PDA

View Full Version : بازیهای کامپیوتری !

صفحه ها : 1 [2]

goodgirles
January 14th, 2010, 21:13
یک بازی بسیار جذاب
این بازی رو حتما انجام بدهید با اسپیکر روشن و صدای زیاد
fun.drno.de/flash/games/lab.swf

نظرتون رو هم حتما بگید
فقط کسی شکایت نکنه همچنین انجام این بازی برای افراد کم جنبه ممنوعه

Faghih
January 14th, 2010, 21:44
یک بازی بسیار جذاب
این بازی رو حتما انجام بدهید با اسپیکر روشن و صدای زیاد
fun.drno.de/flash/games/lab.swf ([Only registered and activated users can see links])

نظرتون رو هم حتما بگید

برای من مشکل داره
تا مرحله 3 که میرم آخر مرحله یه عکس میاد و هنگ میکنه فکر کنم بازیش یا لینکش خرابه

sht31164
January 14th, 2010, 21:57
برای من مشکل داره
تا مرحله 3 که میرم آخر مرحله یه عکس میاد و هنگ میکنه فکر کنم بازیش یا لینکش خرابه
دوست عزيز اتفاقا همون نشونه درست بودنشه ديگه!
وقتي قراره با اسپيكر روشن و صداي بلند بازي كني؛ از قبل مشخصه كه آخرش يه عكس وحشتناك و يه صداي وحشتناكتر داريم!!!

Faghih
January 14th, 2010, 22:08
این دقیقا مثل یه موقعی هست که داری جک میگی و آخرش طرف میگه نفهمیدم
ممنون

mehrdad1919
January 17th, 2010, 00:31
با سلام

اگر به مبحث فرگشت (تکامل) در زیست شناسی Evolutionary Biology علاقمند هستید عاشق این نرم افزار کوچک خواهید شد! علاقمندان بسیاری از سرتاسر جهان، از آدم های عادی گرفته تا زیست شناسان با این نرم افزار کار می کنند و ضمن سرگرم شدن، دانش و دید خود را در زمینۀ فرگشت ارتقا می دهند. ممکن است از خود بپرسید که اصلاً فرگشت چیست و چه معنایی دارد؟ شاید هم دانشجوی یکی از شاخه های علوم زیستی باشید و بخواهید دید فرگشتی خود را گسترش دهید. در هر صورت برنامۀ Genepool 6 ([Only registered and activated users can see links]) و این راهنمای فارسی کمک زیادی به شما خواهد کرد

fxamo
January 24th, 2010, 03:28
یادش بخیر
[Only registered and activated users can see links]

isar
January 24th, 2010, 13:57
سلام رفقا

بازی رالی میخواستم که مخصوص دریفت باشه.

کم حجمن باشه در حد 100 مگ و گرافیت خیلی پایین بخواد اصلا تصویرش مهم نیست برام که جالب باشه یا نه

مرسی

Behrooz_MB
January 25th, 2010, 17:47
سلام جناب ايثار عزيز
تو اين سايت هر بازي كه بخواهي رو داره فقط بايد بازي ها رو ك ر ك بكني كه اگه يه سرچ كني برنامه رو گير مياري.
موفق باشي

Prince of forex
February 1st, 2010, 02:48
جناب B.I.O.H.A.Z.A.R.D رکوردتو زدم.بشین پشت فرمون.

سلام
وقت بخیر

رکورد شما هم زده شد ...
موفق و پیروز باشی:rolleyes:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

auto_chartist
March 12th, 2010, 16:16
سلام
قبل از خريد يك بازي از كجا متوجه بشوم كه با دسته ميتوانم بازي كنم يا نه
چون با كيبورد واقعا مشكل دارم

Ashkan1
March 14th, 2010, 23:17
سلام
قبل از خريد يك بازي از كجا متوجه بشوم كه با دسته ميتوانم بازي كنم يا نه
چون با كيبورد واقعا مشكل دارم
سلام دوست عزیز
اطلاعاتم زیاد نیست ولی تا جایی که میدونم اکثر بازی ها را میشه هم با دسته بازی کرد و هم با کیبورد.
در قسمت تنظیمات بازی که وارد بشید میتونید انتخاب کنید که با دسته بازی کنید یا با کیبورد.:)

M.Safaei
March 17th, 2010, 21:15
سلام دوستان

یه بازی سرگرم کننده و رکوردی :cool:

حریف می طلبم ;)

لینک دانلود

M.Safaei
March 18th, 2010, 02:48
سلام دوستان

یه بازی سرگرم کننده و رکوردی :cool:

حریف می طلبم ;)

لینک دانلود

ببخشید

رکورد

لینک دانلود

Behrooz_MB
March 19th, 2010, 23:10
ببينم بازم حريف ميطلبي :cap:

M.Safaei
March 21st, 2010, 02:32
خوبه يه حريف پیدا شد ;)

ولی هنوز زوده فعلا اینو داشته باش ببینم چی کار می کنی :cool:

Ashkan1
March 21st, 2010, 22:42
رکورد من:rambo:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

M.Safaei
March 21st, 2010, 23:51
خوبه رقابت بیشتر شد :)

اینم رکورد من :rambo:

حریف پیدا نمی شه؟!:cool:

Behrooz_MB
April 11th, 2010, 18:20
با سلام
در لينك زير يك سري بازي براي ركورد زدن قرار داده شده است در صورت ركورد زدن اكثر بازي ها ميتونيد برنده جايزه بشيد

موفق باشيد

ehsanshok
April 26th, 2010, 00:56
سلام. حیفم اومد این رو نزارم. دوبار حاکم کوووووووت. نامرد فقط دو ستاره حساب کرد؛ وگر نه 9 بودیم.

aras194
April 26th, 2010, 01:08
سلام. حیفم اومد این رو نزارم. دوبار حاکم کوووووووت. نامرد فقط دو ستاره حساب کرد؛ وگر نه 9 بودیم.

