PDA

View Full Version : سوال درباره امکانات و قابلیت‌های وب سایت

صفحه ها : [1] 2

nabeghe
April 27th, 2008, 17:36
سلام
از اينكه سوالم يكم مبتديانه است معذرت مي خوام
ولي مي خوام بدونم كه چطور مي شه يك پست رو ويرايش كرد؟. من يك پست در انجمن موضوع آزاد زدم كه مي خوام ويرايشش كنم. لطفا هر چه سريعتر پاسخ بدهيد
با تشكر

Honda
April 27th, 2008, 17:42
سلام
از اينكه سوالم يكم مبتديانه است معذرت مي خوام
ولي مي خوام بدونم كه چطور مي شه يك پست رو ويرايش كرد؟. من يك پست در انجمن موضوع آزاد زدم كه مي خوام ويرايشش كنم. لطفا هر چه سريعتر پاسخ بدهيد
با تشكر
سلام دوست گرامی ، ندانستن عیب نیست ، نپرسیدن . . .
کافی است در پایین پست خود ( سمت چپ ) روی آیکون ویرایش کلیک کنی و بعد از انجام اصلاحات ، روی ذخیره کلیک بفرمایی.
اینهم پاسخ سریع ;).
موفق باشی : Honda

bagherzadeh
April 27th, 2008, 17:49
با سلام خدمت دوست عزیز

کلا هر مشکل این شکلی داشتین میتونین به این قسمت سایت مراجعه کنید:

انجمنها -
اطلاعیه ها و اخبار سایت سرمایه -
با قابلیت های وب سایت آشنا شویم ([Only registered and activated users can see links])

موفق باشین;)

Hoseini
April 27th, 2008, 19:46
بنده پيشنهاد مي كنم كه مديران محترم سايت فرصت ويرايش يك پست را از يك ساعت ، لااقل به نصف روز افزايش دهند .

reza1982
April 27th, 2008, 23:19
خواستم بپرسم قبلا امکان گذاشتن عکس بزرگ در هر پستی وجود داشت ولی نمیدونم چرا الان فقط مجبوریم عکسهایی با ابعاد کوچک قرار بدیم نمیدونم به خاطر اینکه ترتیب تایپیک به هم نخوره؟

Enterex
April 28th, 2008, 09:19
درود بيكران
نابغه جان فكر كنم شما يك پست هم بنام اطلاعات آماري زده بودي كه به امان خدا ول شده:blink:
بهتر نيست دوستان اگه پستي زدند و بهر دليل قصد ادامه اونو ندارند اعلام كنند تا بندگان خدايي رو سر كار نذارند؟:advise:

nabeghe
April 28th, 2008, 09:45
دوست عزيز من، من اون تاپيك رو به امان خدا ول نكردم ولي شرايط كار در اون تاپيك طوريه كه بدون نوشتن بنامه كامپيوتري نمي شه كاري رو انجام داد و اينكه بخواي اطلاعات رو با ماشين حساب بدست بياري خيلي سخت و خسته كننده و وقت گيره. از دوستان هم كه تقاضا كردم اگر كسي برنامه نويسي بلده به كمكم بياد تا بتونيم با نوشتن يك برنامه كار ها رو سريعتر پيش ببريم ولي متاسفانه كسي داوطلب كمك نشد.
و با توجه به كمبود وقتم در حال حاضر، ادامه كار رو به آينده موكول كردم.

nabeghe
April 28th, 2008, 14:22
خواستم بپرسم قبلا امکان گذاشتن عکس بزرگ در هر پستی وجود داشت ولی نمیدونم چرا الان فقط مجبوریم عکسهایی با ابعاد کوچک قرار بدیم نمیدونم به خاطر اینکه ترتیب تایپیک به هم نخوره؟

با اجازه بزرگترها نم جواب ميدم

دوست عزيز شما هنوز هم مي توانيد عكس رو در سايز بزرگ قرار بديد. براي اينكار كافيه اول عكس رو از طريق مديريت ضميمه ها آپلود كني و سپس آدرس لينك عكس رو كپي كني و در قسمت متن خود پست در گزينه " قرار دادن تصوير " پيست كني.

Sajjj
April 28th, 2008, 20:58
:(:(ببخشید من بیشتر فایل هایی رو که دوستان توی پست خودشون attach میکنن نمیتونم دانلود کنم لطفا یکی منو راهنمایی کنه

Hamed2420
April 28th, 2008, 21:32
:(:(ببخشید من بیشتر فایل هایی رو که دوستان توی پست خودشون attach میکنن نمیتونم دانلود کنم لطفا یکی منو راهنمایی کنه

با سلام

به عنوان مثال بفرمایید که فایل ضمیمه کدوم پست رو نمیتونید ببینید ؟!!

Sajjj
April 29th, 2008, 11:03
سلام
مثلا پست شماره #2 از انجمن "درخواست indicator و expert " دو تا فایل ضمیمه داره که لینکشو اینجا گذاشتم

[Only registered and activated users can see links]

البته این یه مثال بود. من اکثر ضمیمه های تصویری رو هم نمیتونم دانلود کنم:(

Sajjj
April 29th, 2008, 11:24
سلام مثلا در پست #2 از انجمن "درخواست indicator و expert" دو تا لینک وجود داره که یکیشو میذارم:

یا pdf آموزش فارسی الیوت و یا ضمیمه های تصویری نمیتونم دانلود کنم

Hamed2420
April 29th, 2008, 12:31
سلام
مثلا پست شماره #2 از انجمن "درخواست indicator و expert " دو تا فایل ضمیمه داره که لینکشو اینجا گذاشتم

با سلام

به نظر میرسه که ایراد از سیستم و نرم افزار مرورگر شما باشه. پیشنهاد میکنم با یک مرورگر دیگر هم تست کنید.

موفق باشید

Sajjj
April 29th, 2008, 13:07
سلام
من با opera - ie - mozilla و avant امتحان کردم وقتی روی لینک کلیک می کنم یه صفحه سفید باز میشه که هیچی توش نیست
من "internet download manager" نصب دارم ممکنه این مشکلو اون ایجاد کرده باشه؟

با تشکر

مجتبی
April 29th, 2008, 14:30
سلام
من با opera - ie - mozilla و avant امتحان کردم وقتی روی لینک کلیک می کنم یه صفحه سفید باز میشه که هیچی توش نیست
من "internet download manager" نصب دارم ممکنه این مشکلو اون ایجاد کرده باشه؟

با تشکر

امکان داره ولی گاها آنتی ویروس ها هم از این مشکلات ایجاد میکنند.
موفق باشید

Reza
April 29th, 2008, 14:53
سلام

http://www.sarmaye.com/forum/attachment.php?attachmentid=18767&d=1168717049

سلام

لطفا از این آدرس، فایلها رو دریافت کنید: http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2261
برای مشاهده انجمنها، بجای آدرس http://www.sarmaye.com/forum از آدرس http://forum.sarmaye.com استفاده کنید.

با تشکر

alijob444
May 1st, 2008, 19:15
دوستان از صبح من رو سیستمم که وارد سایت شدم دکمه تشکر وجود نداره آیا برای شما هم همینطور است

bagherzadeh
May 1st, 2008, 19:27
با سلام

بله همینطوره:cry:

alijob444
May 1st, 2008, 20:29
گویا درست شد تشکر برگشته البته جاش برعکس شده ;)

xmanx
May 5th, 2008, 17:52
با سلام
چطوری می تونم فایل ضمیمه کنم؟
لینک های زیر کار نمیکنه:

upload.sarmaye.com

Hamed2420
May 5th, 2008, 18:02
با سلام
چطوری می تونم فایل ضمیمه کنم؟
لینک های زیر کار نمیکنه:

upload.sarmaye.com

با سلام

قسمت دانلود سایت دچار مشکل شد و فایل های قدیمی آپلود شده در تاپیک "دریافت فایل ([Only registered and activated users can see links])" تا حدودی آپلود شده.

اگر قصد دارید کتاب خاصی آپلود کنید دو راه دارید. یک اینکه در تاپیک Free Book این کار رو انجام بدید یا اینکه در یکی از سایت های آپلود فایل مثل 4shared.com این کار را انجام داده و لینک دانلود را در تاپیک فوق ارسال نمایید.

با تشکر

albertini
May 12th, 2008, 18:15
کدهای HTML چه استفاده ای دارند و چرا کدهای مذکور برای من همیشه غیر فعال هستند/

Reza
May 12th, 2008, 21:09
با سلام

به دلایل امنیتی، استفاده از کد HTML بصورت پیش فرض برای همه کاربران و مدیران غیر فعال است. در راهنمای vBulletin هم چندین بار تاکید شده:
Allowing HTML is a security risk!
با تشکر

xeroF
May 16th, 2008, 10:34

آقا رضا اشاره ای به موضوع کردند و با اجازه من کمی توضیح می دهم.
اولا فعال شدن کد HTML برای کسانی مفید و قابل استفاده است که زبان HTML را بلد باشند.
ثانیا در صورتیکه کدهای HTML در سایت فعال باشند و کاربر هم با زبان HTML آشنا باشد می تواند پست خود را با این فرمت بنویسد و ارسال کند که در اینصورت به دلیل استفاده از توانایی های زبان HTML پست بسیار زیباتر و گویاتر می شود. به عنوان مثال می توان یک پست را جدول بندی کرد و داخل خانه های جدول مطالب متنوع نوشت. یک عکس را Background قرار داد. همچنین می توان فایلهای صوتی و تصویری را به صورت مستقیم داخل پست گذاشت. به طور خلاصه با HTML می توان یک پست را شبیه یک صفحه زیبای وب طراحی و ارسال کرد.
اما متاسفانه فعال شدن HTML امنیت سایت و کاربران را به شدت کاهش می دهد. چون می توان فایلهای مختلف را داخل کدهای HTML گنجاند و به کامپیوتر کاربران ارسال کرد ممکن است فرد ناراحتی پیدا شود و فایلهای مخرب اعم از ویروس, تروجان, worm, keylogger و غیره را داخل پست خود قرار دهد که نتیجه اش را می دانید.
در تمام نرم افزارهای ساخت فروم قابلیت HTML وجود دارد ولی به طور پیش فرض غیرفعال است و در مستندات نرم افزار و توصیه های سازندگان نرم افزار هم بارها تاکید شده که HTML فعال نشود.
استفاده از HTML زمانی مفید و بی خطر است که یک فروم اختصاصی داشته باشیم که کاربران آن معدود و شناسایی شده و همگی مورد اطمینان باشند و دسترسی به فروم برای افراد متفرقه و ناشناس ممنوع باشد.

xeroF
May 16th, 2008, 10:38
خوب حالا این پست هم در مورد سوال خودم:
بعد از لاگين کردن به سايت تمام پستهاي جديد براي من ليست نمي شوند. به عنوان مثال همانطور که در شکل زير ديده مي شود در یک مورد از زمان آخرين بازديد 377 پست اضافه شده ولي در ليست پستهاي جديد فقط 80 پست فهرست شده و در مورد دوم از 224 پست جدید فقط 62 پست نشان داده می شود. تمام تنظيمات کنترل پنل کاربري را چک کردم ولي نتيجه تغييري نکرد. تقريبا مطمئنم که در کنترل پنل يک چيزي بايد تنظيم شود ولي نميدانم دقيقا چه چيز و به چه صورت.

من قبلا روزي سه چهار بار يا بيشتر وارد سايت مي شدم و چون تعداد پستهاي جديد زياد نبود متوجه اين موضوع نشده بودم. ولي مدتي است که به دليل مشغله و گرفتاري معمولا روزي يک بار به سايت سر مي زنم و چون تعداد پستهاي جديد زياد هستند تازه متوجه مسئله شده ام به همين دليل نمي دانم آيا اين موضوع با ارتقاء اسکريپت سايت ارتباط دارد يا نه؟
در صورت امکان يکي از مديران محترم يا دوستان مطلع در مورد چگونگی رفع اين اشکال راهنمايي بفرمايند.
با تشکر

Reza
May 16th, 2008, 11:05
خوب حالا این پست هم در مورد سوال خودم:
بعد از لاگين کردن به سايت تمام پستهاي جديد براي من ليست نمي شوند. به عنوان مثال همانطور که در شکل زير ديده مي شود در یک مورد از زمان آخرين بازديد 377 پست اضافه شده ولي در ليست پستهاي جديد فقط 80 پست فهرست شده و در مورد دوم از 224 پست جدید فقط 62 پست نشان داده می شود. تمام تنظيمات کنترل پنل کاربري را چک کردم ولي نتيجه تغييري نکرد. تقريبا مطمئنم که در کنترل پنل يک چيزي بايد تنظيم شود ولي نميدانم دقيقا چه چيز و به چه صورت.

http://i26.tinypic.com/21jvkf6.jpg

من قبلا روزي سه چهار بار يا بيشتر وارد سايت مي شدم و چون تعداد پستهاي جديد زياد نبود متوجه اين موضوع نشده بودم. ولي مدتي است که به دليل مشغله و گرفتاري معمولا روزي يک بار به سايت سر مي زنم و چون تعداد پستهاي جديد زياد هستند تازه متوجه مسئله شده ام به همين دليل نمي دانم آيا اين موضوع با ارتقاء اسکريپت سايت ارتباط دارد يا نه؟
در صورت امکان يکي از مديران محترم يا دوستان مطلع در مورد چگونگی رفع اين اشکال راهنمايي بفرمايند.
با تشکر
با سلام و تشکر از شما

وقتی شما روی گزینه "ارسالهای جدید" کلیک می کنید، لیست تاپیکهایی که در آنها پست جدید وجود دارد نمایش داده می شود، نه لیست پستهای جدید. با توجه به اینکه ممکن است در هر تاپیک چندین پست نوشته شده باشد، لذا همواره تعداد تاپیکهایی که پست جدید در آنها وجود دارد از تعداد پستهای جدید کمتر (یا مساوی) است. مثلا در تصویر اول تعداد 377 پست جدید در 80 تاپیک نوشته شده است.

لطفا اگر ابهامی هست اعلام کنید.

