PDA

View Full Version : تمام اطلاعات ترید با موبایل

صفحه ها : [1] 2 3

m.shekaarian
November 28th, 2007, 23:25
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
راستش خیلی از دوستان علاقه مند به بازار فارکس از جمله خود من قسمت زیادی از روز را در محل کار خود بدون هیچ دسترسی به چارت خودشون سپری می کند
و فرصتهای زیادی را از دست بدهند .
هدف از ایجاد این تاپیک راهنمائی گرفتن از دوستان درباره روش تریدشون . نوع گوشی مورد استفاده و قابلیتهای ورژن متاتریدر مخصوص موبایل می باشد .
از دوستانی که از این روش استفاده میکنند دعوت میکنم اطلاعات خودشون را در اختیار ما نیز قرار دهند . در صورتی که عکش گوشی و قابلیتهای اون را هم اضافه کنند ممنون میشم
التماس دعا :)

behrouz-fx
December 2nd, 2007, 16:35
با عرض سلام و احترام خدمت دوستان
پیشنهاد میکنم برای خرید pocket pc حتما سری به این 2 سایت بزنید.
[Only registered and activated users can see links]
تو این 2 تا سایت میتونین اطلاعات خوبی در مورد امکانات , قیمتها و تصاویر pocket pc ها پیدا کنید.
از بین مارکهای مختلف من HTC رو ترجیح میدم.
معمولا گوشیهایی که keyboard دارن , بین 100 تا 200 تومن گرونتر هستند که فکر میکنم واسه ما کار آیی نداره .
امکانات گوشیها شبیه به هم هستند, 99% صفحه تاچ و wifi و gprs و بلوتوث دارند.
در کل پیشنهاد بنده گوشی HTC مدل p3300 هست که علاوه بر امکانات بالا و شکل زیبا , GPS (موقعیت یاب ماهواره ای) هم داره.قیمت هم حدود 690000 میباشد.
در مورد روش ترید هم, فکر میکنم بیشتر به درد manage کردن پوزیشن های باز در مواقع اضطراری میخوره یا به درد افرادی می خوره که با چارت خالی و خطوط s & r کار میکنن, چون فکر میکنم که اندیکاتور زیادی برای متاتریدر موبایل وجود نداره.
پ.ن : اگه تو تهران زندگی میکنید , بد نیست سری به مجتمع پایتخت واحد 212 بزنید.

kamal2006
December 2nd, 2007, 22:15
با سلام

با تشکر از مجید عزیز که این بحث رو شروع کردن، راستش من هم به همین مشکل ایشون مبتلا هستم و در نظر دارم که بزودی یک پاکت پی سی تهیه کنم. خوشحال میشم از دوستانی که دارن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن.
از دوستان علی آقای اسکلتور رو دیدم که از این مورد استفاده میکنند.
راستی یکی بگه دقیقا چه اندیکاتورهایی رو داره؟ آیا همه اندیکاتورهای دیفالت متاتریدر رو داره؟
صفحه اسکرین اش حداقل چند اینچ باشه؟
سرعت اینترنت ایرانسل چقدره؟ قابل مقایسه با dial up یا adsl هست یا خیر؟
برای کسی که بخواد برای اولین بار از این دستگاهها استفاده کنه، صفحه کلید باشه بهتره یا نباشه؟

ممنون

kamal2006
December 2nd, 2007, 23:05
سلام مجدد

چندتا سایت دیدم که اطلاعات فنی خوبی در زمینه انواع پاکت پی سی دارن:
سایتهای فارسی
لینک 1 ([Only registered and activated users can see links])
لینک 2 ([Only registered and activated users can see links])
لینک 3 ([Only registered and activated users can see links])
لینک 4 ([Only registered and activated users can see links])
لینک 5 ([Only registered and activated users can see links])
لینک 6 ([Only registered and activated users can see links])

سایتهای انگلیسی
لینک 1 ([Only registered and activated users can see links])
لینک 2 ([Only registered and activated users can see links])

موفق باشید

hamid3765
December 2nd, 2007, 23:47
سلام

دوستان لطف کنند مدل دستگاهی هم که استفاده میکنند رو بنویسند:);)

a_skeletor
December 3rd, 2007, 00:41
سلام سلام
من قبلا نصفه نیمه پست مرتبط دارم ولی چون می خوام شروع بازار رو برای ین ببینم الان اینجا کاملشو می زارم

انواع گوشی های PPC متداول داخل ایران I-Mate , HTC , Q-tek است و تقریبا یکی هستند ولی قیافشون فرق می کنه

cpu های این گوشی ها 200 و 300 و 400 مگا هرتز است و حافظه داخلی 32 و 64 و 128

بزرگترین صفحه رو Imate jasjar داره
برای دیدین مدلهای imate سایت [Only registered and activated users can see links]
برای HTC سایت [Only registered and activated users can see links] رو ببینید

قیمت این گوشی ها از 300 تومن برای imate SP3 شروع میشه که بدلیل نداشتن صفحه touchpad ارزش نداره و کلی دردسر داره بعدی Imate jamin است حدود 420 و دیگه تا یک میلیون تنوع گوشی است ولی رنج 500 تا 600 مناسبترین رنج و دارای تنوع بالا برای انتخاب گوشی است .

اما این اطلاعات رو از پاساژ علاالدین هم می تونید بگیرید حالا اطلاعات متاتریدری
اولا متا فیبو برای smartphone ها مجانی و برای PDA ها 40 دلار است که تو ایران همه smartphone کار هستند

من چند تا عکس میزارم که راحت تر ببینید

a_skeletor
December 3rd, 2007, 01:35
اول صفحه قیمت ها که تمام ارزها رو و طلا رو داره ولی من بقیه رو hide کردم از اینجا یا از چارت می تونید اوردر بگیرید

بعد خود چارت که همون امکانات متا مثل کندل و بار چارت و زوم و پریودهای مختلف و رنگ زمینه و ... رو داره

صفحه اندیکاتورها که شامل

ADX
Average true range (ATR
Commodity channel index (CCI
DeMarker
MACD
Momentum
Moving average (SMA , EMA , ..
OsMA
Parabolic SAR
Relative strength Index (RSI
Standard Deviation
Stochastic
است

البته در مواردی که setting داریم مثل MACD و استوکاستیک و میانگین ها هم قابلیت تنظیم اعداد وجود دارد
و محاسبه بر حسب close و high و ... وجود دارد
راستی شرمنده عکس ها بده دوربینم دستم نیست مجبور شدم با وب کم نوت بوک بگیرم که متاسفانه ثابت هم هست

سعید حاج حیدری
December 3rd, 2007, 01:43
خیلی ارادات داریم خدمتتون ها علی اقا
حاجی به نظرت Q-TEK S200 خوب هست جواب کار رو میده
راستی مدل ایمیت خودت چی هست

kamal2006
December 3rd, 2007, 01:44
سلام سلام

علی جان (نه علیجان) از سرعت اتصال ایرانسل هم بگو در چه حد هست؟ راضی کننده است؟

ممنون

kamal2006
December 3rd, 2007, 01:46
خیلی ارادات داریم خدمتتون ها علی اقا
حاجی به نظرت Q-TEK S200 خوب هست جواب کار رو میده
راستی مدل ایمیت خودت چی هست
سلام

منم تعریف زیادی از این مدل شنیدم، به نظر بدک نیست.
مدل ایمیت علی آقا هم PDAL هست که حدود 500 تا 540 تومان است.

ممنون

a_skeletor
December 3rd, 2007, 16:21
سلام سلام

علی جان (نه علیجان) از سرعت اتصال ایرانسل هم بگو در چه حد هست؟ راضی کننده است؟

ممنون

سلام
والا نمی گم خیلی خوبه ولی در کل جواب میده اما فیبو بعضی وقتها اذیت می کنه
مثلا ایران سل اگه قطع بشه معمولا 3 4 ساعته وصل می شه اما الان فیبو از بعد از ظهر 5 شنبه سرور ریلش قطع شده امروز دمو اش راه افتاد ولی تا 2 ساعت پیش ریلش هنوز قطع بود.
البته با توجه به اینکه مجانیه بازم بهتر از هیج چی است

سرعت ایرانسل در مواردی که وصل است حدودا 512Kbps است و چارت کاملا ریل است و حتی 1 دقیقه ایی هم میشه ترید کرد اما مکان که عوض میشه قطع و وصل میشه ... از یک انتن به انتن دیگه و باید متا رو باز و بسته کرد

کلا به درد اسکالپ نمی خوره اگه پوزیشن ها تون یکی دو روزه است برای manage کردن معاملات خیلی خوبه ولی جای PC یا نوت بوک با متا و اینترنت عادی رو نمی گیره برای کسانی که سر کار میرند و شب میان خونه افسوس موقعیت های از دست رفته رو می خورند مناسبه;)

سوال دیگه ایی بود در خدمتم:blush:

202020202020
December 3rd, 2007, 18:41
آقا من اگر بخوام موبایل رو به لب تاپ وصل کنم و اینترنت ایرانسل رو تو لب تاپ استفاده کنم
1-آیا امکان داره؟
2-حد اقل چه نوع گوشی لازم داره؟
3- چه امکانت دیگری از جمله نرم افزار یا سخت افزار خاصی می خواد؟
ممنون اگر جوابو بدین

forexsrd
December 3rd, 2007, 19:47
فیبو از بعد از ظهر 5 شنبه سرور ریلش قطع شده امروز دمو اش راه افتاد ولی تا 2 ساعت پیش ریلش هنوز قطع بود.
:blush:

يعني نصف پنج شنبه و جمعه و نصف دوشنبه چارت ريل فيبو نداشتيد؟
با اين قطع شدن سرور فيبو تكليف پوزيشن هاي باز چي ميشه آيا فيبو جوابگوست؟

a_skeletor
December 3rd, 2007, 20:16
يعني نصف پنج شنبه و جمعه و نصف دوشنبه چارت ريل فيبو نداشتيد؟
با اين قطع شدن سرور فيبو تكليف پوزيشن هاي باز چي ميشه آيا فيبو جوابگوست؟

سلام سلام
متاتریدر عادی که وصل بود :happy:متا تریدر موبایل قطع بود

دو روز اگه کلا سرور ریل قطع شه که ملت منفجرشون می کنن از بس email میزنند :laugh:

202020202020
December 3rd, 2007, 20:18
آقا من اگر بخوام موبایل رو به لب تاپ وصل کنم و اینترنت ایرانسل رو تو لب تاپ استفاده کنم
1-آیا امکان داره؟
2-حد اقل چه نوع گوشی لازم داره؟
3- چه امکانت دیگری از جمله نرم افزار یا سخت افزار خاصی می خواد؟
ممنون اگر جوابو بدین

.....

m.shekaarian
December 3rd, 2007, 20:48
سلام
علی جان ممنون خیلی لطف کردید .
راستی علی جان از این گوشیهای چینی داخل بازار مدلی هست که این کارائی هارو داشته باشه ؟

Tom_bishop
December 3rd, 2007, 20:53
سلام ، من حدود 3 ماهه که دارم این کارو انجام میدم و خیلی هم راضیم ، با گوشی p990 از طریق کابل usb ، یه خط دائمی ایرانسل بگیر و با طرح طلائی از اینترنت رایگان با پهنای باند 460kbps استفاده کن ، البته میتونی از k750 یا حتی k310 هم استفاده کنی ولی پهنای باند کم میشه ، ضمنا بروکر ACM سیستمی رو داره که میشه با تمام گوشیهای دارای GPRS وارد صفحه وب این بروکر شد و با وارد کردن UserName و Pass ترید انجام داد و نیاز به نرم افزار خاصی نداره .

m.shekaarian
December 3rd, 2007, 21:04
امروز یه سرک کوچیکی به فروشگاه اصفهان سل زدم این مدلو پسندیدم واقعا عالی بود

و قیمت : 640 هزار تومان

m.shekaarian
December 3rd, 2007, 21:06
سلام ، من حدود 3 ماهه که دارم این کارو انجام میدم و خیلی هم راضیم ، با گوشی p990 از طریق کابل usb ، یه خط دائمی ایرانسل بگیر و با طرح طلائی از اینترنت رایگان با پهنای باند 460kbps استفاده کن ، البته میتونی از k750 یا حتی k310 هم استفاده کنی ولی پهنای باند کم میشه ، ضمنا بروکر ACM سیستمی رو داره که میشه با تمام گوشیهای دارای GPRS وارد صفحه وب این بروکر شد و با وارد کردن UserName و Pass ترید انجام داد و نیاز به نرم افزار خاصی نداره .

سلام و عرض تشکر
لطف میکنید و کمی بیشتر توضیح بفرمائید .
ایا از سری نوکیا مثلا 7610 هم میشه استفا ده کرد . ممنونم

Talkh
December 4th, 2007, 12:27
امروز یه سرک کوچیکی به فروشگاه اصفهان سل زدم این مدلو پسندیدم واقعا عالی بود

و قیمت : 640 هزار تومان

سلام
تصوير را ندارم
ممكن است نام-شماره مدل و مشخصات مدل را ذكر كنيد. مثل ram

من HTC touch را بدون گارانتي 570 تومان در پايتخت ديدم.(با گارانتي تقريبا 100 تومان اضافه ميشود)

m.shekaarian
December 4th, 2007, 21:24
سلام
تصوير را ندارم
ممكن است نام-شماره مدل و مشخصات مدل را ذكر كنيد. مثل ram

من HTC touch را بدون گارانتي 570 تومان در پايتخت ديدم.(با گارانتي تقريبا 100 تومان اضافه ميشود)

p3350 htc

kamal2006
December 5th, 2007, 17:54
سلام مجدد

چندتا سایت دیدم که اطلاعات فنی خوبی در زمینه انواع پاکت پی سی دارن:
.........

سلام

این سایت هم فروش آنلاین داره
لینک ([Only registered and activated users can see links])

معروفترین و پرکاربرد ترین مارکهای پاکت پی سی در ایران بترتیب :
I-mate
HTC
Q-tek
O2
در فروم ها و انجمن های فارسی اطلاعات خیلی خوبی میشه در این رابطه بدست آورد بخصوص این فروم ها که کاربران این دستگاهها تجربیاتشون رو بطور واضح و مستقیم بیان میکنن:
persiantools.com ([Only registered and activated users can see links])
p30world.com ([Only registered and activated users can see links])
siscenter.com ([Only registered and activated users can see links])
phalls.com ([Only registered and activated users can see links])

m.shekaarian
December 7th, 2007, 11:31
دوستان دیگه نظری ندارند ؟

a_skeletor
December 7th, 2007, 11:36
خوب در باب اطلاع رسانی بگم که

برنامه موبایل تریدینگ الپری که اصلا وصل که نشد هیچی دستگاه هم هنگ می کرد باید ریست می کردم

ماله نورت فایننس که کار می کرد ولی به شدت کند بود یعنی در هر 4 5 بار یک بار به سرور ریل وصل می شد اونم داغون بود دموش البته خوب بود

اما ماله میگ هم پلاتقرم کامل تری داشت هم راحت وصل می شد اما مشکلی که داشت این بود که اتوماتیک وصل نمی شد باید اول دستی GPRS رو روشن می کردی بعد وصل می شدی البته به سرور ریل 1 وصل نمی شد ولی به سرور ریل 2 وصل شد

فیبو هم تا حالا خیلی خوب بود ولی الان من که نمی تونم به سرور ریلش وصل شم فقط دموش وصله

دارم شک میکنم به ایرانسل که نکنه بعضی از پورت ها رو بسته باشه یا مشکل داشته باشه چون نمیشه چهار تا بروکر یکیش درست حسابی نباشه !!!!

m.shekaarian
December 7th, 2007, 13:54

برنامه موبایل تریدینگ الپری که اصلا وصل که نشد هیچی دستگاه هم هنگ می کرد باید ریست می کردم

ماله نورت فایننس که کار می کرد ولی به شدت کند بود یعنی در هر 4 5 بار یک بار به سرور ریل وصل می شد اونم داغون بود دموش البته خوب بود

اما ماله میگ هم پلاتقرم کامل تری داشت هم راحت وصل می شد اما مشکلی که داشت این بود که اتوماتیک وصل نمی شد باید اول دستی GPRS رو روشن می کردی بعد وصل می شدی البته به سرور ریل 1 وصل نمی شد ولی به سرور ریل 2 وصل شد

فیبو هم تا حالا خیلی خوب بود ولی الان من که نمی تونم به سرور ریلش وصل شم فقط دموش وصله

دارم شک میکنم به ایرانسل که نکنه بعضی از پورت ها رو بسته باشه یا مشکل داشته باشه چون نمیشه چهار تا بروکر یکیش درست حسابی نباشه !!!!

سلام . عرض تشکر
علی در باب پنج شنبه و جمعه ممکنه از خطوط ایرانسل باشه پون در این دور روز اینترنت مجانی ارائه میده ممکنه از ترافیک بین خطوط باشه .:(

moshaver
December 7th, 2007, 19:44
سلام
من از چهارشنبه با میکرو alpari دارم امتحان میکنم.
هیچ مشکلی نبوده
البته خود برنامه metatrader تا GPRS را فعال نکنی - online نمیشه.
و نکته دیگه: برنامه متاتریدر فعال خیلی زود باطری را خالی میکند. ( تقریبا سه یا چهار ساعت مداوم باطری خالی میشه)

در باب پنجشنبه و جمعه هم بگم: اینترنت وصل میشه. سعی در باز کردن صفحات وب هم میکنه. ولی نمیتونه. من که نتوانستم در این دو شبانه روز یک صفحه را راحت ببینم. که البته در کار متاتریدر اختلالی ایجاد نکرده.

kamal2006
December 8th, 2007, 00:40

سلام

فکر میکنید اگه بشه نسخه اصلی متاتریدر موبایل رو از متاکوتز خرید این مشکلات برطرف میشه؟
اصلا این نسخه قابل خرید از داخل ایران هست یا خیر؟
دوستان اگه کسی خریده لطف کنه بگه به چه صورت خریده، چون فکر کنم قیمتش حدود 45 دلار باشه و خیلی زیاد نیست.

ممنون

hossein shariat
December 10th, 2007, 00:21
من از ایرانسل استفاده کرده ام و یک پاکت پی سی کاجم دارم که وصلش می کنم به لپ تاپ و از اینترنت ایرانسل گوشی روی لپ تاپ استفاده می کنم.البته هر گوشی یا پاکت پی سی ظاهرا این امکان را ندارد و در کاجم و سایر گوشیهای آی میت برنامه ای به نام مودم-لینک هست که این اتصال و استفاده از اینترنت موبایل را در پی سی ممکن می کند.مشابه این برنامه در سونی اریکسون اسمشmobile networking wizard هست.
اما گاهی هر کاری می کنم ارتباط برقرار نمیشه.یعنی دکمه کانکت را که در کانکشن مربوطه در لپ تاپ می زنم تا مرحله registering your computer on the network میره و اونجا گیر میکنه.بسیاری اوقات هم بعد از وصل شدن می بینم اصل اینترنت ایرانسل قطعه و هیچ صفحه ای باز نمیکنه.(این 50%اوقات!!)از چند روز پیش وقتی با لپ تاپم وصل میشدم به اینترنت ایرانسل موبایل پلت فرم فیبو کانکت نمیشد اما پلت فرم اف ایکس اسلامیک کانکت میشد.امروز دیگه هیچ کدام کانکت نمیشه.یاهومسنجرم هم signin نمیشه ولی در همان لحظه هر صفحه ای را بخواهم از روی لپ تاپ با همان اینترنت باز میکنه حتی صفحه های نسبتا سنگین یعنی اینترنت وصل و سرعت مناسبه .فایروال لپ تاپم هم راخاموش کردم.ظاهرا ایرانسل پورتها را بسته چون دلیل دیگری به ذهنم نمیرسه.کس دیگری از دوستان هست امتحان کنه نتیجه را اطلاع بده؟

silent_killer
December 11th, 2007, 09:11
با سلام خدمت تمام دوستان گل . من تو فارکس تازه کارم ولی دارم میرم دنبال یه پاکت پی سی . آیا این مسئله که ایرانسل پورتها رو بسته صحت داره ؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید

nabeghe
December 11th, 2007, 11:15
سلام اول از همه به خاطر اينكه پست نامربوط ميزنم معذرت مي خوام آخه تعداد پست هام كمه نمي تونم تاپيك بزنم.
سوال من در مورد اينترنت adsl هست. در استراتژي من استفاده از ترلينگ استاپ نقش مهمي داره اما من نمي تونم براي استفاده از اين امكان با خط دايل اپ م تلفن خونه رو مشغول كنم.مي خوام بدونم اگه يك اشتراك adsl 64 با 5/1 گيگ حجم ماهيانه بگيرم براي متا تريدر و كارهاي ديگه كافيه؟ آخه اونتور كه من مي بينم در پايين جايي كه سند و رسيو متاتريدر رو نوشته در مدت حدود 20 -25 دقيقه اين حجم به 3 -4 مگا بايت مي رسه .حالا اگه بخوام در روز 7-8 ساعت متا رو باز بزارم حجم 5/1 گيگي براي همون هفته اول هم بس نمي كنه.
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

pejman-m
December 11th, 2007, 12:50
سلام،
من تا جایی که میدونم تریلینگ استاپ(اگه منظور به صورت دستی نباشه،مثل سیستم ntd ) ربطی به online بودن یا نبودن نداره.
ضمنا من خیلی خیلی بعید میدونم که متاتریدر همچین حجمی رو مصرف کنه،بلکه خیلی پایینتره. برای امتحانش فقط متا رو باز کنید و بعد از 1 ساعت تو قسمت status کانکشن کامپیوتر ببینید چقدر حجم جابجا شده.
دست آخر،چرا یه adsl ،64k نامحدود نمیگیرید؟(اکثر افراد وقتی علاوه بر کارت اینترنتی که میخرند؛هزینه اشغال خط مخابرات رو هم حساب کنند میبینند که از یه adsl نامحدود بیشتر میشه.ضمن اینکه خط هم اشغاله)
سلام اول از همه به خاطر اينكه پست نامربوط ميزنم معذرت مي خوام آخه تعداد پست هام كمه نمي تونم تاپيك بزنم.
سوال من در مورد اينترنت adsl هست. در استراتژي من استفاده از ترلينگ استاپ نقش مهمي داره اما من نمي تونم براي استفاده از اين امكان با خط دايل اپ م تلفن خونه رو مشغول كنم.مي خوام بدونم اگه يك اشتراك adsl 64 با 5/1 گيگ حجم ماهيانه بگيرم براي متا تريدر و كارهاي ديگه كافيه؟ آخه اونتور كه من مي بينم در پايين جايي كه سند و رسيو متاتريدر رو نوشته در مدت حدود 20 -25 دقيقه اين حجم به 3 -4 مگا بايت مي رسه .حالا اگه بخوام در روز 7-8 ساعت متا رو باز بزارم حجم 5/1 گيگي براي همون هفته اول هم بس نمي كنه.
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

pejman-m
December 11th, 2007, 12:53
پس چرا نقل قول من رفت پایین؟!!;)

pejman-m
December 11th, 2007, 13:16
من یه بار تو یه تاپیک دیگه اینو گفتم،درسته امکانات اکثر پاکت پی سی ها مشابهند،ولی برای ترید دو نکته مهمه:
صفحه بزرگ باشه،وگرنه خیلی آدم اذیت میشه. و cpu سرعت بالا داشته باشه وگرنه هی هنگ میکنه.
یه عیب اساسی تو ورژن موبایل متا ،قبول نکردن اندیکاتورهای custom است،حجم این اندیکاتورها خیلی پایینه،نمیدونم چرا این امکان رو اضافه نمیکنه.
من ایمیل برای متا زدم،ولی اونا گفتن که فعلا همچین قصدی رو ندارند. بد نیست افراد دیگه هم این ایمیل رو بزنند،شاید به فکرش بیفتند.