بازی سرگرم کننده ای هست مخصوصا برای فرار از تماشای بازار

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

forex_co
May 4th, 2010, 18:23
اسنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــوکر در play89

حریف غدر میطلبیم
ID : forex_co

ehsanshok
May 15th, 2010, 02:36
سلام. این لینک جدید برای بازی حکم ایرانی هست. قبلا دوستان زحمتش رو کشیده بودن. ولی لینکش غیر فعال شده بود. پس دوباره من آپلود کردم تا تعطیلات خوش بگذره برا پاسور باز ها.
بازی کارت حکم ایرانی ([Only registered and activated users can see links])

ariana
May 15th, 2010, 10:23
سلام

بازی آنلاین حکم ! ([Only registered and activated users can see links])

isar
May 22nd, 2010, 00:13
سلام و عرض ادب

دنبال بازی نینجایی میگردم.

میخوام تقریبا مثل هیتمن باشه. یعنی گرافیکش معمولی باشه و با سیستمهای فوق العاده ذاغارط هم راه بیاد.

مرسی

farzadof
August 7th, 2010, 11:19
با سلام و عرض ادب خدمت تمام اساتید و دوستان گرامی
میخاستم بپرسم تراوین چیه؟:graduated:

danialfx
August 7th, 2010, 11:51
با سلام و عرض ادب خدمت تمام اساتید و دوستان گرامی
میخاستم بپرسم تراوین چیه؟:graduated:

سلام
تراوین یه بازی انلاینه که تو ایران حدود 8 تا سرور داره که تو هر سرور حدودا 30 هزار نفر معتاد هستن :laugh: و بازی میکنن.
یه دهکده بهتون میدن و شما باید این دهکده رو ارتقا بدید .
ضمن اینکه به همسایه ها نیز میتونید حمله کنید
بازی چون انلاینه پس 24 ساعته هست و هر لحظه امکان داره از طرف همسایه هاتون بهتون حمله بشه. خیلی حال میده شب تا صبح بیداری همش حمله میکنی به همسایه ها و کل منابعشون رو خالی میکنی:whoow:
اون طرف که صبح بیدار شد میبینه جا تره و بچه نیست :laugh::laugh::laugh:
توصیه میکنم حتی طرف سایتش هم نرین. عواقبش به شدت ناگواره.
من فقط یه سرور بازی میکردم ولی همون موقع دوستانی بودن که 27.28 سال داشتن و حدود 20 تا سرور بازی کرده بودن :blink: هر سرور حدود 13 ماه طول میکشه.
البته این افراد همزمان تو چند سرور بازی میکردن.
افرادی که با این بازی اشنا میشن به این راحتی ها نمیتونن بیخیالش بشن.
یادمه اولین روزایی که ترک کرده بودم خواب میدیدم که گریه میکردم به مدیریت تراوین میگفتم اکانتم رو برگردون :whoow::laugh::laugh::laugh::laugh::blink::blink:
یادش بخیر. دنیایی بود واسه خودش :laugh:
مدال پیشرفت که گرفته بودم چقدر خوشحال بودم :laugh: :laugh:
الان مدیریت میاد بهم گیر میده ها. دیگه از این سوالا نپرسید :laugh:

farzadof
August 7th, 2010, 18:21
فهمیدم یه چیزی مثل همون بازی های استراتژی دیگه نه؟
پس اگه اینطوری باشه من اصلا جنبشو ندارم ولی حالا اگه میشه یکی از سرورهاشو معرفی کنید:p
اون بازی که من رو کامپیوترم داشتم آنلاین نبود ولی چیزی هم نمونده بود که زندگی مو از هم بپاشونه:laugh:

Navid110
August 7th, 2010, 19:50
پس اگه اینطوری باشه من اصلا جنبشو ندارم ولی حالا اگه میشه یکی از سرورهاشو معرفی کنید:p
اون بازی که من رو کامپیوترم داشتم آنلاین نبود ولی چیزی هم نمونده بود که زندگی مو از هم بپاشونه:laugh:

آقا تراوین رو بیخیالش شو عمرتو به فنا میده زندگیتو ازت میگیره نه شب داری نه روز
بد دردیه جدا واسه هیشکی توصیش نمیکنم
اعتیاد داره در حد تیم ملی
نکن برادر من این کارارو به جوونیت رحم کن
از ما گفتن بود خود دانی

Mojtaba.s
August 7th, 2010, 19:51

من چند سال پیش یه بازی مثل تراوین رو بازی میکردم(گرگمرد ها و خون آشامها ) که این دو گروه به هم حمله میکردن...بازی استراتژی نیست ولی به هیچ وجه توصیه نمیکنم طرفش برین شدیدا اعتیاد آوره ... تنها جذابیت بازی اینه که شما به قبیله های ضعیفتر دیگه حمله میکنید و حالشون رو میگیرید :laugh:. این بازی بعد یه مدت شما رو به جایی میرسونه که حاضرید برای این که از رقبا عقب نیافتید پول خرج کنید و جیب صاحبان سایت رو پر کنید:rolleyes:

Navid110
August 7th, 2010, 19:56
دقیقا تو تراوین هم همینطوره واسه اینکه از دیگران عقب نمونیید تو ارتقاء منابع و ساختو ساز دهکده و ساخت سرباز و اینجور کوفت ها باید امتیاز یا طلا بخری که هر دفعه یه پولی باید بدی به صاحب سایت والا سرعت پیشرفتت از بقیه کمتر میشه
اینجور بازی ها جدا از تاثیر روانیش واسه یه تریدر مناسب نیست چرا که هم وقتت رو ازت میگیره هم تمرکزتو
نوید

danialfx
August 7th, 2010, 20:08

نوید جان راست میگن
شرمندم دوست عزیز.
ولی من حتی حاضر نیستم اسم سایتش رو تایپ کنم.
به خدا افرادی رو میشناختم که بیشتر از 40 سال سنشون بود. بچه داشتن. روزی 6.7 ساعت این بازی رو بازی میکردن.
میترسم اسم سایتش رو بگم شما هم بری. من که میگم کلا دورش رو خط بکش
اصلا طرف اسم سایتش هم نرو.
از من گفتن بود
بازیش هم چون میری تو اتحاد های مختلف و یه تیم تشکیل میدی میشه این بازی رو جزو بازیهای استراتژیک تیمی قرار داد.