با تشکر

xeroF
May 16th, 2008, 14:46
جناب آقا رضا
با سلام و تشکر
کاملا متوجه شدم. در واقع چیزی که تحت عنوان "پست های جدید" نوشته می شود "تاپیک های فعال شده پس از آخرین بازدید" هست. کاملا هم طبیعی است که تفاوت در آمار وجود داشته باشد. چون بعضی از تاپیک ها به دلیل ماهیت خود روزانه تعداد زیادی پست به آنها ارسال می شود مانند تاپیک های مربوط به سیگنال و.....
اما این موضوع حقیقت تلخی را برای من روشن کرد. تا به حال تعجب می کردم که چرا از بین این چند هزار عضو به جز من کسی متوجه این مسئله نشده و نتیجه گرفتم که "من با هوش ترین عضو سایت هستم" :laugh:. اما امروز فهمیدم که موضوع دقیقا برعکس هست. ظاهرا در بین این چند هزار نفر تنها کسی که متوجه این مسئله ساده نشده بود من بودم.:cry:
در هر حال متشکرم

Desire
May 27th, 2008, 12:36
با سلام
یک سوال دارم
در قسمت درخواست دوستی که دو آیتم accept & reject داره , وقتی یکی را انتخاب می کنم کلیدی برای ارسال یا تایید ندارد . فقط کلید ذخیره تغییرات داره .
چه باید بکنم ؟

ممنون

Reza
May 27th, 2008, 15:59
با سلام
یک سوال دارم
در قسمت درخواست دوستی که دو آیتم accept & reject داره , وقتی یکی را انتخاب می کنم کلیدی برای ارسال یا تایید ندارد . فقط کلید ذخیره تغییرات داره .
چه باید بکنم ؟

ممنون
با سلام

علاوه بر انتخاب آیتم accept یا reject، لازم است کنار کاربر مربوطه هم تیک زده و سپس کلید ذخیره را بزنید.

با تشکر

بهزاد اقبالی
June 4th, 2008, 10:30
سلام جناب رضا
سوالی داشتم
ایا امکان دارد که البوم تصاویر رو با بقیه به اشتراک گذاشت؟
بنده از سایت خارج شدم و وقتی به پروفایل ای دی خود مراجعه کردم البوم تصاویری که ساخته بودم دیده نمیشد.
ایا اصلا نمیشود که امکان دیدن ان را به بقیه افراد داد یا انکه چون من در سایت به صورت مهمان بودم دیده نمیشد؟

سوال بعدی این که این گزینه bookmarks چه امکاناتی دارد؟
سوال بعد انکه اضافه کردن به لیست تماس چیست و چه فرقی با اضافه کردن به لیست دوستان دارد؟همچنین من اسم چند نفر رو به لیست دوستان اضافه کردم اما اضافه نشدند؟ایا اون افراد باید تایید کنند؟

با تشکر

Reza
June 4th, 2008, 12:48
سلام جناب رضا
سوالی داشتم
ایا امکان دارد که البوم تصاویر رو با بقیه به اشتراک گذاشت؟
بنده از سایت خارج شدم و وقتی به پروفایل ای دی خود مراجعه کردم البوم تصاویری که ساخته بودم دیده نمیشد.
ایا اصلا نمیشود که امکان دیدن ان را به بقیه افراد داد یا انکه چون من در سایت به صورت مهمان بودم دیده نمیشد؟

سوال بعدی این که این گزینه bookmarks چه امکاناتی دارد؟
سوال بعد انکه اضافه کردن به لیست تماس چیست و چه فرقی با اضافه کردن به لیست دوستان دارد؟همچنین من اسم چند نفر رو به لیست دوستان اضافه کردم اما اضافه نشدند؟ایا اون افراد باید تایید کنند؟

با تشکر
با سلام به دوست عزیز جناب بهزاد

آلبوم شما برای من قابل مشاهده است. سایر اعضاء هم باید بتونن آلبوم شما رو ببینند. لطفا دوستان این مورد رو کنترل و اگر مشکلی بود اعلام کنند.

گزینه bookmarks برای قرار دادان لینک یک مطلب از سایت سرمایه در سایتهای social bookmarking مانند digg هست. (برای اطلاع از social bookmarking اینجا (http://en.wikipedia.org/wiki/Social_bookmarking)رو ببینید.)

در مورد لیست تماس و دوستان: اضافه کردن به لیست دوستان نیاز به تایید طرف مقابل داره و هر یک از دو کاربر در لیست کاربر دیگر اضافه خواهند شد. اما اضافه کردن اطلاعات تماس نیاز به تایید طرف مقابل نداره و همچنین دوطرفه نیست.

با تشکر

xeroF
June 5th, 2008, 06:55
دوستان این مورد رو کنترل و اگر مشکلی بود اعلام کنند.

با سلام
من هم چک کردم. مسئله همان است که جناب اقبالی اشاره کردند.

دیدن آلبوم تصاویر فقط برای اعضای ثبت نام شده و پس از لاگین کردن میسر است.

موفق باشید

Sohrab_K
July 15th, 2008, 23:44
سلام

قبلا وقتی بعد از آخرین بازدید از تاپیکی ، در اون تاپیک پست جدیدی زده میشد ، نام تاپیک در فهرست تالار به صورت Bold در میومد . اما الان دیگه این حالت نیست . گاهی تاپیکی رو من چنذ بار میبینم و هنوز اسمش بلد هست .
حتی تاپیکی که آخرین پستش رو خودم زدم هم برام به صورت بلد نمایش داده میشه !

میخواستم ببینم آیا معیار بلد شدن تاپیکها ( که قبلا نشان دهنده پست جدید در اون تاپیک بود و ابزار بسیار مفیدی برای متوجه شدن پستهای جدید ) عوض شده ؟

ممنون

Reza
July 16th, 2008, 11:11
سلام

قبلا وقتی بعد از آخرین بازدید از تاپیکی ، در اون تاپیک پست جدیدی زده میشد ، نام تاپیک در فهرست تالار به صورت Bold در میومد . اما الان دیگه این حالت نیست . گاهی تاپیکی رو من چنذ بار میبینم و هنوز اسمش بلد هست .
حتی تاپیکی که آخرین پستش رو خودم زدم هم برام به صورت بلد نمایش داده میشه !

میخواستم ببینم آیا معیار بلد شدن تاپیکها ( که قبلا نشان دهنده پست جدید در اون تاپیک بود و ابزار بسیار مفیدی برای متوجه شدن پستهای جدید ) عوض شده ؟

ممنون
سلام

تنظیمات تغییری نکرده است. آیا شما تنظیمات browser خود را تغییر ندادید؟ آیا از firefox استفاده می کنید یا از ie ؟

Sohrab_K
July 16th, 2008, 11:24
سلام

تنظیمات تغییری نکرده است. آیا شما تنظیمات browser خود را تغییر ندادید؟ آیا از firefox استفاده می کنید یا از ie ؟

من از IE استفاده میکنم و هیچ تغییرات خاصی درش ندادم . فقط فلش رو درش غیر فعال کردم و فایلهای تمپ رو در هر بار بستنش خالی میکنه که گمان نمیکنم ارتباطی به اینها داشته باشه .

ضمنا "قبلا" مورد اشاره من ، نسخه قبلی اسکریپت سایت هست و از زمان ازتقا سایت این مشکل برای من وجود داره .

Sohrab_K
July 19th, 2008, 11:45
سلام

مدیریت محترم ...

موقع تایپ ، فونت نوشتاری ریزتر از اونی هست که بعد از ارسال مشاهده میشه .

من هم پیرمرد هستم و چشمهام ضعیف !

رو همین حساب معمولا بعد از ارسال میبینم چند غلط املایی دارم و مرتب باید پستهام رو ویرایش کنم .

البته میدونم که با رفتن به صفحه پیشرفته یا دیدن پیشنویس تا حدودی میشه از این مشکل جلوگیری کرد .

میخواستم ببینم آیا راهی هست که تو کنترل پنل فونت پیش فرض همون ادیتور پایین صفحه رو درشت تر کرد ؟

ممنون

Reza
July 19th, 2008, 14:45
سلام

مدیریت محترم ...

موقع تایپ ، فونت نوشتاری ریزتر از اونی هست که بعد از ارسال مشاهده میشه .

من هم پیرمرد هستم و چشمهام ضعیف !

رو همین حساب معمولا بعد از ارسال میبینم چند غلط املایی دارم و مرتب باید پستهام رو ویرایش کنم .

البته میدونم که با رفتن به صفحه پیشرفته یا دیدن پیشنویس تا حدودی میشه از این مشکل جلوگیری کرد .

میخواستم ببینم آیا راهی هست که تو کنترل پنل فونت پیش فرض همون ادیتور پایین صفحه رو درشت تر کرد ؟

ممنون
با سلام

متاسفانه این امکان در vBulletin وجود ندارد. اما شما می توانید در Browser خود با استفاده از دکمه های ctrl و + اندازه نوشته ها را افزایش بدهید.

با تشکر

reza1982
August 4th, 2008, 02:19
آقا رضا چرا در بعضی از موارد و تایپیکها امکان تشکر برداشته شده؟ از جمله تایپیکهای مذهبی و .....

Reza
August 4th, 2008, 07:45
آقا رضا چرا در بعضی از موارد و تایپیکها امکان تشکر برداشته شده؟ از جمله تایپیکهای مذهبی و .....
با سلام

در تالارهای غیرتخصصی دکمه تشکر غیرفعال شده است.

pulp
August 5th, 2008, 14:46
سلام من میخوام یه استیمنت تو پستم بذارم چطوری باید اینکارو بکنم

pulp
August 5th, 2008, 14:54
یه مشکل دیگه ای که جدیدا به وجود اومده این که فونت نوشته های صفحات (به جز صفحه اول )خیلی ریز شده

mostafa16
August 9th, 2008, 20:45
برای من دکمه تشکر غیرفعال شده .در تمامی تایپیک ها چه تخصصی چه غیر تخصصی.دلیل خاصی داره؟:nervous:

mostafa16
August 11th, 2008, 17:20
برای من دکمه تشکر غیرفعال شده .در تمامی تایپیک ها چه تخصصی چه غیر تخصصی.دلیل خاصی داره؟:nervous:

تشکر از مسئولین سایت .دکمه تشکرم درست شد.:happy:

Hosein Jun
August 21st, 2008, 21:47
با سلام

می خواستم بپرسم باید چکار کنم که وقتی عکس رو به صورت بزرگ در پست قرار میدم اون عکس کوچک زیر پست (فایلهای تصویری پیوست) ایجاد نشه؟
مثل این!!

Reza
August 21st, 2008, 23:38
با سلام

می خواستم بپرسم باید چکار کنم که وقتی عکس رو به صورت بزرگ در پست قرار میدم اون عکس کوچک زیر پست (فایلهای تصویری پیوست) ایجاد نشه؟
مثل این!!

با سلام

راهی برای این مورد سراغ ندارم.

بهزاد اقبالی
August 21st, 2008, 23:51
با سلام

مثل این!!

برای این کار میتونید از اپلود سنتر tinypic استفاده کنید.سپس عکس رو اینجا قرار بدید

alirezaroya2010
August 21st, 2008, 23:59
چگونه از یک پست می توان تشکر کرد؟
دکمه تشکر کجاست؟

oomiidd
August 22nd, 2008, 00:25
با سلام

یک مشکلی که امروز برای من خیلی زیاد شده این هست که معمولا من برای دیدن پست جدید از قسمت ارسالهای جدید استفاده می کنم و خیلی وقتها تاپیک پستهائی که چند بار اونها رو دیدم باز در جستجو برام می اد ولی امروز دیگه خیلی شدید شده تا 8 صفحه تاپیک برام در نظر گرفته شده که اکثرشون رو جندین بار دیدم نمی دونم علت چیه؟

ممنون

oomiidd
August 22nd, 2008, 00:28
چگونه از یک پست می توان تشکر کرد؟
دکمه تشکر کجاست؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز

در قسمت پائین سمت چپ گزینه تشکر هست که می توانید با فشردن ان از پست مربوطه تشکر کنید

البته این امکان در قسمت تالار های غیر تخصصی وجود ندارد

Reza
August 22nd, 2008, 00:41
با سلام

یک مشکلی که امروز برای من خیلی زیاد شده این هست که معمولا من برای دیدن پست جدید از قسمت ارسالهای جدید استفاده می کنم و خیلی وقتها تاپیک پستهائی که چند بار اونها رو دیدم باز در جستجو برام می اد ولی امروز دیگه خیلی شدید شده تا 8 صفحه تاپیک برام در نظر گرفته شده که اکثرشون رو جندین بار دیدم نمی دونم علت چیه؟

ممنون
با سلام

هر زمان که تمام پستهای جدید را مطالعه کردید، از منوی "کلیدهای میانبر" روی گزینه علامت گذاری بفرم خوانده شده (http://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?do=markread) کلیک کنید. در این صورت تمام پستها و تاپیکها بصورت خوانده شده علامتگذاری خواهند شد و در لیست "ارسالهای جدید" نمایش داده نخواهند شد.

با تشکر

AbarEnsan
August 22nd, 2008, 00:45
با سلام

ممنون

گويا اين تغييري بوده كه امروز در سرمايه به وجود آمده. امروز براي بنده هم همين قضيه صادق بود.

RICH_MAN
August 22nd, 2008, 01:55
با سلام خدمت شما دوست عزیز

در قسمت پائین سمت چپ گزینه تشکر هست که می توانید با فشردن ان از پست مربوطه تشکر کنید

البته این امکان در قسمت تالار های غیر تخصصی وجود ندارد
در واقع این امکان برای من هم وجود نداره!!!!
من فقط این سه گزینه رو در گوشه ی پایین سمت چپ دارم :
1- پاسخ با نقل قول
2-افزودن این نوشته به نقل قول چند گانه
3-پاسخ گویی سریع به این نوشته
اثری از تشکر نیست!!!!

oomiidd
August 22nd, 2008, 02:06
در واقع این امکان برای من هم وجود نداره!!!!
من فقط این سه گزینه رو در گوشه ی پایین سمت چپ دارم :
1- پاسخ با نقل قول
2-افزودن این نوشته به نقل قول چند گانه
3-پاسخ گویی سریع به این نوشته
اثری از تشکر نیست!!!!