nabeghe
December 11th, 2007, 14:40
برا adsl 64 نا محدود فكر نمي كنم شركتي باشه كه توي مشد سرويس بده.تازه نامحدود ها يكم گرونم هستند و براي بودجه دانشجويي ما نمي صرفه.
در ضمن چطور تريلينگ ربطي به آنلاين بودن نداره؟ يعني ميشه شما تريلينگ رو 15 انتخاب كنيد و بعد dc بشي بري سبزي بخري بيايي ببيني با تريلينگ 15 پيپ متا استاپ و پروفيتت رو جابه جا كرده؟

hamid3765
December 11th, 2007, 21:07
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

سلام

من خودم اشتراک 3 ماهه دارم با همون ترافیک حجمی 5 گیگ و همیشه هم آخر سه ماه زیاد میارم در روز10 یا 12 ساعت on هستم تازه کلی هم دانلود دارم از آخر هم هر دفعه بین 1 تا 2 گیگ زیاد میارم :happy::happy:
خاطرت جمع باشه که کم نمیاری .......;)

موفق باشید:);)

a_skeletor
December 11th, 2007, 23:31
سلام سلام
از امروز دوباره ریل ترید موبایل راه اقتاد قکر کنم به خاطر cfd بود که قطع شده بود حالا تا کی دوباره قطع شه خدا می دونه :cool:

saba1515
December 12th, 2007, 02:12
سلام
آیا ورژنی از متا تریدر واسه سیستم عامل سمبین (symbian 9) وجود داره؟

hossein shariat
December 12th, 2007, 07:48
سلام سلام
از امروز دوباره ریل ترید موبایل راه اقتاد قکر کنم به خاطر cfd بود که قطع شده بود حالا تا کی دوباره قطع شه خدا می دونه :cool:

علی آقا قطع شدن ربطی به فیبو نداشت.چون همانطور که گفتم من وقتی پاکت پی سی را به لپ تاپم هم وصل میکردم و از اینترنت ایرانسل روی لپ تاپ استفاده می کردم، ریل فیبو(با پلت فرم معمولی روی لپ تاپ)با آن اینترنت وصل نمی شد اما دموی فیبو وصل می شد.( من اصلا از نسخه موبایل استفاده نمی کنم)من هم الان دوباره چک کردم دیدم ریل دوباره وصل میشه.بنابراین ایرانسل بعضی پورتها را بسته بوده الان دوباره باز کرده.تا ببینیم کی دوباره می بنده:cool:

raminayat
December 12th, 2007, 11:28
سلام
آیا ورژنی از متا تریدر واسه سیستم عامل سمبین (symbian 9) وجود داره؟

خیر وجود ندارد.

a_skeletor
December 12th, 2007, 16:08
علی آقا قطع شدن ربطی به فیبو نداشت.چون همانطور که گفتم من وقتی پاکت پی سی را به لپ تاپم هم وصل میکردم و از اینترنت ایرانسل روی لپ تاپ استفاده می کردم، ریل فیبو(با پلت فرم معمولی روی لپ تاپ)با آن اینترنت وصل نمی شد اما دموی فیبو وصل می شد.( من اصلا از نسخه موبایل استفاده نمی کنم)من هم الان دوباره چک کردم دیدم ریل دوباره وصل میشه.بنابراین ایرانسل بعضی پورتها را بسته بوده الان دوباره باز کرده.تا ببینیم کی دوباره می بنده:cool:

سلام سلام
منم دوباره زنگ زدم خانومه گفت ما کاری انجام ندادیم فهمیدم مشکل از ایرانسل است:blink:
هیچ چی کامل و درست حسابی نداریم خدایش 6 ماه GPRS اش راه افتاده تا زنگ میزنیم میگه مشکل وجود داره ما در حال تست هستیم !!!!!!! من از موبایل سخت می تونم از VPN استفاده کنم شما با لپ تاپ ببین میشه یا نه
اگه ip استاتیک داشته باشه میشه با vpn دورش زد پورت رو باز کرد ولی اگه دینامیک باشه قاط می زنه

a_skeletor
December 12th, 2007, 16:10
خیر وجود ندارد.

متا تریدر نداره
ولی قکر کنم بروکر mig علاوه بر متاتریدر موبایل برای smartphone و برنامه PDA ها یه برنامه هم برای ترید با موبایل های سیمبین با استقاده از wap داره که امکانات کمی داره ولی میشه باهاش ترید کرد

mearaj_fx
December 20th, 2007, 20:34
با تشکر از مجید عزیز که این بحث رو شروع کردن، راستش من هم به همین مشکل ایشون مبتلا هستم و در نظر دارم که بزودی یک پاکت پی سی تهیه کنم. خوشحال میشم از دوستانی که دارن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن.
از دوستان علی آقای اسکلتور رو دیدم که از این مورد استفاده میکنند

aska
December 25th, 2007, 22:12
سلام به دوستان
اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا یه ندایی هم به من بدین که:
میشه اینترنت موبایل رو با اینفرادد یا همون مادون قرمز تو لبتاپ استفاده کرد؟
مرسی

aska
December 29th, 2007, 18:40
سلام به دوستان
مرسی

کسی جواب ما رو بلت نیست؟

Behzad_es
December 31st, 2007, 23:44
سلام به دوستان
مرسی

لپ تاپ Fujitsu Siemens AmiloPro V3545 امکان استفاده از اینترنت موبایل (GPRS) داره.

a_skeletor
January 4th, 2008, 15:19
کسی جواب ما رو بلت نیست؟

با اینفرارد نمیشه
ولی با bluetooth و usb cable میشه البته باید اول تنظیمات مودم رو در پاکت پیسی تنظیم کنید اما نوکیا و سونی اریکسون اتوماتیک با نصب سی دی خودش مودم usb رو فعال می کنه

سعید حاج حیدری
January 4th, 2008, 15:58
حاج علی به نظرت بین دو ایمیت پدال و کیو تک اس 200 کدومش بهتر است فقط برای ترید کار دیگر باهاش ندارم

a_skeletor
January 4th, 2008, 16:12
حاج علی به نظرت بین دو ایمیت پدال و کیو تک اس 200 کدومش بهتر است فقط برای ترید کار دیگر باهاش ندارم

سلام سعید جان
pdal گوشی خوبی است ولی اولا تا حدودی اذیت کن است و صفحه اش به نسبت بقیه کوچکتر است برای imate من jas jam رو پیشنهاد می کنم ولی کلا برو تو خط HTC که ساپورت خیلی خولی داره :happy:

farvahar
January 4th, 2008, 16:52
با درود به همهء دوستان

اين چطوره؟

30475

voyager

aska
January 4th, 2008, 17:08
با اینفرارد نمیشه
ولی با bluetooth و usb cable میشه البته باید اول تنظیمات مودم رو در پاکت پیسی تنظیم کنید اما نوکیا و سونی اریکسون اتوماتیک با نصب سی دی خودش مودم usb رو فعال می کنه

تشکر از جوابتون
راهشو پیدا کردم البته مثل همون کابل هستش
یه کانکشن دیال آپ درست می کنی و مودم رو گوشی انتخاب می کنی که خود xp درایور مودم موبایل رو داشت و نصبش کرد
تو کانکشن هم به جای شماره تلفن می زنی *99***1#
و بدون یوزر نیم و پسورد
سرعتشم بد نیست
در ضمن من امتحان کردم برای یک جفت ارز رو متاتریدر فقط حدود 200 کیلوبایت در ساعت ترنسفر داره که با ایرانسل میشه 40 تا یک تومانی;)

Behzad_es
January 4th, 2008, 18:41
HTC مدلی دارد به نام Touch که مدل قشنگیه.

صفحه نمایش: 65 هزار رنگ - 240x320 پیکسل
حافظه داخلی: 64 مگابایت -قابل افزایش با کارت SD تا 128 مگابایت
امکانات ارتباطی: GSM - GPRS - EDGE - WiFi 802.11 b/g
امکانات دستگاه : پردازنده 201 مگاهرتزی - دوربین 2 مگاپیکسل - تشخیص دست خط - ویندوز موبایل 6
عمر باتری و وزن: 5ساعت - 112 گرم
قیمت : 710,000 تومان

به نظرم این PDA فقط سه تا ضعف داره:
1- صفحه کلید نداره و لمسی هست(بر خلاف آی میت JasJam که ماشالله)
2- پردازنده 201 مگاهرتزی تو بعضی کارها شاید اذیت کنه.
3- عمر باتری 5 ساعت زیاد مناسب نیست(البته بین PDA ها آنچنان هم کم حساب نمیاد)

aska
January 4th, 2008, 18:52
دوستانی که استفاده کرده اند یا تو کار موبایلند بهترینPDA موجود در بازار ایران چیه و قیمتش
مرسی

a_skeletor
January 5th, 2008, 19:05
دوستانی که استفاده کرده اند یا تو کار موبایلند بهترینPDA موجود در بازار ایران چیه و قیمتش
مرسی

یه نظر من jasjar قیمتش بسته به قفل شکستن و گارانتی بودن یا نبودن از 790 تا 1200 متغیر است ولی تنها مشکلش اینه که یه کم گنده است در ضمن wm6 هم هست

arshiaaziz2000
January 6th, 2008, 19:43
سلام
کدام یک از بروکرها امکان ترید با موبایل را فراهم می کنند؟

moshaver
January 6th, 2008, 21:56
مرسی

من از HTC TOUCH راضیم.
واقعا ظریف و خوش دست طراحی شده
با گارانتی در سایت gsm.ir قیمت 580 هزار تومان اعلام شده.

Behzad_es
January 7th, 2008, 12:10

htc P4350

مشخصات :

a_skeletor
January 7th, 2008, 19:32
سلام
کدام یک از بروکرها امکان ترید با موبایل را فراهم می کنند؟

سایت هر بروکری رو که چک بفرمایید توش نوشته ترید با موبایل داره یا نه

ولی کلی اگه فرض کنیم در حال حاضر اکثر بروکرهایی که اینجا مطرح شده این قابلیت رو دارند

Chipal
January 7th, 2008, 19:37
یه نظر من jasjar قیمتش بسته به قفل شکستن و گارانتی بودن یا نبودن از 790 تا 1200 متغیر است ولی تنها مشکلش اینه که یه کم گنده است در ضمن wm6 هم هست

سلام علی جان
آقا این موبایل ویندوز 6 بودنش حُسن هست دیگه . درسته ؟

شرمنده اگه سئوالم خیلی زیر کودکستان بوذ ! :blush::p

مخلصیم
چیپال

Behzad_es
January 8th, 2008, 21:35
سلام علی جان
آقا این موبایل ویندوز 6 بودنش حُسن هست دیگه . درسته ؟

شرمنده اگه سئوالم خیلی زیر کودکستان بوذ ! :blush::p

مخلصیم
چیپال

با سلام
Windows Mobile 6 آخرین ورژن ویندوز موبایل که در 12 ام فوریه 2006 ارائه شد و Crossbow نام گرفت، برای شبکه های 3GSM طراحی شده است.
این سیستم عامل سه نسخه استاندارد دارد:
Windows Mobile 6 Standard برای اسمارت فون‌های بدون صفحه نمایش لمسی
Windows Mobile 6 Professional برای PDA هایی که قابلیت‌های تلفن را هم دارند
Windows Mobile 6 Classic برای PDA های ساده که قابلیت‌های تلفن را ندارند.
ویندوز موبایل 6 بر اساس Windows CE 5.2 طراحی شده و با ویندوز ویستا، Windows Live، Microsoft Office و محصولات Exchange 2007 سازگاری دارد.

ویژگی های Windows Mobile 6
-پشتیبانی رزولوشن 480*800 و 320*320
- قابلیت آپدیت کردن سیستم عامل
- امکان دسترسی راه دور به کامپیوتر رومیزی
- اجرای سریعتر و آسانتر برنامه‌ها
- VOIP (تلفن اینترنتی) بدون اکوشدن صدا
- Windows Live برای ویندوز موبایل
- امکانات پیشرفته بلوتوث
- کارت حافظه با قابلیت کد کردن دیتا و اطلاعات روی کارت حافظه
- برنامه Smart filter برای جستجو سریع بین آهنگ‌ها، Contactها، ایمیل‌ها، فایل‌ها و ...
- برنامه پیشرفته اشتراک اینترنتی برای راه اندازی گوشی به عنوان لپ تاپ
- Outlook Mobile با قابلیت مشاهده ایمیل‌ها به صورت HTML
- امکان جستجو در بین شماره‌ها
- پشتیبانی از امکانات AJAX، Java Script و XMLDOM برای جستجوگر وب
- برنامه Server Search برای جستجوی کامل صندوق ایمیل‌ها
- Net frame work. با نسخه 2 SPL
- برنامه SQL Server در حافظه Rom
و Office 2007

موفق باشید

arshiaaziz2000
January 9th, 2008, 01:55
سلام
من از گوشی سونی اریکسون k750 استفاده می کنم و مارک لپ تاپ ام هم compaq
چطوری می تونم برنامه متا رو روی لپ تاپ ببینم نرم افزار خاصی می خواد ؟ یا هر چیز دیگه بی زحمت کامل توضیح دهید ممنون

سعید حاج حیدری
January 9th, 2008, 12:34
سلام
من از گوشی سونی اریکسون k750 استفاده می کنم و مارک لپ تاپ ام هم compaq
چطوری می تونم برنامه متا رو روی لپ تاپ ببینم نرم افزار خاصی می خواد ؟ یا هر چیز دیگه بی زحمت کامل توضیح دهید ممنون

با اجازه دوستان
اگر نرم افزار متاتریدر را می خواهد همون متاتریدر معمولی است که همه استفاده می کنند برای لپ تاپ هم فرقی نمی کنه می تونید از سایت زیر دنلود کنید

rsa
January 9th, 2008, 14:22
با سلام خدمت همه دوستان و تشکر از بابت این تاپیک

ممکن است در مورد امکان نحوه استفاده از اینترنت ایرانسل در لپ تاپ بیشتر توضیح دهید.

- آیا لپ تاپهایی که GPRS دارند فقط این امکان را دارند ؟ یا می توان با امکان ایجاد ارتباط بین موبایل (ایرانسل) و لپ تاپ در لپ تاپ به اینترنت وصل شد؟

با تشکر

saba1515
January 9th, 2008, 15:36

ممکن است در مورد امکان نحوه استفاده از اینترنت ایرانسل در لپ تاپ بیشتر توضیح دهید.

- آیا لپ تاپهایی که GPRS دارند فقط این امکان را دارند ؟ یا می توان با امکان ایجاد ارتباط بین موبایل (ایرانسل) و لپ تاپ در لپ تاپ به اینترنت وصل شد؟

با تشکر

با سلام
پست شماره 50 همین تاپیک جواب سوال شما رو داره.

168432489
January 9th, 2008, 15:42
.....

rsa
January 9th, 2008, 17:09
با تشکر مجدد

من متوجه نحوه ایجاد کانکشن نشدم ..بعد از تعریف موبایل به جای مودم کانکشن را چگونه درست می کنیم ؟

a_skeletor
January 9th, 2008, 18:13

با تشکر

سلام سلام
گوشی شما چیست ؟

rsa
January 9th, 2008, 18:47
جناب a_skeletor

با سلام و تشکر از توجه شما گوشی من در حال حاضر Nokia 6630 می باشد.

aska
January 10th, 2008, 10:13
در جواب دوست عزیز chartist وسایر دوستانی که مشکل دارند
برای اتصال گوشی به کامپوتر یا لبتاپ با کابل usb :
-1اتصال usb بین موبایل و کامپوتر برقرار کنید
2-درایور گوشی مربوطه رو از سایت اون دانلود کرده و روی کامپیوتر نصب کنید(من برای سونی اریکسون از [Only registered and activated users can see links] دانلود کردم)
3-از all programs/accessories/communication/new connection wizard رو انتخاب کرده و مراحل ساخت یک کانکشن دیال آپ رو انجام بدید که در طول این مراحل جایی که از شما مودم رو می خواد گوشی رو که نصب کرده اید انتخاب کنید و جایی که شماره تلفن می خواد" *99***1#" رو وارد کنید و بدون یوزر نیم و پسورد
در ضمن اگر مودم رو اشتباه انتخاب کرده باشید یا به هر علتی بعد از ایجاد کانکشن روی اون راست کلیک کرده و پراپرتیس رو انتخاب و مودمش رو انتخاب یا تغییر بدید
موفق باشید

Ahmad_reza
January 12th, 2008, 12:02
چندروز پیش یه خبر رو جایی دیدم در مورد ابداع گوشیهایی داری پروجکشن با قابلیت پخش تصاویر با کیفیت DVD بر روی دیوار

اگر کسی از دوستان اطلاعات کاملی در این زمینه داره به اطلاع بقیه دوستان هم برسونه

mehrdad_rp
January 13th, 2008, 13:27
چندروز پیش یه خبر رو جایی دیدم در مورد ابداع گوشیهایی داری پروجکشن با قابلیت پخش تصاویر با کیفیت DVD بر روی دیوار

اگر کسی از دوستان اطلاعات کاملی در این زمینه داره به اطلاع بقیه دوستان هم برسونه

از گوشی های موجود در بازار میشه نوکیا N93i رو نام برد که این قابلیت رو داره
البته مصرف باطری بسیار بالایی داره

aska
January 13th, 2008, 14:30
سلام عزیزان
چه جوری میشه روی گوشی سونی اریکسون ایمیل دریافت کرد که وقتی ایمیل اومد زنگ بزنه؟
کاربردشم اینه که اندیکاتور رو روی سیستم توخونه بذاریم و هر وقت که موقع شلیک شد با ایمیل روی گوشی خبرمون کنه
اگه کسی بلده لطفا ما نا بلدا رو راه بنمایید
مرسی

mehrdad_rp
January 15th, 2008, 10:17
تنظیمات pop3 در موبایلهای نوکیا رو میتوید در این لینک ببینید :

(شامل 3 تا عکس)

اگر همین تنظیمات رو بتونید در سایر گوشی ها هم وارد کنید معمولا جواب میده

البته فراموش نکنید که در تنظیمات ایمیلتون هم pop3 رو فعال کنید

در ضمن یاهو pop3 رایگان نداره ولی گوگل داره

businessmanint
January 20th, 2008, 08:29
دوستان اونوقت این هزینه ایرانسل باش کانکت می شن چقدر میفته؟ فکر کنم باید روزی 2 3 تا شارژ 5000 تومنی ایرنسل بگیرم.

a_skeletor
January 20th, 2008, 17:45
دوستان اونوقت این هزینه ایرانسل باش کانکت می شن چقدر میفته؟ فکر کنم باید روزی 2 3 تا شارژ 5000 تومنی ایرنسل بگیرم.

سلام سلام
اولا لازم نیست که متاتریدر همیشه وصل باشه میشه سر ساعت هایی که ترید می کنید بازش کنید
چون بعضی وقتها هم قطع میشه اصلا به درد اسکالپ نمی خوره
ولی اگه یه روز کامل روشن باشه حدودا 1 مگ دانلود میشه که با کارت پیام رسان میشه 500 تومن
من به شخصه دیگه کلا با موبایل ترید می کنم ماهی یه کارت 10 تومنی می خرم

moshaver
January 20th, 2008, 20:03
سلام سلام
اولا لازم نیست که متاتریدر همیشه وصل باشه میشه سر ساعت هایی که ترید می کنید بازش کنید
ولی اگه یه روز کامل روشن باشه حدودا 1 مگ دانلود میشه که با کارت پیام رسان میشه 500 تومن

با سلام و تشکر
این مطلبی که فرمودید از دید تئوری است یا عملا امتحان کرده اید؟

mohsen66
January 20th, 2008, 20:13
سلام
گوشي apple iphone براي تريد چطوره؟ ميخوام يكي بخرم
كسي داره؟

businessmanint
January 20th, 2008, 23:44
سلام
كسي داره؟

عجب چیزیه این. آقا قیمتش رو می دونی چنده؟

kamal2006
January 21st, 2008, 00:25
سلام سلام
سلام علی آقا

خوبی داداش، مواظب باش آن نشی توی اتاق عمل ;)

سوال:
متاتریدر موبایل رو از سایت فیبو گرفتی؟ چون برای حسابهای زیر 2000 تا یکهفته قابل استفاده است.
شماره ای پی و پورت حساب ریل فیبو رو اینجا بنویس لطفا.
من هر کار کردم نتونستم به حساب ریل ام متصل بشم با پاکت پی سی ام.
ولی به حساب ریل نورث و اف ایک اپن راحت متصل میشد.

ممنون

behrouz-fx
January 21st, 2008, 00:25
سلام
كسي داره؟

یکی از بهترین ویژگی های pocket pc ها اینه که چون ویندوز موبایل دارند میتونین برنامه های خیلی خیلی متنوعی
رو روی اونا نصب کنید, که اکثر اونا *** شده و مجانی هستند , اما در مورد iphone apple فکر نمیکنم برنامه های جانبی زیادی وجود داشته باشه ( حداقل *** شده و مجانی کم پیدا میشه )
پس پیشنهاد میکنم قبل از خرید این گوشی به این جنبه هم توجه کنید.

kamal2006
January 21st, 2008, 00:29
با سلام

اپل ای فون از سیستم عامل لینوکس استفاده میکنه و نمیدونم میشه متا روی اون نصب کرد یا نه.
بهتره به سایت خود اپل مراجعه کنید.

موفق باشید.

mohsen66
January 21st, 2008, 00:52
APPLE IPHONE

علاقه مندان به این گوشی اینجا ها رو حتما ببینید

hoo
January 21st, 2008, 02:10
سلام
من از ایمت جم استفاده میکنم.ومتا تریدر mw را نصب کردم

سعید حاج حیدری
January 25th, 2008, 16:16
سلام علی آقا

خوبی داداش، مواظب باش آن نشی توی اتاق عمل ;)

سوال:
متاتریدر موبایل رو از سایت فیبو گرفتی؟ چون برای حسابهای زیر 2000 تا یکهفته قابل استفاده است.
شماره ای پی و پورت حساب ریل فیبو رو اینجا بنویس لطفا.
من هر کار کردم نتونستم به حساب ریل ام متصل بشم با پاکت پی سی ام.
ولی به حساب ریل نورث و اف ایک اپن راحت متصل میشد.