payammm
August 7th, 2010, 22:18
آقا به خودت به زندگیت به جوونیت رحم کن .
من کسی هستم که 4تا سرور بازی کردم و حدود 500000تومن طلا خریدم. نزدیک به 9 ماه هست ترک کردم ولی اعتیادش خیلی زیاده . هنوز گاهی وقتا میرم که دوباره اکانت بسازم و بازی کنم . باور کن از مواد مخدر بدتر و خانمان سوز هست . هر لحظه توی گوشت صدای منجنیقهایی که داره به سمتت حمله میشه میاد . صدای رجز خونیهای اتحادهای همسایه میاد که چون چندتا از افرادشون را فارم کردی میخوان بریزن رو سرت و توی یک چشم به هم زدن با خاک یکسانت کنند .
3مدال هجومی داشتم . 5تا دفاعی .1 غارت. قهرمانم به تنهایی واسه یه اتحاد کافی بود، بیشتر از دیگران وابسطه و معتاد شده بودم.
آخ که بعد از فارکس بدترین اعتیاد خودش هست .
روزانه خوابم دو ساعت بود . آرامش نداشتم . پول هم مثل نقل و نبات میریختم تو جیب صاحبان سایت .
...
خودت قضاوت کن ببین چیزه خوبی هست یا نه

PASSERBY
August 7th, 2010, 22:53
سلام

بازی آنلاین حکم ! ([Only registered and activated users can see links])

سلام

کی میاد یه دست حکم بزنیم ؟

payammm
August 7th, 2010, 23:08
سلام

کی میاد یه دست حکم بزنیم ؟
فیلرت شده که،چطور بازی کنیم ؟

PASSERBY
August 7th, 2010, 23:27
فیلرت شده که،چطور بازی کنیم ؟
سلام
خب من فرض بر این گرفتم که اون هایی که می تونن سایت های ف ل ت ر رو باز کنن بیان;)
خلاصه هرکی عضو شد من با همین یوزر اونجا هستم ،یه ندا بده تا بازی کنیم.

viilll
August 7th, 2010, 23:37
سلام
توصیه من هم اینه که به هیچ وجه سراغ تراوین نرید. به شدت اعتیاد داره و با اعصاب و روانتون بازی میکنه . مطمئنا پشت طراحی بازی تیم قدرتمندی از روانشناس ها قرار داشته اند.
من خودم 4 سرور بازی کردم. و تو دو سرور آخر در حدود 14 اکنت داشتم!!! باور کنید حتی تو خواب هم در حال طراحی استراتژی بودم.وقتی از خواب بیدار میشدم از شب قبل خسته تر بودم.بارها نصفه شب از خواب میپریدم و به اکانتهام سر میزدم یا اینکه برای یه حمله ساعت رو روی 3-4 صبح میگذاشتم و بیدار میشدم.
در ابتدا خیلی راحت و روان هست و وقت و فکر زیادی نمیخواهد . اما بعد از 1-2 ماه تمام تمرکز و وقت و وزندگی شما رو به خودش اختصاص میده . به خصوص کسانی که ترید میکنند و احتیاج به ذهن آزاد دارند مثل سم میمونه این بازی براشون . حتی امتخانش هم نکنید. علاوه بر وقت و پول و ... تمام انرژی مثبت شما رو هم ازتون میگیره.
البته خوشبختانه فعلا هیچ سرور جدیدی که ثبت نام بکنه نیست .

payammm
August 7th, 2010, 23:38
سلام
خب من فرض بر این گرفتم که اون هایی که می تونن سایت های ف ل ت ر رو باز کنن بیان;)
خلاصه هرکی عضو شد من با همین یوزر اونجا هستم ،یه ندا بده تا بازی کنیم.
اگه میتونی منو هم راه بنداز پرستیج جان

PASSERBY
August 7th, 2010, 23:40
اگه میتونی منو هم راه بنداز پرستیج جان
من v pn دارم...
اینو هرکی میخواد بگیره تا ویرایشش کنم

payammm
August 7th, 2010, 23:42
من v pn دارم... اما برات یه چیزی میفرستم
ایول داری آقا
آقا این ایمیلم هست اگه زحمتتون نیست
آقا حله
دمت گرم

Navid110
August 7th, 2010, 23:56
آقا ما هم هستییم چیکار باید بکنییم
مشکل ف ی ل ت ر ش ک ن هم ندارم

PASSERBY
August 7th, 2010, 23:58
آقا ما هم هستییم چیکار باید بکنییم
مشکل ف ی ل ت ر ش ک ن هم ندارم

تو این سایت عضو شو ایمیلت هم چک کن و Have Fun Together !

Navid110
August 8th, 2010, 00:25
تو این سایت عضو شو ایمیلت هم چک کن و Have Fun Together !
آقا ما هم اومدییم با آی دی خودم شما کجایید؟

میگم اگه گروه شما تکمیله برم تو یه گروه دیگه؟

danialfx
August 8th, 2010, 01:12
سلام
توصیه من هم اینه که به هیچ وجه سراغ تراوین نرید. به شدت اعتیاد داره و با اعصاب و روانتون بازی میکنه . مطمئنا پشت طراحی بازی تیم قدرتمندی از روانشناس ها قرار داشته اند.
من خودم 4 سرور بازی کردم. و تو دو سرور آخر در حدود 14 اکنت داشتم!!! باور کنید حتی تو خواب هم در حال طراحی استراتژی بودم.وقتی از خواب بیدار میشدم از شب قبل خسته تر بودم.بارها نصفه شب از خواب میپریدم و به اکانتهام سر میزدم یا اینکه برای یه حمله ساعت رو روی 3-4 صبح میگذاشتم و بیدار میشدم.
در ابتدا خیلی راحت و روان هست و وقت و فکر زیادی نمیخواهد . اما بعد از 1-2 ماه تمام تمرکز و وقت و وزندگی شما رو به خودش اختصاص میده . به خصوص کسانی که ترید میکنند و احتیاج به ذهن آزاد دارند مثل سم میمونه این بازی براشون . حتی امتخانش هم نکنید. علاوه بر وقت و پول و ... تمام انرژی مثبت شما رو هم ازتون میگیره.
البته خوشبختانه فعلا هیچ سرور جدیدی که ثبت نام بکنه نیست .