با سلام دوست عزیز

فکر کنم با اضافه شدن تعداد پستها تون درست بشه

Hosein Jun
August 22nd, 2008, 08:08
-------

Parham A
August 22nd, 2008, 10:25
سلام
کاربرد گزینه "پخش زنده" در صفحه اول سایت چیه؟
پ.ن: یه کم دیر متوجه شدم:blush:

omidchart
August 22nd, 2008, 10:49
سلام
کاربرد گزینه "پخش زنده" در صفحه اول سایت چیه؟
پ.ن: یه کم دیر متوجه شدم:blush:

دیگه لازم نیست هی صفحه رو ریلود کنید تا بفهمید پست جدید هست یا نه.

آقا رضا ممنون.خیلی حال دادین.موفق باشید.

DREAMER
August 27th, 2008, 16:39
چند وقت پیش تاپیکی با عنوان « گام به گام تا حرفه ای شدن با سایت سرمایه » دیدم که متاسفانه آدرس آن را فراموش کرده ام ... می خواستم مرا راهنمایی کنید . ممنون.....

Parham A
August 27th, 2008, 16:47
چند وقت پیش تاپیکی با عنوان « گام به گام تا حرفه ای شدن با سایت سرمایه » دیدم که متاسفانه آدرس آن را فراموش کرده ام ... می خواستم مرا راهنمایی کنید . ممنون.....

سلام
خدمت شما ([Only registered and activated users can see links])

hadiearn
September 2nd, 2008, 13:13
يه تناقض چندين بار مشاهده گرديد كه يك نمونه ان به صورت زير است

مجتبی
September 2nd, 2008, 13:24
يه تناقض چندين بار مشاهده گرديد كه يك نمونه ان به صورت زير است

اونطور که آقا رضا یکبار فرمودند در تاپیکهای که نظر سنجی دارند با هربار که کسی نظر میده پست آخر آون تاپیک در صفحه اول بروز میشه

hamidrezamf
September 13th, 2008, 15:40
با سلام
چطور میتونم آخرین اعتباراتی که بهم داده شده رو ببینم؟
با تشکر

Parham A
September 13th, 2008, 16:09
سلام
ایا نظرات کاربران پس از ثبت در قسمت اعتبار دهی،قابل رد یابی هست؟

Hamed2420
September 13th, 2008, 16:49
با سلام
چطور میتونم آخرین اعتباراتی که بهم داده شده رو ببینم؟
با تشکر

سلام

به امضاء بنده مراجعه کنید.

ارادتمندم

Hamed2420
September 13th, 2008, 16:56
سلام
ایا نظرات کاربران پس از ثبت در قسمت اعتبار دهی،قابل رد یابی هست؟

سلام

بله، قابل ردیابی هست. هر کاربر میتواند نظرات احتمالی ثبت شده برای 10 اعتبار آخری که گرفته است را در بخش تنظیمات خود مشاهده کند.

موفق باشید

Parham A
September 13th, 2008, 17:19
سلام

بله، قابل ردیابی هست. هر کاربر میتواند نظرات احتمالی ثبت شده برای 10 اعتبار آخری که گرفته است را در بخش تنظیمات خود مشاهده کند.

موفق باشید

سلام حامد جان
متاسفانه در قسمت تنظیمات، نظر ثبت شده توسط ایدی ها قابل رد یابی نیست.
( ایا ایدی کسی که نظر میزاره قابل مشاهده هست؟ )
:)

Hamed2420
September 13th, 2008, 17:49
سلام حامد جان

( ایا ایدی کسی که نظر میزاره قابل مشاهده هست؟ )

سلام مجدد

خیر، آیدی ها مشخص نیست.

ارادت

hamidrezamf
September 13th, 2008, 18:24
سلام

موفق باشید

سلام حامد جان
من قبل از اینکه سوالم رو بپرسم هم لینک توی امضای شما رو خوندم هم تنظیمات آیدیم رو..ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم...:huh:
نمی دونم..شاید جایی هست که من پیداش نمی کنم..میشه دقیقا" آدرس بدید؟
ممنون.

Hamed2420
September 13th, 2008, 18:42
سلام حامد جان
من قبل از اینکه سوالم رو بپرسم هم لینک توی امضای شما رو خوندم هم تنظیمات آیدیم رو..ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم...:huh:
نمی دونم..شاید جایی هست که من پیداش نمی کنم..میشه دقیقا" آدرس بدید؟
ممنون.

سلام مجدد

اینجاست: :)

44623

44624

موفق باشید

hamidrezamf
September 13th, 2008, 19:02
سلام مجدد

اینجاست: :)

44623

44624

موفق باشید

حامد جان ممنون..
من گزینه تنظیمات شخصی تو پروفایلم رو میزدم..
موفق باشی...
پی نوشت: اگر این توضیح رو تو تاپیک اعتباردهی هم بزارید فکر کنم خوب باشه..

AbarEnsan
September 14th, 2008, 16:00
سلام :)

لطفا به تصوير دقت كنيد.

چطور ميشه به اين شكل ( بدون درج نام تاپيك) به كسي اعتبار داد و اگر كسي به ما به اين شكل اعتبار داد آيا ميشه فهميد كه اين اعتبار در كدام تاپيك به ما داده شده است.

پ.ن: قصد مچگيري ندارم. فقط ميخوام با اين قابليت آشنا بشم.

Reza
September 14th, 2008, 16:28

لطفا به تصوير دقت كنيد.

http://i35.tinypic.com/2uoromg.jpg

چطور ميشه به اين شكل ( بدون درج نام تاپيك) به كسي اعتبار داد و اگر كسي به ما به اين شكل اعتبار داد آيا ميشه فهميد كه اين اعتبار در كدام تاپيك به ما داده شده است.

سلام

موضوعی که مطرح کردید برای من هم تازگی داشت. پس از بررسی مشخص شد که این اعتبار منفی به پستی داده شده که الآن موجود نیست. بعبارت دیگر، ابتدا این اعتبار منفی داده شده و سپس پست مربوطه حذف شده.

موفق باشید

Gh.Saeadian
September 14th, 2008, 22:14

لطفا به تصوير دقت كنيد.

سلام ابرانسان عزیز
این مساله برای من هم پیش اومده و پاسخ دقیقا همونیه که مدیر سایت فرمودن.:mad:
موفق باشی

emilvr
September 15th, 2008, 08:53
و یک چیز دیگه، وقتی دو پست رو پشت سرهم ارسال می کنیم پیغام خطایی مبنی بر اینکه " این فروم احتیاج داره شما 15 ثانیه بین پستهای ارسالی خودتون فاصله باشه، لطفا در فلان ثانیه دوباره امتحان کنید" ظاهر میشه و در ظاهر پست ارسال نشده( عکس 1 )

اما در عکس دو مشاهده میشه که پست، در همون بار اول ارسال شده، و نیازی نیست که ما دوباره امتحان کنیم! نمی دونم، شاید دلیل اینکه بعضی وقتها پستهای تکراری زده میشه همین مشکل باشه

با سپاس

rasoulg
September 15th, 2008, 14:48
من هر كار مي كنم باز هم بالاي همه صفحات سايت براي من در قسمت پيام ها و توجهات نشانگر اين هست كه من درخواست دوستي كاربري رو نگاه نكردم،‌در حالي كه بارها نگاه كرده ام.
چي كار كنم؟

Hamed2420
September 15th, 2008, 19:09
من هر كار مي كنم باز هم بالاي همه صفحات سايت براي من در قسمت پيام ها و توجهات نشانگر اين هست كه من درخواست دوستي كاربري رو نگاه نكردم،‌در حالي كه بارها نگاه كرده ام.
چي كار كنم؟

سلام

شما تا وقتی که به درخواست دوستی شخص پاسخ ندهید، این پیام باقی خواهد ماند.

شما باید روی آواتار شخص، تیک مخصوص را بزنید و در پایین آواتار دو گزینه دارید. یکی قبول دوستی و یکی رد کردن درخواست دوستی. این گزینه ها رو انتخاب کنید و گزینه ذخیره رو فشار دهید.

موفق باشید

Hamed2420
September 15th, 2008, 21:50
آقا رضا سلام

هر از چند گاهی در باز کردن گزینه "جستجوی برچسب ها" در نوار ابزار "جستجو" با اخطار خطا روبرو میشم:

لطفاً بررسی نمائید.

متشکرم

Reza
September 15th, 2008, 22:01
آقا رضا سلام

هر از چند گاهی در باز کردن گزینه "جستجوی برچسب ها" در نوار ابزار "جستجو" با اخطار خطا روبرو میشم:

http://i34.tinypic.com/168dd90.jpg

لطفاً بررسی نمائید.

متشکرم
با سلام به جناب حامد عزیز

اگر از صفحه اول سایت یعنی آدرس sarmaye.com لینک را باز کنید با این پیام مواجه می شوید. اما در صفحات انجمن که با آدرس forum.sarmaye.com آغاز می شوند این مشکل وجود ندارد.

ایراد مربوط به نرم افزار vBadvanced می باشد که امیدوارم در نسخه های جدید برطرف شود.

با تشکر

!?GBPJPY
September 17th, 2008, 03:19
سلامگنمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه ؟ من با آی دیم مشکل دارم . اون علامت تعجب و سوال چرا افتاده اونور . من سمت راست گذاشته بودمشون . توی تنظیمات برای ویرایش آی دی چیزی ندیدم . راه حلش چیه آی دیم درست بشه ؟؟؟ اینطوری بشه : ?!GBPJPY

Reza
September 17th, 2008, 08:14
سلامگنمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه ؟ من با آی دیم مشکل دارم . اون علامت تعجب و سوال چرا افتاده اونور . من سمت راست گذاشته بودمشون . توی تنظیمات برای ویرایش آی دی چیزی ندیدم . راه حلش چیه آی دیم درست بشه ؟؟؟ اینطوری بشه : ?!GBPJPY
سلام

اصلاحش کردم

atashindel
September 20th, 2008, 16:48
سلام،
چرا من نمیتونم تشکر کنم.برای این دکمه وجود ندارد؟ می تونه به Browser ربط داشته باشه.من از Opera استفاده می کنم.

Reza
September 20th, 2008, 20:57
سلام،
چرا من نمیتونم تشکر کنم.برای این دکمه وجود ندارد؟ می تونه به Browser ربط داشته باشه.من از Opera استفاده می کنم.
سلام

با رسیدن تعداد پستهای شما به 5، دکمه تشکر برای شما فعال میشه.

Mohsen
September 21st, 2008, 00:55
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما و با آرزوي قبولي طاعات و عبادت

فكر مي كنم در سيستم اعتبار دهي سايت مشكلي وجود دارد . در اين سيستم سطح اعتباري 9 و 10 وجود ندارد و بعد از 8 مستقيماً سطح 11 لحاظ شده . اگر فكر مي كنيد كه اين مورد ايجاد اشكال مي كند لطفاً بررسي بفرماييد .

موفق باشيد

lastnight19
September 21st, 2008, 09:14
خیلی وقتها توی پیام خصوصی از کسی سئوالی پرسیده می شه که اون شخص هم در حد توان و دانشی که داره جواب می ده، برای تشکر باید دوباره طی یک پیغام خصوصی از اون فرد بابت جوابی که داده تشکر کنی، من می خواستم بدون آیا این امکان هست که مثل دکمه تشکر که در تاپیک ها هست برای پیغام های خصوصی هم بشه فقط با کلیک رو چیزی تشکر کرد و دیگه یک پیغام مجدد برای تشکر نفرستیم.

Reza
September 21st, 2008, 09:37
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما و با آرزوي قبولي طاعات و عبادت

فكر مي كنم در سيستم اعتبار دهي سايت مشكلي وجود دارد . در اين سيستم سطح اعتباري 9 و 10 وجود ندارد و بعد از 8 مستقيماً سطح 11 لحاظ شده . اگر فكر مي كنيد كه اين مورد ايجاد اشكال مي كند لطفاً بررسي بفرماييد .

موفق باشيد
با سلام به دوست عزیزم جناب محسن

از دقت نظر شما تشکر می کنم. ایراد مورد نظر را برطرف کردم. لطفا اگر مغایرتی مشاهده کردید اعلام کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما

Reza
September 21st, 2008, 09:37
خیلی وقتها توی پیام خصوصی از کسی سئوالی پرسیده می شه که اون شخص هم در حد توان و دانشی که داره جواب می ده، برای تشکر باید دوباره طی یک پیغام خصوصی از اون فرد بابت جوابی که داده تشکر کنی، من می خواستم بدون آیا این امکان هست که مثل دکمه تشکر که در تاپیک ها هست برای پیغام های خصوصی هم بشه فقط با کلیک رو چیزی تشکر کرد و دیگه یک پیغام مجدد برای تشکر نفرستیم.
با سلام

متاسفانه این امکان در vBulletin وجود ندارد.

موفق باشید

Keivan177
September 21st, 2008, 10:38
سلام
میخواستم بپرسم تفاوت "نوع اشتراک"
1. مشترک نمیشوم
2. در خبرنامه عضو نمیشوم
3. خبرنامه روزانه
در چیست؟
خبرنامه چیست؟
من اگه بخواهم به محض اینکه پست جدیدی در یکی از تاپیکها زده شد توسط ایمیل به من خبر داده شود چکار بایستی بکنم؟
با تشکر
کیوان

Parham A
September 21st, 2008, 11:00
سلام
میخواستم بپرسم تفاوت "نوع اشتراک"
1. مشترک نمیشوم
2. در خبرنامه عضو نمیشوم
3. خبرنامه روزانه
در چیست؟
خبرنامه چیست؟
من اگه بخواهم به محض اینکه پست جدیدی در یکی از تاپیکها زده شد توسط ایمیل به من خبر داده شود چکار بایستی بکنم؟
با تشکر
کیوان

سلام
جهت اطلاع توسط ایمیل، طبق تصاویر زیر عمل نموده سپس مسنجر یاهو رو باز کنید و اسم ایمیل و پسوردتون رو _ که در سرمایه عضو هستید _ در یاهو مسنجر وارد کنید.
تا زمانی که ایدی ایمیل شما روشن باشه از پست های جدید تاپیک عضو شده با اطلاع هستید.
موفق باشید

مجتبی
September 25th, 2008, 17:15
با سلام و خسته نباشید خدمت آقا رضا و باقی دوستان
چند روزیه که مدت بالا اومدن سایت برای من بشدت افزایش یافته. یعنی گاهی حتی 1 دقیقه طول میکشه. بنده adsl دارم و با دیگر سایتها مشکلی ندارم.
حتی 2 ساعت قبل نمیتونست سایت رو باز کنه و پیغام Database error داد .
می خواستم بدونم که باقی دوستان هم مشکلی مشابه بنده داشتن یا نه؟

ضمنا بنده از مررورگر فایرفوکس استفاده می کنم.