ممنون

علی کمال راست میگه منم با موبایل htc مدل تاج نتونستم با فقبو کار کنم اگر لطف کنی لینک دانلودش و ای پی پورتشو بگی ممنون میشم
منم با نورث و ینسور و یکی دیگه از بروکرها ردیف کار کردم اما با فقبو مشکل دارم

kamal2006
January 26th, 2008, 16:11
علی کمال راست میگه منم با موبایل htc مدل تاج نتونستم با فقبو کار کنم اگر لطف کنی لینک دانلودش و ای پی پورتشو بگی ممنون میشم
منم با نورث و ینسور و یکی دیگه از بروکرها ردیف کار کردم اما با فقبو مشکل دارم
با سلام و تشکر از سعید عزیز

مشکل من هم دقیقا با این تاچ خوشگل هست که به فیبو نه ریل و نه دمو کانکت نمیشه ولی به بقیه بروکرها وصل میشه.
انجمن های فارسی هم که خیلی هاش ف ی ل ت ر شدن موندم چه بکنم. :nervous::cry:

mahmoud823
January 30th, 2008, 10:49
سلام دوستان
من یه مشگلی دارم اگه میشه راهنماییم کنید
برنامه متای فیبو رو رسم کردم ولی به نظر میرسه نمیتونه به اینترنت وصل بشه
البته گوشیم به اینترنت وصل میشه ولی حتی وقتی که کانکت هستم هم متا اطلاعاتی نشون نمیده
در ضمن گوشیم Jamin هست
با تشکر

mahmoud823
January 30th, 2008, 12:34
رسم کردم = نصب کردم
:blush::blush::blush:

mahmoud823
January 31st, 2008, 11:36
سلام
یه جوونمرد پیدا بشه و مشکل منو حل کنه

سعید حاج حیدری
January 31st, 2008, 17:59
رسم کردم = نصب کردم

دوست عزیز میشه لینکی که برنامه را دانلود کردی و رو موبایلت نصب کردی را در سایت قرار بدی
لینکی که متاتریدر موبایل را دانلود کردی و رو موبایلت نصب شده رو میگم اشتباه نشه ؟

موفق باشید

moshaver
January 31st, 2008, 21:24
سلام
یه جوونمرد پیدا بشه و مشکل منو حل کنه

برنامه را از بروکر دیگری دانلود و نصب کن و ببین با آن بروکر باز هم مشکل وجود دارد؟
مثلا برنامه آلپاری رایگان و بدون محدودیت زمانی است.
پست های 78 و 83 و 84 را هم یکبار دیگر ببین!

سعید حاج حیدری
February 8th, 2008, 19:38
با سلام من
فهمیدم از کجا متاتریدر فیبو را باید دانلود کرد همون 380 کیلو بایتی رو باید دانلود کرد
اینم لینکش [Only registered and activated users can see links]

سعید حاج حیدری
February 8th, 2008, 19:41
با سلام من فهمیدم از کجا متاتریدر فیبو را باید دانلود کرد همونی که 380 کیلوبایت زده اون هست

a_skeletor
February 9th, 2008, 02:09
با سلام من فهمیدم از کجا متاتریدر فیبو را باید دانلود کرد همونی که 380 کیلوبایت زده اون هست

سلام سلام :happy:

اولی از ویندوز و توسط active sync وصل میشه
دومی .cab است واول باید کپی کنید روی ppc بعد از داخل گوشی install کنید :cool:

silent_killer
March 24th, 2008, 19:33
بابا همه اینها درست من از ابتدای تاپیک تا اینجا خوندم بلکه مشکلم حل شه اما نشد . ممنون میشم یکی از دوستان جواب منو بده :
اول اینکه من مدل گوشیم HTC TYTN 2 هست که اخیرن به قیمت بالا خریدمش
دوما یه خط ایرانسل اعتباری دارم که توی گوشی نوکیا n93 تونستم اینترنتش رو راه بندازم ولی توی پاکت پی سی هی قطع و وصل میشه
سوما من الان برنامه متا تریدر رو روی پاکت پس سیم نصب کردم که متاسفانه 7 روز بیشتر دووم نمیاره
خالا چند تا سوال دارم :
من با بر.کر EFXco که انگلیسی هست حساب ریل دارم اما در سایتش نرم افزاری وواسه ترید با موبایل پیدا نکردم . آیا از همین نرم افزار متا تریدر میتونم وارد حساب ریلم بشم ؟
چطور میتونم یه ........ یا سریال واسه متا تریدر تو گوشیم پیدا کنم ؟ ( اگر بدونم واقعا با بروکر من کار میکنه میخرمش )
سوما اینکه توروبه خدا یکی بیاد جوونمردی کنه و آدرس سایت بروکرهایی که نرم افزار واسه موبایل دارن رو اینجا بذاره
از همتون ممنونم

silent_killer
March 30th, 2008, 22:15
کسی جواب مارو نمیده ؟ بابا توروخدا کمک کنید

henriholmz
March 30th, 2008, 22:27
با سلام به دوستان
من یک تلفن iphone خریده‌ام نمیدونم کسی با اون کار کرده و میدونه میشه متاتریدر موبایل را روش وصل کرد
البته میشه باهاش به اینترنت وصل شد اما برای فونتهای غیر انگلیسی مشکل داره.اگه کسی اطلاعاتی داره بگه متشکر میشم

saba1515
March 31st, 2008, 09:49
با سلام به دوستان
من یک تلفن iphone خریده‌ام نمیدونم کسی با اون کار کرده و میدونه میشه متاتریدر موبایل را روش وصل کرد
البته میشه باهاش به اینترنت وصل شد اما برای فونتهای غیر انگلیسی مشکل داره.اگه کسی اطلاعاتی داره بگه متشکر میشم

با سلام
سیستم عامل این گوشی Mac هستش و تا جایی که بنده اطلاع دارم نسخه های متاتریدر موبایل در حال حاضر فقط با گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز مایکروسافت سازگارند.
موفق باشید.
پ ن : نقل از سایت ویکیپدیا
iPhone OS is the operating system that runs on the iPhone and iPod Touch. It is based on a variant of the same basic Mach kernel that is found in Mac OS X

mtkhr
March 31st, 2008, 21:25
سلام سلام

با سلام
ببخشيد ، من منظور شما رو درست متوجه نشدم ، يعني اگر تمام مدت روز رو نرم افزار متاتريدر در روي گوشي باز و اينترنت موبايل (ايرانسل) هم وصل باشه ، فقط يك مگا بايت اطلاعات رد و بدل مي‌شه؟ :o
خب در اين صورت كه خيلي عالي هست.
راستي كارت پيام رسان ايرانسل ، قابليت برقراري تماس تلفني رو هم داره؟ يا فقط براي اينترنت بكار برده مي‌شه؟
در ضمن چون اين گوشي‌هاي پاكت پي سي ، صفحه نمايش لمسي دارند ، چطور مي‌شه روي يك آيتم كليك راست كرد؟ :blush:
با تشكر

silent_killer
April 1st, 2008, 23:27
بابا همه اینها درست من از ابتدای تاپیک تا اینجا خوندم بلکه مشکلم حل شه اما نشد . ممنون میشم یکی از دوستان جواب منو بده :
اول اینکه من مدل گوشیم HTC TYTN 2 هست که اخیرن به قیمت بالا خریدمش
دوما یه خط ایرانسل اعتباری دارم که توی گوشی نوکیا n93 تونستم اینترنتش رو راه بندازم ولی توی پاکت پی سی هی قطع و وصل میشه
سوما من الان برنامه متا تریدر رو روی پاکت پس سیم نصب کردم که متاسفانه 7 روز بیشتر دووم نمیاره
خالا چند تا سوال دارم :
من با بر.کر EFXco که انگلیسی هست حساب ریل دارم اما در سایتش نرم افزاری وواسه ترید با موبایل پیدا نکردم . آیا از همین نرم افزار متا تریدر میتونم وارد حساب ریلم بشم ؟
چطور میتونم یه ........ یا سریال واسه متا تریدر تو گوشیم پیدا کنم ؟ ( اگر بدونم واقعا با بروکر من کار میکنه میخرمش )
سوما اینکه توروبه خدا یکی بیاد جوونمردی کنه و آدرس سایت بروکرهایی که نرم افزار واسه موبایل دارن رو اینجا بذاره
از همتون ممنونم

آقا توروخدا یکی جواب ما رو بده !!! زیر پامون علف سبز شد از بس صبر کردیم

a_skeletor
April 6th, 2008, 23:56
آقا توروخدا یکی جواب ما رو بده !!! زیر پامون علف سبز شد از بس صبر کردیم

سلام من پست شما رو خوندم ولی نفهمیدم مشکل کجاست اگه وصل میشه و دیتا دارین اما بعدش قطع میشه مشکل گوشی است اگه وصل نمیشه مشکل تنظیم دارید در ضمن در مورد متاتریدر موبایل همه بروکرهایی که اینجا بچه ها باهاشون کار می کنن ورژن موبایل دارندمثل

mig , fibo , north , alpari , ...

سوالتون رو واضح تر بیان کنید تا بنونم کمکنون کنیم

سعید حاج حیدری
April 6th, 2008, 23:59
:سلام من پست شما رو خوندم ولی نفهمیدم مشکل کجاست اگه وصل میشه و دیتا دارین اما بعدش قطع میشه مشکل گوشی است اگه وصل نمیشه مشکل تنظیم دارید در ضمن در مورد متاتریدر موبایل همه بروکرهایی که اینجا بچه ها باهاشون کار می کنن ورژن موبایل دارندمثل

یا الله علی اقا بابا کم پیدایی جیگر
خدمت خوش میگذره پست تو بیمارستان حال میده :rambo:

خیلی مخلصیم

silent_killer
April 7th, 2008, 13:22
سلام من پست شما رو خوندم ولی نفهمیدم مشکل کجاست اگه وصل میشه و دیتا دارین اما بعدش قطع میشه مشکل گوشی است اگه وصل نمیشه مشکل تنظیم دارید در ضمن در مورد متاتریدر موبایل همه بروکرهایی که اینجا بچه ها باهاشون کار می کنن ورژن موبایل دارندمثل

ممنونم از جوابتون من خودم جواب تعدادی از سئوالامو پیدا کردم . بروکری که من باهاش دارم کار میکنم فعلا پلت فرم موبایل نداره و در ارتباط با قعط و وصل شدن هم مشکل از ایرانسل لعنتی هست . نمیدونم توی این مملکت چرا هیچ چیزی رو نمیتونن درست راه بندازن . مشکل ایرانسل اینه که اینتر نتش به فرض محال اگر هم راه بیفته دائم قطع و وصل میشه . به هر حال ممنونم از توجه شما دوست گلم

a_skeletor
April 7th, 2008, 20:10
:

یا الله علی اقا بابا کم پیدایی جیگر
خدمت خوش میگذره پست تو بیمارستان حال میده :rambo:

خیلی مخلصیم

سلام سلام سعید جان
والا این سربازی دیگه داره ... :) ای وای چه بی تربیت :laugh:
بعداز سربازی هم میرم سرکار تا 6 دیگه جسدم

خرداد امتحان IELTS دارم تو زمستون هم Zertifikat Deutsch (ZD) خلاصه سرم بد شلوغه هر روز چارت ها نگاه می کنم ببینم در چه حاله ولی از اول امسال حتی یک پوزیشن هم نگرفتم می خواستم حساب رو برای یکسال ببندم دیدیم اولا نمیشه و دیگه معتاد شدیم ثانیا من فقط 2 3 هزار تا تا حالا اسپرید دادم دیگه زورم میاد واسه هزار و خورده ایی حساب رو ببندم
:happy:

در جریان سایت هم هستم

kpartou
April 9th, 2008, 11:40
یک نوع لب تاپ هست به نام Fly Book که سیم کارت میخوره و LCD "12 ;که میچرخه و میخوابه رو کیبورد و lcd تاچ اسکرین هست. اگر بتونید پیدا کنید وسیله بسیار خوبی
یک مدل هم سامسونگ تبلت پی سی داره به نام Q1 -
LCD 8" و سیم کارت میخوره این مدل هم حرف نداره

لب تاپ ساز پایین خواستین بخرید فقط
HP 1350

خدایی اینهمه تبلیغ کردم شرکتا باید یه پور سانتی بهم بدن :D

NAVID20
April 10th, 2008, 09:49
من یه بار تو یه تاپیک دیگه اینو گفتم،درسته امکانات اکثر پاکت پی سی ها مشابهند،ولی برای ترید دو نکته مهمه:
صفحه بزرگ باشه،وگرنه خیلی آدم اذیت میشه. و cpu سرعت بالا داشته باشه وگرنه هی هنگ میکنه.
یه عیب اساسی تو ورژن موبایل متا ،قبول نکردن اندیکاتورهای custom است،حجم این اندیکاتورها خیلی پایینه،نمیدونم چرا این امکان رو اضافه نمیکنه.
من ایمیل برای متا زدم،ولی اونا گفتن که فعلا همچین قصدی رو ندارند. بد نیست افراد دیگه هم این ایمیل رو بزنند،شاید به فکرش بیفتند.

سلام

الان چطور هنوز اندیکاتورهای custom رو قبول نمیکنن ؟

alimiri
May 27th, 2008, 12:26
با سلام به دوستان عزيز
چند وقتي است كه براي مشاهده تريد ها يك موبايل HTC Tytn II خريدم ولي متاسفانه با تنظيمات ارائه شده توسط ايرانسل نتونستم به اينترنت متصل بشم. خود اتصالات هم نتونست كمكي كنه. آيا كسي از اين موبايل داره و با ايرانسل تونسته به اينترنت متصل بشه؟

behrouz-fx
May 27th, 2008, 16:20
با سلام به دوستان عزيز
چند وقتي است كه براي مشاهده تريد ها يك موبايل HTC Tytn II خريدم ولي متاسفانه با تنظيمات ارائه شده توسط ايرانسل نتونستم به اينترنت متصل بشم. خود اتصالات هم نتونست كمكي كنه. آيا كسي از اين موبايل داره و با ايرانسل تونسته به اينترنت متصل بشه؟

سلام
در لینک زیر توضیحات کافی داده شده.
اگر تمام موارد گفته شده در بالا را رعایت کرده باشید ،ولی بازم کار نمیکنه ، پیشنهاد میکنم این سوال رو تو همون فروم مطرح کنید.
موفق باشید.

silent_killer
May 28th, 2008, 09:54
با سلام به دوستان عزيز

سلام دوست خوبم اولا به جمع HTC دارها اونم از نوع TYTN II خوش اومدی !!!
منم مثل شما همین مدل گوشی رو دارم
اولا باید ببینی بروکری که باهاش کار میکنی پلت فرم کار با موبایل رو بهت ارائه میده یا نه
ثانیا اگر میده تنطیمات ایرانسل رو انجام بده منتها اون قسمتی رو که باید ****** تعریف کنی رو خالی بذار ( نمیدونم چرا ایرانسل گفته باید این کار رو بکنین !!! من هر دفعه که ****** تعریف میکنم دیسکانکت میشم ضمنا اون قسمتی رو هم که گفته تیک نزنید شما بزن !! منم زدم .
اگه توضیح بیشتر خواستی پیغام خصوصی بده تا جواب بدم
امیدوارم مشکلت حل شه

hamidrezamf
May 28th, 2008, 16:55
سلام دوست خوبم اولا به جمع HTC دارها اونم از نوع TYTN II خوش اومدی !!!
منم مثل شما همین مدل گوشی رو دارم
اولا باید ببینی بروکری که باهاش کار میکنی پلت فرم کار با موبایل رو بهت ارائه میده یا نه
ثانیا اگر میده تنطیمات ایرانسل رو انجام بده منتها اون قسمتی رو که باید ****** تعریف کنی رو خالی بذار ( نمیدونم چرا ایرانسل گفته باید این کار رو بکنین !!! من هر دفعه که ****** تعریف میکنم دیسکانکت میشم ضمنا اون قسمتی رو هم که گفته تیک نزنید شما بزن !! منم زدم .
اگه توضیح بیشتر خواستی پیغام خصوصی بده تا جواب بدم
امیدوارم مشکلت حل شه

با سلام
این گوشیه قضیه اش چیه؟:) چجوریاس ؟شاید ما هم وسوسه شدیم خریدیم..
موفق باشید..

alimiri
June 1st, 2008, 10:18
سلام مجدد
من 3 هفته اي هست اين گوشي رو خريدم
ولي هنوز نتونستم باهاش درست برم تو اينترنت. با راهنمايي هاي دوستمون silent_killer يكبار تونستم برم تو اينترنت ولي فقط همون يكبار بود. من به شركت خدمات پس از فروشش مراجعه كردم (اتصالات) نتونستند كمكي كنند. شركت ياس هم كه شركت وارد كننده گوشي است به ايرانسل پاس داد. اين اولين تجربه ويندوز موبايل من است. من نميدونم همه گوشي هاي ويندوز موبايل اين مشكل رو دارند يا فقط اين گوشي.
در هر صورت گوشي خوبي است ولي چون من فقط براي مشاهده meta trader سراغ اون رفتم بدرد من نخورد.
نميدونم به غير از GPRS ايرانسل راهي هست كه بشه به اينترنت متصل شد؟
البته اين رو هم بگم من سايت خود ايرانسل رو ميبينم ولي سايت هاي اون طرف ****** ديده نميشوند.

saied
June 1st, 2008, 13:15
من قبلا دنبال این قضیه بودم این رو پیدا کرده بودم گفتم شاید به کار بیاد

-------------------------------------------

Sony Ericsson GC79 WLAN + GPRS card
By Tony Smith
Published Friday 28th November 2003 16:33 GMT

Reg Review Sony Ericsson isn't the first to market with a PC Card that allows a notebook to connect to the Internet across a cellular network, but its GC79 has the novelty of also providing an 802.11b adaptor in the same card. The idea is simple: wherever you are, you can access the Internet wirelessly. When you're in range of a hotspot, public or private, and you can connect at up to 11Mbps. If you're out in the field, you can still make a wireless connection, this time using a GPRS or a slower GSM dial-up link.

We occasionally go online using a GPRS connection courtesy of our trusty Nokia 6310i, using Bluetooth to get phone communicating with computer. It's not particularly fast, but it works. Intensive surfing isn't a good idea, but checking the odd web site and keeping email flowing is fine. The GC79 offers the same kind of connection, but without the hassle of setting up Bluetooth and with the bonus of providing phone functionality on the notebook.
Set up

Getting up GC79 up and running was a doddle. Your network SIM card slips easily into a slot in the GC79, which itself goes into a spare PC Card bay. Chuck in the CD, install the drivers and the GC79 Manager utility, and you're ready to go.

Activating the Wi-Fi component brings up the usual list of available access points. We selected our own, and were immediately able to launch Internet Explorer and start visiting web sites.

Unwilling to go out into the wind and the rain of a soggy November day in London, we simulated being out of range of our Wi-Fi base-station by disabling the WLAN radio using GC79 Manager. Sony Ericsson's Connection wizard helps you set up a direct-data GPRS or GSM/HSCSD dial-up link. The wizard has connection data for most of Europe's key cellular networks' GPRS systems, plus a number from the US, Australia and other locations around the world. Just choose your network and the wizard automatically fills in the details listed in the next few screens: Access Point Name, username and password are all pre-programmed. Or you can enter new ones, if your mobile phone network isn't listed.

An Advanced button allows you to enter, if necessary, fixed IP and DNS addresses, enable data compression, and tinker with the quality of service settings, if you know how many octets you want each second.

If your SIM isn't GPRS enabled, or you want a third, back-up connection option, you can enter your ISP's dial-up details. The GC79 contains a tri-band radio, so you should be able to connecting around the globe, coverage and roaming enablement permitting.

When you're through, you select your named connection from GC Manager's pop up menu and click the Connect button. After a few seconds of network initialisation, you have a GPRS link and you can surf the Internet slowly but serviceably. Windows XP reports a connection speed of 53.6Kbps, but since it reports the WLAN connection as 11Mbps, the real GPRS data rate is likely to be rather less than that. The software counts data volumes in and out - useful information since GPRS services are invariably charged on a per byte basis.
Fall-back connectivity

We then switched the Wi-Fi adaptor back on. After a moment or two, it detected our access point once again and opened a connection. Windows XP is smart enough to utilise the faster of the two connections, and since GPRS is billed according to the volume of data you send and receive rather than the duration of the connection, it's no problem to leave it up and running. To simulate roaming we again disabled the Wi-Fi adaptor, and Windows went straight over to the active GPRS link. We didn't even have to relaunch our browser. Downloads won't survive across the break, but if you're in the middle of reading a web page, all you'll notice is the change of speed when you call up the next one.

[Only registered and activated users can see links] the card won't initialise a GPRS connection if the Wi-Fi link drops - you'll have to connect manually. However, the card can be set to connect at startup so it's always there if you need it. If you don't want to use your own phone's SIM - you still want to make voice calls, presumably - a low-end contract phone is an inexpensive way of getting an account for the card.

Why a second phone? The CG79 Manager software won't let you make voice calls. It will, however, allow you to divert voice calls to your mobile operator's answerphone service, or to another phone. Likewise, data and fax calls can be diverted, or picked up by the PC. Sending faxes is just a matter of changing Windows XP's Fax settings to use the GC79 rather than the notebook's built-in modem, if it has one.

You can send and receive SMS text messages, too. In fact, the GC79 just about has all the telephone features you'd expect from a business-oriented mobile handset - except voice.

Like other GPRS or Wi-Fi PC Cards, the GC79 sports a small, fixed antenna module. Some users may be disappointed by the lack of an activity LED. The module has a lower profile than other Wi-Fi cards we've seen, but doesn't hug the side of the notebook as much as its picture might suggest, certainly not when plugged into our Acer Travelmate 661LMi test machine. That said, it is small enough for your laptop to fit into a typical carry case without you having to remove the card.
Verdict

Sony Ericsson's GC79 is a solid solution for notebook users who need to stay connection on the road. It's a nice look product. It works, and it works well.

But... it's expensive and it's integrated Wi-Fi functionality is increasingly unnecessary. If your notebook has Wi-Fi built in - and many do - the GC79 is a non-starter. If you don't need Wi-Fi, standalone GPRS cards - such as Sony Ericsson's own GC75 - are cheaper. Bluetooth adaptors are even less expensive. Connecting using a Bluetooth-equipped computer to a mobile phone isn't entirely straightforward, but it's not that difficult and it saves having to swap out a SIM from handset to GPRS card. And, like Wi-Fi, Bluetooth integration is increasingly becoming a standard component in new laptops.

If you don't yet have Wi-Fi, a standalone 802.11b card will be very much less expensive than a GC79, leaving you effectively paying a heavy premium for the GPRS functionality. If you do need both, Nokia's D211 Wi-Fi/GPRS card is cheaper than the Sony Ericsson product. It's antenna module is slightly bigger, but you can save around £65 if you're willing to put up with having to take it out every time you pack your notebook away.

That's looking at SIM-free price - with a mobile connection contract you can probably pick the GC79 for a lot less. We've seen prices as low as 30 quid, but then we've also seen the D211 offered bundled free with a connection contract. But we would pay the extra £30 just to get a card that can stay installed in the laptop.

If you need widely available connectivity, you don't have Wi-Fi, and you're willing to fund a separate phone account, the GC79 is worth your consideration. ®

mehran69
June 5th, 2008, 20:37
از دوستانی که با مدلهای HTC کار میکنند یه سوال دارم...
آیا با گوشیهایی که فقط لمسی هستند میتوان به خوبی با متا کار کرد یا حتما نیاز به صفحه کلید هست ودیگه اینکه
اصولا تفاوتی بین ایندو در کارکردن با متا وجود داره و در چه قسمتهایی...؟
ممنون از پاسخ شما.

mehran69
June 7th, 2008, 14:10
از دوستانی که با مدلهای HTC کار میکنند یه سوال دارم...
آیا با گوشیهایی که فقط لمسی هستند میتوان به خوبی با متا کار کرد یا حتما نیاز به صفحه کلید هست ودیگه اینکه
اصولا تفاوتی بین ایندو در کارکردن با متا وجود داره و در چه قسمتهایی...؟
ممنون از پاسخ شما.

