PDA

View Full Version : سوال درباره امکانات و قابلیت‌های وب سایت

صفحه ها : 1 [2]

hoseintaheri
October 26th, 2009, 17:52
با سلام میشه بفرمایید با وجود تعداد پست پایین چگونه می توان تصویر ارسال کرد

سلام

عکس مورد نظر رو در این سایت [Only registered and activated users can see links] آپلود کنید.
سپس لینک آخر رو ( Direct ) کپی کرده و در بخش ( قرار دادن تصویر ) قرار دهید.

کد پنجمی از بالا رو کپی کنید
Hotlink for forums (1

باید مراقب باشید درست و کامل کپی کنید

keivanpro
October 27th, 2009, 13:59
سلام آقا رضا
من هر چی دنبال تاپیک سوالات درباره کامپیوتر و اینترنت گشتم پیداش نکردم یادمه قبلا منتقلش کرده بودید به تالار عمومی جدیدا به جای جدید منقلش کردید؟

aisan
October 27th, 2009, 14:42
با سلام می خواستم بدونم میشه در یک تاپیک پستهای یک کاربر را فیلتر نمود و فقط پستهای اون شخص رو مطالعه کرد؟ آیا همچین امکاناتی در این سایت هست؟ ممنون میشم از دوستان اگر اطلاعاتی دارند راهنمایی نمایند با تشکر

nirvana
November 2nd, 2009, 14:52
با سلام خدمت دوستان گرامی .

با احترام خدمت مدیریت محترم :

با توجه به مسائل پیش آمده در تاپیک نگاهی دیگر ، تاپیک مذکور فعلا بسته شده . این بسته بودن تا چه زمانی ادامه دارد ؟

با تشکر ، نیروانا
بدرود

nirvana
November 2nd, 2009, 15:35
از مدیریت محترم سایت درخواست میکنم اگر علت بسته شدن تاپیک این مورد هست ، لطفا پست و مورد نظر را در قسمت مدیریت برای دید همگان درج نمایند .

اقای یونایتد آقای ارشیا نتورک باز از اب در اومدند علت بسته شدن تاپیک هم همین بوده قصدشون هم از به دنبال خود کشیدن "این مشتاقان یادگیری" معلوم شد از اول چی بوده ...

[Only registered and activated users can see links]

با تشکر ، نیروانا
بدرود

lastnight19
November 2nd, 2009, 17:07
آیا این امکان وجود داره که ما در کنار گزینه های پائین هر پست (مثل تشکر و نقل قول) گزینه ای اضافه کنیم که بهش به پست امتیاز داد و در زمانی معین بهترین پست رو مشخص کنیم. به عبارتی مثلاً Post of the Month داشته باشیم؟

Reza
November 2nd, 2009, 20:02
آیا این امکان وجود داره که ما در کنار گزینه های پائین هر پست (مثل تشکر و نقل قول) گزینه ای اضافه کنیم که بهش به پست امتیاز داد و در زمانی معین بهترین پست رو مشخص کنیم. به عبارتی مثلاً Post of the Month داشته باشیم؟
این امکان بطور پیشفرض در vBulletin وجود ندارد.

albertini
November 3rd, 2009, 21:25
با سلام

ایا فقط 500 عدد از نوشته های کاربران ذخیره میشود و بقیه پاک شده است ؟

با تشکر.

Reza
November 3rd, 2009, 22:44
با سلام

ایا فقط 500 عدد از نوشته های کاربران ذخیره میشود و بقیه پاک شده است ؟

با تشکر.

سلام

خیر. پستی پاک نمی شود. اما در هر جستجو ۵۰۰ نتیجه نمایش داده می شود. برای یافتن پستهای مورد نظر می توانید شرایط جستجو را محدودتر کنید. (مثلا با جستجوی یک کلمه در میان پستهای یک کاربر)

موفق باشید

mercury
November 4th, 2009, 16:41
سلام

سایت با مرورگر اینترنت اکسپلورر 8 به نظرم مشکل پیدا کرده .

چون از صبح تا حالا یا اصلاً نمیاد بالا و یا نیمه کاره باز میشه !

البته با فایر فاکس مشکلی نداره چون مجبور شدم اونو نصب کنم و مشکل برطرف شد

yoosofy
November 15th, 2009, 08:16
سلام اجازه پست زدن تو سایت به من داده نمی شه
کاربر محترم yoosofy, شما به یکی از دلایل زیر اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید :
ممکن است کمتر از 15 روز از عضویت شما گذشته، یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.
ممکن است نام کاربری شما فعال نشده باشد.
ممکن است دسترسی شما بدلیل عدم رعایت قوانین سایت، محدود شده باشد

تاریخ عضویت من مال 2006 هست از مدیریت سایت می خوام اگه امکان داره این مشکل رو حل کنند

Reza
November 15th, 2009, 13:23
سلام اجازه پست زدن تو سایت به من داده نمی شه

تاریخ عضویت من مال 2006 هست از مدیریت سایت می خوام اگه امکان داره این مشکل رو حل کنند
سلام

در کدام تاپیک می خواهید پست بزنید؟

yoosofy
November 15th, 2009, 17:25
سلام

در کدام تاپیک می خواهید پست بزنید؟

تالار عمومی فارکس تو بقیه هم همین مشکل هست

Reza
November 15th, 2009, 18:00
تالار عمومی فارکس تو بقیه هم همین مشکل هست
شما برای درج پست در تالار عمومی فارکس و سایر تالارها، دسترسی دارید. اما برای ایجاد تاپیک جدید، لازم است 30 پست مفید در سایت داشته باشید.

اگر قصد طرح مطلبی تازه و مفید را دارید که تاپیکی مرتبط با آن موضوع وجود ندارد، از طریق پیام خصوصی به من اعلام کنید تا دسترسی شما را تنظیم کنم.