با تشکر

behrouz-fx
September 25th, 2008, 17:29
چند روزیه که مدت بالا اومدن سایت برای من بشدت افزایش یافته. یعنی گاهی حتی 1 دقیقه طول میکشه. بنده adsl دارم و با دیگر سایتها مشکلی ندارم.

با تشکر
سلام
مجتبی جان چیزی رو که بنده مطمئن هستم اینه که مرورگر فایر فاکس سریعتر از اینترنت اکسپلورر ،سایت سرمایه رو باز میکنه (بنده هر 2 سیستم خودم رو ریکاور کردم و با هر 2 مرورگر رو روی هر 2 سیستم امتحان کردم.)
اما اگه دقت کنید چند وقتی هست که تعداد بینندگان سایت بالا رفته و احتمالا مشکل از آنجاست.به علاوه آن ارور دیتا بیس هم به خاطر تعداد بیننده بالا بود ، چون چند ثانیه بعد هم پیغام سیستم داد که میگفت به خاطر فشار روی سرور چند دقیقه بعد مراجعه کنید.
موفق باشید :)
پ.ن: سرعت لود صفحات در ساعات شلوغ سایت ، برای بنده هم پایین اومده ، اما بیشتر از 15 ثانیه طول نمیکشه.

Reza
September 25th, 2008, 20:02

با تشکر
با سلام

متاسفانه چند روزه که فشار روی سرور زیاد شده. در حال بررسی روشهایی برای کم کردن لود سرور هستم.

البته این موضوع تاثیر خیلی زیادی روی سرعت لود شدن صفحات نداره و اگر برای شما صفحات خیلی کند لود میشه، احتمالا علت دیگری داره.

با تشکر

مسعود رهجو
September 25th, 2008, 22:23
با سلام

متاسفانه چند روزه که فشار روی سرور زیاد شده. در حال بررسی روشهایی برای کم کردن لود سرور هستم.

البته این موضوع تاثیر خیلی زیادی روی سرعت لود شدن صفحات نداره و اگر برای شما صفحات خیلی کند لود میشه، احتمالا علت دیگری داره.

با تشکر

سلام
یکی از راه های افزایش سرعت سایت استفاده از Quick Style Chooser که از امکانات ویبولتین هست که به شما این امکان را میدهد که چندین استایل را در کنار هم داشته باشید و سریع ترین استایل را نسبت به سیستم خود انتخاب کنید. انتخاب استایل بدون تبلیغات سایت ، بدون جلوه های ویژه و ......که تمام این استایل ها بر حسب سلیقه قابل انتخاب هست

45736

rasoulg
September 26th, 2008, 01:20
از کجا باید این تنظیمات را پیدا کنیم؟

xeroF
September 26th, 2008, 07:20
با سلام

ارتباطات اینترنتی در کشور دچار اختلال شده و مشکلات به وجود آمده ارتباطی به سایت سرمایه ندارد.

صبور باشید

rasoulg
September 26th, 2008, 17:18

:nervous::blush:

Reza
September 26th, 2008, 17:22
با سلام

در حال حاضر سایت سرمایه همین یک style رو داره که سنگین هم نیست.

با تشکر

emilvr
October 4th, 2008, 19:53
بخش "پخش زنده" یکی از قابلیت های سایت هستش که من به تازگی باهاش آشنا شدم و برام جالب بود، خیلی از دوستان در بخش انتقاد و پیشنهادات خواهان قابلیتی بودن که بشه بدون رفرش کردن پستهای جدید رو دید! در این بخش این کار انجام میشه بدون نیاز به رفرش زدن هرگاه پست جدیدی در سایت زده بشه، به لیست به طور خودکار اضافه میشه ، حتی خلاصه ای از پست جدید هم نمایش داده میشه تا بدون نیاز به وارد شدن به اون صفحه از محتوای پست مطلع بشیم. نمی دونم این بخش به تازگی اضافه شده یا از قبل بوده، اما از مدیران محترم تقاضا می کنم در مورد این بخش اطلاع رسانی بیشتری بشه!

با سپاس

baharan
October 11th, 2008, 12:52
سلام
مدتی است دکمه تشکر از صفحات من حذف شده ، برای ایجاد آن جه کنم؟

Hamed2420
October 11th, 2008, 16:14
سلام
مدتی است دکمه تشکر از صفحات من حذف شده ، برای ایجاد آن جه کنم؟

سلام

فکر کنم شما باید 10 پست داشته باشید تا گزینه تشکر شما فعال شود.

موفق باشید

baharan
October 11th, 2008, 23:34
سلام

فکر کنم شما باید 10 پست داشته باشید تا گزینه تشکر شما فعال شود.

موفق باشید

سپاسگزارم

Parham A
November 20th, 2008, 11:22
سلام
متاسفانه سایت در اعلام زمان دچار مشکل شده.
لطفا تصاویر زیر رو ملاحظه بفرمایید که یکی مربوط به اعلام تایم و دیگری جدیدترین پست هست.
تصاویر همزمان گرفته شده اند.
لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
ممنون

Reza
November 20th, 2008, 11:59
سلام

مشکل رو برطرف کردم.

با تشکر

oomiidd
November 20th, 2008, 12:07
با سلام

اقا رضا متاسفانه مشکل پابر جاست

hamid60
November 20th, 2008, 12:10
سلام.
برای بنده الان بجای 11:08 ساعت 12:08 رو نشون میده...

Reza
November 20th, 2008, 12:14
با سلام

اقا رضا متاسفانه مشکل پابر جاست
لطفا صفحه رو بطور کامل refresh (با زدن ctrl+F5) و نتیجه رو اعلام کنید.

با تشکر

oomiidd
November 20th, 2008, 12:20
با سلام

اقا رضا درست شد ممنون

محمد اقا
November 20th, 2008, 16:34
گزینه لیست کاربران در سایت نیست ؟ یا حداقل من نمیدونم کجاست؟

Parham A
November 20th, 2008, 16:51
گزینه لیست کاربران در سایت نیست ؟ یا حداقل من نمیدونم کجاست؟

سلام
صفحه اول / کلیدهای میانبر / لیست کاربران
لطفا تصویر زیر رو ملاحظه بفرمایید.

محمد اقا
November 20th, 2008, 18:27
پرهام جان متشکر از راهنمایی . حالا میشه بگید چطور میشه این لیست رو بر حسب تاریخ ثبت نام مرتب کرد؟

ممنون

Parham A
November 20th, 2008, 18:36
پرهام جان متشکر از راهنمایی . حالا میشه بگید چطور میشه این لیست رو بر حسب تاریخ ثبت نام مرتب کرد؟

ممنون

لیست بر اساس حروف الفبا تعریف شده و فکر نمیکنم قابلیت تنظیم بر اساس تاریخ رو داشته باشه.
بهتره نظر مدیریت محترم ( اقا رضا ) رو جویا بشید.

Hamed2420
November 20th, 2008, 23:44

ممنون

سلام

جسارتاً به دستورالعمل آقا پرهام، نسخه بنده رو هم اضافه بفرمایید :p

وقتی وارد صفحه کاربران شدید در گوشه سمت چپ و بالای لیست ها گزینه "جستجوی پیشرفته" را بیابید:

به پایین صفحه بروید، مطمئناً قابلیت های جستجو نیازهای شما را برآورده خواهد کرد :D :

موفق باشید

pedram110
November 26th, 2008, 19:57
مجموع پستها

* مجموع پستها: 4
* Posts Per Day: 0.01
* يافتن همه نوشته هاي pedram110
* يافتن تمام موضوعات شروع شده توسط pedram110

پیام‌های بازدیدکنندگان

* مجموع پیام‌ها: 0
* آخرین پیام: هيچ وقت
* پیام‌های بازدیدکنندگان برای pedram110
* ارسال یک پیام بازدیدکننده برای pedram110

تعداد تشکرها

* تعداد تشکرها: 30
* تشکر از ايشان: 180 بار در 49 پست
* یافتن همه نوشته های تشکر شده ی pedram110
* پیدا کردن تمام پست‌های تشکر شده توسط pedram110

سلام ، ببخشید من یه مدتی نبودم الان بعد چند وقت که اومدم دیدم 4تا پست بالا دارم 49 تا پایین ، میشه کمک کنیم ؟؟؟؟

pedram110
November 26th, 2008, 20:32
:huh:
آقا حل شد قوانین جدیدو الان خوندم ;)

aminnobakht
November 27th, 2008, 15:14
سلام وخسته نباشيد
ميخواستم بدونم كه دكمه تشكر رو توي سايت من نمميتونم ببينم مشكل از منه يا كلا برداشته شده؟

AbarEnsan
November 27th, 2008, 16:26
سلام وخسته نباشيد
ميخواستم بدونم كه دكمه تشكر رو توي سايت من نمميتونم ببينم مشكل از منه يا كلا برداشته شده؟

براي اعضاي جديد كه تعداد پستهاي آنها كم است دكمه تشكر غير فعال ميباشد. البته شما عضو جديد نيستيد ولي خيلي فعال نبوده ايد.

سبز باشيد.

elyas68
November 28th, 2008, 15:18
سلام
من چرا نميتونم فايل ضميمه كنم ؟؟؟؟؟ :blink:

Hamed2420
November 29th, 2008, 00:07
سلام
من چرا نميتونم فايل ضميمه كنم ؟؟؟؟؟ :blink:

سلام

قابلیت ضمیمه کردن فایل در تالارهای عمومی وجود ندارد.

موفق باشید

blue_dream_1983
November 29th, 2008, 00:16
درود.
این پست جناب ابرانسان هر بار که من میام مانند پستهای نخوانده شده پررنگ است.زمان ها رو هم دقیق می بینم هر بار یه زمانی براش میاد.[Only registered and activated users can see links]

behrouz-fx
November 29th, 2008, 00:19
درود.
این پست جناب ابرانسان هر بار که من میام مانند پستهای نخوانده شده پررنگ است.زمان ها رو هم دقیق می بینم هر بار یه زمانی براش میاد.[Only registered and activated users can see links]

سلام
این اتفاق برای تاپیک هایی می افتد که در آنها نظرسنجی وجود دارد.بدین ترتیب که با هر نظر جدید ، آخرین پست ، مجددا نمایش داده میشود.

elyas68
November 29th, 2008, 12:25
سلام

قابلیت ضمیمه کردن فایل در تالارهای عمومی وجود ندارد.

موفق باشید

ممنون
من كلا تو هيچ تالاري نمي تونستم
مشكل از اينترنت اكسپلورر بود
ممنون از جواب :rolleyes:

وحید سلیمانی
December 1st, 2008, 02:04
آقا رضا سلام

لطفاً این قسمت رو هم بررسی بفرمائید

ارادتمند

Reza
December 1st, 2008, 09:05
آقا رضا سلام

لطفاً این قسمت رو هم بررسی بفرمائید

ارادتمند
با سلام

جستجوی برچسبها از صفحات انجمنها یا از طریق این لینک (http://forum.sarmaye.com/tags.php) قابل دسترسی است.

با تشکر

keivanpro
December 18th, 2008, 23:59
سلام آقا رضا
خسته نباشید
من یک مدتیه هر کاری میکنم امضای شخصیم را عوض کنم سیستم پیام میده که بیشتر از سه خط نمیتونید امضا بزارید
حجم امضای من خیلی کمه در حده یک دو بیتی ولی هر کاری میکنم نمیشه
من دیدم گاها بعضی بچه ها امضاهای خیلی بزرگی دارن
ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید که اشکال کار از کجاست
با تشکر

Reza
December 19th, 2008, 14:25
سلام آقا رضا
خسته نباشید
من یک مدتیه هر کاری میکنم امضای شخصیم را عوض کنم سیستم پیام میده که بیشتر از سه خط نمیتونید امضا بزارید
حجم امضای من خیلی کمه در حده یک دو بیتی ولی هر کاری میکنم نمیشه
من دیدم گاها بعضی بچه ها امضاهای خیلی بزرگی دارن
ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید که اشکال کار از کجاست
با تشکر
با سلام

امضاء های طولانی موجب شلوغ شدن صفحات می شوند.

لطفا متن مورد نظر خود را با رنگ و فرمت مناسب از طریق PM برای من ارسال کنید تا جایگزین کنم.

با تشکر

parsian_csp
December 23rd, 2008, 11:32
با سلام خدمت آقا رضا و تشکر از زحماتی که در راستای اداره سایت سرمایه به همراه دیگر افراد زحمت کش سرمایه متحمل می شن .

آقا رضا بنده هم یکی از پست هام که به عنوان آخرین پست صفحه قرار گرفته و توش یه غلط تایپی دارم دکمه ویرایش وجود نداره که بتونم ویرایشش کنم . در صورتی که تو مابقی پست هام این گزینه وجود داره و می شه به راحتی ویرایششون کرد .

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید .
با تشکر .
موفق و پیروز باشید .

Parham A
December 23rd, 2008, 18:57
سلام
امضاء و همچنین تصاویر در ایدی بنده غیر فعال است.
با تشکر

Reza
December 24th, 2008, 10:01
با سلام خدمت آقا رضا و تشکر از زحماتی که در راستای اداره سایت سرمایه به همراه دیگر افراد زحمت کش سرمایه متحمل می شن .

آقا رضا بنده هم یکی از پست هام که به عنوان آخرین پست صفحه قرار گرفته و توش یه غلط تایپی دارم دکمه ویرایش وجود نداره که بتونم ویرایشش کنم . در صورتی که تو مابقی پست هام این گزینه وجود داره و می شه به راحتی ویرایششون کرد .

