PDA

View Full Version : بورس بيستون

شهريار
July 29th, 2004, 00:06
با سلام خدمت بيندگان
خواهشمند است نظر دهيد

ايا نماد ماشين سازي اراك باز خواهد شد ؟

آيا سرمايه گذاري آذربايجان از محدوده قيمت ۴۰۰۰ريال خواهد گذشت ؟

مي گويند شيشه قزوين شروع به رشد كرده ايا مانند لاستيك سهند رشد مي كند ؟

مي گويند خريد آذر اب نزديك شده ايا اميدي هست ؟

هپكو در تالار ايا سهام با بازده مي باشد ؟

براي شهرستانيها كه تالار منطقه اي ندارند چگونه براي خريد و فروش سهام اقدام كنند ؟

ايا كارگزاري بانك توسعه صادرات مي تواند مشكل شهرستانهارا حل كند ؟

حداقل سرمايه گزاري در بورس چقدر است ؟

اگر اينترنت و اين سايتهاي خوب نبود شهرستانيهاي مشتاق بورس چه مي كردند ؟

ايا صدرا از محدوده ۲۰۰۰۰ريال خواهد گذشت ؟

قابل ذكر است اين جانب مدت ۲سال است كه در مورد سرمايه گذاري دربورس مطالعه مي كنم و عملا از تاريخ ۱۰/۸۲ اقدام به معامله سهام كرده و الحمد ا... سود هم داشته
ودر مورد پيشبيني ها هم در حدود ۷۵درصد موفق بوده ام كه حاضرم با اجازه جناب اقاي رشيدي در اين تاپيك درج نمايم تا ديگر عزيزان هم با نظر خواهي اين درصد را به ۱۰۰درصد نزديك كند
باتشكر شهريار قياسي از كرمانشاه

به اميد ديدار و سود خوب براي شما ./.

yaser_rashidi
July 30th, 2004, 12:50
با سلام خدمت آقا شهريار گرامي

ميگم آقا شهريار اينهمه سوال همشم تو يه تاپيك فكر كنم باعث بشه كسي نياد به سمت جواب دادنش.
در ضمن آقا اجازه مام دست شماست. فقط يك توصيه دوستانه دارم خدمتتون كه از اين روش يك تاپيكي دست بر داريد. ( اين البته فقط يك توصيه است) ولي هدف اصلي ما اطلاع رساني و راحت تر كردن دسترسي به مطالب ارزشمند هست. يكي از مطالبي كه اين قضيه رو تضمين ميكنه نظم و تقسيم بندي و اسامي مناسب براي تاپيك ها و ... هست. شما تو اين تاپيك با نامي كه من هنوز ارتباطش با مطالب پست رو نفهميدم كلي سوال نوشتي و تازه نتايج كارها و پيش بيني هايي كه كرده ايد رو هم ميخوايد همين جا بنويسيد. :rolleyes:
خوب اگر از من ميپرسيد ميگم بهتره هر مطلب رو سر جاي خودش و با تقسيم بندي مناسب تري بنويسيد. مثلا مساپل مربوط به آموزش رو تو فروم آموزش و مطالب شايعه وار رو در بخش شايعات و در اين بخش هم مطالب تحليلي يا اخبار بازار رو بنويسيد.(اگر فكر ميكنيد لازمه بخش ديگري اضافه بشه بفرماييد ما با كمال ميل به صحبت هاتون گوش ميديم. )
درصد موفقيت شما در پيش بيني ها قابل تحسين است و در صورتي كه مايل به گفتن روشهاي تحليل تون هستيد در بخش آموزش تاپيكي(لطفا با نام مناسب) باز كنيد و اونجا مطالبتونو بگين.
سوالهاتونم شامل مساپل خيلي خيلي زياديه و در يك گروه هم نميگنجه ! مثلا اين سوالات مربوط به آموزشند :

حداقل سرمايه گزاري در بورس چقدر است ؟

اگر اينترنت و اين سايتهاي خوب نبود شهرستانيهاي مشتاق بورس چه مي كردند ؟
و مابقي اغلب بهتر بود در بخش شايعات نقل ميشد و در مورد نظر ديگران سوال ميكرديد.

دست آخر عميقا اميدوارم از من دلگير نشويد ;) هدف ما فقط دسترسي راحت تر به مطالب است كه همانطور كه گفتم اينطوري هر چقدر هم مطالب ارزشمند باشد٬ بدون طبقه بندي و نام مناسب و جاي مناسب از ارزش آن كاسته ميشود.

با تشكر
رشيدي
( من به بحث در مورد بعضي مطالب كه مطرح كرديد خيلي علاقمندم مثل حداقل سرمايه گذاري و ..... منتظر پست شروع شما در بخش آموزش هستم. B) )