سلام vill جان
من سرور 4 بودم. شما هم سرور 4 بودی؟؟؟اونجا یه چند تا vill داشتیم. اگه سرور 4 بودی به این سوالا جواب بده : . شما کدوم اتحاد بودی/؟؟ اسم اکانتت چی بود ؟؟ کدوم منطقه؟؟؟
من جنوب شرقی بودم. اسم اکانت اصلیم danialfx . یه چند تا دیگه هم اکانت داشتم.
من ساعت خوابم از 6 صبح تا 2 بعد از ظهر بود. بقیه ساعت رو بازی میکردم :laugh:
من اخر فروردین همین امسال حذف اکانت کردم خدا رو شکر
تو تا اخر سرور بودی؟؟ سرور تموم شد؟؟ کدوم اتحاد اول شد؟؟
اون موقع که من بودم جنگ بین وتران و ازادی بود که چند تا از ازادی ها هک شدن و حذف کردن و وتران دیگه شد قدرت مطلق.
بعد هم تا جایی که از دوستان خبر دارم وتران هم به چند قسمت تقسیم شد و اسماشون رو عوض کردن.
اخرش چی شد؟؟

پ ن : بیا. باز اعتیادم شروع شد. دارم وسوسه میشم برم اکانت بسازم :laugh: تو رو خدا یکی کمکم کنه :cry:

پ ن 2 : از دوستان اگه کسی شطرنج دوست داره بگه بریم انلاین شطرنح بازی کنیم. البته من شطرنجم زیاد خوب نیست ولی به هر حال دوست دارم. یکم میبازیم . چه اشکالی داره :laugh:
برای شطرنج من تو سایت [Only registered and activated users can see links] بازی میکردم. اسم اکانتمم danialfx
شاد و موفق باشید

viilll
August 8th, 2010, 10:20
سلام
من سرور 1 - 5 - 7-8 بودم و دوباره امسال هم سرور 2 و 3 ثبت نام کردم . سرور یک که اگر یادت باشه با مشکل و چیت و رابات و .... مواجه شد . من هیچ کدوم رو تموم نکردم . هر بار پشت دستم رو داغ کردم و اومدم بیرون اما به 1 ماه نکشیده دوباره ثبت نام کردم!!! اعتیاده دیگه :rolleyes:
راستی پایه ای سرور جدید شد ثبت نام کنیم؟؟؟!!!!!!!!
تو این سرور 2 13-14 اکانت رو میچرخوندم . یعنی دو نفر بودیم که کلا خودمون دوتا یه اتحاد 29 نفره داشتیم!!
من همیشه تو شمال غرب بازی میکنم . نژاد مورد علاقه ام هم گول هت.
وترانی ها همیشه همین جورین . اولش کولاک میکنن اما وسط کار به هم میریزن.
الان هم تو رور 2 هنوز اکنتم هت و دوستم به عنوان محل تولید منبع و کاتا ازش اتفاده میکنه.اتفاقا بعد از پست دیروز وسوسه شدم یه سر زدم . دیدم کلا 1 جاسوس دارم و 35 کاتا و 50 سرباز پیاده!!!!!
آقا بیخیال شو تا دوباره ما رو آلوده نکردی....ای رفیق ناباب ای زغال خوب.....دست بردار............ :laugh:
اما شطرنج رو پایه ام . تو یاهو میتونیم آنلاین بازی کنیم. اگر خواستی بگو تا بریم.
دوستان بازی کانتر آنلاین هم برای وقتهایی که میخواین ذهنتون از چارت و معامله دور بشه توصیه خیلی خوبیه.میتونید تو سرورهای ایرانی بازی کنید . هر دور 3 دقیقه طول میکشه حداکثر (نه مثل تراوین 13 ماه!!!!)

danialfx
August 8th, 2010, 11:29
سلام
من سرور 1 - 5 - 7-8 بودم و دوباره امسال هم سرور 2 و 3 ثبت نام کردم . سرور یک که اگر یادت باشه با مشکل و چیت و رابات و .... مواجه شد . من هیچ کدوم رو تموم نکردم . هر بار پشت دستم رو داغ کردم و اومدم بیرون اما به 1 ماه نکشیده دوباره ثبت نام کردم!!! اعتیاده دیگه :rolleyes:
راستی پایه ای سرور جدید شد ثبت نام کنیم؟؟؟!!!!!!!!
تو این سرور 2 13-14 اکانت رو میچرخوندم . یعنی دو نفر بودیم که کلا خودمون دوتا یه اتحاد 29 نفره داشتیم!!
من همیشه تو شمال غرب بازی میکنم . نژاد مورد علاقه ام هم گول هت.
وترانی ها همیشه همین جورین . اولش کولاک میکنن اما وسط کار به هم میریزن.
الان هم تو رور 2 هنوز اکنتم هت و دوستم به عنوان محل تولید منبع و کاتا ازش اتفاده میکنه.اتفاقا بعد از پست دیروز وسوسه شدم یه سر زدم . دیدم کلا 1 جاسوس دارم و 35 کاتا و 50 سرباز پیاده!!!!!
آقا بیخیال شو تا دوباره ما رو آلوده نکردی....ای رفیق ناباب ای زغال خوب.....دست بردار............ :laugh:
اما شطرنج رو پایه ام . تو یاهو میتونیم آنلاین بازی کنیم. اگر خواستی بگو تا بریم.
دوستان بازی کانتر آنلاین هم برای وقتهایی که میخواین ذهنتون از چارت و معامله دور بشه توصیه خیلی خوبیه.میتونید تو سرورهای ایرانی بازی کنید . هر دور 3 دقیقه طول میکشه حداکثر (نه مثل تراوین 13 ماه!!!!)