با تشکر

amir85
November 15th, 2009, 19:44
با سلام
یک سوال از آقا رضا دارم
چرا در مشخصات بعضی از افراد کنار پستی که فرستادن تعداد ارسال هاشون را صفر زده؟

Reza
November 15th, 2009, 20:49
با سلام
یک سوال از آقا رضا دارم
چرا در مشخصات بعضی از افراد کنار پستی که فرستادن تعداد ارسال هاشون را صفر زده؟
با سلام

پست های ارسال شده در تالارهای غیرتخصصی(مانند تالار آگهی) شمارش نمی شوند.

viking
November 16th, 2009, 13:02
درود

متاسفانه چند روزی است که قصد دارم مطلب جدیدی را در تالار کامپیوتر و اینترنت ایجاد نمایم اما هربار که اقدام میکنم پس از نوشتن مطلب و زدن کلید ارسال صفحه بعدی بصورت یک صفحه خالی باز میگردد و مطلب درج نمیشود!!
من در این مدت از بروزر IE8 و Chrome استفاده کردم اما هربار نتیجه یکسان بود !!!

لطفا مرا راهنمایی کنید.
سپاس

Reza
November 16th, 2009, 13:52
درود

متاسفانه چند روزی است که قصد دارم مطلب جدیدی را در تالار کامپیوتر و اینترنت ایجاد نمایم اما هربار که اقدام میکنم پس از نوشتن مطلب و زدن کلید ارسال صفحه بعدی بصورت یک صفحه خالی باز میگردد و مطلب درج نمیشود!!
من در این مدت از بروزر IE8 و Chrome استفاده کردم اما هربار نتیجه یکسان بود !!!

لطفا مرا راهنمایی کنید.
سپاس
با سلام

اگر برای عنوان مورد نظر شما تاپیکی وجود ندارد، لطفا پست خود را در یکی از تاپیک های موجود در تالار مربوطه درج کنید (از دکمه http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/reply.gif استفاده کنید و عنوانی نیز برای پست خود انتخاب کنید). سپس لینک پست را برای جناب کسری یا من ارسال کنید تا پست شما به یک تاپیک مستقل منتقل شود.

با تشکر

mansour.r
November 19th, 2009, 18:11
سلام
یه سوال داشتم
ساعت سایت من به وقت GMT است از کجا میشود ساعت و تاریخ را تنظیم کنم ؟
متشکرم

hnp2500
November 19th, 2009, 18:17
سلام
یه سوال داشتم
ساعت سایت من به وقت GMT است از کجا میشود ساعت و تاریخ را تنظیم کنم ؟
متشکرم
با سلام
لینک زیر را چک کنید، پایین صفحه قسمت تنظیمات تاریخ & زمان، تنظیم ساعت را روی GMT + 3.30 انجام دهید

lastnight19
November 22nd, 2009, 16:33
آیا این امکان وجود داره که فاصله بین دو پست رو از 120 ثانیه به 60 ثانیه و یا 30 ثانیه کم کنید؟

Reza
November 22nd, 2009, 16:54
آیا این امکان وجود داره که فاصله بین دو پست رو از 120 ثانیه به 60 ثانیه و یا 30 ثانیه کم کنید؟
از نظر فنی این امکان وجود داره. اما کم پیش میاد که شخصی بخواد در فاصله کمتر از چند دقیقه، دو پست مفید در سایت درج کنه. این محدودیت هم برای جلوگیری از اسپم کردن ایجاد شده.

hnp2500
November 22nd, 2009, 20:20
با سلام
قسمت iSpy بعضی وقتها بروز نمی شود، مشکل از چیه؟
مثلاً الان که ساعت 19:17 هست، آخرین پست را از ساعت 17:31 اعلام می کنه؟!!

Reza
November 22nd, 2009, 23:08
با سلام
قسمت iSpy بعضی وقتها بروز نمی شود، مشکل از چیه؟
مثلاً الان که ساعت 19:17 هست، آخرین پست را از ساعت 17:31 اعلام می کنه؟!!
با سلام

در اینگونه مواقع یکبار صفحه را Refresh کنید. امیدوارم مشکل برطرف شود.

موفق باشید

hnp2500
November 23rd, 2009, 10:10
با سلام

در اینگونه مواقع یکبار صفحه را Refresh کنید. امیدوارم مشکل برطرف شود.

موفق باشید
با سلام
من صفحه را refresh کردم، بستم دوباره باز کردم، temporary files را حذف کردم، اما بازهم درست نشد. کامپیوتر را خاموش کردم. امروز صبح که روشن کردم دیدم درست شده. البته تا حالا چند باری اینطوری شده بود، اما این دفعه خیلی طولانی شد. گفتم شاید به این مشکل برخورده باشید.
با تشکر

isar
November 23rd, 2009, 22:02
سلام

متاسفانه سایت رو بدون فی=====لت=======ر نمیتونم باز کنم !!!!!!

*Samira*
December 16th, 2009, 11:43
سلام ؛ چرا سایت برای من بدون قند شکن بالا نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mercury
December 16th, 2009, 11:48
تأیید میشه ؛

من هم یکی دو ساعت اخیر بدون قند شکن نمی تونستم بیام توی سایت !

ولی فعلاً که حل شده .

trendfinder
December 16th, 2009, 12:11
امروز مثل اينكه كلا اينترنت مشكل داره ، بسياري از صفحات يا باز نميشن ، يا بايد چند بار ريفرش كني تا صفحه باز بشه.احتمالا به خاطر خبرهاي شبه.:p
كار كار انگليسه.فكر نميكنم به تجهيزات چين ربطي داشته باشه.:whistle:

*Samira*
December 16th, 2009, 14:36
:laugh::laugh::laugh:
چرا اینها شدن قند شکن ؟؟‍ :laugh::laugh:

sht31164
December 24th, 2009, 08:05
با عرض سلام و خسته نباشيد.
مديران محترم ساعت سايت براي من تنظيم نيست! شايدم اشكال كلي باشه؛ نميدونم.
وقتي پست ميزنم ساعتي كه زمان ثبت شدن پست رو نشون ميده 5 دقيقه جلوتره! مثلا همين الآن پست من به وقت تهران در ساعت 7:00 صبح بايد ثبت بشه. درحاليكه احتمالا 7:05 رو نشون خواهد داد!!!

