PDA

View Full Version : عاشقان مامبو (mambo) بیان تو

Alifar
January 11th, 2008, 20:15
با سلام
در این انجمن ممکنه باشند کسانی که با مدیریت محتوایی مامبو(mambo) آشنایی داشته باشند
گفتم تاپیکی بزنم تا اولا متخصصین این مدیریت محتوایی شناسایی بشند و ثانیا تبادل تجربیات صورت بگیره
پس اگر هستند کسانی که با مدیریت محتوایی مامبو آشنایی دارند خودشونو معرفی کنند
در پست بعدی مختصری در مورد مامبو خواهم نگاشت
پ ن : از مدیرت بخش حامد خان خواهشمندم در صورتیکه تاپیک با استقبال مواجه نشد ترتیب اثر داده نشد نسبت به حذف آن اقدام کنند

Alifar
January 11th, 2008, 20:24
حدود یک ماهی هست که برای مدیریت محتوای سایت خودم مامبو رو انتخاب کردم و الحق میتونم بگم جزو بهترین نرم افزارهای مدیریت محتوایی سایت هستش پس اگر به فکر این هستید که برای خودتون سایتی داشته باشید از همین امروز به جمع دوستداران مامبو بپیوندید
با داشتن مامبو دیگر لازم نیست هزینه ای برای طراحی سایت بپردازید کافیست مختصری به مامبو اشنایی داشته باشید باقی کارها ردیف خواهد شد
مختصری در مورد مامبو:
در گذشته اي نه چندان دور براي در اختيار داشتن يك وب سايت بايد مشقت زيادي را تحمل ميكرديد، ولي امروزه با در اختيار داشتن برنامه هاي مديريت محتواي وب ([Only registered and activated users can see links]) داشتن وب سايت تقريبا به هيچ تخصص ويژه اي نياز ندارد. يكي از بهترين نرم افزارهاي مديريت محتواي وب ([Only registered and activated users can see links]) ؛ مامبو ([Only registered and activated users can see links]) است.
اگر شما علاقمند هستيد يك وب سايت داشته باشيد ولي از مسايل فني و پيچيده سر در نمي آوريد ، فقط به يك چيز نيازمند هستيد: مامبو ([Only registered and activated users can see links])!
با مامبو ([Only registered and activated users can see links]) بدون دانستن HTML يا XML يا هر چيز ديگر ؛ فقط متن خود را تايپ كنيد ، عكس را قرار دهيد و روي دكمه ذخيره كليك كنيد! حالا شما يك وب سايت داريد و ميتوانيد با رابط كاربري تحت وب مامبو ([Only registered and activated users can see links]) آن را مديريت كنيد."

avm
January 11th, 2008, 20:30
با سلام
در این انجمن ممکنه باشند کسانی که با مدیریت محتوایی مامبو(mambo) آشنایی داشته باشند
گفتم تاپیکی بزنم تا اولا متخصصین این مدیریت محتوایی شناسایی بشند و ثانیا تبادل تجربیات صورت بگیره
پس اگر هستند کسانی که با مدیریت محتوایی مامبو آشنایی دارند خودشونو معرفی کنند
در پست بعدی مختصری در مورد مامبو خواهم نگاشت
پ ن : از مدیرت بخش حامد خان خواهشمندم در صورتیکه تاپیک با استقبال مواجه نشد ترتیب اثر داده نشد نسبت به حذف آن اقدام کنند

سلام
منم هستم جزو علاقه مندان به مامبو و میتونم بگم غیر از قدرتش بسیار هم userfriendly هم هست
من چندین سایت هم باهاش کار کردم
اگه خدمتی هم بود در خدمتم

ارسلان

I.N.D.E.X
January 11th, 2008, 20:38
تمپلیت رایگان برای mambo:

[Only registered and activated users can see links]

Alifar
January 11th, 2008, 20:49
سلام
منم هستم جزو علاقه مندان به مامبو و میتونم بگم غیر از قدرتش بسیار هم userfriendly هم هست
من چندین سایت هم باهاش کار کردم
اگه خدمتی هم بود در خدمتم
ارسلان
خوشحالم از اینکه شما را هم در جمع عاشقان مامبو میبینم
سوالاتی داشتم :
در قدم اول من با این مشکل مواجهم که میخوام بالای سایت رو دو قسمت کنم و برای یک قسمت مازور آخرین اخبار سایت و قسمت دوم رو مازور آخرین ارسالهای انجمن قرار بدم
دوم اینکه وقتی مازور آخرین اخبار سایت رو کپی میکنم چیکار کنم که به جای آخرین اخبار آخرین ارسالهای انجمن رو نشون ده؟
پ ن : به قول معروف :سلام گرگ بی طمع نیست! خیال میکنید مفتی تاپیک زدم:happy:

businessandmarketing
January 11th, 2008, 21:03
ااا..بخشید مثل اینکه بازم اشتباه اومدم
شرمنده فکر کردم درباره رقص مامبو (:banana::banana::banana: )صحبت می کنید.

شرمنده بازم

پ.ن:نمی دونم یه چند وقته چرا هی اشتباهی وارد تاپیکها می شم.:p:p

Alifar
January 11th, 2008, 21:38
ااا..بخشید مثل اینکه بازم اشتباه اومدم
شرمنده فکر کردم درباره رقص مامبو (:banana::banana::banana: )صحبت می کنید.
شرمنده بازم
پ.ن:نمی دونم یه چند وقته چرا هی اشتباهی وارد تاپیکها می شم.:p:p
سلام
شاید هم سرمست از پیپهای طلایی امروز باشید که گرفتید !:p;) که به فکر پایکوبی و رقص مامبویی افتادین؟!
پ ن : ما مخلصیم بدل نگیرینها

businessandmarketing
January 11th, 2008, 21:48
سلام
شاید هم سرمست از پیپهای طلایی امروز باشید که گرفتید !:p;) که به فکر پایکوبی و رقص مامبویی افتادین؟!
پ ن : ما مخلصیم بدل نگیرینها
خواهش می کنم جناب علیفر چرا ناراحت بشم،خیلی هم خوشحال میشم.
ولی یک نکته و اونم اینه که من هر پوزیشنی که می گیرم رو در تاپیک خودم ثبت می کنم و اگه دیده باشید من امروز پوزیشنی نداشتم.(شاید علت اینم که من کم پوزیشن می گیرم این باشه که سیگنالهایی که زیر 100 پیپ تارگت داشته باشند رو معمولا نمی گیرم)
اون پست قبلی فقط وفقط برای مزاح بود تا انبساط خاطر دوستان فراهم بشه.

با تشکر
ارادتمند شما