کسی نبود...؟؟؟:(

سعید حاج حیدری
June 7th, 2008, 14:45
سلام
دوست عزیز بنده حقیر مدل htc touch دارم مشکلی ندارم اتفاقا خیلی راحت تر از کی بور دار ها هست
و سبک تر از انها نیز هست
خیلی هم ظریف است
موفق باشید

سعید حاج حیدری
June 7th, 2008, 14:47
سلام مجدد
من 3 هفته اي هست اين گوشي رو خريدم
ولي هنوز نتونستم باهاش درست برم تو اينترنت. با راهنمايي هاي دوستمون silent_killer يكبار تونستم برم تو اينترنت ولي فقط همون يكبار بود. من به شركت خدمات پس از فروشش مراجعه كردم (اتصالات) نتونستند كمكي كنند. شركت ياس هم كه شركت وارد كننده گوشي است به ايرانسل پاس داد. اين اولين تجربه ويندوز موبايل من است. من نميدونم همه گوشي هاي ويندوز موبايل اين مشكل رو دارند يا فقط اين گوشي.
در هر صورت گوشي خوبي است ولي چون من فقط براي مشاهده meta trader سراغ اون رفتم بدرد من نخورد.
نميدونم به غير از GPRS ايرانسل راهي هست كه بشه به اينترنت متصل شد؟
البته اين رو هم بگم من سايت خود ايرانسل رو ميبينم ولي سايت هاي اون طرف ****** ديده نميشوند.

ایا شما gprs ایرانسل را بر روی گوشی تان نصب کردید

henriholmz
June 8th, 2008, 00:14
دوستان ایا از کار کرد این مارک pda راضی هستید؟ مدل جدید ان HTC Touch Pro است که 528 مگاهرتز سرعت دارد و با سرعت بالایی میتوان به اینترنت دسترسی داشت "Up to 384 kbps up-link and 7.2 Mbps down-link speed "البته این سرعت و امکانات تنها در خارج از ایران در دسترس میباشد.کلا دوستان از ان راضی هستند؟

m.shekaarian
June 8th, 2008, 01:11
کسی از دوستان مدل htc touch diamond دارن ؟البته من تو بازار ندیدم ؟ ممکنه دوستان خارج از شکور اطلاعات داشته باشند .

henriholmz
June 8th, 2008, 01:31
این مدل تازگی به بازار اروپا امده و قیمت ان حدود 430 پوند میباشد که کیبورد فیزیکی ندارد و کلا تاچ است .مدل HTC Touch Pro (TyTN III) در انگلیس 500 پوند قیمت دارد.که تمام مشخصات ان را دارد تنها فرق ان این است که دارای کیبورد فیزیکی است و باطری ان دوام بیشتری دارد.در این سایت قیمتها و مشخصات انها را میتوانید بیابید.[Only registered and activated users can see links]

m.shekaarian
June 10th, 2008, 23:41
کسی از دوستان مدل htc touch diamond دارن ؟البته من تو بازار ندیدم ؟ ممکنه دوستان خارج از شکور اطلاعات داشته باشند .

قیمتشا از یکی از دوستان تو مالزی گزفتم حدودا 760 هزار تومان :happy:

koorosh_fx
June 20th, 2008, 16:13
سلام
از بچه ها کسی می دونه که چه جوری fibo رو روی موبایل htc نصب کنم
متاهای بروکرهای دیگه نصب می شوند و کار هم می کنند ولی fibo کار نمی کنه
با آرزوی بهترین ها

a_skeletor
June 20th, 2008, 17:27
سلام
از بچه ها کسی می دونه که چه جوری fibo رو روی موبایل htc نصب کنم
متاهای بروکرهای دیگه نصب می شوند و کار هم می کنند ولی fibo کار نمی کنه
با آرزوی بهترین ها

من متا نریدر فیبو رو هم روی i mate هم روی htc 3400 دارم هر دوشم کار می کنه ولی هر دو ویندوز 5 است در ضمن اون مجانیه رو باید بگیرید از سایت نه پولیه

koorosh_fx
June 20th, 2008, 18:34
من متا نریدر فیبو رو هم روی i mate هم روی htc 3400 دارم هر دوشم کار می کنه ولی هر دو ویندوز 5 است در ضمن اون مجانیه رو باید بگیرید از سایت نه پولیه

سلام و عرض خسته نباشید
من htc 3400 دارم قبلا هم باهاش کار می کردم ولی با بروکرهای دیگه
از اون موقع که اومدم فیبو نمی تونم ازش استفاده کنم
حتی یک ایمیل به فیبو زدم و ازشون سوال کردم اونها هم برام یه لینک دانلود دادند که من هم از اون لینک فایل رو دانلود کردم و روی موبایل نصب کردم ولی کار نکرد
دیگه نمیدونم باید چیکار کنم
می دونم کار سختیه ولی می تونی بیشتر راهنمایی کنی
که اولا از کجا دانلود کنم (آدرس لینک )
و ثانیابعد از نصب چه کار خاصی باید بکنم
بعنوان مثال فیبو به من چند تا IP داد که با اونها هم امتحان کنم ولی اصلا نمیشه اونها رو توی نرم افزار متا تریدر موبایل وارد کرد

ارادتمند
با آرزوی بهترین ها

a_skeletor
June 22nd, 2008, 15:20
سلام و عرض خسته نباشید
من htc 3400 دارم قبلا هم باهاش کار می کردم ولی با بروکرهای دیگه
از اون موقع که اومدم فیبو نمی تونم ازش استفاده کنم
حتی یک ایمیل به فیبو زدم و ازشون سوال کردم اونها هم برام یه لینک دانلود دادند که من هم از اون لینک فایل رو دانلود کردم و روی موبایل نصب کردم ولی کار نکرد
دیگه نمیدونم باید چیکار کنم
می دونم کار سختیه ولی می تونی بیشتر راهنمایی کنی
که اولا از کجا دانلود کنم (آدرس لینک )
و ثانیابعد از نصب چه کار خاصی باید بکنم
بعنوان مثال فیبو به من چند تا IP داد که با اونها هم امتحان کنم ولی اصلا نمیشه اونها رو توی نرم افزار متا تریدر موبایل وارد کرد

ارادتمند
با آرزوی بهترین ها

سلام امروز اصلا تونستی به اینترنت وصل شی؟ چند روزیه ایرانسل باز پریود شده یه بار تا دو هقته GPRS اش قطع بود من حدود 500 پیپ از دست دادم خدا لعنتشون کنه

ببن هر دو قسمت تو connection رو قعال کن هم my isp هم my work ****** رو تو my work بنویس تو my isp فقط mtnirancell رو بنویس تو advance اولی رو my isp دومی رو my work بزار فیبو از my isp یعنی اون بدون ****** استقاده می کنه

حالا الان که منم ندارم وصل شد بیشتر برات توضیح می دم

koorosh_fx
June 22nd, 2008, 17:14
سلام امروز اصلا تونستی به اینترنت وصل شی؟ چند روزیه ایرانسل باز پریود شده یه بار تا دو هقته GPRS اش قطع بود من حدود 500 پیپ از دست دادم خدا لعنتشون کنه

ببن هر دو قسمت تو connection رو قعال کن هم my isp هم my work ****** رو تو my work بنویس تو my isp فقط mtnirancell رو بنویس تو advance اولی رو my isp دومی رو my work بزار فیبو از my isp یعنی اون بدون ****** استقاده می کنه

حالا الان که منم ندارم وصل شد بیشتر برات توضیح می دم

دست گلت درد نکنه
آقا تو این مملکت چیش درسته که اینترنت ایرانسل درست باشه
بابت اون 500 پیپ خیلی متاسف شدم
امیدوارم هر چه سریعتر جبرانش کنی
پیگیر کار قشنگت توی تاپیک سیگنالها هستم

با آرزوی بهترین ها

koorosh_fx
June 22nd, 2008, 17:21
راستی من یه فایل توی سایت ایرانسل پیدا کردم درباره تنظیمات PDA در مورد GPRS

امیدوارم بدرد دوستان بخوره

WISHMASTER
July 15th, 2008, 00:05
دوستان عزیز
کسی می دونه گوشی سونی اریکسون P990i با خط ایرانسل رو چه جوری برای اتصال به
اینترنت تنظیم کنم؟ تنظیمات حتماً باید دستی وارد بشه ، هر چی هم اپراتور 140 گفت ،
انجام دادم، ولی نمیشه.

WISHMASTER
July 15th, 2008, 11:00
دوستان عزیز
اینترنت تنظیم کنم؟ تنظیمات حتماً باید دستی وارد بشه ، هر چی هم اپراتور 140 گفت ،
انجام دادم، ولی نمیشه.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

Reza
July 15th, 2008, 20:56
دوستان عزیز
انجام دادم، ولی نمیشه.

سلام

من از این روش استفاده کردم، جواب داد:
از كنترل پنل وارد قسمت Connections و سپس Internet accounts بشوید
و سپس با كليك كردن روي منوي بالايي و اتخاب New account و گزينه Data رو انتخاب كنيد. در پنجره باز شده جلوي Account name يك اسمي دلخواه بدين.بعد توي همون صفحه از منوي Data account گزينه Pro xyرو انتخاب كنيد.
حالا گزينه Use pro xy server رو فعال كنيد و زير Pro xy sever addres اينو وارد كنيد:
10.131.26.138 (http://10.131.26.138/)
و توي قسمت Pro xy Server port عدد 8080 رو وارد كنيد و و در آخر دكمه Save و دوباره Save رو بزنيد.

منبع:
http://forum.p30world.com/showpost.php?p=2231078&postcount=2

WISHMASTER
July 16th, 2008, 00:12
سلام

من از این روش استفاده کردم، جواب داد:
سلام جناب رضا
از لطف شما ممنونم،بالاخره موفق شدم.
حالا یه مشکل دیگه: از طریق موبایل که وارد سرمایه میشم،فارسی رو ساپورت نمیکنه
و حروف فارسی به شکل مربع های کوچیک نمایش داده میشه،
چه کار باید بکنم؟ مرسی

Reza
July 16th, 2008, 23:15
سلام جناب رضا
از لطف شما ممنونم،بالاخره موفق شدم.
حالا یه مشکل دیگه: از طریق موبایل که وارد سرمایه میشم،فارسی رو ساپورت نمیکنه
و حروف فارسی به شکل مربع های کوچیک نمایش داده میشه،
چه کار باید بکنم؟ مرسی
با سلام

احتمالا فونت های فارسی روی گوشی شما نصب نیست و شما sms های فارسی رو هم درست نمی بینید. اگر اینطوره، باید فونت فارسی رو روی گوشی نصب کنید. اگر نحوه نصب فونتها رو پیدا نکردید اعلام کنید تا توضیح بدم.

با تشکر

SCORPION2010
July 28th, 2008, 21:15
با سلام خدمت اساتید

آیا با توجه به جمیع جهات در فیبو میشه با موبایل ترید کرد یا خیر ( با توجه به استفاده از ایرانسل)؟ آیا در چارت M1 کندل ها با تاخیر ایجاد می شوند؟ در چارت M5 چطور؟ (اگر تاخیر دارند چقدر ه تاخیرشون؟)

فرق SMARTPHONE مجانی و PDA- 40$چیه؟ این 40 دلارو باید به کی بدیم؟

این دو تا چه فرقی با هم دارن؟ آیا در هر دو نوع پلت فرم میشه اندیکاتور ها رو نصب کرد؟

دسترسی به چارت در طول روز برا من خیلی حیاتیه آیا پلت فرم موبایل بهترین روشه؟

دوستان راهنمایی کنند.

با تشکر.

LionHeart
July 28th, 2008, 22:09
سلام خدمت تمامی دوستان
آقا ما رو هم وسوسه کردین بریم از این گوشی خارجی ها بخریم :laugh::p
تو چند تا سایتی که رفتم از HTc مدل P3350 رو پسندیدم
میخواستم بدونم که دوستان با ریل فیبو مشکل ندارن :)

ارادت

majid_k
July 28th, 2008, 23:02
سلام خدمت تمامی دوستان

ارادت

سلام شیر دل گرامی
لطفا قیمتش رو هم بفرمائید

m.shekaarian
July 28th, 2008, 23:27
با سلام خدمت اساتید

آیا با توجه به جمیع جهات در فیبو میشه با موبایل ترید کرد یا خیر ( با توجه به استفاده از ایرانسل)؟ آیا در چارت M1 کندل ها با تاخیر ایجاد می شوند؟ در چارت M5 چطور؟ (اگر تاخیر دارند چقدر ه تاخیرشون؟)

فرق SMARTPHONE مجانی و PDA- 40$چیه؟ این 40 دلارو باید به کی بدیم؟

این دو تا چه فرقی با هم دارن؟ آیا در هر دو نوع پلت فرم میشه اندیکاتور ها رو نصب کرد؟

دسترسی به چارت در طول روز برا من خیلی حیاتیه آیا پلت فرم موبایل بهترین روشه؟

دوستان راهنمایی کنند.

با تشکر.

اونی که شما بخرید و رجیستر شده باشه تمام ای پی بروکرها را داره و فقط باید نوع بروکر را انتخاب کنید :rambo:

m.shekaarian
July 28th, 2008, 23:28
سلام شیر دل گرامی
لطفا قیمتش رو هم بفرمائید

بین 500 تا 530 تومان :happy:

m.shekaarian
July 28th, 2008, 23:30
سلام خدمت تمامی دوستان

ارادت

مدل تاچ دیاموند را دیدید ؟ :blink:

majid_k
July 28th, 2008, 23:59
سلام آقای شکاریان
اگر ممکنه یه تصویری هم از تاچ دیاموند قرار بدید

henriholmz
July 29th, 2008, 01:16
این هم تاچ دایموند خدمت شما

این هم نوع کیبورد دار که گرانتر هم هست

fx1359
July 29th, 2008, 01:25
یکی لطف کنه درباره امنیت ترید با موبایل بفرمایه

nirvana
July 29th, 2008, 01:30
با سلام خدمت دوستان گرامی

من میخوام یکی از این گوشیها بخرم . البته اگه پیدا کنم . فکر کنم یک و خورده ای است . کسی تا حالا با این مدل کار کرده . راستش کار با کامپیوتر کمی خسته کنندست . یعنی برای طولانی مدت همه رو شاکی میکنه . فکر کنم این خیلی خوب باشه . بعد من نمیدونم این ویندوز ویستا روش نصبه ؟ اگه آره ، یعنی این از کامپیوتر من قوی تره ؟

با تشکر نیروانا
بدرود

fx1359
July 29th, 2008, 11:10
سلام دوستان
یکی درباره ی گوشیهای qtek و i-mate وضیح بده چطورند اصلا بدرد ترید میخوره یا نه همه زدند تو خط htc درباره دیگر گوشیها کم بحث میشه با سخاوتمندا لطف کنند سریعتر پاسخ بدند

m.shekaarian
August 4th, 2008, 23:20
از دوستان کسی htc p 3350 دارند ؟

SCORPION2010
August 19th, 2008, 23:57
با سلام خدمت همه دوستان

دوستانی که از مبایل برای ترید استفاده می کنند لطف کنند به مواردی که در ترید با pda برخورد کردن و فکر می کنن میتونه واسه ما,و سایر دوستان که می خوایم به این وادی وارد بشیم مفید باشه ذکر کنند از جمله:
سرعت مناسب دستگاه ( و میزان تاثیر اون و....) -
هزینه ای که با توجه به میزان مصرفی که از شبکه دارن می پردازن چقدره؟و سایر مسائل مرتبط با این قضیه -
تاثیر کیبورد یا عدم وجود اون در راحتی کاربرد عملی دستگاه و ....
تاثیر اندازه صفحه نمایش دستگاه....
پیشنهاد مدل مناسب دستگاه،قیمت و ...
کیفیت شبکه GPRS ایرانسل و مسائل مرتبط
قابلیتهایی که دستگاه باید داشته باشه
و هر مسئاله دیگه ای که به نظرتون مفید میتونه باشه

با تشکر فراوان[/SIZE][/SIZE]

a_skeletor
August 26th, 2008, 21:43
با سلام خدمت همه دوستان

دوستانی که از مبایل برای ترید استفاده می کنند لطف کنند به مواردی که در ترید با pda برخورد کردن و فکر می کنن میتونه واسه ما,و سایر دوستان که می خوایم به این وادی وارد بشیم مفید باشه ذکر کنند از جمله:
سرعت مناسب دستگاه ( و میزان تاثیر اون و....) -
هزینه ای که با توجه به میزان مصرفی که از شبکه دارن می پردازن چقدره؟و سایر مسائل مرتبط با این قضیه -
تاثیر کیبورد یا عدم وجود اون در راحتی کاربرد عملی دستگاه و ....
تاثیر اندازه صفحه نمایش دستگاه....
پیشنهاد مدل مناسب دستگاه،قیمت و ...
کیفیت شبکه GPRS ایرانسل و مسائل مرتبط
قابلیتهایی که دستگاه باید داشته باشه
و هر مسئاله دیگه ای که به نظرتون مفید میتونه باشه

با تشکر فراوان[/SIZE][/SIZE]

دوست عزیز اگر این ده صفحه رو مطالعه بفرمایید جواب تمامی سوالات داده شده ولی بطور اجمالی

1- سرعت 200 یا 199 و رم 64- 128 برای ترید شما کافی است ونیازی به 400 مگاهرتز و رم 128-256 ندارید مگه پولشو داشته باشید

2- اگه همیشه وصل باشید و دیتا بگیرید و وب گردی نکنید با سیم کارت پیام رسان ایرانسل حدودا روزی 500 تومن

3- تاثیر کیبورد در حد صفر چون با کیبود کار کردن در متاتریدر موبایل خیلی دردسر داره

4-اندازه صفحه نمایش با امکان زوم در متا تریدر و قابلیت استفاده از صفحه landscape در ترید باعث شده که اندازه صفحه نمایش در ترید زیاد تاثیری ندارد. البته فقط jasjar و یکی دو تا دیگه صفحه بزرگی دارند بقیه با دو 3 میل اینور اونور تقریبا یکی هستند.

4- من شخصا از دو مدل i-mate pdal ( قیمت حدود 560 تومن ) و htc 3400 (قیمت حدود 390 تومن ) استفاده می کنم هر دوش هم cpu 200 و رم 64 و wm5 است مشکلی هم ندارم .
5- در نقاطی که انتن می دهد تا 450 kbps سرعت دارد ولی قطعی دارد در کل قابل ترید است
6- دستگاه قابلیت خاصی احتیاج ندارد همه ppc ها امکان نصب متاتریدر موبایل دارند البته انگار بعضی بروکرها با wm6 مشکل دارند ولی من ندارم

7- اگه ترید شما به اندیکاتور ها وابستگی زیاد دارد بکار شما نمی اید ولی اگه در حد یک اسیلاتور و چند تا میانگین هستید خوب است
امکان رسم ترند لاین و کلا خطوط در اکثر نرم افزار های موبایل نیست

tschus

وحید درزی
August 27th, 2008, 19:26
دوستان من شنیدم متاتریدر موبایل نسخه پولی هم داره ، اگه صحت داره بفرمائید نحوه تهیش چطوره و اینکه چه امکاناتی اضافه تر از نسخه رایگانش داره ؟؟ یعنی مثلا اندیکاتور می شه بهش داد و یا ابزار پیچفورک رو داره ؟؟
با ارادت

a_skeletor
August 27th, 2008, 21:23
دوستان من شنیدم متاتریدر موبایل نسخه پولی هم داره ، اگه صحت داره بفرمائید نحوه تهیش چطوره و اینکه چه امکاناتی اضافه تر از نسخه رایگانش داره ؟؟ یعنی مثلا اندیکاتور می شه بهش داد و یا ابزار پیچفورک رو داره ؟؟
با ارادت

نسخه پولیش فیبو رو ساپورت نکرد یعنی جز سایت هاش نبود البته الپری هم که بود من نتونستم بهش وصل شم قابلیت اضافه ان رسم ترند لاین - خطوط فیبوناچی و چنگال است ولی خیلی اندیکاتور اضافی نداره فقط همین قابلیت خط کشیدن اضافه داره کلا من نتوسنیتم باهاش دیتا بگیرم حتی به دمو هم وصل نشد ( در همون پریود چند روزه که مجانی بود )

وحید درزی
August 27th, 2008, 21:27
نسخه پولیش فیبو رو ساپورت نکرد یعنی جز سایت هاش نبود البته الپری هم که بود من نتونستم بهش وصل شم قابلیت اضافه ان رسم ترند لاین - خطوط فیبوناچی و چنگال است ولی خیلی اندیکاتور اضافی نداره فقط همین قابلیت خط کشیدن اضافه داره کلا من نتوسنیتم باهاش دیتا بگیرم حتی به دمو هم وصل نشد ( در همون پریود چند روزه که مجانی بود )

ای ول چنگال داشته باشه واسم بسته ، اندیکاتور نمی خوام ، پریود چند روزه منظورت چیه ؟؟ من می تونم نسخشو آزمایشی داشته باشم ؟؟؟ راهنمائیم کن لطفا .
با ارادت

a_skeletor
August 27th, 2008, 21:36
ای ول چنگال داشته باشه واسم بسته ، اندیکاتور نمی خوام ، پریود چند روزه منظورت چیه ؟؟ من می تونم نسخشو آزمایشی داشته باشم ؟؟؟ راهنمائیم کن لطفا .
با ارادت

از سایت فیبو نسخه مربوط به pda رو دانلود کن نه smart phone اون پولیه است تو خود سایت متا کواد هم هست 7 روز مجانیه ولی ما که نتوستیم وصل شیم مثلا سرور دمو نورث رو پیدا می کرد ولی وصل نمی شد :)

SCORPION2010
August 27th, 2008, 21:55
با تشکر از پاسخ کامل شما دوست عزیز(a_skeletor)

چند سوال دیگه:

1-با توجه به توضیحاتتون > آیا متاتریدر موبایل(Fibo) تحت windows mobile 6 و windows mobile 5 بدون مشکل کار می کند؟

2-در متاتریدر موبایل(ارائه شده توسط فیبو) امکان ترسیم خطوط وجود ندارد؟

3-رسیو داده 450kbps یا 45kbps ؟

4-ترید در ریل فیبو بدون مشکل ( بجز مشکل قطعی شبکه) انجام می گیره؟

با تشکرو سپاس فراوان

nirvana
August 27th, 2008, 21:58

حالا که تاپیک اومد بالا ، اگر امکان داره در این مورد من رو هم راهنمایی بفرمایید که امکان اضافه کردن فقط یک اندیکاتور ساده به متاترید موبایل هست . یعنی میشه اندیکاتور بهش اضافه کرد ؟

با تشکر نیروانا
بدرود

rsa
August 27th, 2008, 22:03
7- اگه ترید شما به اندیکاتور ها وابستگی زیاد دارد بکار شما نمی اید ولی اگه در حد یک اسیلاتور و چند تا میانگین هستید خوب است
امکان رسم ترند لاین و کلا خطوط در اکثر نرم افزار های موبایل نیست

tschus

با سلام و تشکر از هه دوستان به خاطر به اشتراک گذاشتن تجربیاتشون در این زمینه

من شخصا با imate jaq3 کار می کنم و مشکل خاصی هم ندارم ولی می خواهم به دوستانی که در سیستمهاشون اندیکاتورهای اختصاصی دارند این نکته رو یاداوری کنم که می تونید به جای خرید یک موبایل لپ تاپی تهیه کنید که قابلیت به کار گیری سیم کارت پیام رسان رو داشته باشه در این صورت می تونید در هر جایی لپ تاپتون رو به اینترنت وصل کنید و با پلتفرم اصلیتون با تمامی امکاناتش به ترید بپردازید.

a_skeletor
August 27th, 2008, 23:11
با تشکر از پاسخ کامل شما دوست عزیز(a_skeletor)

چند سوال دیگه:

1-با توجه به توضیحاتتون > آیا متاتریدر موبایل(Fibo) تحت windows mobile 6 و windows mobile 5 بدون مشکل کار می کند؟

2-در متاتریدر موبایل(ارائه شده توسط فیبو) امکان ترسیم خطوط وجود ندارد؟

3-رسیو داده 450kbps یا 45kbps ؟

4-ترید در ریل فیبو بدون مشکل ( بجز مشکل قطعی شبکه) انجام می گیره؟

با تشکرو سپاس فراوان

سلام سلام
1- متاتریدر موبایل فیبو برای ویندوز موبایل 2003 و wm5 طراحی شده ولی تا جایی که من یادمه سعید حیدری روی touchphone که wm6 است نصب کرده بود و مشکلی نداشت.
2- خیر امکان رسم هیج خطی وجود ندارد
3- recieve با سرعت حدود 450 kilo bit per second معادل 56 کیلو بایت در هر ثانیه است که البته دائمی نیست :)رو معمولا 14 بیشتر نمی رسه برای ترید بدون مشکل 3 کیلو بایت هم کافیه :happy:

4- من از وقتی که ایران سل gprs رو راه انداحت با توجه به ساعت کاری ام 8 تا 8 و عدم دسترسی به کامپیوتر :) معمولا با موبایل ترید می کنم و قابل ترید کردن است ولی امکانات متا تریدر عادی رو نداره :)

در مورد سوال دوست دیگمون : خیر حتی یک اندیکاتور اضافی هم نمی توان اضافه کرد :blush:

fatehi
August 28th, 2008, 18:32
با سلام خدمت دوستان گرامي
من چون نتونستم يك تاپيك جديد باز كنم با اجازه سوالهايم را اينجا مطرح مي كنم:
1- آيا برنامه Mobile trading شركت MetaQuotes قابل نصب و اجرا روي گوشي sony ericsson مدل P1 هست يا نه؟
2- آيا برنامه Mobile trading انديكاتور بولينگر باند دارد يا خير ؟
3- آيا در Mobile trading مي توان خطوط افقي و عمودي و يا خط روند و يا فيبوناچي و... رسم كرد؟
4- آيا در برنامه Mobile trading مي توان اينديكاتورهاي سفارشي قرار داد يا نه ؟
با تشكر

henriholmz
August 28th, 2008, 23:53
1- آيا برنامه Mobile trading شركت MetaQuotes قابل نصب و اجرا روي گوشي sony ericsson مدل P1 هست يا نه؟
2- آيا برنامه Mobile trading انديكاتور بولينگر باند دارد يا خير ؟
3- آيا در Mobile trading مي توان خطوط افقي و عمودي و يا خط روند و يا فيبوناچي و... رسم كرد؟
با تشكر

1.این گوشی کار میکند یا نه را نمیدانم
2. بله دارد
3.بله همه را میتوان رسم کرد
4.خیر
موفق باشید

Extacy
August 29th, 2008, 01:23
1- آيا برنامه Mobile trading شركت MetaQuotes قابل نصب و اجرا روي گوشي sony ericsson مدل P1 هست يا نه؟2- آيا برنامه Mobile trading انديكاتور بولينگر باند دارد يا خير ؟
با تشكر

سلام

1- نه امكان نصب نداره چون سيستم عاملش UIQ3 هست و برنامه هاي سري Symbian را نصب ميكنه و برنامه متا تريدر مخصوص موبايل براي سري هاي Windows Mobile ارائه شده.