Reza
December 24th, 2009, 15:17
با عرض سلام و خسته نباشيد.
مديران محترم ساعت سايت براي من تنظيم نيست! شايدم اشكال كلي باشه؛ نميدونم.
وقتي پست ميزنم ساعتي كه زمان ثبت شدن پست رو نشون ميده 5 دقيقه جلوتره! مثلا همين الآن پست من به وقت تهران در ساعت 7:00 صبح بايد ثبت بشه. درحاليكه احتمالا 7:05 رو نشون خواهد داد!!!

با سلام

ساعت سرور رو تنظیم کردم. اگر اختلاف بیش از یکی دو دقیقه مشاهده کردید اعلام کنید.

با تشکر

DIKTA
December 26th, 2009, 18:50
ایا برای بعضی از اعضا امکاناتی فراهم است که برای بقیه ی اعضا نیست ؟ مانند دادن امتیاز منفی ؟

با تشکر

Reza
December 26th, 2009, 19:52
ایا برای بعضی از اعضا امکاناتی فراهم است که برای بقیه ی اعضا نیست ؟ مانند دادن امتیاز منفی ؟
http://g.imagehost.org/download/0543/untitledh

با تشکر
با سلام

مدیران فعلی و قبلی می توانند امتیاز منفی بدهند.

Hamed2420
December 28th, 2009, 13:15
با سلام

مدیران فعلی و قبلی می توانند امتیاز منفی بدهند.

با سلام

لطفاً اطلاع رساني صحيح انجام بديد.

مديران قبلي نميتوانند امتياز منفي بدهند و شايد هم از مديران قبلي تعدادي انتخاب شدن براي دادن امتياز منفي...

Reza
December 28th, 2009, 14:46
با سلام

لطفاً اطلاع رساني صحيح انجام بديد.

مديران قبلي نميتوانند امتياز منفي بدهند و شايد هم از مديران قبلي تعدادي انتخاب شدن براي دادن امتياز منفي...
با سلام

تعدادی از مدیران قبلی برای دادن امتیاز منفی انتخاب نشده اند. بطور خلاصه موضوع از این قرار است:

برخی مدیران قبلی پس از اتمام مدیریت درخواست داشتند که ظرفیت صندوق PM آنها افزایش داده شود. با توجه به برخی محدودیتهای فنی vBulletin، برای افزایش ظرفیت Inbox، این افراد بعنوان گروه ثانوی به عضویت گروه مدیران درآمدند تا ظرفیت Inbox آنها افزایش پیدا کند. لذا از برخی امکانات دیگر از جمله دادن امتیاز منفی نیز برخوردار شده اند. (البته بهتر است از این امکان جز در موارد خاص استفاده نشود)

موفق باشید

Hamed2420
December 28th, 2009, 16:55
با سلام

تعدادی از مدیران قبلی برای دادن امتیاز منفی انتخاب نشده اند. بطور خلاصه موضوع از این قرار است:

برخی مدیران قبلی پس از اتمام مدیریت درخواست داشتند که ظرفیت صندوق PM آنها افزایش داده شود. با توجه به برخی محدودیتهای فنی vBulletin، برای افزایش ظرفیت Inbox، این افراد بعنوان گروه ثانوی به عضویت گروه مدیران درآمدند تا ظرفیت Inbox آنها افزایش پیدا کند. لذا از برخی امکانات دیگر از جمله دادن امتیاز منفی نیز برخوردار شده اند. (البته بهتر است از این امکان جز در موارد خاص استفاده نشود)

موفق باشید
بله. حالا شد.
بهتره كه هميشه به سوالات واضح و روشن پاسخ داده بشه تا خدايي نكرده باعث سوء برداشت براي عده اي نشه...

majid61
December 28th, 2009, 20:52
با سلام
من یک هفته ای هست با این سایت سرمایه خیلی مشکل دارم. اصلا پخش زنده واسم کار نمی کنه و یک لینک که میخوام باز کنم باید 20-30 دقیقه صفحه باز باشه تا صفحه لود بشه یا اصلا لود نمیشه.با سایت ها و فروم های دیگه مشکل ندارم و راحت صفحاتشون لود میشه.
با هر دو مرورگر موزیلا و اکسپلورر امتحان کردم و مشکل حل نشد.آیا دوستان دیگه مشکل من را دارند.بد جور حال گیری شده این معضل.

لطفا مدیریت سایت پیگیری کنند.

با تشکر

Reza
December 28th, 2009, 20:59
با سلام
من یک هفته ای هست با این سایت سرمایه خیلی مشکل دارم. اصلا پخش زنده واسم کار نمی کنه و یک لینک که میخوام باز کنم باید 20-30 دقیقه صفحه باز باشه تا صفحه لود بشه یا اصلا لود نمیشه.با سایت ها و فروم های دیگه مشکل ندارم و راحت صفحاتشون لود میشه.
با هر دو مرورگر موزیلا و اکسپلورر امتحان کردم و مشکل حل نشد.آیا دوستان دیگه مشکل من را دارند.بد جور حال گیری شده این معضل.

لطفا مدیریت سایت پیگیری کنند.

با تشکر
با سلام

این پست و پستهای بعد را ببینید: http://forum.sarmaye.com/showthread.php?p=364979#post364979

isar
January 16th, 2010, 02:04
سلام

چرا نمیتونم اینجا بنویسم ؟!

tim1340
January 16th, 2010, 04:45
دوست من قرار نیست که بنویسی! امتحان کنی میبینی!

Reza
January 16th, 2010, 09:53
سلام

چرا نمیتونم اینجا بنویسم ؟!

http://forum.sarmaye.com/showthread.php?p=369288#post369288
با سلام

سیستمهای غیرفعال به تالار آرشیو منتقل شده بودند و ظاهرا در این تالار امکان درج پست توسط اعضاء وجود ندارد. این تاپیک را به تالار اصلی منتقل کردم و الآن می توانید در آن پست بزنید.

mahanta
January 18th, 2010, 03:17
سلام اقا رضا خسته نباشید
میخواستم بدونم برای عکس اتچ کردن توی تایپیکها باید شرایط خاصی داشت ؟
چون گزینه مدیریت ضمیمه ها در صغحه پیشرفته نداره یعنی کلان نمیتونم عکس اتچ کنم

با تشکر

Reza
January 18th, 2010, 16:37
سلام اقا رضا خسته نباشید

با تشکر
با سلام

برای فعال شدن امکان ضمیمه کردن فایل، لازم است 30 پست مفید داشته باشید. علت قرار دادن این محدودیت جلوگیری از ضمیمه کردن فایلهای مخرب توسط کاربران تازه وارد می باشد.