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید .
با تشکر .
موفق و پیروز باشید .
با سلام و تشکر از شما

دکمه ویرایش چند ساعت پس از درج پست وجود دارد تا بتوانید اشتباهات احتمالی را اصلاح کنید. پس از این مدت ناپدید می شود.

موفق باشید

Reza
December 24th, 2008, 10:02
سلام
امضاء و همچنین تصاویر در ایدی بنده غیر فعال است.
با تشکر
با سلام

گزینه های مذکور را در پروفایلتان غیر فعال کرده بودید که مجددا فعال کردم.

موفق باشید

Sohrab_K
January 18th, 2009, 22:21
سلام آقا رضا

وقتی با یک آیدی خاص و به دفعات پیغمهایی رد و بدل میشه ، باکس پیغامها پر میشه از پیغامهایی که شبیه هم هستند . بعضی ها رو باید تا مدتی نگه داشت و بعضیهاشون هم حذف شدنی هستند .

متاسفانه از صفحه اصلی پیغامها ، نمیشه تشخیص داد که کدومها موندنی هستند و کدومها حذف شدنی .بر اساس آزمون و خطا (باز کردن پیغامها در یک پنجره جدید و ... ) هم به دلیل شباهت پیغامها ، احتمال حذف اشتباهی زیاده . آیا امکانات نرم افزار سایت اجازه میده در داخل صفحه هر پیغام در کنار گزینه های فوروارد و پاسخ یک گزینه هم برای حذف مستقیم همون پیغام قرار بدید ؟ ( شبیه میل باکسها ) .

یا احتمالا راه حل دیگه ای برای حل این مشکل وجود داره ؟

با تشکر

Reza
January 18th, 2009, 22:35
سلام آقا رضا

وقتی با یک آیدی خاص و به دفعات پیغمهایی رد و بدل میشه ، باکس پیغامها پر میشه از پیغامهایی که شبیه هم هستند . بعضی ها رو باید تا مدتی نگه داشت و بعضیهاشون هم حذف شدنی هستند .

متاسفانه از صفحه اصلی پیغامها ، نمیشه تشخیص داد که کدومها موندنی هستند و کدومها حذف شدنی .بر اساس آزمون و خطا (باز کردن پیغامها در یک پنجره جدید و ... ) هم به دلیل شباهت پیغامها ، احتمال حذف اشتباهی زیاده . آیا امکانات نرم افزار سایت اجازه میده در داخل صفحه هر پیغام در کنار گزینه های فوروارد و پاسخ یک گزینه هم برای حذف مستقیم همون پیغام قرار بدید ؟ ( شبیه میل باکسها ) .

یا احتمالا راه حل دیگه ای برای حل این مشکل وجود داره ؟

با تشکر
با سلام

در پایین صفحه هر PM گزینه ای برای حذف آن وجود دارد. آیا مورد دیگری مد نظر شماست؟

Sohrab_K
January 18th, 2009, 22:38
با سلام

در پایین صفحه هر PM گزینه ای برای حذف آن وجود دارد. آیا مورد دیگری مد نظر شماست؟

جدیدا دست به سوتی من خیلی عالی شده ! :happy:

نه . منظورم همین بود . ممنون

من معمولا صفحه رو تا انتهای پیام پایین میرفتم و به همین دلیل تا حالا اون دکمه رو ندیده بودم !

لطف کردید ... :)

aisan
January 19th, 2009, 17:36
با سلام و خسته نباشید
آیکون تشکر را من در پستها مشاهده نمی کنم چگونه می توانم آن را داشته باشم

Reza
January 19th, 2009, 21:02
با سلام و خسته نباشید
آیکون تشکر را من در پستها مشاهده نمی کنم چگونه می توانم آن را داشته باشم
با سلام

با رسیدن پستهای شما به عدد ۵، گزینه تشکر برای شما فعال می شود.

vahidrock
January 19th, 2009, 22:34
درود به آقا رضا مدیریت محترم

آقا رضا راستش من امروز هر تعداد پستی که در تاپیک زدم در ستون سمت راست صفحه اول مشاهده نشد نمیدونم مشکل از منه با چیز دیگه ایی هست که من نمیدونم اینم آدرس تاپیک است

ممنونم که پیگیری میکنید

ارادت

Reza
January 19th, 2009, 23:52
درود به آقا رضا مدیریت محترم

آقا رضا راستش من امروز هر تعداد پستی که در تاپیک زدم در ستون سمت راست صفحه اول مشاهده نشد نمیدونم مشکل از منه با چیز دیگه ایی هست که من نمیدونم اینم آدرس تاپیک است

http://forum.sarmaye.com/showthread.php?p=275895#post275895

ممنونم که پیگیری میکنید

ارادت
با سلام

بدلیل اینکه تالار به تازگی ایجاد شده، در لیست نمایش آخرین عناوین قرار نداشت که الآن اضافه کردم. لذا باید مشکل برطرف شده باشه.

ممنون که اطلاع دادید.

aisan
January 20th, 2009, 14:56
با سلام
ببخشید می خواستم بدونم چطوری میشه یک پستی رو که ارسال کرده ایم حذف کنیم

Parham A
January 20th, 2009, 16:02
با سلام
ببخشید می خواستم بدونم چطوری میشه یک پستی رو که ارسال کرده ایم حذف کنیم

سلام
با کلیک بر روی دکمه [Only registered and activated users can see links] که در کنار پست هست، به مدیریت سایت پیغام ارسال کرده و درخواست حذف پست کنید.

keivanpro
January 22nd, 2009, 12:43
سلام
چطوری میشه یک صفحه مربوط به موضوع جدید درست کرد؟
من میخوام یک موضوع جدید در تالار موضوعات عمومی درست کنم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Parham A
January 22nd, 2009, 12:55
سلام
چطوری میشه یک صفحه مربوط به موضوع جدید درست کرد؟
من میخوام یک موضوع جدید در تالار موضوعات عمومی درست کنم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

سلام
به این قسمت مراجعه کنید: انجمنها، موضوعات عمومی، موضوع جدید
لطفا تصویر پیوستی رو ملاحظه بفرمایید.
موفق باشید
لینک ([Only registered and activated users can see links])

shahramfx
March 3rd, 2009, 16:42
has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space
به پیغام خصوصی که میخوام پاسخ بدم این error رو میده
مشکل از کجاست؟

Reza
March 3rd, 2009, 17:10
has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space
به پیغام خصوصی که میخوام پاسخ بدم این error رو میده
مشکل از کجاست؟
ظرفیت باکس شخصی که می خواهید برایش pm بفرستید پر شده.

nirvana
March 3rd, 2009, 22:45
سلام آقا رضا .

اول از بابت همه این امکانات از جنابعالی تشکر و سپاسگذاری میکنم . موردی هست که زیاد هم چیز خاصی نیست ولی کمی باعث اتلاف وقت و انرژی میشه و اون هم اینه که من وقتی که از کلید تشکر استفاده میکنم صفحه رفرش میشه . بهر صورت باز هم ممنون

با تشکر ، نیروانا
بدرود

وحید سلیمانی
March 4th, 2009, 10:49
سلام آقا رضا

این مشکل تشکر رو بنده هم دارم.یعنی وقتی دکمه تشکر رو میزنم میره داخل یک صفحه جدید که همون 3 تا دلیل معروف عدم

دسترسی داخلشه.

Reza
March 4th, 2009, 12:39
با سلام

در مورد رفرش شدن صفحه پس استفاده از دکمه تشکر یا دریافت پیام عدم دسترسی این توضیح رو بدم:

چند روز قبل سیستم تشکر رو به نسخه جدید ارتقاء دادم. احتمالا از آن زمان مشکلات فوق برای برخی دوستان بوجود آمد. احتمالا با پاک کردن کوکی ها، پاک کردن cache و restart کردن browser، این مشکل برطرف میشه.

با تشکر

fxalireza
March 4th, 2009, 16:08
سلام.
من گزینه تشکر را کنار نقل قول ندارم و نمیتونم از دوستان تشکر کنم ممکنه من را راهنمایی کنید

isar
March 4th, 2009, 16:30
سلام.
من گزینه تشکر را کنار نقل قول ندارم و نمیتونم از دوستان تشکر کنم ممکنه من را راهنمایی کنید.

تعداد پستهای شما کم است.
دقیق نمیدونم باید از 15 بیشتر باشه یا 30

fxalireza
March 4th, 2009, 16:45
سلام.
ممکنه برای من توضیح بدین چه جوری میشه عکس بزرگ گذاشت .

isar
March 6th, 2009, 15:33
من نمیتونم به آقای vahidd اعتبار بدم

این پیغام رو میده:

شما باید به افراد دیگری اعتبار دهید تا بتوانید دوباره به vahidde اعتبار اعطاء کنید.

این کار رو کردم اما نشد.

Hamed2420
March 6th, 2009, 16:17
من نمیتونم به آقای vahidd اعتبار بدم

این پیغام رو میده:

شما باید به افراد دیگری اعتبار دهید تا بتوانید دوباره به vahidde اعتبار اعطاء کنید.

این کار رو کردم اما نشد.

شما بعد از اعتبار دادن به یک کاربر، باید به 5 نفر دیگه اعتبار بدید تا دوباره بتونید به کاربر اول اعتبار بدید.

موفق باشید

BLACK_NINJA
March 7th, 2009, 11:51
سلام
ببخشید بنده تا چند روز پیش به هنگام دریافت پیام خصوصی یک ایمیل دریافت میکردم.ولی دیگر به این صورت نیست.
مشکل از کجاست؟
ممنون

arman_fxkar
March 7th, 2009, 23:42
با سلام

امکان ایجاد تاپیک از بنده سلب شده است !!؟؟؟؟
به صورت فوری تقاضای رسیدگی می نمایم
شب خوش

Reza
March 8th, 2009, 09:52
با سلام

امکان ایجاد تاپیک از بنده سلب شده است !!؟؟؟؟
به صورت فوری تقاضای رسیدگی می نمایم
شب خوش
با سلام

من مشکلی ندیدم و شما می توانید تاپیک ایجاد کنید.

موفق باشید

lastnight19
March 10th, 2009, 23:43
من می خواستم بدونم که آیا ممکن هست که شرط 30 پست رو به 100 پست تغییر داد و کلاً دسترسی رو بصورت طبقه بندی کرد، بعنوان مثال بعد از 30 پست یکسری امتیاز داده بشه بعد از 50 پست امتیازات بیشتر و ... یا خیر؟

چون واقعاً 30 پست هیچی نیست، یه دور توی سایت بزنی می شه 30 تا پست، دو هفته هم که از خوردن آب خوردن سریعتر تموم می شه.

Reza
March 10th, 2009, 23:50
من می خواستم بدونم که آیا ممکن هست که شرط 30 پست رو به 100 پست تغییر داد و کلاً دسترسی رو بصورت طبقه بندی کرد، بعنوان مثال بعد از 30 پست یکسری امتیاز داده بشه بعد از 50 پست امتیازات بیشتر و ... یا خیر؟

چون واقعاً 30 پست هیچی نیست، یه دور توی سایت بزنی می شه 30 تا پست، دو هفته هم که از خوردن آب خوردن سریعتر تموم می شه.
از نظر فنی این کار قابل انجام است. اما در vBulletin دسترسی ها و امکانات بر اساس گروه ها تنظیم میشوند. یعنی برای هر یک از این دسته ها باید یک گروه ایجاد و تنظیمات مربوط به تک تک تالارها و . . . برای گروه مورد نظر انجام شود.

اگر طرح مشخصی داشته باشیم و تا حد زیادی از کارایی آن اطمینان داشته باشیم، این سطح بندی ها قابل پیاده سازی است.

fxalireza
March 12th, 2009, 12:33
سلام
من در تاپیک persian golf system موقع نوشتن پست جدید قسمت فایل پیوست را ندارم.
ممکنه بگید مشکل از کجاست.
ممنون

Reza
March 12th, 2009, 13:25
سلام
من در تاپیک persian golf system موقع نوشتن پست جدید قسمت فایل پیوست را ندارم.
ممکنه بگید مشکل از کجاست.
ممنون
با سلام

با رسیدن تعداد پستهای شما به عدد 30، امکان ضمیمه کردن برای شما فعال خواهد شد.

موفق باشید

Parham A
March 13th, 2009, 11:44
با سلام
بنده قصد اعطاء اعتبار به کاربری دارم که مکررا پیغام " شما باید به افراد دیگر اعتبار دهید تا بتوانید مجددا به کاربر مورد نظر اعتبار اعطاء کنید" داده میشود گواینکه به کاربران دیگر هم ( بعد از اعطاء اعتبار به ایشان ) اعتبار اعطاء کردم ولی باز هم در حین اعطاء اعتبار به کاربر مورد نظر، این پیغام داده میشود.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون

Reza
March 13th, 2009, 18:46
با سلام
بنده قصد اعطاء اعتبار به کاربری دارم که مکررا پیغام " شما باید به افراد دیگر اعتبار دهید تا بتوانید مجددا به کاربر مورد نظر اعتبار اعطاء کنید" داده میشود گواینکه به کاربران دیگر هم ( بعد از اعطاء اعتبار به ایشان ) اعتبار اعطاء کردم ولی باز هم در حین اعطاء اعتبار به کاربر مورد نظر، این پیغام داده میشود.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون
با سلام

قبل از اعتبار مجدد به یک کاربر، لازم است به پنج کاربر اعتبار بدهید.

با تشکر

Alireza Ghane
March 13th, 2009, 21:23
سلام صفحه سایت من تغییر کرده
دوستان هم همین مشکل رو دارن؟
اگر نه مشکل از کجاست؟
ممنون

hamid-zamani
March 17th, 2009, 00:21
ماکزیمم سطح اعتبار در سرمایه چه میزان است؟
آیا از سطح 11 بالاتر میرود؟

محمد هورزاد
April 7th, 2009, 15:01
سلام

من میخواهم در قسمت آگهی ها یک موضوع جدید ارسال کنم اما با این خطا مواجه میشوم :

1. You specified a tag that was too long. A tag can only be 25 characters.

هم عنوان موضوع و هم برچسب کمتر از 25 کاراکتر است .