LionHeart
August 29th, 2008, 15:55
از دوستان هر كسي كه اين پاكت پي سي ها رو داره تمامي انديكاتورهايي كه روش هست رو زحمت بكشه اين جا قرار بده :rambo:
يا علي

Mohsen Rajabi
August 29th, 2008, 17:07
سلام

گوشی های مثل Sony Ericsson P1 که سیستم عامل Symbian هست کسی کار کرده ؟ برای کار با متا تریدر مشکلی ندارند؟

ممنون

Extacy
August 29th, 2008, 17:24

با تشكر

سلام

1- نه امكان نصب نداره چون سيستم عاملش UIQ3 هست و برنامه هاي سري Symbian را نصب ميكنه و برنامه متا تريدر مخصوص موبايل براي سري هاي Windows Mobile ارائه شده.

سلام

گوشی های مثل Sony Ericsson P1 که سیستم عامل Symbian هست کسی کار کرده ؟ برای کار با متا تریدر مشکلی ندارند؟

ممنون

:rolleyes::)

rsa
August 30th, 2008, 10:15
از دوستان هر كسي كه اين پاكت پي سي ها رو داره تمامي انديكاتورهايي كه روش هست رو زحمت بكشه اين جا قرار بده :rambo:
يا علي

خدمت شما وسایر دوستان :
- AC
- Accumulation/distribution
- Alligator
- ADX
- ATR
- AO
- Bears Power
- Bollinger Bands
- Bulls Power
- CCI
- DeMaker
- Envelopes
- Force Index
- Fractals
- Gator Oscillator
- Ichimoku Kinko Hyo
- Macd
- Market Facilitaion Index
- Momentum
- Money Flow Index
- MA
- MA Oscillator
- On Balance Volume
- Parabolic Sar
- RSI
- RVI
- Standard Deviation
- Stochastic Oscillator
- Volumes
- William's Percent Range

LionHeart
August 30th, 2008, 16:29
مرسی از این لطف بزرگ
یکی از دوستان میگفت که AC رو هم داره ولی این جا نبود آیا نداره ؟ :rambo:

m.shekaarian
August 30th, 2008, 16:36
خوب دوستان حالا اگه لطف کنند و در مورد مدلها توضیح دهند ممنون می شم

rsa
August 30th, 2008, 16:40
مرسی از این لطف بزرگ
یکی از دوستان میگفت که AC رو هم داره ولی این جا نبود آیا نداره ؟ :rambo:

LionHeart عزیز

AC رو هم داره اولین اندیکاتوریه که نوشتم .

rsa
August 30th, 2008, 17:03

با سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای شکاریان

مدل گوشی من i-mate JAQ3 هستش.

405 تومن به اضافه 20 تومن حافظه 2 گیگابایتی خریدمش.

سیستم عامل vm5 داره دوربین 2 مگا قلم نوری صفحه کلید هم داره و کلا مشخصاتش رو می تونید از آدرس [Only registered and activated users can see links] ببینید.

من با پلتفرمهای فیبو و IFC Markets باهاش کار مکنم و مشکلی ندارم.

(در مقایسه با هنگام کار با پی سی ها هر چند اولش صفحه موبایلها کوچک به نظر می رسه ولی بعد آدم عادت می کنه . ((به نظر من بیشتر برای کسانی که در سیستم هاشون نیازی به غیر از این اندیکاتورهای موجود ندارند و یا برای کسانی که تریدهای بلند مدت انجام می دهند قابل استفاده است ) )

ولی کیفیت پخش صداش به نطر من پایینه . تصاویر دوربینش هم قابل قبول نیست .

در ضمن من با پورت usb و اینترنت شیرینگ در جاهایئکه به خط تلفن و ADSl دسترسی ندارم لپ تاپم رو به اینترنت ایرانسل وصل می کنم و می تونم با پلتفرم اصلیم هم کار کنم.

fatehi
August 30th, 2008, 17:48
با عرض سلام مجدد و تشكر
آيا نرم افزار موبايل تريد روي گوشي i-mat مدل JAMA 201 كه سيستم عامل Microsoft windows mobile 6 professional داره هم كار مي كنه
با تشكر

Mohsen Rajabi
August 30th, 2008, 20:02
:rolleyes::)

:blush::blush:

ممنون

شرمنده من صفحات قبل را میخواندم که این پست را زدم و پرسیدم ، پست شما را در این صفحه ندیدم

محبت کردید :)

mohsen66
August 30th, 2008, 21:44

سلام
اگر توی قیمتش نیستید من یکی از این سه مدل رو پیشنهاد میکنم
1)گوشی خودم که شاهکار [Only registered and activated users can see links]شرکت HTC هست و به تازگی وارد بازار شده مدل : Diamond ([Only registered and activated users can see links])
2) samsung i900 Omnia ([Only registered and activated users can see links])که به زودی میاد تو بازار و در بین گوشی ها و پاکت پیسی ها تکه و حتما میخرمش .
3) گوشی i-mate Ultimat 9502 ([Only registered and activated users can see links])

پ.ن : گوشی دایموند با همه ی محاسن و زیبایی شگفت فقط دو عیب داره یکی این که شارژش زود تمام میشه و با عوض کردن باطریش به جاش باطری قویتر این مشکل حل میشه و صدای بلندگوش هم نسبتا کمه ؛ اما اباز هم انتخاب من تا ورود سامسونگ اُمنیا این گوشیه .
یا علی

m.shekaarian
August 30th, 2008, 22:26
من شخصا این مدل را ترجیح میدم از هر نظر کامل هست فقط 3G نداره

htc p3300

m.shekaarian
August 30th, 2008, 22:32
سلام
اگر توی قیمتش نیستید من یکی از این سه مدل رو پیشنهاد میکنم
1)گوشی خودم که شاهکار [Only registered and activated users can see links]شرکت HTC هست و به تازگی وارد بازار شده مدل : Diamond ([Only registered and activated users can see links])
2) samsung i900 Omnia ([Only registered and activated users can see links])که به زودی میاد تو بازار و در بین گوشی ها و پاکت پیسی ها تکه و حتما میخرمش .
3) گوشی i-mate Ultimat 9502 ([Only registered and activated users can see links])

پ.ن : گوشی دایموند با همه ی محاسن و زیبایی شگفت فقط دو عیب داره یکی این که شارژش زود تمام میشه و با عوض کردن باطریش به جاش باطری قویتر این مشکل حل میشه و صدای بلندگوش هم نسبتا کمه ؛ اما اباز هم انتخاب من تا ورود سامسونگ اُمنیا این گوشیه .
یا علی

سلام
محسن جان رنج قیمت سامسونگ معلوم هست ؟

راستی روی دیاموند متاتریدر نصب میشه ؟ چون ورژن ویندوزش 6 هست از دوستان شنیدم کمی مشکل داره !!!

مویینگ روی متاتریدر موبایل ایا قابلیت تنظیم روی sma / ema و نیز close , openرو داره ؟ :rambo:

nirvana
August 30th, 2008, 23:48

این دستگاه که UMPC نام دارد که مخفف Ultra Mobile Pc هست این دستگاه در حقیقت آمیخته ای از Tablet Pc,PDA,storage device,digital multimedia,mp3 player و...........

این دستگاه ها در حال حاضر Windows XP Tablet PC Edition 2005 operating system است
که این windowsتمامی خصوصیات یک win XP SP2 را داراست به همراه finger recognition package و Touch Pack Interfaceکه برای کارهای tochscreen است

خصوصیات این دستگاه ها معمولا به شرح زیر است:

UMPC devices will include a 900 MHz Intel Celeron M or 1000 GHZ, Pentium M or VIA C7-M processor, 256 MB to 1 GB of RAM, and a 30 to 160 GB harddisk, depending on the manufacturer. They could also feature GPS devices, webcams, fingerprint readers, TV tuners, or memory card readers. Bluetooth, Wi-Fi and Ethernet are all supported as well.

فکر کنم اگه اینجا هم پیدا بشه خیلی خوبه . یه نگاه به این بیاندازید . خوبه که میشه رو اینها متاترید رو براحتی نصب کرد و استفاده کرد . فقط باید پیدا بشه . قیمتش هم بنسبت پاکت پی سی ها خوبه .

[Only registered and activated users can see links]-tech-specs

با تشکر نیروانا
بدرود

mohsen66
August 31st, 2008, 00:39
سلام
محسن جان رنج قیمت سامسونگ معلوم هست ؟

راستی روی دیاموند متاتریدر نصب میشه ؟ چون ورژن ویندوزش 6 هست از دوستان شنیدم کمی مشکل داره !!!

مویینگ روی متاتریدر موبایل ایا قابلیت تنظیم روی sma / ema و نیز close , openرو داره ؟ :rambo:

اگه نمیشد که معرفیش نمیکردم:happy: ، بله من خودم دارم با این گوشی معامله میکنم و مشکلی هم نداشتم و کلی هم حال کردم چون هر معامله ای که تا حالا باهاش کردم به سود نشسته :p:banana:
بله قابلیت تنظیمات smoothed/weighted/sma/ema و high/low/open/ close/.... هم در مووینگ ها داره .
قیمت سامسونگ اُمنیا 16 گیگ هم حدود یک میلیون تومن هست .
این هم اگه تبلیغ نباشه (که هست) ببینید

NAVID20
August 31st, 2008, 02:49
میشه با کامپیوتر پی سی یا لپ تاپ و یه گوشی موبایل و اینترنت ایرانسل به اینترنت وصل شد ؟ و از طریق کامپیوتر معامله کرد؟

m.shekaarian
August 31st, 2008, 15:28
اگه نمیشد که معرفیش نمیکردم:happy: ، بله من خودم دارم با این گوشی معامله میکنم و مشکلی هم نداشتم و کلی هم حال کردم چون هر معامله ای که تا حالا باهاش کردم به سود نشسته :p:banana:
بله قابلیت تنظیمات smoothed/weighted/sma/ema و high/low/open/ close/.... هم در مووینگ ها داره .
قیمت سامسونگ اُمنیا 16 گیگ هم حدود یک میلیون تومن هست .
این هم اگه تبلیغ نباشه (که هست) ببینید

سلام محسن جان
میدونی که من خیلی پیله هستم
امروز از اصفهان سل قیمت گرفتم 730 بود یعنی هم قیمت همون دیاموند شما

فکر کنم کمی ضرر کردی :blink::blink::blink::(

m.shekaarian
August 31st, 2008, 15:40

این دستگاه که UMPC نام دارد که مخفف Ultra Mobile Pc هست این دستگاه در حقیقت آمیخته ای از Tablet Pc,PDA,storage device,digital multimedia,mp3 player و...........

این دستگاه ها در حال حاضر Windows XP Tablet PC Edition 2005 operating system است
که این windowsتمامی خصوصیات یک win XP SP2 را داراست به همراه finger recognition package و Touch Pack Interfaceکه برای کارهای tochscreen است

UMPC devices will include a 900 MHz Intel Celeron M or 1000 GHZ, Pentium M or VIA C7-M processor, 256 MB to 1 GB of RAM, and a 30 to 160 GB harddisk, depending on the manufacturer. They could also feature GPS devices, webcams, fingerprint readers, TV tuners, or memory card readers. Bluetooth, Wi-Fi and Ethernet are all supported as well.

فکر کنم اگه اینجا هم پیدا بشه خیلی خوبه . یه نگاه به این بیاندازید . خوبه که میشه رو اینها متاترید رو براحتی نصب کرد و استفاده کرد . فقط باید پیدا بشه . قیمتش هم بنسبت پاکت پی سی ها خوبه .

با تشکر نیروانا
بدرود

سلام و عرض تشکر
مطالب خیلی مفدی بود اما فقط یه نکته میمونه از کجا تهیش کنیم ؟

m.shekaarian
August 31st, 2008, 15:41
میشه با کامپیوتر پی سی یا لپ تاپ و یه گوشی موبایل و اینترنت ایرانسل به اینترنت وصل شد ؟ و از طریق کامپیوتر معامله کرد؟
سلام
با یه گ.شی سونی اریکسون میتونید ولی دیال اپ که خیلی به صرفه تر هست !!!

NAVID20
August 31st, 2008, 17:36
سلام
با یه گ.شی سونی اریکسون میتونید ولی دیال اپ که خیلی به صرفه تر هست !!!

مرسی از راهنماییتون من در محل کارم به خط تلفن دسترسی ندارم برای همین میخواستم از طریق موبایل معامله کنم ولی متاتریدر موبایل هم امکانات متاتریدر کامپیوتر رو نداره و اندیکاتورهای کاستوم رو نمیشه نصب کرد اینه که گفتم اگه بشه از طریق موبایل و اینترنت ایرانسل کانکت بشم . لطفا اگر گوشی خاصی باید بخرم راهنمایی کنید البته کامپیوتر پی سی که در محل کار دارم هم یه خورده قدیمیه نمیدونم میشه از طریق یه گوشی سونی اریکسون مثلا k750 و یه کامپیوتر رو میزی تقریبا قدیمی به اینترنت کانکت شد یا شرایط و وسایل خاصی لازم هست ؟ لطفا راهنمایی کنید

مرسی

mohsen66
August 31st, 2008, 17:44
سلام محسن جان
میدونی که من خیلی پیله هستم
امروز از اصفهان سل قیمت گرفتم 730 بود یعنی هم قیمت همون دیاموند شما

فکر کنم کمی ضرر کردی :blink::blink::blink::(
سلام آقا مجید
نه من گوشی سامسونگ رو نخریدم هنوز ، تا گوشی وارد بازار نشه نمیخرمش چون قیمتش هر کی به هرکیه ! و خیلی گرون تر از ارزشش میفروشن :happy:
دیاموند هم فقط تو خیابون فردوسی داره ، من یک ماه پیش خریدمش 710 از موبایل مجید ، فکر کنم حالا 680 هم بتونید بخریدش .

m.shekaarian
August 31st, 2008, 18:28

با تشکر نیروانا
بدرود

تاریخ این ویدئو را ببینید م ماله 2 سال قبله
اون وقت حالا وقتی میخوای تو ایران پیداش کنی باید کل کشورو بگردی اونم شاید باشه

SCORPION2010
September 5th, 2008, 13:05
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

یک مساله مهم که من در خرید PDA به اون برخورد کردم این بود که ظاهرا نوع GPRS ای که گوشی های جدید (مثلا HTC toch Diamond)ساپورت می کنن با GPRS ایرانسل متفاوته با توجه به این موضوع از دوستانی که در این زمینه و درزمینه GSMو انواع اون و اینکه با GPRS چه فرقی داره اطلاعی دارن ممنون میشیم مطرح کنن...

با تشکر:

LionHeart
September 6th, 2008, 19:14
می خواستم بدونم که تفاوت قیمت Samsung Omnia و Htc Diamond چقدره ؟

mohsen66
September 7th, 2008, 04:15
می خواستم بدونم که تفاوت قیمت Samsung Omnia و Htc Diamond چقدره ؟

سلام
امین جان من بدون توجه به قیمت Omnia رو پیشنهاد میکنم !
چون برای ترید صفحه ی بزرگ تری داره 3.2 که میدونی بهتره
دوربین 5 مگاپیکسلی داره با فلش که در بین پاکت پیسی ها بینظیره ! که دیاموند نداره.
عمر باطریش تقریبا دو برابر دیاموند هست.
رم 8 گیگ و 16 گیگ دارهکه دیاموند 4 گیگه .
و صداش هم قوی تر دیاموند هست.
و ظاهر شیک تری نسبت به دیاموند داره.(نظر من )
فکر کنم رنج قیمت یکسان داشته باشن البته اُمنیا کمی گرون تر.( اگر 100 تومن گرون تر هم باشه باز میارزه که آمنیا رو بخری !)

s.mohammad
September 11th, 2008, 15:46
سلام دوستان

پس به نظر شما Omnia ي سامسونگ بهترين انتخابه .
حالا توي بازار ايران اومده يا نه ؟ كسي مي دونه كجا ميشه پيداش كرد ؟ اگر مشهد باشه خيلي بهتره .

يك سوال خيلي مهم ! اين گوشي ظاهرا كيبورد نداره ؟! پس چجوري بايد باهش بازي كنيم ؟ ;)

متشكرم

mohsen66
September 11th, 2008, 16:33
سلام دوستان

پس به نظر شما Omnia ي سامسونگ بهترين انتخابه .
حالا توي بازار ايران اومده يا نه ؟ كسي مي دونه كجا ميشه پيداش كرد ؟ اگر مشهد باشه خيلي بهتره .

يك سوال خيلي مهم ! اين گوشي ظاهرا كيبورد نداره ؟! پس چجوري بايد باهش بازي كنيم ؟ ;)

متشكرم

سلام
نظر اکثر پاکت پیسی دار ها که در فروم ها میخوندم این بود i900 Omnia ([Only registered and activated users can see links]) البته این گوشی هنوز به صورت عمده وارد بازار نشده و امتحان عملیش رو پس نداده تا بشه نظر قطعی رو داد !( مثل آیفون که هنگام معرفیش سر و صدای زیادی به پا کرد اما عملا خیلی جالب نبود و معایب زیادی داشت (مخصوصا برای ایران)
البته با توجه به سابقه ی سامسونگ و گوشی F480 ([Only registered and activated users can see links]) که پر فروش ترین گوشی در اروپا بوده تا حدودی میشه اعتماد کرد و این گوشی رو خرید ،
آره تو اصفهان که اومده (مشهد رو نمیدونم ) ولی کمتر از 10 تا بود که همش فروش رفت قیمتش هم 840 میگفت ( خ فردوسی )
بزودی دوباره میاره .;)
خب آی فون ، دیاموند و چند تا گوشی دیگه هم کیبورد ندارن ولی میشه باهاشون بازی کرد ، call of duty مرحله ی 6 هستم :laugh: انصافا گرافیک خوبی داره !

majid_k
September 11th, 2008, 18:45
سلام
ایا گوشی ای هست که با وایرلس یا adsl به اینترنت وصل بشه ؟

henriholmz
September 11th, 2008, 22:42
سلام
ایا گوشی ای هست که با وایرلس یا adsl به اینترنت وصل بشه ؟

این گوشیها که دوستان در چند تایپک قبلی معرفی کردند این امکانات را دارند.من دایموند دارم و با وایرلس هم idsl به اینترنت وصل میشه . 3G هم داره .7.2 مگا. فقط باطریش اصلا دوام ندارد و فوری خالی میشه.

Farzad_wsr
September 12th, 2008, 07:16
سلام
نظر اکثر پاکت پیسی دار ها که در فروم ها میخوندم این بود i900 Omnia ([Only registered and activated users can see links]) البته این گوشی هنوز به صورت عمده وارد بازار نشده و امتحان عملیش رو پس نداده تا بشه نظر قطعی رو داد !( مثل آیفون که هنگام معرفیش سر و صدای زیادی به پا کرد اما عملا خیلی جالب نبود و معایب زیادی داشت (مخصوصا برای ایران)
البته با توجه به سابقه ی سامسونگ و گوشی F480 ([Only registered and activated users can see links]) که پر فروش ترین گوشی در اروپا بوده تا حدودی میشه اعتماد کرد و این گوشی رو خرید ،
آره تو اصفهان که اومده (مشهد رو نمیدونم ) ولی کمتر از 10 تا بود که همش فروش رفت قیمتش هم 840 میگفت ( خ فردوسی )
بزودی دوباره میاره .;)
خب آی فون ، دیاموند و چند تا گوشی دیگه هم کیبورد ندارن ولی میشه باهاشون بازی کرد ، call of duty مرحله ی 6 هستم :laugh: انصافا گرافیک خوبی داره !

محسن خان اینقدر از دیاموند گفتی که دیروز رفتم خریدم ;) اما هنوز وقت نکردم به اینترنت وصلش کنم . در مورد باطری کم دوام دیاموند هم نمایندگیش گفت دارن یک سری باطری جدید میزنن براش تا این نقیصه برطرف شه . راستی گوشی Omnia هم اومده بود ولی یکی دو تا از فروشنده ها میگفتن صفحه نمایشش یک کم ضعیفه توی نور .

Farzad_wsr
September 12th, 2008, 14:59
محسن خان ما دیشب هرچی تلاش کردیم این دیاموند را به اینترنت وصل کنیم نشد که نشد :huh:

آقا راهنمایی میکنی در مورد نحوه اتصال ؟

آیا باید فایلی از ایرانسل بگیرم و روی گوشی نصب کنم ؟ یا همون تنظیمات Conection کفایت میکنه ؟

به من مدام پیام میده که :
canot connect for an unknown reason .to check your connection settings and change them if needed ,Tap settings.if the problem continue , reset your mobile device according to your manufacturer's documentation and try again.

mohsen66
September 12th, 2008, 15:15
محسن خان اینقدر از دیاموند گفتی که دیروز رفتم خریدم ;) اما هنوز وقت نکردم به اینترنت وصلش کنم . در مورد باطری کم دوام دیاموند هم نمایندگیش گفت دارن یک سری باطری جدید میزنن براش تا این نقیصه برطرف شه . راستی گوشی Omnia هم اومده بود ولی یکی دو تا از فروشنده ها میگفتن صفحه نمایشش یک کم ضعیفه توی نور .

