PDA

View Full Version : همه كاربران قبلي پارس

ع-محسن
July 18th, 2004, 06:58
با سلام به همه دوستان
چون دسته بندي اين سايت با پارس فرق مي كنه ممكنه كه باعث سر در گمي دوستان بشه
براي همين من پيشنهاد مي كنم با اين تاپيك همه اينجا بحثشون رو بزنن تا مشابه پارس بشه و خوندنش راحتتر باشه
تا نظر اساتيد چي باشه

Reza
July 18th, 2004, 08:06
با سلام به شما كاربر گرامي، ع-محسن عزيز

منظورتون اينه كه همه كاربران مطالبشون رو در ادامه اين تاپيك بنويسن؟ اينطوري همه موضوعات با هم قاطي ميشه كه!! :huh:
قبول دارم كه ممكنه محيط اين سايت و دسته بندي هاي موجود براي كاربران تازه وارد مقداري نا مانوس باشه. اما مطمئنم كاربران بعد از يكي دو روز با فضاي سايت انس مي‌گيرند.

درج مطالب در سايت با رعايت دسته بندي هاي موجود، سبب ميشه كه در آينده دسترسي به مطالب با سهولت بيشتري انجام بشه.

رضا :)

ع-محسن
July 19th, 2004, 08:03
سلام
ممنون كه نظر داديد اما من فكر مي كنم حالتي كه پارس داشت خيلي بهتر بود آدم علاوه بر سهم خودش به ساير سهم ها هم اشراف كلي داشت اما انجا خيلي پراكنده است
منتظرم

Reza
July 19th, 2004, 12:11
سلام ع-محسن عزيز.
به نظر من اينكه دسته بندي مطالب در اين سايت بهتره يا سايت پارس، بيشتر يه چيز سليقه ايه. يعني يكي ممكنه از اين حالت خوشش بياد و يكي ديگه از حالتي كه سايت پارس داشت.
بذارين يه مثال بزنم:
بعضي افراد عادت دارن همه فايلها و برنامه هاي مورد نيازشون رو روي Desktop داشته باشن. اين افراد دوست دارن همه چيز جلو چشمشون باشه.

اما برخي ديگر از افراد دوست دارن فايلها و برنامه هاي خودشون رو دسته بندي كنند و در شاخه هاي مختلف قرار بدن. اين افراد گاهي براي رسيدن به فايل مورد نظر خودشون بايد به درون 5-6 تا زير شاخه برن .

حالا اينكه كدوم حالت بهتره، يه چيز سليقه ايه و نميشه نظر قطعي داد.

قضيه دسته بندي مطالب سايت هم همين حالت رو داره.
خلاصه حالا اين يه بار شما گذشت كن. ;) :rolleyes:

رضا :)

yaser_rashidi
July 19th, 2004, 13:47
سلام
:)
منم نظرمو بگم؟ بنظر من از صحبت هاي محسن جان بر مياد كه علاقه منده سبد سهام دوستان رو خبردار باشه. ميشه يك تاپيك (يا يك بخش-نميدونم بلحاظ فني ممكنه يا نه؟ ) درست كرد كه اسباد سهام ( :huh: ) رو توش نوشت. يعني هر كس سبد سهام خودش رو براي خبر دار بودن ديگران بنويسه.
يعني منظورم اينه كه از اين صحبت ها نتيجه بگيرم كه دونستن سبد سهام يك علاقه بازديد كننده هاست و بد نيست بفكر بر آورده كردن اين جور علاپق باشيم.(البته ميدونم احتمالا كار فني زيادي داره اينكار..)

۱۹

(چيكار كنيم ديكته مون خوب بشه؟؟ B) )

mojtaba
July 24th, 2004, 17:48
واله من هم فكر مي‌كنم قرار دادن تقسيم‌بندي‌هاي حرفه‌اي تر براي سايت مناسب باشه.
اما هنوز نفهميدم چرا اين موضوع بايد اينجا مطرح بشه :blink:
مگه سايت بخش نظرات و پيشنهادات نداره؟

Reza
July 24th, 2004, 22:52
درست مي‌گي آقا مجتبي. من اين تاپيك رو منتقل مي‌كنم به بخش مربوطه.

:)