اگر ممکن است راهنمایی کنید .

ممنون .
_

Reza
April 7th, 2009, 22:27
سلام

من میخواهم در قسمت آگهی ها یک موضوع جدید ارسال کنم اما با این خطا مواجه میشوم :

1. You specified a tag that was too long. A tag can only be 25 characters.

هم عنوان موضوع و هم برچسب کمتر از 25 کاراکتر است .

اگر ممکن است راهنمایی کنید .

ممنون .
_
با سلام

لطفا عنوان تاپیک و همچنین تگ های مورد نظر رو به من اعلام کنید تا بررسی کنم.

Torbat-e-Jam
April 15th, 2009, 20:51
با سلام . من چطور می تونم یک فایل رو آپلود کنم با تشکر

Honda
April 15th, 2009, 22:10
سلام Torbat_e_Jam عزیز ، به فروم سرمایه خوش آمدی دوست گرامی
پیشنهاد می کنم کل تاپیک : با قابلیت های وب سایت آشنا شویم ([Only registered and activated users can see links])
را مطالعه بفرمایی چون آقای یاسر رشیدی عزیز لطف کرده و خیلی از مطالب مفید راجع به سایت سرمایه را برایمان توضیح داده است ، بنابراین شاید در اینجا نیازی به تکرار آنها نباشد.
پاسخ شما در پست سوم تاپیک فوق موجود است : ( گذاشتن عكس يا فايل ديگر در پست ([Only registered and activated users can see links]) ) ، اگر مطلب فوق را خواندی و بازهم مشکلت حل نشد ، خواهش می کنم در همین تاپیک سوالت را مطرح بفرما.
ارادتمند : Honda

mrm2007
April 16th, 2009, 01:26
با سلام

یک سوال ودر عین حال پیشنهاد داشتم.

هنگامی که وارد سایت میشویم و در داخل هر انجمن, عنوان موضوعاتی که از آخرین تاریخ بازدید پستی داشته اند بلد شده اند منتهی وقتی روی عنوان موضوع کلیک میشود به اولین صفحه و پست آن موضوع میرود درصورتی که معمولا باید به اولین پست بعد از آخرین بازدید شما برود این موضوع به خصوص در مورد موضوعاتی که پست زیادی دارد مصداق دارد زیرا الزاما شما شماره صفحه یادتون نیست و الزاما آخرین صفحه هم نیست. (تا جایی هم که من دیدم این قابلیت در vBulletin وجود دارد). اگر امکان فعال کردن آن باشد فکر کنم که بسیار کمک میکند.

HERCOOL
April 16th, 2009, 22:43
یک سوال داشتم
میخواستم بدونم چطوری میشه در قسمت پروفایل شخصی گزینه اخرین بازدید و فعالیت جاری را از دید دیگران مخفی کرد؟

Reza
April 16th, 2009, 23:29
با سلام

یک سوال ودر عین حال پیشنهاد داشتم.

هنگامی که وارد سایت میشویم و در داخل هر انجمن, عنوان موضوعاتی که از آخرین تاریخ بازدید پستی داشته اند بلد شده اند منتهی وقتی روی عنوان موضوع کلیک میشود به اولین صفحه و پست آن موضوع میرود درصورتی که معمولا باید به اولین پست بعد از آخرین بازدید شما برود این موضوع به خصوص در مورد موضوعاتی که پست زیادی دارد مصداق دارد زیرا الزاما شما شماره صفحه یادتون نیست و الزاما آخرین صفحه هم نیست. (تا جایی هم که من دیدم این قابلیت در vBulletin وجود دارد). اگر امکان فعال کردن آن باشد فکر کنم که بسیار کمک میکند.
با سلام

این امکان در حال حاضر وجود دارد. در ستون آخرین ارسال روی دکمه http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/lastpost.gif کلیک کنید.

Reza
April 16th, 2009, 23:31
یک سوال داشتم
میخواستم بدونم چطوری میشه در قسمت پروفایل شخصی گزینه اخرین بازدید و فعالیت جاری را از دید دیگران مخفی کرد؟
اصولا این گزینه ها تنها برای خود شما و مدیران سایت قابل مشاهده است. برای اطمینان از این موضوع، از پروفایل شخصی یکی از کاربران آنلاین بازدید و بررسی کنید که آیا این گزینه ها را می بینید یا خیر.

HERCOOL
April 17th, 2009, 09:10
اصولا این گزینه ها تنها برای خود شما و مدیران سایت قابل مشاهده است. برای اطمینان از این موضوع، از پروفایل شخصی یکی از کاربران آنلاین بازدید و بررسی کنید که آیا این گزینه ها را می بینید یا خیر.

با سلام
بنده میخوام هیچکوم از این مسائل برای دیگر کاربران نشان داده نشود
به عکس های زیر توجه کنید

یک سوال دیگر نیز داشتم
میخوام بدونم زمانی که به صورت مخفی وارد میشوم ایا در پروفایل اخرین بازدید من را نشان میدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
هرکول

HOTDOG
April 18th, 2009, 17:50
اقا جریان این محدودیت دکمه تشکر چیه؟
چرا من نمیتونم از کسی تشکر کنم؟
بابا ادمین محترم آقارضای گل ما رو اذیت نکن

HERCOOL
April 19th, 2009, 17:25
با سلام
به عکس های زیر توجه کنید

یک سوال دیگر نیز داشتم
میخوام بدونم زمانی که به صورت مخفی وارد میشوم ایا در پروفایل اخرین بازدید من را نشان میدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
هرکول

اقا رضا منتظر جواب شما هستم

Reza
April 19th, 2009, 22:12
با سلام
به عکس های زیر توجه کنید
http://tehransar.ir/pics7/76f5adf0adec6b3c1a8f9042ac263be9.jpg
http://tehransar.ir/pics7/ca99186fed98de63902cf8d7ec456fec.jpg

یک سوال دیگر نیز داشتم

با تشکر
هرکول
با سلام

باید در امکانات vBulletin جستجو کنم تا ببینم این امکان وجود دارد یا خیر.

در مورد سوال دوم هم لازم به بررسی می باشد.

موفق باشید

aisan
April 19th, 2009, 22:25
با سلام
آیا در بخش پخش زنده، میتوان صفحات قبلی را نیز مشاهده نمود؟

keivanpro
April 20th, 2009, 16:52
سلام

من موقعی که میخوام عکس اتچ کنم قسمت مربوط به مدیرین ضمیمه ها را ندارم نکته اینجاست که تو تاپیکی که خودم زدم این مشکل را دارم و در بقیه تاپیک ها راحت میتونم فایل اتچ کنم این مشکل از کجاست؟

Reza
April 20th, 2009, 17:04
با سلام

با سلام
آیا در بخش پخش زنده، میتوان صفحات قبلی را نیز مشاهده نمود؟

خیر. می توانید از این لینکها استفاده کنید: ارسالهای جدید (http://forum.sarmaye.com/search.php?do=getnew) و نوشته های امروز (http://forum.sarmaye.com/search.php?do=getdaily)

سلام

من موقعی که میخوام عکس اتچ کنم قسمت مربوط به مدیرین ضمیمه ها را ندارم نکته اینجاست که تو تاپیکی که خودم زدم این مشکل را دارم و در بقیه تاپیک ها راحت میتونم فایل اتچ کنم این مشکل از کجاست؟

در تالارهای غیرتخصصی امکان ضمیمه کردن فایل وجود ندارد.

keivanpro
April 20th, 2009, 18:41
پس برای قرار دادن عکس بین متن ها در تالارهای غیر تخصصی باید چه کار کنیم؟

BLACK_NINJA
April 20th, 2009, 18:58
سلام
بنده هر پنج دقیقه یک بار میتوانم پیغام خصوصی ارسال کنم.چرا؟
قبلا کمتر بود.
ممنون

Reza
April 20th, 2009, 20:42
پس برای قرار دادن عکس بین متن ها در تالارهای غیر تخصصی باید چه کار کنیم؟

از سایتهای رایگان هاستیگ استفاده کنید. مانند tinypic.com

سلام
بنده هر پنج دقیقه یک بار میتوانم پیغام خصوصی ارسال کنم.چرا؟
قبلا کمتر بود.
ممنون

این محدودیت بدلیل ارسال پیام های تبلیغاتی بصورت انبوه توسط برخی اعضاء وضع شده است.

Man1
April 28th, 2009, 16:12
دوستان . آیا میشود حجم درایو سی کامبیوتر را اضافه نمود البته به غیر از باک کردن فایلهای اضافه؟

mercury
April 28th, 2009, 18:12
دوستان . آیا میشود حجم درایو سی کامبیوتر را اضافه نمود البته به غیر از باک کردن فایلهای اضافه؟

دوست عزیز بهتره سوالات خودتون رو در بخش مربوطه مطرح کنید تا دوستانی که در این زمینه تخصص دارند به شما کمک کنند.
بهتره سوالتون رو در این تاپیک ([Only registered and activated users can see links]) مطرح کنید.

موفق و پیروز باشید.:)

shahramn
May 3rd, 2009, 15:42
سلام ممکن هست نرم افزارها رو باKRAC آنهارو در یک قسمت خاص به صورت مناسب بگذارید
با تشکر

HOTDOG
May 3rd, 2009, 18:03
با تشکر از مسئولین محترم سایت
آیا امکان دارد که لینکهای صفحه پخش زنده به صورت اتوماتیک در صفحه جدید باز بشود؟
چون وقتی روی یکی از لینکها کلیک میکنیم در همان صفحه باز میشود.
ممنون

محمد هورزاد
May 8th, 2009, 12:23
از مدیریت محترم سایت بابت افزودن جملاتی که در بالای سایت درج میشود و قوانین سایت را یادآوری میکند ، ممنونم .

اقدام بسیار خوبی بود .

هم برای تازه واردین به سایت خوب است و هم برای کاربران .

انشاا... من و سایرین رعایت کنیم .

ممنون .

hoseintaheri
May 12th, 2009, 10:41
با سلام
ظاهرا پستهای تالار عمومی و اعضا از قسمت پخش زنده حذف شده است بطوریکه پستهای جدید این تالارها را در این قسمت نمیبینیم اما تالارهای دیگر را میبینیم.
درست میگم؟

nasim1984
May 12th, 2009, 14:12
سلام
من دکمه تشکر ندارم
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

daivid
May 13th, 2009, 10:15
سلام
من دکمه تشکر ندارم
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
شما هم به درد من دچارید.ولی مثل اینکه بعد از 5-6 پست(البته نه در موضوعات عمومی)دکمه تشکر میاد.

isar
May 14th, 2009, 00:57
سلام
من دکمه تشکر ندارم
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

شما هم به درد من دچارید.ولی مثل اینکه بعد از 5-6 پست(البته نه در موضوعات عمومی)دکمه تشکر میاد.

سابقا که بعد از 15 پست میامد. جدیدا نمیدونم. :huh:

isar
May 14th, 2009, 00:59
با سلام

جدیدا یکی دو روزه که پستهای ارسالی در تالار غیرتخصصیدر پخش زنده برای بنده نمایش داده نمیشه!:huh:

اگر کار مدیریته که هیچ. وگرنه راهنمایی کنید.

3der
May 21st, 2009, 16:16
با سلام

آقا رضا من یه گلایه داشتم

من مایل بودم نرم افزاری که دوستمان جناب طالبی زحمت قرار دادن و آموزش آن را کشیده اند را دریافت کنم که با پیام سیستم مواجه شدم که نمی توانم

فکر می کنم که در تالار اعضا که بنده به آن دسترسی ندارم قرار داده شده است
حالا افرادی مثل بنده که تعداد پست هایشان کمتر از 30 عدد است چیکار باید بکنند؟

من هم می توانستم 30 پست را در چند روز یا حد اکثر یکی دو هفته پر کنم ولی با خودم گفتم وقتی هنوز بار علمی ام کم است چرا پست غیر مفید ارسال کنم ؟ و وقت دیگر دوستان را بابت خواندن آنها تلف کنم !

لطفا یه راهی برای اعضایی که مثل بنده هستند هم قائل شوید تا این قبیل افراد مجبور نباشند برای استفاده بهینه از امکانات سایت به فکر افزایش تعداد پست هایشان باشند

پ ن :

می دانم که در حال حاضر مشغول مسائل مهمتری هستید ولی همان طور که مباحث مربوط به قوانین سایت برای شما مهم است
این مورد هم برای من نوعی مهم می باشد برای همین آن را مطرح کردم

با احترام

Reza
May 22nd, 2009, 01:48
با سلام

آقا رضا من یه گلایه داشتم

من مایل بودم نرم افزاری که دوستمان جناب طالبی زحمت قرار دادن و آموزش آن را کشیده اند را دریافت کنم که با پیام سیستم مواجه شدم که نمی توانم

فکر می کنم که در تالار اعضا که بنده به آن دسترسی ندارم قرار داده شده است
حالا افرادی مثل بنده که تعداد پست هایشان کمتر از 30 عدد است چیکار باید بکنند؟

من هم می توانستم 30 پست را در چند روز یا حد اکثر یکی دو هفته پر کنم ولی با خودم گفتم وقتی هنوز بار علمی ام کم است چرا پست غیر مفید ارسال کنم ؟ و وقت دیگر دوستان را بابت خواندن آنها تلف کنم !

لطفا یه راهی برای اعضایی که مثل بنده هستند هم قائل شوید تا این قبیل افراد مجبور نباشند برای استفاده بهینه از امکانات سایت به فکر افزایش تعداد پست هایشان باشند

پ ن :

می دانم که در حال حاضر مشغول مسائل مهمتری هستید ولی همان طور که مباحث مربوط به قوانین سایت برای شما مهم است
این مورد هم برای من نوعی مهم می باشد برای همین آن را مطرح کردم

با احترام
با سلام

این محدودیت به این دلیل قرار داده شده که محتویات تالار منابع (که بعضا شامل قانون کپی رایت می شوند) از دسترسی موتورهای جستجو و کابران میهمان و تازه وارد دور بماند.

دسترسی شما را تنظیم کردم.