من خودم معتادم. من رو وسوسه نکن :laugh: نه. جدا بیخیال. حوصله تراوین رو دیگه ندارم. ازش میترسم :laugh:
اره سرور 1 رو خبر دارم .همه سر کار بودن :laugh:
من رومی و جنوب شرقی
مولتی اکانت بودن هم حال میده. :laugh: ایول

ولی شطرنج خوبه/. پیام خصوصی میدم که یه وقتی تعیین کنیم و بازی کنیم . یکم ازت ببازم :laugh:

szh.1367
August 8th, 2010, 16:47
سلام

باز هم اسم تراوین اومد :mad:

من دوتا سرور ایرانی بازی کردم و چنتا هم خارجی

توی سرورهای ایرانی رنکم همیشه زیر 10 بود توی یکی از سرورها 10 هفته پشت سر هم مدال هجومی و مدال غارت رو گرفتم و ......

اما اخرش چی ؟ هیچی

درسته که من و دوستم همیشه وقتمون رو تنظیم می کردیم و زیاد از زندگیمون برای این باز نمی گذاشتیم اما باز هم بخشی از وقتمون صرف این بازی می شود این بازی به شدت اعتیاد اور هستش یکی از دوستان می گفت که 10 ها روانشناس این بازی رو طراحی کردن :o اولش باورم نمی شد اما بعد که معتاد شدم فهمیدم که دوستم درست می گفت

توصیه می کنم حتی وارد سایتش که هیچ اسمش هم به زبون نیاورید البته اگر برای زندگی و وقتتون ارزش قائل هستید :advise:

پ.ن: زیاد دوست ندارم در مورد تراوین بنویسم :mad:

ALFRED
August 9th, 2010, 00:24
با سلام به همگی

دوستان من در بازی تراوین ثبت نام کردم ولی نه تنها خوشم نیومد بلکه گفتم عجب بازی مصخره ای (واقعا حیف

وقت ) .

راستی می دونین چرا این بازی اعتیاد اوره / دلیلش یک جمله است : میل به قدرت طلبی انسان که هم می

تونه نقطه قوت باشه و هم نقطه ضعف .

( نمونه اش همین... که به بهانه ... برای حفاظت از قدرت خودشان دست به چه کارهایی نزدند و به نام ... چه

خون هایی از مردم روشن فکر ما نریختن ( اخه چقدر نقطه چین /افسوس که نمیشه حتی انتقاد کرد .

واقعا چرا؟؟؟ :(!!!!!!!!!!!) :cry:

در این بازی هم به نظرم با پیام هایی که می دهند و ایجاد مسئولیت در بازیکنان و ... می خواهند این حس رو

به چالش بکشانند . من به محض ورود پیغام شما رئیس دهکده اید دریافت کردم :blink: و یک نفر دیگه هم اومد تو

دهکدم (چقدر بی نمک) .:laugh:

danialfx
August 9th, 2010, 00:28
با سلام به همگی

دوستان من در بازی تراوین ثبت نام کردم ولی نه تنها خوشم نیومد بلکه گفتم عجب بازی مصخره ای (واقعا حیف

وقت ) .

راستی می دونین چرا این بازی اعتیاد اوره / دلیلش یک جمله است : میل به قدرت طلبی انسان که هم می

تونه نقطه قوت باشه و هم نقطه ضعف .

( نمونه اش همین... که به بهانه ... برای حفاظت از قدرت دست به چه کارهایی نزدند و به نام ... خون مردمو

ریختن ( اخه چقدر نقطه چین /افسوس که نمیشه حتی انتقاد کرد . واقعا چرا؟؟؟:(!!!!!!!!!!!) :cry:

در این بازی هم به نظرم با پیام هایی که می دهند و ایجاد مسئولیت در بازیکنان و ... می خواهند این حس رو

به چالش بکشانند . من به محض ورود پیغام شما رئیس دهکده اید دریافت کردم :blink: و یک نفر دیگه هم اومد تو

دهکدم (چقدر بی نمک) .:laugh:

سلام دوست عزیز
راستش روزهای اول این بازی برای همه مسخره هست. ما هم اولین روزها تا جمعیتمون میخواست به 100 برسه و وارد اتحادی بشیم به نظرمون بازی مسخره ای میومد. ولی اگه جرئت دارید 1 ماه بازی کنید :whoow: بعد میبینید چجوری خودتون رو گول میزنید و دلتون همش میخواد که بازی کنید و دیگه نمیتونید ازش دل بکنید :laugh:

payammm
August 9th, 2010, 00:31
سلام دوست عزیز
راستش روزهای اول این بازی برای همه مسخره هست. ما هم اولین روزها تا جمعیتمون میخواست به 100 برسه و وارد اتحادی بشیم به نظرمون بازی مسخره ای میومد. ولی اگه جرئت دارید 1 ماه بازی کنید :whoow: بعد میبینید چجوری خودتون رو گول میزنید و دلتون همش میخواد که بازی کنید و دیگه نمیتونید ازش دل بکنید :laugh:
آخ مگه دروغ میگی :laugh: راست زدی وسط هدف
من که دیگه جرات ندارم به سایتش هم سر بزنم.

