لوله دارم ولي چون فكر ميكنم طي مدتي به قيمتهاي بالا حتي 70000 هم برسه بنابر اين صبر ميكنم.
در ضمن در مدتي مثل 1 هفته نميتوان انتظار زيادي براي سود داشت.

خاله كتي
August 18th, 2004, 23:19
سلام
منم با نظرتون موافقم .البته من دو سري خريد داشتم.
يك بار قبل از بسته شدن با قيمت خوب
وبار دوم بعد از باز شدن نماد و با قيمت بالا. :rolleyes:

حسين مختاري
August 19th, 2004, 11:11
به همه دوستان سلام و عرض ادب،
آنچه در بازار بورس تهران برای من به تجربه ثابت شده اینکه برنده اصلی کسی که از یک حوصله و صبر آگاهانه برخورداره و منتظر فرست می مونه تا به موقع طور ماهیگیری خودشو بندازه تو آب ، بخصوص اگر اون آب کمی گلالود باشه ، چند روز پیش تو یکی از روزنامه های اقتصادی میخوندم که تجربه یک خانمی که سالها توی بورس فعالیت میکرد رو نوشته بود ، این خانم گفته بود که تو روزهای 11 سپتامر که مردم هجوم اورده بودن که سهامشونو بفروشند من سرمایم رو گذاشتم تو بورس و تا تونستم به قیمت مفت سهام خریدم بعد از این که آبها از آسیاب افتاد 40 برابر سرمایم سود کردم . این خانم به نظر من دیده آب گلالود شده العان وقت ماهی گرفتن و طورشو انداخته تو آب که نتیجه اون رو هم گرفته .
عرض کنم که چند وقت پیش تو سایت پارس نیوز تحلیلی راجع به گازلوله نوشته بود که به عنوان کلید بهشت از اون یاد کرده بود و طبق شنیده ها این سهم تا 14000 تومان بالا خواهد رفت و با یک افزایش سرمایه با قیمت 6000 تومان باز خواهد شد ، این از آینده این سهم ، پس هرکی داره خوب بهش بچسبه و حتی اگه میتونه از تو ذهنش داشتن این سهم رو پاک کنه که مبادا وسوسه فروش اونو داشته باشه ، موفق و پیروز باشید.

تحليلگر
August 19th, 2004, 14:53
رو چه حسابي بعضي از دوستان ميگن گازلوله تا 7000 و يا تا 14000 تومان بالا ميره :blink:

به نظرمن قيمت گازلوله(كه بعد از باز شدن تا 4800 بالا رفت) بيشتر از اينكه واقعي باشه

حبابي و يه چيزي شبيه داده پردازي كه با جوسازي و شايعات بالا رفته تا واقعيات!!

rezadez
April 9th, 2006, 13:30
لطفا یکی منو راهنمائی کنه که آیا هنوز هم منطقی است که به امید افزایش قیمت
روی سهام گاز لوله سرمایه گذاری کنم؟
پیشبینی شما برای افزایش قیمت چه زمانی است؟
متشکرم

mb
April 9th, 2006, 14:03
دوست عزیز خواستم توجه شما را به این نکته جلب کنم که پست قبل از شما مربوط به سال 2004 است والان در2006 بسر میبریم