با تشکر

Morteza M
May 22nd, 2009, 10:39
سلام آقا رضا

دکمه تشکر 12 ساعت نیست .

hoseintaheri
May 30th, 2009, 11:00
باسلام
نحوه ی نمایش "پست تنها" چگونه است؟

ehsantrader
May 30th, 2009, 11:27
باسلام
نحوه ی نمایش "پست تنها" چگونه است؟

با سلام

طاهری جان روی شماره پست(سمت چپ بالای پست) کلیک کن میشه پست تنها

Ho$ein
June 1st, 2009, 21:40
سلام
چرا در این تاپیک ([Only registered and activated users can see links])امکان ارسال پست وجود ندارد؟
با تشکر

Mohsen
June 1st, 2009, 21:56
سلام
چرا در این تاپیک ([Only registered and activated users can see links])امکان ارسال پست وجود ندارد؟
با تشکر
سلام
شب خوش

تاپيك فوق در تالار مقالات قرار دارد و در اين تالار امكان ارسال پست وجود ندارد . شما مي توانيد مطلب مورد نظرتان را در ادامه ي تاپيك اصلي قرار دهيد :

موفق باشيد

hoseintaheri
June 10th, 2009, 13:31
با سلام
بنده قصد ایجاد موضوع جدید در تالار اعضا را داشتم که گویا سطح دسترسی بنده محدود شده و این امکان را نداشتم . خوب است قبل از ایجاد محدودیت مراتب را به آن عضو اطلاع دهید.
با تشکر

Hamed2420
June 10th, 2009, 13:38
سلام

لطفاً زود قضاوت نفرماييد. ايجاد تاپيك جديد در تالار موضوعات غير تخصصي كلاً بوسيله مدير تالار يا مدير سايت انجام ميشه و تنها جنابعالي نيستيد كه براتون محدوديت ايجاد شده.

شما پيشنهادتون رو بايد به مدير بديد و اگر آنها تاپيك پيشنهادي رو مفيد بدونن براتون باز ميكنن. به نظرم اين كار براي جلوگيري از ايجاد تاپيك هاي مشابه و يا غير مفيد انجام شده كه بسيار هم مفيد هست.

ارادتمند شما

hoseintaheri
June 10th, 2009, 14:05
سلام

لطفاً زود قضاوت نفرماييد. ايجاد تاپيك جديد در تالار موضوعات غير تخصصي كلاً بوسيله مدير تالار يا مدير سايت انجام ميشه و تنها جنابعالي نيستيد كه براتون محدوديت ايجاد شده.

شما پيشنهادتون رو بايد به مدير بديد و اگر آنها تاپيك پيشنهادي رو مفيد بدونن براتون باز ميكنن. به نظرم اين كار براي جلوگيري از ايجاد تاپيك هاي مشابه و يا غير مفيد انجام شده كه بسيار هم مفيد هست.

ارادتمند شما

با تشکر از اطلاع رسانی شما . بنده از این موضوع خبر نداشتم.

samsaba
June 29th, 2009, 17:00
با سلام

این محدودیت به این دلیل قرار داده شده که محتویات تالار منابع (که بعضا شامل قانون کپی رایت می شوند) از دسترسی موتورهای جستجو و کابران میهمان و تازه وارد دور بماند.

دسترسی شما را تنظیم کردم.

با تشکر

آقا رضا با سلام خدمت شما

بنده هم با همین مشکل مواجه هستم :blink:

اگر برای شما ایجاد زحمت نمی کند مشکل دانلود مرا هم حل کنید

با تشکر فراوان : قهرمانزاده

forexdoost
July 2nd, 2009, 17:11
با سلام و احترام :
اگر امكان دارد راهنمايي ام كنيد كه چطور ميتوانم چارت جفت ارزها يا انديكاتوري را ضميمه نمايم.
با تشكر و سپاس فراوان

Ho$ein
July 2nd, 2009, 18:46
با سلام و احترام :
اگر امكان دارد راهنمايي ام كنيد كه چطور ميتوانم چارت جفت ارزها يا انديكاتوري را ضميمه نمايم.
با تشكر و سپاس فراوان

سلام
به اینجا ([Only registered and activated users can see links])و اینجا ([Only registered and activated users can see links])مراجعه کنید

forexdoost
July 5th, 2009, 00:05
با سلام و احترام :
چرا در بعضي از پست ها هنگام ارسال پاسخ در قواعد ارسال نوشته شده كه شما نمي توانيد فايل ضميمه ارسال كنيد.ولي در بعضي از پستها من ميتوانم فايل ضميمه ارسال نمايم.
و ساعت جاري سايت سرمايه با ساعت رسمي هماهنگ نيست؟
با تشكر وامتنان

ARFX
August 2nd, 2009, 00:11
سلام

ببخشید، من یادمه یک تاپیک در مورد وارد کردن جدول در پستها داشتیم، من هر چی سعی می کنم پیداش نمی کنم. میشه راهنمایی کنید؟

ممنون

Reza
August 2nd, 2009, 13:24
سلام

ببخشید، من یادمه یک تاپیک در مورد وارد کردن جدول در پستها داشتیم، من هر چی سعی می کنم پیداش نمی کنم. میشه راهنمایی کنید؟

ممنون
با سلام

قرار دادن جدول در متن پست (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4825)

ARFX
August 9th, 2009, 20:22
ممنون

من قبلا یک بار از این قابلیت استفاده کرده بودم منتها الان کدش رو نمی تونم ببینم. یادم نیست که سطرها چطور از هم جدا میشند. این نمونه ای که شما گذاشتید در واقع می تونه همه اش یک سطر باشه. میشه بیشتر راهنمایی کنید.

متشکرم.

mercury
August 10th, 2009, 16:25
درود

در تالار الیوت قصد ارسال موضوع جدید دارم ولی امکان باز کردن تاپیک جدید وجود ندارد.

البته با زدن دکمه موضوع جدید به صفحه مورد نظر می روم ولی بعد از اتمام نوشته موقع ارسال موضوع هیچ اتفاقی نمی افتد.

لازم به ذکر است که با هر دو مرورگر IE و FireFox امتحان کردم ولی نتیجه یکسان بوده است.

با تشکر

Reza
August 11th, 2009, 21:08
ممنون

من قبلا یک بار از این قابلیت استفاده کرده بودم منتها الان کدش رو نمی تونم ببینم. یادم نیست که سطرها چطور از هم جدا میشند. این نمونه ای که شما گذاشتید در واقع می تونه همه اش یک سطر باشه. میشه بیشتر راهنمایی کنید.

متشکرم.
با سلام

در لینکی که قرار دادم (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4825) جدول دارای سه سطر و سه ستون هست. به همین صورت میشه تعداد سطرها و ستون ها را افزایش داد. لطفا مقداری در مثال دقت کنید. اگر مشکل حل نشد اعلام کنید.

با تشکر

Reza
August 11th, 2009, 21:09
درود

در تالار الیوت قصد ارسال موضوع جدید دارم ولی امکان باز کردن تاپیک جدید وجود ندارد.

البته با زدن دکمه موضوع جدید به صفحه مورد نظر می روم ولی بعد از اتمام نوشته موقع ارسال موضوع هیچ اتفاقی نمی افتد.

لازم به ذکر است که با هر دو مرورگر IE و FireFox امتحان کردم ولی نتیجه یکسان بوده است.

با تشکر
با سلام

بعد از زدن دکمه ی ارسال دقیقا چه اتفاقی می افتد؟ آیا با یک صفحه ی سفید مواجه می شوید؟

mercury
August 11th, 2009, 21:17
با سلام

بعد از زدن دکمه ی ارسال دقیقا چه اتفاقی می افتد؟ آیا با یک صفحه ی سفید مواجه می شوید؟

سلام آقا رضا

صفحه ای که میاد درست همان صفحه ای است که مثلاً زمانی که اینترنت قطع است IE اون صفحه رو میاره !

Reza
August 11th, 2009, 21:24
سلام آقا رضا

صفحه ای که میاد درست همان صفحه ای است که مثلاً زمانی که اینترنت قطع است IE اون صفحه رو میاره !
احتمالا مشکل به ارتباط اینترنت شما مربوط میشود.

شما پست اول تاپیک مورد نظرتان را در یکی از تاپیک های موجود درج کنید. سپس لینک پست و عنوان تاپیک مورد نظرات را برای من pm کنید. من پست شما را به یک تاپیک مستقل منتقل می کنم.

با تشکر

mercury
August 11th, 2009, 21:31
احتمالا مشکل به ارتباط اینترنت شما مربوط میشود.

شما پست اول تاپیک مورد نظرتان را در یکی از تاپیک های موجود درج کنید. سپس لینک پست و عنوان تاپیک مورد نظرات را برای من pm کنید. من پست شما را به یک تاپیک مستقل منتقل می کنم.

با تشکر

مثل اینکه در تالار الیوت یک تاپیک زیر خاکی با عنوانی شبیه به آنچه من می خواستم ایجاد کنم وجود داره !

فعلاً از همون استفاده می کنم و اگر احتیاج به ایجاد تاپیک جدید بود مزاحم شما می شوم.

ممنون

پ.ن: ولی فکر نکنم مشکل از اینترنت من باشه ! چون از نظر سرعت با اینکه به سرعت اسمیش یعنی 512 نمی رسه ولی سرعتی قابل قبول دارد.

WISHMASTER
August 14th, 2009, 12:36
با سلام به مدیران محترم سایت
تاپیک انتقادات و پیشنهادات قفل بود ، با اجازه اینجا پست می زنم.
راستش مدتیه ای میل های تبلیغاتی از طرف شرکت هایی که لوگوی تبلیغاتی شون تو سرمایه هست دریافت می کنم.
می خوام بدونم اینا ای میل های ما رو از کجا بدست آوردند؟ من که تا حالا فرم های اینا رو پر نکردم .
اگه اینا از طرف سرمایه فرستاده میشه ، من راضی نیستم. لطفاً رسیدگی بفرمایید

Reza
August 14th, 2009, 12:41
راستش مدتیه ای میل های تبلیغاتی از طرف شرکت هایی که لوگوی تبلیغاتی شون تو سرمایه هست دریافت می کنم.
می خوام بدونم اینا ای میل های ما رو از کجا بدست آوردند؟ من که تا حالا فرم های اینا رو پر نکردم .
با سلام

سایت سرمایه ایمیل تبلیغاتی برای اعضاء ارسال نمی کند. مطمئن باشید ایمیل اعضا را نیز در اختیار هیچکس قرار نداده و نخواهد داد.

موفق باشید

rasputin
August 14th, 2009, 13:15
سلام آقا رضا

مشتاق دیدار :)

این مطلب برای من هم پیش اومده که البته فکر میکردم از طرف خود سایت هستش

البته مشکلی با این قضیه ندارم . ولی گفتم اطلاع بدم تا در جریان قرار بگیرید

ارادتمند

Reza
August 14th, 2009, 13:17
سلام آقا رضا

مشتاق دیدار :)

این مطلب برای من هم پیش اومده که البته فکر میکردم از طرف خود سایت هستش

البته مشکلی با این قضیه ندارم . ولی گفتم اطلاع بدم تا در جریان قرار بگیرید

ارادتمند
با سلام

لطفا این ایمیل رو برای من فوروارد کنید به آدرس (اینفو ات سرمایه دات کام) تا بررسی کنم. لطفا آدرس فرستنده اصلی رو حذف نکنید.

با تشکر

mrm2007
August 14th, 2009, 16:43

با سلام

اگر شما در قسمت تنظیمات به منوی تنظیمات شخصی مراجعه بکنید , داخل اون یک گزینه ای هست به این نام :
کارت اطلاعات شخصی

وقتی این گزینه فعال باشد هرگاه یوزری به صفحه مربوط به شما مراجعه کند (با کلیک روی یوزر شما در یکی از پستهایی که دادین) این گزینه را میبیند :
vCard
Download vCard

با کلیک روی لینک مربوطه فایلی با پسوند vcf دانلود میشود که حاوی نام شما , نام شما درفروم (یوزر), ایمیل و تاریخ تولد شماست که این معمولا برای اوت لوک استفاده میشود ولی شما اگر با Notepad هم اونو باز کنید اطلاعاتش قابل خوندنه و دسترسیه

با توجه به این شما این گزینه را ظاهرا فعال کردین , این فایل از صفحه مربوط به اطلاعات یوزر شما قابل دانلوده و درنتیجه ایمیل شما هم به راحتی قابل دسترس برای همه. بهتره این گزینه رو غیر فعال کنید.

موفق باشید.

samoraie
August 15th, 2009, 20:43
سلام

می خواستم بدونم که توی کدوم قسمت از سایت می تونم در مورد اکسپرت سوال کنم

و توی کدوم قسمت از سایت می تونم درخواست بدم برام اکسپرت بنویسن

لطف می کنین آدرس رو برام اینجا بذارین :p

خیلی ممنون :)

elyas68
August 16th, 2009, 01:03
سلام خدمت شما دوست عزيز
متاتریدر (MetaTrader) ([Only registered and activated users can see links])

فقط درخواست Expert ([Only registered and activated users can see links])

اکسپرتهای سودده !!! ([Only registered and activated users can see links])

اکسپرتهای منتخب و AutoTrading ([Only registered and activated users can see links])

samoraie
August 16th, 2009, 19:48
سلام

خیلی ممنون elyas68 :)

forexdoost
August 20th, 2009, 19:00
با سلام و احترام :
چرا در بعضي از پست ها هنگام ارسال پاسخ در قواعد ارسال نوشته شده كه شما نمي توانيد فايل ضميمه ارسال كنيد.ولي در بعضي از پستها من ميتوانم فايل ضميمه ارسال نمايم.
و ساعت جاري سايت سرمايه با ساعت رسمي هماهنگ نيست؟
با تشكر وامتنان

با سلام و احترام :
از اون موقع تا اين موقع در هيچ پستي نمي توانم چارت يا فايلي ضميمه نمايم.:(
علت را توضيح دهيد ممنون ميشوم.
با تشكر

Reza
August 20th, 2009, 21:33
با سلام و احترام :
از اون موقع تا اين موقع در هيچ پستي نمي توانم چارت يا فايلي ضميمه نمايم.:(
علت را توضيح دهيد ممنون ميشوم.
با تشكر
با سلام
برای ضمیمه کردن فایل لازم است 30 پست در سایت داشته باشید. دسترسی شما را تنظیم کردم.