فرشاد صارمی فر
August 9th, 2010, 03:47
من فکر می کردم مشکل از منه از نه تراویان:blink:
تا نگو هردو مشکل دار بودیم ،

من که اعتیادم رو با کمی چسب نیکوتین ، کمی قطعی اینترنت ، گم کردن رمز... برطرف کردم:happy: من که فقط تو سرور 4 بودم و تا آخرش هم موندم:happy: اتحادمون دوم شد:cry: یه سری بازم هوسی شدم برم تو x2 :blink: که اهل منزل سایت رو فیلتر کردن:cry:

الانم اسمش رو میشونم بازم هوسی میشم:evil2:

البته الان رو بازی های دیگه ای تمرکز کردم،و تو ترکم فعلا

راستی کسی از بچه ها Assasins Creed 2 رو بازی کرده؟من 3-4 مدل رو از شرکت های مختلف خریدم ولی تو همشون به یه جای حساس که میرسم بازیه قاطی می کنه، دیگه نه نقشه ای داره نه هیچی ...:cry: نمی دونم مشکل از منه باز یا از بازی (مثل تراویان) ولی اونقدر داره فشار میاره که برم نسخه اصلی رو بخرم:p
اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم،

موفق باشید

یه خورده جلوتر از اینجا گیر میکنه;)

payammm
August 9th, 2010, 06:25

من که اعتیادم رو با کمی چسب نیکوتین ، کمی قطعی اینترنت ، گم کردن رمز... برطرف کردم:happy: من که فقط تو سرور 4 بودم و تا آخرش هم موندم:happy: اتحادمون دوم شد:cry: یه سری بازم هوسی شدم برم تو x2 :blink: که اهل منزل سایت رو فیلتر کردن:cry:

الانم اسمش رو میشونم بازم هوسی میشم:evil2:

البته الان رو بازی های دیگه ای تمرکز کردم،و تو ترکم فعلا

راستی کسی از بچه ها Assasins Creed 2 رو بازی کرده؟من 3-4 مدل رو از شرکت های مختلف خریدم ولی تو همشون به یه جای حساس که میرسم بازیه قاطی می کنه، دیگه نه نقشه ای داره نه هیچی ...:cry: نمی دونم مشکل از منه باز یا از بازی (مثل تراویان) ولی اونقدر داره فشار میاره که برم نسخه اصلی رو بخرم:p
اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم،

موفق باشید

یه خورده جلوتر از اینجا گیر میکنه;)
سلام .
اساسین رو که منم گرفتم همینجوری شد . رفتم یه نسخه دیگشو گرفتم اونم همینجوری بود. مشکل از ****** شدن این بازی است . حتما باید نسخه اصل نصب کرد .

danialfx
August 9th, 2010, 09:42

[I]

سلام فرشاد خان
شما تو کدوم اتحاد بودی؟؟؟ کدوم اتحاد اول شد؟؟ اسم اکانت شما چی بود؟؟؟

PASSERBY
August 15th, 2010, 01:28
سلام

آقا کسی میدونه چطور میشه بازی Blur رو آنلاین بازی کرد ؟

isar
September 5th, 2010, 14:54
بازی تیکن 4 یا 5 وایه کامپیوتر میخوام.

لینک دانلود پیلیز

goodgirles
September 5th, 2010, 16:15
بازی تیکن 4 یا 5 وایه کامپیوتر میخوام.

لینک دانلود پیلیز
جالب نیست

همون 3 از همه قشنگتره

farzadof
September 5th, 2010, 17:27
این باری رو بنده خیلی وقته رو سیستم دارم و خداییش حیفه که اون دوستانی که به بیلیارد علاقه دارن این رو تو سیستمشون نداشته باشن
گرافیک و سادگی بازی منو شیفته خودش کرده.بازی های زیادی از این دست در بازار موجودند.ولی اگه به بیلیارد علاقه دارین و این بازی رو تاحالا نداشتین معطلش نکنید.دانلود پلیز.
اینم معرفی برنامه:
بازی بیلیارد Cue Club
بازی بیلیارد یکی از بازی های سرگم کننده و باکلاس امروزی است که طرف داران زیادی این بازی دارد. بازی در رایانه هم به گونه های مختلف طراحی شده است که یکی از بهترین مجموعه بازی بیلیارد Cue Club است . در این مجموعه شما سبک های مختلف بازی بیلیارد را تجریه می کنید که به روش های مختلف بیلیارد بازی می کنید. سبک های بازی را می توان ۸ توپ به روش آمریکایی ، ۸ توپ به روش انگلیسی ، ۹ توپ ، اسنوکر و ....

در مجموعه قسمتی وجود دارد که شما می توانید بازی بیلیارد را تمرین کنید و به قوانین آن آشنا بشوید. بازی هم به صورت دو نفره امکان پذیر است. در مجموعه قسمتی وجود دارد افرادی که در سرتاسر جهان از این مجموعه استفاده می کنند می توانند با هم به تبادل نظر و گفتگو به پردازند. بازی در رایانه های معمولی قابل اجراست و به صورت فول ارائه شده است.
از اینجا دانلودش کنید(البته سایتی که معرفیش کرده نیاز به ثبت نام داشت منم به خاطر سهولت دسترسی دوستان همون فایل خودمو آپلود کردم):
پسوردش:[Only registered and activated users can see links]

vahidgh
September 5th, 2010, 18:22
سلام

دوستان از مرتال کمبت(mortal kombat) خبر ندارید؟

قراره سال 2011 یه نسخه برای کامپیوتر بیاد.شما اطلاع بیشتری ندارید؟

viilll
September 5th, 2010, 19:25
قابل توجه تمام دوستان عملی که احتمالا مبتلا به استحوون درد شدن....
سرور 4 اسمشو نیار از فردا استارت میشه...پایه بودین یه اتحاد فارکسی بزنیم تو شمال غربی.....
امان از دوست نا باب ........

danialfx
September 5th, 2010, 20:46
سرور 4 اسمشو نیار از فردا استارت میشه...پایه بودین یه اتحاد فارکسی بزنیم تو شمال غربی.....