سلام فرزاد جان
مبارک باشه ، آره باطریش زود خالی میشه و برای این گوشی عیب بزرگیه باید برم باطریش رو عوض کنم ، اما یکم گوشی ضخیم تر میشه ...
آره امنیا رو دیدم واقعا گوشی معرکه ایه ، ضعف نمایشش هم توی نور مثل دیامونده ;)
پ.ن : بازی teeter رو داشتی!!؟:whoow: تو هیچ گوشی این قابلیت رو ندیدم.

mohsen66
September 12th, 2008, 15:22
محسن خان ما دیشب هرچی تلاش کردیم این دیاموند را به اینترنت وصل کنیم نشد که نشد :huh:

آیا باید فایلی از ایرانسل بگیرم و روی گوشی نصب کنم ؟ یا همون تنظیمات Conection کفایت میکنه ؟

canot connect for an unknown reason .to check your connection settings and change them if needed ,Tap settings.if the problem continue , reset your mobile device according to your manufacturer's documentation and try again.

نه چیزی نمیخواد
از توی start برید setting بعد connection بعد connection setup را باز کنید ، بعد country ایران رو انتخاب کنید و operator ایرانسل رو انتخاب کنید و ok کنید بعدشم گوشی باید یه بار ریست بشه و روشن که شد بیاید تو سایت سرمایه دور هم باشیم .:) ( البته برای نمایش فونت فارسی از توی سی دیش فارسی ساز رو نصب کن )
گاهی اوقات هم مشکل از خود سرویس ایرانسله ولی با تنظیمات فوق باید وصل بشه.

FaraTejarat
September 13th, 2008, 23:49
سلام
اگه ممکنه بهم بگید کدوم بروکر ها امکان رسم خطوط عمودی و افقی رو دارند؟ دقت کنید منظورم ترندلاین نیست فقط و فقط خطوط عمودی و افقی
ممنون:)

mehrdad_rp
September 14th, 2008, 02:05

اگر به نتیجه نرسیدید به ترتیب زیر عمل کنید :
Go to "Start menu"
• Select "setting"
• On the blue bar (Located in the bottom of the page), select " connections"
• Go to "Connections"
• On "Manage existing connections"
• Go to General tab Enter a name for these setting: "Irancell-internet"
• Go to Modem tab select "new" (Located in the bottom of the page)
• Capture a name and select "Cellular Line (GPRS)" from drop down menu
• Go to Next
• Put "mtnirancell" as a access point name
• Go back to connection on My work network go to "Edit my ***** server"
• Choose the ***** settings from below bar and select" advance"
• Click on "HTTP" capture "10.131.26.138" on ***** server and "8080" as a port
• Click on "WAP" capture "10.131.26.138" on ***** server and"9201" as a port
• Now the setting is complete please go back to start menu and find internet explorer

henriholmz
September 15th, 2008, 01:09
آقا محسن من توی سی‌دی‌هاش این فارسی ساز را پیدا نکردم .ایا شما که از ایران گرفتید سی‌دی‌ غیر از دو سی‌دی اورژینال باهاش است؟اگه جواب مثبت است چطور من میتونم این فارسی‌ساز را بگیرم؟متشکر میشم راهنمایی کنید.

Farzad_wsr
September 15th, 2008, 11:56
با تشكر از دوستاني كه پاسخ دادند ، بايد بگم با انجام راهنمائيهاي شما در حال حاضر پيام خطاي ديگه اي ميده :
Gateway received an invalid response from upstream gateway.

دليل اين پيام چي ميتونه باشه ؟

s.mohammad
September 15th, 2008, 15:46
سلام
بزودی دوباره میاره .;)

:(
من هر چي توي مشهد گشتم اين omina رو پيدا نكردم . ظاهرا هنوز اينجا نيومده مي گفتن قراره تا عيد فطر بياد :(

ظاهرا بايد فعلا صبر كنم .... از بچه هاي مشهد كسي اين i900 رو جايي نديده ؟

mohsen66
September 15th, 2008, 16:44
آقا محسن من توی سی‌دی‌هاش این فارسی ساز را پیدا نکردم .ایا شما که از ایران گرفتید سی‌دی‌ غیر از دو سی‌دی اورژینال باهاش است؟اگه جواب مثبت است چطور من میتونم این فارسی‌ساز را بگیرم؟متشکر میشم راهنمایی کنید.

سلام
بله چون گارانتی یاس جهان هست خود این شرکت CD جداگانه ای که شامل یک سری نرم افزار کاردبردی و نقشه های شهر های ایران برای GPS هست رو در جعبه اش قرار داده . شما میتونید از این سایت ([Only registered and activated users can see links])هر نرم افزاری برای فارسی ساز بخواهید پیدا کنید .البته برای دانلود باید عضو بشید .
یا علی

Farzad_wsr
September 16th, 2008, 00:41
دوستان من واقعا کلافه شدم :huh: یکی یک کمکی به ما بکنه ثواب داره .

من دستورات را انجام دادم اما تا حالا به اینجا رسیدم :

اگر قسمت ***** server را خالی بزارم و تیک نزنم ، در اکسپلورر پیام خطا نمیدهد . آیکون اتصال به شبکه هم در بالای صفحه میاید . اما هنگام باز کردن صفحات مراحل Locating و Connecting را انجام می دهد ، منتها در مرحله Opening ایست می کند و همانطور صفحه باقی میماند !!

کسی نظری داره ما چه خاکی بسرمون بریزیم ؟ :wacko:

FaraTejarat
September 16th, 2008, 00:57
سلام
اگه ممکنه بهم بگید کدوم بروکر ها امکان رسم خطوط عمودی و افقی رو دارند؟ دقت کنید منظورم ترندلاین نیست فقط و فقط خطوط عمودی و افقی
ممنون:)
:cry::cry::cry:

henriholmz
September 16th, 2008, 14:41
:cry::cry::cry:
fxpro هر دو را دارد

mohsen66
September 16th, 2008, 15:13
دوستان من واقعا کلافه شدم :huh: یکی یک کمکی به ما بکنه ثواب داره .

من دستورات را انجام دادم اما تا حالا به اینجا رسیدم :

اگر قسمت ***** server را خالی بزارم و تیک نزنم ، در اکسپلورر پیام خطا نمیدهد . آیکون اتصال به شبکه هم در بالای صفحه میاید . اما هنگام باز کردن صفحات مراحل Locating و Connecting را انجام می دهد ، منتها در مرحله Opening ایست می کند و همانطور صفحه باقی میماند !!

کسی نظری داره ما چه خاکی بسرمون بریزیم ؟ :wacko:

فرزاد جان با همون تنظيماتي كه من عرض كردم بايد وصل بشه من خودم رو چندتا دياموند اينترنت ايرانسل رو امتحان كردم ، اگر شما كانكت نميشد قطعا يكي از سه مشكل زير رو داريد :
يا در منطقه اي هستيد كه هنوز تحت پوشش شبكه اينترنت ايرانسل نيست .( خودم اين رو تو مشهد تجربه كردم ولي تو اصفهان اين مشكل رو نداشتم )
يا سيم كارت شما هنوز ثبت نام نشده كه اگر تا يه مدتي سيم كارت رو ثبت نام نكنيد خدمات ايرانسل از جمله اينترنتش غير فعال ميشه .
يا سيم كارتتون شارژ‍ نداره .
مخلصم

Farzad_wsr
September 17th, 2008, 10:06
فرزاد جان با همون تنظيماتي كه من عرض كردم بايد وصل بشه من خودم رو چندتا دياموند اينترنت ايرانسل رو امتحان كردم ، اگر شما كانكت نميشد قطعا يكي از سه مشكل زير رو داريد :
يا در منطقه اي هستيد كه هنوز تحت پوشش شبكه اينترنت ايرانسل نيست .( خودم اين رو تو مشهد تجربه كردم ولي تو اصفهان اين مشكل رو نداشتم )
يا سيم كارت شما هنوز ثبت نام نشده كه اگر تا يه مدتي سيم كارت رو ثبت نام نكنيد خدمات ايرانسل از جمله اينترنتش غير فعال ميشه .
يا سيم كارتتون شارژ‍ نداره .
مخلصم

آقا محسن با سلام ،

والله من تهران هستم و توي چند منطقه تست كردم و جواب نداده . پس مورد اول رده .
اين مورد دوم را هم عرض كنم من 2 روز پيش رفتم دفاتر يكي از خدمات دهنده هاي ايرانسل و 3000 تومان سلفيدم تا فرمي را براي من پر كند و با كپي كارت ملي من براي ايرانسل بفرستد . ( من خود خط ايرانسل را هم هفته پيش تازه گرفته ام ) خوب با اين احتساب اين مورد امكان داره . حال از كجا بايد بفهمم سيم كارتم ثبت شده يا نه ؟ اصلا اين ثبت شدن ربطي به استفاده از خدمات اينترنت داره ؟

شارژ هم گمونم با يك هفته تمام نشده باشه .

هنگام تلاش بري اتصال به اينترنت در بالاي صفحه بجاي علامت G‌ مربوط به GPRS علامت E ميايد ، دليل اين مورد چيه ؟

پ.ن : شماره پستي كه شما تنظيمات را گفتيد يك بار ديگه يادآوري مي كنيد .

Kambiz_T.A
September 19th, 2008, 16:49
نقد و بررسي گوشي موبايل Samsung i900 Omnia

آی 900 امنیا

Samsung i900 Omnia

i900 Omnia گوشي همراه ديگري از مدل‌هاي سامسونگ است که در ماه ژوئن سال 2008 ميلادي به بازار معرفي شد. اين گوشي قابليت‌هاي بسيار زيادي دارد و به عنوان يکي از مدل‌هاي کارآمد سامسونگ، بعد از مدل‌هاي F480، F490، F700 و Armani معرفي شده و پيش‌بيني مي‌شود نظر کاربران زيادي را به خود جلب کند.

بدنه‌ي اين گوشي با ابعادي در اندازه‌هاي 12.5×56.9×112 ميلي‌متر و وزني برابر با 127 گرم طراحي شده است. البته، اين مقدار وزن با توجه به قابليت‌هاي ارايه شده در اين گوشي و مدل‌هاي مشابه، وزن زيادي به شمار نمي‌رود. i900 Omnia به رنگ نقره‌اي طراحي و ساخته شده است.

صفحه نمايش به کار رفته در اين گوشي يک نمايش‌گر 3.2 اينچي است که رزولوشني برابر با 400×240 پيکسل دارد. کيفيت اين نمايش‌گر در سطح بسيار عالي‌اي نيست؛ اما در نور آفتاب کيفيت نسبتا خوبي را نشان داده است. اين نمايش‌گر به صورت لمسي طراحي شده و به قابليت تشخيص دست‌خط مجهز مي‌باشد که مزيت خوبي است. صفحه نمايش i900 Omnia يک نمايش‌گر 256.000 پيکسلي (65.000 پيکسل موثر) است.

در سمت راست و بالاي اين صفحه نمايش مي‌توانيد دوربين دوم گوشي را ببينيد که براي مکالمه‌هاي ويديويي طراحي شده است. بلندگوي برقراري تماس نيز در همين قسمت قرار دارد. سوراخ مخصوص آويزان کردن بند و پورت USB نيز در سمت چپ گوشي قرار گرفته است. لنز دوربين اصلي i900 Omnia نيز در پشت آن قرار دارد.

دوربين به کار رفته در سامسونگ مدل i900 Omnia يک دوربين بسيار کارآمد 5 مگاپيکسلي است که قابليت‌هاي خوبي دارد. اين دوربين رزولوشني برابر با 1944×2592 پيکسل دارد و به مشخصه‌هاي کارآمدي مانند فلاش، لرزش‌گير، قابليت فيلم‌برداري و اتوفوکوس مجهز شده است.

از ديگر مشخصه‌هايي که در اين گوشي در نظر گرفته شده مي‌توان به کارکرد هوشمند شماره‌گيري يا Smart Dialing اشاره کرد که به کمک آن و بدون رجوع به دفترچه تلفن، به راحتي مي‌توانيد شماره‌ي مورد نظر خود را بگيريد. صفحه کليد QWERTY، قابليت ارسال و دريافت پيام‌هاي SMS، MMS، EMS، IM و اي‌ميل، برنامه‌ي Media Album براي مرور عکس‌هاي گوشي، مرورگر WAP 2.0/xHTML، راديو FM به همراه RDS، جاوا MIDP 2.0، يادداشت صوتي، هندزفري داخلي، GPS داخلي، پشتيباني از A-GPS، قابليت مرور و ويرايش فايل‌هاي آفيس، PDA و خروجي تلويزيون از ديگر مشخصه‌هاي اين گوشي به شمار مي‌رود.

گوشي همراه سامسونگ مدل i900 Omnia در دو نسخه‌ي 16 و 8 گيگابايتي ارايه شده است؛ در عين حال از کارت‌هاي microSD حداکثر تا 8 گيگابايت پشتيباني مي‌کند. سيستم عامل ارايه شده در اين گوشي نيز Microsoft Window Mobile 6.1 Professional مي‌باشد. با توجه به حافظه‌ي اين گوشي و پشتيباني از فرمت‌هاي مختلف فيلم و موسيقي مي‌توان گفت که سامسونگ مدل i900 Omnia گوشي محبوب دوست‌داران فيلم و موسيقي مي‌باشد. پخش‌کننده‌ي موسيقي با پشتيباني از فرمت‌هاي MP3/AAC/AAC+/WMA/OGG/AMR و پخش‌کننده‌ي فيلم با پشتيباني از فرمت‌هاي DivX/XviD/WMV/MP4 دو ويژگي ديگر اين گوشي هستند.

باتري مصرفي گوشي همراه سامسونگ مدل i900 Omnia يک باتري يون ليتيوم mAh 1440 است که عمر نسبتا خوبي دارد. اين باتري براي حداکثر 500 ساعت در حالت استندباي و 5 ساعت و 50 دقيقه مکالمه‌ي مفيد عمر مي‌کند. البته، همان طور که مي‌دانيد عمر يک باتري به نوع کاربري شما بستگي دارد.

گوشي همراه سامسونگ مدل i900 Omnia گوشي کارآمدي است که بسته به نياز و نوع کاربري خود، از آن راضي خواهيد بود.

مشخصه‌هاي اصلي گوشي همراه سامسونگ مدل i900 Omnia:

• پشتيباني از باندهاي GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 و HSDPA 2100
• دوربين 5 مگاپيکسلي با 1944×2592 پيکسل رزولوشن مجهز به به مشخصه‌هاي فلاش، لرزش‌گير، قابليت فيلم‌برداري و اتوفوکوس
• صفحه نمايش 3.2 اينچي لمسي با رزولوشني برابر با 400×240
• حافظه‌ي داخلي 16 يا 8 گيگابايتي با پشتيباني از کارت‌هاي microSD حداکثر تا 8 گيگابايت
• پخش‌کننده‌ي موسيقي با پشتيباني از فرمت‌هاي MP3/AAC/AAC+/WMA/OGG/AMR
• پخش‌کننده‌ي فيلم با پشتيباني از فرمت‌هاي DivX/XviD/WMV/MP4
• قابليت ارسال و دريافت پيام‌هاي SMS، MMS، EMS، IM و اي‌ميل
• باتري يون ليتيوم mAh 1440
• ابعاد: 12.5×56.9×112 ميلي‌متر
• وزن:‌ 127 گرم
• مدت زمان مکالمه: 5 ساعت و 50 دقيقه
• مدت زمان استندباي: 500 ساعت در حالت استندباي و 5 ساعت و 50 دقيقه

جدول مشخصات فني
مشخصات كلي گوشی موبايل
نام گوشی موبايل Samsung i900 Omnia
آی 900 امنیا
نوع گوشی موبايل ساده
تاريخ معرفي 01/06/2008
ساخت
قيمت 797000 تومان - گارانتي 18 ماهه پارسه
تنوع رنگ نقره ای
وزن 127 گرم
ابعاد 112*56.9*12.5 ميليمتر
بستر نرم افزاری
شبکه GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
نسل سوم
سیستم عامل Microsoft Window Mobile 6.1 Professional
سیستم عامل ویندوز بله
سیستم عامل سیمبین خير
پشتیبانی جاوا بله
مشخصات صفحه نمايش
صفحه نمایش اصلی نوع TFT
صفحه لمسی بله
اندازه 3.2 اينچ
دقت 240*400 پيكسل
تعداد رنگ 265000 رنگ
مشخصات دوربین
دوربين دارد
کیفیت 5 مگاپيكسل
ابعاد تصویر 2592*1944
دوربین دوم دارد - كيفيت مگاپيكسل
قابلیت فیلمبرداری دارد - MP3/AAC/AAC+/WMA/OGG/AMR/DivX/XviD/WMV/MP4
فوکوس اتوماتیک دارد
فلاش دارد
زوم اپتیکال
حافظه
دفترچه تلفن دارد
ذخيره سازي تماس ها دارد
حافظه داخلي
كارت حافظه دارد
نوع كارت حافظه
كارت حافظه همراه گوشي موبايل microSD (TransFlash مگابايت
تبادل اطلاعات
ارسال پيام SMS - MMS - Email - Instant Messaging
درگاه مادون قرمز ندارد
بلوتوث دارد - نسخه 2 با A2DP
درگاه USB دارد - 2
مرورگر اينترنت WAP 2.0/xHTML, HTML, RSS feeds
شبكه بيسيم (WLAN) دارد - Wi-Fi 802.11b/g
GPRS دارد - Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD ندارد
EDGE دارد - Class 12
3G دارد - HSDPA, 7.2 Mbps
Push To Talk دارد
زنگ
نوع زنگ پلی فونیک
تنظيمات زنگ قابل دانلود
لرزاننده دارد
بلندگو
قابليت ها
قابليت نمايش فايلهاي MS-Office دارد
قابليت نمايش فايلهاي PDF دارد
بازي دارد قابل دانلود
پخش كننده موسيقي دارد - /MP3/AAC/AAC+/WMA/OGG/AMR/DivX/XviD/WMV/MP4
پخش كننده فيلم دارد
قابليت ضبط صدا دارد
راديو دارد - RDS
دستور صوتي ندارد
پيش بيني كلمه
هندز فري / هدست دارد
ساير قابليت ها دارای سیستم موقعیت یاب ماهواره ای (GPS ) و Java MIDP 2.0 وخروجی TV
باتري
نوع باتري لیتیم استاندارد
ظرفيت باتري 1440mah mAh
زمان انتظار 500 ساعت
زمان مكالمه 5:50 ساعت
شارژر باتري دارد

موفق و پيروز باشيد

LionHeart
September 20th, 2008, 00:14
در بسته خریداری شده i 900 یک قلم مخصوص کار با گوشی وجود دارد اما هیچ جایی در بدنه گوشی تعبیه نشده تا این قلم درون آن قرار بگیرد و باید توسط یک بند به بدنه گوشی آویزان باشد :blink:

Kambiz_T.A
September 20th, 2008, 01:07
نقد و بررسي كامپيوتر جيبي HTC Touch Diamond

اچ تي سي تاچ دیاموند

HTC Touch Diamond

HTC مدل Touch Diamond کامپیوتر جیبی دیگری است که در این‌جا معرفی می‌شود. Touch Diamond اولین مدلی است که بر اساس سیستم عامل Windows Mobile 6.1 طراحی شده است. این نسخه تفاوت چندانی با نسخه‌ی Windows Mobile 6.0 ندارد.
این گوشی در ماه مه 2008 میلادی معرفی شد و با ابعادی در اندازه‌های 11.5×102×51 میلی‌متر، 110 گرم وزن و رنگ مشکی طراحی شده است. Touch Diamond از باندهای GSM 900 / 1800 / 1900 برای کشورهای اروپایی و آسیایی و باندهای GSM 850 / 1800 / 1900 برای کشورهای آمریکایی پشتیبانی می‌کند. Touch Diamond گوشی هوشمندی است که در مقایسه با گوشی‌های هوشمند با ابعاد نسبتا کوچک‌تری عرضه شده است. این گوشی حتی از سامسونگ مدل Soul نیز کوچک‌تر است.
از مشخصه‌های به کار رفته در این گوشی می‌توان به پشتیبانی از HSDPA، HSUPA، GPS، AGPS و مانیتور VGA اشاره کرد. این مانیتور به شکل لمسی طراحی شده و 65.000 رنگی است. 2.8 اینچ اندازه دارد و وضوحی برابر با 640×480 پیکسل را ارائه می‌کند. البته یک مانیتور 2.8 اینچی برای یک گوشی هوشمند کار خارق‌العاده‌ای به شمار نمی‌رود، اما قرار دادن آن بر روی دستگاهی مثل این مدل، تا اندازه‌ای جالب توجه است. کیفیت این صفحه نمایش بسیار عالی است، درست همان طور که دوست دارید. وضوح خوبی دارد و حروف بسیار ریز را هم به شکل بسیار خوبی نمایش می‌دهد.
رابط کاربری به کار رفته در کامپیوتر جیبی Touch Diamond رابط TouchFLO 3D است که عمل‌کرد خوبی دارد. با استفاده از قابلیت‌های 3D می‌توانید کارکردهای بسیاری را اجرا کنید. برای مثلا، در پایین صفحه نمایش گوشی تعدادی آیکن نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید با حرکت دادن انگشت خود بر روی این آیکن‌ها، آن‌ها را جابجا کنید.
این گوشی حتی امکان پیش‌بینی وضع هوا را هم فراهم کرده است. البته، کارکرد پیش‌بینی وضع هوا کارکرد تازه‌ای نیست و پیش از این، در گوشی HTC مدل Touch ارائه شده بود. اما در این گوشی به شکل به‌تری کار می‌کند. یکی از قابلیت‌های این گوشی را می‌توان نمایش شرایط آب و هوایی در بیش‌ از یک نقطه دانست. پیش‌بینی وضع هوا برای پنج روز نمایش داده می‌شود. طراحی گرافیکی این نرم‌افزار هم بی‌نظیر است. افکت‌های سه بعدی و تصاویر متحرک آن،... همه‌گی به شکل زیبایی طراحی شده‌اند.
با گوشی هوشمند Touch Diamond مشکلی در تماشای ویدیو و تصاویر ذخیره شده‌ی خود نخواهید داشت. این تصاویر با رزولوشن VGA نمایش داده می‌شوند. زوم کردن روی تصویر نیز کار بسیار راحتی است. با چرخاندن دایره‌ی روی صفحه نمایش در جهت عقربه‌های ساعت و مخالف آن می‌توانید روی تصویر زوم کنید. رزولوشن بالای این صفحه نمایش تماشای فیلم را بسیار لذت‌بخش کرده است. مشخصه‌ی دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد مرورگر YouTube است که مطمئنا از کار با آن راضی خواهید بود.
این گوشی به عنوان اولین مدل HTC مجهز شده به Windows Mobile 6.1 عمل‌کرد خوبی را از خود نشان داده و کارکردهای مختلفی را ارائه می‌کند. برای مثال می‌توان به دیلیت کردن فایل‌ها اشاره کرد. Pocket Office نیز از دیگر کارکردهایی است که Windows Mobile 6.1 ارائه می‌کند. نظرتان درباره‌ی چک کردن ای‌میل‌ها در سفر چیست؟
پشتیبانی از زنگ‌های پلی‌فونیک 40 کاناله، MP3، WAV و WMA با قابلیت دانلود، 192 مگابایت حافظه‌ی DDR SDRAM، 256 مگابایت ROM، 4 گیگابایت حافظه‌ی آزاد، نداشتن شیار مخصوص برای کارت حافظه، پردازش‌گر Qualcomm MSM7201A 528 Mhz، بلوتوث 2.0 به همراه A2DP، پشتیبانی از miniUSB، مرورگر WAP 2.0/xHTML، قابلیت ارسال و دریافت پیام‌های SMS، MMS و ای‌میل، پخش‌کننده‌ی MP3، قابلیت خواندن فایل‌های Word، Excel، Outlook و PDF، تکنولوژی TouchFLO 3D، هندزفری داخلی و... از مشخصه‌های دیگری هستند که در این گوشی ارائه شده. باتری مصرفی Touch Diamond یک باتری یون لیتیوم 900 mAh است که برای مدتی معادل 258 ساعت در حالت استندبای و 5 ساعت و 30 دقیقه مکالمه مفید عمر می‌کند.