برای تنظیم ساعت این تاپیک را ببینید: تنظیم نمایش زمان بر اساس ساعت رسمی کشور (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4873)

mercury
August 23rd, 2009, 20:00
سلام

می خواستم این مورد رو در تاپیک انتقادها و پیشنهادها مطرح کنم که تاپیک مورد نظر قفل بود و من مجبور شدم در

این تاپیک پست بزنم.

چرا سرمایه به عنوان اولین و بزرگترین فروم فارسی زبان در زمینه فورکس از یک تقویم اقتصادی بی بهره است ؟!

درست مثل خیلی از فروم های خارجی و جدیداً داخلی چرا نباید شاخص های مهم اقتصادی رو روزانه در فروم

داشته باشیم ؟!

همچنین به عنوان مثال نرخ بهره کشورهای مختلف ؟!

این دو موردی که عرض کردم به نظر من هم به قول اون کاراکتر تبلیغاتی کلاس داره و هم دیگه دوستان مجبور نیستند

به فروم های دیگه سرکشی کنند !

در ضمن در این دنیای رقابتی هر چقدر خود را با تغییرات سازنده هماهنگ کنیم و حتی با خلاقیت جلو بزنیم موفقیت

آینده خود را تضمین کرده ایم.

با تشکر

mrm2007
August 23rd, 2009, 20:54
با سلام

یک سوال داشتم :
میخواستم ببینم که چرا امضا من در زیر پستهایم نمایش داده نمیشود؟ (امضا یک عکس است)
(تنظیمات رو هم چک کردم برای نمایش امضا - ظاهرا مشکلی نیست)

mamall
August 25th, 2009, 23:42
با سلام

دوستان چطور بايد متوجه بشيم كه به پست ما پاسخ

داده شده است يا نه

البته به جز مراجعه مستقيم به پست

Hamed2420
August 26th, 2009, 08:20
با سلام

دوستان چطور بايد متوجه بشيم كه به پست ما پاسخ

داده شده است يا نه

البته به جز مراجعه مستقيم به پست
سلام
يك راهش اين هست كه در تاپيك مورد نظرتون مشترك بشيد. با اينكار براتون ايميل ارسال ميشه و شما متوجه ميشيد كه در اون تاپيك يك پست ارسال شده.

البته اين روش عيناً پاسخ سوال شما نيست ولي خوب بد هم نيست ;)

mamall
August 26th, 2009, 09:10
با سلام
ضمن تشكر از پاسخ شما

در اين روش حجم ايميل ها بالا ميره

در عين حال عدم اطلاع و عدم تشكر

از پاسخ دهنده نيز ممكنه موجب سوء تفاهم بشه

mercury
August 28th, 2009, 12:46
سلام

می خواستم این مورد رو در تاپیک انتقادها و پیشنهادها مطرح کنم که تاپیک مورد نظر قفل بود و من مجبور شدم در

این تاپیک پست بزنم.

چرا سرمایه به عنوان اولین و بزرگترین فروم فارسی زبان در زمینه فورکس از یک تقویم اقتصادی بی بهره است ؟!

درست مثل خیلی از فروم های خارجی و جدیداً داخلی چرا نباید شاخص های مهم اقتصادی رو روزانه در فروم

داشته باشیم ؟!

این دو موردی که عرض کردم به نظر من هم به قول اون کاراکتر تبلیغاتی کلاس داره و هم دیگه دوستان مجبور نیستند

در ضمن در این دنیای رقابتی هر چقدر خود را با تغییرات سازنده هماهنگ کنیم و حتی با خلاقیت جلو بزنیم موفقیت

با تشکر

به به !

می بینم که چقدر از این پیشنهاد استقبال شده !!

یعنی هیچکس توی این سایت علاقه ای به اخبار و رویدادهای بنیادی نداره ؟!!!!!!!

Reza
August 28th, 2009, 12:49
سلام

این تاپیک پست بزنم.

داشته باشیم ؟!

با تشکر
با سلام

در حال برنامه ریزی هستیم و امیدوارم بتوانیم بزودی تقویم اقتصادی را در سایت سرمایه داشته باشیم.(البته قولی نمی دهم.)

با تشکر

Ali Tavakoli
August 29th, 2009, 13:23
سلام آقا رضا

طاعات و عبادات قبول

مشکل بنده و چندی دیگر از دوستان اینه که نمی توانیم در تالار عمومی فارکس تاپیک جدید ایجاد کنیم . بعد از نوشتن موضوع جدید

بعد از ارسال به صفحه ای نامشخص می رود و هیچ تاپیکی ایجاد نمی شود .

ممنون می شویم این مشکل را حل فرمایید .

با تشکر

mamall
August 29th, 2009, 22:17
با سلام

دوستان راهي وجود داره كه بشه يه تاپيك رو بطور كامل و يه جا ذخيره كرد تا بعد در حالت افلاين مطالعه بشه

Reza
August 30th, 2009, 09:03
سلام آقا رضا

طاعات و عبادات قبول

مشکل بنده و چندی دیگر از دوستان اینه که نمی توانیم در تالار عمومی فارکس تاپیک جدید ایجاد کنیم . بعد از نوشتن موضوع جدید

بعد از ارسال به صفحه ای نامشخص می رود و هیچ تاپیکی ایجاد نمی شود .

ممنون می شویم این مشکل را حل فرمایید .

با تشکر
با سلام

آیا بعد از ارسال با یک صفحه سفید و خالی مواجه می شوید؟
اگر خیر، لطفا عکسی از صفحه بگیرید که آدرس صفحه نیز مشخص باشد و به ایمیل (اینو ات سرمایه دات کام) ارسال کنید تا بررسی کنم.
اگر بله، متاسفانه این مشکل گاهی مشاهده می شود و هنوز به نتیجه نهایی نرسیدم که ایراد از سایت است یا دلیل دیگری دارد. معمولا اگر چند ساعت دیگر سعی کنید مشکل برطرف می شود. اگر نشد، لطفا پست اول تاپیک جدیدتان را در یکی از تاپیک های موجود درج کنید و لینک پست و عنوان تاپیک مورد نظرتان را برای من PM کنید تا پست شما را به یک تاپیک مستقل منتقل کنم.

با تشکر

moha
August 30th, 2009, 20:49
سلام آ رضا
چرا حجم صفحات سایت این همه بالاست
این مورد برای بعضی ها مثل من که اینترنت زغالی داریم و قیمت ترافیک در شهرمون بالاست مهمه
میشه یه کاری کنین؟

Reza
August 30th, 2009, 21:34
سلام آ رضا
چرا حجم صفحات سایت این همه بالاست
این مورد برای بعضی ها مثل من که اینترنت زغالی داریم و قیمت ترافیک در شهرمون بالاست مهمه
میشه یه کاری کنین؟
با سلام

اگر از اینترنت dial-up استفاده می کنید، پیشنهاد می کنم از فایرفاکس و همچنین از add-ons هایی استفاده کنید که نمایش تصاویر و فلش را متوقف کند. در این صورت حجم صفحات تا حدی کاهش خواهد یافت. برای اطلاع بیشتر و طرح سوال در این زمینه به این تاپیک مراجعه کنید: Firefox Add-ons (http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5001)

saeedm24
September 4th, 2009, 11:53
برای بنده هم حجم صفحات زیاد است وبرای بازکردن دچار کلی مشکلم

arteshbod
September 4th, 2009, 21:23
سلام و درود

بعضی وقتها پیش میاد که چند روزی در سایت حضور نداریم ولی میخواهیم چند روز بعد که به سایت دسترسی پیدا میکنیم بدانیم

که در هر تاپیکی چه پستهایی زده شده است و چه مباحثی مطرح شده است قطعا مشترک شدن در همه ی تاپیکها امکانپذیر

نیست

ایا امکان دارد پستهای 24 ساعت گذشته یا هفته ی گذشته را در یک لیست ببینیم ؟

یا مثلا به ارشیو پستهای روز 5 شهریور دسترسی داشته باشیم ؟

با تشکر

arteshbod
September 4th, 2009, 22:03
سلام و درود

دست شما بابت چت روم درد نکنه واقعا لازم بود .

حالا چجوری کار میکنه ؟ من وقتی کلیک میکنم صفحه ی اول میاد .

با تشکر

Reza
September 4th, 2009, 23:39
سلام و درود

بعضی وقتها پیش میاد که چند روزی در سایت حضور نداریم ولی میخواهیم چند روز بعد که به سایت دسترسی پیدا میکنیم بدانیم

که در هر تاپیکی چه پستهایی زده شده است و چه مباحثی مطرح شده است قطعا مشترک شدن در همه ی تاپیکها امکانپذیر

نیست

ایا امکان دارد پستهای 24 ساعت گذشته یا هفته ی گذشته را در یک لیست ببینیم ؟

یا مثلا به ارشیو پستهای روز 5 شهریور دسترسی داشته باشیم ؟

با تشکر
با سلام

از گزینه های ارسالهای جدید (http://forum.sarmaye.com/search.php?do=getnew) و نوشته های امروز (http://forum.sarmaye.com/search.php?do=getdaily) استفاده کنید.

سلام و درود

دست شما بابت چت روم درد نکنه واقعا لازم بود .

حالا چجوری کار میکنه ؟ من وقتی کلیک میکنم صفحه ی اول میاد .

با تشکر

اگر هنوز مشکل دارید اعلام کنید.

با تشکر

Hosein Jun
September 9th, 2009, 17:07
با سلام خدمت آقا رضا مدير محترم سايت
بعضي مواقع پيش مياد كه پست هاي اشتباهي ايجاد ميشه و ما مجبور ميشيم بجاي حذف پست اونو ويرايش كنيم و بجاش نقطه چين بگذاريم!
آيا امكان اضافه كردن تبي بعنوان حذف پست وجود داره كه اين مشكل رو بشه برطرف كرد؟
ممنون

Reza
September 9th, 2009, 23:00
با سلام خدمت آقا رضا مدير محترم سايت
بعضي مواقع پيش مياد كه پست هاي اشتباهي ايجاد ميشه و ما مجبور ميشيم بجاي حذف پست اونو ويرايش كنيم و بجاش نقطه چين بگذاريم!
آيا امكان اضافه كردن تبي بعنوان حذف پست وجود داره كه اين مشكل رو بشه برطرف كرد؟
ممنون
با سلام به جناب حسین

در اینگونه موارد می توانید با استفاده از دکمه http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/report.gif پست را گزارش کنید تا توسط مدیران حذف شود.

با تشکر

Easa
September 16th, 2009, 04:38
سلام

من هر کاری میکنم نمیتونم تشکر کنم اصلا جایی دکمه ای چیزی نیست، خیلی سعی کردم، چیکار باید بکنم 2 روزه دارم میگردم :(

erfanfx
September 16th, 2009, 09:08
چون ارسالهای شما کمتر از 30 تا است یا اینکه کمتر از 15 روز از ثبت نام شما گذشته .
من خودمم مشکل شما رو داشتم . اینقدر پست زدم تا بالاخره این تشکر جون پیداش شد .

aisan
September 23rd, 2009, 17:36
با سلام
میشه منو راهنمایی کنید که چگور می تونم تصویر در پست قرار بدم

Mohsen Rajabi
September 30th, 2009, 14:13
سلام
آقا رضا وقتی میخواهم با نام کاربری ام وارد سایت بشوم باید چند بار Login کنم تا وارد شود
و بعد از ورد هم اگر چند دقیقه بگذرد دوباره نام کاربری ام logout میشود

ممنون میشوم راهنمایی کنید

Reza
October 1st, 2009, 00:50
سلام
آقا رضا وقتی میخواهم با نام کاربری ام وارد سایت بشوم باید چند بار Login کنم تا وارد شود
و بعد از ورد هم اگر چند دقیقه بگذرد دوباره نام کاربری ام logout میشود

ممنون میشوم راهنمایی کنید
با سلام

من مشکلی در سایت نمی بینم. لطفا شما یکبار کوکی ها را پاک کنید. شاید مشکل برطرف شود.

isar
October 18th, 2009, 18:57
Your signature cannot be longer than 250 characters including BB code markup.

لطفا در مورد ارور بالا توضیح بفرمایید. این ارور هنگامی که میخوام یک امضا ثبت کنم داده میشه.

با تشکر

tlash
October 23rd, 2009, 16:31
با سلام

وقتی توی یکی از تا پیکهای سر مایه یک شماره می دن و میگن به این پست مراجعه کن چطور می شه پیداش کرد؟

Ali Tavakoli
October 26th, 2009, 10:10
Your signature cannot be longer than 250 characters including BB code markup.

لطفا در مورد ارور بالا توضیح بفرمایید. این ارور هنگامی که میخوام یک امضا ثبت کنم داده میشه.

با تشکر

سلام ایثار جان

این پیغام میگه که امضای شما نباید بیش از 250 کارکتر ( حرف ) باشد .امضاء خودتون رو کوتاه تر کنید مشکل حل میشه . ;)

hoseintaheri
October 26th, 2009, 14:37
با سلام

وقتی توی یکی از تا پیکهای سر مایه یک شماره می دن و میگن به این پست مراجعه کن چطور می شه پیداش کرد؟

شماره ی پست شما در این تاپیک 245 است

گوشه ی سمت چپ

aisan
October 26th, 2009, 15:37
با سلام میشه بفرمایید با وجود تعداد پست پایین چگونه می توان تصویر ارسال کرد

isar
October 26th, 2009, 15:53
با سلام میشه بفرمایید با وجود تعداد پست پایین چگونه می توان تصویر ارسال کرد

سلام

عکس مورد نظر رو در این سایت [Only registered and activated users can see links] آپلود کنید.
سپس لینک آخر رو ( Direct ) کپی کرده و در بخش ( قرار دادن تصویر ) قرار دهید.

aisan
October 26th, 2009, 15:59
من نیز همین کارو انجام دادم و آدر س عکس آپلود شده را در بخش {قرار دادن تصویر} کپی کردم اما متا سفانه تصویری ارسال نشد