موفق باشید

isar
January 18th, 2010, 17:41
سلام اقا رضا خسته نباشید

با تشکر

سلام

شما میتونید در سایتهای آپلود تصویر، عکس مورد نظرتون رو آپلود کنید و لینک مخصوص فروم رو در سایت قرار بدید.

mercury
January 31st, 2010, 21:38
از دیروز تا حالا مجدداً مشکل قدیمی فایلهای فلش برای من به وجود اومده !

و پیرو اون در باز کردن سایت سرمایه و سایر سایتهای حاوی فلش دچار مشکل شده ام.

البته میتونم سایتها رو ببینم منتها بدون فلش پلیر !

آیا سایر دوستان هم مشکل مشابه دارند ؟!

Honda
February 4th, 2010, 14:02
سلام ، ظاهراً دوباره مشکل بسیار دیر باز شدن سایت سرمایه شروع شده ( چون مدتی بود که سرعت باز شدن سایت سرمایه خوب شده بود ) و فقط هنگام باز شدن صفحات سرمایه برای من این مشکل وجود دارد ...ADSL Asiatech - 512 kbبا احترام : Honda

فرشاد صارمی فر
February 5th, 2010, 07:29
چرا نمیذارین موضوع جدید بزنیم؟؟؟!!!!!!!

چرا سایت این همه طول میکشه باز بشه؟
با چند تا ISP مختلف هم adsl و هم dial up تست کردم . الان خیلی وقته اینجوریه؟؟؟

تازه باید یه 15 تا پست دیگه هم بزنم

NAS2000CO
February 5th, 2010, 10:57
سلام

چرا بالاترین سطح کاربری سطح 11 میباشد و بالاتر از آن نداریم چون بعضی از کاربران را که خیلی در این سایت زحمت کشیده اند را باید با سطوح بالاتری معرفی نمود مثلا استاد فرخ
حتما این محدودیت را بردارید تا بتوان همیشه از دوستان به میزان مشارکتشان تقدیر نمود و همواره در طول دوران مشارکت دوستان مرتبت و درجه آنها در سایت مشخص شود .

موضوع بعدی که قبلا یکی از دوستان در جایی نامناسب پیشنهاد داده بود را اینجا پیشنهاد میدهم چرا قسمتی با عنوان با این نظر مخالفم را مانند بخش تشکر به قسمت پایانی پستها اضافه نمیکنید
تا دوستان در صورت مخالفت با یک پست فقط آن دکمه را کیک کنند و از زدن پستهای اضافی در رد پست مذکور تاپیک را به حاشیه نکشانند .

منتظر جواب میمانم - با تشکر

Reza
February 5th, 2010, 12:18
سلام

چرا بالاترین سطح کاربری سطح 11 میباشد و بالاتر از آن نداریم چون بعضی از کاربران را که خیلی در این سایت زحمت کشیده اند را باید با سطوح بالاتری معرفی نمود مثلا استاد فرخ
حتما این محدودیت را بردارید تا بتوان همیشه از دوستان به میزان مشارکتشان تقدیر نمود و همواره در طول دوران مشارکت دوستان مرتبت و درجه آنها در سایت مشخص شود .

موضوع بعدی که قبلا یکی از دوستان در جایی نامناسب پیشنهاد داده بود را اینجا پیشنهاد میدهم چرا قسمتی با عنوان با این نظر مخالفم را مانند بخش تشکر به قسمت پایانی پستها اضافه نمیکنید
تا دوستان در صورت مخالفت با یک پست فقط آن دکمه را کیک کنند و از زدن پستهای اضافی در رد پست مذکور تاپیک را به حاشیه نکشانند .

منتظر جواب میمانم - با تشکر
سلام

- در سیستم vBulletin تعداد سطوح اعتبار به این صورت تعریف شده. اگر تعداد سطوح بیشتر بود(مثلا ۱۵ سطح)، باز هم زمانی برخی از دوستان به بالاترین سطح اعتبار می رسیدند. شاید یک راه حل این است که اعتبار مورد نیاز برای رسیدن به سطوح را بیشتر کنیم تا رسیدن به سطوح بالاتر نیاز به اعتبار بیشتری داشته باشد.

- قبلا امکان دادن اعتبار منفی هم وجود داشت. اما برخی افراد از این امکان استفاده های نامناسب می کردند. لذا این قابلیت غیر فعال شد.

موفق باشید

ar460ash
February 5th, 2010, 13:09

چرا سایت این همه طول میکشه باز بشه؟
با چند تا ISP مختلف هم adsl و هم dial up تست کردم . الان خیلی وقته اینجوریه؟؟؟

تازه باید یه 15 تا پست دیگه هم بزنم

من هم این مشکل رو داشتم.

مرورگر opera رو نصب کنید و حالت توربو اون رو هم فعال کنید .

خیلی مفیده و مشکلتون رو حل میکنه

persiansarmaye
February 5th, 2010, 16:13
سلام

این تاخیر 40 دقیقه ای!!! برای هر پی ام خیلی زیاد هست، من توی هیچ فرومی ندیدم. ضمن اینکه تعداد پی ام ها هم بسیار پایینه و باکس پی ام بسیار سریع پر میشه!

albertini
February 5th, 2010, 23:36
با سلام

اعتبار خاکستری رنگ با شرح ((اعتبار شما به این پست برابر Even می‌باشد.)) به چه معنایی میباشد

با تشکر.

Reza
February 5th, 2010, 23:42
با سلام

اعتبار خاکستری رنگ با شرح ((اعتبار شما به این پست برابر Even می‌باشد.)) به چه معنایی میباشد

با تشکر.
سلام

این عبارت را در کدام قسمت مشاهده کردید؟

albertini
February 5th, 2010, 23:46
سلام

این عبارت را در کدام قسمت مشاهده کردید؟

در قسمت تحلیل بنیادی

Saeed_M
February 5th, 2010, 23:46
با سلام

با تشکر.