مشخصه‌های اصلی کامپیوتر جیبی هوشمند HTC مدل Touch Diamond:

• پشتیبانی از باندهای GSM 900 / 1800 / 1900 برای کشورهای اروپایی و آسیایی و باندهای GSM 850 / 1800 / 1900 برای کشورهای آمریکایی
• پشتیبانی از HSDPA، HSUPA، GPS، AGPS
• قابلیت خواندن فایل‌های Word، Excel، Outlook و PDF
• پردازش‌گر Qualcomm MSM7201A 528 Mhz
• Windows Mobile 6.1
• صفحه نمایش 2.8 اینچی 65.000 رنگی TFT
• دوربین 3.15 مگاپیکسلی به همراه اتوفوکوس، فلاش و قابلیت فیلم‌برداری
• دوربین دوم VGA برای مکالمات تصویری
• باتری: یون لیتیوم 900
• ابعاد: 11.5×102×51 میلی‌متر
• وزن: 110 گرم
• مدت زمان مکالمه: 5 ساعت و 30 دقیقه
• مدت زمان استندبای: 258 ساعت

جدول مشخصات فني
مشخصات كلي كامپيوتر جيبي
نام كامپيوتر جيبي HTC Touch Diamond
اچ تي سي تاچ دیاموند
نوع كامپيوتر جيبي ساده
تاريخ معرفي 2008/05/10
ساخت
قيمت 729000 تومان - با ضمانت نامه رسمي ياس جهان(نماينده محصولات HTC)
گارانتي
تنوع رنگ
وزن
ابعاد
بستر نرم افزاری
شبکه GSM 900 / 1800 / 1900 for Europe/Asia و GSM 850 / 1800 / 1900 for Americas و HSDPA 2100 / 900 for Europe/Asia و HSDPA 850 / 1900 for Americas
نسل سوم
سیستم عامل Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional
سیستم عامل ویندوز بله
سیستم عامل سیمبین خير
پشتیبانی جاوا بله
پردازنده
مشخصات صفحه نمايش
صفحه نمايش نوع TFT touchscreen
صفحه لمسی بله
اندازه 2.8 ميليمتر
دقت 480 *640 پيكسل
تعداد رنگ 65000 رنگ
مشخصات دوربین
دوربين دارد
کیفیت 3.15 مگاپيكسل
ابعاد تصویر 2048*1536
دوربین دوم دارد - كيفيت VGA
قابلیت فیلمبرداری دارد
فوکوس اتوماتیک دارد
فلاش ندارد
زوم اپتیکال
حافظه
دفترچه تلفن دارد
ذخيره سازي تماس ها دارد - نا محدود
حافظه داخلي 192 مگابايت
كارت حافظه ندارد
نوع كارت حافظه
كارت حافظه همراه گوشي موبايل 4096 مگابايت
تبادل اطلاعات
ارسال پيام SMS - MMS - Email - Instant Messaging
درگاه مادون قرمز ندارد
بلوتوث دارد - نسخه 2.0 به همراه A2DP
درگاه USB دارد - MiniUSB
مرورگر اينترنت WAP 2.0/xHTML, HTML
شبكه بيسيم (WLAN) دارد - Wi-Fi 802.11 b/g
GPRS دارد - Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD ندارد
EDGE دارد - Class 10, 236.8 kbps
3G دارد - HSDPA, 7.2 Mbps
Push To Talk ندارد
زنگ
نوع زنگ پلي فونيك 42 کاناله / WMA / WAVE/MP3
تنظيمات زنگ قابل دانلود
لرزاننده دارد
بلندگو
قابليت ها
قابليت نمايش فايلهاي MS-Office دارد
قابليت نمايش فايلهاي PDF دارد
بازي دارد
پخش كننده موسيقي دارد - MP3
پخش كننده فيلم دارد
قابليت ضبط صدا دارد
راديو دارد - Stereo FM به همراه RDS
دستور صوتي ندارد
پيش بيني كلمه
هندز فري / هدست دارد
ساير قابليت ها
باتري
نوع باتري باتري استاندارد- يون ليتيوم
ظرفيت باتري 900 mAh
زمان انتظار 285 ساعت
زمان مكالمه 5:30 ساعت
شارژر باتري دارد
موفق و پيروز باشيد

mehrdad_rp
September 20th, 2008, 02:26
آقا محسن با سلام ،

هنگام تلاش بري اتصال به اينترنت در بالاي صفحه بجاي علامت G‌ مربوط به GPRS علامت E ميايد ، دليل اين مورد چيه ؟

با سلام
G مخفف GPRS هست و E مخفف EDGE
دومی مدل پیشرفته اولیه
بعضی از گوشیا GPRS رو هم E نشون میدن
تو ایرانسل فرق نمیکنه هر دو نشانه اتصال به شبکه است

تنظیماتی که بنده گذاشتم پیشنهاد خود ایرانسله و تا حالا رو همه گوشیهایی که تست کردم جواب داده
بهتره با بخش پشتیبانی ایرانسل (اعتباری 140 - دائمی 130) تماس بگیرید تا مطمئن بشید ثبت نام شدید یا نه

tamass4116
September 21st, 2008, 12:21
با سلام خدمت دوستان
میخواست بپرسم که آیا نرم افزار متا تریدر روی گوشی نوکیا 9300 نیز نصب میشه
با تشکر

Roze2
September 21st, 2008, 18:45
سلام
i900 با فیبو که مشکلی نداره؟میشه راحت باهاش ترید کرد؟

Farzad_wsr
September 23rd, 2008, 14:19
بابا اين ايرانسل هم كه بدرد نميخوره من 1 ساعت فيبو روشن بود 1000 تومان كم كرده ازم . هر بار هم كه وصل ميشي كه درجا يك مبلغي حدود 50د تومن از حساب كم ميكنه ..
اينجوري كه بايد روزي 5000 تومن فقط بدي ايرانسل!!!

BelderChin
September 24th, 2008, 09:22
با سلام
آیا غیر از ایرانسل راه دیگه ای برای ترید با موبایل هست ؟؟؟ آیا همراه اول خدماتی داره ؟؟؟
با تشکر

LionHeart
November 2nd, 2008, 19:15
سلام خدمت تمامی دوستان

یک سوال دارم که ربطی به متا تریدر موبایل نداره ولی یک جورایی به این گوشی ها ربط داره :)

چه طوری میشه تویه این موبایل های HTC یک گروه برای SMS ها درست کرد هرچی گشتم نبود ( همون Send To all خودمون) :blink::blink:

پ . ن: محسن جان یک چند وقتی نیستی آقا دلمون برات تنگ شده :rambo::rambo:

LionHeart
November 4th, 2008, 18:22
سلام خدمت تمامی دوستان

یک سوال دارم که ربطی به متا تریدر موبایل نداره ولی یک جورایی به این گوشی ها ربط داره :)

چه طوری میشه تویه این موبایل های HTC یک گروه برای SMS ها درست کرد هرچی گشتم نبود ( همون Send To all خودمون) :blink::blink:

:blink::blink::blink::blink::blink:

LionHeart
November 14th, 2008, 17:36
سلام خدمت تمامی دوستان

کسی که جواب سوال ما رو نداد کلی گشتیم تا بالاخره اینو پیدا کردیم

تا اون جا که من فهمیدم این تیپ گوشی های نمیشه با هاشون Sms به صورت Group بفرستی

ولی یه برنامه هست که اگه نصب کنی این کار رو انجام میده
( این فایل رو ضمیمه همین پست قرار میدهم )

Pass : [Only registered and activated users can see links]
ارادت

behrouz-fx
November 14th, 2008, 17:47
کسی که جواب سوال ما رو نداد کلی گشتیم تا بالاخره اینو پیدا کردیم

تا اون جا که من فهمیدم این تیپ گوشی های نمیشه با هاشون Sms به صورت Group بفرستی

ولی یه برنامه هست که اگه نصب کنی این کار رو انجام میده
( این فایل رو ضمیمه همین پست قرار میدهم )

Pass : [Only registered and activated users can see links]
ارادت
سلام
شیر دل جان شرمنده پست شما رو ندیدم.کلا در قسمت پاکت پی سی فروم های مثل پرشین تولز یا پی هالز ، تقریبا اکثر برنامه های به در بخور پاکت پی سی پیدا میشه.

تاجر
November 19th, 2008, 12:24
سلام
دوستان من متاتریدر مخصوص موبایل رو گرفتم و روی گوشیم نصب کردم و الان یه مشکل دارم و اونم این هستش که
نمیتونم تمپلیت و یا اکسپرت و اندیکاتورایی رو که میخوام بهش اضافه کنم .
شما راهی رو بلدین یا نسخه ای از این تریدر رو دارین که بشه ؟

storyline
January 4th, 2009, 12:43
دوستان خوبم سال میلادی جدید رو به همه شما تبریک می گم. راهنمایی های این انجمن در خرید پاکت پی سی خیلی کمک من کرد. فکر می کنم چزو معدود فرومهایی باشه که کسانی که در اون هستند خرید پاکت پی سی شون صرفا از روی هیجان نیست و به کارایی این ابزار توجه دارند.
با جمع بندی صحبت دوستان؛ من هم با سابقه ترید 3 ساله به این نتیجه رسیدم که به این ابزار نیاز دارم. موقعیتهای بسیاری رو یادم می آمد که پوزیشنها باز داشتم و تحلیلم را هم کرده بودم اما به خاطر این که لبتابم با من نبود یا امکان اتصال تلفنی به دلیل مسافر بودن برایم مقدور نبود نتوانسته بودم به موقع استاپ را بعد از رفتن معامله توی سود کوچک کنم و تی پی را جابجا کنم در نتیجه سود خوبی را از دست داده بودم که البته من اینها را جزو ضرر محسوب می کنم.:blink:
درست است که ما تحلیلمان را معمولا پشت کامپیوترهای شخصی با اینترنت پرسرعت می کنیم اما با توجه که این بازار پویا و زنده است باید همیشه مراقب باشیم که اسیر تکنیکی که خودمان مجری آن بودیم نشویم و بازار بدل فن ما را به ما نزند!(شرمنده سابقه کشتیگیر بودنم را به رخ کشیدم!:rolleyes:)
من بعد از تحقیق به محصولات سه برند سامسونگ و سونی اریکسون و اچ تی پی علاقه مند شدم.
سامسونگ را به خاطر استحکامش دوست داشتم و زیبایی و اینکه مثل یک ژورنال بود که همه ابزار های حرفه ای را کنار در محصولاتش و خصوصا تک محصولش امنیا داشت.اما با اینکه گوشی موبایل من سامسونگ است و گوشی دوم من 8 سال پیش هم سامسونگ بود نمی دانم چرا آن گوشی قدیمی آنتن دهی بهتری داشت و این آنتن دهی من را نگران می کرد! برنامه من این بود که این پاکت پی سی را صرفا جهت کار استفاده کنم تا زنگ نخورد و همیشه توی اینترنت باشد
حالا اگر قرار باشد که این همه هزینه با آنتن ندادن خراب شود پس باید از همه ابزارهای حرفه ای امنیا خصوصا صفحه گسترده 2/3 اینجی می گذشتم!
سونی اریکسون را دوست داشتم. اولین گوشی من 10 سال قبل موبایل اریکسون بود.شرکت اریکسون بعدها با شرکت سونی ترکیب شد و محصول سونی اریکسون را ارائه داد.

vahid.profit
January 4th, 2009, 13:40
سلام به همه
سرویس GPRS همراه اول 0912 هم راه اندازی شد . از دوستان کسی با این سرویس از متا تریدر استفاده کرده ؟

حق نگهدار

storyline
January 4th, 2009, 13:43
دوستان خوبم سال میلادی جدید رو به همه شما تبریک می گم. راهنمایی های این انجمن در خرید پاکت پی سی خیلی کمک من کرد. فکر می کنم چزو معدود فرومهایی باشه که کسانی که در اون هستند خرید پاکت پی سی شون صرفا از روی هیجان نیست و به کارایی این ابزار توجه دارند.
با جمع بندی صحبت دوستان؛ من هم با سابقه ترید 3 ساله به این نتیجه رسیدم که به این ابزار نیاز دارم. موقعیتهای بسیاری رو یادم می آمد که پوزیشنها باز داشتم و تحلیلم را هم کرده بودم اما به خاطر این که لبتابم با من نبود یا امکان اتصال تلفنی به دلیل مسافر بودن برایم مقدور نبود نتوانسته بودم به موقع استاپ را بعد از رفتن معامله توی سود کوچک کنم و تی پی را جابجا کنم در نتیجه سود خوبی را از دست داده بودم که البته من اینها را جزو ضرر محسوب می کنم.
درست است که ما تحلیلمان را معمولا پشت کامپیوترهای شخصی با اینترنت پرسرعت می کنیم اما با توجه که این بازار پویا و زنده است باید همیشه مراقب باشیم که اسیر تکنیکی که خودمان مجری آن بودیم نشویم و بازار بدل فن ما را به ما نزند!(شرمنده سابقه کشتیگیر بودنم را به رخ کشیدم!)
من بعد از تحقیق به محصولات سه برند سامسونگ و سونی اریکسون و اچ تی پی علاقه مند شدم.
سامسونگ را به خاطر استحکامش دوست داشتم و زیبایی و اینکه مثل یک ژورنال بود که همه ابزار های حرفه ای را کنار در محصولاتش و خصوصا تک محصولش امنیا داشت.اما با اینکه گوشی موبایل من سامسونگ است و گوشی دوم من 8 سال پیش هم سامسونگ بود نمی دانم چرا آن گوشی قدیمی آنتن دهی بهتری داشت و این آنتن دهی من را نگران می کرد! برنامه من این بود که این پاکت پی سی را صرفا جهت کار استفاده کنم تا زنگ نخورد و همیشه توی اینترنت باشد
حالا اگر قرار باشد که این همه هزینه با آنتن ندادن خراب شود پس باید از همه ابزارهای حرفه ای امنیا خصوصا صفحه گسترده 2/3 اینجی می گذشتم!
سونی اریکسون را دوست داشتم. اولین گوشی من 10 سال قبل موبایل اریکسون بود.شرکت اریکسون بعدها با شرکت سونی ترکیب شد و محصول سونی اریکسون را ارائه داد.
اریکسون بهترین آنتن دهی را در میان گوشی هایی که دیده بودم داشت. محصولات شرکت جدید سونی اریکسون همه این قابلیت را از والدینش به ارث برده بود. اما با این همه یک تک محصول بود که تقریبا همه مشخصات عالی را داشت به نام : xperia x1
به نظرم این محصول احتمالا آنتن دهی خوبی داشت و از استحکام لازم هم برخوردار بود وقتی که به پایتخت رفتم جدا از ظاهرش لذت بردم. صفحه کلید خوبی هم داشت و از آن مهمتر نمایشگر 3 اینچی آن بود.اما یک نکته بود که مرددم می کرد. بارها دیده بودم که شرکتی که مدتها روی محصولی کار کرده است و به مرور ضعفها و باگهای محصولاتش را رفع کرده و دارای سابقه شده است خیلی بهتر از شرکتی که تازه اقدام به ساخت محصولات مشابه کرده است؛عمل می کند. این سلیقه شخصی من است و می تواند اشتباه باشد.
انتخاب در میان محصولات اچ تی سی خیلی سخت بود. تقریبا همه محصولات دارای قیمتی مناسب با مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری خوب بودند.
برای من بزرگ بودن صفحه نمایش،لمسی بودن، وزن کم، سرعت پروسسر بالای سی پی یو،همخوانی با شبکه های موبایل داخلی و آنتن دهی مناسب،نمایشگر با وضوح بالا و گستردگی مناسب،پشتیبانی از تکنولوژی نسل سوم تلفن های همراه،قابلیت داشتن رم جانبی،وایرلس و وای فای با سرعت خوب،صد البته ویندوز موبایل نسخه 6.1 معیارهای خرید محسوب می شدند.
دایاموند چون رم جانبی نداشت با وجود اینکه خیلی زیبا بود از انتخاب های من حذف شد. هیچ وقت دلم نمی خواست اگر اتفاقی برای موبایلم افتاد نتوانم از اطلاعاتی که در آن ذخیره کرده ام استفاده کنم.
تاچ اچ دی همه چیز تمام بود!یک آیفون بود که به روز شده بود و سیستم عاملش از مکنتاش به ویندوز تغییر کرده بود و دوربین 5 مگا پیکسلی و رم بالای 500 به آن اضافه شده بود.اصلا وقتی من این گوشی را دیدم و دست گرفتم مدتی ماندم چه کار کنم! راستی قیمتش 910 هزار تومان بود!
تاچ پرو با وجود اختلاف قیمت 200 هزار تومانی همان دایاموند بود به اضافه صفحه کلید و رم خور جانبی!
تاچ و تاچ ویوا تقریبا یکی بودند اما تاچ ویوا محصولی جدیدتر بود که شبکه EDGE را هم ساپورت می کرد. کسانی که با ایرانسل به اینترنت وصل شده اند می دانند که سرعتش از GPRS بیشتر است و یک پروتکل ارتباطی جدیدتر محسوب می شوند.راستی تاچ دوال چون وایرلس نداشت اصلا مطرحش نکردم!
تاچ مجموعه آفیس و 3Gرا ساپورت نمی کرد. اما من تاچ را دست دوستان دیده بودم و جالب بود که در سایت فیبو و ام آی جی که بروکرهای من بودند هم عکس همین گوشی تاچ بود که رویش متاتریدر نصب بود و به معنای همخوانی با متاتریدر بود.
اما در نهایت به تاچ3G با نام تجاری"jade" رسیدم. سرعت پروسسرش با تاچ اچ دی برابر بود و با وجود کمترین وزن در میان پاکت پی سی ها یعنی 96 گرم با باتری از استحکام خوبی هم برخوردار بود. رم جانبی 8 گیگ را ساپورت می کرد و از آن گذشته GPS هم داشت.نسل سوم و EDGE ,3G را هم ساپورت می کرد با رام 256 می توانست مدتها کارهای من را راه بیاندازد.وایرلس و وای فای را هم داشت که حتی در صورت راه افتادن اینترنت بی سیم باز هم یک قدم من را جلو می انداخت .با اینهمه قیمتش هم مناسب بود توی سایت دیجی کالا 575 هزار تومان که من از پایتخت با گارانتی یاس 540 هزار تومان خریدم که با نصب فارسی ساز و رم 4 گیگ همان 575 هزار تومان برایم درآمد. راستی شما اگر خواستید بخرید فارسی ساز نخرید چون شرکت اتصالات که خدمات پس از فروش یاس را برعهده دارد آن را رایگان برایتان نصب می کند من هم این رو بعد از تماس یاس فهمیدم.
به خلاف گفته فروشنده اتفاقا متاتریدر را با اینترنت ایرانسل به خوبی پشتیبانی می کند.راستی نسخه PDA را نصب کنید نه ویندوز را چون امکانات بهتری مثل خطوط روند و فیبوناچی و... را هم دارد.
امیدوارم این تجربه ها به درد شما بخورد. به هر حال این سلیقه و معیار من بود و می تواند برای شما متفاوت باشد.

Firouz MT
January 23rd, 2009, 16:41
آقا سه روزه كه GPRS همراه اول به اينترنت كانكت ميشه ولي متاتريدر رو ساپورت نمي كنه فقط با ايرانسل ميشه كانكت شد
اگر خبري در اين زمينه و علت اون داريد ممنون خواهم شد در اينجا اعلام بشه

تاجر
January 24th, 2009, 23:08
سلام
دوستان من متاتریدر مخصوص موبایل رو گرفتم و روی گوشیم نصب کردم و الان یه مشکل دارم و اونم این هستش که
كسي نبود كمكم كنه ؟

وحید درزی
January 24th, 2009, 23:24
سلام
كسي نبود كمكم كنه ؟

سلام دوست عزیز ، متاتریدر موبایل که در سایت بروکرها به صورت رایگان در دسترس هستش به هیچ وجهی قابلیت افزودن تمپ ، اندیکاتور و اکسپرت رو نداره و باید با همون موارد دیفالتش کار کنید ، نسخه غیر رایگانی هم هست که حقیر اطلاعاتی درباره اون ندارم ، یا علی .

amin233
January 25th, 2009, 00:49
با سلام
مشكل من اينه كه روي پي دي اي خود كه مدلش htc3400است متا تريد موبايل راكه بروكر م ريل تريد بود از سايتش نصب كردم ولي الان يك حساب هم تو فيبو باز كردم ولي فيبو متا تريد موبايل براي گوشي مرا ندارد(اونايي كه داره مخصوص گوشي هاي ديگه است مثل سيمبيان ها و آي فون)
لطفا اگر ميدانيد كه فيبو قبلا اين مدل متا تريد را داشته يا تو سايت ديگه اي هست مرا راهنمايي كنيد
راستي تو سايت متا كوئست هم رفتم اي پي همه بروكر ها رو داشت جز فيبو و ريجيستر هم ميخواست ولي متا تريد ريل تريد رايگان بود
با تشكر

a_kourosh_a
January 25th, 2009, 17:49
با سلام

منم متاتريدر موبايل رو گرفتم و با gprs همراه اول مشكل دارم تا بحال نتونستم كانكت بشم!

Ashkan1
January 26th, 2009, 00:22
سلام
دوستان کسانی که با موبایل ترید میکنید ایا راضی هستید؟
چه موبایلی را برای این کار پیشنهاد میدهید؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدهید چند تا از صفحات قبل را خوندم اما درست متوجه نشدم (تعداد پست ها زیاد بودند)

amin233
January 26th, 2009, 00:54
سلام
دوستان کسانی که با موبایل ترید میکنید ایا راضی هستید؟
چه موبایلی را برای این کار پیشنهاد میدهید؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدهید چند تا از صفحات قبل را خوندم اما درست متوجه نشدم (تعداد پست ها زیاد بودند)

با سلام
دوست عزيز بستگي به بروكرت داره كه نرم افزار روي موبايل را داشته باشه كه اكثر بروكر ها دارند (مثلا فيبو مدل پي دي اي مرا ندارد)
من يك پي دي اي مارك اچ تي سي مدل 3400 دارم با يك خط ايرانسل بعضي وقتا از اي دي اس ال هم راحت تر جواب ميده قيمتشم حدود 400 تومانه
موفق باشي

Ashkan1
January 26th, 2009, 02:03
با سلام
دوست عزيز بستگي به بروكرت داره كه نرم افزار روي موبايل را داشته باشه كه اكثر بروكر ها دارند (مثلا فيبو مدل پي دي اي مرا ندارد)
من يك پي دي اي مارك اچ تي سي مدل 3400 دارم با يك خط ايرانسل بعضي وقتا از اي دي اس ال هم راحت تر جواب ميده قيمتشم حدود 400 تومانه
موفق باشي
ممنون دوست عزیز راستش من سر رشته زیادی از گوشی و کامیوتر های جیبی ندارم به همین دلیل هم در انتخاب موندم که چی باید بخرم:nervous:
این مدل های زیر هست که نمیدونم کدام یک برای این کار بهترند
در ضمن بروکر من فیبو هستش.

