PDA

View Full Version : اساتید شبکه و اینترنت لطفا کمک .:: مسله مرگ و زندگی! ::.

amirrh
November 25th, 2007, 18:08
سلام دوستان.
از اساتید شبکه و اینترنت درخواست می شود بنده را در مشکلی که ذیلا اشاره می کنم کمک نمایند:

من برای پایان نامه ام به پیپر های جورنالی احتیاج دارم که متاسفانه هیچ یک از دانشگاهها داخل کشور اشتراکش را ندارند و یا زیر بار هزینه سرسام آور آن نمی روند. به هرحال: الان می خواهم به من راهی نشان بدهید که با ای پی دوستم که در کانادا هست و دانشگاهشون اشتراک این مجله را دارد دیده شوم ( از اینجا ) و بتونم پیپر های ان مجله رو دانلود کنم.
لطفا کمک کنید. تحت چه شرایططی و چگونه این کار شدنی است.
( اشتراک این مجلات بدین نحو است که ای پی دانشگهاهایی که مشترکش می شوند را بر روی سرور مجله تعریف می کنه تا امکان دسترسی کامل به متن کامل مجله باشد )
و آیا در صورت نبود راه حل مسالمت آمیز امکان بدست آوردن یوزر نیم و پسورد این سایت وجود دارد؟

آدرس مجله :
[Only registered and activated users can see links]

ariana
November 25th, 2007, 18:45
سلام دوستان.
آیا در صورت نبود راه حل مسالمت آمیز امکان بدست آوردن یوزر نیم و پسورد این سایت وجود دارد؟

آدرس مجله :

سلام دوست عزيز

فكر نكنم بدون اجازه دانشگاه كانادايي بتوانيد از IP آن استفاده كنيد - بهترين راه اين است كه به دوستتان بگوييد تا فايلهاي مورد نظر شما را بگيرد و برايتان ايميل كند .

Mehdi.gpr
November 25th, 2007, 18:51
سلام ...
میبخشید ... :blush: ... معذرت میخوام من مطلب زیادی نمیدونم ... فقط در حد کمی اطلاعات دارم که گفتم بیان کنم ... شایدم اطلاعتم اصلا اشتباه باشه :huh:
به هر حال ...

تا اونجایی که من میدونم ...
IP ها انحصاری هستند و دو نفر که آنلاین هستند نمی توانند IP یکسانی داشته باشند ....
بعد فکر میکنم اگر شما بخواهید با IP دوستتان وارد سایت شوید ... باید از همان محلی که دوستتان اکانت شبکه دارند اشتراک داشته باشید ... تا کلاس IP های شما یکسان شود واین موضوع باز هم به این معنی نیست که IP های شما کاملا یکسان است که در این حال باز هم فکر میکنم کمی کار مشکل باشد ...

دوست عزیز چرا paper های مورد نظرتان را دوستتان دانلود نمیکند ؟؟؟ ( میبخشید من مطلب arina عزیز رو تازه دیدم )

من سایتهایی را میشناسم که خدمات VPN ارائه میدهند ... (خدمات IP شخصی ) شاید آنها در این زمینه بتوانند کمکی بکنند ...

با تشکر

ali198084
November 25th, 2007, 22:34
سلام امیر خان
من تا حالا چند تا مقاله 2006 2007 از این دو تا سایت گرفتم. کارم راه افتاده. نمی دونم این چیزی که شما می خوای توش هست یا نه؟ به اکثر پایگاههای علمی وصله.

شاد باشید.

amirrh
November 26th, 2007, 01:23
ali198084 عزیز
واقعا نمی دانم به چه زبانی از شما تشکر کنم. بیش از یک ماه بود بدنبال راه حلی بودم . الان در این وقت شب خواب از کله ام پرید . دارام دانلود میکنم . ممممممممممممممممممممممممم مممنون.

خدایا شکرت

businessandmarketing
November 26th, 2007, 02:11
سلام دوستان.
از اساتید شبکه و اینترنت درخواست می شود بنده را در مشکلی که ذیلا اشاره می کنم کمک نمایند:

من برای پایان نامه ام به پیپر های جورنالی احتیاج دارم که متاسفانه هیچ یک از دانشگاهها داخل کشور اشتراکش را ندارند و یا زیر بار هزینه سرسام آور آن نمی روند. به هرحال: الان می خواهم به من راهی نشان بدهید که با ای پی دوستم که در کانادا هست و دانشگاهشون اشتراک این مجله را دارد دیده شوم ( از اینجا ) و بتونم پیپر های ان مجله رو دانلود کنم.
لطفا کمک کنید. تحت چه شرایططی و چگونه این کار شدنی است.
( اشتراک این مجلات بدین نحو است که ای پی دانشگهاهایی که مشترکش می شوند را بر روی سرور مجله تعریف می کنه تا امکان دسترسی کامل به متن کامل مجله باشد )
و آیا در صورت نبود راه حل مسالمت آمیز امکان بدست آوردن یوزر نیم و پسورد این سایت وجود دارد؟

آدرس مجله :
ببخشید فقط جهت کنجکاوی یه سوال داشتم؟؟؟
موضوع پایان نامتون درباره چیه؟؟؟
ممنون

Extacy
November 27th, 2007, 21:39
سلام.

حالا که بحث شبکه هست ........

اینجا کدوم یک از دوستان تو کار شبکه و اینجور چیزا هستش ؟! (البته از نوع Professional !)

اگر کسی داریم لطفا این آیدی رو تو یاهو اد کنه یا یه پی ام تو سایت بهم بده که به کمک نیاز دارم.
آیدی یاهو : [Only registered and activated users can see links]

منتظرم.....!

موفق و پیروز باشید.

AHS
November 29th, 2007, 18:56
You Can get in touch with me by in this email address :