درود

سطح اعتباری که کاربرها یا اعضا به یکدیگر می دهند متفاوت میباشد
فرضا سطح اعتباری که شما از مدیر ارشد دریافت میکنید با اعتباری که از اعضایی که به تازگی ثبت نام کرده اند , متفاوت میباشد .
به همین خاطر احتمالا دوستی که به شما اعتبار هدیه داده اند یا تعداد پست های کمی داشته و یا از اعضای تازه ثبت نام کرده میباشد پس سطح این اعتبار برابر Even یا سر به سر ( شما بخوانید مثبت ) است .

امیدوارم درست گفته باشم .

albertini
February 6th, 2010, 00:00
خودم فکر کردم شاید یکی مثبت داده و یکی منفی و نتیجه یک اعتبار خنثی شده ولی از اونجا که امکان اعتبار منفی برای کابران عادی

وجود نداره سوال برام پیش اومد.

Gh.Saeadian
February 6th, 2010, 00:22
سلام
همانطور که سعید عزیز گفت اون اعتبارها مربوط به دوستانی بوده که Junior Member هستند.
موفق باشید

Honda
February 6th, 2010, 14:10
سلام ، ظاهراً دوباره مشکل بسیار دیر باز شدن سایت سرمایه شروع شده ( چون مدتی بود که سرعت باز شدن سایت سرمایه خوب شده بود ) و فقط هنگام باز شدن صفحات سرمایه برای من این مشکل وجود دارد ...ADSL Asiatech - 512 kbبا احترام : Honda
سلام ، مشكل فوق با حذف نرم افزار Flash Player حل گرديد ( با تشكر از ادمين محترم آقا Reza ).
ارادتمند : Honda

WISHMASTER
February 9th, 2010, 17:10
با سلام به مدیریت محترم سایت
متاسفانه سرمایه به سختی برای من بالا میاد . البته در مورد سایتهای دیگه این طور نیست. مثلاً سایت قیمتها خیلی سریع بالا میاد. اما صفحات سرمایه به سختی لود میشن. لطفاً پی گیری بفرمایید.
با تشکر

xx13x13
February 18th, 2010, 20:00
سلام
من دو روز وقتی میخوام وارد سایت بشم بروسر هنگ میکنه و فقط با سایت سرمایه ایم مشکل پیش میاد و بعد از اونم خیلی کند میشه

Kambar
February 18th, 2010, 20:03
قبلا سرمایه برای من به سختی بالا میامد اما یه هفته هست که خوب شده ...

Mehrdad-FX
February 22nd, 2010, 22:41
با درود فراوان

قبلا چند بار اتفاقی به قسمتی که میشه اعتبار خودم چک کنم رفتم و دیدم که چه کسانی به پستهام اعتبار دادن ولی حالا هر چقدر میگردم این قسمت رو پیدا نمیکنم. لطفاٌ راهنمائی کنید.

پیروز باشید

Gh.Saeadian
February 22nd, 2010, 23:11
سلام
روی لینک تنظیمات از بالای صفحه کلیک کن.
موفق باشی

persiansarmaye
February 24th, 2010, 15:13
حداقل تعداد پست برای زدن تاپیک چقدره؟ یعنی من الان بعد از 4 سال عضویت باید اسپم بکنم تا بتونم یه تاپیک بزنم؟

Honda
February 24th, 2010, 20:22
سلام persiansarmaye عزيز ، در تاپيك : عدم امکان ایجاد تاپیک برای کاربران جدید ([Only registered and activated users can see links]) ، اينطور بيان شده است كه ( البته با توجه به عبور از شرط گذشتن 15 روز از عضويت شما ) يا بايستي حداقل 30 پست در فروم درج كرده باشيد و يا از طريق فرم تماس با ما ([Only registered and activated users can see links]) ، موضوع درخواست ايجاد تاپيك جديد را به مديريت محترم فروم اعلام بفرمائيد.
با احترام : Honda

Mehrdad-FX
February 24th, 2010, 21:07
حداقل تعداد پست برای زدن تاپیک چقدره؟ یعنی من الان بعد از 4 سال عضویت باید اسپم بکنم تا بتونم یه تاپیک بزنم؟

با درود فراوان

حداقل 30 تا. متاسفانه همین سیستم باعث شده که تاپیکها پر از پستهائی با این مضامین شده: "آقا دمت گرم" "ما خیلی مخلصیم" "چاکر همه دوستان گل" و در اکثر تاپیکها باید چند صفحه رو با این وضع اینترنت و بالا اومدن صفحات بگردی تا یک پست به درد بخور و مرتبط پیدا کنی.
ولی شما که دیگه نزدیک 30 تا هستی. چند تا چاکرم، مخلصم بفرست حله;)

موفق باشید

Gh.Saeadian
February 24th, 2010, 21:55

سلام
دوستان در پستهای قبلی راهنمایی لازم رو کردن.
اما منهم خواستم نظر خودم رو بگم.
با توجه به اینکه برای ایجاد تاپیک 3 پست کم دارید و احتمالاً تاپیکتون مربوط به اکسپرت نویسی هست چه بهتر که دانش و اطلاعات فنی خودتون رو در تایپکهای مربوطه نشر بدید تا دوستانی که بعداً میخوان باهاتون مرتبط بشن شناخت بهتری پیدا کنن.
موفق باشی

persiansarmaye
February 26th, 2010, 15:16
خب الان من پستهام شد بیشتر از 30، منتها تاپیک رو پست میکنم فقط یک صفحه سفید میاد!

Captive
March 2nd, 2010, 16:42
خب الان من پستهام شد بیشتر از 30، منتها تاپیک رو پست میکنم فقط یک صفحه سفید میاد!

دقیقا منم همین مشکل رو دارم ، بعد از سالها اومدیم یه تایپیک رو بزنیم که با این اررو مواجه شدیم..