HTC Touch Diamond - HTC Touch Pro - HTC TouchDual - HTC Touch Viva - I-Mate SPL - HTC Touch - HTC TyTN II - I-Mate Jamin - I-Mate JAQ3 - I-Mate Ultimate 9502 - I-Mate Ultimate 8502 - HTC S710 - HTC P3350 - I-Mate Ultimate 8150 - I-Mate Jasjam - I-Mate Jasjar - HTC P4350 - HTC S620 - HTC Touch 3G - I-Mate JAMA 101 - I-Mate K-Jam - I-Mate Ultimate 6150 - I-Mate Smartflip - I-Mate JAQ4 - Qtek S200 - HTC S310 - I-Mate PDAL - Asus P535 - Asus P505 - HTC P3470 - Asus P550 - HP iPAQ 910c - I-Mate Pda2K - I-Mate SP5 - HTC P3300 - I-Mate Ultimate 5150 - I-Mate Ultimate 7150 - HTC P3400 - HTC X7500 - I-Mate Ultimate 9150 -

Mostafa.Nasiri
January 26th, 2009, 04:12
سلام

مدتی است که گوشی سامسونگ مدل I900 خردیم

بسیار راضی هستم . مخصوصا از شارژش که به راحتی با یک بار شارژ 4-5 روز کار میده
کیفیت دوربینش هم که عالی است (5 مگاپیکسل) . حافظه داخلی هم که 16GB است

موفق باشید

trendfinder
January 26th, 2009, 05:08
دوستان کسی اطلاع داره متا تریدر در بیست و چهار ساعت چقدر اطلاعات رد و بدل میکنه(حجم)؟

Ashkan1
January 26th, 2009, 14:37
سلام

مدتی است که گوشی سامسونگ مدل I900 خردیم

بسیار راضی هستم . مخصوصا از شارژش که به راحتی با یک بار شارژ 4-5 روز کار میده
کیفیت دوربینش هم که عالی است (5 مگاپیکسل) . حافظه داخلی هم که 16GB است

موفق باشید
مصطفی جان خیلی ممنون
قیمت فعلی را میتونید بگید چقدره؟و با فیبو مشکلی نداره که؟

storyline
February 2nd, 2009, 23:39
سلام

من یک ماهی هست که با متاتریدر نسخه موبایل کار می کنم. متاتریدر دو بروکر را هم نصب کرده ام.
در زمان نصب من ابتدا نسخه اسمارت فون را نصب کردم اما چون خطوط ترند و همین طور فیبو ناچی را نداشت خیلی به کار من نمی آمد. یعنی با استراتژی من خیلی همخوانی نداشت.
برای همین نسخه پاکت پی سی را نصب کردم و مدتی راحت بودم و مشکلی به جز قطع شدن گاه و بیگاه اینترنت ایرانسل نداشتم ولی با این همه نسبت به همراه اول واقعا از آن راضی تر هستم. gprs همراه اول هرچند با متاتریدر خوب کار می کرد ولی سرعتش کم تر بود.
دوستان خوب من می دانند که ما تحلیلمان را باید روی کامپیوتر صفحه گسترده انجام دهیم که امکانات کاملی مثل ابزار فیبوناچی های برگشتی و اکسپنشن و چنگال اندروز و..... را دارد و دید وسعیتری با بکت تست به ما می دهد و از کامپیوترهای جیبی صرفا برای دیدن معاملات و کنترل آنها زمانی که پای سیستم نیستیم استفاده می کنیم.
با اینهمه از ابتدای 2009 نسخه پاکت پی سی در فیبو و بعد در ام آی جی دچار مشکل شد و در هنگام آپگرید نسخه 220 پاکت پی سی من را که تاچ تری جی یا همان "jade" محصول محبوب اچ تی سی است دچار مشکل می کرد و هنگ می کرد. در حالی که غیر از این مشکل هیچوقت حتی یکبار هم هنگ نکرده بود.
با نصب نسخه اسمارت فون هم آپگیرد انجام شد و هم به خوبی متاتریدر هر دو بروکر کار می کند. اما مشکل اساسی نسبت به نسخی pda همان نداشتن فیبو و ترید لاین است! من با فیبو نامه نگاری کردم و آنها گفتند که مشغول بررسی هستند و امیدوارم که هرچه زودتر دوباره بتوانم با همان نسخه کار کنم.
البته اگر هم درست نشود سعی می کنم خودم را با نسخه اسمارت فون و کمبودهای جزئی آن تطبیق دهم. از محاسن این نسخه هم این است که می توان به خلاف نسخه pda دو متاتریدر از دو بروکر مختلف را همزمان استفاده کرد.

شادزی:rolleyes:

a_kourosh_a
February 4th, 2009, 12:47
سلام

دوستان كسي اطلاع داره برنامه براي گوشي هاي معمولي مثل N95 هم هست يا نه؟

Behnamm73
February 4th, 2009, 14:18
با سلام

از دوستان يك سوال داشتم : آيا متاتريد قابل نصب به روي گوشي : sony ericson K800i هست ؟

ghafari3
February 4th, 2009, 18:39
دوستان کسی اطلاع داره متا تریدر در بیست و چهار ساعت چقدر اطلاعات رد و بدل میکنه(حجم)؟

بستگي داره از چه تايم فريمي استفاده كنيد و تعداد چارتهاي باز چقدر باشه. براي 18 جفت ارز تايم 15 دقيقه اي حدود 13 مگابايت رد و بدل شده بود. فكر ميكنم حدود 15 ساعت متاتريدر باز بود.

storyline
February 11th, 2009, 20:11
سلام
چند وقت پیش گفتم که نسخه pda که بسیار کارآمد نسبت به نسخه اسمارت فون بود در زمان بروز شدن
پاکت پی سی را از کار می انداخت و اصطلاحا هنگ می کرد.
من دو هفته با نسخه اسمارت فون کار کردم و خودم را با محدودیت امکانات آن تطبیق دادم. و البته به فیبو گروپ نامه هم نوشتم و مشکل راتوضیح دادم.
به هر حال مشکل این نسخه حل شده است و دوستان می توانند از سایت فیبو نسخه جدید را دانلود و نصب کنند. لازم به ذکر است که این نسخه چند کیلوبایت از حجم نسخه قبلی کمتر شده است ولی در این 24 ساعتی که مشغول تست بودم هنوز هنگ نکرده و امیدوارم که هیچوقت هنگ نکند.
از وجوه تمایز این نسخه می توان به امکانات تاچ مانند لمس کردن صفحه متاتریدر و گرفتن قیمت آنلاین و رسم خطوط و فیبوناچی و نزدیکی بیشتر به متاتریدر pc اشاره کرد. هر چند با تمام امکانات باز هم ما از پاکت پی سی صرفا برای دنبال کردن روند استفاده می کنیم و نه خود معامله و معاملات اصلی را در سیستمهای کاری و لبتاب انجام می دهیم.
لازم به ذکر است که مشکل را در متاتریدر MIG هم تست کردم و آنجا هم مشکل هنگ کردن رفع شده است.امیدوارم تریدهای موفقی داشته باشید.

دوستتان دارم

شادزی:rolleyes::laugh::rolleyes::)

Mehdi.gpr
February 15th, 2009, 23:34
با سلام به دوستان عزیز.

سئوالی داشتم از دوستانی که تجربه ی ترید با موبایل رو دارند :

تا اونجایی که اطلاع دارم سونی اریکسون مدل p990 گوشی که سیستم عامل سیمبین داره و از uiq3 هم برخورداره و تا اونجایی که فهمیدم این گوشی smartphone هم هست ..

میخواستم بپرسم از اونجایی که یک نسخه از متارتریدر برای smartphone طراحی شده آیا از دوستان شخصی بوده که تجربه ی نصب متاتریدر رو روی این دست گوشی ها داشته باشه ؟؟

با تشکر

mrm2007
February 16th, 2009, 02:11
با سلام به دوستان عزیز.

سئوالی داشتم از دوستانی که تجربه ی ترید با موبایل رو دارند :

تا اونجایی که اطلاع دارم سونی اریکسون مدل p990 گوشی که سیستم عامل سیمبین داره و از uiq3 هم برخورداره و تا اونجایی که فهمیدم این گوشی smartphone هم هست ..

میخواستم بپرسم از اونجایی که یک نسخه از متارتریدر برای smartphone طراحی شده آیا از دوستان شخصی بوده که تجربه ی نصب متاتریدر رو روی این دست گوشی ها داشته باشه ؟؟

با تشکر

با سلام

نسخه اسمارت فون متاتریدر هم همانند نسخه PDA آن برای ورژن خاصی از ویندوز موبایل تهیه شده و قابل اجرا روی سیمبین نیست

موفق باشید

sarajakson
February 20th, 2009, 23:28
سلام .
ميخواستم بپرسم كه اين نرم افزار ي كه براي تريد كردن با موبايل از طرف بروكر اي اف سي معرفي شده رو چه جوري بايد روي گوشي موبايلم نصب كنم.البته گوشي من فينگر تاچ هست و اين نرم افزار رو دانلودم كردم اما گوشي من پيغام نوع فرمت نرم افزار رو ميده و نميتونه اجراش كنه.ممنون ميشم اگر راهنماييم كنيد:)

mrm2007
February 22nd, 2009, 19:51
سلام .
ميخواستم بپرسم كه اين نرم افزار ي كه براي تريد كردن با موبايل از طرف بروكر اي اف سي معرفي شده رو چه جوري بايد روي گوشي موبايلم نصب كنم.البته گوشي من فينگر تاچ هست و اين نرم افزار رو دانلودم كردم اما گوشي من پيغام نوع فرمت نرم افزار رو ميده و نميتونه اجراش كنه.ممنون ميشم اگر راهنماييم كنيد:)

با سلام

گوشی شما باید دارای ویندوز موبایل باشد تا بتوانید از این نرم افزار استفاده کنید.
(اگر مدل گوشیتان را بگذارید راحتتر میتوان راهنمایی کرد)

موفق باشید

moh3n jamali
February 24th, 2009, 21:48
از دوستان کسی برنامه ای برای ویندوز موبایل داره که بشه میزان ارسال و دریافت دیتا (gprs) را در گوشی فهمید؟

mrm2007
February 25th, 2009, 22:43
از دوستان کسی برنامه ای برای ویندوز موبایل داره که بشه میزان ارسال و دریافت دیتا (gprs) را در گوشی فهمید؟

با سلام
دوست عزیز میتوانید برنامه Spb Wireless Monitor V3.0 را از یکی از لینک های زیر دانلود کنید :
یا

مشخصات برنامه :
یک نرم افزار مونیتور شبکه اعم از GPRS, Wifi,Edge بوده وقابلیت اندازه گیری ترافیک به تفکیک نرم افزار , محاسبه هزینه دیتای مصرفی را دارد
Connection Types : * GPRS/CDMA/3G, WiFi and USB supported
* 500+ pre-defined data plans
* Update tariff database via Internet
* Easy-to-use wizard for custom tariffs

ALARMS : * Warning when usage limit exceeded
* Traffic and cost limits
* Easy and intuitive configuration
* Any number of alarms

Reports : * Time based and per-application reports
* Table and chart view
* Any period
* Export to HTML and CSV

نیاز ها:

Windows Mobile 5 Phone Edition
Windows Mobile 5 Pocket PC
Windows Mobile 6 Classic
Windows Mobile 6 Professional
Windows Mobile 6.1 Classic
Windows Mobile 6.1 Professional
موفق باشید

payam58us
April 6th, 2009, 20:20
از دوستان شفیق اینجا کسی از همراه اول برای ترید استفاده میکنه ؟
من با گوشی k750i و سیم کارت همراه اول به اینترنت وصل میشم اما فقط چند دقیقه دیتا رسیو میشه و بعد دیگه هیچ دیتایی رسیو نمیشه و باید 10 دقیقه صبر کنم تا دوباره کانکت بشه. وقتی گوشیم رو هم وصل میکنم به لپ تاپ و کانکت میشم همین مشکل رو دارم.

میخوام بدونم مشکل از گوشیمه یا سیم کارت؟

پر پیپ باشید

hossein_jahan
April 19th, 2009, 15:29
باسلام و احترام
خواهشمند است اينجانب را راهنمايي فرمائيد كه پس از گذشت يك هفته جهت استفاده از MetaTrader 4 Mobile Terminal هزينه 45 دلار را چگونه بايستي پرداخت نمائيم تا registration code به ايميل ما ارسال گردد.
پيشاپيش از راهنمايي شما كمال تشكر را دارم

Kambiz_T.A
April 19th, 2009, 22:07
با سلام

این برنامه قابلیت خواندن فایلهای pdf
را در گوشی امکان پذیر میکند
قابلیت سرچ در کلمات
بزرگنمایی
دسترسی آسان به صفحات.

موفق و پیروز باشید

hossein_jahan
April 21st, 2009, 15:15
باسلام
نسخه PDA را نصب كردم و جواب هم گرفتم فقط يك سؤال برام پيش آمده نسخه PDA رايگان است يا بعد از يك هفته جهت خريد ريجستري بايد 45 دلار بپردازيم
از دوستاني كه در اين زمينه اطلاعي دارن خواهش ميكنم من را راهنمايي كنند. باتشكر

hossein_jahan
April 21st, 2009, 15:16
باسلام
نسخه PDA را نصب كردم و جواب هم گرفتم فقط يك سؤال برام پيش آمده نسخه PDA رايگان است يا بعد از يك هفته جهت خريد ريجستري بايد 45 دلار بپردازيم

kohzadi
April 21st, 2009, 16:40
باسلام

دوست عزیز
این موضوع یستگی به کارگزارتان دارد اما معمولا نرم افزار را به طور رایگان در اختیارتان می گذارند و نیازی به ارسال پول نیست.

shahroodi
April 22nd, 2009, 22:57
با سلام به دوستان
یک سوالی داشتم
میخوام ای میت بخرم ....بنظرتون چه مدلیش خوبه؟؟؟؟/.....اینکه میکن خوب کار نمیده درسته؟؟؟(میگن خوب انتن نمیده و در کل اذیت زیاد می کنه)....ای میت برای این می خوام که متاتریدر موبایل رو بریزم روش و استفاده کنم(خودم نوکیا 5800 اکسپرس دارم ولی متاسفانه سیستم عاملش سیمبین هست و در ضمن از طریق خط ایرانسل حتی نمیشه به اینترنت وصل شد...چون پیام میده دستگاه شما در سیستم ما تعریف نشده!!!!!!!!!!!!!!!!)

ممنون میشم در مورد ای میت راهنمایی کنید....البته خودم مدل jama 201 و jama 101 رو توی اینترنت دیدم که هم قیمت مناسبی دارند و هم سیستم عاملشون ویندوز 6 هستش....نظرتون راجع به این مدلهاش چیه؟؟؟

مرسی :)

kohzadi
April 22nd, 2009, 23:27
با سلام به دوستان
یک سوالی داشتم
میخوام ای میت بخرم ....بنظرتون چه مدلیش خوبه؟؟؟؟/.....اینکه میکن خوب کار نمیده درسته؟؟؟(میگن خوب انتن نمیده و در کل اذیت زیاد می کنه)....ای میت برای این می خوام که متاتریدر موبایل رو بریزم روش و استفاده کنم(خودم نوکیا 5800 اکسپرس دارم ولی متاسفانه سیستم عاملش سیمبین هست و در ضمن از طریق خط ایرانسل حتی نمیشه به اینترنت وصل شد...چون پیام میده دستگاه شما در سیستم ما تعریف نشده!!!!!!!!!!!!!!!!)

ممنون میشم در مورد ای میت راهنمایی کنید....البته خودم مدل jama 201 و jama 101 رو توی اینترنت دیدم که هم قیمت مناسبی دارند و هم سیستم عاملشون ویندوز 6 هستش....نظرتون راجع به این مدلهاش چیه؟؟؟

مرسی :)

سلام جناب شاهرودی
i-mate گوشی خوبی است و به هیچ وجه مشکل آنتن دهی ندارد (چون چند سال داشتم) در واقع i-mate همان HTC است که برای خاورمیانه طراحی شده.
مدل jama 101 مدل مناسب و خوش قیمتی است و انتخاب خوبی است.
در HTC ها اگر مدل خوش قیمتی بخواهید Touch Viva را پیشنهاد می دهم و بعد از آن touch 3G که انصافا زیباست البته ِDiamond خیلی بهتر است اما گران است.
اگر می خواهید بیشتر هزینه کنید Omnia را پیشنهاد می دهم.
از وقتی Omnia خریدم دیگر i-mate و HTC برایم بی رنگ و لعاب شده است برخی از امکانات آن بدین شرح است:
پردازنده 630MHz بالاترین پردازنده کل PPC ها
دوربین 5Mp با سیستم CMOS
دارای WM6.1
دارای GPS
حافظه داخلی 16GB با امکان افزودن RAM
طراحی بسیار زیبا
...
موفق باشید

shahroodi
April 22nd, 2009, 23:37
سلام جناب شاهرودی
i-mate گوشی خوبی است و به هیچ وجه مشکل آنتن دهی ندارد (چون چند سال داشتم) در واقع i-mate همان HTC است که برای خاورمیانه طراحی شده.
مدل jama 101 مدل مناسب و خوش قیمتی است و انتخاب خوبی است.
در HTC ها اگر مدل خوش قیمتی بخواهید Touch Viva را پیشنهاد می دهم و بعد از آن touch 3G که انصافا زیباست البته ِDiamond خیلی بهتر است اما گران است.
اگر می خواهید بیشتر هزینه کنید Omnia را پیشنهاد می دهم.
از وقتی Omnia خریدم دیگر i-mate و HTC برایم بی رنگ و لعاب شده است برخی از امکانات آن بدین شرح است:
پردازنده 630MHz بالاترین پردازنده کل PPC ها
دوربین 5Mp با سیستم CMOS
دارای WM6.1
دارای GPS
حافظه داخلی 16GB با امکان افزودن RAM
طراحی بسیار زیبا
...
موفق باشید

سلام جناب kohzadi
خیلی ممنون از راهنماییتون
راستش امنیا هم خیلی قشنک و با کارایی بالا هستش و در حال حاضر هم با 500 تومن میشه خریدش و خیلی هم گرون نیست ولی راستش خودم نوکیا 5800 تاچ دارم خیلی گوشی خوبیه و ازش راضیم (600 و خورده ای خردیمش چند ماه پیش) ولی متاسفانه وقت خرید دقت نکردم که سیستم عاملش سیمبین هستش و متاتریدر موبایل رو نمیشه روش ریخت(اونموقع اصلا تو خط اینکه متاتریدر رو موبایل بریزم نبودم)...الان هم فقط قصدم خرید یک گوشی ویندوز دار با قیمت مناسب هستش(حدود 250 تا 300 که فقط باهاش بتونم متا کار کنم وگرنه قابلیت دیگش برام مهم نیست.
حالا بنظر شما htc بگیرم یا ای میت؟؟؟/...کدومش برای وصل شدن به اینترنت و کار با متا بهتر هستش؟؟؟؟...مدلهای ویوا و تاچ تری جی قیمتشون چنده؟؟؟؟؟

ممنون از زحماتتون :)

پ.ن:رنج قیمتی جاما 101 و 201 رو هم اگر دارید ممنون میشم بهم بگید.

behrouz-fx
April 22nd, 2009, 23:49
سلام جناب kohzadi
راستش امنیا هم خیلی قشنک و با کارایی بالا هستش و در حال حاضر هم با 500 تومن میشه خریدش و خیلی هم گرون نیست ولی راستش خودم نوکیا 5800 تاچ دارم خیلی گوشی خوبیه و ازش راضیم (600 و خورده ای خردیمش چند ماه پیش) ولی متاسفانه وقت خرید دقت نکردم که سیستم عاملش سیمبین هستش و متاتریدر موبایل رو نمیشه روش ریخت(اونموقع اصلا تو خط اینکه متاتریدر رو موبایل بریزم نبودم)...الان هم فقط قصدم خرید یک گوشی ویندوز دار با قیمت مناسب هستش(حدود 250 تا 300 که فقط باهاش بتونم متا کار کنم وگرنه قابلیت دیگش برام مهم نیست.
حالا بنظر شما htc بگیرم یا ای میت؟؟؟/...کدومش برای وصل شدن به اینترنت و کار با متا بهتر هستش؟؟؟؟...مدلهای ویوا و تاچ تری جی قیمتشون چنده؟؟؟؟؟

سلام
جناب شاهرودی ، یه سر به این سایت ([Only registered and activated users can see links]) بزنید ، اطلاعات خوبی داره، تا کامبیز خان بیاین و اطلاعات رو بریزن وسط :laugh:
شاد و سلامت باشید.:)
پ.ن:امیرخان چیه این نوکیا ، اصلا الهی اون گوشی بشکنه ، یه سر به قسمت HTC بزنید ، بعضی هاشون واقعا زیبا هستند .

amir biz
April 22nd, 2009, 23:58
با سلام .
جناب شاهرود ی من مدل ویوا دارم که قیمتش الان 300 تا 350 هست و بسیار راضی هستم .اما حتما مدلهای گرون تر بهتر و امکانات بیشتری دارن .
با این حال من راحت باهاش کار میکنم .

kohzadi
April 23rd, 2009, 00:02
سلام جناب kohzadi

omnia الان ارزون شده یک زمانی 800 تومان بود.:(
jama الان زیر 300 تومان هست ولی بهتر است Touch Viva بگیرید که البته کمی بالای 300 هست.
صفحه jama کوچک هست اما Viva صفحه بزرگی دارد که برای کار با MT4 خیلی مهم است و یک نکته دیگر اینکه ویرایش ویندوز آن بالاتر است که این هم خیلی اهمیت دارد کلا با توجه به اندکی گران بودن ارزش بیشتری دارد.
موفق باشید

shahroodi
April 23rd, 2009, 00:08
از راهنمایی همه دوستان ممنونم
جناب کهزادی من الان اون لینکی که بهروز جان لطف کردن رفتم ....قیمتشون هم با هم تفاوتی نمی کنه....پس همون ویوا رو بگیرم؟؟؟؟؟

باز هم ممنون از کمک دوستان :)

پ.ن:بهروز جان چی شده؟؟؟؟...خیلی از دست نوکیا شاکی هستیا:laugh:...مشکلی داشتی با نوکیا؟؟؟...بگو اگر ناراحتت کردن بزنم این تاچ 5800 به دیوار تا تلافیشو سرشون دربیارم:whoow::whoow::laugh:...

ارادتمندم :)

kohzadi
April 23rd, 2009, 00:19
از راهنمایی همه دوستان ممنونم
جناب کهزادی من الان اون لینکی که بهروز جان لطف کردن رفتم ....قیمتشون هم با هم تفاوتی نمی کنه....پس همون ویوا رو بگیرم؟؟؟؟؟

باز هم ممنون از کمک دوستان :)

بگیر آقا ... مبارک باشد Viva خوش دست و زیباست:)
ضمنا به دنیای ویندوز موبایل خوش آمدی اوایل ممکن است کمی سخت باشد اما بعدا نمی توانی به سمت گوشی های دیگر حتی سیمبین بروی.
راستی وقتی داشتی با Touch Flo کار می کردی مارو یاد کن:laugh:
فقط دقت کن که معمولا یک سری لوازم مانند هدست همراه Viva نیست
ضمنا گارانتی اصلی بگیر.