سلام عزیز
بهترین پیشنهادی که میتونم کنم:
پسورد اکانت اسمشو نیار رو بده به من که برات حذف اکانت کنم .
از من گفتن بود :laugh:

dicaprio
September 6th, 2010, 00:37
منم مي خوام بعد از يك سال نيم دوري از ترواين از فردا 2باره استارت بزنم
من يه اكانت تو شمال غربي مي سازم از دوستان سرمايه هم بيان شمال غربي تا نشون بديم هم تو كال كردن حساب و هم كال كردن اكانت دشمنان حرفه اي هستيم

Faghih
September 6th, 2010, 01:46
سلام

دیدنش برای تراوین بازها خالی از لطف نیست!!!

Navid110
September 6th, 2010, 03:02
تراوین رو بیخیال شین که اصلا راه نداره جون شما،خدا از سر باعث و بانیش نگذره
نکنید اینکارارو
یه سئوال
دوستانی که تریدر هستند دیگه چیجوری میتونن تراوین بازی کنن اون بازی 24 ساعته باید آن باشی هر اکانتو دونفره پیش ببرید
به جونیتون رحم کنید بچسبید به ترید و زندگیتون
آزموده را دوباره آزمودن خطاست
از ما گفتن بود
صلاح مملکت خویش ... .
نوید

dicaprio
September 6th, 2010, 11:50
تراوین رو بیخیال شین که اصلا راه نداره جون شما،خدا از سر باعث و بانیش نگذره
نکنید اینکارارو
یه سئوال
دوستانی که تریدر هستند دیگه چیجوری میتونن تراوین بازی کنن اون بازی 24 ساعته باید آن باشی هر اکانتو دونفره پیش ببرید
به جونیتون رحم کنید بچسبید به ترید و زندگیتون
آزموده را دوباره آزمودن خطاست
از ما گفتن بود
صلاح مملکت خویش ... .
نوید
اگه با تايم 4 ساعته به بالا كار كني تراوين مشكلي براي تريد نداره
در ضمن واسه هر اكانت اگه كمتر از 2 نفر باشي به نظر من داري خودكشي مي كني

viilll
September 6th, 2010, 12:29
viilll در شمال غرب...
دوباره باید ببندنم به تخت

dicaprio
September 6th, 2010, 13:06
منم dicaprio تو شمال غرب

isar
September 6th, 2010, 14:00
این باری رو بنده خیلی وقته رو سیستم دارم و خداییش حیفه که اون دوستانی که به بیلیارد علاقه دارن این رو تو سیستمشون نداشته باشن
گرافیک و سادگی بازی منو شیفته خودش کرده.بازی های زیادی از این دست در بازار موجودند.ولی اگه به بیلیارد علاقه دارین و این بازی رو تاحالا نداشتین معطلش نکنید.دانلود پلیز.
اینم معرفی برنامه:
بازی بیلیارد Cue Club
بازی بیلیارد یکی از بازی های سرگم کننده و باکلاس امروزی است که طرف داران زیادی این بازی دارد. بازی در رایانه هم به گونه های مختلف طراحی شده است که یکی از بهترین مجموعه بازی بیلیارد Cue Club است . در این مجموعه شما سبک های مختلف بازی بیلیارد را تجریه می کنید که به روش های مختلف بیلیارد بازی می کنید. سبک های بازی را می توان ۸ توپ به روش آمریکایی ، ۸ توپ به روش انگلیسی ، ۹ توپ ، اسنوکر و ....

در مجموعه قسمتی وجود دارد که شما می توانید بازی بیلیارد را تمرین کنید و به قوانین آن آشنا بشوید. بازی هم به صورت دو نفره امکان پذیر است. در مجموعه قسمتی وجود دارد افرادی که در سرتاسر جهان از این مجموعه استفاده می کنند می توانند با هم به تبادل نظر و گفتگو به پردازند. بازی در رایانه های معمولی قابل اجراست و به صورت فول ارائه شده است.
از اینجا دانلودش کنید(البته سایتی که معرفیش کرده نیاز به ثبت نام داشت منم به خاطر سهولت دسترسی دوستان همون فایل خودمو آپلود کردم):
پسوردش:[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

من بازی کردم.

فوق العادس.

مخصوصا ضربات منحنی که میتونی بزنی.

elliottwave83
September 6th, 2010, 17:00
من بازی کردم.

فوق العادس.

مخصوصا ضربات منحنی که میتونی بزنی.
اینکه توی ویندوز 7 (64 بیت) اجرا نمیشه!!!

pro_forexer
September 6th, 2010, 18:04
حريف مي طلبيم:rambo:

isar
September 8th, 2010, 20:39
اینکه توی ویندوز 7 (64 بیت) اجرا نمیشه!!!

والا من اکسپی بازی کردم.

nimejun
September 8th, 2010, 20:56
سلام
میگم igi نسخه جدیدش نیومده؟ یا بازی که تو مایه های همون باشه؟ یعنی دقیقا همون ;)
من تا حالا فقط از آی جی آی خوشم اومده

PASSERBY
September 19th, 2010, 08:43
سلام

بعد از گذشت هشت سال از بازی مافیا (یادش بخیر) اون موقع چهارده ، پانزده ساله بودم و خوراکم بود هیتمن و مافیا و آی جی ای و ...

حالا مافیا 2 به دستم رسید و بدون اغراق می تونم بگم مثل نسخه ی قبلیش شاهکار همه ی بازی های کامپیوتریه !
داستان فوق العاده زیبا + گرافیک عالی

اگر وقتش رو دارید ، از دستش ندید ;)

دانلود بازی ([Only registered and activated users can see links])

شاد باشید

payammm
September 19th, 2010, 09:17
چه امکانات باحالی به این نسخه اضافه شده واقعا معرکه است

m.rezaee
September 22nd, 2010, 20:00
کسی GHOST RECON رو بازی کرده سه سی دی و سال 2006 هست ؟
تو قسمت اخر مرحله سوم گیر کردم:nervous:

isar
September 23rd, 2010, 14:35
کسی GHOST RECON رو بازی کرده سه سی دی و سال 2006 هست ؟
تو قسمت اخر مرحله سوم گیر کردم:nervous:

من تا آخرش رفتم
اما یادم نمیاد این مرحله ای که میگی چجوری بود.
یکی توضیح بده

PASSERBY
September 23rd, 2010, 14:39
سلام

بعد از گذشت هشت سال از بازی مافیا (یادش بخیر) اون موقع چهارده ، پانزده ساله بودم و خوراکم بود هیتمن و مافیا و آی جی ای و ...

حالا مافیا 2 به دستم رسید و بدون اغراق می تونم بگم مثل نسخه ی قبلیش شاهکار همه ی بازی های کامپیوتریه !
داستان فوق العاده زیبا + گرافیک عالی

اگر وقتش رو دارید ، از دستش ندید ;)

دانلود بازی ([Only registered and activated users can see links])

تمومش کردم ;)
خیلی زود تموم شد
با این امکاناتی که بازی داشت میتونستند خیلی مهیج تر و متنوع تر و ادامه دارتر بسازند مراحل بازی رو.
اما گویا یک DLC آومده به نام Jimmy’s Vendetta که به مراحل بازی اضافه میکنه: لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])
و این آقا کچله ! به جمع دوستان اضافه میشه !

نقطه عطف بازی و ارتباط 1 و 2 اون جاییه که Vito (شخصیت اول ) به همراه Joe میرند و توماس آنجلو (شخصیت اول مافیا 1) رو در حالی که داره چمن های حیاط خونش رو آبیاری میکنه می کشند(دقیقا پایان مافیا 1) و این کاملا مخاطب رو شوکه میکنه.

من فقط هدف سازندگان بازی از گذاشتن مجله های s e x y در بازی رو نفهمیدم !!؟:huh:

nobody
September 23rd, 2010, 16:27
آقا خواهشا این همه عکس تو پستاتون نذارید و لااقل نقل قول که میکنید دیگه همه نقل قول رو انتخاب نکنید
یه خورده هم بفکر ما اینترنت ذغالی ها باشید
عکی خوبه 1-2 تا دیگه نه 60 تا :laugh: - سوخی بود
ممنون از همکاریتون

پ.ن: بابا این عکسا تمام حجم اینترنت اون بنده خداهایی که اینترنتشون حجمیه میخوره

isar
December 29th, 2010, 18:02
سلام دوستان

مپهای ( Map ) جدیده کانتر استریک رو میخوام. هرچی سرچ کردم لینکهای دانلودش خراب بود.

کسی میتونه کمک کنه.

دیدم مپهای شیشه ای اومده و خیلی مپهای جالب دیگه.

ras4321
December 30th, 2010, 00:54
سلام
میگم igi نسخه جدیدش نیومده؟ یا بازی که تو مایه های همون باشه؟ یعنی دقیقا همون ;)
من تا حالا فقط از آی جی آی خوشم اومده

اگر منظورت igi ورژن 2 هست که خیلی وقته اومده است. اما با این که امکانات زیادی اضافه شده است، من هر چی کار کردم نتوانستم از مرحله یک بالاتر برم!
در کل نسخه یک خیلی قشنگ و مهیج تر بود. یادش بخیر 7 سال پیش بازی می کردیم!

samir777
February 1st, 2011, 23:07
وقت بخیر

کسی بازی dead space بازی کرده؟.اگه بازی نکردید پیشنهاد میکنم که بخرید و بازی کنید .این بازی محشر ترین بازی هست

که تو عمرم دیدم.جدیدا نسخه 2 هم اومده تو بازار .در این بازی تکنولوژی داخل سفینه فضایی رو به واضح میبینید.

بهتون قول میدم اگه این بازی رو برید میگید این بازی بهترین بازی دنیاست.

goodgirles
February 2nd, 2011, 11:55
این هم یکجور بازی کامپیوتری :

خطوط سیاه رو از سمت راست به سمت چپ حرکت دهید

Stripes ([Only registered and activated users can see links])

Tiesto
April 11th, 2011, 13:42
من قدیما یه بازی بازی میکردم اسمش slave zero بود یه ربات بود که میخواست شهرو از بیگانگان پاک کنه
و فقط روی ویندوز 98 کار میده
کسی هست اینو بازی کرده باشه و بتونه رو ویندوز xp اجرا کنه

Tiesto
April 17th, 2011, 13:05
اینم تصویر بازی slave zero کسی نمیدونه چجوری میشه تو ویندوز xp اجراش کرد ؟

Tiesto
April 17th, 2011, 20:12
من که فکر میکنم این تایپیک رو فتح کنم مثل اینکه خودم باید جواب خودم رو بدم.

moj65
April 17th, 2011, 21:36
اینم تصویر بازی slave zero کسی نمیدونه چجوری میشه تو ویندوز xp اجراش کرد ؟

چه ریخت زشتی داره این

یه چند تا لینک پیدا کردم امشب دانلود می کنم صبر کن فردا لینک می گذارم
می خوام ببینم این چیه به خاطرش همچین می کنی

Tiesto
April 18th, 2011, 11:57
ممنون دوست عزیز اخه این بازی خاطره های خیلی خوبی رو برام زنده میکنه بر میگرده به سال 83

ولی اونقدر هم که میگی زشت نیست ها

zofishel
April 18th, 2011, 14:26
سلام
من دوتا بازي مي كنم كسي اينجا هست كه دوتا بازي كنه ؟ بازي خيلي استراتژيك و جذابي هست.

Tiesto
April 18th, 2011, 15:50
سلام
من دوتا بازي مي كنم كسي اينجا هست كه دوتا بازي كنه ؟ بازي خيلي استراتژيك و جذابي هست.

سلام
من دوتا بازی میکنم ولی کلا بیشتر کانتر رو دوست دارم الان هم بیشتر darksider بازی میکنم