کاربر محترم Captive, شما به یکی از دلایل زیر اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید :

1. ممکن است کمتر از 15 روز از عضویت شما گذشته، یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.
2. ممکن است نام کاربری شما فعال نشده باشد.
3. ممکن است دسترسی شما بدلیل عدم رعایت قوانین سایت، محدود شده باشد.

گزینه ی 1 که نمیتونه بر من وارد باشه /.

2. هم همینطور

و اما اگر 3 هم باشه ، تا به حال کار بدی نکردم :happy:

از مدیران عزیز خواهشی که دارم اینه که این مشکل رو حل کنند. ممنون:advise:

ehsan16481
March 2nd, 2010, 17:29
سلام
آیا با قابلیتهای وبسایت میشه دنبال فایل با اسم مورد نظر در فایلهای ضمیمه پستها گشت؟ مثلا یک دوستی
یک فایل پی دی اف یا یک اندیکاتور توی پستها ضمیمه کرده وشما بعد از مدتها میخواهید سراغ آن فایل بروید
اما شما آی دی شخص پست دهنده رو بخاطر ندارید ....
معمولا در اینجور مواقع من میبینم دوستان از همدیگر در خواست میکنند! و منتظر پاسخ میمانند!
آیا راه مکانیزه تری هم هست؟

Reza
March 2nd, 2010, 18:01
دقیقا منم همین مشکل رو دارم ، بعد از سالها اومدیم یه تایپیک رو بزنیم که با این اررو مواجه شدیم..

گزینه ی 1 که نمیتونه بر من وارد باشه /.

2. هم همینطور

و اما اگر 3 هم باشه ، تا به حال کار بدی نکردم :happy:

از مدیران عزیز خواهشی که دارم اینه که این مشکل رو حل کنند. ممنون:advise:
با سلام

دسترسی های شما مشکلی ندارد. در کدام تالار قصد ایجاد تاپیک را دارید؟

Captive
March 2nd, 2010, 18:06
با سلام

دسترسی های شما مشکلی ندارد. در کدام تالار قصد ایجاد تاپیک را دارید؟

درود بر شما.

در این قسمت ([Only registered and activated users can see links]) .

البته در بخش ذکر شده دوستانی هم هستند که 1 پست هم ندارند اما تایپیک ایجاد کردند. :)

Reza
March 2nd, 2010, 23:06
درود بر شما.

در این قسمت (http://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=12) .

البته در بخش ذکر شده دوستانی هم هستند که 1 پست هم ندارند اما تایپیک ایجاد کردند. :)
دوباره بررسی کردم. دسترسی شما مشکلی ندارد. لطفا یکبار دیگر با دقت مراحل را دنبال کنید.

DIKTA
March 3rd, 2010, 21:36
با سلام
اگر امكان دارد ترتيبي اتخاذ بفرماييد تا جلوي پيام خصوصيهاي تبليغاتي به نحوي گرفته شود .

با تشكر

Reza
March 3rd, 2010, 21:42
با سلام
اگر امكان دارد ترتيبي اتخاذ بفرماييد تا جلوي پيام خصوصيهاي تبليغاتي به نحوي گرفته شود .

با تشكر
سلام

بر اساس قوانین سایت، تبلیغات از طریق پیام خصوصی ممنوع است. پیام خصوصی تبلیغاتی را از طریق دکمه http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/report.gif در بالای صفحه پیام خصوصی گزارش کنید تا با کاربر خاطی بر اساس قوانین سایت برخورد شود.

isar
March 7th, 2010, 15:24
سلام

مدتیه تاپیک پرایم شده بازیچه تعدادی آی دیه تازه وارد که میان و جنجال درست میکنند.

این هم نمونش

کاملا از آی دی مشخصه که برای چه کاری ثبت نام کرده و کارش رو هم در اولین پست شروع کرده.

لطفا اون محدودیت 30 پست رو برای این تاپیک اجرا کنید.

مرسی

mohsen124
March 29th, 2010, 09:07
با سلام خدمت دوستان
در بالای صفحه پخش زنده میتونیم نمایش موضوعات مشترک شده رو تیک بزنیم لطفا بگید چجوری میشه یک موضوع رو مشترک شد
با تشکر

Mehrdad-FX
March 29th, 2010, 11:41
با سلام خدمت دوستان
در بالای صفحه پخش زنده میتونیم نمایش موضوعات مشترک شده رو تیک بزنیم لطفا بگید چجوری میشه یک موضوع رو مشترک شد
با تشکر

با درود فراوان

وارد منوی ابزارهای موضوع در تاپیک مورد نظر شوید و اشتراک موضوع را انتخاب کنید و . . .

موفق باشید

Ahmad-Ali
August 5th, 2010, 11:23
سلام.
چطور میتونم عکس مثلا 160 یلو بایتی رو در سایت آپلود کنم؟
چون دیدم بعضی از دوستان عکسهایی رو در سایت آپلود میکنند که بزرگتر از اندزه مجاز در مدیریت ضمیمه هاست.
ارادتمند شما احمد.

barsam
August 7th, 2010, 20:19
دکمه تشکر برای من غیر فعال هست . لطفا راهنمایی کنید

isar
August 8th, 2010, 00:06
دکمه تشکر برای من غیر فعال هست . لطفا راهنمایی کنید

وقتی پستهای شما به 15 عدد رسید دکمه تشکر فعال میشود

ozan_javad
August 8th, 2010, 05:51
به نظر من این محدودیت در جستجو که برای هر یوزر در هر دقیقه فقط یک بار اجازه استفاده از سرچ رو میده چیز جالبی نیست و گاها باعث میشه برای پیدا کردن یه موضوع چندین برابر حالت نرمالش وقت صرف بشه
میشه بصورت آزمایشی یه مدت حذف بشه تا تاثیرش بر روی سرور مشخص بشه ؟

SabaData
August 8th, 2010, 21:35
با سلام
دوستان گرامی هر کاری میکنم تا مطلبی ارسال کنم یا نظری به مطالب ارسالی دوستان بدم سیستم بهم اجازه این کارو نمیده و منو به یه صفحه ی دیگه لینک میده که تو محتویات صفحه اینارو درج کرده:

ممکن است کمتر از 15 روز از عضویت شما گذشته، یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.
ممکن است دسترسی شما بدلیل عدم رعایت قوانین سایت، محدود شده باشد.

(یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.) من خودم فک میکنم این دلیل مشکل بندس ولی میشه دوستان بگن با این شرایط که نمیتونم جایی چیزی ارسال کنم چطوری میتونم پستهای خودم رو به 30 برسونم؟؟!

در اکثر قسمتهای انجمن این مشکل برام ایجاد شده به غیر از این بخش.
لطفا راهنماییم کنید.

با تشکر

Honda
August 9th, 2010, 13:54
سلام SabaData عزيز ، حتماً مستحضريد كه براي ارسال پاسخ در تاپيكي كه اكنون وجود دارد براحتي مي توانيد روي آيكون " ارسال پاسخ " كليك نموده و پاسختان را ارسال بفرمائيد ( مانند همين پستي اخيري كه شما ارسال نموده ايد ) ، خب در تاپيكهاي ديگر ( بجز اين تاپيك ) وقتي روي آيكون " ارسال پاسخ " كليك مي كنيد ، آيا نمي توانيد متن پستتان را در محل مربوطه تايپ و ارسال كنيد ؟ بعبارت بهتر اصلاً اجازه تايپ به شما نمي دهد و يا اينكه تايپ مي توانيد بكنيد ولي ارسال انجام نمي شود ؟
اگر مي توانيد تايپ كنيد ولي ارسال انجام نمي شود و سيستم به شما پيغام خاصي مي دهد كه از كار شما ممانعت مي كند ، پيشنهاد مي كنم پسورد خود را براي آقا Reza ادمين محترم فروم ([Only registered and activated users can see links])ارسال بفرمائيد تا لطف نموده و با نام كاربري شما Login كنند و مشكل شما را مشاهده و راهنمائي لازم را بفرمايند.
البته براي صرفه جويي در وقت ادمين محترممان ، قبل از ارسال پسوردتان مي توانيد پسورد دائمي خود را به يك پسورد ساده تر مانند abcd تغيير دهيد و اين abcd را برايشان ارسال بفرمائيد و بعد از رفع مشكل و گرفتن راهنمائي لازم ، مجدداً پسورد abcd را به پسورد دائمي تان تغيير دهيد.
ضمناً خالي كردن Cash اينترنت اكسپلورر شايد مفيد واقع شده و مشكلتان را حل كند ، لذا لطفاً Cash اينترنت اكسپلورر را پاك نموده و اينترنت اكسپلورر را يكبار ببنديد و مجدداً باز نموده و اقدام به ارسال پاسخ در تاپيكي غير از اين تاپيك بفرمائيد و نتيجه كار را بيان فرمائيد.
انشاءالله كه توانسته باشم راه حل ساده و سريعي را خدمتتان عرض كنم.
با احترام و تشكر : Honda

SabaData
August 9th, 2010, 17:09
با سلام
ممنون که به مشکل بنده پاسخ دادید ولی مشکل من اینه که به غیر از اینجا جای دیگه ی فروم نمیتونم مطلب یا پاسخ یا... ارسال کنم یعنی اصلا اجازه بهم داده نمیشه که صفحه word برام باز بشه حتی بخش تفریحی انجمن هم این مشکل رو داره. میشه گفت طوری تنظیم شده که سطح دسترسی یوزر به صورت یک کاربر غیر عضو فعالیت میکنه.
باتشکر.

SabaData
August 9th, 2010, 19:07
با سلام
Honda گرامی بسیار متشکرم از اینکه به مشکل بنده توجه کرده اید.علیرغم اینکه مرورگر مورد استفاده منFireFox هستش ولی با IE هم تست کردم و همین مشکل برام ایجاد شد .

با تشکر

Honda
August 9th, 2010, 19:13
سلام SabaData عزيز ، قرار نيست فايل وردي باز شود ( در سؤال شما راجع به فايل ورد مطلبي نبود و جواب اين حقير نيز به فايل وردي اشاره نمي كرد ) ...
اگر مي خواهي مشكلت سريعتر حل شود به تك تك مواردي كه در پست قبليم ([Only registered and activated users can see links]) خدمتت عرض كردم لطفاً دقت بفرما و بصورت موردي به سؤالاتم در آن پست ، پاسخ بده چون در غير اينصورت و با دادن جوابهاي كلي ( و غير دقيق ) و غير مشابه با مواردي كه اين حقير در پست قبليم از شما خواستم ، ممكن است مشكلت سريع حل نشود و خودت درگيرش باشي ...
حالا هرطور شما مايلي همانطور عمل بفرما ... بنده قصدم كمك بود كه انجام شد ولي پاسخ شما ( به نظر اين حقير ) فقط تكرار پست قبليتان بود ...

SabaData
August 9th, 2010, 19:21
سلام مجدد.
مرسی از این همه تلاشتون جهت رفع مشکل.
چشم بنده دوباره همه ی نکاتی رو که شما فرمودین رو چک میکنم .
با تشکر

SabaData
August 9th, 2010, 19:25
تا جایی که خودم پی بردم فک کنم مشکل از همون حداقل پست ارسال شده باشه(حداقل 15پست جهت ارسال تاپیک جدید)
چون اکثر مواقع این گزینه بالای موضوعات انجمن نوشته میشه.
با تشکر.

Honda
August 9th, 2010, 21:56
سلام SabaData عزيز ، ظاهراً شما به سؤالهاي خودتان و جوابهاي اين حقير كمي خوب دقت نكرده ايد ...
-------------------------------------------------------------------
در پست شما با شماره 334 ([Only registered and activated users can see links]) ، شما گفته ايد :

با سلام ، دوستان گرامی هر کاری میکنم تا مطلبی ارسال کنم یا نظری به مطالب ارسالی دوستان بدم سیستم بهم اجازه این کارو نمیده و منو به یه صفحه ی دیگه لینک میده که تو محتویات صفحه اینارو درج کرده:
ممکن است دسترسی شما بدلیل عدم رعایت قوانین سایت، محدود شده باشد.
(یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.) من خودم فک میکنم این دلیل مشکل بندس ولی میشه دوستان بگن با این شرایط که نمیتونم جایی چیزی ارسال کنم چطوری میتونم پستهای خودم رو به 30 برسونم؟؟!
در اکثر قسمتهای انجمن این مشکل برام ایجاد شده به غیر از این بخش. لطفا راهنماییم کنید. با تشکر
و از طرفي در پست شما با شماره 340 ([Only registered and activated users can see links]) ، شما گفته ايد :
... حداقل 15 پست جهت ارسال ( ! ) تاپیک جدید ...
-------------------------------------------------------------------
( ! ) = " ارسال " براي ارسال پست يا ارسال پاسخ به پست دوستان محترم بكار مي رود و " ايجاد " براي ايجاد تاپيك ...
خب حقيقتش يا مشكل از هوش كم اين حقير است يا اينكه درست متوجه منظور شما نشده ام ( اگر از دوستان عزيز كسي متوجه شده ، بسم الله ايشان را راهنمائي بفرمايد ... )
مشكل شما دقيقاً چه چيزي مي باشد ؟ عدم امكان ايجاد تاپيك جديد يا عدم امكان دادن پاسخ به پستهاي دوستان در تاپيكهاي ديگر ( بغير از اين تاپيك ) ؟
اگر جسارت نباشه توصيه مي كنم بعنوان يك شخصي كه از مشكل شما آگاهي ندارد ، پستهاي خوده عزيزتان و پاسخهاي اين حقير را مجدداً و اين بار با تأمل كافي بخوانيد تا ببينيد آيا واقعاً حق با بنده مي باشد كه شما هنوز مشكلتان را درست بيان نكرده ايد و ضمناً پاسخ عرايض بنده در پست شماره 335 ([Only registered and activated users can see links]) را هم نداده ايد و بدنبال راه حل مشكل فوق ( ؟ ) مي گرديد ...
صلاح نمي بينم بيشتر از اين مزاحم شما درباره اين موضوع باشم و از اينكه ( ظاهراً ) نتوانستم كمكي به شما بكنم ، صميمانه از شماي بزرگوار و ديگر بازديدكنندگان محترم تاپيك ، عذرخواهي مي كنم ...

Ahmad-Ali
August 19th, 2010, 18:36
سلام.
چطور میتونم عکس مثلا 160 یلو بایتی رو در سایت آپلود کنم؟
چون دیدم بعضی از دوستان عکسهایی رو در سایت آپلود میکنند که بزرگتر از اندزه مجاز در مدیریت ضمیمه هاست.
ارادتمند شما احمد.
سلام دوستان.
لطفا در این مورد هم راهنمایی کنید.
ارادتمند شما احمد

Honda
August 19th, 2010, 20:15
سلام Ahmad-Ali جان ، پيشنهاد مي شود تالار اطلاعیه‌ها و اخبار سایت سرمایه ([Only registered and activated users can see links]) ، انجمنراهنمای سایت ([Only registered and activated users can see links]) ، تاپيكبا قابلیت های وب سایت آشنا شویم ([Only registered and activated users can see links]) ، پست 3- گذاشتن عكس يا فايل ديگر در پست ([Only registered and activated users can see links]) ، را ملاحظه بفرمائيد و اگر به پاسخ خود نرسيديد ، همينجا سؤالتان را مطرح بفرمائيد.

SabaData
August 20th, 2010, 15:03
با سلام

ahmad گرامی در هر بخش از سایت که نیاز به ذخیره تصاویر دارید یک مکان برای آپلود عکس در روی سرور سایت سرمایه وجود دارد که حداکثر 60KB اجازه آپلود را میدهد. در بالای همین قسمت یک کادر وجود دارد که لینک عکس های آپلود شده در سایتهای دیگر را ذخیره و به نمایش در می آورد.شما میتونید به راحتی عکسهای پرحجم خودتون رو تو سایتها یا هاست های دیگه ذخیره کنید و فقط لینک (URL) عکس رو تو اون کادر قرار بدین.

با تشکر.

ozan_javad
August 25th, 2010, 11:58
کسی میدونه تصاویر این پست کجا رفتن !!؟

copy paste کرده بودم

SabaData
August 25th, 2010, 13:22
کسی میدونه تصاویر این پست کجا رفتن !!؟

copy paste کرده بودم

سلام
درسته من این مطلب رو خوندم خیلی هم جالب بود ولی عکسی نداشت فکر کنم آپلود نکردین شایدم از جایی که لینک عکساشو ورداشتین از اونجا پاک کردن.

باتشکر.

Honda
August 26th, 2010, 00:49
کسی میدونه تصاویر این پست کجا رفتن !!؟ [Only registered and activated users can see links]
copy paste کرده بودمسلام ozan_javad عزيز ، اين حقير فكر مي كنم عكسهاي شما در فروم سرمايه آپلود نشده بودند و آدرسشان در ايميل ياهو شما بوده است كه احتمالاً هنگامي كه ايميل شما باز بوده است ، عكسها را درست مشاهده مي كرديد ولي هنگامي كه از ايميلتان خارج شده ايد ، ديگر به آنها دسترسي نداريد ( مضافاً اينكه احتمال دارد اگر دوباره وارد ايملتان شويد بازهم ممكن است بعلت اعداد Random ي كه به آنها اختصاص شده بود ، نتوانيد آنها را ببينيد ، ولي به امتحانش مي ارزد ، لطفاً وارد ايميلتان شويد و سپس پست فوق را دوباره ببينيد تا مشخص شود مشكل حل شده است يا خير ) ...
فكر مي كنم copy paste شما خوب انجام نشده بود و بجاي copy در هارد شما ، از آدرسي در ايميلتان paste انجام شده است ...

goodgirles
August 29th, 2010, 18:26
سلام
من نمیتوانم در تالار عمومی و اعضا پست بزنم در حالی که بیش از 15 روز از عضویتم میگذره و 30 پست هم دارم . ایا دسترسی من محدود شده ؟

alireza.
September 11th, 2010, 00:15
سلام
من چطوری میتونم یه تاپیک جدید باز کنم؟
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

javadbohlul
September 29th, 2010, 09:00
سلام
من چطوری میتونم یه تاپیک جدید باز کنم؟
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر